EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

2016-2017 Türkiye Üniversiteler Satranç Şampiyonası / 11.04.2017 / ANTALYA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET DURĞUN2394...106201.05.2017
AHMET KAPLAN6137...111701.05.2017
AHMET SAMET SÖMER1139...138101.05.2017
ALP EREN ATEŞ6557...139801.05.2017
ALPEREN TAVŞAN2885...102901.05.2017
ASLI ŞAD3882...110201.05.2017
AYLİN BAŞARAN5782...149901.05.2017
BARIŞ BAYRAKTAR2218...118201.05.2017
BEDİRHAN AÇAR1763...142901.05.2017
BEYZA KOÇAK1017...105701.05.2017
BİLAL AY1828...137401.05.2017
BİLGE CANAN COŞAR5464...105901.05.2017
BURAK GÜMÜŞER1547...117201.05.2017
BURAK YAROL1401...133201.05.2017
ÇAĞLA YAĞMUR ÖZDEMİR2081...106801.05.2017
DİLEK ERTÜRK1130...119601.05.2017
ECE HASGÜLEÇ5620...110801.05.2017
EFE YÜKSELEN1310...134301.05.2017
EMİNE NUR ÇELİK3021...111301.05.2017
ENDER ALGI4139...101901.05.2017
ERGÜN EYÜP1618...108401.05.2017
ERTUĞRUL ÖZKAN5010...119101.05.2017
ESRA ATASEVEN3152...110001.05.2017
FATMA GÖKTAŞ2422...102501.05.2017
FATMA ORAL2989...103501.05.2017
GÖRKEM ARSLAN2611...119501.05.2017
HANDAN B.AYMAZ1201...116901.05.2017
HİCRAN ERDİNÇ7169...139001.05.2017
KAMRAN ALIZADA9991...130501.05.2017
KARAHAN AVAN1405...108101.05.2017
KÜBRA ÇELİK1871...113701.05.2017
KÜBRA TANAL3269...136501.05.2017
MAJID AHMADOV9928...164901.05.2017
MEHMET BATUHAN ALTIPARMAK4574...127301.05.2017
MEHMET İLKER AŞKAR1383...123801.05.2017
MEHMET TÜRKMENÇALIKOĞLU5175...106301.05.2017
MERT EMİN BOSTAN5715...121501.05.2017
MUHAMMED ÇOPUR1792...139601.05.2017
MUHAMMET BURAK ÇAKIROĞLU5158...117901.05.2017
MUKHAMMAD ISAKOV9960...156101.05.2017
MURAT TEKDEMİR5980...131901.05.2017
MURAT YANIK1708...138001.05.2017
NEJBİR ASLAN4092...105201.05.2017
NERGİZ YALPİ1102...112701.05.2017
NOVRUZ KICHIGULOV9934...148201.05.2017
OĞULCAN AKDEMİR6547...110301.05.2017
OĞUZHAN USTAOL4913...113701.05.2017
ORHAN FATİH TAŞ4662...137601.05.2017
ÖZCAN SAKAR4173...125201.05.2017
REFİK AKBULUT3275...117601.05.2017
RİFAT KIZILIRMAK6088...131501.05.2017
SAMAA WAFA9916...135001.05.2017
SAMET CAN ÖZTÜRK1832...121101.05.2017
SELİM TEKE1902...108101.05.2017
SEMRA UYGAR2894...120001.05.2017
SEVGİ AYDIN3363...100301.05.2017
SEZER ADIGÜZEL2879...110001.05.2017
ŞEVVAL GÖKMEŞE5282...104101.05.2017
ŞEYHMUS BAVER ABA2806...121801.05.2017
ŞİRİN EKSİN3028...116401.05.2017
UĞUR AKDEMİR1468...132301.05.2017
USUKHBAYAR YADAMJAV9980...121101.05.2017
VİLDAN NUR ÇELİK5233...102101.05.2017
YASER ZAMMO9935...103101.05.2017
YASİN UYMAZ1945...134401.05.2017
YİĞİT CAN SANCAKTAR2290...105701.05.2017
YUSUF EMRE ÖZCAN1686...118501.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ABA ŞEYHMUS BAVER2806...12189
AÇAR BEDİRHAN1763...14299
ADIGÜZEL SEZER2879...10579
AHMADOV MAJID9928...16499
AKBULUT REFİK3275...11768
AKDEMİR OĞULCAN6547...11039
AKDEMİR UĞUR1468...13239
ALGI ENDER4139...10199
ALIZADA KAMRAN9991...13329
ALTIPARMAK MEHMET BATUHAN4574...12739
ARSLAN GÖRKEM2611...11959
ASLAN NEJBİR4092...10529
AŞKAR MEHMET İLKER1383...11249
ATASEVEN ESRA3152...11129
ATEŞ ALP EREN6557...13989
AVAN KARAHAN1405...10819
AY BİLAL1828...13749
AYDIN SEVGİ3363...10039
B.AYMAZ HANDAN1201...11699
BAŞARAN AYLİN5782...14999
BAYRAKTAR BARIŞ2218...11119
BOSTAN MERT EMİN5715...12158
COŞAR BİLGE CANAN5464...10599
ÇAKIROĞLU MUHAMMET BURAK5158...11799
ÇELİK EMİNE NUR3021...11139
ÇELİK KÜBRA1871...11379
ÇELİK VİLDAN NUR5233...10119
ÇOPUR MUHAMMED1792...13969
DURĞUN AHMET2394...10629
EKSİN ŞİRİN3028...11649
ERDİNÇ HİCRAN7169...13909
ERTÜRK DİLEK1130...11969
EYÜP ERGÜN1618...10848
GÖKMEŞE ŞEVVAL5282...10419
GÖKTAŞ FATMA2422...10259
GÜMÜŞER BURAK1547...11729
HASGÜLEÇ ECE5620...11089
ISAKOV MUKHAMMAD9960...15619
KAPLAN AHMET6137...11179
KICHIGULOV NOVRUZ9934...14829
KIZILIRMAK RİFAT6088...13159
KOÇAK BEYZA1017...10579
ORAL FATMA2989...10359
ÖZCAN YUSUF EMRE1686...11859
ÖZDEMİR ÇAĞLA YAĞMUR2081...10689
ÖZKAN ERTUĞRUL5010...11919
ÖZTÜRK SAMET CAN1832...12119
SAKAR ÖZCAN4173...13099
SANCAKTAR YİĞİT CAN2290...10579
SÖMER AHMET SAMET1139...13819
ŞAD ASLI3882...11029
TANAL KÜBRA3269...13659
TAŞ ORHAN FATİH4662...13769
TAVŞAN ALPEREN2885...10298
TEKDEMİR MURAT5980...12479
TEKE SELİM1902...10819
TÜRKMENÇALIKOĞLU MEHMET5175...10638
USTAOL OĞUZHAN4913...11379
UYGAR SEMRA2894...12409
UYMAZ YASİN1945...13449
WAFA SAMAA9916...13509
YADAMJAV USUKHBAYAR9980...12119
YALPİ NERGİZ1102...11279
YANIK MURAT1708...13769
YAROL BURAK1401...13329
YÜKSELEN EFE1310...13439
ZAMMO YASER9935...10319

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdSOP SELEN UKD2015Toplam UKD Değişimi15.45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİREL EDA2470...1193 11.01.65
ÖZDEMİR ŞERİFE2526...1433 21.01.65
SALT İLAYDA4834...1677 31.01.8
ARKAN YAREN4653...1698 41.01.95
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 51.03.45
KESKİN ŞUARA2623...1798 61.03.3
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 71.05.85
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 80.5-1.05
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 90.5-3.15
Soyad AdGÜDER EYUP SABRİ UKD1973Toplam UKD Değişimi78
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL FURKAN2970...1400 11.02.2
GÜRSEL TARIK GÖKCEM2672...1632 21.02.4
MUTLU BÜNYAMİN1685...1645 31.02.6
YURTSEVEN MELİH1434...2300 41.017.4
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 50.54.6
ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY2945...2200 61.015.8
OLÇUM AHMET3875...2151 70.54.6
KUŞ KÖKSAL1650...1996 81.010.6
GUSEYNOV ALIHAN9965...2338 91.017.8
Soyad AdŞANAL VAHAP UKD2456Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUBAŞI FİDEL2671...1468 11.01.1
AYKUT AHMET1303...1710 21.01.1
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1878 31.01.1
ÇOBAN METE SADIK4900...1976 40.5-3.9
ANCAR FURKAN2814...1804 51.01.1
TAŞCI ONUR2854...2114 61.01.2
CAN MELİH KAAN4002...2146 71.01.4
GUSEYNOV ALIHAN9965...2338 80.5-1.6
BAĞLAN ESAT3137...2161 91.01.5
Soyad AdŞAHİN HANDENUR UKD1962Toplam UKD Değişimi6.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVENÇ HİLAL4500...1134 11.02.2
GÖKCEK GÖKCEN3250...1436 21.02.2
BİRGELİR MELİSA5968...1674 31.03.2
ŞEN BERİL BERFİN1348...1685 41.03.4
KESKİN ŞUARA2623...1798 50.0-14.4
ALIÇ GÜNSELİ1181...1613 61.02.2
ARKAN YAREN4653...1698 71.03.6
SOP SELEN3781...2015 80.51.4
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 91.02.4
Soyad AdGÜRCAN AYTOLUN UKD1803Toplam UKD Değişimi21.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULGUR FATMA İPEK3491...1138 11.02.2
DARBAZ ÖZGE1075...1330 21.02.2
ALIÇ GÜNSELİ1181...1613 31.05
YILDIRAK MİZGİN1650...1457 41.02.2
SOP SELEN3781...2015 50.0-4.6
BİRGELİR MELİSA5968...1674 61.06.6
ŞEN BERİL BERFİN1348...1685 71.06.8
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 80.51.6
KESKİN ŞUARA2623...1798 90.5-0.2
Soyad AdÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY UKD2200Toplam UKD Değişimi3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK MEHMETCAN6802...1461 11.01.65
VAR SEFA4619...1697 21.01.65
ATAY SERGEN2115...1862 31.01.8
BAYKARA MEHMET MERT1825...1925 41.02.55
TAŞCI ONUR2854...2114 50.5-1.8
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 60.0-11.85
MAKARACI TUNAHAN2185...1905 71.02.25
YILDIZAK GÖKSEL1771...2027 81.04.05
ÇAKIROĞLU METİN2530...1986 91.03.45
Soyad AdOLÇUM AHMET UKD2151Toplam UKD Değişimi11.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ AHMET1355...1460 11.01.65
ATAYMAN EVREN4332...1699 21.01.65
ÇİL HASAN1272...1855 31.02.25
KESER MURAT1201...1953 40.5-3.9
DİNKE ABDULLAH7299...1881 51.02.55
KAZDAĞLI BENAN1390...2076 61.06
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 70.5-3.45
BAĞLAN ESAT3137...2161 80.50.15
DOĞAN MİRE DENİZ3399...2009 91.04.65
Soyad AdASLAN ÇAĞLA YAREN UKD1861Toplam UKD Değişimi10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİNBAŞ AMİNE3362...1139 11.02.2
BELEK TUĞÇE4225...1331 21.02.2
BAYRAK BERİL3257...1617 31.04
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 40.0-14.4
ZENGİN NAZLICAN2163...1354 51.02.2
MAMMADOVA LAMAN9960...1586 61.03.4
KESKİN ŞUARA2623...1798 71.08.2
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 80.5-1.6
SOP SELEN3781...2015 90.54.2
Soyad AdŞEN BERİL BERFİN UKD1685Toplam UKD Değişimi27.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZGAN TUĞBA1868...1046 11.02.2
NEBİOĞLU BEYZANUR2700...1269 21.02.2
AKTAŞ PINAR1581...1453 31.04.2
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 40.0-3.4
KÜL KAMİLE DİLARA5031...1438 51.03.8
WAFA SAMAA9916...1089 61.02
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 70.0-6.8
UTKU GÜLCE GÜZİN1826...1564 81.06.8
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 91.016.2
Soyad AdCAN MELİH KAAN UKD2146Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEĞERLİ MÜCAHİT6035...1454 11.01.65
ALKAN ÖMER TARIK1111...1692 21.01.65
AYDEMİR DENİZ1048...1859 31.02.4
ÇELİKEL FATİH2334...1896 41.02.85
YILDIZAK GÖKSEL1771...2027 51.05.1
GUSEYNOV ALIHAN9965...2338 60.53.75
ŞANAL VAHAP1983...2456 70.0-2.1
ALIZADEH MOEIN9977...1938 81.03.45
BAL ENES EMRE1201...1973 91.04.05
Soyad AdYURTSEVEN MELİH UKD2300Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EMREHAN2069...1468 11.01.65
TAŞDEMİR İBRAHİM3552...1711 21.01.65
SÜER UTKU1997...1878 31.01.65
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 40.0-13.05
TSIREKIDZE BAKARI9952...1828 50.5-5.85
BAYRAK KAAN BARIŞ3002...1802 61.01.65
ÖZ OZAN3369...1950 71.01.65
IŞIK RECEP3657...1967 81.01.8
ZEYDAN SALİH2815...2049 91.02.85
Soyad AdSALT İLAYDA UKD1677Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENBAŞ GÜLŞEN1791...1045 11.02.2
ÇAKAL EDANUR2998...1264 21.02.2
SOP SELEN3781...2015 30.0-2.4
TAŞBAKAN KÜBRA1839...1249 41.02.2
ÖZDEMİR ŞERİFE2526...1433 51.04
YILDIRAK MİZGİN1650...1457 61.04.4
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 70.0-4.6
BAŞARAN AYLİN5782...1089 81.02
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 91.012.2
Soyad AdGÜNEY GAMZENUR UKD1892Toplam UKD Değişimi-3.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ HİLAL5562...1148 11.02.2
KONAL EMİNE NURSEL2308...1389 20.5-7.8
UTKU GÜLCE GÜZİN1826...1564 30.0-17.4
BUĞAN KÜBRA4081...1236 41.02.2
YAKA BEYZA1052...1752 51.06.2
AKTAŞ PINAR1581...1453 61.02.2
SALT İLAYDA4834...1677 71.04.6
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 80.51.2
MAMMADOVA LAMAN9960...1586 91.02.8
Soyad AdBAĞLAN ESAT UKD2161Toplam UKD Değişimi13.05
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRGİN ANIL2286...1464 11.01.65
BOZKURT SERKAN2508...1703 21.01.65
ÇİL BATUHAN2420...1872 31.02.4
SENSAY EMİN7770...1947 40.5-4.05
DOĞAN MİRE DENİZ3399...2009 51.04.5
ÇAKIROĞLU METİN2530...1986 61.04.05
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2052 71.05.25
OLÇUM AHMET3875...2151 80.5-0.15
ŞANAL VAHAP1983...2456 90.0-2.25
Soyad AdKESKİN ŞUARA UKD1798Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNÇ SEVDE NUR1159...1125 11.02.2
BOY MELİKE2509...1329 21.02.2
MAMMADOVA LAMAN9960...1586 31.04.6
BÜYÜKAŞIK BETÜL2859...1598 41.04.8
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 51.014.4
SOP SELEN3781...2015 60.0-4.4
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 70.0-8.2
BAYRAK BERİL3257...1617 81.05.2
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 90.50.2
Soyad AdGUSEYNOV ALIHAN UKD2338Toplam UKD Değişimi-1.05
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜDÜK HALİL ÖKKEŞ1256...1466 11.01.65
CAN ALPİN4140...1707 21.01.65
DEMİR UĞUR1110...1875 31.01.65
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 41.01.65
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 51.03.75
CAN MELİH KAAN4002...2146 60.5-3.75
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 71.03.3
ŞANAL VAHAP1983...2456 80.52.4
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 90.0-13.35
Soyad AdÇAKIROĞLU METİN UKD1986Toplam UKD Değişimi45.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAYRETCİ BURHAN1702...1405 11.02.2
DORUM DOĞA CAN4160...1634 21.02.2
ÖZCAN SEZER4909...1784 31.04.8
ÇILDIR BURAK SAMET2923...1743 41.04
TOPAK ENGİN4864...2268 51.016.8
BAĞLAN ESAT3137...2161 60.0-5.4
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 71.014.2
KITIR AHMET4185...2023 81.011
ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY2945...2200 90.0-4.6
Soyad AdYILMAZ ŞEYMA UKD1627Toplam UKD Değişimi39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN AYŞEGÜL1472...1010 11.02.2
BEKTAŞ YAREN HEDİYE2881...1236 20.5-7.8
KÜL KAMİLE DİLARA5031...1438 31.05
YAKA BEYZA1052...1752 41.013.4
YÜKSEK EMEK1641...1658 51.010.8
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 60.0-2.8
BÜYÜKAŞIK BETÜL2859...1598 71.09.2
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 81.012
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 90.0-2.4
Soyad AdBİRGELİR MELİSA UKD1674Toplam UKD Değişimi7.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAL YASEMİN4159...1036 11.02.2
KALIN SEVİL5991...1261 21.02.2
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 30.0-3.2
ÖNAL EZGİ7481...1228 41.02.2
BOY MELİKE2509...1329 51.02.2
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 60.0-6.6
ALİOĞLU FATMA1379...1357 71.02.6
KÜL KAMİLE DİLARA5031...1438 81.04
KAHYA GİZEM1060...1746 90.52
Soyad AdALAZ AHMET EFEKAN UKD2052Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN FATİH1945...1438 11.01.65
NAZLI SERTAN5105...1684 21.01.65
TUM MEHMET LATİF1511...1812 30.5-4.5
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 41.03.15
YİĞİT AHMET YASİR4455...1969 51.05.85
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 61.09.6
BAĞLAN ESAT3137...2161 70.0-5.25
SENSAY EMİN7770...1947 80.5-2.1
TOPAÇ AHMET EREN6986...1879 91.04.05
Soyad AdUYSAL BURAK UKD2118Toplam UKD Değişimi-2.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANTAŞ FATİH1901...1444 11.01.65
YILMAZ OSMAN ZEKİ4220...1687 21.01.65
AYDIN AKIN6206...1851 30.5-4.8
ATASEVEN EREN3547...1643 41.01.65
ALIZADEH MOEIN9977...1938 50.5-3.6
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1864 61.02.85
SENSAY EMİN7770...1947 70.5-3.45
KOMUT KAAN3959...1998 80.5-2.4
ÖZGÜR EMRE5111...1936 91.03.9
Soyad AdKAHYA GİZEM UKD1746Toplam UKD Değişimi-17
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAMEL SÜNDÜZ2412...1020 11.02.2
ZENGİN EDA2162...1302 21.02.2
YILDIRAK MİZGİN1650...1457 30.0-16.8
KALIN SEVİL5991...1261 41.02.2
AKTAŞ PINAR1581...1453 50.5-7
UTKU GÜLCE GÜZİN1826...1564 60.5-4.8
ÖZDEMİR ŞERİFE2526...1433 71.02.8
ÇELİK ZEYNEP4198...1511 81.04.2
BİRGELİR MELİSA5968...1674 90.5-2
Soyad AdYILMAZ FATMA ZÜMRÜT UKD1698Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUR TUĞBA2523...1051 11.02.2
KÖK BERNA4238...1271 21.02.2
YILMAZ ZEYNEP EMİNE1937...1440 31.03.6
