EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Özel Hedef Eğitim Kurumları II. Satranç Turnuvası / 26.03.2017 / MANİSA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET ERDOĞAN SEZER2174...106101.05.2017
ARDIÇ BAKKAL1214...112301.05.2017
AVNİ YAMAN YALÇIN1731...102801.05.2017
DENİZ DELİMANLAR1065...101101.05.2017
HÜSEYİN EFE KARABULUT5279...105101.05.2017
POYRAZ EFE YILDIZ4016...101101.05.2017
SEYYİD AHMED ERKOL6023...108201.05.2017
YUNUS EMRE SAĞLIK1019...104401.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
BAKKAL ARDIÇ1214...11236
DELİMANLAR DENİZ1065...10066
ERKOL SEYYİD AHMED6023...10826
KARABULUT HÜSEYİN EFE5279...10516
SAĞLIK YUNUS EMRE1019...10446
SEZER AHMET ERDOĞAN2174...10616
YALÇIN AVNİ YAMAN1731...10285
YILDIZ POYRAZ EFE4016...10116

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdKESKİNLER ELA UKD1349Toplam UKD Değişimi25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERKOL SEYYİD AHMED6023...807 11.02.5
AYDIN YAREN1621...807 21.02.5
DOMURCAK DORUK4645...1056 31.03.75
ACAR ZEYNEP3131...1110 41.05
APA SELMA NEFİSE2369...1135 51.05.75
AKSOY MEHMET NAİM4617...1133 61.05.5
Soyad AdYAMAN SILA UKD1605Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YETER MUSTAFA1049...1035 11.02.2
KAVUKCU BERRA1103...1178 20.5-7.8
KOÇU BERAT1200...1395 31.04.6
TEPELİ SUĞRA1171...1532 41.08
KARADAĞ BAHA1098...1613 51.010.2
AKÇİÇEK MERT1029...1481 60.5-3.4
Soyad AdNALBANT TAN OZAN UKD1480Toplam UKD Değişimi20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGENÇ DENİZ1742...826 11.02.5
YOLCU MERT4127...1081 21.02.75
GÖRCANLI EGEMEN1203...1154 31.03.25
ENGEL ECRİN TUANA2222...1189 41.03.75
KURT ARDA1163...1230 51.04.75
KARAKUZU EFE1092...1175 61.03.5
Soyad AdKARADAĞ BAHA UKD1613Toplam UKD Değişimi12.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKTAY BURAK1023...1044 11.02.2
ÖZGE EKİN1134...1207 21.02.2
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 31.05.8
AKÇİÇEK MERT1029...1481 41.06.4
YAMAN SILA1154...1605 50.0-10.2
ŞENAY BERKAY1099...1479 61.06.4
Soyad AdKARAKUZU EFE UKD1175Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALE ALİ6166...826 11.03
DİNÇSAN EFE1745...826 21.03
BAKKAL ARDIÇ1214...826 31.03
TEKİN BERKAY1123...1233 41.017.4
ERCAN HİLAL4123...1016 51.08.7
NALBANT TAN OZAN1175...1480 60.0-4.2
Soyad AdDOYDAŞ EFE UKD1260Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESLEK TUNA2598...807 11.03
BİNGÖL ELİF BEREN6004...807 21.03
ÇOBAN AYAZ1457...1055 30.5-7.8
ÖZÇELİK YAMAN5571...1071 41.07.5
ATSAN EGE3808...1056 51.07.2
ACAR ZEYNEP3131...1110 61.09
Soyad AdDOMURCAK DORUK UKD1056Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAFA MUSTAFA ARDA6447...807 11.03
KOÇ SÜLEYMAN EFE3902...807 21.03
KESKİNLER ELA7470...1349 30.0-4.5
SEZER AHMET ERDOĞAN2174...807 41.03
ÖZCAN ELİF BEHİYE3511...807 51.03
ERKOL SEYYİD AHMED6023...807 61.03
Soyad AdTEPELİ SUĞRA UKD1532Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAÇİN ALEYNA1028...1033 11.02.75
KAHRAMANLAR AHMET1017...1185 21.02.75
