EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

2017-2018 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası / 26.01.2018 / ANTALYA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ADA AYSIN ÇETINASLAN7770...106201.02.2018
AHMET KAYRA TOKLU4313...113501.02.2018
ALARA CAMBAZ2735...119001.02.2018
ALİ ARDA YİĞİT4503...116401.02.2018
ALİ İBRAHİM SEZER1358...106201.02.2018
ALİ MERT TAŞKIRMAZ3584...107901.02.2018
ARAS EFE GÜNGÖRMÜŞ2012...101201.02.2018
ARDA KARAÇAY2307...116201.02.2018
ARDA KÖLE7770...108801.02.2018
ARDA YILDIZ3172...122601.02.2018
ATAKAN SELVİ3961...101901.02.2018
AYAZ ŞAŞKIN6701...100401.02.2018
AYŞE BETÜL KIZIL6434...102001.02.2018
BATIN TUGAN1413...117201.02.2018
BEYZA DALLI1081...110801.02.2018
BİLGE DORA NAÇTURHAN1395...108001.02.2018
BUGRAHAN YAGIZ SAHBAZ1243...111301.02.2018
BULUT KÖRHASAN4472...102601.02.2018
BURAK BERA BOZKURT6050...118901.02.2018
BURAK GÜNDÜZ1154...115401.02.2018
BURAK KAYMAK2073...111701.02.2018
CAN AKYILDIZ2644...105401.02.2018
CAN ALİBEYOĞLU2459...101101.02.2018
CAN ÇAĞLAR KAYMAK2225...102801.02.2018
CENGİZHAN SARI1022...109301.02.2018
CENKER KOÇ1932...103201.02.2018
CEYLİN YÜRÜK3737...123001.02.2018
ÇAĞAN ÖZTÜRK1451...116701.02.2018
ÇINAR BAYRAM2829...102201.02.2018
DEFNE DURAN1803...101601.02.2018
DEMİR ÖZBULUT1813...104201.02.2018
DENIZ SÜVARI4678...100201.02.2018
DESTİNA ÇINAY ÇİKA7770...122601.02.2018
DORUK BOYACIGİL7770...117701.02.2018
DURU AĞCA1386...107901.02.2018
ECRİN TÜRK4959...102301.02.2018
ELA HANZADE YILDIZ5412...107301.02.2018
ELİF ECEM ÇAKAR1590...108001.02.2018
ELİF SERRA DEĞİRMENCİ2096...112501.02.2018
EMİR ÖZGÜR2536...107301.02.2018
EMRE ŞEB7770...110501.02.2018
ESER EFE ERKAÇAN1510...102101.02.2018
ESMA PINAR FIDAN1379...102001.02.2018
EVRİM DİLA YILDIZ1373...103401.02.2018
EYLÜL MUSLU3272...106201.02.2018
GÖKAY SERBES1937...114601.02.2018
GÖKBERK BAYKAL1471...105201.02.2018
GÖKTÜRK AYDIN ÇANKAYA4174...105901.02.2018
GÜNER İNSEL3527...106001.02.2018
GÜNEŞ AKBULUT1955...102401.02.2018
HİKMET ONUR TUĞLU1261...100801.02.2018
HÜSEYİN TOPRAK FİDAN1968...113001.02.2018
ILKER SALIH SABAN1148...105701.02.2018
İBRAHİM CAN UZUNÇAY4245...100001.02.2018
İBRAHİM ERKİN KAYA5332...108301.02.2018
İSMAİL EREN MİDEM7770...106501.02.2018
KADİR EFE ERMEMİŞ3876...123801.02.2018
KAYLA NİL ZEYBEK5590...105901.02.2018
KIVANÇ HİSAR1833...101801.02.2018
MEHMET ALİ CAN1414...107501.02.2018
MEHMET SOYLU4098...115201.02.2018
MELİS KILIÇ3126...122901.02.2018
METİN KUBİLAY ZIHLI3953...115101.02.2018
MUHAMMED KERİM ÖZTÜRK1959...101201.02.2018
MUSTAFA DUMAN6584...121801.02.2018
MUTTAKİ TAHA TEKİN4736...101201.02.2018
NAZIM BORA UĞURHAN4247...106301.02.2018
NEHİR İPEK MEMİŞ1536...115201.02.2018
NEHİR KUZÖREN2422...120501.02.2018
NISAN DAMLA TOPÇU1108...101701.02.2018
OĞUZ CAN KIRKGÖZ4756...103501.02.2018
ÖMER SELÇUK4908...100901.02.2018
SAFİYE DOĞA DEMİRHAN5585...115401.02.2018
SENA SİNANOĞLU2574...106301.02.2018
SEVER EZGİ AYDINLI1851...102801.02.2018
TAMAY İRFANOĞLU7770...124501.02.2018
TAMER FURKAN TUNCER1020...110501.02.2018
TUGRA ISTILLOZLU7770...117301.02.2018
TUĞBERK BARDAK7770...129501.02.2018
TUĞRA VURANA7770...126701.02.2018
TUNA ÇALIŞKAN6731...109001.02.2018
UĞUR BATU KARA6005...114501.02.2018
ULAŞ NİSAN2221...107701.02.2018
YAĞMUR KUZU7770...106001.02.2018
YAREN ÇİMSÖKEN2479...109001.02.2018
YASİN ÇİFTCİ3712...107901.02.2018
YAVUZ KEREM ALYAMAÇ2192...102101.02.2018
YUSUF BURAK YILMAZ4193...101501.02.2018
YUSUF EGE ŞAHİN7322...100801.02.2018
ZEYNEP İMGE OKUYAN5277...116601.02.2018
ZEYNEP YÜCEKAYA1350...104401.02.2018
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AĞCA DURU1386...10799
AKBULUT GÜNEŞ1955...10249
AKYILDIZ CAN2644...10549
ALİBEYOĞLU CAN2459...10118
ALYAMAÇ YAVUZ KEREM2192...10219
AYDINLI SEVER EZGİ1851...10289
BARDAK TUĞBERK7770...12959
BAYKAL GÖKBERK1471...10699
BAYRAM ÇINAR2829...10079
BOYACIGİL DORUK7770...11779
BOZKURT BURAK BERA6050...12669
CAMBAZ ALARA2735...11909
CAN MEHMET ALİ1414...10759
ÇAKAR ELİF ECEM1590...10809
ÇALIŞKAN TUNA6731...10909
ÇANKAYA GÖKTÜRK AYDIN4174...10598
ÇETINASLAN ADA AYSIN7770...10629
ÇİFTCİ YASİN3712...10799
ÇİKA DESTİNA ÇINAY7770...12269
ÇİMSÖKEN YAREN2479...10909
DALLI BEYZA1081...11089
DEĞİRMENCİ ELİF SERRA2096...11259
DEMİRHAN SAFİYE DOĞA5585...11549
DUMAN MUSTAFA6584...13539
DURAN DEFNE1803...10169
ERKAÇAN ESER EFE1510...10219
ERMEMİŞ KADİR EFE3876...12389
FIDAN ESMA PINAR1379...10209
FİDAN HÜSEYİN TOPRAK1968...11229
GÜNDÜZ BURAK1154...11549
GÜNGÖRMÜŞ ARAS EFE2012...10129
HİSAR KIVANÇ1833...10189
ISTILLOZLU TUGRA7770...11739
İNSEL GÜNER3527...10609
İRFANOĞLU TAMAY7770...12459
KARA UĞUR BATU6005...10779
KARAÇAY ARDA2307...11629
KAYA İBRAHİM ERKİN5332...10839
KAYMAK BURAK2073...11179
KAYMAK CAN ÇAĞLAR2225...10289
KILIÇ MELİS3126...12299
KIRKGÖZ OĞUZ CAN4756...10359
KIZIL AYŞE BETÜL6434...10209
KOÇ CENKER1932...10329
KÖLE ARDA7770...10889
KÖRHASAN BULUT4472...10269
KUZÖREN NEHİR2422...12059
KUZU YAĞMUR7770...10609
MEMİŞ NEHİR İPEK1536...11529
MİDEM İSMAİL EREN7770...10659
MUSLU EYLÜL3272...10629
NAÇTURHAN BİLGE DORA1395...11089
NİSAN ULAŞ2221...10209
OKUYAN ZEYNEP İMGE5277...11919
ÖZBULUT DEMİR1813...10429
ÖZGÜR EMİR2536...10819
ÖZTÜRK ÇAĞAN1451...11518
ÖZTÜRK MUHAMMED KERİM1959...10129
SABAN ILKER SALIH1148...10637
SAHBAZ BUGRAHAN YAGIZ1243...11139
SARI CENGİZHAN1022...10939
SELÇUK ÖMER4908...10099
SELVİ ATAKAN3961...10199
SERBES GÖKAY1937...11469
SEZER ALİ İBRAHİM1358...10629
SİNANOĞLU SENA2574...10639
SOYLU MEHMET4098...11709
SÜVARI DENIZ4678...10029
ŞAHİN YUSUF EGE7322...10089
ŞAŞKIN AYAZ6701...10048
ŞEB EMRE7770...11058
TAŞKIRMAZ ALİ MERT3584...10799
TEKİN MUTTAKİ TAHA4736...10129
TOKLU AHMET KAYRA4313...11959
TOPÇU NISAN DAMLA1108...10179
TUGAN BATIN1413...11729
TUĞLU HİKMET ONUR1261...10088
TUNCER TAMER FURKAN1020...11059
TÜRK ECRİN4959...10079
UĞURHAN NAZIM BORA4247...10199
UZUNÇAY İBRAHİM CAN4245...10009
VURANA TUĞRA7770...12679
YILDIZ ARDA3172...12267
YILDIZ ELA HANZADE5412...10469
YILDIZ EVRİM DİLA1373...10319
YILMAZ YUSUF BURAK4193...10159
YİĞİT ALİ ARDA4503...11649
YÜCEKAYA ZEYNEP1350...10449
YÜRÜK CEYLİN3737...12309
ZEYBEK KAYLA NİL5590...10799
ZIHLI METİN KUBİLAY3953...11519

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdYALÇINKAYA EFE UKD1608Toplam UKD Değişimi38.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ ALİ DORUK4468...1167 11.02.2
KARATEKELİ HALİL ALPEREN2957...1302 21.02.8
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1375 31.04.2
GÜRER OĞUZ KAĞAN3609...1406 41.04.8
AYDIN ALP1565...1425 51.05.2
USTA HALİT ARHAN3467...1423 61.05.2
SAKMAK KUTAY3107...1370 71.04
ÇAMLAR ARDA4737...1688 80.52.2
SÖZAT ARDA3192...1542 91.08.2
Soyad AdASLAN ELA UKD1077Toplam UKD Değişimi111.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ ELA HANZADE5412...824 11.03
ŞAHİN ZEYNEP İPEK3288...824 21.03
ÇİMSÖKEN YAREN2479...824 31.03
SEVEN SACİDE SÜREYYA2655...1200 41.020.1
SAKA ELA1985...1200 51.020.1
AYDIN ASLINUR BERRİN5818...1200 61.020.1
TEMEL JİYAN4754...1130 71.017.1
KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ4150...1200 81.020.1
ŞAHİN AZRA DENİZ5187...1205 90.55.1
Soyad AdPINAR ALİ ARDA UKD1168Toplam UKD Değişimi111.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EGEL ÖMER3080...808 11.03
AVCI DORUK1607...808 21.03
BAYKAL GÖKBERK1471...808 31.03
OKUDAN ARİF EGE4494...1293 41.020.1
GENÇ ALİ KAAN1351...1222 51.017.4
KURTYILMAZ KUZEY1165...1215 61.017.1
İŞLER ÖMER METE4645...1313 71.020.7
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 80.54.8
OVACILLI EREN1740...1352 91.022.2
Soyad AdYAVUZ EFE METEHAN UKD1890Toplam UKD Değişimi15.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAL YUSUF KÜRŞAT1034...1373 11.02.2
DEMİRTAŞ ONUR KAAN1071...1533 21.02.2
BAŞTEMİR MEHMET CAN1108...1585 31.02.8
GÜREN MELİH1040...1631 41.03.6
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1736 51.05.8
ÖZTÜRK EFE HAKAN1041...1886 60.5-0.2
AÇIKGÖZ KAĞAN KEREM1085...1803 70.5-2.4
ÖZKURT DENİZ1380...1677 81.04.6
ADIGÜZEL UFUK ALP1053...1769 90.5-3.2
Soyad AdYILDIZ ELIF ZEREN UKD1535Toplam UKD Değişimi16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BINGÖL GÜL1066...1170 11.02.75
KAYAR AZRA5089...1250 21.04
GÜNER EYLÜL2778...1320 31.05.75
BALCI BEREN5191...1347 41.06.5
IZI BETÜL CEMRE1556...1344 51.06.25
MUTLU EZGI2608...1392 60.0-17.25
BEREKETOGLU RENGIN2251...1387 71.07.5
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1377 80.5-5.25
BULMUS IREM DURU1691...1350 91.06.5
Soyad AdACAR ZEYNEP UKD1240Toplam UKD Değişimi112.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ASYA5274...1046 11.07.5
OFLAZ FATMA ZEHRA3412...1096 21.09.3
ÇAĞLAR ZEYNEP2646...1140 31.010.8
DEMİR NAZLI3717...1169 41.012
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 51.020.7
ASLAN RENGİN2802...1335 61.018.9
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 71.011.1
KAHRAMAN CEREN6312...1085 81.08.7
BAHAR SÜHEYLA NAZ5839...1209 91.013.8
Soyad AdÖZ İREM EZRA UKD1752Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞLAR GÜLŞEN SENA1103...1289 11.02.2
ÖZKAN ELİF1252...1459 21.03
KAYA SILA1226...1516 31.04
ÇİFTÇİ ZEYNEP1123...1536 41.04.4
TEPELİ SUĞRA1171...1584 51.05.6
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1757 60.0-9.8
KARASAKAL DENİZ5302...1553 71.04.8
KAYA ILGIN1124...1565 81.05.2
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 91.04
Soyad AdSEVİĞ MERT CAN UKD1409Toplam UKD Değişimi55.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAKIR EYMEN YİĞİT7489...1102 11.03.5
KAHVECİOĞLU DENİZ1252...1162 21.04.75
ERKOL SEYYİD AHMED6023...1219 31.06.25
TUNALI ÖMER1757...1230 41.06.75
TÜRK ALP2602...1278 51.08
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1378 61.011.5
KARAOĞLU OĞUZ4200...1319 71.09.5
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1414 81.012.75
DOMURCAK DORUK4645...1164 90.5-7.5
Soyad AdBALOĞLU DİLA UKD1649Toplam UKD Değişimi19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OCAK DORA NİL1107...1210 11.02.2
ÇANKAYA AZRA1164...1386 21.03.6
DİRİCAN FERİDE1213...1415 30.5-5.8
KIZILTAŞ ECE SU1149...1473 40.5-4.6
YAZĞAN NEHİR1098...1386 51.03.6
ENÇ NİLSU1072...1531 61.06.8
AKAT ELİFNAZ1042...1503 71.06
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1605 81.08.8
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1591 90.5-1.6
Soyad AdBURSALI ELA UKD1320Toplam UKD Değişimi79.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKKAAN SELENE3216...1066 11.04.75
ŞENTÜRK ELA DEFNE3692...1145 21.06.75
SEYHAN PELİN1939...1221 31.09
KESKİNLER ELA7470...1421 40.53.5
YILDIZ ELİF3414...1132 51.06.5
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1381 61.014.5
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 70.57.5
ASLAN EZGİ SELEN2741...1338 81.013.25
BAŞPINAR ELA5671...1355 91.013.75
Soyad AdERTEN KEREM UKD1857Toplam UKD Değişimi30.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA4358...1221 11.02.2
ÖZGÜN YIGIT DENIZ3843...1340 21.02.2
AKKAS DORUK1081...1451 31.02.2
DOGAN HAZAR KUTALMIS KADIR YUSU1229...1503 41.02.2
ÖZDEMIR ABDURRAHIM KAYRA2453...1617 51.04
GÜREL EDIZ3222...1765 61.07.4
TÜRKMEN YUSUF ÇAGAN1253...1776 70.5-2.2
POLAT ALI GÖRKEM3952...1650 81.04.6
YARAR BORA3680...1767 91.07.6
Soyad AdÖZKAN TAHA UKD1864Toplam UKD Değişimi34.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK FURKAN1048...1339 11.02.2
ÖZTÜRK ÖMER1484...1468 21.02.2
OYMAK BİLAL EFE1140...1528 31.02.4
ERTÜRK BARIŞ1688...1728 41.06.4
ŞAHİN TAHA1045...1748 51.06.8
ERGİN ŞAHİN1106...1834 61.09.2
TAŞPINAR YANKI1136...1835 70.5-0.8
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 80.5-2.2
SARIDAĞ ÖMER MELİH1174...1807 91.08.4
Soyad AdÖZTÜRK EFE HAKAN UKD1886Toplam UKD Değişimi12.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAER MUSTAFA SARP1093...1369 11.02.2
DİKİLİTAŞ BEREN1061...1530 21.02.2
GÜLTAŞ ÇINAR1108...1585 31.03
KARSAN ADİL TUNA1171...1621 41.03.6
GENLİK ADA1046...1655 51.04.2
YAVUZ EFE METEHAN1031...1890 60.50.2
ERDOĞAN TEKİN ALP1062...1750 71.06.4
CİVCER ÖMER FARUK1009...1583 80.5-7.2
ÇALIŞKAN SEHA1029...1797 90.5-2.4
Soyad AdÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ UKD1378Toplam UKD Değişimi52.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİNAZ CESUR5166...1093 11.04
İSLAMOĞLU ÖMER YAĞIZ1530...1150 21.05.25
ÖKTEM EGE TUNA1355...1201 31.06.75
TÜRKMEN EFE ALTAY6128...1243 41.08
DURMUŞ ÇINAR1340...1288 51.09.5
SEVİĞ MERT CAN4756...1409 60.0-11.5
VURAL AHMET KAAN4787...1197 71.06.5
MADSMAN ALP2829...1253 81.08.25
DURUÇAY UYGAR4418...1483 91.016
Soyad AdÖZSOY İDİL MİRA UKD1381Toplam UKD Değişimi43.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİOĞLU BERRA1185...1088 11.03.75
ŞARBAK ELİF3091...1173 21.05.75
PRÖTTEL ELA9964...1286 31.09.25
SÖNMEZ ECE NAZ6724...1304 41.09.75
BAŞPINAR ELA5671...1355 50.5-1
BURSALI ELA3532...1320 60.0-14.5
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1285 71.09.25
KESKİNLER ELA7470...1421 81.014
SEYHAN PELİN1939...1221 91.07.25
Soyad AdTÜRKMEN YUSUF ÇAGAN UKD1776Toplam UKD Değişimi32.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BILIR IBRAHIM6778...1218 11.02.2
DUYGULU UGUR1115...1340 21.02.2
GÜL SERVET1037...1440 31.02.4
ERTURAN AHMETHAN TAHSIN1046...1496 41.03.2
CEYHAN MERT1599...1620 51.05.8
YARAR BORA3680...1767 61.09.8
ERTEN KEREM3273...1857 70.52.2
EFENDIOGLU AHMET6211...1595 81.05.2
GÜREL EDIZ3222...1765 90.5-0.4
Soyad AdTAŞPINAR YANKI UKD1835Toplam UKD Değişimi28.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSEOĞLU İLYAS1380...1337 11.02.2
ALTAY SİNAN CAN1231...1464 21.02.2
BOZ ÖMER EGE1238...1517 31.02.6
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1722 41.07
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1732 51.07.2
SARIDAĞ ÖMER MELİH1174...1807 60.5-0.8
ÖZKAN TAHA2435...1864 70.50.8
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1737 81.07.4
ERGİN ŞAHİN1106...1834 90.50
Soyad AdUSTA HALİT ARHAN UKD1423Toplam UKD Değişimi88.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ ÖMER FARUK2964...1130 11.03.75
KÖS EMİR6063...1241 21.06.5
KARA KUTSAL KUZEY4685...1341 31.09.75
BİLMİŞ MERT4713...1317 41.09
YILDIZ EGEHAN2649...1603 51.018.5
YALÇINKAYA EFE1435...1608 60.0-6.5
AVCI BATUHAN3437...1542 71.016.5
KARACAN ARDA TUNA5113...1540 81.016.5
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1476 91.014.25
Soyad AdKAYIŞ GÜLCAN SENA UKD1591Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN NİSANUR1298...1183 11.02.75
ULAKÇI ZEYNEP ASEL1054...1380 21.05.75
ÖZEN İDİL1148...1393 31.06
GÜL ZEYNEP1044...1443 41.07.5
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1605 50.0-12
AKIN DURU1159...1422 61.07
KIZILTAŞ ECE SU1149...1473 71.08.5
ENÇ NİLSU1072...1531 80.5-2
BALOĞLU DİLA1265...1649 90.52
Soyad AdGÖRCÜK ÖZGÜ UKD1432Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELIKKIN MÜJDE MEYRA2828...1166 11.04.5
