EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

18 Mart Çanakkale Şehitleri ve Zaferi Satranç Turnuvası - Bucak / 26.03.2017 / BURDUR UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ADEM ALPEREN OZTOP2685...103401.05.2017
AKİF MERT KARACA3022...128901.05.2017
BATUHAN CELİK2948...116501.05.2017
CEM CAĞLAR1009...118601.05.2017
DENİZ KAYA2415...115601.05.2017
EYMEN KAAN KURT2046...107101.05.2017
FATIMA ALEYNA BAŞARAN1101...101101.05.2017
FATMA SUDE ALGÜL1175...108601.05.2017
HAMZA KAĞAN BOZKURT2227...105901.05.2017
HASAN EMİR CETİNKAYA1272...103301.05.2017
HÜSEYİN OĞUZ OĞAN1014...109401.05.2017
İLAYDA AVCI1048...104901.05.2017
İSMAİL ENES ALTINKAYNAK1004...116601.05.2017
KADİR KEREM OZEN1067...104701.05.2017
MEHMET ALİ CAKIR1171...103101.05.2017
MUHAMMET EREN GÜLEÇ2166...113601.05.2017
MUHAMMET OZMEN1030...108101.05.2017
MUSTAFA SELİM AYDIN1217...115001.05.2017
OĞUZHAN DEMİR2023...114201.05.2017
SAİD ALTUN1056...102801.05.2017
SERKAN OZMEN1942...118101.05.2017
ÜMMÜGÜLSÜM BAŞTAŞ1050...104901.05.2017
YAHYA DİKMEN2799...105001.05.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ALGÜL FATMA SUDE1175...11077
ALTINKAYNAK İSMAİL ENES1004...12374
ALTUN SAİD1056...10287
AVCI İLAYDA1048...10826
AYDIN MUSTAFA SELİM1217...11177
BAŞARAN FATIMA ALEYNA1101...10115
BAŞTAŞ ÜMMÜGÜLSÜM1050...10496
BOZKURT HAMZA KAĞAN2227...10216
CAĞLAR CEM1009...11315
CAKIR MEHMET ALİ1171...10316
CELİK BATUHAN2948...11655
CETİNKAYA HASAN EMİR1272...10336
CINAR MEHMET2972...10444
DEMİR OĞUZHAN2023...10355
DİKMEN YAHYA2799...10505
GÜLEÇ MUHAMMET EREN2166...10907
KARACA AKİF MERT3022...12426
KAYA DENİZ2415...11565
KURT EYMEN KAAN2046...10717
OĞAN HÜSEYİN OĞUZ1014...11165
OZEN KADİR KEREM1067...10654
OZMEN MUHAMMET1030...10815
OZMEN SERKAN1942...11815
OZTOP ADEM ALPEREN2685...10345
SAHİN TALHA MANSUR1005...10944
TAKTAK MUHAMMET ENES1006...10004

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdYİĞİT MUHAMMET BERKE UKD1114Toplam UKD Değişimi58.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN MEHMET BUĞRA1426...822 11.03
ELMAS FEVZİ EMİR1047...822 21.03
AVCI MEHMET2102...822 31.03
AYDIN MUSTAFA SELİM1217...822 41.03
TURHAN SERRA1042...1149 51.016.5
TOSUN ARDA1040...1076 61.013.5
DEMİR SELMAN1412...1153 71.016.5
Soyad AdKALYON HÜSEYİN UKD1244Toplam UKD Değişimi42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCAN GÜLHAN2286...837 11.03
BAYAR HÜSEYİN2038...1021 21.06.6
KOLA MUHAMMED GÖRKEM2688...1085 31.08.7
ERSOY HALİL İBRAHİM1716...1116 41.09.9
GÖKMEN MUHAMMET1906...1220 51.014.1
Soyad AdYILDIZ MUHAMMET CİHAN UKD1355Toplam UKD Değişimi25.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM BARIŞ KARATAY1654...869 21.02.5
UNLÜ EFE1005...1157 31.06
YALÇIN SAFA1022...1234 41.08.5
SAHİN CEREN1648...1243 51.08.75
