EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okul Sporları Grup Yarışmaları Satranç Turnuvası / 02.04.2017 / DÜZCE UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
BERRIN TOPAL1039...109501.05.2017
DENEF BEYZA ATİK6700...134801.05.2017
EDA ELBASTI1003...111501.05.2017
ELIF BOZANOĞLU5967...117801.05.2017
IPEK KÜKNER3352...120201.05.2017
MELISA ALPGÖZEN1145...126201.05.2017
MERT CAN AKGÜN6307...107101.05.2017
MERVE YILDIRIM6215...117901.05.2017
NİDA TEKİN7255...110201.05.2017
OĞUZHAN BARAN5179...116001.05.2017
ÖMER ERDEM1056...122701.05.2017
POLAT HEZER1037...115001.05.2017
RESUL KAYNAK1003...136101.05.2017
RUKIYE BAKLA1003...115901.05.2017
SILA PAKSUZ1009...100701.05.2017
UĞURCAN KADİR ŞENGÜL4536...101501.05.2017
ZEYNEP BULUT1629...110001.05.2017
ZEYNEP DURMUŞ2720...127101.05.2017
ZEYNEP ŞEVVAL COŞKUN4747...101501.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKGÜN MERT CAN6307...10424
ALAGÖZ YÜCEL2785...10403
ALPGÖZEN MELISA1145...12626
ATİK DENEF BEYZA6700...13486
BAKLA RUKIYE1003...10206
BARAN OĞUZHAN5179...11825
BOZANOĞLU ELIF5967...10266
BULUT ZEYNEP1629...11005
COŞKUN ZEYNEP ŞEVVAL4747...10066
DURMUŞ ZEYNEP2720...12335
ELBASTI EDA1003...10476
ERDEM ÖMER1056...12093
HEZER POLAT1037...11506
KAYNAK RESUL1003...15006
KÜKNER IPEK3352...11436
PAKSUZ SILA1009...10075
ŞENGÜL UĞURCAN KADİR4536...10005
TEKİN NİDA7255...11066
TOPAL BERRIN1039...10955
YILDIRIM MERVE6215...11796

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdBOZKURT MEHMET BARIŞ UKD1675Toplam UKD Değişimi-10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENTÜRK ATA3326...1418 11.03.6
DİZDAR DİDEM DİLARA1023...1510 20.5-4.4
ÇAKIR ENES1008...1206 31.02.2
SEMİZ YUSUF CAN4287...1429 40.5-6.2
AYTEKİN FURKAN EMRE3383...1699 50.50.6
AKI FURKAN3107...1429 60.5-6.2
Soyad AdORTAKUZ BURAK UKD1210Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKI FURKAN3107...1429 11.023.4
ÖZTOP GÖKTUĞ2947...1633 20.0-3.3
KOÇAK TARIK BUĞRA2939...1091 31.03
KANLIDERE FATİH2351...1263 40.0-12.9
ŞENTÜRK ATA3326...1418 50.58.1
BECERENEL MEHMETCAN4672...1220 61.015.3
Soyad AdERBEN HAZAL UKD1065Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAYAKÇI BIRSEN3833...1054 11.014.4
KÜKNER IPEK3352...873 30.0-3
SAYAN ZEHRA1202...873 41.03
GÖÇER FATMA ŞEVVAL3933...1258 50.0-7.5
VARDAR SENA NUR3825...1066 60.0-15
BOZANOĞLU ELIF5967...873 71.03
Soyad AdÖZEL YUSUF ARDA UKD1062Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞAN CAN1095...1408 10.0-3.3
UĞUR ÇAĞATAY1039...1020 21.03
ASLAN CENK BATUR1360...1409 30.0-3.3
ENGİN ÇAĞLA1043...1454 40.0-3.3
NAR UMUT BERK1031...1214 50.0-9
KÖSE BERKE1033...1136 60.0-12
Soyad AdZENGİN İSRA UKD1144Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYDAN DUYGU1044...831 11.03
İRDEM ZEYNEP1018...1068 21.012
SOFUOĞLU İLAYDA NAZLI1051...831 31.03
GÜÇLÜ PINARSU1223...1112 41.013.8
ULUSOY DENİZ1263...1223 50.0-11.7
Soyad AdKILIÇ ORHAN EMRE UKD1202Toplam UKD Değişimi-29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ ALTAY1000...1254 10.0-12.9
KELEŞ BERKAY1234...1368 20.0-8.4
KOCABEY SERDAR1737...1246 31.016.8
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1026 40.0-21.9
BAYINDIR KUZEY5280...1765 50.0-3.3
Soyad AdAĞCA ELİF UKD1121Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELBASTI EDA1003...792 11.03
YAZICI CEMİLE ŞEYMA3433...1088 20.0-16.5
ŞAHİN ASLIHAN1040...1164 30.0-13.2
CİHAN ASUDE1552...1002 41.010.2
KARA CEMRE5744...792 61.03
TOSUN MERCAN3494...792 70.0-3
Soyad AdÖZDEMİR FURKAN UKD1242Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN CAN BAŞER3644...1446 10.0-7.2
KARATEPE BERKAY2647...1174 21.012.3
SEMİZ YUSUF CAN4287...1429 30.0-7.8
ŞENTÜRK ATA3326...1418 41.021.9
KOÇAK TARIK BUĞRA2939...1091 51.03
Soyad AdÇELİK MÜMİN İLKER UKD1129Toplam UKD Değişimi-53.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİLMEÇ FURKAN2321...1196 10.0-12.3
TORUN CAN GÜVEN1351...1217 20.0-11.4
KUYUMCU BARIŞ3515...1171 30.0-13.2
KAPLAN FURKAN2597...1091 41.03
ÖZTÜRK MEHMET2793...1013 50.0-19.8
Soyad AdKARA ARDA UKD1401Toplam UKD Değişimi29.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ MİTHAT MERT1107...1141 11.04.5
CAMFENER AYBERK1008...1377 21.011.75
DEMİRKOL TALHA1033...1277 31.08.25
ÖZEN HÜSEYIN EREN1055...1291 41.08.75
YILDIZ DENİZ1175...1477 50.0-10
AKAY EFE1057...1198 61.06
Soyad AdÖZDEMIR SERHAT UKD1246Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYGÜN İLHAN1013...1020 11.03
DEMIRTAŞ ONUR KAAN1071...1408 21.021.3
KANDAZ BERAT EFE1100...1528 30.510.2
SEL ALPEREN1103...1637 40.0-3.3
ERDOĞAN TEKIN ALP1062...1755 50.0-3.3
ÜRKMEZ ALİ TUNA1069...1342 60.0-11.1
Soyad AdGÜLER GÖKÇE MERT UKD1413Toplam UKD Değişimi11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYINDIR KUZEY5280...1765 10.0-2.75
PİŞKİN ALP1194...1060 21.02.75
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1026 30.5-9.75
KOCABEY SERDAR1737...1246 41.07
KILIÇ ALTAY1000...1254 50.5-5.25
PEK EFE CAN1508...1611 61.019
Soyad AdÇINAR TAHA ERBERK UKD1190Toplam UKD Değişimi-28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞPINAR FURKAN EMRE1493...1256 20.0-12.3
ŞENGÜL UĞURCAN KADİR4536...1063 31.03
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1753 40.0-3.3
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1256 50.0-12.3
SARSIK MERT2367...1582 60.0-3.3
Soyad AdBİRGÜL UTKU UKD1504Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAYA EMRE2074...1290 11.05.75
KIRAL BARIŞ2841...1273 21.05.25
DEMİRTAŞ FIRAT ÖZKAN3569...1247 31.04.5
ÖZMEN UMUT BUĞRA1163...1356 41.07.5
YURDAKUL DİDEM NURAY3452...1706 50.0-6
KARAMAN ARDA4087...1464 60.5-1.5
Soyad AdBALCI ERGÜN UKD1162Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN ARDA4087...1464 10.0-4.5
KAÇA MERTKAN3112...1071 21.011.4
ERTAŞ ABDÜL HALİL2984...1091 31.03
DOST MEHMET MERT1001...1304 40.0-9.3
MANAV HASAN ALP1666...1286 50.0-9.9
CEHİZ FURKAN BORA2884...1091 61.03
Soyad AdYILMAZ DUYGU SILA UKD1400Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞAL ZEYNEP3604...1203 21.06.25
ERIŞ GÜLÜM4001...1006 31.02.75
OĞUZCAN DILARA2423...1043 41.02.75
ŞAHIN IREM AYŞE6565...1021 51.02.75
YILDIRIM MERVE6215...873 60.0-2.5
AYDIN EFNAN İLAYDA4406...873 71.02.5
Soyad AdKOZAK DENİZ ARDA UKD1241Toplam UKD Değişimi-28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENTÜRK AYBERK1020...1020 11.03
ÖTER ALPEREN FATIH1741...1156 20.0-18.6
GÜNGÖR EFE1087...1146 31.011.1
DEMİRKOL YUSUF1033...1312 40.0-12
İNCİRCİOĞLU MERT1033...1020 51.03
ŞAHIN SUDE1030...1237 60.0-15.3
Soyad AdİRDEM ELİF UKD1370Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZER EZGI1011...831 11.02.5
SAYDAM TUANA1171...1286 21.09.5
TAŞOVA PELİN1201...831 31.02.5
İÇEN HİLAL1105...1226 41.07.75
ERGÜN ELIF1230...1092 51.04.25
AYDIN MELISA1212...1128 61.05
Soyad AdBADDAL DENİZ KAYRA UKD1184Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDENİZ AZRA1495...1089 11.011.1
BIÇAKLIOĞLU DİLARA3963...1247 21.017.7
AKGÜL YUSUF3080...1063 31.03
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1071 40.0-19.5
KIRAY TUNÇER EFE1010...1619 50.0-3.3
Soyad AdKARAKAYA BEYZA UKD1201Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZAVCI ELİF SENA3746...1160 20.0-16.8
ERDOĞAN MELİKE2405...1075 30.0-20.1
AYRANCI BENGİSU2547...792 41.03
COŞKUN ZEYNEP ŞEVVAL4747...792 51.03
DEMİREL MANOLYA2431...792 61.03
ELİBOL ELİF3511...1094 71.010.5
Soyad AdPARLAR GÖKTUĞ UKD1115Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİKKULAK MERT5660...1546 10.0-3.3
BARAN OĞUZHAN5179...1091 21.03
ÖZMEN UMUT BUĞRA1163...1356 30.0-6
AKKAYA EMRE2074...1290 40.0-8.1
ERTAŞ ABDÜL HALİL2984...1091 51.03
