EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası / 23.04.2017 / ANKARA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
BATUHAN TORAMAN2803...127301.05.2017
CAN CANKARA1443...106701.05.2017
KEREM DENİZ AKIN1357...115601.05.2017
MEHMET MUHAMMET KÖSEOĞLU1245...119901.05.2017
RAUF OVACILLI5062...157701.05.2017
SEMİH AYDEMİR1196...142101.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKIN KEREM DENİZ1357...11566
AYDEMİR SEMİH1196...14217
CANKARA CAN1443...10066
HANEDAN AZİZ YUSUF1062...11157
KAPTAN ATİLA1100...10947
KÖSEOĞLU MEHMET MUHAMMET1245...11997
OVACILLI RAUF5062...15777
TORAMAN BATUHAN2803...12737

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdSEVİNER KEMAL UKD1844Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADANMIŞ SERHAT2009...1590 11.03.8
DUYAR ALİ TAYFUR2910...1619 21.04.4
BOZDEMİR YUSUF3150...1731 31.07
AVCI ENGİN1211...1428 51.02.2
ERGİN ABDULLAH1035...1666 61.05.4
Soyad AdKIZILET OLGAÇ UKD1277Toplam UKD Değişimi52.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIRAY MERT İSMAİL2216...1009 11.05.1
BAHÇEKAPILI ALPER4592...1107 21.08.4
TÜZÜN ALKIN TEKİN1026...1199 31.011.7
ÇAĞATAY OKTAY1642...1234 41.013.2
OVACILLI RAUF5062...851 50.0-3
AYDEMİR SEMİH1196...851 61.03
BAZ MUSTAFA1419...1261 71.014.4
Soyad AdKUL ÖZDEMİR EFE UKD2062Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ EMRAH4847...1603 11.01.65
ALPMAN GÖKAY EVREN5224...1686 21.01.65
HANEDAN YÜKSEL GÜNEY1929...1831 31.03.15
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1623 51.01.65
SAZLIK MÜCAHİT1098...1704 61.01.65
Soyad AdHANEDAN YÜKSEL GÜNEY UKD1831Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜCESOY HAMZA1311...1577 11.03.8
GENÇ ARDA1322...1671 21.05.8
KUL ÖZDEMİR EFE1832...2062 30.0-4.2
AVCI ENGİN1211...1428 40.5-7.8
SARI ENGİN4389...1604 51.04.2
FIRINCIOĞULLARI GÜRDAL3226...1727 61.07.2
Soyad AdSALMANLI FERHAT UKD1288Toplam UKD Değişimi54.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK ELİF BEYZA1648...1037 11.05.7
DOĞRUYOL KAYRA1628...1115 21.08.1
MİRAN ONAT1675...1191 31.011.1
ADANMIŞ BERFİN4715...1159 41.09.9
DEMİR RIZA BERKE5522...1161 51.09.9
OVACILLI RAUF5062...851 60.0-3
ÇAĞATAY OKTAY1642...1234 71.012.6
Soyad AdKATİPOĞLU ENGİN UKD1632Toplam UKD Değişimi15.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN AYTAÇ1066...1403 10.5-5.8
SARI ENGİN4389...1604 20.0-10.8
TÜMER SELİM MURAT1786...1443 31.05
ŞENGÜL EVREN6141...1316 41.02.6
BOZDEMİR YUSUF3150...1731 51.012.8
ALPMAN GÖKAY EVREN5224...1686 61.011.6
Soyad AdABDIANWALL SHAKER UKD1214Toplam UKD Değişimi38.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALCI KAAN1023...851 11.03
BAŞARAN AYLİN5782...851 20.50
OVACILLI RAUF5062...851 30.0-3
ÖZTÜRK EMİRHAN1675...1056 41.08.7
KOÇAK BARIŞ3973...1013 51.07.2
HATUNOĞLU FATİH TALAT3596...1082 61.09.6
ADANMIŞ BERFİN4715...1159 71.012.6
Soyad AdSAZLIK MÜCAHİT UKD1704Toplam UKD Değişimi15.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINOK MEHMET3709...1467 11.04