Soyad AdERÇİN MEHMET TOPRAK UKD1094Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞILDAK BERİN3409...810 11.03
KARACA AKİF MERT3022...810 20.50
KARAKAYA ALİHAN2092...810 31.03
YİĞİT UFUK3702...810 41.03
KURT EYMEN KAAN2046...810 51.03
CAKIR MEHMET ALİ1171...810 61.03
KETEN İLBER1556...1096 71.015
Soyad AdYALÇIN ZAFER UKD1146Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
INCİ MUHAMMET1052...822 11.03
DEMİR SELMAN1412...1153 20.50.3
AKMAN HASAN1051...822 31.03
ALGÜL FATMA SUDE1175...822 41.03
SONKAYA BÜLENT1204...1036 51.010.5
YILMAZ DORUK EMİR1054...1159 60.50.6
TOSUN ARDA1040...1076 71.012
Soyad AdTOSUN LÜTFİ MERT UKD1223Toplam UKD Değişimi43.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER SÜLEYMAN ALPEREN2689...837 11.03
DAĞLI MURAT1853...837 21.03
UNEY ÖMER2172...1034 31.07.5
TURAN BUĞRA1950...1286 41.017.7
ACET AKİF2656...1151 51.012
Soyad AdGULAN TOLGA AZİZ UKD1141Toplam UKD Değişimi43.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞTU OZAN2788...869 11.03
SAMAK ABDULKADİR1134...869 21.03
OĞAN HÜSEYİN OĞUZ1014...869 31.03
GÖKÇE KASIM1511...1295 41.021.3
OREN MUSTAFA1030...1104 51.013.5
Soyad AdKARAGÖZ NEVA UKD1151Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKOL UMUT İPEK2041...810 11.03
AKYOL MEVLÜT1277...810 21.03
UYSAL SADIK EREN2707...810 31.03
CAKIR MEHMET ALİ1171...810 41.03
GÖK ALİ İHSAN KAAN3228...810 51.03
KETEN İLBER1556...1096 61.012.6
KARACA AKİF MERT3022...810 70.0-3
Soyad AdARSLAN ALİ EMİR UKD1071Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAY RAMAZAN1038...822 21.03
CELİK BATUHAN2948...822 30.0-3
BOZKURT HAMZA KAĞAN2227...822 51.03
AYDIN MUSTAFA SELİM1217...822 61.03
ULUSAN FATMA SELAY1041...1141 71.018
Soyad AdTURAN BUĞRA UKD1286Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAŞKAYA MEHMET2758...837 11.03
AYDOĞDU ZÜHRA2607...837 21.03
UNVEREN SEFA FURKAN2347...1110 31.08.1
TOSUN LÜTFİ MERT1217...1223 40.0-17.7
GÜNEŞ ALPEREN1182...1076 51.06.9
Soyad AdYALÇIN SAFA UKD1234Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ AYTEN1037...869 11.03
OZMEN MUHAMMET1030...869 21.03
ALTINKAYNAK İSMAİL ENES1004...869 31.03
YILDIZ MUHAMMET CİHAN1622...1355 40.0-10.2
CAĞLAR CEM1009...869 51.03
Soyad AdARMUTCU GÖRKEM UKD1024Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYABAŞ DOĞAN MEVLÜT1051...822 11.03
GÜVEN MURAT1054...822 21.03
TALAYMAN İSMAİL BERA1054...822 31.03
KÖK SİNEM UTKU1039...822 41.03
DEMİR SELMAN1412...1153 50.0-9.9
BAŞTAŞ ÜMMÜGÜLSÜM1050...822 61.03
TURHAN SERRA1042...1149 71.020.1
Soyad AdERSOY HALİL İBRAHİM UKD1116Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR OĞUZHAN2023...837 21.03
YILMAZ BEYZA3471...837 31.03
KALYON HÜSEYİN3093...1244 40.0-9.9
YUMUK ERKAN1041...1002 51.010.2
Soyad AdSAHİN CEREN UKD1243Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZEN KADİR KEREM1067...869 21.03
CAĞLAR CEM1009...869 41.03
