EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Rota Eğitim Kurumları Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası / 09.04.2017 / İZMİR UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ATAHAN BİLEN4053...104501.05.2017
EFE ARAS5558...106501.05.2017
EGE ÇAVUŞOĞLU1231...107201.05.2017
EGE ÇOŞKUN ASLAN1028...104401.05.2017
EGE ERSES1589...110701.05.2017
FATİH DENİZ KESKİN1539...105101.05.2017
GÖZDE MERVE ÖZER6798...103101.05.2017
KAĞAN BOZOĞLAN3372...115301.05.2017
MEHMET MUTLU4138...106001.05.2017
MERT CAN GÜRPINAR6326...101201.05.2017
MERT GÜRPINAR1001...102401.05.2017
MERT KARADOĞAN1847...110001.05.2017
MERT YÜCE3450...110001.05.2017
NİSA NUR GÜNDÜZ1893...104601.05.2017
ÖNDER ATA ALGEDİK1145...101101.05.2017
TUNA COŞKUN5357...114301.05.2017
TUNAHAN SOLAK3001...109501.05.2017
YILDIZ NAZ BEKTAŞ1100...106701.05.2017
YUNUS EMRE ALINBAY4082...105901.05.2017
YUSUF BOLYURT1797...114401.05.2017
ZEKERİYA ÇAKAR4160...110301.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ALGEDİK ÖNDER ATA1145...10117
ALINBAY YUNUS EMRE4082...10597
ARAS EFE5558...10655
ASLAN EGE ÇOŞKUN1028...10807
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...10677
BİLEN ATAHAN4053...10457
BOLYURT YUSUF1797...12427
BOZOĞLAN KAĞAN3372...11537
COŞKUN TUNA5357...11437
ÇAKAR ZEKERİYA4160...11036
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...10357
ERSES EGE1589...11077
GÜNDÜZ NİSA NUR1893...10456
GÜRPINAR MERT1001...10347
GÜRPINAR MERT CAN6326...10126
KARADOĞAN MERT1847...11007
KESKİN FATİH DENİZ1539...10516
MUTLU MEHMET4138...10607
ÖZER GÖZDE MERVE6798...10357
SOLAK TUNAHAN3001...10957
YÜCE MERT3450...11007

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdGÜNDÜZ UMUT ERDEM UKD2140Toplam UKD Değişimi11.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN ARDA3177...1090 11.01.65
AKYER BERKAY4789...1201 21.01.65
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1333 31.01.65
KARADAŞ MEHMET6044...1468 41.01.65
AYDEMİR ALİHAN1989...1260 51.01.65
KAVAKLI ATAKAN5389...1350 61.01.65
UYGUN MAHMUT CELAL5095...1244 71.01.65
Soyad AdTAŞPINAR YANKI UKD1798Toplam UKD Değişimi14.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRAL CELİL4125...1000 11.02.2
YERLİ DURU1340...1141 21.02.2
MUTLU EZGİ2608...1265 31.02.2
ASLAN MEHMET ALPER1037...1473 41.02.6
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1624 51.05.4
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1690 60.5-3
CEYHAN MERT1599...1500 71.03
Soyad AdÜREK DORUK UKD1359Toplam UKD Değişimi37.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRPINAR MERT CAN6326...895 11.02.5
BOZOĞLAN KAĞAN3372...895 21.02.5
ŞEKER KADİR MERT1146...1100 31.04.5
KAPTAN DORUK KAAN3559...1179 41.06.5
ÇOBAN AYAZ1457...1055 51.03.5
YILDIZ EGEHAN2649...1444 61.015.5
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1440 70.52.75
Soyad AdTOKAT NEHİR UKD1673Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜÇAY ÖMER1792...1164 11.02.2
SIRVENTE BARTISTE JOSEPH FRAN9952...1297 21.02.2
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 31.04
ÖZKAN YAĞIZ ATA1058...1487 41.05.2
EKENER EGEMEN1170...1575 51.07.4
AYDIN GÜLENAY1086...1640 60.0-11
GAYRET EGEMEN1085...1427 71.03.8
Soyad AdÖZKESKİN NAZIM EFE UKD1690Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU ABDULLAH BUĞRA1506...1000 11.02.2
MADAN UMUT1373...1131 21.02.2
BİLSEV ERDİNÇ1515...1267 31.02.2
CEYHAN MERT1599...1500 40.5-5
DOĞAN HAZAR KUTALMIŞ KADİR YU1229...1401 51.03.2
TAŞPINAR YANKI1136...1798 60.53
MUTLU EZGİ2608...1265 71.02.2
Soyad AdGÜLERYÜZ KUZEY UKD1440Toplam UKD Değişimi14.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ NİSA NUR1893...895 11.02.5
AKSARAYLI OSMAN EFE6873...895 21.02.5
AKAR BULUT5619...1126 31.03.5
DOYDAŞ EFE5714...1260 41.06.5
ASLAN EZGİ SELEN2741...1216 50.5-7
YÜKSEL ESAT3333...1356 61.09.5
ÜREK DORUK1999...1359 70.5-2.75
Soyad AdAYDIN GÜLENAY UKD1640Toplam UKD Değişimi12.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN SERDAR KAAN2792...1163 11.02.2
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1292 20.5-7.8
ÇALIŞKAN ARDA1441...1252 31.02.2
ONUN ALPEREN1812...1369 41.03.4
AKÇİÇEK MERT1029...1481 51.05.8
TOKAT NEHİR1022...1673 61.011
ELÇİ DEFNE1123...1490 70.5-4
Soyad AdYILDIZ TALAT UKD1695Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUTACUN KUTAY3409...1034 11.02.2
TUNABOYLU SAMET3619...1174 21.02.2
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1252 31.02.2
AYDEMİR ALİHAN1989...1260 40.0-17.8
ÖZTÜRK BURAK2163...1478 51.04.4
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1333 61.02.2
YILDIRIM CENGİZ1066...1326 71.02.2
Soyad AdELÇİ DEFNE UKD1490Toplam UKD Değişimi48.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 11.02.75
TOMRU İBRAHİM1887...1258 21.05.25
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 31.06.5
AKÇİÇEK MERT1029...1481 40.5-0.25
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1528 51.013.75
EKENER EGEMEN1170...1575 61.015.5
AYDIN GÜLENAY1086...1640 70.55
Soyad AdAYDEMİR ALİHAN UKD1260Toplam UKD Değişimi81.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRPINAR MERT1001...975 11.03
ÖZKAN METE4150...1131 21.09.9
KAVAKLI ATAKAN5389...1350 31.018.6
YILDIZ TALAT2968...1695 41.026.7
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2140 50.0-3.3
ÖZTÜRK BURAK2163...1478 60.58.4
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1333 71.018
Soyad AdKAYIŞ GÜLCAN SENA UKD1624Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ ARDA2268...1000 11.02.2
ENGİN EDANAZ1237...1130 21.02.2
KURT ARDA1163...1230 31.02.2
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1320 41.02.8
TAŞPINAR YANKI1136...1798 50.0-5.4
ÖZGÜR MEHMET TUNA4675...1189 61.02.2
BİLSEV ERDİNÇ1515...1267 71.02.2
Soyad AdYILDIZ EGEHAN UKD1444Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDEN YAĞIZ EFE1937...895 11.02.5
ALEV DENİZ1517...895 21.02.5
ACAR ZEYNEP3131...1110 31.03
ŞARBAK ÖMER3032...1349 41.09.25
PAMUK YAĞIZ3571...1351 51.09.25
ÜREK DORUK1999...1359 60.0-15.5
KAPTAN DORUK KAAN3559...1179 71.04.5
Soyad AdKARAKUZU EFE UKD1175Toplam UKD Değişimi78.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRTAŞ EFE ATAKAN4294...883 11.03
KAYALAR ELİFNAZ2439...1038 21.09.6
CEYHAN MERT1599...1500 30.0-3.9
GÜNALP EFE2656...1080 41.011.1
KOS ÖMER KIVANÇ3061...1095 51.011.7
ASLAN MEHMET ALPER1037...1473 61.025.5
AKYILDIZ ALPER2965...1334 71.021.3
Soyad AdŞARBAK ÖMER UKD1349Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARIŞ EGE3811...895 11.02.5
