EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası - Dörtyol / 09.04.2017 / HATAY UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AKİF BAYKAL4147...102101.05.2017
ALİ HANAS5162...103201.05.2017
BERAT ATAKAN ÖZDAL4697...102101.05.2017
BEYAZIT BAŞAR1176...107601.05.2017
CEYHUN YİĞİT TUTU3652...103501.05.2017
EFE YETER4069...110101.05.2017
ENES AKSOY4901...106501.05.2017
EYÜP SİNAN SAKARCA3528...104701.05.2017
FEHMİ EFE CAN5084...104601.05.2017
GÜLSİMA SÖNMEZ1115...101501.05.2017
GÜRKAN ONUR KIYMACI3876...101601.05.2017
HALİL SUN1212...100301.05.2017
KADİR İNAN DOĞAN1123...102201.05.2017
MEHMET VAHAPOĞLU5338...148001.05.2017
MERYEM İLAYDA KORKMAZ1034...103601.05.2017
MUHAMMED EMİN BULUT1199...101501.05.2017
MUHAMMED ERDEM KOÇAK2422...121301.05.2017
MUHAMMET FATİH ÇİMEN1227...104201.05.2017
MUHAMMET MERT ÇİRKİN1250...113201.05.2017
MUSTAFA EREN ABALAK4889...107501.05.2017
REMZİ MERCANOĞLU2110...103701.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ABALAK MUSTAFA EREN4889...10757
AKSOY ENES4901...10855
BAŞAR BEYAZIT1176...10657
BAYKAL AKİF4147...10215
BULUT MUHAMMED EMİN1199...10157
CAN FEHMİ EFE5084...10467
ÇİMEN MUHAMMET FATİH1227...10427
ÇİRKİN MUHAMMET MERT1250...11327
DOĞAN KADİR İNAN1123...10186
HANAS ALİ EMİR ENSAR5162...10327
KIYMACI GÜRKAN ONUR3876...10166
KOÇAK MUHAMMED ERDEM2422...12136
KORKMAZ MERYEM İLAYDA1034...10107
MERCANOĞLU REMZİ2110...10376
ÖZDAL BERAT ATAKAN4697...10215
SAKARCA EYÜP SİNAN3528...10477
SÖNMEZ GÜLSİMA1115...10157
SUN HALİL1212...10037
TUTU CEYHUN YİĞİT3652...10357
VAHAPOĞLU MEHMET5338...14275
YETER EFE4069...11015

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdCANLIER OSMAN UKD1092Toplam UKD Değişimi51
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONUR GÜLBEN5087...771 11.03
KARAKURUM CEMAL KAAN1771...771 21.03
DAN HASAN1027...771 31.03
BAKIR MAHMUT ALPARSLAN1197...1027 41.012.3
ÖZMEN ALİ EREN5043...1100 51.015.3
AYDIN BURAK1327...1070 61.014.1
YILDIZ OSMAN DENİZ5035...1102 70.50.3
Soyad AdKARCI TOPRAK UKD1000Toplam UKD Değişimi72.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ BESTAMİ1052...779 11.03
POLAT HÜSEYİN1027...779 21.03
YENER FATİH YİĞİT1181...1152 31.021
NOHUTOĞLU EREN1076...1023 41.015.9
TOYDEMİR MUHAMMET ALİ1169...1124 51.020.1
SOYLU KEREM1163...1106 61.019.2
TUTAR ELİF1101...1133 70.0-9.6
Soyad AdKOÇAK EYMEN UKD1081Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONBAŞIGİL BENGİSU4385...781 11.03
GÜLER MEHMET ALİ3374...781 31.03
ATAŞ FATİH TUĞRA2113...781 41.03
TURHAN MUSTAFA TUNCAY1908...781 51.03
Soyad AdNEHİR DENİZ UKD1066Toplam UKD Değişimi30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK MUHAMMED ERDEM2422...755 11.03
SÖNMEZ ALPARSLAN YILMAZ1301...755 21.03
DAĞDELEN ARDA ERAY4807...755 31.03
ARASAN FEYZİ1231...755 41.03
ALTINÖZ FARUK4096...755 51.03
CAN FEHMİ EFE5084...755 61.03
PALTACI TANIL1242...1009 71.012.6
Soyad AdEKER EGE UKD1119Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN EMİRHAN1179...762 21.03
MASCA VEYSEL1165...762 31.03
BELGE TUĞRA ENSAR1289...762 41.03
ÇİRKİN MUHAMMET MERT1250...762 51.03
AVCI AYBÜKE1262...762 61.03
KÜNÜ HASAN TALHA1224...1021 71.011.1
Soyad AdABALAK ALİ MERT UKD1052Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇTÜRK ERVA1346...752 11.03
