EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası / 18.01.2018 / BURSA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULKADİR SARIÇOBAN2720...129501.02.2018
ABDULSAMET POLAT1172...101801.02.2018
AHMET BERA TEKSÖZ1033...103201.02.2018
AHMET HAKAN YÜCEL1150...112201.02.2018
AHMET MÜNIR ALALAMİ9925...105001.02.2018
AHMET YUSUF ÇETİNKAYA1077...125001.02.2018
ALİ ÇALIK1028...111801.02.2018
ALİ ŞAYKOL1024...125301.02.2018
ALPER PARLAR1094...118901.02.2018
ALPER TUNCAY1349...116101.02.2018
ALPEREN AYIK1062...114601.02.2018
ALPEREN DURAN1031...120501.02.2018
ALPEREN MADEN3149...113501.02.2018
ALPEREN OCAK1564...126401.02.2018
ALPEREN VURAL1061...102401.02.2018
ARDA BURAN3531...102201.02.2018
ARDA CAN PEKER3848...128301.02.2018
ARDA YAŞİN1051...104001.02.2018
ATABERK İLBEY KAYA1024...103101.02.2018
AYBERK ÇALLI1014...126301.02.2018
AYÇA TIRANPE1002...110901.02.2018
AYSU TURĞUL4567...110401.02.2018
BARıŞ AKSAN2988...131601.02.2018
BEDİRHAN BAHADIR1076...118901.02.2018
BERKAY YILMAZ2099...102101.02.2018
BORAN KILIÇ1181...130401.02.2018
BUĞRA ERGÜNAY1325...102501.02.2018
BURAK ÇELIK2971...126201.02.2018
BURAK TATAR1117...122901.02.2018
CAN ELKAN1137...105701.02.2018
CEMIL CAN DEMIR2299...109701.02.2018
CEYHUN AHMET BILIR2202...116601.02.2018
CİHAN VATANSEVER1723...117501.02.2018
CİHAT ÇOBAN1171...113501.02.2018
DENIZ AKDENIZ1127...101501.02.2018
DİCLE ERDUMAN1103...127101.02.2018
EFE ELMAS1196...107201.02.2018
EFE GÜVEN3242...116201.02.2018
EFE OMAR3659...101501.02.2018
EFE YAVAŞCI1205...102401.02.2018
ELBER AYDIN3477...102701.02.2018
ELİF AYSEL4941...130201.02.2018
EMİR ÖZDEMİR1143...102401.02.2018
EMRE ABAY2514...135501.02.2018
EMRE METİN1028...118301.02.2018
EMRE ÖZDEN5083...115101.02.2018
EMRE SAHİNOGLU1053...107001.02.2018
ENES FATİH ŞENOCAK1027...107601.02.2018
ENES MERT KAHRAMAN1619...109501.02.2018
ERAY KEKİÇ2441...121901.02.2018
EREN AKÇA5983...113901.02.2018
EREN ERAY YILMAZ1460...120701.02.2018
EREN ERTAN1080...114601.02.2018
EREN ÖZTÜRK2282...109501.02.2018
ERHAN AZ3906...106901.02.2018
ERSİN ALP TALU1022...101501.02.2018
FATİH OSMAN ATAÇ3001...108601.02.2018
FURKAN MANCAR3100...111801.02.2018
FURKAN YILDIZ3076...100001.02.2018
GÜRKAN KURT3397...113001.02.2018
HALIT BERKCAN1049...107201.02.2018
HARUN ÖZTÜRK1026...125401.02.2018
İLAYDA ORDUL3522...114001.02.2018
İLKAY ÖZTÜRK1623...118201.02.2018
İLKE BULUT1031...110301.02.2018
KAAN ZENGİN1211...112201.02.2018
KEREM KÜÇÜKOĞLU1020...101501.02.2018
LEVENT ÇALIŞKAN1137...105601.02.2018
MAHSUN ÇEVIK4660...111701.02.2018
MEHMET AKİF AYDEMİR2227...108501.02.2018
MEHMET ALPEREN ENGİN1133...119201.02.2018
MEHMET GARGıLı1125...112201.02.2018
MERT DEMİRBİLEK2343...116401.02.2018
MERT ÖZGÜR1059...100101.02.2018
MERTHAN ÇALIM5468...112501.02.2018
MOHAMAD KARAM ATAR9908...105601.02.2018
MUHAMMED ALİ GÜVEN2148...115501.02.2018
MUHAMMED EMRE TÜRKMEN1044...104201.02.2018
MUHAMMED ERKAM MATTAOĞULLARı1006...101301.02.2018
MUHAMMED HAMZA SEYHAN1030...106201.02.2018
MUHAMMED ÖZCAN3009...112101.02.2018
MUHAMMED SÜLEYMAN TUNĞAÇ1481...121801.02.2018
MUHAMMED YUSUF DENİZ2804...103101.02.2018
MUHAMMET EMIR TURHAN1156...119201.02.2018
MUSTAFA EMİRHAN PARLAK2172...102101.02.2018
OĞUZ KESKİN3525...116701.02.2018
ORÇUN ZABUN1112...106201.02.2018
ÖMER FARUK GEDİKLİ3221...118001.02.2018
ÖMER FARUK ÖZTÜRK1126...101701.02.2018
ÖMER KARATEPE1135...110701.02.2018
ÖZLEM  BİÇER4850...124701.02.2018
POLAT ZİYA AKTAŞ1039...108101.02.2018
RESUL YİĞİT AKYÜZ1152...111301.02.2018
RÜYA TAİR1030...101501.02.2018
SAMET ŞAHİN1018...104401.02.2018
SAMET VATANSEVER1148...103901.02.2018
SEFA EREN YETEN3137...109201.02.2018
SELEN AKGÜN1179...105601.02.2018
SELİM ABAYDIN3456...126401.02.2018
SELİM SERHAN TÜRKMEN1129...112201.02.2018
SELİM TARIK ÖZDEMİR1022...105101.02.2018
SINEM ŞAHIN1342...132701.02.2018
SÜLEYMAN ALİSULTANGİL3699...113101.02.2018
ŞİMŞEK ERHAN1331...103001.02.2018
TAHA TURAN1054...118101.02.2018
TOLGA GÜLAÇTI1065...128201.02.2018
TUĞRA KAYMAZ1066...128201.02.2018
TUNCAY UYSAL1005...103401.02.2018
UMUT ÇIMSÖKEN1186...122701.02.2018
UMUT YETER4940...115201.02.2018
VEYSEL KARANİ SEVİM1278...114601.02.2018
VEYSEL MUTLU1087...101801.02.2018
WAEL ALGHOUSH9968...100401.02.2018
YAĞIZ ÖZVARNA1093...110501.02.2018
YAKUPHAN AYDIN1346...102901.02.2018
YALÇıN BARUT5074...135301.02.2018
YİĞİT ALP YILMAZ1068...114601.02.2018
YİĞİT GÜLEÇ1024...113001.02.2018
YUNUS AYHAN3800...111401.02.2018
YUNUS EMRE SÖYLEMEZ3203...104201.02.2018
YUSUF ÇELİK1138...110901.02.2018
YUSUF ENES GÜLER1009...104501.02.2018
YUSUF IŞıK2824...102701.02.2018
YUSUF MERT BAYDAR2315...126101.02.2018
ZEYNEP MERYEM ÇETİN1018...123401.02.2018
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ABAY EMRE2514...13555
ABAYDIN SELİM3456...12646
AIRAN SKHALED9941...13434
AKÇA EREN5983...11396
AKDENIZ DENIZ1127...10155
AKGÜN SELEN1179...10094
AKSAN BARıŞ2988...13165
AKTAŞ POLAT ZİYA1039...10816
AKTAŞ SERKAN1960...11484
AKYÜZ RESUL YİĞİT1152...11136
ALALAMİ AHMET MÜNIR9925...10506
ALGHOUSH WAEL9968...10046
ALİSULTANGİL SÜLEYMAN3699...11316
ALTUNDAL MURAT1037...10383
ARSLAN EBUBEKIR1027...13833
ATAÇ FATİH OSMAN3001...10866
ATAÇ MERTCAN1020...10793
ATAR MOHAMAD KARAM9908...10565
AYDEMİR MEHMET AKİF2227...10855
AYDIN ELBER3477...10275
AYDIN İSMET1361...10083
AYDIN YAKUPHAN1346...10296
AYDIN ZEYNEP MERYEM3301...12754
AYHAN YUNUS3800...11145
AYIK ALPEREN1062...11466
AYSEL ELİF4941...13025
AZ ERHAN3906...10696
BAHADIR BEDİRHAN1076...11896
BALCI EBRAR1028...10603
BARUT YALÇıN5074...13536
BAYDAR YUSUF MERT2315...12615
BAYHAN ALİ1043...10314
BENLİ PAKİZE NAZLI1106...10344
BERKCAN HALIT1049...10725
BILIR CEYHUN AHMET2202...11666
BOZDAĞ MEHMET1895...11053
BUDAK EFE1005...10603
BULUÇ MİRAÇ EFE1030...11304
BULUT İLKE1031...11035
BURAN ARDA3531...10226
CAN ESRA2031...10304
ÇALIK ALİ1028...11186
ÇALIM MERTHAN5468...11256
ÇALIŞKAN LEVENT1137...10566
ÇALLI AYBERK1014...12635
ÇELIK BURAK2971...12626
ÇELIK ŞAFAK1042...11083
ÇELİK YUSUF1138...11096
ÇETİN ZEYNEP MERYEM1018...12716
ÇETİNER EFE BERK1038...11083
ÇETİNKAYA AHMET YUSUF1077...12506
ÇEVIK MAHSUN4660...11175
ÇIMSÖKEN UMUT1186...12276
ÇOBAN CİHAT1171...11356
DEMIR CEMIL CAN2299...10975
DEMİRBİLEK MERT2343...12176
DENIZ EFE2362...10014
DENİZ MUHAMMED YUSUF2804...10315
DİPLİ BİLGENUR3337...10654
DOĞAN IRMAK3270...10464
DÖNMEZ KAAN1169...11624
DURAN ALPEREN1031...12056
EFE POLAT1027...13833
ELKAN CAN1137...10576
ELMAS EFE1196...11784
EMİRLİ İLAYDA4637...10824
ENGİN MEHMET ALPEREN1133...11925
ERDUMAN DİCLE1103...12716
ERGÜNAY BUĞRA1325...10256
ERHAN ŞİMŞEK1331...10306
ERSOY RABİA2922...10464
ERTAN EREN1080...11466
EYÜPOĞLU NUMAN BERK1090...11173
GARGıLı MEHMET1125...11225
GEDIK DURU3769...12392
GEDİKLİ ÖMER FARUK3221...11806
GÜLAÇTI TOLGA1065...12826
GÜLEÇ TOLGA CAN3288...10723
GÜLEÇ YİĞİT1024...11945
GÜLER YUSUF ENES1009...10456
GÜNDOĞDU DEMIR1063...11163
GÜVEN EFE3242...11626
GÜVEN MUHAMMED ALİ2148...11556
IŞıK YUSUF2824...10275
İBRAM MERVE GÜLSÜM1032...10254
KAHRAMAN ENES MERT1619...10955
KARATEPE ÖMER1135...11075
KAYA ATABERK İLBEY1024...10316
KAYMAZ RECEP2644...10424
KAYMAZ TUĞRA1066...12825
KEKİÇ ERAY2441...12196
KESKİN OĞUZ3525...11675
KILIÇ BORAN1181...13045
KOCABAŞ EDA BERRA3532...10462
KOÇ TANER5519...12733
KULAÇ HASAN MERT1004...11364
KURT GÜRKAN3397...11306
KÜÇÜKOĞLU KEREM1020...10155
MACİT MUHAMMET EMİN1008...10044
MADEN ALPEREN3149...11355
MANCAR FURKAN3100...11186
MATTAOĞULLARı MUHAMMED ERKAM1006...10135
METİN EMRE1028...11835
MUTLU VEYSEL1087...10185
OCAK ALPEREN1564...12645
OKUTMAN EREN1127...12823
OMAR EFE3659...10155
ORDUL İLAYDA3522...11334
ÖNELZAN EBRU3547...11284
ÖZCAN MUHAMMED3009...11216
ÖZDEMİR EMİR1143...10245
ÖZDEMİR SELİM TARIK1022...10516
ÖZDEN DAMLA1094...10494
ÖZDEN EMRE5083...11516
ÖZGÜR MERT1059...10016
ÖZTÜRK BARIŞ5090...10723
ÖZTÜRK EREN2282...10956
ÖZTÜRK HARUN1026...12545
ÖZTÜRK İLKAY1623...11826
ÖZTÜRK ÖMER FARUK1126...10176
ÖZVARNA YAĞIZ1093...11056
PARLAK MUSTAFA EMİRHAN2172...10216
PARLAR ALPER1094...11896
PEKER ARDA CAN3848...12836
POLAT ABDULSAMET1172...10186
POLAT TAHA CAN1013...10603
SAHİNOGLU EMRE1053...10706
SARIÇOBAN ABDULKADİR2720...12956
SEVİM VEYSEL KARANİ1278...11466
SEYHAN MUHAMMED HAMZA1030...10626
SINAK KADİR1012...10444
SÖYLEMEZ YUNUS EMRE3203...10426
SÖZEN ÖMER FARUK1124...10754
ŞAHIN SINEM1342...12895
ŞAHİN MİRAY VİLDAN1088...11533
ŞAHİN SAMET1018...10446
ŞAHSİ ENSAR3308...11893
ŞAYKOL ALİ1024...12535
ŞENOCAK ENES FATİH1027...10766
TAİR RÜYA1030...10155
TALU ERSİN ALP1022...10155
TATAR BURAK1117...12295
TEKSÖZ AHMET BERA1033...10325
TIRANPE AYÇA1002...11095
TUNCAY ALPER1349...11615
TUNĞAÇ MUHAMMED SÜLEYMAN1481...12186
TURAN TAHA1054...11816
TURAN YASIN1123...11634
TURĞUL AYSU4567...10463
TURHAN MUHAMMET EMIR1156...11925
TÜRKMEN MUHAMMED EMRE1044...10425
TÜRKMEN SELİM SERHAN1129...11225
UĞURLU HÜSEYİN ARDA1018...10544
UYSAL TUNCAY1005...10345
VATANSEVER CİHAN1723...11756
VATANSEVER SAMET1148...10396
VURAL ALPEREN1061...10246
YAMAÇ EREN ARDA1156...12823
YAŞİN ARDA1051...10406
YAVAŞCI EFE1205...10246
YETEN SEFA EREN3137...10925
YETER UMUT4940...11166
YILDIZ FURKAN3076...10005
YILMAZ AHMET BAHADIR2932...10633
YILMAZ BERKAY2099...10216
YILMAZ EREN ERAY1460...12076
YILMAZ GÜRSEL1199...10633
YILMAZ YİĞİT ALP1068...11466
YİĞİT ZEYNEP1082...11633
YÜCEL AHMET HAKAN1150...11225
ZABUN ORÇUN1112...11116
ZENGİN KAAN1211...11225
 BİÇER ÖZLEM4850...10654

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdOKUR SERKAN UKD1128Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÜLLE MUSTAFA1018...882 11.03
YAŞİN ARDA1051...882 21.03
DOĞRU BIRSU1141...1099 30.5-1.2
ŞENTÜRK YIĞIT1191...1065 40.5-2.7
ARSLAN MEHMET EFE1970...882 51.03
YAVAŞCI EFE1205...882 61.03
