EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası - Muratpaşa / 23.04.2017 / ANTALYA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULLAH KOCABIYIK1200...101901.05.2017
AISU KIKINADZE9929...101401.05.2017
ALİ BARTU ŞAKIR5321...108301.05.2017
ALİ DENİZ ÇANAKÇI5105...100101.05.2017
ALİ YİĞİT DAĞDELEN1240...118701.05.2017
ALP BUĞRA ÇELİK1186...102701.05.2017
ALP MADSMAN2829...112001.05.2017
ALPER DEMİREL5726...118301.05.2017
ALPEREN ACAR6139...105601.05.2017
ARDA ORUÇ1040...101601.05.2017
ARİF AYDEMİR3368...100401.05.2017
ASLAN EGEHAN ÖZER1177...100701.05.2017
ASLI DAVASLI5495...108201.05.2017
ATİLLA YUSUF GÜRSES2202...108001.05.2017
AYLİN TUANA AKILLI3115...107501.05.2017
BATUHAN EGE UYSAL3133...104201.05.2017
BEHİYE NUR YAŞAR1235...101101.05.2017
BERAT CEVRİN7236...100401.05.2017
BERKAY ERDOĞAN5546...104101.05.2017
BÜŞRA NUR İNCİ3139...107801.05.2017
DENİZ KAHVECİOĞLU1252...109301.05.2017
DERİN DAĞ2135...106301.05.2017
DİLARA KÖKSEL1089...101801.05.2017
DORUK KARAY5231...100301.05.2017
ECENAZ ÖZDEMİR2188...104601.05.2017
EDİZ DAYIOĞLU1063...112401.05.2017
EFE AKKUZU3129...101101.05.2017
EGE GÖRKEM GÜNÜÇ1144...105801.05.2017
EKİN YILDIZ1329...108201.05.2017
EKREM CAN1131...106101.05.2017
ELİF GÜN1205...105601.05.2017
ELİF ÖZTÜRK1169...110901.05.2017
EMİNE DİLARA ERYEŞİL5281...106101.05.2017
ERAY AKKAYA6294...106201.05.2017
ERDEM ÇİÇEK5516...103601.05.2017
EYLÜL ÜRENÇ4440...106301.05.2017
EYMEN BAHAT KOÇ2968...100401.05.2017
EYMEN ERDOĞAN2985...112801.05.2017
EYÜP TALHA AKATAY6479...111401.05.2017
FATİH ALPER KIPIK5941...106301.05.2017
FATMANUR KARAGÜLMEZ5562...105101.05.2017
FEYZA EKİNCİ3088...101301.05.2017
GÜNEŞ TUNÇKIRAN1077...114401.05.2017
HASAN ALKIM ALNIAÇIK1139...102901.05.2017
HASAN KILIÇ1155...106301.05.2017
HATİCE ADA ERBAY1813...106601.05.2017
HAYRİ BEYHUN ŞENEL2293...103901.05.2017
HURİYE YAĞMUR GÖKKAYA1281...109701.05.2017
İBRAHİM EFE ÜNLÜ1066...116201.05.2017
İLAYDA KARADEMİR6165...103801.05.2017
İREM KARATAY1089...103101.05.2017
İREM SEMİZ1186...104101.05.2017
KADİR ARAT3901...120101.05.2017
KAĞAN EFE ALBAYRAK2056...101301.05.2017
KAYA EKİN ÖZDEN3392...107501.05.2017
KIVANÇ ÇETİNER1230...109501.05.2017
KUTAY ÖZDEMİR1190...105801.05.2017
MARYAM ISSA9967...104301.05.2017
MEHMET AKİF ÖZTEKİN1181...102001.05.2017
MEHMET DENİZ MEMİŞ1204...112201.05.2017
MEHMET İSMET ALTUN1216...121301.05.2017
MERİÇ VURAL2536...101001.05.2017
MERVE SENA DOĞAN1024...118901.05.2017
MUHAMMED BERK KAYA1122...101401.05.2017
MUHAMMED ÖZTÜRK1033...106201.05.2017
MUSTAFA CEVDET METİN6339...103601.05.2017
NECMETTİN ENES KAFADAR1142...104101.05.2017
NEHİR BULUT3555...102701.05.2017
NEVA YALÇIN4693...100801.05.2017
NİHAL ÇELEBİ5457...101101.05.2017
ONUR ÜNLÜ1137...102101.05.2017
RAMAZAN UTKUN1100...113201.05.2017
SAFVET KAĞAN ÖZTÜRK2004...105301.05.2017
SÜLEYMAN SİNAN MANAV1996...102701.05.2017
SÜLEYMAN YILMAZ1152...112801.05.2017
TAHA DEMİR1904...109401.05.2017
TAHA SEYFETTİN ÇELİK1231...103501.05.2017
TOPRAK AKTEKE3629...111701.05.2017
TUNA GENÇ1585...104401.05.2017
VELİ METE GÖKÇE1186...106001.05.2017
YAĞIZ PERİK3191...108901.05.2017
YİĞİT KEMAL TAŞ1694...116501.05.2017
ZEHRA UYAR2867...118101.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ACAR ALPEREN6139...10568
AKATAY EYÜP TALHA6479...11148
AKILLI AYLİN TUANA3115...10757
AKKAYA ERAY6294...10627
AKKUZU EFE3129...10118
AKTEKE TOPRAK3629...11178
ALBAYRAK KAĞAN EFE2056...10138
ALNIAÇIK HASAN ALKIM1139...10297
ALTUN MEHMET İSMET1216...12137
ARAT KADİR3901...12018
AYDEMİR ARİF3368...10048
BULUT NEHİR3555...10277
CAN EKREM1131...10617
CEVRİN BERAT7236...10048
ÇANAKÇI ALİ DENİZ5105...10017
ÇELEBİ NİHAL5457...10117
ÇELİK ALP BUĞRA1186...10277
ÇELİK TAHA SEYFETTİN1231...10358
ÇETİNER KIVANÇ1230...11328
ÇİÇEK ERDEM5516...10368
DAĞ DERİN2135...10637
DAĞDELEN ALİ YİĞİT1240...11877
DAVASLI ASLI5495...10157
DAYIOĞLU EDİZ1063...11247
DEMİR TAHA1904...10947
DEMİREL ALPER5726...11838
DOĞAN MERVE SENA1024...11897
EKİNCİ FEYZA3088...10137
ERBAY HATİCE ADA1813...10667
ERDOĞAN BERKAY5546...10418
ERDOĞAN EYMEN2985...10208
ERYEŞİL EMİNE DİLARA5281...10617
GENÇ TUNA1585...10448
GÖKÇE VELİ METE1186...10607
GÖKKAYA HURİYE YAĞMUR1281...11787
GÜN ELİF1205...10567
GÜNÜÇ EGE GÖRKEM1144...10586
GÜRSES ATİLLA YUSUF2202...10808
ISSA MARYAM9967...10557
İNCİ BÜŞRA NUR3139...10787
KAFADAR NECMETTİN ENES1142...10416
KAHVECİOĞLU DENİZ1252...10938
KARADEMİR İLAYDA6165...10406
KARAGÜLMEZ FATMANUR5562...10517
KARATAY İREM1089...10317
KARAY DORUK5231...10038
KAYA MUHAMMED BERK1122...10227
KIKINADZE AISU9929...10147
KILIÇ HASAN1155...10637
KIPIK FATİH ALPER5941...10637
KOCABIYIK ABDULLAH1200...10197
KOÇ EYMEN BAHAT2968...10048
KÖKSEL DİLARA1089...10177
MADSMAN ALP2829...11678
MANAV SÜLEYMAN SİNAN1996...10278
MEMİŞ MEHMET DENİZ1204...11008
METİN MUSTAFA CEVDET6339...10366
ORUÇ ARDA1040...10177
ÖZDEMİR ECENAZ2188...10467
ÖZDEMİR KUTAY1190...10587
ÖZDEN KAYA EKİN3392...10868
ÖZER ASLAN EGEHAN1177...10077
ÖZTEKİN MEHMET AKİF1181...10207
ÖZTÜRK ELİF1169...11097
ÖZTÜRK MUHAMMED1033...10627
ÖZTÜRK SAFVET KAĞAN2004...10618
PERİK YAĞIZ3191...10667
SEMİZ İREM1186...10517
ŞAKIR ALİ BARTU5321...10838
ŞENEL HAYRİ BEYHUN2293...10728
TAŞ YİĞİT KEMAL1694...11658
TUNÇKIRAN GÜNEŞ1077...11446
UTKUN RAMAZAN1100...11327
UYAR ZEHRA2867...11817
UYSAL BATUHAN EGE3133...10718
ÜNLÜ İBRAHİM EFE1066...10546
ÜNLÜ ONUR1137...10217
ÜRENÇ EYLÜL4440...10637
VURAL MERİÇ2536...10108
YALÇIN NEVA4693...10086
YAŞAR BEHİYE NUR1235...10117
YILDIZ EKİN1329...11098
YILMAZ SÜLEYMAN1152...11647

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdOKAN İSMAİL UMUT UKD1260Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA YUSUF FIRAT3412...843 11.03
KARATAŞ FURKAN4550...843 21.03
GÜRSES ATİLLA YUSUF2202...843 31.03
ERDOĞAN EYMEN2985...843 41.03
ÖZDEMİR ÇAĞAN DEMİR3356...843 51.03
ŞİMŞEK CAN1381...1323 60.52.7
MADSMAN ALP2829...843 71.03
OKUMUŞOĞLU ERK3600...1140 81.010.2
Soyad AdÇANKAYA AZRA UKD1304Toplam UKD Değişimi28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKMEN ÇİSEM1190...876 11.02.5
ÇOBANOĞLU CEYLİN1421...1000 21.03.5
KURNAZ FATMA ELÇİN1204...1061 31.05
ÖZTÜRK ELİF1169...876 41.02.5
DİRİCAN FERİDE1213...1441 51.017
AKIN DURU1159...1476 60.0-6.75
KOÇ CEYLA1114...1031 71.04.25
Soyad AdKIPIK FEYZA UKD1419Toplam UKD Değişimi14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEVRİN ELİF1136...845 11.02.5
AKALIN BERRAK1289...1080 21.03
KAHYA CEREN1031...1073 31.02.75
BÜLBÜL SELCAN NİSA1146...1158 41.04.5
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1340 51.09.75
AYDOĞDU BERİL NUR1076...1128 61.03.75
ACAR İLAYDA1071...1433 70.0-12
Soyad AdÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA UKD1394Toplam UKD Değişimi25.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAŞ YİĞİT ANIL1231...829 11.02.5
CEVRİN BERAT7236...829 21.02.5
HELVACI DEMİR3136...1066 31.03.25
KARAER HALİL EFE3417...1144 41.04.75
KOTAN EREN1234...1211 51.06.5
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1376 60.5-0.75
ERTURAN AHMETHAN TAHSİN1046...1437 70.51.5
UYSAL EGE1204...1174 81.05.5
Soyad AdHATIRLI UĞUR CAN UKD1374Toplam UKD Değişimi37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN TÜRKER1048...936 11.02.5
YAYAN NAZİF DEVRAN1023...1202 21.06.75
GENCER KIVANÇ1025...1303 30.5-2.5
EKİNCİ GÖRKEM YILMAZ1034...1306 41.010.25
MESCİ ARDA1038...1359 51.012
YEKEN SÜLEYMAN BATU1039...1401 60.51
DOĞAN MEHMET ALİ1042...1224 71.07.5
Soyad AdDERİCİ BİLGE UKD1145Toplam UKD Değişimi36.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÜLMEZ FATMANUR5562...815 21.03
DAĞ DERİN2135...815 31.03
ÜRENÇ EYLÜL4440...815 41.03
DARI IRMAK ÇAĞLA5255...1080 51.012.3
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1194 61.017.1
KILIÇLI ELİFE3225...1092 70.5-2.1
Soyad AdAKTAY NİSA SOLMAZ UKD1359Toplam UKD Değişimi28.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ SELEN1111...914 11.02.5
ALMAZ MERYEM RANA1106...1011 21.02.75
ACAR HABİBE TUĞÇE1051...1248 31.08.75
TANIR SİMAY1032...1339 40.5-0.75
SARIYER İZİ SİMLA1059...1298 51.010.5
DOĞAN MERVE SENA1024...914 61.02.5
KERVANKIRAN ECE LARA1014...914 71.02.5
Soyad AdHARBİ MİRAY UKD1235Toplam UKD Değişimi43.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜREL KARDELEN6625...786 11.03
CİHAN NİHAL NAZ1241...786 21.03
ERDİNÇ MERAL ECE1664...1000 31.06.3
ÖNAL EDA3545...1077 41.08.7
DUMAN BERİL1564...1103 51.09.6
ÇETİN DEFNE RENGİN1235...1200 60.5-1.5
ERDOĞAN DERYA4133...1217 71.014.1
Soyad AdATİK MUHAMMED İHSAN UKD1373Toplam UKD Değişimi44
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİRİNGÜL SEZER1760...1000 21.02.75
ÇAKAL AHMET1048...1114 31.04.5
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1501 40.54.25
ERDİNÇ BURAK EFE1162...1028 51.02.75
GULYAMOV AMIRKHON9946...1578 61.019
ŞEN NEHİR1175...1322 71.010.75
Soyad AdYERLİ HASAN UKD1239Toplam UKD Değişimi69
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA EMRE6287...814 11.03
ERENKUŞ İBRAHİM4625...814 21.03
AKKAYA ERAY6294...814 31.03
ŞİFA HİLMİ ATA3764...1048 41.07.5
İYİANLAR DORUK4981...1005 51.06.3
DURGUT OSMAN5092...1191 61.012.9
BİROL ALKIM EGE5221...1324 71.018.6
ADIGÜZEL GÜNEY6261...1230 81.014.7
Soyad AdBİROL EMİR EFE UKD1582Toplam UKD Değişimi28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPAR MEHMET ALİ1100...910 11.02.5
KÖSECE DOĞUKAN1114...1097 21.02.75
İŞÇİMEN SARPER1118...1218 31.02.75
ÇAKIR EGE1181...1504 40.5-2.75
MEYDANLIOĞLU TÜRKAY1082...1415 51.07
ACAR KAAN1071...1597 61.013
ÇETİN MİR EFE1141...1221 71.02.75
Soyad AdÇİÇEK KADİR UKD1351Toplam UKD Değişimi31.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN BATUHAN4102...814 11.02.5
DİRİCAN SÜLEYMAN TUĞGAN2358...814 21.02.5
AKAR DENİZ BORAN2438...814 31.02.5
DURAK KEREM1444...1075 41.04.25
GENÇER MUSTAFA2321...1130 51.05.5
