EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Üsküdar Grubu / 09.04.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULLAH ERDAL5982...110401.05.2017
AHMED SAIT SARIBOĞA2032...108601.05.2017
ENES ANAR1522...126501.05.2017
EREN BÜNYAMIN IŞIKOĞLU1081...114401.05.2017
EYÜP KEREM ERDEM1385...122801.05.2017
FURKAN IBRAHIMAĞAOĞLU1425...115501.05.2017
HALID YILMAZ2375...111501.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ANAR ENES1522...12655
ERDAL ABDULLAH5982...11045
ERDEM EYÜP KEREM1385...14254
GÜL BARIŞ5551...12853
IBRAHIMAĞAOĞLU FURKAN1425...11705
IŞIKOĞLU EREN BÜNYAMIN1081...11445
SANDAL SELIM2831...10572
SARIBOĞA AHMED SAIT2032...10865
YILMAZ HALID2375...11155

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdTEZER YUSUF EFE UKD1361Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL MEHVEŞ3631...1057 21.02.5
ERDEM EMIRHAN1699...1057 41.02.5
Soyad AdPAKİŞ BERKUN UKD1563Toplam UKD Değişimi-10.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCA EMİRHAN2614...1473 10.0-15.5
IŞIKOĞLU EREN BÜNYAMIN1081...1057 41.02.5
UYSAL YUSUF5594...1151 51.02.75
Soyad AdNAS ABDULLAH EREN UKD1405Toplam UKD Değişimi-6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERATLI İBRAHİM4800...1428 10.0-11.75
ERDEM EYÜP KEREM1385...1057 20.0-2.5
YAVUZ ZEYNEP BERRA5338...1057 31.02.5
YILMAZ HALID2375...1057 41.02.5
ANAR ENES1522...1057 51.02.5
Soyad AdKOCA EMİRHAN UKD1473Toplam UKD Değişimi26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAKİŞ BERKUN1357...1563 11.015.5
UYSAL YUSUF5594...1151 21.03.25
KARAGÖZ ZEYNEP FEYZA4356...1057 31.02.5
BILGIN ÖMER FARUK1006...1057 41.02.5
IŞIKOĞLU EREN BÜNYAMIN1081...1057 51.02.5
Soyad AdVURAL SANEM UKD1357Toplam UKD Değişimi-6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALMANLI UMUT1364...1319 10.0-13.75
YAVUZ ZEYNEP BERRA5338...1057 21.02.5
YILMAZ HALID2375...1057 31.02.5
SARIBOĞA AHMED SAIT2032...1057 51.02.5
Soyad AdULAŞ EMİR UKD1215Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAYDIN ZEYNEP ZEREN1045...1057 21.03
Soyad AdYILMAZTÜRK TİBET UKD1390Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNSU MURAT ATA3548...1260 11.08
ERDAL ABDULLAH5982...1057 31.02.5
ANAR ENES1522...1057 41.02.5
GÜL BARIŞ5551...1057 51.02.5
Soyad AdALTUNSU MURAT ATA UKD1260Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZTÜRK TİBET3605...1390 10.0-9.6
SARIBOĞA AHMED SAIT2032...1057 21.03
GÜNAYDIN ZEYNEP ZEREN1045...1057 31.03
IBRAHIMAĞAOĞLU FURKAN1425...1057 41.03
Soyad AdSALMANLI UMUT UKD1319Toplam UKD Değişimi21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL SANEM1723...1357 11.013.75
YAMAN ALPEREN3502...1057 21.02.5
ERDAL ABDULLAH5982...1057 41.02.5
ERDEM EMIRHAN1699...1057 51.02.5
Soyad AdUYSAL YUSUF UKD1151Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BILGIN ÖMER FARUK1006...1057 11.03
KOCA EMİRHAN2614...1473 20.0-3.9
IŞIKOĞLU EREN BÜNYAMIN1081...1057 31.03
KARAGÖZ ZEYNEP FEYZA4356...1057 41.03
PAKİŞ BERKUN1357...1563 50.0-3.3
Soyad AdSERATLI İBRAHİM UKD1428Toplam UKD Değişimi19.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAS ABDULLAH EREN2765...1405 11.011.75
KARAGÖZ ZEYNEP FEYZA4356...1057 21.02.5
BILGIN ÖMER FARUK1006...1057 31.02.5
ERDEM EYÜP KEREM1385...1057 51.02.5
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014