SAFARLI AYKHAN9971...1856 21.014
FIRINCIOĞULLARI GÜRDAL3226...1727 31.010.6
ERGİN ABDULLAH1035...1666 50.0-11
KUL ÖZDEMİR EFE1832...2062 60.0-2.2
Soyad AdDEMİR RIZA BERKE UKD1161Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN ABDULLAH1646...851 11.03
SARAY EMRE5722...851 21.03
BAZ MUSTAFA1419...1261 31.019.2
DÜNDAR ELİF5247...1056 41.010.8
SALMANLI FERHAT6629...1288 50.0-9.9
KARABULUT MEHMET TURGUT4184...1030 61.09.6
OVACILLI RAUF5062...851 70.0-3
Soyad AdERGİN ABDULLAH UKD1666Toplam UKD Değişimi-2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI ENGİN1211...1428 10.5-6
AYDIN AYTAÇ1066...1403 20.5-6.4
SUBAŞI FİDEL2671...1468 31.04.8
SAZLIK MÜCAHİT1098...1704 51.011
SEVİNER KEMAL3144...1844 60.0-5.4
Soyad AdÇAĞATAY OKTAY UKD1234Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIKAN HAKAN1468...851 11.03
KOÇAK BARIŞ3973...1013 21.06.6
HATUNOĞLU FATİH TALAT3596...1082 31.09
KIZILET OLGAÇ4393...1277 40.0-13.2
MUŞ FATİH YİĞİT1002...1106 51.09.9
YILMAZ ALPEREN2435...1121 61.010.5
SALMANLI FERHAT6629...1288 70.0-12.6
Soyad AdGENÇ ARDA UKD1671Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKUT KADRİ1746...1436 11.04.2
HANEDAN YÜKSEL GÜNEY1929...1831 20.0-5.8
ŞENGÜL EVREN6141...1316 30.5-7.8
SARI ENGİN4389...1604 40.5-1.8
ATASEVEN HÜSEYİN3550...1543 51.06.6
AVCI ENGİN1211...1428 61.04
Soyad AdYILMAZ ALPEREN UKD1121Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPTAN ATİLA1100...851 11.03
TORAMAN BATUHAN2803...851 21.03
KILIÇ ALTAY1000...1254 30.0-9.6
MEMİŞ İBRAHİM1012...851 41.03
AYAZ GAZİ CAN1518...1000 51.010.2
ÇAĞATAY OKTAY1642...1234 60.0-10.5
YETİŞİR İLAYDA1225...1047 71.012
Soyad AdSARI ENGİN UKD1604Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOBAN EFE SENCER1323...1328 10.5-6.6
KATİPOĞLU ENGİN1393...1632 21.010.8
SUZAN MEHMET1596...1627 30.50.6
GENÇ ARDA1322...1671 40.51.8
HANEDAN YÜKSEL GÜNEY1929...1831 50.0-4.2
Soyad AdTÜZÜN ALKIN TEKİN UKD1199Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANKARA CAN1443...851 11.03
DEMİR MEHMET YENER1058...851 21.03
KIZILET OLGAÇ4393...1277 30.0-11.7
ÜLGER ATA1006...1067 41.09.6
KARABULUT MEHMET TURGUT4184...1030 50.0-21.6
MUŞ FATİH YİĞİT1002...1106 61.011.1
DURAN KADİR1083...1287 71.018.6
Soyad AdFIRINCIOĞULLARI GÜRDAL UKD1727Toplam UKD Değişimi-4.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUBAŞI FİDEL2671...1468 11.03.6
SUZAN MEHMET1596...1627 20.5-2.8
SAZLIK MÜCAHİT1098...1704 30.0-10.6
YÜCESOY HAMZA1311...1577 41.06
ADANMIŞ SERHAT2009...1590 51.06.4
HANEDAN YÜKSEL GÜNEY1929...1831 60.0-7.2
Soyad AdADANMIŞ SERHAT UKD1590Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNER KEMAL3144...1844 10.0-4.75
TÜMER SELİM MURAT1786...1443 20.5-5
AYKÖSE CAN1076...1405 31.06.5
SAFARLI AYKHAN9971...1856 41.020.5
FIRINCIOĞULLARI GÜRDAL3226...1727 50.0-8
ATASEVEN HÜSEYİN3550...1543 61.010.75