Soyad AdALACATLI ÖMER AHMET UKD1084Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEREFHANLı DENIZ EREN1206...882 11.03
ŞENAY ÖMER1207...1109 20.0-14.1
ÇETİNTAŞ EMRE ALTAN1086...882 31.03
AKŞİT AHMET1216...1171 40.0-11.4
ŞAHİN İBRAHİM1031...882 51.03
VANLIOĞLU ECE1015...1385 60.0-4.5
Soyad AdDURMUŞ BARTU UKD1113Toplam UKD Değişimi36.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BERKAY2099...943 11.03
ARSLAN UMUT1549...943 21.03
EYÜPOĞLU NUMAN BERK1090...943 31.03
ÖZTÜRK BEDIRHAN1052...1036 41.011.7
ALKAYA ENES2781...1130 51.015.6
Soyad AdÇANAKÇI METEHAN UKD1086Toplam UKD Değişimi-31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIŞLAR KAAN1024...943 10.0-3
ÇETİNER EFE BERK1038...943 21.03
ÇELIK ŞAFAK1042...943 30.0-3
KURT ÖZKAN EMIR1044...943 41.03
ACAR AHMET1054...1027 50.0-17.4
SARAÇ AYBERK1037...1102 60.0-14.4
Soyad AdGÜKALP EREN UKD1068Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKOÇ KAĞAN1032...943 21.03
Soyad AdDÜZEN MEHMET UTKU UKD1646Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ GÜRSEL1199...955 11.02
TEKER YUSUF KUBILAY2386...955 21.02
ASLAN EMİRHAN3611...1418 31.04.2
GALLEVCİ YAĞIZ2649...1893 40.0-3.8
ÖNAL OZAN1200...1547 50.5-2.8
BOSTANOĞLU BORAY2585...1416 60.5-5.8
Soyad AdMERTTÜRK TAYFUN UKD1357Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYAKBAŞI EMRE1551...1000 11.02.75
YEŞİLAĞAÇ UĞUR3829...955 21.02.5
GALLEVCİ YAĞIZ2649...1893 30.0-2.75
GÜNER BERAT1009...1041 41.03.25
ÖZDEMİR BURAK2402...1004 51.02.75
BÜKE FURKAN2483...1855 60.0-2.75
Soyad AdDALMİŞ ALİ İHSAN UKD1053Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ SİNA6779...1319 20.0-5.4
ALTIN TUGAY2763...1255 41.022.8
YAZıCı EMRE1001...1226 51.021.9
YILMAZ EMRE1554...1263 60.0-6.9
Soyad AdKAYGUSUZ ALP YÜKSEL UKD1003Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İZLİ NECATİ1152...882 11.03
YAMAN OGUZ KAAN1139...1249 30.0-5.7
ÇETİNKAYA AHMET YUSUF1077...882 40.0-3
Soyad AdKARABAKAL NİSA YAĞMUR UKD1006Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YUMUŞAK ESMA1108...753 10.50
AKGÜN SELEN1179...753 30.50
KAYIŞ SAADET1050...753 41.03
ESENTÜRK BUKET1224...753 51.03
Soyad AdÜRKMEZ ALI TUNA UKD1364Toplam UKD Değişimi-3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL ALPEREN1061...943 11.02.5
BAYKUL YUSUF TALHA3358...1225 20.5-4.75
BOZYAKA ALTUĞ1034...1774 30.0-2.75
SEYHAN MUHAMMED HAMZA1030...943 41.02.5
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1686 50.0-3.25
BURHAN ÖMER1051...943 61.02.5
Soyad AdERDEN ALPEREN UĞUR UKD1312Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEYİRMENCİ DEMİR1039...943 11.02.5
TÜRK SARP1037...1604 20.0-3.75
ARSLAN YUSUF KENAN1078...943 31.02.5
İLKER BERAT1065...1404 40.53.25
ŞENGÜL BERAT1008...1071 51.05
GÖKBALKAN BATUHAN1039...943 61.02.5
Soyad AdSATIR BORA UKD1740Toplam UKD Değişimi15.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZ ÇETIN SINAN3562...1100 11.02.2
ÜÇDAL EMIRHAN3309...955 21.02
BAYRAM ESMA3581...1117 31.02.2
KAYA MUSTAFA1180...1363 41.02.2
KONYALIOĞLU M.ALİ1972...1612 51.06.6
ÖZKURT KUTAY1185...1745 60.50.2
Soyad AdKARABıYıK GÜVEN UKD1441Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ EFE2475...1083 11.02.75
UŞAK ADIL1765...955 21.02.5
ÖZDEMİR BURAK2402...1004 31.02.75
BİLGİLİ AYŞE5579...1113 41.03.25
YILMAZ BERAT3607...1056 51.02.75
KURT GÜRKAN3397...955 61.02.5
Soyad AdTÜRKOĞLU MELİH UKD1274Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜNAY BUĞRA1325...955 11.03
ÇALIM MERTHAN5468...955 21.03
YAZıCı EMRE1001...1226 30.0-17.1
GÜVEN MUHAMMED ALİ2148...955 40.0-3
ATAÇ FATİH OSMAN3001...955 50.50
ALTINTAŞ EYÜP CAN2469...1014 61.05.4
Soyad AdALP MUSTAFA UKD1396Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANER SILA SUDE1080...882 11.02.5
YAĞIZ BÜYÜK1118...882 21.02.5
YENER EMRE1176...882 31.02.5
ERGÜL EGEHAN1084...1140 40.5-7.75
GÖNGÖRDÜ ALP EFE1143...1025 51.02.75
KAYA ATABERK İLBEY1024...882 61.02.5
Soyad AdKARABAKAL HAMZA ENES UKD1163Toplam UKD Değişimi-67.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİNKAYA AHMET YUSUF1077...882 11.03
FIRTINA EYLÜL1137...1092 20.0-18
ANITSOY OĞUZ1286...1323 30.0-8.7
KARA EDİZ1261...1201 40.0-13.5
PAK ÇAĞAN ARDA1261...1231 50.0-12.3
YAMAÇ ONUR1098...1091 60.0-18
Soyad AdGÖNGÖRDÜ ALP EFE UKD1025Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATEPE ÖMER1135...882 11.03
ÖZTÜRK FURKAN BERK1067...1418 20.0-3.3
KESKİN M.TAHA1348...882 31.03
TUNĞAÇ MUHAMMED SÜLEYMAN1481...882 40.0-3
ALP MUSTAFA1127...1396 50.0-3.3
AKYÜZ RESUL YİĞİT1152...882 60.0-3
Soyad AdSAVAŞ SUDE UKD1018Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAMAR CEMIL ESAT1007...1747 10.0-3.3
AYDOĞDU MUHAMMED EMİN1023...943 21.03
ÇALIŞKAN AHMET HAŞİM1041...943 31.03
ÜNER ALI KAYRA1085...943 51.03
SEYHAN MUHAMMED HAMZA1030...943 61.03
Soyad AdİLKER MURAT UKD1270Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELIK BURAK2971...943 10.0-3
SARIÇOBAN ABDULKADİR2720...943 21.03
KAT MUSTAFA BAŞAR3476...1663 30.0-3.3
ÇALIŞKAN LEVENT1137...943 41.03
ERDİL BAŞAR IŞIK1200...943 51.03
ALAN YUSUF EFE5848...1137 61.09.6
Soyad AdYILMAZ KAYRA UKD1632Toplam UKD Değişimi-2.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELIK ÖMER SALIH1189...1123 21.02.2
ATAŞ BATUHAN1057...1032 31.02.2
ÇALIŞIR ALİ1042...1459 41.05.4
KÖPRÜBAŞI BURAK ÇINAR1099...1458 50.0-14.6
KORKMAZ ONUR1033...1068 61.02.2
Soyad AdKAYA MUSTAFA UKD1363Toplam UKD Değişimi-2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ HÜSEYIN EREN6564...955 11.02.5
KARAASLAN YIĞIT EMRE1252...1000 21.02.75
PAMUKÇU MELİH1678...1001 31.02.75
SATIR BORA3168...1740 40.0-2.75
ÇETİN ONURALP5965...1000 50.5-9.75
KESKİN OĞUZ3525...955 61.02.5
Soyad AdALTINTAŞ EYÜP CAN UKD1014Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAM ESMA3581...1117 11.019.2
TİLKİ İBRAHİM3172...1015 30.0-15
TABAK BURAK1289...955 40.0-3
ÖZDİL İKRA KARDELEN1927...955 51.03
TÜRKOĞLU MELİH1926...1274 60.0-5.4
Soyad AdBOSTANOĞLU BORAY UKD1416Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARS EMİRHAN1414...1157 21.04.5
ABLAY YİĞİT GİRAY1606...1192 30.0-19.5
AKIN MUSTAFA ENES5384...955 41.02.5
SEVI SEFA HAKAN3624...1137 51.04
DÜZEN MEHMET UTKU2737...1646 60.57.25
Soyad AdDOĞRU BIRSU UKD1099Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULU SUEDA1072...882 11.03
AYKUL AYŞE1105...882 21.03
OKUR SERKAN1091...1128 30.51.2
ASLAN KORAY1065...882 51.03
ZABUN ORÇUN1112...882 61.03
Soyad AdBOZYAKA ALTUĞ UKD1774Toplam UKD Değişimi-4.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAY MUHAMMET ENES1398...1093 11.02.2
DEMIRBAŞ AHMET YIĞIT1099...1317 21.02.2
ÜRKMEZ ALI TUNA1069...1364 31.02.2
ÖLCE UTKU1032...1542 40.5-5.8
KILIÇ EGEMEN1043...1155 51.02.2
İNCE SAFİYE ÖYKÜ1079...1862 60.0-7.6
Soyad AdGÖÇMENÇELEBI METEHAN UKD1174Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN MEHMET AKİF1075...1016 10.0-21.3
AKSU ÖMER SAFA1120...943 21.03
SAATÇİ CAN2290...1349 30.0-8.1
VATANSEVER CİHAN1723...943 41.03
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1058 51.010.2
ÇELIK ÖMER SALIH1189...1123 61.012.9
Soyad AdSARAÇ AYBERK UKD1102Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TIRANPE AYBÜKE1002...943 11.03
YILMAZ ATA2910...1016 20.0-18.6
CANLI ALİ MERT1036...943 31.03
ALAN YUSUF EFE5848...1137 40.51.5
İKIZLER CEYDA3061...943 51.03
ÇANAKÇI METEHAN2802...1086 61.014.4
Soyad AdORUÇ BERKE UKD1208Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSAN BARıŞ2988...955 10.0-3
ABİ ÖZGÜR2345...1675 60.511.7
Soyad AdONBAŞı İREM UKD1544Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ AHMET BAHADIR2932...955 11.02.5
ALALAMİ AHMET MÜNIR9925...955 21.02.5
ÇELEBİ İLKER1908...955 31.02.5
ATAÇ FATİH OSMAN3001...955 41.02.5
KAHRAMAN ENES MERT1619...955 51.02.5
AKSAN BARıŞ2988...955 61.02.5
Soyad AdFIDAN ERDEN UKD1284Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETIN YAVER YIĞIT2323...955 11.03
GALLEVCİ YAĞIZ2649...1893 20.0-3.3
TEZCAN ARDA4174...1000 31.04.8
ÖZDEN EMRE5083...955 41.03
ÇABUKOĞLU KÜRŞAD1660...1011 51.05.1
DOĞAN BARıŞ2587...1146 61.09.3
Soyad AdYILDIZ AYBERK UKD1464Toplam UKD Değişimi30.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDOĞDU DEMIR1063...882 11.02.5
ARIKAN ARDA1279...1244 21.05.5
DÖNMEZ DENİZ SİNAN1098...1068 30.5-9.75
YAZICI EMİRHAN1082...1169 41.03.75
ALTUNEL YILMAZ FATİH1117...1337 51.08.25
SAKARYA MUHAMMER BORAN1099...1706 61.020
Soyad AdKADEROĞLU ALİ EFE UKD1200Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYDEMİR BURAK1137...882 11.03
Soyad AdPAK ÇAĞAN ARDA UKD1231Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVINÇ SERHAN1303...882 21.03
ARSLAN ÖZGÜR TOPRAK1138...1000 31.06.3
AYAKDURAN DENİZ1088...1189 41.013.2
KARABAKAL HAMZA ENES1529...1163 51.012.3
ANITSOY OĞUZ1286...1323 60.0-11.1
Soyad AdARSLAN BERK UKD1026Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAT MUSTAFA BAŞAR3476...1663 10.0-3.3
TIRANPE AYÇA1002...943 20.50
YÜKSEL EREN EMRE1050...943 51.03
KURUOĞLU ENES1059...943 61.03
Soyad AdATAŞ BATUHAN UKD1032Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANLI ALİ MERT1036...943 11.03
YILMAZ KAYRA1085...1632 30.0-3.3
CİNGÜ KAAN TALHA1037...1175 40.0-9.3
KıNAŞ CANKUTAY1023...1368 50.0-3.6
Soyad AdENGIN ÇAĞLA UKD1489Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞTAN ALPEREN VEFA2119...943 21.02.5
KÖPRÜBAŞI BURAK ÇINAR1099...1458 31.011.5
KURUOĞLU ENES1059...943 41.02.5
ÇALIŞIR ALİ1042...1459 50.5-1
DERTLIOĞLU YUSUF1114...943 61.02.5
Soyad AdVAKHPIEV TAIR UKD1346Toplam UKD Değişimi-21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KASIM HÜSEYIN EMRE2897...1119 11.05.25
ŞEHİRLİ EMIRCAN5409...1212 20.0-17
ÖGCEM MUSTAFA2545...955 31.02.5
GÜLEÇ TOLGA CAN3288...955 41.02.5
