EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Torium Avm - Besem Ukd Satranç Turnuvası / 09.04.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET ERDEM ALKIR1168...107501.05.2017
AHMET ÜLKÜ2957...127401.05.2017
ARDA ARSLAN4780...118401.05.2017
ARDA KAYIKCI2501...132801.05.2017
ARDA ÖMER ATİK2137...144301.05.2017
ASLAN ASLANOĞLU1409...118101.05.2017
AYŞENAZ ALTUNTAŞ5278...118401.05.2017
BAŞAR ZENGİN1811...143701.05.2017
BATUHAN AVCI1488...129101.05.2017
BERAT SÜZİ BEŞİKTAŞ2968...124101.05.2017
BERİT ŞEYMA ALÇİÇEK3306...118401.05.2017
BERK DALYANCI4648...118401.05.2017
BUĞRA EFE SUBAŞI1920...129101.05.2017
CAN KOREL ASLAN3608...117601.05.2017
DENİZ ACAR5469...129801.05.2017
ECRİN SAHRA KORKMAZ3064...118401.05.2017
EGE KIZILTAN2862...118401.05.2017
EMRE KENAN DEDE2445...121001.05.2017
ERDEM AKSU5329...124101.05.2017
EREN BURHAN NARİNOĞLU1896...124101.05.2017
ERVA EKMEN4108...118401.05.2017
FURKAN HIZAL5471...134101.05.2017
GÖKDENİZ POYRAZ3011...124101.05.2017
GÜRKAN KAYA1607...111301.05.2017
İBRAHİM ARDA ORTA5146...144401.05.2017
KUZEY DURUŞ3564...107501.05.2017
MEHMET EGE DİRİK4100...136301.05.2017
MEHMET ZİYA YAZICI4698...129101.05.2017
MELİKE ÇAKICI1071...107501.05.2017
METEHAN BAYUR4364...122901.05.2017
MUHAMMED AYDIN4148...139901.05.2017
MUHAMMED İSHAK DİYADİN5040...118401.05.2017
MURAT EFE ÇIBLAK1942...132801.05.2017
NEHİR NARİNOĞLU4576...107501.05.2017
ÖMER ALP ÖZTÜRK2394...125201.05.2017
ÖMER ATA USLU1170...129801.05.2017
ÖMER BOZKIR2246...124301.05.2017
ÖMER ORHUN5176...118501.05.2017
TOLGAHAN ÇAKAR4169...118401.05.2017
TUNA NARİNOĞLU4184...118401.05.2017
UMUT VARLIK3361...129301.05.2017
UTKU MERT MERAKLI5274...134301.05.2017
YAREN ECE ŞAHİN5553...118401.05.2017
YİĞİT ACAR5626...115201.05.2017
YUSUF ALP AKSU1188...132201.05.2017
YUSUF ÇEVİKDOĞAN4941...130501.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ACAR DENİZ5469...12986
ACAR YİĞİT5626...12417
AKSU ERDEM5329...12417
AKSU YUSUF ALP1188...14817
ALÇİÇEK BERİT ŞEYMA3306...11847
ALKIR AHMET ERDEM1168...10757
ALTUNTAŞ AYŞENAZ5278...11847
ARSLAN ARDA4780...11847
ASLAN CAN KOREL3608...12347
ASLANOĞLU ASLAN1409...12917
ATİK ARDA ÖMER2137...14437
AVCI BATUHAN1488...12917
AYDIN MUHAMMED4148...13997
BAYUR METEHAN4364...12297
BEŞİKTAŞ BERAT SÜZİ2968...12416
BOZKIR ÖMER2246...13357
ÇAKAR TOLGAHAN4169...11847
ÇAKICI MELİKE1071...10757
ÇEVİKDOĞAN YUSUF4941...14617
ÇIBLAK MURAT EFE1942...13287
DALYANCI BERK4648...11847
DEDE EMRE KENAN2445...11697
DİRİK MEHMET EGE4100...14367
DİYADİN MUHAMMED İSHAK5040...11847
DURUŞ KUZEY3564...10757
EKMEN ERVA4108...11847
HIZAL FURKAN5471...13417
KAYA GÜRKAN1607...11137
KAYIKCI ARDA2501...13287
KIZILTAN EGE2862...11847
KORKMAZ ECRİN SAHRA3064...11847
MERAKLI UTKU MERT5274...13437
NARİNOĞLU EREN BURHAN1896...12416
NARİNOĞLU NEHİR4576...10757
NARİNOĞLU TUNA4184...11847
ORHUN ÖMER5176...12856
ORTA İBRAHİM ARDA5146...14447
ÖZTÜRK ÖMER ALP2394...12917
POYRAZ GÖKDENİZ3011...12416
SUBAŞI BUĞRA EFE1920...12917
ŞAHİN YAREN ECE5553...11847
USLU ÖMER ATA1170...12986
ÜLKÜ AHMET2957...14497
VARLIK UMUT3361...12936
YAZICI MEHMET ZİYA4698...12917
ZENGİN BAŞAR1811...14377

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdAKBAŞ ÖZGÜN ALP UKD1510Toplam UKD Değişimi39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA GÜRKAN1607...1241 11.02.5
DEDE EMRE KENAN2445...1241 21.02.5
ZENGİN BAŞAR1811...1241 31.02.5
YÖRÜKÇÜOĞLU CAN1067...1594 40.53
SARIKAYA ESER2981...1502 51.012.25
YALÇIN ARDA2003...1546 61.013.75
AKSU YUSUF ALP1188...1241 71.02.5
Soyad AdŞENYÜZ KUTAY EMRE UKD1395Toplam UKD Değişimi21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ ALİ ARDA1130...1108 11.04
ALTUNIŞIK BİLAL2306...1138 21.04.5
TÜNCER ÖMER1353...1250 30.0-17.25
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1240 41.07.25
AVCI BATUHAN3437...1185 51.05.75
