EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Darüşşafaka Eğitim Kurumları V. Geleneksel Satranç Turnuvası / 09.04.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET KURNAZ3396...114101.05.2017
ALP EREN TEKİN1242...102101.05.2017
ALPEREN DOĞAN1882...122201.05.2017
DEMIR AKBALIK1022...109101.05.2017
EMIR EROL2533...113701.05.2017
HASAN HÜSEYİN IŞIK2300...113901.05.2017
METE MORBEL1019...105501.05.2017
ÖMER FARUK ÇELİKTEN1005...106201.05.2017
TOYAN KITAPCI2795...104201.05.2017
YUNUS EMRE GÖKALP1007...102801.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKBALIK DEMIR1022...10336
ÇELİKTEN ÖMER FARUK1005...10626
DOĞAN ALPEREN1882...12436
EROL EMIR2533...11796
GÖKALP YUNUS EMRE1007...10285
IŞIK HASAN HÜSEYİN2300...12186
KAŞGARLI DAVUT İDİKUT1622...10814
KITAPCI TOYAN2795...10276
KURNAZ AHMET3396...11416
MORBEL METE1019...10476
TEKİN ALP EREN1242...10216

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdKARA MASİS UKD1477Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIR ERDEM3962...1078 11.02.75
ATILGAN GÖKDENIZ1170...1154 21.03.25
ÜGE DAVİD5738...1409 30.5-2.25
NİŞAN ARİS DİKRAN2498...1351 40.5-4.25
YILMAZ AHMET UTKU1447...1130 51.02.75
EROLTU CEYLAN1497...1496 60.50.75
Soyad AdŞAR CAN UKD1666Toplam UKD Değişimi18.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PINARBAŞI DOĞUKAN BURAK2875...1089 11.02.2
ÇELIKKIRAN HÜSEYIN2203...1319 21.02.2
KUŞ İLKER5432...1456 30.5-5.4
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1623 41.08.8
KAYA SİNAN3466...1480 51.05.2
DEMİR ALEYNA5414...1495 61.05.4
Soyad AdKARSAN ADIL TUNA UKD1561Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ ARIN RODIN1224...1032 11.02.75
KARAKUŞ NİCOL LARA1021...1177 21.02.75
YILDIRIM BERK1113...1349 30.5-6.75
TASLICUKUR ERDENIZ1279...1578 41.013
YARAN TAYLAN ONAT1490...1515 51.011
SAY DENIZ1247...1450 61.08.75
Soyad AdSAY DENIZ UKD1450Toplam UKD Değişimi27.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR BATUHAN1171...938 11.02.5
SAKA ATA1571...1090 21.02.75
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1340 31.08.75
GÜLSÜN ŞANT1268...1299 41.07.5
KALYONCU NACİ CAN1238...1514 51.014.75
KARSAN ADIL TUNA1171...1561 60.0-8.75
Soyad AdNİŞAN ARİS DİKRAN UKD1351Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ŞİLAN1026...949 11.02.5
YILMAZ AHMET UTKU1447...1130 21.05.5
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1303 30.5-1.75
KARA MASİS5164...1477 40.54.25
ZARUKİ ALEKSAN3259...1362 51.013
ÜGE DAVİD5738...1409 60.52
Soyad AdÖZEN EGE UKD1390Toplam UKD Değişimi51.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAFER ERDENAY2732...980 11.02.5
BAŞTÜRK KEREM1161...1130 21.04.5
DEMIRCI AREN2022...1374 31.012
DEMİR ALEYNA5414...1495 40.53.5
OLGAR HAÇIK1148...1341 51.010.75
KEKILLI ALI REŞID5303...1562 61.018.25
Soyad AdÜGE DAVİD UKD1409Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIKAN GURUR1055...949 11.02.5
EYMUR MUSTAFA ENES3140...1172 21.05
KARA MASİS5164...1477 30.52.25