ADIGÜZEL GÜNEY6261...1230 60.5-4
YAYKIRAN EGE4026...1149 71.06
ASLAN BORAN4395...1354 81.012.5
Soyad AdÇAKIR EGE UKD1504Toplam UKD Değişimi25.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN HARUN1231...910 11.02.5
AKKOYUN DENİZ1097...1079 21.02.75
ÇETİN MİR EFE1141...1221 31.04
BİROL EMİR EFE1122...1582 40.52.75
NALCI KAAN1124...1297 50.5-6.75
KALKAN YASİN1100...1229 61.04.25
ACAR KAAN1071...1597 71.015.75
Soyad AdŞİMŞEK CAN UKD1323Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA POYRAZ AYTEKİN1290...843 11.02.5
KARA KAYRA BURAK5139...843 21.02.5
ERMİN YUSUF EFE2242...843 31.02.5
CAN AHMET FATİH3297...843 41.02.5
SABUNCUOĞULLARI EMRE1534...1000 51.03.25
OKAN İSMAİL UMUT1295...1260 60.5-2.25
AKKUZU EFE3129...843 71.02.5
DEMİR TAHA1904...843 81.02.5
Soyad AdDİRİCAN FERİDE UKD1441Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER SENA1160...876 11.02.5
AKBAŞ AZRA ZEYNEP1037...876 21.02.5
KOÇ CEYLA1114...1031 31.02.75
AKIN DURU1159...1476 41.013.75
ÇANKAYA AZRA1164...1304 50.0-17
ÖZKAN MERVE1160...1210 61.05.25
KURNAZ SELİN2690...1242 71.06
Soyad AdŞİMŞEK GÜLSUNUR UKD1340Toplam UKD Değişimi29.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİLAS AYBÜKE PELİN1131...845 11.02.5
TEKELİOĞLU AYŞE1095...1069 21.04.25
TEZGEL BENGİSU1137...1115 31.05.5
ACAR İLAYDA1071...1433 41.015.75
KIPIK FEYZA1136...1419 50.0-9.75
ATİK ZEYNEP ZÜLAL1052...1076 61.04.5
BÜLBÜL SELCAN NİSA1146...1158 71.06.5
Soyad AdOKUMUŞOĞLU EGE UKD1361Toplam UKD Değişimi17.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMEŞE EFE1235...829 11.02.5
ERDOĞAN BERKAY5546...829 21.02.5
OÇKAÇ ÇINAR1473...1063 31.03.75
TERCAN ALPARSLAN6788...1133 41.05.25
UYSAL EGE1204...1174 51.06.5
ERTURAN AHMETHAN TAHSİN1046...1437 60.52.5
KOCATÜRK ATA1589...1045 70.5-9.25
HELVACI DEMİR3136...1066 81.03.75
Soyad AdYEKEN SÜLEYMAN BATU UKD1401Toplam UKD Değişimi21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTİN KAAN1078...936 11.02.5
DEMİRER EMRE1053...1251 21.07.5
EKİNCİ GÖRKEM YILMAZ1034...1306 30.5-3.25
LAVAS GÖKAY1050...1187 41.05.75
GENCER KIVANÇ1025...1303 51.09.25
HATIRLI UĞUR CAN1017...1374 60.5-1
OKTAY UMUT UTKU1049...1431 70.51
Soyad AdKILIÇLI ELİFE UKD1092Toplam UKD Değişimi45.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTİ EMİNE BENGÜSU5323...815 11.03
KAYA ELİF IŞIK1827...815 21.03
EKİNCİ FEYZA3088...815 31.03
KIŞLA RAVZANUR MERVE4617...1182 41.018.6
DEMİR ECE1576...1047 51.013.2
AKILLI AYLİN TUANA3115...815 61.03
DERİCİ BİLGE1738...1145 70.52.1
Soyad AdACAR HABİBE TUĞÇE UKD1248Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAYA YAĞMUR SILA1050...914 11.03
ÖZ BÜŞRA1045...914 21.03
AKTAY NİSA SOLMAZ1079...1359 30.0-10.5
YILDIZ HAZAL1169...1013 51.06.3
TANIR SİMAY1032...1339 61.018.6
SARIYER İZİ SİMLA1059...1298 70.52.1
Soyad AdÇETİN DEFNE RENGİN UKD1200Toplam UKD Değişimi50.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT GİZEM1836...786 11.03
DEMİR NAZLI ASEL1220...786 21.03
GÜNGÖR CEYLİN2074...1000 31.07.2
KAŞ ELİF BİLGE1725...1040 41.08.7
ERDOĞAN DERYA4133...1217 51.015.6
HARBİ MİRAY1518...1235 60.51.5
DUMAN BERİL1564...1103 71.011.1
Soyad AdGULYAMOV AMIRKHON UKD1578Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EDİS BARIŞ1153...881 11.02.5
KAHYA MEHMET YİĞİT1048...1050 21.02.75
KAYA TUNAHAN KILIÇ1159...1179 31.02.75
EKEN ŞEVKİ KIVANÇ1054...1326 41.04.75
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1322 51.04.75
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1373 60.0-19
YANIK YİĞİT2712...1278 71.03.75
Soyad AdSABUNCUOĞULLARI EMRE UKD1000Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇLI MUHAMMED EMRE4132...843 11.03
PERİK YAĞIZ3191...843 21.03
VAROL METE BERKE1525...843 31.03
KAHVECİOĞLU DENİZ1252...843 41.03
ŞİMŞEK CAN1381...1323 50.0-3.9
KAPLANGİRAY AYBERK4075...843 61.03
ACAR ALPEREN6139...843 71.03
KÜÇÜK ARDA5901...1128 81.020.1
Soyad AdAKIN DURU UKD1476Toplam UKD Değişimi10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURGUT GÜLŞEN MELİS1176...876 11.02.5
SARIKÇIOĞLU ELİF İREM1197...1020 21.02.75
ÖZKAN MERVE1160...1210 31.04.5
DİRİCAN FERİDE1213...1441 40.0-13.75
KURNAZ SELİN2690...1242 51.05.25
ÇANKAYA AZRA1164...1304 61.06.75
ISSA YASMİN9967...1114 71.02.75
Soyad AdACAR İLAYDA UKD1433Toplam UKD Değişimi11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYAYDIN ASLI1111...845 11.02.5
ATİK ZEYNEP ZÜLAL1052...1076 21.02.75
AYDOĞDU BERİL NUR1076...1128 31.03.5
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1340 40.0-15.75
SERT MİRAY1090...1087 51.02.75
TEZGEL BENGİSU1137...1115 61.03.25
KIPIK FEYZA1136...1419 71.012
Soyad AdÇEKİÇOĞLU BARIŞ UKD1376Toplam UKD Değişimi26.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKIŞ OĞULCAN ALİ3035...829 11.02.5
AKINCI HASAN HÜSEYİN2188...829 21.02.5
ŞEN FATİH2552...1076 31.03.75
KÖSE ÇAĞAN3534...1064 41.03.5
BALABAN HASAN KAAN1059...1153 51.05.5
ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA2453...1394 60.50.75
TEKİN ERKE2992...1182 71.06.25
ERTURAN AHMETHAN TAHSİN1046...1437 80.52
Soyad AdMESCİ ARDA UKD1359Toplam UKD Değişimi12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNDÜRÜR BERA1055...936 11.02.5
DEMİRER KEREM1053...1142 21.05.5
DOĞAN MEHMET ALİ1042...1224 31.08
YILMAZ ALİHAN1060...1094 41.04.5
HATIRLI UĞUR CAN1017...1374 50.0-12
EROĞLU ÇETİN EFE1050...1114 60.5-7.5
İNAN EFE1012...1326 71.011.25
Soyad AdKAÇMAZ ÖYKÜ UKD1194Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇOĞULLARI SUDE4850...815 11.03
GÜNAL BUSE NEVA3872...815 21.03
SAMAN ELİF NAZ6061...1028 31.08.4
ŞENEL DURU1885...1114 41.011.7
MESCİ ALEYNA2077...1088 51.010.8
DERİCİ BİLGE1738...1145 60.0-17.1
DARI IRMAK ÇAĞLA5255...1080 71.010.2
Soyad AdTANIR SİMAY UKD1339Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN MERVE SENA1024...914 11.02.5
TOPRAK DİLAN1031...914 21.02.5
SARIYER İZİ SİMLA1059...1298 31.011
AKTAY NİSA SOLMAZ1079...1359 40.50.75
EROL CEYDA1048...1227 51.08.75
ACAR HABİBE TUĞÇE1051...1248 60.0-15.5
ALMAZ MERYEM RANA1106...1011 71.03.25
Soyad AdEKEN ŞEVKİ KIVANÇ UKD1326Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL YUSUF GAZİ1126...881 11.02.5
ALTUN MEHMET İSMET1216...881 21.02.5
TÜRKMEN AHMET1042...1067 31.04.5
GULYAMOV AMIRKHON9946...1578 40.0-4.75
TOMRUK EGE1192...1060 51.04.5
BATIR EREN BERK2850...1174 61.07.5
KARTAL EFE ONUR1370...1418 70.53.25
Soyad AdBİROL ALKIM EGE UKD1324Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN KAMİL2454...814 11.02.5
EROL OĞUZ5463...814 21.02.5
TOPBAŞ DURALİ KAAN2315...1000 31.03.25
YÜCEL ADİL2368...1096 41.05.25
SELEK YUSUF4773...1108 51.05.5
GEBEŞ ATA3337...1173 61.07.5
YERLİ HASAN2249...1239 70.0-15.5
ARAT KADİR3901...814 81.02.5
Soyad AdÇETİNER TOPRAK EGE UKD1401Toplam UKD Değişimi0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAYIOĞLU EDİZ1063...910 11.02.5
YILMAZ EMİRCAN1059...1069 20.5-9.5
ARSLAN MEHMET ENES1090...1238 31.07
NALCI KAAN1124...1297 40.5-3.5
AKKOYUN DENİZ1097...1079 51.03.25
YILDIRIM FURKAN1108...1187 60.5-6.75
BÜBER ÇAĞATAY1032...1252 71.07.5
Soyad AdÖNAL EDA UKD1077Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAYDA BELİNAY1234...786 11.03
DEĞİRMENCİ IRMAK1223...786 21.03
BOZ ELİF HAYRİYE4197...786 31.03
HARBİ MİRAY1518...1235 40.0-8.7
BULUT NEHİR3555...786 51.03
İNCİ BÜŞRA NUR3139...786 60.50
BIÇAKÇIOĞLU ZEYNEP DURU1231...1070 71.014.7
Soyad AdDURGUT OSMAN UKD1191Toplam UKD Değişimi27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMANLAR KAAN1563...814 11.03
GÖKMEN ÇAĞRI İSMET5981...814 21.03
AKTEKE TOPRAK3629...814 31.03
SAVAŞER TAN2603...1057 41.09.6
ARAT KADİR3901...814 51.03
YERLİ HASAN2249...1239 60.0-12.9
KUTLU NOGAY2503...1044 71.09
DURAK KEREM1444...1075 81.010.2
Soyad AdYILMAZ EMİRCAN UKD1069Toplam UKD Değişimi57.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVUCU MUHAMMET ALİ1102...910 11.03
ÇETİNER TOPRAK EGE1095...1401 20.511.4
COŞKUN YUSUF BUĞRA1083...1135 30.0-12.3
DEMİR YUSUF1094...910 41.03
DİV AHMET GÖRKEM3442...1010 51.012.6
İŞÇİMEN SARPER1118...1218 61.021
KABACA HİLMİ ŞAHİN1029...1153 71.018.6
Soyad AdÖZKAN MERVE UKD1210Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIKINADZE AISU9929...876 11.03
BAYRAM BENNU İPEK1181...876 21.03
AKIN DURU1159...1476 30.0-5.4
BAYRAKTAR NEVRA1404...876 41.03
SEMİZ İREM1186...876 51.03
DİRİCAN FERİDE1213...1441 60.0-6.3
ÇOBANOĞLU CEYLİN1421...1000 71.06.9
Soyad AdTEZGEL BENGİSU UKD1115Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ISSA MARYAM9967...845 11.03
ÇOBAN ELA NUR3660...845 21.03
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1340 30.0-6.6
ALTIOK GÜLEDA NEHİR1239...845 41.03
VORONIN SELİNA2743...1015 51.010.8
ACAR İLAYDA1071...1433 60.0-3.9
AÇIKALIN YASEMİN NİSA1179...1000 71.010.2
Soyad AdKOCATÜRK ATA UKD1045Toplam UKD Değişimi106.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAMDAĞ ABDURRAHMAN3134...829 11.03
ÇEVİK HASAN YAĞIZ3805...829 21.03
TEKİN ERKE2992...1182 30.55.4
OÇKAÇ DERİN1473...1101 41.017.4
ÇİFTCİ MUHAMMED FUAD1062...1257 51.023.1
KARTAL EGE MERT1537...1227 61.022.2
OKUMUŞOĞLU EGE1222...1361 70.511.1
KOTAN EREN1234...1211 81.021.6
Soyad AdOKTAY UMUT UTKU UKD1431Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLAK MEHMET ALİ1069...1005 11.02.75
DOĞAN MEHMET ALİ1042...1224 20.0-19.25
AKTİN KAAN1078...936 31.02.5
YAYAN NAZİF DEVRAN1023...1202 41.05.25
LAVAS GÖKAY1050...1187 51.05
YILMAZ ALİHAN1060...1094 61.03
YEKEN SÜLEYMAN BATU1039...1401 70.5-1
Soyad AdMESCİ ALEYNA UKD1088Toplam UKD Değişimi38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİDİLLİ İZEL3638...815 11.03
SOSUN ASYA2659...815 21.03
GÜN ELİF1205...815 31.03
GEZGİÇ HATİCE ILGIN3939...1171 41.018.3
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1194 50.0-10.8
KELEBEK DURU5831...815 61.03
KIŞLA RAVZANUR MERVE4617...1182 71.018.9