Soyad AdAVCI ENGİN UKD1428Toplam UKD Değişimi18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGİN ABDULLAH1035...1666 10.57.5
ÇOBAN EFE SENCER1323...1328 21.09
HANEDAN YÜKSEL GÜNEY1929...1831 40.59.75
SEVİNER KEMAL3144...1844 50.0-2.75
GENÇ ARDA1322...1671 60.0-5
Soyad AdÜLGER ATA UKD1067Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TORAMAN BATUHAN2803...851 10.0-3
HANEDAN AZİZ YUSUF1062...851 21.03
TÜZÜN ALKIN TEKİN1026...1199 40.0-9.6
MEMİŞ İBRAHİM1012...851 51.03
TERCANLIOĞLU SELİM CAN1598...1171 61.019.2
Soyad AdGEÇİCİ ZİLFİNUR UKD1278Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK BARIŞ3973...1013 10.0-24.6
ARIKAN HAKAN1468...851 21.03
ALTAN BUĞLEM NAZ1439...851 31.03
MUŞ FATİH YİĞİT1002...1106 40.0-21.9
KÖSEOĞLU MEHMET MUHAMMET1245...851 51.03
USLU UMUT EFE1025...1083 61.07.5
AKIN KEREM DENİZ1357...851 71.03
Soyad AdBOZDEMİR YUSUF UKD1731Toplam UKD Değişimi-5.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATASEVEN HÜSEYİN3550...1543 11.05.2
ŞENGÜL EVREN6141...1316 21.02.2
SEVİNER KEMAL3144...1844 30.0-7
SUZAN MEHMET1596...1627 41.07.2
KATİPOĞLU ENGİN1393...1632 50.0-12.8
Soyad AdALKAN ŞÜKRÜ UKD1623Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPMAN GÖKAY EVREN5224...1686 41.011.8
KUL ÖZDEMİR EFE1832...2062 50.0-2.2
Soyad AdADANMIŞ BERFİN UKD1159Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDAL ÇAĞAN ALİ1548...851 11.03
YILMAZ SERHAT3701...851 21.03
SALMANLI FERHAT6629...1288 40.0-9.9
DOĞRUYOL KAYRA1628...1115 51.013.2
KILIÇ ALTAY1000...1254 60.53.9
ABDIANWALL SHAKER9937...1214 70.0-12.6
Soyad AdALPMAN GÖKAY EVREN UKD1686Toplam UKD Değişimi-14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜMER SELİM MURAT1786...1443 11.04
KUL ÖZDEMİR EFE1832...2062 20.0-2.2
ARSLAN ERDEM1311...1599 31.07.6
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1623 40.0-11.8
KATİPOĞLU ENGİN1393...1632 60.0-11.6
Soyad AdKILIÇ ALTAY UKD1254Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAN BUĞLEM NAZ1439...851 11.03
DEMİR AYSEL5978...1060 21.07.5
YILMAZ ALPEREN2435...1121 31.09.6
OVACILLI RAUF5062...851 40.0-3
YİĞİT AHMET1243...1243 51.014.4
ADANMIŞ BERFİN4715...1159 60.5-3.9
AYDEMİR SEMİH1196...851 70.0-3
Soyad AdSÖNMEZ YUSUF UKD1371Toplam UKD Değişimi37.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATASEVEN HÜSEYİN3550...1543 21.018.25
DUYAR ALİ TAYFUR2910...1619 30.0-4.75
ARSLAN ERDEM1311...1599 41.019.75
YÜCESOY HAMZA1311...1577 50.0-6
ŞENGÜL EVREN6141...1316 61.010.5
Soyad AdMİRAN ONAT UKD1191Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖLOĞLU AHMET1057...851 21.03
SALMANLI FERHAT6629...1288 30.0-11.1
AYAZ GAZİ CAN1518...1000 40.0-22.5
KAPTAN ATİLA1100...851 51.03
AKGÜN ALPEREN1355...1103 61.011.4
TORAMAN BATUHAN2803...851 70.50
Soyad AdYÜCESOY HAMZA UKD1577Toplam UKD Değişimi-7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANEDAN YÜKSEL GÜNEY1929...1831 10.0-4.75
AYKÖSE CAN1076...1405 20.5-5.75
ÇOBAN EFE SENCER1323...1328 31.04.75