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 41.014.4
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 50.0-4
BÜYÜKAŞIK BETÜL2859...1598 60.5-2.8
YÜKSEK EMEK1641...1658 71.08.8
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 80.0-12
ÇELİK HASİBE2890...1531 91.05.6
Soyad AdPOYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ UKD1930Toplam UKD Değişimi36.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AŞÇIOĞLU MEHMET ALİ4791...1379 11.02.2
ÜNLÜ AHMET TURAN2551...1585 21.02.2
İNCİ OKAN6308...1729 31.04.8
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 40.0-4.4
TAŞKAYA FESİH1592...1721 51.04.6
ATASEVEN EREN3547...1643 61.03.2
KOMUT KAAN3959...1998 70.51.8
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 81.014.8
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 90.57.6
Soyad AdKOMUT BURAK UKD2068Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM2494...1438 11.01.65
TURAL FATİH1089...1686 21.01.65
KABUK ERDEM2951...1764 30.0-12.9
TAŞTAN TUNA YASİN1898...1634 41.01.65
ACAR CENGİZ CAN3813...1780 51.02.4
TURAN SEYİTHAN5788...1844 61.03.3
IŞIK RECEP3657...1967 70.0-9.6
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1823 81.03
TÜM HAKAN1504...1897 91.04.05
Soyad AdÖZTÜRK HİLAL UKD1934Toplam UKD Değişimi-18.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖREN GÜLSEVEN4860...1155 11.02.2
ALİOĞLU FATMA1379...1357 21.02.2
YÜKSEK EMEK1641...1658 30.5-6.6
ÇELİK HASİBE2890...1531 41.02.2
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 51.04
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 61.02.8
SOP SELEN3781...2015 70.0-7.8
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 80.5-1.2
ŞEN BERİL BERFİN1348...1685 90.0-16.2
Soyad AdYÜKSEK EMEK UKD1658Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VİLLİ İLKNUR2677...1028 11.02.2
TAŞBAKAN KÜBRA1839...1249 21.02.2
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 30.56.6
UTKU GÜLCE GÜZİN1826...1564 41.07.4
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 50.0-10.8
ÇELİK HASİBE2890...1531 61.06.6
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 70.0-8.8
ZENGİN NAZLICAN2163...1354 81.02.8
YILDIRAK MİZGİN1650...1457 90.5-5.2
Soyad AdKITIR AHMET UKD2023Toplam UKD Değişimi-1.95
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKER GÖKTÜRK2847...1421 11.01.65
GÜRKAN EMİN CAN1857...1610 21.01.65
ANCAR FURKAN2814...1804 30.0-11.7
DORUM DOĞA CAN4160...1634 41.01.65
DALOĞLU BERKAY5446...1760 51.02.7
AYDEMİR DENİZ1048...1859 61.04.2
SUBAŞI FİDEL2671...1468 71.01.65
ÇAKIROĞLU METİN2530...1986 80.0-8.25
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 91.04.5
Soyad AdERERDEM GANİ EREN UKD2165Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEYLANİ NEVZAT1456...1460 11.01.65
İNEL CİHANGİR1036...1696 20.0-13.35
KESGİN MURAT CAN1779...1490 31.01.65
MUTLU BÜNYAMİN1685...1645 41.01.65
İSTEKLİ ERDEM5216...1778 51.01.65
TOPAÇ AHMET EREN6986...1879 60.5-5.1
TSIREKIDZE BAKARI9952...1828 70.5-5.7
ŞİMŞEK SUAT CAN4559...1810 81.01.65
IŞIK RECEP3657...1967 91.03.6
Soyad AdMAMMADOVA LAMAN UKD1586Toplam UKD Değişimi16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATASEVEN ESRA3152...1089 11.02.5
BORA ÖZLEM2051...1227 21.02.75
KESKİN ŞUARA2623...1798 30.0-5.75
AKÇAL HATİCE1177...1195 41.02.75
BAŞARAN AYLİN5782...1089 51.02.5
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 60.0-4.25
GEÇİCİ ZİLFİNUR2082...1278 71.03.5
ARKAN YAREN4653...1698 81.016.25
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 90.0-3.5
Soyad AdUTKU GÜLCE GÜZİN UKD1564Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN SEVGİ3363...1089 11.02.5
KARTAL İLKAY2207...1225 20.5-9.5
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 31.021.75
YÜKSEK EMEK1641...1658 40.0-9.25
DURĞUN YASEMEN2394...1353 51.05.75
KAHYA GİZEM1060...1746 60.56
YAZGAN TUĞBA1868...1046 71.02.75
ŞEN BERİL BERFİN1348...1685 80.0-8.5
GEÇİCİ ZİLFİNUR2082...1278 91.04
Soyad AdBAYKARA MEHMET MERT UKD1925Toplam UKD Değişimi30.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İPEK MURAT1708...1374 11.02.2
ADIGÜZEL ERAY1431...1598 21.02.6
AKIN MEHMET2735...1534 31.02.2
ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY2945...2200 40.0-3.4
SARI GÖRKEM2236...1544 61.02.2
ÇIBLAKBAŞ SERTAN2360...1696 71.04.2
ERGENE MERTCAN7504...1745 81.05.2
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 91.015.6
Soyad AdBAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN UKD1864Toplam UKD Değişimi16.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİNER MUHAMMED İKBAL1765...1353 11.02.2
TÜRKMENOĞLU ONAT ARİF2728...1571 20.0-17
MEYLANİ NEVZAT1456...1460 31.02.2
CANCİ ŞAFAK1249...1567 41.03
TURAL FATİH1089...1686 51.05.4
UYSAL BURAK2720...2118 60.0-3.8
SARITARLA ABDULLAH2549...1680 71.05.2
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1694 81.05.6
KUŞ KÖKSAL1650...1996 91.013.6
Soyad AdYILDIRAK MİZGİN UKD1457Toplam UKD Değişimi55.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞAR BİLGE CANAN5464...1089 11.02.5
HASGÜLEÇ ECE5620...1089 21.02.5
KAHYA GİZEM1060...1746 31.021
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 40.0-2.75
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 51.021.25
SALT İLAYDA4834...1677 60.0-5.5
KARTAL İLKAY2207...1225 71.05.25
BÜYÜKAŞIK BETÜL2859...1598 80.54.75
YÜKSEK EMEK1641...1658 90.56.5
Soyad AdARKAN YAREN UKD1698Toplam UKD Değişimi1.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLGAR GİZEM4837...1062 11.02.2
SÖZER SEHA1679...1276 21.02.2
ZENGİN NAZLICAN2163...1354 31.02.4
SOP SELEN3781...2015 40.0-2.6
YILMAZ ZEYNEP EMİNE1937...1440 51.03.6
BAYRAK BERİL3257...1617 61.07.8
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 70.0-3.6
MAMMADOVA LAMAN9960...1586 80.0-13
ALİOĞLU FATMA1379...1357 91.02.4
Soyad AdYÜKSEL ATİLLA KÖKSAL UKD2152Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEDİK AHMET1446...1459 11.01.65
ÇIBLAKBAŞ SERTAN2360...1696 21.01.65
TURAN SEYİTHAN5788...1844 31.02.1
POYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ2297...1930 41.03.3
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 50.5-3.45
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2052 60.0-9.6
DİNKE ABDULLAH7299...1881 71.02.55
BAL ENES EMRE1201...1973 80.0-10.95
SUBAŞI FİDEL2671...1468 91.01.65
Soyad AdZEYDAN SALİH UKD2049Toplam UKD Değişimi1.95
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CADET HALİL EMRE3699...1432 11.01.65
ARSLAN MURAT BURHAN7308...1671 21.01.65
ŞİMŞEK SUAT CAN4559...1810 30.5-4.5
GÖKER ABDÜLKADİR2098...1818 41.03.15
SENSAY EMİN7770...1947 50.5-2.1
ATAY SERGEN2115...1862 61.03.9
ALIZADEH MOEIN9977...1938 70.5-2.25
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 81.03.3
YURTSEVEN MELİH1434...2300 90.0-2.85
Soyad AdYAKA BEYZA UKD1752Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEKLİ MERYEM3646...1097 11.02.2
AKKAYA ESRA2727...1284 21.02.2
ÇELİK HASİBE2890...1531 30.5-5.6
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 40.0-13.4
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 50.0-6.2
KONAL EMİNE NURSEL2308...1389 60.5-7.8
AKÇAL HATİCE1177...1195 71.02.2
ÇAKAL EDANUR2998...1264 81.02.2
ÖZDEMİR ŞERİFE2526...1433 91.02.6
Soyad AdTOPAK ENGİN UKD2268Toplam UKD Değişimi-19.65
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDEMİR RAMAZAN1541...1464 11.01.65
ERTÜRK ATİLLA3837...1706 21.01.65
GÖK EMRE2506...1870 31.01.65
IŞIK RECEP3657...1967 41.02.25
ÇAKIROĞLU METİN2530...1986 50.0-12.6
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 61.01.65
BAL ENES EMRE1201...1973 70.5-5.25
KARAKURT FAHRİ2088...1973 80.5-5.25
KESER MURAT1201...1953 90.5-5.4
Soyad AdKESER MURAT UKD1953Toplam UKD Değişimi26.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇALİOĞLU MUSTAFA6357...1330 11.02.2
ARABACIOĞLU COŞKU DENİZ5328...1600 21.02.2
ERGENE MERTCAN7504...1745 31.04.6
OLÇUM AHMET3875...2151 40.55.2
KARABAYIR MUSTAFA YILMAZ1648...2052 51.012.8
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 60.0-5.8
NAZLI SERTAN5105...1684 70.5-6.6
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1754 81.04.8
TOPAK ENGİN4864...2268 90.57.2
Soyad AdKÜL KAMİLE DİLARA UKD1438Toplam UKD Değişimi0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ŞEVİN3543...1089 11.02.5
ÖZDEMİR ÇAĞLA YAĞMUR2081...1089 21.02.5
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 30.0-6.25
SAĞLAMEL SÜNDÜZ2412...1020 41.02.75
ŞEN BERİL BERFİN1348...1685 50.0-4.75
GÜVENÇ HİLAL4500...1134 61.03.5
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 71.02.5
BİRGELİR MELİSA5968...1674 80.0-5
UYGAR SEMRA2894...1089 91.02.5
Soyad AdALIZADEH MOEIN UKD1938Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEKLİ SAMİ3646...1407 11.02.2
ESEN UMUT6201...1639 21.03
YAZICIOĞULLARI ALİ EMRE3660...1741 30.5-5
ÇİMEN UTKUCAN1274...1787 41.06
UYSAL BURAK2720...2118 50.54.8
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1694 61.04
ZEYDAN SALİH2815...2049 70.53
CAN MELİH KAAN4002...2146 80.0-4.6
BAYAZ TAHA3388...1805 91.06.4
Soyad AdALEV GÖNÜLDEN SEDA UKD1754Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYIN MERVE1272...1108 11.02.2
KIRDI BEYZA2237...1322 21.02.2
BÜYÜKAŞIK BETÜL2859...1598 30.0-14.2
KONAL EMİNE NURSEL2308...1389 41.02.2
YILDIRAK MİZGİN1650...1457 50.0-17
BEKTAŞ YAREN HEDİYE2881...1236 61.02.2
GÖKCEK GÖKCEN3250...1436 71.02.6
ALIÇ GÜNSELİ1181...1613 81.06.2
SALT İLAYDA4834...1677 90.0-12.2
Soyad AdYILDIZAK GÖKSEL UKD2027Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERYILMAZ GÜNEY YILMAZ2993...1420 11.01.65
YILMAZ UFUK1184...1664 21.01.65
EKEN ATAKAN5617...1744 31.02.4
KABUK ERDEM2951...1764 41.02.7
CAN MELİH KAAN4002...2146 50.0-5.1
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1823 60.5-3.9
BAYAZ TAHA3388...1805 71.03.3
ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY2945...2200 80.0-4.05
GÖKER ABDÜLKADİR2098...1818 91.03.45
Soyad AdALIÇ GÜNSELİ UKD1613Toplam UKD Değişimi-0.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN NEJBİR4092...1089 11.02
ÖNAL EZGİ7481...1228 21.02.2
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 30.0-5
DEMİREL EDA2470...1193 41.02.2
AKKAYA ESRA2727...1284 51.02.4
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 60.0-2.2
KALIN SEVİL5991...1261 71.02.2
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 80.0-6.2
WAFA SAMAA9916...1089 91.02
Soyad AdBAL ENES EMRE UKD1973Toplam UKD Değişimi34
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABAN FEHMİ5280...1294 11.02.2
ÖZOĞUL YUSUF2694...1633 21.02.4
İSTEKLİ ERDEM5216...1778 30.5-5
TUM MEHMET LATİF1511...1812 41.05.8
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 50.56.8
ANCAR FURKAN2814...1804 61.05.6
TOPAK ENGİN4864...2268 70.57
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 81.014.6
CAN MELİH KAAN4002...2146 90.0-5.4
Soyad AdÇELİK ZEYNEP UKD1511Toplam UKD Değişimi9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN AYLİN5782...1089 10.0-2.5
B.AYMAZ HANDAN1201...1089 21.02.5
KARTAL İLKAY2207...1225 31.04
GÖREN GÜLSEVEN4860...1155 41.02.75
WAFA SAMAA9916...1089 50.0-2.5
DEMİREL EDA2470...1193 61.03.25
TANAL KÜBRA3269...1089 71.02.5
KAHYA GİZEM1060...1746 80.0-5.25
KALIN SEVİL5991...1261 91.04.75
Soyad AdZEYNALLI MIRADIL UKD2115Toplam UKD Değişimi-2.85
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MIZAMBYEK AITKHABYL9930...1485 11.01.65
ÖZCAN HAKAN3632...1688 21.01.65
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1823 31.02.25
DİNKE ABDULLAH7299...1881 40.5-4.35
ŞENTÜRK ONUR4453...1879 51.03
KESER MURAT1201...1953 61.04.35
GUSEYNOV ALIHAN9965...2338 70.0-3.3
POYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ2297...1930 80.0-11.1
SÜER UTKU1997...1878 91.03
Soyad AdBÜYÜKAŞIK BETÜL UKD1598Toplam UKD Değişimi-3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN AYLİN5782...1089 21.02.5
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 31.017.75
KESKİN ŞUARA2623...1798 40.0-6
NEBİOĞLU BEYZANUR2700...1269 51.03
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 60.53.5
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 70.0-11.5
YILDIRAK MİZGİN1650...1457 80.5-4.75
BOY MELİKE2509...1329 90.5-8.25
Soyad AdSENSAY EMİN UKD1947Toplam UKD Değişimi28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÖLÜK BURAK4602...1384 11.02.2
DALGIÇ MUHAMMED YASİR1030...1606 21.02.4
İNAN MEHMET BERK1596...1542 31.02.2
BAĞLAN ESAT3137...2161 40.55.4
ZEYDAN SALİH2815...2049 50.52.8
ŞEKER MUHAMMED CÜNEYT4264...1525 61.02.2
UYSAL BURAK2720...2118 70.54.6
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2052 80.52.8
KAZDAĞLI BENAN1390...2076 90.53.4
Soyad AdAKTAŞ PINAR UKD1453Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİNGÖZ KEVSER1231...1089 11.02.5
TANAL KÜBRA3269...1089 21.02.5
ŞEN BERİL BERFİN1348...1685 30.0-5.25
ÇETİNBAŞ AMİNE3362...1139 41.03.5
KAHYA GİZEM1060...1746 50.58.75
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 60.0-2.75
WAFA SAMAA9916...1089 71.02.5
ÇELİK HASİBE2890...1531 80.0-9.75
KIRDI BEYZA2237...1322 91.08
Soyad AdKAZDAĞLI BENAN UKD2076Toplam UKD Değişimi-2.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEDE FURKAN1906...1440 11.01.65
KESTEL AHMET ARDA1285...1686 21.01.65
GÖKER ABDÜLKADİR2098...1818 30.5-4.8
AYDIN AKIN6206...1851 41.03.3
ÇOBAN METE SADIK4900...1976 51.05.4
OLÇUM AHMET3875...2151 60.0-6
TOPAÇ AHMET EREN6986...1879 70.5-3.75
ANCAR FURKAN2814...1804 81.02.55
SENSAY EMİN7770...1947 90.5-2.55
Soyad AdKONAL EMİNE NURSEL UKD1389Toplam UKD Değişimi38
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÖZ CEMRE3495...1089 11.02.5
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 20.59.75
BEKTAŞ YAREN HEDİYE2881...1236 31.07.5
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 40.0-2.75
ÇELİK HASİBE2890...1531 50.0-7.75
YAKA BEYZA1052...1752 60.59.75
GÜVENÇ HİLAL4500...1134 71.04.75
KARTAL İLKAY2207...1225 81.07
BAYRAK BERİL3257...1617 90.57.25
Soyad AdDOĞAN MİRE DENİZ UKD2009Toplam UKD Değişimi4.65
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ MUSTAFA SALİH2765...1426 11.01.65
İLERİ GÜLENT3165...1659 21.01.65
BİLİR BORA1509...1748 30.5-4.8
BAYRAK KAAN BARIŞ3002...1802 41.03.45
BAĞLAN ESAT3137...2161 50.0-4.5
EKEN ATAKAN5617...1744 61.02.7
ÇİL HASAN1272...1855 71.04.35
SÜER UTKU1997...1878 81.04.8
OLÇUM AHMET3875...2151 90.0-4.65
Soyad AdBAYRAK BERİL UKD1617Toplam UKD Değişimi-9.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİTTAP ÖZGE1078...1002 11.02.2
BUĞAN KÜBRA4081...1236 21.02.2
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 30.0-4
IŞIN HAZAL2541...1224 41.02.2
ALİOĞLU FATMA1379...1357 51.03.6
ARKAN YAREN4653...1698 60.0-7.8
BOY MELİKE2509...1329 71.03.2
KESKİN ŞUARA2623...1798 80.0-5.2
KONAL EMİNE NURSEL2308...1389 90.5-5.8