Soyad AdSARIYER İZİ SİMLA UKD1298Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM SUDE ŞEVİKE1045...914 11.03
TEKELİOĞLU BEDİA HANIM1054...914 21.03
TANIR SİMAY1032...1339 30.0-13.2
AKTAY NİSA SOLMAZ1079...1359 50.0-12.6
EROL CEYDA1048...1227 61.012
ACAR HABİBE TUĞÇE1051...1248 70.5-2.1
Soyad AdŞEN NEHİR UKD1322Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER OSMAN MERT1192...881 11.02.5
CAN EKREM1131...881 21.02.5
TAZE EFE2786...1054 31.04.25
KARTAL EFE ONUR1370...1418 41.015.75
KIZILTAŞ ECE SU1149...1391 50.52.5
İNCE ERAY1170...1303 61.011.75
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1373 70.0-10.75
Soyad AdACAR KAAN UKD1597Toplam UKD Değişimi-11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALNIAÇIK HASAN ALKIM1139...910 11.02.5
COŞKUN YUSUF BUĞRA1083...1135 21.02.75
KALKAN YASİN1100...1229 31.02.75
MEYDANLIOĞLU TÜRKAY1082...1415 41.06.5
YILDIRIM FURKAN1108...1187 51.02.75
BİROL EMİR EFE1122...1582 60.0-13
ÇAKIR EGE1181...1504 70.0-15.75
Soyad AdKOÇ CEYLA UKD1031Toplam UKD Değişimi32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAÇ SANİYE NUR1164...876 11.03
İNAL NAZ1210...876 21.03
DİRİCAN FERİDE1213...1441 30.0-3.3
KURNAZ FATMA ELÇİN1204...1061 41.016.2
ATAL YAĞMUR1151...1037 51.015.3
ÖZTÜRK ELİF1169...876 61.03
ÇANKAYA AZRA1164...1304 70.0-5.1
Soyad AdBÜLBÜL SELCAN NİSA UKD1158Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN DEFNE1100...845 11.03
VORONIN SELİNA2743...1015 21.09.3
SERT MİRAY1090...1087 31.012
KIPIK FEYZA1136...1419 40.0-5.4
ÖZÇELİK BİLGE1092...845 51.03
TEKELİOĞLU AYŞE1095...1069 61.011.4
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1340 70.0-7.8
Soyad AdERTURAN AHMETHAN TAHSİN UKD1437Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALNIAÇIK MEHMET KEMAL2618...829 21.02.5
SUÇSUZ MUSTAFA KAĞAN1210...1093 31.03
ADIGÜZEL HAKAN2713...1097 41.03
KARTAL EGE MERT1537...1227 51.05.75
OKUMUŞOĞLU EGE1222...1361 60.5-2.5
ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA2453...1394 70.5-1.5
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1376 80.5-2
Soyad AdEKİNCİ GÖRKEM YILMAZ UKD1306Toplam UKD Değişimi12.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER BURAK AHMET1002...936 11.02.5
EROĞLU ÇETİN EFE1050...1114 21.06.25
YEKEN SÜLEYMAN BATU1039...1401 30.53.25
HATIRLI UĞUR CAN1017...1374 40.0-10.25
KARAER ŞÜKRÜ MERİÇ1049...1376 60.52.5
LAVAS GÖKAY1050...1187 71.08.5
Soyad AdŞENEL DURU UKD1114Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE ECRİN2015...815 11.03
KELEBEK DURU5831...815 21.03
ERBAY HATİCE ADA1813...815 31.03
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1194 40.0-11.7
KARADEMİR İLAYDA6165...815 51.03
DAĞ DERİN2135...815 61.03
ÜRENÇ EYLÜL4440...815 71.03
Soyad AdKARTAL EFE ONUR UKD1418Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN BERKAY1176...881 11.02.5
GÜLER ERDAL SEFA1135...1037 21.02.75
TENİL SEBAHATTİN ARDA1055...1122 31.03.75
ŞEN NEHİR1175...1322 40.0-15.75
POURMEHRAN POUYAP-A2...1377 51.011
YETGİN BADE1166...1144 61.04.25
EKEN ŞEVKİ KIVANÇ1054...1326 70.5-3.25
Soyad AdMADSMAN BERK UKD1100Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEŞKÜŞ FURKAN1180...843 11.03
MADSMAN ALP2829...843 20.50
ŞANLI EGE5397...843 31.03
ODABAŞ ATA ONUR3277...843 41.03
OKUMUŞOĞLU ERK3600...1140 50.0-13.2
TEMEL POLAT1845...843 61.03
UYSAL BATUHAN EGE3133...843 71.03
ÖZCAN YUSUF6391...1049 81.012.9
Soyad AdSELEK YUSUF UKD1108Toplam UKD Değişimi45.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MEHMET EGE2171...814 11.03
GÜNER KEREM EMRE2421...814 21.03
DEMİREL ALPER5726...814 31.03
BUYRUKÇU YAĞIZ2048...1000 41.010.5
BİROL ALKIM EGE5221...1324 50.0-6.6
KÖROĞLU TİMUR BEK2243...1000 61.010.5
KANTARCI KEREM EMİR4339...1025 71.011.7
İYİANLAR DORUK4981...1005 81.010.8
Soyad AdKIZILTAŞ ECE SU UKD1391Toplam UKD Değişimi10.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKMEN RAMAZAN1190...881 11.02.5
DUYUR CENGİZ1149...1028 21.02.75
KURT AHMET BURAK1186...1083 31.03.5
YANIK YİĞİT2712...1278 41.08.75
ŞEN NEHİR1175...1322 50.5-2.5
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1415 60.0-11.75
AÇIKBAŞ MERT1166...1228 71.07
Soyad AdOKUMUŞOĞLU ERK UKD1140Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYHAN MEHMET AKİF5074...843 11.03
KÜÇÜKAYDIN ŞEMS EYMEN6724...843 21.03
KAHVECİOĞLU DENİZ1252...843 30.0-3
PERİK YAĞIZ3191...843 41.03
MADSMAN BERK2849...1100 51.013.2
KOÇ EYMEN BAHAT2968...843 61.03
YILDIZ EKİN1329...843 71.03
OKAN İSMAİL UMUT1295...1260 80.0-10.2
Soyad AdYILDIZ HAZAL UKD1013Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN MERVE SENA1024...914 20.50
AYDOĞAN DELFİN SU1055...914 31.03
KERVANKIRAN ECE LARA1014...914 41.03
ACAR HABİBE TUĞÇE1051...1248 50.0-6.3
CANTÜRK DENİZ1078...914 71.03
Soyad AdADIGÜZEL GÜNEY UKD1230Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABAŞ KEREM3506...814 11.03
GENÇ TUNA1585...814 21.03
AKATAY EYÜP TALHA6479...814 31.03
ATILGAN EYMEN KAAN1899...1063 41.08.4
POLATLI CAN POLAT2903...1058 51.08.1
ÇİÇEK KADİR1750...1351 60.54.8
GEBEŞ ATA3337...1173 71.012.6
YERLİ HASAN2249...1239 80.0-14.7
Soyad AdMEYDANLIOĞLU TÜRKAY UKD1415Toplam UKD Değişimi1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN MUHAMMED EMİR1420...910 11.02.5
YAMAÇ MEHMET EMİR1024...1073 21.03
KABACA HİLMİ ŞAHİN1029...1153 31.04.5
ACAR KAAN1071...1597 40.0-6.5
BİROL EMİR EFE1122...1582 50.0-7
BÜLBÜL HÜSEYİN BERKAY1129...1004 61.02.75
UTKUN RAMAZAN1100...910 71.02.5
Soyad AdKURNAZ FATMA ELÇİN UKD1061Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT SABİHA LİNN2090...876 11.03
ÇOŞKUN MEVA1183...876 21.03
ÇANKAYA AZRA1164...1304 30.0-6
KOÇ CEYLA1114...1031 40.0-16.2
İNAL NAZ1210...876 51.03
ATAL YAĞMUR1151...1037 61.014.1
ÖZTÜRK ELİF1169...876 71.03
Soyad AdATİK ZEYNEP ZÜLAL UKD1076Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKSEL DİLARA1089...845 11.03
ACAR İLAYDA1071...1433 20.0-3.3
SAKLAV KÜBRA1048...845 31.03
KARATAY İREM1089...845 41.03
CANLI CEYLİN1037...1177 51.019.2
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1340 60.0-5.4
TOSUN NİMET GÜLSU1119...1110 71.016.5
Soyad AdKOTAN EREN UKD1211Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIBAROV NURALİ9939...829 11.03
DAĞDELEN ALİ YİĞİT1240...829 21.03
KALKAN FURKAN2249...1055 31.08.7
ARITÜRK ARIN2926...1061 41.09
ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA2453...1394 50.0-7.8
KÖSE ÇAĞAN3534...1064 61.09
BALABAN HASAN KAAN1059...1153 71.012.6
KOCATÜRK ATA1589...1045 80.0-21.6
Soyad AdKARAER ŞÜKRÜ MERİÇ UKD1376Toplam UKD Değişimi-11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTİN OSMAN1078...936 11.02.5
LAVAS GÖKAY1050...1187 20.0-18.75
ARSLAN TÜRKER1048...936 31.02.5
DEMİRER KEREM1053...1142 41.05.25
DOĞAN MEHMET ALİ1042...1224 50.5-5
EKİNCİ GÖRKEM YILMAZ1034...1306 60.5-2.5
EROĞLU ÇETİN EFE1050...1114 71.04.5
Soyad AdERDOĞAN DERYA UKD1217Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRÇİÇEK SEVİM HELİN2887...786 11.03
COŞKUN FATMA NUR2934...786 21.03
İNAM HAVVA1212...1013 31.07.2
VAROL DEFNE MELİS1362...1078 41.09.3
ÇETİN DEFNE RENGİN1235...1200 50.0-15.6
KAŞ ELİF BİLGE1725...1040 61.08.1
HARBİ MİRAY1518...1235 70.0-14.1
Soyad AdGEZGİÇ HATİCE ILGIN UKD1171Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONCA FATMA ECRİN2267...815 11.03
KARADEMİR İLAYDA6165...815 21.03
BÜYÜKKELEŞ ELİF BERRA5607...815 31.03
MESCİ ALEYNA2077...1088 40.0-18.3
ERYEŞİL EMİNE DİLARA5281...815 51.03
DEMİR ECE1576...1047 61.09.9
SAMAN ELİF NAZ6061...1028 71.09.3
Soyad AdKALKAN YASİN UKD1229Toplam UKD Değişimi36.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNÜÇ EGE GÖRKEM1144...910 11.03
BÜLBÜL HÜSEYİN BERKAY1129...1004 21.06.6
ACAR KAAN1071...1597 30.0-3.3
YAMAÇ MEHMET EMİR1024...1073 41.08.7
KABACA HİLMİ ŞAHİN1029...1153 51.012
ÇAKIR EGE1181...1504 60.0-5.1
İŞÇİMEN SARPER1118...1218 71.014.4
Soyad AdAYDOĞDU BERİL NUR UKD1128Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESEN BUSE2905...845 11.03
YAĞAN İKRA1099...845 21.03
ACAR İLAYDA1071...1433 30.0-4.2
AÇIKALIN YASEMİN NİSA1179...1000 41.09.9
KAHYA CEREN1031...1073 51.012.6
KIPIK FEYZA1136...1419 60.0-4.5
ÖZEL DAMLA1118...1048 71.011.7
Soyad AdBALABAN HASAN KAAN UKD1153Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURNAZ CAN1235...829 11.03
TAŞ YİĞİT KEMAL1694...829 21.03
EVYAPAN ALİ EFE3134...1027 31.09.9
CEVRİN SAMED EFE2759...1060 41.011.1
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1376 50.0-6.6
KARA DENİZ2216...1051 61.010.8
KOTAN EREN1234...1211 70.0-12.6
ÇAVDAR ERKİN3683...829 81.03
Soyad AdMERDAN METİN UKD1315Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL MURAT BATIN1056...936 11.02.5
YILMAZ ALİHAN1060...1094 20.0-19.5
AKTİN OSMAN1078...936 31.02.5
KAYA YİĞİT1063...1145 41.07
EROĞLU ÇETİN EFE1050...1114 50.0-19
YAYAN NAZİF DEVRAN1023...1202 61.08.75
DEMİRER EMRE1053...1251 71.010.25
Soyad AdDUMAN BERİL UKD1103Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT MERVE1238...786 11.03
DANACI NİSAGÜL3739...786 21.03
AKBABA MİRAY1224...786 31.03
BIÇAKÇIOĞLU ZEYNEP DURU1231...1070 41.013.5
HARBİ MİRAY1518...1235 50.0-9.6
ERDİNÇ MERAL ECE1664...1000 61.010.8
ÇETİN DEFNE RENGİN1235...1200 70.0-11.1
Soyad AdKAZIK OĞUZ KAĞAN UKD1501Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEMİR ERDEM1102...881 11.02.5
ÇAY TUFAN1048...1035 21.02.75
ÜNALP EMRE1025...1246 31.04.75
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1373 40.5-4.25
İNCE ERAY1170...1303 50.0-19
KARA EGE ÖZGÜR1093...1201 61.03.75
POURMEHRAN POUYAP-A2...1377 71.08.25
Soyad AdALMAZ MERYEM RANA UKD1011Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KERVANKIRAN ECE LARA1014...914 11.03
AKTAY NİSA SOLMAZ1079...1359 20.0-3.3
EROL CEYDA1048...1227 30.58.4
DOĞAN MERVE SENA1024...914 40.0-3
CANTÜRK DENİZ1078...914 51.03