ÖZGÜR İSA4497...1933 60.0-3.3
Soyad AdABLAY YİĞİT GİRAY UKD1197Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNTAY ÇİĞSE5655...1267 20.0-12
DEMİRCİÇEŞMESİ HAKAN1581...1135 31.012.3
Soyad AdAYDIN DELFİNAY ZEYNEP UKD1338Toplam UKD Değişimi25.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖÇMENÇELEBİ METEHAN1060...1154 11.06.5
ESİN BEDİRHAN1008...1208 21.08
DEMİRKOL YUSUF1033...1312 30.5-1
ÖTER ALPEREN FATIH1741...1156 41.06.5
ÇİÇEKÇİ TUANA1479...1230 51.08.75
KORUCU AHMET EFE1270...1248 60.5-3
Soyad AdDEMİRKOL TALHA UKD1277Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HEZER POLAT1037...1020 11.03
ALTINTAŞ ZEYNEP IKRA1041...1240 21.013.5
KARA ARDA1028...1401 30.0-9.9
GÖKÇE ANIL1114...1277 40.0-15
ÖZEN HÜSEYIN EREN1055...1291 51.015.6
GÖÇMENÇELEBİ METEHAN1060...1154 60.0-20.1
Soyad AdKAYA IREM HEHIR UKD1161Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRAY TUNÇER EFE1010...1619 10.0-3.3
YAMUDİ MURAT HAZAR2786...1022 21.09.3
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1071 30.5-3.6
BOZKURT BARIŞ ERAY4556...1003 40.0-21.3
AKDENİZ AZRA1495...1089 51.012
IŞIK CAN3183...1603 60.0-3.3
Soyad AdPİŞKİN ALP UKD1060Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 20.0-3.3
AKDENİZ AZRA1495...1089 30.0-13.8
ÖZBEK YİĞİT2216...1063 61.03
Soyad AdMARANGOZ MEHMET SEFA UKD1490Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAVŞANOĞLU TAYFUN CEM4812...1180 11.03.5
DEMİRCİÇEŞMESİ HAKAN1581...1135 20.0-22.25
GÜNTAY ÇİĞSE5655...1267 30.5-7
DİLMEÇ FURKAN2321...1196 41.03.75
ERGİN FARUK ESAT1302...1747 50.0-4.5
ÇAKIR ÖZLEM6554...1202 61.04
Soyad AdKUYUMCU BARIŞ UKD1171Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR ÖZLEM6554...1202 10.0-13.8
EFE YİĞIT HALIL3552...1104 20.0-17.7
ÇELİK MÜMİN İLKER1672...1129 31.013.2
TORUN CAN GÜVEN1351...1217 40.0-13.2
AKKAYA EMRE2074...1290 51.019.8
KAPLAN FURKAN2597...1091 60.0-3
Soyad AdÖZGÜR DOĞA EZGİ UKD1122Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELİK AYYÜCE4892...1278 20.0-8.7
DURMUŞ ZEYNEP2720...873 31.03
ŞAHIN BÜSRA1465...873 40.0-3
BOZDOĞAN GIZEM2686...873 61.03
TÜRKOL DİLARA2344...873 71.03
Soyad AdGÜREN MELİH UKD1486Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONYA EFECAN1013...1375 11.08.75
KANDAZ BERAT EFE1100...1528 21.014
ŞENER KEREM1089...1389 30.0-15.75
SINAY AHMET1165...1538 40.0-10.75
DEMIRTAŞ ONUR KAAN1071...1408 50.0-15.25
AYGÜN İLHAN1013...1020 61.02.5
Soyad AdDERELİ ELİF UKD1078Toplam UKD Değişimi43.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİRİCAN GİZEM1009...831 11.03
ALTINTAŞ NEHİR2841...1009 21.012
ŞERBETÇİOĞLU AŞKIM ZEYNEP1176...1023 31.012.6
KARAKULAK AZİME TUANA1595...831 41.03
ALPGÖZEN MELISA1145...831 50.0-3
ERGÜN SUDENAZ1097...1099 61.015.9
Soyad AdÖZCAN İLKER UKD1772Toplam UKD Değişimi20.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1672 11.07.2
PEHLİVAN TUNAHAN5751...1147 31.02.2
GÖLLÜ ÖMER2389...1538 41.04.2
SARSIK MERT2367...1582 51.05
BİLİR FURKAN3216...1253 61.02.2
Soyad AdKARABULUT GİZEM UKD1092Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKİN NİDA7255...792 20.0-3
GÜN SİMAY2769...792 31.03
KARA CEMRE5744...792 41.03
SEKİN ESLEM4588...792 51.03
CESUR HÜLYA1190...792 61.03
YÜCE SUDE NAZ3498...792 71.03
Soyad AdÖZTÜRK MEHMET UKD1013Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HALİL TAHA GÖRKEM1007...1126 10.54.5
BECERENEL MEHMETCAN4672...1220 20.58.1
DİLMEÇ FURKAN2321...1196 30.0-7.8
TAVŞANOĞLU TAYFUN CEM4812...1180 40.0-8.4
ÇELİK MÜMİN İLKER1672...1129 51.019.8
DİZDAR DİDEM DİLARA1023...1510 60.0-3.3
Soyad AdMANAV HASAN ALP UKD1286Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALCI ERGÜN1577...1162 51.09.9
Soyad AdŞENER KEREM UKD1389Toplam UKD Değişimi32.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SILA1226...1493 10.0-9
ENGİN EREN TAHA1011...1339 21.010.75
GÜREN MELİH1040...1486 31.015.75
DEMIRTAŞ ONUR KAAN1071...1408 40.50.75
AYGÜN İLHAN1013...1020 51.02.5
KONYA EFECAN1013...1375 61.012
Soyad AdGÜNGÖR EFE UKD1146Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞ TAHA ÇAĞRI1002...1065 21.011.7
KOZAK DENİZ ARDA1626...1241 30.0-11.1
SAĞIROĞLU TUANA1700...1020 41.03
DEMİRKOL YUSUF1033...1312 60.0-8.4
Soyad AdKAPTAN EMRE AKIN UKD1796Toplam UKD Değişimi20.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖLLÜ ÖMER2389...1538 11.03.6
İNCE ALİ EMRE1850...1752 21.08.8
TINARLIOĞLU EMRE4574...1948 30.54
PEHLİVAN TUNAHAN5751...1147 41.02.2
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 61.02.2
Soyad AdPEK EFE CAN UKD1611Toplam UKD Değişimi-7.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜN MERT CAN6307...1063 41.02
ÇALIŞIR ALİ1042...1449 51.05.8
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 60.0-15.2
Soyad AdELİDOLU OĞUZ KAAN UKD1548Toplam UKD Değişimi-39.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYANIK TOYGUN1510...1698 10.0-7.5
KARATAŞ MUHAMMET FATİH1578...1179 20.5-9.75
YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN4168...1694 30.0-7.5
KIRMIZI ARSLAN BERAT2914...1211 41.03
ÖZGÜR İSA4497...1933 50.0-2.75
ÜLKER YİĞİT4409...1478 60.0-15
Soyad AdYANIK MURAT UKD1967Toplam UKD Değişimi0.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURUKAN MERT CAN3991...1182 11.02.2
KONYALIOĞLU MEHMET ALI1972...1632 20.5-7.6
ALİYEV ŞAMİL9910...1775 30.5-5
ÇELIK EDA4766...1773 41.05
AKIN BORA ZUBEYR2814...1480 51.02.2
ULAŞ BERKAY1246...1722 61.04
Soyad AdERDOĞAN TEKIN ALP UKD1755Toplam UKD Değişimi13.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRTAŞ ONUR KAAN1071...1408 11.02.2
SEL ALPEREN1103...1637 20.5-3.2
SINAY AHMET1165...1538 31.04.4
KANDAZ BERAT EFE1100...1528 41.04.2
ÖZDEMIR SERHAT1021...1246 51.02.2
KAYA SILA1226...1493 61.03.6
Soyad AdTÜRÜNZ DİLEK UKD1458Toplam UKD Değişimi2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAR UMUT BERK1031...1214 11.05
SAYIN MERT ALİ1090...1481 20.50.75
AYDIN MELİH ARDA1116...1315 31.07.75
BAYCU ARDA1044...1219 40.5-7.5
INCEOĞLU SALIH EMIR1020...1286 50.5-5.75
UĞUR ÇAĞATAY1039...1020 61.02.5
Soyad AdŞERBETÇİOĞLU AŞKIM ZEYNEP UKD1023Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRHAN DİDEM1008...831 11.03
KARAKULAK AZİME TUANA1595...831 21.03
DERELİ ELİF1063...1078 30.0-12.6
DİRİCAN GİZEM1009...831 41.03
ERGÜN SUDENAZ1097...1099 51.018
ALPGÖZEN MELISA1145...831 60.0-3
Soyad AdÇALIŞIR ALİ UKD1449Toplam UKD Değişimi-13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENGÜL UĞURCAN KADİR4536...1063 11.02.5
EKİNCİ BERKAY3699...1828 20.0-2.75
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1130 31.03.25
KALKAN EREN5636...1387 40.5-2.25
PEK EFE CAN1508...1611 50.0-7.25
ERŞAHİNCE UMUT UTKU1547...1630 60.0-6.5
Soyad AdÖZGÜR İSA UKD1933Toplam UKD Değişimi-0.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN BORA ZUBEYR2814...1480 10.5-7.8
ALİYEV ŞAMİL9910...1775 21.05.8
KONYALIOĞLU MEHMET ALI1972...1632 31.03
UYANIK TOYGUN1510...1698 40.5-5.8
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1548 51.02.2
PARLAR GÖKTUĞ2497...1115 61.02.2
Soyad AdBAŞAL ZEYNEP UKD1203Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN EFNAN İLAYDA4406...873 11.03
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 20.0-7.5
ERIŞ GÜLÜM4001...1006 41.07.5
OĞUZCAN DILARA2423...1043 51.08.7
ŞAHIN IREM AYŞE6565...1021 60.0-22.2
YILDIRIM MERVE6215...873 71.03
Soyad AdAYDIN MELİH ARDA UKD1315Toplam UKD Değişimi-6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN CENK BATUR1360...1409 10.0-9.25
TÜRÜNZ DİLEK1319...1458 30.0-7.75
INCEOĞLU SALIH EMIR1020...1286 41.011.5
UĞUR ÇAĞATAY1039...1020 51.02.5
NAR UMUT BERK1031...1214 60.5-3.5