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1303 40.5-3.5
SİRAGANYAN DARON5713...1218 51.06.25
NİŞAN ARİS DİKRAN2498...1351 60.5-2
Soyad AdÖNGEL ŞEMSETTIN ALPAY UKD1281Toplam UKD Değişimi55.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAPINAR KADİR1436...980 11.03
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1623 20.0-3.6
TAŞKIN FURKAN SAMET4898...1024 31.05.4
ÖZNALÇIN BERKE1732...1119 41.08.7
DEMIRCI AREN2022...1374 51.018.9
KAYA SİNAN3466...1480 61.022.8
Soyad AdSÜLEYMANOV MUSTAFA UKD1340Toplam UKD Değişimi26.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAHAR BORA1038...1087 11.04.75
AÇIKALIN SINAN1265...1034 21.03.5
SAY DENIZ1247...1450 30.0-8.75
ÇANKAYA ULAŞ ARDA1080...1041 41.03.75
KARA TALHA KEMAL2350...1103 51.05
KALYONCU NACİ CAN1238...1514 61.018.25
Soyad AdDEMİR ALEYNA UKD1495Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇITAK DANİEL2964...1024 11.02.75
BASMACI PIER2950...1149 21.02.75
SATILMIŞ E.MUHAMMET4341...1155 31.03
ÖZEN EGE4853...1390 40.5-3.5
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 51.09.25
ŞAR CAN1819...1666 60.0-6.75
Soyad AdYILDIRIM BERK UKD1349Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEVELİ MUSA SELİM1029...938 11.02.5
ÇANKAYA ULAŞ ARDA1080...1041 21.03.5
KARSAN ADIL TUNA1171...1561 30.56.75
POLAT LİDYA1080...1191 41.07.25
TUTAN ALPER3400...1418 50.52.5
TUTAN ALI3400...1220 60.5-4.25
Soyad AdEROLTU CEYLAN UKD1496Toplam UKD Değişimi-2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜN YAĞIZ ALP2090...1111 11.02.75
SİRAGANYAN DARON5713...1218 21.04.25
TOROS RUBEN4732...1279 30.5-7
ZARUKİ ALEKSAN3259...1362 40.5-4.5
EYMUR MUSTAFA ENES3140...1172 51.03.25
KARA MASİS5164...1477 60.5-0.75
Soyad AdTASLICUKUR ERDENIZ UKD1578Toplam UKD Değişimi-6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇIKALIN SINAN1265...1034 11.02.75
KİRPİKYAN AREN1210...1147 21.02.75
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1412 30.5-5.5
KARSAN ADIL TUNA1171...1561 40.0-13
BAHAR BORA1038...1087 51.02.75
GÜLSÜN ŞANT1268...1299 61.04
Soyad AdDEMİRCİ ABDULLAH EMİN UKD1303Toplam UKD Değişimi11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBALIK DEMIR1022...949 11.02.5
ÖZBÜLBÜL ARTUN1011...1201 21.09
NİŞAN ARİS DİKRAN2498...1351 30.51.75
ÜGE DAVİD5738...1409 40.53.5
TOROS RUBEN4732...1279 50.5-0.75
ATILGAN GÖKDENIZ1170...1154 60.5-5
Soyad AdÇINAR MIRAÇ UKD1620Toplam UKD Değişimi-8.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAŞAOĞLU MERT2056...1084 11.02.2
BAKİKOL İLKER5692...1280 21.02.4
OLGAR HAÇIK1148...1341 31.03.2
KAYA SİNAN3466...1480 40.0-13.8
YILMAZ UMUT4949...1426 51.05
COGHILL DENIZ4297...1141 60.5-7.8
Soyad AdKUŞ İLKER UKD1456Toplam UKD Değişimi19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR MERTCAN1905...980 11.02.5
ÇETİN CEMRE3817...1131 21.03.25
ŞAR CAN1819...1666 30.56.75
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 40.0-14.5
SATILMIŞ E.MUHAMMET4341...1155 51.03.75
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1623 61.018
