EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Ordu Büyükşehir Belediyesi III. Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası / 09.04.2017 / ORDU UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ALPEREN ŞAHİN6344...100701.05.2017
AMIN RIZALI9999...122401.05.2017
ANDREI YAROTSKI9955...109401.05.2017
AYKUT SARI3681...155201.05.2017
AZİZ ALP TEMİZ1005...103301.05.2017
BADE BÜYÜK1036...102301.05.2017
BARAN DEMİR1004...107701.05.2017
BERKAY ZEREN3464...101201.05.2017
CEM DUMAN5577...103901.05.2017
EMIN HAJIYEV9999...150201.05.2017
EMIR ALI GÜNEY5054...100401.05.2017
EMİRHAN ÖZDEMİR1032...108501.05.2017
EREN KOCAMAN1120...110701.05.2017
ETHEM KEMAL KÖKSAL5673...115401.05.2017
GÖKHAN AYVAZ5204...119301.05.2017
GÖKTUĞ AYDIN1043...104201.05.2017
HAKAN ENES ŞANLITÜRK5600...106201.05.2017
HAKAN KUTLUHAN İNAL1021...104901.05.2017
HALİL OZAN ÇİÇEK1038...108401.05.2017
HASAN KEREM GÜVEN1057...121401.05.2017
HAVVA ELVİN ÇİFTÇİ2270...109801.05.2017
KLIND LUTFIJA9999...134601.05.2017
KORHAN EFE SARAY3854...101101.05.2017
MEHMET BAHA GÜLER1101...110601.05.2017
MERT YILMAZ3957...103001.05.2017
MUHAMMED ALİ ŞAHİN5119...115201.05.2017
MUHAMMED BARAN TÜRKYILMAZ1141...102101.05.2017
MUHARREM ENGIN GÜNINDI6056...107701.05.2017
ONUR ALP YARAN1015...102401.05.2017
ÖMER EYMEN GÜNER4887...103201.05.2017
RECEP KAYA2247...102601.05.2017
SALİM KARTAL1385...134601.05.2017
SARE NUR AKSU1752...100201.05.2017
SİRAC BAŞARAN1312...107401.05.2017
TAMAZI LOMINADZE9999...118801.05.2017
TEOMAN ÖZTÜRK3630...104401.05.2017
TOPRAK YASİN YILMAZ2541...101601.05.2017
ÜNAL AŞIKOĞLU4529...117801.05.2017
YUNUS EMRE AKYÜREK4956...140301.05.2017
YUSUF SAKARYA6651...101701.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKSU SARE NUR1752...10025
AKYÜREK YUNUS EMRE4956...14036
AŞIKOĞLU ÜNAL4529...11787
AYDIN GÖKTUĞ1043...10427
AYVAZ GÖKHAN5204...11935
BAŞARAN SİRAC1312...10437
BÜYÜK BADE1036...10237
ÇİÇEK HALİL OZAN1038...10607
ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN2270...10047
DEMİR BARAN1004...10777
DUMAN CEM5577...10167
GÜLER MEHMET BAHA1101...10847
GÜNER ÖMER EYMEN4887...10457
GÜNEY EMIR ALI5054...10046
GÜNINDI MUHARREM ENGIN6056...10777
GÜVEN HASAN KEREM1057...12887
HAJIYEV EMIN9999...15027
İNAL HAKAN KUTLUHAN1021...10497
KARTAL SALİM1385...13466
KAYA RECEP2247...10267
KOCAMAN EREN1120...11437
KÖKSAL ETHEM KEMAL5673...11947
LOMINADZE TAMAZI9999...11887
LUTFIJA KLIND9999...13466
ÖZDEMİR EMİRHAN1032...10446
ÖZTÜRK TEOMAN3630...10447
RIZALI AMIN9999...12247
SAKARYA YUSUF6651...10177
SARAY KORHAN EFE3854...10116
SARI AYKUT3681...15526
ŞAHİN ALPEREN6344...10077
ŞAHİN MUHAMMED ALİ5119...11267
ŞANLITÜRK HAKAN ENES5600...10627
TEMİZ AZİZ ALP1005...10337
TÜRKYILMAZ MUHAMMED BARAN1141...10217
YARAN ONUR ALP1015...10247
YAROTSKI ANDREI9955...11197
YILMAZ MERT3957...10506
YILMAZ TOPRAK YASİN2541...10167
ZEREN BERKAY3464...10127

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdÖZSOY İDİL MİRA UKD1345Toplam UKD Değişimi37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEY EMIR ALI5054...860 11.02.5
DÜNDAR KADİR5302...860 21.02.5
EREN ZÜMRA ESLEM1858...1080 31.04.5
KESHANI KIAN9999...1124 41.05.5
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1389 51.014
YALÇIN BERİL2326...1199 61.07.5
GÜZEL EREN1159...1373 70.51
Soyad AdKHAMRAKULOV DJURABEK UKD2451Toplam UKD Değişimi24.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 11.01.1
QUPARADZE GIGA9999...2520 21.06
JOJUA DAVIT9999...2587 30.51.8
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 40.52
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 51.06
NABATY TAMIR9999...2636 61.07.4
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 70.50.3
BAJARANI ULVI9999...2480 80.50.4
FARAHAT ALI9999...2414 90.5-0.5
Soyad AdGENC UGUR CAN UKD1604Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YIGIT MELIH1043...1153 11.02.2
AKKAYA KAĞAN1046...1275 21.02.4
KUZUBASIOGLU KAAN1174...1364 31.04
SEVINC BEKIR4384...1440 41.05.6
ALIYEV ALI9999...1505 51.07.2
GARAYEV SADIG9999...1657 61.011.4
KURU BERKAY MERT1014...1478 70.5-3.4
Soyad AdZUBOVA MARIYA UKD2089Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL RAFET1752...1590 11.01.65
OZKAN TAHA2435...1722 21.01.65
DOLGUN CAN1002...1861 31.03.15
TEVZADZE MARIAM9999...1984 41.05.4
KHVADAGIANI NIKA6000...1921 51.04.2
ALIYEV ELNUR9999...2161 60.51.5
AYSOY VEYSI1427...1965 71.04.95
Soyad AdKABUL TARIK UKD1531Toplam UKD Değişimi39.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACARTÜRK ŞEVVAL1047...870 11.02.5
DEMİRCİ HAMDİ EFE1062...1126 21.02.75
ÇOLAK FURKAN1048...1225 31.03.5
HANÇERLİ KAAN1079...1345 41.06.5
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1386 51.07.75
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1619 61.015.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1562 70.51
Soyad AdALIYEV ALI UKD1505Toplam UKD Değişimi40.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖBEL GÖRKEM1082...1152 11.02.75
SOPIA ANTIA9999...1275 21.05.25
GÖKCAN MUSTAFA MERT1026...1355 31.07.5
USLU SENIZ1081...1394 41.08.75
GENC UGUR CAN1025...1604 50.0-9
KURAL OĞUZHAN6739...1358 61.07.5
GARAYEV SADIG9999...1657 71.017.5
Soyad AdKHVADAGIANI NIKA UKD1921Toplam UKD Değişimi50.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IYIGUN EMIRHAN1234...1533 11.02.2
ASLAN LINA2711...1666 21.03.8
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 31.016
KUSEYRI MEHMET ALI4951...2048 41.013.4
ZUBOVA MARIYA9999...2089 50.0-5.6
KAPLAN BAHADIR1039...2011 61.012.4
EREN YUSUF KEMAL1493...1864 71.08.4
Soyad AdNABATY TAMIR UKD2636Toplam UKD Değişimi0.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAOKCU ERKIN1597...2214 11.01.1
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 21.02.8
BAJARANI ULVI9999...2480 30.0-7.1
MAMMADOV ZAUR9999...2422 41.02.3
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 51.02.8
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 60.0-7.4
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 71.03.2
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 81.02.9
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 90.5-0.5
Soyad AdBÜYÜK ECRİN EFSA UKD1562Toplam UKD Değişimi23.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACARTÜRK POYRAZ1040...870 11.02.5
KAYA BURAK ALPARSLAN1151...1131 21.02.75
TÜRK İSMAİL BOLKAR3207...1240 31.03.25
CEVHER ÖMER SAMİ1211...1306 41.04.75
KOCAMAN DORUK EFE1128...1392 51.07
GENÇ MERT1199...1290 61.04.25
KABUL TARIK1142...1531 70.5-1
Soyad AdGÜZEL EREN UKD1373Toplam UKD Değişimi31.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEY DİLARA1221...860 11.02.5
BOL EGEMEN1716...860 21.02.5
KALMA EMİRHAN4190...1088 31.04
DURMUŞ ÇINAR1340...1130 41.05
CİVELEK MEHMET EREN1795...1171 51.06
KARACAN ARDA TUNA5113...1382 61.012.75
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1345 70.5-1
Soyad AdBÜYÜK ELVİN ESMA UKD1389Toplam UKD Değişimi8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNER ÖMER EYMEN4887...860 11.02.5
AKSU SARE NUR1752...860 21.02.5
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1103 31.04
ARSLAN EFE5629...1157 41.05.25
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1345 50.0-14
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1108 61.04
DURMUŞ ÇINAR1340...1130 71.04.5
Soyad AdŞAKA ÖMER UKD1596Toplam UKD Değişimi21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇANDIR EFE EREN1033...966 11.02.5
GÖBEL ATABERK1028...1287 21.03.5
KURAL OĞUZHAN6739...1358 31.05
CUVALCI ALPEREN1059...1436 41.07.25
GARAYEV SADIG9999...1657 50.0-10.5
ISMAYILOV ARTURAN9999...1462 61.08
USLU SENIZ1081...1394 71.06
Soyad AdDONMEZ YUSUF UKD2126Toplam UKD Değişimi14.85
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASIKOGLU ENGIN CAN1057...1591 11.01.65
TURKMENOGLU MEHMED SAID4959...1710 21.01.65
DEMIRBAS FATIH1856...1890 31.03
OZSAKALLIOGLU OKAN2358...1995 41.04.8
AYTEKIN MURAT EREN1148...2060 50.5-1.35
AYSOY VEYSI1427...1965 60.5-3.15
ALIYEV ELNUR9999...2161 71.08.25
Soyad AdHAZNEDAROGLU KIVANC UKD2476Toplam UKD Değişimi16.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GOKPINAR EMIN1872...1996 11.01.1
MANIK MIKULAS9999...2415 21.04.2
IYTI BASHER9999...2310 31.02.8
BAJARANI ULVI9999...2480 41.05.1
MALAKHATKO VADIM9999...2497 51.05.3
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 60.51.7
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 70.5-0.3
NABATY TAMIR9999...2636 80.0-2.9
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 90.5-0.1
Soyad AdGÜNGÖR CİHAN AKİF UKD1619Toplam UKD Değişimi4.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞİT BATINALP1117...1000 11.02.2
FELEK BEDİR ALP1093...1145 21.02.2
AYTİN ALİ YİĞİT2424...1240 31.02.2
TAMER KAYRA1533...1358 41.03.6
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1401 51.04.4
KABUL TARIK1142...1531 60.0-12.4
GENÇ MERT1199...1290 71.02.4
Soyad AdBEK EMIR UKD1927Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ HUSEYIN5551...1538 11.02.2
TOKER KENAN4073...1680 21.03.8
HAJIYEV EMIN9999...1322 31.02
ALIYEV ELNUR9999...2161 40.0-4.2
TEPELI HUSEYIN1187...1713 51.04.6
OZSAKALLIOGLU OKAN2358...1995 61.011.8
TEVZADZE MARIAM9999...1984 71.011.6
Soyad AdISMAYILOV ARTURAN UKD1462Toplam UKD Değişimi19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYOL MERTCAN1024...1124 11.03
TOPRAK FATMANUR1040...1267 21.06.25
BACINOĞLU EFE6733...1345 31.08.5
UREL ARDA MERT1061...1172 41.04
ISIKVER GIRAY1061...1418 50.5-1.5
ŞAKA ÖMER3182...1596 60.0-8
ARSLAN GAYE1089...1316 71.07.5
Soyad AdZUBOV ALEXANDER UKD2600Toplam UKD Değişimi3.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGOLLU AHMET5343...2195 11.01.1
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 21.03.2
TOLOGONTEGIN SEMETEY9999...2435 30.5-2.2
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 40.5-2
EMINOV ORKHAN9926...2268 51.01.2
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 60.5-1.7
QUPARADZE GIGA9999...2520 71.03.9
JOJUA DAVIT9999...2587 80.5-0.2
NABATY TAMIR9999...2636 90.50.5
Soyad AdKOCAMAN DORUK EFE UKD1392Toplam UKD Değişimi24.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPER ANIL1134...870 11.02.5
ŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN2620...1106 21.04
ÇELEBİ TUĞRA1133...1182 31.05.75
ÖZTÜRK OZAN1285...1156 41.05
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1562 50.0-7
TEKE ALİ EMRE1043...1236 61.07.25
ÇOLAK FURKAN1048...1225 71.07
Soyad AdCİVELEK MEHMET EREN UKD1171Toplam UKD Değişimi51.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HEKİM ŞEBNEM NİLAY3883...860 11.03
ATALAR OĞUZ KEREM5763...1030 31.09.3
AYTIN KEREM5020...1413 41.024
GÜZEL EREN1159...1373 50.0-7.2
KALMA EMİRHAN4190...1088 61.011.7
ARKAN EGE4513...1075 71.011.1
Soyad AdBAJARANI ULVI UKD2480Toplam UKD Değişimi6.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 11.01.1
EMINOV ORKHAN9926...2268 21.02.3
NABATY TAMIR9999...2636 31.07.1
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 40.0-5.1
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 50.50.3
BIVOL ALINA9999...2383 60.5-1.3
TOLOGONTEGIN SEMETEY9999...2435 70.5-0.6
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 80.5-0.4
IYTI BASHER9999...2310 91.02.8
Soyad AdÖZTUKSAVUL İDA UKD1417Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY AHMET TALHA2447...870 11.02.5
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1112 21.03.5
KÜÇÜK AYBİKE1098...1194 31.05.5
GENÇ MERT1199...1290 40.0-16.75
ATAMAN AYŞE BEYZA2719...1171 51.04.75
BEDİR TAHA1961...1263 61.07.25
ÖZTÜRK OZAN1285...1156 71.04.5
Soyad AdÜNÜVAR KAAN UKD1096Toplam UKD Değişimi27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRAN BADE5243...860 11.03
YAROTSKI ANDREI9955...860 21.03
KARACAN ARDA TUNA5113...1382 30.0-4.8
GÜRLER SAYİM AHMET1748...860 41.03
ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN2270...860 51.03
ARSLAN EFE5629...1157 61.017.4
GÜLER MEHMET BAHA1101...860 71.03
Soyad AdALIYEV ELNUR UKD2161Toplam UKD Değişimi2.85
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVRUK HAKAN1598...1597 11.01.65
TURAN ERKAN2101...1781 21.01.65
GULESCI KADRI4863...1726 31.01.65
BEK EMIR5181...1927 41.03.15
KAPLAN BAHADIR1039...2011 51.04.5
ZUBOVA MARIYA9999...2089 60.5-1.5
DONMEZ YUSUF1908...2126 70.0-8.25
Soyad AdCUVALCI ALPEREN UKD1436Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAPAN MUHAMMET KENAN1080...1096 11.03
HANCI OSMAN TUNAY1059...1245 21.06.25
ARSLAN GAYE1089...1316 31.08.5
ŞAKA ÖMER3182...1596 40.0-7.25
DEMİR EFE ARDA1017...1308 50.5-4.25
KESİK MUHAMMED1034...1339 61.09.25
KUZUBASIOGLU KAAN1174...1364 71.010
Soyad AdYERZHAN ZHANGIR UKD1498Toplam UKD Değişimi12.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ YASİN1511...1146 11.02.75
ÇOLAK EROL CAN1048...1275 21.05.5
KESİK MUHAMMED1034...1339 30.5-5.25
DEMİR EFE ARDA1017...1308 40.5-6.25
UNLU CEYHUN EGE1046...1425 51.010
KUZUBASIOGLU KAAN1174...1364 60.5-4.5
SEVINC BEKIR4384...1440 71.010.5
Soyad AdKUSEYRI MEHMET ALI UKD2048Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANCI ILKER5294...1583 11.01.65
TEPELI HUSEYIN1187...1713 21.01.8
SARIKAS ERTAN1317...1791 31.02.7
KHVADAGIANI NIKA6000...1921 40.0-10.05
TURKMENOGLU MEHMED SAID4959...1710 51.01.8
CAN ILHAN4957...1872 60.5-3.45
AYTEKIN MURAT EREN1148...2060 71.07.8
Soyad AdMIRON LUCIAN-COSTIN UKD2504Toplam UKD Değişimi5.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
JAVADOV RAMIL9999...2106 11.01.1
MAMMADOV ZAUR9999...2422 20.5-1.1
WIECZOREK OSKAR9999...2484 30.5-0.3
IYTI BASHER9999...2310 41.02.5
BAJARANI ULVI9999...2480 50.5-0.3
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 60.5-0.5
NABATY TAMIR9999...2636 70.0-3.2
BIVOL ALINA9999...2383 81.03.4
TOLOGONTEGIN SEMETEY9999...2435 91.04
Soyad AdYÜKSEL OKTAY YİĞİT UKD1386Toplam UKD Değişimi24.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNSOY EYMEN TUNA4417...870 11.02.5
KELEŞ GÖKTUĞ YAĞIZ2556...1097 21.04
ALAGÖZ ZÜMRA MERYEM1122...1181 31.06
TAŞDEMİR DENİZ1128...1043 41.03
KABUL TARIK1142...1531 50.0-7.75
SARI MİHRAÇ BAKİ1053...1248 61.07.75
ÖZDER METE1291...1273 71.08.75
Soyad AdKARACAN ARDA TUNA UKD1382Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEY BETÜL1228...860 11.02.5