Soyad AdÖZKAN NİSA AÇELYA UKD1069Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAKUT EFSUN1008...1375 10.0-4.2
DARGIN NİLSU1006...831 21.03
BULUT ZEYNEP1629...831 30.0-3
KARÇKAY NEHIR1142...831 41.03
KARTAL NEHİR ILGIN1135...1373 50.0-4.2
BURTUL BUSE NUR1050...831 60.0-3
Soyad AdKELEMCİ MEHMET GÖRKEM UKD1753Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1256 11.02.2
KALKAN EREN5636...1387 21.02.2
EKİNCİ BERKAY3699...1828 31.012
ÇINAR TAHA ERBERK5739...1190 41.02.2
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1672 50.5-2.2
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1130 61.02.2
Soyad AdÖZAVCI ELİF SENA UKD1160Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELİBOL ELİF3511...1094 11.012.3
KARAKAYA BEYZA1008...1201 21.016.8
ERDOĞAN MELİKE2405...1075 40.5-3.6
AYRANCI BENGİSU2547...792 51.03
COŞKUN ZEYNEP ŞEVVAL4747...792 61.03
DEMİREL MANOLYA2431...792 71.03
Soyad AdULAŞ BERKAY UKD1722Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELIK EDA4766...1773 10.0-8.6
YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN4168...1694 21.09.2
UYANIK TOYGUN1510...1698 30.0-10.6
KONYALIOĞLU MEHMET ALI1972...1632 41.07.6
ALİYEV ŞAMİL9910...1775 50.51.4
YANIK MURAT2535...1967 60.0-4
Soyad AdKANLIDERE FATİH UKD1263Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAR MURAT2347...1659 10.0-3.3
KOÇAK TARIK BUĞRA2939...1091 21.03
AKI FURKAN3107...1429 30.0-8.4
ORTAKUZ BURAK7109...1210 41.012.9
DİZDAR DİDEM DİLARA1023...1510 50.0-5.7
ŞENTÜRK ATA3326...1418 60.0-8.7
Soyad AdÇAKIR ENES UKD1206Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATEPE BERKAY2647...1174 11.013.8
GÜVENÇ ARMAN1085...1572 20.0-3.3
BOZKURT MEHMET BARIŞ6904...1675 30.0-3.3
ÖZTOP GÖKTUĞ2947...1633 40.0-3.3
DEMİRCİ ARDAHAN5735...1049 51.08.7
AYTEKİN FURKAN EMRE3383...1699 60.0-3.3
Soyad AdÖZKAN ELIF UKD1381Toplam UKD Değişimi45.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
INCEOĞLU SALIH EMIR1020...1286 11.09.25
TAŞAN CAN1095...1408 21.013.5
BAYCU ARDA1044...1219 30.5-5.25
SAYIN MERT ALİ1090...1481 40.53.5
SARIHAN TEVFİK1049...1337 51.011
ASLAN CENK BATUR1360...1409 61.013.5
Soyad AdCAMFENER AYBERK UKD1377Toplam UKD Değişimi9.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞ TAHA ÇAĞRI1002...1065 11.03.5
KARA ARDA1028...1401 20.0-11.75
PİRECİOĞLU ENES1073...1147 31.05.25
AKAY EFE1057...1198 41.06.75
ALTINTAŞ ZEYNEP IKRA1041...1240 51.08
HEZER POLAT1037...1020 60.0-2.5
Soyad AdERGÜN ELIF UKD1092Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAR SAİME ŞEYMA1154...831 11.03
ÇÜRÜKOĞLU ELIFNAZ1009...1057 21.013.5
İÇEN HİLAL1105...1226 30.0-9.6
SAYDAM TUANA1171...1286 40.0-7.5
İRDEM ELİF1070...1370 50.0-5.1
TAŞOVA PELİN1201...831 61.03
Soyad AdDULKADİR DENİZ ARDA UKD1071Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPRAK GÖKTÜRK1003...1063 11.03
KIRAY TUNÇER EFE1010...1619 20.0-3.3
KAYA IREM HEHIR1044...1161 30.53.6
BADDAL DENİZ KAYRA1868...1184 41.019.5
KELEŞ BERKAY1234...1368 50.0-4.5
AKDENİZ AZRA1495...1089 61.015.9
Soyad AdDİZDAR DİDEM DİLARA UKD1510Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ ARDAHAN5735...1049 11.02.75
BOZKURT MEHMET BARIŞ6904...1675 20.55.5
GÜVENÇ ARMAN1085...1572 30.52.25
TUTAR MURAT2347...1659 40.0-7.5
KANLIDERE FATİH2351...1263 51.04.75
ÖZTÜRK MEHMET2793...1013 61.02.75
Soyad AdÖZÇELİK AYYÜCE UKD1278Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKOL DİLARA2344...873 11.03
ÖZGÜR DOĞA EZGİ1112...1122 21.08.7
DURMUŞ ZEYNEP2720...873 40.0-3
ŞAHIN BÜSRA1465...873 51.03
BOZDOĞAN GIZEM2686...873 71.03
Soyad AdPİRECİOĞLU ENES UKD1147Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ DENİZ1175...1477 10.0-3.6
KÖSE BERKE1033...1136 21.014.4
CAMFENER AYBERK1008...1377 30.0-6.3
HEZER POLAT1037...1020 51.03
BAŞ TAHA ÇAĞRI1002...1065 61.011.7
Soyad AdAYDIN MELISA UKD1128Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İÇEN HİLAL1105...1226 10.0-11.1
DEMİR ELİF1028...831 21.03
NAR SAİME ŞEYMA1154...831 31.03
ÇÜRÜKOĞLU ELIFNAZ1009...1057 41.012
TAŞOVA PELİN1201...831 51.03
İRDEM ELİF1070...1370 60.0-6
Soyad AdKELEŞ BERKAY UKD1368Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUYUCULAR YUSUF1235...1218 11.07.5
KILIÇ ORHAN EMRE3392...1202 21.07
BAYINDIR KUZEY5280...1765 30.0-2.75
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1071 51.03.75
Soyad AdBAŞAR SENA UKD1058Toplam UKD Değişimi53.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN DİLAY1742...1065 11.015.3
GÜLTEKİN İKRA ŞEVKİYE3148...792 21.03
AKGÜN MELİKE1003...1065 41.015.3
AKYÜZ SUDE6592...792 51.03
İNANIR CEREN2312...792 61.03
ELBASTI EZGİ1233...1039 71.014.1
Soyad AdAYTEKİN FURKAN EMRE UKD1699Toplam UKD Değişimi-1.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTOP GÖKTUĞ2947...1633 10.5-1.8
AKI FURKAN3107...1429 21.03.4
TUTAR MURAT2347...1659 30.5-1.2
GÜVENÇ ARMAN1085...1572 40.5-3.4
BOZKURT MEHMET BARIŞ6904...1675 50.5-0.6
ÇAKIR ENES1008...1206 61.02.2
Soyad AdDOST MEHMET MERT UKD1304Toplam UKD Değişimi22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1562 10.0-4.5
ERTAŞ ABDÜL HALİL2984...1091 21.02.5
KARAMAN ARDA4087...1464 30.0-7.25
BALCI ERGÜN1577...1162 41.07.75
KIRAL BARIŞ2841...1273 51.011.5
AKKAYA EMRE2074...1290 61.012
Soyad AdBECERENEL MEHMETCAN UKD1220Toplam UKD Değişimi-41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNTAY ÇİĞSE5655...1267 11.017.1
ÖZTÜRK MEHMET2793...1013 20.5-8.1
TAVŞANOĞLU TAYFUN CEM4812...1180 30.0-16.8
KOÇAK TARIK BUĞRA2939...1091 41.03
KAÇA MERTKAN3112...1071 50.0-21
ORTAKUZ BURAK7109...1210 60.0-15.3
Soyad AdÖZEN HÜSEYIN EREN UKD1291Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINTAŞ ZEYNEP IKRA1041...1240 11.012.9
GÖKÇE ANIL1114...1277 21.014.4
AKAY EFE1057...1198 31.011.1
KARA ARDA1028...1401 40.0-10.5
DEMİRKOL TALHA1033...1277 50.0-15.6
YILDIZ DENİZ1175...1477 60.0-7.8
Soyad AdESİN BEDİRHAN UKD1208Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL BURAK1027...1230 11.015.9
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1338 20.0-9.6
ÖZKÖK YAMAN1109...1149 31.012.6
KORUCU AHMET EFE1270...1248 40.0-13.2
ŞAHIN SUDE1030...1237 50.0-13.8
SOYAL MEHMET CAN1060...1020 61.03
Soyad AdÇÜRÜKOĞLU ELIFNAZ UKD1057Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN ELIF1230...1092 20.0-13.5
DEMİR ELİF1028...831 31.03
AYDIN MELISA1212...1128 40.0-12
BULUT ZEYNEP1629...831 50.0-3
TOPAL BERRIN1039...831 61.03
Soyad AdSARSIK MERT UKD1582Toplam UKD Değişimi-3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞPINAR FURKAN EMRE1493...1256 11.03.25
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 20.5-5
ERŞAHİNCE UMUT UTKU1547...1630 30.51.75
ÖZCAN İLKER1016...1772 50.0-6.25
ÇINAR TAHA ERBERK5739...1190 61.02.75
Soyad AdACAR MURATCAN UKD1232Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİÇEŞMESİ HAKAN1581...1135 10.0-18.9
TAVŞANOĞLU TAYFUN CEM4812...1180 21.012.9
EFE YİĞIT HALIL3552...1104 31.09.9
ÇAKIR ÖZLEM6554...1202 41.013.8
GÜNTAY ÇİĞSE5655...1267 50.51.5
ARIK OĞUZHAN1565...1091 60.50
Soyad AdERIŞ GÜLÜM UKD1006Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM MERVE6215...873 11.03
AYDIN EFNAN İLAYDA4406...873 21.03
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 30.0-3.3
BAŞAL ZEYNEP3604...1203 40.0-7.5
OĞUZCAN DILARA2423...1043 61.016.5
ŞAHIN IREM AYŞE6565...1021 70.0-14.4
Soyad AdÖZKÖK YAMAN UKD1149Toplam UKD Değişimi-29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEKÇİ TUANA1479...1230 10.0-11.7
KENAR ATAKAN1016...1020 21.03
ESİN BEDİRHAN1008...1208 30.0-12.6
ALTINTAŞ ZEYNEP IKRA1041...1240 40.0-11.4
ÜNAL BURAK1027...1230 60.53.3