HACIZADE LARA2630...1049 51.03.75
GÜNGÖR BATUHAN SAFA3292...1169 60.0-18.25
Soyad AdERKÖLE MELİH NACİ UKD1729Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AY FURKAN2305...1010 11.02.2
YILMAZ GÜRSEL1199...955 31.02
ATİLLA ELİF NUR1479...955 51.02
BİLGİLİ AYŞE5579...1113 61.02.2
Soyad AdGÜNGÖR BATUHAN SAFA UKD1169Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALSAT ALPEREN2154...955 21.03
DİKKULAK MERT5660...1539 30.0-3.3
SAHİNOGLU EMRE1053...955 41.03
UYGUR GÖKHAN1759...1037 51.09.6
VAKHPIEV TAIR9972...1346 61.021.9
Soyad AdATIŞ HASAN UKD1123Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VATANSEVER SAMET1148...882 11.03
AYAKDURAN DENİZ1088...1189 20.0-12.3
LEVENT HASAN ÇAĞRI1243...882 31.03
BOZ ERALP1145...882 41.03
SIVAS OĞUZ GIRAY1105...1021 51.010.8
ACAR KEREM1179...1157 60.0-13.5
Soyad AdKÖPRÜBAŞI BURAK ÇINAR UKD1458Toplam UKD Değişimi27.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYGÜN AHMET SEZER2239...943 11.02.5
CANBEK YUSUF ZIYA1176...1049 21.02.75
ENGIN ÇAĞLA1043...1489 30.0-11.5
DOĞAN ARDA1042...1104 41.02.75
YILMAZ KAYRA1085...1632 51.018.25
POTUR DORUK VADİ5083...1474 61.013
Soyad AdÇIMSÖKEN YIĞIT UKD1481Toplam UKD Değişimi-31.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN ALPEREN1031...943 11.02.5
EROĞLU AHMET KAĞAN1042...943 21.02.5
ATAER ARDA BURAK2880...1711 30.0-5.25
ÇAKIR SALİH1091...1199 40.0-21
ÜNER ALPEREN1073...1229 51.04.75
İLKER BERAT1065...1404 60.0-15.25
Soyad AdTOP YIĞIT UKD1064Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE POLAT1027...943 10.0-3
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1090 20.0-13.8
ARSLAN EBUBEKIR1027...943 30.0-3
Soyad AdABLAY YİĞİT GİRAY UKD1192Toplam UKD Değişimi45.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BERAT3607...1056 11.09.6
DEMİR MERT1452...1205 21.015.6
BOSTANOĞLU BORAY2585...1416 31.023.4
GALLEVCİ YAĞIZ2649...1893 50.0-3.3
Soyad AdŞENGÜL MELİH UKD1079Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ EMRE1554...1263 10.0-7.8
TUNÇOK MITHAT1000...955 21.03
BILIR CEYHUN AHMET2202...955 31.03
KABAK MEDİNE2522...1077 40.0-15
DÜNDAR METEHAN1181...955 51.03
YILMAZ EREN ERAY1460...955 60.0-3
Soyad AdDEMİR MERT UKD1205Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞRU MUHAMMET EMİR1803...955 11.03
ABLAY YİĞİT GİRAY1606...1192 20.0-15.6
KOYAKBAŞI EMRE1551...1000 31.07.2
ÖNAL OZAN1200...1547 40.0-3.6
ÇUKUR SEZER1282...955 51.03
SÖYLEMEZ YUNUS EMRE3203...955 61.03
Soyad AdYELBAY EGE UKD1415Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN MEHMET ALPEREN1133...882 11.02.5
ERGÜL EGEHAN1084...1140 21.04.25
KADAN BİLGEHAN1219...1002 31.02.75
DÖNMEZ DENİZ SİNAN1098...1068 41.02.75
YAĞıZ EREN AHMET1060...1504 51.015.5
YAMAN OGUZ KAAN1139...1249 60.0-18
Soyad AdALTUNEL YILMAZ FATİH UKD1337Toplam UKD Değişimi-0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT ABDULSAMET1172...882 11.02.5
KOÇDEMİR OĞUZHAN1092...882 21.02.5
ÇAMURLU YUSUF BUĞRA1132...882 31.02.5
KAYA ATABERK İLBEY1024...882 41.02.5
YILDIZ AYBERK1201...1464 50.0-8.25
KILIÇ BORAN1181...882 60.0-2.5
Soyad AdYıLMAZGÖZ MUHAMMED HAMZA UKD1277Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK EFE1072...1092 21.07.8
ELKAN CAN1137...882 31.03
BOSTANCI CEYHUN1302...882 51.03
KÜÇÜK SEYİT1093...882 61.03
Soyad AdBIYIKCI ECE UKD1000Toplam UKD Değişimi-23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEÇ YİĞİT1024...943 10.0-3
ARSLAN ENSAR1165...943 21.03
OCAK ALPEREN1564...943 30.0-3
ALKAYA ENES2781...1130 40.0-9.6
BİLGÜTAY EMRE1099...943 51.03
ÖZTÜRK BEDIRHAN1052...1036 60.0-13.5
Soyad AdŞAHİNKAYA AYBERK UKD1070Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜCE EREN1027...943 11.03
GÜNEYSU SEZER1033...943 21.03
ÇALIŞIR ALİ1042...1459 30.0-3.3
TAŞTAN ALPEREN VEFA2119...943 41.03
KAT MUSTAFA BAŞAR3476...1663 50.0-3.3
SARIÇOBAN ABDULKADİR2720...943 60.0-3
Soyad AdKONDU İBRAHİM UKD1064Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNDİŞ AYÇA1068...943 21.03
GÜNEŞ OSMAN1012...1089 30.0-14.1
YILMAZ BERKAY2099...943 41.03
GÜLER YUSUF ENES1009...943 50.0-3
ARSLAN ENSAR1165...943 61.03
Soyad AdBİLGİLİ AYŞE UKD1113Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKURT KUTAY1185...1745 10.0-3.3
GÜNGÖRMEZ ZEYNEP BUSE2543...1121 21.015.3
GÜNER BERAT1009...1041 30.0-18
KARABıYıK GÜVEN1276...1441 40.0-3.9
DAL BORAN4435...1000 50.5-4.5
ERKÖLE MELİH NACİ3493...1729 60.0-3.3
Soyad AdASLAN EMİRHAN UKD1418Toplam UKD Değişimi-18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇUKUR SEZER1282...955 11.02.5
AY FURKAN2305...1010 20.5-9.75
DÜZEN MEHMET UTKU2737...1646 30.0-5.25
KURT GÜRKAN3397...955 41.02.5
BARUT YALÇıN5074...955 50.0-2.5
GÜVENÇ ARMAN1085...1627 60.0-5.75
Soyad AdAYDIN İBRAHİM UKD1157Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAÇ FATİH OSMAN3001...955 21.03
YÜKSEL MEHMET BERKE1184...955 31.03
YıLDıZ SÜLEYMAN1435...955 51.03
KABASAKAL EMİRHAN1993...955 61.03
Soyad AdYAZICI EMİRHAN UKD1169Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYÜZ RESUL YİĞİT1152...882 10.0-3
YILMAZ ELMAS1161...882 21.03
YILDIZ AYBERK1201...1464 40.0-4.5
POLAT ABDULSAMET1172...882 51.03
TUNĞAÇ MUHAMMED SÜLEYMAN1481...882 61.03
Soyad AdKERDİĞE ŞEVVAL UKD1082Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAER ARDA BURAK2880...1711 10.0-3.3
YURT OĞUZHAN1005...943 21.03
FERİK ABDÜLKADİR2131...943 31.03
COŞKUN MUHTEREM BULUT1018...943 41.03
Soyad AdAKKAN YUNUR MURAT UKD1014Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALAN YUSUF EFE5848...1137 10.55.1
YÜKSEL EREN EMRE1050...943 21.03
DERTLIOĞLU YUSUF1114...943 31.03
ÇETİN ÖMER AHMET1018...1154 41.020.7
SARIÇOBAN ABDULKADİR2720...943 50.0-3
CANBEK YUSUF ZIYA1176...1049 60.0-13.5
Soyad AdCİNGÜ KAAN TALHA UKD1175Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENIZ EFE2362...943 11.03
AKÇıN ARDA2865...943 21.03
TIRANPE AYBÜKE1002...943 31.03
ATAŞ BATUHAN1057...1032 41.09.3
TEKSÖZ AHMET BERA1033...943 51.03
MUTLU NİDANUR3209...1156 61.014.1
Soyad AdKONYALIOĞLU M.ALİ UKD1612Toplam UKD Değişimi3.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN MUSTAFA1701...955 11.02
PARLAK MUSTAFA EMİRHAN2172...955 21.02
KESKİN OĞUZ3525...955 31.02
KURBAN BERKE3753...1241 41.02.2
SATIR BORA3168...1740 50.0-6.6
ÖDEN TALHA1865...1200 61.02.2
Soyad AdÖZGÜR TUĞÇE UKD1266Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA BORAN1209...955 11.03
GÜVEN EFE3242...955 21.03
ÖZKURT KUTAY1185...1745 30.511.7
KASIM HÜSEYIN EMRE2897...1119 41.09
ALBAYRAK KEREM YAĞIZ1361...955 51.03
ALTIN ŞERİF ANIL2883...955 61.03
Soyad AdKARAASLAN YIĞIT EMRE UKD1000Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEKER MEHMET BERA2181...955 11.03
KAYA MUSTAFA1180...1363 20.0-3.3
SEVİM VEYSEL KARANİ1278...955 30.0-3
ŞENEL DEMİRCAN2400...955 41.03
KESKİN BERKAY3749...955 51.03
ERHAN ŞİMŞEK1331...955 61.03
Soyad AdALPER ERMAN UKD1075Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM BARAN1268...882 11.03
TUNCAY ALPER1349...882 21.03
BOSTANCI CEYHUN1302...882 31.03
SÜSLER KEMAL MERT1135...1113 40.0-13.5
KAVALCı YUSUF EFE1139...882 51.03
ASLANTEKİN KEREM ATABERK1034...1152 61.018.3
Soyad AdPEKKUL ARDA UKD1425Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜLÜCE YILDIRAY1221...882 11.02.5
OKUMUŞ EGEMEN1113...1000 21.02.75
BOLAT ANIL FATİH1049...882 31.02.5
YENER EMRE1176...882 41.02.5
YAMAN OGUZ KAAN1139...1249 51.06.75
ERGÜL EGEHAN1084...1140 61.04
Soyad AdÜZEL EMIR UKD1105Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VARKÖK YAĞıZ1120...1166 20.0-12.6
ÇETİNKAYA AHMET YUSUF1077...882 30.0-3
DEMIRKıZDıRAN TAYLAN1138...882 51.03
LEVENT HASAN ÇAĞRI1243...882 61.03
Soyad AdTÜRK SARP UKD1604Toplam UKD Değişimi9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK AHMET KUTAY1030...1035 11.02.2
ERDEN ALPEREN UĞUR1118...1312 21.03
ŞAHİN YASİN EFE1049...1354 31.03.8
İNCE SAFİYE ÖYKÜ1079...1862 40.0-3.6
DOĞAN SİBEL3295...1626 50.50.6
DAMAR CEMIL ESAT1007...1747 60.53.8
Soyad AdŞAHİN YASİN EFE UKD1354Toplam UKD Değişimi-3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FERİK ABDÜLKADİR2131...943 11.02.5
ÇEVİK YIĞITHAN1016...943 21.02.5
TÜRK SARP1037...1604 30.0-4.75
ALTAY MUHAMMET ENES1398...1093 41.04.5
İLKER BERAT1065...1404 50.0-10.75
BAYHAN ALİ1043...943 61.02.5
Soyad AdGÜNEŞ OSMAN UKD1089Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONDU İBRAHİM4036...1064 31.014.1
İBIŞ BERKCAN RıDVAN1002...943 61.03
Soyad AdTAŞKIRAN MERT UKD1117Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAÇ FATİH OSMAN3001...955 10.0-3
KOÇ TANER5519...955 20.50
AKYILDIZ UMUT2532...1080 31.013.5
ENGİN EGE3290...955 41.03
GÜNER OZAN5091...1115 51.015
AKER AYKUT1003...1146 60.51.2
Soyad AdPAMUKÇU MELİH UKD1001Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK EREN2282...955 11.03
SEVİM VEYSEL KARANİ1278...955 20.0-3
KAYA MUSTAFA1180...1363 30.0-3.3
GÖZ ÇETIN SINAN3562...1100 41.019.2
ALİSULTANGİL SÜLEYMAN3699...955 51.03
DİKKULAK MERT5660...1539 60.0-3.3
Soyad AdYURTSEVER YASER BEYAZIT UKD1096Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAÇ FATİH OSMAN3001...955 31.03
OKUR EMİRHAN2215...955 41.03
YAMAN ALP EREN4634...1272 50.0-8.1
AKYILDIZ UMUT2532...1080 61.014.4
Soyad AdERGÜL EGEHAN UKD1140Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK YUSUF1293...882 11.03
YELBAY EGE1165...1415 20.0-5.1
AKYÜZ RESUL YİĞİT1152...882 30.50
ALP MUSTAFA1127...1396 40.59.3
PEKKUL ARDA1112...1425 60.0-4.8
Soyad AdMUTLU KÜBRA UKD1000Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYAVUZ BENGİSU2886...1463 10.0-3.3
AYDINER ALİ VAHİD1032...943 21.03
ATAÇ MERTCAN1020...943 31.03
BULUT İLKE1031...943 41.03
Soyad AdSERBEST AHMET UKD1006Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖLCE UTKU1032...1542 10.0-3.3