INCI BÜSRA NUR3139...1240 21.06.25
KARADAS HENA4984...1311 30.5-4
ÖZGÜL NISA NUR1171...1021 41.02.75
KURNAZ AZRA1311...1453 50.0-11.75
GÜNES DEFNE5736...1301 61.08
BALCI BEREN5191...1347 71.09.5
KARATIKEN BERAY1252...1351 81.09.75
MUTLU EZGI2608...1392 91.011
Soyad AdAYDIN ASLINUR BERRİN UKD1200Toplam UKD Değişimi40.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAMBAZ ALARA2735...824 11.03
FİDAN SENA5137...1032 21.08.4
YEŞİL TUĞÇE SELEN1446...1000 31.07.2
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 41.012
CANFES NİLSU4314...1118 51.011.7
ASLAN ELA2783...1077 60.0-20.1
SAKA ELA1985...1200 71.015
ASRİ AZRA GAYE3016...1280 81.018.3
KIRMIZIOĞLAN IRMAK1537...1200 90.0-15
Soyad AdBÜYÜK EYMEN EREN UKD1283Toplam UKD Değişimi58.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBULUT EFE1943...808 11.03
GÖZEN KEREM ARDA3883...1048 21.06.3
AKKARA ÖMER6703...1083 31.07.2
BAŞDOĞAN TOYGAR4365...1147 41.09.6
ARI HASAN3795...1198 51.011.4
BEŞKARDEŞLER İHSAN BATIN2117...1033 61.05.7
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 71.016.2
PINAR ALİ ARDA1972...1168 80.5-4.8
ERDOĞMUŞ YAĞIZ KAAN4582...1384 90.54.2
Soyad AdDEMİR NAZLI UKD1169Toplam UKD Değişimi82.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1000 11.08.4
MUTLU JÜLİDE AYSU2754...1080 21.011.4
KAHRAMAN CEREN6312...1085 31.011.4
ACAR ZEYNEP3131...1240 40.0-12
MİRİOĞLU EYLÜL1516...1046 51.09.9
ÇİÇEKÇİ ALARA4215...1124 61.013.2
ASLAN RENGİN2802...1335 70.56.6
ÇELİK FATMA NİSA3097...1209 81.016.8
YURT NEHİR2088...1211 91.016.8
Soyad AdANAÇOĞLU ÇİSEL UKD1757Toplam UKD Değişimi12.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYLAN SİMAY GÜL1035...1296 11.02.2
TÜRKOĞLU SILA EYLÜL1043...1467 21.03.2
KEBAPÇI DEFNE1094...1525 31.04.2
KARABACAK CEYLİN DENİZ1042...1541 41.04.4
AYDEMİR SERMİN NAZ1248...1587 50.5-4.4
ÖZ İREM EZRA1051...1752 61.09.8
KESKİN ELİF1168...1728 70.5-0.8
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 80.5-6
AYDIN GÜLENAY1086...1750 90.5-0.2
Soyad AdYILDIZ EGEHAN UKD1603Toplam UKD Değişimi23.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM AYAZ EFE1501...1164 11.02.2
YAYKIRAN EGE4026...1304 21.03
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1381 31.04.4
YILDIZ DORUK4947...1400 41.04.8
USTA HALİT ARHAN3467...1423 50.0-14.8
ÇİÇEK KADİR1750...1395 61.04.6
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1539 71.08.2
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1439 81.05.6
PAMUK YAĞIZ3571...1444 91.05.8
Soyad AdMUŞTU HATİCE ASLI UKD1605Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİNGÖZ MENEKŞE SELİN1031...1201 11.02.2
ÖZKAYA RÜYA PELİN1229...1380 21.04.4
YANIK MERİÇ1221...1401 31.04.8
VANLIOĞLU ECE1015...1385 41.04.4
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1591 51.09.6
AKAT ELİFNAZ1042...1503 60.5-2.8
GÜL ZEYNEP1044...1443 71.05.8
BALOĞLU DİLA1265...1649 80.0-8.8
DÖNMEZ GÜLİN1196...1480 90.5-3.4
Soyad AdMUTLU EZGI UKD1392Toplam UKD Değişimi59.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZIL ZEYNEP SUDE3784...1164 11.05.25
AKTAS EYLÜL4949...1229 21.07
KUTBAY ÖZLEM3915...1266 31.08.25
ARK GAMZE1230...1337 41.010.5
KAS ELIF BILGE1725...1305 51.09.5
YILDIZ ELIF ZEREN1256...1535 61.017.25
KARATIKEN BERAY1252...1351 70.5-1.5
KURNAZ AZRA1311...1453 81.014.5
GÖRCÜK ÖZGÜ1213...1432 90.0-11
Soyad AdKOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ UKD1200Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN DEFNE1803...824 11.03
ALTIN EYLÜL1173...824 21.03
KILIÇ MELİS3126...824 31.03
CANFES NİLSU4314...1118 40.0-18.3
ŞEHİRLİ HAYAT2813...1064 51.09.6
CANDEMİR MİNERVA2947...1143 61.012.6
ÇETİNKAYA DAMLA1644...1160 71.013.2
ASLAN ELA2783...1077 80.0-20.1
YÜRÜK CEYLİN3737...824 91.03
Soyad AdCANKURT ARDA UKD1271Toplam UKD Değişimi41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDERE OSMAN GÜNEY1892...808 11.03
ALTUNOĞLU İSMAİL EREN6355...1044 21.06.3
ÖZGÜR MELİH AHMET1640...1100 31.08.1
ÖZBÜLBÜL DİKRAN1451...1130 40.0-20.7
CEVRİN YASİN3267...1082 51.07.5
BİNGÜL YUNUS EMRE3570...1121 61.09
DERELİ MEHMET KAĞAN2557...1190 71.011.7
CILAM AHMET3044...1042 81.06.3
BİLİR MUHAMMED TUNA5975...1144 91.09.9
Soyad AdŞAHİN ECRİN ZEYCAN UKD1379Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ KÜBRA3029...1075 11.03.5
ÜRYAN CEYLİN1238...1129 21.04.75
YILMAZ ELA2895...1130 31.04.75
AYALP NAZ6166...1200 40.5-5.75
ACAR ZEYNEP3131...1240 50.0-17.25
ÇELİK ZEYNEP DURU4543...1179 61.06
DAĞGÜL BEGÜM3065...1134 71.05
MUTLU JÜLİDE AYSU2754...1080 81.03.75
ASLAN RENGİN2802...1335 91.011
Soyad AdKESKİN ELİF UKD1728Toplam UKD Değişimi4.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜNLÜ DENİZ1123...1272 11.02.2
ŞAHİN DİLEM1093...1455 21.03.4
ACAR İLAYDA1071...1523 30.5-5.2
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1411 41.02.6
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 50.5-5.4
TÜRKOĞLU SILA EYLÜL1043...1467 61.03.6
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1757 70.50.8
AYDEMİR SERMİN NAZ1248...1587 80.5-3.8
TEPELİ SUĞRA1171...1584 91.06.2
Soyad AdERDOĞAN TEKİN ALP UKD1750Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORBAY YAĞIZ ORKUN1033...1358 11.02.2
BAYCU ARDA1044...1522 21.04.2
KÖSEOĞLU ÖMER UMUT1059...1567 31.05.2
ÇAKIR EGE1181...1592 41.05.8
ŞAHİN ARDA SAM1120...1541 51.04.6
BOZDOĞAN SARPER EKİN1096...1612 61.06.2
ÖZTÜRK EFE HAKAN1041...1886 70.0-6.4
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1736 80.5-0.4
AÇIKGÖZ KAĞAN KEREM1085...1803 90.51.4
Soyad AdERGUN ABDURRAHMAN UKD1414Toplam UKD Değişimi29.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA YİĞİT5056...1103 11.03.5
VATANSEVER AHMET BARLAS3641...1159 21.04.75
AKSOY KEREM1375...1214 31.06
MADSMAN ALP2829...1253 41.07.25
YELTEKİN ATALAY URAS4668...1305 51.08.75
FENERLİ SALİM1707...1320 60.5-3.25
KALINOĞLU YAĞIZ1441...1395 71.011.75
SEVİĞ MERT CAN4756...1409 80.0-12.75
DUKSAL BURAK1507...1107 91.03.5
Soyad AdASLAN ROZA UKD1365Toplam UKD Değişimi45.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDİL AHSEN2141...1081 11.04
GÖRÜCÜ YAĞMUR6029...1164 21.06
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1285 30.5-2.75
CEMALİ SEDA3037...1167 40.5-6.5
ÜNAL ZEYNEP1536...1219 51.07.5
BAŞPINAR ELA5671...1355 60.5-0.25
ŞENEL DURU1885...1244 71.08.5
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1296 81.010
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 91.019
Soyad AdGÜREL EDIZ UKD1765Toplam UKD Değişimi13.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ EYMEN4858...1214 11.02.2
YILMAZ MEHMET EFE1558...1339 21.02.2
AYDOGDU ALI EMRE4542...1430 31.02.4
OKUMUSOGLU EGE1222...1460 41.02.8
YILMAZEL ISMAIL KUZEY2834...1508 51.03.6
ERTEN KEREM3273...1857 60.0-7.4
SENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 71.03.6
EREL SARP1415...1506 81.03.6
TÜRKMEN YUSUF ÇAGAN1253...1776 90.50.4
Soyad AdERGİN ŞAHİN UKD1834Toplam UKD Değişimi20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN HÜSEYİN FURKAN1532...1336 11.02.2
YILDIZ AYBERK1201...1464 21.02.2
İNCE TAYLAN RÜZGAR1497...1514 31.02.6
ÜÇKAN YAĞIZ1053...1611 41.04.4
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1737 51.07.4
ÖZKAN TAHA2435...1864 60.0-9.2
YAMAN ÖMER YİĞİT1049...1566 71.03.4
TÜTÜNCÜ ALİ1205...1750 81.07.6
TAŞPINAR YANKI1136...1835 90.50
Soyad AdCİVCER ÖMER FARUK UKD1583Toplam UKD Değişimi84
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AĞIR EREN1081...1259 11.03.25
DİNÇ MEHMET1022...1433 21.07.5
ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE1036...1858 30.58.25
GÜNDOĞDU MUSTAFA YALIN1096...1752 41.018
KAPLANCAN BURAK1091...1624 50.51.5
GENLİK ADA1046...1655 61.015
KARGI MERT1044...1698 71.016.5
ÖZTÜRK EFE HAKAN1041...1886 80.59
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1736 90.55
Soyad AdDURMUŞ ÇINAR UKD1288Toplam UKD Değişimi68.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRŞEN BULUT1693...1077 11.06.9
TAŞ ÇINAR1423...1130 21.08.7
GAZİBEY DORUK1262...1179 31.010.5
DURUÇAY UYGAR4418...1483 41.022.5
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1378 50.0-11.4
BAYSAL ALİ EREN1467...1117 61.08.1
DOĞRU İBRAHİM AHMET3295...1144 70.5-5.7
UYANIK DİRENÇ4710...1130 81.08.7
PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ1499...1422 91.020.4
Soyad AdKILIÇ ERAY UKD1848Toplam UKD Değişimi-0.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERBER METEHAN1165...1338 11.02.2
GÜVENOĞLU AYDIN ALTAR1234...1467 20.0-17.8
KARTAL EGEMEN1117...1313 31.02.2
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1432 41.02.2
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1496 51.02.2
ÖZCAN ALPEREN1115...1612 61.04
DURUKAN GİRAY KAAN1025...1682 70.5-4.4
İNCE TAYLAN RÜZGAR1497...1514 81.02.4
ERTÜRK BARIŞ1688...1728 91.06.8
Soyad AdÖZBÜLBÜL DİKRAN UKD1130Toplam UKD Değişimi94.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT YUSUF6238...808 11.03
KÖRHASAN BULUT4472...808 21.03
ÇITIR UYGAR ADA4918...808 31.03
CANKURT ARDA2890...1271 41.020.7
KILIÇ BURAK2915...1179 50.0-12.9
GENÇ ALİ KAAN1351...1222 61.018.9
SARIÇAM EGE4946...1213 71.018.3
BAYRAK ASRIN ÇINAR2744...1212 81.018.3
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 91.022.2
Soyad AdKOÇU ARDA MERT UKD1597Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGEN OGUZ1054...1202 11.02.75
ÇIMENLI YUSUF ANIL1704...1314 21.04
ÖZATA MÜCAHID EMRE1271...1393 30.5-6.5
CEVHER ÖMER SAMI1211...1369 41.05.25
BAYRAM EFE BERK1188...1422 51.06.75
GIRGIN HÜSEYIN SEYFI4477...1396 60.0-19
DEMIREL EREN4371...1369 71.05.25
ELIBOL POYRAZ1122...1381 81.05.5
POLAT ALI GÖRKEM3952...1650 91.014.25
Soyad AdKESKİNLER ELA UKD1421Toplam UKD Değişimi22.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YARLİGAN CEYDA7077...1097 11.03.25
ÖNAL ECRİN3906...1188 21.05.25
ŞENKAL DEFNE7346...1295 31.08.25
BURSALI ELA3532...1320 40.5-3.5
ŞUDAŞDEMİR BÜŞRA4684...1129 51.03.75
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 60.54.75
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1376 71.011
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1381 80.0-14
AYDOĞDU CEMRE NUR3448...1108 91.03.5
Soyad AdCEBECİOĞLU ELA UKD1143Toplam UKD Değişimi53.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYGÜL SILA1766...825 11.03
ÖZEN ELVİN NAZLI2568...1025 20.0-19.8
EMEKLİ MELİS6147...1036 31.010.5
TAŞ ÖZGÜR6724...1045 41.011.1
ARSLAN ASYA5274...1046 51.011.1
YURT NEHİR2088...1211 61.017.7
ACAR ZEYNEP3131...1240 70.0-11.1
GÖKKAYA HURİYE YAĞMUR1281...1266 81.020.1
MİRİOĞLU EYLÜL1516...1046 91.011.1
Soyad AdŞAHİN AZRA DENİZ UKD1205Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOĞA NURŞEN1773...824 11.03
KOÇ LİDYA MİRA4214...1028 20.0-21.9
CAMBAZ ALARA2735...824 30.50
TÜRK ECRİN4959...824 41.03
KILIÇ MELİS3126...824 51.03
AĞCA DURU1386...824 61.03
BİLGİN ESMANUR1931...1189 71.014.4
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 81.011.7
ASLAN ELA2783...1077 90.5-5.1
Soyad AdÇAMLAR ARDA UKD1688Toplam UKD Değişimi8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOBAN EMİR3349...1168 11.02.2
SARI SITKI ÖZGÜR6252...1315 21.02.2
TUGOLBAEV DASTAN7770...1389 31.03
ARAL DEMİR1068...1405 41.03.2
PAMUK YAĞIZ3571...1444 50.5-6
AKKAYA YİĞİT1842...1425 61.03.6
SÖZAT ARDA3192...1542 70.5-4
YALÇINKAYA EFE1435...1608 80.5-2.2
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1539 91.06
Soyad AdAKAT ELİFNAZ UKD1503Toplam UKD Değişimi32.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDERELİ ZEYNEP ELA1092...1181 11.03.25
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1379 21.08.25
YAZĞAN NEHİR1098...1386 31.08.5
AKIN DURU1159...1422 41.09.75
ÇETİN DEFNE1181...1477 50.5-1
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1605 60.53.5
BALOĞLU DİLA1265...1649 70.0-7.5
ÖZEN İDİL1148...1393 80.5-3.75
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 91.011.25
Soyad AdKAVAL ZEYNEP RÜYA UKD1377Toplam UKD Değişimi49.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL KAYRA1225...1151 11.05.25
KARABAY DEFNE1408...1208 21.07
TUBAY ELIF SUDE4891...1267 30.0-16.25
AKTAS EYLÜL4949...1229 41.07.5
DUMAN ZEHRA DILA1502...1260 51.08.5
KAS ELIF BILGE1725...1305 61.010
KÜÇÜK AYBIKE1098...1390 71.013
YILDIZ ELIF ZEREN1256...1535 80.55.25
ERTÜRK NEHIR4600...1277 91.09
Soyad AdAYDEMİR SERMİN NAZ UKD1587Toplam UKD Değişimi38.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ AYŞE1018...1272 11.03.5
YİĞİT CANSU2168...1451 21.08
KIPIK FEYZA1136...1483 31.09
İRDEM ELİF1070...1477 41.08.75
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1757 50.55.5
AYDIN GÜLENAY1086...1750 60.55.5
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 70.0-15
KESKİN ELİF1168...1728 80.54.75
TÜRKOĞLU SILA EYLÜL1043...1467 91.08.5
Soyad AdKESKİN FEYZA UKD1144Toplam UKD Değişimi42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAKİŞİ BAHAR ECE5000...825 11.03
ÇELEBİOĞLU BEGÜM4289...1029 21.010.2
ASLAN RENGİN2802...1335 30.0-7.5
MUTLU JÜLİDE AYSU2754...1080 40.0-17.7
ALTAY BENGİSU2476...1057 51.011.4
ÖZŞAHİN DURU4248...1038 61.010.8
SOVUKLUK DURU İLAYDA3034...1000 71.09.3
ÖZEN ELVİN NAZLI2568...1025 81.010.2
KAHRAMAN CEREN6312...1085 91.012.6
Soyad AdCİVELEK MEHMET EREN UKD1393Toplam UKD Değişimi55.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LOĞA EKREM YAVUZ1570...1120 11.04.25
KURU İSMAİL UTKU4723...1225 21.07
BAYDAR BARIŞ4688...1298 31.09.25
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1539 40.0-7.5
BALABAN HASAN2388...1274 50.5-4
YAYKIRAN EGE4026...1304 61.09.5
KAPTAN AHMET EREN2890...1318 71.010
ASLAN BORAN4395...1490 81.015.75
EREN ÇAĞRI2475...1360 91.011.25
Soyad AdKURNAZ AZRA UKD1453Toplam UKD Değişimi17
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ MARGARETE DENIZ4814...1167 11.04
ÇETIN DEFNE RENGIN1235...1243 21.05.75
KAS ELIF BILGE1725...1305 30.0-17.5
ÖZKURT EKIN1896...1230 41.05.5
GÖRCÜK ÖZGÜ1213...1432 51.011.75
MUTLU DIZE1263...1314 61.07.75
ALTUN BADE1284...1174 71.04
MUTLU EZGI2608...1392 80.0-14.5
BEREKETOGLU RENGIN2251...1387 91.010.25
Soyad AdSARIDAĞ ÖMER MELİH UKD1807Toplam UKD Değişimi12.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇINAR KADİR KEREM1060...1333 11.02.2
YUNUS BARIŞ1502...1463 21.02.4
KARAKAYA MEHMET1193...1509 30.5-7
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1533 41.03.4
ERÖZ ENİS1120...1666 51.06.2
TAŞPINAR YANKI1136...1835 60.50.8
ÜÇKAN YAĞIZ1053...1611 71.05
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1722 81.07.6
ÖZKAN TAHA2435...1864 90.0-8.4
Soyad AdFENERLİ SALİM UKD1320Toplam UKD Değişimi54.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK METEHAN TUĞRA1419...1086 11.05.25
KEREM MEHMET MİRZA3411...1146 21.06.75
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1196 31.08.25
AVŞAR GEDİZ1583...1179 41.07.75
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 51.010.25
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1414 60.53.25
PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ1499...1422 70.0-9
AKSOY EDİZ1386...1164 81.07.25
BÜYÜKTERZİ AYAZ1251...1384 91.014.75
Soyad AdYILMAZ GÖKÇEN UKD1516Toplam UKD Değişimi55.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MESUT TUANA BERRA1042...1164 11.02.75
GÜNEŞ GÜLENAY1063...1348 20.5-5.5
ŞAHİN SUDE1030...1326 31.06.25
ACAR İLAYDA1071...1523 41.012.75
KESKİN ELİF1168...1728 50.56.75
TEPELİ SUĞRA1171...1584 61.014.75
AYDEMİR SERMİN NAZ1248...1587 71.015
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1757 80.57.5
ÖZ İREM EZRA1051...1752 90.0-5
Soyad AdADIGÜZEL UFUK ALP UKD1769Toplam UKD Değişimi11.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM ORHUN ALİ1076...1360 11.02.2
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1525 21.04
DELİPINAR URAS EMRE2222...1577 31.05
TAŞLIÇUKUR ERDENİZ1279...1581 40.5-4.8
ACAR KAAN1071...1609 50.5-4.2
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 61.05.8
GÜLDÜR BURAK1194...1599 70.5-4.4
AKSU ATA ANIL1276...1569 81.04.8
YAVUZ EFE METEHAN1031...1890 90.53.2
Soyad AdERDOĞMUŞ YAĞIZ KAAN UKD1384Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRTAŞ EMİR4455...1000 11.02.75
BAŞDOĞAN ÇAĞAN7246...1061 21.03.25
SEZGİN MUSTAFA3103...1099 31.04
AVCI MUHAMMED GİRAY1231...1200 41.06.5
SARIÇAM EGE4946...1213 50.0-18.25
KILIÇ BURAK2915...1179 61.06
ERYILMAZ EGE2142...1191 71.06.25
UZUNAY ÖMER ATA3152...1214 81.07
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 90.5-3.5
Soyad AdKIRMIZIOĞLAN IRMAK UKD1200Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ ZÜMRA BUĞLEM3244...824 10.0-3
GÜLSÜN KARLA1973...824 21.03
DEMİR BETÜL2341...824 31.03
YEŞİL TUĞÇE SELEN1446...1000 41.07.2
NURDOĞAN ILGIN DESTİNA4758...1101 50.0-19.2
KARADAĞ ASİ SU2940...1040 61.08.7
DURAN DEFNE1803...824 71.03
TEMEL JİYAN4754...1130 81.012
AYDIN ASLINUR BERRİN5818...1200 91.015
Soyad AdKABUL TARIK UKD1625Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜL AHMET1248...1206 11.02.2
SISMAN SELAHATTIN EFE5550...1326 20.0-17
YILMAZ BARIS ARDA1623...1225 31.02.2
GÖK YEKTA1394...1296 41.02.4
ÖZBIROL ÖZGÜR5232...1378 51.03.8
SAHIN HÜSEYIN1254...1458 61.05.6
ERTURAN AHMETHAN TAHSIN1046...1496 70.5-3.4
GÜL SERVET1037...1440 81.05.2
EFENDIOGLU AHMET6211...1595 91.09.2
Soyad AdTAŞDELEN BUKET UKD1162Toplam UKD Değişimi96
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALGÜN SAHRA SÜHEYLA6243...858 11.03
BAŞPINAR ELA5671...1355 20.0-7.5
DÖNDÜ MELİHA ASEL1231...1075 31.011.4
KARAALİOĞLU FUNDA2078...1000 41.08.7
DEMİR ECE1576...1287 51.020.1
ASLAN EZGİ SELEN2741...1338 60.56.9
YALÇIN BERİL2326...1319 70.56.3
GEZGİÇ HATİCE ILGIN3939...1400 81.024
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1376 91.023.1
Soyad AdENÇ NİLSU UKD1531Toplam UKD Değişimi16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK İREM1093...1182 11.02.75
YILDIRIM ADA1156...1378 20.5-5
ENGİN EDANAZ1237...1305 31.05.25
DİRİCAN FERİDE1213...1415 41.08.5
DOĞANOGLU DOĞA1307...1353 51.06.75
BALOĞLU DİLA1265...1649 60.0-8.5
ÜNAL BEREN1155...1452 71.09.75
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1591 80.52
YAZĞAN NEHİR1098...1386 90.5-4.75
Soyad AdKOÇ AYŞE NAZ UKD1128Toplam UKD Değişimi50.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARAL ASYA4661...824 11.03
MEMİŞ NEHİR İPEK1536...824 21.03
KOÇ LİDYA MİRA4214...1028 31.010.8
AYDIN ASLINUR BERRİN5818...1200 40.0-12
ASRİ AZRA GAYE3016...1280 50.56
POLAT ECE1077...1200 61.018
CANDEMİR MİNERVA2947...1143 71.015.6
ŞAHİN AZRA DENİZ5187...1205 80.0-11.7
SAKA ELA1985...1200 91.018
Soyad AdPAMUK YAĞIZ UKD1444Toplam UKD Değişimi48.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN KEREM5440...1143 11.03.75
YILMAZ TURAN DORUK1724...1271 21.06.75
TUTAR KEREM YAĞIZ4254...1351 31.09.25
PAKKAN EGE3355...1389 41.010.5
ÇAMLAR ARDA4737...1688 50.57.5
DEMİRTAŞ ALPER7255...1398 60.5-1.5
TAŞOCAK OZAN4253...1354 71.09.5
ÜNAL BURAK KAYRA4994...1369 81.010
YILDIZ EGEHAN2649...1603 90.0-7.25
Soyad AdÇOBAN EREN ÇINAR UKD1736Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADAL UYGAR ÇAĞRI1080...1356 11.02.2
ERDEM EREN1034...1504 21.04.2
ERGÜN HASAN HÜSEYİN1166...1560 31.05.4
İYİGÜN EMİRHAN1234...1553 41.05.2
YAVUZ EFE METEHAN1031...1890 50.0-5.8
ACAR KAAN1071...1609 61.06.6
IŞIKVER GİRAY1061...1512 71.04.4
ERDOĞAN TEKİN ALP1062...1750 80.50.4
CİVCER ÖMER FARUK1009...1583 90.5-4
Soyad AdYILMAZ YUSUF EYMEN UKD1064Toplam UKD Değişimi83.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKİN MUTTAKİ TAHA4736...808 11.03
ÖZTÜRK ÇAĞAN1451...808 21.03
AVCI MUHAMMED GİRAY1231...1200 30.0-9.6
ŞEB EMRE7770...808 41.03
AYDIN ERDEM1598...1183 51.019.8
TÜRK ÖMER GÜNEŞ1187...1200 61.020.4
BAYRAK ASRIN ÇINAR2744...1212 70.56
DAĞLI MEHMET1111...1217 81.021
BIYIKLI ERDEM4786...1103 91.016.5
Soyad AdÇETİN DEFNE UKD1477Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURHAN SERRA1042...1171 11.03.5
DİNÇER ÇAĞLA1202...1360 21.08.5
ALAGÖZ ZÜMRA MERYEM1122...1299 31.06.75
DOĞANOGLU DOĞA1307...1353 40.5-4.25
AKAT ELİFNAZ1042...1503 50.51
GÜL ZEYNEP1044...1443 60.0-13.75
ÇANKAYA AZRA1164...1386 71.09.5
DÖNMEZ GÜLİN1196...1480 80.50
CAN AŞKIN BELİZ1055...1438 91.011.25
Soyad AdÖZEN SADETTIN ALPEREN UKD1583Toplam UKD Değişimi28.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METE OGUZ KAAN1172...1200 11.02.75
GÜDER EGEMEN ALTAY7138...1309 21.04.25
CANDAN MUSTAFA1085...1389 30.5-6.25
TINMAZ KEREM2686...1350 41.05.25
YILDIZ SERHAT1981...1365 51.05.5
PEHLIVAN MERT1181...1674 60.0-9.5
HOSANOGLU DENIZ1019...1352 71.05.25
KARTAL EGE MERT1537...1348 81.05.25
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1696 91.016.25
Soyad AdAYDIN GÜLENAY UKD1750Toplam UKD Değişimi-11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ZÜLAL GÖKSU1071...1300 11.02.2
GÜNEŞ DEREN1176...1469 21.03.2
ÇİFTÇİ ZEYNEP1123...1536 30.0-15.4
KALENDER HATİCE KÜBRA1221...1436 41.02.8
KIPIK FEYZA1136...1483 51.03.6
AYDEMİR SERMİN NAZ1248...1587 60.5-4.4
İRDEM ELİF1070...1477 70.5-6.6
KAYA ELİF1104...1472 81.03.4
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1757 90.50.2
Soyad AdBÜYÜK ELVİN ESMA UKD1564Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİM ZEYNEP ASYA6305...1099 11.02.75
BOGENÇ ZEYNEP NAZ6639...1197 21.02.75
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1296 31.04.25
GÖÇER DEFNE2469...1258 41.03.5
ASLAN EZGİ SELEN2741...1338 51.05.25
KESKİNLER ELA7470...1421 60.5-4.75
BURSALI ELA3532...1320 70.5-7.5
BAŞPINAR ELA5671...1355 80.5-6.75
ASLAN ROZA1959...1365 90.0-19
Soyad AdTÜTÜNCÜLER ÇAĞAN UKD1363Toplam UKD Değişimi31.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HILDIR MERT ALİ3642...1091 11.04.25
KARATAŞ MİTHAT RÜZGAR3404...1157 21.06
MELEK YUSUF EREN7076...1206 30.0-17.75
TÖLEK SELİM2822...1158 41.06
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1196 51.07
ERBAŞ ALİ İMRAN1294...1214 61.07.5
GAZİBEY DORUK1262...1179 71.06.5
PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ1499...1422 80.52
SABUNCUOĞULLARI EMRE1534...1297 91.010.25
Soyad AdPORTAKALCI YUSUF UKD1782Toplam UKD Değişimi8.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURGUT ÖMER ARDA1077...1324 11.02.2
ELGİN ÖMÜR1175...1459 21.02.6
EROĞLU BERKE1037...1504 30.5-6.6
SEZGİN TALHA1104...1514 41.03.4
HASANOĞLU HAKAN2458...1658 50.5-3.4
UYSAL NAİL ARDA1069...1537 61.04
BAYHAN ONUR1283...1682 71.07.2
ÖZKAN TAHA2435...1864 80.52.2
DURUKAN GİRAY KAAN1025...1682 90.5-2.8
Soyad AdKÜÇÜK AYBIKE UKD1390Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN ECRIN3261...1156 10.0-19.75
ÜNAL ELIF3223...1099 21.03.75
BINGÖL GÜL1066...1170 31.05.5
DURAN ZEREN1271...1209 41.06.5
KARADAS HENA4984...1311 51.09.75
GÜNER EYLÜL2778...1320 61.010
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1377 70.0-13
ÇETIN NURDAN1474...1198 81.06.25
ALTUN BADE1284...1174 91.05.5
Soyad AdÜRYAN CEYLİN UKD1129Toplam UKD Değişimi39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HİSAR BEREN4539...825 11.03
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 20.0-5.7
KOÇAK TALYA2102...825 31.03
ÇELEBİOĞLU BEGÜM4289...1029 40.0-19.2
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1000 51.09.9
EMEKLİ MELİS6147...1036 61.011.1
ÇİKA DESTİNA ÇINAY7770...825 71.03
SEKRETER DENİZ2504...1226 81.018.9
DAĞGÜL BEGÜM3065...1134 91.015.3
Soyad AdHASIRCI ÖZGÜR DENIZ UKD1539Toplam UKD Değişimi25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIREL YUSUF EMIR1599...1197 11.03
TÜRKMEN ATTILA ÇAGATAY5346...1309 20.0-19.75
BILIR IBRAHIM6778...1218 31.03.25
AKBAS EGE DORUK2639...1290 41.04.75
ÇAKMAK KÜRSAT KAGAN3786...1377 51.07.25
GÜL SERVET1037...1440 60.5-3.5
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1350 71.06.25
GIRGIN HÜSEYIN SEYFI4477...1396 81.07.75
GÜNGÖR CIHAN AKIF6310...1639 91.016
Soyad AdKAYA SILA UKD1516Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VAPUR DURU YAĞMUR1036...1203 11.03.5
SOVUKLUK ECEM SU1151...1357 21.07.25
ÖZ İREM EZRA1051...1752 30.0-5
TOKBAŞ SILA1161...1363 41.07.5
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1411 51.09
KAYA ELİF1104...1472 60.5-1.5
ÜSTER DEFNE1244...1378 70.5-4.75
TÜRKOĞLU SILA EYLÜL1043...1467 80.5-1.75
İRDEM ELİF1070...1477 91.011.25
Soyad AdDOMURCAK DORUK UKD1164Toplam UKD Değişimi114.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANIK MERCAN6172...1000 11.08.4
DURUÇAY UYGAR4418...1483 20.0-3.9
KARACA MERT4979...1069 31.011.1
ÖZBULUT DEMİR1813...853 41.03
BOZKIR ÖMER2246...1235 51.018
YILDIRIM DERİN DENİZ4790...1360 61.022.5
KIRDÖK GÖRKEM2422...1358 71.022.5
KALINOĞLU YAĞIZ1441...1395 81.023.7
SEVİĞ MERT CAN4756...1409 90.59
Soyad AdBAŞPINAR ELA UKD1355Toplam UKD Değişimi36.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞ ASMİN ECE4778...1080 11.04.25
TAŞDELEN BUKET1852...1162 21.06.25
MİÇOOĞULLARI BEREN4198...1246 31.08.75
ŞENEL DURU1885...1244 41.08.75
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1381 50.51
ASLAN ROZA1959...1365 60.50.25
GEZGİÇ HATİCE ILGIN3939...1400 71.014
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 80.56.75
BURSALI ELA3532...1320 90.0-13.75
Soyad AdAÇIKGÖZ KAĞAN KEREM UKD1803Toplam UKD Değişimi8.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZILGÜL TUĞRUL1039...1366 11.02.2
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1530 21.03.4
TAŞLIÇUKUR ERDENİZ1279...1581 30.0-15.6
ŞENER KEREM1089...1546 41.03.6
GÜLTAŞ ÇINAR1108...1585 51.04.4
KARSAN ADİL TUNA1171...1621 61.05.2
YAVUZ EFE METEHAN1031...1890 70.52.4
ŞENCAN MERT1338...1586 81.04.4
ERDOĞAN TEKİN ALP1062...1750 90.5-1.4
Soyad AdDÖNMEZ GÜLİN UKD1480Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKILINÇ UMAY SEZİN1104...1176 11.03.5
BAŞPINAR DİLA4333...1358 20.0-16.75
AKDERELİ ZEYNEP ELA1092...1181 31.03.75
YILDIRIM ADA1156...1378 40.5-3.5
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1373 51.08.75
CAN AŞKIN BELİZ1055...1438 61.011
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 71.019
ÇETİN DEFNE1181...1477 80.50
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1605 90.54.25
Soyad AdKARATIKEN BERAY UKD1351Toplam UKD Değişimi33.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
INCE FATMA ÖVGÜM1616...1131 11.05.5
BERK DENIZ2623...1200 21.07.5
ADAL ILKE3027...1266 31.09.5
UMAN AYNUR6202...1286 41.010.25
TUBAY ELIF SUDE4891...1267 51.09.5
BEREKETOGLU RENGIN2251...1387 60.0-11.25
MUTLU EZGI2608...1392 70.51.5
GÖRCÜK ÖZGÜ1213...1432 80.0-9.75
KARADAS HENA4984...1311 91.011
Soyad AdCANFES NİLSU UKD1118Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÖRE ZEREN4375...824 11.03
ÇAKAR ELİF ECEM1590...824 21.03
YÜRÜK CEYLİN3737...824 31.03
KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ4150...1200 41.018.3
AYDIN ASLINUR BERRİN5818...1200 50.0-11.7
SAKA ELA1985...1200 60.0-11.7
MEMİŞ NEHİR İPEK1536...824 71.03
SEVEN SACİDE SÜREYYA2655...1200 81.018.3
ŞEHİRLİ HAYAT2813...1064 90.5-2.4
Soyad AdSÖZAT ARDA UKD1542Toplam UKD Değişimi27.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAŞ BAYRAM YİĞİT2924...1161 11.02.75
TURFAN EYMEN TALHA4203...1293 21.04.75
ÜNAL BURAK KAYRA4994...1369 31.06.75
ÇİÇEK KADİR1750...1395 41.07.5
BİLİR CEMAL ARDA3073...1408 50.5-4.5
GÜLBAHAR EFDAL2157...1406 61.08
ÇAMLAR ARDA4737...1688 70.55
DEMİRTAŞ ALPER7255...1398 81.07.75
YALÇINKAYA EFE1435...1608 90.0-10.25
Soyad AdÇELİK ALİ ALPER UKD1311Toplam UKD Değişimi16.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEMEZ POYRAZ3064...1000 11.03.5
ER MİRA2383...1052 21.04.5
ELİGÜL MEHMET ÖZKAN3205...1088 31.05.5
TÜRK ÖMER GÜNEŞ1187...1200 41.08.75
BAYRAK ASRIN ÇINAR2744...1212 51.09
SARIÇAM EGE4946...1213 61.09.25
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 70.0-13.5
KOÇAK MERT3231...1166 81.07.75
ÖZBÜLBÜL DİKRAN1451...1130 90.0-18.5
Soyad AdASLAN RENGİN UKD1335Toplam UKD Değişimi4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞCI NİSA SENA4846...1074 11.04.5
YALÇIN ZEREN HANİFE2651...1127 21.05.75
KESKİN FEYZA2852...1144 31.06.25
YURT NEHİR2088...1211 41.08.25
ÖZŞAHİN DOĞA4264...1160 51.06.75
ACAR ZEYNEP3131...1240 60.0-15.75
DEMİR NAZLI3717...1169 70.5-5.5
OFLAZ FATMA ZEHRA3412...1096 81.05
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 90.0-11
Soyad AdÖZKESKİN NAZIM EFE UKD1737Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇINAR SALİH OĞULCAN1060...1314 11.02.2
GÜR GÜRBÜZ1200...1441 21.03
KARTAL EFE ONUR1370...1502 31.04.2
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1500 41.04
ERGİN ŞAHİN1106...1834 50.0-7.4
OYMAK BİLAL EFE1140...1528 61.04.6
SEZİŞ DORUK1201...1576 71.05.8
TAŞPINAR YANKI1136...1835 80.0-7.4
HASANOĞLU HAKAN2458...1658 91.07.8
Soyad AdŞEHİRLİ HAYAT UKD1064Toplam UKD Değişimi35.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ EVRİM DİLA1373...824 11.03
ÜNSAL ZEHRA ASLI1436...824 21.03
PEHLİVAN ÖYKÜ6172...1211 31.021
SAKA ELA1985...1200 40.0-9.6
KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ4150...1200 50.0-9.6
ÜNSAÇARER MELTEM2046...824 61.03
ŞAHİN ÇAĞLA YUDUM5522...824 71.03
ÇETİNKAYA DAMLA1644...1160 81.018.9
CANFES NİLSU4314...1118 90.52.4
Soyad AdSAKMAK KUTAY UKD1370Toplam UKD Değişimi76.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ALİ DENİZ1283...1104 11.04.5
KALMA EMİRHAN4190...1194 21.06.75
KARACAN ARDA TUNA5113...1540 31.018
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1497 41.016.75
ALAKEL HASAN UTKU2747...1426 51.014.5
ÖZBEK EGE5046...1473 61.016
YALÇINKAYA EFE1435...1608 70.0-5
YILDIZ KEREM BARKIN5059...1476 80.0-9
GÜLBAHAR EFDAL2157...1406 91.013.75
Soyad AdDURUÇAY UYGAR UKD1483Toplam UKD Değişimi-0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK ENES MERT3330...1108 11.02.75
DOMURCAK DORUK4645...1164 21.03.25
GEDİK DENİZ4989...1229 31.04.75
DURMUŞ ÇINAR1340...1288 40.0-18.75
ÜLKÜ AHMET2957...1301 51.06.5
AVCI ERDEM4966...1270 61.05.75
MELEK YUSUF EREN7076...1206 71.04.25
KARAOĞLU OĞUZ4200...1319 81.07
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1378 90.0-16