Soyad AdKURUMEHMETOĞLU RUMEYSA UKD1015Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUSOY DENİZ1263...1223 10.0-6.9
GÜNDÜZ BADE SU1023...831 20.0-3
KARAN İPEK1977...831 31.03
PEKTEZEL MELEK1081...1014 40.50
KÖKEN İLAYDA1187...831 51.03
İRDEM ZEYNEP1018...1068 60.0-12.9
Soyad AdBIÇAKLIOĞLU DİLARA UKD1247Toplam UKD Değişimi-42.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜRE BERK1166...1068 10.0-21.9
BADDAL DENİZ KAYRA1868...1184 20.0-17.7
KIRAY TUNÇER EFE1010...1619 30.0-3.3
Soyad AdCİHAN ASUDE UKD1002Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZICI CEMİLE ŞEYMA3433...1088 11.018.6
ŞAHİN ASLIHAN1040...1164 20.0-8.7
AĞCA ELİF1671...1121 40.0-10.2
GÜNEYLİ İNCİ6999...1066 50.0-12.3
TOSUN MERCAN3494...792 61.03
ELBASTI EDA1003...792 71.03
Soyad AdYURDAKUL DİDEM NURAY UKD1706Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇA MERTKAN3112...1071 11.02.2
KARAMAN ARDA4087...1464 21.04
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1562 30.5-3.8
ŞAHİN CAN BAŞER3644...1446 41.03.6
BİRGÜL UTKU6313...1504 51.04.8
DEMİRTAŞ FIRAT ÖZKAN3569...1247 61.02.2
Soyad AdTORUN CAN GÜVEN UKD1217Toplam UKD Değişimi86.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EREN2719...1401 11.022.2
ÇELİK MÜMİN İLKER1672...1129 21.011.4
ÇAKIR ÖZLEM6554...1202 31.014.4
KUYUMCU BARIŞ3515...1171 41.013.2
DEMİRCİÇEŞMESİ HAKAN1581...1135 51.011.7
TAVŞANOĞLU TAYFUN CEM4812...1180 61.013.5
Soyad AdDEMİREZ INANÇ UKD1695Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ MUHAMMET FATİH1578...1179 11.02.2
UYANIK TOYGUN1510...1698 21.010
MELİK ENES1000...1605 31.07.6
ALİYEV ŞAMİL9910...1775 40.0-7.8
KONYALIOĞLU MEHMET ALI1972...1632 51.08.2
HACIKARA GÖNEN4426...1091 61.02
Soyad AdÖTER ALPEREN FATIH UKD1156Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHIN SUDE1030...1237 11.018.3
KOZAK DENİZ ARDA1626...1241 21.018.6
KORUCU AHMET EFE1270...1248 30.0-11.1
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1338 40.0-7.8
DEMİRKOL YUSUF1033...1312 50.0-8.7
ÇİÇEKÇİ TUANA1479...1230 60.0-12
Soyad AdENGİN EREN TAHA UKD1339Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SINAY AHMET1165...1538 10.0-6
ŞENER KEREM1089...1389 20.0-10.75
DEMIRTAŞ ONUR KAAN1071...1408 30.0-10
AYGÜN İLHAN1013...1020 41.02.5
ÜRKMEZ ALİ TUNA1069...1342 50.50
ÇALIŞKAN SEHA1029...1755 60.0-2.75
Soyad AdTINARLIOĞLU EMRE UKD1948Toplam UKD Değişimi1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 11.02.2
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1672 21.03.4
KAPTAN EMRE AKIN5951...1796 30.5-4
TURAN ALPEREN1325...1094 41.02.2
İNCE ALİ EMRE1850...1752 50.5-5
GÖLLÜ ÖMER2389...1538 61.02.2
Soyad AdSARIKAN ERBERK UKD1095Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCABEY SERDAR1737...1246 10.0-9
ŞENGÜL UĞURCAN KADİR4536...1063 50.0-3
Soyad AdYAVUZ ŞEVKİ BATUHAN UKD1694Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRMIZI ARSLAN BERAT2914...1211 11.02.2
ULAŞ BERKAY1246...1722 20.0-9.2
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1548 31.06
AKIN BORA ZUBEYR2814...1480 41.04.6
UYANIK TOYGUN1510...1698 50.50.2
ALİYEV ŞAMİL9910...1775 60.52.2
Soyad AdOĞUZCAN DILARA UKD1043Toplam UKD Değişimi-44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHIN IREM AYŞE6565...1021 10.0-15.9
YILDIRIM MERVE6215...873 20.0-3
AYDIN EFNAN İLAYDA4406...873 31.03
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 40.0-3.3
BAŞAL ZEYNEP3604...1203 50.0-8.7
ERIŞ GÜLÜM4001...1006 60.0-16.5
Soyad AdSEL ALPEREN UKD1637Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN SEHA1029...1755 10.53.2
ERDOĞAN TEKIN ALP1062...1755 20.53.2
ÜRKMEZ ALİ TUNA1069...1342 31.03
ÖZDEMIR SERHAT1021...1246 41.02.2
SINAY AHMET1165...1538 50.5-2.8
DEMIRTAŞ ONUR KAAN1071...1408 61.04.2
Soyad AdERGÜN SUDENAZ UKD1099Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ DAMLA SU1321...831 11.03
DEMİRHAN DİDEM1008...831 20.0-3
DEMİR BUKET YAREN1795...831 31.03
DOĞAR NAZIFE ILAYDA1005...831 40.0-3
ŞERBETÇİOĞLU AŞKIM ZEYNEP1176...1023 50.0-18
DERELİ ELİF1063...1078 60.0-15.9
Soyad AdTURAN ALPEREN UKD1094Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE ALİ EMRE1850...1752 10.0-3.3
GÖLLÜ ÖMER2389...1538 20.0-3.3
ALAGÖZ YÜCEL2785...1063 31.03
TINARLIOĞLU EMRE4574...1948 40.0-3.3
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 50.0-3.6
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1672 60.0-3.3
Soyad AdERDOĞAN MELİKE UKD1075Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİREL MANOLYA2431...792 11.03
ELİBOL ELİF3511...1094 20.0-14.1
KARAKAYA BEYZA1008...1201 31.020.1
ÖZAVCI ELİF SENA3746...1160 40.53.6
AKYÜZ SUDE6592...792 61.03
COŞKUN ZEYNEP ŞEVVAL4747...792 71.03
Soyad AdERGİN FARUK ESAT UKD1747Toplam UKD Değişimi17.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE YİĞIT HALIL3552...1104 11.02.2
ÇAKIR ÖZLEM6554...1202 21.02.2
ÖZDEMİR EREN2719...1401 31.02.2
DİKKULAK MERT5660...1546 41.04.8
MARANGOZ MEHMET SEFA1499...1490 51.03.6
GÜNTAY ÇİĞSE5655...1267 61.02.2
Soyad AdGÜVENÇ ARMAN UKD1572Toplam UKD Değişimi4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MELİK ENES1000...1605 10.51.25
ÇAKIR ENES1008...1206 21.02.75
DİZDAR DİDEM DİLARA1023...1510 30.5-2.25
AYTEKİN FURKAN EMRE3383...1699 40.54.25
SEMİZ YUSUF CAN4287...1429 51.07.75
TUTAR MURAT2347...1659 60.0-9.5
Soyad AdSEMİZ YUSUF CAN UKD1429Toplam UKD Değişimi0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK TARIK BUĞRA2939...1091 11.02.5
TUTAR MURAT2347...1659 20.0-5.25
ÖZDEMİR FURKAN2697...1242 31.06.5
BOZKURT MEHMET BARIŞ6904...1675 40.57.75
GÜVENÇ ARMAN1085...1572 50.0-7.75
ÇELIK EDA4766...1773 60.0-3
Soyad AdÜRKMEZ ALİ TUNA UKD1342Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDAZ BERAT EFE1100...1528 10.0-6.5
KONYA EFECAN1013...1375 21.013.75
SEL ALPEREN1103...1637 30.0-3.75
ÇALIŞKAN SEHA1029...1755 40.0-2.75
ENGİN EREN TAHA1011...1339 50.50
ÖZDEMIR SERHAT1021...1246 61.09.25
Soyad AdKÖSE BERKE UKD1136Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYCU ARDA1044...1219 10.0-11.7
PİRECİOĞLU ENES1073...1147 20.0-14.4
INCEOĞLU SALIH EMIR1020...1286 30.0-9
UĞUR ÇAĞATAY1039...1020 41.03
ENGİN ÇAĞLA1043...1454 50.0-3.9
ÖZEL YUSUF ARDA1186...1062 61.012
Soyad AdEKİNCİ BERKAY UKD1828Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1130 11.02.2
ÇALIŞIR ALİ1042...1449 21.02.2
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1753 30.0-12
ERŞAHİNCE UMUT UTKU1547...1630 40.5-5.2
KALKAN EREN5636...1387 51.02.2
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1256 61.02.2
Soyad AdBAKKALOĞLU CEM UKD1391Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT BARIŞ ERAY4556...1003 11.02.75
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1130 21.04.5
KILIÇ ALTAY1000...1254 30.0-17
ALTAŞ METIN ANIL1272...1063 51.02.5
ALACALI ERKAN1327...1063 61.02.5
Soyad AdÜLKER YİĞİT UKD1478Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALİYEV ŞAMİL9910...1775 10.0-3.75
AKIN BORA ZUBEYR2814...1480 20.50
DURUKAN MERT CAN3991...1182 31.03.75
MELİK ENES1000...1605 40.0-8.25
KIRMIZI ARSLAN BERAT2914...1211 51.04.5
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1548 61.015
Soyad AdAKI FURKAN UKD1429Toplam UKD Değişimi-11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORTAKUZ BURAK7109...1210 10.0-19.5
AYTEKİN FURKAN EMRE3383...1699 20.0-4.25
KANLIDERE FATİH2351...1263 31.07
DEMİRCİ ARDAHAN5735...1049 41.02.75
TUTAR MURAT2347...1659 50.0-5.25
BOZKURT MEHMET BARIŞ6904...1675 60.57.75
Soyad AdŞAYAKÇI BIRSEN UKD1054Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBEN HAZAL1040...1065 10.0-14.4
KÜKNER IPEK3352...873 20.0-3
SAYAN ZEHRA1202...873 31.03
GÖÇER FATMA ŞEVVAL3933...1258 40.0-7.2