DEMİRAL YİĞİT2153...895 21.02.5
ŞARBAK ELİF3091...1081 31.04.25
YILDIZ EGEHAN2649...1444 40.0-9.25
DÜZGÖREN EFE4041...1041 51.03.5
DUĞAN ÇINAR2601...1108 61.05
ASLAN EZGİ SELEN2741...1216 71.08
Soyad AdYILMAZ YİĞİTHAN FURKAN UKD1430Toplam UKD Değişimi26.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ HALİL EGE1060...1083 11.02.75
ŞAHİNKAYA ENES1012...1190 21.05
TOKAT NEHİR1022...1673 30.0-5
BERBER BATUHAN ARDA1025...1188 41.05
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1260 51.07
ÖZKAN YAĞIZ ATA1058...1487 61.014.5
SERİN EREN1287...1354 70.5-2.5
Soyad AdÖZTÜRK BURAK UKD1478Toplam UKD Değişimi-2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALINBAY YUNUS EMRE4082...975 11.02.5
SİVASLI YİĞİT3749...1172 20.5-9
UYGUN MAHMUT CELAL5095...1244 31.05.25
YILDIRIM CENGİZ1066...1326 41.07.5
YILDIZ TALAT2968...1695 50.0-5.5
AYDEMİR ALİHAN1989...1260 60.5-7
TUNABOYLU SAMET3619...1174 71.03.5
Soyad AdYILMAZ İPEK UKD1245Toplam UKD Değişimi69.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNER ABDULKADİR1010...968 11.03
AKÇİÇEK MERT1029...1481 20.0-6
AKYOL SERKAN1024...1116 31.09.9
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 41.023.1
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 50.56.6
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 61.017.4
ÇALIŞKAN ARDA1441...1252 71.015.3
Soyad AdKAVAKLI ATAKAN UKD1350Toplam UKD Değişimi4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ZEYNEP NEVAL3100...975 11.02.5
AYTEKİN MUHAMMED OĞUZ2987...1161 21.06.25
AYDEMİR ALİHAN1989...1260 30.0-15.5
ÇAKAR ABDULBAKİ4161...1150 41.06
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1139 51.05.75
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2140 60.0-2.75
BOLYURT YUSUF1797...975 71.02.5
Soyad AdCEYHAN MERT UKD1500Toplam UKD Değişimi26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALGEDİK ÖNDER ATA1145...883 11.02.5
İLHAN YAĞIZ1238...1125 21.02.75
KARAKUZU EFE1092...1175 31.03.25
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1690 40.56.25
HASGÜL DEFNE2794...1148 51.02.75
SİNANOĞLU YUSUF1115...1503 61.012.5
TAŞPINAR YANKI1136...1798 70.0-3.75
Soyad AdAKAR BULUT UKD1126Toplam UKD Değişimi40.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK MEHMET BUĞRA3550...895 11.03
ERSOY ARDA1906...895 21.03
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1440 30.0-4.2
GÖK ELA4155...895 41.03
ERSES EGE1589...895 51.03
ÇAKAR BURAK MUSTAFA1583...1066 61.012.6
DOYDAŞ EFE5714...1260 71.020.4
Soyad AdDOĞAN HAZAR KUTALMIŞ KADİR YU UKD1401Toplam UKD Değişimi22.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYHAN BARTU KUZEY2537...883 11.02.5
KÖSE ARAT UYGAR1332...1100 21.03.75
SARIASLAN BİLGE2387...1165 31.05
SİNANOĞLU YUSUF1115...1503 40.53.5
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1690 50.0-4
HASGÜL DEFNE2794...1148 61.04.75
KURT ARDA1163...1230 71.06.75
Soyad AdPAMUK YAĞIZ UKD1351Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADOĞAN MERT1847...895 11.02.5
BİLEN ATAHAN4053...895 21.02.5
ÇAKAR BURAK MUSTAFA1583...1066 31.04
DÜZGÖREN EFE4041...1041 41.03.5
YILDIZ EGEHAN2649...1444 50.0-9.25
ASLAN EZGİ SELEN2741...1216 60.5-4.5
ÇOBAN AYAZ1457...1055 71.03.75
Soyad AdSERİN EREN UKD1354Toplam UKD Değişimi29.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜREL BENGİSU1101...1000 11.02.75
ECE EKREM2882...1171 21.06.5
AKÇİÇEK MERT1029...1481 30.0-8.25
GÜRBULAK YİĞİT1243...1152 41.06
SİPAHİ DENİZ1040...1199 51.07.25
ONUN ALPEREN1812...1369 61.013
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 70.52.5
Soyad AdUYGUN MAHMUT CELAL UKD1244Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAYA MEHMET4121...975 11.03
ŞENDUR ARDA3451...975 21.03
ÖZTÜRK BURAK2163...1478 30.0-6.3
KUTACUN KUTAY3409...1034 41.06.9
BOLYURT YUSUF1797...975 51.03
KARADAŞ MEHMET6044...1468 61.023.4
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2140 70.0-3.3
Soyad AdEKENER EGEMEN UKD1575Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRBULAK YİĞİT1243...1152 11.02.75
DAĞ ŞEVVAL1847...1278 21.03.75
GAYRET EGEMEN1085...1427 31.07.5
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1260 41.03.5
TOKAT NEHİR1022...1673 50.0-9.25
ELÇİ DEFNE1123...1490 60.0-15.5
TOMRU İBRAHİM1887...1258 71.03.25
Soyad AdAKYER BERKAY UKD1201Toplam UKD Değişimi33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEMİŞ ERTAN KEMAL6035...975 11.03
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2140 20.0-3.3
KATIRCI TUNA6507...1145 31.012.6
TARKAN FURKAN1286...1104 41.011.1
KARADAŞ MEHMET6044...1468 50.0-5.4
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1139 61.012.3
ÇAKAR ZEKERİYA4160...975 71.03
Soyad AdSİNANOĞLU YUSUF UKD1503Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR ATAGÜN1921...1000 11.02.75
TİROL DENİZ4930...1125 21.02.75
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 31.03.25
DOĞAN HAZAR KUTALMIŞ KADİR YU1229...1401 40.5-3.5
ONAR KAĞAN1198...1301 51.06
CEYHAN MERT1599...1500 60.0-12.5
GÜNDOĞDU SAFA CAN1269...1323 71.06.5
Soyad AdDOYDAŞ EFE UKD1260Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZILKAYA TİMUR5742...895 11.03
ERSES EGE1589...895 21.03
GÜN RÜMEYSA1928...1059 31.07.2
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1440 40.0-7.8
BOZOĞLAN KAĞAN3372...895 51.03
ŞARBAK ELİF3091...1081 61.08.1
AKAR BULUT5619...1126 70.0-20.4
Soyad AdASLAN MEHMET ALPER UKD1473Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN EGE ÇOŞKUN1028...883 11.02.5
BOSTANBAŞ SARP2586...1107 21.02.75
SALMAN EREN1423...1187 31.04
TAŞPINAR YANKI1136...1798 40.0-3.25
GÜNDOĞDU SAFA CAN1269...1323 51.07.5
KARAKUZU EFE1092...1175 60.0-21.25
KÖSE ARAT UYGAR1332...1100 71.02.75
Soyad AdASLAN EZGİ SELEN UKD1216Toplam UKD Değişimi33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOKULUMERSİN BİLGİN2768...895 11.03
EROĞLU EMİRHAN SAİD5122...895 21.03
ÖNGÖZ YAĞIZ4378...895 31.03
YÜKSEL ESAT3333...1356 41.020.7
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1440 50.58.4
PAMUK YAĞIZ3571...1351 60.55.4
ŞARBAK ÖMER3032...1349 70.0-9.6
Soyad AdÖZKAN YAĞIZ ATA UKD1487Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVSARA METEHAN ENİS1236...1126 11.02.75
ÇINAR CEYLİN2040...1254 21.05.25
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 31.010
TOKAT NEHİR1022...1673 40.0-6.5
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 51.06.5
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 60.0-14.5