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 31.05.25
YAMAN SILA1154...1605 40.0-10
DİRİK AFRA1030...1052 51.02.75
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 61.09.75
Soyad AdTEKİN BERKAY UKD1233Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜLÇECİ OSMAN KAAN1233...1002 11.06.3
AKSOY CEMİLE1102...1043 21.07.5
CANSU FURKAN1113...1088 31.09.3
KARAKUZU EFE1092...1175 40.0-17.4
YILMAZ HALİL EGE1060...1083 51.09
AKTAŞ EYLÜL4949...1160 61.012
Soyad AdAKÇİÇEK MERT UKD1481Toplam UKD Değişimi23.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUYGULU EYLÜL NAZ1130...1000 11.02.75
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 21.02.75
ŞENAY BERKAY1099...1479 31.012.5
KARADAĞ BAHA1098...1613 40.0-8
KOÇU BERAT1200...1395 51.09.5
YAMAN SILA1154...1605 60.54.25
Soyad AdKURT ARDA UKD1230Toplam UKD Değişimi34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EŞİTGEN ÇAĞAN2033...826 11.03
COŞKUN NİSA GÜL1201...1024 21.07.2
YILMAZ HALİL EGE1060...1083 31.09
AKTAŞ EYLÜL4949...1160 41.012
NALBANT TAN OZAN1175...1480 50.0-5.7
CANSU FURKAN1113...1088 61.09.3
Soyad AdÖNDER İLKER KEREM UKD1049Toplam UKD Değişimi34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KERMEN ECRİN SU4659...807 11.03
SEZER AHMET ERDOĞAN2174...807 20.0-3
KALINOĞLU YAĞIZ1441...1000 31.012.9
KOÇ SÜLEYMAN EFE3902...807 41.03
ŞENAY KAMİL1326...807 51.03
ÖZÇELİK YAMAN5571...1071 61.015.9
Soyad AdENGEL ECRİN TUANA UKD1189Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRLER İCLAL3518...826 11.03
BÖLÜKBAŞI METE EGE5791...826 21.03
TOPÇAM KUMSAL5237...1025 31.08.4
NALBANT TAN OZAN1175...1480 40.0-4.5
COŞKUN NİSA GÜL1201...1024 51.08.4
DAŞ AZİZ DENİZ1172...1214 61.015.9
Soyad AdAKSOY MEHMET NAİM UKD1133Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER DENİZ KAAN3875...807 11.03
DAĞGÜL BEGÜM3065...807 21.03
YILDIZ POYRAZ EFE4016...807 31.03
APA SELMA NEFİSE2369...1135 40.50
BURSALI ELA3532...1065 51.012.3
KESKİNLER ELA7470...1349 60.0-6.6
Soyad AdŞENAY BERKAY UKD1479Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANK ÇAĞAN1103...1000 11.02.75
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1170 21.03.5
AKÇİÇEK MERT1029...1481 30.0-12.5
ARALI ŞEVVAL BEYZA1009...1124 41.02.75
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 51.06.75
KARADAĞ BAHA1098...1613 60.0-8
Soyad AdBURSALI ELA UKD1065Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALINOĞLU YAĞIZ1441...1000 10.5-2.7
DİNÇ MEHMET4987...807 21.03
YALÇIN AVNİ YAMAN1731...807 31.03
AKIŞ ŞEVKET EGE3675...1001 41.012.3
AKSOY MEHMET NAİM4617...1133 50.0-12.3
ATSAN EGE3808...1056 61.014.7
Soyad AdYILMAZ ÇAĞDAŞ UKD1452Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ FATMA BÜŞRA1036...1000 11.02.75
GÖK BERTUĞ İRŞAD1070...1102 21.02.75
KARADAĞ BAHA1098...1613 30.0-7.25
KESKİN HAMDİ İBRAHİM1058...1047 41.02.75
KAVUKCU BERRA1103...1178 51.04.25
TEPELİ SUĞRA1171...1532 60.0-9.75
Soyad AdERCAN HİLAL UKD1016Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYREK DERİN5569...826 11.03