BACINOĞLU YİĞİT4526...860 21.02.5
ÜNÜVAR KAAN2340...1096 31.04
BAYSAL ALİ EREN1467...1135 41.04.75
YALÇIN BERİL2326...1199 51.06.5
GÜZEL EREN1159...1373 60.0-12.75
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1103 70.5-8.5
Soyad AdMAGHALASHVILI DAVIT UKD2469Toplam UKD Değişimi7.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN ESMA DOGA1068...1871 11.01.1
NABATY TAMIR9999...2636 20.0-2.8
TERELADZE SOPIKO9999...2141 31.01.3
KARAGOLLU AHMET5343...2195 40.5-3.3
TOLOGONTEGIN SEMETEY9999...2435 51.04.5
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 60.50.5
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 70.50.7
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 81.05
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 90.50.1
Soyad AdSEZGİN TALHA UKD1455Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDİN HALUK EFE6866...870 11.02.5
ŞANLI EFECAN5345...1119 21.03
ULUDAĞ ÖZGE4784...1206 31.04.75
AKYÜREK SARP KUANT2836...1263 41.06.25
GENÇ MERT1199...1290 50.0-18
BAYDERE EMİRHAN1042...1367 61.09.5
ÇAKMAK KÜRŞAT KAĞAN3786...1270 71.06.5
Soyad AdKESHANI KIAN UKD1124Toplam UKD Değişimi33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA EGEHAN6489...860 11.03
SAKARYA YUSUF6651...860 21.03
ÖZTÜRK TEOMAN3630...860 31.03
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1345 40.0-6.6
TAŞDEMİR DORUK UTKU6109...860 51.03
AYTIN KEREM5020...1413 61.025.2
GÜPLÜCE MELİH1206...1186 70.52.7
Soyad AdKURU BERKAY MERT UKD1478Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUHCI FURKAN EGE1053...1140 10.0-22
ÇALIKOĞLU SONER1057...1188 21.04
ŞAHİN ARDA1108...1106 31.02.75
ERBAY GULSU1046...1257 41.05.5
DUMAN TOPRAK1535...1321 51.07.25
GÖKCAN MUSTAFA MERT1026...1355 61.08.25
GENC UGUR CAN1025...1604 70.54.25
Soyad AdATAS YUNUS UKD1823Toplam UKD Değişimi10.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZMEN KEMAL1234...1560 11.03.6
ALKAN SUKRU4112...1623 20.5-5.2
TAMMAA OBAIDA9999...1603 30.0-15.6
SÖNMEZ YUNUS (B)3923...1488 41.02.4
SOKANI FAHED9979...1593 51.04.2
OZTURK EFE HAKAN1041...1819 61.09.8
CAN ILHAN4957...1872 71.011.4
Soyad AdGARAYEV SADIG UKD1657Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKER FURKAN1043...1156 11.02.2
ZENGIN ICLAL ILAYDA1053...1289 21.02.2
ÖZTÜRK MERT1028...1372 31.03.2
ERDEN BERIL1020...1443 41.04.6
ŞAKA ÖMER3182...1596 51.08.4
GENC UGUR CAN1025...1604 60.0-11.4
ALIYEV ALI9999...1505 70.0-14
Soyad AdRZAYEV ASKAR ALIAKBAR UKD2144Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAYMAZ UMIT OGUZ1220...1592 11.01.65
ARNAS ENES BUGRA1021...1756 21.01.65
ASLANHAN HALIS3095...1826 30.0-13.05
FAZLA ONDER ZAFER6175...1692 41.01.65
EREMKERE MEHMET HALIL1900...1815 51.01.8
AYTEKIN MURAT EREN1148...2060 61.05.7
OZVEREN ALI BULENT4552...1942 70.5-3.9
Soyad AdGÜPLÜCE MELİH UKD1186Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HACİALİOĞLU BEREN6419...860 11.03
GÜNAY MUHAMMED EMİR1298...860 21.03
GENÇ MUHARREM4205...1034 31.09
ARKAN EGE4513...1075 40.0-19.5
DURAN YUSUF BİLAL3905...1042 51.09.3
COŞKAN EGEMEN3888...1108 61.011.7
KESHANI KIAN9999...1124 70.5-2.7
Soyad AdJOJUA DAVIT UKD2587Toplam UKD Değişimi-5.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 11.01.1
DRASKOVIC LUKA9999...2467 21.03.4
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 30.5-1.8
MALAKHATKO VADIM9999...2497 40.0-6.2
BIVOL ALINA9999...2383 50.0-7.6
KARAGOLLU AHMET5343...2195 61.01.1
KARAOKCU ERKIN1597...2214 71.01.1
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 80.50.2
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 91.03.4
Soyad AdTAMER KAYRA UKD1358Toplam UKD Değişimi23.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI ESAT EREN1099...870 11.02.5
GÜMÜŞ ÇAĞRI1234...1062 21.03.75
ATAMAN AYŞE BEYZA2719...1171 31.06.5
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1619 40.0-4.5
YAVUZ AHMET ARİF1224...1170 51.06.5
KÜÇÜK AYBİKE1098...1194 61.07
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1401 70.51.5
Soyad AdDENİZ YAĞIZ EFE UKD1103Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ POLAT HAZAR4286...860 11.03
YALÇIN NEHİR4100...860 21.03
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1389 30.0-4.8
YÜCE İPEK5577...860 41.03
YÜCE BATU5592...860 51.03
GANBARLI HUSEYN9999...1307 61.022.8
KARACAN ARDA TUNA5113...1382 70.510.2
Soyad AdFARAHAT ALI UKD2414Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 11.01.1
MALAKHATKO VADIM9999...2497 20.51.1
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 30.0-3.6
TASDOGEN DINCER2845...2120 40.5-3.5
TANRIVERDI ENES3486...2119 51.01.5
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 60.50.7
DRASKOVIC LUKA9999...2467 71.05.7
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 81.06.4
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 90.50.5
Soyad AdPARLAKBİLEK KERİM ERDAL UKD1401Toplam UKD Değişimi19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSU MERT ALİ6576...870 11.02.5
DÜDÜKÇÜ ZEYNEP4620...1116 21.04
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1183 31.05.5
SARI MİHRAÇ BAKİ1053...1248 41.07.5
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1619 50.0-5.5
AYTİN ALİ YİĞİT2424...1240 61.07.25
TAMER KAYRA1533...1358 70.5-1.5
Soyad AdOZVEREN ALI BULENT UKD1942Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LUTFIJA KLIND9999...1322 11.02
KARGI MERT1044...1699 20.0-16
ASIKOGLU ENGIN CAN1057...1591 31.02.2
ASLAN LINA2711...1666 41.03.4
ARNAS ENES BUGRA1021...1756 51.05.2
ŞERBETÇİ MUZAFFER4600...1575 61.02.2
RZAYEV ASKAR ALIAKBAR8881...2144 70.55.2
Soyad AdUSLU SENIZ UKD1394Toplam UKD Değişimi23.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEFELİ HASAN MİRZA1084...1055 11.03
YILDIZ ESMA1045...1223 21.06.75
CELIK HAKAN1046...1290 31.09
ALIYEV ALI9999...1505 40.0-8.75
GÖBEL ATABERK1028...1287 51.08.75
BACINOĞLU EFE6733...1345 61.010.75
ŞAKA ÖMER3182...1596 70.0-6
Soyad AdSHANAVA KONSTANTINE UKD2519Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TASDOGEN DINCER2845...2120 11.01.1
TOLOGONTEGIN SEMETEY9999...2435 20.0-6.2
FARAHAT ALI9999...2414 31.03.6
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 40.0-5.7
IYTI BASHER9999...2310 51.02.3
MAMMADOV ZAUR9999...2422 60.5-1.3
BIVOL ALINA9999...2383 71.03.2
QUPARADZE GIGA9999...2520 80.50
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 91.03.6
Soyad AdAYSOY VEYSI UKD1965Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ TUNAHAN1057...1546 11.02.2
CAPUTCUOGLU ZEKI BERKE1036...1708 20.5-6.4
ISIN RECEP5824...1621 31.02.4
TAMMAA OBAIDA9999...1603 41.02.2
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 51.015
DONMEZ YUSUF1908...2126 60.54.2
ZUBOVA MARIYA9999...2089 70.0-6.6
Soyad AdDEMİR EFE ARDA UKD1308Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN CEM5577...966 11.02.5
TURAN TEOMAN1030...966 21.02.5
UNLU CEYHUN EGE1046...1425 30.54
YERZHAN ZHANGIR9998...1498 40.56.25
CUVALCI ALPEREN1059...1436 50.54.25
KELES MUHAMMET OKTEM1052...1412 60.53.5
GÜVEN HASAN KEREM1057...966 71.02.5
Soyad AdHANÇERLİ KAAN UKD1345Toplam UKD Değişimi15.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI MİRAY MELEK6151...870 11.02.5
BILGEN ARAS6121...1083 21.04.5
AYDIN NİSANUR1298...1151 31.06.25
KABUL TARIK1142...1531 40.0-6.5
ALAGÖZ ZÜMRA MERYEM1122...1181 51.07
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1183 60.5-5.25
YAVUZ AHMET ARİF1224...1170 71.06.75
Soyad AdARSLAN GAYE UKD1316Toplam UKD Değişimi27.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR BARAN1004...966 11.02.5
BÜYÜK BADE1036...966 21.02.5
CUVALCI ALPEREN1059...1436 30.0-8.5
GÖBEL GÖRKEM1082...1152 41.07
ERDEN BERIL1020...1443 51.016.75
ÖZTÜRK MERT1028...1372 61.014.5
ISMAYILOV ARTURAN9999...1462 70.0-7.5
Soyad AdARKAN EGE UKD1075Toplam UKD Değişimi51.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ AHMET FURKAN5878...860 11.03
YILMAZ TOPRAK YASİN2541...860 21.03
GANBARLI HUSEYN9999...1307 31.023.7
GÜPLÜCE MELİH1206...1186 41.019.5
AYTIN KEREM5020...1413 50.0-3.6
BAYSAL ALİ EREN1467...1135 61.017.4
CİVELEK MEHMET EREN1795...1171 70.0-11.1
Soyad AdBAYDERE EMİRHAN UKD1367Toplam UKD Değişimi7.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNTAŞ ZEHRANAZ1130...870 11.02.5
KAYA SARP1142...1088 21.04
YAVUZ AHMET ARİF1224...1170 30.5-6.25
TEKE GALİP EREN1043...1018 41.02.75
GÖL RÜYA NİSA1112...1223 51.07.75
SEZGİN TALHA1104...1455 60.0-9.5
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1183 71.06.5
Soyad AdQUPARADZE GIGA UKD2520Toplam UKD Değişimi-4.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANRIVERDI ENES3486...2119 11.01.1
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 20.0-6
JAVADOV RAMIL9999...2106 31.01.1
MANIK MIKULAS9999...2415 40.5-1.4
KARAOKCU ERKIN1597...2214 51.01.4
MALAKHATKO VADIM9999...2497 61.04.7
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 70.0-3.9
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 80.50
MAMMADOV ZAUR9999...2422 90.5-1.3
Soyad AdTEVZADZE MARIAM UKD1984Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAMAN HALIT1960...1551 11.02.2
ILKBAHAR NIMET SERAY1011...1698 21.03.2
BEKTAS MUSTAFA4460...1591 31.02.2
ZUBOVA MARIYA9999...2089 40.0-7.2
TURAN ERKAN2101...1781 51.04.8
ASLANHAN HALIS3095...1826 61.05.8
BEK EMIR5181...1927 70.0-11.6
Soyad AdYALÇIN BERİL UKD1199Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRLER SAYİM AHMET1748...860 11.03
DURUKAN NAZLICAN4809...860 21.03
KALMA BEDİRHAN4207...1066 31.09.6
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1108 41.011.4
KARACAN ARDA TUNA5113...1382 50.0-7.8
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1345 60.0-9
SAKARYA YUSUF6651...860 71.03
Soyad AdGENÇ MERT UKD1290Toplam UKD Değişimi49.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ECRİN SÜMEYYE1062...870 11.03
KILIÇ BENGİSU1043...1070 21.06.6
ZORLU SAFA FURKAN1121...1065 31.06.6
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1417 41.020.1
SEZGİN TALHA1104...1455 51.021.6
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1562 60.0-5.1
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1619 70.0-3.6
Soyad AdISIKVER GIRAY UKD1418Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOY KAGAN3166...1089 11.03
MALKOC ORHAN CAGAN1011...1239 20.5-5.75
UZUN AYBUKE1175...1204 31.05.75
KESİK MUHAMMED1034...1339 41.09.75
ISMAYILOV ARTURAN9999...1462 50.51.5
GUL ARMAGAN4338...1325 60.5-3.25
UNLU CEYHUN EGE1046...1425 70.50.25
Soyad AdSANIKIDZE TORNIKE UKD2520Toplam UKD Değişimi-2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERELADZE SOPIKO9999...2141 11.01.1
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 20.5-0.7
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 31.03.6
TOLOGONTEGIN SEMETEY9999...2435 40.5-1.2
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 50.0-6
MANIK MIKULAS9999...2415 61.03.6
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 70.5-0.7
FARAHAT ALI9999...2414 80.0-6.4
MALAKHATKO VADIM9999...2497 91.04.7
Soyad AdOZSAKALLIOGLU OKAN UKD1995Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZBAKIR AHMET EMRE1785...1568 11.02.2
ALTIN HALIS1478...1718 21.03.4
ASLAN MUHAMMED SADIK2298...1626 31.02.2
DONMEZ YUSUF1908...2126 40.0-6.4
SARIKAS ERTAN1317...1791 51.04.8
BEK EMIR5181...1927 60.0-11.8
CAPUTCUOGLU ZEKI BERKE1036...1708 71.03.2
Soyad AdÖZTÜRK OZAN UKD1156Toplam UKD Değişimi54.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IRIZ ÖMER FARUK3582...870 11.03
ŞAHİN MUHAMMED ALİ5119...870 21.03
ÖZDER METE1291...1273 31.019.8
KOCAMAN DORUK EFE1128...1392 40.0-6
CEVHER ÖMER SAMİ1211...1306 51.021
AKYÜREK SARP KUANT2836...1263 61.019.5
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1417 70.0-5.4
Soyad AdARSLAN EFE UKD1157Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖL MELİS3020...860 11.03
KÖKSAL ETHEM KEMAL5673...860 21.03
AKDAĞ MERT BORA2643...860 31.03
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1389 40.0-6.3
GENÇ MUHARREM4205...1034 51.09.9
ÜNÜVAR KAAN2340...1096 60.0-17.4
ATALAR OĞUZ KEREM5763...1030 71.09.9
Soyad AdERDEN BERIL UKD1443Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CALISKAN MEHMET MELIKSAH5863...1116 11.03.25
TIRYAKI SUDEN1023...1251 21.06.25
GUL ARMAGAN4338...1325 31.08.5
GARAYEV SADIG9999...1657 40.0-5.75
ARSLAN GAYE1089...1316 50.0-16.75
UREL ARDA MERT1061...1172 61.04.25
GÖBEL ATABERK1028...1287 71.07.25
Soyad AdMAMMADOV ZAUR UKD2422Toplam UKD Değişimi10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CATAL UKTENUR3764...1762 11.01.1
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 20.51.1
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 30.50.6
NABATY TAMIR9999...2636 40.0-2.3
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 51.01.1
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 60.51.3
MALAKHATKO VADIM9999...2497 71.06
TOLOGONTEGIN SEMETEY9999...2435 80.50.2
QUPARADZE GIGA9999...2520 90.51.3
Soyad AdGRIGORIEV ARMEN UKD2157Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOKANI FAHED9979...1593 11.01.65
SAHIN ONUR4351...1769 21.01.65
KHVADAGIANI NIKA6000...1921 30.0-12
ILKBAHAR NIMET SERAY1011...1698 41.01.65
AYSOY VEYSI1427...1965 50.0-11.25
FAZLA ONDER ZAFER6175...1692 61.01.65
ARNAS ENES BUGRA1021...1756 71.01.65
Soyad AdAYTIN KEREM UKD1413Toplam UKD Değişimi-26.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ YİĞİT2839...860 11.02.5
AKSOY TARIK BERK4358...860 21.02.5
COŞKAN EGEMEN3888...1108 31.03.5
CİVELEK MEHMET EREN1795...1171 40.0-20
ARKAN EGE4513...1075 51.03
KESHANI KIAN9999...1124 60.0-21
DURAN YUSUF BİLAL3905...1042 71.02.75
Soyad AdÖZTÜRK MERT UKD1372Toplam UKD Değişimi17.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURT İREM NAZ1461...1026 11.02.75
KOÇOĞLU EREN1009...1196 21.06.75
GARAYEV SADIG9999...1657 30.0-4
HANCI OSMAN TUNAY1059...1245 41.08.25
SOPIA ANTIA9999...1275 51.09.25
ARSLAN GAYE1089...1316 60.0-14.5
TOPRAK FATMANUR1040...1267 71.09
Soyad AdWIECZOREK OSKAR UKD2484Toplam UKD Değişimi-16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 11.01.1
BIVOL ALINA9999...2383 20.5-1.4
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 30.50.3
EMINOV ORKHAN9926...2268 40.0-7.8
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 50.5-3.1