KAVUKCU BERRA1103...1178 71.03.5
Soyad AdKARADAŞ MEHMET UKD1468Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOLYURT YUSUF1797...975 11.02.5
OĞAN EGE2644...1166 21.03.75
ZÜMBÜL MUZAFFER1921...1236 31.05.25
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2140 40.0-2.75
AKYER BERKAY4789...1201 51.04.5
UYGUN MAHMUT CELAL5095...1244 60.0-19.5
SİVASLI YİĞİT3749...1172 70.5-8.75
Soyad AdGAYRET EGEMEN UKD1427Toplam UKD Değişimi21.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERBER ARDA2227...1058 11.02.75
BERBER BATUHAN ARDA1025...1188 21.05
EKENER EGEMEN1170...1575 30.0-7.5
YAPAK TUNCAY SİRAC2513...1182 41.05
TOMRU İBRAHİM1887...1258 51.07
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1472 61.014
TOKAT NEHİR1022...1673 70.0-4.75
Soyad AdYILDIRIM CENGİZ UKD1326Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ MUSTAFA SALİH3520...975 11.02.5
KATIRCI TUNA6507...1145 20.5-6
SİVASLI YİĞİT3749...1172 31.07.25
ÖZTÜRK BURAK2163...1478 40.0-7.5
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1252 51.010
ZÜMBÜL MUZAFFER1921...1236 61.09.5
YILDIZ TALAT2968...1695 70.0-2.75
Soyad AdAKYILDIZ ALPER UKD1334Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇIKGÖZ DENİZ1092...883 11.02.5
KOS ÖMER KIVANÇ3061...1095 21.05
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1169 30.5-5.5
ONAR KAĞAN1198...1301 40.5-1.25
AKKAYA ATAKAN4221...1147 51.06.5
SALMAN EREN1423...1187 61.07.5
KARAKUZU EFE1092...1175 70.0-17.75
Soyad AdÇOBAN AYAZ UKD1055Toplam UKD Değişimi42.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKEL ALİ BERAT4711...895 11.03
YÜCE MERT3450...895 21.03
VATANSEVER AHMET BARLAS3641...1343 31.025.2
ERCAN MELİS DURU4605...895 41.03
ÜREK DORUK1999...1359 50.0-4.2
ACAR ZEYNEP3131...1110 61.017.4
PAMUK YAĞIZ3571...1351 70.0-4.5
Soyad AdMUTLU EZGİ UKD1265Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...883 11.03
GÜNALP EFE2656...1080 21.07.8
TAŞPINAR YANKI1136...1798 30.0-3.3
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...883 41.03
MADAN UMUT1373...1131 51.09.6
YERLİ DURU1340...1141 61.09.9
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1690 70.0-3.3
Soyad AdKAPTAN DORUK KAAN UKD1179Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ NAZIM HİKMET6181...895 11.03
GÜDÜCÜ ÖNDER YAĞIZ3360...895 21.03
DÖLEN ENES4060...1044 31.09.6
ÜREK DORUK1999...1359 40.0-7.8
GENEVLİOĞLU EREN2891...1012 51.08.4
ARAS EFE5558...895 61.03
YILDIZ EGEHAN2649...1444 70.0-5.4
Soyad AdGÜLER GÖKÇE MERT UKD1413Toplam UKD Değişimi16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YETER MUSTAFA1049...1035 11.02.75
YAPAK TUNCAY SİRAC2513...1182 21.05.25
ÖZKAN YAĞIZ ATA1058...1487 30.0-10
ECE EKREM2882...1171 41.05
YILMAZ İPEK1032...1245 50.5-5.5
TER MUSTAFA BARAY1084...1493 61.015.25
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1528 70.54
Soyad AdSİVASLI YİĞİT UKD1172Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUSAN DİLAN3128...975 11.03
ÖZTÜRK BURAK2163...1478 20.510.8
YILDIRIM CENGİZ1066...1326 30.0-8.7
AYSAL BATUHAN3436...1139 50.5-1.5
AKIN ARDA3177...1090 61.011.7
KARADAŞ MEHMET6044...1468 70.510.5
Soyad AdANACAK HASAN GÜNEŞ UKD1472Toplam UKD Değişimi-9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTIN SEHER1034...1105 11.02.75
SİPAHİ DENİZ1040...1199 20.5-8.25
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1292 30.5-6
ŞAHİNKAYA ENES1012...1190 41.04
DAĞ ŞEVVAL1847...1278 51.06.25
GAYRET EGEMEN1085...1427 60.0-14
ÇINAR CEYLİN2040...1254 71.05.5
Soyad AdUYGUN MUHAMMET BİLAL UKD1252Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADAĞ ALİ EGE4317...975 11.03
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1139 21.010.5
YILDIZ TALAT2968...1695 30.0-3.3
AYSAL BATUHAN3436...1139 40.5-4.5
YILDIRIM CENGİZ1066...1326 50.0-12
YILDIRIM EMRE3352...975 61.03
AYTEKİN MUHAMMED OĞUZ2987...1161 71.011.4
Soyad AdBİLSEV ERDİNÇ UKD1267Toplam UKD Değişimi31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜER POYRAZ5193...883 11.03
ALPAY ALİ DEMİR1162...1083 21.07.8
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1690 30.0-3.3
ÖNER OZAN1731...1050 41.06.6
ENGİN EDANAZ1237...1130 51.09.6
SARIASLAN BİLGE2387...1165 61.010.8
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1624 70.0-3.3
Soyad AdYÜKSEL ESAT UKD1356Toplam UKD Değişimi-11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HALİL ARDA3268...895 11.02.5
BARTAN ECRİN5314...895 21.02.5
DUĞAN ÇINAR2601...1108 31.04.75
ASLAN EZGİ SELEN2741...1216 40.0-17.25
DÖLEN ENES4060...1044 51.03.5
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1440 60.0-9.5
BİLEN ATAHAN4053...895 71.02.5
Soyad AdÖZKAN METE UKD1131Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZÖHRE BERKER1448...975 11.03
AYDEMİR ALİHAN1989...1260 20.0-9.9
VURAL MEHMET4084...975 31.03
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1333 40.0-7.2
ŞENDUR ARDA3451...975 51.03
AYTEKİN MUHAMMED OĞUZ2987...1161 60.51.2
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1139 71.015.3
Soyad AdASLAN ELİF ÇAĞIL UKD1320Toplam UKD Değişimi3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYSAL ÇAĞAN2715...883 11.02.5
TOPUZ ZEHRA1253...1085 21.05.25
AKKAYA ATAKAN4221...1147 31.06.75
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1624 40.0-3.5
YERLİ DURU1340...1141 50.0-18.25
GÜNALP EFE2656...1080 61.05
KOS ÖMER KIVANÇ3061...1095 71.05.5
Soyad AdAKÇİÇEK MERT UKD1481Toplam UKD Değişimi-8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞİNÇ ÖZGÜR2443...1108 11.02.75
YILMAZ İPEK1032...1245 21.05
SERİN EREN1287...1354 31.08.25
ELÇİ DEFNE1123...1490 40.50.25
AYDIN GÜLENAY1086...1640 50.0-7.25
ÇALIŞKAN ARDA1441...1252 60.0-19.75
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 71.02.75
Soyad AdÇALIŞKAN ARDA UKD1252Toplam UKD Değişimi57.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖÇEBE ALKIN1138...968 11.03
SALHAN ARDA1240...1484 21.023.7
AYDIN GÜLENAY1086...1640 30.0-3.3
TER MUSTAFA BARAY1084...1493 40.59
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1292 51.016.8
AKÇİÇEK MERT1029...1481 61.023.7
YILMAZ İPEK1032...1245 70.0-15.3
Soyad AdŞARBAK ELİF UKD1081Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU MEHMET4138...895 11.03
SOLAK TUNAHAN3001...895 21.03
ŞARBAK ÖMER3032...1349 30.0-5.1
GÜNDÜZ NİSA NUR1893...895 41.03
SARIKAYA NEHİR3290...895 51.03
DOYDAŞ EFE5714...1260 60.0-8.1
PEKEL ALİ BERAT4711...895 71.03
Soyad AdMİRAZLI ELİF ECRİN UKD1333Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTEN OĞUZ3349...975 11.02.5