TEKELİOĞLU BEDİA HANIM1054...914 61.03
TANIR SİMAY1032...1339 70.0-3.9
Soyad AdYAYKIRAN EGE UKD1149Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL BURHAN KAĞAN5703...814 11.03
GÖZEN EGE2608...814 21.03
ALBAYRAK KAĞAN EFE2056...814 31.03
KARAMERCAN CAN3857...1051 40.5-3.9
PATLAR ÇINAR3365...814 51.03
ÖZDEN KAYA EKİN3392...814 61.03
ÇİÇEK KADİR1750...1351 70.0-7.2
DEMİREL ALPER5726...814 81.03
Soyad AdZORBAZ SELİM YİĞİT UKD1415Toplam UKD Değişimi1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTURAN YILMAZ1185...881 11.02.5
TOLGA TUNAY1168...1013 21.02.75
KARA EGE ÖZGÜR1093...1201 31.05.75
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1322 40.0-15.75
KURT AHMET BURAK1186...1083 51.03
KIZILTAŞ ECE SU1149...1391 61.011.75
ÇAKAL AHMET1048...1114 70.5-8.75
Soyad AdKURNAZ SELİN UKD1242Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYNAR ÖZGE1210...876 11.03
SEMİZ İREM1186...876 21.03
ÖZTÜRK ELİF1169...876 30.0-3
ÇOBANOĞLU CEYLİN1421...1000 41.06
AKIN DURU1159...1476 50.0-6.3
BAYRAM BENNU İPEK1181...876 61.03
DİRİCAN FERİDE1213...1441 70.0-7.2
Soyad AdDEMİR ECE UKD1047Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUZ ASU3276...815 11.03
TORUN ELA6624...815 21.03
ÇOBANER SİMLA3153...815 31.03
HASANOVA NURCAN9979...1123 41.018
KILIÇLI ELİFE3225...1092 50.0-13.2
GEZGİÇ HATİCE ILGIN3939...1171 60.0-9.9
HATİPOĞLU BEYZA5751...815 71.03
Soyad AdEROL CEYDA UKD1227Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN NİSA NUR1074...914 11.03
YÜKSELEN BEGÜM NAZ1032...914 21.03
ALMAZ MERYEM RANA1106...1011 30.5-8.4
TEKELİOĞLU BEDİA HANIM1054...914 41.03
TANIR SİMAY1032...1339 50.0-10.5
SARIYER İZİ SİMLA1059...1298 60.0-12
DOĞAN MERVE SENA1024...914 70.0-3
Soyad AdKARAMERCAN CAN UKD1051Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRMIZITAŞ ARDA3963...814 11.03
TURAN HAKAN EREN4542...814 21.03
YAVAŞ ÖMER BATU3571...814 31.03
YAYKIRAN EGE4026...1149 40.53.9
AYDIN MEHMET METE3245...814 51.03
ASLAN BORAN4395...1354 60.0-4.2
GENÇ TUNA1585...814 71.03
DEVECİ EYMEN2030...814 81.03
Soyad AdNALCI KAAN UKD1297Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR YUSUF1094...910 11.03
BALTACI MUSA1142...1046 21.05.7
DİV AHMET GÖRKEM3442...1010 30.5-10.2
ÇETİNER TOPRAK EGE1095...1401 40.54.2
ÇAKIR EGE1181...1504 50.58.1
ARSLAN MEHMET ENES1090...1238 61.012.6
YILDIRIM FURKAN1108...1187 70.5-4.5
Soyad AdVORONIN SELİNA UKD1015Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USLU CEREN ÇİĞDEM1120...845 11.03
BÜLBÜL SELCAN NİSA1146...1158 20.0-9.3
YAĞAN İKRA1099...845 31.03
AKALIN BERRAK1289...1080 41.017.7
TEZGEL BENGİSU1137...1115 50.0-10.8
ÖZÇELİK BİLGE1092...845 61.03
SERT MİRAY1090...1087 71.018
Soyad AdTEKİN ERKE UKD1182Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ KEREM KAĞAN1225...829 11.03
MEMİŞ MEHMET DENİZ1204...829 21.03
KOCATÜRK ATA1589...1045 30.5-5.4
VURAL MERİÇ2536...829 41.03
TEKİN EMRE3018...1239 50.52.4
OÇKAÇ ÇINAR1473...1063 61.010.2
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1376 70.0-7.5
KARA DENİZ2216...1051 81.09.6
Soyad AdDOĞAN MEHMET ALİ UKD1224Toplam UKD Değişimi34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KENECİ GÖKHAN1018...936 11.03
OKTAY UMUT UTKU1049...1431 21.023.1
MESCİ ARDA1038...1359 30.0-9.6
ÖNEY AYBERK1035...936 41.03
KARAER ŞÜKRÜ MERİÇ1049...1376 50.56
GENCER KIVANÇ1025...1303 61.018.3
HATIRLI UĞUR CAN1017...1374 70.0-9
Soyad AdGÜNGÖR CEYLİN UKD1000Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUNGUR SUDE6684...786 11.03
TAŞ ZEYNEP SILA1220...786 21.03
ÇETİN DEFNE RENGİN1235...1200 30.0-7.2
YAŞAR BEHİYE NUR1235...786 41.03
ÖZDEMİR ECENAZ2188...786 51.03
BIÇAKÇIOĞLU ZEYNEP DURU1231...1070 61.018
İNCİ BÜŞRA NUR3139...786 70.0-3
Soyad AdASLAN BORAN UKD1354Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KACAK ERCAN4836...814 11.02.5
ERDEMİR HAŞİMULLAH1763...814 21.02.5
KÖROĞLU TİMUR BEK2243...1000 31.02.75
DOĞAN MEHMET CAN5982...1106 41.04.75
GEBEŞ ATA3337...1173 50.0-18.5
KARAMERCAN CAN3857...1051 61.03.5
KARADAĞ YİĞİT2663...1060 71.03.75
ÇİÇEK KADİR1750...1351 80.0-12.5
Soyad AdYILDIRIM FURKAN UKD1187Toplam UKD Değişimi41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAK YİĞİT1106...910 11.03
BOZAN MUSTAFA1184...910 21.03
BÜBER ÇAĞATAY1032...1252 31.017.7
DİV AHMET GÖRKEM3442...1010 41.08.1
ACAR KAAN1071...1597 50.0-3.3
ÇETİNER TOPRAK EGE1095...1401 60.58.1
NALCI KAAN1124...1297 70.54.5
Soyad AdKARADAYI ÖZLEM UKD1035Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUBİLAY SELİN3661...735 11.03
GÖKTAN ADA6548...735 21.03
GÖKKAYA HURİYE YAĞMUR1281...735 30.0-3
PEHLİVAN CEYDA2674...735 41.03
ARSLAN ELİF1111...735 50.0-3
PEŞLİ BİLGE4842...735 61.03
SESLİ MELEK4744...735 71.03
Soyad AdAKALIN BERRAK UKD1080Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEPÇE NESİL1032...845 11.03
KIPIK FEYZA1136...1419 20.0-3.6
SAY NAZLI1081...845 31.03
VORONIN SELİNA2743...1015 40.0-17.7
TOSUN NİMET GÜLSU1119...1110 51.016.2
ALTIOK GÜLEDA NEHİR1239...845 60.50
CİLAS AYBÜKE PELİN1131...845 71.03
Soyad AdUYSAL EGE UKD1174Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZILKAYA METİN6556...829 11.03
HATIRNAZ ÇINAR2124...829 21.03
OĞUZ EMEK EGE5507...1051 31.09.9
CEYLAN FURKAN1232...1000 41.08.1
OKUMUŞOĞLU EGE1222...1361 50.0-7.8
ARITÜRK ARIN2926...1061 61.010.5
ÖZTUNÇ NURİ2972...1044 71.09.6
ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA2453...1394 80.0-6.6
Soyad AdEROĞLU ÇETİN EFE UKD1114Toplam UKD Değişimi48
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ALİŞAN1073...936 11.03
EKİNCİ GÖRKEM YILMAZ1034...1306 20.0-7.5
ÜNLÜ ONUR1137...936 31.03
İNAN EFE1012...1326 41.023.1
MERDAN METİN1020...1315 51.022.8
MESCİ ARDA1038...1359 60.59
KARAER ŞÜKRÜ MERİÇ1049...1376 70.0-5.4
Soyad AdKAŞ ELİF BİLGE UKD1040Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MÜEZZİNOĞLU ZEYNEP4580...786 11.03
GÜL MİNE ECRİN7213...786 21.03
YAŞAR BEHİYE NUR1235...786 31.03
ÇETİN DEFNE RENGİN1235...1200 40.0-8.7
COŞKUN FATMA NUR2934...786 51.03
ERDOĞAN DERYA4133...1217 60.0-8.1
KURT MERVE1238...786 71.03
Soyad AdİNCE ERAY UKD1303Toplam UKD Değişimi23.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAYDIN BURAK1175...881 11.02.5
AKYLBEKOV ADİLET9917...881 21.02.5
GÜLTEKİN SELİM CAN1083...1051 31.04.75
POURMEHRAN POUYAP-A2...1377 40.52.5
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1501 51.019
ŞEN NEHİR1175...1322 60.0-11.75
ERDİNÇ BURAK EFE1162...1028 71.04.25
Soyad AdKÜÇÜK ARDA UKD1128Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESGİN ÖMER ÇAĞRI4860...843 11.03
KİRİŞ MELİH4536...843 21.03
KAPLANGİRAY AYBERK4075...843 31.03
YILDIZ EKİN1329...843 40.0-3
KARAY DORUK5231...843 51.03
YÜKSEL MUSTAFA EYMEN3160...843 61.03
ŞENEL HAYRİ BEYHUN2293...843 71.03
SABUNCUOĞULLARI EMRE1534...1000 80.0-20.1
Soyad AdÇOBANOĞLU CEYLİN UKD1000Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVLI BUSEM1208...876 11.03
ÇANKAYA AZRA1164...1304 20.0-4.2
İNAL NAZ1210...876 31.03
KURNAZ SELİN2690...1242 40.0-6
ÇOŞKUN MEVA1183...876 51.03
KIKINADZE AISU9929...876 61.03
ÖZKAN MERVE1160...1210 70.0-6.9
Soyad AdKIŞLA RAVZANUR MERVE UKD1182Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLUKISA CEREN6819...815 11.03
HATİPOĞLU BEYZA5751...815 21.03
AYGÜNEŞ ADA İRİS4769...815 31.03
KILIÇLI ELİFE3225...1092 40.0-18.6
ERBAY HATİCE ADA1813...815 51.03
BENGÜ ZEYNEP NUR5001...815 61.03
MESCİ ALEYNA2077...1088 70.0-18.9
Soyad AdÇAKAL AHMET UKD1114Toplam UKD Değişimi48.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUTLAR EGE1130...881 11.03
ÖZDEŞ ALİ ARDA1159...881 21.03
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1373 30.0-5.4
DERELİ MEHMET EFE1215...881 41.03
GÜLER ERDAL SEFA1135...1037 51.011.7
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1322 61.023.1
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1415 70.510.5
Soyad AdISSA YASMİN UKD1114Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK TUANA1150...876 11.03
ÖZTÜRK ELİF1169...876 20.0-3
GÜLER SENA1160...876 31.03
SEMİZ İREM1186...876 40.0-3
ÇETİNKAYA SEVDE NAZ1297...876 51.03
DURGUT GÜLŞEN MELİS1176...876 61.03
AKIN DURU1159...1476 70.0-3.3
Soyad AdİYİANLAR DORUK UKD1005Toplam UKD Değişimi51.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK MUSTAFA YİĞİT5486...814 11.03
TUTAR YİĞİT3995...814 21.03
ÜNLÜOĞLU MUAMMER GÖRKEM2261...814 31.03
KUŞE MEHMET HAN4364...1123 41.019.8
YERLİ HASAN2249...1239 50.0-6.3
ATA ALİ İMRAN6069...1139 61.020.4
DOĞAN MEHMET CAN5982...1106 71.019.2
SELEK YUSUF4773...1108 80.0-10.8
Soyad AdÇETİN MİR EFE UKD1221Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖZ MUHAMMED1102...910 11.03
AKSU ORHAN ENES1221...1000 21.06.6
ÇAKIR EGE1181...1504 30.0-4.8
KAYMAK YİĞİT1106...910 41.03
BÜBER ÇAĞATAY1032...1252 61.016.2
BİROL EMİR EFE1122...1582 70.0-3.3
Soyad AdKAHYA CEREN UKD1073Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PİTPİT AZRA1101...845 11.03
CANLI CEYLİN1037...1177 21.019.2
KIPIK FEYZA1136...1419 30.0-3.3
ESEN BUSE2905...845 41.03
AYDOĞDU BERİL NUR1076...1128 50.0-12.6
CİLAS AYBÜKE PELİN1131...845 60.50
ALTIOK GÜLEDA NEHİR1239...845 71.03
Soyad AdHELVACI DEMİR UKD1066Toplam UKD Değişimi39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKSAK YİĞİT3603...829 11.03
YILMAZ DURAN EGE2308...829 21.03
ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA2453...1394 30.0-3.9
KIBAROV NURALİ9939...829 41.03
KILIÇ ARDA1776...1000 51.012.3
CEYLAN FURKAN1232...1000 61.012.3
KALKAN FURKAN2249...1055 71.014.4
OKUMUŞOĞLU EGE1222...1361 80.0-4.5
Soyad AdGENCER KIVANÇ UKD1303Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN İBRAHİM DENİZHAN1078...936 11.02.5
BORAZAN BATUHAN1052...1042 21.04.5
HATIRLI UĞUR CAN1017...1374 30.52.5
DANACI GÖKALP1011...1299 41.012.25
YEKEN SÜLEYMAN BATU1039...1401 50.0-9.25
DOĞAN MEHMET ALİ1042...1224 60.0-15.25