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1243 61.07.5
SEFİK SİNAN4687...1321 71.010
Soyad AdÜLKER CEREN UKD1383Toplam UKD Değişimi26
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAY ALP ŞEVKET5333...1104 11.04
ERTABAK ARAL1865...1188 21.06.25
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1244 30.0-17.25
ERSOY KEREM3066...1085 41.03.75
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1154 51.05.25
BAŞDOĞAN DORUK1403...1253 61.08
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1488 71.016
Soyad AdYÖRÜKÇÜOĞLU CAN UKD1594Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HIZAL FURKAN5471...1241 11.02.5
AVCI BATUHAN1488...1241 21.02.5
ASLAN CAN KOREL3608...1241 31.02.5
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1510 40.5-3
ÜLKÜ AHMET2957...1241 51.02.5
YILMAZ KEREM TUNA3965...1555 60.5-1.25
SARIKAYA ESER2981...1502 71.09.25
Soyad AdTÜNCER ÖMER UKD1250Toplam UKD Değişimi62.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOSUN AHMET MİRZA4550...1077 11.08.1
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1136 21.010.2
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1395 31.020.7
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1278 40.51.2
BAŞDOĞAN DORUK1403...1253 50.50
ASLAN CENK BATUR1360...1409 60.56.3
ERGİN EMRE5182...1266 71.015.6
Soyad AdYILMAZ KEREM TUNA UKD1555Toplam UKD Değişimi21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IRMAK YİĞİT1269...1241 11.02.5
BAYUR METEHAN4364...1241 21.02.5
VARLIK UMUT3361...1241 31.02.5
SARIKAYA ESER2981...1502 40.5-1.75
YALÇIN ARDA2003...1546 51.012.25
YÖRÜKÇÜOĞLU CAN1067...1594 60.51.25
ORTA İBRAHİM ARDA5146...1241 71.02.5
Soyad AdBOZDAĞ ARMAĞAN EMRE UKD1278Toplam UKD Değişimi49.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇANKAYA UTKU1396...1083 11.07.5
KARA KUTSAL KUZEY4685...1119 21.08.7
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1488 31.023.1
TÜNCER ÖMER1353...1250 40.5-1.2
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1243 50.5-1.5
ASLAN RENGİN2802...1112 61.08.4
EFE AHMET ASAF1210...1398 70.54.8
Soyad AdEFE AHMET ASAF UKD1398Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİRZA EMRE1292...1109 11.04
ÇAKIN DORUK1162...1200 20.5-6.5
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1154 30.5-7.5
KAYALI YAŞAR EGE3941...1113 41.04
ERTABAK ARAL1865...1188 51.05.75
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1244 61.07.25
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1278 70.5-4
Soyad AdÖZKAYNAKÇI KAYRA UKD1488Toplam UKD Değişimi-15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYALI YAŞAR EGE3941...1113 11.02.75
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1216 21.04.25
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1278 30.0-19.25
MİRZA EMRE1292...1109 41.02.75
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1085 51.02.75
SEFİK SİNAN4687...1321 61.07
ÜLKER CEREN1040...1383 70.0-16
Soyad AdBAŞDOĞAN DORUK UKD1253Toplam UKD Değişimi45.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERT MUSTAFA5183...1077 11.08.1
YILMAZ BERKAY4011...1088 21.08.4
ASLAN CENK BATUR1360...1409 30.56.3
MİRZA EFE1110...1367 41.019.8
TÜNCER ÖMER1353...1250 50.50
ÜLKER CEREN1040...1383 60.0-9.6
AVCI BATUHAN3437...1185 71.012.3
Soyad AdASLAN CENK BATUR UKD1409Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN RENGİN2802...1112 11.03.75
AVCI BATUHAN3437...1185 21.05.5
BAŞDOĞAN DORUK1403...1253 30.5-5.25
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1243 40.0-18
YILDIZ ALİ ARDA1130...1108 51.03.75
TÜNCER ÖMER1353...1250 60.5-5.25
ASLAN ROZA1959...1165 71.05
Soyad AdGÜNAL AHMET ZEYD UKD1243Toplam UKD Değişimi50.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1076 11.08.4
YAMAN ÖMER FARUK4229...1124 21.010.2
MİRZA EFE1110...1367 30.55.1