TASDOGEN DINCER2845...2120 60.5-3.9
TERELADZE SOPIKO9999...2141 70.5-3.8
PEKER SERDAR1061...1849 81.01.1
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 91.01.5
Soyad AdKAPLAN BAHADIR UKD2011Toplam UKD Değişimi-3.15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANACOGLU CISEL1046...1568 11.01.65
SAZLIK MUCAHIT1098...1704 21.02.1
HASANOV ELMAN9999...1661 31.01.65
ŞERBETÇİ MUZAFFER4600...1575 41.01.65
ALIYEV ELNUR9999...2161 50.0-4.5
KHVADAGIANI NIKA6000...1921 60.0-9.3
OZSAKALLIOGLU AKIN2357...1807 71.03.6
Soyad AdÇOLAK FURKAN UKD1225Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEBECİ BATUHAN4717...870 11.03
KORKMAZ RÜYANAZ1135...1040 21.07.8
KABUL TARIK1142...1531 30.0-4.2
ÖZEN ÜLGEN ECE1096...1046 41.08.1
TAŞDEMİR DENİZ1128...1043 51.07.8
HUMBATOVA NAZLI9999...1385 61.021.3
KOCAMAN DORUK EFE1128...1392 70.0-8.4
Soyad AdAKYÜREK SARP KUANT UKD1263Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AZGI MEHMET AKİF1921...870 11.03
IŞIKLI KEREM1095...1042 21.06.6
OCAK FURKAN1120...1095 31.08.4
SEZGİN TALHA1104...1455 40.0-7.5
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1112 51.09
ÖZTÜRK OZAN1285...1156 60.0-19.5
ŞANLI EFECAN5345...1119 71.09.3
Soyad AdDURMUŞ ÇINAR UKD1130Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARBUZOĞLU DURU SU3518...860 11.03
SARAY KORHAN EFE3854...860 21.03
GÜLER MEHMET BAHA1101...860 31.03
GÜZEL EREN1159...1373 40.0-6
BACINOĞLU YİĞİT4526...860 51.03
EREN ZÜMRA ESLEM1858...1080 61.012.9
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1389 70.0-5.4
Soyad AdUNLU CEYHUN EGE UKD1425Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAHIN OMER FARUK1029...966 11.02.5
KELEŞOĞLU AHMET1054...1247 21.06.75
DEMİR EFE ARDA1017...1308 30.5-4
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1408 41.012
YERZHAN ZHANGIR9998...1498 50.0-10
CELIK HAKAN1046...1290 61.08
ISIKVER GIRAY1061...1418 70.5-0.25
Soyad AdTOLOGONTEGIN SEMETEY UKD2435Toplam UKD Değişimi4.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 21.06.2
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 30.52.2
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 40.51.2
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 50.0-4.5
EMINOV ORKHAN9926...2268 61.02.8
BAJARANI ULVI9999...2480 70.50.6
MAMMADOV ZAUR9999...2422 80.5-0.2
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 90.0-4
Soyad AdASLANHAN HALIS UKD1826Toplam UKD Değişimi28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTURAN AHMETHAN TAHSIN1046...1437 11.02.2
YILDIZ ZEKERYA3024...1636 21.05
RZAYEV ASKAR ALIAKBAR8881...2144 31.017.4
AYTEKIN MURAT EREN1148...2060 40.0-4.2
SAZLIK MUCAHIT1098...1704 51.06.6
TEVZADZE MARIAM9999...1984 60.0-5.8
TURKMENOGLU MEHMED SAID4959...1710 71.06.8
Soyad AdCOŞKAN EGEMEN UKD1108Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SERTAN4361...860 11.03
YALÇIN MUHAMMET YAĞIZ1166...860 21.03
AYTIN KEREM5020...1413 30.0-4.2
GÜNER ÖMER EYMEN4887...860 41.03
YAROTSKI ANDREI9955...860 51.03
GÜPLÜCE MELİH1206...1186 60.0-11.7
ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN2270...860 71.03
Soyad AdKLEKOWSKI MACIEJ UKD2467Toplam UKD Değişimi0.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 11.01.1
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 20.50.7
MAMMADOV ZAUR9999...2422 30.5-0.6
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 41.05.7
NABATY TAMIR9999...2636 50.0-2.8
FARAHAT ALI9999...2414 60.5-0.7
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 70.5-0.7
TURAN ASIM4473...2048 81.01.1
JOJUA DAVIT9999...2587 90.0-3.4
Soyad AdÖZDER METE UKD1273Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN GÖKTUĞ1043...870 11.03
YALÇINKAYA CEMRESU1128...1044 21.06.3
ÖZTÜRK OZAN1285...1156 30.0-19.8
OCAK FURKAN1120...1095 41.08.1
TURAL EMİRHAN1100...1125 51.09
ÇELEBİ TUĞRA1133...1182 61.011.4
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1386 70.0-10.5
Soyad AdSOPIA ANTIA UKD1275Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN HASAN KEREM1057...966 11.03
ALIYEV ALI9999...1505 20.0-6.3
SOY KAGAN3166...1089 31.07.8
ÇETİN FURKAN1028...1079 41.07.5
ÖZTÜRK MERT1028...1372 50.0-11.1
EKER FURKAN1043...1156 61.010.2
KURAL OĞUZHAN6739...1358 71.018.3
Soyad AdSARIKAS ERTAN UKD1791Toplam UKD Değişimi16.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GUNES SELAHATTIN6289...1390 11.02.2
NALBANTOĞLU SEYFETTIN2195...1407 21.02.2
KUSEYRI MEHMET ALI4951...2048 30.0-3.6
ERASLAN YAGMUR1032...1625 41.05.6
OZSAKALLIOGLU OKAN2358...1995 50.0-4.8
TOKER KENAN4073...1680 61.07
TEPELI HUSEYIN1187...1713 71.07.8
Soyad AdCEVHER ÖMER SAMİ UKD1306Toplam UKD Değişimi3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI UYGAR1124...870 11.02.5
DÖĞMEN MUHAMMED ALİ1166...1046 21.04.5
ERDAL EYLÜL6103...1160 31.07.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1562 40.0-4.75
ÖZTÜRK OZAN1285...1156 50.0-17.5
YILMAZ ELA2627...1066 61.05
DEMİRCİ HAMDİ EFE1062...1126 71.06.5
Soyad AdBACINOĞLU EFE UKD1345Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ SELÇUK5242...1000 11.02.75
ÖZTÜRK ÖMER1148...1179 21.07
ISMAYILOV ARTURAN9999...1462 30.0-8.5
KOÇOĞLU EREN1009...1196 41.07.5
GÜVEN HASAN KEREM1057...966 51.02.5
USLU SENIZ1081...1394 60.0-10.75
ÇOBAN AYŞEGÜL1041...1203 71.07.75
Soyad AdOZTURK EFE HAKAN UKD1819Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSOY TARIK3651...1409 11.02.2
ISIN RECEP5824...1621 20.0-15.2
HANCI ILKER5294...1583 31.04
ASLAN MUHAMMED SADIK2298...1626 41.05
TOKER KENAN4073...1680 51.06.2
ATAS YUNUS1957...1823 60.0-9.8
ŞERBETÇİ MUZAFFER4600...1575 71.04
Soyad AdGANBARLI HUSEYN UKD1307Toplam UKD Değişimi-22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEY ENES MELİK3057...860 11.02.5
CUMBUL KEREM5010...860 21.02.5
ARKAN EGE4513...1075 30.0-19.75
AYDIN LARANUR5345...1033 41.04.25
KALMA BEDİRHAN4207...1066 51.05
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1103 60.0-19
GÜNER ÖMER EYMEN4887...860 71.02.5
Soyad AdKARAOKCU ERKIN UKD2214Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NABATY TAMIR9999...2636 10.0-1.65
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 21.07.8
DURAN ESMA DOGA1068...1871 31.01.8
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 40.54.65
QUPARADZE GIGA9999...2520 50.0-2.1
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 61.02.7
JOJUA DAVIT9999...2587 70.0-1.65
TERELADZE SOPIKO9999...2141 80.5-1.5
TASDOGEN DINCER2845...2120 91.05.55
Soyad AdOZKAN TAHA UKD1722Toplam UKD Değişimi12.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DORUK MUSTAFA3354...1288 11.02.2
ZUBOVA MARIYA9999...2089 20.0-2.2
TAHAOGLU ERSON2616...1528 30.0-15
GUNES SELAHATTIN6289...1390 41.02.4
IYIGUN EMIRHAN1234...1533 51.05
ISIN RECEP5824...1621 61.07.2
EREMKERE MEHMET HALIL1900...1815 71.012.6
Soyad AdŞAHİN ARDA UKD1106Toplam UKD Değişimi69
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVINC BEKIR4384...1440 10.0-3.6
KAHVECİ FURKAN BATUHAN1794...966 21.03
KURU BERKAY MERT1014...1478 30.0-3.3
KORKMAZ SELÇUK5242...1000 41.010.8
TIRYAKI SUDEN1023...1251 51.020.7
YAĞCI EFE1025...1185 61.018.3
DUMAN TOPRAK1535...1321 71.023.1
Soyad AdDRASKOVIC LUKA UKD2467Toplam UKD Değişimi-16.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKER SERDAR1061...1849 11.01.1
JOJUA DAVIT9999...2587 20.0-3.4
TASDOGEN DINCER2845...2120 30.5-3.9
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 40.5-3
TERELADZE SOPIKO9999...2141 51.01.3
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 60.5-0.7
FARAHAT ALI9999...2414 70.0-5.7
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 80.5-3.4
TURAN ASIM4473...2048 91.01.1
Soyad AdAYHAN ATEŞ ATABEY UKD1108Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SEFA MUSTAFA6748...860 11.03
TEKİR NAZLI NİDA4260...860 21.03
ŞAHİN ALPEREN6344...860 31.03
YALÇIN BERİL2326...1199 40.0-11.4
SARAY KORHAN EFE3854...860 51.03
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1389 60.0-4.8
GÜNEŞ DENİZ EREN2477...860 71.03
Soyad AdÇAKMAK KÜRŞAT KAĞAN UKD1270Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞAN ORUÇ EFE4542...870 11.03
ZORLU SAFA FURKAN1121...1065 20.0-22.8
ALTUNSOY EYMEN TUNA4417...870 31.03
KELEŞ GÖKTUĞ YAĞIZ2556...1097 41.08.1
ÖZBUCAK KEREM6192...1158 51.010.5
IŞIKLI KEREM1095...1042 61.06.3
SEZGİN TALHA1104...1455 70.0-7.8
Soyad AdIYTI BASHER UKD2310Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 11.01.65
AYDIN HAKAN1716...1753 21.01.65
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 30.0-4.2
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 40.0-3.75
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 50.0-3.45
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 61.01.65
DURAN ESMA DOGA1068...1871 71.01.65
MANIK MIKULAS9999...2415 81.09.6
BAJARANI ULVI9999...2480 90.0-4.2
Soyad AdKELEŞ GÖKTUĞ YAĞIZ UKD1097Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RIZALI AMIN9999...870 11.03
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1386 20.0-4.8
FURTUN BEGÜM SU5807...870 31.03
ÇAKMAK KÜRŞAT KAĞAN3786...1270 40.0-8.1
KARA GÖKALP5023...870 51.03
ŞANLITÜRK HAKAN ENES5600...870 61.03
Soyad AdKOKSAL RECEP UKD1811Toplam UKD Değişimi-11.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNMEZ HÜSEYİN3483...1396 11.02.2
ŞERBETÇİ MUZAFFER4600...1575 20.0-16
YILDIZ TUNAHAN1057...1546 30.5-6.4
YAKIN HUSNU6226...1398 41.02.2
TAMMAA OBAIDA9999...1603 51.04.6
CAPUTCUOGLU ZEKI BERKE1036...1708 60.5-2.8
ERASLAN ECEM5319...1588 71.04.4
Soyad AdKELES MUHAMMET OKTEM UKD1412Toplam UKD Değişimi0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRER ÖMER SABRİ4761...1084 11.03.25
TOKBAS SILA1161...1243 20.5-5.5
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1408 30.0-12.75
YARAN ONUR ALP1015...966 41.02.5
ZENGIN ICLAL ILAYDA1053...1289 51.08.25
DEMİR EFE ARDA1017...1308 60.5-3.5
AKKAYA KAĞAN1046...1275 71.08
Soyad AdSAKA IRFAN UKD1947Toplam UKD Değişimi-20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HELALIAN AMIN9999...1545 11.02.2
FAZLA ONDER ZAFER6175...1692 21.03.8
ŞERBETÇİ MUZAFFER4600...1575 30.0-17.8
TOKER KENAN4073...1680 40.0-16.4
HANCI ILKER5294...1583 51.02.2
CAYMAZ UMIT OGUZ1220...1592 61.02.2
HASANOV ELMAN9999...1661 71.03.2
Soyad AdKÜÇÜK AYBİKE UKD1194Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN AHMET EFE4263...870 11.03
PERÇİN ALİ1197...1020 21.08.1
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1417 30.0-6.6
KORKMAZ RÜYANAZ1135...1040 41.08.7
AKTAŞ SERHAT1114...1000 51.07.5
TAMER KAYRA1533...1358 60.0-8.4
KOCAMAN EREN1120...870 71.03
Soyad AdKALMA EMİRHAN UKD1088Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRIŞ RANA ÖZGE4473...860 11.03
YAŞAR BURAK4375...860 21.03
GÜZEL EREN1159...1373 30.0-4.8
GÜNEŞ DENİZ EREN2477...860 41.03
ŞAHİN ALPEREN6344...860 51.03
CİVELEK MEHMET EREN1795...1171 60.0-11.7
SARAY KORHAN EFE3854...860 71.03
Soyad AdKESIK EYLUL SILA UKD1334Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBAĞ TOLGAHAN1040...966 11.02.5
UREL ARDA MERT1061...1172 20.0-17.75
MALKOC ORHAN CAGAN1011...1239 31.09.25
SEVGI MERTALI1115...1187 40.0-17.5
AKYOL MERTCAN1024...1124 51.05.75
EKİZ BATURALP1044...1136 61.06
ÖZTÜRK ÖMER1148...1179 71.07.25
Soyad AdRADOVANOVIC NIKOLA UKD2416Toplam UKD Değişimi-8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN HAKAN1716...1753 10.5-3.9
VURAL SALIH5406...1605 21.01.1
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 30.0-3.6
TANRIVERDI ENES3486...2119 40.5-3.5
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 51.01.1
DRASKOVIC LUKA9999...2467 60.50.7
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 70.50.7
EMINOV ORKHAN9926...2268 81.03
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 90.0-3.6
Soyad AdSEVINC BEKIR UKD1440Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ARDA1108...1106 11.03
ERBAY GULSU1046...1257 21.06.5
DUMAN TOPRAK1535...1321 31.08.5
GENC UGUR CAN1025...1604 40.0-7
CELIK HAKAN1046...1290 50.5-5
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1408 61.011.5
YERZHAN ZHANGIR9998...1498 70.0-10.5
Soyad AdDOGAN NAZMI CAN UKD2229Toplam UKD Değişimi-5.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL SALIH5406...1605 10.5-5.85
KARAOKCU ERKIN1597...2214 20.0-7.8
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 31.01.8
DRASKOVIC LUKA9999...2467 40.54.5
WIECZOREK OSKAR9999...2484 50.54.65
DURAN ESMA DOGA1068...1871 60.5-5.85
TANRIVERDI ENES3486...2119 70.0-9.75
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 81.01.65
MANIK MIKULAS9999...2415 91.011.1
Soyad AdAYTEKIN MURAT EREN UKD2060Toplam UKD Değişimi-4.05
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERASLAN ECEM5319...1588 11.01.65
SENOCAK METIN6357...1669 21.01.65
KARGI MERT1044...1699 31.01.65
ASLANHAN HALIS3095...1826 41.03.15
DONMEZ YUSUF1908...2126 50.51.35
RZAYEV ASKAR ALIAKBAR8881...2144 60.0-5.7
KUSEYRI MEHMET ALI4951...2048 70.0-7.8
Soyad AdAYTİN ALİ YİĞİT UKD1240Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞ ÖMER MUSA5966...870 11.03
ÖZEN ÜLGEN ECE1096...1046 21.07.5
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1619 30.0-3.3
ZORLU SAFA FURKAN1121...1065 41.08.1
DÜDÜKÇÜ ZEYNEP4620...1116 51.09.9
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1401 60.0-8.7
ŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN2620...1106 71.09.6
Soyad AdBAYSAL ALİ EREN UKD1135Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAOĞLU UMUT ALİ5620...860 11.03
GÜNDOĞDU BURAK5569...860 21.03
AKDOĞAN İLAYDA1451...860 31.03
KARACAN ARDA TUNA5113...1382 40.0-5.7
ATALAR OĞUZ KEREM5763...1030 51.010.8
ARKAN EGE4513...1075 60.0-17.4
TAŞDEMİR DORUK UTKU6109...860 71.03
Soyad AdÇELEBİ TUĞRA UKD1182Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EV YUSUF KERİM4324...870 11.03
ÖZKAN GÜRKAN1134...1015 21.08.4
KOCAMAN DORUK EFE1128...1392 30.0-6.9
PERÇİN ALİ1197...1020 41.08.7
KOCAMAN EREN1120...870 51.03
ÖZDER METE1291...1273 60.0-11.4
KORKMAZ RÜYANAZ1135...1040 71.09.3
Soyad AdKALMA BEDİRHAN UKD1066Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULOĞLU BERKAY4830...860 11.03
YÜCE BATU5592...860 21.03
YALÇIN BERİL2326...1199 30.0-9.6
HACİALİOĞLU BEREN6419...860 41.03