Soyad AdBEŞKARDEŞLER İHSAN BATIN UKD1033Toplam UKD Değişimi115.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EREN CEM4325...808 11.03
DERELİ MEHMET KAĞAN2557...1190 21.021.3
SARIASLAN ALİ2333...1172 31.020.7
UZUNAY ÖMER ATA3152...1214 41.022.2
DAĞLI MEHMET1111...1217 51.022.2
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 60.0-5.7
ARI HASAN3795...1198 70.0-8.4
ÇOBAN EGE2663...1157 81.020.1
KOÇAK MERT3231...1166 91.020.4
Soyad AdAKSÖZ RÜZGAR BULUT UKD1722Toplam UKD Değişimi15.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAMCI KAYRA1332...1306 11.02.2
TÜNCER ÖMER1353...1443 21.03.2
TOKER ALİ BERK1115...1489 31.04.2
TAŞPINAR YANKI1136...1835 40.0-7
AYDIN AYTAÇ1066...1492 51.04.2
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1500 61.04.4
ÇOLAK SELÇUK EMRE1052...1557 71.05.6
SARIDAĞ ÖMER MELİH1174...1807 80.0-7.6
SEZİŞ DORUK1201...1576 91.06
Soyad AdYARAR BORA UKD1767Toplam UKD Değişimi4.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDOGAN DENIZ7770...1218 11.02.2
SABAHI ÇAGLAR1171...1334 21.02.2
YENEN UTKU1226...1445 31.02.6
SENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 41.03.6
DOGRU ALI BORA5128...1463 51.02.8
TÜRKMEN YUSUF ÇAGAN1253...1776 60.0-9.8
ARSLAN ALP1084...1424 71.02.4
ÖZDEMIR ABDURRAHIM KAYRA2453...1617 81.06
ERTEN KEREM3273...1857 90.0-7.6
Soyad AdKEBAPÇI DEFNE UKD1525Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHYA CEREN1031...1223 11.03.75
TOKBAŞ SILA1161...1363 21.07.25
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1757 30.0-5.25
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1341 41.06.5
YİĞİT CANSU2168...1451 50.0-15
TUNÇEL EKİN1729...1360 60.5-5.5
COŞGUN BAŞAK1121...1346 71.06.75
BARLAS BERRA FATOŞ1121...1372 81.07.5
KALENDER HATİCE KÜBRA1221...1436 91.09.5
Soyad AdMUTLU JÜLİDE AYSU UKD1080Toplam UKD Değişimi87.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZ BUSE1223...825 11.03
DEMİR NAZLI3717...1169 20.0-11.4
KALDIRIMCI CEYLİN4765...1282 31.022.8
KESKİN FEYZA2852...1144 41.017.7
DURMAZ CEYDA2754...1200 51.019.8
AYALP NAZ6166...1200 61.019.8
ÇELİK FATMA NİSA3097...1209 70.55.1
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 80.0-4.5
OFLAZ FATMA ZEHRA3412...1096 91.015.6
Soyad AdSEYHAN PELİN UKD1221Toplam UKD Değişimi60.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKIŞIK ALYA CANSIN2825...1023 11.07.2
KUZÖREN NEHİR2422...858 21.03
BURSALI ELA3532...1320 30.0-10.8
DEMİR FATMA SANEM2553...1076 41.09.3
ŞENKAL DEFNE7346...1295 50.53
SÖNMEZ ECE NAZ6724...1304 61.018.3
DERİCİ BİLGE1738...1335 71.019.8
ÇETİNKAYA SABİTE1676...1324 81.019.2
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1381 90.0-8.7
Soyad AdÖZKURT DENİZ UKD1677Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MELİH ARDA1116...1336 11.02.4
YILMAZ ÇAĞDAŞ1057...1495 21.05.2
ARGÜZ BARTU TOPRAK1013...1554 30.5-3.4
ÖZEN METEHAN2418...1575 41.07.2
IŞIKVER GİRAY1061...1512 50.5-4.4
TAŞLIÇUKUR ERDENİZ1279...1581 61.07.4
ŞAHİN ARDA SAM1120...1541 71.06.4
YAVUZ EFE METEHAN1031...1890 80.0-4.6
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1525 91.06
Soyad AdYAZĞAN NEHİR UKD1386Toplam UKD Değişimi44.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SILA1156...1099 11.04
YARDAK AYBÜKE1196...1220 21.07
AKAT ELİFNAZ1042...1503 30.0-8.5
YERLİ DURU1340...1219 41.07
BALOĞLU DİLA1265...1649 50.0-4.5
BAŞPINAR DİLA4333...1358 61.011.5
OCAK DORA NİL1107...1210 71.06.75
ŞEN NEHİR1175...1495 81.016.25
ENÇ NİLSU1072...1531 90.54.75
Soyad AdBALCI BEREN UKD1347Toplam UKD Değişimi31.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAKCI DAMLA1148...1120 11.05.25
ÇIÇEK MELIS1186...1189 21.07.25
KÜÇÜK MIRA2977...1258 31.09.5
YILDIZ ELIF ZEREN1256...1535 40.0-6.5
ÇETIN DEFNE RENGIN1235...1243 51.09
TUBAY ELIF SUDE4891...1267 60.5-2.75
GÖRCÜK ÖZGÜ1213...1432 70.0-9.5
ADAL ILKE3027...1266 81.09.75
HARBI MIRAY1518...1264 91.09.75
Soyad AdBAYHAN ONUR UKD1682Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞAR BORAN1178...1303 11.02.2
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1440 20.5-6
KAYA MEHMET ERTUĞRUL1533...1419 31.03.6
KARAKAYA MEHMET1193...1509 40.5-4.6
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1483 51.04.8
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1493 61.05
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 70.0-7.2
TOK ÖMER1405...1492 81.05
YAMAN ÖMER YİĞİT1049...1566 91.06.8
Soyad AdÖZDEMIR ABDURRAHIM KAYRA UKD1617Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPAY ALI DEMIR1162...1205 11.02.2
BASDOGAN DORUK1403...1319 21.03
GENÇER DENIZ4004...1391 31.04.2
ÇAKMAK KÜRSAT KAGAN3786...1377 41.04
ERTEN KEREM3273...1857 50.0-4
ERGUN MEHMET2733...1454 61.05.6
KORKMAZ GÖKTUG ALI1202...1450 71.05.6
YARAR BORA3680...1767 80.0-6
ASLAN DENIZ CIHAN5104...1410 91.04.6
Soyad AdPOSTOĞLU GÜLDEN UKD1565Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGE EKİN1134...1254 11.03.5
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1411 20.0-17.75
GÜNEŞ GÜLENAY1063...1348 31.05.5
ÜSTER DEFNE1244...1378 40.0-18.5
ÇAĞLAR GÜLŞEN SENA1103...1289 51.04.25
TOKBAŞ SILA1161...1363 61.06
YILDIRIM NEHİR1028...1373 71.06.25
İRDEM ELİF1070...1477 80.5-3
KARASAKAL DENİZ5302...1553 91.012
Soyad AdASLAN EZGİ SELEN UKD1338Toplam UKD Değişimi24.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAYA SELİN7770...1080 11.04.5
KARAGÖZ NEVA3646...1161 21.06.75
GÜN RÜMEYSA1928...1253 31.09.5
ÜNAL ZEYNEP1536...1219 41.08.5
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 50.0-5.25
TAŞDELEN BUKET1852...1162 60.5-5.75
YILMAZ NEHİR7397...1226 71.08.75
BURSALI ELA3532...1320 80.0-13.25
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1296 91.011
Soyad AdÇALIŞKAN SEHA UKD1797Toplam UKD Değişimi0.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUN TAYLAN ÖZGÜR1055...1362 11.02.2
KARADEMİR BUĞRA1506...1529 20.0-16.6
ATAER MUSTAFA SARP1093...1369 31.02.2
BAYCU ARDA1044...1522 41.03.4
ACAR ERDOĞAN1109...1461 51.02.4
KARADAĞ BAHA1098...1621 60.5-4.6
BAŞTEMİR MEHMET CAN1108...1585 71.04.6
ÇAKIR EGE1181...1592 81.04.8
ÖZTÜRK EFE HAKAN1041...1886 90.52.4
Soyad AdAKIN DURU UKD1422Toplam UKD Değişimi39.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMSEN SUDEGÜL2403...1144 11.04.25
YERLİ DURU1340...1219 21.06
BAŞPINAR DİLA4333...1358 31.010.25
AKAT ELİFNAZ1042...1503 40.0-9.75
ÖZKAYA RÜYA PELİN1229...1380 51.011
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1591 60.0-7
ULAKÇI ZEYNEP ASEL1054...1380 71.011
UYSAL NEHİR1178...1492 81.015
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1379 90.5-1.5
Soyad AdCANDEMİR MİNERVA UKD1143Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUYAN ZEYNEP İMGE5277...824 10.50
YAŞAR DERİN SU6371...824 21.03
YÜCEKAYA MELİKE4728...824 31.03
PEHLİVAN ÖYKÜ6172...1211 41.017.7
AĞCA DURU1386...824 51.03
KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ4150...1200 60.0-12.6
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 70.0-15.6
POLAT ECE1077...1200 81.017.4
ÇETİNKAYA DAMLA1644...1160 91.015.6
Soyad AdTÜRK ALP UKD1278Toplam UKD Değişimi57
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEŞOĞUL GÖKTUĞ1830...1075 11.07.2
GÜL BATU2258...1114 21.08.4
TENEKECİ AHMET YAMAN5193...1157 31.010.2
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1467 41.022.5
SEVİĞ MERT CAN4756...1409 50.0-9.6
MERCAN TUNAHAN6135...1111 60.0-21.6
VATANSEVER AHMET BARLAS3641...1159 71.010.2
ÖZDEMİR EFE4777...1158 81.010.2
ÇEKİLMEZ ARDA3002...1386 91.019.5
Soyad AdEYITMIS ASYA LEMAN UKD1380Toplam UKD Değişimi11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ER ESMA1162...1151 11.05.25
DURAN ZEREN1271...1209 21.06.75
GÜNES DEFNE5736...1301 31.09.75
IZI BETÜL CEMRE1556...1344 40.0-13.75
ADAL ILKE3027...1266 50.5-4
INCI BÜSRA NUR3139...1240 61.07.75
TUBAY ELIF SUDE4891...1267 71.08.75
BULMUS IREM DURU1691...1350 80.0-13.5
INCE FATMA ÖVGÜM1616...1131 91.04.75
Soyad AdKAHRAMAN CEREN UKD1085Toplam UKD Değişimi58.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİKA DESTİNA ÇINAY7770...825 11.03
DURMAZ CEYDA2754...1200 21.019.8
DEMİR NAZLI3717...1169 30.0-11.4
KARADAĞ ASLI SENA2290...1160 41.018
ÇELEBİOĞLU BEGÜM4289...1029 51.012.6
ÖZŞAHİN DOĞA4264...1160 61.018
BAHAR SÜHEYLA NAZ5839...1209 71.020.1
ACAR ZEYNEP3131...1240 80.0-8.7
KESKİN FEYZA2852...1144 90.0-12.6
Soyad AdKARACAN ARDA TUNA UKD1540Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LAÇİN TUNA1290...1157 11.02.75
UYGUN AHMET SELİM4574...1297 21.05
SAKMAK KUTAY3107...1370 30.0-18
ALKIŞ ATABERK3177...1230 41.03.5
YANCI BARIŞ EMRE1663...1342 51.06
DURGUT OSMAN5092...1391 61.07.5
YILDIZ DORUK4947...1400 71.07.75
USTA HALİT ARHAN3467...1423 80.0-16.5
ARAL DEMİR1068...1405 91.08
Soyad AdSARIÇAM EGE UKD1213Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALUMERT EFKAN EGE1416...808 11.03
GÖKŞEN UMUT YAĞIZ4870...1030 21.07.8
GÜRÜZ KADİR FIRAT1833...1064 31.09
SERBES GÖKAY1937...808 41.03
ERDOĞMUŞ YAĞIZ KAAN4582...1384 51.021.9
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 60.0-11.1
ÖZBÜLBÜL DİKRAN1451...1130 70.0-18.3
AKKARA ÖMER6703...1083 81.09.6
HAZER EREN2666...1114 91.010.8
Soyad AdDEMİRTAŞ ALPER UKD1398Toplam UKD Değişimi47.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALMA BEDİRHAN4207...1125 11.04.25
KILIÇ AHMET YAĞIZ1637...1228 21.07
ÇALIŞKAN ALP2368...1323 30.5-2.5
KAPTAN DORUK KAAN3559...1291 41.08.75
YERLİ HASAN2249...1463 51.014.75
PAMUK YAĞIZ3571...1444 60.51.5
ÖZTÜRK DORUK6464...1496 71.015.75
SÖZAT ARDA3192...1542 80.0-7.75
ÖZGÜR OKAN3111...1195 91.06
Soyad AdOVACILLI EREN UKD1352Toplam UKD Değişimi-6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELDEM MEHMET ATEŞ3716...1000 11.02.75
YILDIRIM ONUR EREN5550...1061 21.03.75
AKKIR MUSA KAYRA1770...1127 30.0-19.5
DEMİR METE6632...1053 41.03.75
SEZGİN MUSTAFA3103...1099 51.04.75
YILDIZ ARDA3172...808 61.02.5
KAĞNICI EFEKAN2573...1176 71.06.75
ARI HASAN3795...1198 81.07.25
PINAR ALİ ARDA1972...1168 90.0-18.5
Soyad AdDURUKAN GİRAY KAAN UKD1682Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZER EGEMEN ARDA1109...1303 11.02.2
KATIRCI ADAHAN1285...1426 20.5-6.2
KUŞOĞLU ALPER1055...1432 31.03.8
EROĞLU BERKE1037...1504 41.05.4
DOĞRU EDİP1133...1341 50.5-7.6
GÜR GÜRBÜZ1200...1441 61.04
KILIÇ ERAY2576...1848 70.54.4
KARTAL EFE ONUR1370...1502 81.05.2
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 90.52.8
Soyad AdÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE UKD1858Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNEŞİ ARDA DENİZ1069...1369 11.02.2
KALYONCUOĞLU NACİ CAN1238...1530 21.02.6
CİVCER ÖMER FARUK1009...1583 30.5-6.6
ACAR KAAN1071...1609 40.0-16.2
KAYRAK MURAT1117...1476 51.02.2
TEMİZER UMUT1607...1558 60.5-7
YILMAZ KUZEY1213...1556 71.03
KAYNAK DENİZ CAN1096...1564 81.03
KÖSEOĞLU ÖMER UMUT1059...1567 91.03
Soyad AdPEHLIVAN MERT UKD1674Toplam UKD Değişimi3.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TIRYAKI ONUR CAN4249...1211 11.02.2
TOPCU MEHMET EFE2855...1331 21.02.4
KARABULUT SELIM1153...1424 31.03.8
SAHIN HÜSEYIN1254...1458 40.5-5.6
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1488 51.05.2
ÖZEN SADETTIN ALPEREN5359...1583 61.07.6
EFENDIOGLU AHMET6211...1595 70.0-12.2
ERTURAN AHMETHAN TAHSIN1046...1496 80.5-4.6
KORKMAZ GÖKTUG ALI1202...1450 91.04.4
Soyad AdTEPELİ SUĞRA UKD1584Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ DUYGU1367...1258 11.03.25
KALENDER HATİCE KÜBRA1221...1436 21.07.5
KAYA ELİF1104...1472 31.08.75
YALÇIN SUDENAZ1087...1471 41.08.75
ÖZ İREM EZRA1051...1752 50.0-7
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 60.0-14.75
ŞAHİN DİLEM1093...1455 71.08.25
KIPIK FEYZA1136...1483 81.09
KESKİN ELİF1168...1728 90.0-7.75
Soyad AdSÖNMEZ ECE NAZ UKD1304Toplam UKD Değişimi12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKİ ESİLA3191...1058 11.04.75
KAYA ASYA3246...1141 21.07
KAYHAN NİSA3619...1127 31.06.75
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1381 40.0-9.75
ŞENEL DURU1885...1244 50.5-2
SEYHAN PELİN1939...1221 60.0-15.25
BAYRAMBEYLİ EMEL6454...1159 71.07.75
DURAN ZEYNEP EMİNE4352...1182 81.08.25
KAHRIMAN BENSU1169...1068 91.05
Soyad AdBEREKETOĞLU NADİYE UKD1379Toplam UKD Değişimi49
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ İREM1105...1077 11.03.75
AKAT ELİFNAZ1042...1503 20.0-8.25
ÇETİN HAZAN1056...1149 31.05.25
ÖZEN ÜLGEN ECE1096...1168 41.05.75
YANIK MERİÇ1221...1401 51.013.25
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 60.0-3.5
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 71.015.5
KIZILTAŞ ECE SU1149...1473 81.015.75
AKIN DURU1159...1422 90.51.5
Soyad AdASRİ AZRA GAYE UKD1280Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AĞCA DURU1386...824 10.0-3
ERÇİN ELVİN2241...824 21.03
ASLAN MİHRİMAH CANDAN3487...824 31.03
KOÇ LİDYA MİRA4214...1028 41.05.7
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 50.5-6
MEMİŞ NEHİR İPEK1536...824 61.03
KARAKILINÇ FATMA SİMAY4864...1200 71.011.7
AYDIN ASLINUR BERRİN5818...1200 80.0-18.3
GÜR ASYA ZEYNEP5654...1120 91.08.7
Soyad AdPAKYÜREK MEHMET EFE UKD1467Toplam UKD Değişimi-0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN ALPEREN RAHMİ1552...1108 11.02.75
ÖZKAYMAK ÖMER NASUH1423...1168 21.03.75
KARACA DORUK5770...1222 31.05
TÜRK ALP2602...1278 40.0-18.75
HİSLİ FURKAN5001...1205 51.04.5
KALINOĞLU YAĞIZ1441...1395 60.0-15
AKSOY KEREM1375...1214 71.04.75
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 81.05.75
MADSMAN BERK2849...1282 91.06.5
Soyad AdBULMUS IREM DURU UKD1350Toplam UKD Değişimi30.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ISKENDER ZÜMRA NUR4115...1120 11.05.25
ÇETIN NURDAN1474...1198 20.5-5
ERTÜRK NEHIR4600...1277 30.5-2.5
BERK DENIZ2623...1200 41.07.5
KÜÇÜK MIRA2977...1258 50.5-3.25
ADAL ILKE3027...1266 61.09.5
ARK GAMZE1230...1337 71.012
EYITMIS ASYA LEMAN1748...1380 81.013.5
YILDIZ ELIF ZEREN1256...1535 90.0-6.5
Soyad AdYURT NEHİR UKD1211Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRZ DENİZ ELA2806...1040 11.08.1
AKSOY DURU2843...1093 21.010.2
AVCI ECRİN2490...1128 31.011.7
ASLAN RENGİN2802...1335 40.0-9.9
ÇELİK ZEYNEP DURU4543...1179 51.013.8
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 60.0-17.7
ÇİÇEKÇİ ALARA4215...1124 71.011.4
YALÇIN ZEREN HANİFE2651...1127 81.011.4
DEMİR NAZLI3717...1169 90.0-16.8
Soyad AdYILDIZ TUNAHAN UKD1718Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZENGİN MUHAMMET ARDA1091...1355 11.02.2
IŞIKVER GİRAY1061...1512 20.0-15.2
KIZILGÜL TUĞRUL1039...1366 31.02.2
YILMAZ YİĞİT EFE1063...1503 41.04.6
DELİPINAR URAS EMRE2222...1577 50.5-3.8
KEMERLİ ÇAĞAN1538...1555 60.5-4.4
İYİGÜN EMİRHAN1234...1553 71.05.6
ACAR KAAN1071...1609 81.07
ŞAHİN ARDA SAM1120...1541 91.05.4
Soyad AdÖZCAN ALPEREN UKD1612Toplam UKD Değişimi18.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORHON BORA1078...1288 11.02.6
PEKKUL ARDA1112...1425 20.0-14.8