FIRINCIOĞULLARI GÜRDAL3226...1727 40.0-7.5
SÖNMEZ YUSUF4264...1371 51.06
Soyad AdBAZ MUSTAFA UKD1261Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN KEREM DENİZ1357...851 11.03
MUŞ FATİH YİĞİT1002...1106 21.08.7
DEMİR RIZA BERKE5522...1161 30.0-19.2
AY ARDIL1917...1081 40.5-7.2
BAŞARAN AYLİN5782...851 51.03
AVCI MUSTAFA TOLGAHAN2752...1121 61.09.3
KIZILET OLGAÇ4393...1277 70.0-14.4
Soyad AdAY ARDIL UKD1081Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARAY FURKAN EREN1036...851 11.03
ÖZ CEM FARABİ3439...1256 20.0-8.1
YILMAZ SERHAT3701...851 31.03
BAZ MUSTAFA1419...1261 40.57.2
TORAMAN BATUHAN2803...851 50.0-3
HANEDAN AZİZ YUSUF1062...851 61.03
YİĞİT AHMET1243...1243 71.021.3
Soyad AdSAFARLI AYKHAN UKD1856Toplam UKD Değişimi-32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ERDEM1311...1599 11.03.6
SAZLIK MÜCAHİT1098...1704 20.0-14
ADANMIŞ SERHAT2009...1590 40.0-16.4
TÜMER SELİM MURAT1786...1443 51.02.2
ÇOBAN EFE SENCER1323...1328 60.5-7.8
Soyad AdÇOBAN EFE SENCER UKD1328Toplam UKD Değişimi29
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI ENGİN4389...1604 10.58.25
AVCI ENGİN1211...1428 20.0-9
YÜCESOY HAMZA1311...1577 30.0-4.75
TÜMER SELİM MURAT1786...1443 41.016.5
ARSLAN ERDEM1311...1599 50.58.25
SAFARLI AYKHAN9971...1856 60.59.75
Soyad AdÖZTÜRK EMİRHAN UKD1056Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT AHMET KAAN3818...851 10.0-3
ÇANKAYA MUHAMMED ALİ6311...851 30.50
ABDIANWALL SHAKER9937...1214 40.0-8.7
DEMİR AYSEL5978...1060 51.015.3
AVCI MUSTAFA TOLGAHAN2752...1121 71.017.7
Soyad AdAYKÖSE CAN UKD1405Toplam UKD Değişimi-2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖZEN ABDULLAH1327...1633 10.0-5.25
YÜCESOY HAMZA1311...1577 20.55.75
ADANMIŞ SERHAT2009...1590 30.0-6.5
ŞENGÜL EVREN6141...1316 50.5-3
ARSLAN ERDEM1311...1599 60.56.25
Soyad AdDURAN KADİR UKD1287Toplam UKD Değişimi-24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT MEHMET TURGUT4184...1030 10.0-24.6
USLU KAAN1451...851 21.03
YETİŞİR İLAYDA1225...1047 31.06
BAHÇEKAPILI ALPER4592...1107 41.07.8
AYDEMİR SEMİH1196...851 50.0-3
AYAZ GAZİ CAN1518...1000 61.04.8
TÜZÜN ALKIN TEKİN1026...1199 70.0-18.6
Soyad AdDUYAR ALİ TAYFUR UKD1619Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNER KEMAL3144...1844 20.0-4.4
SÖNMEZ YUSUF4264...1371 31.03.8
Soyad AdKARABULUT MEHMET TURGUT UKD1030Toplam UKD Değişimi52.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN KADİR1083...1287 11.024.6
YİĞİT AHMET1243...1243 20.0-6.9
HEPİŞLER ERKİN4095...1219 31.022.5
TÜZÜN ALKIN TEKİN1026...1199 51.021.6
DEMİR RIZA BERKE5522...1161 60.0-9.6
Soyad AdŞENGÜL EVREN UKD1316Toplam UKD Değişimi-3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZDEMİR YUSUF3150...1731 20.0-2.75
GENÇ ARDA1322...1671 30.59.75
KATİPOĞLU ENGİN1393...1632 40.0-3.25
AYKÖSE CAN1076...1405 50.53
SÖNMEZ YUSUF4264...1371 60.0-10.5