KARACA HALİL1010...943 21.03
DEYİRMENCİ DEMİR1039...943 31.03
YURT OĞUZHAN1005...943 41.03
BAŞARAN HAMİT1027...943 51.03
COŞKUN MUHTEREM BULUT1018...943 61.03
Soyad AdKORKMAZ ONUR UKD1068Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜSTÜN HÜSEYİN3121...943 11.03
DOĞAN ARDA1042...1104 20.0-13.5
AKTAŞ POLAT ZİYA1039...943 31.03
CANBEK YUSUF ZIYA1176...1049 40.5-0.9
TURAN SERDAR1001...943 51.03
YILMAZ KAYRA1085...1632 60.0-3.3
Soyad AdDİKKULAK MERT UKD1539Toplam UKD Değişimi18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ NİSA NUR2491...1099 11.02.75
ÖZTÜRK AHMET3512...955 21.02.5
GÜNGÖR BATUHAN SAFA3292...1169 31.02.75
KURŞAT UMUT1019...1311 41.05.25
AKER AYKUT1003...1146 51.02.75
PAMUKÇU MELİH1678...1001 61.02.75
Soyad AdMERİÇ YUNUS UKD1103Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇABUKOĞLU KÜRŞAD1660...1011 11.011.1
AKIN MUSTAFA ENES5384...955 21.03
SEVI SEFA HAKAN3624...1137 30.51.5
GÜVENÇ ARMAN1085...1627 40.0-3.3
KABAK MEHMET2360...1252 50.0-9
AY FURKAN2305...1010 61.011.1
Soyad AdDOĞAN BARıŞ UKD1146Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVENTÜRK EMRE1928...955 11.03
ÇEKIÇ BAHADıR1990...1341 20.0-7.5
MADEN ALPEREN3149...955 31.03
SEVI SEFA HAKAN3624...1137 40.5-0.3
YETEN SEFA EREN3137...955 51.03
FIDAN ERDEN1993...1284 60.0-9.3
Soyad AdYAMAÇ ONUR UKD1091Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA EBUBEKİR1126...882 10.0-3
AYDIN CEYLIN1110...882 21.03
KILIÇ BORAN1181...882 30.0-3
CANOĞLU AHMET EMRE1448...882 41.03
KıLıÇ MITHAT MERT1107...1161 50.53
KARABAKAL HAMZA ENES1529...1163 61.018
Soyad AdÖZTÜRK FURKAN BERK UKD1418Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALAY YUSUF ZİYA1078...882 11.02.5
GÖNGÖRDÜ ALP EFE1143...1025 21.02.75
SAKARYA MUHAMMER BORAN1099...1706 30.0-4
SERT DEFNE1148...1148 41.04.25
ARAL FURKAN1026...1637 50.0-5.5
ÇAMURLU YUSUF BUĞRA1132...882 61.02.5
Soyad AdYAĞıZ EREN AHMET UKD1504Toplam UKD Değişimi-3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ATABERK İLBEY1024...882 21.02.5
OKUMUŞ EGEMEN1113...1000 31.02.75
KILIÇ BORAN1181...882 41.02.5
YELBAY EGE1165...1415 50.0-15.5
ARAL FURKAN1026...1637 60.54.5
Soyad AdKıNAŞ CANKUTAY UKD1368Toplam UKD Değişimi-26
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİOĞLU TUNA1054...943 11.02.5
GENÇ KAĞAN BUĞRA1015...943 21.02.5
MUTLU NİDANUR3209...1156 31.05.75
KANTER ÖZÜM1122...1221 40.0-17.5
ATAŞ BATUHAN1057...1032 51.03
YILMAZ ATA2910...1016 60.0-22.25
Soyad AdBULUT MUHAMMED UKD1286Toplam UKD Değişimi-44.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURT OĞUZHAN1005...943 11.03
ATAER ARDA BURAK2880...1711 20.0-3.3
ŞENGÜL BERAT1008...1071 30.0-23.1
VURAL ALPEREN1061...943 51.03
ÇELİK AHMET KUTAY1030...1035 60.0-24.3
Soyad AdMEKER ULAŞ UKD1362Toplam UKD Değişimi-20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1090 40.0-20.75
Soyad AdDEMİRCİ SİNA UKD1319Toplam UKD Değişimi24.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTAŞ MERT1520...955 11.02.5
DALMİŞ ALİ İHSAN3013...1053 21.04.5
ÇELENLİGİL MERT3850...1175 31.07.75
ÖZKURT KUTAY1185...1745 40.0-2.75
GÜVEN MUHAMMED ALİ2148...955 51.02.5
ALTIN TUGAY2763...1255 61.010.25
Soyad AdHACIZADE LARA UKD1049Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN BERKAY3187...955 11.03
YILMAZ HÜSEYİN2938...955 21.03
TUTAR ABDULLAH2477...1263 30.0-6.9
ÖZTÜRK AHMET3512...955 41.03
VAKHPIEV TAIR9972...1346 50.0-4.5
ÖZTÜRK EREN2282...955 60.0-3
Soyad AdSEZGİN FURKAN UKD1215Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AZ ERHAN3906...955 50.0-3
Soyad AdAKSU MERT UKD1110Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRKıZDıRAN TAYLAN1138...882 11.03
ARDA SERDAR1264...1085 21.014.1
VANLIOĞLU ECE1015...1385 30.0-5.1
SÖYLER ONUR1296...1062 41.012.9
DEMİR MUSTAFA ERKAN1065...1351 50.0-6
KıLıÇ MITHAT MERT1107...1161 61.017.1
Soyad AdATAER MUSTAFA SARP UKD1369Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPÇU UMUTCAN4819...943 11.02.5
ŞAYKOL ALİ1024...943 20.0-2.5
AKÇıN ARDA2865...943 31.02.5
YILMAZ ATA2910...1016 41.02.75
KANTER ÖZÜM1122...1221 50.0-17.5
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1058 61.03.5
Soyad AdDOĞAN ARDA UKD1104Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ DENIZ1023...943 11.03
KORKMAZ ONUR1033...1068 21.013.5
POTUR DORUK VADİ5083...1474 30.0-3.3
KÖPRÜBAŞI BURAK ÇINAR1099...1458 40.0-3.3
AYGÜN AHMET SEZER2239...943 51.03
YILMAZ YİĞİTCAN3273...1078 60.5-1.2
Soyad AdÇETİN ÖMER AHMET UKD1154Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORAL EMIR TURAN1686...943 11.03
TEĞİ MUSTAFA1008...943 21.03
AYDINER ALİ VAHİD1032...943 31.03
AKKAN YUNUR MURAT1042...1014 40.0-20.7
YILDIZ ADA1033...943 51.03
AYDOĞDU MUHAMMED EMİN1023...943 61.03
Soyad AdÖZDEMİR BURAK UKD1004Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANSUN CANALP1984...2012 10.0-3.3
KAHRAMAN BATıN CAN3239...955 20.0-3
KARABıYıK GÜVEN1276...1441 30.0-3.3
SÖYLEMEZ YUNUS EMRE3203...955 41.03
MERTTÜRK TAYFUN2067...1357 50.0-3.3
GÜNGÖRMEZ ZEYNEP BUSE2543...1121 61.019.8
Soyad AdKURBAN BERKE UKD1241Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PİRCİ ALPER1558...1046 11.07.5
ERDOĞAN İSMAİL CAN3430...955 21.03
DALKıRAN YAĞıZ BERK2397...1358 31.019.8
KONYALIOĞLU M.ALİ1972...1612 40.0-3.3
KABAK MEDİNE2522...1077 50.5-6.6
GÜVEN MUHAMMED ALİ2148...955 61.03
Soyad AdSARAÇ HALİL UKD1179Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKıR MUSTAFA2869...955 11.03
ÖLMEZ SENNUR3104...955 21.03
BıÇAKÇı SEDAT2921...955 31.03
KARASU İSMAİL BARAN1579...955 41.03
SÖYLEMEZ YUNUS EMRE3203...955 50.0-3
AYAZ SERHAT4198...955 61.03
Soyad AdARAL FURKAN UKD1637Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURHAN MUHAMMET EMIR1156...882 11.02
YENER EMRE1176...882 21.02
TANER SILA SUDE1080...882 31.02
IŞIK ARDA1144...1059 41.02.2
ÖZTÜRK FURKAN BERK1067...1418 51.04.4
YAĞıZ EREN AHMET1060...1504 60.5-3.6
Soyad AdDEMİR MUSTAFA ERKAN UKD1351Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VEYSEL ÇELEPKOLU1165...882 11.02.5
DURSUN HALIL1058...882 21.02.5
VARKÖK YAĞıZ1120...1166 31.06.5
ŞENAY ÖMER1207...1109 40.0-20
AKSU MERT1065...1110 51.05
AKŞİT AHMET1216...1171 61.06.5
Soyad AdOKUMUŞ EGEMEN UKD1000Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKKUL ARDA1112...1425 20.0-3.3
YAĞıZ EREN AHMET1060...1504 30.0-3.3
ÇELIK UTKAN EGE1130...882 41.03
TÜRKMEN ORHAN1053...882 51.03
ÇELİK TOLGA1042...882 61.03
Soyad AdAYDOĞDU SELCAN AYBERK UKD1686Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MANCAR FURKAN3100...943 11.02
IŞıK BARTU1872...1199 21.02.2
RONDU CAN1058...1395 31.03
KILIÇ EGEMEN1043...1155 41.02.2
ÜRKMEZ ALI TUNA1069...1364 51.02.6
ATAER ARDA BURAK2880...1711 60.50.6
Soyad AdÇELIK ÖMER SALIH UKD1123Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TORUN EFE1008...943 11.03
YILMAZ KAYRA1085...1632 20.0-3.3
YÜCELEN EGEMEN1031...943 31.03
KIŞLAR KAAN1024...943 41.03
VATANSEVER CİHAN1723...943 51.03
GÖÇMENÇELEBI METEHAN1060...1174 60.0-12.9
Soyad AdÖNELZAN MERVE UKD1200Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFTÇİ ELİF NUR1323...832 10.0-3
KOÇ EKİN5999...832 21.03
DÜNDAR RABIA1130...832 31.03
GÜRSOY CEYLİN2477...1064 41.09.6
Soyad AdPOLAT ERKAN UKD1093Toplam UKD Değişimi57.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEKIÇ BAHADıR1990...1341 11.024.3
SEVENTÜRK EMRE1928...955 21.03
KABAK MEHMET2360...1252 31.021.3
DOĞRU MUHAMMET EMİR1803...955 41.03
BOZKıR MUSTAFA2869...955 51.03
ÖNER EMIRCAN5570...955 61.03
Soyad AdDALKıRAN YAĞıZ BERK UKD1358Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPALOĞLU AYKUT2135...955 11.02.5
ÇEVIK MAHSUN4660...955 21.02.5
KURBAN BERKE3753...1241 30.0-16.5
YETER UMUT4940...955 41.02.5
IŞIK KEREM1157...1139 51.05.5
ARIKAN ENES1267...955 61.02.5
Soyad AdKESKIN BEYZA NUR UKD1153Toplam UKD Değişimi45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİPLİ BİLGENUR3337...1046 11.03
SARI KEVSER3520...1046 21.03
ERKOŞAN IRMAK3569...1014 31.09.3
ONUR ÇIĞDEM1461...1800 41.026.7
 BİÇER ÖZLEM4850...1046 51.03
Soyad AdTRABZONLU ALİ UKD1003Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK TOLGA1042...882 11.03
DÖNMEZ DENİZ SİNAN1098...1068 20.52.7
ÇELIK UTKAN EGE1130...882 30.0-3
KOÇDEMİR OĞUZHAN1092...882 41.03
GÖKÇEOĞLU EREN1143...1086 50.53.3
BERKCAN HALIT1049...882 60.0-3
Soyad AdŞENGÜL BERAT UKD1071Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE SAFİYE ÖYKÜ1079...1862 10.0-3.3
SEMPEK APTOULA9923...943 21.03
BULUT MUHAMMED2195...1286 31.023.1
AYDIN NİHAT KEREM1124...1475 40.0-3.3
ERDEN ALPEREN UĞUR1118...1312 50.0-6
İÇ MEHMET1066...943 60.0-3
Soyad AdAĞıRMAN ILGAZ UKD1122Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK FATIH1042...943 11.03
DÖNMEZ KAAN1169...943 21.03
KANTER ÖZÜM1122...1221 30.0-10.8
BAYDAR YUSUF MERT2315...943 50.50
Soyad AdSONAKIN TAHA UKD1114Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AUFİ M. BEDREDDİN9943...943 11.03
İLKER BERAT1065...1404 20.0-4.8
ÇEVİK YIĞITHAN1016...943 31.03
GÖKÇELER KORAY3667...1365 40.0-5.7
DURAN ALPEREN1031...943 50.0-3
RONDU CAN1058...1395 60.510.2
Soyad AdTUTAR ABDULLAH UKD1263Toplam UKD Değişimi30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN BATUHAN1493...1119 11.09.3
ALİSULTANGİL SÜLEYMAN3699...955 21.03
HACIZADE LARA2630...1049 31.06.9
TIRYAKI HAKAN1846...1181 41.011.7
ABİ ÖZGÜR2345...1675 50.0-3.3
ÖZTÜRK İLKAY1623...955 61.03
Soyad AdKURŞAT UMUT UKD1311Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK CEREN1460...955 11.02.5
DÜNDAR METEHAN1181...955 21.02.5
DEMIR CEMIL CAN2299...955 30.0-2.5
DİKKULAK MERT5660...1539 40.0-5.25
ÖZTÜRK İLKAY1623...955 51.02.5
SEVİM VEYSEL KARANİ1278...955 61.02.5
Soyad AdKARS EMİRHAN UKD1157Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOUCHI MOHAMMED DARWICH9952...955 11.03