Soyad AdEMİROĞLU CANKUT UKD2261Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI SEMİH TUNA2117...1443 11.01.65
ÖZVİN MURAT3754...1640 21.01.65
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 30.5-5.85
BAYAZ TAHA3388...1805 41.01.65
BAL ENES EMRE1201...1973 50.5-5.1
ÇELİKEL FATİH2334...1896 61.01.65
KUŞ KÖKSAL1650...1996 70.0-12.3
TSIREKIDZE BAKARI9952...1828 81.01.65
POYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ2297...1930 90.5-5.7
Soyad AdÇELİK HASİBE UKD1531Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
B.AYMAZ HANDAN1201...1089 11.02.5
AKÇAL HATİCE1177...1195 21.03
YAKA BEYZA1052...1752 30.57
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 40.0-2.75
KONAL EMİNE NURSEL2308...1389 51.07.75
YÜKSEK EMEK1641...1658 60.0-8.25
ŞAD ASLI3882...1089 71.02.5
AKTAŞ PINAR1581...1453 81.09.75
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 90.0-7
Soyad AdKOMUT KAAN UKD1998Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEYTER SERDAR3870...1408 11.02.2
MUTLU BÜNYAMİN1685...1645 20.0-17.8
ÖZDEMİR EMREHAN2069...1468 31.02.2
KÜLOĞLU YILDIRIM3947...1575 41.02.2
BARANSEL KAAN1370...1773 51.04.4
YANIKOĞLU ÖMER3761...1757 61.04
POYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ2297...1930 70.5-1.8
UYSAL BURAK2720...2118 80.53.2
GÖK EMRE2506...1870 90.5-3.4
Soyad AdBOY MELİKE UKD1329Toplam UKD Değişimi20.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKTAŞ FATMA2422...1089 11.02.5
KESKİN ŞUARA2623...1798 20.0-2.75
OKUR TUĞBA2523...1051 31.04.25
ATASEVEN ESRA3152...1089 41.02.5
BİRGELİR MELİSA5968...1674 50.0-2.75
SAYIN MERVE1272...1108 61.05.5
BAYRAK BERİL3257...1617 70.0-4
GÖREN GÜLSEVEN4860...1155 81.06.75
BÜYÜKAŞIK BETÜL2859...1598 90.58.25
Soyad AdYİĞİT AHMET YASİR UKD1969Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAROZ CİHAT CENGİZ3526...1390 11.02.2
KÜLOĞLU YILDIRIM3947...1575 21.02.2
KILIÇ EMRAH4847...1603 30.5-7.8
BİLİR BORA1509...1748 41.04.4
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2052 50.0-7.8
BAHAR TOLGA1096...1641 61.02.6
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1823 70.5-4
ÇİMEN UTKUCAN1274...1787 81.05.2
ÖZCAN SEZER4909...1784 90.5-4.8
Soyad AdATAY SERGEN UKD1862Toplam UKD Değişimi17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOP BAHADIR2555...1353 11.02.2
AVCI İSMAİL ERKAM1657...1531 21.02.4
ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY2945...2200 30.0-2.4
TÜRKMENOĞLU ONAT ARİF2728...1571 41.03
SARITARLA ABDULLAH2549...1680 51.05.2
ZEYDAN SALİH2815...2049 60.0-5.2
TURAL FATİH1089...1686 71.05.4
TAŞTAN TUNA YASİN1898...1634 81.04.2
KARAKURT FAHRİ2088...1973 90.53
Soyad AdZENGİN EDA UKD1302Toplam UKD Değişimi-14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERTTAŞ FATMA2482...1089 11.02.5
KAHYA GİZEM1060...1746 20.0-2.75
VİLLİ İLKNUR2677...1028 30.0-20.75
COŞAR BİLGE CANAN5464...1089 41.02.5
SAYIN MERVE1272...1108 50.0-18.75
İLGAR GİZEM4837...1062 61.05
ÇAL YASEMİN4159...1036 71.04.5
TANAL KÜBRA3269...1089 80.50
BELEK TUĞÇE4225...1331 91.013.5
Soyad AdEKEN ATAKAN UKD1744Toplam UKD Değişimi41.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEÇKİNER EGE4821...1261 11.02.2
KAPLAN AHMET6137...1265 21.02
YILDIZAK GÖKSEL1771...2027 30.0-3.2
BAK OKAN5791...1484 41.03.6
MAKARACI TUNAHAN2185...1905 50.54.2
DOĞAN MİRE DENİZ3399...2009 60.0-3.6
ŞENOL ÇAĞATAY1073...1542 71.04.8
TAŞCI ONUR2854...2114 81.017.8
ÇELİKEL FATİH2334...1896 91.014
Soyad AdÖZDEMİR ŞERİFE UKD1433Toplam UKD Değişimi3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 11.02.5
SOP SELEN3781...2015 20.0-2.75
TAŞ HİLAL5562...1148 31.04
YAZGAN TUĞBA1868...1046 41.02.75
SALT İLAYDA4834...1677 50.0-5
ÇAL YASEMİN4159...1036 61.02.75
KAHYA GİZEM1060...1746 70.0-3.5
BEKTAŞ YAREN HEDİYE2881...1236 81.06.25
YAKA BEYZA1052...1752 90.0-3.25
Soyad AdGÖK EMRE UKD1870Toplam UKD Değişimi17.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN FATİH3241...1355 11.02.2
GONCA HARUN2439...1537 21.02.4
TOPAK ENGİN4864...2268 30.0-2.2
ÖZTÜRK ÖMER2386...1510 41.02.2
KESTEL AHMET ARDA1285...1686 51.05.2
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 60.0-3.4
GÜRKAN EMİN CAN1857...1610 71.03.6
ATASEVEN EREN3547...1643 81.04.2
KOMUT KAAN3959...1998 90.53.4
Soyad AdKARAKURT FAHRİ UKD1973Toplam UKD Değişimi-1.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHAN RAMAZAN4243...1397 11.02.2
GANBARLI SAHIL9949...1627 20.5-7.8
SAPMAZ İSMAİL TOLGA3332...1610 31.02.2
ŞİMŞEK SUAT CAN4559...1810 40.5-4.4
ÇILDIR BURAK SAMET2923...1743 50.5-5.8
ÖZÇELİK OZAN1708...1768 61.04.8
ALKAN ÖMER TARIK1111...1692 71.03.2
TOPAK ENGİN4864...2268 80.57
ATAY SERGEN2115...1862 90.5-3
Soyad AdYANIKOĞLU ÖMER UKD1757Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANTUR SEDAT6126...1275 11.02.2
ŞİRİN AHMET6580...1474 21.03.2
KARABAYIR MUSTAFA YILMAZ1648...2052 30.0-3
ÖZKAHYA EMİRAY1020...1510 41.03.8
KOMUT KAAN3959...1998 60.0-4
DALGIÇ MUHAMMED YASİR1030...1606 71.06
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1878 80.53.2
ÇOBAN METE SADIK4900...1976 91.015.6
Soyad AdKALIN SEVİL UKD1261Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
WAFA SAMAA9916...1089 11.03
BİRGELİR MELİSA5968...1674 20.0-3.3
ORAL FATMA2989...1089 31.03
KAHYA GİZEM1060...1746 40.0-3.3
İLGAR GİZEM4837...1062 51.07.2
UYGAR SEMRA2894...1089 61.03
ALIÇ GÜNSELİ1181...1613 70.0-3.3
GÖKCEK GÖKCEN3250...1436 81.021.9
ÇELİK ZEYNEP4198...1511 90.0-5.7
Soyad AdZENGİN NAZLICAN UKD1354Toplam UKD Değişimi12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİÇER DİLEK2405...1089 11.02.5
ERTÜRK DİLEK1130...1089 21.02.5
ARKAN YAREN4653...1698 30.0-3
GÜVENÇ HİLAL4500...1134 41.05.5
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 50.0-2.75
BORA ÖZLEM2051...1227 61.08.25
BAŞARAN AYLİN5782...1089 70.0-2.5
YÜKSEK EMEK1641...1658 80.0-3.5
BULGUR FATMA İPEK3491...1138 91.05.5
Soyad AdÖZCAN SEZER UKD1784Toplam UKD Değişimi22.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT KAAN5207...1296 11.02.2
MERCANLI BAHADIR2089...1470 21.02.8
ÇAKIROĞLU METİN2530...1986 30.0-4.8
KESKİN FURKAN BORA2977...1396 41.02.2
AKPINAR YUNUS EMRE3530...1098 51.02.2
IŞIK RECEP3657...1967 60.0-5.2
ŞEKER MUHAMMED CÜNEYT4264...1525 71.03.6
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 81.014.6
YİĞİT AHMET YASİR4455...1969 90.54.8
Soyad AdMAKARACI TUNAHAN UKD1905Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZAR EREN3529...1372 10.0-17.8
UYMAZ YASİN1945...1265 21.02
KANDEMİR RAMAZAN1541...1464 31.02.2
ADIGÜZEL ERAY1431...1598 41.02.8
EKEN ATAKAN5617...1744 50.5-4.2
ATAYMAN EVREN4332...1699 61.04.8
ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY2945...2200 70.0-3
AYDOĞAN KUBİLAY6008...1686 81.04.4
BİLİR BORA1509...1748 91.05.8
Soyad AdYAZGAN TUĞBA UKD1046Toplam UKD Değişimi63.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN BERİL BERFİN1348...1685 10.0-3.3
UYGAR SEMRA2894...1089 21.03
KIRDI BEYZA2237...1322 31.024.9
ÖZDEMİR ŞERİFE2526...1433 40.0-3.3
SÖZER SEHA1679...1276 51.023.7
DARBAZ ÖZGE1075...1330 61.025.2
UTKU GÜLCE GÜZİN1826...1564 70.0-3.3
GEÇİCİ ZİLFİNUR2082...1278 80.0-6.3
B.AYMAZ HANDAN1201...1089 91.03
Soyad AdDARBAZ ÖZGE UKD1330Toplam UKD Değişimi-13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKMEŞE ŞEVVAL5282...1089 11.02.5
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 20.0-2.75
SEVİNÇ SEVDE NUR1159...1125 31.06
BAŞARAN AYLİN5782...1089 40.0-2.5
GÖREN GÜLSEVEN4860...1155 51.06.75
YAZGAN TUĞBA1868...1046 60.0-21
ÇETİNBAŞ AMİNE3362...1139 70.5-6.25
SAĞLAMEL SÜNDÜZ2412...1020 81.03.5
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 90.50
Soyad AdKABAKLI ŞİYAR UKD1917Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNER ARDA CANER1759...1373 11.02.2
ATASEVEN EMRE3546...1578 21.02.4
İNEL CİHANGİR1036...1696 31.04.4
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 40.0-4.4
CAN ALPİN4140...1707 50.5-5.4
ÇILDIR BURAK SAMET2923...1743 60.5-4.6
TAŞKAYA FESİH1592...1721 70.5-5
AYKUT AHMET1303...1710 81.04.6
BAHAR TOLGA1096...1641 91.03.4
Soyad AdIRFAN ORHAN MEHMED UKD1300Toplam UKD Değişimi108
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİVİ AKIN3864...1792 10.0-2.75
YADAMJAV USUKHBAYAR9980...1265 21.02.5
YİĞİTEL ABDURRAHMAN6466...1551 30.57.75
IRAKER UMUT1265...1594 40.58.75
AĞASLAN MEHMET KADİR2041...1522 50.57
DEMİREL BERKER2902...1494 61.018.75
SAPMAZ İSMAİL TOLGA3332...1610 71.021.5
DEMİR UĞUR1110...1875 81.022.25
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1878 91.022.25
Soyad AdKARTAL İLKAY UKD1225Toplam UKD Değişimi44.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK KÜBRA1871...1089 11.03
UTKU GÜLCE GÜZİN1826...1564 20.511.4
ÇELİK ZEYNEP4198...1511 30.0-4.8
BEKTAŞ YAREN HEDİYE2881...1236 40.50.6
EKSİN ŞİRİN3028...1089 51.03
YILMAZ ZEYNEP EMİNE1937...1440 61.023.1
YILDIRAK MİZGİN1650...1457 70.0-6.3
KONAL EMİNE NURSEL2308...1389 80.0-8.4
GÖKCEK GÖKCEN3250...1436 91.023.1
Soyad AdSİPAHİOĞLU IRMAK UKD2141Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖLGELİ UMUT1615...1449 11.01.65
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1694 21.01.65
DÖNMEZ BATUHAN2667...1836 31.02.1
KABAKLI ŞİYAR6855...1917 41.03.3
GUSEYNOV ALIHAN9965...2338 50.0-3.75
GÖK EMRE2506...1870 61.02.55
ÇAKIROĞLU METİN2530...1986 70.0-10.65
TURAN SEYİTHAN5788...1844 81.02.25
BAYKARA MEHMET MERT1825...1925 90.0-11.7
Soyad AdNEBİOĞLU BEYZANUR UKD1269Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYGAR SEMRA2894...1089 11.03
ŞEN BERİL BERFİN1348...1685 20.0-3.3
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 31.03
ÖZDEMİR ÇAĞLA YAĞMUR2081...1089 41.03
BÜYÜKAŞIK BETÜL2859...1598 50.0-3.6
TANAL KÜBRA3269...1089 60.0-3
EKSİN ŞİRİN3028...1089 71.03
WAFA SAMAA9916...1089 80.0-3
BÜLBÜL MELTEM4957...1222 91.012.9
Soyad AdIŞIK RECEP UKD1967Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN AHMET BURAK2040...1389 11.02.2
KARADUMAN MUSTAFA4067...1604 21.02.2
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1754 31.04.6
TOPAK ENGİN4864...2268 40.0-3
YAZICIOĞULLARI ALİ EMRE3660...1741 51.04.2
ÖZCAN SEZER4909...1784 61.05.2
KOMUT BURAK3959...2068 71.012.8
YURTSEVEN MELİH1434...2300 80.0-2.4
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 90.0-4.8
Soyad AdGEÇİCİ ZİLFİNUR UKD1278Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANAL KÜBRA3269...1089 10.0-3
CİNGÖZ KEVSER1231...1089 21.03
ÇETİN AYŞEGÜL1472...1010 31.05.1
WAFA SAMAA9916...1089 40.0-3
SAĞLAMEL SÜNDÜZ2412...1020 51.05.4
ERTÜRK DİLEK1130...1089 61.03
MAMMADOVA LAMAN9960...1586 70.0-4.2
YAZGAN TUĞBA1868...1046 81.06.3
UTKU GÜLCE GÜZİN1826...1564 90.0-4.8
Soyad AdANCAR FURKAN UKD1804Toplam UKD Değişimi35.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBAL YUNUS EMRE1894...1303 11.02.2
KURT METE HAN1911...1509 21.03
KITIR AHMET4185...2023 31.015.6
TIRAK MERT1581...2016 41.015.4
ŞANAL VAHAP1983...2456 50.0-2.2
BAL ENES EMRE1201...1973 60.0-5.6
KILIÇ EMRAH4847...1603 71.04.8
KAZDAĞLI BENAN1390...2076 80.0-3.4
GÜRSEL TARIK GÖKCEM2672...1632 91.05.4
Soyad AdGÜVENÇ HİLAL UKD1134Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 10.0-3.3
EKSİN ŞİRİN3028...1089 21.03
ÇELİK VİLDAN NUR5233...1089 31.03
ZENGİN NAZLICAN2163...1354 40.0-6.6
YALPİ NERGİZ1102...1089 51.03
KÜL KAMİLE DİLARA5031...1438 60.0-4.2
KONAL EMİNE NURSEL2308...1389 70.0-5.7
ERTÜRK DİLEK1130...1089 81.03
DURĞUN YASEMEN2394...1353 91.023.4
Soyad AdALİOĞLU FATMA UKD1357Toplam UKD Değişimi3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK DERYA1234...1089 11.02.5
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 20.0-2.75
SAYIN MERVE1272...1108 31.04.75
VİLLİ İLKNUR2677...1028 41.03
BAYRAK BERİL3257...1617 50.0-4.5
OKUR TUĞBA2523...1051 61.03.5
BİRGELİR MELİSA5968...1674 70.0-3.25
ŞENBAŞ GÜLŞEN1791...1045 81.03.5
ARKAN YAREN4653...1698 90.0-3
Soyad AdSUBAŞI FİDEL UKD1468Toplam UKD Değişimi84.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞANAL VAHAP1983...2456 10.0-2.75
ULUSOY AYKUT3720...1249 21.05.5
ÖZTÜRK SAMET CAN1832...1265 31.02.5
ÇIBLAKBAŞ SERTAN2360...1696 41.019.75
VURŞAN EMRE CAN1970...1715 51.020.25
TÜM HAKAN1504...1897 61.022.25
KITIR AHMET4185...2023 70.0-2.75
AYDEMİR DENİZ1048...1859 81.022.25
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 90.0-2.75
Soyad AdTOPAÇ AHMET EREN UKD1879Toplam UKD Değişimi21.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEÇGEL EMRULLAH5469...1365 11.02.2
UÇAK DOĞUKAN2771...1588 21.03
AHMADOV MAJID9928...1265 31.02
TAŞCI ONUR2854...2114 40.0-4.2
VAR SEFA4619...1697 51.05.2
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 60.56.8
KAZDAĞLI BENAN1390...2076 70.55
KABUK ERDEM2951...1764 81.06.8
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2052 90.0-5.4
Soyad AdAKKAYA ESRA UKD1284Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORAL FATMA2989...1089 11.03
YAKA BEYZA1052...1752 20.0-3.3
YİĞİTTAP ÖZGE1078...1002 31.04.8
ERTÜRK DİLEK1130...1089 41.03
ALIÇ GÜNSELİ1181...1613 50.0-3.6
BAŞARAN AYLİN5782...1089 60.0-3
SEVİNÇ SEVDE NUR1159...1125 71.08.7
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 80.0-3
OKUR TUĞBA2523...1051 91.06.3
Soyad AdGÖREN GÜLSEVEN UKD1155Toplam UKD Değişimi48
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK HİLAL3163...1934 10.0-3.3
GENÇ ZEHRA4403...1089 21.03
GÖKCEK GÖKCEN3250...1436 31.025.2
ÇELİK ZEYNEP4198...1511 40.0-3.3
DARBAZ ÖZGE1075...1330 50.0-8.1
YILDIZ MİZGİN7423...1089 61.03
ILIKKAN MELİKE2317...1325 71.021.6
BOY MELİKE2509...1329 80.0-8.1
BORA ÖZLEM2051...1227 91.018
Soyad AdONAY YONTAR SABRİ CAN UKD1873Toplam UKD Değişimi16.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTOĞLU HASAN1907...1359 11.02.2
PAK TAMER2689...1486 21.02.2
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 30.57.8
İSTEKLİ ERDEM5216...1778 40.5-2.6
İNEL CİHANGİR1036...1696 51.05.4
TOPAK ENGİN4864...2268 60.0-2.2
VAR SEFA4619...1697 71.05.4
BAYRAM MEHMET ARDA3672...1649 81.04.4
KITIR AHMET4185...2023 90.0-6
Soyad AdKUŞ KÖKSAL UKD1996Toplam UKD Değişimi-10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPRAK ŞAFAK1509...1408 11.02.2
ATASEVEN EREN3547...1643 20.0-17.8
ÖZTÜRK MEHMETCAN6802...1461 31.02.2
SAĞIR KENAN2636...1618 41.02.2
ERGENE MERTCAN7504...1745 51.03.8
ŞİMŞEK SUAT CAN4559...1810 61.05.2
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 71.016.4
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 80.0-10.6
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1864 90.0-13.6
Soyad AdÇAKAL EDANUR UKD1264Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL MELEK NUR3643...1089 11.03
SALT İLAYDA4834...1677 20.0-3.3
ERTÜRK DİLEK1130...1089 30.0-3
ORAL FATMA2989...1089 41.03
ŞENBAŞ GÜLŞEN1791...1045 51.06.6
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 60.0-3
OKUR TUĞBA2523...1051 71.06.9
YAKA BEYZA1052...1752 80.0-3.3