ASLAN CENK BATUR1360...1409 41.021.6
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1278 50.51.5
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1395 60.0-9
ERTABAK ARAL1865...1188 71.012.6
Soyad AdSEFİK SİNAN UKD1321Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSOY KEREM3066...1085 11.05
ASLAN ROZA1959...1165 21.07.25
AKSOY DİLARA1156...1019 31.03.75
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1244 41.09.75
ERTÜRK NEHİR4600...1357 51.013.75
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1488 60.0-7
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1395 70.0-10
Soyad AdPAKYÜREK MEHMET EFE UKD1244Toplam UKD Değişimi37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METİN UMUT ARDA3214...1076 11.08.4
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1070 21.08.1
ÜLKER CEREN1040...1383 31.020.7
SEFİK SİNAN4687...1321 40.0-11.7
KARA KUTSAL KUZEY4685...1119 51.09.9
EFE AHMET ASAF1210...1398 60.0-8.7
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1136 71.010.5
Soyad AdKÜÇÜN SUDENAZ UKD1085Toplam UKD Değişimi72.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İZGİ AYŞE ZEREN1059...1073 11.014.4
IŞIK MUHAMMED EMİN5044...1037 21.012.9
ERTÜRK NEHİR4600...1357 30.59.9
ERGİN EMRE5182...1266 40.57.2
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1488 50.0-3.3
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1100 61.015.6
ASLAN RENGİN2802...1112 71.016.2
Soyad AdSARIKAYA ESER UKD1502Toplam UKD Değişimi-9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYIKCI ARDA2501...1241 11.02.5
DİRİK MEHMET EGE4100...1241 21.02.5
ÇIBLAK MURAT EFE1942...1241 31.02.5
YILMAZ KEREM TUNA3965...1555 40.51.75
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1510 50.0-12.25
ORHUN ÖMER5176...1241 61.02.5
YÖRÜKÇÜOĞLU CAN1067...1594 70.0-9.25
Soyad AdÖZDEMİR EFE KEMAL UKD1216Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ KAAN EREN5164...1063 11.09
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1488 20.0-5.1
GÜL YAĞIZ SARP1202...1101 31.010.2
ASLAN RENGİN2802...1112 40.0-19.2
METİN UMUT ARDA3214...1076 51.09.3
KARA KUTSAL KUZEY4685...1119 61.011.1
MERT MUSTAFA5183...1077 71.09.3
Soyad AdERGİN EMRE UKD1266Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFETAŞKIN CAN5694...1081 11.07.8
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1154 20.5-4.5
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1061 31.07.2
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1085 40.5-7.2
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1136 50.5-5.4
YAMAN ÖMER FARUK4229...1124 61.09.3
TÜNCER ÖMER1353...1250 70.0-15.6
Soyad AdÇETİN ARDA DENİZ UKD1100Toplam UKD Değişimi45.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK NEHİR4600...1357 10.0-5.4
YÜCE AHMET ALP2999...1022 21.011.7
BAHTİYAR FURKAN1418...1159 30.52.4
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1070 41.013.8
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1240 51.020.7
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1085 60.0-15.6
KAYA UMUT4654...1170 71.018
Soyad AdYALÇIN ARDA UKD1546Toplam UKD Değişimi-16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADENİZ KUZEY5046...1241 11.02.5
BOZKIR ÖMER2246...1241 21.02.5
ATİK ARDA ÖMER2137...1241 31.02.5
AKSU YUSUF ALP1188...1241 41.02.5
YILMAZ KEREM TUNA3965...1555 50.0-12.25
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1510 60.0-13.75
Soyad AdYILDIZ ALİ ARDA UKD1108Toplam UKD Değişimi51.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1395 10.0-4.8
OKUTAN ÖMER BATU7003...1030 20.5-3.3
KURT AHMET EMRE2844...1334 31.023.7
ARSLAN ATAKAN3111...1022 41.011.4
ASLAN CENK BATUR1360...1409 50.0-4.5
TOYGAR AZRA DURU2333...1069 61.013.5
YAMAN ÖMER FARUK4229...1124 71.015.6
Soyad AdYILDIZ KEREM BARKIN UKD1240Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOCAOĞLU LEVENT4627...1070 11.08.4