YILDIZ MUHAMMET CİHAN1622...1355 50.0-10.5
Soyad AdKURT ALPEREN UKD1049Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZIL ZEYNEP SUDE3784...822 21.03
YAVUZ MEHMET1820...822 31.03
YILMAZ DORUK EMİR1054...1159 40.0-10.5
KÖK SİNEM UTKU1039...822 51.03
CETİNKAYA HASAN EMİR1272...822 61.03
ERGUN CEYLİN ECE1047...1100 71.017.1
Soyad AdGÖKÇE KASIM UKD1295Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZDOĞAN FURKAN1813...869 21.03
OREN MUSTAFA1030...1104 31.07.5
GULAN TOLGA AZİZ1008...1141 40.0-21.3
BAŞARAN FATIMA ALEYNA1101...869 51.03
Soyad AdGÖKMEN MUHAMMET UKD1220Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ABDULBAKİ3161...837 11.03
CALIŞKAN ZEHRA2170...837 21.03
AKAR HASAN1026...837 31.03
TOPALAK YASİN2050...1085 41.09.6
KALYON HÜSEYİN3093...1244 50.0-14.1
Soyad AdDEMİR SELMAN UKD1153Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN ZAFER1236...1146 20.5-0.3
AVCI AHMET1053...822 31.03
TUTUM SUEDA1043...822 41.03
ARMUTCU GÖRKEM2500...1024 51.09.9
CELİK BATUHAN2948...822 61.03
YİĞİT MUHAMMET BERKE1042...1114 70.0-16.5
Soyad AdGÜLEÇ MUSTAFA BURAK UKD1121Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOŞAR MAHMUT AHMET1032...869 11.03
SAHİN METEAN1018...869 21.03
CAĞLAR CEM1009...869 30.0-3
SAHİN TALHA MANSUR1005...869 41.03
OĞAN HÜSEYİN OĞUZ1014...869 51.03
Soyad AdYILMAZ DORUK EMİR UKD1159Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
INAL MUHAMMED BEKİRHAN1057...822 11.03
CETİNKAYA HASAN EMİR1272...822 21.03
ALTUN SAİD1056...822 31.03
KURT ALPEREN1038...1049 41.010.5
TOSUN ARDA1040...1076 50.0-18.3
YALÇIN ZAFER1236...1146 60.5-0.6
Soyad AdKARACA TAHSİN GİRAY UKD1227Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞAN HÜSEYİN OĞUZ1014...869 20.0-3
OZMEN MUHAMMET1030...869 31.03
KOŞAR SEMANUR1008...1168 41.012.6
CINAR MEHMET2972...869 51.03
Soyad AdKETEN İLBER UKD1096Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK SELİN3341...810 11.03
INAN ABDUSSAMET2527...810 21.03
MURTAZA CEYHUN1474...810 31.03
OZDAŞ OSMAN UMUT1272...810 41.03
GÜMÜŞ ENES ALPEREN2455...810 51.03
KARAGÖZ NEVA3646...1151 60.0-12.6
ERÇİN MEHMET TOPRAK3112...1094 70.0-15
Soyad AdKOLA MUHAMMED GÖRKEM UKD1085Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYIN EMRE3668...837 11.03
KOÇ ONUR ALP3744...837 21.03
KALYON HÜSEYİN3093...1244 30.0-8.7
UNLÜ BURAK2101...837 41.03
TOPALAK YASİN2050...1085 51.015
Soyad AdCETİNKAYA MUHAMMED TALHA UKD1215Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR OĞUZHAN2023...837 10.0-3
KAYA DENİZ2415...837 21.03
KARAOĞLU METEHAN1744...837 31.03
OZTOP ADEM ALPEREN2685...837 41.03
KOÇ ONUR ALP3744...837 51.03
Soyad AdTOSUN ARDA UKD1076Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLTEKİN NURSİMA1102...822 21.03
OZDEMİR CELAL1211...822 31.03
AVCI İLAYDA1048...822 41.03
YILMAZ DORUK EMİR1054...1159 51.018.3
YİĞİT MUHAMMET BERKE1042...1114 60.0-13.5