YALPİ NERGİZ1102...1089 91.03
Soyad AdYILMAZ ZEYNEP EMİNE UKD1440Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK VİLDAN NUR5233...1089 21.02.5
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 30.0-4.5
İLGAR GİZEM4837...1062 41.02.75
ARKAN YAREN4653...1698 50.0-4.5
KARTAL İLKAY2207...1225 60.0-19.25
DEMİREL EDA2470...1193 71.04.75
BORA ÖZLEM2051...1227 81.05.75
BAŞARAN AYLİN5782...1089 90.0-2.5
Soyad AdTIRAK MERT UKD2016Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ANIL6263...1413 11.01.65
BAYRAM MEHMET ARDA3672...1649 21.01.65
ÇİVİ AKIN3864...1792 31.03.3
ANCAR FURKAN2814...1804 40.0-11.55
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1754 51.02.7
TSIREKIDZE BAKARI9952...1828 60.5-3.6
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 70.0-11.25
İNCİ OKAN6308...1729 81.02.4
İSTEKLİ ERDEM5216...1778 90.5-4.5
Soyad AdAYDEMİR DENİZ UKD1859Toplam UKD Değişimi-5.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYINDIR ABDULSAMET1746...1351 11.02.2
CANCİ ŞAFAK1249...1567 21.03
CAN MELİH KAAN4002...2146 30.0-3.2
İNAN MEHMET BERK1596...1542 41.02.6
BAYRAMOV ILKIN9974...1581 51.03.4
KITIR AHMET4185...2023 60.0-5.6
ESEN UMUT6201...1639 71.04.4
SUBAŞI FİDEL2671...1468 80.0-17.8
TURAL FATİH1089...1686 91.05.4
Soyad AdŞENBAŞ GÜLŞEN UKD1045Toplam UKD Değişimi60.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALT İLAYDA4834...1677 10.0-3.3
YALPİ NERGİZ1102...1089 20.0-3
TATAR BEYZA NUR1680...1089 31.03
ÇELİK VİLDAN NUR5233...1089 41.03
ÇAKAL EDANUR2998...1264 50.0-6.6
DURĞUN YASEMEN2394...1353 61.025.8
ÖNAL EZGİ7481...1228 71.022.2
ALİOĞLU FATMA1379...1357 80.0-4.2
SÖZER SEHA1679...1276 91.023.7
Soyad AdALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN UKD1824Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIRAKMAN ERENCAN1322...1326 11.02.2
ŞANLISAVAŞ MURAT1414...1540 20.5-6.8
EFENDİOĞLU RASİM ERAY3615...1551 31.03.4
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2052 40.0-4.2
YALÇINKAYA İLHAN ŞAFAK2678...1557 51.03.6
YILMAZ UFUK1184...1664 61.05.8
TIRAK MERT1581...2016 71.015
ZEYDAN SALİH2815...2049 80.0-4.4
KARABAYIR MUSTAFA YILMAZ1648...2052 90.55.8
Soyad AdBUĞAN KÜBRA UKD1236Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞIR HİCRAN5875...1089 11.03
BAYRAK BERİL3257...1617 20.0-3.3
HASGÜLEÇ ECE5620...1089 30.50
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 40.0-3.3
KIRDI BEYZA2237...1322 50.53.6
EKSİN ŞİRİN3028...1089 60.0-3
ASLAN NEJBİR4092...1089 71.03
VİLLİ İLKNUR2677...1028 81.06.9
ÇELİK EMİNE NUR3021...1089 91.03
Soyad AdŞİMŞEK SUAT CAN UKD1810Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞABANOĞLU ERMAN6873...1310 11.02.2
İZİ OKAN1967...1514 21.03
ZEYDAN SALİH2815...2049 30.56
KARAKURT FAHRİ2088...1973 40.54.4
TOKER SELÇUK1747...1294 51.02.2
KUŞ KÖKSAL1650...1996 60.0-5.2
KÜLOĞLU YILDIRIM3947...1575 71.04.2
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 80.0-2.2
TAŞTAN TUNA YASİN1898...1634 91.05.4
Soyad AdILIKKAN MELİKE UKD1325Toplam UKD Değişimi-38.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HASGÜLEÇ ECE5620...1089 10.0-2.5
COŞAR BİLGE CANAN5464...1089 21.02.5
İLGAR GİZEM4837...1062 30.0-20.5
ASLAN NEJBİR4092...1089 41.02.5
SEVİNÇ SEVDE NUR1159...1125 50.0-19
VİLLİ İLKNUR2677...1028 61.03.75
GÖREN GÜLSEVEN4860...1155 70.0-18
ÇAL YASEMİN4159...1036 81.04
IŞIN HAZAL2541...1224 91.09
Soyad AdYÜKSEL DAVUT CAN UKD1823Toplam UKD Değişimi17.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇEL FIRAT5352...1325 11.02.2
ŞİŞMAN AHMET NURİ4857...1516 21.02.8
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 30.0-3
KARATAŞ FATİH2803...1542 41.03.2
KESKİN ONUR1251...1476 51.02.2
YILDIZAK GÖKSEL1771...2027 60.55.2
YİĞİT AHMET YASİR4455...1969 70.54
KOMUT BURAK3959...2068 80.0-4
GÜRKAN EMİN CAN1857...1610 91.04.6
Soyad AdBEKTAŞ YAREN HEDİYE UKD1236Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ MİZGİN7423...1089 11.03
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 20.511.7
KONAL EMİNE NURSEL2308...1389 30.0-9
KARTAL İLKAY2207...1225 40.5-0.6
ATASEVEN ESRA3152...1089 51.03
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 60.0-3.3
ERTÜRK DİLEK1130...1089 71.03
ÖZDEMİR ŞERİFE2526...1433 80.0-7.5
ÇELİK KÜBRA1871...1089 90.50
Soyad AdKARABAYIR MUSTAFA YILMAZ UKD2052Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK CİHAN BERK1985...1436 11.01.65
SARITARLA ABDULLAH2549...1680 21.01.65
YANIKOĞLU ÖMER3761...1757 31.02.25
ŞENTÜRK ONUR4453...1879 40.5-3.45
KESER MURAT1201...1953 50.0-9.6
ÇİMEN UTKUCAN1274...1787 60.0-12.3
BAYRAMOV ILKIN9974...1581 71.01.65
YAZICIOĞULLARI ALİ EMRE3660...1741 81.02.1
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 90.5-4.35
Soyad AdAKÇAL HATİCE UKD1195Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAD ASLI3882...1089 11.03
ÇELİK HASİBE2890...1531 20.0-3.6
ÇELİK EMİNE NUR3021...1089 31.03
MAMMADOVA LAMAN9960...1586 40.0-3.3
TANAL KÜBRA3269...1089 50.0-3
YALPİ NERGİZ1102...1089 61.03
YAKA BEYZA1052...1752 70.0-3.3
ORAL FATMA2989...1089 81.03
TAŞBAKAN KÜBRA1839...1249 90.52.4
Soyad AdERGENE MERTCAN UKD1745Toplam UKD Değişimi5.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN BURAK2265...1268 11.02.2
KESKİN ONUR1251...1476 21.03.4
KESER MURAT1201...1953 30.0-4.6
MIZAMBYEK AITKHABYL9930...1485 41.03.6
KUŞ KÖKSAL1650...1996 50.0-3.8
ÖZCAN FURKAN1795...1530 61.04.6
AHMADOV MAJID9928...1265 71.02
BAYKARA MEHMET MERT1825...1925 80.0-5.2
MERCANLI BAHADIR2089...1470 91.03.4
Soyad AdÇETİNBAŞ AMİNE UKD1139Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 10.0-3.3
GÖKTAŞ FATMA2422...1089 21.03
DURĞUN YASEMEN2394...1353 31.023.1
AKTAŞ PINAR1581...1453 40.0-4.2
GÖKCEK GÖKCEN3250...1436 50.0-4.5
ÇELİK KÜBRA1871...1089 61.03
DARBAZ ÖZGE1075...1330 70.57.5
KÖK BERNA4238...1271 80.0-9.6
ŞAD ASLI3882...1089 91.03
Soyad AdİSTEKLİ ERDEM UKD1778Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDINLI FURKAN1912...1289 11.02.2
KÖLGESİZ SARP1268...1492 21.03.2
BAL ENES EMRE1201...1973 30.55
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 40.52.6
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 50.0-2.2
İNAN MEHMET BERK1596...1542 60.5-6
ŞANLISAVAŞ MURAT1414...1540 71.04
PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA1656...1526 81.03.8
TIRAK MERT1581...2016 90.56
Soyad AdKIRDI BEYZA UKD1322Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK BEYZA1017...1089 11.02.5
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 20.0-2.75
YAZGAN TUĞBA1868...1046 30.0-20.75
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 40.0-2.5
BUĞAN KÜBRA4081...1236 50.5-3
ÇELİK HURİYE5694...1089 61.02.5
ÖZDEMİR ÇAĞLA YAĞMUR2081...1089 71.02.5
ŞAD ASLI3882...1089 81.02.5
AKTAŞ PINAR1581...1453 90.0-8
Soyad AdTURAN SEYİTHAN UKD1844Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKER GÜNAY5746...1329 11.02.2
MURAT CANER1485...1525 21.02.6
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 30.0-2.8
ŞENOL ÇAĞATAY1073...1542 41.03
BAYRAM MEHMET ARDA3672...1649 51.05
KOMUT BURAK3959...2068 60.0-4.4
KESTEL AHMET ARDA1285...1686 71.05.8
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 80.0-3
ARSLAN MURAT BURHAN7308...1671 91.05.4
Soyad AdKÖK BERNA UKD1271Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TATAR BEYZA NUR1680...1089 11.03
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 20.0-3.3
BAŞARAN AYLİN5782...1089 30.0-3
EKSİN ŞİRİN3028...1089 40.0-3
GÖKMEŞE ŞEVVAL5282...1089 51.03
ATASEVEN ESRA3152...1089 61.03
B.AYMAZ HANDAN1201...1089 70.50
ÇETİNBAŞ AMİNE3362...1139 81.09.6
TANAL KÜBRA3269...1089 90.0-3
Soyad AdKABUK ERDEM UKD1764Toplam UKD Değişimi21.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK TAHA6363...1277 11.02.2
DOĞANAY ALİ CENGİZ5932...1477 21.03.2
KOMUT BURAK3959...2068 31.017.2
YILDIZAK GÖKSEL1771...2027 40.0-3.6
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 50.0-5
KALAY BATUHAN5124...1442 61.02.6
SAĞIR KENAN2636...1618 71.06
TOPAÇ AHMET EREN6986...1879 80.0-6.8
ARABACIOĞLU COŞKU DENİZ5328...1600 91.05.6
Soyad AdCAN ALPİN UKD1707Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İZOL YUSUF3595...1245 11.02.2
GUSEYNOV ALIHAN9965...2338 20.0-2.2
ÜNAL FURKAN2970...1400 31.02.8
AVCI SEMİH TUNA2117...1443 41.03.6
KABAKLI ŞİYAR6855...1917 50.55.4
DİNKE ABDULLAH7299...1881 60.0-5.4
KESKİN FURKAN BORA2977...1396 71.02.8
ŞENTÜRK ONUR4453...1879 80.54.6
CANER TAHİR6592...1327 91.02.2
Soyad AdSAĞLAMEL SÜNDÜZ UKD1020Toplam UKD Değişimi38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHYA GİZEM1060...1746 10.0-3.3
TATAR BEYZA NUR1680...1089 21.03
BELEK TUĞÇE4225...1331 31.025.8
KÜL KAMİLE DİLARA5031...1438 40.0-3.3
GEÇİCİ ZİLFİNUR2082...1278 50.0-5.4
ÖZDEMİR ÇAĞLA YAĞMUR2081...1089 60.50
ORAL FATMA2989...1089 71.03
DARBAZ ÖZGE1075...1330 80.0-4.2
ÖNAL EZGİ7481...1228 91.023.1
Soyad AdTAŞBAKAN KÜBRA UKD1249Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALPİ NERGİZ1102...1089 11.03
YÜKSEK EMEK1641...1658 20.0-3.3
GÖKMEŞE ŞEVVAL5282...1089 31.03
SALT İLAYDA4834...1677 40.0-3.3
ÇAL YASEMİN4159...1036 50.0-23.1
B.AYMAZ HANDAN1201...1089 60.0-3
HASGÜLEÇ ECE5620...1089 71.03
İLGAR GİZEM4837...1062 81.07.8
AKÇAL HATİCE1177...1195 90.5-2.4
Soyad AdMIHÇIYAZGAN CAN UKD1754Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PINAR SEMİH1101...1271 11.02.2
TEKEŞİN MERT3875...1556 21.04.8
IŞIK RECEP3657...1967 30.0-4.6
MERCANLI BAHADIR2089...1470 41.03.2
TIRAK MERT1581...2016 50.0-3.6
AKIN MEHMET2735...1534 61.04.4
YILDIZ AHMET3166...1480 71.03.4
KESER MURAT1201...1953 80.0-4.8
TURAN MESUT5786...1595 91.05.8
Soyad AdÇOBAN SÜLEYMAN UKD1694Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MARANCI MUHAMMED FATİH1594...1230 11.02.2
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 20.0-2.2
KABAN FEHMİ5280...1294 31.02.2
ŞAHİN ANIL6263...1413 41.03.2
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1878 51.014.8
ALIZADEH MOEIN9977...1938 60.0-4
DEMİR UĞUR1110...1875 71.014.8
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1864 80.0-5.6
ŞENTÜRK ONUR4453...1879 91.014.8
Soyad AdTÜM HAKAN UKD1897Toplam UKD Değişimi-16.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YETİŞMEMİŞ CEM SULTAN1625...1372 11.02.2
SARI GÖRKEM2236...1544 21.02.2
ATASEVEN EREN3547...1643 30.0-16.2
ARABACIOĞLU COŞKU DENİZ5328...1600 41.03
BOZKURT SERKAN2508...1703 51.05
SUBAŞI FİDEL2671...1468 60.0-17.8
ÇILDIR BURAK SAMET2923...1743 71.05.8
NAZLI SERTAN5105...1684 81.04.6
KOMUT BURAK3959...2068 90.0-5.4
Soyad AdGÖKCEK GÖKCEN UKD1436Toplam UKD Değişimi-52.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKSİN ŞİRİN3028...1089 11.02.5
ŞAHİN HANDENUR6212...1962 20.0-2.75
GÖREN GÜLSEVEN4860...1155 30.0-21
HASGÜLEÇ ECE5620...1089 41.02.5
ÇETİNBAŞ AMİNE3362...1139 51.03.75
SEVİNÇ SEVDE NUR1159...1125 61.03.5
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 70.0-3.25
KALIN SEVİL5991...1261 80.0-18.25
KARTAL İLKAY2207...1225 90.0-19.25
Soyad AdÇİMEN UTKUCAN UKD1787Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜL NAİL4537...1299 11.02.2
KESGİN MURAT CAN1779...1490 20.5-7
DEMİREL BERKER2902...1494 31.03
ALIZADEH MOEIN9977...1938 40.0-6
GÖKTAŞ TOYGUN DEMRE2816...1499 51.03.2
KARABAYIR MUSTAFA YILMAZ1648...2052 61.016.4
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 70.54.6
YİĞİT AHMET YASİR4455...1969 80.0-5.2
ATASEVEN EREN3547...1643 91.06.2
Soyad AdÇAL YASEMİN UKD1036Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRGELİR MELİSA5968...1674 10.0-3.3
WAFA SAMAA9916...1089 20.0-3
GENÇ ZEHRA4403...1089 31.03
ÇELİK KÜBRA1871...1089 41.03
TAŞBAKAN KÜBRA1839...1249 51.023.1
ÖZDEMİR ŞERİFE2526...1433 60.0-3.3
ZENGİN EDA2162...1302 70.0-5.4
ILIKKAN MELİKE2317...1325 80.0-4.8
ERTÖZ CEMRE3495...1089 91.03
Soyad AdOKUR TUĞBA UKD1051Toplam UKD Değişimi27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ FATMA ZÜMRÜT4217...1698 10.0-3.3
VURAL MELEK NUR3643...1089 21.03
BOY MELİKE2509...1329 30.0-5.1
ÇELİK EMİNE NUR3021...1089 41.03
BELEK TUĞÇE4225...1331 51.025.2
ALİOĞLU FATMA1379...1357 60.0-4.2
ÇAKAL EDANUR2998...1264 70.0-6.9
ÖNAL EZGİ7481...1228 81.021.9
AKKAYA ESRA2727...1284 90.0-6.3
Soyad AdATAYMAN EVREN UKD1699Toplam UKD Değişimi-1.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN İBRAHİM SAMİ3408...1240 11.02.2
OLÇUM AHMET3875...2151 20.0-2.2
YAPRAK ŞAFAK1509...1408 31.03
ŞİRİN AHMET6580...1474 40.5-5.6
SEVENOĞLU MERT4053...1484 51.04.6
MAKARACI TUNAHAN2185...1905 60.0-4.8
KESGİN MURAT CAN1779...1490 70.5-5.4
BAK OKAN5791...1484 81.04.6
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1257 91.02.2
Soyad AdTAŞDEMİR İBRAHİM UKD1711Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN BİLAL1781...1250 11.02.2
YURTSEVEN MELİH1434...2300 20.0-2.2
CADET HALİL EMRE3699...1432 31.03.2
ÖZKAL CANBERK2420...1480 41.04.2
ÇELİKEL FATİH2334...1896 50.0-5.2
MURAT CANER1485...1525 60.0-14.8
ÜNAL FURKAN2970...1400 71.02.8
AVCI İSMAİL ERKAM1657...1531 81.05.2
EFENDİOĞLU RASİM ERAY3615...1551 91.05.8
Soyad AdSEVİNÇ SEVDE NUR UKD1125Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN ŞUARA2623...1798 10.0-3.3
KOÇAK BEYZA1017...1089 21.03
DARBAZ ÖZGE1075...1330 30.0-7.2
YILDIZ MİZGİN7423...1089 41.03
ILIKKAN MELİKE2317...1325 51.022.8
GÖKCEK GÖKCEN3250...1436 60.0-4.2
AKKAYA ESRA2727...1284 70.0-8.7
ÇELİK KÜBRA1871...1089 80.0-3
ATASEVEN ESRA3152...1089 91.03
Soyad AdVAR SEFA UKD1697Toplam UKD Değişimi8.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LEYLEK AKAN1695...1239 11.02.2
ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY2945...2200 20.0-2.2
BÖLÜK BURAK4602...1384 31.02.8
ÇİÇEKLİ SAMİ3646...1407 41.03.2
TOPAÇ AHMET EREN6986...1879 50.0-5.2
TEKEŞİN MERT3875...1556 61.06.2
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 70.0-5.4
MIZAMBYEK AITKHABYL9930...1485 81.04.6
AHMADOV MAJID9928...1265 91.02
Soyad AdÇİVİ AKIN UKD1792Toplam UKD Değişimi-13.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IRFAN ORHAN MEHMED9940...1300 11.02.2
BEYAZTAŞ AHMET ÇAĞATAY1366...1502 21.03.2
TIRAK MERT1581...2016 30.0-4.4
ŞEKER MUHAMMED CÜNEYT4264...1525 40.0-16.4
GEDİK AHMET1446...1459 51.02.4
CANCİ ŞAFAK1249...1567 60.5-5.6
YİĞİTEL ABDURRAHMAN6466...1551 71.04
YILMAZ UFUK1184...1664 80.5-3.4
KÜLOĞLU YILDIRIM3947...1575 91.04.4
Soyad AdVURŞAN EMRE CAN UKD1715Toplam UKD Değişimi-0.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ FURKAN4514...1311 11.02.2
BAK OKAN5791...1484 21.04.2
TAŞCI ONUR2854...2114 30.0-2.2
ÖZCAN FURKAN1795...1530 41.05.2
SUBAŞI FİDEL2671...1468 50.0-16.2
ÜNLÜ AHMET TURAN2551...1585 61.06.4
ATASEVEN EREN3547...1643 70.0-12
KALAY BATUHAN5124...1442 81.03.4
BAYRAM MEHMET ARDA3672...1649 91.08.2
Soyad AdBORA ÖZLEM UKD1227Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK HURİYE5694...1089 11.03
MAMMADOVA LAMAN9960...1586 20.0-3.3