Soyad AdYARAN TAYLAN ONAT UKD1515Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDOĞAN MUSTAFA ENES1586...1000 11.02.75
KARA TALHA KEMAL2350...1103 20.5-9.75
KARAKUŞ NİCOL LARA1021...1177 31.03
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1412 41.09
KARSAN ADIL TUNA1171...1561 50.0-11
EKICIBAŞI SALİH1072...1479 61.011.25
Soyad AdZARUKİ ALEKSAN UKD1362Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİREL BERKE1008...949 11.02.5
NİŞAN ALEN ZARE5064...1117 20.5-7.5
ÇINAR OĞUZ1017...1250 31.08.75
EROLTU CEYLAN1497...1496 40.54.5
NİŞAN ARİS DİKRAN2498...1351 50.0-13
TOROS RUBEN4732...1279 61.09.75
Soyad AdTUTAN ALI UKD1220Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNLİ EMİRCAN1041...938 11.03
KALYONCU NACİ CAN1238...1514 30.0-4.5
KOÇ ARIN RODIN1224...1032 41.07.8
DOĞAN ALPEREN1882...938 51.03
YILDIRIM BERK1113...1349 60.55.1
Soyad AdYILMAZ AHMET UTKU UKD1130Toplam UKD Değişimi43.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN EREN2475...949 11.03
NİŞAN ARİS DİKRAN2498...1351 20.0-6.6
YILDIRIR ERDEM3962...1078 31.012.9
ÇINAR OĞUZ1017...1250 41.019.8
KARA MASİS5164...1477 50.0-3.3
ÖZBÜLBÜL ARTUN1011...1201 61.018
Soyad AdYILMAZ DUYGU SILA UKD1400Toplam UKD Değişimi30.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOSTANCI OZAN4361...980 11.02.5
ELMALI DAMLA1883...1125 21.04.25
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1623 30.57
KUŞ İLKER5432...1456 41.014.5
DEMİR ALEYNA5414...1495 50.0-9.25
DEMIRCI AREN2022...1374 61.011.5
Soyad AdCOGHILL DENIZ UKD1141Toplam UKD Değişimi48.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN MERT ABDİL5375...980 11.03
KAYA SİNAN3466...1480 20.0-3.6
YILDIRIM MUHAMMED SAID5083...980 31.03
ERBAŞ ERAY5823...1256 41.019.8
BAŞTÜRK KEREM1161...1130 51.014.4
ÇINAR MIRAÇ3439...1620 60.511.7
Soyad AdKALYONCU NACİ CAN UKD1514Toplam UKD Değişimi-14.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADIGÜZEL DENİZ1247...938 11.02.5
KAYNAK HASAN YAĞIZ1263...1129 21.02.75
TUTAN ALI3400...1220 31.03.75
TUTAN ALPER3400...1418 41.09.25
SAY DENIZ1247...1450 50.0-14.75
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1340 60.0-18.25
Soyad AdEYMUR MUSTAFA ENES UKD1172Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNDİK CANSU1000...949 11.03
ÜGE DAVİD5738...1409 20.0-6
KARAŞ AHMET1091...949 31.03
ERDOĞDU ATAHAN4739...1112 41.012.6
EROLTU CEYLAN1497...1496 50.0-3.9
NİŞAN ALEN ZARE5064...1117 61.012.6
Soyad AdTUTAN ALPER UKD1418Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MUHAMMED TAHA2474...938 11.02.5
ÇAĞLAR NUMAN2771...1092 21.03.25
POLAT LİDYA1080...1191 31.05.25
KALYONCU NACİ CAN1238...1514 40.0-9.25
YILDIRIM BERK1113...1349 50.5-2.5
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1412 60.5-0.25
Soyad AdÇINAR OĞUZ UKD1250Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKALP YUNUS EMRE1007...949 11.03
EFE MEHMET EMRE5058...1060 21.07.5
ZARUKİ ALEKSAN3259...1362 30.0-10.5
YILMAZ AHMET UTKU1447...1130 40.0-19.8
GÜN YAĞIZ ALP2090...1111 51.09.3
