EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Eyüboğlu Eğitim Kurumları XXVII. Dostluk Satranç Turnuvası / 14.01.2018 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULKADİR ÖZEL3346...102015.02.2018
AHMET EREN KUTLUBOĞA3806...102415.02.2018
ALİ KAĞAN YILMAZ5572...106215.02.2018
ALP ARDA BARLAS1007...105015.02.2018
ARDA ALİM2147...108115.02.2018
ARES ÖNCEL1663...101415.02.2018
ATALAY GÜLTEKİN2319...108415.02.2018
BARAN KÜÇÜK2883...101915.02.2018
BEDİRHAN GÜVENDİREN3873...104715.02.2018
BEREN YENER5026...110915.02.2018
BERKECAN MERİÇ1964...108415.02.2018
BURAK CAN BARLAS4213...105715.02.2018
BURAK OSMAN ÇELİK3492...107015.02.2018
CAN KANDEMİR5299...105215.02.2018
CAN TÜRKMENAFŞAR1101...103215.02.2018
CEMİL UTKU ÇALCI2996...123815.02.2018
ÇINAR DEDEOĞLU1402...114615.02.2018
DAĞHAN LEFLEF5883...118015.02.2018
DENİZ AYHAN ÖZGÜR1190...100015.02.2018
EDİZ KAAN SONDAL1020...118115.02.2018
EDİZ TAN GEZER1152...109615.02.2018
EFE MERT DEMİRTAŞ4603...107915.02.2018
EGE SARI4784...105415.02.2018
EGE TURAN2973...102315.02.2018
EMİR CAN MURAT5418...114015.02.2018
EMİRHAN ARİZ5269...109715.02.2018
EMİRHAN ÖZKAN1205...120715.02.2018
EREN UTKU BERBER1324...111015.02.2018
EYLÜL CENK4343...101915.02.2018
FEHMİ BERAT YILMAZ1098...108515.02.2018
GOKBERK COSGUN3657...112815.02.2018
KAAN ATMACA1469...101215.02.2018
KAAN SARP MUTLU1186...121515.02.2018
KEMAL KAYA HAN4142...104215.02.2018
KEREM EYVEL3172...111615.02.2018
KUZEY DİNDAR4921...105515.02.2018
LORİN ÖZLÜ1823...101415.02.2018
MEHMET ÖZGÜNEL2377...107615.02.2018
MELİK ÖZTÜRK6494...107615.02.2018
MERT SONDAL2316...117215.02.2018
METE KAYA1617...104015.02.2018
MUHAMMET EMİR AVSEVER1133...110115.02.2018
ONUR UTKU ERDEM1542...109115.02.2018
SAYGIN ALP KONAK1138...104115.02.2018
UMUT ASLAN1859...106315.02.2018
UMUTHAN ŞADILI3070...112315.02.2018
UTKU ÇOKCAN2855...110815.02.2018
YİĞİT SARP AKYÜZ1321...101415.02.2018
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKYÜZ YİĞİT SARP1321...10147
ALİM ARDA2147...10817
ARİZ EMİRHAN5269...10977
ASLAN UMUT1859...10636
ATMACA KAAN1469...10126
AVSEVER MUHAMMET EMİR1133...11017
BARLAS ALP ARDA1007...10507
BARLAS BURAK CAN4213...10576
BERBER EREN UTKU1324...10507
CENK EYLÜL4343...10197
COSGUN GOKBERK3657...11285
ÇALCI CEMİL UTKU2996...12387
ÇELİK BURAK OSMAN3492...10705
ÇOKCAN UTKU2855...10227
DEDEOĞLU ÇINAR1402...11176
DEMİRTAŞ EFE MERT4603...10797
DİNDAR KUZEY4921...10557
ERDEM ONUR UTKU1542...10917
EYVEL KEREM3172...11167
GEZER EDİZ TAN1152...10966
GÜLTEKİN ATALAY2319...10846
GÜVENDİREN BEDİRHAN3873...10477
HAN KEMAL KAYA4142...10427
KANDEMİR CAN5299...10527
KAYA METE1617...10406
KONAK SAYGIN ALP1138...10367
KUTLUBOĞA AHMET EREN3806...10247
KÜÇÜK BARAN2883...10197
LEFLEF DAĞHAN5883...11807
MERİÇ BERKECAN1964...10457
MURAT EMİR CAN5418...11147
MUTLU KAAN SARP1186...12157
ÖNCEL ARES1663...10146
ÖZEL ABDULKADİR3346...10207
ÖZGÜNEL MEHMET2377...10597
ÖZGÜR DENİZ AYHAN1190...10007
ÖZKAN EMİRHAN1205...12077
ÖZLÜ LORİN1823...10157
ÖZTÜRK MELİK6494...10767
SARI EGE4784...10547
SONDAL EDİZ KAAN1020...12006
SONDAL MERT2316...11727
ŞADILI UMUTHAN3070...11237
TURAN EGE2973...10236
TÜRKMENAFŞAR CAN1101...10327
YENER BEREN5026...11097
YILMAZ ALİ KAĞAN5572...10627
YILMAZ FEHMİ BERAT1098...10857

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdAKIN YAĞIZ ÇINAR UKD1931Toplam UKD Değişimi9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANAHMİAS LEO1225...1106 11.02.2
ÖZDER METE1291...1357 21.02.2
DEĞİRMENCİ ÖMER DORUK1231...1487 31.02.2
COLAK DEMİR1434...1602 41.02.4
CAN EFE DENİZ1879...1516 51.02.2
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 61.02.6
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 70.5-4
Soyad AdANGÜN BATU UKD2091Toplam UKD Değişimi11.85
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBERK EROS1005...1110 11.01.65
BOZ AKSEL1170...1280 21.01.65
BİLGİN BORAN5680...1459 31.01.65
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1679 41.01.65
ALPİN EGE1657...1705 51.01.65
ÇELİK EYLUL3047...1772 61.01.95
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 71.01.65
Soyad AdBÜYÜK EYMEN EREN UKD1283Toplam UKD Değişimi69.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDERE YİĞİT4750...827 11.03
ERDİL SEYHUN OLCAY5248...1065 21.06.6
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 31.09.3
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 41.011.7
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 51.013.8
ULUKAN KUTAY6281...1256 61.013.8
