EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP

FİLTRE
Turnuva YılıTürİl

SİSTEME DAHİL EDİLENLER   * LİSTE KRİTERİ:  YIL:  2017    İL:  hepsi

Toplam Sonuç : 611

Turnuva AdıBitiş Tar.İL
 Şahin Okulları 23 Nisan Satranç Turnuvası 23.04.2017 SAKARYA
 Üsed Nisan 2017 Elo Satranç Turnuvası 23.04.2017 İZMİR
 23 Nisan Satranç Turnuvası 23.04.2017 DİYARBAKIR
 İzmir Barosu 23 Nisan Elo Satranç Turnuvası 23.04.2017 İZMİR
 Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası - Kadıköy 23.04.2017 İSTANBUL
 Adıyaman Nisan 2017 Elo Satranç Turnuvası 23.04.2017 ADIYAMAN
 Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası - Beylikdüzü 23.04.2017 İSTANBUL
 Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası - Sultanbeyli 23.04.2017 İSTANBUL
 Silivri AVM 23 Nisan Satranç Turnuvası 23.04.2017 İSTANBUL
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları - Anadolu Yakası 23.04.2017 İSTANBUL
 Defne Belediyesi Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 HATAY
 Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası - Tuzla 23.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Ortahisar 23.04.2017 TRABZON
 Lovelet Çocuk Şenliği Satranç Turnuvası 23.04.2017 SAMSUN
 23 Nisan Şenliği Satranç Turnuvası 23.04.2017 ÇORUM
 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası 23.04.2017 SİNOP
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 ANKARA
 Kocaeli Barosu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 KOCAELİ
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları - Avrupa Yakası 23.04.2017 İSTANBUL
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 MALATYA
 Üsed Nisan 2017 Küçük Ustalar Satranç Turnuvası 23.04.2017 İZMİR
 Egemenlik Satranç Turnuvası - Merkez 23.04.2017 AFYONKARAHİSAR
 23 Nisan Şenliği Satranç Turnuvası - Fethiye 23.04.2017 MUĞLA
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 KONYA
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 ELAZIĞ
 23 Nisan Satranç Turnuvası - Altınordu 23.04.2017 ORDU
 23 Nisan Elo Satranç Turnuvası 23.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez - Yeşil Grup 23.04.2017 ANKARA
 Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası - Arnavutköy 23.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez - Beyaz ve Bordo Grupları 23.04.2017 ANKARA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 23.04.2017 ANKARA
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 KARAMAN
 Düziçi Cumhuriyet İlkokulu 23 Nisan Satranç Turnuvası 23.04.2017 OSMANİYE
 23 Nisan Çocuk Şenliği Satranç Turnuvası - Milas 23.04.2017 MUĞLA
 23 Nisan Çocuk Şenliği Yıldızlar Satranç Turnuvası 23.04.2017 DENİZLİ
 Turgutlu Kaymakamlığı Ulusal Egemenlik Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 MANİSA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez - Kahverengi ve Kırmızı Grupları 23.04.2017 ANKARA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez - Mavi ve Sarı Grupları 23.04.2017 ANKARA
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 KAHRAMANMARAŞ
 23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Merkez 23.04.2017 MERSİN
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 BATMAN
 23 Nisan Satranç Turnuvası 23.04.2017 ERZİNCAN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez - Turkuaz ve Turuncu Grupları 23.04.2017 ANKARA
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Muratpaşa 23.04.2017 ANTALYA
 Bursa Büyükşehir Belediyespor XVIII. Açık Satranç Turnuvası 23.04.2017 BURSA
 İncirliova Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 AYDIN
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23.04.2017 BOLU
 23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 22.04.2017 BİTLİS
 Erdemir Anadolu Lisesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 22.04.2017 ZONGULDAK
 23 Nisan Satranç Turnuvası 22.04.2017 KİLİS
 Marmara Ereğlisi Belediyesi Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası 22.04.2017 TEKİRDAĞ
 23 Nisan Çocuk Şenliği Küçükler Satranç Turnuvası 22.04.2017 DENİZLİ
 Söke Kaymakamlığı Egemenlik Haftasi Okullar Arası Satranç Turnuvası 21.04.2017 AYDIN
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Adalar Grubu 21.04.2017 İSTANBUL
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Kozluk 20.04.2017 BATMAN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Köyceğiz 20.04.2017 MUĞLA
 23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 18.04.2017 NİĞDE
 23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Yatağan 18.04.2017 MUĞLA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.04.2017 SİNOP
 Mef Okulları Beşiktaş III. Satranç Turnuvası 15.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 15.04.2017 GAZİANTEP
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kavak Grubu 14.04.2017 SAMSUN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kavak Grubu 13.04.2017 SAMSUN
 2016-2017 Türkiye Üniversiteler Satranç Şampiyonası 11.04.2017 ANTALYA
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 KONYA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 KONYA
 Polis Haftası Satranç Turnuvası 09.04.2017 ADANA
 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Kırıkhan 09.04.2017 HATAY
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Manavgat 09.04.2017 ANTALYA
 Ordu Büyükşehir Belediyesi III. Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası 09.04.2017 ORDU
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 DÜZCE
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 DÜZCE
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Belen Grubu 09.04.2017 HATAY