YILDIRIM RAMAZAN3012...1101 61.09
Soyad AdKAYA SİNAN UKD1480Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇA YUSUF TAHA5557...980 11.02.5
COGHILL DENIZ4297...1141 21.03
ÖZNALÇIN BERKE1732...1119 31.02.75
ÇINAR MIRAÇ3439...1620 41.017.25
ŞAR CAN1819...1666 50.0-6.5
ÖNGEL ŞEMSETTIN ALPAY1573...1281 60.0-19
Soyad AdERDOĞDU ATAHAN UKD1112Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOROS RUBEN4732...1279 20.0-8.4
UÇKUN FURKAN FAİK1150...949 31.03
EYMUR MUSTAFA ENES3140...1172 40.0-12.6
YAMAN EREN2475...949 51.03
SİRAGANYAN DARON5713...1218 61.019.2
Soyad AdOLGAR HAÇIK UKD1341Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROL EMIR2533...980 11.02.5
IŞIK HASAN HÜSEYİN2300...980 21.02.5
ÇINAR MIRAÇ3439...1620 30.0-4
ÖRSLER AHMET OĞUZ6042...1058 41.04
ÖZEN EGE4853...1390 50.0-10.75
ÇETİN CEMRE3817...1131 61.05.75
Soyad AdGÜLSÜN ŞANT UKD1299Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ALPEREN1882...938 11.03
GÜVENÇ ONUR TOPRAK1053...1064 21.06.3
EKICIBAŞI SALİH1072...1479 31.022.2
SAY DENIZ1247...1450 40.0-9
ÇAĞLAR NUMAN2771...1092 51.06.9
TASLICUKUR ERDENIZ1279...1578 60.0-4.8
Soyad AdÖZGÜR KEMAL KAAN UKD1412Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DERELIOĞLU MUSTAFA EMIR1397...938 11.02.5
MERAL ALİ HAKAN1404...1093 21.03.25
TASLICUKUR ERDENIZ1279...1578 30.55.5
YARAN TAYLAN ONAT1490...1515 40.0-9
SAKA ATA1571...1090 51.03.25
TUTAN ALPER3400...1418 60.50.25
Soyad AdTOROS RUBEN UKD1279Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FİLİK FATMA BETÜL1099...949 11.03
ERDOĞDU ATAHAN4739...1112 21.08.4
EROLTU CEYLAN1497...1496 30.58.4
AKDOĞAN UTKU1196...1252 40.5-1.2
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1303 50.50.9
ZARUKİ ALEKSAN3259...1362 60.0-11.7
Soyad AdKEKILLI ALI REŞID UKD1562Toplam UKD Değişimi-29.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIN FURKAN SAMET4898...1024 11.02.75
SATILMIŞ E.MUHAMMET4341...1155 20.0-22.25
ALTURAN KAMİL İBRAHİM5128...1093 31.02.75
BASMACI PIER2950...1149 41.02.75
IŞIK HASAN HÜSEYİN2300...980 51.02.5
ÖZEN EGE4853...1390 60.0-18.25
Soyad AdÖZBÜLBÜL ARTUN UKD1201Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN AHMET CİHAN1048...949 11.03
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1303 20.0-10.8
EFE MEHMET EMRE5058...1060 31.09.3
GÜN YAĞIZ ALP2090...1111 40.5-3.6
AKDOĞAN UTKU1196...1252 51.017.1
YILMAZ AHMET UTKU1447...1130 60.0-18
Soyad AdYILMAZ UMUT UKD1426Toplam UKD Değişimi-14.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYYILDIZ AKIF1418...980 11.02.5
ÖZNALÇIN BERKE1732...1119 20.0-21.5
ŞİMŞEK ÜMİT4549...980 31.02.5
ELMALI DAMLA1883...1125 41.03.75
ÇINAR MIRAÇ3439...1620 50.0-6.25
BASMACI PIER2950...1149 61.04.25
Soyad AdKARA TALHA KEMAL UKD1103Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MORBEL METE1019...938 11.03
YARAN TAYLAN ONAT1490...1515 20.511.7
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1106 30.50
GÜVENÇ ONUR TOPRAK1053...1064 41.013.5
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1340 50.0-6