CAMCI KAYRA1332...1306 31.02.8
UĞURLU SABRİ YİĞİT1076...1390 41.04.4
ÖZER YUSUF BUĞRA1425...1450 51.05.8
KILIÇ ERAY2576...1848 60.0-4
NALBANT TAN OZAN1175...1449 71.05.6
TEKİN ÖKTEN ALP2283...1323 81.03.2
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1732 91.013.2
Soyad AdERTURAN AHMETHAN TAHSIN UKD1496Toplam UKD Değişimi40.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖK YEKTA BEREN3526...1186 11.03.5
GÖK YEKTA1394...1296 21.06
AKKAYA ATAKAN4221...1367 31.08.25
TÜRKMEN YUSUF ÇAGAN1253...1776 40.0-4
ÇELEBI TUGRA1133...1331 51.07
BILGIN ALI TUGRUL2087...1241 61.04.75
KABUL TARIK1142...1625 70.54.25
PEHLIVAN MERT1181...1674 80.55.75
ÇOBAN TUNA1581...1242 91.04.75
Soyad AdKAYA ILGIN UKD1565Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAL BERFİN1216...1256 11.03.5
PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA1039...1428 21.08
YALÇIN SUDENAZ1087...1471 30.0-15.75
IŞIK ZEYNEP1694...1380 41.06.5
İRDEM ELİF1070...1477 50.5-3
GÜNEŞ DEREN1176...1469 61.09.25
TÜRÜNZ DİLEK1319...1509 71.010.5
ÖZ İREM EZRA1051...1752 80.0-6.5
ÖZKAN ELİF1252...1459 90.5-3.5
Soyad AdŞENKAL DEFNE UKD1295Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKTEN ÖYKÜ5875...1057 11.06
İNCİ ZEYNEP ITIR1237...1135 21.08.7
KESKİNLER ELA7470...1421 30.0-9.9
ÖZTAY REZZAN1439...1132 41.08.4
SEYHAN PELİN1939...1221 50.5-3
GÖRÜCÜ YAĞMUR6029...1164 60.0-20.4
ŞENTÜRK ELA DEFNE3692...1145 71.09
YILDIZ ELİF3414...1132 81.08.4
DERİCİ BİLGE1738...1335 91.016.8
Soyad AdSAKA ELA UKD1200Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FIRAT CANSU4517...824 11.03
CEMALİ SİDRA1613...824 21.03
NAÇTURHAN BİLGE DORA1395...824 31.03
ŞEHİRLİ HAYAT2813...1064 41.09.6
ASLAN ELA2783...1077 50.0-20.1
CANFES NİLSU4314...1118 61.011.7
AYDIN ASLINUR BERRİN5818...1200 70.0-15
OKUYAN ZEYNEP İMGE5277...824 81.03
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 90.0-18
Soyad AdMADSMAN ALP UKD1253Toplam UKD Değişimi66.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA MERT4979...1069 11.07.8
ŞENEL HAYRİ BEYHUN2293...1122 21.09.6
UYANIK DİRENÇ4710...1130 31.09.9
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1414 40.0-8.7
SÖNMEZ DORUK2737...1123 51.09.6
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1465 61.023.1
ÇIRAK MEHMET MELİH4431...1048 71.07.2
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1378 80.0-9.9
KARAOĞLU OĞUZ4200...1319 91.017.7
Soyad AdIZI BETÜL CEMRE UKD1344Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANBAZ DEFNE5278...1118 11.05.25
KAYNAR DURU2186...1178 21.07
TUFAN FERDA1758...1027 31.03.25
EYITMIS ASYA LEMAN1748...1380 41.013.75
YILDIZ ELIF ZEREN1256...1535 50.0-6.25
ALTUN BADE1284...1174 60.0-18
ÇETIN DEFNE RENGIN1235...1243 71.09
ÖZDEN NEHIR4099...1177 80.5-5.5
KARABAY DEFNE1408...1208 91.08
Soyad AdÇELİK FATMA NİSA UKD1209Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZŞAHİN DURU4248...1038 11.08.1
ONAÇ İLAY2251...1089 21.010.2
ÇİÇEKÇİ ALARA4215...1124 31.011.4
GÖKKAYA HURİYE YAĞMUR1281...1266 40.52.4
BAHAR SÜHEYLA NAZ5839...1209 50.50
AVCI ECRİN2490...1128 61.011.7
MUTLU JÜLİDE AYSU2754...1080 70.5-5.1
DEMİR NAZLI3717...1169 80.0-16.8
SEKRETER DENİZ2504...1226 90.50.6
Soyad AdGÜRER OĞUZ KAĞAN UKD1406Toplam UKD Değişimi35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBULUT DEMİR1324...1126 11.04
ALKIŞ ATABERK3177...1230 21.06.75
ŞAHAN İSMAİL EVRİM4195...1336 31.010
YALÇINKAYA EFE1435...1608 40.0-6
DİRİKOLU DENİZ3242...1320 50.5-3
FIRAT EFE HALİL5350...1317 61.09.5
BALABAN HASAN2388...1274 70.5-4.5
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 81.010.25
ŞAHİN ARDACAN1303...1275 91.08
Soyad AdÜNAL BEREN UKD1452Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAN AYŞE MERYEM1049...1160 11.03.75
SÖZAT BEREN1046...1292 21.07.25
VANLIOĞLU ECE1015...1385 30.0-14.75
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1373 40.5-2.75
ENGİN EDANAZ1237...1305 51.07.5
DOĞANOGLU DOĞA1307...1353 61.09
ENÇ NİLSU1072...1531 70.0-9.75
YILDIRIM ADA1156...1378 81.010
GÜL ZEYNEP1044...1443 91.012.25
Soyad AdBAHAR SÜHEYLA NAZ UKD1209Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜREKCİ ZEYNEP DİDE1394...1039 11.08.4
ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN2270...1091 21.010.2
DAĞGÜL BEGÜM3065...1134 30.5-3
BAY ELİS ÇAĞIL1571...1079 41.09.6
ÇELİK FATMA NİSA3097...1209 50.50
GÖKKAYA HURİYE YAĞMUR1281...1266 61.017.4
KAHRAMAN CEREN6312...1085 70.0-20.1
ÇELEBİOĞLU BEGÜM4289...1029 81.07.8
ACAR ZEYNEP3131...1240 90.0-13.8
Soyad AdÜNAL BURAK KAYRA UKD1369Toplam UKD Değişimi54
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞTAN EYMEN RAHMİ1337...1103 11.04.5
AKSOY MEHMET NAİM4617...1196 21.06.75
SÖZAT ARDA3192...1542 30.0-6.75
BAŞDAR ATAKAN2493...1194 41.06.75
YURTSEVER URAL4250...1206 51.07
ŞARBAK ÖMER3032...1413 61.014
ÖZBEK EGE5046...1473 71.016
PAMUK YAĞIZ3571...1444 80.0-10
YERLİ HASAN2249...1463 91.015.75
Soyad AdBÜYÜK ECRİN EFSA UKD1682Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAKTAŞ DURU1368...1211 11.02.2
VANLIOĞLU ECE1015...1385 20.0-17
CİNGÖZ MENEKŞE SELİN1031...1201 30.5-7.8
EMSEN SUDEGÜL2403...1144 41.02.2
YILDIRIM ADA1156...1378 51.02.8
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1379 61.02.8
DÖNMEZ GÜLİN1196...1480 70.0-15.2
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1373 81.02.8
ÖZEN İDİL1148...1393 91.03.2
Soyad AdARSLAN MUHAMMED EMİN UKD1698Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇABUK CAN1023...1347 11.02.2
ÇALIŞKAN SAMET1370...1496 20.5-5.2
CAN EFE DENİZ1879...1516 30.5-4.8
ERDEM EREN1034...1504 41.05
YILMAZ KUZEY1213...1556 51.06.2
GÜLDÜR BURAK1194...1599 60.0-12.8
TASLIOĞLU GÖKAY DENİZ1049...1539 71.05.8
TAŞLIÇUKUR ERDENİZ1279...1581 81.06.8
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 91.07.6
Soyad AdAKKAS DORUK UKD1451Toplam UKD Değişimi33.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ HASAN BUGRAHAN4974...1166 11.04
KOTAN EREN1234...1279 21.06.75
ERTEN KEREM3273...1857 30.0-2.75
TÜRK ISMAIL BOLKAR3207...1286 41.07
AKTÜRK MUSTAFA DENIZ5400...1301 50.0-17.5
ÖZTÜRK OZAN1285...1290 61.07.25
AKBAS EGE DORUK2639...1290 71.07.25
GÖK YEKTA1394...1296 81.07.25
YILMAZEL ISMAIL KUZEY2834...1508 91.014.5
Soyad AdÇOLAK SELÇUK EMRE UKD1557Toplam UKD Değişimi40
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MEHMET MERT1110...1266 11.03.75
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1387 20.0-18
HEPSAĞ DANİYEL1096...1305 31.04.75
AYDIN BİLAL1110...1367 41.06.25
ANIK ABDULLAH MERT1405...1459 51.09.25
ŞAHİN TAHA1045...1748 61.018.75
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1722 70.0-7
İLARSLAN CAN1072...1355 81.06
ERÖZ ENİS1120...1666 91.016.25
Soyad AdKARABACAK CEYLİN DENİZ UKD1541Toplam UKD Değişimi11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN AYBÜKE1175...1241 11.03.75
ÜSTER DEFNE1244...1378 21.07
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1341 31.06
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1757 40.0-5.5
GÜNEŞ DEREN1176...1469 50.5-2.5
ÖZKAN ELİF1252...1459 61.09.75
KAYA ELİF1104...1472 70.5-2.5
KALENDER HATİCE KÜBRA1221...1436 80.5-3.5
TÜRÜNZ DİLEK1319...1509 90.5-1
Soyad AdÇETİNKAYA SABİTE UKD1324Toplam UKD Değişimi0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNDÜ MELİHA ASEL1231...1075 11.04.75
KILIÇLI ELİFE3225...1142 21.06.5
YILDIZ ELİF3414...1132 30.5-6.25
ŞUDAŞDEMİR BÜŞRA4684...1129 40.0-18.75
KARAKAYA SELİN7770...1080 51.05
ÖNAL ECRİN3906...1188 61.08
GÖRÜCÜ YAĞMUR6029...1164 71.07.25
SEYHAN PELİN1939...1221 80.0-16
GÖÇER DEFNE2469...1258 91.010.25
Soyad AdDERELİ MEHMET KAĞAN UKD1190Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİREL FAHRETTİN EGE1397...808 11.03
BEŞKARDEŞLER İHSAN BATIN2117...1033 20.0-21.3
ARSLAN İSMET4571...808 31.03
ÖRTEN EFEHAN1657...1040 41.09
ONAY ALPEREN5990...1054 51.09.6
BAŞDOĞAN ÇAĞAN7246...1061 61.09.9
CANKURT ARDA2890...1271 70.0-11.7
AKOVA BARTU1341...1048 81.09.3
BULMUŞ ÇINAR DENİZ6330...1064 91.09.9
Soyad AdGAZİBEY DORUK UKD1179Toplam UKD Değişimi87.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
URHAN YAĞIZ4614...1028 11.09
YİĞİT ALİ ARDA4503...853 21.03
DURMUŞ ÇINAR1340...1288 30.0-10.5
GÖKER YAVUZ AYBERK4021...1039 41.09.3
ŞENER ERDEM3827...1349 51.021.6
ÇEKİLMEZ ARDA3002...1386 61.023.1
TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN2729...1363 70.0-7.8
ARKAN EGE4513...1299 81.019.8
YELTEKİN ATALAY URAS4668...1305 91.020.1
Soyad AdTUBAY ELIF SUDE UKD1267Toplam UKD Değişimi63.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMIR MERVE IREM3700...1077 11.07.5
OGUZ BEGÜM1257...1017 21.05.7
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1377 31.019.5
BOZOGLU GAZEL1250...1367 41.019.2
KARATIKEN BERAY1252...1351 50.0-11.4
BALCI BEREN5191...1347 60.53.3
EYITMIS ASYA LEMAN1748...1380 70.0-10.5
ARK GAMZE1230...1337 81.018
ÇETIN NURDAN1474...1198 91.012
Soyad AdTÜTÜNCÜ ALİ UKD1750Toplam UKD Değişimi3.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN EMİR1069...1231 11.02.2
NALBANT TAN OZAN1175...1449 21.03
YAĞIZ EREN AHMET1060...1504 31.03.8
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1678 40.5-2
ELVEREN ÇINAR1004...1489 51.03.6
SEZİŞ DORUK1201...1576 60.5-4.6
HASANOĞLU HAKAN2458...1658 71.07.4
ERGİN ŞAHİN1106...1834 80.0-7.6
ÇOLAKOĞLU ATAHAN1176...1677 90.5-2
Soyad AdTATLICIOĞLU MELİSA EYLÜL UKD1329Toplam UKD Değişimi-11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANLI ELA4270...1076 10.5-7.75
ÇOLAK NESLİ7045...1092 20.0-20
KAVİLCİOĞLU ELA ECRİN2997...1000 31.03
BAKİ ESİLA3191...1058 41.04.25
KAHRIMAN BENSU1169...1068 51.04.5
ŞENEL DURU1885...1244 60.0-15.5
PEKDEMİR DAMLA4368...1042 71.04
YILMAZ NEHİR7397...1226 81.09
GÖRÜCÜ YAĞMUR6029...1164 91.07
Soyad AdUZUNAY ÖMER ATA UKD1214Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINTAŞ CELAL3549...808 11.03
UÇAR YUSUF MEHMET2361...1040 21.08.1
ONAY ALPEREN5990...1054 31.08.7
BEŞKARDEŞLER İHSAN BATIN2117...1033 40.0-22.2
ÖZKAYA İSMAİL ALP4399...1064 51.09
ÖZENÇ ÇAĞATAY5382...1127 61.011.4
ASAR FURKAN3036...1134 71.011.7
ERDOĞMUŞ YAĞIZ KAAN4582...1384 80.0-8.4
BİNGÜL YUNUS EMRE3570...1121 91.011.1
Soyad AdAYHAN ATEŞ ATABEY UKD1465Toplam UKD Değişimi-12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPAR UMUT1304...1108 10.5-9.75
YAVUZ ALİ RIZA2709...1082 21.02.75
TIRMIK UYGAR1915...1123 31.03
TİRİTOĞLU AHMET ERDEM2493...1031 41.02.75
VURAL AHMET KAAN4787...1197 50.5-8.25
MADSMAN ALP2829...1253 60.0-19.25
ERBAŞ ALİ İMRAN1294...1214 71.04.75
GEDİK DENİZ4989...1229 81.05
ÖZDOĞAN CAN2858...1293 91.06.75
Soyad AdGÜNER EYLÜL UKD1320Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN DELFIN1155...1117 11.06
ALTUN BADE1284...1174 21.07.5
YILDIZ ELIF ZEREN1256...1535 30.0-5.75
DEMIR BAHAR1595...1182 41.07.75
ÖZDEN NEHIR4099...1177 51.07.75
KÜÇÜK AYBIKE1098...1390 60.0-10
ALKAN ECRIN1506...1219 71.09
ERTÜRK NEHIR4600...1277 80.0-14
ÇETIN DEFNE RENGIN1235...1243 91.09.75
Soyad AdARSLAN ASYA UKD1046Toplam UKD Değişimi81.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR ZEYNEP3131...1240 10.0-7.5
KOÇ BEREN3381...825 21.03
TURGUTALP ASEL5949...1172 31.020.1
ÖZYİĞİT IŞIL5563...1187 41.020.7
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 50.0-11.1
UÇAR DURU1513...1242 60.0-7.5
KABAL ADA1541...1148 71.019.2
NEBİOĞLU DURU1715...1200 81.021.3
GÖKKAYA HURİYE YAĞMUR1281...1266 91.023.4
Soyad AdERGUN MEHMET UKD1454Toplam UKD Değişimi41
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELIK BILAL YAGIZ1297...1169 11.04
GÜNGÖR ÇAGAN1067...1281 21.06.75
TÜRK ISMAIL BOLKAR3207...1286 31.07
CEYHAN MERT1599...1620 40.0-7
TÜRKMEN ATTILA ÇAGATAY5346...1309 51.07.75
ÖZDEMIR ABDURRAHIM KAYRA2453...1617 60.0-7
AKTÜRK MUSTAFA DENIZ5400...1301 71.07.5
ALKAN ADA AKDENIZ5492...1298 81.07.25
ERTABAK ARAL1865...1516 91.014.75
Soyad AdDENİZ YAĞIZ EFE UKD1439Toplam UKD Değişimi25.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZER TUNA6472...1140 11.03.75
ŞAHİN MEHMET BARTU2903...1265 21.06.75
YANCI BARIŞ EMRE1663...1342 30.0-15.75
KURU İSMAİL UTKU4723...1225 41.05.75
YEŞİLOVA DENİZ5232...1328 51.08.75
BİROL ALKIM EGE5221...1346 61.09.25
LAÇİN TUNA1290...1157 71.04
YILDIZ EGEHAN2649...1603 80.0-7
PILAT TUNA3692...1357 91.09.75
Soyad AdGÜLDÜR BURAK UKD1599Toplam UKD Değişimi27.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURU BERKAY GÖKTUĞ1293...1288 10.0-21.5
FISTIK KEMAL1307...1213 21.02.75
ALTUN TAYLAN ÖZGÜR1055...1362 31.05
CAN EFE DENİZ1879...1516 41.09.75
DEMİRTAŞ ONUR KAAN1071...1533 51.010.25
ARSLAN MUHAMMED EMİN1284...1698 61.016
ADIGÜZEL UFUK ALP1053...1769 70.55.5
KÖSEOĞLU ÖMER UMUT1059...1567 80.5-1
KARSAN ADİL TUNA1171...1621 90.50.75
Soyad AdGÜL ZEYNEP UKD1443Toplam UKD Değişimi23.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN HAZAN1056...1149 11.03.75
GÖL RÜYA NİSA1112...1239 21.06
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1373 31.010
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1591 40.0-7.5
BAŞPINAR DİLA4333...1358 51.09.5
ÇETİN DEFNE1181...1477 61.013.75
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1605 70.0-7.25
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1289 81.07.25
ÜNAL BEREN1155...1452 90.0-12.25
Soyad AdKIPIK FEYZA UKD1483Toplam UKD Değişimi18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALYEMEZ RÜYA1132...1148 11.03
BAŞAR SALİHA5976...1339 21.07.75
AYDEMİR SERMİN NAZ1248...1587 30.0-9
KURNAZ AYÇA1188...1307 41.06.75
AYDIN GÜLENAY1086...1750 50.0-4.5
SOVUKLUK ECEM SU1151...1357 61.08.25
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1411 71.010
TEPELİ SUĞRA1171...1584 80.0-9
KARATAŞ DUYGU1367...1258 91.05.5
Soyad AdTEMEL JİYAN UKD1130Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKALLI SUZAN7770...824 11.03
YÜRÜK CEYLİN3737...824 20.0-3
ÖZTÜRK İREM1663...824 31.03
ÇİMSÖKEN YAREN2479...824 41.03
ÜNSAÇARER MELTEM2046...824 51.03
OKUYAN ZEYNEP İMGE5277...824 61.03
ASLAN ELA2783...1077 70.0-17.1
KIRMIZIOĞLAN IRMAK1537...1200 80.0-12
YILDIZ EVRİM DİLA1373...824 91.03
Soyad AdALTUN BADE UKD1174Toplam UKD Değişimi73.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUNDAK AYÇA DURU1446...885 11.03
GÜNER EYLÜL2778...1320 20.0-9
AKDUR CEMRE1422...1000 31.08.1
DINÇ BETÜL ERVA2451...1271 41.018.9
UMAN AYNUR6202...1286 51.019.5
IZI BETÜL CEMRE1556...1344 61.021.6
KURNAZ AZRA1311...1453 70.0-4.8
BOZOGLU GAZEL1250...1367 81.022.5
KÜÇÜK AYBIKE1098...1390 90.0-6.6
Soyad AdMİRİOĞLU EYLÜL UKD1046Toplam UKD Değişimi74.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEKRETER DENİZ2504...1226 10.0-7.8
KIZIL AYŞE BETÜL6434...825 21.03
SOYER MİRAY1334...1188 31.020.7
ÇAĞLAR ZEYNEP2646...1140 41.018.9
DEMİR NAZLI3717...1169 50.0-9.9
DURMAZ CEYDA2754...1200 61.021.3
ÖZŞAHİN DOĞA4264...1160 71.019.8
KARADAĞ ASLI SENA2290...1160 81.019.8
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 90.0-11.1