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 KARABÜK
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 KARABÜK
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 09.04.2017 AKSARAY
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 SAMSUN
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 SAMSUN
 Çay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Satranç Turnuvası 09.04.2017 AFYONKARAHİSAR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Fatih - Eminönü ve Fındıkzade Grupları 09.04.2017 İSTANBUL
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Serik 09.04.2017 ANTALYA
 VIII. Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası 09.04.2017 KAHRAMANMARAŞ
 Torium Avm - Besem Ukd Satranç Turnuvası 09.04.2017 İSTANBUL
 Sandıklı IV. Yunus Emre Dostluk Satranç Turnuvası 09.04.2017 AFYONKARAHİSAR
 Özel Kültür Fen Lisesi Ortaokullar Arası Satranç Turnuvası 09.04.2017 İSTANBUL
 Darüşşafaka Eğitim Kurumları V. Geleneksel Satranç Turnuvası 09.04.2017 İSTANBUL
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Bucak 09.04.2017 BURDUR
 IV. Alsancak Sancak Turnuvası 09.04.2017 İZMİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çatalca Grubu 09.04.2017 İSTANBUL
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 09.04.2017 KIRŞEHİR
 Polis Haftası Satranç Turnuvası 09.04.2017 KIRŞEHİR
 Rota Eğitim Kurumları Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 09.04.2017 İZMİR
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Fethiye Grubu 09.04.2017 MUĞLA
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 YALOVA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 YALOVA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 TUNCELİ
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Zeytinburnu Grubu 09.04.2017 İSTANBUL
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Ortaca 09.04.2017 MUĞLA
 23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 09.04.2017 MUĞLA
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Alanya 09.04.2017 ANTALYA
 Marmaris Çağdaş Bilim Koleji Bahar Satranç Turnuvası 09.04.2017 MUĞLA
 Polis Haftası Satranç Turnuvası 09.04.2017 MALATYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Arsuz 09.04.2017 HATAY
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 BURDUR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 AMASYA
 Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Malkara 09.04.2017 TEKİRDAĞ
 Hasköy Kaymakamlığı Ödüllü Satranç Turnuvası 09.04.2017 MUŞ
 İçdaş Elo Satranç Turnuvası 09.04.2017 ÇANAKKALE
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 BURSA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 BURSA
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Kumluca 09.04.2017 ANTALYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Eyüp Grubu 09.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Vezirköprü Grubu 09.04.2017 SAMSUN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bahçelievler - Haznedar ve Şirinevler Grupları 09.04.2017 İSTANBUL
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları 09.04.2017 MARDİN
 Polis Haftası Satranç Turnuvası 09.04.2017 RİZE
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları 09.04.2017 KASTAMONU
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Yakakent Grubu 09.04.2017 SAMSUN
 İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kadıköy 09.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 SİVAS
 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Satranç Turnuvası 09.04.2017 KOCAELİ
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 09.04.2017 MANİSA
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Altındağ 09.04.2017 ANKARA
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları 09.04.2017 DENİZLİ
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Üsküdar Grubu 09.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Üsküdar - Çengelköy-Havuzbaşı-Çınaraltı Grupları 09.04.2017 İSTANBUL
 Bodrum Karia Rotary Kulübü “En İyi 32” Nisan Ayı Satranç Turnuvası 09.04.2017 MUĞLA
 Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası - Dörtyol 09.04.2017 HATAY
 Taşeli Okullar Arası Takım Satranç Turnuvası 09.04.2017 KARAMAN
 Ahmet Şerife Şanlı IV. Satranç Turnuvası 09.04.2017 AYDIN
 Sivaslı İlçesi Satranç Turnuvası 09.04.2017 UŞAK
 Özel 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji II. Satranç Turnuvası 09.04.2017 İZMİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Yakakent Grubu 09.04.2017 SAMSUN
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları - Sungurlu Grubu 09.04.2017 ÇORUM
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Yenice Grubu 08.04.2017 KARABÜK
 34. Yurtkur İller Arası Satranç Turnuvası 06.04.2017 AFYONKARAHİSAR
 Adana Kış Elo Satranç Turunvası 03.04.2017 ADANA
 Dalaman Belediye Spor Nisan Ayı Ukd Satranç Turnuvası 02.04.2017 MUĞLA
 Özel Üstek Koleji Satranç Turnuvası 02.04.2017 BALIKESİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bakırköy - Zuhuratbaba Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları Grup Yarışmaları Satranç Turnuvası 02.04.2017 ERZURUM
 Polis Haftası Satranç Turnuvası 02.04.2017 KARAMAN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Defne Grubu 02.04.2017 HATAY
 3 Nisan Karabük’ ün Kuruluşu Satranç Turnuvası 02.04.2017 KARABÜK
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Keşan 02.04.2017 EDİRNE