YILMAZ ALİHAN1060...1094 71.05.75
Soyad AdVAROL DEFNE MELİS UKD1078Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKER TUANA1230...786 11.03
ULUÇ ESMA DELAL6498...786 21.03
BULUT NEHİR3555...786 31.03
ERDOĞAN DERYA4133...1217 40.0-9.3
ORMAN ELİF6966...786 51.03
GÜN ZEYNEP4311...1000 61.011.7
UYAR ZEHRA2867...786 70.0-3
Soyad AdDURAK KEREM UKD1075Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZAZ ADA4094...814 11.03
MANAV SÜLEYMAN SİNAN1996...814 21.03
YILMAZ ÇAĞAN1156...814 31.03
ÇİÇEK KADİR1750...1351 40.0-5.1
BÜTÜNER HAMZA3391...814 51.03
AKATAY EYÜP TALHA6479...814 61.03
BUYRUKÇU YAĞIZ2048...1000 71.012
DURGUT OSMAN5092...1191 80.0-10.2
Soyad AdYAMAÇ MEHMET EMİR UKD1073Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PELİR MEHMET1095...910 11.03
MEYDANLIOĞLU TÜRKAY1082...1415 20.0-3.6
DAYIOĞLU EDİZ1063...910 31.03
KALKAN YASİN1100...1229 40.0-8.7
KAZANCI TOPRAK1115...910 51.03
AKKOYUN DENİZ1097...1079 61.015.3
KAYA MUHAMMED BERK1122...910 71.03
Soyad AdSERT MİRAY UKD1087Toplam UKD Değişimi-21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAY İREM1089...845 11.03
İPÇİOĞLU TUĞBA MUKATTES1033...845 21.03
BÜLBÜL SELCAN NİSA1146...1158 30.0-12
KÖKSEL DİLARA1089...845 41.03
ACAR İLAYDA1071...1433 50.0-3.3
CEVRİN ELİF1136...845 61.03
VORONIN SELİNA2743...1015 70.0-18
Soyad AdTEKİN EMRE UKD1239Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATIRCI KEMAL KAAN1736...829 11.03
CAN BERK1225...829 21.03
ARITÜRK ARIN2926...1061 30.0-21.9
DAĞDELEN ALİ YİĞİT1240...829 41.03
TEKİN ERKE2992...1182 50.5-2.4
YALIN RAMAZAN EGE2356...1008 61.06.3
OÇKAÇ DERİN1473...1101 70.5-5.7
ADIGÜZEL HAKAN2713...1097 81.09.3
Soyad AdLAVAS GÖKAY UKD1187Toplam UKD Değişimi36.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAMDAĞ HALİL1259...936 11.03
KARAER ŞÜKRÜ MERİÇ1049...1376 21.022.5
İNAN EFE1012...1326 31.020.7
YEKEN SÜLEYMAN BATU1039...1401 40.0-6.9
OKTAY UMUT UTKU1049...1431 50.0-6
KAYA YİĞİT1063...1145 61.013.2
EKİNCİ GÖRKEM YILMAZ1034...1306 70.0-10.2
Soyad AdDARI IRMAK ÇAĞLA UKD1080Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OSMANOĞLU ŞEVVAL5593...815 11.03
TEMİR BEYZA1664...815 21.03
ERYEŞİL EMİNE DİLARA5281...815 31.03
AHMETLİ CEMİLE MELEK9917...815 41.03
DERİCİ BİLGE1738...1145 50.0-12.3
ÇELEBİ NİHAL5457...815 61.03
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1194 70.0-10.2
Soyad AdYANIK YİĞİT UKD1278Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ILIASOV ILIAS9999...881 11.03
DEMİRCİ MERT4270...881 21.03
YILMAZ SÜLEYMAN1152...881 31.03
KIZILTAŞ ECE SU1149...1391 40.0-10.5
TÜRKMEN AHMET1042...1067 51.06.9
ÇAY TUFAN1048...1035 61.06
GULYAMOV AMIRKHON9946...1578 70.0-4.5
Soyad AdSAMAN ELİF NAZ UKD1028Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PARLAK ECRİN AY2041...815 11.03
UĞURLU RÜMEYSA2338...815 21.03
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1194 30.0-8.4
ÇAKIR SAFİYE2380...815 41.03
KARAGÜLMEZ FATMANUR5562...815 51.03
HASANOVA NURCAN9979...1123 61.018.9
GEZGİÇ HATİCE ILGIN3939...1171 70.0-9.3
Soyad AdAÇIKBAŞ MERT UKD1228Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN BİLAL ERDEM1062...881 11.03
YILMAZ SÜLEYMAN1152...881 20.0-3
ER GÖKDENİZ1213...881 31.03
TOLGA TUNAY1168...1013 41.06.9
TAZE EFE2786...1054 51.08.1
ALTUN MEHMET İSMET1216...881 61.03
KIZILTAŞ ECE SU1149...1391 70.0-8.4
Soyad AdİNAM HAVVA UKD1013Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORMAN ELİF6966...786 11.03
ÇAKIR ZEYNEP SENA1228...786 21.03
ERDOĞAN DERYA4133...1217 30.0-7.2
SAĞDIÇ ASEL DAMLA2024...786 41.03
UYAR ZEHRA2867...786 50.0-3
SUNGUR SUDE6684...786 61.03
ZORLU GÜLSİMA2404...786 71.03
Soyad AdCOŞKUN YUSUF BUĞRA UKD1135Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT KÖKSAL1140...910 11.03
ACAR KAAN1071...1597 20.0-3.3
YILMAZ EMİRCAN1059...1069 31.012.3
UTKUN RAMAZAN1100...910 40.0-3
DAYIOĞLU EDİZ1063...910 51.03
KAYA MUHAMMED BERK1122...910 60.50
ÖZTÜRK MUHAMMED1033...910 71.03
Soyad AdTEKELİOĞLU AYŞE UKD1069Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKLAV KÜBRA1048...845 11.03
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1340 20.0-5.1
KÖKSEL DİLARA1089...845 30.0-3
PİTPİT AZRA1101...845 41.03
ISSA MARYAM9967...845 51.03
BÜLBÜL SELCAN NİSA1146...1158 60.0-11.4
YAĞAN İKRA1099...845 71.03
Soyad AdTERCAN ALPARSLAN UKD1133Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSEOĞLU ARDA EREN2405...829 11.03
SERDAROĞLU SERHAN2821...829 21.03
YALIN RAMAZAN EGE2356...1008 31.09.9
OKUMUŞOĞLU EGE1222...1361 40.0-6.3
ÖZTUNÇ NURİ2972...1044 50.0-18.6
MERCAN GÖKTUĞ2796...829 61.03
GÜLER SALİH ÇAĞAN1178...1000 71.09.6
CEYLAN FURKAN1232...1000 81.09.6
Soyad AdYILMAZ ALİHAN UKD1094Toplam UKD Değişimi45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ZİYA1050...936 11.03
MERDAN METİN1020...1315 21.023.4
KAYA AHMET BUĞRA1018...1053 31.013.2
MESCİ ARDA1038...1359 40.0-5.4
DEMİRER EMRE1053...1251 51.021.3
OKTAY UMUT UTKU1049...1431 60.0-3.6
GENCER KIVANÇ1025...1303 70.0-6.9
Soyad AdERDİNÇ MERAL ECE UKD1000Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PARKINA ANGELINA9914...786 11.03
KANIK MELİSA1633...786 21.03
HARBİ MİRAY1518...1235 30.0-6.3
SUNGUR SUDE6684...786 41.03
KURT MERVE1238...786 51.03
DUMAN BERİL1564...1103 60.0-10.8
ORMAN ELİF6966...786 71.03
Soyad AdDİV AHMET GÖRKEM UKD1010Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UTKUN RAMAZAN1100...910 11.03
ARSLAN MEHMET ENES1090...1238 21.023.7
NALCI KAAN1124...1297 30.510.2
YILDIRIM FURKAN1108...1187 40.0-8.1
YILMAZ EMİRCAN1059...1069 50.0-12.6
ÖZTÜRK MUHAMMED1033...910 60.50
KARAGÖZ MUHAMMED1102...910 71.03
Soyad AdAÇIKALIN YASEMİN NİSA UKD1000Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAĞAN İKRA1099...845 10.0-3
ÇOBAN ELA NUR3660...845 31.03
AYDOĞDU BERİL NUR1076...1128 40.0-9.9
KÖKSEL DİLARA1089...845 51.03
CANLI CEYLİN1037...1177 61.021.9
TEZGEL BENGİSU1137...1115 70.0-10.2
Soyad AdEVYAPAN ALİ EFE UKD1027Toplam UKD Değişimi42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞTAN MUHAMMED ARAS3551...829 11.03
ÇİRAH ALİM2388...829 21.03
BALABAN HASAN KAAN1059...1153 30.0-9.9
TÜR SİNAN CAN2578...829 41.03
BAYTEKİN TAHA BERTUĞ1125...1129 51.019.2
ÇANKAYA SARP1237...1107 61.018.3
ADIGÜZEL HAKAN2713...1097 70.53
OÇKAÇ DERİN1473...1101 80.53
Soyad AdYAYAN NAZİF DEVRAN UKD1202Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PİTPİT GÜVEN ALP1024...936 11.03
HATIRLI UĞUR CAN1017...1374 20.0-8.1
YILMAZ ALİŞAN1073...936 31.03
OKTAY UMUT UTKU1049...1431 40.0-6.3
YILMAZ ZİYA1050...936 51.03
MERDAN METİN1020...1315 60.0-10.5
TUNÇKIRAN GÜNEŞ1077...936 71.03
Soyad AdHASANOVA NURCAN UKD1123Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURUBAŞ AVİN2673...815 11.03
KAYA ALEYNA1359...815 21.03
DANIŞMAN ÇİÇEK GÜNEŞ6001...815 31.03
DEMİR ECE1576...1047 40.0-18
GÜN ELİF1205...815 51.03
SAMAN ELİF NAZ6061...1028 60.0-18.9
ÇOBANER SİMLA3153...815 71.03
Soyad AdGEBEŞ ATA UKD1173Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAYEL UMUT4106...814 11.03
SARPER KEREM2647...814 21.03
AKÇAY DORUK EFE2650...814 31.03
KANTARCI KEREM EMİR4339...1025 41.09
ASLAN BORAN4395...1354 51.022.2
BİROL ALKIM EGE5221...1324 60.0-9
ADIGÜZEL GÜNEY6261...1230 70.0-12.6
AKAR DENİZ BORAN2438...814 81.03
Soyad AdYETGİN BADE UKD1144Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ AHMET HAMZA1206...881 11.03
ERDOĞAN BERKAY1176...881 31.03
CAN EKREM1131...881 41.03
DUYUR CENGİZ1149...1028 51.010.2
KARTAL EFE ONUR1370...1418 60.0-5.1
ÇAY TUFAN1048...1035 71.010.5
Soyad AdSUÇSUZ MUSTAFA KAĞAN UKD1093Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORMAN SALİH6966...829 11.03
YILMAZ BAKİ CEYHUN6863...829 21.03
ERTURAN AHMETHAN TAHSİN1046...1437 30.0-3.6
HATIRNAZ ÇINAR2124...829 41.03
GÜLER SALİH ÇAĞAN1178...1000 51.011.1
ÖZTUNÇ NURİ2972...1044 60.0-17.1
BÜYÜKARSLAN ONUR2500...829 71.03
ÇELİK TAHA SEYFETTİN1231...829 81.03
Soyad AdDEMİRER EMRE UKD1251Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYNARPINAR EFE1054...936 11.03
YEKEN SÜLEYMAN BATU1039...1401 20.0-9
TAMDAĞ HALİL1259...936 31.03
BORAZAN BATUHAN1052...1042 41.06.9
YILMAZ ALİHAN1060...1094 50.0-21.3
DEMİRER KEREM1053...1142 61.010.5
MERDAN METİN1020...1315 70.0-12.3
Soyad AdMERCAN TUNAHAN UKD1141Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYACAN ARŞİN UMUT3561...843 11.03
KOÇ EYMEN BAHAT2968...843 21.03
HAMİD ATİLLA2314...843 31.03
UYSAL BATUHAN EGE3133...843 41.03
AKKUZU EFE3129...843 50.0-3
TENEKECİ AHMET YAMAN5193...843 61.03
DEMİR TAHA1904...843 70.0-3
KARAY DORUK5231...843 81.03
Soyad AdDUYUR CENGİZ UKD1028Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL RESUL1874...881 11.03
KIZILTAŞ ECE SU1149...1391 20.0-3.3
ILIASOV ILIAS9999...881 31.03
İŞ EMİRHAN1205...881 41.03
YETGİN BADE1166...1144 50.0-10.2
ÜLKER EMİR1172...881 61.03
KAYA TUNAHAN KILIÇ1159...1179 71.021
Soyad AdGÜN ZEYNEP UKD1000Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞDIÇ ASEL DAMLA2024...786 11.03
ÖZDEMİR ECENAZ2188...786 20.0-3
ÇALIŞ MELEK ALEYNA3115...786 31.03
URAS ELA NUR1237...786 41.03
ÇİFTKALDIRAN ŞİLAN ZEYNEP2327...786 51.03
VAROL DEFNE MELİS1362...1078 60.0-11.7
COŞKUN FATMA NUR2934...786 71.03
Soyad AdİŞÇİMEN SARPER UKD1218Toplam UKD Değişimi-26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MUHAMMED BERK1122...910 11.03
BOZAN ÖMER1141...910 21.03
BİROL EMİR EFE1122...1582 30.0-3.3
ALNIAÇIK HASAN ALKIM1139...910 41.03
ÖZTÜRK MUHAMMED1033...910 51.03
YILMAZ EMİRCAN1059...1069 60.0-21
KALKAN YASİN1100...1229 70.0-14.4
Soyad AdKANTARCI KEREM EMİR UKD1025Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ KUZEY AYBERK5832...814 11.03
TUTAŞ UTKU5512...814 21.03
ÜLÇEZ ATA MERT3028...814 31.03
GEBEŞ ATA3337...1173 40.0-9
KAPLAN KAMİL2454...814 51.03
PARK EGE2665...1214 61.022.5
SELEK YUSUF4773...1108 70.0-11.7