SÜRMEYAN LETİSYA1184...938 61.03
Soyad AdEFE MEHMET EMRE UKD1060Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDOĞAN UTKU1196...1252 11.022.5
ÇINAR OĞUZ1017...1250 20.0-7.5
ÖZBÜLBÜL ARTUN1011...1201 30.0-9.3
NİŞAN ALEN ZARE5064...1117 40.52.4
DOĞAN ŞİLAN1026...949 51.03
GÜN YAĞIZ ALP2090...1111 61.017.1
Soyad AdERBAŞ ERAY UKD1256Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURNAZ AHMET3396...980 11.03
DEMIRCI AREN2022...1374 20.0-10.2
ACAR MERTCAN1905...980 31.03
COGHILL DENIZ4297...1141 40.0-19.8
AKÇA YUSUF TAHA5557...980 51.03
ÖRSLER AHMET OĞUZ6042...1058 61.07.2
Soyad AdATILGAN GÖKDENIZ UKD1154Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UÇKUN FURKAN FAİK1150...949 11.03
KARA MASİS5164...1477 20.0-3.9
YAMAN EREN2475...949 31.03
SİRAGANYAN DARON5713...1218 40.0-12.3
SEVİNDİK CANSU1000...949 51.03
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1303 60.56
Soyad AdÇAĞLAR NUMAN UKD1092Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUBAŞI BERAT TALHA1119...938 11.03
TUTAN ALPER3400...1418 20.0-3.9
MORBEL METE1019...938 31.03
TEKİN ALP EREN1242...938 41.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1299 50.0-6.9
KAYNAK HASAN YAĞIZ1263...1129 61.016.5
Soyad AdBAKİKOL İLKER UKD1280Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAŞGARLI DAVUT İDİKUT1622...980 11.03
ÇINAR MIRAÇ3439...1620 20.0-3.6
AKÇA YUSUF TAHA5557...980 31.03
IŞIK HASAN HÜSEYİN2300...980 40.0-3
ACAR MERTCAN1905...980 51.03
ELMALI DAMLA1883...1125 61.08.7
Soyad AdAKDOĞAN UTKU UKD1252Toplam UKD Değişimi-29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE MEHMET EMRE5058...1060 10.0-22.5
GÖKALP YUNUS EMRE1007...949 21.03
SEVİNDİK CANSU1000...949 31.03
TOROS RUBEN4732...1279 40.51.2
ÖZBÜLBÜL ARTUN1011...1201 50.0-17.1
UÇKUN FURKAN FAİK1150...949 61.03
Soyad AdPOLAT LİDYA UKD1191Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGEN YUNUS EMRE1906...938 11.03
ÖZKAN FURKAN1023...938 21.03
TUTAN ALPER3400...1418 30.0-6.3
YILDIRIM BERK1113...1349 40.0-8.7
GÜVENÇ ONUR TOPRAK1053...1064 51.09.9
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1106 61.011.4
Soyad AdGÜMÜŞKAYA EGEMEN UKD1623Toplam UKD Değişimi-22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1086 11.02.2
ÖNGEL ŞEMSETTIN ALPAY1573...1281 21.02.4
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 30.5-5.6
ŞAR CAN1819...1666 40.0-8.8
EROL EMIR2533...980 51.02
KUŞ İLKER5432...1456 60.0-14.4
Soyad AdSİRAGANYAN DARON UKD1218Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAŞ AHMET1091...949 11.03
EROLTU CEYLAN1497...1496 20.0-5.1
NİŞAN ALEN ZARE5064...1117 31.010.8
ATILGAN GÖKDENIZ1170...1154 41.012.3
ÜGE DAVİD5738...1409 50.0-7.5
ERDOĞDU ATAHAN4739...1112 60.0-19.2
Soyad AdMERAL ALİ HAKAN UKD1093Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERTTAŞ BEGÜM1017...938 11.03
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1412 20.0-3.9
DOĞAN ALPEREN1882...938 30.0-3
KITAPCI TOYAN2795...938 41.03
KURT MUHAMMED BERAT1979...938 51.03