 Okul Sporları Grup Yarışmaları Satranç Turnuvası 02.04.2017 NEVŞEHİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bahçelievler - Merkez Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Polatlı Grubu 02.04.2017 ANKARA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Polatlı Grubu 02.04.2017 ANKARA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Avcılar Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Ataşehir Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beykoz Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Büyükçekmece 02.04.2017 İSTANBUL
 Fındık Satranç Turnuvası 02.04.2017 GİRESUN
 Migros Sanal Market Satranç Turnuvası - Balçova 02.04.2017 İZMİR
 YDS Geleneksel VII. Satranç Turnuvası 02.04.2017 BALIKESİR
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beyoğlu Gümüşsuyu Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 Aydın Barosu Satranç Turnuvası 02.04.2017 AYDIN
 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi Şah Mat Satranç Turnuvası 02.04.2017 ANTALYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - İnegöl Grubu 02.04.2017 BURSA
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 02.04.2017 ESKİŞEHİR
 Okul Sporları Grup Yarışmaları Satranç Turnuvası 02.04.2017 ANTALYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Milas Grubu 02.04.2017 MUĞLA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Milas Grubu 02.04.2017 MUĞLA
 Portakal Çiçeği Festivali Satranç Turnuvası 02.04.2017 ADANA
 Okul Sporları Grup Yarışmaları Satranç Turnuvası 02.04.2017 DÜZCE
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Yenişehir Grubu 02.04.2017 BURSA
 Çanakkale Barosu Avukatlar Günü Satranç Turnuvası 02.04.2017 ÇANAKKALE
 Cumhuriyet İlkokulu Satranç Turnuvası 02.04.2017 ADIYAMAN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Tuzla - Şelale Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 Denizli Grand Prix Satranç Turnuvası 02.04.2017 DENİZLİ
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 02.04.2017 ESKİŞEHİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kadıköy - Merkez Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları Grup Yarışmaları Satranç Turnuvası 02.04.2017 SAMSUN
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - İnegöl Grubu 02.04.2017 BURSA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Yenişehir Grubu 02.04.2017 BURSA
 Ömer Aydın Güvenoğlu Anı Satranç Turnuvası 02.04.2017 MERSİN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Esenler Grubu 02.04.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları Grup Yarışmaları Satranç Turnuvası 02.04.2017 ŞANLIURFA
 2016-2017 Türkiye Görme Engelliler Satranç Şampiyonası - Final Yarışması 01.04.2017 İZMİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bahçelievler -Kocasinan- Siyavuşpaşa-Mevlana Grupları 31.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Ortaca 30.03.2017 MUĞLA
 Çiftilikköy İlçesi Okullar Arası Bireysel Satranç Turnuvası 29.03.2017 YALOVA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Sarıyer (İstinye-Trabya Grupları) 28.03.2017 İSTANBUL
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları 27.03.2017 ORDU
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları 27.03.2017 SİVAS
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Edremit Grubu 27.03.2017 BALIKESİR
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları 27.03.2017 KONYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Edremit Grubu 27.03.2017 BALIKESİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 26.03.2017 BALIKESİR
 İTK Bornova Kampüsü Elo Turnuvası 26.03.2017 İZMİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Misis Grubu 26.03.2017 ADANA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 26.03.2017 KAYSERİ
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 26.03.2017 KAYSERİ
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Samandağ 26.03.2017 HATAY
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları 26.03.2017 ÇORUM
 Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları 26.03.2017 GİRESUN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çatalan Grubu 26.03.2017 ADANA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 26.03.2017 KOCAELİ
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çubuk Grubu 26.03.2017 ANKARA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çubuk Grubu 26.03.2017 ANKARA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 26.03.2017 MERSİN
 Özel Hedef Eğitim Kurumları II. Satranç Turnuvası 26.03.2017 MANİSA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bakırköy Grubu 26.03.2017 İSTANBUL
 Serdivan Belediyesi Ödüllü Satranç Turnuvası 26.03.2017 SAKARYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çekmeköy - Merkez ve Taşdelen Grupları 26.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kağıthane Grubu 26.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Silivri Grubu 26.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.03.2017 ÇANAKKALE
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Marmara Ereğlisi 26.03.2017 TEKİRDAĞ
 18 Mart Çanakkale Şehitleri ve Zaferi Satranç Turnuvası - Bucak 26.03.2017 BURDUR
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 26.03.2017 MERSİN
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 26.03.2017 BALIKESİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Akhisar Grubu 26.03.2017 MANİSA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Silifke Grubu 26.03.2017 MERSİN
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.03.2017 KASTAMONU
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.03.2017 KASTAMONU
 Eryetiş-Balkanlar Eğitim Kurumları Ödüllü Mavi Çınar Satranç Turnuvası 26.03.2017 İSTANBUL
 Eskipazar İlçesi Satranç Turnuvası 26.03.2017 KARABÜK