Soyad AdAKGÜN ALPEREN UKD1103Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OVACILLI RAUF5062...851 10.0-3
ERDAL ÇAĞAN ALİ1548...851 21.03
KÖSEOĞLU MEHMET MUHAMMET1245...851 30.0-3
CANKARA CAN1443...851 41.03
YILMAZ SERHAT3701...851 51.03
MİRAN ONAT1675...1191 60.0-11.4
TURGUT ÇINAR1741...851 71.03
Soyad AdSUZAN MEHMET UKD1627Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEKİNMEZ ABDULKERİM2318...1375 11.03.8
FIRINCIOĞULLARI GÜRDAL3226...1727 20.52.8
SARI ENGİN4389...1604 30.5-0.6
BOZDEMİR YUSUF3150...1731 40.0-7.2
Soyad AdBAHÇEKAPILI ALPER UKD1107Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSEOĞLU MEHMET MUHAMMET1245...851 11.03
KIZILET OLGAÇ4393...1277 20.0-8.4
TURGUT ÇINAR1741...851 31.03
DURAN KADİR1083...1287 40.0-7.8
HANEDAN AZİZ YUSUF1062...851 50.0-3
KOÇAK BARIŞ3973...1013 61.011.1
YILMAZ SERHAT3701...851 71.03
Soyad AdATASEVEN HÜSEYİN UKD1543Toplam UKD Değişimi-43.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZDEMİR YUSUF3150...1731 10.0-6.5
SÖNMEZ YUSUF4264...1371 20.0-18.25
GENÇ ARDA1322...1671 50.0-8.25
ADANMIŞ SERHAT2009...1590 60.0-10.75
Soyad AdAYAZ GAZİ CAN UKD1000Toplam UKD Değişimi50.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MURAT YAŞAR3412...1266 11.024.6
AVŞAR KAYA2539...1222 20.0-6.6
KARABULUT AHMET SEHA4185...1182 31.022.2
MİRAN ONAT1675...1191 41.022.5
YILMAZ ALPEREN2435...1121 50.0-10.2
DURAN KADİR1083...1287 60.0-4.8
YİĞİT AHMET KAAN3818...851 71.03
Soyad AdARSLAN ERDEM UKD1599Toplam UKD Değişimi-41.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAFARLI AYKHAN9971...1856 10.0-4.5
KORKUT KADRİ1746...1436 21.07
ALPMAN GÖKAY EVREN5224...1686 30.0-9.5
SÖNMEZ YUSUF4264...1371 40.0-19.75
ÇOBAN EFE SENCER1323...1328 50.5-8.25
AYKÖSE CAN1076...1405 60.5-6.25
Soyad AdTÜMER SELİM MURAT UKD1443Toplam UKD Değişimi-25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPMAN GÖKAY EVREN5224...1686 10.0-5
ADANMIŞ SERHAT2009...1590 20.55
KATİPOĞLU ENGİN1393...1632 30.0-6.25
ÇOBAN EFE SENCER1323...1328 40.0-16.5
SAFARLI AYKHAN9971...1856 50.0-2.75
Soyad AdAYDIN AYTAÇ UKD1403Toplam UKD Değişimi15.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATİPOĞLU ENGİN1393...1632 10.57.25
ERGİN ABDULLAH1035...1666 20.58
Soyad AdYETİŞİR İLAYDA UKD1047Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇANKAYA MUHAMMED ALİ6311...851 10.0-3
KAPTAN ATİLA1100...851 21.03
DURAN KADİR1083...1287 30.0-6
KIREKER İREM1314...851 41.03
YİĞİT AHMET KAAN3818...851 51.03
KARABULUT AHMET SEHA4185...1182 61.020.4
YILMAZ ALPEREN2435...1121 70.0-12
Soyad AdDOĞRUYOL KAYRA UKD1115Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇAR SERKAN1116...851 11.03
SALMANLI FERHAT6629...1288 20.0-8.1
BALCI KAAN1023...851 31.03
YİĞİT AHMET KAAN3818...851 41.03
ADANMIŞ BERFİN4715...1159 50.0-13.2
AKIN KEREM DENİZ1357...851 60.0-3
MEMİŞ İBRAHİM1012...851 71.03
Soyad AdSÖZEN ABDULLAH UKD1633Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYKÖSE CAN1076...1405 11.04.2