ÖZYİĞİT IŞIL5563...1187 71.011.1
Soyad AdÇELİK HASAN HÜSEYİN UKD1696Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1066 11.02.2
AKIN OSMAN ENES2819...1162 21.02.2
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 31.02.2
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 41.02.2
KOYUNCU TUNA1321...1371 51.02.6
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 61.06.4
DURAK CAN3702...1471 71.04.4
Soyad AdTOPER ATA ÖZGÜR UKD1433Toplam UKD Değişimi43
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİ CANKAT İSMAİL1545...974 11.02.5
ERGÜN AHMET EMİR5422...1148 21.04
GÖKŞEN AYDIN CAN2915...1112 31.03.25
AKAY ARDA2835...1335 41.09.25
GÜNERİ EMIN ALP5068...1308 51.08.25
VURAL SANEM1723...1388 61.011
ARSUN ARDA2786...1577 70.54.75
Soyad AdBÜYÜK ELVİN ESMA UKD1564Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALKILIÇ KEREM4967...1058 11.02.75
YİĞİT ZEYNEP NAZ1990...1157 21.02.75
AKSU YUSUF ALP1188...1268 31.03.75
FIRAT  EFE HALİL5350...1317 41.04.75
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 51.02.75
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1696 60.0-8
GÖK YEKTA1394...1296 71.04.25
Soyad AdASLANDOĞAN BAŞAR UKD1561Toplam UKD Değişimi11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKURT ZEYNEP NAZLICAN4268...974 11.02.5
ERKUL EGE3964...1283 21.04.25
GÖKSU EMRE5616...1361 31.06
GÜNERİ EMIN ALP5068...1308 40.0-20.25
CANBAŞ KANİ CAN4075...1288 51.04.25
KURT EFE1259...1354 61.05.75
EMİROĞLU BATUHAN6547...1463 71.09.25
Soyad AdRODRİGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL UKD1612Toplam UKD Değişimi29.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DANACI ESAT EFE1360...1094 11.02.2
KURU BERKAY GÖKTUĞ1293...1288 21.02.6
ARSLANTÜRK NEBİL1883...1423 31.05
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 40.50
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 51.07.2
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 60.54.4
YILMAZ KUZEY1213...1556 71.08.4
Soyad AdAYDIN OĞUZ KAAN UKD1679Toplam UKD Değişimi20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADAŞ BARIŞ ALP2940...1017 11.02.2
KOÇOĞLU İZZET LEVENT2526...1239 21.02.2
ÜLKÜ ARDA2681...1359 31.02.6
ANGÜN BATU4340...2091 40.0-2.2
ÜREL ARDA MERT1061...1298 51.02.2
BAHAR BORA1038...1176 61.02.2
ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY3386...1729 71.011.4
Soyad AdULUKAN KUTAY UKD1256Toplam UKD Değişimi44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN AHMET KEREM5698...827 11.03
ÇOKGEZEN NİL5219...1060 21.07.5
ÖZBÜLBÜL DİKRAN1451...1130 31.09.9
ÖZYİĞİT IŞIL5563...1187 41.012
BOZKIR ÖMER2246...1235 51.014.1
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 60.0-13.8
BAKANOĞLU ALİ4347...1177 71.011.7
Soyad AdHİŞİL DEVİN UKD1876Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR EMRE1672...1108 11.02.2
KARADENİZ EFE4297...1293 21.02.2
YAZICILAR YAĞIZ1126...1422 30.5-7.8
ALTIN FERİT BATUR3674...1664 41.04.6
ERYILMAZ EMRE5078...1628 50.5-6.2
YILDIZ GÜNEŞ1471...1491 61.02.2
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 71.04.6
Soyad AdPORTAKALCI YUSUF UKD1782Toplam UKD Değişimi3.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAŞAREL CAN1090...1101 11.02.2
TUTAN ALİ3400...1311 21.02.2
PAÇ TUNA DENİZ1798...1478 30.5-7.2
TUTAN ALPER3400...1465 41.02.6
TEMİZER UMUT1607...1558 51.04.4
RODRİGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 60.5-4.4
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1931 70.54
Soyad AdÖZGÜL FURKAN ENES UKD1201Toplam UKD Değişimi54
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN FEHMİ BORA2287...827 11.03
ER UMUT CAN4189...1059 21.09.3
HAZER EREN2666...1114 31.011.4
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 40.0-11.7
ÖZÇELİK BARIŞ5344...1112 51.011.4
DOĞRU İBRAHİM AHMET3295...1144 61.012.6
JALILZADA ALI9915...1272 71.018
Soyad AdDURAK CAN UKD1471Toplam UKD Değişimi30.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PÜRDEMİR MEHMET EFE5432...1043 11.02.75
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1258 31.05.75
ÇAKIN DORUK1162...1265 41.06
BAŞAT DERİN3784...1200 51.04.25
YALÇINKAYA EFE1435...1608 61.017
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1696 70.0-5.5
Soyad AdARSUN ARDA UKD1577Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKAY BEYZA4109...974 11.02.5
CANBAŞ KANİ CAN4075...1288 21.04
DEMİRKAYA ATABERK1306...1379 31.06
ZAN REHA2487...1390 41.06.5
VURAL SANEM1723...1388 50.5-6.25
PEKSOY ŞIAR BARAN5570...1650 60.52.5