AYSAL BATUHAN3436...1139 21.06.25
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2140 30.0-2.75
ÖZKAN METE4150...1131 41.06
TUNABOYLU SAMET3619...1174 51.07.25
YILDIZ TALAT2968...1695 60.0-2.75
AYDEMİR ALİHAN1989...1260 70.0-15
Soyad AdYERLİ DURU UKD1141Toplam UKD Değişimi34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVENÇ AZİZ TAHA2955...883 11.03
TAŞPINAR YANKI1136...1798 20.0-3.3
ASLAN EGE ÇOŞKUN1028...883 31.03
KAYALAR ELİFNAZ2439...1038 41.010.8
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1320 51.021.9
MUTLU EZGİ2608...1265 60.0-9.9
CAN EREN2379...1003 71.09.3
Soyad AdDUĞAN ÇINAR UKD1108Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUNĞAN DERİN DENİZ1765...895 11.03
GÖK ELA4155...895 21.03
YÜKSEL ESAT3333...1356 30.0-5.7
GÜNDEN YAĞIZ EFE1937...895 41.03
SOLAK TUNAHAN3001...895 51.03
ŞARBAK ÖMER3032...1349 60.0-6
KARADOĞAN MERT1847...895 71.03
Soyad AdKURT ARDA UKD1230Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT BARAN1155...883 11.03
LOKMAN MUHAMMED GÖKAY1268...1058 21.08.1
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1624 30.0-3.3
TOPUZ ZEHRA1253...1085 41.09.3
KÖSE ARAT UYGAR1332...1100 51.09.6
ÇETİN ARDA2872...1034 61.07.5
DOĞAN HAZAR KUTALMIŞ KADİR YU1229...1401 70.0-8.1
Soyad AdKAYGUSUZ NEVZAT UKD1528Toplam UKD Değişimi-22.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZMÜŞ ARDA MEDET1053...1146 11.02.75
YILMAZ EMRE5671...1263 21.04.5
ONUN ALPEREN1812...1369 30.5-5.25
SİPAHİ DENİZ1040...1199 40.5-9.5
ELÇİ DEFNE1123...1490 50.0-13.75
EKEN ÇAĞAN1012...1192 61.03
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 70.5-4
Soyad AdTUNABOYLU SAMET UKD1174Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT AKİF HAMZA3655...975 11.03
YILDIZ TALAT2968...1695 20.0-3.3
ALINBAY YUNUS EMRE4082...975 31.03
AKIN ARDA3177...1090 41.011.4
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1333 50.0-8.7
TARKAN FURKAN1286...1104 61.012
ÖZTÜRK BURAK2163...1478 70.0-4.2
Soyad AdYILMAZ ÇAĞDAŞ UKD1452Toplam UKD Değişimi-30.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZEYBEK VELİ ARDA1074...1098 11.02.75
EKEN ÇAĞAN1012...1192 21.04.5
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1260 30.0-18.75
YILMAZ İPEK1032...1245 40.0-19.25
GÜRBULAK YİĞİT1243...1152 51.03.75
SİPAHİ DENİZ1040...1199 60.5-7.75
ÜÇAY ÖMER1792...1164 71.04
Soyad AdTAŞ YAŞAR ASİL UKD1169Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇER ERİM3221...883 11.03
GÜREL SAFA2503...1011 21.08.7
AKYILDIZ ALPER2965...1334 30.56.6
GÜNDOĞDU SAFA CAN1269...1323 40.0-8.7
ÖZDEN NEHİR4099...1244 50.53
LOKMAN MUHAMMED GÖKAY1268...1058 61.010.5
ÇETİN ARDA2872...1034 71.09.6
Soyad AdSALMAN EREN UKD1187Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DELİKTAŞ ARDA1127...883 11.03
ÇETİN ARDA2872...1034 21.09
ASLAN MEHMET ALPER1037...1473 30.0-4.8
GÜREL SAFA2503...1011 41.08.1
ÖZGÜR ATAGÜN1921...1000 51.07.8
AKYILDIZ ALPER2965...1334 60.0-9
KARPAT CEREN2585...1096 71.011.4
Soyad AdACAR ZEYNEP UKD1110Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERT BORA ONUR1715...895 11.03
SÖNMEZ İLİMHAN CAN3903...895 21.03
YILDIZ EGEHAN2649...1444 30.0-3.6
KARADOĞAN MERT1847...895 51.03
ÇOBAN AYAZ1457...1055 60.0-17.4
GÜNDÜZ NİSA NUR1893...895 71.03
Soyad AdKUTACUN KUTAY UKD1034Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ TALAT2968...1695 10.0-3.3
VURAL MEHMET4084...975 21.03
ÇAKAR ZEKERİYA4160...975 31.03
UYGUN MAHMUT CELAL5095...1244 40.0-6.9
AYTEKİN MUHAMMED OĞUZ2987...1161 50.0-9.9
TOPLAN EMİN1505...975 61.03
YILDIRIM EMRE3352...975 71.03
Soyad AdTER MUSTAFA BARAY UKD1493Toplam UKD Değişimi-29
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADITATAR EREN1207...1139 11.02.75
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1260 20.0-19.75
KAVSARA METEHAN ENİS1236...1126 31.02.75
ÇALIŞKAN ARDA1441...1252 40.5-7.5
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 51.02.75
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 60.0-15.25
YILMAZ EMRE5671...1263 71.05.25
Soyad AdSARIASLAN BİLGE UKD1165Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTEKİN MERT4431...883 11.03
TOPUZ YAĞMUR1253...1020 21.09.3
DOĞAN HAZAR KUTALMIŞ KADİR YU1229...1401 30.0-6
LOKMAN MUHAMMED GÖKAY1268...1058 41.010.5
BOZKURT ALAETTİN1117...883 51.03
BİLSEV ERDİNÇ1515...1267 60.0-10.8
AYVAZ ZEYNEP4257...1007 71.08.7
Soyad AdŞEKER KADİR MERT UKD1100Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU GAMZE1005...895 11.03
TUNÇ HAZEL4408...895 21.03
ÜREK DORUK1999...1359 30.0-5.4
KARIŞ EGE3811...895 41.03
ARAS EFE5558...895 50.0-3
ERCAN MELİS DURU4605...895 61.03
ERSES EGE1589...895 71.03
Soyad AdYAPAK TUNCAY SİRAC UKD1182Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANIŞAN YİĞİT1630...968 11.03
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 20.0-6.3
KULOĞLU FURKAN1033...1004 31.08.1
GAYRET EGEMEN1085...1427 40.0-6
YETER MUSTAFA1049...1035 51.09
YILMAZ EMRE5671...1263 60.53.3
Soyad AdAYSAL BATUHAN UKD1139Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM ERDEM1458...975 11.03
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1333 20.0-7.5
KARADAĞ ALİ EGE4317...975 31.03
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1252 40.54.5
SİVASLI YİĞİT3749...1172 50.51.5
ÇAKAR ZEKERİYA4160...975 60.0-3
MEMİŞ ERTAN KEMAL6035...975 71.03
Soyad AdÖZGÜR MEHMET TUNA UKD1189Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN ARDA5364...883 11.03
ÖNER OZAN1731...1050 20.0-20.7
EROĞLU ABDULLAH BUĞRA1506...1000 31.07.5
ALPAY ALİ DEMİR1162...1083 41.010.8
KARPAT CEREN2585...1096 51.011.1
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1624 60.0-3.3
İLHAN YAĞIZ1238...1125 71.012.3
Soyad AdSALHAN ARDA UKD1484Toplam UKD Değişimi-36.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYOL SERKAN1024...1116 11.02.75
ÇALIŞKAN ARDA1441...1252 20.0-19.75
SİPAHİ DENİZ1040...1199 30.0-21
BERBER ARDA2227...1058 40.5-9.75
GÜNGÖR GÜLSERİN1009...968 51.02.5
ZEYBEK VELİ ARDA1074...1098 61.02.75
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1292 71.06.25
Soyad AdAKKAYA ATAKAN UKD1147Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKSU KEREM1836...883 11.03
DEMİR ELIF1452...883 21.03
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1320 30.0-8.1
CAN EREN2379...1003 41.09.3
AKYILDIZ ALPER2965...1334 50.0-7.8
ÖZGÜR ATAGÜN1921...1000 61.09
ALPAY ALİ DEMİR1162...1083 71.012.3