ARSLAN TUNA3842...1056 20.5-7.2
ARSLAN ATAKAN3111...1022 31.06.6
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1395 40.0-8.7
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1100 50.0-20.7
ÇANKAYA UTKU1396...1083 61.08.7
YILMAZ BERKAY4011...1088 71.09
Soyad AdASLAN RENGİN UKD1112Toplam UKD Değişimi47.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN CENK BATUR1360...1409 10.0-4.5
TOYGAR AZRA DURU2333...1069 21.013.2
DURUÇAY UYGAR4418...1232 31.019.8
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1216 41.019.2
MİRZA EFE1110...1367 51.024.3
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1278 60.0-8.4
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1085 70.0-16.2
Soyad AdERTÜRK NEHİR UKD1357Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1100 11.04.5
ŞENER CEMRE2372...1183 21.06.75
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1085 30.5-8.25
ÇAKIN DORUK1162...1200 41.07.25
SEFİK SİNAN4687...1321 50.0-13.75
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1136 60.5-7
Soyad AdERTABAK ARAL UKD1188Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLSEVİL KEREM4047...1044 11.09.3
ÜLKER CEREN1040...1383 20.0-7.5
YILMAZ BERKAY4011...1088 31.010.8
MERT MUSTAFA5183...1077 41.010.5
EFE AHMET ASAF1210...1398 50.0-6.9
KAYALI YAŞAR EGE3941...1113 61.012
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1243 70.0-12.6
Soyad AdAVCI BATUHAN UKD1185Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUTAN ÖMER BATU7003...1030 11.08.7
ASLAN CENK BATUR1360...1409 20.0-6.6
ATAY ALP ŞEVKET5333...1104 31.011.7
EFETAŞKIN CAN5694...1081 41.010.8
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1395 50.0-6.9
MİRZA EMRE1292...1109 61.012
BAŞDOĞAN DORUK1403...1253 70.0-12.3
Soyad AdYILMAZEL İSMAİL KUZEY UKD1154Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1015 11.09.3
ERGİN EMRE5182...1266 20.54.5
EFE AHMET ASAF1210...1398 30.59
METİN UMUT ARDA3214...1076 41.011.7
ÜLKER CEREN1040...1383 50.0-6.3
MERT MUSTAFA5183...1077 60.0-18.3
KARA KUTSAL KUZEY4685...1119 71.013.5
Soyad AdÖZSÖĞÜT ATA UKD1136Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1008 11.09.9
TÜNCER ÖMER1353...1250 20.0-10.2
İZGİ AYŞE ZEREN1059...1073 31.012.3
SEVİM ZEYNEP SUDE1515...1000 41.09.6
ERGİN EMRE5182...1266 50.55.4
ERTÜRK NEHİR4600...1357 60.58.4
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1244 70.0-10.5
Soyad AdMERT MUSTAFA UKD1077Toplam UKD Değişimi42.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞDOĞAN DORUK1403...1253 10.0-8.1
ŞİRİN MEHMET MERT1109...1001 21.012
ŞENER CEMRE2372...1183 31.019.2
ERTABAK ARAL1865...1188 40.0-10.5
DURUÇAY UYGAR4418...1232 51.021.3
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1154 61.018.3
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1216 70.0-9.3
Soyad AdASLAN ROZA UKD1165Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜCE AHMET ALP2999...1022 11.09.3
SEFİK SİNAN4687...1321 20.0-8.7
METİN UMUT ARDA3214...1076 30.0-18.6
EFETAŞKIN CAN5694...1081 51.011.4
ERSOY KEREM3066...1085 61.011.7
ASLAN CENK BATUR1360...1409 70.0-6
Soyad AdATAY ALP ŞEVKET UKD1104Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLKER CEREN1040...1383 10.0-4.8
ERTÜRK DEMİR MEHMET1256...1026 21.011.7
AVCI BATUHAN3437...1185 30.0-11.7
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1015 40.0-18.6
YÜCE AHMET ALP2999...1022 51.011.7
YILMAZ KAAN EREN5164...1063 61.013.2
YAMAN YİĞİT3118...1222 71.019.8
Soyad AdDURUÇAY UYGAR UKD1232Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1070 10.0-21.3
YILMAZ KAAN EREN5164...1063 21.08.4
ASLAN RENGİN2802...1112 30.0-19.8
İZGİ AYŞE ZEREN1059...1073 41.08.7
MERT MUSTAFA5183...1077 50.0-21.3
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1015 61.06.6
METİN UMUT ARDA3214...1076 71.08.7