KAYA TOPRAK1228...752 21.03
MOLLAOĞULLARI ELBEYİ ALPEREN3852...752 31.03
GEÇER SÜREYYA GAYE1938...752 41.03
AKIN CENGİZ EFE6132...752 51.03
ABALAK MUSTAFA EREN4889...752 61.03
ARLI HÜSEYİN TUĞRA4189...752 71.03
Soyad AdKÜNÜ HASAN TALHA UKD1021Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE MUHAMMET TAHA1213...762 11.03
GÖKTÜRK SELİM FARUK1107...762 21.03
ÇAĞŞAR MEHMET ALİ1289...762 31.03
ŞİMŞEK ALİ EMRE1231...762 41.03
ÖZTÜRK HASAN TAHSİN1268...762 51.03
DEMİR ALİ OSMAN1218...762 61.03
EKER EGE1263...1119 70.0-11.1
Soyad AdÖZMEN ALİ EREN UKD1100Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUR TUNAHAN KEREM1853...771 11.03
KABAN UFUK SALİH4716...771 21.03
KURT NUSRET SELMAN2432...1032 31.012.3
AYDIN BURAK1327...1070 41.013.8
CANLIER OSMAN1238...1092 50.0-15.3
BAKIR MAHMUT ALPARSLAN1197...1027 61.012
DAN HASAN1027...771 70.50
Soyad AdTUTAR ELİF UKD1133Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL HÜSEYİN DENİZ1073...779 11.03
BÖLÜKBAŞI İSHAK1129...779 21.03
BAŞAR BEYAZIT1176...779 31.03
ÖZEL ABDURRAHMAN SIRRI1071...1054 41.011.7
SOYLU KEREM1163...1106 50.0-16.2
DEMİR ABDULKADİR ENSAR1276...1034 61.010.8
KARCI TOPRAK1022...1000 71.09.6
Soyad AdBARAKLI YUNUS EMRE UKD1241Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ELİF2939...841 11.03
ÖZKAN BEKİR SELÇUK2515...841 21.03
GÜZEL NECATİ4839...1046 30.0-22.5
AKSOY ENES4901...841 41.03
TAŞKIN KÜRŞAD BUĞRAHAN3146...1074 51.08.4
Soyad AdPALTACI TANIL UKD1009Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKARCA EYÜP SİNAN3528...755 11.03
UYSAL MUSTAFA1311...755 21.03
UÇAR DENİZ3586...755 31.03
ÜNAL KEREM4328...755 41.03
KURT BURHAN1488...1096 51.018.6
ALTINÖZ FARUK4096...755 61.03
NEHİR DENİZ1374...1066 70.0-12.6
Soyad AdYILDIZ OSMAN DENİZ UKD1102Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERCANOĞLU REMZİ2110...771 11.03
GÖK BEKİR OZAN5086...771 21.03
BAKIR MAHMUT ALPARSLAN1197...1027 30.0-18
ONUR GÜLBEN5087...771 41.03
SALAR SALİH1091...771 51.03
KURT NUSRET SELMAN2432...1032 61.012
CANLIER OSMAN1238...1092 70.5-0.3
Soyad AdYENER FATİH YİĞİT UKD1152Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİN DURAN1040...779 21.03
KARCI TOPRAK1022...1000 30.0-21
CORA KEREM1185...779 41.03
BEREKET AHMET1122...779 51.03
GÜLÜM DENİZ1034...1035 61.010.2
SOYLU KEREM1163...1106 71.013.2
Soyad AdPALTACI İLHAN UKD1263Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY ENES4901...841 10.50
ATEŞ YASİN EREN2686...1035 21.06.3
VAHAPOĞLU MEHMET5338...841 30.0-3
GÜZEL NECATİ4839...1046 51.06.6
Soyad AdKURT BURHAN UKD1096Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ NEFİSE GÜLCAN1310...755 11.03
KÖĞÇE MUHAMMET HASAN2971...755 21.03
GÜNEŞ AYBERK1298...755 31.03
YANAL AHMET TAHA3588...755 41.03
PALTACI TANIL1242...1009 50.0-18.6
SAKARCA EYÜP SİNAN3528...755 61.03
DİLEK NİSA1273...755 71.03
Soyad AdAYDIN BURAK UKD1070Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONUR MERYEM5087...771 11.03
KÜÇÜK RUMEYSA1161...771 21.03
EMİR YAKUP1033...771 31.03
ÖZMEN ALİ EREN5043...1100 40.0-13.8
MERCANOĞLU REMZİ2110...771 51.03
CANLIER OSMAN1238...1092 60.0-14.1
İNCE BATUHAN1007...771 71.03
Soyad AdÖZEL BERKAY UKD1196Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRBUDAK SUDANUR1152...779 11.03