Soyad AdSİPAHİ DENİZ UKD1199Toplam UKD Değişimi56.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR GÜLSERİN1009...968 11.03
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1472 20.59.9
SALHAN ARDA1240...1484 31.025.2
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1528 40.511.4
SERİN EREN1287...1354 50.0-8.7
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 60.59.3
ONUN ALPEREN1812...1369 70.56.6
Soyad AdÇAKAR BURAK MUSTAFA UKD1066Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OCAK HAKTAN4185...895 11.03
TURSUN DENİZ4130...895 21.03
PAMUK YAĞIZ3571...1351 30.0-4.8
MERT BORA ONUR1715...895 41.03
YÜCE MERT3450...895 51.03
AKAR BULUT5619...1126 60.0-12.6
SOLAK TUNAHAN3001...895 70.50
Soyad AdÇAKAR ABDULBAKİ UKD1150Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL MEHMET4084...975 10.0-3
KESER SERCAN6275...975 21.03
GÜNDÜZ MUSTAFA SALİH3520...975 31.03
KAVAKLI ATAKAN5389...1350 40.0-7.2
DEMİR ZEYNEP NEVAL3100...975 51.03
BOLYURT YUSUF1797...975 60.0-3
ALINBAY YUNUS EMRE4082...975 71.03
Soyad AdONUN ALPEREN UKD1369Toplam UKD Değişimi-2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULOĞLU FURKAN1033...1004 11.02.75
KAVUKCU BERRA1103...1178 21.06.25
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1528 30.55.25
AYDIN GÜLENAY1086...1640 40.0-4.25
ÜÇAY ÖMER1792...1164 51.06
SERİN EREN1287...1354 60.0-13
SİPAHİ DENİZ1040...1199 70.5-5.5
Soyad AdOĞAN EGE UKD1166Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPLAN EMİN1505...975 11.03
KARADAŞ MEHMET6044...1468 20.0-4.5
DEMİR ZEYNEP NEVAL3100...975 31.03
BOLYURT YUSUF1797...975 40.0-3
ÇAKAR ZEKERİYA4160...975 50.0-3
ŞENDUR ARDA3451...975 61.03
Soyad AdGÜNDOĞDU SAFA CAN UKD1323Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BATUR SARP3154...883 11.02.5
KARPAT CEREN2585...1096 21.05.25
HASGÜL DEFNE2794...1148 30.5-5.75
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1169 41.07.25
ASLAN MEHMET ALPER1037...1473 50.0-7.5
ONAR KAĞAN1198...1301 61.011.75
SİNANOĞLU YUSUF1115...1503 70.0-6.5
Soyad AdONAR KAĞAN UKD1301Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN MERT1197...883 11.02.5
CANSU FURKAN1113...1088 21.05.75
ÖNER OZAN1731...1050 31.04.75
AKYILDIZ ALPER2965...1334 40.51.25
SİNANOĞLU YUSUF1115...1503 50.0-6
GÜNDOĞDU SAFA CAN1269...1323 60.0-11.75
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...883 71.02.5
Soyad AdŞAYLI AHMET FARUK UKD1260Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞMUŞ MEHMET1571...968 11.03
TER MUSTAFA BARAY1084...1493 21.023.7
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 31.022.5
EKENER EGEMEN1170...1575 40.0-4.2
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 50.0-8.4
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 60.0-20.1
KAVSARA METEHAN ENİS1236...1126 71.09.6
Soyad AdAYTEKİN MUHAMMED OĞUZ UKD1161Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOSUNER MEHMET3710...975 11.03
KAVAKLI ATAKAN5389...1350 20.0-7.5
BOLYURT YUSUF1797...975 30.0-3
MEMİŞ ERTAN KEMAL6035...975 41.03
KUTACUN KUTAY3409...1034 51.09.9
ÖZKAN METE4150...1131 60.5-1.2
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1252 70.0-11.4
Soyad AdSEMERCİ SAMED ÇINAR UKD1131Toplam UKD Değişimi53.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELÇİ DEFNE1123...1490 10.0-3.3
DÖNER DENİZ1639...968 21.03
ÇINAR CEYLİN2040...1254 31.020.1
YILMAZ EMRE5671...1263 41.020.4
TER MUSTAFA BARAY1084...1493 50.0-3.3
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1260 61.020.1
AKÇİÇEK MERT1029...1481 70.0-3.3
Soyad AdAKIN ARDA UKD1090Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2140 10.0-3.3
MEMİŞ ERTAN KEMAL6035...975 21.03
ŞENDUR ARDA3451...975 31.03
TUNABOYLU SAMET3619...1174 40.0-11.4
YILDIZ YILDIRAY2245...975 51.03
SİVASLI YİĞİT3749...1172 60.0-11.7
ZÜMBÜL MUZAFFER1921...1236 70.56
Soyad AdÖZDEN NEHİR UKD1244Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT ALAETTİN1117...883 11.03
ZENGİZOR MUHAMMET ENES1130...1077 20.5-6.6
CAN EREN2379...1003 31.06
HASGÜL DEFNE2794...1148 40.0-18.9
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1169 50.5-3
TOPUZ ZEHRA1253...1085 61.08.7
ENGİN EDANAZ1237...1130 70.5-4.8
Soyad AdENGİN EDANAZ UKD1130Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN SEZGİN5186...883 11.03
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1624 20.0-3.3
AÇIKGÖZ DENİZ1092...883 31.03
TOPUZ YAĞMUR1253...1020 41.010.5
BİLSEV ERDİNÇ1515...1267 50.0-9.6
KAYALAR ELİFNAZ2439...1038 61.011.1
ÖZDEN NEHİR4099...1244 70.54.8
Soyad AdBAYHAN UFUKCAN UKD1303Toplam UKD Değişimi-6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ FATMA BÜŞRA1036...1000 11.03.5
ÜSTÜN FURKAN1659...968 21.02.5
ELÇİ DEFNE1123...1490 30.0-6.5
EKEN ÇAĞAN1012...1192 41.08.75
ÖZKAN YAĞIZ ATA1058...1487 50.0-6.5
YILMAZ İPEK1032...1245 60.0-14.5
AKYOL SERKAN1024...1116 71.06.5
Soyad AdZÜMBÜL MUZAFFER UKD1236Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESER SERCAN6275...975 11.03
TARKAN FURKAN1286...1104 21.09.6
KARADAŞ MEHMET6044...1468 30.0-6.3
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1139 40.0-18.9
ALINBAY YUNUS EMRE4082...975 51.03
YILDIRIM CENGİZ1066...1326 60.0-11.4
AKIN ARDA3177...1090 70.5-6
Soyad AdTOMRU İBRAHİM UKD1258Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FİDAN ALPER2201...968 11.03
ELÇİ DEFNE1123...1490 20.0-6.3
ZEYBEK VELİ ARDA1074...1098 31.08.7
GÜREL BENGİSU1101...1000 41.05.4
GAYRET EGEMEN1085...1427 50.0-8.4
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...968 61.03
EKENER EGEMEN1170...1575 70.0-3.9
Soyad AdCANSU FURKAN UKD1088Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAMOĞLU UĞUR CAN1221...883 11.03
ONAR KAĞAN1198...1301 20.0-6.9
COŞKUN TUNA5357...883 31.03
BOZKURT ALAETTİN1117...883 40.0-3
ASLAN EGE ÇOŞKUN1028...883 51.03
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...883 60.50
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...883 71.03
Soyad AdZENGİZOR MUHAMMET ENES UKD1077Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPÇU GÜL BEYZA1355...883 11.03
ÖZDEN NEHİR4099...1244 20.56.6
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...883 30.0-3
EYÜBOĞLU ARDA2485...883 41.03
İLHAN YAĞIZ1238...1125 50.0-12.9
TİROL DENİZ4930...1125 61.017.1
BOSTANBAŞ SARP2586...1107 71.016.2
Soyad AdSABAHOĞLU NURETTİN UKD1139Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ YILDIRAY2245...975 11.03
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1252 20.0-10.5
ERTEN OĞUZ3349...975 31.03
ZÜMBÜL MUZAFFER1921...1236 41.018.9