Soyad AdBAHTİYAR FURKAN UKD1159Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY DİLARA1156...1019 10.0-20.7
HOCAOĞLU LEVENT4627...1070 21.011.4
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1100 30.5-2.4
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1061 40.0-18.9
ARSLAN ATAKAN3111...1022 50.5-5.4
ERTÜRK DEMİR MEHMET1256...1026 61.09.6
ERSOY KEREM3066...1085 71.012
Soyad AdMİRZA EFE UKD1367Toplam UKD Değişimi-28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL YAĞIZ SARP1202...1101 11.04.5
ERTÜRK BORA7404...1124 21.05
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1243 30.5-4.25
BAŞDOĞAN DORUK1403...1253 40.0-16.5
ASLAN RENGİN2802...1112 50.0-20.25
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1061 61.03.5
Soyad AdÇAKIN DORUK UKD1200Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİVELEKHAN EFE2789...1057 11.09.3
EFE AHMET ASAF1210...1398 20.57.8
ARSLAN TUNA3842...1056 31.09.3
ERTÜRK NEHİR4600...1357 40.0-8.7
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1061 51.09.3
Soyad AdYAMAN ÖMER FARUK UKD1124Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİM ZEYNEP SUDE1515...1000 11.09.9
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1243 20.0-10.2
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1070 30.5-2.4
ARSLAN TUNA3842...1056 41.012.3
OKUTAN ÖMER BATU7003...1030 51.011.1
ERGİN EMRE5182...1266 60.0-9.3
YILDIZ ALİ ARDA1130...1108 70.0-15.6
Soyad AdKAYALI YAŞAR EGE UKD1113Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1488 10.0-3.3
CİVELEKHAN EFE2789...1057 21.012.6
IŞIK MUHAMMED EMİN5044...1037 31.012
EFE AHMET ASAF1210...1398 40.0-4.8
YILMAZ KAAN EREN5164...1063 51.012.9
ERTABAK ARAL1865...1188 60.0-12
AKSOY DİLARA1156...1019 70.5-3.9
Soyad AdAKSOY DİLARA UKD1019Toplam UKD Değişimi40.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAHTİYAR FURKAN1418...1159 11.020.7
YAMAN YİĞİT3118...1222 21.022.8
SEFİK SİNAN4687...1321 30.0-4.5
KARA KUTSAL KUZEY4685...1119 40.0-10.8
KAYA UMUT4654...1170 50.0-9
İZGİ AYŞE ZEREN1059...1073 61.017.4
KAYALI YAŞAR EGE3941...1113 70.53.9
Soyad AdOKUTAN ÖMER BATU UKD1030Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI BATUHAN3437...1185 10.0-8.7
YILDIZ ALİ ARDA1130...1108 20.53.3
KAYA UMUT4654...1170 31.020.7
YAMAN YİĞİT3118...1222 41.022.5
YAMAN ÖMER FARUK4229...1124 50.0-11.1
YILMAZ BERKAY4011...1088 60.0-12.6
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1070 71.016.8
Soyad AdYILMAZ BERKAY UKD1088Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT AHMET EMRE2844...1334 11.024.3
BAŞDOĞAN DORUK1403...1253 20.0-8.4
ERTABAK ARAL1865...1188 30.0-10.8
GÜLSEVİL KEREM4047...1044 41.013.2
TOYGAR AZRA DURU2333...1069 50.5-0.9
OKUTAN ÖMER BATU7003...1030 61.012.6
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1240 70.0-9
Soyad AdÇANKAYA UTKU UKD1083Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1278 10.0-7.5
ERTÜRK DEMİR MEHMET1256...1026 31.012.6
ŞİRİN MEHMET MERT1109...1001 40.5-3.3
ARSLAN TUNA3842...1056 51.013.8
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1240 60.0-8.7
EFETAŞKIN CAN5694...1081 71.015
Soyad AdKAYA UMUT UKD1170Toplam UKD Değişimi-27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ATAKAN3111...1022 10.5-6
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1061 20.0-19.5
OKUTAN ÖMER BATU7003...1030 30.0-20.7
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1213 41.016.8
AKSOY DİLARA1156...1019 51.09
TOSUN AHMET MİRZA4550...1077 61.011.1
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1100 70.0-18
Soyad AdTOSUN AHMET MİRZA UKD1077Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜNCER ÖMER1353...1250 10.0-8.1
SEVİM ZEYNEP SUDE1515...1000 20.0-18.3
YÜCE AHMET ALP2999...1022 31.012.6
ALTUNIŞIK BİLAL2306...1138 41.017.4
ERTÜRK BORA7404...1124 50.52.1
KAYA UMUT4654...1170 60.0-11.1