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.03.2017 ISPARTA
 Piyon Satranç Akademisi Masterclass Satranç Turnuvası 26.03.2017 BURSA
 Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Satranç Turnuvası 26.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Nejat Sabuncu İlkokulu Okullararası III. Satranç Turnuvası 26.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Arnavutköy Grubu 26.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Silifke Grubu 26.03.2017 MERSİN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Tuzla Marina Grubu 26.03.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.03.2017 ISPARTA
 Yenice İlçesi Satranç Turnuvası 26.03.2017 KARABÜK
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - İskenderun 26.03.2017 HATAY
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Akhisar Grubu 26.03.2017 MANİSA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.03.2017 BOLU
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.03.2017 BOLU
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.03.2017 AMASYA
 VII. Osman Şahin Görme Engelliler Satranç Turnuvası 25.03.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İlçe Birinciliği Bireysel Satranç Turnuvası - Elmadağ 24.03.2017 ANKARA
 Kurumlar Arası Satranç Turnuvası 24.03.2017 BİLECİK
 II. Geleneksel Altın Yıllar Satranç Turnuvası 21.03.2017 ÇANAKKALE
 Üsed Mart Ayı Elo Satranç Turnuvası 19.03.2017 İZMİR
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Altınordu 19.03.2017 ORDU
 Karaman İbrala Kültür Evi 18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası 19.03.2017 KARAMAN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Ereğli Grubu 19.03.2017 ZONGULDAK
 Samsun Tabip Odası 14 Mart Tıp Haftası Dr.Kamil Furtun’u Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 SAMSUN
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Antakya 19.03.2017 HATAY
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Altınordu 19.03.2017 ORDU
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Tarsus 19.03.2017 MERSİN
 Tüketici Koruma Haftası Satranç Turnuvası 19.03.2017 İSTANBUL
 Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 GAZİANTEP
 Mart Ayı Ukd Satranç Turnuvası 19.03.2017 KİLİS
 12 Mart Erzurum’un Kurtuluşu Satranç Turnuvası 19.03.2017 ERZURUM
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Pendik Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Erdemli Grubu 19.03.2017 MERSİN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Şile Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Doğa Okulları Dünya Su Günü Satranç Turnuvası 19.03.2017 SAKARYA
 Şehitler Haftası Satranç Turnuvası 19.03.2017 ADIYAMAN
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Büyükçekmece Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Şişli Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.03.2017 KIRIKKALE
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.03.2017 KIRIKKALE
 ÜSED Küçük Ustalar Mart Ayı Satranç Turnuvası 19.03.2017 İZMİR
 Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 BİLECİK
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Sultangazi Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası 19.03.2017 MALATYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Maltepe Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Beylikdüzü Belediyesi Ödüllü Satranç Turnuvası 19.03.2017 İSTANBUL
 Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası - Keşan 19.03.2017 EDİRNE
 Çanakkale Şehitleri Günü Satranç Turnuvası 19.03.2017 KARABÜK
 Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 ELAZIĞ
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bağcılar Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 KONYA
 Bahara Merhaba Satranç Turnuvası - Akşehir 19.03.2017 KONYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Dörtyol Grubu 19.03.2017 HATAY
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beyoğlu Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Mehmet Akif Ersoy Satranç Turnuvası 19.03.2017 BARTIN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Sultanbeyli Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 ANKARA
 18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası 19.03.2017 ADANA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Antakya 19.03.2017 HATAY
 Muğla Mart Ayı Elo Satranç Turnuvası 19.03.2017 MUĞLA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beşiktaş Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Bursa Heykel Rotary II. Açık Satranç Turnuvası 19.03.2017 BURSA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Küçükçekmece Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Özdilek Eskişehir AVM Satranç Turnuvası 19.03.2017 ESKİŞEHİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez Grubu 19.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çay Grubu 19.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çerkezköy Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Vakfıkebir 18.03.2017 TRABZON
 Şehitler Haftası Satranç Turnuvası 18.03.2017 EDİRNE
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 18.03.2017 DENİZLİ
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 18.03.2017 DENİZLİ
 Orman Haftası Satranç Turnuvası 17.03.2017 MUĞLA
 Şeyh Edebali Üniversitesi Satranç Turnuvası 16.03.2017 BİLECİK
 Hazro Ödüllü Satranç Turnuvası 15.03.2017 DİYARBAKIR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.03.2017 ADIYAMAN
 18 Mart Zafer Kupası Satranç Turnuvası 12.03.2017 ÇANAKKALE
 Bodrum Karia Rotary Kulübü "En İyi 32" Mart Ayı Satranç Turnuvası 12.03.2017 MUĞLA
 İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çatalca 12.03.2017 İSTANBUL
 İstiklal Marşının Kabulü Satranç Turnuvası 12.03.2017 ORDU
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 12.03.2017 ZONGULDAK
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Nazilli 12.03.2017 AYDIN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Nazilli 12.03.2017 AYDIN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Süleymanpaşa Grubu 12.03.2017 TEKİRDAĞ
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Başakşehir Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Sancaktepe Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - İncirli Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Serik Belediyesi Geleneksel III. Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası 12.03.2017 ANTALYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Florya Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Dragos Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Yakacık Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kozan Kalesi 12.03.2017 ADANA
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.03.2017 ÇORUM
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.03.2017 ÇORUM
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Taşköprü Grubu 12.03.2017 ADANA
 IV. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Ümraniye Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Bursa Büyükşehir Belediyespor XVII. Açık Satranç Turnuvası 12.03.2017 BURSA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.03.2017 SAKARYA
 Marmaris İndigo ELO Turnuvası 12.03.2017 MUĞLA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 12.03.2017 AYDIN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 12.03.2017 AYDIN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Gaziosmanpaşa Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 14 Mart Tıp Bayramı Satranç Turnuvası 12.03.2017 ARTVİN
 Tıp Bayramı Satranç Turnuvası 12.03.2017 KARAMAN
 Bahçeşehir Koleji Bahar Satranç Turnuvası 12.03.2017 GAZİANTEP
 İstiklal Marşının Kabulü Satranç Turnuvası - Dalaman 12.03.2017 MUĞLA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.03.2017 MALATYA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Karamanlı 11.03.2017 BURDUR
 2016-2017 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası 11.03.2017 ANTALYA
 Ali İpek V. Anma Satranç Turnuvası 11.03.2017 ANKARA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Karamanlı 11.03.2017 BURDUR
 Çobanlar Belediyesi Satranç Turnuvası 09.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.03.2017 TRABZON
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 06.03.2017 KARAMAN
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 06.03.2017 KARAMAN
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beyoğlu Yeşilçam Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Tuzla Fen Koleji II. Satranç Turnuvası 05.03.2017 İSTANBUL
 Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası - Fethiye 05.03.2017 MUĞLA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 05.03.2017 TEKİRDAĞ
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bahçelievler - Yenibosna ve Çobançeşme Grupları 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Sarıyer Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Tepecik Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 05.03.2017 GİRESUN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar - Gençler) 05.03.2017 TOKAT
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Güngören Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kumburgaz Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 05.03.2017 GİRESUN
 İscehisar Mehmet Çakmak Satranç Turnuvası 05.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Rings AVM & Borhan Chess Master VII. Satranç Turnuvası 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Haramidere Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beylikdüzü Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Esenyurt Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beyoğlu Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kartaltepe Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bayrampaşa Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 7 Mart Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası - Kadirli 05.03.2017 OSMANİYE
 Ömer Halis Demir ve Şehitleri Anma Satranç Turnuvası 05.03.2017 ANTALYA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kartal Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Keşan Grubu 05.03.2017 EDİRNE
 Yeşilay Haftası Satranç Turnuvası 05.03.2017 MALATYA
 Yeşilay Haftası Satranç Turnuvası 05.03.2017 ORDU
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 04.03.2017 ÇORUM
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bucak 04.03.2017 BURDUR
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 04.03.2017 BURDUR
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 04.03.2017 BURDUR
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bucak 04.03.2017 BURDUR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 03.03.2017 MUŞ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 03.03.2017 ANKARA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 03.03.2017 ÇANAKKALE
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 ZONGULDAK
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler) 02.03.2017 DİYARBAKIR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 YALOVA
 Çeşme Milli Eğitim Müdürlüğü İlkokullar Arası Fetih Kupası Satranç Turnuvası 02.03.2017 İZMİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 KOCAELİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 KASTAMONU