ALBAYRAK KAĞAN EFE2056...814 81.03
Soyad AdAKKOYUN DENİZ UKD1079Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORUÇ ARDA1040...910 11.03
ÇAKIR EGE1181...1504 20.0-3.3
BOZAN MUSTAFA1184...910 31.03
AKSU ORHAN ENES1221...1000 41.011.7
ÇETİNER TOPRAK EGE1095...1401 50.0-3.9
YAMAÇ MEHMET EMİR1024...1073 60.0-15.3
ERCANLI EFE1111...910 71.03
Soyad AdCEVRİN SAMED EFE UKD1060Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEFALI SEFA4292...829 11.03
ÇELİK TAHA SEYFETTİN1231...829 21.03
ÇİFTCİ MUHAMMED FUAD1062...1257 31.022.5
BALABAN HASAN KAAN1059...1153 40.0-11.1
ÇAKIR MERT3370...829 51.03
ADIGÜZEL HAKAN2713...1097 60.0-13.5
ERDOĞAN ARTUN1877...829 71.03
ÖZTUNÇ NURİ2972...1044 81.014.4
Soyad AdDEMİRER KEREM UKD1142Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANGIN BURAK1015...936 11.03
MESCİ ARDA1038...1359 20.0-6.6
YILMAZ ZİYA1050...936 31.03
KARAER ŞÜKRÜ MERİÇ1049...1376 40.0-6.3
ÖNEY AYBERK1035...936 51.03
DEMİRER EMRE1053...1251 60.0-10.5
GÜLER BURAK AHMET1002...936 71.03
Soyad AdTOMRUK EGE UKD1060Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYREK MEHMET ÇINAR1163...881 11.03
ÜNLÜ İBRAHİM EFE1066...881 21.03
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1322 30.0-5.4
ÇELİK ALP BUĞRA1186...881 41.03
EKEN ŞEVKİ KIVANÇ1054...1326 50.0-5.4
VURAL RESUL1874...881 61.03
GÖKÇE VELİ METE1186...881 71.03
Soyad AdÖZEL DAMLA UKD1048Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAY NAZLI1081...845 11.03
BEYAZGÜL ECE1139...1142 21.018.9
TOSUN NİMET GÜLSU1119...1110 30.0-12.3
ÖZÇELİK BİLGE1092...845 40.0-3
KARATAY İREM1089...845 51.03
ESEN BUSE2905...845 61.03
AYDOĞDU BERİL NUR1076...1128 70.0-11.7
Soyad AdİNAN EFE UKD1326Toplam UKD Değişimi-33.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN FURKAN1071...936 11.02.5
KAYA YİĞİT1063...1145 21.06.5
LAVAS GÖKAY1050...1187 30.0-17.25
EROĞLU ÇETİN EFE1050...1114 40.0-19.25
YANGIN BURAK1015...936 51.02.5
AKTİN OSMAN1078...936 61.02.5
MESCİ ARDA1038...1359 70.0-11.25
Soyad AdSAVAŞER TAN UKD1057Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ KAAN3136...814 11.03
UYSAL ARDA NAZIM2309...814 31.03
DURGUT OSMAN5092...1191 40.0-9.6
GENÇ TUNA1585...814 50.50
GÜNGÖRALP BORA2707...814 61.03
ÖZTÜRK SAFVET KAĞAN2004...814 70.50
GÖKSOY AHMET ANIL6571...814 81.03
Soyad AdSARIKÇIOĞLU ELİF İREM UKD1020Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN İNCİ SU1182...876 11.03
AKIN DURU1159...1476 20.0-3.3
KAYNAR ÖZGE1210...876 31.03
ATAL YAĞMUR1151...1037 40.50.6
BAYRAM BENNU İPEK1181...876 50.50
SEMİZ İREM1186...876 60.50
AKBAŞ AZRA ZEYNEP1037...876 70.0-3
Soyad AdKABACA HİLMİ ŞAHİN UKD1153Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZANCI TOPRAK1115...910 11.03
ÖZTÜRK MUHAMMED1033...910 21.03
MEYDANLIOĞLU TÜRKAY1082...1415 30.0-5.4
GÜNÜÇ EGE GÖRKEM1144...910 41.03
KALKAN YASİN1100...1229 50.0-12
ALNIAÇIK HASAN ALKIM1139...910 61.03
YILMAZ EMİRCAN1059...1069 70.0-18.6
Soyad AdBIÇAKÇIOĞLU ZEYNEP DURU UKD1070Toplam UKD Değişimi-34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METE DOĞA3529...786 11.03
UYAR ZEHRA2867...786 21.03
ÖZDEMİR ECENAZ2188...786 31.03
DUMAN BERİL1564...1103 40.0-13.5
TEZCAN DİLARA7090...786 51.03
GÜNGÖR CEYLİN2074...1000 60.0-18
ÖNAL EDA3545...1077 70.0-14.7
Soyad AdŞİFA HİLMİ ATA UKD1048Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZMAZ FURKAN3274...814 11.03
TONGUÇ SALİH ARDA2688...814 21.03
ÖNAL ÖNDER3514...814 31.03
YERLİ HASAN2249...1239 40.0-7.5
GÖZEN EGE2608...814 51.03
ARAT KADİR3901...814 60.0-3
DÖNMEZ YİĞİT2594...814 71.03
AKÇAY DORUK EFE2650...814 81.03
Soyad AdBATIR EREN BERK UKD1174Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCABIYIK ABDULLAH1200...881 11.03
ÇIKRIK EGEBERK1290...881 21.03
POURMEHRAN POUYAP-A2...1377 30.0-7.2
ÖZKOL YUSUF MERT1144...1000 41.08.1
KAHYA MEHMET YİĞİT1048...1050 51.09.9
EKEN ŞEVKİ KIVANÇ1054...1326 60.0-9
GÜLER ERDAL SEFA1135...1037 71.09.6
Soyad AdBÜBER ÇAĞATAY UKD1252Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜZ ABDULLAH1455...910 11.03
DEMİRTAŞ RAMAZAN1074...1017 21.06.3
YILDIRIM FURKAN1108...1187 30.0-17.7
BÜLBÜL HÜSEYİN BERKAY1129...1004 41.05.7
UTKUN RAMAZAN1100...910 51.03
ÇETİN MİR EFE1141...1221 60.0-16.2
ÇETİNER TOPRAK EGE1095...1401 70.0-9
Soyad AdBORAZAN BATUHAN UKD1042Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNEY AYBERK1035...936 11.03
GENCER KIVANÇ1025...1303 20.0-5.4
YANGIN BURAK1015...936 31.03
DEMİRER EMRE1053...1251 40.0-6.9
YILMAZ ALİŞAN1073...936 51.03
TUNÇKIRAN GÜNEŞ1077...936 60.0-3
KAYNARPINAR EFE1054...936 71.03
Soyad AdADIGÜZEL HAKAN UKD1097Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORHAN BURAK1234...829 11.03
YILDIRIM CANER1223...829 21.03
TORÇUK HASAN ÇINAR5284...1000 31.011.1
ERTURAN AHMETHAN TAHSİN1046...1437 40.0-3.6
IŞIK MEHMET CAN4805...829 51.03
CEVRİN SAMED EFE2759...1060 61.013.5
EVYAPAN ALİ EFE3134...1027 70.5-3
TEKİN EMRE3018...1239 80.0-9.3
Soyad AdKAYA YİĞİT UKD1145Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAKUT MUHAMMET SAİT SELİM1037...936 11.03
İNAN EFE1012...1326 20.0-7.8
ÇIKRIKÇI ERTÜRK1084...936 31.03
MERDAN METİN1020...1315 40.0-8.4
AKTİN KAAN1078...936 51.03
LAVAS GÖKAY1050...1187 60.0-13.2
ARSLAN TÜRKER1048...936 71.03
Soyad AdCANLI CEYLİN UKD1177Toplam UKD Değişimi-42
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DANACI NAZLIGÜL1028...845 11.03
KAHYA CEREN1031...1073 20.0-19.2
ISSA MARYAM9967...845 31.03
TOSUN NİMET GÜLSU1119...1110 41.012.3
ATİK ZEYNEP ZÜLAL1052...1076 50.0-19.2
AÇIKALIN YASEMİN NİSA1179...1000 60.0-21.9
KARATAY İREM1089...845 70.50
Soyad AdDOĞAN MEHMET CAN UKD1106Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA YİĞİT2935...814 11.03
SİVRİKAYA SELİM ARDA7270...814 21.03
AYDEMİR ARİF3368...814 31.03
ASLAN BORAN4395...1354 40.0-5.7
BELİN SARPER2027...814 51.03
TOPBAŞ DURALİ KAAN2315...1000 61.010.8
İYİANLAR DORUK4981...1005 70.0-19.2
Soyad AdTOLGA TUNAY UKD1013Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKAL MEHMET ALİ1199...881 11.03
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1415 20.0-3.3
KAPORTU DEVRAN1288...881 31.03
AÇIKBAŞ MERT1166...1228 40.0-6.9
DOĞANAY ARHAN1204...1000 51.014.4
İŞ EMİRHAN1205...881 61.03
TENİL SEBAHATTİN ARDA1055...1122 71.019.5
Soyad AdBÜLBÜL HÜSEYİN BERKAY UKD1004Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN AHMET EMİN1114...910 11.03
KALKAN YASİN1100...1229 20.0-6.6
ÖZDEMİR MUSTAFA MUSA1093...910 31.03
BÜBER ÇAĞATAY1032...1252 40.0-5.7
ORUÇ ARDA1040...910 51.03
MEYDANLIOĞLU TÜRKAY1082...1415 60.0-3.3
KAZANCI TOPRAK1115...910 71.03
Soyad AdTOSUN NİMET GÜLSU UKD1110Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN ELİF NUR1120...845 10.50
ÖZÇELİK BİLGE1092...845 21.03
ÖZEL DAMLA1118...1048 31.012.3
CANLI CEYLİN1037...1177 40.0-12.3
AKALIN BERRAK1289...1080 50.0-16.2
BEYAZGÜL ECE1139...1142 61.016.2
ATİK ZEYNEP ZÜLAL1052...1076 70.0-16.5
Soyad AdTÜRKMEN AHMET UKD1067Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OSKAN FURKAN1212...881 11.03
ÜLKER EMİR1172...881 21.03
EKEN ŞEVKİ KIVANÇ1054...1326 30.0-5.4
VURAL RESUL1874...881 41.03
YANIK YİĞİT2712...1278 50.0-6.9
YILMAZ SÜLEYMAN1152...881 61.03
KAHYA MEHMET YİĞİT1048...1050 71.014.4
Soyad AdOÇKAÇ DERİN UKD1101Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU AYDIN1219...829 11.03
VURAL MERİÇ2536...829 20.50
KOCATÜRK ATA1589...1045 40.0-17.4
ÇİRAH ALİM2388...829 51.03
ATEŞ ALPER1228...829 61.03
TEKİN EMRE3018...1239 70.55.7
EVYAPAN ALİ EFE3134...1027 80.5-3
Soyad AdARSLAN MEHMET ENES UKD1238Toplam UKD Değişimi-32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCANLI EFE1111...910 11.03
DİV AHMET GÖRKEM3442...1010 20.0-23.7
ÇETİNER TOPRAK EGE1095...1401 30.0-8.4
KARAGÖZ MUHAMMED1102...910 41.03
BOZAN MUSTAFA1184...910 51.03
NALCI KAAN1124...1297 60.0-12.6
ALNIAÇIK HASAN ALKIM1139...910 71.03
Soyad AdÖZCAN YUSUF UKD1049Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ ADAR MUSA4489...843 11.03
TENEKECİ AHMET YAMAN5193...843 21.03
UYSAL BATUHAN EGE3133...843 30.0-3
DARICI HÜSEYİN CAN1078...843 40.50
SEREN ARHAN1206...843 61.03
CAN AHMET FATİH3297...843 71.03
MADSMAN BERK2849...1100 80.0-12.9
Soyad AdÜNALP EMRE UKD1246Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAFADAR NECMETTİN ENES1142...881 11.03
ALKAYA MEHMET ANIL1151...881 21.03
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1501 30.0-5.7
ERDİNÇ BURAK EFE1162...1028 40.0-23.4
KAPORTU DEVRAN1288...881 51.03
ÖZKOL YUSUF MERT1144...1000 61.05.7
GÜLTEKİN SELİM CAN1083...1051 71.07.5
Soyad AdBAYTEKİN TAHA BERTUĞ UKD1129Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEMİŞ MEHMET DENİZ1204...829 10.0-3
KURNAZ CAN1235...829 21.03
SARAÇ FUATHAN1867...829 31.03
ERDOĞAN BERKAY5546...829 41.03
EVYAPAN ALİ EFE3134...1027 50.0-19.2
VURAL MERİÇ2536...829 61.03
TAŞ YİĞİT KEMAL1694...829 70.50
ÇİRAH ALİM2388...829 81.03
Soyad AdATILGAN EYMEN KAAN UKD1063Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZKAN CANER4057...814 11.03
THIEL DAVID9985...814 21.03
BULUT ÖMER2408...814 31.03
ADIGÜZEL GÜNEY6261...1230 40.0-8.4
DEMİREL ALPER5726...814 50.0-3
KAYA EREN1716...814 61.03
DOĞAN İLKEM DENİZ5031...814 71.03
AYDEMİR ARİF3368...814 81.03
Soyad AdTAZE EFE UKD1054Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUNAY MEHMET AKİF1171...881 11.03
İŞ EMİRHAN1205...881 21.03
ŞEN NEHİR1175...1322 30.0-5.1
ÇETİNKAYA BERAT1207...881 41.03
AÇIKBAŞ MERT1166...1228 50.0-8.1
ÇAKMAK HASAN EMİR1048...881 61.03
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1322 71.024.9
Soyad AdSOLAK MEHMET ALİ UKD1005Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKTAY UMUT UTKU1049...1431 10.0-3.3
TUNÇKIRAN GÜNEŞ1077...936 20.50
ÖNEY AYBERK1035...936 30.0-3
ÜNLÜ ONUR1137...936 41.03
KAYA AHMET BUĞRA1018...1053 50.0-12.9
YILMAZ ZİYA1050...936 61.03