KAVAKLI ATAKAN5389...1350 50.0-6.9
AKYER BERKAY4789...1201 60.0-12.3
ÖZKAN METE4150...1131 70.0-15.3
Soyad AdÇINAR CEYLİN UKD1254Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GAYGISIZ MUSTAFA EFE1109...968 11.03
ÖZKAN YAĞIZ ATA1058...1487 20.0-6.3
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 30.0-20.1
KULOĞLU FURKAN1033...1004 41.05.7
ADITATAR EREN1207...1139 51.010.2
ECE EKREM2882...1171 61.011.7
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1472 70.0-6.6
Soyad AdGENEVLİOĞLU EREN UKD1012Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLAK TUNAHAN3001...895 10.0-3
ÖZER GÖZDE MERVE6798...895 21.03
KIRHAN UTKU3288...895 31.03
ÖNGÖZ YAĞIZ4378...895 41.03
KAPTAN DORUK KAAN3559...1179 50.0-8.4
MUTLU MEHMET4138...895 60.0-3
GÜDÜCÜ ÖNDER YAĞIZ3360...895 71.03
Soyad AdDAĞ ŞEVVAL UKD1278Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAŞDEMİR RAMAZAN1090...968 11.03
EKENER EGEMEN1170...1575 20.0-4.5
ADITATAR EREN1207...1139 31.09.3
ÖZMÜŞ ARDA MEDET1053...1146 41.09.6
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1472 50.0-7.5
KAVUKCU BERRA1103...1178 60.0-19.2
GÜRBULAK YİĞİT1243...1152 71.09.9
Soyad AdTARKAN FURKAN UKD1104Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKAR ZEKERİYA4160...975 11.03
ZÜMBÜL MUZAFFER1921...1236 20.0-9.6
GÜRPINAR MERT1001...975 31.03
AKYER BERKAY4789...1201 40.0-11.1
SUSAN DİLAN3128...975 51.03
TUNABOYLU SAMET3619...1174 60.0-12
Soyad AdECE EKREM UKD1171Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK AHMET EFE1106...968 11.03
SERİN EREN1287...1354 20.0-7.8
YAVUZ FATMA BÜŞRA1036...1000 31.08.1
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 40.0-6
GÜREL BENGİSU1101...1000 51.08.1
ÇINAR CEYLİN2040...1254 60.0-11.7
YETER MUSTAFA1049...1035 71.09.6
Soyad AdKÖSE ARAT UYGAR UKD1100Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOS ZEYNEP DURU3057...883 11.03
DOĞAN HAZAR KUTALMIŞ KADİR YU1229...1401 20.0-4.5
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...883 31.03
AYVAZ ZEYNEP4257...1007 41.011.1
KURT ARDA1163...1230 50.0-9.6
ALGEDİK ÖNDER ATA1145...883 61.03
ASLAN MEHMET ALPER1037...1473 70.0-3.3
Soyad AdKAVUKCU BERRA UKD1178Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...968 11.03
ONUN ALPEREN1812...1369 20.0-7.5
GÜREL BENGİSU1101...1000 30.0-21.9
YAVUZ FATMA BÜŞRA1036...1000 41.08.1
SEYYİDOĞLU MEVAN ARDA1063...968 51.03
DAĞ ŞEVVAL1847...1278 61.019.2
ÖZKAN YAĞIZ ATA1058...1487 70.0-4.2
Soyad AdÇETİN ARDA UKD1034Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK RÜZGAR4614...883 11.03
SALMAN EREN1423...1187 20.0-9
KESKİN FATİH DENİZ1539...883 31.03
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 41.021
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...883 51.03
KURT ARDA1163...1230 60.0-7.5
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1169 70.0-9.6
Soyad AdGÜN RÜMEYSA UKD1059Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OLGUN RAMAZAN4183...895 11.03
TURAN ZEYNEP3908...895 21.03
DOYDAŞ EFE5714...1260 30.0-7.2
KARADOĞAN MERT1847...895 40.0-3
PEKEL ALİ BERAT4711...895 50.0-3
KOÇAK MEHMET BUĞRA3550...895 61.03
ERCAN MELİS DURU4605...895 71.03
Soyad AdZEYBEK VELİ ARDA UKD1098Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 10.0-3.3
LENK ALİM BERK1027...968 21.03
TOMRU İBRAHİM1887...1258 30.0-8.7
ŞAHİNKAYA ENES1012...1190 51.018.9
SALHAN ARDA1240...1484 60.0-3.3
ARSLAN SERDAR KAAN2792...1163 71.017.7
Soyad AdCAN EREN UKD1003Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLHAN ATAKAN HAKKI1865...883 11.03
SARISALTIK SEYİT1119...1164 21.021.3
ÖZDEN NEHİR4099...1244 30.0-6
AKKAYA ATAKAN4221...1147 40.0-9.3
RÜZGAR BİLGİ4965...883 51.03
MADAN UMUT1373...1131 61.020.1
YERLİ DURU1340...1141 70.0-9.3
Soyad AdKULOĞLU FURKAN UKD1004Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONUN ALPEREN1812...1369 10.0-3.3
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...968 21.03
YAPAK TUNCAY SİRAC2513...1182 30.0-8.1
ÇINAR CEYLİN2040...1254 40.0-5.7
ADITATAR EREN1207...1139 61.020.4
ŞAHİNKAYA ENES1012...1190 71.022.2
Soyad AdKOS ÖMER KIVANÇ UKD1095Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAM MUSTAFA EMİR2549...883 11.03
AKYILDIZ ALPER2965...1334 20.0-6
COŞKUN ARDA5364...883 31.03
AYHAN BARTU KUZEY2537...883 41.03
KARAKUZU EFE1092...1175 50.0-11.7
KESKİN FATİH DENİZ1539...883 61.03
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1320 70.0-6.6
Soyad AdNALBANTOĞLU RÜYA UKD1292Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇIKBAŞ AHMET1085...968 11.03
AYDIN GÜLENAY1086...1640 20.511.7
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1472 30.57.2
ÜÇAY ÖMER1792...1164 40.5-5.1
ÇALIŞKAN ARDA1441...1252 50.0-16.8
BERBER BATUHAN ARDA1025...1188 61.010.8
SALHAN ARDA1240...1484 70.0-7.5
Soyad AdGÜNALP EFE UKD1080Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOP ÇETİN DORUK1050...883 11.03
MUTLU EZGİ2608...1265 20.0-7.8
DEMİR ELIF1452...883 31.03
KARAKUZU EFE1092...1175 40.0-11.1
BAŞARAN MERT1197...883 51.03
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1320 60.0-6
ALGEDİK ÖNDER ATA1145...883 71.03
Soyad AdÜÇAY ÖMER UKD1164Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKAT NEHİR1022...1673 10.0-3.3
ASAN EFE DENİZ1324...968 21.03
ÖZTÜRK AHMET EFE1106...968 31.03
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1292 40.55.1
ONUN ALPEREN1812...1369 50.0-7.2
YILMAZ HALİL EGE1060...1083 61.011.7
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 70.0-4.8
Soyad AdALPAY ALİ DEMİR UKD1083Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYSAL EREN4820...883 11.03
BİLSEV ERDİNÇ1515...1267 20.0-7.8
ERTEKİN MERT4431...883 31.03
ÖZGÜR MEHMET TUNA4675...1189 40.0-10.8
BATUR SARP3154...883 51.03
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 61.019.2
AKKAYA ATAKAN4221...1147 70.0-12.3
Soyad AdYILMAZ EMRE UKD1263Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNER DENİZ1639...968 11.03
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1528 20.0-5.4
SAĞİNÇ ÖZGÜR2443...1108 31.08.7
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 40.0-20.4
YAPAK TUNCAY SİRAC2513...1182 60.5-3.3
TER MUSTAFA BARAY1084...1493 70.0-6.3
Soyad AdYILMAZ HALİL EGE UKD1083Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 10.0-3.3
GÜNGÖR GÜLSERİN1009...968 21.03
EKEN ÇAĞAN1012...1192 30.0-10.5
ÜSTÜN FURKAN1659...968 41.03
BERBER BATUHAN ARDA1025...1188 50.54.2
ÜÇAY ÖMER1792...1164 60.0-11.7
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...968 71.03