BOSTANOĞLU BORAY2585...1416 20.0-5.4
YILDIRIM MEHMET FURKAN4837...955 31.03
DOĞRU MUHAMMET EMİR1803...955 51.03
SEVI SEFA HAKAN3624...1137 60.5-0.9
Soyad AdYAMAN OGUZ KAAN UKD1249Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKLAN SÜLEYMAN1020...882 11.03
TÜRKMEN ORHAN1053...882 21.03
KAYGUSUZ ALP YÜKSEL1164...1003 31.05.7
SAKARYA MUHAMMER BORAN1099...1706 40.0-3.3
PEKKUL ARDA1112...1425 50.0-8.1
YELBAY EGE1165...1415 61.021.6
Soyad AdACAR KEREM UKD1157Toplam UKD Değişimi42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ELMAS1161...882 11.03
ARSLAN MUHAMMED ALİ1105...882 21.03
KARA EDİZ1261...1201 31.016.8
ÇIMSÖKEN UMUT1186...882 41.03
SEVINÇ SERHAN1303...882 51.03
ATIŞ HASAN1097...1123 61.013.5
Soyad AdDOĞAN ALI EMRE UKD1028Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ RECEP1079...882 21.03
ASLANTEKİN KEREM ATABERK1034...1152 30.0-9.9
BAYDEMİR BURAK1137...882 41.03
VARKÖK YAĞıZ1120...1166 50.0-9.3
BOZKURT EMİRHAN BAKİ1069...882 61.03
Soyad AdÖZGÜR HASAN BURAK UKD1058Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR AHMET1054...1027 11.013.8
ÖZDEMIR BERAT1048...943 21.03
ATA MEHMET UMUT1087...1125 31.017.7
GÜRCAN MERT1060...1480 40.0-3.3
GÖÇMENÇELEBI METEHAN1060...1174 50.0-10.2
ATAER MUSTAFA SARP1093...1369 60.0-4.2
Soyad AdÜNER ALPEREN UKD1229Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYHAN MUHAMMED HAMZA1030...943 11.03
GÖKBALKAN BATUHAN1039...943 21.03
VURAL ALPEREN1061...943 31.03
ALTUNDAL MURAT1037...943 41.03
ÇIMSÖKEN YIĞIT2612...1481 50.0-5.7
ÖLCE UTKU1032...1542 60.0-4.2
Soyad AdSAYAN DERYA UKD1064Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDıN DILARA1210...832 10.50
DUZAN FATMA1010...832 21.03
YILDIRIM GÖZDE1581...832 31.03
KARAGÖZ BEYZA1009...832 41.03
ÇETİN ZEYNEP MERYEM1018...832 51.03
Soyad AdGALLEVCİ YAĞIZ UKD1893Toplam UKD Değişimi12.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT GÜRKAN3397...955 11.02
FIDAN ERDEN1993...1284 21.02.2
MERTTÜRK TAYFUN2067...1357 31.02.2
DÜZEN MEHMET UTKU2737...1646 41.03.8
ABLAY YİĞİT GİRAY1606...1192 51.02.2
Soyad AdYAZıCı EMRE UKD1226Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKARYA NEDİM1321...955 10.50
YETER UMUT4940...955 20.50
TÜRKOĞLU MELİH1926...1274 31.017.1
AYDIN HAKAN ARDA2380...1773 40.0-3.3
DALMİŞ ALİ İHSAN3013...1053 50.0-21.9
ÇELENLİGİL MERT3850...1175 60.0-17.1
Soyad AdKABAK MEHMET UKD1252Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM MEHMET FURKAN4837...955 10.0-3
ÖZTÜRK HARUN1026...955 21.03
POLAT ERKAN1004...1093 30.0-21.3
TEZCAN ARDA4174...1000 41.05.7
MERİÇ YUNUS1867...1103 51.09
CANSUN CANALP1984...2012 60.0-3.3
Soyad AdERECE ECE ALKıM UKD1857Toplam UKD Değişimi-17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZER SUDE2729...1190 40.0-17.8
Soyad AdGÖKÇEOĞLU EREN UKD1086Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOLAT ANIL FATİH1049...882 11.03
KESKİN M.TAHA1348...882 21.03
MUTLU VEYSEL1087...882 31.03
KADAN BİLGEHAN1219...1002 40.0-18.6
TRABZONLU ALİ1088...1003 50.5-3.3
AZAR HÜSEYİN EGE1039...882 61.03
Soyad AdKANTER ÖZÜM UKD1221Toplam UKD Değişimi48.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT ÖZKAN EMIR1044...943 11.03
ALTUNTAŞ ENES1000...943 21.03
AĞıRMAN ILGAZ1037...1122 31.010.8
KıNAŞ CANKUTAY1023...1368 41.021
ATAER MUSTAFA SARP1093...1369 51.021
SAATÇİ CAN2290...1349 60.0-9.9
Soyad AdVARDAR HİKMET CAN UKD1129Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ ADA1033...943 11.03
KAPLAN RIDVAN TALHA1085...943 21.03
CANBEK YUSUF ZIYA1176...1049 30.5-3.3
ÇAKIR BATURLAP MEHMET SEZAL2869...943 41.03
KAYAKOĞLU EMIRHAN1107...943 51.03
ÖZDEMİR SELİM TARIK1022...943 61.03
Soyad AdCANBEK YUSUF ZIYA UKD1049Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖPRÜBAŞI BURAK ÇINAR1099...1458 20.0-3.3
VARDAR HİKMET CAN1047...1129 30.53.3
KORKMAZ ONUR1033...1068 40.50.9
AKKAN YUNUR MURAT1042...1014 61.013.5
Soyad AdGÜNER OZAN UKD1115Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABASAKAL EMİRHAN1993...955 11.03
BÜLBÜL AHMET UTKAN1582...1253 21.020.7
AYDIN İSMET1361...955 31.03
YAMAN ALP EREN4634...1272 40.0-8.7
TAŞKIRAN MERT2737...1117 50.0-15
ÖZCAN MUHAMMED3009...955 61.03
Soyad AdKOYAKBAŞI EMRE UKD1000Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERTTÜRK TAYFUN2067...1357 10.0-3.3
DEMİR MERT1452...1205 30.0-7.2
KARATÜFEK KAAN3293...955 41.03
TEKER YUSUF KUBILAY2386...955 51.03
DAL BORAN4435...1000 61.015
Soyad AdGÜNER BERAT UKD1041Toplam UKD Değişimi39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜKE FURKAN2483...1855 20.0-3.3
BİLGİLİ AYŞE5579...1113 31.018
MERTTÜRK TAYFUN2067...1357 40.0-3.9
ÇEKIÇ BAHADıR1990...1341 51.025.5
ATİLLA ELİF NUR1479...955 61.03
Soyad AdASLANTEKİN KEREM ATABERK UKD1152Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN SAMET1018...882 11.03
GÜRBÜZ KAYRA1045...1049 21.010.8
DOĞAN ALI EMRE1132...1028 31.09.9
ÖZTÜRK EFE1072...1092 40.0-17.4
HARMANKAYA ALI EFE1176...882 51.03
ALPER ERMAN1140...1075 60.0-18.3
Soyad AdDURAN KAAN UKD1000Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AZAR HÜSEYİN EGE1039...882 11.03
MUTLU VEYSEL1087...882 20.0-3
ÇAKIR HAKTAN1077...882 41.03
KAYRAK MURAT1117...1476 50.0-3.3
YENER EMRE1176...882 61.03
Soyad AdTUNA DEFNE UKD1120Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKPINAR PINAR1194...753 11.03
ÖZKAN AYŞE NUR1038...753 21.03
BENLİ PAKİZE NAZLI1106...753 30.0-3
AĞAÇ YAĞMUR1078...753 51.03
Soyad AdDULKADİR DENİZ ARDA UKD1090Toplam UKD Değişimi80.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER YUSUF ENES1009...943 11.03
TOP YIĞIT2335...1064 21.013.8
BİLGÜTAY EMRE1099...943 31.03
MEKER ULAŞ2775...1362 41.024.9
GÜNGÖR EFE1087...1185 51.018.9
ALKAYA ENES2781...1130 61.016.8
Soyad AdÇAÇAR BAYRAM EFE UKD1036Toplam UKD Değişimi-35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VATANSEVER CİHAN1723...943 10.0-3
UYSAL TUNCAY1005...943 20.0-3
ASLAN MEHMET AKİF1075...1016 30.0-15.9
YAZGıLı AZRA GÜLŞAH1059...943 41.03
AKÇıN ARDA2865...943 50.50
DOĞRU ALI TOPRAK1018...1000 60.0-16.5
Soyad AdGÜLEÇ EMRE UKD1055Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRBÜZ BAYRAM3059...1839 10.0-3.3
GÖKTAŞ SERTAÇ1367...955 21.03
ÇEVIK MAHSUN4660...955 31.03
ÖDEN TALHA1865...1200 40.0-9.3
ABAYDIN SELİM3456...955 50.0-3
Soyad AdYAMAN ALP EREN UKD1272Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİLİ HALİL4453...955 11.03
AKÇA EREN5983...955 21.03
ÖKSÜZ ALPER KAĞAN2215...1053 30.0-23.4
GÜNER OZAN5091...1115 41.08.7
YURTSEVER YASER BEYAZIT1365...1096 51.08.1
AYDIN YAKUPHAN1346...955 61.03
Soyad AdDAL BORAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YETEN SEFA EREN3137...955 11.03
ÖZDEN EMRE5083...955 21.03
ÇEKIÇ BAHADıR1990...1341 30.0-3.6
AY FURKAN2305...1010 40.0-14.7
BİLGİLİ AYŞE5579...1113 50.54.5
KOYAKBAŞI EMRE1551...1000 60.0-15
Soyad AdCANDEMIR TUĞÇE UKD1061Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHIN SINEM1342...1046 40.0-3
Soyad AdDÖNMEZ DENİZ SİNAN UKD1068Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR HAKTAN1077...882 11.03
TRABZONLU ALİ1088...1003 20.5-2.7
YILDIZ AYBERK1201...1464 30.511.7
YELBAY EGE1165...1415 40.0-3.3
SAKARYA MUHAMMER BORAN1099...1706 50.0-3.3
KAYRAK MURAT1117...1476 60.0-3.3
Soyad AdIŞIK ARDA UKD1059Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇDEMİR OĞUZHAN1092...882 11.03
POLAT ABDULSAMET1172...882 21.03
ÇELİK TOLGA1042...882 31.03
ARAL FURKAN1026...1637 40.0-3.3
ARIKAN ARDA1279...1244 50.0-7.8
KÖYLÜOĞLU ÇAĞAN1171...882 61.03
Soyad AdDAMAR CEMIL ESAT UKD1747Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVAŞ SUDE1016...1018 11.02.2
ÇAKIR SALİH1091...1199 21.02.2
İLKER BERAT1065...1404 31.02.4
ATAER ARDA BURAK2880...1711 40.5-1
RONDU CAN1058...1395 51.02.2
TÜRK SARP1037...1604 60.5-3.8
Soyad AdİLKER BERAT UKD1404Toplam UKD Değişimi26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MATTAOĞULLARı MUHAMMED ERKAM1006...943 11.02.5
SONAKIN TAHA1052...1114 21.04
DAMAR CEMIL ESAT1007...1747 30.0-3
ERDEN ALPEREN UĞUR1118...1312 40.5-3.25
ŞAHİN YASİN EFE1049...1354 51.010.75
ÇIMSÖKEN YIĞIT2612...1481 61.015.25
Soyad AdKILIÇ EGEMEN UKD1155Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DERTLIOĞLU YUSUF1114...943 21.03
DAVARCI MEHMET AKİF1046...943 31.03
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1686 40.0-3.3
BOZYAKA ALTUĞ1034...1774 50.0-3.3
ÖZDEMİR TARIK6687...1135 60.0-15.9
Soyad AdTUHAN ATACAN UKD1536Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNER EMIRCAN5570...955 11.02.5
ÖZDİL İKRA KARDELEN1927...955 21.02.5
ÖDEN TALHA1865...1200 31.03
GÜRBÜZ BAYRAM3059...1839 40.0-3.5
KAPTAN ÖMER1174...955 51.02.5
IŞIK KEREM1157...1139 61.02.75
Soyad AdALTIN TUGAY UKD1255Toplam UKD Değişimi-29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIŞLAK ALİ EFE1768...955 11.03
ONUŞ YİĞİT2817...955 21.03
GÜRBÜZ BAYRAM3059...1839 30.0-3.3
DALMİŞ ALİ İHSAN3013...1053 40.0-22.8
ÇELEBİ İLKER1908...955 51.03
DEMİRCİ SİNA6779...1319 60.0-12.3
Soyad AdTIRYAKI HAKAN UKD1181Toplam UKD Değişimi-29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ YUNUS EMRE5401...1034 20.0-21
ÇELİK BERK1663...955 31.03
TUTAR ABDULLAH2477...1263 40.0-11.7
ALTIN ŞERİF ANIL2883...955 50.0-3
GÜVEN EFE3242...955 61.03
Soyad AdKıLıÇ MITHAT MERT UKD1161Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTUĞRUL EGE1039...882 11.03
KİRİŞ M.FATİH1013...882 21.03
AYAKDURAN DENİZ1088...1189 30.0-13.8
SALARCI BEYZA ILGıN1078...882 41.03
YAMAÇ ONUR1098...1091 50.5-3
AKSU MERT1065...1110 60.0-17.1
Soyad AdYÜCE MİRAY UKD1032Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYİĞİT FEYZA2196...753 11.03
Soyad AdASLAN MEHMET AKİF UKD1016Toplam UKD Değişimi49.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖÇMENÇELEBI METEHAN1060...1174 11.021.3