KARAKUŞ NİCOL LARA1021...1177 61.018.6
Soyad AdNİŞAN ALEN ZARE UKD1117Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM RAMAZAN3012...1101 11.014.4
ZARUKİ ALEKSAN3259...1362 20.59
SİRAGANYAN DARON5713...1218 30.0-10.8
EFE MEHMET EMRE5058...1060 40.5-2.4
UÇKUN FURKAN FAİK1150...949 51.03
EYMUR MUSTAFA ENES3140...1172 60.0-12.6
Soyad AdEKICIBAŞI SALİH UKD1479Toplam UKD Değişimi-33.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1106 21.02.75
GÜLSÜN ŞANT1268...1299 30.0-18.5
BAHAR BORA1038...1087 40.5-9.75
KİRPİKYAN AREN1210...1147 51.03
YARAN TAYLAN ONAT1490...1515 60.0-11.25
Soyad AdYILDIRIM RAMAZAN UKD1101Toplam UKD Değişimi-29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NİŞAN ALEN ZARE5064...1117 10.0-14.4
DEMİREL BERKE1008...949 21.03
GÜN YAĞIZ ALP2090...1111 30.0-14.7
GÖKALP YUNUS EMRE1007...949 41.03
AKBALIK DEMIR1022...949 51.03
ÇINAR OĞUZ1017...1250 60.0-9
Soyad AdBAHAR BORA UKD1087Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1340 10.0-5.7
ERGEN YUNUS EMRE1906...938 21.03
SUBAŞI BERAT TALHA1119...938 31.03
EKICIBAŞI SALİH1072...1479 40.511.7
TASLICUKUR ERDENIZ1279...1578 50.0-3.3
GÜVENÇ ONUR TOPRAK1053...1064 61.014.1
Soyad AdDEMIRCI AREN UKD1374Toplam UKD Değişimi-22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖRSLER AHMET OĞUZ6042...1058 11.03.25
ERBAŞ ERAY5823...1256 21.08.5
ÖZEN EGE4853...1390 30.0-12
SATILMIŞ E.MUHAMMET4341...1155 41.05.5
ÖNGEL ŞEMSETTIN ALPAY1573...1281 50.0-15.75
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 60.0-11.5
Soyad AdKİRPİKYAN AREN UKD1147Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ ALI ARDA1268...938 11.03
TASLICUKUR ERDENIZ1279...1578 20.0-3.3
AKDOĞAN MUSTAFA ENES1586...1000 31.09
SAKA ATA1571...1090 40.5-2.4
EKICIBAŞI SALİH1072...1479 50.0-3.6
ERGEN YUNUS EMRE1906...938 61.03
Soyad AdKARAKUŞ NİCOL LARA UKD1177Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GIRIT KEREM1652...938 11.03
KARSAN ADIL TUNA1171...1561 20.0-3.3
YARAN TAYLAN ONAT1490...1515 30.0-3.6
MORBEL METE1019...938 41.03
TEKİN ALP EREN1242...938 51.03
MERAL ALİ HAKAN1404...1093 60.0-18.6
Soyad AdSATILMIŞ E.MUHAMMET UKD1155Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MÜLAZIMOĞLU ŞEVKET ARDA2383...980 11.03
KEKILLI ALI REŞID5303...1562 21.026.7
DEMİR ALEYNA5414...1495 30.0-3.6
DEMIRCI AREN2022...1374 40.0-6.6
KUŞ İLKER5432...1456 50.0-4.5
KARAPINAR KADİR1436...980 61.03
Soyad AdKAYNAK HASAN YAĞIZ UKD1129Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KITAPCI TOYAN2795...938 11.03
KALYONCU NACİ CAN1238...1514 20.0-3.3
DERELIOĞLU MUSTAFA EMIR1397...938 31.03
DOĞAN ALPEREN1882...938 40.0-3
AÇIKALIN SINAN1265...1034 51.011.1
ÇAĞLAR NUMAN2771...1092 60.0-16.5
Soyad AdBASMACI PIER UKD1149Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞCI OKAN1838...980 11.03
DEMİR ALEYNA5414...1495 20.0-3.3
HOKKACI ARA3115...980 31.03
KEKILLI ALI REŞID5303...1562 40.0-3.3
TAŞKIN FURKAN SAMET4898...1024 51.09.9
YILMAZ UMUT4949...1426 60.0-5.1