Soyad AdSUBAŞI FİDEL UKD1468Toplam UKD Değişimi6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FIRINCIOĞULLARI GÜRDAL3226...1727 10.0-4.5
KILIÇ EMRAH4847...1603 21.017
ERGİN ABDULLAH1035...1666 30.0-6
Soyad AdÇEKİNMEZ ABDULKERİM UKD1375Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUZAN MEHMET1596...1627 10.0-4.75
Soyad AdKORKUT KADRİ UKD1436Toplam UKD Değişimi-12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ ARDA1322...1671 10.0-5.25
ARSLAN ERDEM1311...1599 20.0-7
Soyad AdKILIÇ EMRAH UKD1603Toplam UKD Değişimi-15.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUL ÖZDEMİR EFE1832...2062 10.0-2.2
SUBAŞI FİDEL2671...1468 20.0-13.6
Soyad AdYİĞİT AHMET UKD1243Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUN KAAN1015...851 11.03
KARABULUT MEHMET TURGUT4184...1030 21.06.9
AVCI MUSTAFA TOLGAHAN2752...1121 31.09.9
AYDEMİR SEMİH1196...851 40.50
KILIÇ ALTAY1000...1254 50.0-14.4
TORAMAN BATUHAN2803...851 60.0-3
AY ARDIL1917...1081 70.0-21.3
Soyad AdHATUNOĞLU FATİH TALAT UKD1082Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIREKER İREM1314...851 11.03
İNAL AHMET2040...1270 21.022.2
ÇAĞATAY OKTAY1642...1234 30.0-9
TORAMAN BATUHAN2803...851 40.50
DÜNDAR ELİF5247...1056 51.013.8
ABDIANWALL SHAKER9937...1214 60.0-9.6
KÖSEOĞLU MEHMET MUHAMMET1245...851 70.0-3
Soyad AdALTINOK MEHMET UKD1467Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAZLIK MÜCAHİT1098...1704 10.0-5
Soyad AdAVCI MUSTAFA TOLGAHAN UKD1121Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANEDAN AZİZ YUSUF1062...851 11.03
YİĞİT AHMET KAAN3818...851 21.03
YİĞİT AHMET1243...1243 30.0-9.9
KÖSEOĞLU MEHMET MUHAMMET1245...851 40.50
AKIN KEREM DENİZ1357...851 51.03
BAZ MUSTAFA1419...1261 60.0-9.3
ÖZTÜRK EMİRHAN1675...1056 70.0-17.7
Soyad AdDÜNDAR ELİF UKD1056Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USLU KAAN1451...851 10.50
ÇANKAYA MUHAMMED ALİ6311...851 21.03
BAŞARAN AYLİN5782...851 31.03
DEMİR RIZA BERKE5522...1161 40.0-10.8
HATUNOĞLU FATİH TALAT3596...1082 50.0-13.8
KÖSEOĞLU MEHMET MUHAMMET1245...851 60.0-3
Soyad AdMUŞ FATİH YİĞİT UKD1106Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEMİŞ İBRAHİM1012...851 11.03
BAZ MUSTAFA1419...1261 20.0-8.7
GÖLOĞLU AHMET1057...851 31.03
GEÇİCİ ZİLFİNUR2082...1278 41.021.9
ÇAĞATAY OKTAY1642...1234 50.0-9.9
TÜZÜN ALKIN TEKİN1026...1199 60.0-11.1
Soyad AdTERCANLIOĞLU SELİM CAN UKD1171Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN ABDULBERR1202...851 11.03
OVACILLI RAUF5062...851 20.0-3
DEMİR MEHMET YENER1058...851 31.03
AKIN KEREM DENİZ1357...851 40.0-3
ALAN ARDA1002...851 51.03
ÜLGER ATA1006...1067 60.0-19.2
HANEDAN AZİZ YUSUF1062...851 70.0-3
Soyad AdUSLU UMUT EFE UKD1083Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARAY EMRE5722...851 10.0-3
ENGİN ABDULLAH1646...851 21.03
MEMİŞ İBRAHİM1012...851 30.0-3
DEMİR MEHMET YENER1058...851 41.03
TURGUT ÇINAR1741...851 51.03
GEÇİCİ ZİLFİNUR2082...1278 60.0-7.5