BOZKURT ALİ MERT1198...779 21.03
BAKIR ELİF AYŞE1061...779 31.03
SOYLU KEREM1163...1106 40.0-18.6
AYKUT HAKKI OĞUZ1046...779 51.03
AKSAY AHMET BERKAY1040...1049 61.09
TOYDEMİR MUHAMMET ALİ1169...1124 70.5-3
Soyad AdAÇIKALIN CEM OKAN UKD1330Toplam UKD Değişimi-10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNGİL REMZİ EMRE4472...1000 11.03
GÜZEL NECATİ4839...1046 20.0-21
KARABULUT SEZER3268...841 31.02.5
TAŞKIN KÜRŞAD BUĞRAHAN3146...1074 41.04.75
VAHAPOĞLU MEHMET5338...841 50.50
Soyad AdTOYDEMİR MUHAMMET ALİ UKD1124Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDIŞ BARAN1346...779 11.03
DÖNMEZ OSMAN1103...779 21.03
BEREKET AHMET1122...779 31.03
GÜLÜM DENİZ1034...1035 41.011.4
KARCI TOPRAK1022...1000 50.0-20.1
ÖZEL ABDURRAHMAN SIRRI1071...1054 61.012
ÖZEL BERKAY1130...1196 70.53
Soyad AdGÜZEL NECATİ UKD1046Toplam UKD Değişimi41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LÖK ABDULBAKİ3221...841 11.03
AÇIKALIN CEM OKAN2105...1330 21.025.2
BARAKLI YUNUS EMRE6163...1241 31.022.5
VAHAPOĞLU MEHMET5338...841 40.0-3
PALTACI İLHAN3208...1263 50.0-6.6
Soyad AdÖZ AHMET YILDIRIM UKD1056Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞOĞLU KAAN ARDA1050...779 11.03
EDİK GÜLŞEN BENGİSU1127...779 20.0-3
GÜZEL HÜSEYİN DENİZ1073...779 31.03
GÜRBUDAK SUDANUR1152...779 41.03
BAKIR ELİF AYŞE1061...779 51.03
SÖNMEZ GÜLSİMA1115...779 61.03
AKSAY AHMET BERKAY1040...1049 70.5-0.3
Soyad AdSOYLU KEREM UKD1106Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADURAN NAİM TALHA1181...779 11.03
EDİK BEDİRHAN1150...779 21.03
EDİK GÜLŞEN BENGİSU1127...779 31.03
ÖZEL BERKAY1130...1196 41.018.6
TUTAR ELİF1101...1133 51.016.2
KARCI TOPRAK1022...1000 60.0-19.2
YENER FATİH YİĞİT1181...1152 70.0-13.2
Soyad AdGÜZEL EGE UKD1045Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT MERVE ZEHRA1274...762 11.03
DİNLEYİCİ MUSTAFA BURAK1272...762 21.03
DEMİRDELEN BİLAL1457...762 31.03
ÇİRKİN MUHAMMET MERT1250...762 40.0-3
KÖSE MUHAMMET TAHA1213...762 50.0-3
TÜMKAYA REŞİT1169...762 61.03
BÜYÜKODABAŞI MİTHAT EYMEN1595...762 71.03
Soyad AdTAŞKIN KÜRŞAD BUĞRAHAN UKD1074Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT SEZER3268...841 11.03
VAHAPOĞLU MEHMET5338...841 20.0-3
LÖK ABDULBAKİ3221...841 31.03
AÇIKALIN CEM OKAN2105...1330 40.0-5.7
BARAKLI YUNUS EMRE6163...1241 50.0-8.4
Soyad AdBAKIR MAHMUT ALPARSLAN UKD1027Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUN HALİL1212...771 11.03
TOPAL BUĞRA4041...771 21.03
YILDIZ OSMAN DENİZ5035...1102 31.018
CANLIER OSMAN1238...1092 40.0-12.3
OKUR TUNAHAN KEREM1853...771 51.03
ÖZMEN ALİ EREN5043...1100 60.0-12
TEMİR BERTAN1238...771 70.0-3
Soyad AdGÜLÜM DENİZ UKD1035Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRAR ŞEYMA NEZİHE1134...779 11.03
KAZANCI KAAN MERT1071...779 21.03
KORKMAZ MERYEM İLAYDA1034...779 31.03
TOYDEMİR MUHAMMET ALİ1169...1124 40.0-11.4
BAŞAR BEYAZIT1176...779 51.03
YENER FATİH YİĞİT1181...1152 60.0-10.2
BOZDAŞ FURKAN1029...779 71.03
Soyad AdAKSAY AHMET BERKAY UKD1049Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ İBRAHİM1030...779 11.03
ERTUNÇ MEHMET KEMAL1052...779 20.50
SÖNMEZ GÜLSİMA1115...779 31.03
ÖZEL HALİL İBRAHİM1132...779 41.03
DİNÇER CEMİL1078...779 51.03
ÖZEL BERKAY1130...1196 60.0-9