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1433 70.5-4.75
Soyad AdJALİLZADA OMER UKD1676Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERT ONUR EFE5020...1063 11.02.2
UZUNER RÜZGAR2791...1057 31.02.2
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1140 41.02.2
AKSU YUSUF ALP1188...1268 51.02.2
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 61.02.2
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 71.02.2
Soyad AdPEKSOY ŞIAR BARAN UKD1650Toplam UKD Değişimi-6.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOSAHMETOGLU ENES6389...1038 10.5-7.8
DOĞANALP AYSEL2831...1270 21.02.2
BAKİKOL İLKER5692...1386 30.5-6.4
UZUN M.ERDEM5715...1155 41.02.2
TOMBAK SELIN2811...1292 51.02.2
ARSUN ARDA2786...1577 60.5-2
AKAY ARDA2835...1335 71.02.8
Soyad AdÇELİK EYLUL UKD1772Toplam UKD Değişimi7.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGENEL SUDE NUR4914...1087 11.02.2
DEMİRKIR İLKE1414...1270 21.02.2
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1380 31.02.2
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 40.5-3
TOSUN AYŞE SENA2154...1552 51.04.4
ANGÜN BATU4340...2091 60.0-2.6
YAZICILAR YAĞIZ1126...1422 71.02.2
Soyad AdCAN EFE DENİZ UKD1516Toplam UKD Değişimi45.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NALBAŞ OSMAN EFE1066...1075 11.02.75
GÖZE LİYA1187...1238 21.04.25
USTER DEFNE1244...1378 31.07.75
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 41.018
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1931 50.0-2.75
MİRZA EFE1110...1444 61.010
AKDAŞ EMRE6943...1673 70.55.25
Soyad AdBOZKIR ÖMER UKD1235Toplam UKD Değişimi55.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRSEN ALARA4339...827 11.03
TOKAT NİL3482...1065 21.08.4
ÖPÇÜN ALİ ATİLLA5558...1128 31.010.5
KAYAALP ENES1703...1175 41.012.6
ULUKAN KUTAY6281...1256 50.0-14.1
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1207 61.013.8
TUFAN KUZEY5178...1387 71.021
Soyad AdAPAK TEOMAN EMRE UKD1614Toplam UKD Değişimi20.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTURAN ASYA1646...1100 11.02.2
ARISAN CİHANGİR DOĞUKAN1421...1290 21.02.6
ÖLMEZ ONUR1143...1456 31.05.8
RODRİGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 40.50
SAY DENİZ1247...1496 51.06.8
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1931 60.0-2.6
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 71.06
Soyad AdHAZER EREN UKD1114Toplam UKD Değişimi55.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞ KUZEY3427...827 11.03
YİĞİN EMİRHAN4786...827 21.03
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 30.0-11.4
HAN KEMAL KAYA4142...827 41.03
SOYKAN DORUK KAAN4547...1223 51.019.5
KAYAALP ENES1703...1175 61.017.4
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 71.020.7
Soyad AdGÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL UKD1363Toplam UKD Değişimi25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYILMAZ TAHA FERİT4535...1037 11.03.25
PİLAV KEREM KAYRA4259...1141 21.05.5
TURGAY CAN EMRE1369...1257 31.09
BAŞAT DERİN3784...1200 40.0-18
ÇAKIN DORUK1162...1265 51.09.25
AKIN OSMAN ENES2819...1162 61.06
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 71.010
Soyad AdZAN REHA UKD1390Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DRESS BADISSP-F9...974 11.02.5
KARTAL YUSUFAY2121...1113 21.04.25
BATUR TUNAHAN2281...1305 31.09.5
ARSUN ARDA2786...1577 40.0-6.5
OKTAY OKAN UMUT3756...1278 51.08.75
KAVÇAKAR MUHAMMET EMIN1791...1162 61.05.25
ÖZTÜRK KEREM SERDAR2112...1398 70.50.25
Soyad AdERYILMAZ EMRE UKD1628Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARİZ EMİRHAN5269...1029 11.02
KARTOĞLU İLHAN1775...1204 21.02.2
YILDIRIM BERK1113...1339 31.03.2
ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY3386...1729 41.012.8
HİŞİL DEVİN3238...1876 50.56.2
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 60.51
PAKİŞ BERKUN1357...1590 70.5-1
Soyad AdERTABAK ARAL UKD1516Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖZMEN MEHMET MERT1284...1060 11.02.75
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 20.0-22.25
ÇİPER KUBAN2117...1042 31.02.75
ALPASLAN UTKU3174...1206 41.03.5
TURGAY CAN EMRE1369...1257 51.04.5
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 60.5-5.75
BAŞAT DERİN3784...1200 71.03.25
Soyad AdVURAL SANEM UKD1388Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM ONUR UTKU1542...974 11.02.5
SAPAN ADA4797...1105 21.04
TOMBAK SELIN2811...1292 31.09.25
ÖZEN EGE4853...1492 41.016