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 ESKİŞEHİR
 Gebze Teknik Üniversitesi Bireysel Satranç Turnuvası 02.03.2017 KOCAELİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 GAZİANTEP
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 ARTVİN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler - Küçükler - Yıldızlar) 02.03.2017 SAMSUN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 AMASYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 01.03.2017 BOLU
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 28.02.2017 BİLECİK
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 SAKARYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 KARAMAN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 ERZURUM
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 DÜZCE
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 KİLİS
 Kadınlar İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Esenyurt 26.02.2017 İSTANBUL
 Çubuk Kış Kupası Satranç Turnuvası 26.02.2017 ANKARA
 Vergi Haftası Satranç Turnuvası 26.02.2017 MALATYA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 MERSİN
 Ayvalık Yeni Yıl Satranç Turnuvası 26.02.2017 BALIKESİR
 Bursa Büyükşehir Belediyespor XVI. Açık Satranç Turnuvası 26.02.2017 BURSA
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 ANTALYA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Falez Grubu 26.02.2017 ANTALYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Gençler) 26.02.2017 HATAY
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Olimpos Grubu 26.02.2017 ANTALYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar - Gençler) 26.02.2017 AFYONKARAHİSAR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 BURSA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 MUĞLA
 Gaziemir Belediyesi III. Satranç Turnuvası 26.02.2017 İZMİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 ERZİNCAN
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 SİVAS
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 RİZE
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası (Küçükler - Gençler ) 26.02.2017 NİĞDE
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler - Küçükler) 26.02.2017 KONYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler) 26.02.2017 KAHRAMANMARAŞ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 TUNCELİ
 Biltes Koleji Satranç Turnuvası 26.02.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar - Gençler) 26.02.2017 AKSARAY
 Kozan Kaymakamlık Kupası Satranç Turnuvası 26.02.2017 ADANA
 İstanbul Takımlar Dostluk Satranç Turnuvası 26.02.2017 İSTANBUL
 Şehidime Sahip Çık Satranç Turnuvası 26.02.2017 TRABZON
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Gençler) 25.02.2017 NEVŞEHİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler - Gençler) 25.02.2017 UŞAK
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 24.02.2017 MALATYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 24.02.2017 KAYSERİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 24.02.2017 GİRESUN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 24.02.2017 AYDIN
 İhsaniye Liseler Arası Satranç Turnuvası 23.02.2017 AFYONKARAHİSAR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler - Küçükler - Gençler) 23.02.2017 HATAY
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar) 23.02.2017 NEVŞEHİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 23.02.2017 KIRIKKALE
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar - Gençler) 23.02.2017 DİYARBAKIR
 İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Satranç İl Birinciliği Turnuvası - Final Grubu 23.02.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 23.02.2017 ANTALYA
 Gölcük Belediyesi - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Satranç Turnuvası 23.02.2017 KOCAELİ
 Gaziemir Milli Eğitim Müdürlüğü Fetih Kupası Okullar Arası Satranç Turnuvası 23.02.2017 İZMİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 21.02.2017 MANİSA
 24 Şubat Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası 21.02.2017 TRABZON
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 20.02.2017 ŞIRNAK
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Yıldızlar) 19.02.2017 KAHRAMANMARAŞ
 Bursa Büyükşehir Belediyespor XVIII. Yaş Grupları Satranç Turnuvası 19.02.2017 BURSA
 Şubat 2017 Ankara Elo Satranç Turnuvası 19.02.2017 ANKARA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 ANTALYA
 ÜSED Şubat Ayı Küçük Ustalar Satranç Turnuvası 19.02.2017 İZMİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler) 19.02.2017 TOKAT
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar) 19.02.2017 UŞAK
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 YALOVA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 DÜZCE
 IV. İsmail Bey Gaspıralı Satranç Turnuvası 19.02.2017 KOCAELİ
 Ukd ve Elo Ustaları Satranç Turnuvası 19.02.2017 KONYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 MERSİN
 İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Tuzla 19.02.2017 İSTANBUL
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 AMASYA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 KARAMAN
 ÜSED Şubat Ayı Elo Satranç Turnuvası 19.02.2017 İZMİR
 Özel Kent Koleji Satranç Turnuvası 19.02.2017 İZMİR
 Gelibolu Satranç Turnuvası 19.02.2017 ÇANAKKALE
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 AĞRI
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 MARDİN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 SİVAS