ÖZ AHMET YILDIRIM1124...1056 70.50.3
Soyad AdATEŞ YASİN EREN UKD1035Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VAHAPOĞLU MEHMET5338...841 10.0-3
PALTACI İLHAN3208...1263 20.0-6.3
DİNGİL REMZİ EMRE4472...1000 31.013.5
LÖK ABDULBAKİ3221...841 40.0-3
Soyad AdKURT NUSRET SELMAN UKD1032Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALAR SALİH1091...771 11.03
TEKİN EKREM CAN4819...771 21.03
ÖZMEN ALİ EREN5043...1100 30.0-12.3
TOPAL BUĞRA4041...771 41.03
SUN HALİL1212...771 51.03
YILDIZ OSMAN DENİZ5035...1102 60.0-12
MERCANOĞLU REMZİ2110...771 70.0-3
Soyad AdGÜNDAY MEHMET UKD1034Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MADAK KAMİL İRFAN1317...755 11.03
TAŞ YUNUS EMRE4284...755 21.03
TOSUN ECE ŞEHNAZ1507...755 31.03
BULUT MUHAMMED EMİN1199...755 41.03
CAN FEHMİ EFE5084...755 50.0-3
KOÇAK MUHAMMED ERDEM2422...755 60.0-3
TEMİZ YİĞİT İBRAHİM3821...755 71.03
Soyad AdDİNGİL REMZİ EMRE UKD1000Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇIKALIN CEM OKAN2105...1330 10.0-3.6
AKSOY ENES4901...841 20.50
ATEŞ YASİN EREN2686...1035 30.0-13.5
Soyad AdDEMİR ABDULKADİR ENSAR UKD1034Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRAT MUSTAFA MERT1174...779 11.03
KORKMAZ MERYEM İLAYDA1034...779 20.0-3
KANDIŞ BARAN1346...779 31.03
EDİK GÜLŞEN BENGİSU1127...779 41.03
BOZDAŞ FURKAN1029...779 51.03
TUTAR ELİF1101...1133 60.0-10.8
BEREKET AHMET1122...779 71.03
Soyad AdNOHUTOĞLU EREN UKD1023Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCAOĞLAN AYBERK1058...779 11.03
LÖK BUĞRA1053...779 21.03
SAY HÜSEYİN EREN1089...779 30.50
KARCI TOPRAK1022...1000 40.0-15.9
ÖZEL HALİL İBRAHİM1132...779 50.50
BİLGİN DURAN1040...779 60.50
ERTUNÇ MEHMET KEMAL1052...779 71.03
Soyad AdKORKUT YAĞIZ UKD1096Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLTUK ELİF NİSA3107...755 11.03
SEÇER MUSTAFA FURKAN2175...755 21.03
CAN FEHMİ EFE5084...755 30.0-3
SAKARCA EYÜP SİNAN3528...755 40.0-3
DOĞAN MEHMET MİRZA3432...755 51.03
SATİN VEYSEL1316...755 60.50
GÖRMEZ ZELİHA CEYDA1649...755 71.03
Soyad AdÖZEL ABDURRAHMAN SIRRI UKD1054Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN SEFA MEHMET1071...779 11.03
EDİK MUHAMMET MERT1112...779 21.03
BOZDAŞ FURKAN1029...779 31.03
TUTAR ELİF1101...1133 40.0-11.7
KAZANCI KAAN MERT1071...779 51.03
TOYDEMİR MUHAMMET ALİ1169...1124 60.0-12
DOĞAN KADİR İNAN1123...779 70.0-3
Soyad AdCAN ELİF RANA UKD1068Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZANCI KAAN MERT1071...779 10.0-3
DİNÇER CEMİL1078...779 30.0-3
LÖK BUĞRA1053...779 41.03
GÜRBUDAK SUDANUR1152...779 51.03
ERTUNÇ MEHMET KEMAL1052...779 61.03
BAŞAR BEYAZIT1176...779 70.0-3
Soyad AdAÇIKALIN OKTAY ÇAĞRI UKD1055Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖĞÇE MUHAMMET HASAN2971...755 10.0-3
KOÇ NEFİSE GÜLCAN1310...755 21.03
GÖRMEZ ZELİHA CEYDA1649...755 31.03
KOÇAK MUHAMMED ERDEM2422...755 40.0-3
KILDI MUHAMMED BİLGE3124...755 50.0-3
KARAMAN İREM1297...755 61.03
Soyad AdAKIN ZEYNEP UKD1028Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOSUN ECE ŞEHNAZ1507...755 20.0-3
KÖĞÇE MUHAMMET HASAN2971...755 41.03
KOÇAK MUHAMMED ERDEM2422...755 50.0-3
KILDI MUHAMMED BİLGE3124...755 60.50
UYSAL MUSTAFA1311...755 70.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014