ARSUN ARDA2786...1577 50.56.25
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1433 60.0-11
BAKİKOL İLKER5692...1386 70.50
Soyad AdALPİN EGE UKD1705Toplam UKD Değişimi9.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BIYIK TAHSİN CAN1094...1056 11.02.2
TÜYSÜZ EFE1046...1258 21.02.2
KAYA YAVUZ1170...1399 31.02.8
ERTEM BARIŞ1248...1298 41.02.2
ANGÜN BATU4340...2091 50.0-2.2
YAZICILAR YAĞIZ1126...1422 60.5-6.8
ALTIN FERİT BATUR3674...1664 71.08.8
Soyad AdÖZEMİR JAN DENİZ UKD1507Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERTOĞLU ALP1137...1071 11.02.75
ÖZGÜR ORHAN1088...1190 21.03.25
KAYA ANIL EFE2124...1395 31.08.75
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 40.53.75
RODRİGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 50.0-9
ÖZDER METE1291...1357 61.07.5
PAÇ TUNA DENİZ1798...1478 71.011.5
Soyad AdÖZDEMİR ALP KAAN UKD1207Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKŞİ UTKU DENİZ5418...827 11.03
ÖZBEKTAŞ TUNA1219...1038 21.08.4
AKBAL BURAK2202...827 31.03
JALILZADA ALI9915...1272 40.52.7
ÜLKÜ AHMET2957...1301 51.018.9
BOZKIR ÖMER2246...1235 60.0-13.8
DEMİR EREN ÖMER3382...1122 71.011.4
Soyad AdTUTAN ALPER UKD1465Toplam UKD Değişimi36.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 11.04
OKTAR TİBER1120...1254 21.05.75
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1396 31.010
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 40.0-3.25
USTER DEFNE1244...1378 51.09.5
ARSLANTÜRK NEBİL1883...1423 60.5-1.5
ÜLKER DORUK2327...1458 71.012.25
Soyad AdÜLKÜ AHMET UKD1301Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1000 11.03.75
DOĞAN EMRE6813...1092 21.05.75
ASLAN ÖMER FARUK3738...1169 30.5-4.5
TAKIR EYMEN YIĞIT7489...1102 41.06
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1207 50.0-15.75
ÖZDEMİR EFE4777...1158 61.07.75
AKYÜREK KIVANÇ ASLAN1651...1021 71.04
Soyad AdÖZTÜRK ERAY AHMET UKD1350Toplam UKD Değişimi14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZABACI AFFAN ALPER5440...1036 11.03.5
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1140 21.05.75
ATEŞ CEM2128...1215 31.08
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 40.0-18.5
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 51.08.25
MİRZA EMRE1292...1268 60.5-2.75
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 71.010
Soyad AdGÜNERİ EMIN ALP UKD1308Toplam UKD Değişimi32.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUTLUBOĞA AHMET EREN3806...974 11.02.5
REZA AMIR9999...974 21.02.5
ÖZTÜRK KEREM SERDAR2112...1398 31.015.5
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1561 41.020.25
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1433 50.0-8.25
ÖZEN EGE4853...1492 60.0-6.5
KIZILEL MAHMUT ESAT4208...1122 71.06.5
Soyad AdPAKİŞ BERKUN UKD1590Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVSEVER MUHAMMET EMİR1133...1029 11.02.5
KARA TALHA KEMAL2350...1222 21.02.75
ERTEM BARIŞ1248...1298 30.0-21.25
CETİNEL KUTAY1145...1187 41.02.75
KAPROL DORUK1006...1275 51.03.5
ÖZBERK EROS1005...1110 61.02.75
ERYILMAZ EMRE5078...1628 70.51.25
Soyad AdŞENYÜZ KUTAY EMRE UKD1501Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ RECEP KAAN7090...1055 11.02.75
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1151 21.02.75
MİRZA EMRE1292...1268 30.0-19.75
PULLUKÇU IRFAN KEREM2063...1127 41.02.75
SOYER DENİZ4875...1256 51.05
KIRAY ONAT4927...1324 60.5-5.75
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 71.06.5
Soyad AdEMİROĞLU BATUHAN UKD1463Toplam UKD Değişimi10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATMACA KAAN1469...974 11.02.5
KAVÇAKAR MUHAMMET EMIN1791...1162 21.03.75
SEVİM BORA2239...1326 30.5-4.5
YAPSIK MEHMET DENİZ1408...1486 41.013.25
KURT EFE1259...1354 50.5-3.75
ÖNCÜL MUSTAFA HAZAR4830...1351 61.08.75
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1561 70.0-9.25
Soyad AdİNCİLER YUSUF EFE UKD1663Toplam UKD Değişimi6.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN UMUT1433...1000 11.02.2
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1224 21.02.2
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1351 31.02.8
ÇELİK EYLUL3047...1772 40.53
ERDOĞAN CAN1166...1203 51.02.2
ERYILMAZ EMRE5078...1628 60.5-1
HİŞİL DEVİN3238...1876 70.0-4.6
Soyad AdAKDAŞ EMRE UKD1673Toplam UKD Değişimi1.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÖNTEM EMİR FEHİM1355...1373 11.03
ENGİNARLAR DORA GÖKÇE1318...1316 21.02.2
ÜLKER DORUK2327...1458 30.5-5.4
YİĞİT CANSU2168...1451 41.04.4