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1061 71.014.4
Soyad AdERTÜRK BORA UKD1124Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİRİN MEHMET MERT1109...1001 11.09.9
MİRZA EFE1110...1367 20.0-6
EFETAŞKIN CAN5694...1081 30.0-16.8
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1076 41.012.9
TOSUN AHMET MİRZA4550...1077 50.5-2.1
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1070 61.012.6
Soyad AdKARA KUTSAL KUZEY UKD1119Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZEYBEK İLYAS1797...1000 11.010.2
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1278 20.0-8.7
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1076 31.013.2
AKSOY DİLARA1156...1019 41.010.8
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1244 50.0-9.9
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1216 60.0-11.1
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1154 70.0-13.5
Soyad AdMETİN UMUT ARDA UKD1076Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1244 10.0-8.4
ZEYBEK İLYAS1797...1000 21.012
ASLAN ROZA1959...1165 31.018.6
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1154 40.0-11.7
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1216 50.0-9.3
ARSLAN ATAKAN3111...1022 61.012.6
DURUÇAY UYGAR4418...1232 70.0-8.7
Soyad AdMİRZA EMRE UKD1109Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE AHMET ASAF1210...1398 10.0-4.8
GÜLSEVİL KEREM4047...1044 21.012.3
YAMAN YİĞİT3118...1222 31.019.5
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1488 40.0-3.3
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1015 51.011.1
AVCI BATUHAN3437...1185 60.0-12
Soyad AdERSOY KEREM UKD1085Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEFİK SİNAN4687...1321 10.0-6
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1015 21.012
ALTUNIŞIK BİLAL2306...1138 31.017.1
ÜLKER CEREN1040...1383 40.0-4.5
SEVİM ZEYNEP SUDE1515...1000 51.011.4
ASLAN ROZA1959...1165 60.0-11.7
BAHTİYAR FURKAN1418...1159 70.0-12
Soyad AdEFETAŞKIN CAN UKD1081Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGİN EMRE5182...1266 10.0-7.8
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1008 21.012
ERTÜRK BORA7404...1124 31.016.8
AVCI BATUHAN3437...1185 40.0-10.8
ASLAN ROZA1959...1165 50.0-11.4
SEVİM ZEYNEP SUDE1515...1000 61.011.7
ÇANKAYA UTKU1396...1083 70.0-15
Soyad AdARSLAN ATAKAN UKD1022Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA UMUT4654...1170 10.56
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1213 21.022.5
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1240 30.0-6.6
YILDIZ ALİ ARDA1130...1108 40.0-11.4
BAHTİYAR FURKAN1418...1159 50.55.4
METİN UMUT ARDA3214...1076 60.0-12.6
GÜL YAĞIZ SARP1202...1101 71.018.3
Soyad AdARSLAN TUNA UKD1056Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZMEN EREN2770...1198 11.020.7
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1240 20.57.2
ÇAKIN DORUK1162...1200 30.0-9.3
YAMAN ÖMER FARUK4229...1124 40.0-12.3
ÇANKAYA UTKU1396...1083 50.0-13.8
ŞİRİN MEHMET MERT1109...1001 61.012.6
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1213 70.56.3
Soyad AdALMAS MEHMET YUSUF UKD1015Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1154 10.0-9.3
ERSOY KEREM3066...1085 20.0-12
HOCAOĞLU LEVENT4627...1070 31.017.4
ATAY ALP ŞEVKET5333...1104 41.018.6
MİRZA EMRE1292...1109 50.0-11.1
DURUÇAY UYGAR4418...1232 60.0-6.6
YILMAZ KAAN EREN5164...1063 71.017.1
Soyad AdSEVİM ZEYNEP SUDE UKD1000Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN ÖMER FARUK4229...1124 10.0-9.9
TOSUN AHMET MİRZA4550...1077 21.018.3
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1213 31.023.1
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1136 40.0-9.6
ERSOY KEREM3066...1085 50.0-11.4
EFETAŞKIN CAN5694...1081 60.0-11.7
ERTÜRK DEMİR MEHMET1256...1026 71.016.2