AKTİN KAAN1078...936 71.03
Soyad AdPOURMEHRAN POUYA UKD1377Toplam UKD Değişimi-7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKÇE VELİ METE1186...881 11.02.5
GÜNAYDIN ÇAĞAN1213...1000 21.02.75
BATIR EREN BERK2850...1174 31.06
İNCE ERAY1170...1303 40.5-2.5
KARTAL EFE ONUR1370...1418 50.0-11
GÜLTEKİN SELİM CAN1083...1051 61.03.25
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1501 70.0-8.25
Soyad AdKAYA AHMET BUĞRA UKD1053Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIKRIKÇI ERTÜRK1084...936 11.03
DANACI GÖKALP1011...1299 20.59.3
YILMAZ ALİHAN1060...1094 30.0-13.2
TUNÇKIRAN GÜNEŞ1077...936 40.0-3
SOLAK MEHMET ALİ1069...1005 51.012.9
ARSLAN TÜRKER1048...936 60.0-3
ÖNEY AYBERK1035...936 71.03
Soyad AdATAL YAĞMUR UKD1037Toplam UKD Değişimi-33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEMİZ İREM1186...876 10.0-3
KIKINADZE AISU9929...876 31.03
SARIKÇIOĞLU ELİF İREM1197...1020 40.5-0.6
KOÇ CEYLA1114...1031 50.0-15.3
KURNAZ FATMA ELÇİN1204...1061 60.0-14.1
GÜLER SENA1160...876 70.0-3
Soyad AdKALKAN FURKAN UKD1055Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZER SEZER1223...829 11.03
ÇETİNER KIVANÇ1230...829 21.03
KOTAN EREN1234...1211 30.0-8.7
KARTAL EGE4223...829 41.03
ŞAHİN UMUTCAN1346...829 51.03
KARAER HALİL EFE3417...1144 60.53.6
HELVACI DEMİR3136...1066 70.0-14.4
SARAÇ FUATHAN1867...829 81.03
Soyad AdYALIN RAMAZAN EGE UKD1008Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAL YUSUF6726...829 11.03
ÖZDEN ALİ ARDA3550...829 21.03
TERCAN ALPARSLAN6788...1133 30.0-9.9
ÇAKÇAK ALİ DENİZ4125...829 41.03
ÇANKAYA SARP1237...1107 50.54.2
TEKİN EMRE3018...1239 60.0-6.3
VURAL MERİÇ2536...829 71.03
KARAER HALİL EFE3417...1144 81.020.4
Soyad AdERDİNÇ BURAK EFE UKD1028Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ EGE AHİR1147...881 10.50
KELEŞ BURHAN1188...1026 21.015
ÖZDEMİR KUTAY1190...881 31.03
ÜNALP EMRE1025...1246 41.023.4
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1373 50.0-3.3
KAFADAR NECMETTİN ENES1142...881 61.03
İNCE ERAY1170...1303 70.0-5.1
Soyad AdÇANKAYA SARP UKD1107Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERCAN GÖKTUĞ2796...829 11.03
TÜLÜ SARP2247...829 21.03
CEYLAN FURKAN1232...1000 30.0-19.5
ERDOĞAN ARTUN1877...829 41.03
YALIN RAMAZAN EGE2356...1008 50.5-4.2
EVYAPAN ALİ EFE3134...1027 60.0-18.3
ATEŞ ALPER1228...829 71.03
Soyad AdPARK EGE UKD1214Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN YİĞİTEFE5718...814 11.03
EROL YAĞIZ5464...814 21.03
POLATLI CAN POLAT2903...1058 40.0-21.3
ALBAYRAK KAĞAN EFE2056...814 51.03
KANTARCI KEREM EMİR4339...1025 60.0-22.5
ÖZDEN KAYA EKİN3392...814 71.03
TOPBAŞ DURALİ KAAN2315...1000 81.06.9
Soyad AdÖZTUNÇ NURİ UKD1044Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ YİĞİT KEMAL1694...829 10.0-3
KURNAZ CEM1235...829 21.03
SERDAROĞLU SERHAN2821...829 31.03
POLAT CELAL ARŞİN3313...829 41.03
TERCAN ALPARSLAN6788...1133 51.018.6
SUÇSUZ MUSTAFA KAĞAN1210...1093 61.017.1
UYSAL EGE1204...1174 70.0-9.6
CEVRİN SAMED EFE2759...1060 80.0-14.4
Soyad AdKÖROĞLU TİMUR BEK UKD1000Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTKAYA EGEMEN DORUK1676...814 11.03
UYSAL KAYHAN ÖVÜNÇ3022...814 21.03
ASLAN BORAN4395...1354 30.0-3.3
KAYA HÜSEYİN ONUR1765...814 41.03
TONGUÇ SALİH ARDA2688...814 51.03
SELEK YUSUF4773...1108 60.0-10.5
GÜNAY YAĞIZ3212...814 71.03
BÜTÜNER HAMZA3391...814 81.03
Soyad AdDÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN UKD1322Toplam UKD Değişimi-18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLDÜR OĞUZHAN1205...881 11.02.5
DOĞANAY ARHAN1204...1000 21.03.25
TOMRUK EGE1192...1060 31.04.5
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1415 41.015.75
GULYAMOV AMIRKHON9946...1578 50.0-4.75
ÇAKAL AHMET1048...1114 60.0-19.25
TAZE EFE2786...1054 70.0-20.75
Soyad AdKARTAL EGE MERT UKD1227Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇAR ALİ SAMET4128...829 11.03
KARAKOLLİK EFE KAAN1450...829 21.03
KARA DENİZ2216...1051 31.08.1
YAVUZ METE1495...1101 41.09.9
ERTURAN AHMETHAN TAHSİN1046...1437 50.0-6.9
KOCATÜRK ATA1589...1045 60.0-22.2
ERDOĞAN BERKAY5546...829 71.03
DAĞDELEN ALİ YİĞİT1240...829 80.0-3
Soyad AdGÜLER SALİH ÇAĞAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TALİH İNANÇ1855...829 11.03
İŞLER ALİ SADIK2800...829 21.03
YAVUZ METE1495...1101 30.0-10.8
ÇETİNER KIVANÇ1230...829 41.03
SUÇSUZ MUSTAFA KAĞAN1210...1093 50.0-11.1
MEMİŞ MEHMET DENİZ1204...829 61.03
TERCAN ALPARSLAN6788...1133 70.0-9.6
POLAT CELAL ARŞİN3313...829 81.03
Soyad AdÇAY TUFAN UKD1035Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VARIMLI MAHMUT BARAN1205...881 11.03
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1501 20.0-3.3
GÜNAYDIN BURAK1175...881 31.03
ÜNLÜ İBRAHİM EFE1066...881 41.03
KAYA TUNAHAN KILIÇ1159...1179 51.020.7
YANIK YİĞİT2712...1278 60.0-6
YETGİN BADE1166...1144 70.0-10.5
Soyad AdBEYAZGÜL ECE UKD1142Toplam UKD Değişimi-32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUTLU FATMANUR1027...845 11.03
ÖZEL DAMLA1118...1048 20.0-18.9
KARATAY İREM1089...845 30.0-3
ISSA MARYAM9967...845 40.0-3
PİTPİT AZRA1101...845 51.03
TOSUN NİMET GÜLSU1119...1110 60.0-16.2
USLU CEREN ÇİĞDEM1120...845 71.03
Soyad AdKÖSECE DOĞUKAN UKD1097Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKÇÜ CEMİL1070...910 11.03
BİROL EMİR EFE1122...1582 20.0-3.3
BOZAN ÖMER1141...910 31.03
ÖZTÜRK MUHAMMED1033...910 40.0-3
GÜNÜÇ EGE GÖRKEM1144...910 51.03
UTKUN RAMAZAN1100...910 60.0-3
DAYIOĞLU EDİZ1063...910 70.0-3
Soyad AdKAHYA MEHMET YİĞİT UKD1050Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRK HALİS EGEMEN1195...881 11.03
GULYAMOV AMIRKHON9946...1578 20.0-3.3
GÖKÇE VELİ METE1186...881 31.03
ÖZER ASLAN EGEHAN1177...881 41.03
BATIR EREN BERK2850...1174 50.0-9.9
ÖZDEMİR KUTAY1190...881 61.03
TÜRKMEN AHMET1042...1067 70.0-14.4
Soyad AdCEYLAN FURKAN UKD1000Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TALİH KIVANÇ1891...829 11.03
ÖZLÜ EGE ERDEM1338...829 21.03
ÇANKAYA SARP1237...1107 31.019.5
UYSAL EGE1204...1174 40.0-8.1
YAVUZ METE1495...1101 51.019.2
HELVACI DEMİR3136...1066 60.0-12.3
ŞAHİN UMUTCAN1346...829 71.03
TERCAN ALPARSLAN6788...1133 80.0-9.6
Soyad AdGÜLER ATA KORKUT UKD1009Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKUT MERİÇ5187...814 11.03
UYSAL ARDA NAZIM2309...814 20.0-3
ŞİMŞEK HANİFİ AYAZ3442...814 31.03
KARA EMRE6287...814 41.03
GÜNGÖRALP BORA2707...814 50.50
KÜMÜŞ UMUT4152...814 61.03
ŞAKIR ALİ BARTU5321...814 70.50
MANAV SÜLEYMAN SİNAN1996...814 80.50
Soyad AdARITÜRK ARIN UKD1061Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIÇİÇEK DENİZ1795...829 11.03
ÇAVDAR ERKİN3683...829 21.03
TEKİN EMRE3018...1239 31.021.9
KOTAN EREN1234...1211 40.0-9
ÖZKAN NİHAT6811...829 51.03
UYSAL EGE1204...1174 60.0-10.5
ÇETİNER KIVANÇ1230...829 70.0-3
HATIRNAZ ÇINAR2124...829 81.03
Soyad AdATA ALİ İMRAN UKD1139Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ENES YİĞİT1835...814 11.03
SEVİM ERTUĞRUL3015...814 21.03
ARAT KADİR3901...814 30.0-3
KAPLAN BATUHAN4102...814 41.03
AKÇAY DORUK EFE2650...814 51.03
İYİANLAR DORUK4981...1005 60.0-20.4
AYTEKİN TOPRAK3230...814 70.50
DİRİCAN SÜLEYMAN TUĞGAN2358...814 81.03
Soyad AdKAYA TUNAHAN KILIÇ UKD1179Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ HASAN1155...881 11.03
ÇELİK ALP BUĞRA1186...881 21.03
GULYAMOV AMIRKHON9946...1578 30.0-3.3
ŞİRİNGÜL SEZER1760...1000 41.08.1
ÇAY TUFAN1048...1035 50.0-20.7
CAN EKREM1131...881 61.03
DUYUR CENGİZ1149...1028 70.0-21
Soyad AdGÜLTEKİN SELİM CAN UKD1051Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOP KAYRA KUTAY1213...881 11.03
ŞAHİN YUNUS EMRE1210...881 21.03
İNCE ERAY1170...1303 30.0-5.7
ÖZDEMİR KUTAY1190...881 41.03
KARA EGE ÖZGÜR1093...1201 51.021
POURMEHRAN POUYAP-A2...1377 60.0-3.9
ÜNALP EMRE1025...1246 70.0-7.5
Soyad AdBALTACI MUSA UKD1046Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKŞUT BURAK1139...910 11.03
NALCI KAAN1124...1297 20.0-5.7
GÜNÜÇ EGE GÖRKEM1144...910 30.0-3
DAYIOĞLU EDİZ1063...910 40.0-3
DEMİRTAŞ RAMAZAN1074...1017 51.013.8
KAYMAK YİĞİT1106...910 61.03
ORUÇ ARDA1040...910 70.0-3
Soyad AdKARA DENİZ UKD1051Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SIZAN HASAN3387...829 11.03
ÇETİNKOL RAMAZAN2737...829 21.03
KARTAL EGE MERT1537...1227 30.0-8.1
ORMAN SALİH6966...829 41.03
ÇELİK TAHA SEYFETTİN1231...829 51.03
BALABAN HASAN KAAN1059...1153 60.0-10.8
YILMAZ BAKİ CEYHUN6863...829 71.03
TEKİN ERKE2992...1182 80.0-9.6
Soyad AdTENİL SEBAHATTİN ARDA UKD1122Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KRASILNIKOV ADRIAN9933...881 11.03
ÖZER ASLAN EGEHAN1177...881 21.03
KARTAL EFE ONUR1370...1418 30.0-4.5
DEMİRCİ MERT4270...881 41.03
ALTUN MEHMET İSMET1216...881 50.0-3
ŞİRİNGÜL SEZER1760...1000 61.09.9
TOLGA TUNAY1168...1013 70.0-19.5
Soyad AdDANACI GÖKALP UKD1299Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATLANDUR EMRE1018...936 11.03
KAYA AHMET BUĞRA1018...1053 20.5-9.3
TUNÇKIRAN GÜNEŞ1077...936 31.03
GENCER KIVANÇ1025...1303 40.0-14.7
Soyad AdGÜLER ERDAL SEFA UKD1037Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
URGAN HASAN1200...881 11.03
KARTAL EFE ONUR1370...1418 20.0-3.3
GÜLDÜR OĞUZHAN1205...881 31.03
ÖZTEKİN MEHMET AKİF1181...881 41.03
ÇAKAL AHMET1048...1114 50.0-11.7
ŞAHİN YUNUS EMRE1210...881 61.03
BATIR EREN BERK2850...1174 70.0-9.6
Soyad AdOĞUZ EMEK EGE UKD1051Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜZEN ENES FAHRİ1881...829 11.03
ÇETİNTÜRK HAMDİ ENES2053...829 21.03
UYSAL EGE1204...1174 30.0-9.9
MEMİŞ MEHMET DENİZ1204...829 41.03
KARAER HALİL EFE3417...1144 50.0-11.1
ORMAN SALİH6966...829 61.03
ÇİRAH ALİM2388...829 70.50
YAVUZ METE1495...1101 80.52.1
Soyad AdUÇAR POYRAZ UKD1000Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKSAL METEHAN3711...814 10.50
SERTBAŞ MUSTAFA KEREM3220...814 21.03