Soyad AdİLHAN YAĞIZ UKD1125Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN FATİH DENİZ1539...883 11.03
CEYHAN MERT1599...1500 20.0-3.3
BATUR SARP3154...883 30.0-3
ERTEKİN MERT4431...883 41.03
ZENGİZOR MUHAMMET ENES1130...1077 51.012.9
TOPUZ YAĞMUR1253...1020 61.010.8
ÖZGÜR MEHMET TUNA4675...1189 70.0-12.3
Soyad AdŞAHİNKAYA ENES UKD1190Toplam UKD Değişimi-31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKYAY LEVENT EFE2444...968 11.03
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 20.0-6
BERBER ARDA2227...1058 31.09.6
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1472 40.0-4.8
ZEYBEK VELİ ARDA1074...1098 50.0-18.9
GÜREL BENGİSU1101...1000 61.07.5
KULOĞLU FURKAN1033...1004 70.0-22.2
Soyad AdKATIRCI TUNA UKD1145Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM EMRE3352...975 11.03
YILDIRIM CENGİZ1066...1326 20.57.2
AKYER BERKAY4789...1201 30.0-12.6
Soyad AdDİNÇ YAĞMUR UKD1187Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN TUNA5357...883 11.03
KAYA İLKE3613...1048 21.09.3
SİNANOĞLU YUSUF1115...1503 30.0-3.9
ÇETİN ARDA2872...1034 40.0-21
DEMİRAL CELİL4125...1000 51.07.8
ALPAY ALİ DEMİR1162...1083 60.0-19.2
KORKMAZ ARDA2268...1000 71.07.8
Soyad AdMADAN UMUT UKD1131Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAFADAR DÜNYA1035...883 11.03
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1690 20.0-3.3
ALGEDİK ÖNDER ATA1145...883 31.03
DEMİRAL CELİL4125...1000 41.09.6
MUTLU EZGİ2608...1265 50.0-9.6
CAN EREN2379...1003 60.0-20.1
ÖZGÜR ATAGÜN1921...1000 71.09.6
Soyad AdGÜREL BENGİSU UKD1000Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERİN EREN1287...1354 10.0-3.3
TANIŞAN YİĞİT1630...968 21.03
KAVUKCU BERRA1103...1178 31.021.9
TOMRU İBRAHİM1887...1258 40.0-5.4
ECE EKREM2882...1171 50.0-8.1
ŞAHİNKAYA ENES1012...1190 60.0-7.5
LENK ALİM BERK1027...968 71.03
Soyad AdEKEN ÇAĞAN UKD1192Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LENK ALİM BERK1027...968 11.03
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 20.0-5.4
YILMAZ HALİL EGE1060...1083 31.010.5
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 40.0-10.5
AKYOL SERKAN1024...1116 51.012
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1528 60.0-3.6
Soyad AdLOKMAN MUHAMMED GÖKAY UKD1058Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKELİ KURTULUŞ CAN1216...883 11.03
KURT ARDA1163...1230 20.0-8.1
DİNÇER ERİM3221...883 31.03
SARIASLAN BİLGE2387...1165 40.0-10.5
COŞKUN ARDA5364...883 51.03
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1169 60.0-10.5
BOZKURT ALAETTİN1117...883 71.03
Soyad AdTOPUZ ZEHRA UKD1085Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERYANOĞLU NAZ1139...883 11.03
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1320 20.0-6.3
DELİKTAŞ ARDA1127...883 31.03
KURT ARDA1163...1230 40.0-9.3
BAYSAL ÇAĞAN2715...883 51.03
ÖZDEN NEHİR4099...1244 60.0-8.7
BATUR SARP3154...883 71.03
Soyad AdGÜRBULAK YİĞİT UKD1152Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKENER EGEMEN1170...1575 10.0-3.3
DAŞDEMİR RAMAZAN1090...968 21.03
ÜSTÜN FURKAN1659...968 31.03
SERİN EREN1287...1354 40.0-7.2
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 50.0-4.5
GAYGISIZ MUSTAFA EFE1109...968 61.03
DAĞ ŞEVVAL1847...1278 70.0-9.9
Soyad AdAKYOL SERKAN UKD1116Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALHAN ARDA1240...1484 10.0-3.3
FİDAN ALPER2201...968 21.03
YILMAZ İPEK1032...1245 30.0-9.9
GÜNER ABDULKADİR1010...968 41.03
EKEN ÇAĞAN1012...1192 50.0-12
LENK ALİM BERK1027...968 61.03
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 70.0-7.8
Soyad AdKARPAT CEREN UKD1096Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAÇIN EGE1211...883 11.03
GÜNDOĞDU SAFA CAN1269...1323 20.0-6.3
BULUT BARAN1155...883 31.03
BATUR SARP3154...883 41.03
ÖZGÜR MEHMET TUNA4675...1189 50.0-11.1
BOZKURT ALAETTİN1117...883 61.03
SALMAN EREN1423...1187 70.0-11.4
Soyad AdADITATAR EREN UKD1139Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TER MUSTAFA BARAY1084...1493 10.0-3.3
ERDOĞMUŞ MEHMET1571...968 21.03
DAĞ ŞEVVAL1847...1278 30.0-9.3
GÖÇEBE ALKIN1138...968 41.03
ÇINAR CEYLİN2040...1254 50.0-10.2
KULOĞLU FURKAN1033...1004 60.0-20.4
BERBER BATUHAN ARDA1025...1188 71.017.1
Soyad AdAYVAZ ZEYNEP UKD1007Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜSTÜN ATAOL1517...883 11.03
HASGÜL DEFNE2794...1148 20.0-9.3
RÜZGAR BİLGİ4965...883 31.03
KÖSE ARAT UYGAR1332...1100 40.0-11.1
ÖZÇELİK ATAHAN1054...883 51.03
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1096 61.018.6
SARIASLAN BİLGE2387...1165 70.0-8.7
Soyad AdYETER MUSTAFA UKD1035Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 10.0-3.3
BERBER BATUHAN ARDA1025...1188 30.0-9
YAPAK TUNCAY SİRAC2513...1182 50.0-9
SEYYİDOĞLU MEVAN ARDA1063...968 61.03
ECE EKREM2882...1171 70.0-9.6
Soyad AdVATANSEVER AHMET BARLAS UKD1343Toplam UKD Değişimi-18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRHAN UTKU3288...895 11.02.5
DEMİR NAZ4561...895 21.02.5
ÇOBAN AYAZ1457...1055 30.0-21
ERSES EGE1589...895 40.0-2.5
MUTLU MEHMET4138...895 50.0-2.5
GÜRPINAR MERT CAN6326...895 60.50
ÖZDİLLİ ALP KAĞAN4265...895 71.02.5
Soyad AdACIBADEMLİ EDİZ UKD1047Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...883 10.50
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1096 20.0-12.9
İLHAN ATAKAN HAKKI1865...883 31.03
SARISALTIK SEYİT1119...1164 40.0-10.2
DİNÇER ERİM3221...883 51.03
COŞKUN TUNA5357...883 60.50
Soyad AdKAVSARA METEHAN ENİS UKD1126Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN YAĞIZ ATA1058...1487 10.0-3.3
GAYGISIZ MUSTAFA EFE1109...968 21.03
TER MUSTAFA BARAY1084...1493 30.0-3.3
SEYYİDOĞLU MEVAN ARDA1063...968 40.0-3
GÖÇEBE ALKIN1138...968 51.03
ÖZTÜRK AHMET EFE1106...968 61.03
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1260 70.0-9.6
Soyad AdGÜREL SAFA UKD1011Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNER EMİR2136...883 11.03
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1169 20.0-8.7
SAĞLAMOĞLU UĞUR CAN1221...883 31.03
SALMAN EREN1423...1187 40.0-8.1
KESKİN FATİH DENİZ1539...883 50.0-3
EYÜBOĞLU ARDA2485...883 61.03
ÖZÇELİK ATAHAN1054...883 71.03
Soyad AdARSLAN SERDAR KAAN UKD1163Toplam UKD Değişimi-39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN GÜLENAY1086...1640 10.0-3.3
YAVUZ FATMA BÜŞRA1036...1000 20.0-21.6
GÖÇEBE ALKIN1138...968 31.03
AÇIKBAŞ AHMET1085...968 41.03
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...968 50.0-3
ZEYBEK VELİ ARDA1074...1098 70.0-17.7