GANBARLI HUSEYN9999...1307 50.0-6
KAYA EGEHAN6489...860 61.03
ŞAHİN ALPEREN6344...860 71.03
Soyad AdKUZUBASIOGLU KAAN UKD1364Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOSTANCI FATİH ALPER1077...1000 11.02.75
ÇOBAN AYŞEGÜL1041...1203 21.07.25
GENC UGUR CAN1025...1604 30.0-5
TOKBAS SILA1161...1243 41.08.5
MUHCI FURKAN EGE1053...1140 51.05.5
YERZHAN ZHANGIR9998...1498 60.54.5
CUVALCI ALPEREN1059...1436 70.0-10
Soyad AdMALAKHATKO VADIM UKD2497Toplam UKD Değişimi-10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN ASIM4473...2048 11.01.1
FARAHAT ALI9999...2414 20.5-1.1
BIVOL ALINA9999...2383 31.03.4
JOJUA DAVIT9999...2587 41.06.2
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 50.0-5.3
QUPARADZE GIGA9999...2520 60.0-4.7
MAMMADOV ZAUR9999...2422 70.0-6
TANRIVERDI ENES3486...2119 81.01.1
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 90.0-4.7
Soyad AdCAN ILHAN UKD1872Toplam UKD Değişimi-8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ YASIN3855...1513 11.02.2
ASLAN MUHAMMED SADIK2298...1626 20.0-16.2
ERASLAN ECEM5319...1588 31.03.2
KARBUZ BARAN2668...1641 41.04.2
KARGI MERT1044...1699 51.05.4
KUSEYRI MEHMET ALI4951...2048 60.54.6
ATAS YUNUS1957...1823 70.0-11.4
Soyad AdKESİK MUHAMMED UKD1339Toplam UKD Değişimi18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR AYSU BETÜL1075...966 11.02.5
OTYILDIZ BUĞRA KAĞAN1048...1176 21.07
YERZHAN ZHANGIR9998...1498 30.55.25
ISIKVER GIRAY1061...1418 40.0-9.75
OZGEN EMIR UTKU1025...1465 51.016.75
CUVALCI ALPEREN1059...1436 60.0-9.25
MUHCI FURKAN EGE1053...1140 71.06
Soyad AdBIVOL ALINA UKD2383Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
WIECZOREK OSKAR9999...2484 20.52.1
MALAKHATKO VADIM9999...2497 30.0-5.1
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 41.01.65
JOJUA DAVIT9999...2587 51.011.4
BAJARANI ULVI9999...2480 60.51.95
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 70.0-4.8
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 80.0-5.1
TANRIVERDI ENES3486...2119 90.5-4.8
Soyad AdTAMMAA OBAIDA UKD1603Toplam UKD Değişimi35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPÇUOĞLU SEBAHATTİN5905...1322 11.02
EREMKERE MEHMET HALIL1900...1815 20.55.4
ATAS YUNUS1957...1823 31.015.6
AYSOY VEYSI1427...1965 40.0-2.2
KOKSAL RECEP2275...1811 50.0-4.6
AKYÜREK YUNUS EMRE4956...1322 61.02
DEMIRBAS FATIH1856...1890 71.016.8
Soyad AdHUMBATOVA NAZLI UKD1385Toplam UKD Değişimi-17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNTAŞ BERK2195...870 11.02.5
OCAK FURKAN1120...1095 20.0-21
AKDİN HALUK EFE6866...870 31.02.5
KAYA SARP1142...1088 41.03.75
ERDAL EYLÜL6103...1160 51.05.5
ÇOLAK FURKAN1048...1225 60.0-17.75
GÖL RÜYA NİSA1112...1223 71.07.25
Soyad AdGENÇ MUHARREM UKD1034Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜKKARAHAN MUSTAFA KAĞAN3034...860 11.03
ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN2270...860 21.03
GÜPLÜCE MELİH1206...1186 30.0-9
KIRAN BADE5243...860 41.03
ARSLAN EFE5629...1157 50.0-9.9
POLATTAŞ EMİN BERKAY3550...860 61.03
YILDIZ KÜBRA3029...1273 71.024
Soyad AdBEDİR TAHA UKD1263Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYAZIT İDİL1336...870 11.03
ŞAHİN ARDA ADA1049...1049 21.06.9
TAŞDEMİR DENİZ1128...1043 30.0-23.4
BILGEN ARAS6121...1083 41.07.8
KAYA BURAK ALPARSLAN1151...1131 51.09.6
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1417 60.0-8.7
DÜDÜKÇÜ ZEYNEP4620...1116 71.09
Soyad AdGÖKCAN MUSTAFA MERT UKD1355Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKER ALI1079...1000 11.02.75
YAĞCI EFE1025...1185 21.07
ALIYEV ALI9999...1505 30.0-7.5
ÇOBAN AYŞEGÜL1041...1203 41.07.5
KURU BERKAY MERT1014...1478 60.0-8.25
UGURLU AYDIN EMIN1037...1262 70.5-3.25
Soyad AdEMINOV ORKHAN UKD2268Toplam UKD Değişimi10.35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IYIGUN LEVENT BURAK3278...1605 11.01.65
BAJARANI ULVI9999...2480 20.0-3.45
GOKPINAR EMIN1872...1996 31.02.55
WIECZOREK OSKAR9999...2484 41.011.7
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 50.0-1.8
TOLOGONTEGIN SEMETEY9999...2435 60.0-4.2
TASDOGEN DINCER2845...2120 71.04.5
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 80.0-4.5
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 90.53.9
Soyad AdDOLGUN CAN UKD1861Toplam UKD Değişimi-10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSOZ CELALETTIN3781...1359 11.02.2
ERASLAN YAGMUR1032...1625 21.04
ZUBOVA MARIYA9999...2089 30.0-4.2
ZAVALSIZ ADEM6571...1639 40.5-5.6
ISIN RECEP5824...1621 50.5-6
ASLAN LINA2711...1666 61.05
ASLAN MUHAMMED SADIK2298...1626 70.5-5.8
Soyad AdGUL ARMAGAN UKD1325Toplam UKD Değişimi18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇAY EMİRHAN1053...966 11.02.5
MUHCI FURKAN EGE1053...1140 21.06.5
ERDEN BERIL1020...1443 30.0-8.5
OTYILDIZ BUĞRA KAĞAN1048...1176 41.07.5
UREL ARDA MERT1061...1172 51.07.5
ISIKVER GIRAY1061...1418 60.53.25
Soyad AdKJARTANSSON GUDMUNDUR UKD2468Toplam UKD Değişimi-19.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 11.01.1
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 20.0-3.2
TANRIVERDI ENES3486...2119 30.5-3.9
KARAOKCU ERKIN1597...2214 40.5-3.1
TASDOGEN DINCER2845...2120 50.5-3.9
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 61.01.6
MANIK MIKULAS9999...2415 70.5-0.7
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 80.0-5
EMINOV ORKHAN9926...2268 90.5-2.6
Soyad AdALKAN SUKRU UKD1623Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL SALİM1385...1322 11.02
ATAS YUNUS1957...1823 20.55.2
OZSAKALLIOGLU AKIN2357...1807 30.54.8
GULESCI KADRI4863...1726 40.52.8
ZAVALSIZ ADEM6571...1639 51.010.4
EREN YUSUF KEMAL1493...1864 60.0-4
BARDAK ISMAIL KAYRA4944...1464 71.05.8
Soyad AdATAMAN AYŞE BEYZA UKD1171Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNİNDİ AHMET EGE1095...870 11.03
ARICI İSMAİL1656...1010 21.08.7
TAMER KAYRA1533...1358 30.0-7.8
AKBULUT ATA YENER1124...1000 41.08.1
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1417 50.0-5.7
ÖZEN ÜLGEN ECE1096...1046 61.09.9
PERÇİN ALİ1197...1020 71.09
Soyad AdYAVUZ YAREN UKD1020Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLATTAŞ EMİN BERKAY3550...860 11.03
ÖZTÜRK TEOMAN3630...860 20.0-3
KARBUZOĞLU DURU SU3518...860 31.03
SARAY KORHAN EFE3854...860 40.0-3
YILMAZ TOPRAK YASİN2541...860 51.03
KILIÇ POLAT HAZAR4286...860 60.50
SEVENCAN MEHMET KEMAL2569...860 71.03
Soyad AdIŞIKLI KEREM UKD1042Toplam UKD Değişimi40.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİNKAYA OZAN EGE1095...870 11.03
AKYÜREK SARP KUANT2836...1263 20.0-6.6
OSMA SERHAT TAHA1135...870 31.03
ULUDAĞ ÖZGE4784...1206 41.021.6
TÜRK İSMAİL BOLKAR3207...1240 51.022.8
ÇAKMAK KÜRŞAT KAĞAN3786...1270 60.0-6.3
PİLGE ÖMER FARUK1118...870 71.03
Soyad AdCELIK HAKAN UKD1290Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN GÜLDEREN1024...966 11.03
ŞAHİN YASİN FURKAN6462...966 21.03
USLU SENIZ1081...1394 30.0-10.8
ÖZTÜRK ÖMER1148...1179 41.010.5
SEVINC BEKIR4384...1440 50.56
UNLU CEYHUN EGE1046...1425 60.0-9.6
YIGIT MELIH1043...1153 71.09.6
Soyad AdTANRIVERDI ENES UKD2119Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
QUPARADZE GIGA9999...2520 10.0-1.65
PEKER SERDAR1061...1849 21.02.55
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 30.55.85
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 40.55.25
FARAHAT ALI9999...2414 50.0-2.25
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 61.01.65
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 71.09.75
MALAKHATKO VADIM9999...2497 80.0-1.65
BIVOL ALINA9999...2383 90.54.8
Soyad AdKARGI MERT UKD1699Toplam UKD Değişimi15.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANDALCI MUHAMMED EMIRHAN4595...1084 11.02.2
OZVEREN ALI BULENT4552...1942 21.016
AYTEKIN MURAT EREN1148...2060 30.0-2.2
HAJIYEV EMIN9999...1322 41.02
CAN ILHAN4957...1872 50.0-5.4
OZMEN KEMAL1234...1560 60.5-3.8
ASIKOGLU ENGIN CAN1057...1591 71.07
Soyad AdZENGIN ICLAL ILAYDA UKD1289Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADENİZ VOLKAN5022...966 11.03
GARAYEV SADIG9999...1657 20.0-3.3
CALISKAN MEHMET MELIKSAH5863...1116 31.08.1
YIGIT MELIH1043...1153 40.5-5.4
KELES MUHAMMET OKTEM1052...1412 50.0-9.9
BÜYÜK BADE1036...966 61.03
KORKMAZ SELÇUK5242...1000 71.04.8
Soyad AdKARAGOLLU AHMET UKD2195Toplam UKD Değişimi-5.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZUBOV ALEXANDER9999...2600 10.0-1.65
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 21.01.65
IYIGUN LEVENT BURAK3278...1605 31.01.65
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 40.54.95
MANIK MIKULAS9999...2415 50.0-3.3
JOJUA DAVIT9999...2587 60.0-1.65
TURAN ASIM4473...2048 70.0-10.5
VURAL SALIH5406...1605 81.01.65
PEKER SERDAR1061...1849 91.01.65
Soyad AdASLAN MUHAMMED SADIK UKD1626Toplam UKD Değişimi36.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNINDI MUHARREM ENGIN6056...1322 11.02
CAN ILHAN4957...1872 21.016.2
OZSAKALLIOGLU OKAN2358...1995 30.0-2.2
OZTURK EFE HAKAN1041...1819 40.0-5
ŞENTÜRK HAKAN7156...1405 51.04.4
BAYRAM MESUT1587...1818 61.015
DOLGUN CAN1002...1861 70.55.8
Soyad AdÖZGÜN YİĞİT DENİZ UKD1112Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜLCÜ HAYRUNNİSA1140...870 11.03
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1417 20.0-4.2
GÜNGÖR FURKAN6680...870 31.03
ÖZCAN FİKRİYE İKRA1092...870 41.03
AKYÜREK SARP KUANT2836...1263 50.0-9
AKBULUT ATA YENER1124...1000 61.010.5
Soyad AdALAGÖZ ZÜMRA MERYEM UKD1181Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FURTUN BEGÜM SU5807...870 11.03
BİRSİN İREM1345...870 21.03
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1386 30.0-7.2
KAHRAMAN ÖMER MIRZA1129...1021 41.08.7
HANÇERLİ KAAN1079...1345 50.0-8.4
YALÇINKAYA CEMRESU1128...1044 61.09.6
GÜMÜŞ ÇAĞRI1234...1062 71.010.2
Soyad AdUGURLU AYDIN EMIN UKD1262Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MEHMET EMIN1109...966 11.03
OZGEN EMIR UTKU1025...1465 20.57.8
TOKBAS SILA1161...1243 30.5-0.9
ÖZDEMİR EMİRHAN1032...966 41.03
KURAL OĞUZHAN6739...1358 50.0-11.1
GÖBEL GÖRKEM1082...1152 61.010.5
GÖKCAN MUSTAFA MERT1026...1355 70.53.9
Soyad AdTERELADZE SOPIKO UKD2141Toplam UKD Değişimi4.65
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 10.0-1.65
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 21.02.1
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 30.0-1.95
IYIGUN LEVENT BURAK3278...1605 41.01.65
DRASKOVIC LUKA9999...2467 50.0-1.95
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 61.03
WIECZOREK OSKAR9999...2484 70.55.7
KARAOKCU ERKIN1597...2214 80.51.5
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 90.5-3.75
Soyad AdEREN YUSUF KEMAL UKD1864Toplam UKD Değişimi-17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARDAK ISMAIL KAYRA4944...1464 10.5-7.8
AKYÜREK YUNUS EMRE4956...1322 21.02
CAPUTCUOGLU ZEKI BERKE1036...1708 30.0-14.2
SIMSEK ABDI VELI2204...1529 41.02.4
YILDIZ ZEKERYA3024...1636 51.04.2
ALKAN SUKRU4112...1623 61.04
KHVADAGIANI NIKA6000...1921 70.0-8.4
Soyad AdERDAL EYLÜL UKD1160Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRSU EMİRHAN1126...870 11.03
GÜNGÖR FURKAN6680...870 21.03
CEVHER ÖMER SAMİ1211...1306 30.0-9
AYKAN NİSA NUR1223...1000 41.08.7
HUMBATOVA NAZLI9999...1385 50.0-6.6
TAŞDEMİR DENİZ1128...1043 61.010.2
ŞAHİN MUHAMMED ALİ5119...870 71.03
Soyad AdKURAL OĞUZHAN UKD1358Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN FATIH5753...1000 11.02.75
SEVGI MERTALI1115...1187 21.06.75
ŞAKA ÖMER3182...1596 30.0-5
YILDIZ ESMA1045...1223 41.08
UGURLU AYDIN EMIN1037...1262 51.09.25
ALIYEV ALI9999...1505 60.0-7.5
SOPIA ANTIA9999...1275 70.0-15.25
Soyad AdHEREKLIOGLU SUDE UKD1836Toplam UKD Değişimi6.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 10.0-2.2
KARAGOLLU AHMET5343...2195 20.0-2.2
CATAL UKTENUR3764...1762 30.0-12
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 41.06.4
SOZEN ABDULLAH1327...1633 51.04.8
TURAN ASIM4473...2048 60.0-4.6
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 71.08.4
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 80.53
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 91.04.6
Soyad AdOZSAKALLIOGLU AKIN UKD1807Toplam UKD Değişimi-3.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RENDECİOĞLU ENES1602...1393 11.02.2
ŞENGÜL ERTUĞRUL4975...1136 20.5-7.8
ALKAN SUKRU4112...1623 30.5-4.8
SOKANI FAHED9979...1593 40.5-5.4
OZ MESUT4424...1626 51.05.2
DEMIRBAS FATIH1856...1890 61.012.2
KAPLAN BAHADIR1039...2011 70.0-4.8
Soyad AdMANIK MIKULAS UKD2415Toplam UKD Değişimi-15.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 11.01.1
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 20.0-4.2
TURAN ASIM4473...2048 31.01.1
QUPARADZE GIGA9999...2520 40.51.4
KARAGOLLU AHMET5343...2195 51.02.2
SANIKIDZE TORNIKE9999...2520 60.0-3.6
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 70.50.7
IYTI BASHER9999...2310 80.0-6.4
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 90.0-7.4
Soyad AdSOKANI FAHED UKD1593Toplam UKD Değişimi29.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 10.0-2.75
GUNES SELAHATTIN6289...1390 21.06
ÖZDEMİR EFE1522...1308 31.04
OZSAKALLIOGLU AKIN2357...1807 40.56.75
ATAS YUNUS1957...1823 50.0-5.25
HAJIYEV EMIN9999...1322 61.02.5
SAHIN ONUR4351...1769 71.018.25
Soyad AdTASDOGEN DINCER UKD2120Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 10.0-1.65
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 21.01.65
DRASKOVIC LUKA9999...2467 30.55.85
FARAHAT ALI9999...2414 40.55.25
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 50.55.85
WIECZOREK OSKAR9999...2484 60.55.85
EMINOV ORKHAN9926...2268 70.0-4.5
DURAN ESMA DOGA1068...1871 81.02.85
KARAOKCU ERKIN1597...2214 90.0-5.55
Soyad AdOZMEN KEMAL UKD1560Toplam UKD Değişimi41
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAS YUNUS1957...1823 10.0-4.5
GÜNGÖR CELİL KAAN1095...1205 21.02.75
TURAN ERKAN2101...1781 30.0-5.5
UZUN YUKSEL6689...1334 41.05.25
ALTIN HALIS1478...1718 51.017.75
KARGI MERT1044...1699 60.54.75
BAYRAM MESUT1587...1818 71.020.5
Soyad AdKARAKILINÇ ALİ KEREM UKD1183Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESE KÜLTİGİN5967...870 11.03
AKTAŞ SERHAT1114...1000 21.07.8
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1401 30.0-6.6