YALÇIN ZAFER1236...1146 70.0-12
Soyad AdUNLÜ EFE UKD1157Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZCAN MÜRİDE1036...869 11.03
SIMŞEK ASİYE1016...869 21.03
YILDIZ MUHAMMET CİHAN1622...1355 30.0-7.2
DURAN BURAK1725...869 41.03
TAKTAK MUHAMMET ENES1006...869 51.03
Soyad AdSONKAYA BÜLENT UKD1036Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEDİKLİ ARAL DEMİREL3709...822 21.03
BAŞTAŞ ÜMMÜGÜLSÜM1050...822 31.03
CELİK BATUHAN2948...822 40.50
YALÇIN ZAFER1236...1146 50.0-10.5
ÖZTOP AYŞE ASLIHAN1054...1275 61.024
ALGÜL FATMA SUDE1175...822 70.50
Soyad AdACET AKİF UKD1151Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA DENİZ2415...837 10.50
YUMUK ERKAN1041...1002 21.09
YUMUK EMİRKAN1041...1000 31.09
AKAR HASAN1026...837 41.03
TOSUN LÜTFİ MERT1217...1223 50.0-12
Soyad AdTURHAN SERRA UKD1149Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN HALİL TOPRAK1444...822 11.03
DÜZ BİLGE1043...822 21.03
ARLI ADEM EMİR1056...822 31.03
ALTIN YUSUF1045...1006 41.09.3
YİĞİT MUHAMMET BERKE1042...1114 50.0-16.5
AVCI İLAYDA1048...822 61.03
ARMUTCU GÖRKEM2500...1024 70.0-20.1
Soyad AdTOPALAK YASİN UKD1085Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZMEN SERKAN1942...837 11.03
EFE BAYRAM2488...837 21.03
GÜNEŞ ALPEREN1182...1076 31.014.7
GÖKMEN MUHAMMET1906...1220 40.0-9.6
KOLA MUHAMMED GÖRKEM2688...1085 50.0-15
Soyad AdKOŞAR SEMANUR UKD1168Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULAK RAŞİT1008...869 11.03
SAHİN TALHA MANSUR1005...869 20.50
CAĞLIK CELAL1030...1029 31.09.3
KARACA TAHSİN GİRAY1033...1227 40.0-12.6
AKTAN MEHMET HÜSREV1010...869 51.03
Soyad AdUNVEREN SEFA FURKAN UKD1110Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZTOP ADEM ALPEREN2685...837 11.03
KARAOĞLU METEHAN1744...837 21.03
TURAN BUĞRA1950...1286 30.0-8.1
UNEY ÖMER2172...1034 41.012
OZMEN SERKAN1942...837 50.0-3
Soyad AdERGUN CEYLİN ECE UKD1100Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKİZ HATİCE YAREN1050...822 21.03
AVCI İLAYDA1048...822 30.0-3
INCİ MUHAMMET1052...822 41.03
ALTIN YUSUF1045...1006 61.011.1
KURT ALPEREN1038...1049 70.0-17.1
Soyad AdOREN MUSTAFA UKD1104Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU OSMAN BUĞRA1036...869 11.03
TAKTAK MUHAMMET ENES1006...869 21.03
GÖKÇE KASIM1511...1295 30.0-7.5
OZEN KADİR KEREM1067...869 41.03
GULAN TOLGA AZİZ1008...1141 50.0-13.5
Soyad AdALTIN YUSUF UKD1006Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MATUR RAVZA1044...822 21.03
ULUSAN FATMA SELAY1041...1141 31.020.4
TURHAN SERRA1042...1149 40.0-9.3
ERGUN CEYLİN ECE1047...1100 60.0-11.1
CETİN CEYLİN1053...822 71.03
Soyad AdYUMUK ERKAN UKD1002Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEKİŞ HACI AHMET1750...837 11.03
ACET AKİF2656...1151 20.0-9
DEMİRCAN GÜLHAN2286...837 31.03
EFE BAYRAM2488...837 41.03