VARDAR SENA NUR3825...1066 50.0-14.4
BOZANOĞLU ELIF5967...873 60.0-3
Soyad AdTAŞAN CAN UKD1408Toplam UKD Değişimi-59.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEL YUSUF ARDA1186...1062 11.02.75
ÖZKAN ELIF1252...1381 20.0-13.5
ENGİN ÇAĞLA1043...1454 30.0-11
SARIHAN TEVFİK1049...1337 40.0-15
BAYCU ARDA1044...1219 50.5-6.25
INCEOĞLU SALIH EMIR1020...1286 60.0-16.75
Soyad AdSAYDAM TUANA UKD1286Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAL BERRIN1039...831 10.50
İRDEM ELİF1070...1370 20.0-11.4
SEZER EZGI1011...831 31.03
ERGÜN ELIF1230...1092 41.07.5
İÇEN HİLAL1105...1226 50.0-17.4
Soyad AdERŞAHİNCE UMUT UTKU UKD1630Toplam UKD Değişimi7.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN EREN5636...1387 10.5-6
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1256 21.02.2
SARSIK MERT2367...1582 30.5-1.4
EKİNCİ BERKAY3699...1828 40.55.2
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1130 51.02.2
ÇALIŞIR ALİ1042...1449 61.05.2
Soyad AdELBASTI EZGİ UKD1039Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜN MELİKE1003...1065 11.016.2
KARAKURT DİLARA2525...792 21.03
İNANIR CEREN2312...792 30.0-3
TURAN DİLAY1742...1065 51.016.2
GÜLTEKİN İKRA ŞEVKİYE3148...792 61.03
BAŞAR SENA2281...1058 70.0-14.1
Soyad AdŞAHİN CAN BAŞER UKD1446Toplam UKD Değişimi15.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR FURKAN2697...1242 11.06
DEMİRTAŞ FIRAT ÖZKAN3569...1247 20.5-6.5
KIRAL BARIŞ2841...1273 31.06.75
YURDAKUL DİDEM NURAY3452...1706 40.0-4.5
ÖZMEN UMUT BUĞRA1163...1356 51.09.5
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1562 60.54
Soyad AdDİLMEÇ FURKAN UKD1196Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK MÜMİN İLKER1672...1129 11.012.3
ÖZDEMİR EREN2719...1401 20.0-7.2
ÖZTÜRK MEHMET2793...1013 31.07.8
MARANGOZ MEHMET SEFA1499...1490 40.0-4.5
DİKKULAK MERT5660...1546 50.0-3.3
EFE YİĞIT HALIL3552...1104 61.011.1
Soyad AdENGİN ÇAĞLA UKD1454Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYIN MERT ALİ1090...1481 11.013.5
NAR UMUT BERK1031...1214 21.05
TAŞAN CAN1095...1408 31.011
ÖZEL YUSUF ARDA1186...1062 41.02.75
KÖSE BERKE1033...1136 51.03.25
SARIHAN TEVFİK1049...1337 60.5-4
Soyad AdKORUCU AHMET EFE UKD1248Toplam UKD Değişimi61.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SATICI MERT BİLAL1016...1020 11.03
ÇİÇEKÇİ TUANA1479...1230 21.014.1
ÖTER ALPEREN FATIH1741...1156 31.011.1
ESİN BEDİRHAN1008...1208 41.013.2
GÖKÇE ANIL1114...1277 51.016.2
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1338 60.53.6
Soyad AdBAYINDIR KUZEY UKD1765Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 11.02.2
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1026 21.02.2
KELEŞ BERKAY1234...1368 31.02.2
KILIÇ ALTAY1000...1254 41.02.2
KILIÇ ORHAN EMRE3392...1202 51.02.2
OKUYUCULAR YUSUF1235...1218 61.02.2
Soyad AdPEHLİVAN TUNAHAN UKD1147Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLİR FURKAN3216...1253 20.0-10.8
ÖZCAN İLKER1016...1772 30.0-3.3
KAPTAN EMRE AKIN5951...1796 40.0-3.3
GÖLLÜ ÖMER2389...1538 50.0-3.3
ALAGÖZ YÜCEL2785...1063 60.0-3
Soyad AdŞENTÜRK ATA UKD1418Toplam UKD Değişimi-14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT MEHMET BARIŞ6904...1675 10.0-4.5
DEMİRCİ ARDAHAN5735...1049 21.02.75
KARATEPE BERKAY2647...1174 31.05
ÖZDEMİR FURKAN2697...1242 40.0-18.25
ORTAKUZ BURAK7109...1210 50.5-6.75
KANLIDERE FATİH2351...1263 61.07.25
Soyad AdKARAMAN ARDA UKD1464Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALCI ERGÜN1577...1162 11.03.75
YURDAKUL DİDEM NURAY3452...1706 20.0-5
DOST MEHMET MERT1001...1304 31.07.25
KAYNAK RESUL1003...1091 40.50
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1562 50.0-9.25
BİRGÜL UTKU6313...1504 60.51.5
Soyad AdAKSOY MAHUR BESTE UKD1498Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEPE MELİSA6028...873 21.02.5
KARAYER DEVRIM2610...1360 31.07.75
YILDIZHAN ELIF3163...1052 40.0-22.25
DEVIREN YAREN1151...873 51.02.5
BAKLA RUKIYE1003...873 61.02.5
ATİK DENEF BEYZA6700...873 70.0-2.5
Soyad AdGÖKÇE ANIL UKD1277Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZER UMUT1029...1020 11.03
ÖZEN HÜSEYIN EREN1055...1291 20.0-14.4
GÖÇMENÇELEBİ METEHAN1060...1154 31.09.9
DEMİRKOL TALHA1033...1277 41.015
KORUCU AHMET EFE1270...1248 50.0-16.2
ALTINTAŞ ZEYNEP IKRA1041...1240 61.013.5
Soyad AdALTINTAŞ NEHİR UKD1009Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BODUR NIHAL1023...831 11.03
DERELİ ELİF1063...1078 20.0-12
DİRİCAN GİZEM1009...831 31.03
ALPGÖZEN MELISA1145...831 40.0-3
KARAKULAK AZİME TUANA1595...831 50.0-3
Soyad AdKILIÇ ALTAY UKD1254Toplam UKD Değişimi56.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ ORHAN EMRE3392...1202 11.012.9
OKUYUCULAR YUSUF1235...1218 21.013.5
BAKKALOĞLU CEM3060...1391 31.020.4
BAYINDIR KUZEY5280...1765 40.0-3.3
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 50.56.3
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1026 61.06.3
Soyad AdGÜNEYLİ İNCİ UKD1066Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEKİN ESLEM4588...792 11.03
CESUR HÜLYA1190...792 21.03
YÜCE SUDE NAZ3498...792 31.03
ŞAHİN ASLIHAN1040...1164 41.018.9
CİHAN ASUDE1552...1002 51.012.3
AKGÜN MELİKE1003...1065 60.0-15
Soyad AdDİKKULAK MERT UKD1546Toplam UKD Değişimi7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PARLAR GÖKTUĞ2497...1115 11.02.75
ERGİN FARUK ESAT1302...1747 40.0-6
DİLMEÇ FURKAN2321...1196 51.02.75
ÖZDEMİR EREN2719...1401 61.07.75
Soyad AdKONYALIOĞLU MEHMET ALI UKD1632Toplam UKD Değişimi-19.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANIK MURAT2535...1967 20.57.6
ÖZGÜR İSA4497...1933 30.0-3
ULAŞ BERKAY1246...1722 40.0-7.6
DEMİREZ INANÇ1311...1695 50.0-8.2
UYANIK TOYGUN1510...1698 60.0-8.2
Soyad AdKILIÇ MİTHAT MERT UKD1141Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA ARDA1028...1401 10.0-5.4
UZER UMUT1029...1020 41.03
KENAR ATAKAN1016...1020 51.03
Soyad AdSARIHAN TEVFİK UKD1337Toplam UKD Değişimi38.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UĞUR ÇAĞATAY1039...1020 11.02.5
INCEOĞLU SALIH EMIR1020...1286 21.010.75
SAYIN MERT ALİ1090...1481 31.017.25
TAŞAN CAN1095...1408 41.015
ÖZKAN ELIF1252...1381 50.0-11
ENGİN ÇAĞLA1043...1454 60.54
Soyad AdKIRAY TUNÇER EFE UKD1619Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA IREM HEHIR1044...1161 11.02.2
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1071 21.02.2
BIÇAKLIOĞLU DİLARA3963...1247 31.02.2
AKDENİZ AZRA1495...1089 41.02.2
BADDAL DENİZ KAYRA1868...1184 51.02.2
YÜRE BERK1166...1068 61.02.2
Soyad AdAKALIN ISRA SUHA UKD1049Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT BARIŞ ERAY4556...1003 20.5-1.8
YAPRAK GÖKTÜRK1003...1063 31.03
IŞIK CAN3183...1603 40.0-3.3
YÜRE BERK1166...1068 50.0-14.1
Soyad AdAKKAYA EMRE UKD1290Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRGÜL UTKU6313...1504 10.0-6.9
KAYNAK RESUL1003...1091 20.0-3
BARAN OĞUZHAN5179...1091 30.0-3
PARLAR GÖKTUĞ2497...1115 41.08.1
KUYUMCU BARIŞ3515...1171 50.0-19.8
DOST MEHMET MERT1001...1304 60.0-14.4
Soyad AdÇAKIR ÖZLEM UKD1202Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUYUMCU BARIŞ3515...1171 11.013.8
ERGİN FARUK ESAT1302...1747 20.0-3.3
TORUN CAN GÜVEN1351...1217 30.0-14.4
ACAR MURATCAN4816...1232 40.0-13.8
ÖZDEMİR EREN2719...1401 51.022.8
MARANGOZ MEHMET SEFA1499...1490 60.0-4.8
Soyad AdGÖÇER FATMA ŞEVVAL UKD1258Toplam UKD Değişimi31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VARDAR SENA NUR3825...1066 21.07.5
BOZANOĞLU ELIF5967...873 31.03
ŞAYAKÇI BIRSEN3833...1054 41.07.2
ERBEN HAZAL1040...1065 51.07.5
KÜKNER IPEK3352...873 61.03
SAYAN ZEHRA1202...873 71.03
