EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bakırköy Grubu / 26.03.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
CANER ÖNER3689...147001.05.2017
CUNEYT İLBEYI5666...132001.05.2017
DENİZ ORTAŞ1153...100401.05.2017
ENES TALHA MIRAL2928...112101.05.2017
ERENCAN KIYAL1912...117401.05.2017
MUSTAFA ÖZÇELIK1027...121001.05.2017
RIDVAN EFE KELEŞ1327...125401.05.2017
RIDVAN KAYA2139...108301.05.2017
SADULLAH ARMUT1278...119001.05.2017
SALIH MIRAL3487...133001.05.2017
SAMET YILDIZ2908...106701.05.2017
SELİM BERA DEVREZ5584...119201.05.2017
TIMUÇIN ADIGÜZEL5254...148501.05.2017
UTKU ATALAY1982...145101.05.2017
YUNUS EMRE ZEREN1365...104501.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ADIGÜZEL TIMUÇIN5254...14855
AKGÜL YASIN4880...13843
ARMUT SADULLAH1278...11906
ATALAY UTKU1982...14516
ATEŞ MUSTAFA6094...11253
AYDIN MEHMET FIRAT3790...12683
ÇELIK MUHAMMET5066...14833
ÇITIL ENES2438...11513
DENIZ YUNUS1027...12383
DEVREZ SELİM BERA5584...11926
GÜLER MERTCAN3671...13153
İLBEYI CUNEYT5666...13206
KARAGÜN BILAL2430...11883
KAYA RIDVAN2139...10836
KELEŞ RIDVAN EFE1327...12545
KIYAL ERENCAN1912...13386
MIRAL ENES TALHA2928...11216
MIRAL SALIH3487...13305
ORTAŞ DENİZ1153...10046
ÖNER CANER3689...14706
ÖZÇELIK MUSTAFA1027...12106
ŞENGÜL KADIR EMRE4843...15103
TALIPOGLU ALICAN3913...12683
TAŞÇI MUSTAFA2165...11093
TAŞTAN MUHAMMET NEVZAT5150...16763
ÜNLÜ EREN2189...13793
YILDIZ SAMET2908...10675
YILMAZ SAMET4352...13644
ZEREN YUNUS EMRE1365...10456

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdBAYINDIR KUZEY UKD1765Toplam UKD Değişimi-12.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARMUT SADULLAH1278...1276 11.02
ATA ONUR ETHEM4578...1160 21.02.2
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1849 30.0-7.6
KAYA MEHMET YİĞİT4524...1198 41.02.2
KOÇ AYLIN5400...1628 50.0-13.6
MIRAL ENES TALHA2928...1276 61.02
Soyad AdGÖNÜLLÜ MUHAMMED SİNAN UKD1812Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLBEYI CUNEYT5666...1276 11.02
ALAYLI YUSUF1471...1187 21.02.2
KARATAŞ KUTAY3354...1909 30.52.6
YEŞİL ARDA1007...1386 41.02.2
TÜRKKAN ECE5631...1628 51.05.2
YILMAZ SAMET4352...1276 61.02
Soyad AdAYDOĞDU ÇAĞATAY UKD1834Toplam UKD Değişimi4.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UMAY HALIL IBRAHIM2788...1276 11.02
ATALAY UTKU1982...1276 21.02
TURAN ASIM4473...2048 30.0-4.6
GEZER YIĞIT EMIN1039...1393 41.02.2
DOĞAN ŞEVVAL5737...1868 50.51
KAYA RIDVAN2139...1276 61.02
Soyad AdATA ONUR ETHEM UKD1160Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEVREZ SELİM BERA5584...1276 11.03
BAYINDIR KUZEY5280...1765 20.0-3.3
ÖZÇELIK MUSTAFA1027...1276 31.03
YILDIZ SAMET2908...1276 41.03
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1849 50.0-3.3
ARMUT SADULLAH1278...1276 61.03
Soyad AdALAYLI YUSUF UKD1187Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DORUL BEYZA1451...1276 11.03
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SİNAN3493...1812 20.0-3.3
DENIZ YUNUS1027...1276 31.03
KIYAL ERENCAN1912...1276 40.50
KARATAŞ KUTAY3354...1909 50.0-3.3
İLBEYI CUNEYT5666...1276 61.03
Soyad AdYEŞİL AZRA UKD1151Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞÇI MUSTAFA2165...1276 11.03
KABACA ERDEM4086...1611 20.0-3.3
KÜÇÜK SALİHA BUSE4289...1276 31.03
EKİNCİ BERKAY3699...1828 40.0-3.3
SALHAN ERHAN4976...1276 51.03
ÖZSOY DAMLA4772...1547 60.511.7
Soyad AdTURAN ASIM UKD2048Toplam UKD Değişimi-8.85
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MUSTAFA1030...1276 11.01.5
GEZER YIĞIT EMIN1039...1393 20.0-13.35
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1834 31.03.45
DOĞAN ŞEVVAL5737...1868 40.5-3.6
ATALAY UTKU1982...1276 51.01.5
ŞAR CAN1819...1666 61.01.65
Soyad AdYEŞİL ARDA UKD1386Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÜN BILAL2430...1276 11.02.5
KARATAŞ KUTAY3354...1909 20.0-2.75