YILMAZ KUZEY1213...1556 50.5-3.2
YAVUZ SALİH KEREM2888...1467 61.04.8
CAN EFE DENİZ1879...1516 70.5-4.2
Soyad AdUCAR DURU UKD1242Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKAYA BATUHAN4190...827 11.03
DEMİRCİ DURU MİNA3129...1054 21.07.8
DEMİR EREN ÖMER3382...1122 30.5-4.8
TUFAN KUZEY5178...1387 40.0-9.3
KONAK RIZA YİĞİT6420...1088 51.08.7
YENER BEREN5026...827 61.03
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 71.012
Soyad AdTEMİZER UMUT UKD1558Toplam UKD Değişimi9.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZCAN EFE1407...1088 11.02.75
DİNCOGLU ONUR4438...1234 20.5-9.25
SOY KAĞAN3166...1155 31.02.75
PAKİŞ EMİR2125...1407 41.07.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 50.0-5.5
ÇAKIROĞLU MİTHAT ZİYA1308...1275 61.04
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1392 71.07
Soyad AdDEMİRCİ BARAN ÇAĞIN UKD1197Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROL ALİ EMİR2708...827 11.03
ATEŞ ADEM ARDA3034...1017 21.07.8
SARI EGE4784...827 31.03
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 40.0-12.6
DOĞAN EMRE6813...1092 51.010.8
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 60.5-1.2
TAKIR EYMEN YIĞIT7489...1102 71.011.1
Soyad AdYILDIZ ALİ ARDA UKD1345Toplam UKD Değişimi11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENSÖZ ARDA KAAN1732...1032 10.0-21.5
EROĞLU AHMET ÇINAR2732...888 21.02.5
ÖZYİĞİT MEHMET EMİR1474...1066 31.04
ULUS EKİN1624...1124 41.05.5
ATEŞ CEM2128...1215 51.08
ERTABAK ARAL1865...1516 60.55.75
ÜRETEN IRMAK5378...1195 71.07.5
Soyad AdŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY UKD1729Toplam UKD Değişimi-12.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİVRİ CAN1100...1065 11.02.2
ÖZGÖDEK ÜNAL CEM1257...1268 21.02.2
DEMİRKIR DEMİR1577...1412 31.02.6
ERYILMAZ EMRE5078...1628 40.0-12.8
ERTEM BARIŞ1248...1298 51.02.2
BİNGÜL EGE MERİÇ1109...1326 61.02.2
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1679 70.0-11.4
Soyad AdÖZEN EGE UKD1492Toplam UKD Değişimi-12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN UMUT1859...974 11.02.5
OKTAY OKAN UMUT3756...1278 21.05.75
ÖNCÜL MUSTAFA HAZAR4830...1351 31.07.75
VURAL SANEM1723...1388 40.0-16
GEVŞEK KUBILAY ERKAN1327...1186 50.5-9
GÜNERİ EMIN ALP5068...1308 61.06.5
KOSAHMETOGLU ENES6389...1038 70.5-9.75
Soyad AdALPASLAN UTKU UKD1206Toplam UKD Değişimi60.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNMEZ GÜÇLÜ ADA3520...888 11.03
OKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL3711...1072 21.09.6
KARA KUTSAL KUZEY4685...1341 30.55.4
ERTABAK ARAL1865...1516 40.0-4.2
KOYUNCU ARDA1321...1084 51.09.9
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1258 61.017.1
KIRAY ONAT4927...1324 71.019.8
Soyad AdHAYRAT MEHMET EMİR UKD1631Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTIN FERİT BATUR3674...1664 10.51
ARSLAN KEREM1018...1203 21.02.2
BAHAR BORA1038...1176 31.02.2
YAZICILAR YAĞIZ1126...1422 40.5-5.4
KARADENİZ EFE4297...1293 51.02.4
ÜLKÜ ARDA2681...1359 61.03.4
ANGÜN BATU4340...2091 70.0-2.2
Soyad AdKURT EFE UKD1354Toplam UKD Değişimi30.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDEMİR CAN5299...974 11.02.5
ÖRSLER AHMET OGUZ6042...1086 21.04.25
YAPSIK MEHMET DENİZ1408...1486 30.54.5
SEVİM BORA2239...1326 41.011.5
EMİROĞLU BATUHAN6547...1463 50.53.75
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1561 60.0-5.75
OKTAY OKAN UMUT3756...1278 71.010
Soyad AdYILMAZ KUZEY UKD1556Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABACAK FURKAN1336...1081 11.02.75
DEMREN MUHAMMET BARKIN2224...1257 21.03.75
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1392 30.5-5.5
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1395 41.07.25
AKDAŞ EMRE6943...1673 50.54
YAVUZ ELIF SILA2887...1446 61.08.75
RODRİGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 70.0-10.5
Soyad AdUTLU MUSTAFA ALİ UKD1253Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞLI BERK7099...827 11.03
ASLANOĞLU ASLAN1409...1085 21.08.4
DOĞRU İBRAHİM AHMET3295...1144 31.010.5
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1197 41.012.6
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 50.0-13.8
ASLAN ÖMER FARUK3738...1169 61.011.4
HAZER EREN2666...1114 70.0-20.7
Soyad AdYILMAZ KEREM TUNA UKD1614Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEKER YUNUS EMRE5006...962 11.02
ÇAKIROĞLU MİTHAT ZİYA1308...1275 21.02.4
YAVUZ ELIF SILA2887...1446 31.05.6
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 40.5-3