Soyad AdKONYA EFECAN UKD1375Toplam UKD Değişimi-43.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜREN MELİH1040...1486 10.0-8.75
ÜRKMEZ ALİ TUNA1069...1342 20.0-13.75
AYGÜN İLHAN1013...1020 31.02.5
KAYA SILA1226...1493 40.0-8.5
ÇALIŞKAN SEHA1029...1755 50.0-2.75
ŞENER KEREM1089...1389 60.0-12
Soyad AdİRDEM ZEYNEP UKD1068Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOFUOĞLU İLAYDA NAZLI1051...831 11.03
ZENGİN İSRA2493...1144 20.0-12
KÖKEN İLAYDA1187...831 31.03
ULUSOY DENİZ1263...1223 40.0-8.7
GÜÇLÜ PINARSU1223...1112 51.016.8
KURUMEHMETOĞLU RUMEYSA1120...1015 61.012.9
Soyad AdAKDENİZ AZRA UKD1089Toplam UKD Değişimi-29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BADDAL DENİZ KAYRA1868...1184 10.0-11.1
YÜRE BERK1166...1068 20.5-0.9
PİŞKİN ALP1194...1060 31.013.8
KIRAY TUNÇER EFE1010...1619 40.0-3.3
KAYA IREM HEHIR1044...1161 50.0-12
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1071 60.0-15.9
Soyad AdŞAHİN ASLIHAN UKD1164Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİHAN ASUDE1552...1002 21.08.7
AĞCA ELİF1671...1121 31.013.2
GÜNEYLİ İNCİ6999...1066 40.0-18.9
TOSUN MERCAN3494...792 51.03
ELBASTI EDA1003...792 60.0-3
YAZICI CEMİLE ŞEYMA3433...1088 70.0-18
Soyad AdHALİL TAHA GÖRKEM UKD1126Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK MEHMET2793...1013 10.5-4.5
Soyad AdGÖNÜLTAŞ BURAK ATABERK UKD1298Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EREN2719...1401 40.0-10.8
ÇIRAKOĞLU TUNAHAN1206...1046 61.05.7
Soyad AdGÖÇMENÇELEBİ METEHAN UKD1154Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1338 10.0-7.8
GÖKÇE ANIL1114...1277 30.0-9.9
DEMİRKOL TALHA1033...1277 61.020.1
Soyad AdDEMİRKOL YUSUF UKD1312Toplam UKD Değişimi37.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAMARAT ENES1042...1020 11.02.5
ŞAHIN SUDE1030...1237 21.010
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1338 30.51
KOZAK DENİZ ARDA1626...1241 41.010
ÖTER ALPEREN FATIH1741...1156 51.07.25
GÜNGÖR EFE1087...1146 61.07
Soyad AdGÖLLÜ ÖMER UKD1538Toplam UKD Değişimi-7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPTAN EMRE AKIN5951...1796 10.0-4.5
TURAN ALPEREN1325...1094 21.02.75
ÖZCAN İLKER1016...1772 40.0-5.25
PEHLİVAN TUNAHAN5751...1147 51.02.75
TINARLIOĞLU EMRE4574...1948 60.0-2.75
Soyad AdYAMUDİ MURAT HAZAR UKD1022Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA IREM HEHIR1044...1161 20.0-9.3
YAPRAK GÖKTÜRK1003...1063 51.03
Soyad AdTAVŞANOĞLU TAYFUN CEM UKD1180Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MARANGOZ MEHMET SEFA1499...1490 10.0-4.2
ACAR MURATCAN4816...1232 20.0-12.9
BECERENEL MEHMETCAN4672...1220 31.016.8
ÖZTÜRK MEHMET2793...1013 41.08.4
TORUN CAN GÜVEN1351...1217 60.0-13.5
Soyad AdDURUKAN MERT CAN UKD1182Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANIK MURAT2535...1967 10.0-3.3
MELİK ENES1000...1605 20.0-3.3
ÜLKER YİĞİT4409...1478 30.0-4.5
HACIKARA GÖNEN4426...1091 51.03
KIRMIZI ARSLAN BERAT2914...1211 60.51.2
Soyad AdDEMIRTAŞ ONUR KAAN UKD1408Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN TEKIN ALP1062...1755 10.0-2.75
ÖZDEMIR SERHAT1021...1246 20.0-17.75
ENGİN EREN TAHA1011...1339 31.010
ŞENER KEREM1089...1389 40.5-0.75
GÜREN MELİH1040...1486 51.015.25
SEL ALPEREN1103...1637 60.0-5.25
Soyad AdNAR UMUT BERK UKD1214Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRÜNZ DİLEK1319...1458 10.0-6
ENGİN ÇAĞLA1043...1454 20.0-6
UĞUR ÇAĞATAY1039...1020 31.03
ASLAN CENK BATUR1360...1409 40.0-7.5
ÖZEL YUSUF ARDA1186...1062 51.09
AYDIN MELİH ARDA1116...1315 60.54.2
Soyad AdKARTAL NEHİR ILGIN UKD1373Toplam UKD Değişimi1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DARGIN NİLSU1006...831 11.02.5
YAKUT EFSUN1008...1375 20.0-12.5
BURTUL BUSE NUR1050...831 31.02.5
PAKSUZ SILA1009...831 41.02.5
ÖZKAN NİSA AÇELYA1176...1069 51.03.5
ÇELIK MEHTAP1214...1000 61.02.75
Soyad AdAYDOĞDU SELCAN AYBERK UKD1672Toplam UKD Değişimi-10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN İLKER1016...1772 10.0-7.2
TINARLIOĞLU EMRE4574...1948 20.0-3.4
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 31.04
İNCE ALİ EMRE1850...1752 40.0-7.8
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1753 50.52.2
TURAN ALPEREN1325...1094 61.02.2
Soyad AdAKIN BORA ZUBEYR UKD1480Toplam UKD Değişimi26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR İSA4497...1933 10.59.75
ÜLKER YİĞİT4409...1478 20.50
ÇELIK EDA4766...1773 31.021.25
YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN4168...1694 40.0-5.75
YANIK MURAT2535...1967 50.0-2.75
KARATAŞ MUHAMMET FATİH1578...1179 61.03.75
Soyad AdÇIRAKOĞLU TUNAHAN UKD1046Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖNÜLTAŞ BURAK ATABERK4500...1298 60.0-5.7
Soyad AdKAYA SILA UKD1493Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENER KEREM1089...1389 11.09
SINAY AHMET1165...1538 20.0-11
ÇALIŞKAN SEHA1029...1755 30.0-4.5
KONYA EFECAN1013...1375 41.08.5
KANDAZ BERAT EFE1100...1528 50.51.25
ERDOĞAN TEKIN ALP1062...1755 60.0-4.5
Soyad AdDURAN KAAN UKD1027Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL BURAK1027...1230 20.0-7.2
SATICI MERT BİLAL1016...1020 51.03
Soyad AdŞİRİN ÖMER FURKAN UKD1256Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1753 10.0-3.3
ERŞAHİNCE UMUT UTKU1547...1630 20.0-3.3
ŞENGÜL UĞURCAN KADİR4536...1063 41.03
ÇINAR TAHA ERBERK5739...1190 51.012.3
EKİNCİ BERKAY3699...1828 60.0-3.3
Soyad AdIŞIK CAN UKD1603Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKALIN ISRA SUHA1093...1049 41.02.2
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1026 51.02.2
KAYA IREM HEHIR1044...1161 61.02.2
Soyad AdÇELIK EDA UKD1773Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULAŞ BERKAY1246...1722 11.08.6
KIRMIZI ARSLAN BERAT2914...1211 21.02.2
AKIN BORA ZUBEYR2814...1480 30.0-17
YANIK MURAT2535...1967 40.0-5
KARATEPE BERKAY2647...1174 51.02.2
SEMİZ YUSUF CAN4287...1429 61.02.4
Soyad AdUYANIK TOYGUN UKD1698Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1548 11.06
DEMİREZ INANÇ1311...1695 20.0-10
ULAŞ BERKAY1246...1722 31.010.6
ÖZGÜR İSA4497...1933 40.55.8
YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN4168...1694 50.5-0.2
KONYALIOĞLU MEHMET ALI1972...1632 61.08.2
Soyad AdKARATEPE BERKAY UKD1174Toplam UKD Değişimi-35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR ENES1008...1206 10.0-13.8
ÖZDEMİR FURKAN2697...1242 20.0-12.3
ŞENTÜRK ATA3326...1418 30.0-6
ÇELIK EDA4766...1773 50.0-3.3
Soyad AdINCEOĞLU SALIH EMIR UKD1286Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN ELIF1252...1381 10.0-11.1
SARIHAN TEVFİK1049...1337 20.0-12.9
KÖSE BERKE1033...1136 31.09
AYDIN MELİH ARDA1116...1315 40.0-13.8
TÜRÜNZ DİLEK1319...1458 50.56.9
TAŞAN CAN1095...1408 61.020.1
Soyad AdBAŞ TAHA ÇAĞRI UKD1065Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAMFENER AYBERK1008...1377 10.0-4.2
GÜNGÖR EFE1087...1146 20.0-11.7
HEZER POLAT1037...1020 31.03
YILDIZ DENİZ1175...1477 40.0-3.3
UZER UMUT1029...1020 51.03
PİRECİOĞLU ENES1073...1147 60.0-11.7
Soyad AdÇELIK MEHTAP UKD1000Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT ZEYNEP1629...831 11.03
KARÇKAY NEHIR1142...831 21.03
YAKUT EFSUN1008...1375 30.0-3.3
PETEKÇİLER İREM NAZ1270...1000 41.015
BURTUL BUSE NUR1050...831 51.03
KARTAL NEHİR ILGIN1135...1373 60.0-3.3
Soyad AdÖZGÜR HASAN BURAK UKD1026Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAŞ METIN ANIL1272...1063 11.03
BAYINDIR KUZEY5280...1765 20.0-3.3
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 30.511.7
KILIÇ ORHAN EMRE3392...1202 41.021.9
IŞIK CAN3183...1603 50.0-3.3
KILIÇ ALTAY1000...1254 60.0-6.3