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 20.56.9
ÜNLÜ ÜNAL1238...826 31.03
ZEYBEK VELİ ARDA1074...1098 41.018.3
KARAKUZU EFE1092...1175 50.0-8.7
YILMAZ HALİL EGE1060...1083 61.017.7
Soyad AdDİNÇ YAĞMUR UKD1187Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMANLAR TALHA YASİN1075...826 11.03
ERCAN HİLAL4123...1016 20.5-6.9
DAŞ AZİZ DENİZ1172...1214 30.0-13.8
ÖDEV DENİZ4812...826 41.03
ÜNLÜ ÜNAL1238...826 51.03
GÖRCANLI EGEMEN1203...1154 61.013.5
Soyad AdAKIŞ ŞEVKET EGE UKD1001Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ NURİ ERŞAN6409...807 10.50
ÖZKAN GÜLCE3611...807 21.03
KARAKUVALIK KAĞAN5179...807 31.03
BURSALI ELA3532...1065 40.0-12.3
YILDIZ POYRAZ EFE4016...807 51.03
APA SELMA NEFİSE2369...1135 61.020.4
Soyad AdKOÇU BERAT UKD1395Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AFŞAR ARDA ANIL1089...925 11.02.5
ARALI ŞEVVAL BEYZA1009...1124 21.04.25
YAMAN SILA1154...1605 30.0-5.75
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1170 41.05.5
AKÇİÇEK MERT1029...1481 50.0-9.5
DİRİK AFRA1030...1052 61.03
Soyad AdÖZÇELİK YAMAN UKD1071Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMANLAR YAVUZ1520...807 11.03
KARADENİZ DORUK REFİK6011...807 21.03
KARA GÖKTAN CAN4843...1277 31.022.8
DOYDAŞ EFE5714...1260 40.0-7.5
KARABULUT HÜSEYİN EFE5279...807 51.03
ÖNDER İLKER KEREM2645...1049 60.0-15.9
Soyad AdKAVUKCU BERRA UKD1178Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ BELİNAY1032...925 11.03
YAMAN SILA1154...1605 20.511.7
DİRİK AFRA1030...1052 30.5-5.1
OKTAY BURAK1023...1044 41.09.6
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 50.0-5.1
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 61.020.1
Soyad AdAKTAŞ EYLÜL UKD1160Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALYONCU EREN3635...826 11.03
AYDEMİR EGE DEMİR5091...1000 21.08.7
ÜNAL ECRİN3995...826 31.03
KURT ARDA1163...1230 40.0-12
TOPÇAM KUMSAL5237...1025 51.09.6
TEKİN BERKAY1123...1233 60.0-12
Soyad AdGÖRCANLI EGEMEN UKD1154Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANCA FİKRET3980...826 11.03
İZMİRLİOĞLU KAAN1108...826 21.03
NALBANT TAN OZAN1175...1480 30.0-3.9
DİNÇSAN EFE1745...826 41.03
KÜLÇECİ OSMAN KAAN1233...1002 51.09
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 60.0-13.5
Soyad AdACAR ZEYNEP UKD1110Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞ RECEP3526...807 11.03
DAYOĞLU YAĞIZ5305...807 21.03
ŞENAY KAMİL1326...807 31.03
KESKİNLER ELA7470...1349 40.0-6
KAHRAMANLAR YAVUZ1520...807 51.03
DOYDAŞ EFE5714...1260 60.0-9
Soyad AdARALI ŞEVVAL BEYZA UKD1124Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİÇLİ UMUT1360...925 11.03
KOÇU BERAT1200...1395 20.0-5.1
RAHAT RÜMEYSA1028...925 31.03
ŞENAY BERKAY1099...1479 40.0-3.3
DUYGULU EYLÜL NAZ1130...1000 51.09.9
ÖZGE EKİN1134...1207 61.018.3
Soyad AdSEMERCİ SAMED ÇINAR UKD1131Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSOY NURAY1010...925 11.03
AKÇİÇEK MERT1029...1481 20.0-3.3