KIYAL ERENCAN1912...1276 31.02.5
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SİNAN3493...1812 40.0-2.75
ÖNER CANER3689...1276 51.02.5
TÜRKKAN ECE5631...1628 60.0-5
Soyad AdÖZSOY DAMLA UKD1547Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MIRAL SALIH3487...1276 11.02.5
SALHAN ERHAN4976...1276 21.02.5
ÇELIK MUHAMMET5066...1276 31.02.5
KABACA ERDEM4086...1611 40.52.25
EKİNCİ BERKAY3699...1828 50.0-4
YEŞİL AZRA1007...1151 60.5-9.75
Soyad AdKOÇ AYLIN UKD1628Toplam UKD Değişimi27.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELIK MUSTAFA1027...1276 11.02
COŞKUN ATAKAN1276...1276 21.02
ŞENGÜL KADIR EMRE4843...1276 31.02
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1849 40.55.6
BAYINDIR KUZEY5280...1765 51.013.6
KAYA MEHMET YİĞİT4524...1198 61.02.2
Soyad AdTÜRKKAN ECE UKD1628Toplam UKD Değişimi11.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENIZ YUNUS1027...1276 11.02
AKKUŞ EREN EGE4067...1276 21.02
AYDIN MEHMET FIRAT3790...1276 31.02
KARATAŞ KUTAY3354...1909 40.56.8
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SİNAN3493...1812 50.0-5.2
YEŞİL ARDA1007...1386 61.04
Soyad AdDOĞAN ŞEVVAL UKD1868Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TALIPOGLU ALICAN3913...1276 11.02
ÖNER CANER3689...1276 21.02
AKGÜL YASIN4880...1276 31.02
TURAN ASIM4473...2048 40.54.8
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1834 50.5-1
GEZER YIĞIT EMIN1039...1393 61.02.2
Soyad AdKABACA ERDEM UKD1611Toplam UKD Değişimi22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNLÜ EREN2189...1276 11.02
YEŞİL AZRA1007...1151 21.02.2
EKİNCİ BERKAY3699...1828 31.015.6
ÖZSOY DAMLA4772...1547 40.5-1.8
ADIGÜZEL TIMUÇIN5254...1276 51.02
KÜÇÜK SALİHA BUSE4289...1276 61.02
Soyad AdSALMAN İLHAN SERHAT UKD1849Toplam UKD Değişimi10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MIRAL ENES TALHA2928...1276 11.02
KAYA MEHMET YİĞİT4524...1198 21.02.2
BAYINDIR KUZEY5280...1765 31.07.6
KOÇ AYLIN5400...1628 40.5-5.6
ATA ONUR ETHEM4578...1160 51.02.2
YILDIZ SAMET2908...1276 61.02
Soyad AdŞAR CAN UKD1666Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜL YASIN4880...1276 11.02
ŞAR SİNAN4265...1047 20.5-7.8
GEZER YIĞIT EMIN1039...1393 31.03.4
ATALAY UTKU1982...1276 41.02
ÖZÇELIK MUSTAFA1027...1276 51.02
TURAN ASIM4473...2048 60.0-2.2
Soyad AdKARATAŞ KUTAY UKD1909Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA RIDVAN2139...1276 11.02
YEŞİL ARDA1007...1386 21.02.2
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SİNAN3493...1812 30.5-2.6
TÜRKKAN ECE5631...1628 40.5-6.8
ALAYLI YUSUF1471...1187 51.02.2
KIYAL ERENCAN1912...1276 61.02
Soyad AdKAYA MEHMET YİĞİT UKD1198Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ MUSTAFA6094...1276 11.03
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1849 20.0-3.3
YILDIZ SAMET2908...1276 31.03
BAYINDIR KUZEY5280...1765 40.0-3.3
AKKUŞ EREN EGE4067...1276 51.03
KOÇ AYLIN5400...1628 60.0-3.3
Soyad AdŞAR SİNAN UKD1047Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞ RIDVAN EFE1327...1276 11.03
ŞAR CAN1819...1666 20.511.7
UMAY HALIL IBRAHIM2788...1276 31.03
ZEREN YUNUS EMRE1365...1276 41.03
KAYA RIDVAN2139...1276 51.03
ÖZÇELIK MUSTAFA1027...1276 61.03
Soyad AdGEZER YIĞIT EMIN UKD1393Toplam UKD Değişimi17.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER MERTCAN3671...1276 11.02.5
TURAN ASIM4473...2048 21.022.25
ŞAR CAN1819...1666 30.0-4.25
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1834 40.0-2.75
KELEŞ RIDVAN EFE1327...1276 51.02.5
DOĞAN ŞEVVAL5737...1868 60.0-2.75
Soyad AdEKİNCİ BERKAY UKD1828Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT MEHMET ALI4996...1276 11.02
ADIGÜZEL TIMUÇIN5254...1276 21.02
KABACA ERDEM4086...1611 30.0-15.6
YEŞİL AZRA1007...1151 41.02.2
ÖZSOY DAMLA4772...1547 51.03.2
ÜNLÜ EREN2189...1276 61.02
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014