KARAGÖZ ERDEM1086...1026 41.08.7
LOMINADZE TAMAZI9999...870 51.03
HANÇERLİ KAAN1079...1345 60.56.3
BAYDERE EMİRHAN1042...1367 70.0-7.8
Soyad AdUREL ARDA MERT UKD1172Toplam UKD Değişimi33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞLEMEK CANER4733...966 11.03
KESIK EYLUL SILA1013...1334 21.021.3
OZGEN EMIR UTKU1025...1465 31.025.5
ISMAYILOV ARTURAN9999...1462 40.0-4.8
GUL ARMAGAN4338...1325 50.0-9
ERDEN BERIL1020...1443 60.0-5.1
DEMİR BARAN1004...966 71.03
Soyad AdANACOGLU CISEL UKD1568Toplam UKD Değişimi53.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN BAHADIR1039...2011 10.0-2.75
DORUK MUSTAFA3354...1288 21.04
BAYRAM MESUT1587...1818 31.020.25
TEPELI HUSEYIN1187...1713 40.0-7.75
PEKSEN EMIRHAN5365...1893 50.59.25
TURCAN ALI RIZA4248...1656 61.015.5
ZAVALSIZ ADEM6571...1639 71.015
Soyad AdTÜRK İSMAİL BOLKAR UKD1240Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN SİRAC1312...870 11.03
KAHRAMAN ÖMER MIRZA1129...1021 21.06.6
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1562 30.0-3.9
GÜMÜŞ ÇAĞRI1234...1062 41.08.1
IŞIKLI KEREM1095...1042 50.0-22.8
DÖĞMEN MUHAMMED ALİ1166...1046 61.07.5
KAYA SARP1142...1088 70.5-6
Soyad AdDÖNGEZ BERK EGEMEN UKD1408Toplam UKD Değişimi-12.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN FURKAN1028...1079 11.03
UZUN AYBUKE1175...1204 20.5-6.5
KELES MUHAMMET OKTEM1052...1412 31.012.75
UNLU CEYHUN EGE1046...1425 40.0-12
MALKOC ORHAN CAGAN1011...1239 51.07
SEVINC BEKIR4384...1440 60.0-11.5
HANCI OSMAN TUNAY1059...1245 70.5-5.5
Soyad AdEREN ZÜMRA ESLEM UKD1080Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRMAN ALİ BARTU2531...860 11.03
YETGİN MERT2243...860 21.03
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1345 30.0-5.4
KAYA SERTAN4361...860 41.03
YILDIZ KÜBRA3029...1273 51.022.5
DURMUŞ ÇINAR1340...1130 60.0-12.9
YAROTSKI ANDREI9955...860 70.0-3
Soyad AdZARINFAM ARSALAN UKD2188Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
JOJUA DAVIT9999...2587 10.0-1.65
DURAN ESMA DOGA1068...1871 20.0-13.05
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 31.01.65
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 40.5-5.85
PEKER SERDAR1061...1849 51.01.8
KJARTANSSON GUDMUNDUR9999...2468 60.0-2.4
CATAL UKTENUR3764...1762 71.01.65
DRASKOVIC LUKA9999...2467 80.55.1
WIECZOREK OSKAR9999...2484 90.0-2.25
Soyad AdOZ MESUT UKD1626Toplam UKD Değişimi9.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAJIYEV EMIN9999...1322 10.0-2
TURCAN ALI RIZA4248...1656 20.50.8
BARDAK ISMAIL KAYRA4944...1464 31.05.8
AKYÜREK YUNUS EMRE4956...1322 41.02
OZSAKALLIOGLU AKIN2357...1807 50.0-5.2
YILDIZ TUNAHAN1057...1546 61.07.8
Soyad AdTURAN ASIM UKD2048Toplam UKD Değişimi6.15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MALAKHATKO VADIM9999...2497 10.0-1.65
SOZEN ABDULLAH1327...1633 21.01.65
MANIK MIKULAS9999...2415 30.0-1.65
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 40.0-11.55
JAVADOV RAMIL9999...2106 51.08.7
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 61.03.45
KARAGOLLU AHMET5343...2195 71.010.5
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 80.0-1.65
DRASKOVIC LUKA9999...2467 90.0-1.65
Soyad AdYAVUZ AHMET ARİF UKD1170Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRKAN BERK ARİF5460...870 11.03
KEFELİ KEREM2448...870 21.03
BAYDERE EMİRHAN1042...1367 30.57.5
DEMİRKOL YUSUF EREN1118...1206 41.016.5
TAMER KAYRA1533...1358 50.0-7.8
GÜZEL KEREM1871...1074 61.011.1
HANÇERLİ KAAN1079...1345 70.0-8.1
Soyad AdGÖBEL ATABERK UKD1287Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFİLOĞLU HAZAL1049...966 11.03
ŞAKA ÖMER3182...1596 20.0-4.2
TAPAN MUHAMMET KENAN1080...1096 31.07.5
EKİZ BATURALP1044...1136 41.09
USLU SENIZ1081...1394 50.0-10.5
OTYILDIZ BUĞRA KAĞAN1048...1176 61.010.5
ERDEN BERIL1020...1443 70.0-8.7
Soyad AdTINARLIOGLU EMRE UKD1948Toplam UKD Değişimi-10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
WIECZOREK OSKAR9999...2484 10.0-2.2
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 20.5-7.4
VURAL SALIH5406...1605 31.02.4
BIVOL ALINA9999...2383 40.0-2.2
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 51.06.8
KARAOKCU ERKIN1597...2214 60.0-3.6
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 70.5-6.2
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 80.5-3
TERELADZE SOPIKO9999...2141 90.55
Soyad AdGÖL RÜYA NİSA UKD1223Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CILIZ MEHMET BUĞRA1124...870 11.03
TEKE GALİP EREN1043...1018 20.5-7.8
SOYDEMİR İNAN1110...870 31.03
YILMAZ ELA2627...1066 41.08.7
BAYDERE EMİRHAN1042...1367 50.0-9.3
DEMİRKOL YUSUF EREN1118...1206 61.014.4
HUMBATOVA NAZLI9999...1385 70.0-8.7
Soyad AdDUMAN TOPRAK UKD1321Toplam UKD Değişimi-16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDEMİR CEMALETTIN1022...966 11.02.5
AKBULAT MUHAMMET4962...966 21.02.5
SEVINC BEKIR4384...1440 30.0-8.5
YAĞCI EFE1025...1185 41.08
KURU BERKAY MERT1014...1478 50.0-7.25
SOY KAGAN3166...1089 61.05.25
ŞAHİN ARDA1108...1106 70.0-19.25
Soyad AdDURAN YUSUF BİLAL UKD1042Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKSAL ETHEM KEMAL5673...860 10.0-3
ÖZTÜRK ŞİMAL YILDIZ3761...860 21.03
KARAGÖL MELİS3020...860 31.03
KILIÇ POLAT HAZAR4286...860 41.03
GÜPLÜCE MELİH1206...1186 50.0-9.3
KAYA SERTAN4361...860 61.03
AYTIN KEREM5020...1413 70.0-3.3
Soyad AdŞERBETÇİ MUZAFFER UKD1575Toplam UKD Değişimi31.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOKSAL RECEP2275...1811 21.020
SAKA IRFAN6075...1947 31.022.25
KAPLAN BAHADIR1039...2011 40.0-2.75
OZVEREN ALI BULENT4552...1942 60.0-2.75
OZTURK EFE HAKAN1041...1819 70.0-5
Soyad AdTEPELI HUSEYIN UKD1713Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR CELİL KAAN1095...1205 11.02.2
KUSEYRI MEHMET ALI4951...2048 20.0-2.4
KORKMAZ YASIN3855...1513 31.04.8
ANACOGLU CISEL1046...1568 41.06.2
BEK EMIR5181...1927 50.0-4.6
ASAR DOĞUKAN2167...1134 61.02.2
SARIKAS ERTAN1317...1791 70.0-7.8
Soyad AdJAVADOV RAMIL UKD2106Toplam UKD Değişimi-30.15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MIRON LUCIAN-COSTIN9999...2504 10.0-1.65
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 21.01.95
QUPARADZE GIGA9999...2520 30.0-1.65
DURAN ESMA DOGA1068...1871 40.5-4.35
TURAN ASIM4473...2048 50.0-8.7
CATAL UKTENUR3764...1762 60.0-13.2
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 71.01.65
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 80.5-5.85
SOZEN ABDULLAH1327...1633 91.01.65
Soyad AdDEMİRKOL YUSUF EREN UKD1206Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUYAN MEHMET BARTU2619...870 11.03
ŞENOL CEM1112...1026 20.5-7.2
YILMAZ MERT3957...870 31.03
YAVUZ AHMET ARİF1224...1170 40.0-16.5
TEKE GALİP EREN1043...1018 51.07.8
GÖL RÜYA NİSA1112...1223 60.0-14.4
YILMAZ ELA2627...1066 71.09.3
Soyad AdHANCI OSMAN TUNAY UKD1245Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UÇAR YUNUS EMRE1025...966 11.03
CUVALCI ALPEREN1059...1436 20.0-7.5
BOSTANCI FATİH ALPER1077...1000 31.06
ÖZTÜRK MERT1028...1372 40.0-9.9
EKER ALI1079...1000 51.06
MUHCI FURKAN EGE1053...1140 60.5-4.2
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1408 70.56.6
Soyad AdDURAN ESMA DOGA UKD1871Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 10.0-2.2
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 21.017.4
KARAOKCU ERKIN1597...2214 30.0-2.4
JAVADOV RAMIL9999...2106 40.55.8
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 51.05.4
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 60.57.8
IYTI BASHER9999...2310 70.0-2.2
TASDOGEN DINCER2845...2120 80.0-3.8
CATAL UKTENUR3764...1762 90.5-3
Soyad AdKAYA SARP UKD1088Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞDELEN AYÇA1101...870 11.03
BAYDERE EMİRHAN1042...1367 20.0-4.8
KARAMAN KARDELEN3276...870 31.03
HUMBATOVA NAZLI9999...1385 40.0-4.5
CEBECİ BATUHAN4717...870 51.03
ÇETİNKAYA OZAN EGE1095...870 61.03
TÜRK İSMAİL BOLKAR3207...1240 70.56
Soyad AdMALKOC ORHAN CAGAN UKD1239Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANIK BARAN1033...966 11.03
ISIKVER GIRAY1061...1418 20.56.9
KESIK EYLUL SILA1013...1334 30.0-11.1
GÜRER ÖMER SABRİ4761...1084 41.08.7
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1408 50.0-8.4
UZUN AYBUKE1175...1204 60.5-1.5
Soyad AdCAPUTCUOGLU ZEKI BERKE UKD1708Toplam UKD Değişimi30.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOGDU HAKAN5200...1179 11.02.2
AYSOY VEYSI1427...1965 20.56.4
EREN YUSUF KEMAL1493...1864 31.014.2
EREMKERE MEHMET HALIL1900...1815 40.53
DEMIRBAS FATIH1856...1890 50.54.8
KOKSAL RECEP2275...1811 60.52.8
OZSAKALLIOGLU OKAN2358...1995 70.0-3.2
Soyad AdASLAN LINA UKD1666Toplam UKD Değişimi7.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN PELİN3958...1021 11.02.2
KHVADAGIANI NIKA6000...1921 20.0-3.8
KARIMOV HASAN9999...1527 31.06.2
OZVEREN ALI BULENT4552...1942 40.0-3.4
SIMSEK ABDI VELI2204...1529 51.06.4
DOLGUN CAN1002...1861 60.0-5
CIFT NAZMI1132...1470 71.05
Soyad AdSHAIKHANI MOUJAHED UKD1625Toplam UKD Değişimi40.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IYTI BASHER9999...2310 10.0-2.2
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 20.57.4
AYDIN HAKAN1716...1753 31.013.4
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 40.57.8
MAMMADOV ZAUR9999...2422 50.0-2.2
TANRIVERDI ENES3486...2119 60.0-2.2
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 71.015.4
JAVADOV RAMIL9999...2106 80.57.8
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 90.0-4.6
Soyad AdKARAGÖZ ERDEM UKD1026Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇORBACI MELİH ÇINAR1139...870 11.03
SARI MİHRAÇ BAKİ1053...1248 20.0-6.6
TAŞDELEN AYÇA1101...870 31.03
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1183 40.0-8.7
ÇETREFLİ HÜSEYİN METE5676...870 51.03
ÖZBUCAK KEREM6192...1158 60.55.4
GÜZEL KEREM1871...1074 71.017.1
Soyad AdEKER FURKAN UKD1156Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GARAYEV SADIG9999...1657 10.0-3.3
ÇİÇEK HALİL OZAN1038...966 21.03
GÜVEN HASAN KEREM1057...966 30.0-3
BAYRAM RECEP7322...966 41.03
DUMAN CEM5577...966 51.03
SOPIA ANTIA9999...1275 60.0-10.2
İNAL HAKAN KUTLUHAN1021...966 71.03
Soyad AdYILDIZ KÜBRA UKD1273Toplam UKD Değişimi-37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ DENİZ EREN2477...860 11.03
GÜLER MEHMET BAHA1101...860 20.0-3
ZEREN BERKAY3464...860 31.03
GÜNEY ENES MELİK3057...860 41.03
EREN ZÜMRA ESLEM1858...1080 50.0-22.5
KARBUZOĞLU DURU SU3518...860 61.03
GENÇ MUHARREM4205...1034 70.0-24
Soyad AdPEKER SERDAR UKD1849Toplam UKD Değişimi6.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DRASKOVIC LUKA9999...2467 10.0-2.2
TANRIVERDI ENES3486...2119 20.0-3.4
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 30.5-4
AYDIN HAKAN1716...1753 41.07.4
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 50.0-2.4
VURAL SALIH5406...1605 61.04
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 71.011.4
WIECZOREK OSKAR9999...2484 80.0-2.2
KARAGOLLU AHMET5343...2195 90.0-2.2
Soyad AdDORUK ZEKİ MERT UKD1092Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYDEMİR İNAN1110...870 10.50
ŞANLITÜRK HAKAN ENES5600...870 21.03
TEKE GALİP EREN1043...1018 30.0-18
YÜCEL EMINE YAREN1108...870 41.03
YILMAZ ELA2627...1066 50.0-16.2
ESE KÜLTİGİN5967...870 61.03
Soyad AdÖZTÜRK ÖMER UKD1179Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ÖMER 1003...966 11.03
BACINOĞLU EFE6733...1345 20.0-8.4
CELIK HAKAN1046...1290 40.0-10.5
ÖZDEMİR EMİRHAN1032...966 51.03
DEMİR BARAN1004...966 61.03
KESIK EYLUL SILA1013...1334 70.0-8.7
Soyad AdARNAS ENES BUGRA UKD1756Toplam UKD Değişimi8.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIALI ENGIN3360...1321 11.02.2
RZAYEV ASKAR ALIAKBAR8881...2144 20.0-2.2
ATAMAN HALIT1960...1551 31.04.8
YILMAZ HUSEYIN5551...1538 41.04.4
OZVEREN ALI BULENT4552...1942 50.0-5.2
KARBUZ BARAN2668...1641 61.06.8
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 70.0-2.2
Soyad AdGÖBEL GÖRKEM UKD1152Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALIYEV ALI9999...1505 10.0-3.3
EFİLOĞLU HAZAL1049...966 21.03
TURAN TEOMAN1030...966 31.03
ARSLAN GAYE1089...1316 40.0-8.4
İNAL HAKAN KUTLUHAN1021...966 51.03
UGURLU AYDIN EMIN1037...1262 60.0-10.5
ÇABUK SEMİH1053...966 71.03
Soyad AdEREMKERE MEHMET HALIL UKD1815Toplam UKD Değişimi-12.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAKIN HUSNU6226...1398 11.02.2
TAMMAA OBAIDA9999...1603 20.5-5.4
ŞENGÜL ERTUĞRUL4975...1136 31.02.2
CAPUTCUOGLU ZEKI BERKE1036...1708 40.5-3
RZAYEV ASKAR ALIAKBAR8881...2144 50.0-2.4
ILKBAHAR NIMET SERAY1011...1698 61.06.8
OZKAN TAHA2435...1722 70.0-12.6
Soyad AdOZSAC SAMET HARUN UKD1697Toplam UKD Değişimi27.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FARAHAT ALI9999...2414 10.0-2.2
TASDOGEN DINCER2845...2120 20.0-2.2
PEKER SERDAR1061...1849 30.54
CATAL UKTENUR3764...1762 41.011.8
DURAN ESMA DOGA1068...1871 50.0-5.4
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 61.012.2
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 70.56.2
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 80.0-2.2
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 90.55.2
Soyad AdSARI MİHRAÇ BAKİ UKD1248Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYGÜL YÜKSEL KORAY1046...870 11.03
KARAGÖZ ERDEM1086...1026 21.06.6
LOMINADZE TAMAZI9999...870 31.03
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1401 40.0-9
ŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN2620...1106 51.09.3
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1386 60.0-9.3
Soyad AdBEKIRAGAOGLU UMUT UKD1900Toplam UKD Değişimi-10.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAJARANI ULVI9999...2480 10.0-2.2
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 21.05
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 30.0-2.4
SOZEN ABDULLAH1327...1633 41.03.6
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 50.0-2.2
TERELADZE SOPIKO9999...2141 60.0-4
PEKER SERDAR1061...1849 70.0-11.4
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 81.08.2
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 90.5-5.2
Soyad AdTAŞDEMİR DENİZ UKD1043Toplam UKD Değişimi30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN TUNAHAN3047...870 11.03