MAÇİN ALEYNA1028...1033 30.0-18.9
GÜNEŞ CEYLİN1132...925 41.03
DELİMANLAR DENİZ1065...925 51.03
KAHRAMANLAR AHMET1017...1185 61.017.4
Soyad AdDAŞ AZİZ DENİZ UKD1214Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜN EFE4407...826 11.03
TOPÇAM KUMSAL5237...1025 20.0-22.5
DİNÇ YAĞMUR1127...1187 31.013.8
AKSOY CEMİLE1102...1043 51.08.1
ENGEL ECRİN TUANA2222...1189 60.0-15.9
Soyad AdEVCÜMEN SUDENAZ UKD1170Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN KADİRCAN1021...925 11.03
ŞENAY BERKAY1099...1479 20.0-4.2
YAVUZ FATMA BÜŞRA1036...1000 31.08.4
KOÇU BERAT1200...1395 40.0-6.6
YETER MUSTAFA1049...1035 50.5-5.4
OKTAY BURAK1023...1044 61.09.9
Soyad AdCANSU FURKAN UKD1088Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEMCİ SÜLEYMAN FURKAN2193...826 11.03
ŞEKER VELİ1070...826 21.03
TEKİN BERKAY1123...1233 30.0-9.3
DELİMANLAR DOĞUKAN1174...826 41.03
BAKKAL ARDIÇ1214...826 51.03
KURT ARDA1163...1230 60.0-9.3
Soyad AdYETER MUSTAFA UKD1035Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN SILA1154...1605 10.0-3.3
DENİZ BELİNAY1032...925 21.03
ÖZGE EKİN1134...1207 30.0-8.1
ERSOY NURAY1010...925 41.03
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1170 50.55.4
MAÇİN ALEYNA1028...1033 61.015
Soyad AdTOPÇAM KUMSAL UKD1025Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MALTAŞ KERİMCAN2155...826 11.03
DAŞ AZİZ DENİZ1172...1214 21.022.5
ENGEL ECRİN TUANA2222...1189 30.0-8.4
KALYONCU EREN3635...826 41.03
AKTAŞ EYLÜL4949...1160 50.0-9.6
İLKAZİ ÖMER YİĞİT5818...826 61.03
Soyad AdYOLCU MERT UKD1081Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUNCUOĞLU SALİHA BEYZA1156...826 11.03
NALBANT TAN OZAN1175...1480 20.0-3.3
EŞİTGEN ÇAĞAN2033...826 30.0-3
KALE ALİ6166...826 41.03
KALYONCU EREN3635...826 51.03
GÜRLER İCLAL3518...826 61.03
Soyad AdDİRİK AFRA UKD1052Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMANLAR HATİCE MERVE1034...925 10.50
RAHAT RÜMEYSA1028...925 21.03
KAVUKCU BERRA1103...1178 30.55.1
ÖZGE EKİN1134...1207 41.021.3
TEPELİ SUĞRA1171...1532 50.0-3.3
KOÇU BERAT1200...1395 60.0-3.6
Soyad AdÇOBAN AYAZ UKD1055Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAR NEHİR2594...807 11.03
ORDU ELANAZ5947...807 21.03
DOYDAŞ EFE5714...1260 30.57.8
ATSAN EGE3808...1056 40.0-15
AKKAYNAK KORAY6096...807 51.03
YALÇIN AVNİ YAMAN1731...807 60.50
Soyad AdÖZGE EKİN UKD1207Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DELİMANLAR DENİZ1065...925 11.03
KARADAĞ BAHA1098...1613 20.0-3.3
YETER MUSTAFA1049...1035 31.08.1
DİRİK AFRA1030...1052 40.0-21.3
TANK ÇAĞAN1103...1000 51.06.9
ARALI ŞEVVAL BEYZA1009...1124 60.0-18.3
Soyad AdKÜLÇECİ OSMAN KAAN UKD1002Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKİN BERKAY1123...1233 10.0-6.3
ÖDEV DENİZ4812...826 21.03
KALE ALİ6166...826 31.03
ÜNAL ECRİN3995...826 41.03
GÖRCANLI EGEMEN1203...1154 50.0-9
DELİMANLAR DOĞUKAN1174...826 61.03
Soyad AdZEYBEK VELİ ARDA UKD1098Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN ADEM EFE1076...826 11.03