Soyad AdELMALI DAMLA UKD1125Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZER FURKAN4137...980 11.03
YILMAZ DUYGU SILA1318...1400 20.0-5.1
YENTEKÜN AHMET MİRAN5205...980 31.03
YILMAZ UMUT4949...1426 40.0-4.5
ÇELİKTEN ÖMER FARUK1005...980 51.03
BAKİKOL İLKER5692...1280 60.0-8.7
Soyad AdÇANKAYA ULAŞ ARDA UKD1041Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKİN ALP EREN1242...938 11.03
YILDIRIM BERK1113...1349 20.0-4.2
SİPARİŞ MUHAMMET1032...938 31.03
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1340 40.0-4.5
SÜRMEYAN LETİSYA1184...938 50.0-3
SUBAŞI BERAT TALHA1119...938 61.03
Soyad AdGÜN YAĞIZ ALP UKD1111Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROLTU CEYLAN1497...1496 10.0-3.3
FİLİK FATMA BETÜL1099...949 21.03
YILDIRIM RAMAZAN3012...1101 31.014.7
ÖZBÜLBÜL ARTUN1011...1201 40.53.6
ÇINAR OĞUZ1017...1250 50.0-9.3
EFE MEHMET EMRE5058...1060 60.0-17.1
Soyad AdKOÇ ARIN RODIN UKD1032Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARSAN ADIL TUNA1171...1561 10.0-3.3
KURT MUHAMMED BERAT1979...938 21.03
ÖZKAN FURKAN1023...938 31.03
TUTAN ALI3400...1220 40.0-7.8
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1106 50.0-12
SİPARİŞ MUHAMMET1032...938 61.03
Soyad AdÖRSLER AHMET OĞUZ UKD1058Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRCI AREN2022...1374 10.0-3.9
KARAPINAR KADİR1436...980 21.03
ÇELIKKIRAN HÜSEYIN2203...1319 31.024.6
OLGAR HAÇIK1148...1341 40.0-4.8
MAŞAL EDVIN2563...1304 51.024.3
ERBAŞ ERAY5823...1256 60.0-7.2
Soyad AdÇETİN CEMRE UKD1131Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YENTEKÜN AHMET MİRAN5205...980 11.03
KUŞ İLKER5432...1456 20.0-3.9
KURNAZ AHMET3396...980 30.50
ŞİMŞEK ÜMİT4549...980 40.50
KARAPINAR KADİR1436...980 51.03
OLGAR HAÇIK1148...1341 60.0-6.9
Soyad AdKABATAŞ KEMAL ALP UKD1106Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT MUHAMMED BERAT1979...938 11.03
EKICIBAŞI SALİH1072...1479 20.0-3.3
KARA TALHA KEMAL2350...1103 30.50
AKDOĞAN MUSTAFA ENES1586...1000 40.5-4.2
KOÇ ARIN RODIN1224...1032 51.012
POLAT LİDYA1080...1191 60.0-11.4
Soyad AdTAŞKIN FURKAN SAMET UKD1024Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEKILLI ALI REŞID5303...1562 10.0-3.3
MÜLAZIMOĞLU ŞEVKET ARDA2383...980 21.03
ÖNGEL ŞEMSETTIN ALPAY1573...1281 30.0-5.4
YILDIRIM MUHAMMED SAID5083...980 41.03
BASMACI PIER2950...1149 50.0-9.9
AKÇA YUSUF TAHA5557...980 61.03
Soyad AdPAŞAOĞLU MERT UKD1084Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇINAR MIRAÇ3439...1620 10.0-3.3
KAŞGARLI DAVUT İDİKUT1622...980 21.03
IŞIK HASAN HÜSEYİN2300...980 30.0-3
ÇELİKTEN ÖMER FARUK1005...980 40.0-3
CAFER ERDENAY2732...980 51.03
MÜLAZIMOĞLU ŞEVKET ARDA2383...980 61.03
Soyad AdYILDIRIR ERDEM UKD1078Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA MASİS5164...1477 10.0-3.3
KESKİN AHMET CİHAN1048...949 21.03
YILMAZ AHMET UTKU1447...1130 30.0-12.9
Soyad AdMAŞAL EDVIN UKD1304Toplam UKD Değişimi-33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK HASAN HÜSEYİN2300...980 10.0-2.5
ALTURAN KAMİL İBRAHİM5128...1093 20.0-19.25