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 ADANA
 Bursa Şubat-2017 Yaş Grupları UKD Satranç Turnuvası 19.02.2017 BURSA
 Yaş Grupları UKD Satranç Turnuvası - İnegöl 19.02.2017 BURSA
 Ellek Belediyesi Şehit Burak Mart Satranç Turnuvası 19.02.2017 OSMANİYE
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Gençler) 19.02.2017 KONYA
 Mavi Ada Geleneksel Satranç Turnuvası - Burhaniye 19.02.2017 BALIKESİR
 Berkay Akbaş’ı Anma Satranç Turnuvası 19.02.2017 SAMSUN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 17.02.2017 DENİZLİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Gençler) 17.02.2017 İZMİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Final Grubu 17.02.2017 ORDU
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Gençler) 17.02.2017 BALIKESİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 17.02.2017 ISPARTA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 17.02.2017 BURDUR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Gençler) 16.02.2017 SAMSUN
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 16.02.2017 NEVŞEHİR
 Yıldızlar İl Birinciliği Takım Satranç Turnuvası 16.02.2017 NEVŞEHİR
 Ereğli Satranç Eğitim Merkezi Yeni Yıl Satranç Turnuvası 15.02.2017 ZONGULDAK
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar) 15.02.2017 BALIKESİR
 Çobanlar Milli Eğitim Satranç Turnuvası 15.02.2017 AFYONKARAHİSAR
 İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Avcılar 12.02.2017 İSTANBUL
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 ÇANAKKALE
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 ANKARA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 KOCAELİ
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 TOKAT
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 SAKARYA
 Bodrum Karia Rotary Kulübü “En İyi 32” Şubat Ayı Satranç Turnuvası 12.02.2017 MUĞLA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 ADIYAMAN
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 DENİZLİ
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 AFYONKARAHİSAR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 BURDUR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 ISPARTA
 Konak Rotary Kulübü Geleneksel Satranç Turnuvası 12.02.2017 İZMİR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 ADANA
 Eyüboğlu Eğitim Kurumları XXVI. Dostluk Satranç Turnuvası 12.02.2017 İSTANBUL
 Bursa Büyükşehir Belediyespor XVII. Yaş Grupları Satranç Turnuvası 12.02.2017 BURSA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 BİLECİK
 Palm City Alışveriş Merkezi Satranç Turnuvası 12.02.2017 MERSİN
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 GAZİANTEP
 Lovelet Satranç Turnuvası 12.02.2017 SAMSUN
 Atatürk’ün Malatya’ya Gelişinin 86. Yılı Satranç Turnuvası 12.02.2017 MALATYA
 X. Geleneksel Rahmi Kula Anadolu Lisesi Satranç Turnuvası 12.02.2017 BALIKESİR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 10.02.2017 ÇANKIRI
 Buca Belediyesi IV. Geleneksel Satranç Turnuvası 05.02.2017 İZMİR
 2016-2017 Türkiye Kupası Satranç Şampiyonası 04.02.2017 ANTALYA
 Çan Belediyesi V. Satranç Turnuvası 03.02.2017 ÇANAKKALE
 Üstad Satranç Spor Kulübü & Piazza Avm 4. Geleneksel Kurtuluş Bayramı Satranç Turnuvası 03.02.2017 KAHRAMANMARAŞ
 Yarıyıl Teşvik Satranç Turnuvası 03.02.2017 MANİSA
 Geleneksel 5 Şubat Satranç Turnuvası 29.01.2017 NİĞDE
 MG Fen Bilimleri Etüt Merkezi Satranç Turnuvası 29.01.2017 İSTANBUL
 Ödemiş 33. Süper At Satranç Turnuvası 29.01.2017 İZMİR
 Karne Tatili Ukd Satranç Turnuvası 28.01.2017 EDİRNE
 2016-2017 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası 27.01.2017 ANTALYA
 2016-2017 Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası 27.01.2017 ANTALYA
 2016-2017 Türkiye Görme Engelliler Satranç Şampiyonası (Yıldızlar - Gençler - Kadınlar) 27.01.2017 ANTALYA
 2016-2017 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası 27.01.2017 ANTALYA
 2016-2017 Türkiye Görme Engelliler Satranç Şampiyonası (Açık Kategori) 27.01.2017 ANTALYA
 Bodrum Karia Rotary Kulübü “En İyi 32” Ocak Ayı Satranç Turnuvası 22.01.2017 MUĞLA
 Ocak Ayı ELO Satranç Turnuvası 22.01.2017 ANKARA
 İbrala Kültür Evi Ukd Satranç Turnuvası 20.01.2017 KARAMAN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Yıldızlar) 19.01.2017 İZMİR
 Çorlu Cemile Yeşil Anadolu Lisesi Dönem Sonu Satranç Turnuvası 18.01.2017 TEKİRDAĞ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - I. Bölge 17.01.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - II. Bölge 17.01.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - III. Bölge 17.01.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 16.01.2017 DİYARBAKIR
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Final 15.01.2017 DENİZLİ
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bodrum 15.01.2017 MUĞLA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bodrum 15.01.2017 MUĞLA
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 AYDIN
 Kahramanmaraş Satranç Spor Kulübü Yeni Yıl Satranç Turnuvası 15.01.2017 KAHRAMANMARAŞ
 Novamall AVM Satranç Turnuvası - Manavgat 15.01.2017 ANTALYA
 Beşikdüzü Kaymakamlık Satranç Turnuvası 15.01.2017 TRABZON
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 BURDUR
 Küçükler - Yıldızlar - Gençler Mahalli İl Birinciliği Turnuvası 15.01.2017 UŞAK
 Küçükler İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Vezirköprü 15.01.2017 SAMSUN
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 ELAZIĞ
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 İZMİR
 Özel Artsam Okulları II. Satranç Turnuvası 15.01.2017 KASTAMONU
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 TUNCELİ