PAÇ TUNA DENİZ1798...1478 50.5-3.6
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 60.5-4
DEĞİRMENCİ ÖMER DORUK1231...1487 70.5-3.4
Soyad AdÖZYİĞİT IŞIL UKD1187Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ MELİS4319...827 11.03
SİVRİOĞLU KAAN1188...1049 21.09.3
ÖZÇELİK BARIŞ5344...1112 31.012
ULUKAN KUTAY6281...1256 40.0-12
HILDIR MERT ALİ3642...1091 51.011.1
ÖPÇÜN ALİ ATİLLA5558...1128 61.012.6
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 70.0-11.1
Soyad AdGÜLLÜ EMİRHAN UKD1162Toplam UKD Değişimi83.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA METE1617...888 11.03
ERTABAK ARAL1865...1516 21.026.7
BATUM GÜNEŞ4568...1182 31.015.9
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1350 41.022.2
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 50.0-3.3
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 61.021.9
JALİLZADA OMER9911...1676 70.0-3.3
Soyad AdTOSUN AYŞE SENA UKD1552Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARLAS ALP ARDA1007...1029 11.02.5
ÖZSARUHAN ÖMER1050...1198 21.02.75
BİNGÜL EGE MERİÇ1109...1326 31.05.25
YAVUZCAN KAAN1085...1517 40.5-1.25
ÇELİK EYLUL3047...1772 50.0-5.5
ERDOĞAN CAN1166...1203 60.5-9.75
BOZ AKSEL1170...1280 71.04.25
Soyad AdCANBAŞ KANİ CAN UKD1288Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MOL GÜLSÜM1992...974 11.03
ARSUN ARDA2786...1577 20.0-4.8
KOSAHMETOGLU ENES6389...1038 31.05.7
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1078 41.06.9
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1561 50.0-5.1
GÖKŞEN AYDIN CAN2915...1112 61.08.1
ÖRSLER AHMET OGUZ6042...1086 71.07.2
Soyad AdÜLKÜ ARDA UKD1359Toplam UKD Değişimi21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYVEL KEREM3172...1029 11.02.5
ÇALCI CEMİL UTKU2996...1029 21.02.5
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1679 30.0-3.25
GÜVEN CEM EMRE1172...1186 41.06.75
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1224 51.08
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 60.0-4.25
TÜYSÜZ EFE1046...1258 71.09
Soyad AdBAŞAT DERİN UKD1200Toplam UKD Değişimi80.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖK YEKTA1394...1296 11.018.9
ŞENSÖZ ARDA KAAN1732...1032 21.08.4
KIRAY ONAT4927...1324 31.020.1
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1363 41.021.6
DURAK CAN3702...1471 50.0-5.1
KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ7570...1345 61.020.7
ERTABAK ARAL1865...1516 70.0-3.9
Soyad AdÖZTÜRK KEREM SERDAR UKD1398Toplam UKD Değişimi1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRKAYA AHMET EMİRHAN4347...974 11.02.5
KIZILEL MAHMUT ESAT4208...1122 21.04.25
GÜNERİ EMIN ALP5068...1308 30.0-15.5
KARTAL YUSUFAY2121...1113 41.04
ERKUL EGE3964...1283 51.08.5
AKAY ARDA2835...1335 60.5-2.25
ZAN REHA2487...1390 70.5-0.25
Soyad AdCOLAK DEMİR UKD1602Toplam UKD Değişimi0.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN FULYA3347...1089 11.02.2
GÜLSÜN ŞANT1268...1264 21.02.4
MİRZA EFE1110...1444 31.05.8
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1931 40.0-2.4
ÖZDER METE1291...1357 50.5-6
ÖLMEZ ONUR1143...1456 60.5-4
DEMREN MUHAMMET BARKIN2224...1257 71.02.2
Soyad AdJALILZADA ALI UKD1272Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLANOĞLU ÖMER4976...827 11.03
HILDIR MERT ALİ3642...1091 21.07.8
ÖZDEMİR EFE4777...1158 31.010.2
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1207 40.5-2.7
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 51.016.5
TUFAN KUZEY5178...1387 60.54.8
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 70.0-18
Soyad AdERGÜN AHMET EMİR UKD1148Toplam UKD Değişimi49.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAHSIN FAISAL AHMET9947...974 11.03
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1433 20.0-4.8
GÜLTEKİN ATALAY2319...974 31.03
UZUNONAT BERK1639...1442 40.510.5
SEVİM BORA2239...1326 50.56.9
GÜVEN EMİR3181...1039 61.010.5
TOMBAK SELIN2811...1292 71.020.7
Soyad AdPAÇ TUNA DENİZ UKD1478Toplam UKD Değişimi36.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARMAĞAN EMRE1439...1061 11.02.75
ÇELEBİLER CEM LUCA1117...1167 21.03.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 30.59
IŞIK ZEYNEP1694...1380 41.09.25
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 50.54.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 61.019
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 70.0-11.5
Soyad AdKAYAALP ENES UKD1175Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRAY MERT4391...827 11.03