BOZAN AYBERK GAFFAR1054...943 21.03
ÇAÇAR BAYRAM EFE1137...1036 31.015.9
ÜSTÜN HÜSEYİN3121...943 41.03
KAPLAN ÜVEYS1033...943 51.03
MENDI ARHAN1041...943 61.03
Soyad AdÇAKIR SALİH UKD1199Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN HAMİT1027...943 11.03
DAMAR CEMIL ESAT1007...1747 20.0-3.3
GÜLER EMİRHAN1061...943 31.03
ÇIMSÖKEN YIĞIT2612...1481 41.025.2
YEŞILTAŞ KEREM TUNA4961...943 51.03
AYDIN NİHAT KEREM1124...1475 60.0-5.1
Soyad AdGÖZ ÇETIN SINAN UKD1100Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SATIR BORA3168...1740 10.0-3.3
ADıYAMAN KURTULUŞ1696...955 21.03
ATAR MOHAMAD KARAM9908...955 31.03
PAMUKÇU MELİH1678...1001 40.0-19.2
Soyad AdYILMAZ EFE UKD1083Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABıYıK GÜVEN1276...1441 10.0-3.3
ÖZKURT KUTAY1185...1745 20.0-3.3
ÖLMEZ SENNUR3104...955 31.03
Soyad AdÖKSÜZ ALPER KAĞAN UKD1053Toplam UKD Değişimi38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR HİLAL2234...955 11.03
ERHAN ŞİMŞEK1331...955 21.03
YAMAN ALP EREN4634...1272 31.023.4
ÖZEVİN ŞABAN4939...955 41.03
BOZDAĞ MEHMET1895...955 51.03
SINAK KADİR1012...955 61.03
Soyad AdVANLIOĞLU ECE UKD1385Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAYA ÇINAR1293...882 11.02.5
DELİCE HALİS AKIN1204...882 21.02.5
AKSU MERT1065...1110 31.04.25
ARABACIOĞLU ANIL1103...882 41.02.5
ÖZTÜRK ÖMER FARUK1126...882 51.02.5
ALACATLI ÖMER AHMET1209...1084 61.03.75
Soyad AdSÜSLER KEMAL MERT UKD1113Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALARCI BEYZA ILGıN1078...882 11.03
KÜÇÜK SEYİT1093...882 21.03
KANTEKİN DAMLA1313...882 31.03
ALPER ERMAN1140...1075 41.013.5
ÖZTÜRK EFE1072...1092 51.014.1
VARKÖK YAĞıZ1120...1166 60.0-12.9
Soyad AdSAKARYA MUHAMMER BORAN UKD1706Toplam UKD Değişimi-6.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERKCAN HALIT1049...882 21.02
ÖZTÜRK FURKAN BERK1067...1418 31.03.2
YAMAN OGUZ KAAN1139...1249 41.02.2
DÖNMEZ DENİZ SİNAN1098...1068 51.02.2
YILDIZ AYBERK1201...1464 60.0-16
Soyad AdKAT MUSTAFA BAŞAR UKD1663Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN BERK1048...1026 11.02.2
ÖZDEMİR SELİM TARIK1022...943 21.02
İLKER MURAT1065...1270 31.02.2
ÖZYAVUZ BENGİSU2886...1463 40.5-5.2
ŞAHİNKAYA AYBERK1048...1070 51.02.2
GÜL UMUT ÇAĞAN1032...1438 61.04.4
Soyad AdDOĞAN SİBEL UKD1626Toplam UKD Değişimi9.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER EMİRHAN1061...943 11.02
ARSLAN YUSUF KENAN1078...943 21.02
DUMLUPINAR ŞAHIN3158...943 31.02
EROĞLU AHMET KAĞAN1042...943 41.02
TÜRK SARP1037...1604 50.5-0.6
MANCAR FURKAN3100...943 61.02
Soyad AdGÜRCAN MERT UKD1480Toplam UKD Değişimi10.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVINÇ EMIRHAN1020...1235 21.05
UĞURLU HÜSEYİN ARDA1018...943 31.02.5
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1058 41.02.75
DÖNMEZ KAAN1169...943 60.50
Soyad AdKASIM HÜSEYIN EMRE UKD1119Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VAKHPIEV TAIR9972...1346 10.0-6.3
SENÇET HABİBE3424...955 21.03
DUMAN MUSTAFA OĞUZ1763...955 31.03
ÖZGÜR TUĞÇE3555...1266 40.0-9
ERHAN ŞİMŞEK1331...955 50.0-3
İLAYDA ÇELİK4563...955 61.03
Soyad AdBAYRAM ESMA UKD1117Toplam UKD Değişimi-34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINTAŞ EYÜP CAN2469...1014 10.0-19.2
DAĞ EMRE3322...955 21.03
SATIR BORA3168...1740 30.0-3.3
AYDIN BATUHAN1493...1119 50.0-15
KOÇAK ŞAMİL EFE1549...955 60.50
Soyad AdIŞIK KEREM UKD1139Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIKAN ENES1267...955 21.03
GÜVENÇ ARMAN1085...1627 30.0-3.3
ERDOĞAN İSMAİL CAN3430...955 41.03
DALKıRAN YAĞıZ BERK2397...1358 50.0-6.6
TUHAN ATACAN1092...1536 60.0-3.3
Soyad AdARIKAN ARDA UKD1244Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR NIRANAD1157...882 11.03
YILDIZ AYBERK1201...1464 20.0-6.6
SUCU ARDA SAMED1146...882 31.03
KAYRAK MURAT1117...1476 40.0-6.3
IŞIK ARDA1144...1059 51.07.8
EFE ATALAY1141...882 61.03
Soyad AdALTAY MUHAMMET ENES UKD1093Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZYAKA ALTUĞ1034...1774 10.0-3.3
ŞEHİTOĞLU ENES1015...943 21.03
GÖKBALKAN BATUHAN1039...943 31.03
ŞAHİN YASİN EFE1049...1354 40.0-5.4
ÖLCE UTKU1032...1542 50.0-3.3
AUFİ M. BEDREDDİN9943...943 61.03
Soyad AdGÜNGÖR EFE UKD1185Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT YAĞIZ1055...943 11.03
MACİT MUHAMMET EMİN1008...943 21.03
BAYRAM MEHMET1047...943 41.03
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1090 50.0-18.9
SEVINÇ EMIRHAN1020...1235 60.52.1
Soyad AdIŞıK BARTU UKD1199Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN AHMET HAŞİM1041...943 11.03
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1686 20.0-3.3
YEŞILTAŞ KEREM TUNA4961...943 31.03
BAŞARAN HAMİT1027...943 41.03
DEYİRMENCİ DEMİR1039...943 51.03
VURAL ALPEREN1061...943 61.03
Soyad AdYILMAZ BERAT UKD1056Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ABLAY YİĞİT GİRAY1606...1192 10.0-9.6
ERGÜNAY BUĞRA1325...955 21.03
ÖZDEN EMRE5083...955 30.0-3
UŞAK ADIL1765...955 41.03
KARABıYıK GÜVEN1276...1441 50.0-3.3
DOĞRU MUHAMMET EMİR1803...955 61.03
Soyad AdTEZCAN ARDA UKD1000Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATİLLA ELİF NUR1479...955 11.03
AYAZ SERHAT4198...955 21.03
FIDAN ERDEN1993...1284 30.0-4.8
KABAK MEHMET2360...1252 40.0-5.7
AKIN MUSTAFA ENES5384...955 51.03
BARUT YALÇıN5074...955 60.0-3
Soyad AdGÜNGÖRMEZ ZEYNEP BUSE UKD1121Toplam UKD Değişimi-32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UŞAK ADIL1765...955 11.03
BİLGİLİ AYŞE5579...1113 20.0-15.3
ÇOBAN CİHAT1171...955 30.0-3
ÇETIN YAVER YIĞIT2323...955 51.03
ÖZDEMİR BURAK2402...1004 60.0-19.8
Soyad AdANITSOY OĞUZ UKD1323Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE ATALAY1141...882 11.02.5
CANOĞLU AHMET EMRE1448...882 21.02.5
KARABAKAL HAMZA ENES1529...1163 31.07.25
POLAT MUHAMMET EFE1231...882 41.02.5
AKŞİT AHMET1216...1171 51.07.5
PAK ÇAĞAN ARDA1261...1231 61.09.25
Soyad AdÇOCUK AYŞENUR UKD1116Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FERİK UMUTCAN1142...882 11.03
ÇAMURLU YUSUF BUĞRA1132...882 21.03
KAYA ATABERK İLBEY1024...882 30.50
AKLAN SÜLEYMAN1020...882 40.0-3
AKYÜZ RESUL YİĞİT1152...882 50.0-3
ACAR NIRANAD1157...882 61.03
Soyad AdÖZTÜRK EFE UKD1092Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YıLMAZGÖZ MUHAMMED HAMZA1302...1277 20.0-7.8
BİNBAŞ ULAŞ ARDA1092...882 31.03
ASLANTEKİN KEREM ATABERK1034...1152 41.017.4
SÜSLER KEMAL MERT1135...1113 50.0-14.1
KANTEKİN DAMLA1313...882 61.03
Soyad AdYILMAZ ATA UKD1016Toplam UKD Değişimi67.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA BARAN1163...943 11.03
SARAÇ AYBERK1037...1102 21.018.6
YILDIZ FURKAN3076...943 31.03
ATAER MUSTAFA SARP1093...1369 40.0-3.3
ATA MEHMET UMUT1087...1125 51.019.5
KıNAŞ CANKUTAY1023...1368 61.026.7
Soyad AdRONDU CAN UKD1395Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEHİTOĞLU ENES1015...943 11.02.5
ÇAKICI AHMET BERA3582...943 21.02.5
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1686 30.0-3.75
BAYKUL YUSUF TALHA3358...1225 41.07
DAMAR CEMIL ESAT1007...1747 50.0-2.75
SONAKIN TAHA1052...1114 60.5-8.5
Soyad AdYıLDıRıM KAAN UKD1055Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖZ ADA1038...943 21.03
ÖZDEMİR SELİM TARIK1022...943 41.03
Soyad AdÖZKURT KUTAY UKD1745Toplam UKD Değişimi9.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİLİ AYŞE5579...1113 11.02.2
YILMAZ EFE2475...1083 21.02.2
ÖZGÜR TUĞÇE3555...1266 30.5-7.8
DEMİRCİ SİNA6779...1319 41.02.2
AYDIN HAKAN ARDA2380...1773 51.010.8
SATIR BORA3168...1740 60.5-0.2
Soyad AdAY FURKAN UKD1010Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERKÖLE MELİH NACİ3493...1729 10.0-3.3
ASLAN EMİRHAN3611...1418 20.511.7
TEKER YUSUF KUBILAY2386...955 31.03
DAL BORAN4435...1000 41.014.7
BÜKE FURKAN2483...1855 50.0-3.3
MERİÇ YUNUS1867...1103 60.0-11.1
Soyad AdÇETİN ONURALP UKD1000Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ABAYDIN SELİM3456...955 20.0-3
PARLAK MUSTAFA EMİRHAN2172...955 41.03
KAYA MUSTAFA1180...1363 50.511.7
ÇOBAN CİHAT1171...955 61.03
Soyad AdGÜRBÜZ KAYRA UKD1049Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RAMAZANOĞLU EMIR ALI1105...882 11.03
ASLANTEKİN KEREM ATABERK1034...1152 20.0-10.8
ÇELİK MERT1008...882 31.03
DINÇ ERKAN1118...882 41.03
MOR EGE1102...882 51.03
YÜKSEL LAYLA ADA1073...1137 61.018.6
Soyad AdSAATÇİ CAN UKD1349Toplam UKD Değişimi25.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDEMİR MEHMET AKİF2227...943 11.02.5
BILGIT BERAT2476...943 21.02.5
GÖÇMENÇELEBI METEHAN1060...1174 31.06.75
DOĞRU ALI TOPRAK1018...1000 41.02.75
YILMAZ EMRE2755...943 51.02.5
KANTER ÖZÜM1122...1221 61.08.25
Soyad AdALAN YUSUF EFE UKD1137Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAN YUNUR MURAT1042...1014 10.5-5.1
ÖZYAVUZ BENGİSU2886...1463 30.511.1
SARAÇ AYBERK1037...1102 40.5-1.5
YILMAZ YİĞİTCAN3273...1078 50.5-2.4
İLKER MURAT1065...1270 60.0-9.6
Soyad AdBAYKUL YUSUF TALHA UKD1225Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN MUHTEREM BULUT1018...943 11.03
ÜRKMEZ ALI TUNA1069...1364 20.55.7
ÜSTÜN HÜSEYİN3121...943 31.03
RONDU CAN1058...1395 40.0-8.4
GÖKBALKAN BATUHAN1039...943 50.0-3
Soyad AdGÜVENÇ ARMAN UKD1627Toplam UKD Değişimi8.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN ENES MERT1619...955 11.02
TİLKİ İBRAHİM3172...1015 21.02.2
IŞIK KEREM1157...1139 31.02.2
MERİÇ YUNUS1867...1103 41.02.2
GÜRBÜZ BAYRAM3059...1839 50.0-4.6
ASLAN EMİRHAN3611...1418 61.04.6
Soyad AdYILMAZ EMRE UKD1263Toplam UKD Değişimi35.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENGÜL MELİH2425...1079 11.07.8
ÇELENLİGİL MERT3850...1175 21.011.4
ÖZER EŞREF AHMET3544...955 31.03