MÜLAZIMOĞLU ŞEVKET ARDA2383...980 31.02.5
ÇITAK DANİEL2964...1024 41.04
ÖRSLER AHMET OĞUZ6042...1058 50.0-20.25
ACAR MERTCAN1905...980 61.02.5
Soyad AdBAŞTÜRK KEREM UKD1130Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM MUHAMMED SAID5083...980 11.03
ÖZEN EGE4853...1390 20.0-5.4
EROL EMIR2533...980 30.50
COGHILL DENIZ4297...1141 50.0-14.4
KURNAZ AHMET3396...980 60.0-3
Soyad AdSAKA ATA UKD1090Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜRMEYAN LETİSYA1184...938 11.03
SAY DENIZ1247...1450 20.0-3.3
GIRIT KEREM1652...938 31.03
KİRPİKYAN AREN1210...1147 40.52.4
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1412 50.0-3.9
DOĞAN ALPEREN1882...938 60.0-3
Soyad AdÇITAK DANİEL UKD1024Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ALEYNA5414...1495 10.0-3.3
KURNAZ AHMET3396...980 20.0-3
YILMAZER FURKAN4137...980 31.03
MAŞAL EDVIN2563...1304 40.0-4.8
YENTEKÜN AHMET MİRAN5205...980 51.03
YILDIRIM MUHAMMED SAID5083...980 60.50
Soyad AdÖZNALÇIN BERKE UKD1119Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİKTEN ÖMER FARUK1005...980 11.03
YILMAZ UMUT4949...1426 21.025.8
KAYA SİNAN3466...1480 30.0-3.3
ÖNGEL ŞEMSETTIN ALPAY1573...1281 40.0-8.7
Soyad AdGÜVENÇ ONUR TOPRAK UKD1064Toplam UKD Değişimi-37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİPARİŞ MUHAMMET1032...938 11.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1299 20.0-6.3
KITAPCI TOYAN2795...938 31.03
KARA TALHA KEMAL2350...1103 40.0-13.5
POLAT LİDYA1080...1191 50.0-9.9
BAHAR BORA1038...1087 60.0-14.1
Soyad AdAÇIKALIN SINAN UKD1034Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TASLICUKUR ERDENIZ1279...1578 10.0-3.3
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1340 20.0-4.2
DİNLİ EMİRCAN1041...938 31.03
SUBAŞI BERAT TALHA1119...938 41.03
KAYNAK HASAN YAĞIZ1263...1129 50.0-11.1
MORBEL METE1019...938 60.0-3
Soyad AdAKDOĞAN MUSTAFA ENES UKD1000Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YARAN TAYLAN ONAT1490...1515 10.0-3.3
KİRPİKYAN AREN1210...1147 30.0-9
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1106 40.54.2
ERGEN YUNUS EMRE1906...938 50.50
KITAPCI TOYAN2795...938 60.0-3
Soyad AdBÜYÜKDAĞ CENGİZHAN UKD1086Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1623 10.0-3.3
HOKKACI ARA3115...980 20.0-3
ÇELİKTEN ÖMER FARUK1005...980 31.03
AKÇA YUSUF TAHA5557...980 40.0-3
MÜLAZIMOĞLU ŞEVKET ARDA2383...980 50.0-3
CAFER ERDENAY2732...980 61.03
Soyad AdALTURAN KAMİL İBRAHİM UKD1093Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK ÜMİT4549...980 10.50
MAŞAL EDVIN2563...1304 21.023.1
KEKILLI ALI REŞID5303...1562 30.0-3.3
Soyad AdÇELIKKIRAN HÜSEYIN UKD1319Toplam UKD Değişimi-20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOKKACI ARA3115...980 11.02.5
ŞAR CAN1819...1666 20.0-2.75
ÖRSLER AHMET OĞUZ6042...1058 30.0-20.5
Soyad AdPINARBAŞI DOĞUKAN BURAK UKD1089Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAR CAN1819...1666 10.0-3.3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014