Soyad AdŞAHİN TAHA UKD1748Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERMERDAŞ BERKANT1380...1318 11.02.2
BAYKO HÜSEYİN1230...1448 21.03
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1496 31.03.8
YAMAN ÖMER YİĞİT1049...1566 41.05.2
ÖZKAN TAHA2435...1864 50.0-6.8
ÇOLAK SELÇUK EMRE1052...1557 60.0-15
ALTIN ÇAĞATAY1135...1487 71.03.6
UYSAL NAİL ARDA1069...1537 81.04.6
ÜÇKAN YAĞIZ1053...1611 90.5-3.6
Soyad AdACAR MUHAMMED EFE UKD1535Toplam UKD Değişimi10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYACAN ONUR1106...1192 11.03
BAYCAN FATİH3142...1308 21.05.25
MANAS EREN1064...1376 31.07.25
GIRGIN HÜSEYIN SEYFI4477...1396 40.0-17.25
GÜNDOGDU SAFA CAN1269...1333 51.06
ARSLAN ALP1084...1424 60.0-16.25
PIRIM POYRAZ1450...1318 71.05.5
BAYKARA YUSUF MIRZAN1854...1373 81.07.25
DOGRU ALI BORA5128...1463 91.010
Soyad AdÖZKAN ELİF UKD1459Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜNEY NEHİR1032...1102 11.02.75
ÖZ İREM EZRA1051...1752 20.0-3.75
TOPAL BERFİN1216...1256 31.06
KANTER ÖZÜM1122...1221 41.05
KOYUNCU HATİCESU1135...1533 50.52.5
KARABACAK CEYLİN DENİZ1042...1541 60.0-9.75
ACAR İLAYDA1071...1523 71.014.75
TUNÇEL EKİN1729...1360 81.09
KAYA ILGIN1124...1565 90.53.5
Soyad AdAYDIN EREM UKD1244Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL BEREN2084...1038 11.07.2
PİKER ELİF4194...1059 20.0-22.2
ÖNCEL ZEYNEP4773...1082 31.08.7
KAHRIMAN BENSU1169...1068 40.5-6.9
SANLI ELA4270...1076 51.08.4
DERİCİ BİLGE1738...1335 60.0-11.4
DEMİRCİOĞLU BERRA1185...1088 71.08.7
ŞUDAŞDEMİR BÜŞRA4684...1129 81.010.2
YALÇIN BERİL2326...1319 91.018
Soyad AdKARSAN ADİL TUNA UKD1621Toplam UKD Değişimi21.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YUFKACI VEYİS BARTU1209...1300 11.02.6
TARIM METEHAN1095...1315 21.02.8
PAKİŞ EMİR2125...1407 31.04.6
ÖZTÜRK EFE HAKAN1041...1886 40.0-3.6
SAYIN MERT ALİ1090...1543 51.07.8
AÇIKGÖZ KAĞAN KEREM1085...1803 60.0-5.2
BAKAN MEHMET EMRE1222...1492 71.06.6
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1500 81.06.8
GÜLDÜR BURAK1194...1599 90.5-0.6
Soyad AdKIZILTAŞ ECE SU UKD1473Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN ÜLGEN ECE1096...1168 11.03.5
ENGİN EDANAZ1237...1305 20.5-5.5
CAN AŞKIN BELİZ1055...1438 31.011.25
BALOĞLU DİLA1265...1649 40.55.75
VANLIOĞLU ECE1015...1385 51.09.5
ULAKÇI ZEYNEP ASEL1054...1380 61.09.25
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1591 70.0-8.5
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1379 80.0-15.75
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1289 91.06.5
Soyad AdAVCI BATUHAN UKD1542Toplam UKD Değişimi0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞCIOĞLU ERDEM2135...1162 11.02.75
BAYDAR BARIŞ4688...1298 20.0-20
KARUN TOPRAK5577...1019 31.02.75
ADIGÜZEL GÜNEY6261...1231 41.03.5
USLU ALİ YİĞİT2826...1337 51.06
ÖLMEZ HASAN MELİH1803...1397 61.07.75
USTA HALİT ARHAN3467...1423 70.0-16.5
GÜPLÜCE MELİH1206...1362 81.06.5
AKBAYIR EYMEN4435...1390 91.07.5
Soyad AdCILAM AHMET UKD1042Toplam UKD Değişimi114
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAYLA DOĞUKAN1557...808 11.03
İÇDEŞ RÜZGAR3404...1243 21.022.8
BAYRAK ASRIN ÇINAR2744...1212 30.0-8.4
DEMİRCİ MERT ALİ1972...1200 41.021.3
AKKIR MUSA KAYRA1770...1127 51.018.6
SARIASLAN ALİ2333...1172 61.020.4
AVCI MUHAMMED GİRAY1231...1200 71.021.3
CANKURT ARDA2890...1271 80.0-6.3
TÜRK ÖMER GÜNEŞ1187...1200 91.021.3
Soyad AdGEDİKKAYA HASAN DEMİR UKD1318Toplam UKD Değişimi17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAYOĞLU YAĞIZ5305...1085 11.05.25
ÇELİKÖRS FURKAN3624...1144 20.5-5.75
IŞIK TUNA4123...1149 30.5-5.5
KEREM MEHMET MİRZA3411...1146 41.06.75
ÇOLAK BERK YAMAN1432...1171 51.07.5
MELEK YUSUF EREN7076...1206 60.0-16.25
AVŞAR GEDİZ1583...1179 71.07.75
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1196 81.08.25
VATANSEVER TUNA5199...1221 91.09.25
Soyad AdAVCI ECRİN UKD1128Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖZ DURU3223...825 11.03
UÇAR DURU1513...1242 21.019.8
YURT NEHİR2088...1211 30.0-11.7
ÖZEN ELVİN NAZLI2568...1025 41.010.8
KÜREKCİ ZEYNEP DİDE1394...1039 51.011.4
ÇELİK FATMA NİSA3097...1209 60.0-11.7
KARADAĞ ASLI SENA2290...1160 70.0-13.8
SOVUKLUK DURU İLAYDA3034...1000 81.09.9
TAŞ ÖZGÜR6724...1045 91.011.7
Soyad AdYILDIZ KEREM BARKIN UKD1476Toplam UKD Değişimi12.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK SEYFETTİN RÜZGAR6350...1151 11.03.25
ÇİFCİ OLGAR6095...1281 20.0-18.75
DOĞRUYOL ALPER SABRİ4624...1152 31.03.25
ERTÜRKSOY MEHMET AKİF2170...1230 41.04.75
GÜRSOY ÇAĞAN4716...1336 51.07.75
KILINÇ YAVUZ SELİM2061...1362 61.08.5
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1381 71.09.25
SAKMAK KUTAY3107...1370 81.09
USTA HALİT ARHAN3467...1423 90.0-14.25
Soyad AdDİRİCAN FERİDE UKD1415Toplam UKD Değişimi32.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ SENA1032...1143 11.04.25
ÖTER ELİF1408...1268 21.07.5
BALOĞLU DİLA1265...1649 30.57.25
ENÇ NİLSU1072...1531 40.0-8.5
GÖL RÜYA NİSA1112...1239 51.06.75
UYSAL NEHİR1178...1492 61.015.25
ŞEN NEHİR1175...1495 70.0-9.75
DİNÇER ÇAĞLA1202...1360 80.5-2
ÇANKAYA AZRA1164...1386 91.011.5
Soyad AdKALINOĞLU YAĞIZ UKD1395Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUNCU ÖMER ARDA1308...1098 11.03.75
ÖZDEMİR EFE4777...1158 21.05
OKAN İSMAİL UMUT1295...1211 30.5-6
AKARSLAN UTKU5467...1193 41.06
MELEK YUSUF EREN7076...1206 51.06.25
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1467 61.015
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1414 70.0-11.75
DOMURCAK DORUK4645...1164 80.0-19.75
DEMİRTAŞ KUBİLAY1791...1137 91.04.5
Soyad AdERYILMAZ EGE UKD1191Toplam UKD Değişimi39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEMALİ KEREM1636...808 11.03
KÖSE TURAN2856...1006 21.07.8
DUMAN MUSTAFA6584...808 30.0-3
ALTUNOĞLU İSMAİL EREN6355...1044 41.09
BAKIMLI ENES1316...1065 51.09.9
SOYLU MEHMET4098...808 61.03
ERDOĞMUŞ YAĞIZ KAAN4582...1384 70.0-7.5
ŞENGEZER ÇINAR2053...1063 81.09.9
KÜÇÜN ÇINAR4333...1000 91.07.5
Soyad AdPEHLİVAN ÖYKÜ UKD1211Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞDEMİR HİLALSU2878...824 11.03
POLAT MELİS ECE2522...1040 21.08.1
ŞEHİRLİ HAYAT2813...1064 30.0-21
CANDEMİR MİNERVA2947...1143 40.0-17.7
NAÇTURHAN BİLGE DORA1395...824 51.03
DURAN DEFNE1803...824 60.0-3
SİNANOĞLU SENA2574...824 71.03
KILIÇ MELİS3126...824 81.03
İNCİ BERRA GÜL4963...1039 91.08.1
Soyad AdBEREKETOGLU RENGIN UKD1387Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜRMEYAN LIANA1875...1155 11.05.25
DÜDÜKÇÜ ZEYNEP4620...1224 21.07
ENGEL ECRIN TUANA2222...1284 31.09
KAS ELIF BILGE1725...1305 40.0-15.25
ERTÜRK NEHIR4600...1277 51.08.75
KARATIKEN BERAY1252...1351 61.011.25
YILDIZ ELIF ZEREN1256...1535 70.0-7.5
MUTLU DIZE1263...1314 81.010
KURNAZ AZRA1311...1453 90.0-10.25
Soyad AdÜÇKAN YAĞIZ UKD1611Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENDUR METE KEREM3047...1285 11.02.6
SALMAN EREN1423...1400 21.04.6
BAHAR MEVLÜT1286...1480 31.06.4
ERGİN ŞAHİN1106...1834 40.0-4.4
YUNUS BARIŞ1502...1463 51.06
UZGUR ARDA1165...1794 61.014.8
SARIDAĞ ÖMER MELİH1174...1807 70.0-5
SEZGİN TALHA1104...1514 81.07.4
ŞAHİN TAHA1045...1748 90.53.6
Soyad AdBAYRAM EFE BERK UKD1422Toplam UKD Değişimi47
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN ALPER1897...1152 11.04.25
BAHTIYAR FURKAN1418...1269 20.5-5
ABACI EREN DENIZ5263...1247 31.06.75
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1389 41.011.25
KOÇU ARDA MERT1367...1597 50.0-6.75
GÜDER EGEMEN ALTAY7138...1309 61.08.75
ARIER KAGAN KAYRA6232...1330 71.09.25
ERTABAK ARAL1865...1516 80.53.25
SENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 91.015.25
Soyad AdKARASAKAL DENİZ UKD1553Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞDU ELİF SUDE1206...1246 11.03.5
IŞIK ZEYNEP1694...1380 21.06.75
ŞİMŞEK GÜLSUNUR1095...1411 30.0-17.25
YILDIRIM NEHİR1028...1373 41.06.5
YALÇIN SUDENAZ1087...1471 51.09.75
YİĞİT CANSU2168...1451 61.09
ÖZ İREM EZRA1051...1752 70.0-6
ÜSTER DEFNE1244...1378 81.06.75
POSTOĞLU GÜLDEN1134...1565 90.0-12
Soyad AdGÖÇER DEFNE UKD1258Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SIRTIKIRMIZI NAZLI5101...1045 11.06.9
AYDOĞDU CEMRE NUR3448...1108 21.09
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1376 31.019.8
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 40.0-4.2
GEZGİÇ HATİCE ILGIN3939...1400 50.0-9.3
IŞIK GÜLDEST6342...1113 61.09.3
KUZÖREN NEHİR2422...858 71.03
GEDİK EYLÜL CEREN3233...1167 81.011.4
ÇETİNKAYA SABİTE1676...1324 90.0-12.3
Soyad AdKAYNAK DENİZ CAN UKD1564Toplam UKD Değişimi33.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN ARHAN1235...1236 11.03.25
GÖKÇE HÜSEYİN EFE1370...1396 21.07
KABADAYI SÜLEYMAN ARDA3446...1699 30.0-8
YIĞIN GÖRKEM NECMİ1042...1426 40.5-4.75
YETİM HAZAR1239...1436 51.08.25
AKSU MERT1065...1110 61.02.75
BOZDOĞAN SARPER EKİN1096...1612 71.014.25
ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE1036...1858 80.0-3.75
GÜLBAŞ İSA1138...1624 91.014.5
Soyad AdNURDOĞAN ILGIN DESTİNA UKD1101Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRK ECRİN4959...824 11.03
ZEYBEK KAYLA NİL5590...824 21.03
AĞCA DURU1386...824 30.0-3
YÜCEKAYA MELİKE4728...824 41.03
KIRMIZIOĞLAN IRMAK1537...1200 51.019.2
ÇETİNKAYA DAMLA1644...1160 60.0-12.6
OKUYAN ZEYNEP İMGE5277...824 70.0-3
NAÇTURHAN BİLGE DORA1395...824 81.03
ÇİMSÖKEN YAREN2479...824 91.03
Soyad AdINCE FATMA ÖVGÜM UKD1131Toplam UKD Değişimi90.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATIKEN BERAY1252...1351 10.0-6.6
BATUR ZEHRA1448...1000 21.09.6
ALKAN ECRIN1506...1219 31.018.6
ERTÜRK NEHIR4600...1277 40.0-9
AKTAS EYLÜL4949...1229 51.018.9
KAYAR AZRA5089...1250 61.019.8
DINÇ BETÜL ERVA2451...1271 71.020.7
DURMAZ EFLIN3227...1371 81.024
EYITMIS ASYA LEMAN1748...1380 90.0-5.7
Soyad AdTÜRÜNZ DİLEK UKD1509Toplam UKD Değişimi12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DERİN ROZELİN1932...1160 11.02.75
COŞGUN BAŞAK1121...1346 20.5-5.5
KOYUNCU HATİCESU1135...1533 30.50.75
SOVUKLUK ECEM SU1151...1357 41.07.5
ÜSTER DEFNE1244...1378 50.5-4.5
ÖNER DENİZ1062...1449 61.010.5
KAYA ILGIN1124...1565 70.0-10.5
YİĞİT CANSU2168...1451 81.010.5
KARABACAK CEYLİN DENİZ1042...1541 90.51
Soyad AdERTÜRK BARIŞ UKD1728Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK İBRAHİM MUHAMMED1280...1307 11.02.2
ASLAN ALİ EFE1070...1439 21.03.2
AYDIN AYTAÇ1066...1492 31.04
ÖZKAN TAHA2435...1864 40.0-6.4
TOKER ALİ BERK1115...1489 51.04
KARTAL EFE ONUR1370...1502 60.5-5.8
GÜVENOĞLU AYDIN ALTAR1234...1467 71.03.6
YAĞIZ EREN AHMET1060...1504 81.04.4
KILIÇ ERAY2576...1848 90.0-6.8
Soyad AdGENÇER DENIZ UKD1391Toplam UKD Değişimi51.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HIZARCIOGLU YIGIT1304...1147 11.05
SOYER DENIZ4875...1256 21.08
ÖZDEMIR ABDURRAHIM KAYRA2453...1617 30.0-5.25
ÖLÇAL SAHIN3836...1270 41.08.5
KOÇ KEREM1271...1166 50.5-7
ALTUNER ÖMER FARUK1443...1278 61.08.75
SABAHI ÇAGLAR1171...1334 71.010.5
AYPER MERT1924...1603 80.56.75
DOGAN HAZAR KUTALMIS KADIR YUSU1229...1503 91.016.25
Soyad AdKARADAĞ BAHA UKD1621Toplam UKD Değişimi11.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞOCAK YILMAZ1033...1310 11.02.8
KAYRAK MURAT1117...1476 20.0-13.8
YILDIRIM ORHUN ALİ1076...1360 31.03.6
AYDOĞAN BABÜR1120...1462 41.05.8
DİKİLİTAŞ BEREN1061...1530 51.07.6
ÇALIŞKAN SEHA1029...1797 60.54.6
KÖSEOĞLU ÖMER UMUT1059...1567 70.0-11.6
GÜRALP ÖZGÜR OZAN1113...1455 81.05.6
IŞIKVER GİRAY1061...1512 91.07
Soyad AdMİRAZLI ELİF ECRİN UKD1376Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNCEL ZEYNEP4773...1082 11.03.75
DURAN ZEYNEP EMİNE4352...1182 21.06.25
GÖÇER DEFNE2469...1258 30.0-16.5
ŞENTÜRK ELA DEFNE3692...1145 41.05.25
GÜN RÜMEYSA1928...1253 51.08.25
PRÖTTEL ELA9964...1286 61.09.5
KESKİNLER ELA7470...1421 70.0-11
ÖZTAY REZZAN1439...1132 81.05
TAŞDELEN BUKET1852...1162 90.0-19.25
Soyad AdKAĞNICI EFEKAN UKD1176Toplam UKD Değişimi47.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN MUSTAFA6584...808 10.0-3
EFEOĞLU EFE2546...808 21.03
AÇIKSARI KUZEY1561...1000 31.08.1
OĞUZ DORUK3626...1040 41.09.6
ŞENGEZER ÇINAR2053...1063 51.010.5
ŞAHİN YUSUF EGE7322...808 61.03
OVACILLI EREN1740...1352 70.0-8.1
KOCA BATUHAN6820...1019 81.08.7
ARI HASAN3795...1198 91.015.9
Soyad AdSEFİK SİNAN UKD1425Toplam UKD Değişimi36.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAK MERT2010...1131 11.03.75
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1246 21.06.75
BAKIMLI HÜSEYİN1767...1337 30.5-3
ÇALIŞKAN ALP2368...1323 41.09
ÖZTÜRK DORUK6464...1496 50.52.5
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 60.5-3
TORUN KAĞAN2711...1373 71.010.75
GEBEŞ ATA3337...1397 80.5-1
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1381 91.011
Soyad AdŞEN NEHİR UKD1495Toplam UKD Değişimi-18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇ YAĞMUR1127...1179 11.03.25
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1373 20.0-16.75
TAKTAŞ DURU1368...1211 30.0-21
TÜTÜNCÜ DURU2322...1133 41.02.75
ÖZEN ÜLGEN ECE1096...1168 51.03.25
ÖZKAYA RÜYA PELİN1229...1380 61.08.5
DİRİCAN FERİDE1213...1415 71.09.75
YAZĞAN NEHİR1098...1386 80.0-16.25
BAŞPINAR DİLA4333...1358 91.08
Soyad AdPİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ UKD1422Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENAY UĞUR2551...1106 10.0-21.75
GÜLDÜREN ADİL MERT5640...1064 21.02.75
TAKIR EYMEN YİĞİT7489...1102 31.03.25
MİRİ EGE2566...1159 41.04.5
ERDEM BATUHAN1258...1199 51.05.5
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 61.07
FENERLİ SALİM1707...1320 71.09
TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN2729...1363 80.5-2
DURMUŞ ÇINAR1340...1288 90.0-17
Soyad AdBİLGİN ESMANUR UKD1189Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUTLU HAVİN1808...824 11.03
NAÇTURHAN BİLGE DORA1395...824 20.0-3
TÖRE ZEREN4375...824 31.03
FİDAN SENA5137...1032 41.08.7
OKUYAN ZEYNEP İMGE5277...824 50.0-3
TÜRK ECRİN4959...824 61.03
ŞAHİN AZRA DENİZ5187...1205 70.0-14.4
ÇAKAR ELİF ECEM1590...824 81.03
MEMİŞ NEHİR İPEK1536...824 91.03
Soyad AdAYDIN EGEMEN UKD1098Toplam UKD Değişimi45.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MÜEZZİNOĞLU ATA4753...808 11.03
ZIHLI METİN KUBİLAY3953...808 21.03
GENÇ ALİ KAAN1351...1222 30.0-9.9
BAYKAL GÖKBERK1471...808 41.03
İŞLER ÖMER METE4645...1313 50.0-6.9
DEMİRTAŞ EMİR4455...1000 61.011.1
FİDAN HÜSEYİN TOPRAK1968...808 71.03
KURTYILMAZ KUZEY1165...1215 81.019.8
AVCI MUHAMMED GİRAY1231...1200 91.019.2
Soyad AdDİNÇER ÇAĞLA UKD1360Toplam UKD Değişimi17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖTER ESMANUR1408...1030 11.03
ÇETİN DEFNE1181...1477 20.0-8.5
EMSEN SUDEGÜL2403...1144 30.5-7
CİNGÖZ MENEKŞE SELİN1031...1201 41.07.25
UYSAL NEHİR1178...1492 50.0-8
AKDERELİ ZEYNEP ELA1092...1181 61.06.75
YARDAK AYBÜKE1196...1220 71.07.75
DİRİCAN FERİDE1213...1415 80.52
YANIK MERİÇ1221...1401 91.014
Soyad AdGÜNEŞ DEREN UKD1469Toplam UKD Değişimi24.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERMETAL ÇİLEN7770...1102 11.02.75
