EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Minikler Kategorisi / 28.04.2017 / BARTIN UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
EGE ERBAŞ5366...109402.06.2017
HAKAN MELEMEZ1116...118702.06.2017
RAMAZAN CEYLAN1097...104002.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ARZUM FURKAN5750...11384
CEYLAN RAMAZAN1097...10405
DAMAR ATA BURAK3611...12174
ERBAŞ EGE5366...11315
KOÇ KAAN1104...10264
MELEMEZ HAKAN1116...11985
TOKSÖZ KEREM1083...10704
ULUSOY EMIR YUSUF1347...10264
USTAOĞLU ENES3913...10264
YÜKSEL ÇAĞAN ÇETIN1111...12332

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdŞEKER BARAN UKD1176Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDEMIR MESUT SAMET1111...1117 11.012.6
DEMIRCI EMIR HAYDAR2387...1163 21.014.4
CEYLAN RAMAZAN1097...833 31.03
MELEMEZ HAKAN1116...833 41.03
GÜLBAL BERTUĞ4226...833 51.03
Soyad AdÇELIK İREM UKD1205Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARAL MERT KAAN1112...833 11.03
DAMAR ATA BURAK3611...833 20.50
UĞURLU B.HAYRETTIN3323...833 41.03
KALMAZ ENES5699...833 51.03
Soyad AdAYDEMIR MESUT SAMET UKD1117Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEKER BARAN1034...1176 10.0-12.6
ÇELEBI AHMET4472...833 21.03
HıZARCı İSMAIL EGE1035...833 31.03
DEMIRCI EMIR HAYDAR2387...1163 40.0-13.2
MELEMEZ HAKAN1116...833 50.0-3
Soyad AdÖZMEN MAHMUT EREN UKD1125Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL KAĞAN3263...833 11.03
ERBAŞ EGE5366...833 21.03
NANE ÖZGÜR1084...833 31.03
BOSTAN ALI HAKAN1336...1010 41.010.2
AKYURT AHMET YUSUF2587...833 50.50
Soyad AdKAÇAR FARUK ÖMER UKD1285Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ENES1097...833 31.03
Soyad AdARSLAN DAMLA UKD1071Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜL UMUT4168...833 11.03
ÇAĞLAYAN OZAN1086...1044 20.0-16.2
YÜCETAŞ TUNÇ1112...833 31.03
ARZUM FURKAN5750...833 40.0-3
İLHAN NURI EFE1095...833 51.03
Soyad AdBOSTAN ALI HAKAN UKD1010Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKSÖZ KEREM1083...833 11.03
HıZARCı İSMAIL EGE1035...833 20.0-3
ÖZMEN MAHMUT EREN1305...1125 40.0-10.2
ÜNAL KAĞAN3263...833 51.03
Soyad AdÇAĞLAYAN OZAN UKD1044Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARZUM FURKAN5750...833 11.03
ARSLAN DAMLA4712...1071 21.016.2
İLHAN NURI EFE1095...833 31.03
KÖROĞLU BEDIRHAN1077...833 41.03
YıLMAZ EMRE5227...833 51.03
Soyad AdDEMIRCI EMIR HAYDAR UKD1163Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELEBI AHMET4472...833 11.03
ŞEKER BARAN1034...1176 20.0-14.4
GEBIÇ TUNAHAN1099...833 31.03
AYDEMIR MESUT SAMET1111...1117 41.013.2
CEYLAN RAMAZAN1097...833 51.03
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014