BAKKAL ARDIÇ1214...826 20.0-3
ERGENÇ DENİZ1742...826 31.03
ERCAN HİLAL4123...1016 40.0-18.3
GÜN EFE4407...826 51.03
DİNÇSAN EFE1745...826 61.03
Soyad AdKARA GÖKTAN CAN UKD1277Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESLEK GİRAY2530...807 11.03
ARALI BETÜL RANA4879...807 21.03
ÖZÇELİK YAMAN5571...1071 30.0-22.8
KESKİN EGE5310...807 41.03
ERKOL SEYYİD AHMED6023...807 50.0-3
ÖZCAN ELİF BEHİYE3511...807 61.03
Soyad AdOKTAY BURAK UKD1044Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADAĞ BAHA1098...1613 10.0-3.3
KAHRAMANLAR HATİCE MERVE1034...925 21.03
YAPRAK ALPEREN1103...925 31.03
KAVUKCU BERRA1103...1178 40.0-9.6
YAVUZ FATMA BÜŞRA1036...1000 51.013.2
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1170 60.0-9.9
Soyad AdATASOY MUSTAFA UKD1046Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN EGE5310...807 11.03
YALÇIN AVNİ YAMAN1731...807 20.50
ATSAN EGE3808...1056 30.0-14.7
KALINOĞLU YAĞIZ1441...1000 40.5-1.8
DAYOĞLU YAĞIZ5305...807 51.03
ŞENAY KAMİL1326...807 61.03
Soyad AdBAYHAN UFUKCAN UKD1303Toplam UKD Değişimi-20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN HAMDİ İBRAHİM1058...1047 21.04.75
TEPELİ SUĞRA1171...1532 30.0-5.25
DUYGULU EYLÜL NAZ1130...1000 41.03.5
ŞENAY BERKAY1099...1479 50.0-6.75
KAVUKCU BERRA1103...1178 60.0-16.75
Soyad AdAYDEMİR EGE DEMİR UKD1000Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEL ELA1137...826 11.03
AKTAŞ EYLÜL4949...1160 20.0-8.7
KANCA FİKRET3980...826 30.0-3
KOYUNCUOĞLU SALİHA BEYZA1156...826 41.03
KAHRAMANLAR TALHA YASİN1075...826 51.03
İŞBAYİ KEMAL1190...1030 61.016.2
Soyad AdTANK ÇAĞAN UKD1000Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENAY BERKAY1099...1479 10.0-3.3
DUMAN KADİRCAN1021...925 21.03
GÖK BERTUĞ İRŞAD1070...1102 30.54.2
SAĞLIK YUNUS EMRE1019...925 41.03
ÖZGE EKİN1134...1207 50.0-6.9
KESKİN HAMDİ İBRAHİM1058...1047 60.52.1
Soyad AdÇALIŞKAN EREN UKD1056Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKUVALIK KAĞAN5179...807 10.0-3
KARABULUT HÜSEYİN EFE5279...807 20.0-3
ÖZKAN GÜLCE3611...807 31.03
KERMEN ECRİN SU4659...807 41.03
BİNGÖL ELİF BEREN6004...807 51.03
KALINOĞLU YAĞIZ1441...1000 61.012.6
Soyad AdYILMAZ HALİL EGE UKD1083Toplam UKD Değişimi-26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCABAŞ MEHMET SEYDA3348...826 11.03
ÖZÇİL İDİL MİRAÇ1140...826 21.03
KURT ARDA1163...1230 30.0-9
EŞİTGEN ÇAĞAN2033...826 41.03
TEKİN BERKAY1123...1233 50.0-9
ERCAN HİLAL4123...1016 60.0-17.7
Soyad AdKAHRAMANLAR AHMET UKD1185Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ AZRANUR1032...925 11.03
TEPELİ SUĞRA1171...1532 20.0-3.3
DUYGULU EYLÜL NAZ1130...1000 30.0-22.2
DENİZ BELİNAY1032...925 41.03
GÖK BERTUĞ İRŞAD1070...1102 51.011.7
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 60.0-17.4
Soyad AdKESKİN HAMDİ İBRAHİM UKD1047Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLIK YUNUS EMRE1019...925 11.03
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 20.0-5.7
AFŞAR ARDA ANIL1089...925 31.03