ERSOY HALİL İBRAHİM1716...1116 50.0-10.2
Soyad AdGÜNEŞ ALPEREN UKD1076Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKELİ NUR DENİZ2695...837 11.03
UNEY VEHRİ NUR2738...837 21.03
TOPALAK YASİN2050...1085 30.0-14.7
YILMAZ BEYZA3471...837 41.03
TURAN BUĞRA1950...1286 50.0-6.9
Soyad AdULUSAN FATMA SELAY UKD1141Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMAZ BEYZA3713...822 21.03
ALTIN YUSUF1045...1006 30.0-20.4
GÜLTEKİN NURSİMA1102...822 41.03
CETİN CEYLİN1053...822 51.03
AVCI MEHMET2102...822 61.03
ARSLAN ALİ EMİR3613...1071 70.0-18
Soyad AdYUMUK EMİRKAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UNEY ÖMER2172...1034 10.0-13.5
GÜLER SÜLEYMAN ALPEREN2689...837 21.03
ACET AKİF2656...1151 30.0-9
DAŞKAYA MEHMET2758...837 41.03
EFE BAYRAM2488...837 51.03
Soyad AdUYSAL EZGİNAZ EDA UKD1217Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINKAYNAK İSMAİL ENES1004...869 20.0-3
OZCAN MÜRİDE1036...869 31.03
CINAR MEHMET2972...869 40.0-3
DURAN BURAK1725...869 51.03
Soyad AdUNEY ÖMER UKD1034Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YUMUK EMİRKAN1041...1000 11.013.5
AKTAN SAFA MİTHAT1918...837 21.03
TOSUN LÜTFİ MERT1217...1223 30.0-7.5
UNVEREN SEFA FURKAN2347...1110 40.0-12
DAĞLI MURAT1853...837 50.50
Soyad AdÖZTOP AYŞE ASLIHAN UKD1275Toplam UKD Değişimi-35.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN İREM1054...822 11.03
CETİN CEYLİN1053...822 21.03
ALGÜL FATMA SUDE1175...822 30.50
YAŞAR MURAT CAN1039...1064 40.0-23.1
OZTOP GÜLNİHAL AYŞE1038...822 51.03
SONKAYA BÜLENT1204...1036 60.0-24
KALKAN MEHMET BUĞRA1426...822 71.03
Soyad AdBAYAR HÜSEYİN UKD1021Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALYON HÜSEYİN3093...1244 20.0-6.6
UNEY VEHRİ NUR2738...837 30.50
KAYA DENİZ2415...837 40.0-3
KARAOĞLU METEHAN1744...837 50.50
Soyad AdYAŞAR MURAT CAN UKD1064Toplam UKD Değişimi23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA ZAİD NURSİ1054...822 11.03
EVECEN EBRAR1055...822 21.03
AYDIN MUSTAFA SELİM1217...822 30.0-3
ÖZTOP AYŞE ASLIHAN1054...1275 41.023.1
BAŞTAŞ ÜMMÜGÜLSÜM1050...822 50.0-3
INCİ MUHAMMET1052...822 61.03
BOZKURT HAMZA KAĞAN2227...822 70.0-3
Soyad AdOZDEMİR TUNAHAN UKD1069Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZEN KADİR KEREM1067...869 10.0-3
KULAK RAŞİT1008...869 21.03
UNLÜ MERT1031...869 31.03
Soyad AdKAYA MEDİNE SILA UKD1000Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZIL ZEYNEP SUDE3784...822 10.0-3
DALCALI ŞEVVAL SENA2678...822 21.03
KARACA ZAİD NURSİ1054...822 41.03
CELİK BATUHAN2948...822 50.0-3
KÖK SİNEM UTKU1039...822 61.03
AYDIN MUSTAFA SELİM1217...822 70.0-3
Soyad AdCAĞLIK CELAL UKD1029Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEMİZ BEYZA1015...869 11.03
YILMAZ MEVLÜT EFE1070...869 20.50
KOŞAR SEMANUR1008...1168 30.0-9.3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014