EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Piyon Satranç Akademisi Masterclass Satranç Turnuvası / 26.03.2017 / BURSA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ARDA ARIKAN1279...107701.05.2017
BALAHAN DEMİR1132...113901.05.2017
CENGİZ YILDIZ3878...106801.05.2017
EFE SALİFOĞLU1089...102001.05.2017
EMİR ENES VARDAR1091...106001.05.2017
EMİRHAN YAZICI1082...120401.05.2017
ENES BATU ATEŞ1169...125101.05.2017
ERAY ZENGİNGÖNÜL3569...107101.05.2017
TAHA SONAKIN1052...114401.05.2017
UMUT FERDA ERDİL1940...108501.05.2017
YAĞIZ VARKÖK1120...117801.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ARIKAN ARDA1279...10396
ATEŞ ENES BATU1169...11616
DEMİR BALAHAN1132...11396
ERDİL UMUT FERDA1940...10856
SALİFOĞLU EFE1089...10206
SONAKIN TAHA1052...11446
VARDAR EMİR ENES1091...10306
VARKÖK YAĞIZ1120...11786
YAZICI EMİRHAN1082...10955
YILDIZ CENGİZ3878...10686
ZENGİNGÖNÜL ERAY3569...10716

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdDEMİR KUZEY UKD1082Toplam UKD Değişimi42
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞULLUK ZEYNEP SUDE1288...814 11.03
SONAKIN TAHA1052...814 21.03
YILDIZ CENGİZ3878...814 31.03
KADAN MUSTAFA1070...1064 41.014.1
BALCI ONUR1068...1051 50.5-1.2
ÇINAR ENESCAN1033...1204 61.020.1
Soyad AdBALCI ONUR UKD1051Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEHMETOĞLU EMİR1310...814 11.03
ERDİL UMUT FERDA1940...814 20.50
ZENGİNGÖNÜL ERAY3569...814 31.03
ATEŞ ENES BATU1169...814 41.03
DEMİR KUZEY3592...1082 50.51.2
Soyad AdÇINAR ENESCAN UKD1204Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA CEMRE1253...814 11.03
ANKARA KEREM ALPEREN1131...814 21.03
ATEŞ ENES BATU1169...814 30.50
DEMİR BALAHAN1132...814 41.03
ARIKAN ARDA1279...814 51.03
DEMİR KUZEY3592...1082 60.0-20.1
Soyad AdKARABAKAL HAMZA ENES UKD1109Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUN ÖMER FARUK1012...814 11.03
DEMİR BALAHAN1132...814 20.0-3
VARDAR EMİR ENES1091...814 30.50
ZENGİNGÖNÜL ERAY3569...814 40.50
LÖKSU ULAŞ3066...814 51.03
SALİFOĞLU EFE1089...814 61.03
Soyad AdBOZKURT DURU UKD1192Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA AHMET DENİZ3542...814 11.03
ARICAN EREN1057...814 21.03
DEMİR BALAHAN1132...814 30.0-3
SALİFOĞLU EFE1089...814 41.03
SONAKIN TAHA1052...814 50.50
VARKÖK YAĞIZ1120...814 60.0-3
Soyad AdMUTLU NİDANUR UKD1153Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞ ASYA1236...814 11.03
ATEŞ ENES BATU1169...814 20.0-3
SALİFOĞLU EFE1089...814 30.0-3
KOYUN ÖMER FARUK1012...814 41.03
ERDİL UMUT FERDA1940...814 50.50
AKIN EMİR ALİ1034...814 61.03
Soyad AdKADAN MUSTAFA UKD1064Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALİFOĞLU EFE1089...814 11.03
VARKÖK YAĞIZ1120...814 21.03
ÖZGÜR OKAN3111...814 31.03
DEMİR KUZEY3592...1082 40.0-14.1
DEMİR BALAHAN1132...814 50.0-3
Soyad AdGÜNEŞ KAĞAN UKD1200Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAYA BATU1224...814 11.03
ARIKAN ARDA1279...814 20.50
ERDİL UMUT FERDA1940...814 30.0-3
ÖZGÜR OKAN3111...814 41.03
VARDAR EMİR ENES1091...814 50.0-3
YILDIZ CENGİZ3878...814 60.0-3
Soyad AdÇOCUK AYŞENUR UKD1122Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LÖKSU ULAŞ3066...814 10.50
BİRKIŞ ELİF DENİZ1786...814 21.03
ARIKAN ARDA1279...814 30.0-3
VARDAR EMİR ENES1091...814 40.0-3
ZENGİNGÖNÜL ERAY3569...814 50.0-3
TURAN AHMET1043...814 61.03
Soyad AdACAR AHMET UKD1019Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SATIAĞALAR EFE1043...814 11.03
YILDIZ CENGİZ3878...814 20.0-3
SONAKIN TAHA1052...814 30.0-3
YAZICI EMİRHAN1082...814 40.0-3
KOYUN ÖMER FARUK1012...814 51.03
UNUT EGE1354...814 60.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014