KILINÇ HÜSEYIN EREN6564...955 41.03
ÖZYALÇIN ALP ERAY2087...955 51.03
DALMİŞ ALİ İHSAN3013...1053 61.06.9
Soyad AdTİLKİ İBRAHİM UKD1015Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BURAN ARDA3531...955 11.03
GÜVENÇ ARMAN1085...1627 20.0-3.3
ALTINTAŞ EYÜP CAN2469...1014 31.015
KAPTAN ÖMER1174...955 41.03
ÇOBAN CİHAT1171...955 50.50
MARASHI ÖMER9996...955 61.03
Soyad AdKARA EDİZ UKD1201Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASİ GÖKTUĞ1118...882 11.03
ARABACIOĞLU ANIL1103...882 21.03
ACAR KEREM1179...1157 30.0-16.8
KARABAKAL HAMZA ENES1529...1163 41.013.5
ŞENAY ÖMER1207...1109 50.0-18.9
AYAKDURAN DENİZ1088...1189 61.014.4
Soyad AdAKŞİT AHMET UKD1171Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LEVENT HASAN ÇAĞRI1243...882 11.03
TEZCAN TUGAY1075...882 21.03
UZUN ADA1046...1098 30.0-18
ALACATLI ÖMER AHMET1209...1084 41.011.4
ANITSOY OĞUZ1286...1323 50.0-9
DEMİR MUSTAFA ERKAN1065...1351 60.0-7.8
Soyad AdŞENTÜRK YIĞIT UKD1065Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BIRINCI ASıM EYMEN1269...882 21.03
OKUR SERKAN1091...1128 40.52.7
KURT KEREM1105...1237 50.0-8.1
TATAR BURAK1117...882 60.0-3
Soyad AdÇELİK AHMET KUTAY UKD1035Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRK SARP1037...1604 10.0-3.3
DEYİRMENCİ DEMİR1039...943 21.03
GÖKÇELER KORAY3667...1365 30.0-3.6
ÜNER ALI KAYRA1085...943 41.03
ÇAKICI AHMET BERA3582...943 51.03
BULUT MUHAMMED2195...1286 61.024.3
Soyad AdATA MEHMET UMUT UKD1125Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLGÖNÜL YAVUZ SELIM1060...943 11.03
YAĞMUR ABDULLAH1082...943 21.03
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1058 30.0-17.7
AKSU ÖMER SAFA1120...943 41.03
YILMAZ ATA2910...1016 50.0-19.5
KAYA MUHAMMMED ALİ1015...943 61.03
Soyad AdALKAYA ENES UKD1130Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEKAR ÖMER KAYRA2779...943 31.03
BIYIKCI ECE2948...1000 41.09.6
DURMUŞ BARTU2454...1113 50.0-15.6
DULKADİR DENİZ ARDA2633...1090 60.0-16.8
Soyad AdABİ ÖZGÜR UKD1675Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHSİ ENSAR3308...955 11.02
YILMAZ AHMET BAHADIR2932...955 21.02
EREN ŞULE2824...955 31.02
SEMERCİ SERHAT1257...955 41.02
TUTAR ABDULLAH2477...1263 51.02.2
ORUÇ BERKE4195...1208 60.5-7.8
Soyad AdÖDEN TALHA UKD1200Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOBAN CİHAT1171...955 11.03
GÜVEN MUHAMMED ALİ2148...955 21.03
TUHAN ATACAN1092...1536 30.0-3.6
GÜLEÇ EMRE3373...1055 41.09.3
YILMAZ EREN ERAY1460...955 51.03
KONYALIOĞLU M.ALİ1972...1612 60.0-3.3
Soyad AdAKER AYKUT UKD1146Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEDİKLİ ÖMER FARUK3221...955 31.03
DİKKULAK MERT5660...1539 50.0-3.3
TAŞKIRAN MERT2737...1117 60.5-1.2
Soyad AdSERT DEFNE UKD1148Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DELİCE HALİS AKIN1204...882 11.03
TANER SILA SUDE1080...882 21.03
BAHAR ARDA KUTLUAY1284...882 31.03
ÖZTÜRK FURKAN BERK1067...1418 40.0-5.1
AZAR HÜSEYİN EGE1039...882 51.03
KOÇDEMİR OĞUZHAN1092...882 61.03
Soyad AdATAER ARDA BURAK UKD1711Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KERDİĞE ŞEVVAL2689...1082 11.02.2
BULUT MUHAMMED2195...1286 21.02.2
ÇIMSÖKEN YIĞIT2612...1481 31.04.2
DAMAR CEMIL ESAT1007...1747 40.51
İNCE SAFİYE ÖYKÜ1079...1862 50.54
AYDOĞDU SELCAN AYBERK1679...1686 60.5-0.6
Soyad AdERDI MUSTAFA GÖRKEM UKD1386Toplam UKD Değişimi12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İBIŞ BERKCAN RıDVAN1002...943 11.02.5
ÇALIK ALİ1028...943 21.02.5
ARSLAN ENSAR1165...943 41.02.5
AYDIN ONUR1016...943 51.02.5
OCAK ALPEREN1564...943 61.02.5
Soyad AdÖZDEMİR TARIK UKD1135Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA HALİL1010...943 11.03
ÖLCE UTKU1032...1542 20.511.7
AUFİ M. BEDREDDİN9943...943 31.03
DEMIRBAŞ AHMET YIĞIT1099...1317 40.0-7.8
GÖKÇELER KORAY3667...1365 50.0-6.3
KILIÇ EGEMEN1043...1155 61.015.9
Soyad AdDENİZ NİSA NUR UKD1099Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİKKULAK MERT5660...1539 10.0-3.3
NEGİZSOY BARIŞ9999...955 21.03
ERHAN ŞİMŞEK1331...955 31.03
ALGHOUSH WAEL9968...955 40.0-3
SENÇET HABİBE3424...955 61.03
Soyad AdAKYILDIZ UMUT UKD1080Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AZ ERHAN3906...955 11.03
AYDIN YAKUPHAN1346...955 20.0-3
TAŞKIRAN MERT2737...1117 30.0-13.5
ÖKDEM BERKE1048...955 41.03
DEMİRÖREN TARIK2142...955 51.03
YURTSEVER YASER BEYAZIT1365...1096 60.0-14.4
Soyad AdŞEHİRLİ EMIRCAN UKD1212Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USLU AHMET MUHAMMED1239...955 11.03
VAKHPIEV TAIR9972...1346 21.020.4
TEMEL EMİR3301...955 31.03
AYDIN BERKAY3187...955 41.03
SINAK KADİR1012...955 51.03
YALNIZ MERT3134...955 61.03
Soyad AdKAYRAK MURAT UKD1476Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUCU ARDA SAMED1146...882 11.02.5
TURAN YASIN1123...882 21.02.5
AKTAN KıVANÇ NEDIM1218...882 31.02.5
ARIKAN ARDA1279...1244 41.05.25
DURAN KAAN1123...1000 51.02.75
DÖNMEZ DENİZ SİNAN1098...1068 61.02.75
Soyad AdSÖYLER ONUR UKD1062Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOK AHMET1281...882 11.03
SIVAS OĞUZ GIRAY1105...1021 21.013.2
ÖZVARNA YAĞIZ1093...882 31.03
AKSU MERT1065...1110 40.0-12.9
ARABACIOĞLU ANIL1103...882 61.03
Soyad AdKURT KEREM UKD1237Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EMİR1143...882 21.03
TATAR BURAK1117...882 31.03
YAVAŞCI EFE1205...882 41.03
ŞENTÜRK YIĞIT1191...1065 51.08.1
ASLAN KORAY1065...882 61.03
Soyad AdGÜL UMUT ÇAĞAN UKD1438Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ YUSUF1008...943 11.02.5
ÇALIŞKAN LEVENT1137...943 21.02.5
ERDİL BAŞAR IŞIK1200...943 31.02.5
POTUR DORUK VADİ5083...1474 40.51.25
DAVARCI MEHMET AKİF1046...943 51.02.5
KAT MUSTAFA BAŞAR3476...1663 60.0-5.5
Soyad AdMUTLU NİDANUR UKD1156Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEĞİ MUSTAFA1008...943 11.03
TEKSÖZ AHMET BERA1033...943 21.03
KıNAŞ CANKUTAY1023...1368 30.0-6.9
BAYDAR YUSUF MERT2315...943 40.50
YILDIZ FURKAN3076...943 50.50
CİNGÜ KAAN TALHA1037...1175 60.0-14.1
Soyad AdKIRBAŞ GİZEM ŞEVVAL UKD1119Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BERKAY2099...943 30.0-3
TURAN TAHA1054...943 60.50
Soyad AdBÜKE FURKAN UKD1855Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BıÇAKÇı SEDAT2921...955 11.02
GÜNER BERAT1009...1041 21.02.2
BAHADIR BEDİRHAN1076...955 31.02
ÖZER EŞREF AHMET3544...955 41.02
AY FURKAN2305...1010 51.02.2
MERTTÜRK TAYFUN2067...1357 61.02.2
Soyad AdÖNAL OZAN UKD1547Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MADEN ALPEREN3149...955 11.02.5
YILDIRIM MEHMET FURKAN4837...955 21.02.5
CANSUN CANALP1984...2012 30.0-2.75
DEMİR MERT1452...1205 41.03
DÜZEN MEHMET UTKU2737...1646 50.53.5
ÇUKUR SEZER1282...955 61.02.5
Soyad AdŞAHİN CAN BAŞER UKD1552Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİRAZ MÜCAHIT KEREM7099...1091 41.02.75
ÖGCEM MUSTAFA2545...955 61.02.5
Soyad AdKARAKURT EMRE UKD1117Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAHAR ARDA KUTLUAY1284...882 11.03
BOLAT ANIL FATİH1049...882 21.03
AZAR HÜSEYİN EGE1039...882 31.03
DELİCE HALİS AKIN1204...882 41.03
KARATEPE ÖMER1135...882 50.50
ÇAKIR HAKTAN1077...882 61.03
Soyad AdÖZYAVUZ BENGİSU UKD1463Toplam UKD Değişimi-22.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU KÜBRA1001...1000 11.02.75
KAPLAN ÜVEYS1033...943 21.02.5
ALAN YUSUF EFE5848...1137 30.5-9.25
KAT MUSTAFA BAŞAR3476...1663 40.56.5
POTUR DORUK VADİ5083...1474 50.0-12
ÇALIŞIR ALİ1042...1459 60.0-12.75
Soyad AdÖLCE UTKU UKD1542Toplam UKD Değişimi3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERBEST AHMET1015...1006 11.02.75
ÖZDEMİR TARIK6687...1135 20.5-9.75
İNCE SAFİYE ÖYKÜ1079...1862 30.0-3.25
BOZYAKA ALTUĞ1034...1774 40.57.25
ALTAY MUHAMMET ENES1398...1093 51.02.75
ÜNER ALPEREN1073...1229 61.03.5
Soyad AdÖZER AHMET MERT UKD1168Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKBALKAN BATUHAN1039...943 11.03
AYDIN NİHAT KEREM1124...1475 20.0-4.2
Soyad AdCANSUN CANALP UKD2012Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR BURAK2402...1004 11.01.65
BARUT YALÇıN5074...955 21.01.5
ÖNAL OZAN1200...1547 31.01.65
ÇEKIÇ BAHADıR1990...1341 41.01.65
ÖZER EŞREF AHMET3544...955 51.01.5
KABAK MEHMET2360...1252 61.01.65
Soyad AdÇABUKOĞLU KÜRŞAD UKD1011Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERİÇ YUNUS1867...1103 10.0-11.1
BOUCHI MOHAMMED DARWICH9952...955 21.03
BARUT YALÇıN5074...955 30.0-3
SEVENTÜRK EMRE1928...955 41.03
FIDAN ERDEN1993...1284 50.0-5.1
Soyad AdYAVUZ YUNUS EMRE UKD1034Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNMEZ METİN1634...955 11.03
TIRYAKI HAKAN1846...1181 21.021
ŞENEL DEMİRCAN2400...955 31.03
Soyad AdVARKÖK YAĞıZ UKD1166Toplam UKD Değişimi33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANTAŞ SAMET1110...882 11.03
ÜZEL EMIR1128...1105 21.012.6
DEMİR MUSTAFA ERKAN1065...1351 30.0-7.8
AYYILDIZ EFE1117...882 41.03
DOĞAN ALI EMRE1132...1028 51.09.3
SÜSLER KEMAL MERT1135...1113 61.012.9
Soyad AdARSLAN ÖZGÜR TOPRAK UKD1000Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATKAY MAHMUT ŞEVKET1085...882 11.03
ÖZTÜRK ÖMER FARUK1126...882 21.03
PAK ÇAĞAN ARDA1261...1231 30.0-6.3
TEKİN ASEL1154...882 41.03
ARDA SERDAR1264...1085 51.018.6
UZUN ADA1046...1098 61.018.9
Soyad AdŞENAY ÖMER UKD1109Toplam UKD Değişimi52.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALACATLI ÖMER AHMET1209...1084 21.014.1
SIVAS OĞUZ GIRAY1105...1021 30.0-18.6
DEMİR MUSTAFA ERKAN1065...1351 41.024
KARA EDİZ1261...1201 51.018.9
ARDA SERDAR1264...1085 61.014.1
Soyad AdÖZTÜRK BEDIRHAN UKD1036Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN TAHA1054...943 10.0-3
ŞENOCAK ENES FATİH1027...943 21.03
DURMUŞ BARTU2454...1113 40.0-11.7
UĞURLU HÜSEYİN ARDA1018...943 51.03
BIYIKCI ECE2948...1000 61.013.5