TEKE ALİ EMRE1043...1236 21.022.5
BEDİR TAHA1961...1263 31.023.4
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1386 40.0-3.6
ÇOLAK FURKAN1048...1225 50.0-7.8
ERDAL EYLÜL6103...1160 60.0-10.2
TURAN ATAKAN1142...870 71.03
Soyad AdAKKAYA KAĞAN UKD1275Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZTEPE YUSUF1013...966 11.03
GENC UGUR CAN1025...1604 20.0-3.6
SAHIN OMER FARUK1029...966 31.03
MUHCI FURKAN EGE1053...1140 40.0-20.4
YIGIT MELIH1043...1153 51.09.9
ÇETİN FURKAN1028...1079 61.07.5
KELES MUHAMMET OKTEM1052...1412 70.0-9.6
Soyad AdTURKMENOGLU MEHMED SAID UKD1710Toplam UKD Değişimi10.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN YUKSEL6689...1334 11.02.2
DONMEZ YUSUF1908...2126 20.0-2.2
IYIGUN EMIRHAN1234...1533 31.05.4
BEKTAS MUSTAFA4460...1591 41.06.8
KUSEYRI MEHMET ALI4951...2048 50.0-2.4
ERASLAN YAGMUR1032...1625 61.07.6
ASLANHAN HALIS3095...1826 70.0-6.8
Soyad AdERBAY GULSU UKD1257Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞ NUMAN1054...966 11.03
SEVINC BEKIR4384...1440 20.0-7.8
YURT İREM NAZ1461...1026 31.06.3
KURU BERKAY MERT1014...1478 40.0-6.6
SOY KAGAN3166...1089 50.0-21.6
DUMAN CEM5577...966 61.03
EKİZ BATURALP1044...1136 71.010.2
Soyad AdFAZLA ONDER ZAFER UKD1692Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKA IRFAN6075...1947 20.0-3.8
ERSOY TARIK3651...1409 31.03.2
RZAYEV ASKAR ALIAKBAR8881...2144 40.0-2.2
YILMAZ HUSEYIN5551...1538 51.05.8
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 60.0-2.2
IYIGUN EMIRHAN1234...1533 71.05.8
Soyad AdATALAR OĞUZ KEREM UKD1030Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORAL DİLA NAZ5363...860 11.03
ÖZSOY DEFNE5820...860 21.03
CİVELEK MEHMET EREN1795...1171 30.0-9.3
BAYSAL ALİ EREN1467...1135 50.0-10.8
KIRAN BADE5243...860 61.03
ARSLAN EFE5629...1157 70.0-9.9
Soyad AdCATAL UKTENUR UKD1762Toplam UKD Değişimi4.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAMMADOV ZAUR9999...2422 10.0-2.2
GOKPINAR EMIN1872...1996 20.0-4.2
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 31.012
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 40.0-11.8
VURAL SALIH5406...1605 50.5-4.2
JAVADOV RAMIL9999...2106 61.017.6
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 70.0-2.2
SOZEN ABDULLAH1327...1633 80.5-3.4
DURAN ESMA DOGA1068...1871 90.53
Soyad AdKAYA BURAK ALPARSLAN UKD1131Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN KARDELEN3276...870 11.03
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1562 20.0-3.3
AYDIN GÖKTUĞ1043...870 31.03
BAŞARAN SİRAC1312...870 41.03
BEDİR TAHA1961...1263 50.0-9.6
SARITAŞ SELİN5911...1012 61.010.2
RIZALI AMIN9999...870 70.0-3
Soyad AdSOZEN ABDULLAH UKD1633Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN ASIM4473...2048 20.0-2.2
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 40.0-3.6
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 50.0-4.8
AYDIN HAKAN1716...1753 60.53.2
IYIGUN LEVENT BURAK3278...1605 71.09.2
CATAL UKTENUR3764...1762 80.53.4
JAVADOV RAMIL9999...2106 90.0-2.2
Soyad AdDÜDÜKÇÜ ZEYNEP UKD1116Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖROĞLU EMIR BARAN6783...870 11.03
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1401 20.0-4.8
BİRSİN İREM1345...870 31.03
RIZALI AMIN9999...870 41.03
AYTİN ALİ YİĞİT2424...1240 50.0-9.9
ÇALIŞ EMİRCAN2571...870 61.03
BEDİR TAHA1961...1263 70.0-9
Soyad AdÇOBAN AYŞEGÜL UKD1203Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ AYŞE MELEK1043...966 11.03
KUZUBASIOGLU KAAN1174...1364 20.0-8.7
GÖKCAN MUSTAFA MERT1026...1355 40.0-9
AKÇAY EMİRHAN1053...966 51.03
CALISKAN MEHMET MELIKSAH5863...1116 61.011.4
BACINOĞLU EFE6733...1345 70.0-9.3
Soyad AdHASANOV ELMAN UKD1661Toplam UKD Değişimi14.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURSUN GÖRKEM3768...1000 11.02.2
PEKSEN EMIRHAN5365...1893 21.015.8
KAPLAN BAHADIR1039...2011 30.0-2.2
DEMIRBAS FATIH1856...1890 40.0-4.2
KARIMOV HASAN9999...1527 51.06.4
SAKA IRFAN6075...1947 70.0-3.2
Soyad AdÖZEN ELVİN NAZLI UKD1008Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKARYA YUSUF6651...860 10.0-3
KARAOĞLU UMUT ALİ5620...860 21.03
KAYA EGEHAN6489...860 31.03
KÜÇÜKKARAHAN MUSTAFA KAĞAN3034...860 40.50
ÖZTÜRK TEOMAN3630...860 51.03
KÖKSAL ETHEM KEMAL5673...860 60.0-3
YÜCE İPEK5577...860 70.50
Soyad AdYAĞCI EFE UKD1185Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKCAN MUSTAFA MERT1026...1355 20.0-8.4
AKÇAY EMİRHAN1053...966 31.03
DUMAN TOPRAK1535...1321 40.0-9.6
YARAN ONUR ALP1015...966 51.03
ŞAHİN ARDA1108...1106 60.0-18.3
EKER ALI1079...1000 71.07.8
Soyad AdVURAL RAFET UKD1590Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZUBOVA MARIYA9999...2089 10.0-2.75
SANDALCI YUKSEL5583...1356 21.05.25
PEKSEN EMIRHAN5365...1893 31.021.5
TURAN ERKAN2101...1781 40.0-6.25
ASAR DOĞUKAN2167...1134 50.0-22.25
ERSOY TARIK3651...1409 61.06.5
SARI AYKUT3681...1322 71.02.5
Soyad AdAYDIN HAKAN UKD1753Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 10.57.8
IYTI BASHER9999...2310 20.0-2.2
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 30.0-13.4
PEKER SERDAR1061...1849 40.0-7.4
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 50.0-11.4
SOZEN ABDULLAH1327...1633 60.5-3.2
VURAL SALIH5406...1605 70.0-14
IYIGUN LEVENT BURAK3278...1605 81.06
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 91.010.8
Soyad AdZORLU SAFA FURKAN UKD1065Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ YUSUF BERKE1101...870 11.03
ÇAKMAK KÜRŞAT KAĞAN3786...1270 21.022.8
GENÇ MERT1199...1290 30.0-6.6
AYTİN ALİ YİĞİT2424...1240 40.0-8.1
RIZALI AMIN9999...870 50.0-3
FURTUN BEGÜM SU5807...870 61.03
BİRSİN İREM1345...870 71.03
Soyad AdVURAL SALIH UKD1605Toplam UKD Değişimi12.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOGAN NAZMI CAN5044...2229 10.57.8
RADOVANOVIC NIKOLA9999...2416 20.0-2.2
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 30.0-2.4
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 40.54.6
CATAL UKTENUR3764...1762 50.54.2
PEKER SERDAR1061...1849 60.0-4
AYDIN HAKAN1716...1753 71.014
KARAGOLLU AHMET5343...2195 80.0-2.2
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 90.0-7.4
Soyad AdŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN UKD1106Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OSMA SERHAT TAHA1135...870 11.03
KOCAMAN DORUK EFE1128...1392 20.0-4.8
GÜNİNDİ AHMET EGE1095...870 31.03
ŞAHİN MUHAMMED ALİ5119...870 41.03
SARI MİHRAÇ BAKİ1053...1248 50.0-9.3
AKTAŞ SERHAT1114...1000 61.010.8
AYTİN ALİ YİĞİT2424...1240 70.0-9.6
Soyad AdTOPRAK FATMANUR UKD1267Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHVECİ FURKAN BATUHAN1794...966 11.03
ISMAYILOV ARTURAN9999...1462 20.0-7.5
KEFELİ HASAN MİRZA1084...1055 31.06.9
GÜVEN HASAN KEREM1057...966 40.0-3
TAPAN MUHAMMET KENAN1080...1096 51.08.1
YURT İREM NAZ1461...1026 61.06
ÖZTÜRK MERT1028...1372 70.0-10.8
Soyad AdHANCI ILKER UKD1583Toplam UKD Değişimi8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUSEYRI MEHMET ALI4951...2048 10.0-2.75
UZUN YUKSEL6689...1334 21.04.75
OZTURK EFE HAKAN1041...1819 30.0-5
SARIALI ENGIN3360...1321 41.04.5
SAKA IRFAN6075...1947 50.0-2.75
RENDECİOĞLU ENES1602...1393 61.06.25
DORUK MUSTAFA3354...1288 71.03.75
Soyad AdTIRYAKI SUDEN UKD1251Toplam UKD Değişimi-31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZ AZİZ ALP1005...966 11.03
ERDEN BERIL1020...1443 20.0-7.5
ÇETİN FURKAN1028...1079 30.0-21.9
AYDEMİR CEMALETTIN1022...966 41.03
ŞAHİN ARDA1108...1106 50.0-20.7
KUŞ NUMAN1054...966 61.03
AKYOL MERTCAN1024...1124 71.09.9
Soyad AdERASLAN ECEM UKD1588Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYTEKIN MURAT EREN1148...2060 10.0-2.75
SARIALI ENGIN3360...1321 21.04.5
CAN ILHAN4957...1872 30.0-4
SANDALCI YUKSEL5583...1356 41.05.25
SARI AYKUT3681...1322 51.02.5
SAZLIK MUCAHIT1098...1704 61.016.5
KOKSAL RECEP2275...1811 70.0-5.5
Soyad AdDEMIRTAS HAFIZE UKD1779Toplam UKD Değişimi-29.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KHAMRAKULOV DJURABEK9999...2451 10.0-2.2
JAVADOV RAMIL9999...2106 20.0-2.6
ZARINFAM ARSALAN9999...2188 30.0-2.2
VURAL SALIH5406...1605 40.5-4.6
IYIGUN LEVENT BURAK3278...1605 51.05.4
OZSAC SAMET HARUN1034...1697 60.0-12.2
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 70.0-8.4
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 81.08
AYDIN HAKAN1716...1753 90.0-10.8
Soyad AdKORKMAZ RÜYANAZ UKD1040Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIÇEK UTKU2738...870 11.03
ÇOLAK FURKAN1048...1225 20.0-7.8
YÜCEL RAHMAN1140...870 31.03
KÜÇÜK AYBİKE1098...1194 40.0-8.7
TÜRKYILMAZ MUHAMMED BARAN1141...870 51.03
FELEK BEDİR ALP1093...1145 61.019.2
ÇELEBİ TUĞRA1133...1182 70.0-9.3
Soyad AdIYIGUN LEVENT BURAK UKD1605Toplam UKD Değişimi-8.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMINOV ORKHAN9926...2268 10.0-2.2
KARAGOLLU AHMET5343...2195 30.0-2.2
TERELADZE SOPIKO9999...2141 40.0-2.2
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 50.0-5.4
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 60.52.6
SOZEN ABDULLAH1327...1633 70.0-9.2
AYDIN HAKAN1716...1753 80.0-6
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 91.015.8
Soyad AdOTYILDIZ BUĞRA KAĞAN UKD1176Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNAL HAKAN KUTLUHAN1021...966 11.03
KESİK MUHAMMED1034...1339 20.0-8.4
DUMAN CEM5577...966 31.03
GUL ARMAGAN4338...1325 40.0-9
YANIK ARDA1036...966 51.03
GÖBEL ATABERK1028...1287 60.0-10.5
AKÇAY EMİRHAN1053...966 71.03
Soyad AdKARBUZ BARAN UKD1641Toplam UKD Değişimi-9.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYVAZ GÖKHAN5204...1322 11.02
GULESCI KADRI4863...1726 20.0-7.6
ŞENTÜRK HAKAN7156...1405 31.04
CAN ILHAN4957...1872 40.0-4.2
ERSOZ CELALETTIN3781...1359 51.03.2
ARNAS ENES BUGRA1021...1756 60.0-6.8
Soyad AdTEKE ALİ EMRE UKD1236Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOĞMALIK RECEP ALİ1106...870 11.03
TAŞDEMİR DENİZ1128...1043 20.0-22.5
AVCI MİRAY MELEK6151...870 31.03
ŞAHİN ARDA ADA1049...1049 41.07.8
GÖÇOĞLU GÖKDENİZ3102...1111 51.09.9
KOCAMAN DORUK EFE1128...1392 60.0-8.7
Soyad AdKOÇOĞLU EREN UKD1196Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇABUK SEMİH1053...966 11.03
ÖZTÜRK MERT1028...1372 20.0-8.1
EKER ALI1079...1000 31.07.5
BACINOĞLU EFE6733...1345 40.0-9
DEMİR BARAN1004...966 50.0-3
AYDEMİR CEMALETTIN1022...966 61.03
GÖZTEPE YUSUF1013...966 71.03
Soyad AdATAMAN HALIT UKD1551Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEVZADZE MARIAM9999...1984 10.0-2.75
ASAR DOĞUKAN2167...1134 21.02.75
ARNAS ENES BUGRA1021...1756 30.0-6
DORUK MUSTAFA3354...1288 40.0-20.5
YAKIN HUSNU6226...1398 51.07.5
ŞENTÜRK HAKAN7156...1405 61.07.5
SAZLIK MUCAHIT1098...1704 71.017.5
Soyad AdKARAGÖLLÜ BARAN İLYAS UKD1703Toplam UKD Değişimi-14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MANIK MIKULAS9999...2415 10.0-2.2
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 20.0-5
AYDOGDU CAGATAY3715...1834 30.0-6.4
HEREKLIOGLU SUDE2589...1836 40.0-6.4
AYDIN HAKAN1716...1753 51.011.4
IYIGUN LEVENT BURAK3278...1605 60.5-2.6
JAVADOV RAMIL9999...2106 70.0-2.2
DEMIRTAS HAFIZE2243...1779 80.0-8
VURAL SALIH5406...1605 91.07.4
Soyad AdOCAK FURKAN UKD1095Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI HİKMET VOLKAN2918...870 11.03
HUMBATOVA NAZLI9999...1385 21.025.2
AKYÜREK SARP KUANT2836...1263 30.0-8.4
ÖZDER METE1291...1273 40.0-8.1
BOĞMALIK RECEP ALİ1106...870 51.03
KOCAMAN EREN1120...870 60.0-3
ALTUNSOY EYMEN TUNA4417...870 71.03
Soyad AdYILDIZ ESMA UKD1223Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANIK SELVİ3197...966 11.03
USLU SENIZ1081...1394 20.0-8.1
AKBAĞ TOLGAHAN1040...966 31.03
KURAL OĞUZHAN6739...1358 40.0-9.6
BOSTANCI FATİH ALPER1077...1000 51.06.6
GÜVEN HASAN KEREM1057...966 60.0-3
ÇETİN FURKAN1028...1079 71.09.3
Soyad AdAYDOGDU CAGATAY UKD1834Toplam UKD Değişimi-31.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KLEKOWSKI MACIEJ9999...2467 10.0-2.2
TERELADZE SOPIKO9999...2141 20.0-2.8
KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS5341...1703 31.06.4
TURAN ASIM4473...2048 41.015.4
TINARLIOGLU EMRE4574...1948 50.0-6.8
IYTI BASHER9999...2310 60.0-2.2
SHAIKHANI MOUJAHED9999...1625 70.0-15.4
BEKIRAGAOGLU UMUT2251...1900 80.0-8.2
IYIGUN LEVENT BURAK3278...1605 90.0-15.8
Soyad AdILKBAHAR NIMET SERAY UKD1698Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZTURK ILHAN5908...1070 11.02.2
TEVZADZE MARIAM9999...1984 20.0-3.2
ERTURAN AHMETHAN TAHSIN1046...1437 31.03.6
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 40.0-2.2
TAHAOGLU ERSON2616...1528 51.05.6
EREMKERE MEHMET HALIL1900...1815 60.0-6.8
YILMAZ HUSEYIN5551...1538 71.05.8
Soyad AdŞANLI EFECAN UKD1119Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCAMAN EREN1120...870 11.03
SEZGİN TALHA1104...1455 20.0-3.6
BAŞARAN SİRAC1312...870 30.0-3
DUZKAY TUNAHAN1125...870 51.03
LOMINADZE TAMAZI9999...870 61.03
AKYÜREK SARP KUANT2836...1263 70.0-9.3
Soyad AdKILIÇ YASİN UKD1146Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YERZHAN ZHANGIR9998...1498 10.0-3.3
GÖZTEPE YUSUF1013...966 21.03
YARAN ONUR ALP1015...966 30.0-3
DEMİR BARAN1004...966 40.0-3
TEMİZ AZİZ ALP1005...966 51.03
YILMAZ SELİM SALİH1021...966 61.03
İŞLEMEK CANER4733...966 71.03
Soyad AdGOKPINAR EMIN UKD1996Toplam UKD Değişimi-1.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAZNEDAROGLU KIVANC1168...2476 10.0-2.2
CATAL UKTENUR3764...1762 21.04.2
EMINOV ORKHAN9926...2268 30.0-3.4
Soyad AdKARIMOV HASAN UKD1527Toplam UKD Değişimi4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GULESCI KADRI4863...1726 10.0-6
AYVAZ GÖKHAN5204...1322 21.02.5
ASLAN LINA2711...1666 30.0-7.75
GÜNGÖR CELİL KAAN1095...1205 41.03.25
HASANOV ELMAN9999...1661 50.0-8
KARTAL SALİM1385...1322 61.02.5
TOKER KENAN4073...1680 71.017.5
Soyad AdDEMIRBAS FATIH UKD1890Toplam UKD Değişimi-27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAHAOGLU ERSON2616...1528 11.02.2
ZAVALSIZ ADEM6571...1639 21.03.8
DONMEZ YUSUF1908...2126 30.0-4
HASANOV ELMAN9999...1661 41.04.2
CAPUTCUOGLU ZEKI BERKE1036...1708 50.5-4.8
OZSAKALLIOGLU AKIN2357...1807 60.0-12.2
TAMMAA OBAIDA9999...1603 70.0-16.8
Soyad AdMUHCI FURKAN EGE UKD1140Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURU BERKAY MERT1014...1478 11.026.4
GUL ARMAGAN4338...1325 20.0-7.8
İNAL HAKAN KUTLUHAN1021...966 31.03
AKKAYA KAĞAN1046...1275 41.020.4
KUZUBASIOGLU KAAN1174...1364 50.0-6.6
HANCI OSMAN TUNAY1059...1245 60.54.2
KESİK MUHAMMED1034...1339 70.0-7.2
Soyad AdASIKOGLU ENGIN CAN UKD1591Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DONMEZ YUSUF1908...2126 10.0-2.75
AVCI EROL5919...1373 21.05.5
OZVEREN ALI BULENT4552...1942 30.0-2.75
DURGUT TURGAY4312...1378 40.5-6.75
KARTAL SALİM1385...1322 51.02.5
PEKSEN EMIRHAN5365...1893 61.021.25
KARGI MERT1044...1699 70.0-8.75
Soyad AdBILGEN ARAS UKD1083Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKYILMAZ MUHAMMED BARAN1141...870 11.03
HANÇERLİ KAAN1079...1345 20.0-5.4
KEFELİ KEREM2448...870 31.03
BEDİR TAHA1961...1263 40.0-7.8
ŞAHİN MUHAMMED ALİ5119...870 60.0-3
BAŞARAN SİRAC1312...870 71.03
Soyad AdYIGIT MELIH UKD1153Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENC UGUR CAN1025...1604 10.0-3.3
DUMAN GÜLDEREN1024...966 21.03
BÜYÜK BADE1036...966 31.03
ZENGIN ICLAL ILAYDA1053...1289 40.55.4
AKKAYA KAĞAN1046...1275 50.0-9.9
GÜRER ÖMER SABRİ4761...1084 61.012
CELIK HAKAN1046...1290 70.0-9.6
Soyad AdCAYMAZ UMIT OGUZ UKD1592Toplam UKD Değişimi21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RZAYEV ASKAR ALIAKBAR8881...2144 10.0-2.75
DURGUT TURGAY4312...1378 21.05.75
SARI AYKUT3681...1322 30.50
ŞENGÜL ERTUĞRUL4975...1136 41.02.75
SAHIN ONUR4351...1769 51.018.25
SAKA IRFAN6075...1947 60.0-2.75
Soyad AdULUDAĞ ÖZGE UKD1206Toplam UKD Değişimi-34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUZKAY TUNAHAN1125...870 11.03
SARITAŞ SELİN5911...1012 21.07.5
SEZGİN TALHA1104...1455 30.0-5.7
IŞIKLI KEREM1095...1042 40.0-21.6
AYDIN ECRİN SÜMEYYE1062...870 51.03
GÜMÜŞ ÇAĞRI1234...1062 60.0-20.7
Soyad AdSOY KAGAN UKD1089Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ISIKVER GIRAY1061...1418 10.0-3.6
UYSAL MERT1017...966 21.03
SOPIA ANTIA9999...1275 30.0-7.8
ÇABUK SEMİH1053...966 41.03
ERBAY GULSU1046...1257 51.021.6
DUMAN TOPRAK1535...1321 60.0-6.3
TOKBAS SILA1161...1243 70.56.3
Soyad AdZAVALSIZ ADEM UKD1639Toplam UKD Değişimi-6.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AŞIKOĞLU ÜNAL4529...1322 11.02
DEMIRBAS FATIH1856...1890 20.0-3.8
CIFT NAZMI1132...1470 31.05.6
DOLGUN CAN1002...1861 40.55.6
ALKAN SUKRU4112...1623 50.0-10.4
KORKMAZ YASIN3855...1513 61.06.6
ANACOGLU CISEL1046...1568 70.0-12
Soyad AdDEMİRCİ HAMDİ EFE UKD1126Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAR BURAK İBRAHİM1093...870 11.03
KABUL TARIK1142...1531 20.0-3.3
LOMINADZE TAMAZI9999...870 40.0-3
CILIZ MEHMET BUĞRA1124...870 51.03
BAŞARAN SİRAC1312...870 61.03
CEVHER ÖMER SAMİ1211...1306 70.0-7.8
Soyad AdTOKBAS SILA UKD1243Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANIK ARDA1036...966 11.03
KELES MUHAMMET OKTEM1052...1412 20.56.6
UGURLU AYDIN EMIN1037...1262 30.50.9
KUZUBASIOGLU KAAN1174...1364 40.0-10.2
YURT İREM NAZ1461...1026 50.0-23.4
YILMAZ AYŞE MELEK1043...966 61.03
SOY KAGAN3166...1089 70.5-6.3
Soyad AdERASLAN YAGMUR UKD1625Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAYRAT BUYUK SABIHA4954...1322 11.02
DOLGUN CAN1002...1861 20.0-4
RENDECİOĞLU ENES1602...1393 31.04.2
SARIKAS ERTAN1317...1791 40.0-5.6
DORUK MUSTAFA3354...1288 51.02.4
TURKMENOGLU MEHMED SAID4959...1710 60.0-7.6
ERSOZ CELALETTIN3781...1359 70.5-6.4
Soyad AdPERÇİN ALİ UKD1020Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN DAMLA1043...870 11.03
KÜÇÜK AYBİKE1098...1194 20.0-8.1
ÇALIŞ EMİRCAN2571...870 31.03
ÇELEBİ TUĞRA1133...1182 40.0-8.7
ÇIÇEK UTKU2738...870 51.03
TURAL EMİRHAN1100...1125 61.019.2
ATAMAN AYŞE BEYZA2719...1171 70.0-9
Soyad AdKORKMAZ SELÇUK UKD1000Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BACINOĞLU EFE6733...1345 10.0-3.3
YILMAZ SELİM SALİH1021...966 21.03
KELEŞOĞLU AHMET1054...1247 30.59.3
ŞAHİN ARDA1108...1106 40.0-10.8
SAHIN OMER FARUK1029...966 51.03
ZENGIN ICLAL ILAYDA1053...1289 70.0-4.8
Soyad AdUZUN AYBUKE UKD1204Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YARAN ONUR ALP1015...966 11.03
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1408 20.57.8
ISIKVER GIRAY1061...1418 30.0-6.9
OZGEN EMIR UTKU1025...1465 40.0-5.4
YILMAZ AYŞE MELEK1043...966 51.03
MALKOC ORHAN CAGAN1011...1239 60.51.5
YURT İREM NAZ1461...1026 70.5-6.9
Soyad AdAYDIN LARANUR UKD1033Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LEBLEBİCİ ORHAN KAĞAN1335...860 11.03
YÜCE İPEK5577...860 20.50
İNAN AZRA ELİF5062...860 31.03
GANBARLI HUSEYN9999...1307 40.0-5.1
KÖKSAL ETHEM KEMAL5673...860 50.0-3
KIRMAN ALİ BARTU2531...860 61.03
GÜNEY EMIR ALI5054...860 70.0-3
Soyad AdGUNES SELAHATTIN UKD1390Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAS ERTAN1317...1791 10.0-2.75
SOKANI FAHED9979...1593 20.0-6
OZTURK ILHAN5908...1070 31.03.25
OZKAN TAHA2435...1722 40.0-3
ŞEN PELİN3958...1021 51.02.75
SIMSEK ABDI VELI2204...1529 60.54.75
Soyad AdÖZBUCAK KEREM UKD1158Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HACIOĞLU AYDIN TUĞRA1129...870 11.03
LOMINADZE TAMAZI9999...870 20.0-3
AYDIN ECRİN SÜMEYYE1062...870 31.03
SARITAŞ SELİN5911...1012 41.09
ÇAKMAK KÜRŞAT KAĞAN3786...1270 50.0-10.5
KARAGÖZ ERDEM1086...1026 60.5-5.4
ŞENOL CEM1112...1026 70.5-5.4
Soyad AdPEKSEN EMIRHAN UKD1893Toplam UKD Değişimi-50.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SIMSEK ABDI VELI2204...1529 11.02.2
HASANOV ELMAN9999...1661 20.0-15.8
VURAL RAFET1752...1590 30.0-17.2
ERSOY TARIK3651...1409 41.02.2
ANACOGLU CISEL1046...1568 50.5-7.4
ASIKOGLU ENGIN CAN1057...1591 60.0-17
SARIALI ENGIN3360...1321 71.02.2
Soyad AdGÜMÜŞ ÇAĞRI UKD1062Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÖNTEM BAHTİYAR CEYHUN4637...870 11.03
TAMER KAYRA1533...1358 20.0-4.5
KAYAR BURAK İBRAHİM1093...870 31.03
TÜRK İSMAİL BOLKAR3207...1240 40.0-8.1
KÜLCÜ HAYRUNNİSA1140...870 51.03
ULUDAĞ ÖZGE4784...1206 61.020.7
ALAGÖZ ZÜMRA MERYEM1122...1181 70.0-10.2
Soyad AdYURT İREM NAZ UKD1026Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK MERT1028...1372 10.0-3.3
YANIK BARAN1033...966 21.03
ERBAY GULSU1046...1257 30.0-6.3
ÖZTÜRK ÖMER 1003...966 41.03
TOKBAS SILA1161...1243 51.023.4
TOPRAK FATMANUR1040...1267 60.0-6
UZUN AYBUKE1175...1204 70.56.9
Soyad AdSAHIN ONUR UKD1769Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANDALCI YUKSEL5583...1356 11.02.2
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 20.0-2.2
LUTFIJA KLIND9999...1322 31.02
ISIN RECEP5824...1621 40.5-4
CAYMAZ UMIT OGUZ1220...1592 50.0-14.6
BEKTAS MUSTAFA4460...1591 61.05.4
SOKANI FAHED9979...1593 70.0-14.6
Soyad AdÇALIKOĞLU SONER UKD1188Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEK HALİL OZAN1038...966 10.50
KURU BERKAY MERT1014...1478 20.0-4.8
AKYOL MERTCAN1024...1124 30.0-17.7
İNAL HAKAN KUTLUHAN1021...966 40.0-3
YANIK SELVİ3197...966 51.03
AKBAĞ TOLGAHAN1040...966 61.03
BÜYÜK BADE1036...966 71.03
Soyad AdYILDIZ TUNAHAN UKD1546Toplam UKD Değişimi5.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYSOY VEYSI1427...1965 10.0-2.75
AVCI OSMAN ERSIN3118...1253 21.03.75
KOKSAL RECEP2275...1811 30.58
YILDIZ ZEKERYA3024...1636 40.0-9.5
DURGUT TURGAY4312...1378 51.07
OZ MESUT4424...1626 60.0-9.75
ERTURAN AHMETHAN TAHSIN1046...1437 71.08.75
Soyad AdDÖĞMEN MUHAMMED ALİ UKD1046Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEL AYBERK3321...870 11.03
CEVHER ÖMER SAMİ1211...1306 20.0-5.4
KOCAMAN EREN1120...870 30.0-3
GÜNİNDİ AHMET EGE1095...870 41.03
TAŞDELEN AYÇA1101...870 51.03
TÜRK İSMAİL BOLKAR3207...1240 60.0-7.5
CEBECİ BATUHAN4717...870 71.03
Soyad AdAKBULUT ATA YENER UKD1000Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN OĞUZHAN1075...870 10.0-3
HACIOĞLU AYDIN TUĞRA1129...870 21.03
ŞANLITÜRK HAKAN ENES5600...870 31.03
ATAMAN AYŞE BEYZA2719...1171 40.0-8.1
ÜNLÜ ASUDE3538...870 51.03
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1112 60.0-10.5
ÇALIŞ EMİRCAN2571...870 71.03
Soyad AdBARDAK ISMAIL KAYRA UKD1464Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN YUSUF KEMAL1493...1864 10.59.75
HAJIYEV EMIN9999...1322 20.0-2.5
OZ MESUT4424...1626 30.0-7.25
AYDOGDU HAKAN5200...1179 41.04
ŞENGÜL ERTUĞRUL4975...1136 51.03.25
YILDIZ ZEKERYA3024...1636 61.018.25
ALKAN SUKRU4112...1623 70.0-7.25
Soyad AdALTIN HALIS UKD1718Toplam UKD Değişimi-34.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI OSMAN ERSIN3118...1253 11.02.2
OZSAKALLIOGLU OKAN2358...1995 20.0-3.4
SIMSEK ABDI VELI2204...1529 30.0-15
RENDECİOĞLU ENES1602...1393 41.02.6
OZMEN KEMAL1234...1560 50.0-14.2
ERTURAN AHMETHAN TAHSIN1046...1437 60.5-6.8
Soyad AdSEVGI MERTALI UKD1187Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EMİRHAN1032...966 11.03
KURAL OĞUZHAN6739...1358 20.0-8.1
ACAR AYSU BETÜL1075...966 31.03
KESIK EYLUL SILA1013...1334 41.021
Soyad AdAKYOL MERTCAN UKD1124Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ISMAYILOV ARTURAN9999...1462 10.0-3.6
GÜVEN HASAN KEREM1057...966 20.0-3
ÇALIKOĞLU SONER1057...1188 31.017.7
GÖZTEPE YUSUF1013...966 41.03
KESIK EYLUL SILA1013...1334 50.0-6.9
YARAN ONUR ALP1015...966 61.03
TIRYAKI SUDEN1023...1251 70.0-9.9
Soyad AdSIMSEK ABDI VELI UKD1529Toplam UKD Değişimi5.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKSEN EMIRHAN5365...1893 10.0-2.75
DURSUN GÖRKEM3768...1000 21.02.75
ALTIN HALIS1478...1718 31.018.75
EREN YUSUF KEMAL1493...1864 40.0-3
ASLAN LINA2711...1666 50.0-8
GUNES SELAHATTIN6289...1390 60.5-4.75
AKYÜREK YUNUS EMRE4956...1322 71.02.5
Soyad AdERSOZ CELALETTIN UKD1359Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOLGUN CAN1002...1861 10.0-2.75
GÜNINDI MUHARREM ENGIN6056...1322 21.02.5
SAZLIK MUCAHIT1098...1704 30.0-2.75
ŞEN PELİN3958...1021 41.03
KARBUZ BARAN2668...1641 50.0-4
SENOCAK METIN6357...1669 61.021.5
ERASLAN YAGMUR1032...1625 70.58
Soyad AdÇETİN FURKAN UKD1079Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1408 10.0-3.6
TIRYAKI SUDEN1023...1251 31.021.9
SOPIA ANTIA9999...1275 40.0-7.5
KELEŞOĞLU AHMET1054...1247 51.021.6
AKKAYA KAĞAN1046...1275 60.0-7.5
YILDIZ ESMA1045...1223 70.0-9.3
Soyad AdŞAHİN ARDA ADA UKD1049Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜCEL EMINE YAREN1108...870 11.03
BEDİR TAHA1961...1263 20.0-6.9
SARI HİKMET VOLKAN2918...870 31.03
TEKE ALİ EMRE1043...1236 40.0-7.8
TURAN ATAKAN1142...870 51.03
PİLGE ÖMER FARUK1118...870 60.0-3
KAYAR BURAK İBRAHİM1093...870 71.03
Soyad AdSARITAŞ SELİN UKD1012Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İCAR SELAHATTİN ALPEREN1818...870 11.03
ULUDAĞ ÖZGE4784...1206 20.0-7.5
ÇETREFLİ HÜSEYİN METE5676...870 31.03
ÖZBUCAK KEREM6192...1158 40.0-9
ÖZCAN FİKRİYE İKRA1092...870 51.03
KAYA BURAK ALPARSLAN1151...1131 60.0-10.2
ÇETİNKAYA OZAN EGE1095...870 71.03
Soyad AdTURAN ERKAN UKD1781Toplam UKD Değişimi4.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURGUT TURGAY4312...1378 11.02.2
ALIYEV ELNUR9999...2161 20.0-2.2
OZMEN KEMAL1234...1560 31.04.4
VURAL RAFET1752...1590 41.05
TEVZADZE MARIAM9999...1984 50.0-4.8
Soyad AdCALISKAN MEHMET MELIKSAH UKD1116Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEN BERIL1020...1443 10.0-3.9
KAYA MEHMET EMIN1109...966 21.03
ZENGIN ICLAL ILAYDA1053...1289 30.0-8.1
TEMİZ AZİZ ALP1005...966 41.03
ÇOLAK EROL CAN1048...1275 51.021.3
ÇOBAN AYŞEGÜL1041...1203 60.0-11.4
Soyad AdISIN RECEP UKD1621Toplam UKD Değişimi17.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA RECEP2247...1322 11.02
OZTURK EFE HAKAN1041...1819 21.015.2
AYSOY VEYSI1427...1965 30.0-2.4
SAHIN ONUR4351...1769 40.54
DOLGUN CAN1002...1861 50.56
OZKAN TAHA2435...1722 60.0-7.2
Soyad AdŞENOL CEM UKD1026Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZATA KEMAL BATIN1128...870 11.03
DEMİRKOL YUSUF EREN1118...1206 20.57.2
YILMAZ ELA2627...1066 30.0-13.2
ÜNLÜ ASUDE3538...870 41.03
GÜZEL KEREM1871...1074 50.0-12.9
HACIOĞLU AYDIN TUĞRA1129...870 61.03
ÖZBUCAK KEREM6192...1158 70.55.4
Soyad AdTOKER KENAN UKD1680Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOY BAHADIR3450...1025 11.02.2
BEK EMIR5181...1927 20.0-3.8
NALBANTOĞLU SEYFETTIN2195...1407 31.03.4
SAKA IRFAN6075...1947 41.016.4
OZTURK EFE HAKAN1041...1819 50.0-6.2
SARIKAS ERTAN1317...1791 60.0-7
KARIMOV HASAN9999...1527 70.0-14
Soyad AdAYDIN NİSANUR UKD1151Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA GÖKALP5023...870 11.03
ŞAHİN OĞUZHAN1075...870 21.03
HANÇERLİ KAAN1079...1345 30.0-7.5
AKTAŞ SERHAT1114...1000 40.0-21
BAŞARAN SİRAC1312...870 50.0-3
DUZKAY TUNAHAN1125...870 61.03
AKDİN HALUK EFE6866...870 71.03
Soyad AdSAZLIK MUCAHIT UKD1704Toplam UKD Değişimi-26.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASAR DOĞUKAN2167...1134 11.02.2
KAPLAN BAHADIR1039...2011 20.0-2.8
ERSOZ CELALETTIN3781...1359 31.02.2
TAHAOGLU ERSON2616...1528 41.05.4
ASLANHAN HALIS3095...1826 50.0-6.6
ERASLAN ECEM5319...1588 60.0-13.2
ATAMAN HALIT1960...1551 70.0-14
Soyad AdEKİZ BATURALP UKD1136Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZGEN EMIR UTKU1025...1465 10.0-3.6
KABAL FARUK ENSAR1046...966 21.03
ŞAHİN YASİN FURKAN6462...966 31.03
GÖBEL ATABERK1028...1287 40.0-9
İŞLEMEK CANER4733...966 51.03
KESIK EYLUL SILA1013...1334 60.0-7.2
ERBAY GULSU1046...1257 70.0-10.2
Soyad AdDORUK MUSTAFA UKD1288Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZKAN TAHA2435...1722 10.0-3.3
ANACOGLU CISEL1046...1568 20.0-4.8
GÜNINDI MUHARREM ENGIN6056...1322 31.03
ATAMAN HALIT1960...1551 41.024.6
ERASLAN YAGMUR1032...1625 50.0-3.6
TAHAOGLU ERSON2616...1528 61.024
HANCI ILKER5294...1583 70.0-4.5
Soyad AdKILIÇ BENGİSU UKD1070Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YETGİN YAĞMUR2608...870 11.03
GENÇ MERT1199...1290 20.0-6.6
RIZALI AMIN9999...870 30.0-3
KARA GÖKALP5023...870 40.0-3
ŞAHİN SEMİH5200...870 51.03
EREN AHMET EFE4263...870 61.03
BOĞMALIK RECEP ALİ1106...870 71.03
Soyad AdEKER ALI UKD1000Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKCAN MUSTAFA MERT1026...1355 10.0-3.3
YANIK SELVİ3197...966 21.03
KOÇOĞLU EREN1009...1196 30.0-7.5
TURAN TEOMAN1030...966 41.03
HANCI OSMAN TUNAY1059...1245 50.0-6
YANIK ARDA1036...966 61.03
YAĞCI EFE1025...1185 70.0-7.8
Soyad AdYILMAZ HUSEYIN UKD1538Toplam UKD Değişimi4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEK EMIR5181...1927 10.0-2.75