Soyad AdİZGİ AYŞE ZEREN UKD1073Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1085 10.0-14.4
KURT AHMET EMRE2844...1334 21.024.6
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1136 30.0-12.3
DURUÇAY UYGAR4418...1232 40.0-8.7
ŞENER CEMRE2372...1183 51.019.5
AKSOY DİLARA1156...1019 60.0-17.4
YÜCE AHMET ALP2999...1022 71.012.9
Soyad AdYAMAN YİĞİT UKD1222Toplam UKD Değişimi-60.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOYGAR AZRA DURU2333...1069 11.09
AKSOY DİLARA1156...1019 20.0-22.8
MİRZA EMRE1292...1109 30.0-19.5
OKUTAN ÖMER BATU7003...1030 40.0-22.5
YAMAN ÇAĞLA3249...1012 51.06.9
GÜLSEVİL KEREM4047...1044 61.08.1
ATAY ALP ŞEVKET5333...1104 70.0-19.8
Soyad AdÖZKAN MEHMET EMİR UKD1213Toplam UKD Değişimi-53.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1061 10.5-6
ARSLAN ATAKAN3111...1022 20.0-22.5
SEVİM ZEYNEP SUDE1515...1000 30.0-23.1
KAYA UMUT4654...1170 40.0-16.8
ÖZMEN EREN2770...1198 51.014.4
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1008 61.07.2
ARSLAN TUNA3842...1056 70.5-6.3
Soyad AdÖZTÜRK CEMİL TUNA UKD1008Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1136 10.0-9.9
EFETAŞKIN CAN5694...1081 20.0-12
TOYGAR AZRA DURU2333...1069 30.0-12.6
HOCAOĞLU LEVENT4627...1070 41.017.7
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1076 51.017.7
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1213 60.0-7.2
GÜLSEVİL KEREM4047...1044 71.016.5
Soyad AdÇIBLAK AYDIN EREN UKD1070Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURUÇAY UYGAR4418...1232 11.021.3
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1244 20.0-8.1
YAMAN ÖMER FARUK4229...1124 30.52.4
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1100 40.0-13.8
ŞİRİN MEHMET MERT1109...1001 51.012
ERTÜRK BORA7404...1124 60.0-12.6
OKUTAN ÖMER BATU7003...1030 70.0-16.8
Soyad AdERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ UKD1061Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1213 10.56
KAYA UMUT4654...1170 21.019.5
ERGİN EMRE5182...1266 30.0-7.2
BAHTİYAR FURKAN1418...1159 41.018.9
ÇAKIN DORUK1162...1200 50.0-9.3
MİRZA EFE1110...1367 60.0-4.2
TOSUN AHMET MİRZA4550...1077 70.0-14.4
Soyad AdTOYGAR AZRA DURU UKD1069Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN YİĞİT3118...1222 10.0-9
ASLAN RENGİN2802...1112 20.0-13.2
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1008 31.012.6
GÜL YAĞIZ SARP1202...1101 41.016.2
YILMAZ BERKAY4011...1088 50.50.9
YILDIZ ALİ ARDA1130...1108 60.0-13.5
Soyad AdŞİRİN MEHMET MERT UKD1001Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK BORA7404...1124 10.0-9.9
MERT MUSTAFA5183...1077 20.0-12
ÇANKAYA UTKU1396...1083 40.53.3
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1070 50.0-12
ARSLAN TUNA3842...1056 60.0-12.6
KURT AHMET EMRE2844...1334 71.026.4
Soyad AdYILMAZ KAAN EREN UKD1063Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1216 10.0-9
DURUÇAY UYGAR4418...1232 20.0-8.4
YAMAN ÇAĞLA3249...1012 31.012.9
ŞENER CEMRE2372...1183 41.019.8
KAYALI YAŞAR EGE3941...1113 50.0-12.9
ATAY ALP ŞEVKET5333...1104 60.0-13.2
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1015 70.0-17.1
Soyad AdYÜCE AHMET ALP UKD1022Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN ROZA1959...1165 10.0-9.3
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1100 20.0-11.7
TOSUN AHMET MİRZA4550...1077 30.0-12.6
KURT AHMET EMRE2844...1334 41.025.8
ATAY ALP ŞEVKET5333...1104 50.0-11.7
ŞENER CEMRE2372...1183 61.021.3
İZGİ AYŞE ZEREN1059...1073 70.0-12.9
Soyad AdGÜL YAĞIZ SARP UKD1101Toplam UKD Değişimi-42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİRZA EFE1110...1367 10.0-5.4
YAMAN ÇAĞLA3249...1012 21.011.4
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1216 30.0-10.2
TOYGAR AZRA DURU2333...1069 40.0-16.2
ERTÜRK DEMİR MEHMET1256...1026 50.0-18