WAFA SAMAA9916...1089 30.0-3
GÖKMEŞE ŞEVVAL5282...1089 41.03
VİLLİ İLKNUR2677...1028 51.07.2
ZENGİN NAZLICAN2163...1354 60.0-9.9
ÇELİK EMİNE NUR3021...1089 71.03
YILMAZ ZEYNEP EMİNE1937...1440 80.0-6.9
GÖREN GÜLSEVEN4860...1155 90.0-18
Soyad AdÖZGÜR EMRE UKD1936Toplam UKD Değişimi-23
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN BEKİR4355...1367 11.02.2
KILIÇ EMRAH4847...1603 20.0-17.6
AVCI SEMİH TUNA2117...1443 30.0-17.8
TAŞ ORHAN FATİH4662...1265 41.02
DEĞERLİ MÜCAHİT6035...1454 51.02.2
TURAN MESUT5786...1595 61.02.4
ÖZVİN MURAT3754...1640 71.03
ACAR CENGİZ CAN3813...1780 81.05.8
UYSAL BURAK2720...2118 90.0-5.2
Soyad AdBELEK TUĞÇE UKD1331Toplam UKD Değişimi-48.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ ZEHRA4403...1089 11.02.5
ASLAN ÇAĞLA YAREN2278...1861 20.0-2.75
SAĞLAMEL SÜNDÜZ2412...1020 30.0-21.5
B.AYMAZ HANDAN1201...1089 41.02.5
OKUR TUĞBA2523...1051 50.0-21
ŞAD ASLI3882...1089 60.0-2.5
KOÇAK BEYZA1017...1089 71.02.5
SAYIN MERVE1272...1108 81.05.5
ZENGİN EDA2162...1302 90.0-13.5
Soyad AdACAR CENGİZ CAN UKD1780Toplam UKD Değişimi-1.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN RAMAZAN3604...1291 11.02.2
SEVENOĞLU MERT4053...1484 20.0-17
CANTAŞ FATİH1901...1444 31.02.4
MURAT CANER1485...1525 41.03.8
KOMUT BURAK3959...2068 50.0-3.2
ATASEVEN EMRE3546...1578 61.04.8
DORUM DOĞA CAN4160...1634 71.06
ÖZGÜR EMRE5111...1936 80.0-5.8
DALGIÇ MUHAMMED YASİR1030...1606 91.05.4
Soyad AdSÖZER SEHA UKD1276Toplam UKD Değişimi-37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARHAN LEYLA1265...1089 11.03
ARKAN YAREN4653...1698 20.0-3.3
ATASEVEN ESRA3152...1089 30.0-3
KOÇAK BEYZA1017...1089 41.03
YAZGAN TUĞBA1868...1046 50.0-23.7
YİĞİTTAP ÖZGE1078...1002 61.05.1
SAYIN MERVE1272...1108 71.08.4
UYGAR SEMRA2894...1089 80.0-3
ŞENBAŞ GÜLŞEN1791...1045 90.0-23.7
Soyad AdCADET HALİL EMRE UKD1432Toplam UKD Değişimi64.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZEYDAN SALİH2815...2049 10.0-2.75
ÖZASLAN OĞUZHAN2695...1197 21.05.25
TAŞDEMİR İBRAHİM3552...1711 30.0-4
LEYLEK AKAN1695...1239 41.06.25
ÇIBLAKBAŞ SERTAN2360...1696 50.0-4.5
PINAR SEMİH1101...1271 61.07.25
MUTLU BÜNYAMİN1685...1645 71.019.25
SAĞIR KENAN2636...1618 81.018.5
ÖZVİN MURAT3754...1640 91.019.25
Soyad AdSAYIN MERVE UKD1108Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALEV GÖNÜLDEN SEDA1832...1754 10.0-3.3
MERTTAŞ FATMA2482...1089 21.03
ALİOĞLU FATMA1379...1357 30.0-5.7
ÇALIŞIR HİCRAN5875...1089 41.03
ZENGİN EDA2162...1302 51.022.5
BOY MELİKE2509...1329 60.0-6.6
SÖZER SEHA1679...1276 70.0-8.4
BELEK TUĞÇE4225...1331 80.0-6.6
BİÇER DİLEK2405...1089 91.03
Soyad AdDEMİR UTKU DENİZ UKD1837Toplam UKD Değişimi-29.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALKAN DOĞUHAN FURKAN1174...1328 11.02.2
İNAN MEHMET BERK1596...1542 20.0-17
GEDİK AHMET1446...1459 31.02.2
AKIN MEHMET2735...1534 41.02.8
ŞEKER MUHAMMED CÜNEYT4264...1525 50.0-17.2
KIRCALI MUSTAFA3211...1584 61.03.8
TAŞTAN TUNA YASİN1898...1634 70.0-15.2
CANCİ ŞAFAK1249...1567 81.03.4
YILMAZ UFUK1184...1664 91.05.4
Soyad AdDURĞUN YASEMEN UKD1353Toplam UKD Değişimi-58.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK DİLEK1130...1089 10.0-2.5
BİÇER DİLEK2405...1089 21.02.5
ÇETİNBAŞ AMİNE3362...1139 30.0-19.25
YİĞİTTAP ÖZGE1078...1002 41.02.75
UTKU GÜLCE GÜZİN1826...1564 50.0-5.75
ŞENBAŞ GÜLŞEN1791...1045 60.0-21.5
CİNGÖZ KEVSER1231...1089 71.02.5
B.AYMAZ HANDAN1201...1089 81.02.5
GÜVENÇ HİLAL4500...1134 90.0-19.5
Soyad AdBARANSEL KAAN UKD1773Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALMANLI FERHAT6629...1288 11.02.2
ÖZKAL CANBERK2420...1480 20.0-17
TURAN FATİH1945...1438 31.02.4
ŞİŞMAN AHMET NURİ4857...1516 41.03.6
KOMUT KAAN3959...1998 50.0-4.4
ŞENOL ÇAĞATAY1073...1542 60.5-5.8
KARATAŞ FATİH2803...1542 71.04.2
ARABACIOĞLU COŞKU DENİZ5328...1600 80.5-4.6
DORUM DOĞA CAN4160...1634 91.06.2
Soyad AdGEZİCİ TUĞRUL EMRE UKD1495Toplam UKD Değişimi33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAROL BURAK1401...1265 10.0-2.5
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1257 20.0-20
BAYRAK ALPER TUNGA3792...1106 31.02.75
SEÇKİNER EGE4821...1261 41.05.25
KICHIGULOV NOVRUZ9934...1265 50.0-2.5
AKGÜL NAİL4537...1299 61.06.25
KORKMAZ MALİK ŞEBİB3853...1244 71.04.75
BOZKURT SERKAN2508...1703 81.019.25
TAŞKAYA FESİH1592...1721 91.019.75
Soyad AdBULGUR FATMA İPEK UKD1138Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRCAN AYTOLUN1363...1803 10.0-3.3
GÖKMEŞE ŞEVVAL5282...1089 20.0-3
MERTTAŞ FATMA2482...1089 31.03
YALPİ NERGİZ1102...1089 40.0-3
ÇELİK EMİNE NUR3021...1089 50.0-3
ÇETİN AYŞEGÜL1472...1010 61.09.9
BİÇER DİLEK2405...1089 71.03
EKSİN ŞİRİN3028...1089 81.03
ZENGİN NAZLICAN2163...1354 90.0-6.6
Soyad AdTAŞ HİLAL UKD1148Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEY GAMZENUR4873...1892 10.0-3.3
ERTÖZ CEMRE3495...1089 21.03
ÖZDEMİR ŞERİFE2526...1433 30.0-4.8
TANAL KÜBRA3269...1089 40.0-3
TATAR BEYZA NUR1680...1089 51.03
ÇELİK EMİNE NUR3021...1089 60.0-3
ATASEVEN ESRA3152...1089 70.0-3
HASGÜLEÇ ECE5620...1089 81.03
ASLAN NEJBİR4092...1089 91.03
Soyad AdTAŞCI ONUR UKD2114Toplam UKD Değişimi-15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKEN MEHMET2970...1443 11.01.65
AYDOĞAN KUBİLAY6008...1686 21.01.65
VURŞAN EMRE CAN1970...1715 31.01.65
TOPAÇ AHMET EREN6986...1879 41.03.15
ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY2945...2200 50.51.8
ŞANAL VAHAP1983...2456 60.0-1.8
SÜER UTKU1997...1878 70.0-12
EKEN ATAKAN5617...1744 80.0-13.35
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1265 91.01.5
Soyad AdTSIREKIDZE BAKARI UKD1828Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZASLAN MUHARREM YİĞİT2109...1345 11.02.2
EFENDİOĞLU RASİM ERAY3615...1551 20.5-6.6
ŞANLISAVAŞ MURAT1414...1540 31.03.2
KILIÇ EMRAH4847...1603 41.04.4
YURTSEVEN MELİH1434...2300 50.57.8
TIRAK MERT1581...2016 60.54.8
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 70.57.6
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 80.0-2.2
KESTEL AHMET ARDA1285...1686 90.5-3.8
Soyad AdÇETİN AYŞEGÜL UKD1010Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ŞEYMA5356...1627 10.0-3.3
YILDIZ MİZGİN7423...1089 21.03
GEÇİCİ ZİLFİNUR2082...1278 30.0-5.1
ŞAD ASLI3882...1089 40.50
UYGAR SEMRA2894...1089 50.0-3
BULGUR FATMA İPEK3491...1138 60.0-9.9
ÇELİK HURİYE5694...1089 70.50
GENÇ ZEHRA4403...1089 81.03
ORAL FATMA2989...1089 91.03
Soyad AdIŞIN HAZAL UKD1224Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK VİLDAN NUR5233...1089 10.0-3
DEMİR ŞEVİN3543...1089 21.03
YALPİ NERGİZ1102...1089 31.03
BAYRAK BERİL3257...1617 40.0-3.3
ERTÜRK DİLEK1130...1089 50.0-3
KOÇAK BEYZA1017...1089 61.03
UYGAR SEMRA2894...1089 70.0-3
ATASEVEN ESRA3152...1089 81.03
ILIKKAN MELİKE2317...1325 90.0-10.8
Soyad AdÇOBAN METE SADIK UKD1976Toplam UKD Değişimi-14.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVUŞOĞLU HAKAN4383...1405 11.02.2
TAŞTAN TUNA YASİN1898...1634 21.02.4
BAHAR TOLGA1096...1641 31.02.4
ŞANAL VAHAP1983...2456 40.57.8
KAZDAĞLI BENAN1390...2076 50.0-7.2
BİLİR BORA1509...1748 60.5-5.8
AYDOĞAN KUBİLAY6008...1686 71.03.2
GÖKER ABDÜLKADİR2098...1818 80.5-4.2
YANIKOĞLU ÖMER3761...1757 90.0-15.6
Soyad AdBEDEL SERCAN ŞAHİN UKD1878Toplam UKD Değişimi-21.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMEN AHMET MELİH4946...1363 11.02.2
KIRCALI MUSTAFA3211...1584 21.03
ŞANAL VAHAP1983...2456 30.0-2.2
TURAN MESUT5786...1595 41.03.2
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1694 50.0-14.8
UÇAK DOĞUKAN2771...1588 61.03.2
ÖZCAN HAKAN3632...1688 71.05
YANIKOĞLU ÖMER3761...1757 80.5-3.2
IRFAN ORHAN MEHMED9940...1300 90.0-17.8
Soyad AdBEDİR BEKİRCAN UKD1960Toplam UKD Değişimi-22.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANER TAHİR6592...1327 11.02.2
SAĞIR KENAN2636...1618 21.02.4
TÜRKMENOĞLU ONAT ARİF2728...1571 31.02.2
GUSEYNOV ALIHAN9965...2338 40.0-2.2
KABUK ERDEM2951...1764 51.05
AYDOĞAN KUBİLAY6008...1686 60.5-6.6
ÇİMEN UTKUCAN1274...1787 70.5-4.6
ÖZCAN SEZER4909...1784 80.0-14.6
ÇIBLAKBAŞ SERTAN2360...1696 90.5-6.4
Soyad AdBÜLBÜL MELTEM UKD1222Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR ÇAĞLA YAĞMUR2081...1089 10.0-3
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 20.0-3
ERTÜRK DERYA1234...1089 31.03
UYGAR SEMRA2894...1089 40.0-3
GENÇ ZEHRA4403...1089 51.03
ORAL FATMA2989...1089 60.0-3
YILDIZ MİZGİN7423...1089 71.03
COŞAR BİLGE CANAN5464...1089 81.03
NEBİOĞLU BEYZANUR2700...1269 90.0-12.9
Soyad AdDİNKE ABDULLAH UKD1881Toplam UKD Değişimi2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞİN MAHMUT5051...1366 11.02.2
ŞENOL ÇAĞATAY1073...1542 21.02.4
SEVENOĞLU MERT4053...1484 31.02.2
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 40.55.8
OLÇUM AHMET3875...2151 50.0-3.4
CAN ALPİN4140...1707 61.05.4
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 70.0-3.4
TAŞKAYA FESİH1592...1721 80.5-4.2
İNEL CİHANGİR1036...1696 90.5-4.8
Soyad AdÇİÇEKLİ MERYEM UKD1097Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAKA BEYZA1052...1752 10.0-3.3
ORAL FATMA2989...1089 20.0-3
ÖZDEMİR ÇAĞLA YAĞMUR2081...1089 30.0-3
GENÇ ZEHRA4403...1089 40.0-3
TARHAN LEYLA1265...1089 51.03
GÖKMEŞE ŞEVVAL5282...1089 61.03
ÇELİK KÜBRA1871...1089 70.0-3
KOÇAK BEYZA1017...1089 81.03
COŞAR BİLGE CANAN5464...1089 91.03
Soyad AdÇELİKEL FATİH UKD1896Toplam UKD Değişimi-8.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ YUSUF4264...1371 11.02.2
TURAN MESUT5786...1595 21.03
YILDIZ AHMET3166...1480 31.02.2
CAN MELİH KAAN4002...2146 40.0-3.8
TAŞDEMİR İBRAHİM3552...1711 51.05.2
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 60.0-2.2
AYKUT AHMET1303...1710 70.5-4.8
İLERİ GÜLENT3165...1659 81.04
EKEN ATAKAN5617...1744 90.0-14
Soyad AdDEMİREL EDA UKD1193Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOP SELEN3781...2015 10.0-3.3
ERTÜRK DERYA1234...1089 21.03
ÇELİK KÜBRA1871...1089 31.03
ALIÇ GÜNSELİ1181...1613 40.0-3.3
ÖZDEMİR ÇAĞLA YAĞMUR2081...1089 51.03
ÇELİK ZEYNEP4198...1511 60.0-3.9
YILMAZ ZEYNEP EMİNE1937...1440 70.0-5.7
YALPİ NERGİZ1102...1089 80.0-3
YİĞİTTAP ÖZGE1078...1002 90.5-7.5
Soyad AdÇIBLAKBAŞ SERTAN UKD1696Toplam UKD Değişimi2.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSÖZ EREN4813...1236 11.02.2
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 20.0-2.2
HAYRETCİ BURHAN1702...1405 31.03
SUBAŞI FİDEL2671...1468 40.0-15.8
CADET HALİL EMRE3699...1432 51.03.6
BAK OKAN5791...1484 61.04.6
BAYKARA MEHMET MERT1825...1925 70.0-4.2
GÖKTAŞ TOYGUN DEMRE2816...1499 81.05
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 90.56.4
Soyad AdSÜER UTKU UKD1878Toplam UKD Değişimi8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ DOĞACAN2878...1361 11.02.2
KARATAŞ FATİH2803...1542 21.02.4
YURTSEVEN MELİH1434...2300 30.0-2.2
UÇAK DOĞUKAN2771...1588 40.5-6.8
ÖNER ARDA CANER1759...1373 51.02.2
ARSLAN MURAT BURHAN7308...1671 61.04.6
TAŞCI ONUR2854...2114 71.016
DOĞAN MİRE DENİZ3399...2009 80.0-6.4
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 90.0-4
Soyad AdBAYAZ TAHA UKD1805Toplam UKD Değişimi1.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN BARAN1791...1306 11.02.2
DEMİREL BERKER2902...1494 20.5-7.2
KAŞ AYDIN1191...1573 31.04.2
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 40.0-2.2
GONCA HARUN2439...1537 51.03.4
SAPMAZ İSMAİL TOLGA3332...1610 61.05
YILDIZAK GÖKSEL1771...2027 70.0-4.4
ALKAN ÖMER TARIK1111...1692 81.07
ALIZADEH MOEIN9977...1938 90.0-6.4
Soyad AdYİĞİTTAP ÖZGE UKD1002Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAK BERİL3257...1617 10.0-3.3
ÇELİK HURİYE5694...1089 21.03
AKKAYA ESRA2727...1284 30.0-4.8
DURĞUN YASEMEN2394...1353 40.0-3.3
GÖKTAŞ FATMA2422...1089 51.03
SÖZER SEHA1679...1276 60.0-5.1
COŞAR BİLGE CANAN5464...1089 70.0-3
GÖKMEŞE ŞEVVAL5282...1089 81.03
DEMİREL EDA2470...1193 90.57.5
Soyad AdGÖKER ABDÜLKADİR UKD1818Toplam UKD Değişimi12.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜR İHSAN1433...1322 11.02.2
KAZDAĞLI BENAN1390...2076 30.56.4
ZEYDAN SALİH2815...2049 40.0-4.2
YİĞİTEL ABDURRAHMAN6466...1551 51.03.6
AHMADOV MAJID9928...1265 60.50
GÜRSEL TARIK GÖKCEM2672...1632 71.05.2
ÇOBAN METE SADIK4900...1976 80.54.2
YILDIZAK GÖKSEL1771...2027 90.0-4.6
Soyad AdÖNAL EZGİ UKD1228Toplam UKD Değişimi-67.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK EMİNE NUR3021...1089 11.03
ALIÇ GÜNSELİ1181...1613 20.0-3.3
TANAL KÜBRA3269...1089 31.03
BİRGELİR MELİSA5968...1674 40.0-3.3
ERDİNÇ HİCRAN7169...1089 50.0-3
CİNGÖZ KEVSER1231...1089 61.03
ŞENBAŞ GÜLŞEN1791...1045 70.0-22.2
OKUR TUĞBA2523...1051 80.0-21.9
SAĞLAMEL SÜNDÜZ2412...1020 90.0-23.1
Soyad AdÖZ OZAN UKD1950Toplam UKD Değişimi-27.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALĞIN TARKAN2605...1380 11.02.2
KAPLAN TOLGA7227...1596 21.02.2
ÇILDIR BURAK SAMET2923...1743 30.0-15.4
DALGIÇ MUHAMMED YASİR1030...1606 41.02.4
İNCİ OKAN6308...1729 51.04.4
NAZLI SERTAN5105...1684 60.5-6.4
YURTSEVEN MELİH1434...2300 70.0-2.2
BAHAR TOLGA1096...1641 80.0-17.2
KARATAŞ FATİH2803...1542 91.02.2
Soyad AdVİLLİ İLKNUR UKD1028Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEK EMEK1641...1658 10.0-3.3
ÇALIŞIR HİCRAN5875...1089 21.03
ZENGİN EDA2162...1302 31.024.9
ALİOĞLU FATMA1379...1357 40.0-3.6
BORA ÖZLEM2051...1227 50.0-7.2
ILIKKAN MELİKE2317...1325 60.0-4.5
ÇELİK VİLDAN NUR5233...1089 71.03
BUĞAN KÜBRA4081...1236 80.0-6.9
ERTÜRK DİLEK1130...1089 90.0-3
Soyad AdNAZLI SERTAN UKD1684Toplam UKD Değişimi32.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR AHMET METEHAN5338...1203 11.02.2
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2052 20.0-2.2
SÖNMEZ YUSUF4264...1371 31.02.8
AYGÜL İSMAİL1782...1324 41.02.2
ÖRKEN BURAK CAN2117...1858 51.014.6
ÖZ OZAN3369...1950 60.56.4
KESER MURAT1201...1953 70.56.6
TÜM HAKAN1504...1897 80.0-4.6
ÇİL HASAN1272...1855 90.54.6
Soyad AdİLGAR GİZEM UKD1062Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARKAN YAREN4653...1698 10.0-3.3
TARHAN LEYLA1265...1089 21.03
ILIKKAN MELİKE2317...1325 31.024.6
YILMAZ ZEYNEP EMİNE1937...1440 40.0-3.3
KALIN SEVİL5991...1261 50.0-7.2
ZENGİN EDA2162...1302 60.0-6
GENÇ ZEHRA4403...1089 71.03
TAŞBAKAN KÜBRA1839...1249 80.0-7.8
EKSİN ŞİRİN3028...1089 90.0-3
Soyad AdÇİL HASAN UKD1855Toplam UKD Değişimi-13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANÇELİK FARUK4076...1337 11.02.2
KESKİN FAZLI4210...1490 21.02.2
OLÇUM AHMET3875...2151 30.0-3
SARI GÖRKEM2236...1544 40.5-7.2
KAŞ AYDIN1191...1573 51.03.2
GANBARLI SAHIL9949...1627 61.04.2
DOĞAN MİRE DENİZ3399...2009 70.0-5.8
İNEL CİHANGİR1036...1696 80.5-4.2
NAZLI SERTAN5105...1684 90.5-4.6
Soyad AdİNEL CİHANGİR UKD1696Toplam UKD Değişimi21.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZGİN ABUZER2146...1232 11.02.2
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 21.017.8