SOY BAHADIR3450...1025 21.02.75
SENOCAK METIN6357...1669 31.017
ARNAS ENES BUGRA1021...1756 40.0-5.5
FAZLA ONDER ZAFER6175...1692 50.0-7.25
DÖNMEZ HÜSEYİN3483...1396 61.07.75
ILKBAHAR NIMET SERAY1011...1698 70.0-7.25
Soyad AdIYIGUN EMIRHAN UKD1533Toplam UKD Değişimi-10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KHVADAGIANI NIKA6000...1921 10.0-2.75
SANDALCI MUHAMMED EMIRHAN4595...1084 21.02.75
TURKMENOGLU MEHMED SAID4959...1710 30.0-6.75
AVCI OSMAN ERSIN3118...1253 41.04
OZKAN TAHA2435...1722 50.0-6.25
ÖZDEMİR EFE1522...1308 61.05.5
FAZLA ONDER ZAFER6175...1692 70.0-7.25
Soyad AdTURAL EMİRHAN UKD1125Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEFELİ KEREM2448...870 10.0-3
EREN AHMET EFE4263...870 31.03
KÜLCÜ HAYRUNNİSA1140...870 41.03
ÖZDER METE1291...1273 50.0-9
PERÇİN ALİ1197...1020 60.0-19.2
AYKAN NİSA NUR1223...1000 71.09.9
Soyad AdSAVTEKİN SILA UKD1006Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN MUHAMMED ALİ5119...870 10.0-3
IRIZ ÖMER FARUK3582...870 21.03
ÖZCAN FİKRİYE İKRA1092...870 30.0-3
KAYAR BURAK İBRAHİM1093...870 41.03
ÇETİNKAYA OZAN EGE1095...870 50.0-3
KÜLCÜ HAYRUNNİSA1140...870 61.03
ÇETREFLİ HÜSEYİN METE5676...870 71.03
Soyad AdASAR DOĞUKAN UKD1134Toplam UKD Değişimi46.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAZLIK MUCAHIT1098...1704 10.0-3.3
ATAMAN HALIT1960...1551 20.0-3.3
KAYA RECEP2247...1322 31.03
CIFT NAZMI1132...1470 41.026.4
VURAL RAFET1752...1590 51.026.7
TEPELI HUSEYIN1187...1713 60.0-3.3
Soyad AdYILMAZ ELA UKD1066Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MERT3957...870 10.50
VERDİ BUĞRA2317...870 21.03
ŞENOL CEM1112...1026 31.013.2
GÖL RÜYA NİSA1112...1223 40.0-8.7
DORUK ZEKİ MERT1203...1092 51.016.2
CEVHER ÖMER SAMİ1211...1306 60.0-6
DEMİRKOL YUSUF EREN1118...1206 70.0-9.3
Soyad AdTEKE GALİP EREN UKD1018Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK MUSA EMRE5813...870 11.03
GÖL RÜYA NİSA1112...1223 20.57.8
DORUK ZEKİ MERT1203...1092 31.018
BAYDERE EMİRHAN1042...1367 40.0-3.3
DEMİRKOL YUSUF EREN1118...1206 50.0-7.8
VERDİ BUĞRA2317...870 61.03
Soyad AdBAYRAM MESUT UKD1818Toplam UKD Değişimi-57
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENTÜRK HAKAN7156...1405 11.02.2
BEKTAS MUSTAFA4460...1591 20.0-15.8
ANACOGLU CISEL1046...1568 30.0-16.2
NALBANTOĞLU SEYFETTIN2195...1407 41.02.2
LUTFIJA KLIND9999...1322 51.02
ASLAN MUHAMMED SADIK2298...1626 60.0-15
OZMEN KEMAL1234...1560 70.0-16.4
Soyad AdAKTAŞ SERHAT UKD1000Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN SEMİH5200...870 11.03
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1183 20.0-7.8
ÖZTÜRK MUSA EMRE5813...870 31.03
AYDIN NİSANUR1298...1151 41.021
KÜÇÜK AYBİKE1098...1194 50.0-7.5
ŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN2620...1106 60.0-10.8
FELEK BEDİR ALP1093...1145 70.55.7
Soyad AdYAKIN HUSNU UKD1398Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREMKERE MEHMET HALIL1900...1815 10.0-2.75
YILDIZ ZEKERYA3024...1636 30.57.5
KOKSAL RECEP2275...1811 40.0-2.75
ATAMAN HALIT1960...1551 50.0-7.5
DURGUT TURGAY4312...1378 60.5-0.75
AVCI OSMAN ERSIN3118...1253 71.07.75
Soyad AdGÜZEL KEREM UKD1074Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VERDİ BUĞRA2317...870 10.50
YILMAZ MERT3957...870 20.0-3
AYDOĞAN ORUÇ EFE4542...870 41.03
ŞENOL CEM1112...1026 51.012.9
YAVUZ AHMET ARİF1224...1170 60.0-11.1
KARAGÖZ ERDEM1086...1026 70.0-17.1
Soyad AdTAHAOGLU ERSON UKD1528Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRBAS FATIH1856...1890 10.0-2.75
ŞEN PELİN3958...1021 21.02.75
OZKAN TAHA2435...1722 31.018.75
SAZLIK MUCAHIT1098...1704 40.0-6.75
ILKBAHAR NIMET SERAY1011...1698 50.0-7
DORUK MUSTAFA3354...1288 60.0-20
Soyad AdFELEK BEDİR ALP UKD1145Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADENİZ YİĞİT DOĞA5856...870 11.03
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1619 20.0-3.3
BOĞMALIK RECEP ALİ1106...870 31.03
KOCAMAN EREN1120...870 40.0-3
AYKAN NİSA NUR1223...1000 51.09.3
KORKMAZ RÜYANAZ1135...1040 60.0-19.2
AKTAŞ SERHAT1114...1000 70.5-5.7
Soyad AdERSOY TARIK UKD1409Toplam UKD Değişimi-0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZTURK EFE HAKAN1041...1819 10.0-2.75
HAYRAT BUYUK SABIHA4954...1322 21.02.5
FAZLA ONDER ZAFER6175...1692 30.0-4
PEKSEN EMIRHAN5365...1893 40.0-2.75
SANDALCI MUHAMMED EMIRHAN4595...1084 51.03.25
VURAL RAFET1752...1590 60.0-6.5
UZUN YUKSEL6689...1334 71.010
Soyad AdCIFT NAZMI UKD1470Toplam UKD Değişimi-16.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL SALİM1385...1322 21.02.5
ZAVALSIZ ADEM6571...1639 30.0-7
ASAR DOĞUKAN2167...1134 40.0-22
UZUN YUKSEL6689...1334 51.08
SANDALCI YUKSEL5583...1356 61.08.5
ASLAN LINA2711...1666 70.0-6.25
Soyad AdDUMAN FATIH UKD1000Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURAL OĞUZHAN6739...1358 10.0-3.3
YARAN ONUR ALP1015...966 20.0-3
TEMİZ AZİZ ALP1005...966 30.0-3
UYSAL MERT1017...966 41.03
YANIK BARAN1033...966 51.03
İŞLEMEK CANER4733...966 60.0-3
Soyad AdSARIALI ENGIN UKD1321Toplam UKD Değişimi-7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARNAS ENES BUGRA1021...1756 10.0-2.75
ERASLAN ECEM5319...1588 20.0-4.5
AYVAZ GÖKHAN5204...1322 31.02.5
HANCI ILKER5294...1583 40.0-4.5
HAYRAT BUYUK SABIHA4954...1322 51.02.5
LUTFIJA KLIND9999...1322 61.02.5
PEKSEN EMIRHAN5365...1893 70.0-2.75
Soyad AdYALÇINKAYA CEMRESU UKD1044Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETREFLİ HÜSEYİN METE5676...870 11.03
ÖZDER METE1291...1273 20.0-6.3
KÜLCÜ HAYRUNNİSA1140...870 30.0-3
KARADENİZ YİĞİT DOĞA5856...870 41.03
YÖNTEM BAHTİYAR CEYHUN4637...870 51.03
ALAGÖZ ZÜMRA MERYEM1122...1181 60.0-9.6
TAŞDELEN AYÇA1101...870 70.50
Soyad AdOZGEN EMIR UTKU UKD1465Toplam UKD Değişimi-37
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKİZ BATURALP1044...1136 11.03
UGURLU AYDIN EMIN1037...1262 20.5-6.5
UREL ARDA MERT1061...1172 30.0-21.25
UZUN AYBUKE1175...1204 41.04.5
KESİK MUHAMMED1034...1339 50.0-16.75
Soyad AdRENDECİOĞLU ENES UKD1393Toplam UKD Değişimi4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZSAKALLIOGLU AKIN2357...1807 10.0-2.75
KAVRUK HAKAN1598...1597 21.019
ERASLAN YAGMUR1032...1625 30.0-5.25
ALTIN HALIS1478...1718 40.0-3.25
SOY BAHADIR3450...1025 51.02.75
HANCI ILKER5294...1583 60.0-6.25
Soyad AdTAPAN MUHAMMET KENAN UKD1096Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CUVALCI ALPEREN1059...1436 10.0-3.6
TEMİZ AZİZ ALP1005...966 21.03
GÖBEL ATABERK1028...1287 30.0-7.5
YANIK BARAN1033...966 41.03
TOPRAK FATMANUR1040...1267 50.0-8.1
ÖZDEMİR EMİRHAN1032...966 60.50
ÇİÇEK HALİL OZAN1038...966 70.0-3
Soyad AdGÜRER ÖMER SABRİ UKD1084Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELES MUHAMMET OKTEM1052...1412 10.0-3.9
KUŞ NUMAN1054...966 21.03
ÇOLAK EROL CAN1048...1275 30.57.5
MALKOC ORHAN CAGAN1011...1239 40.0-8.7
ÇİÇEK HALİL OZAN1038...966 51.03
YIGIT MELIH1043...1153 60.0-12
Soyad AdŞENTÜRK HAKAN UKD1405Toplam UKD Değişimi11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAM MESUT1587...1818 10.0-2.75
KAYA RECEP2247...1322 21.02.5
KARBUZ BARAN2668...1641 30.0-5
SENOCAK METIN6357...1669 41.020.5
ASLAN MUHAMMED SADIK2298...1626 50.0-5.5
ATAMAN HALIT1960...1551 60.0-7.5
ÖZDEMİR EFE1522...1308 71.09.25
Soyad AdSENOCAK METIN UKD1669Toplam UKD Değişimi-43
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EFE1522...1308 11.02.2
AYTEKIN MURAT EREN1148...2060 20.0-2.2
YILMAZ HUSEYIN5551...1538 30.0-13.6
ŞENTÜRK HAKAN7156...1405 40.0-16.4
AVCI OSMAN ERSIN3118...1253 51.02.2
ERSOZ CELALETTIN3781...1359 60.0-17.2
HAJIYEV EMIN9999...1322 71.02
Soyad AdÖZEN ÜLGEN ECE UKD1046Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞ EMİRCAN2571...870 11.03
AYTİN ALİ YİĞİT2424...1240 20.0-7.5
TÜRKYILMAZ MUHAMMED BARAN1141...870 31.03
ÇOLAK FURKAN1048...1225 40.0-8.1
SARI HİKMET VOLKAN2918...870 51.03
ATAMAN AYŞE BEYZA2719...1171 60.0-9.9
LOMINADZE TAMAZI9999...870 70.0-3
Soyad AdGÜNGÖR CELİL KAAN UKD1205Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEPELI HUSEYIN1187...1713 10.0-3.3
OZMEN KEMAL1234...1560 20.0-3.3
HAYRAT BUYUK SABIHA4954...1322 31.03
KARIMOV HASAN9999...1527 40.0-3.9
ERTURAN AHMETHAN TAHSIN1046...1437 50.0-6.3
AŞIKOĞLU ÜNAL4529...1322 61.03
Soyad AdDÖNMEZ HÜSEYİN UKD1396Toplam UKD Değişimi-23.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOKSAL RECEP2275...1811 10.0-2.75
SARI AYKUT3681...1322 20.0-2.5
SANDALCI MUHAMMED EMIRHAN4595...1084 30.0-21.5
AŞIKOĞLU ÜNAL4529...1322 41.02.5
OZTURK ILHAN5908...1070 51.03.25
YILMAZ HUSEYIN5551...1538 60.0-7.75
AYDOGDU HAKAN5200...1179 71.05.5
Soyad AdGULESCI KADRI UKD1726Toplam UKD Değişimi7.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARIMOV HASAN9999...1527 11.04.8
KARBUZ BARAN2668...1641 21.07.6
ALIYEV ELNUR9999...2161 30.0-2.2
ALKAN SUKRU4112...1623 40.5-2.8
Soyad AdÇOLAK EROL CAN UKD1275Toplam UKD Değişimi-33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABAL FARUK ENSAR1046...966 11.03
YERZHAN ZHANGIR9998...1498 20.0-6.6
GÜRER ÖMER SABRİ4761...1084 30.5-7.5
KELEŞOĞLU AHMET1054...1247 40.5-1.2
CALISKAN MEHMET MELIKSAH5863...1116 50.0-21.3
Soyad AdKELEŞOĞLU AHMET UKD1247Toplam UKD Değişimi-34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUNLAR HALİT ARDA1049...966 11.03
UNLU CEYHUN EGE1046...1425 20.0-8.1
KORKMAZ SELÇUK5242...1000 30.5-9.3
ÇOLAK EROL CAN1048...1275 40.51.2
ÇETİN FURKAN1028...1079 50.0-21.6
Soyad AdGÖÇOĞLU GÖKDENİZ UKD1111Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LOMINADZE TAMAZI9999...870 10.0-3
GÜRSU EMİRHAN1126...870 21.03
CILIZ MEHMET BUĞRA1124...870 31.03
ÇIÇEK UTKU2738...870 41.03
TEKE ALİ EMRE1043...1236 50.0-9.9
RIZALI AMIN9999...870 60.0-3
AYDIN GÖKTUĞ1043...870 70.0-3
Soyad AdYILDIZ ZEKERYA UKD1636Toplam UKD Değişimi-20.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURSUN CEVATCAN2586...1322 11.02
ASLANHAN HALIS3095...1826 20.0-5
YAKIN HUSNU6226...1398 30.5-6
YILDIZ TUNAHAN1057...1546 41.07.6
EREN YUSUF KEMAL1493...1864 50.0-4.2
BARDAK ISMAIL KAYRA4944...1464 60.0-14.6
Soyad AdBEKTAS MUSTAFA UKD1591Toplam UKD Değişimi1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAM MESUT1587...1818 21.019.75
TEVZADZE MARIAM9999...1984 30.0-2.75
TURKMENOGLU MEHMED SAID4959...1710 40.0-8.5
HAJIYEV EMIN9999...1322 50.50
SAHIN ONUR4351...1769 60.0-6.75
Soyad AdBOSTANCI FATİH ALPER UKD1000Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUZUBASIOGLU KAAN1174...1364 10.0-3.3
YANIK ARDA1036...966 21.03
HANCI OSMAN TUNAY1059...1245 30.0-6
KAHVECİ FURKAN BATUHAN1794...966 41.03
YILDIZ ESMA1045...1223 50.0-6.6
ÇABUK SEMİH1053...966 60.0-3
TURAN TEOMAN1030...966 70.0-3
Soyad AdKAHRAMAN ÖMER MIRZA UKD1021Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN FİKRİYE İKRA1092...870 11.03
TÜRK İSMAİL BOLKAR3207...1240 20.0-6.6
YÜKSEL AYBERK3321...870 31.03
ALAGÖZ ZÜMRA MERYEM1122...1181 40.0-8.7
ŞAHİN MUHAMMED ALİ5119...870 50.0-3
IRIZ ÖMER FARUK3582...870 61.03
TÜRKYILMAZ MUHAMMED BARAN1141...870 70.0-3
Soyad AdKORKMAZ YASIN UKD1513Toplam UKD Değişimi-7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN ILHAN4957...1872 10.0-2.75
AŞIKOĞLU ÜNAL4529...1322 21.02.5
TEPELI HUSEYIN1187...1713 30.0-6
SANDALCI MUHAMMED EMIRHAN4595...1084 41.02.75
TURCAN ALI RIZA4248...1656 50.54.75
ZAVALSIZ ADEM6571...1639 60.0-8.25
Soyad AdKEFELİ HASAN MİRZA UKD1055Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USLU SENIZ1081...1394 10.0-3.6
TOPRAK FATMANUR1040...1267 30.0-6.9
DUMAN CEM5577...966 40.0-3
BÜYÜK BADE1036...966 50.0-3
TEMİZ AZİZ ALP1005...966 70.0-3
Soyad AdTURCAN ALI RIZA UKD1656Toplam UKD Değişimi-21.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYÜREK YUNUS EMRE4956...1322 10.50
OZ MESUT4424...1626 20.5-0.8
SÖNMEZ YUNUS (B)3923...1488 30.5-4.4
SARI AYKUT3681...1322 40.50
KORKMAZ YASIN3855...1513 50.5-3.8
ANACOGLU CISEL1046...1568 60.0-12.4
Soyad AdERTURAN AHMETHAN TAHSIN UKD1437Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLANHAN HALIS3095...1826 10.0-2.75
ILKBAHAR NIMET SERAY1011...1698 30.0-4.5
KARTAL SALİM1385...1322 40.0-2.5
GÜNGÖR CELİL KAAN1095...1205 51.05.25
ALTIN HALIS1478...1718 60.58.5
YILDIZ TUNAHAN1057...1546 70.0-8.75
Soyad AdUZUN YUKSEL UKD1334Toplam UKD Değişimi-23.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURKMENOGLU MEHMED SAID4959...1710 10.0-2.75
HANCI ILKER5294...1583 20.0-4.75
AŞIKOĞLU ÜNAL4529...1322 31.02.5
OZMEN KEMAL1234...1560 40.0-5.25
CIFT NAZMI1132...1470 50.0-8
OZTURK ILHAN5908...1070 61.04.5
ERSOY TARIK3651...1409 70.0-10
Soyad AdDURGUT TURGAY UKD1378Toplam UKD Değişimi-5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN ERKAN2101...1781 10.0-2.75
CAYMAZ UMIT OGUZ1220...1592 20.0-5.75
SOY BAHADIR3450...1025 31.02.75
ASIKOGLU ENGIN CAN1057...1591 40.56.75
YILDIZ TUNAHAN1057...1546 50.0-7
YAKIN HUSNU6226...1398 60.50.75
Soyad AdÖZKAN GÜRKAN UKD1015Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNLÜ ASUDE3538...870 11.03
ÇELEBİ TUĞRA1133...1182 20.0-8.4
ÇIÇEK UTKU2738...870 30.0-3
KARAMAN KARDELEN3276...870 41.03
ÇALIŞ EMİRCAN2571...870 50.0-3
KARA GÖKALP5023...870 61.03
ŞANLITÜRK HAKAN ENES5600...870 70.0-3
Soyad AdSANDALCI YUKSEL UKD1356Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAHIN ONUR4351...1769 10.0-2.75
VURAL RAFET1752...1590 20.0-5.25
DURSUN GÖRKEM3768...1000 31.02.75
ERASLAN ECEM5319...1588 40.0-5.25
AYVAZ GÖKHAN5204...1322 51.02.5
CIFT NAZMI1132...1470 60.0-8.5
Soyad AdSANDALCI MUHAMMED EMIRHAN UKD1084Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARGI MERT1044...1699 10.0-3.3
IYIGUN EMIRHAN1234...1533 20.0-3.3
DÖNMEZ HÜSEYİN3483...1396 31.025.8
KORKMAZ YASIN3855...1513 40.0-3.3
ERSOY TARIK3651...1409 50.0-3.9
GÜNINDI MUHARREM ENGIN6056...1322 61.03
Soyad AdÖZDEMİR EFE UKD1308Toplam UKD Değişimi-8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SENOCAK METIN6357...1669 10.0-2.75
SOKANI FAHED9979...1593 30.0-4
LUTFIJA KLIND9999...1322 40.0-2.5
NALBANTOĞLU SEYFETTIN2195...1407 51.016
IYIGUN EMIRHAN1234...1533 60.0-5.5
ŞENTÜRK HAKAN7156...1405 70.0-9.25
Soyad AdNALBANTOĞLU SEYFETTIN UKD1407Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ YUNUS (B)3923...1488 11.015.25
SARIKAS ERTAN1317...1791 20.0-2.75
TOKER KENAN407