AYDIN GÜLENAY1086...1750 20.0-4
ÖZÇEKİCİ NİSA NUR1156...1271 31.06
ÇAĞLAR GÜLŞEN SENA1103...1289 41.06.5
KARABACAK CEYLİN DENİZ1042...1541 50.52.5
KAYA ILGIN1124...1565 60.0-9.25
BAŞAR SALİHA5976...1339 71.08
KOYUNCU HATİCESU1135...1533 80.52.25
ÜSTER DEFNE1244...1378 91.09.5
Soyad AdKARATAŞ MEHMET SALİH UKD1497Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞRUYOL ALPER SABRİ4624...1152 11.02.75
ŞİŞMAN MERT3397...1288 21.05.75
KATIRCI ERK UZAY4721...1365 31.08
SAKMAK KUTAY3107...1370 40.0-16.75
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 50.0-17.75
KURU İSMAİL UTKU4723...1225 61.04.25
DİRİKOLU DENİZ3242...1320 71.06.75
KILINÇ YAVUZ SELİM2061...1362 81.08
GEBEŞ ATA3337...1397 91.09
Soyad AdAKSOY EDİZ UKD1164Toplam UKD Değişimi59.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU EDİZ3645...1003 10.0-21.3
AYDIN URAS2383...1034 21.09.6
BEŞOĞUL GÖKTUĞ1830...1075 31.011.4
BOYACIGİL DORUK7770...853 41.03
SABUNCUOĞULLARI EMRE1534...1297 50.55.4
ERKOL SEYYİD AHMED6023...1219 61.017.4
ŞİMŞEK CAN1381...1318 71.021.3
FENERLİ SALİM1707...1320 80.0-8.7
ÜNÜVAR KAAN2340...1324 91.021.3
Soyad AdELVEREN ÇINAR UKD1489Toplam UKD Değişimi59.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ YAĞIZ1223...1198 11.03.75
DOĞRU EDİP1133...1341 20.5-5
TÜRKOL EFE DORUK1050...1687 31.019
ÇOLAKOĞLU ATAHAN1176...1677 41.018.5
TÜTÜNCÜ ALİ1205...1750 50.0-4.5
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1678 61.018.75
YAĞIZ EREN AHMET1060...1504 70.0-12
TURGUT ÖMER ARDA1077...1324 81.07
BOZDAĞ ARMAĞAN EMRE4579...1533 91.014
Soyad AdERTÜRK NEHIR UKD1277Toplam UKD Değişimi27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEDEF ECRIN ELA1256...1093 11.07.8
ÖZGÜL NISA NUR1171...1021 20.5-9.3
BULMUS IREM DURU1691...1350 30.53
INCE FATMA ÖVGÜM1616...1131 41.09
BEREKETOGLU RENGIN2251...1387 50.0-10.5
ÇELIKKIN MÜJDE MEYRA2828...1166 61.010.5
YILMAZ ZEYNEP5918...1173 71.010.8
GÜNER EYLÜL2778...1320 81.016.8
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1377 90.0-10.8
Soyad AdAKSU ATA ANIL UKD1569Toplam UKD Değişimi26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEÇEN YUSUF OĞUZ1268...1246 11.03.25
ASLANYÜREK UMUT1106...1407 20.0-17.75
KARAKUŞ ALİ7770...1357 31.05.75
KARAÇELEBİ DENİZCAN2156...1438 40.5-4.5
DİNÇ MEHMET1022...1433 51.08
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1447 61.08.25
GÜLBAŞ İSA1138...1624 71.014.5
ADIGÜZEL UFUK ALP1053...1769 80.0-6
ARAL FURKAN1026...1637 91.014.75
Soyad AdUÇAR DURU UKD1242Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAY BENGİSU2476...1057 11.07.8
AVCI ECRİN2490...1128 20.0-19.8
YILDIZ KÜBRA3029...1075 30.0-21.6
METE GİZEM DEFNE2819...825 41.03
TAŞCI NİSA SENA4846...1074 51.08.4
ARSLAN ASYA5274...1046 61.07.5
YALÇIN ZEREN HANİFE2651...1127 70.0-19.8
ÇELİK ZEYNEP DURU4543...1179 81.012.3
KARADAYI ÖZLEM5842...1118 91.09.9
Soyad AdGÜREL BERKE TALHA UKD1605Toplam UKD Değişimi-11.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEK EMIR3048...1205 10.0-17.8
ALBAYRAK SELIM YIGIT1437...1120 21.02.2
ÇIFTCI EFE3869...1049 31.02.2
ESKIDEMIR EGE CAN1175...1292 40.0-17.2
KOÇ EYMEN4858...1214 51.02.2
AYGÜN UTKU1061...1289 61.02.6
YILDIRIM GÖKAY ZEKI1114...1330 71.03.4
KEÇECI KAAN1586...1377 81.04.2
DURAK CAN3702...1471 91.06.4
Soyad AdCEMALİ SEDA UKD1167Toplam UKD Değişimi37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVİLCİOĞLU ELA ECRİN2997...1000 10.5-6.6
MUSLU EYLÜL3272...858 21.03
KIRIKOĞLU ÖYKÜ NAZ3731...1000 31.08.4
ASLAN ROZA1959...1365 40.57.8
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1296 50.55.1
YALÇIN BERİL2326...1319 60.0-9
MESCİ ALEYNA2077...1335 70.56.6
KÜÇÜKERCİYES BAHAR4485...1101 81.012.3
PEKDEMİR DAMLA4368...1042 91.09.9
Soyad AdKAZIK OĞUZ KAĞAN UKD1678Toplam UKD Değişimi-0.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAY ENES1051...1300 11.02.2
ŞAHİN ABDULLAH BATURALP4493...1435 21.04
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1483 31.05
TÜTÜNCÜ ALİ1205...1750 40.52
SEZİŞ DORUK1201...1576 50.0-12.8
ELVEREN ÇINAR1004...1489 60.0-15
TUGOLBAEV AKTAN7770...1422 71.03.8
GÜVENOĞLU AYDIN ALTAR1234...1467 81.04.6
EROĞLU BERKE1037...1504 91.05.4
Soyad AdBOZDOĞAN SARPER EKİN UKD1612Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUFAN ARDA2058...1289 11.02.6
ACAR ERDOĞAN1109...1461 20.5-4
YILDIZ DENİZ1175...1487 31.06.6
ACAR MUSTAFA COŞKUN1118...1273 41.02.4
KARADEMİR BUĞRA1506...1529 51.07.8
ERDOĞAN TEKİN ALP1062...1750 60.0-6.2
KAYNAK DENİZ CAN1096...1564 70.0-11.4
YURDUN FEHMİ KUZEY1122...1384 81.04.2
BAYCU ARDA1044...1522 91.07.6
Soyad AdGIRGIN HÜSEYIN SEYFI UKD1396Toplam UKD Değişimi74
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEN BERTUG3346...1151 11.05
ÇAKIN DORUK1162...1265 21.08
GÜNGÖR CIHAN AKIF6310...1639 31.020
ACAR MUHAMMED EFE1150...1535 41.017.25
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1696 50.58.75
KOÇU ARDA MERT1367...1597 61.019
POLAT ALI GÖRKEM3952...1650 70.0-4.75
HASIRCI ÖZGÜR DENIZ1241...1539 80.0-7.75
ÖZGÜLER KEREM2889...1281 91.08.5
Soyad AdÖZTAY REZZAN UKD1132Toplam UKD Değişimi69.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUZÖREN NEHİR2422...858 10.0-3
GÖKIŞIK ALYA CANSIN2825...1023 21.010.5
AYDOĞAN BEREN2480...1024 31.010.5
ŞENKAL DEFNE7346...1295 40.0-8.4
MİÇOOĞULLARI ÖZGÜN4177...1018 51.010.2
KARAALİOĞLU FUNDA2078...1000 61.09.6
PRÖTTEL ELA9964...1286 71.021.3
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1376 80.0-6
GEZGİÇ HATİCE ILGIN3939...1400 91.024.9
Soyad AdIŞIK EGE UKD1290Toplam UKD Değişimi72
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT İSMAİL KADİR2389...1046 11.06
GÜLERYÜZ KUZEY4136...1539 20.0-5.7
KALMA BEDİRHAN4207...1125 31.08.4
ÖK MESUT ALP3205...1090 41.07.2
DURGUT OSMAN5092...1391 50.0-10.8
KILIÇ EGE3494...1078 61.06.9
ÇİÇEK KADİR1750...1395 71.019.2
AKKAYA YİĞİT1842...1425 81.020.4
ALAKEL HASAN UTKU2747...1426 91.020.4
Soyad AdGÜNES DEFNE UKD1301Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAN EBRAR SELIN1248...1099 11.06
ÇOBAN ALMINA2324...1094 21.05.75
EYITMIS ASYA LEMAN1748...1380 30.0-9.75
KAYNAR DURU2186...1178 41.08.25
TASDELEN ASUMAN BETÜL1461...1073 51.05.25
GÖRCÜK ÖZGÜ1213...1432 60.0-8
ÖZDEN NEHIR4099...1177 70.0-16.75
ÖZDEMIR ECENAZ2188...1000 81.03.75
AKTAS EYLÜL4949...1229 91.010
Soyad AdYALÇIN ZEREN HANİFE UKD1127Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN CEMRE2934...825 11.03
ASLAN RENGİN2802...1335 20.0-6.9
ÇELEBİOĞLU BEGÜM4289...1029 30.0-18.9
KOÇ BEREN3381...825 41.03
ÖZ BUSE1223...825 51.03
AYDIN LARANUR5345...1035 61.011.1
UÇAR DURU1513...1242 71.019.8
YURT NEHİR2088...1211 80.0-11.4
DAVASLI ASLI5495...1222 91.018.9
Soyad AdERSÖZ NEHİR UKD1410Toplam UKD Değişimi-14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜTÜNCÜ DURU2322...1133 10.0-20.75
GÜRZ ŞENİZ SU1118...1100 21.03.5
DİNÇ YAĞMUR1127...1179 31.05.25
BAŞPINAR DİLA4333...1358 40.0-14.25
SAN AYŞE MERYEM1049...1160 51.04.75
YERLİ DURU1340...1219 61.06.25
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1289 70.0-16.5
TAKTAŞ DURU1368...1211 81.06
VANLIOĞLU ECE1015...1385 91.011.75
Soyad AdKOYUNCU HATİCESU UKD1533Toplam UKD Değişimi-4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAR ELİF1101...1229 11.03.5
BARLAS BERRA FATOŞ1121...1372 20.5-5.25
TÜRÜNZ DİLEK1319...1509 30.5-0.75
TUNÇEL EKİN1729...1360 41.06.75
ÖZKAN ELİF1252...1459 50.5-2.5
COŞGUN BAŞAK1121...1346 60.5-6
YİĞİT CANSU2168...1451 70.5-2.75
GÜNEŞ DEREN1176...1469 80.5-2.25
ÇAĞLAR GÜLŞEN SENA1103...1289 91.05
Soyad AdDUKSAL BURAK UKD1107Toplam UKD Değişimi95.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1446 10.0-3.6
CEYLAN YUSUF1439...1000 21.010.5
ŞANLIALP ENVER KAĞAN4109...853 31.03
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 41.018.9
VATANSEVER TUNA5199...1221 51.019.8
ÜNÜVAR KAAN2340...1324 60.58.4
ÜLKÜ AHMET2957...1301 71.022.5
KARACA DORUK5770...1222 81.019.8
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1414 90.0-4.2
Soyad AdBAŞDOĞAN TOYGAR UKD1147Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FİDAN HÜSEYİN TOPRAK1968...808 11.03
KOÇ CENKER1932...808 21.03
ÇANKAYA GÖKTÜRK AYDIN4174...808 31.03
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 40.0-9.6
KOCA BATUHAN6820...1019 51.09.9
İŞLER ÖMER METE4645...1313 60.0-8.4
BATUR AHMET EMİR2128...1040 70.5-4.5
SOYLU MEHMET4098...808 81.03
ŞALCI AYTUĞ CELAL3633...1029 91.010.2
Soyad AdDURMAZ EFLIN UKD1371Toplam UKD Değişimi-16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GHAREHDAGHI AYDA3082...1143 11.05.25
YILMAZ DEFNE5647...1203 21.07
UMAN AYNUR6202...1286 30.0-15.5
KARABAY DEFNE1408...1208 40.0-18
DURAN SEVVAL3974...1005 51.02.75
ÇIÇEK MELIS1186...1189 61.06.5
DUMAN ZEHRA DILA1502...1260 71.08.75
INCE FATMA ÖVGÜM1616...1131 80.0-20
DURAN ZEREN1271...1209 91.07.25
Soyad AdÖZYİĞİT IŞIL UKD1187Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN ELVİN NAZLI2568...1025 10.0-21.3
ASAR DEFNE2156...825 21.03
TAŞCI NİSA SENA4846...1074 31.010.5
ARSLAN ASYA5274...1046 40.0-20.7
AKYÜZ İPEK2728...1058 51.09.9
TAŞ ÖZGÜR6724...1045 60.0-20.7
KÜREKCİ ZEYNEP DİDE1394...1039 71.09
ONAÇ İLAY2251...1089 81.011.1
ÇELEBİOĞLU BEGÜM4289...1029 91.08.7
Soyad AdGÜNEBAKAN YUNUS EMRE UKD1446Toplam UKD Değişimi-18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUKSAL BURAK1507...1107 11.03
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 21.04
VATANSEVER TUNA5199...1221 31.05.5
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 40.0-18.75
ÖZÇELİK MAKSİMİLİAN EGE4288...1200 51.04.75
KARACA DORUK5770...1222 60.0-19.5
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1207 70.5-7.5
ÖZTÜRK EMRE3101...1181 81.04.5
ERKOL SEYYİD AHMED6023...1219 91.05.25
Soyad AdASLAN ELİF ÇAĞIL UKD1373Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ TANEM1486...1051 11.03.25
ŞEN NEHİR1175...1495 21.016.75
GÜL ZEYNEP1044...1443 30.0-10
ÜNAL BEREN1155...1452 40.52.75
DÖNMEZ GÜLİN1196...1480 50.0-8.75
CİNGÖZ MENEKŞE SELİN1031...1201 61.06.75
GÖL RÜYA NİSA1112...1239 71.08
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 80.0-3.5
ENGİN EDANAZ1237...1305 91.010.25
Soyad AdYALÇIN NEHİR UKD1587Toplam UKD Değişimi-24.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇEKİCİ NİSA NUR1156...1271 11.03.25
ÖNER DENİZ1062...1449 21.07.75
İRDEM ELİF1070...1477 30.0-16.25
COŞGUN BAŞAK1121...1346 41.05
KAYA ELİF1104...1472 50.0-16.5
YILDIRIM NEHİR1028...1373 60.0-19.25
KANTER ÖZÜM1122...1221 71.02.75
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1341 81.04.75
CEYLAN SİMAY GÜL1035...1296 91.03.75
Soyad AdBİLİR MUHAMMED TUNA UKD1144Toplam UKD Değişimi45.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNER ÇINAR ADA2047...808 11.03
KOÇ METEHAN4845...808 20.50
TAŞKIRMAZ ALİ MERT3584...808 31.03
ŞALCI AYTUĞ CELAL3633...1029 41.010.2
YILDIZ ARDA3172...808 50.0-3
ÇEŞMELİ REFAH TÜRKAY2267...1117 61.013.8
KARAKULLUKCU ALPEREN3081...1078 71.012.3
KILIÇ BURAK2915...1179 81.016.5
CANKURT ARDA2890...1271 90.0-9.9
Soyad AdKOÇ LİDYA MİRA UKD1028Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK İREM1663...824 11.03
ŞAHİN AZRA DENİZ5187...1205 21.021.9
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 30.0-10.8
ASRİ AZRA GAYE3016...1280 40.0-5.7
YILDIZ ELA HANZADE5412...824 51.03
YÜRÜK CEYLİN3737...824 60.0-3
YAŞAR DERİN SU6371...824 71.03
ŞAHİN ZEYNEP İPEK3288...824 80.50
POLAT MELİS ECE2522...1040 91.015.6
Soyad AdÖZEN METEHAN UKD1575Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN HASAN KEREM1057...1247 11.03.25
AKSEL ARDA1086...1411 20.5-5.5
GİRAY ARDA1061...1457 31.08.5
ÖZKURT DENİZ1380...1677 40.0-9
GÜRALP ÖZGÜR OZAN1113...1455 50.5-4
YURDUN FEHMİ KUZEY1122...1384 60.5-6.25
IŞIKTAŞ MUHAMMED KEREM1212...1443 71.08
YETİM HAZAR1239...1436 81.07.75
AYDOĞDU ARIL1106...1659 91.015.5
Soyad AdBAHAR MEVLÜT UKD1480Toplam UKD Değişimi38
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRGÜL DOĞAN DEMİR1313...1170 11.03.5
ÇINAR ATABERK2416...1122 21.02.75
ÜÇKAN YAĞIZ1053...1611 30.0-8
NAMLU OĞUZ1085...1329 41.07.5
YAMAN ÖMER YİĞİT1049...1566 50.0-9.5
BAŞAR BORAN1178...1303 61.06.75
TÜRKOL EFE DORUK1050...1687 71.019.25
SİNANOGLU YUSUF1115...1540 80.52
İNCE TAYLAN RÜZGAR1497...1514 91.013.75
Soyad AdEFENDIOGLU AHMET UKD1595Toplam UKD Değişimi23
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
INCEL ÇAGAN ARAS1147...1200 11.02.75
CEYLAN OSMAN1082...1309 21.04
ÖZBIROL ÖZGÜR5232...1378 31.05.5
YILDIZ SERHAT1981...1365 40.5-7.25
KARTAL EGE MERT1537...1348 51.04.75
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1696 61.016
PEHLIVAN MERT1181...1674 71.015.25
TÜRKMEN YUSUF ÇAGAN1253...1776 80.0-6.5
KABUL TARIK1142...1625 90.0-11.5
Soyad AdGÜLERYÜZ KUZEY UKD1539Toplam UKD Değişimi14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ARAS CEM5275...1156 11.02.75
IŞIK EGE3335...1290 21.04.75
GÜPLÜCE MELİH1206...1362 31.06.75
CİVELEK MEHMET EREN1795...1393 41.07.5
GÜLBAHAR EFDAL2157...1406 50.5-4.5
BİLİR CEMAL ARDA3073...1408 61.08
YILDIZ EGEHAN2649...1603 70.0-10.25
AYTİN KEREM5020...1363 81.06.75
ÇAMLAR ARDA4737...1688 90.0-7.5
Soyad AdGÖKIŞIK ALYA CANSIN UKD1023Toplam UKD Değişimi62.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYHAN PELİN1939...1221 10.0-7.2
ÖZTAY REZZAN1439...1132 20.0-10.5
KARAALİOĞLU FATMA2075...858 31.03
ÖZDEMİR ESRA3712...1107 41.018.6
İNCİ ZEYNEP ITIR1237...1135 61.019.5
ÜNAL ZEYNEP1536...1219 71.022.5
DERİCİ BİLGE1738...1335 80.0-4.2
GEDİK EYLÜL CEREN3233...1167 91.020.7
Soyad AdSAKARYA MUAMMER BORAN UKD1706Toplam UKD Değişimi-6.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCİ KERİM1118...1353 11.02.2
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1500 21.04.8
YILMAZ KUZEY1213...1556 30.5-4
KARADEMİR BUĞRA1506...1529 40.0-14.6
KARABURUN İSA EMRE1115...1484 51.04.4
IŞIKVER GİRAY1061...1512 60.0-15
EGELİ SERCAN VELİ1113...1458 71.03.8
ERDEM EREN1034...1504 81.04.8
ÇAKIR EGE1181...1592 91.06.8
Soyad AdSÖNMEZ DARA CİVAN UKD1118Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESER BARAN MERT2869...808 11.03
TAŞKIRMAZ ALİ MERT3584...808 20.50
ŞALCI AYTUĞ CELAL3633...1029 30.0-18.6
KOÇ METEHAN4845...808 41.03
KAPLAN METE2179...1034 51.011.4
BIYIKLI ERDEM4786...1103 60.0-15.6
ŞEB EMRE7770...808 71.03
YILDIZ ARDA3172...808 81.03
BATUR AHMET EMİR2128...1040 91.011.7
Soyad AdÇOLAKOĞLU ATAHAN UKD1677Toplam UKD Değişimi-3.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANIK YİĞİT2712...1300 11.02.2
TUGOLBAEV AKTAN7770...1422 21.03.8
ALTIN ÇAĞATAY1135...1487 30.5-5
ELVEREN ÇINAR1004...1489 40.0-14.8
KUŞOĞLU ALPER1055...1432 51.04
ASLAN ALİ EFE1070...1439 60.5-6
ÖZTÜRK ÖMER1484...1468 71.04.6
YILMAZ YİĞİT1220...1522 81.05.8
TÜTÜNCÜ ALİ1205...1750 90.52
Soyad AdPOLAT ALI GÖRKEM UKD1650Toplam UKD Değişimi1.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ÖMER1434...1208 11.02.2