KABAKLI ŞİYAR6855...1917 30.0-4.4
BİLGİNER MUHAMMED İKBAL1765...1353 41.02.4
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 50.0-5.4
KESKİN ONUR1251...1476 60.5-5.6
KURT METE HAN1911...1509 71.05.2
ÇİL HASAN1272...1855 80.54.2
DİNKE ABDULLAH7299...1881 90.54.8
Soyad AdBİLİR BORA UKD1748Toplam UKD Değişimi12.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVCI SULTAN6357...1268 11.02.2
AÇAR BEDİRHAN1763...1265 21.02
DOĞAN MİRE DENİZ3399...2009 30.56.4
YİĞİT AHMET YASİR4455...1969 40.0-4.4
DEMİREL BERKER2902...1494 51.03.8
ÇOBAN METE SADIK4900...1976 60.55.8
ARABACIOĞLU COŞKU DENİZ5328...1600 70.5-4
GANBARLI SAHIL9949...1627 81.06.8
MAKARACI TUNAHAN2185...1905 90.0-5.8
Soyad AdAYDIN AKIN UKD1851Toplam UKD Değişimi-19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKER SELÇUK1747...1294 11.02.2
YILMAZ HASAN4720...1550 21.03
UYSAL BURAK2720...2118 30.56.4
KAZDAĞLI BENAN1390...2076 40.0-4.4
SARI GÖRKEM2236...1544 50.0-17.2
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1265 61.02
CANCİ ŞAFAK1249...1567 70.5-6.8
YALÇINKAYA İLHAN ŞAFAK2678...1557 80.5-7
İNAN MEHMET BERK1596...1542 91.02.8
Soyad AdİNCİ OKAN UKD1729Toplam UKD Değişimi-2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURTSEVEN ŞEHİD1984...1258 11.02.2
AKPINAR YUNUS EMRE3530...1098 21.02.2
POYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ2297...1930 30.0-4.8
YILDIZ AHMET3166...1480 41.03.8
ÖZ OZAN3369...1950 50.0-4.4
KESKİN FURKAN BORA2977...1396 60.5-7.6
İZİ OKAN1967...1514 71.04.6
TIRAK MERT1581...2016 80.0-3.2
AKIN MEHMET2735...1534 91.05
Soyad AdBAHAR TOLGA UKD1641Toplam UKD Değişimi21.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1257 11.02.2
YAROL BURAK1401...1265 21.02
ÇOBAN METE SADIK4900...1976 30.0-2.4
SEVENOĞLU MERT4053...1484 40.5-4.2
ŞİRİN AHMET6580...1474 51.05.6
YİĞİT AHMET YASİR4455...1969 60.0-2.6
AĞASLAN MEHMET KADİR2041...1522 71.06.8
ÖZ OZAN3369...1950 81.017.2
KABAKLI ŞİYAR6855...1917 90.0-3.4
Soyad AdÇİL BATUHAN UKD1872Toplam UKD Değişimi-15.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADENİZ CAN1411...1356 11.02.2
ÖZTÜRK ÖMER2386...1510 21.02.2
BAĞLAN ESAT3137...2161 30.0-3.2
BAYRAMOV ILKIN9974...1581 40.0-17
AHMADOV MAJID9928...1265 50.0-2
GENÇ DOĞACAN2878...1361 61.02.2
TURAN FATİH1945...1438 71.02.2
TÜRKMENOĞLU ONAT ARİF2728...1571 81.03
ÖZCAN HAKAN3632...1688 90.5-4.8
Soyad AdKESTEL AHMET ARDA UKD1686Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ SÜLEYMAN3002...1207 11.02.2
KAZDAĞLI BENAN1390...2076 20.0-2.2
YAZAR EREN3529...1372 31.02.8
ÇIRAKMAN ERENCAN1322...1326 41.02.2
GÖK EMRE2506...1870 50.0-5.2
EKEN MEHMET2970...1443 61.04
TURAN SEYİTHAN5788...1844 70.0-5.8
YILDIZ AHMET3166...1480 81.04.8
TSIREKIDZE BAKARI9952...1828 90.53.8
Soyad AdALKAN ÖMER TARIK UKD1692Toplam UKD Değişimi10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ MAHİR MÜCAHİT1225...1225 11.02.2
CAN MELİH KAAN4002...2146 20.0-2.2
ÖZEN BEKİR4355...1367 31.02.6
BAYINDIR ABDULSAMET1746...1351 40.5-7.6
KURT METE HAN1911...1509 51.05.2
ŞENTÜRK ONUR4453...1879 61.014.8
KARAKURT FAHRİ2088...1973 70.0-3.2
BAYAZ TAHA3388...1805 80.0-7
ŞEKER MUHAMMED CÜNEYT4264...1525 91.05.6
Soyad AdKILIÇ EMRAH UKD1603Toplam UKD Değişimi8.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖLÇER ALPEREN TUNA1031...1043 11.02.2
ÖZGÜR EMRE5111...1936 21.017.6
YİĞİT AHMET YASİR4455...1969 30.57.8
TSIREKIDZE BAKARI9952...1828 40.0-4.4
UZBAŞ AHMET1293...1206 50.5-7.8
KICHIGULOV NOVRUZ9934...1265 61.02
ANCAR FURKAN2814...1804 70.0-4.8
KURTOĞLU HASAN1907...1359 80.5-6
YÜKSELEN EFE1310...1265 91.02
Soyad AdBAYRAMOV ILKIN UKD1581Toplam UKD Değişimi45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİTEL ABDURRAHMAN6466...1551 11.011.5
DEMİR UĞUR1110...1875 20.0-3.75
SANTUR SEDAT6126...1275 31.03.5
ÇİL BATUHAN2420...1872 41.021.25
AYDEMİR DENİZ1048...1859 50.0-4.25
TUM MEHMET LATİF1511...1812 60.57.25
KARABAYIR MUSTAFA YILMAZ1648...2052 70.0-2.75
YAPRAK ŞAFAK1509...1408 81.06.75
KURTOĞLU HASAN1907...1359 91.05.5
Soyad AdAYDOĞAN KUBİLAY UKD1686Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ ALİ OSMAN6749...1212 11.02.2
TAŞCI ONUR2854...2114 20.0-2.2
DUMAN AHMET BURAK2040...1389 31.03
ÇAĞİN MAHMUT5051...1366 41.02.6
DEMİR UĞUR1110...1875 51.015
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 60.56.6
ÇOBAN METE SADIK4900...1976 70.0-3.2
MAKARACI TUNAHAN2185...1905 80.0-4.4
ŞİŞMAN AHMET NURİ4857...1516 91.05.6
Soyad AdSAPMAZ İSMAİL TOLGA UKD1610Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK ORHAN5411...1097 10.5-7.8
İNEL HAKAN3800...1282 21.02.6
KARAKURT FAHRİ2088...1973 30.0-2.2
GEÇGEL EMRULLAH5469...1365 41.04
ŞAHİN BURAK2265...1268 51.02.4
BAYAZ TAHA3388...1805 60.0-5
IRFAN ORHAN MEHMED9940...1300 70.0-17.2
ÖZEN BEKİR4355...1367 81.04
MEYLANİ NEVZAT1456...1460 91.06
Soyad AdÖZCAN HAKAN UKD1688Toplam UKD Değişimi-2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESEN SERHAT3804...1223 11.02.2
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 20.0-2.2
ŞAHAN RAMAZAN4243...1397 31.03
ÖNER ARDA CANER1759...1373 40.0-17.2
ŞAHİN ANIL6263...1413 51.03.4
AVCI SEMİH TUNA2117...1443 61.04
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1878 70.0-5
KESGİN MURAT CAN1779...1490 81.04.8
ÇİL BATUHAN2420...1872 90.54.8
Soyad AdESEN UMUT UKD1639Toplam UKD Değişimi-9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN NURULLAH3085...1146 11.02.2
ALIZADEH MOEIN9977...1938 20.0-3
ÇAĞİN MAHMUT5051...1366 30.0-16.6
AKGÜL NAİL4537...1299 41.02.4
YAPRAK ŞAFAK1509...1408 51.04.2
ÖNER ARDA CANER1759...1373 61.03.6
AYDEMİR DENİZ1048...1859 70.0-4.4
MEYLANİ NEVZAT1456...1460 80.5-4.6
KURT METE HAN1911...1509 91.06.4
Soyad AdKAPLAN TOLGA UKD1596Toplam UKD Değişimi-16.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ABA ŞEYHMUS BAVER2806...1265 11.02.5
ÖZ OZAN3369...1950 20.0-2.75
TOKER SELÇUK1747...1294 30.0-21.25
AKBAL YUNUS EMRE1894...1303 41.03.75
BÖLÜK BURAK4602...1384 51.05.75
DÖNMEZ BATUHAN2667...1836 60.0-5
ÖZEN BEKİR4355...1367 70.5-7.25
GEÇGEL EMRULLAH5469...1365 81.05.25
AKPINAR YUNUS EMRE3530...1098 91.02.75
Soyad AdİZİ OKAN UKD1514Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ ORHAN FATİH4662...1265 11.02.5
ŞİMŞEK SUAT CAN4559...1810 20.0-3.75
BOZTEPE BATUHAN1599...1111 30.5-9.75
UZBAŞ AHMET1293...1206 40.0-21.5
ESEN SERHAT3804...1223 51.03.75
ALIZADA KAMRAN9991...1265 61.02.5
İNCİ OKAN6308...1729 70.0-5.75
HESHAM SAYED AHMED RAGHEB YOU9994...1350 81.07
GANBARLI SAHIL9949...1627 91.016.25
Soyad AdPİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA UKD1526Toplam UKD Değişimi31.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KICHIGULOV NOVRUZ9934...1265 10.0-2.5
GÜLCAN MUAMMER6222...1214 20.5-9
ESEN SERHAT3804...1223 31.03.5
SAVCI SULTAN6357...1268 41.04.5
ÖZÇELİK OZAN1708...1768 50.0-5
HESHAM SAYED AHMED RAGHEB YOU9994...1350 61.06.75
DALOĞLU BERKAY5446...1760 71.019.75
İSTEKLİ ERDEM5216...1778 80.0-4.75
AYKUT AHMET1303...1710 91.018.5
Soyad AdYILMAZ OSMAN ZEKİ UKD1687Toplam UKD Değişimi-29.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAYA MUSTAFA GÜRKAN3516...1219 11.02.2
UYSAL BURAK2720...2118 20.0-2.2
İPEK MURAT1708...1374 31.02.8
TOKER SELÇUK1747...1294 40.0-17.8
EKEN MEHMET2970...1443 50.0-16
KARADENİZ CAN1411...1356 60.5-7.6
YILMAZASLAN MUHARREM YİĞİT2109...1345 71.02.4
ŞAHİN ANIL6263...1413 81.03.4
KESKİN FURKAN BORA2977...1396 91.03
Soyad AdYILMAZ HASAN UKD1550Toplam UKD Değişimi-31.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOSTAN MERT EMİN5715...1265 11.02.5
AYDIN AKIN6206...1851 20.0-3.75
UZBAŞ AHMET1293...1206 30.5-9.5
HESHAM SAYED AHMED RAGHEB YOU9994...1350 40.0-19
SAVCI SULTAN6357...1268 51.04
YETİŞMEMİŞ CEM SULTAN1625...1372 60.0-18.25
YAVUZ FURKAN4514...1311 71.05
HAYRETCİ BURHAN1702...1405 81.07.75
Soyad AdAÇIKALIN UTKU UMUR UKD1818Toplam UKD Değişimi-46.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYGÜL İSMAİL1782...1324 11.02.2
AKIN MEHMET2735...1534 20.0-16.8
EKEN MEHMET2970...1443 30.0-17.8
CANÇELİK FARUK4076...1337 40.0-17.8
SEZGİN ABUZER2146...1232 51.02.2
UZUNOĞLU YUSUF1856...1224 61.02.2
ATEŞ MUSTAFA SALİH2765...1426 71.02.2
İNAN MEHMET BERK1596...1542 80.5-6.6
SARI GÖRKEM2236...1544 91.03.4
Soyad AdATASEVEN EREN UKD1643Toplam UKD Değişimi47.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR MEHMET YAŞAR1829...1146 11.02.2
KUŞ KÖKSAL1650...1996 21.017.8
TÜM HAKAN1504...1897 31.016.2
UYSAL BURAK2720...2118 40.0-2.2
DÖNMEZ BATUHAN2667...1836 51.015
POYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ2297...1930 60.0-3.2
VURŞAN EMRE CAN1970...1715 71.012
GÖK EMRE2506...1870 80.0-4.2
ÇİMEN UTKUCAN1274...1787 90.0-6.2
Soyad AdTURAL FATİH UKD1686Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZBAŞ AHMET1293...1206 11.02.2
KOMUT BURAK3959...2068 20.0-2.2
GENÇALİOĞLU MUSTAFA6357...1330 31.02.2
GENÇ DOĞACAN2878...1361 41.02.6
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1864 50.0-5.4
ÖZTÜRK MEHMETCAN6802...1461 61.04.4
ATAY SERGEN2115...1862 70.0-5.4
TEKEŞİN MERT3875...1556 81.06.4
AYDEMİR DENİZ1048...1859 90.0-5.4
Soyad AdDEMİR UĞUR UKD1875Toplam UKD Değişimi-37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUNOĞLU YUSUF1856...1224 11.02.2
BAYRAMOV ILKIN9974...1581 21.03
GUSEYNOV ALIHAN9965...2338 30.0-2.2
KIRCALI MUSTAFA3211...1584 41.03
AYDOĞAN KUBİLAY6008...1686 50.0-15
ÖZTÜRK ÖMER2386...1510 61.02.2
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1694 70.0-14.8
IRFAN ORHAN MEHMED9940...1300 80.0-17.8
KANDEMİR RAMAZAN1541...1464 91.02.2
Soyad AdTAŞKAYA FESİH UKD1721Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY CANER BURAK2876...1256 11.02.2
AHMADOV MAJID9928...1265 20.0-2
BEYTER SERDAR3870...1408 31.02.8
TEKEŞİN MERT3875...1556 41.05.6
POYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ2297...1930 50.0-4.6
BEYAZTAŞ AHMET ÇAĞATAY1366...1502 61.04.4
KABAKLI ŞİYAR6855...1917 70.55
DİNKE ABDULLAH7299...1881 80.54.2
GEZİCİ TUĞRUL EMRE1679...1495 90.0-15.8
Soyad AdTAŞTAN TUNA YASİN UKD1634Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZTEPE BATUHAN1599...1111 11.02.2
ÇOBAN METE SADIK4900...1976 20.0-2.4
YALÇIN ERDEM2026...1365 31.03.4
KOMUT BURAK3959...2068 40.0-2.2
ŞAHAN RAMAZAN4243...1397 51.04
KURTOĞLU HASAN1907...1359 61.03.4
DEMİR UTKU DENİZ6979...1837 71.015.2
ATAY SERGEN2115...1862 80.0-4.2
ŞİMŞEK SUAT CAN4559...1810 90.0-5.4
Soyad AdŞENTÜRK ONUR UKD1879Toplam UKD Değişimi-24.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN ERDEM2026...1365 11.02.2
KALAY BATUHAN5124...1442 21.02.2
ÖZKAL CANBERK2420...1480 31.02.2
KARABAYIR MUSTAFA YILMAZ1648...2052 40.54.6
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 50.0-4
ALKAN ÖMER TARIK1111...1692 60.0-14.8
MURAT CANER1485...1525 71.02.2
CAN ALPİN4140...1707 80.5-4.6
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1694 90.0-14.8
Soyad AdYAZICIOĞULLARI ALİ EMRE UKD1741Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLCAN MUAMMER6222...1214 11.02.2
KICHIGULOV NOVRUZ9934...1265 21.02
ALIZADEH MOEIN9977...1938 30.55
ÖRKEN BURAK CAN2117...1858 40.53.2
IŞIK RECEP3657...1967 50.0-4.2
KARATAŞ FATİH2803...1542 60.5-5.2
KESKİN FAZLI4210...1490 71.03.8
KARABAYIR MUSTAFA YILMAZ1648...2052 80.0-2.8
GONCA HARUN2439...1537 90.5-5.2
Soyad AdBAYRAM MEHMET ARDA UKD1649Toplam UKD Değişimi5.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RENCUZOĞULLARI ONUR3724...1149 11.02.2
TIRAK MERT1581...2016 20.0-2.2
UZUNOĞLU YUSUF1856...1224 31.02.2
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1265 41.02
TURAN SEYİTHAN5788...1844 50.0-5
ÜNAL FURKAN2970...1400 61.03.8
DÖNMEZ BATUHAN2667...1836 71.014.8
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 80.0-4.4
VURŞAN EMRE CAN1970...1715 90.0-8.2
Soyad AdBAYRAK KAAN BARIŞ UKD1802Toplam UKD Değişimi-26.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1302 10.5-7.8
SÖMER AHMET SAMET1139...1265 21.02
GÖKTAŞ TOYGUN DEMRE2816...1499 31.02.8
DOĞAN MİRE DENİZ3399...2009 40.0-4.6
KESKİN FAZLI4210...1490 51.02.8
YURTSEVEN MELİH1434...2300 60.0-2.2
YALÇINKAYA İLHAN ŞAFAK2678...1557 70.5-6
GONCA HARUN2439...1537 80.5-6.4
PAK TAMER2689...1486 90.5-7.4
Soyad AdDORUM DOĞA CAN UKD1634Toplam UKD Değişimi1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYDOĞAN HASAN FURKAN6124...1138 11.02.2
ÇAKIROĞLU METİN2530...1986 20.0-2.2
KARADENİZ CAN1411...1356 31.03.4
KITIR AHMET4185...2023 40.0-2.2
BEYTER SERDAR3870...1408 51.04.2
TOKER SELÇUK1747...1294 61.02.4
ACAR CENGİZ CAN3813...1780 70.0-6
GEDİK AHMET1446...1459 81.05.4
BARANSEL KAAN1370...1773 90.0-6.2
Soyad AdARABACIOĞLU COŞKU DENİZ UKD1600Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYINDIR MUHAMMED2760...1033 11.02.2
KESER MURAT1201...1953 20.0-2.2
CANÇELİK FARUK4076...1337 31.03.6
TÜM HAKAN1504...1897 40.0-3
CAROZ CİHAT CENGİZ3526...1390 51.04.6
ÖRKEN BURAK CAN2117...1858 61.016.4
BİLİR BORA1509...1748 70.54
BARANSEL KAAN1370...1773 80.54.6
KABUK ERDEM2951...1764 90.0-5.6
Soyad AdKARABULUT HALİL İBRAHİM UKD1257Toplam UKD Değişimi102.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAHAR TOLGA1096...1641 10.0-3.3
GEZİCİ TUĞRUL EMRE1679...1495 21.024
ÖZTÜRK ÖMER2386...1510 30.0-5.7
ÖZDEMİR EMREHAN2069...1468 41.023.1
İNAN MEHMET BERK1596...1542 50.0-4.8
BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM2494...1438 61.022.2
BEYAZTAŞ AHMET ÇAĞATAY1366...1502 71.024
UÇAK DOĞUKAN2771...1588 81.026.4
ATAYMAN EVREN4332...1699 90.0-3.3
Soyad AdBOZKURT SERKAN UKD1703Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMEL OKTAY4075...1240 11.02.2
BAĞLAN ESAT3137...2161 20.0-2.2
CANER TAHİR6592...1327 31.02.2
EKEN MEHMET2970...1443 41.03.6
TÜM HAKAN1504...1897 50.0-5
YILDIZ AHMET3166...1480 60.0-15.6
BÖLÜK BURAK4602...1384 71.02.6
GEZİCİ TUĞRUL EMRE1679...1495 80.0-15.4
CANTAŞ FATİH1901...1444 91.03.6
Soyad AdKÜLOĞLU YILDIRIM UKD1575Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM HAKAN1707...1100 11.02.75
YİĞİT AHMET YASİR4455...1969 20.0-2.75
KURTOĞLU HASAN1907...1359 31.05.5
KOMUT KAAN3959...1998 40.0-2.75
SALĞIN TARKAN2605...1380 51.06.25
ŞEN NURULLAH3085...1146 61.02.75
ŞİMŞEK SUAT CAN4559...1810 70.0-5.25
EKEN MEHMET2970...1443 81.08
ÇİVİ AKIN3864...1792 90.0-5.5
Soyad AdÜNAL FURKAN UKD1400Toplam UKD Değişimi39.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 10.0-2.75
BAYRAK ALPER TUNGA3792...1106 21.03.75
CAN ALPİN4140...1707 30.0-3.5
YILDIRIM HAKAN1707...1100 41.03.75
KARADUMAN MUSTAFA4067...1604 51.019
BAYRAM MEHMET ARDA3672...1649 60.0-4.75
TAŞDEMİR İBRAHİM3552...1711 70.0-3.5
PINAR SEMİH1101...1271 81.08.25
ADIGÜZEL ERAY1431...1598 91.019
Soyad AdCANCİ ŞAFAK UKD1567Toplam UKD Değişimi21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVAN KARAHAN1405...1265 11.02.5
AYDEMİR DENİZ1048...1859 20.0-3.75