Soyad AdGÖKÇELER KORAY UKD1365Toplam UKD Değişimi15.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEMPEK APTOULA9923...943 11.02.5
İNCE SAFİYE ÖYKÜ1079...1862 20.0-2.75
ÇELİK AHMET KUTAY1030...1035 31.03
SONAKIN TAHA1052...1114 41.04.75
ÖZDEMİR TARIK6687...1135 51.05.25
DEYİRMENCİ DEMİR1039...943 61.02.5
Soyad AdÇETİN ELİF UKD1200Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAM BEYZA1016...832 11.03
ÇİMEN NAZLICAN2935...832 21.03
BEŞKARDEŞ ELIF1044...832 31.03
AYSEL ELİF4941...832 40.0-3
GÜLTEKİN AZRA MERYEM1778...832 51.03
Soyad AdBAYTAŞ KADIRCAN UKD1107Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN EGE3290...955 10.0-3
USLU AHMET MUHAMMED1239...955 20.0-3
DUMAN YUNUS EMRE1844...955 31.03
NEGİZSOY BARIŞ9999...955 41.03
ER KAZIM MERT4526...955 51.03
ALGHOUSH WAEL9968...955 61.03
Soyad AdSEVI SEFA HAKAN UKD1137Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEŞLİ EMRE1610...955 11.03
BOZKıR MUSTAFA2869...955 21.03
MERİÇ YUNUS1867...1103 30.5-1.5
DOĞAN BARıŞ2587...1146 40.50.3
BOSTANOĞLU BORAY2585...1416 50.0-4.8
KARS EMİRHAN1414...1157 60.50.9
Soyad AdSEZER SUDE UKD1190Toplam UKD Değişimi38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ZEYNEP MERYEM3301...1046 11.03
EMİRLİ İLAYDA4637...1046 21.03
CAN İREM3448...1046 31.03
ERECE ECE ALKıM5668...1857 41.026.7
SONER ÖZLEM3321...1046 51.03
Soyad AdUZUN ADA UKD1098Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZ ERALP1145...882 11.03
ÇETİNTAŞ EMRE ALTAN1086...882 21.03
AKŞİT AHMET1216...1171 31.018
LEVENT HASAN ÇAĞRI1243...882 41.03
KESKİN M.TAHA1348...882 51.03
ARSLAN ÖZGÜR TOPRAK1138...1000 60.0-18.9
Soyad AdİNCE SAFİYE ÖYKÜ UKD1862Toplam UKD Değişimi14.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENGÜL BERAT1008...1071 11.02.2
GÖKÇELER KORAY3667...1365 21.02.2
ÖLCE UTKU1032...1542 31.02.6
TÜRK SARP1037...1604 41.03.6
ATAER ARDA BURAK2880...1711 50.5-4
BOZYAKA ALTUĞ1034...1774 61.07.6
Soyad AdDOĞRU ALI TOPRAK UKD1000Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT HASAN BERK1040...943 11.03
DEMİRBİLEK MERT2343...943 20.0-3
SAATÇİ CAN2290...1349 40.0-3.3
ÇAÇAR BAYRAM EFE1137...1036 61.016.5
Soyad AdÇAKIR BERAT UKD1130Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAĞMUR ABDULLAH1082...943 10.0-3
VATANSEVER CİHAN1723...943 20.0-3
MACAR EFE1126...943 51.03
KURT ÖZKAN EMIR1044...943 60.50
Soyad AdAYDIN HAKAN ARDA UKD1773Toplam UKD Değişimi-0.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELEBİ İLKER1908...955 11.02
YILMAZ EREN ERAY1460...955 21.02
OKYAY KEREM5883...955 31.02
YAZıCı EMRE1001...1226 41.02.2
ÖZKURT KUTAY1185...1745 50.0-10.8
KABAK MEDİNE2522...1077 61.02.2
Soyad AdPİRCİ ALPER UKD1046Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURBAN BERKE3753...1241 10.0-7.5
ÖZKAN ELIF1912...955 21.03
YILMAZ EREN ERAY1460...955 30.0-3
DÖNMEZ METİN1634...955 41.03
BILIR CEYHUN AHMET2202...955 50.0-3
YETEN SEFA EREN3137...955 60.0-3
Soyad AdÇELENLİGİL MERT UKD1175Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNÇOK MITHAT1000...955 11.03
YILMAZ EMRE1554...1263 20.0-11.4
DEMİRCİ SİNA6779...1319 30.0-9.3
ÇOBAN CİHAT1171...955 40.0-3
ALALAMİ AHMET MÜNIR9925...955 51.03
YAZıCı EMRE1001...1226 61.017.1
Soyad AdARDA SERDAR UKD1085Toplam UKD Değişimi-37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZORBA MUHAMMET YASIR1115...882 11.03
AKSU MERT1065...1110 20.0-14.1
AKKAYA ÇINAR1293...882 31.03
ALBAYRAK IŞIL1084...882 41.03
ARSLAN ÖZGÜR TOPRAK1138...1000 50.0-18.6
ŞENAY ÖMER1207...1109 60.0-14.1
Soyad AdKADAN BİLGEHAN UKD1002Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPAN KÜBRA1196...882 11.03
AKYÜZ RESUL YİĞİT1152...882 21.03
YELBAY EGE1165...1415 30.0-3.3
GÖKÇEOĞLU EREN1143...1086 41.018.6
BERKCAN HALIT1049...882 50.0-3
EKİM AHMED SALİH1058...882 60.0-3
Soyad AdSIVAS OĞUZ GIRAY UKD1021Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖYLER ONUR1296...1062 20.0-13.2
ŞENAY ÖMER1207...1109 31.018.6
ŞEREFHANLı DENIZ EREN1206...882 40.0-3
ATIŞ HASAN1097...1123 50.0-10.8
KARA KARDELEN1131...882 61.03
Soyad AdÇALIŞIR ALİ UKD1459Toplam UKD Değişimi14.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAKOĞLU EMIRHAN1107...943 11.02.5
MENDI ARHAN1041...943 21.02.5
ŞAHİNKAYA AYBERK1048...1070 31.02.75
YILMAZ KAYRA1085...1632 40.0-6.75
ENGIN ÇAĞLA1043...1489 50.51
ÖZYAVUZ BENGİSU2886...1463 61.012.75
Soyad AdSEVINÇ EMIRHAN UKD1235Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZGıLı AZRA GÜLŞAH1059...943 11.03
GÜRCAN MERT1060...1480 20.0-6
İBIŞ BERKCAN RıDVAN1002...943 31.03
ÇELİK YUSUF1138...943 41.03
BAYRAM MEHMET1047...943 51.03
GÜNGÖR EFE1087...1185 60.5-2.1
Soyad AdGÜRSOY CEYLİN UKD1064Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜNDAR RABIA1130...832 11.03
KILIÇ EMİNE2790...832 21.03
KOÇ EKİN5999...832 31.03
ÖNELZAN MERVE3024...1200 40.0-9.6
ÇİFTÇİ ELİF NUR1323...832 50.50
Soyad AdÇEKIÇ BAHADıR UKD1341Toplam UKD Değişimi-37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT ERKAN1004...1093 10.0-20.25
DOĞAN BARıŞ2587...1146 21.06.25
DAL BORAN4435...1000 31.03
CANSUN CANALP1984...2012 40.0-2.75
GÜNER BERAT1009...1041 50.0-21.25
BAHADIR BEDİRHAN1076...955 60.0-2.5
Soyad AdUYGUR GÖKHAN UKD1037Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVAŞ BERAT3067...955 11.03
KARTAL MÜKREMIN2524...955 21.03
KİRAZ MÜCAHIT KEREM7099...1091 30.0-12.6
AKÇA EREN5983...955 41.03
GÜNGÖR BATUHAN SAFA3292...1169 50.0-9.6
ALSAT ALPEREN2154...955 61.03
Soyad AdERKOŞAN IRMAK UKD1014Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİPLİ BİLGENUR3337...1046 20.0-3
KESKIN BEYZA NUR3345...1153 30.0-9.3
 BİÇER ÖZLEM4850...1046 41.03
SARI KEVSER3520...1046 51.03
Soyad AdFIRTINA EYLÜL UKD1092Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA KARDELEN1131...882 11.03
KARABAKAL HAMZA ENES1529...1163 21.018
ŞEREFHANLı DENIZ EREN1206...882 31.03
TEZCAN TUGAY1075...882 40.0-3
ÇIMSÖKEN UMUT1186...882 50.0-3
SEVINÇ SERHAN1303...882 61.03
Soyad AdPOTUR DORUK VADİ UKD1474Toplam UKD Değişimi5.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR BATURLAP MEHMET SEZAL2869...943 11.02.5
TURAN SERDAR1001...943 21.02.5
DOĞAN ARDA1042...1104 31.02.75
GÜL UMUT ÇAĞAN1032...1438 40.5-1.25
ÖZYAVUZ BENGİSU2886...1463 51.012
KÖPRÜBAŞI BURAK ÇINAR1099...1458 60.0-13
Soyad AdAYDIN NİHAT KEREM UKD1475Toplam UKD Değişimi22.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR MERT1059...943 11.02.5
ÖZER AHMET MERT1004...1168 21.03.5
DEMIRBAŞ AHMET YIĞIT1099...1317 31.07.25
ŞENGÜL BERAT1008...1071 41.02.75
MANCAR FURKAN3100...943 51.02.5
ÇAKIR SALİH1091...1199 61.04.25
Soyad AdDEMIRBAŞ AHMET YIĞIT UKD1317Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZYAKA ALTUĞ1034...1774 20.0-2.75
AYDIN NİHAT KEREM1124...1475 30.0-7.25
ÖZDEMİR TARIK6687...1135 41.06.5
DURAN ALPEREN1031...943 61.02.5
Soyad AdAYDIN BATUHAN UKD1119Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAR ABDULLAH2477...1263 10.0-9.3
KARTAL BURAK1273...955 21.03
GELEÇ BATıN DOĞUKAN3864...955 31.03
ŞEKER MEHMET BERA2181...955 41.03
BAYRAM ESMA3581...1117 51.015
SÜME SAMET2690...955 61.03
Soyad AdKİRAZ MÜCAHIT KEREM UKD1091Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYHAN YUNUS3800...955 11.03
SAHİNOGLU EMRE1053...955 20.0-3
UYGUR GÖKHAN1759...1037 31.012.6
ŞAHİN CAN BAŞER3644...1552 40.0-3.3
ÖZCAN MUHAMMED3009...955 50.0-3
ÖZEVİN ŞABAN4939...955 61.03
Soyad AdBÜLBÜL AHMET UTKAN UKD1253Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNER OZAN5091...1115 20.0-20.7
AYHAN YUNUS3800...955 31.03
CİHAN EMRAH1046...955 41.03
ÖGCEM MUSTAFA2545...955 50.0-3
AZ ERHAN3906...955 61.03
Soyad AdAYAKDURAN DENİZ UKD1189Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN İBRAHİM1031...882 11.03
ATIŞ HASAN1097...1123 21.012.3
KıLıÇ MITHAT MERT1107...1161 31.013.8
PAK ÇAĞAN ARDA1261...1231 40.0-13.2
AKDENIZ DENIZ1127...882 51.03
KARA EDİZ1261...1201 60.0-14.4
Soyad AdYÜKSEL LAYLA ADA UKD1137Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNALDİ MEHTAP1086...882 11.03
PARLAR ALPER1094...882 20.0-3
YAVAŞCI EFE1205...882 30.0-3
HAKSEVER SEFA EREN1348...882 40.0-3
BIRINCI ASıM EYMEN1269...882 51.03
GÜRBÜZ KAYRA1045...1049 60.0-18.6
Soyad AdTEKKEŞİN DORUK UKD1100Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYDEMİR BURAK1137...882 30.0-3
BULUÇ MİRAÇ EFE1030...882 41.03
ÖZMUT KAYRA UMUT1197...882 51.03
UYANIK SAMET1206...882 61.03
Soyad AdACAR AHMET UKD1027Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR HASAN BURAK1008...1058 10.0-13.8
KÜÇÜKMOTOR EFE1055...943 20.0-3
KUŞOĞLU FIRATCAN1224...943 31.03
YAĞMUR ABDULLAH1082...943 41.03
ÇANAKÇI METEHAN2802...1086 51.017.4
DAVARCI MEHMET AKİF1046...943 61.03
Soyad AdYILMAZ YİĞİTCAN UKD1078Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURUOĞLU ENES1059...943 11.03
TÜRKMEN MUHAMMED EMRE1044...943 21.03
TORUN EFE1008...943 41.03
ALAN YUSUF EFE5848...1137 50.52.4
DOĞAN ARDA1042...1104 60.51.2
Soyad AdGÜRBÜZ BAYRAM UKD1839Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEÇ EMRE3373...1055 11.02.2
BILIR CEYHUN AHMET2202...955 21.02
ALTIN TUGAY2763...1255 31.02.2
TUHAN ATACAN1092...1536 41.02.8
GÜVENÇ ARMAN1085...1627 51.04.6
Soyad AdTÜRKYıLMAZ HAZAR UKD1192Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLAYDA ÇELİK4563...955 11.03
Soyad AdKABAK MEDİNE UKD1077Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ABAYDIN SELİM3456...955 10.0-3
YAVAŞ BERAT3067...955 21.03
SAKARYA NEDİM1321...955 31.03
ŞENGÜL MELİH2425...1079 41.015
KURBAN BERKE3753...1241 50.56.6
AYDIN HAKAN ARDA2380...1773 60.0-3.3
Soyad AdONUR ÇIĞDEM UKD1800Toplam UKD Değişimi-17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKIN BEYZA NUR3345...1153 40.0-17.8
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014