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 40.0-3.3
MAÇİN ALEYNA1028...1033 50.5-0.6
TANK ÇAĞAN1103...1000 60.5-2.1
Soyad AdATSAN EGE UKD1056Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT HÜSEYİN EFE5279...807 11.03
KARAKUVALIK KAĞAN5179...807 20.50
ATASOY MUSTAFA1514...1046 31.014.7
ÇOBAN AYAZ1457...1055 41.015
DOYDAŞ EFE5714...1260 50.0-7.2
BURSALI ELA3532...1065 60.0-14.7
Soyad AdCOŞKUN NİSA GÜL UKD1024Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEFEROĞLU MERT1140...826 11.03
KURT ARDA1163...1230 20.0-7.2
KAHRAMANLAR TALHA YASİN1075...826 31.03
KANCA FİKRET3980...826 41.03
ENGEL ECRİN TUANA2222...1189 50.0-8.4
BAKKAL ARDIÇ1214...826 60.0-3
Soyad AdYAVUZ FATMA BÜŞRA UKD1000Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 10.0-3.3
GÜNEŞ CEYLİN1132...925 21.03
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1170 30.0-8.4
KAHRAMANLAR HATİCE MERVE1034...925 41.03
OKTAY BURAK1023...1044 50.0-13.2
RAHAT RÜMEYSA1028...925 61.03
Soyad AdAPA SELMA NEFİSE UKD1135Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇAY HAYRUNNİSA5081...807 11.03
AYDOĞAN EBRAR1770...807 21.03
SEZER AHMET ERDOĞAN2174...807 31.03
AKSOY MEHMET NAİM4617...1133 40.50
KESKİNLER ELA7470...1349 50.0-6.9
AKIŞ ŞEVKET EGE3675...1001 60.0-20.4
Soyad AdAKSOY CEMİLE UKD1043Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUTAY MEHMET4227...826 11.03
TEKİN BERKAY1123...1233 20.0-7.5
GÜN EFE4407...826 31.03
GÜRLER İCLAL3518...826 41.03
DAŞ AZİZ DENİZ1172...1214 50.0-8.1
ÜNAL CEYLİN3958...826 60.0-3
Soyad AdKALINOĞLU YAĞIZ UKD1000Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BURSALI ELA3532...1065 10.52.7
KILIÇ NURİ ERŞAN6409...807 21.03
ÖNDER İLKER KEREM2645...1049 30.0-12.9
ATASOY MUSTAFA1514...1046 40.51.8
AYDOĞAN EBRAR1770...807 51.03
ÇALIŞKAN EREN3535...1056 60.0-12.6
Soyad AdMAÇİN ALEYNA UKD1033Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEPELİ SUĞRA1171...1532 10.0-3.3
DENİZ AZRANUR1032...925 21.03
SEMERCİ SAMED ÇINAR1818...1131 31.018.9
GÖK BERTUĞ İRŞAD1070...1102 40.0-12
KESKİN HAMDİ İBRAHİM1058...1047 50.50.6
YETER MUSTAFA1049...1035 60.0-15
Soyad AdGÖK BERTUĞ İRŞAD UKD1102Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ CEYLİN1132...925 11.03
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1452 20.0-3.3
TANK ÇAĞAN1103...1000 30.5-4.2
MAÇİN ALEYNA1028...1033 41.012
KAHRAMANLAR AHMET1017...1185 50.0-11.7
SAĞLIK YUNUS EMRE1019...925 60.0-3
Soyad AdDUYGULU EYLÜL NAZ UKD1000Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇİÇEK MERT1029...1481 10.0-3.3
ERSOY NURAY1010...925 21.03
KAHRAMANLAR AHMET1017...1185 31.022.2
BAYHAN UFUKCAN1093...1303 40.0-4.2
ARALI ŞEVVAL BEYZA1009...1124 50.0-9.9
KAHRAMANLAR HATİCE MERVE1034...925 60.0-3
Soyad AdİŞBAYİ KEMAL UKD1030Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEMCİ SÜLEYMAN FURKAN2193...826 21.03
GÜRLER İCLAL3518...826 30.0-3
KANCA FİKRET3980...826 51.03
AYDEMİR EGE DEMİR5091...1000 60.0-16.2
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014