DÖNMEZ YİĞİT2594...814 31.03
ÇEVİK YİĞİT4090...814 41.03
ÖZDEN KAYA EKİN3392...814 50.0-3
PATLAR ÇINAR3365...814 60.0-3
POSTALCIOĞLU BEKİR MURAT2721...814 71.03
ÇETİN EREN2385...814 81.03
Soyad AdKARA EGE ÖZGÜR UKD1201Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPORTU DEVRAN1288...881 11.03
DERELİ MEHMET EFE1215...881 21.03
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1415 30.0-6.9
GÜNAYDIN ÇAĞAN1213...1000 41.07.2
GÜLTEKİN SELİM CAN1083...1051 50.0-21
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1501 60.0-4.5
GÜNAYDIN BURAK1175...881 71.03
Soyad AdBUYRUKÇU YAĞIZ UKD1000Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUNT MUSTAFA BERKAY2908...814 11.03
UYSAL MUAMMER TALHA5826...814 21.03
ŞAKIR ALİ BARTU5321...814 31.03
SELEK YUSUF4773...1108 40.0-10.5
TAŞYÜREK MEHMET5937...814 51.03
GENÇER MUSTAFA2321...1130 61.020.4
DURAK KEREM1444...1075 70.0-12
ÖZTÜRK SAFVET KAĞAN2004...814 80.0-3
Soyad AdYÜCEL ADİL UKD1096Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAZ EYMEN6277...814 11.03
TAŞYÜREK MEHMET5937...814 21.03
KÜMÜŞ UMUT4152...814 31.03
BİROL ALKIM EGE5221...1324 40.0-6.3
AYDEMİR ARİF3368...814 51.03
AKKAYA ERAY6294...814 61.03
DEMİREL ALPER5726...814 70.0-3
AKTEKE TOPRAK3629...814 80.0-3
Soyad AdDEMİRTAŞ RAMAZAN UKD1017Toplam UKD Değişimi-23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUĞ ROTİNDA1364...910 11.03
BÜBER ÇAĞATAY1032...1252 20.0-6.3
DEMİR YUSUF1094...910 30.50
ÖZDEMİR MUHAMMED HARUN1093...910 40.0-3
BALTACI MUSA1142...1046 50.0-13.8
KAZANCI TOPRAK1115...910 60.0-3
Soyad AdYAVUZ METE UKD1101Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ODABAŞ MUHAMMED ÖMÜR1696...829 11.03
USLU MEHMET MERT1832...829 21.03
GÜLER SALİH ÇAĞAN1178...1000 31.010.8
KARTAL EGE MERT1537...1227 40.0-9.9
CEYLAN FURKAN1232...1000 50.0-19.2
MUTLU AYDIN1219...829 61.03
KILIÇ ARDA1776...1000 70.5-4.2
OĞUZ EMEK EGE5507...1051 80.5-2.1
Soyad AdŞEN FATİH UKD1076Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUZ KEMAL EGE4126...829 11.03
YILMAZ VAHAP ATA4116...829 21.03
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1376 30.0-4.5
IŞIK MEHMET CAN4805...829 40.0-3
KÖSEOĞLU ARDA EREN2405...829 51.03
KURNAZ CEM1235...829 61.03
KARAER HALİL EFE3417...1144 71.017.7
ÇETİNER KIVANÇ1230...829 80.0-3
Soyad AdGENÇER MUSTAFA UKD1130Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA EREN1716...814 11.03
GÜNAY YAĞIZ3212...814 21.03
AYDIN ALİ UTKU5646...814 31.03
KUTLU NOGAY2503...1044 41.011.4
ÇİÇEK KADİR1750...1351 50.0-6.6
BUYRUKÇU YAĞIZ2048...1000 60.0-20.4
BULUT ÖMER2408...814 70.50
GENÇ TUNA1585...814 80.50
Soyad AdAKSU ORHAN ENES UKD1000Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR MUHAMMED HARUN1093...910 11.03
ÇETİN MİR EFE1141...1221 20.0-6.6
KAZANCI TOPRAK1115...910 31.03
AKKOYUN DENİZ1097...1079 40.0-11.7
KAYA MUHAMMED BERK1122...910 50.0-3
DAYIOĞLU EDİZ1063...910 60.0-3
Soyad AdGÜLEL HAKAN UKD1026Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKELİOĞLU ATAY YAFES1235...829 11.03
ÖZEN MUSTAFA BAYRAM ENES1237...829 21.03
KARAER HALİL EFE3417...1144 30.0-10.2
TAŞ YİĞİT KEMAL1694...829 40.0-3
MEMİŞ MEHMET DENİZ1204...829 50.0-3
KÖSEOĞLU ARDA EREN2405...829 61.03
ORMAN SALİH6966...829 71.03
MERCAN GÖKTUĞ2796...829 81.03
Soyad AdKUTLU NOGAY UKD1044Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONAT ERSİN EFE4054...814 11.03
URAL ÖMER3989...814 21.03
ÖLMEZOĞLU RAMAZAN ARDA2771...814 31.03
GENÇER MUSTAFA2321...1130 40.0-11.4
GÖKSOY AHMET ANIL6571...814 51.03
YAMAN ARDA5492...814 61.03
DURGUT OSMAN5092...1191 70.0-9
ŞAKIR ALİ BARTU5321...814 80.0-3
Soyad AdAYDIN YASİN UKD1163Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYMEN EFE1154...881 11.03
ÖZDEMİR KUTAY1190...881 20.0-3
ERDEMİR ERDEM1102...881 31.03
ALTUN MEHMET İSMET1216...881 40.0-3
YILMAZ SÜLEYMAN1152...881 50.0-3
ÇELİK ALP BUĞRA1186...881 61.03
ÇETİNKAYA YUSUF6318...881 71.03
Soyad AdGÜNAYDIN ÇAĞAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK HASAN EMİR1048...881 11.03
POURMEHRAN POUYAP-A2...1377 20.0-3.3
KOÇ AHMET HAMZA1206...881 31.03
KARA EGE ÖZGÜR1093...1201 40.0-7.2
ÖZDEMİR KUTAY1190...881 50.0-3
KAPORTU DEVRAN1288...881 61.03
VURAL RESUL1874...881 71.03
Soyad AdTORÇUK HASAN ÇINAR UKD1000Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜR SİNAN CAN2578...829 11.03
ŞAHİN SAMETCAN1965...829 21.03
ADIGÜZEL HAKAN2713...1097 30.0-11.1
ÇAKIR MERT3370...829 40.0-3
MERCAN GÖKTUĞ2796...829 50.0-3
ÇEVİK HASAN YAĞIZ3805...829 61.03
MUTLU AYDIN1219...829 71.03
TOPAL YUSUF6726...829 81.03
Soyad AdKARADAĞ YİĞİT UKD1060Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEPÇE EMİR3153...814 11.03
PATLAR ÇINAR3365...814 20.0-3
KAYA MEHMET EGE2171...814 31.03
HORZUM HÜSEYİN6046...814 41.03
DOĞAN İLKEM DENİZ5031...814 51.03
AKTEKE TOPRAK3629...814 61.03
ASLAN BORAN4395...1354 70.0-4.5
AKATAY EYÜP TALHA6479...814 80.0-3
Soyad AdTOPBAŞ DURALİ KAAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN ARDA5492...814 21.03
BİROL ALKIM EGE5221...1324 30.0-3.9
MANAV SÜLEYMAN SİNAN1996...814 41.03
URAL ÖMER3989...814 51.03
DOĞAN MEHMET CAN5982...1106 60.0-10.8
YEŞİL MUHAMMET2100...814 71.03
PARK EGE2665...1214 80.0-6.9
Soyad AdKARAER HALİL EFE UKD1144Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURNAZ CEM1235...829 11.03
KURTCU ALİ OSMAN4114...829 21.03
GÜLEL HAKAN1239...1026 31.010.2
ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA2453...1394 40.0-5.7
OĞUZ EMEK EGE5507...1051 51.011.1
KALKAN FURKAN2249...1055 60.5-3.6
ŞEN FATİH2552...1076 70.0-17.7
YALIN RAMAZAN EGE2356...1008 80.0-20.4
Soyad AdKUŞE MEHMET HAN UKD1123Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA HÜSEYİN ONUR1765...814 11.03
BELİN SARPER2027...814 31.03
İYİANLAR DORUK4981...1005 40.0-19.8
YAVAŞ ÖMER BATU3571...814 61.03
BÜTÜNER HAMZA3391...814 70.0-3
TIRTIL ÖMER EGE3869...814 81.03
Soyad AdDOĞANAY ARHAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR ŞÜKRÜ UFUK1071...881 11.03
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1322 20.0-3.9
KAFADAR NECMETTİN ENES1142...881 30.50
ŞAHİN YUNUS EMRE1210...881 41.03
TOLGA TUNAY1168...1013 50.0-14.4
KILIÇ HASAN1155...881 60.0-3
TÜRK HALİS EGEMEN1195...881 71.03
Soyad AdKELEŞ BURHAN UKD1026Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ SÜLEYMAN1152...881 10.0-3
ERDİNÇ BURAK EFE1162...1028 20.0-15
MALTEPE KEMAL1167...881 31.03
GÜLDÜR OĞUZHAN1205...881 41.03
ÇELİK ALP BUĞRA1186...881 50.50
ÖZTEKİN MEHMET AKİF1181...881 61.03
KILIÇ HASAN1155...881 70.0-3
Soyad AdVURAL UMUTCAN MUHAMMED UKD1106Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAK İSMAİL CEM4468...814 11.03
GÜRBÜZ EFE1370...814 21.03
PATLAR ÇINAR3365...814 30.50
ARAT KADİR3901...814 40.0-3
KÜMÜŞ UMUT4152...814 50.0-3
ÖLMEZOĞLU RAMAZAN ARDA2771...814 71.03
SALİHOĞLU BORA BAYBARS2530...814 80.50
Soyad AdKILIÇ ARDA UKD1000Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜLÜ SARP2247...829 10.0-3
KÖSEOĞLU ARDA EREN2405...829 21.03
SEZER SEZER1223...829 31.03
ÇETİNTÜRK HAMDİ ENES2053...829 41.03
HELVACI DEMİR3136...1066 50.0-12.3
PEKSAK YİĞİT3603...829 61.03
YAVUZ METE1495...1101 70.54.2
Soyad AdKURT AHMET BURAK UKD1083Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MALTEPE KEMAL1167...881 11.03
ÖZTEKİN MEHMET AKİF1181...881 21.03
KIZILTAŞ ECE SU1149...1391 30.0-4.2
YILMAZ SÜLEYMAN1152...881 41.03
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1415 50.0-3.6
GÖKÇE VELİ METE1186...881 60.0-3
KOCABIYIK ABDULLAH1200...881 70.0-3
Soyad AdKÖSE ÇAĞAN UKD1064Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT CELAL ARŞİN3313...829 11.03
ÇAKÇAK ALİ DENİZ4125...829 21.03
KOÇ HASAN FARUK1226...1276 31.023.1
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1376 40.0-4.2
TAŞ YİĞİT KEMAL1694...829 51.03
KOTAN EREN1234...1211 60.0-9
Soyad AdŞİRİNGÜL SEZER UKD1000Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİNKAYA BERAT1207...881 11.03
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1373 20.0-3.3
VARIMLI MAHMUT BARAN1205...881 31.03
KAYA TUNAHAN KILIÇ1159...1179 40.0-8.1
KOCABIYIK ABDULLAH1200...881 51.03
TENİL SEBAHATTİN ARDA1055...1122 60.0-9.9
YILMAZ SÜLEYMAN1152...881 70.0-3
Soyad AdÖZKOL YUSUF MERT UKD1000Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ALP BUĞRA1186...881 10.0-3
YILDIZ EGE AHİR1147...881 21.03
KRASILNIKOV ADRIAN9933...881 31.03
BATIR EREN BERK2850...1174 40.0-8.1
ÖZER ASLAN EGEHAN1177...881 51.03
ÜNALP EMRE1025...1246 60.0-5.7
ÖZTEKİN MEHMET AKİF1181...881 70.0-3
Soyad AdOÇKAÇ ÇINAR UKD1063Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARAÇ FUATHAN1867...829 11.03
ÇAKIR MERT3370...829 21.03
OKUMUŞOĞLU EGE1222...1361 30.0-4.5
MERCAN GÖKTUĞ2796...829 41.03
CAN BERK1225...829 51.03
TEKİN ERKE2992...1182 60.0-10.2
ÇELİK TAHA SEYFETTİN1231...829 70.0-3
MEMİŞ MEHMET DENİZ1204...829 80.0-3
Soyad AdÇİFTCİ MUHAMMED FUAD UKD1257Toplam UKD Değişimi-39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL EGE4223...829 11.03
GÖKTEPE KAAN BATU3039...829 21.03
CEVRİN SAMED EFE2759...1060 30.0-22.5
CEVRİN BERAT7236...829 41.03
KOCATÜRK ATA1589...1045 50.0-23.1
KARAMEŞE EFE1235...829 61.03
DAĞDELEN ALİ YİĞİT1240...829 70.0-3
TAŞ YİĞİT KEMAL1694...829 80.0-3
Soyad AdPOLATLI CAN POLAT UKD1058Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ RÜZGAR5822...814 11.03
TOSUN MAHMUT KAAN2328...814 21.03
CANGÜZEL CANER3512...814 31.03
PARK EGE2665...1214 41.021.3
ADIGÜZEL GÜNEY6261...1230 50.0-8.1
DEMİREL ALPER5726...814 60.0-3
GÖKSOY AHMET ANIL6571...814 70.0-3
ÖZDEN KAYA EKİN3392...814 80.0-3
Soyad AdKOÇ HASAN FARUK UKD1276Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMEŞE EGE1235...829 11.03
BÜYÜKARSLAN ONUR2500...829 21.03
KÖSE ÇAĞAN3534...1064 30.0-23.1
CAN BERK1225...829 40.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014