ARIER KAGAN KAYRA6232...1330 21.02.6
ASLAN DENIZ CIHAN5104...1410 30.5-6
ÖZATA MÜCAHID EMRE1271...1393 41.03.6
KAYA NEHAR BARIS1352...1462 51.05.2
BAYKAL ÇINAR4250...1502 61.06
GIRGIN HÜSEYIN SEYFI4477...1396 71.03.8
ERTEN KEREM3273...1857 80.0-4.6
KOÇU ARDA MERT1367...1597 90.0-11.4
Soyad AdALKAN ECRIN UKD1219Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜL NISA NUR1171...1021 10.0-22.8
SEDEF ECRIN ELA1256...1093 21.09.9
INCE FATMA ÖVGÜM1616...1131 30.0-18.6
KARPAT CEREN2585...1097 41.09.9
ADIGÜZEL ALYA1256...1110 51.010.5
ÇELIK ZÜMRA6235...1096 61.09.9
GÜNER EYLÜL2778...1320 70.0-10.8
TUNA DENIZ4003...1102 81.010.2
UMAN AYNUR6202...1286 91.017.7
Soyad AdPOLAT ECE UKD1200Toplam UKD Değişimi-23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERÇİN ELVİN2241...824 11.03
AĞCA DURU1386...824 20.0-3
DENİZ ZÜMRA BUĞLEM3244...824 31.03
KILIÇ MELİS3126...824 40.50
CAMBAZ ALARA2735...824 51.03
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 60.0-18
ÇİMSÖKEN YAREN2479...824 71.03
CANDEMİR MİNERVA2947...1143 80.0-17.4
ŞAHİN ZEYNEP İPEK3288...824 91.03
Soyad AdAYDOĞDU CEMRE NUR UKD1108Toplam UKD Değişimi49.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN ECRİN5427...858 11.03
GÖÇER DEFNE2469...1258 20.0-9
FEGAN BUSE7770...858 31.03
APA SELMA NEFİSE2369...1293 40.0-7.8
SOYER MELİN7770...858 51.03
GÜN RÜMEYSA1928...1253 61.020.7
İNAN ZEYNEP ECRİN3351...1172 71.017.7
YALÇIN BERİL2326...1319 81.023.1
KESKİNLER ELA7470...1421 90.0-4.2
Soyad AdÖZEN ELVİN NAZLI UKD1025Toplam UKD Değişimi73.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYİĞİT IŞIL5563...1187 11.021.3
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 21.019.8
ÖZŞAHİN DOĞA4264...1160 30.0-9.6
AVCI ECRİN2490...1128 40.0-10.8
ŞAHİN DAMLA1368...1140 51.019.8
ONAÇ İLAY2251...1089 61.017.7
UZUN ASYANUR1625...1151 71.020.1
KESKİN FEYZA2852...1144 80.0-10.2
KARADAĞ ASLI SENA2290...1160 90.55.4
Soyad AdSABUNCUOĞULLARI EMRE UKD1297Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBULUT MUSTAFA KEMAL1914...1082 11.06.9
TIRMIK UYGAR1915...1123 20.5-6.9
ASRİ MEHMET BERAT2878...1108 31.07.5
YAPAR UMUT1304...1108 40.5-7.5
AKSOY EDİZ1386...1164 50.5-5.4
ŞENAY UĞUR2551...1106 61.07.5
YİĞİT ALİ ARDA4503...853 71.03
DOĞRU İBRAHİM AHMET3295...1144 81.09
TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN2729...1363 90.0-12.3
Soyad AdSOVUKLUK ECEM SU UKD1357Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKÇE DÖNAY GÜL1015...1001 11.02.75
KAYA SILA1226...1516 20.0-7.25
IŞIK AYNIL HAYAT1243...1140 31.05.5
TÜRÜNZ DİLEK1319...1509 40.0-7.5
MESUT TUANA BERRA1042...1164 51.06.25
KIPIK FEYZA1136...1483 60.0-8.25
UZUN AYBÜKE1175...1241 71.08.5
DOĞDU ELİF SUDE1206...1246 81.08.75
ÇİFTÇİ ZEYNEP1123...1536 91.018.25
Soyad AdÖZEN İDİL UKD1393Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRZ ŞENİZ SU1118...1100 11.03.75
TÜTÜNCÜ DURU2322...1133 21.04.5
KAYIŞ GÜLCAN SENA1078...1591 30.0-6
GÖL RÜYA NİSA1112...1239 40.5-5.25
CİNGÖZ IŞIL1125...1096 51.03.75
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 60.52.5
ÖTER ELİF1408...1268 71.08.25
AKAT ELİFNAZ1042...1503 80.53.75
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 90.0-4
Soyad AdAYDIN ALP UKD1425Toplam UKD Değişimi25.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇMAZ DEVRİM EGE3039...1146 11.04
TEKER ALİ6102...1272 21.07.5
EREN ÇAĞRI2475...1360 31.010.25
KILINÇ YAVUZ SELİM2061...1362 41.010.25
YALÇINKAYA EFE1435...1608 50.0-6.5
TAŞOCAK OZAN4253...1354 60.0-15
BİLMİŞ MERT4713...1317 71.08.75
BİROL ALKIM EGE5221...1346 80.5-2.75
YEŞİLOVA DENİZ5232...1328 91.09.25
Soyad AdDINÇ BETÜL ERVA UKD1271Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUFAN SERIFE NIDA1774...1079 11.07.5
TUFAN FERDA1758...1027 20.0-24
KIZIL ZEYNEP SUDE3784...1164 31.010.5
ALTUN BADE1284...1174 40.0-18.9
ISKENDER ZÜMRA NUR4115...1120 51.09
GÖKBOYUN ELIF1209...1172 61.010.8
INCE FATMA ÖVGÜM1616...1131 70.0-20.7
ÇIÇEK MELIS1186...1189 81.011.7
ÖZDEN NEHIR4099...1177 91.011.1
Soyad AdBÜYÜKTERZİ AYAZ UKD1384Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RIHTIM YUSUF3164...1095 11.04
TÖLEK SELİM2822...1158 21.05.25
İLDİZ YİĞİT EMRE4949...1216 30.5-5.5
ASLAN ÖMER FARUK3738...1169 41.05.75
ÜNÜVAR KAAN2340...1324 51.010.5
KARAOĞLU OĞUZ4200...1319 60.0-14.75
ÖZKAYMAK ÖMER NASUH1423...1168 71.05.5
AKARSLAN UTKU5467...1193 81.06.25
FENERLİ SALİM1707...1320 90.0-14.75
Soyad AdOFLAZ FATMA ZEHRA UKD1096Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METE GİZEM DEFNE2819...825 11.03
ACAR ZEYNEP3131...1240 20.0-9.3
SOVUKLUK DURU İLAYDA3034...1000 31.011.1
ÖZ BUSE1223...825 41.03
ÇİKA DESTİNA ÇINAY7770...825 51.03
NEBİOĞLU DURU1715...1200 61.019.2
GÖKKAYA HURİYE YAĞMUR1281...1266 70.56.6
ASLAN RENGİN2802...1335 80.0-6
MUTLU JÜLİDE AYSU2754...1080 90.0-15.6
Soyad AdCAN AŞKIN BELİZ UKD1438Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLDÜREN YAREN NAZ1077...1145 11.03.75
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1289 20.5-5
KIZILTAŞ ECE SU1149...1473 30.0-11.25
SATAN EYLÜL AFRA1135...1120 41.03.25
ERBAŞ ELİFSU1218...1376 51.010.25
DÖNMEZ GÜLİN1196...1480 60.0-11
DOĞANOGLU DOĞA1307...1353 71.09.5
CİNGÖZ IŞIL1125...1096 81.03
ÇETİN DEFNE1181...1477 90.0-11.25
Soyad AdKAYA ASYA UKD1141Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEN DEFNE2651...858 11.03
SÖNMEZ ECE NAZ6724...1304 20.0-8.4
SIRTIKIRMIZI NAZLI5101...1045 31.011.1
DERİCİ BİLGE1738...1335 40.0-7.5
VURAL BEREN2084...1038 51.010.8
PEKDEMİR DAMLA4368...1042 60.0-19.2
BÜYÜKKAAN SELENE3216...1066 71.012
AYDINLI SEVER EZGİ1851...858 81.03
BOGENÇ ZEYNEP NAZ6639...1197 91.017.4
Soyad AdÖZTÜRK DORUK UKD1496Toplam UKD Değişimi0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN SEMİH KAĞAN2228...1153 11.03
AYYILDIZ BATUHAN1842...1285 20.5-6.75
CİNGÖZ BORA1213...1062 31.02.75
PILAT TUNA3692...1357 41.07.75
SEFİK SİNAN4687...1425 50.5-2.5
AKBAYIR EYMEN4435...1390 61.09
DEMİRTAŞ ALPER7255...1398 70.0-15.75
TAŞOCAK OZAN4253...1354 80.5-4.75
AYTİN KEREM5020...1363 91.08
Soyad AdŞAHİN ARDA SAM UKD1541Toplam UKD Değişimi51.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ECE CEM1793...1209 11.03
YALÇIN RÜZGAR1054...1204 21.03
ARAL FURKAN1026...1637 31.015.75
KABADAYI SÜLEYMAN ARDA3446...1699 41.017.75
ERDOĞAN TEKİN ALP1062...1750 50.0-5.75
KAPLANCAN BURAK1091...1624 61.015.25
ÖZKURT DENİZ1380...1677 70.0-8
ÖZCAN KAAN4035...1675 81.017
YILDIZ TUNAHAN1057...1718 90.0-6.75
Soyad AdSİNANOGLU YUSUF UKD1540Toplam UKD Değişimi11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAY KERİM BATURAY1301...1260 11.04
KARTALOĞLU ALİ İHSAN4842...1379 21.07.25
İLARSLAN CAN1072...1355 30.5-6
ANIK ABDULLAH MERT1405...1459 40.5-2.75
GÜR GÜRBÜZ1200...1441 50.0-16
ARI HASANCAN1297...1376 61.07
ASLAN ALİ EFE1070...1439 71.09
BAHAR MEVLÜT1286...1480 80.5-2
KARTAL EFE ONUR1370...1502 91.011.25
Soyad AdPİŞKİNPAŞA ÇAĞLA UKD1428Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAMUK ZEHRA CEREN1067...1065 11.02.75
KAYA ILGIN1124...1565 20.0-8
KANTER ÖZÜM1122...1221 30.0-19.25
ÇELİKER AYŞEM ELİF1046...1152 41.04.25
AKGÜNLÜ DENİZ1123...1272 50.0-17.75
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1102 61.03.25
SÖNMEZ AYŞE1018...1272 71.07.25
YUNUS DELFİN1385...1316 81.08.75
KAYA ELİF1104...1472 91.014
Soyad AdGÜL SERVET UKD1440Toplam UKD Değişimi38
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERYILMAZ DENIZ1409...1161 11.04
AKYÜREK SARP KUANT2836...1274 21.07
TÜRKMEN YUSUF ÇAGAN1253...1776 30.0-3
ÖZGÜLER KEREM2889...1281 41.07.25
ESKIDEMIR EGE CAN1175...1292 51.07.5
HASIRCI ÖZGÜR DENIZ1241...1539 60.53.5
AYDIN ARDA1969...1341 71.09
KABUL TARIK1142...1625 80.0-6.5
KARTAL EGE MERT1537...1348 91.09.25
Soyad AdBIYIKLI ERDEM UKD1103Toplam UKD Değişimi40.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MORGÜL ALİ EFE3532...808 10.0-3
GÜMÜŞ ASİL DOĞAN3833...808 21.03
KARAKÖSE ALİ KUZEY7390...808 31.03
AKYILDIZ CAN2644...808 41.03
ZIHLI METİN KUBİLAY3953...808 50.50
SÖNMEZ DARA CİVAN2208...1118 61.015.6
ARPACI ÇINAR6427...1334 71.023.7
ŞALCI AYTUĞ CELAL3633...1029 81.012
YILMAZ YUSUF EYMEN2084...1064 90.0-16.5
Soyad AdACAR KAAN UKD1609Toplam UKD Değişimi23.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNLÜEL MERT KAAN1211...1291 11.02.6
GİRAY ARDA1061...1457 20.5-4
AKSEL ARDA1086...1411 31.04.8
ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE1036...1858 41.016.2
ADIGÜZEL UFUK ALP1053...1769 50.54.2
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1736 60.0-6.6
YILDIZ DENİZ1175...1487 71.06.6
YILDIZ TUNAHAN1057...1718 80.0-7
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1500 91.07
Soyad AdYEŞİL DOĞA UKD1200Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇAR GÜLCE1834...824 11.03
KILIÇ MELİS3126...824 20.0-3
DURAN DEFNE1803...824 31.03
POLAT MELİS ECE2522...1040 40.5-6.3
KARADAĞ ASİ SU2940...1040 50.0-21.3
CAMBAZ ALARA2735...824 61.03
AĞCA DURU1386...824 71.03
GÜR ASYA ZEYNEP5654...1120 80.0-18.3
ZEYBEK KAYLA NİL5590...824 91.03
Soyad AdDÜNDAR GÖKTUĞ UKD1545Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURULAR BOĞAÇHAN SARP1069...1264 11.04
BOSTAN BATURALP1029...1398 21.07.5
EKEN ŞEVKİ KIVANÇ1054...1383 30.5-5.25
GÜVENOĞLU AYDIN ALTAR1234...1467 40.0-15.25
ŞAHİN ABDULLAH BATURALP4493...1435 51.08.75
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1440 60.0-16
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1387 71.07.25
ÇEVİK SALİH ÇAĞRI1263...1449 81.09.25
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1500 91.011
Soyad AdİRDEM ELİF UKD1477Toplam UKD Değişimi29.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEZGEL BENGİSU1137...1147 11.03
YUNUS DELFİN1385...1316 21.07.25
YALÇIN NEHİR1087...1587 31.016.25
AYDEMİR SERMİN NAZ1248...1587 40.0-8.75
KAYA ILGIN1124...1565 50.53
BARLAS BERRA FATOŞ1121...1372 61.09
AYDIN GÜLENAY1086...1750 70.58.25
POSTOĞLU GÜLDEN1134...1565 80.53
KAYA SILA1226...1516 90.0-11.25
Soyad AdÖZKURT EKIN UKD1230Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUFAN FERDA1758...1027 10.0-22.8
KORKMAZ RÜYANAZ1135...1076 21.08.7
CANBAZ DEFNE5278...1118 31.010.5
KURNAZ AZRA1311...1453 40.0-6.6
EREN ECRIN3261...1156 50.0-18
YILMAZ BELINAY2963...1139 61.011.4
GHAREHDAGHI AYDA3082...1143 71.011.4
AYDIN DELFIN1155...1117 81.010.5
Soyad AdDEMİRTAŞ AHMET UKD1284Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYSAL BATUHAN EGE3133...1077 11.06.9
NAR TURAB EFE4075...1126 21.08.7
KAYAALP ENES1703...1175 31.010.5
OKUMUŞOĞLU ERK3600...1425 41.020.7
KARAOĞLU OĞUZ4200...1319 50.0-13.5
ÇIRAK MEHMET MELİH4431...1048 60.0-24
IŞIK TUNA4123...1149 70.5-5.4
ÖZKAYMAK ÖMER NASUH1423...1168 81.010.2
AKARSLAN UTKU5467...1193 91.011.4
Soyad AdSEKRETER DENİZ UKD1226Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİRİOĞLU EYLÜL1516...1046 11.07.8
ÇİÇEKÇİ ALARA4215...1124 20.0-19.2
KAYA ECE SU5541...1060 31.08.4
AKSOY DURU2843...1093 40.5-5.4
BAY ELİS ÇAĞIL1571...1079 51.09
UZUN ASYANUR1625...1151 60.5-3
TAŞ ÖZGÜR6724...1045 71.07.8
ÜRYAN CEYLİN1238...1129 80.0-18.9
ÇELİK FATMA NİSA3097...1209 90.5-0.6
Soyad AdYILDIRIM ADA UKD1378Toplam UKD Değişimi10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAMCI ECRİN1255...1074 11.03.5
ENÇ NİLSU1072...1531 20.55
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1289 30.5-3
DÖNMEZ GÜLİN1196...1480 40.53.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 50.0-3.5
KAYİŞ MERVE1027...1260 61.08.5
SÖZAT BEREN1046...1292 71.09.5
ÜNAL BEREN1155...1452 80.0-10
ALAGÖZ ZÜMRA MERYEM1122...1299 90.5-2.75
Soyad AdİNAN ZEYNEP ECRİN UKD1172Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAALİOĞLU FUNDA2078...1000 10.0-21.9
MAKCA ASYA UKTE3961...1035 21.09.6
DEMİR FATMA SANEM2553...1076 30.0-18.9
SIRTIKIRMIZI NAZLI5101...1045 41.09.9
BAŞ ASMİN ECE4778...1080 51.011.1
KARAKAYA SELİN7770...1080 61.011.1
AYDOĞDU CEMRE NUR3448...1108 70.0-17.7
KUZÖREN NEHİR2422...858 81.03
ÖZDEMİR ESRA3712...1107 91.012.3
Soyad AdEREL SARP UKD1506Toplam UKD Değişimi14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAGMUR EREN2801...1192 11.03.5
TEKIN EMRE3018...1305 21.06
ÇAKMAK KÜRSAT KAGAN3786...1377 30.0-16.75
ÖZTÜRK OZAN1285...1290 41.05.5
ERYILMAZ ZÜBEYR KEREM1250...1371 51.08
AYDOGDU ALI EMRE4542...1430 61.010
ÇOBAN TUNA1581...1242 71.04.5
GÜREL EDIZ3222...1765 80.0-4.5
YENEN UTKU1226...1445 90.5-2
Soyad AdÖZKAN YUSUF TAHA UKD1375Toplam UKD Değişimi26.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN RÜZGAR1194...1106 11.04.25
YURTSEVER URAL4250...1206 21.07
YALÇINKAYA EFE1435...1608 30.0-5.25
KAYAĞ BORA4558...1204 40.5-5.75
ARSLAN EFE5629...1277 51.09.25
KAPTAN DORUK KAAN3559...1291 61.09.5
GÜZEL EREN1159...1468 70.0-9.25
AKTAŞ SERHAN BATIN3158...1264 81.08.75
SAKİN KUZEY2108...1246 91.08.25
Soyad AdKAS ELIF BILGE UKD1305Toplam UKD Değişimi20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNA DENIZ4003...1102 11.06
YILMAZ ZEYNEP5918...1173 21.08
KURNAZ AZRA1311...1453 31.017.5
BEREKETOGLU RENGIN2251...1387 41.015.25
MUTLU EZGI2608...1392 50.0-9.5
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1377 60.0-10
KARABAY DEFNE1408...1208 70.5-3.25
HARBI MIRAY1518...1264 80.0-14
KAYAR AZRA5089...1250 91.010.5
Soyad AdKARA GÖKTAN CAN UKD1232Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLDÜREN ADİL MERT5640...1064 11.08.4
MERCAN TUNAHAN6135...1111 21.010.2
TAŞ RÜZGAR1318...1018 31.06.9
KARAOĞLU OĞUZ4200...1319 40.0-11.4
BAYSAL ALİ EREN1467...1117 50.0-19.8
KEREM MEHMET MİRZA3411...1146 60.5-3.6
ÇAKAR BURAK MUSTAFA1583...1147 71.011.4
IŞIK TUNA4123...1149 81.011.7
UYANIK DİRENÇ4710...1130 91.010.8
Soyad AdDAĞGÜL BEGÜM UKD1134Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GADİMLİ İNCİ2365...825 11.03
ÖLMEZ BERA3343...825 21.03
BAHAR SÜHEYLA NAZ5839...1209 30.53
ÇELİK ZEYNEP DURU4543...1179 40.0-13.2
DEĞİRMENCİ ELİF SERRA2096...825 51.03
KALDIRIMCI CEYLİN4765...1282 61.021
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 70.0-6
AYALP NAZ6166...1200 81.017.7
ÜRYAN CEYLİN1238...1129 90.0-15.3
Soyad AdBAŞPINAR DİLA UKD1358Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUFAN SEVDENUR1231...1024 11.03
DÖNMEZ GÜLİN1196...1480 21.016.75
AKIN DURU1159...1422 30.0-10.25
ERSÖZ NEHİR1171...1410 41.014.25
GÜL ZEYNEP1044...1443 50.0-9.5
YAZĞAN NEHİR1098...1386 60.0-11.5
SAN AYŞE MERYEM1049...1160 71.06
ULAKÇI ZEYNEP ASEL1054...1380 81.013.25
ŞEN NEHİR1175...1495 90.0-8
Soyad AdYENEN UTKU UKD1445Toplam UKD Değişimi52.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CERAN DENIZ1748...1161 11.04
ATAY ALP SEVKET5333...1278 21.07
YARAR BORA3680...1767 30.0-3.25
GÜNGÖR ÇAGAN1067...1281 41.07
YILDIZ SERDAR MURAT1222...1287 51.07.25
CEYHAN MERT1599...1620 61.018.25
ERTABAK ARAL1865...1516 70.52.5
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1696 80.57.75
EREL SARP1415...1506 90.52
Soyad AdSOYDEMİR ECE BERRA UKD1296Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKD