EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Eğitim Bir-Sen Açık Satranç Turnuvası / 29.05.2011 / TOKAT UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET DURAN TIKAÇ5373...133601.06.2011
AHMET OZAN AKINCI1694...107001.06.2011
COŞKUN EGEMEN ATEŞ2770...139101.06.2011
MURAT CENGIZ1378...158301.06.2011
NIZAMETTIN ZORLU4110...139301.06.2011
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKBAŞ FIRAT3766...12286
AKINCI AHMET OZAN1694...10237
ATEŞ COŞKUN EGEMEN2770...12775
CENGIZ MURAT1378...15837
GÖKÇE SERKAN2846...11476
TIKAÇ AHMET DURAN5373...12707
YILMAZ HÜSEYIN3307...10225
ZORLU NIZAMETTIN4110...13927

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdAĞURLU FATIH SELAMI UKD1531Toplam UKD Değişimi64
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBAŞ FIRAT3766...1139 11.02.75
BEK EMIR5181...1856 20.0-3.25
YILMAZ HÜSEYIN3307...1139 31.02.75
TÜRKMEN MELIH1694...1445 41.09.5
BAYAV ONURHAN1257...1692 51.017.75
BINGÖLOĞLU FURKAN3148...1655 61.016.75
BITEKER MERDAN1385...1693 71.017.75
Soyad AdKOÇAK BURHAN UKD1485Toplam UKD Değişimi59.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜNEŞ GÖKHAN1528...1139 11.02.75
BITEKER MERDAN1385...1693 20.56.75
CENGIZ MURAT1378...1139 30.5-9.75
ZENGİN MURAT2695...1139 41.02.75
YILMAZ SERKAN1198...1564 51.015.25
BEK EMIR5181...1856 61.022.25
BAYAV ONURHAN1257...1692 71.019.25
Soyad AdBITEKER MERDAN UKD1693Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM ABDULKADIR1468...1139 11.02.2
KOÇAK BURHAN2824...1485 20.5-5.4
YÜZER MURAT4862...1100 31.02.2
ATEŞ MUSTAFA SALIH2765...1259 41.02.2
BEK EMIR5181...1856 51.014.4
CENGIZ MURAT1378...1139 61.02.2
AĞURLU FATIH SELAMI2890...1531 70.0-14.2
Soyad AdBEK EMIR UKD1856Toplam UKD Değişimi-14.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRKAYA AYHAN3744...1130 11.02.2
AĞURLU FATIH SELAMI2890...1531 21.02.6
AKIN SERKAN1694...1439 31.02.2
KARAKÖSELI ŞEFIK2881...1790 41.08.2
BITEKER MERDAN1385...1693 50.0-14.4
KOÇAK BURHAN2824...1485 60.0-17.8
GÜNGÖR SEZAI3101...1414 71.02.2
Soyad AdAKIN SERKAN UKD1439Toplam UKD Değişimi32.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN MECIT3901...1139 11.03.75
BAYAV ONURHAN1257...1692 21.020.25
BEK EMIR5181...1856 30.0-2.75
YILMAZ SERKAN1198...1564 40.0-8.25
AKBAŞ FIRAT3766...1139 51.03.75
TÜRKMEN MELIH1694...1445 61.012.75
YÜZER MURAT4862...1100 71.03
Soyad AdTERECI HALIL UKD1799Toplam UKD Değişimi-17.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜZER MURAT4862...1100 10.5-7.8
BINGÖLOĞLU MUHAMMED3147...1438 21.02.2
BAYAV ONURHAN1257...1692 30.0-13
ŞAHIN MEHMET2126...1600 41.04.8
ATEŞ MUSTAFA SALIH2765...1259 50.5-7.8
ATEŞ COŞKUN EGEMEN2770...1139 61.02.2
CENGIZ MURAT1378...1139 71.02.2
Soyad AdBINGÖLOĞLU FURKAN UKD1655Toplam UKD Değişimi-24.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVUT AHMET2876...1139 11.02.2
TÜRKMEN MELIH1694...1445 21.04.6
ATEŞ MUSTAFA SALIH2765...1259 30.5-7.8
CENGIZ MURAT1378...1139 40.0-17.8
ZORLU NIZAMETTIN4110...1139 51.02.2
AĞURLU FATIH SELAMI2890...1531 60.0-13.4
DURAN HASAN2678...1475 71.05.2
Soyad AdBAYAV ONURHAN UKD1692Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TIKAÇ AHMET DURAN5373...1139 11.02.2
AKIN SERKAN1694...1439 20.0-16.2
TERECI HALIL3072...1799 31.013
GÜNGÖR SEZAI3101...1414 41.03.4
AĞURLU FATIH SELAMI2890...1531 50.0-14.2
DURAN HASAN2678...1475 61.04.4
KOÇAK BURHAN2824...1485 70.0-15.4
Soyad AdYILMAZ SERKAN UKD1564Toplam UKD Değişimi-38.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM EMRE3079...1139 11.02.75
CENGIZ MURAT1378...1139 20.0-22.25
ATEŞ COŞKUN EGEMEN2770...1139 31.02.75
AKIN SERKAN1694...1439 41.08.25
KOÇAK BURHAN2824...1485 50.0-15.25
GÜNGÖR SEZAI3101...1414 60.0-17.5
TIKAÇ AHMET DURAN5373...1139 71.02.75
Soyad AdATEŞ MUSTAFA SALIH UKD1259Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALMA TUNAHAN3873...1139 11.010.2
BINGÖLOĞLU FURKAN3148...1655 30.511.7
BITEKER MERDAN1385...1693 40.0-3.3
TERECI HALIL3072...1799 50.511.7
ZORLU NIZAMETTIN4110...1139 60.0-19.8
GÖKÇE SERKAN2846...1139 71.010.2
Soyad AdGÜNGÖR SEZAI UKD1414Toplam UKD Değişimi34.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZORLU NIZAMETTIN4110...1139 11.04.25
ŞAHIN MEHMET2126...1600 21.018.5
KARAKÖSELI ŞEFIK2881...1790 30.0-2.75
BAYAV ONURHAN1257...1692 40.0-4.25
GÖKÇE SERKAN2846...1139 51.04.25
YILMAZ SERKAN1198...1564 61.017.5
BEK EMIR5181...1856 70.0-2.75
Soyad AdTÜRKMEN MELIH UKD1445Toplam UKD Değişimi-14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ HÜSEYIN3307...1139 11.03.5
BINGÖLOĞLU FURKAN3148...1655 20.0-5.75
GÖKÇE SERKAN2846...1139 31.03.5
AĞURLU FATIH SELAMI2890...1531 40.0-9.5
TIKAÇ AHMET DURAN5373...1139 51.03.5
AKIN SERKAN1694...1439 60.0-12.75
AKBAŞ FIRAT3766...1139 71.03.5
Soyad AdYÜZER MURAT UKD1100Toplam UKD Değişimi51
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERECI HALIL3072...1799 10.511.7
GÖKÇE SERKAN2846...1139 21.016.5
BITEKER MERDAN1385...1693 30.0-3.3
TIKAÇ AHMET DURAN5373...1139 41.016.5
DURAN HASAN2678...1475 50.0-3.3
YILMAZ HÜSEYIN3307...1139 61.016.5
AKIN SERKAN1694...1439 70.0-3.6
Soyad AdDURAN HASAN UKD1475Toplam UKD Değişimi-16.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMIZEL HARUN5883...1139 11.03
KARAKÖSELI ŞEFIK2881...1790 20.0-3.5
AKBAŞ FIRAT3766...1139 31.03
ZORLU NIZAMETTIN4110...1139 40.5-9.5
YÜZER MURAT4862...1100 51.02.75
BAYAV ONURHAN1257...1692 60.0-5.5
BINGÖLOĞLU FURKAN3148...1655 70.0-6.5
Soyad AdŞAHIN MEHMET UKD1600Toplam UKD Değişimi-38.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKINCI AHMET OZAN1694...1139 11.02.2
GÜNGÖR SEZAI3101...1414 20.0-14.8
TIKAÇ AHMET DURAN5373...1139 30.0-17.8
TERECI HALIL3072...1799 40.0-4.8
UZUN MECIT3901...1139 51.02.2
ZENGİN MURAT2695...1139 61.02.2
ZORLU NIZAMETTIN4110...1139 70.5-7.8
Soyad AdKARAKÖSELI ŞEFIK UKD1790Toplam UKD Değişimi-18.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MEHMET4167...1007 11.02.2
DURAN HASAN2678...1475 21.02.8
GÜNGÖR SEZAI3101...1414 31.02.2
BEK EMIR5181...1856 40.0-8.2
CENGIZ MURAT1378...1139 50.0-17.8
Soyad AdBINGÖLOĞLU MUHAMMED UKD1438Toplam UKD Değişimi-20.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CENGIZ MURAT1378...1139 10.0-21.25
TERECI HALIL3072...1799 20.0-2.75
AKGÜNEŞ GÖKHAN1528...1139 31.03.75
Soyad AdACUNER CELIL KERIM UKD1571Toplam UKD Değişimi2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ COŞKUN EGEMEN2770...1139 11.02.75
Soyad AdDEMIRKAYA AYHAN UKD1130Toplam UKD Değişimi-32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEK EMIR5181...1856 10.0-3.3
AKBAŞ FIRAT3766...1139 20.0-14.7
ZORLU NIZAMETTIN4110...1139 30.0-14.7
Soyad AdYILMAZ MEHMET UKD1007Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKÖSELI ŞEFIK2881...1790 10.0-3.3
Soyad AdKARACA GENCAY UKD1277Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKÇE SERKAN2846...1139 10.0-20.7
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014