TURFANDA EZGİ DURU6497...1036 21.09.3
MERİÇ SİNAN1738...1061 31.010.2
BOZKIR ÖMER2246...1235 40.0-12.6
ÇOKGEZEN NİL5219...1060 51.010.2
HAZER EREN2666...1114 60.0-17.4
ÖZÇELİK BARIŞ5344...1112 71.012.3
Soyad AdÜREL ARDA MERT UKD1298Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABAKLI KEREM4075...1029 11.03
YAVUZCAN KAAN1085...1517 30.58.4
YILDIZ GÜNEŞ1471...1491 40.57.5
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1679 50.0-3.3
GÜRLEK YUNUS4857...1140 61.08.7
BAHAR BORA1038...1176 71.09.9
Soyad AdYALÇINKAYA EFE UKD1608Toplam UKD Değişimi-18.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜZER EKMEL MERT7408...1060 11.02.2
YETİŞ ALİ TOPRAK4669...1155 21.02.2
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 31.02.4
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 40.5-6.8
MİRZA EMRE1292...1268 51.02.4
DURAK CAN3702...1471 60.0-13.6
FIRAT  EFE HALİL5350...1317 70.5-7
Soyad AdTUFAN KUZEY UKD1387Toplam UKD Değişimi-11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDEMİR EDİN2181...1000 11.02.75
TAKIR EYMEN YIĞIT7489...1102 20.5-8.5
PARLAKYILDIZ ALİ HAZAR4419...827 31.02.5
UCAR DURU1513...1242 41.07.75
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 51.05.5
JALILZADA ALI9915...1272 60.5-4
BOZKIR ÖMER2246...1235 70.0-17.5
Soyad AdBİNGÜL EGE MERİÇ UKD1326Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNALTI UĞUR1788...1029 11.02.5
GÜN YAĞIZ ALP2090...1110 21.05.5
TOSUN AYŞE SENA2154...1552 30.0-5.25
KARDEŞLİK YASEMİN1105...1118 41.05.75
GÜRLEK YUNUS4857...1140 51.06.5
ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY3386...1729 60.0-2.75
CETİNEL KUTAY1145...1187 71.07.75
Soyad AdKOYUNCU TUNA UKD1371Toplam UKD Değişimi13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNAL DOĞUKAN4113...1040 11.03
BENLİ OZAN5107...1142 21.05.25
TEKER RENAS ARDA1816...1231 31.07.75
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 41.07.75
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1696 50.0-3.25
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 60.5-3.25
MİRZA EMRE1292...1268 70.5-3.5
Soyad AdKOSAHMETOGLU ENES UKD1038Toplam UKD Değişimi76.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKSOY ŞIAR BARAN5570...1650 10.511.7
OYGUR EFE2930...974 21.03
CANBAŞ KANİ CAN4075...1288 30.0-5.7
YİĞİT ÖZGE5139...974 41.03
UZUNONAT BERK1639...1442 51.026.7
DEMİRKAYA ATABERK1306...1379 61.026.4
ÖZEN EGE4853...1492 70.511.7
Soyad AdARSLANTÜRK NEBİL UKD1423Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ EMİR1190...1041 11.02.75
ÇELİKEL SARP2189...1130 21.03.75
RODRİGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 30.0-6.25
YALMAN KAAN EMRE1295...1165 41.04.5
GÜLSÜN ŞANT1268...1264 51.07.25
TUTAN ALPER3400...1465 60.51.5
SAY DENİZ1247...1496 70.52.5
Soyad AdGÖKSU EMRE UKD1361Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLTEKİN ATALAY2319...974 11.02.5
ASLAN MEHMET RIZA1718...1051 21.03.5
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1561 30.0-6
GÖKŞEN AYDIN CAN2915...1112 41.04.75
SONDAL MERT2316...974 50.50
GEVŞEK KUBILAY ERKAN1327...1186 60.5-5.75
KAVÇAKAR MUHAMMET EMIN1791...1162 71.06
Soyad AdDEĞİRMENCİ ÖMER DORUK UKD1487Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAM JÜLİDE2496...1066 11.02.75
ÇETİN EMRE1160...1206 21.04
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1931 30.0-2.75
GÖZE LİYA1187...1238 41.04.75
TUTAN ALİ3400...1311 50.5-5.75
SARI OĞUL4312...1234 61.04.75
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 70.54.25
Soyad AdASLAN ÖMER FARUK UKD1169Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAN KEMAL KAYA4142...827 11.03
BELENER BELİZ4207...827 21.03
ÜLKÜ AHMET2957...1301 30.55.4
DEMİR EREN ÖMER3382...1122 40.5-2.1
MERİÇ SİNAN1738...1061 51.010.5
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 60.0-11.4
ERDİL SEYHUN OLCAY5248...1065 71.010.8
Soyad AdDEMİRKIR İLKE UKD1270Toplam UKD Değişimi55.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK BARAN2883...1029 11.03
ÇELİK EYLUL3047...1772 20.0-3.3
ŞAHİN UMUT1433...1000 31.05.1
SİVRİ CAN1100...1065 41.07.2
YAVUZCAN KAAN1085...1517 51.024.3
ALTIN FERİT BATUR3674...1664 60.0-3.3
BİLGİN BORAN5680...1459 71.022.5
Soyad AdÖZSÖĞÜT ATA UKD1289Toplam UKD Değişimi30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADIGÜZEL BARAN ARAS2528...888 11.03
KÜÇÜKCAN TUNA ALP3388...1108 21.07.8
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1696 30.0-3.3
ELİTAŞ KEREM4683...1106 41.07.8