Soyad AdDÜZGÖREN EFE UKD1041Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAYA NEHİR3290...895 11.03
ÖN ALPER5269...895 21.03
ÖZDİLLİ ALP KAĞAN4265...895 31.03
PAMUK YAĞIZ3571...1351 40.0-4.2
ŞARBAK ÖMER3032...1349 50.0-4.2
KARADOĞAN MERT1847...895 60.0-3
Soyad AdDÖLEN ENES UKD1044Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI MİRA5477...895 11.03
VARLIORPAK DORUK2173...895 21.03
KAPTAN DORUK KAAN3559...1179 30.0-9.6
MUTLU MEHMET4138...895 41.03
YÜKSEL ESAT3333...1356 50.0-4.2
GÜNDÜZ NİSA NUR1893...895 60.0-3
ÖZER GÖZDE MERVE6798...895 70.0-3
Soyad AdSARISALTIK SEYİT UKD1164Toplam UKD Değişimi-21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYÜBOĞLU ARDA2485...883 11.03
CAN EREN2379...1003 20.0-21.3
ÖZGÜR ATAGÜN1921...1000 30.0-21.6
ACIBADEMLİ EDİZ1629...1047 41.010.2
ALGEDİK ÖNDER ATA1145...883 50.0-3
DEMİR ELIF1452...883 61.03
DEMİRAL CELİL4125...1000 71.08.4
Soyad AdHASGÜL DEFNE UKD1148Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GAZAN FATİH2194...883 11.03
AYVAZ ZEYNEP4257...1007 21.09.3
GÜNDOĞDU SAFA CAN1269...1323 30.56.9
ÖZDEN NEHİR4099...1244 41.018.9
CEYHAN MERT1599...1500 50.0-3.3
DOĞAN HAZAR KUTALMIŞ KADİR YU1229...1401 60.0-5.7
COŞKUN TUNA5357...883 70.0-3
Soyad AdYAVUZ FATMA BÜŞRA UKD1000Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 10.0-4.2
ARSLAN SERDAR KAAN2792...1163 21.021.6
ECE EKREM2882...1171 30.0-8.1
KAVUKCU BERRA1103...1178 40.0-8.1
LENK ALİM BERK1027...968 50.0-3
DAŞDEMİR RAMAZAN1090...968 61.03
GAYGISIZ MUSTAFA EFE1109...968 71.03
Soyad AdBERBER BATUHAN ARDA UKD1188Toplam UKD Değişimi-32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYYİDOĞLU MEVAN ARDA1063...968 11.03
GAYRET EGEMEN1085...1427 20.0-6
YETER MUSTAFA1049...1035 31.09
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 40.0-6
YILMAZ HALİL EGE1060...1083 50.5-4.2
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1292 60.0-10.8
ADITATAR EREN1207...1139 70.0-17.1
Soyad AdBOSTANBAŞ SARP UKD1107Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ ÖYKÜSU HAVA2631...883 11.03
ASLAN MEHMET ALPER1037...1473 20.0-3.3
BAYSAL ÇAĞAN2715...883 31.03
ÖZGÜR ATAGÜN1921...1000 40.0-19.5
AYHAN BARTU KUZEY2537...883 50.50
ÖNER OZAN1731...1050 61.012.6
ZENGİZOR MUHAMMET ENES1130...1077 70.0-16.2
Soyad AdBERBER ARDA UKD1058Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GAYRET EGEMEN1085...1427 10.0-3.3
SEYYİDOĞLU MEVAN ARDA1063...968 21.03
ŞAHİNKAYA ENES1012...1190 30.0-9.6
SALHAN ARDA1240...1484 40.511.7
DAŞDEMİR RAMAZAN1090...968 51.03
Soyad AdTİROL DENİZ UKD1125Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDUR SİNEM3374...883 11.03
SİNANOĞLU YUSUF1115...1503 20.0-3.3
AYHAN BARTU KUZEY2537...883 30.0-3
DİNÇER ERİM3221...883 40.50
ÜNER EMİR2136...883 51.03
ZENGİZOR MUHAMMET ENES1130...1077 60.0-17.1
ERTEKİN MERT4431...883 71.03
Soyad AdÖZMÜŞ ARDA MEDET UKD1146Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1528 10.0-3.3
AÇIKBAŞ AHMET1085...968 21.03
SIRVENTE BARTISTE JOSEPH FRAN9952...1297 31.021
DAĞ ŞEVVAL1847...1278 40.0-9.6
Soyad AdKAYA İLKE UKD1048Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURTSEVEN SEÇKIN ADA1735...883 11.03
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 20.0-9.3
EYÜBOĞLU ARDA2485...883 30.0-3
COŞKUN TUNA5357...883 50.0-3
ERTEKİN MERT4431...883 60.50
RÜZGAR BİLGİ4965...883 71.03
Soyad AdÖZGÜR ATAGÜN UKD1000Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİNANOĞLU YUSUF1115...1503 10.0-3.3
KANDUR SİNEM3374...883 21.03
SARISALTIK SEYİT1119...1164 31.021.6
BOSTANBAŞ SARP2586...1107 41.019.5
SALMAN EREN1423...1187 50.0-7.8
AKKAYA ATAKAN4221...1147 60.0-9
MADAN UMUT1373...1131 70.0-9.6
Soyad AdKAYALAR ELİFNAZ UKD1038Toplam UKD Değişimi-25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFÇİ EKİN4388...883 11.03
KARAKUZU EFE1092...1175 20.0-9.6
GAZAN FATİH2194...883 31.03
YERLİ DURU1340...1141 40.0-10.8
DEMİR ELIF1452...883 51.03
ENGİN EDANAZ1237...1130 60.0-11.1
KESKİN FATİH DENİZ1539...883 70.0-3
Soyad AdÖNER OZAN UKD1050Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VARER TUNA2525...883 11.03
ÖZGÜR MEHMET TUNA4675...1189 21.020.7
ONAR KAĞAN1198...1301 30.0-5.7
BİLSEV ERDİNÇ1515...1267 40.0-6.6
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...883 50.0-3
BOSTANBAŞ SARP2586...1107 60.0-12.6
GÜVENÇ AZİZ TAHA2955...883 71.03
Soyad AdDEMİRAL CELİL UKD1000Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞPINAR YANKI1136...1798 10.0-3.3
KAHRAMAN SEZGİN5186...883 21.03
YURTSEVEN SEÇKIN ADA1735...883 31.03
MADAN UMUT1373...1131 40.0-9.6
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 50.0-7.8
KORKMAZ ÖYKÜSU HAVA2631...883 61.03
SARISALTIK SEYİT1119...1164 70.0-8.4
Soyad AdSIRVENTE BARTISTE JOSEPH FRAN UKD1297Toplam UKD Değişimi-21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASAN EFE DENİZ1324...968 11.03
TOKAT NEHİR1022...1673 20.0-3.3
ÖZMÜŞ ARDA MEDET1053...1146 30.0-21
Soyad AdSAĞİNÇ ÖZGÜR UKD1108Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇİÇEK MERT1029...1481 10.0-3.3
GÜNER ABDULKADİR1010...968 21.03
YILMAZ EMRE5671...1263 30.0-8.7
Soyad AdTOPUZ YAĞMUR UKD1020Toplam UKD Değişimi-24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELİK ATAHAN1054...883 11.03
SARIASLAN BİLGE2387...1165 20.0-9.3
ÜSTÜN ATAOL1517...883 31.03
ENGİN EDANAZ1237...1130 40.0-10.5
EYÜBOĞLU ARDA2485...883 51.03
İLHAN YAĞIZ1238...1125 60.0-10.8
KOS ZEYNEP DURU3057...883 70.0-3
Soyad AdALTIN SEHER UKD1105Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1472 10.0-3.3
GÖÇEBE ALKIN1138...968 20.0-3
GAYGISIZ MUSTAFA EFE1109...968 31.03
Soyad AdKORKMAZ ARDA UKD1000Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1624 10.0-3.3
KESKİN FATİH DENİZ1539...883 20.0-3
GÖKSU KEREM1836...883 41.03
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1096 50.0-11.1
GÜVENÇ AZİZ TAHA2955...883 61.03
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 70.0-7.8
Soyad AdDÜZTAŞLIK ALPER UKD1096Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RÜZGAR BİLGİ4965...883 10.0-3
ACIBADEMLİ EDİZ1629...1047 21.012.9
BOZKURT ALAETTİN1117...883 30.0-3
KAHRAMAN SEZGİN5186...883 41.03
KORKMAZ ARDA2268...1000 51.011.1
AYVAZ ZEYNEP4257...1007 60.0-18.6
ASLAN EGE ÇOŞKUN1028...883 70.0-3
Soyad AdEROĞLU ABDULLAH BUĞRA UKD1000Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1690 10.0-3.3
KAFADAR DÜNYA1035...883 21.03
ÖZGÜR MEHMET TUNA4675...1189 30.0-7.5
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014