Soyad AdDEMİRCİ ARDAHAN UKD1049Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİZDAR DİDEM DİLARA1023...1510 10.0-3.3
ŞENTÜRK ATA3326...1418 20.0-3.3
ÖZTOP GÖKTUĞ2947...1633 30.0-3.3
AKI FURKAN3107...1429 40.0-3.3
ÇAKIR ENES1008...1206 50.0-8.7
KOÇAK TARIK BUĞRA2939...1091 60.0-3
Soyad AdVARDAR SENA NUR UKD1066Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYAN ZEHRA1202...873 11.03
GÖÇER FATMA ŞEVVAL3933...1258 20.0-7.5
BOZANOĞLU ELIF5967...873 40.0-3
ŞAYAKÇI BIRSEN3833...1054 51.014.4
ERBEN HAZAL1040...1065 61.015
KÜKNER IPEK3352...873 70.50
Soyad AdASLAN CENK BATUR UKD1409Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MELİH ARDA1116...1315 11.09.25
BAYCU ARDA1044...1219 20.0-18.75
ÖZEL YUSUF ARDA1186...1062 31.02.75
NAR UMUT BERK1031...1214 41.06.25
SAYIN MERT ALİ1090...1481 50.0-10
ÖZKAN ELIF1252...1381 60.0-13.5
Soyad AdYAKUT EFSUN UKD1375Toplam UKD Değişimi26.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN NİSA AÇELYA1176...1069 11.03.5
KARTAL NEHİR ILGIN1135...1373 21.012.5
ÇELIK MEHTAP1214...1000 31.02.75
BURTUL BUSE NUR1050...831 41.02.5
PETEKÇİLER İREM NAZ1270...1000 51.02.75
BULUT ZEYNEP1629...831 61.02.5
Soyad AdOKUYUCULAR YUSUF UKD1218Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞ BERKAY1234...1368 10.0-9
KILIÇ ALTAY1000...1254 20.0-13.5
ALTAŞ METIN ANIL1272...1063 41.03
AKGÜN MERT CAN6307...1063 51.03
BAYINDIR KUZEY5280...1765 60.0-3.3
Soyad AdELİBOL ELİF UKD1094Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZAVCI ELİF SENA3746...1160 10.0-12.3
ERDOĞAN MELİKE2405...1075 21.014.1
AYRANCI BENGİSU2547...792 31.03
COŞKUN ZEYNEP ŞEVVAL4747...792 40.0-3
DEMİREL MANOLYA2431...792 51.03
KARAKAYA BEYZA1008...1201 70.0-10.5
Soyad AdÖZTOP GÖKTUĞ UKD1633Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYTEKİN FURKAN EMRE3383...1699 10.51.8
ORTAKUZ BURAK7109...1210 21.02.2
DEMİRCİ ARDAHAN5735...1049 31.02.2
ÇAKIR ENES1008...1206 41.02.2
BARAN OĞUZHAN5179...1091 51.02
ÖZMEN UMUT BUĞRA1163...1356 61.03.4
Soyad AdTUTAR MURAT UKD1659Toplam UKD Değişimi25.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANLIDERE FATİH2351...1263 11.02.2
SEMİZ YUSUF CAN4287...1429 21.04.2
AYTEKİN FURKAN EMRE3383...1699 30.51.2
DİZDAR DİDEM DİLARA1023...1510 41.06
AKI FURKAN3107...1429 51.04.2
GÜVENÇ ARMAN1085...1572 61.07.6
Soyad AdDEMİRTAŞ FIRAT ÖZKAN UKD1247Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARAN OĞUZHAN5179...1091 11.03
ŞAHİN CAN BAŞER3644...1446 20.57.8
BİRGÜL UTKU6313...1504 30.0-5.4
KAÇA MERTKAN3112...1071 41.08.1
KAYNAK RESUL1003...1091 50.0-3
YURDAKUL DİDEM NURAY3452...1706 60.0-3.3
Soyad AdALTINTAŞ ZEYNEP IKRA UKD1240Toplam UKD Değişimi-35.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN HÜSEYIN EREN1055...1291 10.0-12.9
DEMİRKOL TALHA1033...1277 20.0-13.5
KENAR ATAKAN1016...1020 31.03
ÖZKÖK YAMAN1109...1149 41.011.4
CAMFENER AYBERK1008...1377 50.0-9.6
GÖKÇE ANIL1114...1277 60.0-13.5
Soyad AdÜNAL BURAK UKD1230Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESİN BEDİRHAN1008...1208 10.0-15.9
DURAN KAAN1123...1027 21.07.2
HAMARAT ENES1042...1020 31.03
ÇİÇEKÇİ TUANA1479...1230 40.0-15
ŞENTÜRK AYBERK1020...1020 51.03
ÖZKÖK YAMAN1109...1149 60.5-3.3
Soyad AdGÜÇLÜ PINARSU UKD1112Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAN İPEK1977...831 11.03
PEKTEZEL MELEK1081...1014 21.011.1
ULUSOY DENİZ1263...1223 30.0-10.5
ZENGİN İSRA2493...1144 40.0-13.8
İRDEM ZEYNEP1018...1068 50.0-16.8
KÖKEN İLAYDA1187...831 61.03
Soyad AdBİLİR FURKAN UKD1253Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALAGÖZ YÜCEL2785...1063 11.03
PEHLİVAN TUNAHAN5751...1147 21.010.8
İNCE ALİ EMRE1850...1752 30.0-3.3
YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN1067...1430 40.0-8.1
ÖZCAN İLKER1016...1772 60.0-3.3
Soyad AdKIRAL BARIŞ UKD1273Toplam UKD Değişimi-36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYNAK RESUL1003...1091 10.0-3
BİRGÜL UTKU6313...1504 20.0-6.3
ŞAHİN CAN BAŞER3644...1446 30.0-8.1
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1562 40.0-4.8
DOST MEHMET MERT1001...1304 50.0-13.8
Soyad AdKARAYER DEVRIM UKD1360Toplam UKD Değişimi-24.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKLA RUKIYE1003...873 11.02.5
ATİK DENEF BEYZA6700...873 20.0-2.5
AKSOY MAHUR BESTE3690...1498 30.0-7.75
TEPE MELİSA6028...873 41.02.5
YILDIZHAN ELIF3163...1052 60.0-21.5
DEVIREN YAREN1151...873 71.02.5
Soyad AdYILDIZ DENİZ UKD1477Toplam UKD Değişimi28.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PİRECİOĞLU ENES1073...1147 11.03
AKAY EFE1057...1198 21.04
UZER UMUT1029...1020 31.02.5
BAŞ TAHA ÇAĞRI1002...1065 41.02.75
KARA ARDA1028...1401 51.010
ÖZEN HÜSEYIN EREN1055...1291 61.06.5
Soyad AdİÇEN HİLAL UKD1226Toplam UKD Değişimi34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MELISA1212...1128 11.011.1
TAŞOVA PELİN1201...831 21.03
ERGÜN ELIF1230...1092 31.09.6
İRDEM ELİF1070...1370 40.0-9.3
SAYDAM TUANA1171...1286 51.017.4
NAR SAİME ŞEYMA1154...831 61.03
Soyad AdYÜRE BERK UKD1068Toplam UKD Değişimi36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BIÇAKLIOĞLU DİLARA3963...1247 11.021.9
AKDENİZ AZRA1495...1089 20.50.9
YAPRAK GÖKTÜRK1003...1063 41.03
AKALIN ISRA SUHA1093...1049 51.014.1
KIRAY TUNÇER EFE1010...1619 60.0-3.3
Soyad AdTURAN DİLAY UKD1065Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞAR SENA2281...1058 10.0-15.3
AKGÜN MELİKE1003...1065 20.50
KARAKURT DİLARA2525...792 31.03
İNANIR CEREN2312...792 41.03
ELBASTI EZGİ1233...1039 50.0-16.2
GÜLTEKİN İKRA ŞEVKİYE3148...792 71.03
Soyad AdKAÇA MERTKAN UKD1071Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURDAKUL DİDEM NURAY3452...1706 10.0-3.3
BALCI ERGÜN1577...1162 20.0-11.4
KAYNAK RESUL1003...1091 30.50
DEMİRTAŞ FIRAT ÖZKAN3569...1247 40.0-8.1
BECERENEL MEHMETCAN4672...1220 51.021
Soyad AdKEKİLLİ ALİ REŞİD UKD1562Toplam UKD Değişimi24.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOST MEHMET MERT1001...1304 11.04.5
ÖZMEN UMUT BUĞRA1163...1356 21.06
YURDAKUL DİDEM NURAY3452...1706 30.54.75
KIRAL BARIŞ2841...1273 41.04
KARAMAN ARDA4087...1464 51.09.25
ŞAHİN CAN BAŞER3644...1446 60.5-4
Soyad AdGÜNTAY ÇİĞSE UKD1267Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BECERENEL MEHMETCAN4672...1220 10.0-17.1
ABLAY YİĞİT GİRAY1606...1197 21.012
MARANGOZ MEHMET SEFA1499...1490 30.58.4
EFE YİĞIT HALIL3552...1104 41.08.4
ACAR MURATCAN4816...1232 50.5-1.5
ERGİN FARUK ESAT1302...1747 60.0-3.3
Soyad AdŞAHIN SUDE UKD1237Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖTER ALPEREN FATIH1741...1156 10.0-18.3
DEMİRKOL YUSUF1033...1312 20.0-12
SATICI MERT BİLAL1016...1020 31.03
ERDEM ÖMER1056...1020 41.03
ESİN BEDİRHAN1008...1208 51.013.8
KOZAK DENİZ ARDA1626...1241 61.015.3
Soyad AdSINAY AHMET UKD1538Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN EREN TAHA1011...1339 11.06
KAYA SILA1226...1493 21.011
ERDOĞAN TEKIN ALP1062...1755 30.0-5.5
GÜREN MELİH1040...1486 41.010.75
SEL ALPEREN1103...1637 50.53.5
KANDAZ BERAT EFE1100...1528 60.5-0.25
Soyad AdPEKTEZEL MELEK UKD1014Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜÇLÜ PINARSU1223...1112 20.0-11.1
KURUMEHMETOĞLU RUMEYSA1120...1015 40.50
NAR SAİME ŞEYMA1154...831 51.03
SOYDAN DUYGU1044...831 60.0-3
Soyad AdTAŞPINAR FURKAN EMRE UKD1256Toplam UKD Değişimi-21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARSIK MERT2367...1582 10.0-3.9
ÇINAR TAHA ERBERK5739...1190 21.012.3
KALKAN EREN5636...1387 30.0-9.6
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1130 40.0-20.1
Soyad AdDEMİRCİÇEŞMESİ HAKAN UKD1135Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR MURATCAN4816...1232 11.018.9
MARANGOZ MEHMET SEFA1499...1490 21.026.7