ERSÖZ EREN4813...1236 31.03
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1864 40.0-3.75
TOP BAHADIR2555...1353 51.05.75
ÇİVİ AKIN3864...1792 60.57
AYDIN AKIN6206...1851 70.58.5
DEMİR UTKU DENİZ6979...1837 80.0-4.25
YETİŞMEMİŞ CEM SULTAN1625...1372 91.06.25
Soyad AdMUTLU BÜNYAMİN UKD1645Toplam UKD Değişimi-5.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNBAŞ İSA3026...1148 11.02.2
KOMUT KAAN3959...1998 21.017.8
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 30.0-2.6
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 40.0-2.2
ATEŞ MUSTAFA SALİH2765...1426 50.0-15.6
UZUN FATİH3241...1355 61.03.2
CADET HALİL EMRE3699...1432 70.0-15.4
SELÇUK ABDULLATİF2488...1328 81.02.6
EKEN MEHMET2970...1443 91.04.8
Soyad AdÖZVİN MURAT UKD1640Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACİĞER OĞUZHAN2152...1248 11.02.2
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 20.0-2.2
GÖKER GÖKTÜRK2847...1421 31.04.4
KESKİN ONUR1251...1476 40.0-14.4
DEDE FURKAN1906...1440 51.04.8
ŞİŞMAN AHMET NURİ4857...1516 61.06.6
ÖZGÜR EMRE5111...1936 70.0-3
MURAT CANER1485...1525 81.06.8
CADET HALİL EMRE3699...1432 90.0-15.4
Soyad AdGÜRSEL TARIK GÖKCEM UKD1632Toplam UKD Değişimi-14.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAK ALPER TUNGA3792...1106 11.02.2
GÜDER EYUP SABRİ2343...1973 20.0-2.4
GENÇ DOĞACAN2878...1361 30.0-16.6
AYDIN RAMAZAN3604...1291 41.02.4
GENÇALİOĞLU MUSTAFA6357...1330 51.03
UZBAŞ AHMET1293...1206 61.02.2
GÖKER ABDÜLKADİR2098...1818 70.0-5.2
GÖLGELİ UMUT1615...1449 81.05.2
ANCAR FURKAN2814...1804 90.0-5.4
Soyad AdYILMAZ UFUK UKD1664Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSU RUTKAY AZİZ1670...1171 11.02.2
YILDIZAK GÖKSEL1771...2027 20.0-2.2
YETİŞMEMİŞ CEM SULTAN1625...1372 31.03
AHMADOV MAJID9928...1265 40.50
HESHAM SAYED AHMED RAGHEB YOU9994...1350 51.02.8
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 60.0-5.8
SÖMER AHMET SAMET1139...1265 71.02
ÇİVİ AKIN3864...1792 80.53.4
DEMİR UTKU DENİZ6979...1837 90.0-5.4
Soyad AdSARITARLA ABDULLAH UKD1680Toplam UKD Değişimi-11.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKER ALPEREN6297...1200 11.02.2
KARABAYIR MUSTAFA YILMAZ1648...2052 20.0-2.2
AŞÇIOĞLU MEHMET ALİ4791...1379 31.03
TEMEL OKTAY4075...1240 41.02.2
ATAY SERGEN2115...1862 50.0-5.2
TURAN FATİH1945...1438 61.04
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1864 70.0-5.2
KESKİN ONUR1251...1476 80.5-5.2
ŞİRİN AHMET6580...1474 90.5-5.2
Soyad AdKESKİN ONUR UKD1476Toplam UKD Değişimi41.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN ERTUĞRUL5010...1265 11.02.5
ERGENE MERTCAN7504...1745 20.0-4.25
İRGİN DURMUŞ4020...1265 31.02.5
ÖZVİN MURAT3754...1640 41.018
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1823 50.0-2.75
İNEL CİHANGİR1036...1696 60.57
ARSLAN MURAT BURHAN7308...1671 70.56.25
SARITARLA ABDULLAH2549...1680 80.56.5
İLERİ GÜLENT3165...1659 90.56
Soyad AdDÖNMEZ BATUHAN UKD1836Toplam UKD Değişimi-38.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELÇUK ABDULLATİF2488...1328 11.02.2
AĞASLAN MEHMET KADİR2041...1522 21.02.8
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 30.0-2.8
KALAY BATUHAN5124...1442 41.02.2
ATASEVEN EREN3547...1643 50.0-15
KAPLAN TOLGA7227...1596 61.04
BAYRAM MEHMET ARDA3672...1649 70.0-14.8
EFENDİOĞLU RASİM ERAY3615...1551 80.0-16.8
Soyad AdTÜRKMENOĞLU ONAT ARİF UKD1571Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN GÖRKEM2611...1265 11.02.5
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1864 21.021.25
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 30.0-2.75
ATAY SERGEN2115...1862 40.0-3.75
KURTOĞLU HASAN1907...1359 50.0-19.25
TOP BAHADIR2555...1353 61.05.5
TOKER SELÇUK1747...1294 71.04.25
ÇİL BATUHAN2420...1872 80.0-3.75
YAZAR EREN3529...1372 91.06
Soyad AdYILDIZ AHMET UKD1480Toplam UKD Değişimi30.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOPUR MUHAMMED1792...1265 11.02.5
DALOĞLU BERKAY5446...1760 21.021
ÇELİKEL FATİH2334...1896 30.0-2.75
İNCİ OKAN6308...1729 40.0-4.75
YADAMJAV USUKHBAYAR9980...1265 51.02.5
BOZKURT SERKAN2508...1703 61.019.5
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1754 70.0-4.25
KESTEL AHMET ARDA1285...1686 80.0-6
AKDEMİR UĞUR1468...1265 91.02.5
Soyad AdMERCANLI BAHADIR UKD1470Toplam UKD Değişimi19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YADAMJAV USUKHBAYAR9980...1265 11.02.5
ÖZCAN SEZER4909...1784 20.0-3.5
KICHIGULOV NOVRUZ9934...1265 31.02.5
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1754 40.0-4
ERSÖZ EREN4813...1236 51.05.25
AYKUT AHMET1303...1710 60.0-5
KARACİĞER OĞUZHAN2152...1248 71.05.5
ÇILDIR BURAK SAMET2923...1743 81.020.75
ERGENE MERTCAN7504...1745 90.0-4.25
Soyad AdŞENOL ÇAĞATAY UKD1542Toplam UKD Değişimi8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AY BİLAL1828...1265 11.02.5
DİNKE ABDULLAH7299...1881 20.0-3
KAPLAN BARAN1791...1306 31.05
TURAN SEYİTHAN5788...1844 40.0-3.75
BİLGİNER MUHAMMED İKBAL1765...1353 51.06.25
BARANSEL KAAN1370...1773 60.57.25
EKEN ATAKAN5617...1744 70.0-6
AYGÜL İSMAİL1782...1324 80.5-7
SÖNMEZ YUSUF4264...1371 91.06.75
Soyad AdARSLAN MURAT BURHAN UKD1671Toplam UKD Değişimi-7.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZASLAN OĞUZHAN2695...1197 11.02.2
ZEYDAN SALİH2815...2049 20.0-2.2
GEÇGEL EMRULLAH5469...1365 30.5-7.2
KESGİN MURAT CAN1779...1490 41.05.2
KÜDÜK HALİL ÖKKEŞ1256...1466 51.04.8
SÜER UTKU1997...1878 60.0-4.6
KESKİN ONUR1251...1476 70.5-5
ÖZDEMİR EMREHAN2069...1468 81.04.8
TURAN SEYİTHAN5788...1844 90.0-5.4
Soyad AdŞİRİN AHMET UKD1474Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK SAMET CAN1832...1265 11.02.5
YANIKOĞLU ÖMER3761...1757 20.0-4
YANIK MURAT1708...1265 31.02.5
ATAYMAN EVREN4332...1699 40.57
BAHAR TOLGA1096...1641 50.0-7
IRAKER UMUT1265...1594 60.0-8.5
GÜLCAN MUAMMER6222...1214 71.04.5
AY BİLAL1828...1265 81.02.5
SARITARLA ABDULLAH2549...1680 90.56.5
Soyad AdGONCA HARUN UKD1537Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞER BURAK1547...1265 11.02.5
GÖK EMRE2506...1870 20.0-3
ŞAHİN BURAK2265...1268 30.5-8.25
AKTI FURKAN ÇAĞATAY1673...1276 41.04.5
BAYAZ TAHA3388...1805 50.0-4.25
CANER TAHİR6592...1327 60.5-6.75
AKBAL YUNUS EMRE1894...1303 71.05.25
BAYRAK KAAN BARIŞ3002...1802 80.58
YAZICIOĞULLARI ALİ EMRE3660...1741 90.56.5
Soyad AdCANER TAHİR UKD1327Toplam UKD Değişimi47.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 10.0-2.75
DOŞ VAHİT3761...1097 21.05.25
BOZKURT SERKAN2508...1703 30.0-2.75
AÇAR BEDİRHAN1763...1265 40.50
KIZILIRMAK RİFAT6088...1265 51.02.5
GONCA HARUN2439...1537 60.56.75
KARADUMAN MUSTAFA4067...1604 71.020.75
IRAKER UMUT1265...1594 81.020.5
CAN ALPİN4140...1707 90.0-2.75
Soyad AdDALGIÇ MUHAMMED YASİR UKD1606Toplam UKD Değişimi-0.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR LÜTFULLAH2625...1095 11.02.2
SENSAY EMİN7770...1947 20.0-2.4
DİNÇEL FIRAT5352...1325 31.03.2
ÖZ OZAN3369...1950 40.0-2.4
ÇAVUŞOĞLU HAKAN4383...1405 51.04.8
AKPINAR YUNUS EMRE3530...1098 61.02.2
YANIKOĞLU ÖMER3761...1757 70.0-6
GENÇALİOĞLU MUSTAFA6357...1330 81.03.4
ACAR CENGİZ CAN3813...1780 90.0-5.4
Soyad AdÖZÇELİK OZAN UKD1768Toplam UKD Değişimi-38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNEL HAKAN3800...1282 10.5-7.8
YANIK MURAT1708...1265 21.02
KESKİN FURKAN BORA2977...1396 30.5-7.8
KURT METE HAN1911...1509 40.5-6.4
PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA1656...1526 51.04
KARAKURT FAHRİ2088...1973 60.0-4.8
İNAN MEHMET BERK1596...1542 70.5-5.8
ŞEKER MUHAMMED CÜNEYT4264...1525 80.5-6
ŞANLISAVAŞ MURAT1414...1540 90.5-5.8
Soyad AdŞANLISAVAŞ MURAT UKD1540Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYÜP ERGÜN1618...1265 11.02.5
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 20.58.5
TSIREKIDZE BAKARI9952...1828 30.0-4
SALMANLI FERHAT6629...1288 41.04.75
TUM MEHMET LATİF1511...1812 50.58.25
DALOĞLU BERKAY5446...1760 60.57
İSTEKLİ ERDEM5216...1778 70.0-5
ÇAĞİN MAHMUT5051...1366 81.06.75
ÖZÇELİK OZAN1708...1768 90.57.25
Soyad AdÇIRAKMAN ERENCAN UKD1326Toplam UKD Değişimi39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 10.0-2.75
GÜR YUNUS EMRE3973...1265 21.02.5
ÜNLÜ AHMET TURAN2551...1585 31.020.5
KESTEL AHMET ARDA1285...1686 40.0-2.75
AVCI İSMAİL ERKAM1657...1531 50.56.5
GÖKTAŞ TOYGUN DEMRE2816...1499 60.55.75
KALAY BATUHAN5124...1442 70.0-8.5
SEVENOĞLU MERT4053...1484 81.017.75
Soyad AdÖZTÜRK ÖMER UKD1510Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALIZADA KAMRAN9991...1265 11.02.5
ÇİL BATUHAN2420...1872 20.0-2.75
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1257 31.04.75
GÖK EMRE2506...1870 40.0-2.75
KARADENİZ CAN1411...1356 51.07.25
DEMİR UĞUR1110...1875 60.0-2.75
KURTOĞLU HASAN1907...1359 70.0-17.5
AKGÜL NAİL4537...1299 81.05.75
AŞÇIOĞLU MEHMET ALİ4791...1379 91.08
Soyad AdMIZAMBYEK AITKHABYL UKD1485Toplam UKD Değişimi4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZEYNALLI MIRADIL9988...2115 10.0-2.75
ÇETİN BİLAL1781...1250 21.05.25
YAROL BURAK1401...1265 31.02.5
ERGENE MERTCAN7504...1745 40.0-4.5
SAKAR ÖZCAN4173...1265 50.50
TAŞ ORHAN FATİH4662...1265 60.50
TURAN İBRAHİM SAMİ3408...1240 71.05
VAR SEFA4619...1697 80.0-5.75
ESEN SERHAT3804...1223 91.04.5
Soyad AdTURAN MESUT UKD1595Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADIGÜZEL SEZER2879...1265 11.02.5
ÇELİKEL FATİH2334...1896 20.0-3.75
AKGÜL NAİL4537...1299 31.03.75
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1878 40.0-4
ÇAĞİN MAHMUT5051...1366 51.05.25
ÖZGÜR EMRE5111...1936 60.0-3
ÖNER ARDA CANER1759...1373 71.05.5
KÜÇÜK TAHA6363...1277 81.03.25
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1754 90.0-7.25
Soyad AdBAK OKAN UKD1484Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMENÇALIKOĞLU MEHMET5175...1265 11.02.5
VURŞAN EMRE CAN1970...1715 20.0-5.25
GÜMÜŞER BURAK1547...1265 31.02.5
EKEN ATAKAN5617...1744 40.0-4.5
ATEŞ ALP EREN6557...1265 51.02.5
ÇIBLAKBAŞ SERTAN2360...1696 60.0-5.75
TEMEL OKTAY4075...1240 71.05
ATAYMAN EVREN4332...1699 80.0-5.75
AYGÜL İSMAİL1782...1324 91.07.25
Soyad AdIRAKER UMUT UKD1594Toplam UKD Değişimi-33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AHMADOV MAJID9928...1265 10.0-2.5
DENİZ HAKAN2721...1260 21.03
ALKAN DOĞUHAN FURKAN1174...1328 30.5-8
IRFAN ORHAN MEHMED9940...1300 40.5-8.75
YAZAR EREN3529...1372 50.5-7
ŞİRİN AHMET6580...1474 61.08.5
GÖLGELİ UMUT1615...1449 70.5-4.75
CANER TAHİR6592...1327 80.0-20.5
ATEŞ MUSTAFA SALİH2765...1426 91.07
Soyad AdKIRCALI MUSTAFA UKD1584Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDEMİR UĞUR1468...1265 11.02.5
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1878 20.0-3.75
KÜÇÜK TAHA6363...1277 31.03.5
DEMİR UĞUR1110...1875 40.0-3.75
GENÇ DOĞACAN2878...1361 51.05.5
DEMİR UTKU DENİZ6979...1837 60.0-4.75
ÇAĞİN MAHMUT5051...1366 70.5-7
ÖZTÜRK MEHMETCAN6802...1461 80.5-4.25
DUMAN AHMET BURAK2040...1389 91.06.25
Soyad AdGÜRKAN EMİN CAN UKD1610Toplam UKD Değişimi-5.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GELEN İBRAHİM2970...1191 11.02.2
KITIR AHMET4185...2023 20.0-2.2
TÜRKMEN AHMET MELİH4946...1363 31.03.8
AKPINAR YUNUS EMRE3530...1098 40.0-17.8
BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM2494...1438 51.05.4
ATEŞ MUSTAFA SALİH2765...1426 61.05.2
GÖK EMRE2506...1870 70.0-3.6
KANDEMİR RAMAZAN1541...1464 81.06
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1823 90.0-4.6
Soyad AdÖRKEN BURAK CAN UKD1858Toplam UKD Değişimi-47.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HESHAM SAYED AHMED RAGHEB YOU9994...1350 10.5-7.8
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1302 21.02.2
GANBARLI SAHIL9949...1627 31.04.2
YAZICIOĞULLARI ALİ EMRE3660...1741 40.5-3.2
NAZLI SERTAN5105...1684 50.0-14.6
ARABACIOĞLU COŞKU DENİZ5328...1600 60.0-16.4
ÇOLAK CİHAN BERK1985...1436 71.02.2
SARI GÖRKEM2236...1544 80.5-7.2
YALÇINKAYA İLHAN ŞAFAK2678...1557 90.5-7
Soyad AdYALÇINKAYA İLHAN ŞAFAK UKD1557Toplam UKD Değişimi29.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇAR BEDİRHAN1763...1265 10.0-2.5
SAVCI SULTAN6357...1268 20.5-8.5
ÖZKAN ERTUĞRUL5010...1265 31.02.5
DOĞANAY ALİ CENGİZ5932...1477 41.09.75
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 50.0-4.5
GÖKER GÖKTÜRK2847...1421 61.08
BAYRAK KAAN BARIŞ3002...1802 70.57.5
AYDIN AKIN6206...1851 80.58.75
ÖRKEN BURAK CAN2117...1858 90.58.75
Soyad AdAVCI İSMAİL ERKAM UKD1531Toplam UKD Değişimi-24.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1265 11.02.5
ATAY SERGEN2115...1862 20.0-3
TEMEL OKTAY4075...1240 30.0-21.25
KÜÇÜK TAHA6363...1277 41.04.75
ÇIRAKMAN ERENCAN1322...1326 50.5-6.5
YAZAR EREN3529...1372 60.5-5.25
ŞAHİN BURAK2265...1268 71.04.5
TAŞDEMİR İBRAHİM3552...1711 80.0-6.5
CANÇELİK FARUK4076...1337 91.06.25
Soyad AdKALAY BATUHAN UKD1442Toplam UKD Değişimi20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AŞKAR MEHMET İLKER1383...1265 11.02.5
ŞENTÜRK ONUR4453...1879 20.0-2.75
AKBAL YUNUS EMRE1894...1303 31.07.75
DÖNMEZ BATUHAN2667...1836 40.0-2.75
YILMAZASLAN MUHARREM YİĞİT2109...1345 51.09.25
KABUK ERDEM2951...1764 60.0-3.25
ÇIRAKMAN ERENCAN1322...1326 71.08.5
VURŞAN EMRE CAN1970...1715 80.0-4.25
UZUNOĞLU YUSUF1856...1224 91.05.5
Soyad AdTEKEŞİN MERT UKD1556Toplam UKD Değişimi-15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN YUSUF EMRE1686...1265 11.02.5
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1754 20.0-6
ÇOPUR MUHAMMED1792...1265 31.02.5
TAŞKAYA FESİH1592...1721 40.0-7
YAROL BURAK1401...1265 51.02.5
VAR SEFA4619...1697 60.0-7.75
ERSÖZ EREN4813...1236 71.03.25
TURAL FATİH1089...1686 80.0-8
ATEŞ ALP EREN6557...1265 91.02.5
Soyad AdGENÇ DOĞACAN UKD1361Toplam UKD Değişimi33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜER UTKU1997...1878 10.0-2.75
DEMİR REFİK4942...1265 21.02.5
GÜRSEL TARIK GÖKCEM2672...1632 31.020.75
TURAL FATİH1089...1686 40.0-3.25
KIRCALI MUSTAFA3211...1584 50.0-5.5
ÇİL BATUHAN2420...1872 60.0-2.75
BOLAT BERKAY2491...1001 71.02.75
YANIK MURAT1708...1265 81.02.5
YİĞİTEL ABDURRAHMAN6466...1551 91.018.75
Soyad AdÜNLÜ AHMET TURAN UKD1585Toplam UKD Değişimi-33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDEMİR OĞULCAN6547...1265 11.02.5
POYRAZ ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ2297...1930 20.0-2.75
ÇIRAKMAN ERENCAN1322...1326 30.0-20.5
YİĞİT KAAN5207...1296 41.04
YALÇIN ERDEM2026...1365 51.05.5
VURŞAN EMRE CAN1970...1715 60.0-8
TÜRKMEN AHMET MELİH4946...1363 71.05.5
AKPINAR YUNUS EMRE3530...1098 80.5-9.75
İZOL YUSUF3595...1245 90.5-9.5
Soyad AdEFENDİOĞLU RASİM ERAY UKD1551Toplam UKD Değişimi7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAKTAR BARIŞ2218...1265 11.02.5
TSIREKIDZE BAKARI9952...1828 20.58.25
ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN2716...1824 30.0-4.25
KÜDÜK HALİL ÖKKEŞ1256...1466 40.0-15.5