KAPTAN ATİLA1100...851 70.0-3
Soyad AdÇAKIRAY MERT İSMAİL UKD1009Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZILET OLGAÇ4393...1277 10.0-5.1
KÖSEOĞLU MEHMET MUHAMMET1245...851 20.0-3
ENGİN ABDULBERR1202...851 31.03
GÖLOĞLU AHMET1057...851 40.0-3
ÇANKAYA MUHAMMED ALİ6311...851 51.03
KAPTAN ATİLA1100...851 60.0-3
AYYILDIZ ORHAN1857...851 71.03
Soyad AdKARABULUT AHMET SEHA UKD1182Toplam UKD Değişimi-36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MEHMET YENER1058...851 10.0-3
CANKARA CAN1443...851 21.03
AYAZ GAZİ CAN1518...1000 30.0-22.2
BALCI KAAN1023...851 41.03
GÖLOĞLU AHMET1057...851 51.03
YETİŞİR İLAYDA1225...1047 60.0-20.4
Soyad AdCAN TARIK BUĞRA UKD1007Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNAL AHMET2040...1270 10.0-5.4
MEMİŞ İBRAHİM1012...851 20.0-3
ENGİN ABDULLAH1646...851 31.03
KAPTAN ATİLA1100...851 40.0-3
DEMİR MEHMET YENER1058...851 50.0-3
ÇANKAYA MUHAMMED ALİ6311...851 71.03
Soyad AdKOÇAK BARIŞ UKD1013Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEÇİCİ ZİLFİNUR2082...1278 11.024.6
ÇAĞATAY OKTAY1642...1234 20.0-6.6
İNAL AHMET2040...1270 30.59.6
ÇANKAYA MUHAMMED ALİ6311...851 41.03
ABDIANWALL SHAKER9937...1214 50.0-7.2
BAHÇEKAPILI ALPER4592...1107 60.0-11.1
Soyad AdÖZ CEM FARABİ UKD1256Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALAN ARDA1002...851 11.03
AY ARDIL1917...1081 21.08.1
Soyad AdAVŞAR KAYA UKD1222Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYAZ GAZİ CAN1518...1000 21.06.6
AYDEMİR SEMİH1196...851 30.0-3
Soyad AdİNAL AHMET UKD1270Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN TARIK BUĞRA1451...1007 11.05.4
HATUNOĞLU FATİH TALAT3596...1082 20.0-22.2
KOÇAK BARIŞ3973...1013 30.5-9.6
Soyad AdDEMİR AYSEL UKD1060Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURGUT ÇINAR1741...851 11.03
KILIÇ ALTAY1000...1254 20.0-7.5
TORAMAN BATUHAN2803...851 30.0-3
HANEDAN AZİZ YUSUF1062...851 40.0-3
ÖZTÜRK EMİRHAN1675...1056 50.0-15.3
Soyad AdIŞIK ELİF BEYZA UKD1037Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALMANLI FERHAT6629...1288 10.0-5.7
KIREKER İREM1314...851 21.03
Soyad AdÖZ AHMET TUĞŞAD UKD1226Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDEMİR SEMİH1196...851 10.0-3
AYYILDIZ ORHAN1857...851 21.03
Soyad AdHEPİŞLER ERKİN UKD1219Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYYILDIZ ORHAN1857...851 11.03
AYDEMİR SEMİH1196...851 20.0-3
KARABULUT MEHMET TURGUT4184...1030 30.0-22.5
Soyad AdAYDIN MURAT YAŞAR UKD1266Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYAZ GAZİ CAN1518...1000 10.0-24.6
ALTUN KAAN1015...851 21.03
Soyad AdKAYA BAYRAM UKD1129Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖLOĞLU AHMET1057...851 10.0-3
ENGİN ABDULBERR1202...851 21.03
AKIN KEREM DENİZ1357...851 30.0-3
Soyad AdPARLATAN AHMET TURAN UKD1206Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN AYLİN5782...851 10.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014