ABLAY YİĞİT GİRAY1606...1197 30.0-12.3
TORUN CAN GÜVEN1351...1217 50.0-11.7
Soyad AdYILDIZHAN ELIF UKD1052Toplam UKD Değişimi55.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEVIREN YAREN1151...873 11.03
BAKLA RUKIYE1003...873 20.0-3
ATİK DENEF BEYZA6700...873 30.50
AKSOY MAHUR BESTE3690...1498 41.026.7
TEPE MELİSA6028...873 51.03
KARAYER DEVRIM2610...1360 61.025.8
Soyad AdÇİÇEKÇİ TUANA UKD1230Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKÖK YAMAN1109...1149 11.011.7
KORUCU AHMET EFE1270...1248 20.0-14.1
SAĞIROĞLU TUANA1700...1020 31.03
ÜNAL BURAK1027...1230 41.015
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1338 50.0-10.5
ÖTER ALPEREN FATIH1741...1156 61.012
Soyad AdULUSOY DENİZ UKD1223Toplam UKD Değişimi43.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURUMEHMETOĞLU RUMEYSA1120...1015 11.06.9
KÖKEN İLAYDA1187...831 21.03
GÜÇLÜ PINARSU1223...1112 31.010.5
İRDEM ZEYNEP1018...1068 41.08.7
ZENGİN İSRA2493...1144 51.011.7
KARAN İPEK1977...831 61.03
Soyad AdİNCE ALİ EMRE UKD1752Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN ALPEREN1325...1094 11.02.2
KAPTAN EMRE AKIN5951...1796 20.0-8.8
BİLİR FURKAN3216...1253 31.02.2
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1672 41.07.8
TINARLIOĞLU EMRE4574...1948 50.55
Soyad AdYAZICI CEMİLE ŞEYMA UKD1088Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİHAN ASUDE1552...1002 10.0-18.6
AĞCA ELİF1671...1121 21.016.5
AKYÜZ SUDE6592...792 31.03
TOSUN MERCAN3494...792 41.03
ELBASTI EDA1003...792 50.0-3
ŞAHİN ASLIHAN1040...1164 71.018
Soyad AdEFE YİĞIT HALIL UKD1104Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGİN FARUK ESAT1302...1747 10.0-3.3
KUYUMCU BARIŞ3515...1171 21.017.7
ACAR MURATCAN4816...1232 30.0-9.9
GÜNTAY ÇİĞSE5655...1267 40.0-8.4
DİLMEÇ FURKAN2321...1196 60.0-11.1
Soyad AdÖZDEMİR EREN UKD1401Toplam UKD Değişimi-33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TORUN CAN GÜVEN1351...1217 10.0-18.5
DİLMEÇ FURKAN2321...1196 21.06
ERGİN FARUK ESAT1302...1747 30.0-2.75
GÖNÜLTAŞ BURAK ATABERK4500...1298 41.09
ÇAKIR ÖZLEM6554...1202 50.0-19
DİKKULAK MERT5660...1546 60.0-7.75
Soyad AdKARATAŞ MUHAMMET FATİH UKD1179Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİREZ INANÇ1311...1695 10.0-3.3
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1548 20.511.7
KIRMIZI ARSLAN BERAT2914...1211 30.51.2
BARAN OĞUZHAN5179...1091 40.0-3
MELİK ENES1000...1605 50.0-3.3
AKIN BORA ZUBEYR2814...1480 60.0-4.5
Soyad AdKANDAZ BERAT EFE UKD1528Toplam UKD Değişimi-22.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜRKMEZ ALİ TUNA1069...1342 11.06.5
GÜREN MELİH1040...1486 20.0-14
ÖZDEMIR SERHAT1021...1246 30.5-8.5
ERDOĞAN TEKIN ALP1062...1755 40.0-5.25
KAYA SILA1226...1493 50.5-1.25
SINAY AHMET1165...1538 60.50.25
Soyad AdBAYCU ARDA UKD1219Toplam UKD Değişimi51.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE BERKE1033...1136 11.011.7
ASLAN CENK BATUR1360...1409 21.022.5
ÖZKAN ELIF1252...1381 30.56.3
TÜRÜNZ DİLEK1319...1458 40.59
TAŞAN CAN1095...1408 50.57.5
SAYIN MERT ALİ1090...1481 60.0-5.4
Soyad AdYILMAZ YİĞİTHAN FURKAN UKD1430Toplam UKD Değişimi4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TINARLIOĞLU EMRE4574...1948 10.0-2.75
SARSIK MERT2367...1582 20.55
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1672 30.0-5
BİLİR FURKAN3216...1253 41.06.75
TURAN ALPEREN1325...1094 51.03
KAPTAN EMRE AKIN5951...1796 60.0-2.75
Soyad AdKOCABEY SERDAR UKD1246Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAN ERBERK2266...1095 11.09
AKGÜN MERT CAN6307...1063 21.03
KILIÇ ORHAN EMRE3392...1202 30.0-16.8
GÜLER GÖKÇE MERT2390...1413 40.0-8.4
ŞENGÜL UĞURCAN KADİR4536...1063 61.03
Soyad AdKIRMIZI ARSLAN BERAT UKD1211Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN4168...1694 10.0-3.3
ÇELIK EDA4766...1773 20.0-3.3
KARATAŞ MUHAMMET FATİH1578...1179 30.5-1.2
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1548 40.0-3.6
ÜLKER YİĞİT4409...1478 50.0-5.4
DURUKAN MERT CAN3991...1182 60.5-1.2
Soyad AdŞAHIN IREM AYŞE UKD1021Toplam UKD Değişimi49.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUZCAN DILARA2423...1043 11.015.9
YILDIRIM MERVE6215...873 30.0-3
AYDIN EFNAN İLAYDA4406...873 41.03
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 50.0-3.3
BAŞAL ZEYNEP3604...1203 61.022.2
ERIŞ GÜLÜM4001...1006 71.014.4
Soyad AdÇALIŞKAN SEHA UKD1755Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEL ALPEREN1103...1637 10.5-3.2
AYGÜN İLHAN1013...1020 21.02
KAYA SILA1226...1493 31.03.6
ÜRKMEZ ALİ TUNA1069...1342 41.02.2
KONYA EFECAN1013...1375 51.02.2
ENGİN EREN TAHA1011...1339 61.02.2
Soyad AdPETEKÇİLER İREM NAZ UKD1000Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELIK TUANA1020...831 10.0-3
BURTUL BUSE NUR1050...831 20.50
PAKSUZ SILA1009...831 31.03
ÇELIK MEHTAP1214...1000 40.0-15
YAKUT EFSUN1008...1375 50.0-3.3
Soyad AdKALKAN EREN UKD1387Toplam UKD Değişimi12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERŞAHİNCE UMUT UTKU1547...1630 10.57.5
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1753 20.0-2.75
TAŞPINAR FURKAN EMRE1493...1256 31.08
ÇALIŞIR ALİ1042...1449 40.52.25
EKİNCİ BERKAY3699...1828 50.0-2.75
Soyad AdAKGÜN MELİKE UKD1065Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELBASTI EZGİ1233...1039 10.0-16.2
TURAN DİLAY1742...1065 20.50
GÜLTEKİN İKRA ŞEVKİYE3148...792 31.03
BAŞAR SENA2281...1058 40.0-15.3
GÜNEYLİ İNCİ6999...1066 61.015
İNANIR CEREN2312...792 71.03
Soyad AdALİYEV ŞAMİL UKD1775Toplam UKD Değişimi6.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLKER YİĞİT4409...1478 11.03
ÖZGÜR İSA4497...1933 20.0-5.8
YANIK MURAT2535...1967 30.55
DEMİREZ INANÇ1311...1695 41.07.8
ULAŞ BERKAY1246...1722 50.5-1.4
YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN4168...1694 60.5-2.2
Soyad AdMELİK ENES UKD1605Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVENÇ ARMAN1085...1572 10.5-1
DURUKAN MERT CAN3991...1182 21.02.2
DEMİREZ INANÇ1311...1695 30.0-7.6
ÜLKER YİĞİT4409...1478 41.06.6
KARATAŞ MUHAMMET FATİH1578...1179 51.02.2
Soyad AdÖZMEN UMUT BUĞRA UKD1356Toplam UKD Değişimi-19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTAŞ ABDÜL HALİL2984...1091 11.02.5
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1562 20.0-6
PARLAR GÖKTUĞ2497...1115 31.05
BİRGÜL UTKU6313...1504 40.0-7.5
ŞAHİN CAN BAŞER3644...1446 50.0-9.5
ÖZTOP GÖKTUĞ2947...1633 60.0-4.25
Soyad AdSAYIN MERT ALİ UKD1481Toplam UKD Değişimi-20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN ÇAĞLA1043...1454 10.0-13.5
TÜRÜNZ DİLEK1319...1458 20.5-0.75
SARIHAN TEVFİK1049...1337 30.0-17.25
ÖZKAN ELIF1252...1381 40.5-3.5
ASLAN CENK BATUR1360...1409 51.010
BAYCU ARDA1044...1219 61.04.5
Soyad AdAKAY EFE UKD1198Toplam UKD Değişimi-28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KENAR ATAKAN1016...1020 11.03
YILDIZ DENİZ1175...1477 20.0-4.8
ÖZEN HÜSEYIN EREN1055...1291 30.0-11.1
CAMFENER AYBERK1008...1377 40.0-8.1
KARA ARDA1028...1401 60.0-7.2
Soyad AdÇAĞATAY ELİF MELİKE UKD1130Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKİNCİ BERKAY3699...1828 10.0-3.3
BAKKALOĞLU CEM3060...1391 20.0-5.4
ÇALIŞIR ALİ1042...1449 30.0-3.9
TAŞPINAR FURKAN EMRE1493...1256 41.020.1
ERŞAHİNCE UMUT UTKU1547...1630 50.0-3.3
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1753 60.0-3.3
Soyad AdBOZKURT BARIŞ ERAY UKD1003Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKKALOĞLU CEM3060...1391 10.0-3.3
AKALIN ISRA SUHA1093...1049 20.51.8
KAYA IREM HEHIR1044...1161 41.021.3
ALTAŞ METIN ANIL1272...1063 61.03
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014