AKTI FURKAN ÇAĞATAY1673...1276 50.5-8.25
CANÇELİK FARUK4076...1337 61.05.75
ŞABANOĞLU ERMAN6873...1310 71.05
DÖNMEZ BATUHAN2667...1836 81.021
TAŞDEMİR İBRAHİM3552...1711 90.0-7.25
Soyad AdUÇAK DOĞUKAN UKD1588Toplam UKD Değişimi-13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBULUT REFİK3275...1265 11.02.5
TOPAÇ AHMET EREN6986...1879 20.0-3.75
AYDIN RAMAZAN3604...1291 31.03.75
SÜER UTKU1997...1878 40.58.5
BOZTEPE BATUHAN1599...1111 50.5-9.75
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1878 60.0-4
YAZAR EREN3529...1372 71.05.5
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1257 80.0-22
ŞAHAN RAMAZAN4243...1397 91.06.25
Soyad AdİZOL YUSUF UKD1245Toplam UKD Değişimi69.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN ALPİN4140...1707 10.0-3.3
KÜDÜK HALİL ÖKKEŞ1256...1466 20.58.4
SALĞIN TARKAN2605...1380 30.55.4
TURAN FATİH1945...1438 40.0-7.5
ÇOŞKUN ALİ6734...1265 51.03
KABAN FEHMİ5280...1294 61.017.1
ŞİŞMAN AHMET NURİ4857...1516 70.59.9
AĞASLAN MEHMET KADİR2041...1522 81.024.9
ÜNLÜ AHMET TURAN2551...1585 90.511.4
Soyad AdİLERİ GÜLENT UKD1659Toplam UKD Değişimi-22.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOSTANCI İSHAK AYDIN3783...1192 11.02.2
DOĞAN MİRE DENİZ3399...2009 20.0-2.2
ÖNER ARDA CANER1759...1373 30.0-16.8
YAVUZ FURKAN4514...1311 40.5-7.8
SALMANLI FERHAT6629...1288 51.02.2
SEVENOĞLU MERT4053...1484 61.05.4
YETİŞMEMİŞ CEM SULTAN1625...1372 71.03.2
ÇELİKEL FATİH2334...1896 80.0-4
KESKİN ONUR1251...1476 90.5-4.8
Soyad AdGENÇALİOĞLU MUSTAFA UKD1330Toplam UKD Değişimi43.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESER MURAT1201...1953 10.0-2.75
BAYINDIR MUHAMMED2760...1033 21.03.75
TURAL FATİH1089...1686 30.0-2.75
BOSTAN MERT EMİN5715...1265 41.02.5
GÜRSEL TARIK GÖKCEM2672...1632 50.0-3.75
LEYLEK AKAN1695...1239 61.09.5
ADIGÜZEL ERAY1431...1598 71.020.75
DALGIÇ MUHAMMED YASİR1030...1606 80.0-4.25
ATASEVEN EMRE3546...1578 91.020.25
Soyad AdÖZCAN FURKAN UKD1530Toplam UKD Değişimi-12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN AHMET6137...1265 10.0-2.5
SEÇKİNER EGE4821...1261 21.04.25
EKER ALPEREN6297...1200 31.03
VURŞAN EMRE CAN1970...1715 40.0-6.5
AYGÜL İSMAİL1782...1324 51.06
ERGENE MERTCAN7504...1745 60.0-5.75
KÜÇÜK TAHA6363...1277 70.0-20.25
YİĞİT KAAN5207...1296 81.05.25
KARACİĞER OĞUZHAN2152...1248 91.04
Soyad AdBEYAZTAŞ AHMET ÇAĞATAY UKD1502Toplam UKD Değişimi-13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USTAOL OĞUZHAN4913...1265 11.02.5
ÇİVİ AKIN3864...1792 20.0-4
KAPLAN AHMET6137...1265 31.02.5
DALOĞLU BERKAY5446...1760 40.0-4.5
TEMEL OKTAY4075...1240 51.04.5
TAŞKAYA FESİH1592...1721 60.0-5.5
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1257 70.0-20
AYDINLI FURKAN1912...1289 81.05.75
KÜÇÜK TAHA6363...1277 91.05.5
Soyad AdPAK TAMER UKD1486Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURĞUN AHMET2394...1265 11.02.5
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 20.0-2.75
AKTI FURKAN ÇAĞATAY1673...1276 30.5-6.75
ŞAHİN BURAK2265...1268 40.0-19.5
YILDIZ MAHİR MÜCAHİT1225...1225 51.04.5
GÖLGELİ UMUT1615...1449 60.0-13.75
SALMANLI FERHAT6629...1288 71.06
SEÇKİNER EGE4821...1261 81.05.5
BAYRAK KAAN BARIŞ3002...1802 90.59.25
Soyad AdKESKİN FAZLI UKD1490Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARSLI ALİ SALİM1592...1265 11.02.5
ÇİL HASAN1272...1855 20.0-2.75
YILDIZ MAHİR MÜCAHİT1225...1225 30.5-8
ALTIPARMAK MEHMET BATUHAN4574...1265 41.02.5
BAYRAK KAAN BARIŞ3002...1802 50.0-3.5
GEÇGEL EMRULLAH5469...1365 61.08.25
YAZICIOĞULLARI ALİ EMRE3660...1741 70.0-4.75
YURTSEVEN ŞEHİD1984...1258 80.5-7.25
ALKAN DOĞUHAN FURKAN1174...1328 91.07.25
Soyad AdKARADUMAN MUSTAFA UKD1604Toplam UKD Değişimi-35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞODA ÖMER MUSAB1173...1075 11.02.2
IŞIK RECEP3657...1967 20.0-2.2
BAYINDIR ABDULSAMET1746...1351 30.0-16.2
KAPLAN BARAN1791...1306 41.03
ÜNAL FURKAN2970...1400 50.0-15.2
BİLGİNER MUHAMMED İKBAL1765...1353 61.03.8
CANER TAHİR6592...1327 70.0-16.6
CANÇELİK FARUK4076...1337 81.03.6
AKSOY CANER BURAK2876...1256 91.02.2
Soyad AdİNAN MEHMET BERK UKD1542Toplam UKD Değişimi41.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURDU ALİ CENK1202...1265 11.02.5
DEMİR UTKU DENİZ6979...1837 21.021.25
SENSAY EMİN7770...1947 30.0-2.75
AYDEMİR DENİZ1048...1859 40.0-3.25
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1257 51.04
İSTEKLİ ERDEM5216...1778 60.57.5
ÖZÇELİK OZAN1708...1768 70.57.25
AÇIKALIN UTKU UMUR1612...1818 80.58.25
AYDIN AKIN6206...1851 90.0-3.5
Soyad AdÇILDIR BURAK SAMET UKD1743Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ HAKAN2721...1260 11.02.2
YAZAR EREN3529...1372 21.02.2
ÖZ OZAN3369...1950 31.015.4
ÇAKIROĞLU METİN2530...1986 40.0-4
KARAKURT FAHRİ2088...1973 50.55.8
KABAKLI ŞİYAR6855...1917 60.54.6
TÜM HAKAN1504...1897 70.0-5.8
MERCANLI BAHADIR2089...1470 80.0-16.6
GEDİK AHMET1446...1459 90.5-6.8
Soyad AdŞEKER MUHAMMED CÜNEYT UKD1525Toplam UKD Değişimi36.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKAR ÖZCAN4173...1265 11.02.5
TUM MEHMET LATİF1511...1812 20.0-4
BOSTANCI İSHAK AYDIN3783...1192 31.03
ÇİVİ AKIN3864...1792 41.020.5
DEMİR UTKU DENİZ6979...1837 51.021.5
SENSAY EMİN7770...1947 60.0-2.75
ÖZCAN SEZER4909...1784 70.0-4.5
ÖZÇELİK OZAN1708...1768 80.57.5
ALKAN ÖMER TARIK1111...1692 90.0-7
Soyad AdSARI GÖRKEM UKD1544Toplam UKD Değişimi45.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ ALP EREN6557...1265 11.02.5
TÜM HAKAN1504...1897 20.0-2.75
ŞABANOĞLU ERMAN6873...1310 31.05.25
ÇİL HASAN1272...1855 40.59
AYDIN AKIN6206...1851 51.021.5
BAYKARA MEHMET MERT1825...1925 60.0-2.75
TUM MEHMET LATİF1511...1812 70.58.25
ÖRKEN BURAK CAN2117...1858 80.59
AÇIKALIN UTKU UMUR1612...1818 90.0-4.25
Soyad AdAKIN MEHMET UKD1534Toplam UKD Değişimi22.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜR YUNUS EMRE3973...1265 11.02.5
AÇIKALIN UTKU UMUR1612...1818 21.021
BAYKARA MEHMET MERT1825...1925 30.0-2.75
DEMİR UTKU DENİZ6979...1837 40.0-3.5
ÇETİN BİLAL1781...1250 51.04
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1754 60.0-5.5
AYDINLI FURKAN1912...1289 71.05
TUM MEHMET LATİF1511...1812 80.58.25
İNCİ OKAN6308...1729 90.0-6.25
Soyad AdTUM MEHMET LATİF UKD1812Toplam UKD Değişimi-20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PARLAK TAHİR2560...1311 11.02.2
ŞEKER MUHAMMED CÜNEYT4264...1525 21.03.2
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2052 30.56
BAL ENES EMRE1201...1973 40.0-5.8
ŞANLISAVAŞ MURAT1414...1540 50.5-6.6
BAYRAMOV ILKIN9974...1581 60.5-5.8
SARI GÖRKEM2236...1544 70.5-6.6
AKIN MEHMET2735...1534 80.5-6.6
Soyad AdKESGİN MURAT CAN UKD1490Toplam UKD Değişimi2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZAMMO YASER9935...1265 11.02.5
ÇİMEN UTKUCAN1274...1787 20.58.75
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 30.0-2.75
ARSLAN MURAT BURHAN7308...1671 40.0-6.5
DEMİR AHMET METEHAN5338...1203 51.04
UYMAZ YASİN1945...1265 61.02.5
ATAYMAN EVREN4332...1699 70.56.75
ÖZCAN HAKAN3632...1688 80.0-6
YURTSEVEN ŞEHİD1984...1258 90.5-7.25
Soyad AdAYKUT AHMET UKD1710Toplam UKD Değişimi-22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUSOY AYKUT3720...1249 11.02.2
ŞANAL VAHAP1983...2456 20.0-2.2
ÇİÇEKLİ SAMİ3646...1407 30.0-17.2
SELÇUK ABDULLATİF2488...1328 41.02.2
CANTAŞ FATİH1901...1444 51.03.6
MERCANLI BAHADIR2089...1470 61.04
ÇELİKEL FATİH2334...1896 70.54.8
KABAKLI ŞİYAR6855...1917 80.0-4.6
PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA1656...1526 90.0-14.8
Soyad AdAKPINAR YUNUS EMRE UKD1098Toplam UKD Değişimi105.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇANKAYA ERAY3226...1624 11.026.7
İNCİ OKAN6308...1729 20.0-3.3
AĞASLAN MEHMET KADİR2041...1522 31.026.7
GÜRKAN EMİN CAN1857...1610 41.026.7
ÖZCAN SEZER4909...1784 50.0-3.3
DALGIÇ MUHAMMED YASİR1030...1606 60.0-3.3
KÖLGESİZ SARP1268...1492 71.026.7
ÜNLÜ AHMET TURAN2551...1585 80.511.7
KAPLAN TOLGA7227...1596 90.0-3.3
Soyad AdMEYLANİ NEVZAT UKD1460Toplam UKD Değişimi-8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERERDEM GANİ EREN3585...2165 10.0-2.75
SEZGİN ABUZER2146...1232 21.05.25
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1864 30.0-2.75
KARACİĞER OĞUZHAN2152...1248 40.0-19.25
AKSU RUTKAY AZİZ1670...1171 51.04
AKTI FURKAN ÇAĞATAY1673...1276 61.06.5
KICHIGULOV NOVRUZ9934...1265 71.02.5
ESEN UMUT6201...1639 80.55.75
SAPMAZ İSMAİL TOLGA3332...1610 90.0-7.5
Soyad AdKURTOĞLU HASAN UKD1359Toplam UKD Değişimi31.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONAY YONTAR SABRİ CAN3933...1873 10.0-2.75
DURĞUN AHMET2394...1265 21.02.5
KÜLOĞLU YILDIRIM3947...1575 30.0-5.5
ÖZTÜRK SAMET CAN1832...1265 41.02.5
TÜRKMENOĞLU ONAT ARİF2728...1571 51.019.25
TAŞTAN TUNA YASİN1898...1634 60.0-4.25
ÖZTÜRK ÖMER2386...1510 71.017.5
KILIÇ EMRAH4847...1603 80.57.5
BAYRAMOV ILKIN9974...1581 90.0-5.5
Soyad AdAVCI SEMİH TUNA UKD1443Toplam UKD Değişimi18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİROĞLU CANKUT3738...2261 10.0-2.75
KORKMAZ MALİK ŞEBİB3853...1244 21.06
ÖZGÜR EMRE5111...1936 31.022.25
CAN ALPİN4140...1707 40.0-4.5
ÖZCAN YUSUF EMRE1686...1265 51.02.5
ÖZCAN HAKAN3632...1688 60.0-5
ATEŞ ALP EREN6557...1265 70.50
ÇOPUR MUHAMMED1792...1265 80.50
KICHIGULOV NOVRUZ9934...1265 90.50
Soyad AdKESKİN FURKAN BORA UKD1396Toplam UKD Değişimi30.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖMER AHMET SAMET1139...1265 10.50
HESHAM SAYED AHMED RAGHEB YOU9994...1350 21.011
ÖZÇELİK OZAN1708...1768 30.59.75
ÖZCAN SEZER4909...1784 40.0-2.75
KARACİĞER OĞUZHAN2152...1248 51.07.5
İNCİ OKAN6308...1729 60.59.5
CAN ALPİN4140...1707 70.0-3.5
SAKAR ÖZCAN4173...1265 81.02.5
YILMAZ OSMAN ZEKİ4220...1687 90.0-3.75
Soyad AdGANBARLI SAHIL UKD1627Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELÇUK AHMET2903...1102 11.02.2
KARAKURT FAHRİ2088...1973 20.57.8
ÖRKEN BURAK CAN2117...1858 30.0-4.2
GÖLGELİ UMUT1615...1449 41.05.4
BAYINDIR ABDULSAMET1746...1351 51.03.4
ÇİL HASAN1272...1855 60.0-4.2
KÜDÜK HALİL ÖKKEŞ1256...1466 71.05.8
BİLİR BORA1509...1748 80.0-6.8
İZİ OKAN1967...1514 90.0-13
Soyad AdKURT METE HAN UKD1509Toplam UKD Değişimi-6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKE SELİM1902...1265 11.02.5
ANCAR FURKAN2814...1804 20.0-3.75
AÇAR BEDİRHAN1763...1265 31.02.5
ÖZÇELİK OZAN1708...1768 40.58
ALKAN ÖMER TARIK1111...1692 50.0-6.5
SAKAR ÖZCAN4173...1265 61.02.5
İNEL CİHANGİR1036...1696 70.0-6.5
SÖMER AHMET SAMET1139...1265 81.02.5
ESEN UMUT6201...1639 90.0-8
Soyad AdÖZDEMİR EMREHAN UKD1468Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURTSEVEN MELİH1434...2300 10.0-2.75
KARACİĞER OĞUZHAN2152...1248 21.05.5
KOMUT KAAN3959...1998 30.0-2.75
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1257 40.0-19.25
MARANCI MUHAMMED FATİH1594...1230 51.05
YİĞİT KAAN5207...1296 61.06.75
UZBAŞ AHMET1293...1206 71.04.5
ARSLAN MURAT BURHAN7308...1671 80.0-6
ÇOPUR MUHAMMED1792...1265 90.50
Soyad AdGEÇGEL EMRULLAH UKD1365Toplam UKD Değişimi-2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAÇ AHMET EREN6986...1879 10.0-2.75
AKBULUT REFİK3275...1265 21.02.5
ARSLAN MURAT BURHAN7308...1671 30.59
SAPMAZ İSMAİL TOLGA3332...1610 40.0-5
AÇAR BEDİRHAN1763...1265 51.02.5
KESKİN FAZLI4210...1490 60.0-8.25
KIZILIRMAK RİFAT6088...1265 71.02.5
KAPLAN TOLGA7227...1596 80.0-5.25
SAKAR ÖZCAN4173...1265 91.02.5
Soyad AdGEDİK AHMET UKD1459Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEL ATİLLA KÖKSAL4930...2152 10.0-2.75
MARANCI MUHAMMED FATİH1594...1230 21.05.25
DEMİR UTKU DENİZ6979...1837 30.0-2.75
KORKMAZ MALİK ŞEBİB3853...1244 41.05.75
ÇİVİ AKIN3864...1792 50.0-3
SANTUR SEDAT6126...1275 61.06.5
TAŞ ORHAN FATİH4662...1265 71.02.5
DORUM DOĞA CAN4160...1634 80.0-6.75
ÇILDIR BURAK SAMET2923...1743 90.58.5
Soyad AdSAĞIR KENAN UKD1618Toplam UKD Değişimi-17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOŞ VAHİT3761...1097 11.02.2
BEDİR BEKİRCAN3921...1960 20.0-2.4
SELÇUK ABDULLATİF2488...1328 31.03.2
KUŞ KÖKSAL1650...1996 40.0-2.2
ÇİÇEKLİ SAMİ3646...1407 51.04.6
BOZTEPE BATUHAN1599...1111 61.02.2
KABUK ERDEM2951...1764 70.0-6
CADET HALİL EMRE3699...1432 80.0-14.8
DEDE FURKAN1906...1440 90.5-4.6
Soyad AdGÖLGELİ UMUT UKD1449Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİPAHİOĞLU IRMAK3191...2141 10.0-2.75
ESEN SERHAT3804...1223 20.5-7.25
GÜLCAN MUAMMER6222...1214 31.05.25
GANBARLI SAHIL9949...1627 40.0-6.75
EKER ALPEREN6297...1200 51.04.75
PAK TAMER2689...1486 61.013.75
IRAKER UMUT1265...1594 70.54.75
GÜRSEL TARIK GÖKCEM2672...1632 80.0-6.5
ERTÜRK ATİLLA3837...1706 90.58
Soyad AdŞİŞMAN AHMET NURİ UKD1516Toplam UKD Değişimi-18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAVŞAN ALPEREN2885...1265 11.02.5
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1823 20.0-3.5
BOSTAN MERT EMİN5715...1265 31.02.5
BARANSEL KAAN1370...1773 40.0-4.5
PINAR SEMİH1101...1271 51.05
ÖZVİN MURAT3754...1640 60.0-8.25
İZOL YUSUF3595...1245 70.5-8.25
BOZTEPE BATUHAN1599...1111 81.02.75
AYDOĞAN KUBİLAY6008...1686 90.0-7
Soyad AdSEÇKİNER EGE UKD1261Toplam UKD Değişimi36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKEN ATAKAN5617...1744 10.0-3.3
ÖZCAN FURKAN1795...1530 20.0-5.1
AY BİLAL1828...1265 31.03
GEZİCİ TUĞRUL EMRE1679...1495 40.0-6.3
ZAMMO YASER9935...1265 51.03
CANTAŞ FATİH1901...1444 60.57.2
DEMİREL BERKER2902...1494 71.023.7
PAK TAMER2689...1486 80.0-6.6
ŞAHİN ANIL6263...1413 91.021
Soyad AdYAPRAK ŞAFAK UKD1408Toplam UKD Değişimi-3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞ KÖKSAL1650...1996 10.0-2.75
ÖZDEMİR MEHMET YAŞAR1829...1146 21.04.5
ATAYMAN EVREN4332...1699 30.0-3.75
KORKMAZ SÜLEYMAN3002...1207 41.06
ESEN UMUT6201...1639 50.0-5.25
YURTSEVEN ŞEHİD1984...1258 60.5-5
ALIZADA KAMRAN9991...1265 71.02.5
BAYRAMOV ILKIN9974...1581 80.0-6.75
TEMEL OKTAY4075...1240 91.07
Soyad AdÖZEN BEKİR UKD1367Toplam UKD Değişimi6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR EMRE5111...1936 10.0-2.75
ÖLÇER ALPEREN TUNA1031...1043 21.03.25
ALKAN ÖMER TARIK1111...1692 30.0-3.25
KICHIGULOV NOVRUZ9934...1265 40.0-2.5
BAYRAK ALPER TUNGA3792...1106 51.04.5
BOLAT BERKAY2491...1001 61.02.75
KAPLAN TOLGA7227...1596 70.57.25
SAPMAZ İSMAİL TOLGA3332...1610 80.0-5
KIZILIRMAK RİFAT6088...1265 91.02.5
Soyad AdAĞASLAN MEHMET KADİR UKD1522Toplam UKD Değişimi-42.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANCAKTAR YİĞİT CAN2290...1265 11.02.5
DÖNMEZ BATUHAN2667...1836 20.0-3.5
AKPINAR YUNUS EMRE3530...1098 30.0-22.25
SANTUR SEDAT6126...1275 41.04.75
IRFAN ORHAN MEHMED9940...1300 50.5-7
BAYINDIR ABDULSAMET1746...1351 61.06.75
BAHAR TOLGA1096...1641 70.0-8.5
İZOL YUSUF3595...1245 80.0-20.75
SALMANLI FERHAT6629...1288 91.05.25
Soyad AdBÖLÜK BURAK UKD1384Toplam UKD Değişimi7.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound Sonuç