 Yıldızlar İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Vezirköprü 15.01.2017 SAMSUN
 İl Temsilciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 MALATYA
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 ADANA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 MANİSA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 TRABZON
 Okul Sporları İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Elbistan 15.01.2017 KAHRAMANMARAŞ
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 EDİRNE
 Yükselen Koleji Satranç Turnuvası - Çubuk 15.01.2017 ANKARA
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 HATAY
 İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bakırköy 15.01.2017 İSTANBUL
 Emektarlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 ZONGULDAK
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 ZONGULDAK
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 YALOVA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 ESKİŞEHİR
 Emektarlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.01.2017 İSTANBUL
 Yeni Yıl Satranç Turnuvası 15.01.2017 AFYONKARAHİSAR
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 14.01.2017 DİYARBAKIR
 Sandıklı Kış Satranç Turnuvası 12.01.2017 AFYONKARAHİSAR
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 10.01.2017 BURSA
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 10.01.2017 BOLU
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 08.01.2017 MERSİN
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 NEVŞEHİR
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 YOZGAT
 İl Birinciliği Seçmeleri Satranç Turnuvası 08.01.2017 DENİZLİ
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 NİĞDE
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 NİĞDE
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 ÇORUM
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 08.01.2017 MERSİN
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 BALIKESİR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 KAHRAMANMARAŞ
 Emektarlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 ANTALYA
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 ADIYAMAN
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 KASTAMONU
 Minikler Mahalli İl Birinciliği Turnuvası 08.01.2017 UŞAK
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 KASTAMONU
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası (7 Yaş Kategorisi) 08.01.2017 SAMSUN
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 SAMSUN
 Emektarlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 SAMSUN
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 MANİSA
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 BALIKESİR
 Ocak Ayı Satranç Turnuvası 08.01.2017 ERZURUM
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Final 08.01.2017 İSTANBUL
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (7-8 Yaş Kategorileri) 08.01.2017 ADIYAMAN
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 YOZGAT
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 HATAY
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 HATAY
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 KARABÜK
 Mado Satranç Turnuvası 08.01.2017 GAZİANTEP
 Küçükler İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Yakakent 08.01.2017 SAMSUN
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 KÜTAHYA
 15 Temmuz Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası - Elbistan 08.01.2017 KAHRAMANMARAŞ
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 ÇANAKKALE
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 KIRKLARELİ
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 KAYSERİ
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 MUĞLA
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 TOKAT
 Ödemiş 32. Süper At Satranç Turnuvası 08.01.2017 İZMİR
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 ESKİŞEHİR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 ŞANLIURFA
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 ANTALYA
 5 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası 08.01.2017 ADANA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 MALATYA
 Kredi Yurtlar Kurumu Satranç Turnuvası 08.01.2017 BİLECİK
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası (13-14 Yaş Kategorisi) 08.01.2017 SİVAS
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 DÜZCE
 Gençler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.01.2017 ANKARA
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 07.01.2017 AYDIN
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 06.01.2017 DİYARBAKIR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Antınordu Grubu 06.01.2017 ORDU
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 05.01.2017 ÇORUM
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (10-11-12 Yaş Kategorileri) 01.01.2017 ISPARTA
 Arhavi Kaymakamlığı Satranç Turnuvası 01.01.2017 ARTVİN
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 01.01.2017 BİLECİK
 Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 01.01.2017 TOKAT
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 01.01.2017 SİVAS
 İl Birinciliği Satranç Turnuvası 01.01.2017 ÇORUM
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 01.01.2017 KAHRAMANMARAŞ
 7 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası 01.01.2017 OSMANİYE
 Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 01.01.2017 ISPARTA
 Forum AVM Satranç Turnuvası 01.01.2017 DİYARBAKIR


TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014