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1076 61.014.1
ARSLAN ATAKAN3111...1022 70.0-18.3
Soyad AdGÜLSEVİL KEREM UKD1044Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTABAK ARAL1865...1188 10.0-9.3
MİRZA EMRE1292...1109 20.0-12.3
ÖZMEN EREN2770...1198 31.021.3
YILMAZ BERKAY4011...1088 40.0-13.2
ALTUNIŞIK BİLAL2306...1138 51.018.9
YAMAN YİĞİT3118...1222 60.0-8.1
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1008 70.0-16.5
Soyad AdÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN UKD1076Toplam UKD Değişimi-31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1243 10.0-8.4
ÖZMEN EREN2770...1198 21.020.1
KARA KUTSAL KUZEY4685...1119 30.0-13.2
ERTÜRK BORA7404...1124 40.0-12.9
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1008 50.0-17.7
GÜL YAĞIZ SARP1202...1101 60.0-14.1
HOCAOĞLU LEVENT4627...1070 71.014.7
Soyad AdERTÜRK DEMİR MEHMET UKD1026Toplam UKD Değişimi-40.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENER CEMRE2372...1183 10.0-8.7
ATAY ALP ŞEVKET5333...1104 20.0-11.7
ÇANKAYA UTKU1396...1083 30.0-12.6
GÜL YAĞIZ SARP1202...1101 51.018
BAHTİYAR FURKAN1418...1159 60.0-9.6
SEVİM ZEYNEP SUDE1515...1000 70.0-16.2
Soyad AdÖZMEN EREN UKD1198Toplam UKD Değişimi-74.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN TUNA3842...1056 10.0-20.7
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1076 20.0-20.1
GÜLSEVİL KEREM4047...1044 30.0-21.3
YAMAN ÇAĞLA3249...1012 40.0-22.2
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1213 50.0-14.4
HOCAOĞLU LEVENT4627...1070 61.09.9
ŞENER CEMRE2372...1183 71.014.4
Soyad AdKURT AHMET EMRE UKD1334Toplam UKD Değişimi-108.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BERKAY4011...1088 10.0-20.25
İZGİ AYŞE ZEREN1059...1073 20.0-20.5
YILDIZ ALİ ARDA1130...1108 30.0-19.75
YÜCE AHMET ALP2999...1022 40.0-21.5
HOCAOĞLU LEVENT4627...1070 51.04.5
YAMAN ÇAĞLA3249...1012 60.5-9.25
ŞİRİN MEHMET MERT1109...1001 70.0-22
Soyad AdYAMAN ÇAĞLA UKD1012Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNIŞIK BİLAL2306...1138 10.0-9.9
GÜL YAĞIZ SARP1202...1101 20.0-11.4
YILMAZ KAAN EREN5164...1063 30.0-12.9
ÖZMEN EREN2770...1198 41.022.2
YAMAN YİĞİT3118...1222 50.0-6.9
KURT AHMET EMRE2844...1334 60.511.1
Soyad AdIŞIK MUHAMMED EMİN UKD1037Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1085 20.0-12.9
KAYALI YAŞAR EGE3941...1113 30.0-12
Soyad AdALTUNIŞIK BİLAL UKD1138Toplam UKD Değişimi-48.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN ÇAĞLA3249...1012 11.09.9
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1395 20.0-5.4
ERSOY KEREM3066...1085 30.0-17.1
TOSUN AHMET MİRZA4550...1077 40.0-17.4
GÜLSEVİL KEREM4047...1044 50.0-18.9
Soyad AdŞENER CEMRE UKD1183Toplam UKD Değişimi-93.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK DEMİR MEHMET1256...1026 11.08.7
ERTÜRK NEHİR4600...1357 20.0-8.1
MERT MUSTAFA5183...1077 30.0-19.2
YILMAZ KAAN EREN5164...1063 40.0-19.8
İZGİ AYŞE ZEREN1059...1073 50.0-19.5
YÜCE AHMET ALP2999...1022 60.0-21.3
ÖZMEN EREN2770...1198 70.0-14.4
Soyad AdHOCAOĞLU LEVENT UKD1070Toplam UKD Değişimi-84.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1240 10.0-8.4
BAHTİYAR FURKAN1418...1159 20.0-11.4
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1015 30.0-17.4
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1008 40.0-17.7
KURT AHMET EMRE2844...1334 50.0-5.4
ÖZMEN EREN2770...1198 60.0-9.9
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1076 70.0-14.7
Soyad AdCİVELEKHAN EFE UKD1057Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIN DORUK1162...1200 10.0-9.3
KAYALI YAŞAR EGE3941...1113 20.0-12.6
Soyad AdZEYBEK İLYAS UKD1000Toplam UKD Değişimi-22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA KUTSAL KUZEY4685...1119 10.0-10.2
METİN UMUT ARDA3214...1076 20.0-12
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014