TÜZER EKMEL MERT7408...1060 51.06.3
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1430 61.020.7
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1363 70.0-12
Soyad AdÇELİK ALİ ALPER UKD1311Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRTAŞ EMİR4849...1000 11.03.5
ÇİÇEK YAVUZ KAĞAN7105...1101 21.05.75
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 30.0-17.25
KAYAR DURU2246...1045 41.04.5
JALILZADA ALI9915...1272 50.0-13.75
ÖZBEKTAŞ TUNA1219...1038 61.04.25
DOĞAN EMRE6813...1092 71.05.5
Soyad AdKUZUBAŞIOĞLU KAAN UKD1351Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEZER EDİZ TAN1152...1029 11.02.5
GÜRLEK YUNUS4857...1140 21.05.75
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 30.0-3.5
BAHAR BORA1038...1176 40.0-18.25
AVSEVER MUHAMMET EMİR1133...1029 51.02.5
KARDEŞLİK YASEMİN1105...1118 61.05.25
KOÇOĞLU İZZET LEVENT2526...1239 71.08.75
Soyad AdAKSU YUSUF ALP UKD1268Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYÜZ YİĞİT SARP1321...888 11.03
ELİTAŞ KEREM4683...1106 21.08.7
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 30.0-4.5
KÜÇÜKCAN TUNA ALP3388...1108 41.08.7
JALİLZADA OMER9911...1676 50.0-3.3
ULUS EKİN1624...1124 61.09.3
AKIN OSMAN ENES2819...1162 71.010.8
Soyad AdBAKİKOL İLKER UKD1386Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ OSMAN EREN3586...974 11.02.5
GÖKŞEN AYDIN CAN2915...1112 20.0-20.75
PEKSOY ŞIAR BARAN5570...1650 30.58
LEFLEF DAĞHAN5883...974 41.02.5
KANAROĞLU CAN2522...1080 51.03.5
SONDAL MERT2316...974 61.02.5
VURAL SANEM1723...1388 70.50
Soyad AdBÜYÜK ECRİN EFSA UKD1682Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...1101 11.02.2
KOSTAK EMRE1318...1342 21.02.4
YAVUZ SALİH KEREM2888...1467 31.04.6
CAN EFE DENİZ1879...1516 40.0-14.4
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1392 51.03.2
PAÇ TUNA DENİZ1798...1478 60.0-15.2
ARISAN CİHANGİR DOĞUKAN1421...1290 71.02.2
Soyad AdAKAY ARDA UKD1335Toplam UKD Değişimi17.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCATÜRK EFE AKIRA2778...974 11.02.5
KANAROĞLU CAN2522...1080 21.04.75
UZUNONAT BERK1639...1442 31.016.25
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1433 40.0-9.25
TEKBAŞ AHMET EREN2162...1085 51.04.75
ÖZTÜRK KEREM SERDAR2112...1398 60.52.25
PEKSOY ŞIAR BARAN5570...1650 70.0-3.5
Soyad AdUSTER DEFNE UKD1378Toplam UKD Değişimi12.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADANUR MUHAMMED EREN1147...962 11.02.5
ÖZKAN EMİRHAN1205...962 21.02.5
CAN EFE DENİZ1879...1516 30.0-7.75
KOCATAŞ YİĞİT4093...1140 41.05
TUTAN ALPER3400...1465 50.0-9.5
ÇINAR VOLKAN3101...1138 61.05
YİĞİT CANSU2168...1451 71.015
Soyad AdÖZGÖDEK ÜNAL CEM UKD1268Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OMAR MAROUF ABDALLAH9963...1029 11.03
ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY3386...1729 20.0-3.3
ARİZ EMİRHAN5269...1029 31.03
ERDOĞDU ATAHAN4739...1117 40.5-6
BOZ AKSEL1170...1280 50.50.6
COSGUN GOKBERK3657...1029 61.03
AKDOĞAN UTKU1196...1225 71.013.2
Soyad AdBAKANOĞLU ALİ UKD1177Toplam UKD Değişimi33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇEL EGE1918...827 11.03
AKBAL BURAK2202...827 20.0-3
KONAK RIZA YİĞİT6420...1088 31.011.4
ÖZBEKTAŞ TUNA1219...1038 41.09.3
ERDİL SEYHUN OLCAY5248...1065 51.010.5
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 61.013.5
ULUKAN KUTAY6281...1256 70.0-11.7
Soyad AdAYDOĞDU ALİ EMRE UKD1430Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİPER KUBAN2117...1042 11.02.75
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 21.04
ÇAKIN DORUK1162...1265 30.0-18
PİLAV KEREM KAYRA4259...1141 41.04
FİDANCI ÖMER3119...1183 51.04.75
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 60.0-17.25
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1181 71.04.75
Soyad AdYAVUZ SALİH KEREM UKD1467Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÜM TİBET CEM1143...1061 11.02.75
YALMAN KAAN EMRE1295...1165 21.03.75
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 30.0-5.75
ÇETİN EMRE1160...1206 41.04.5
ARISAN CİHANGİR DOĞUKAN1421...1290 51.06.75
AKDAŞ EMRE6943...1673 60.0-6
GÜLSÜN ŞANT1268...1264 71.06
Soyad AdALTIN FERİT BATUR UKD1664Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 10.5-1
KOÇAK YİĞİT1068...1029 21.02.2
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1519 31.06.2
HİŞİL DEVİN3238...1876 40.0-4.6
SONDAL EDİZ KAAN1020...1029 51.02
DEMİRKIR İLKE1414...1270 61.02.2
ALPİN EGE1657...1705 70.0-8.8
Soyad AdMERİÇ SİNAN UKD1061Toplam UKD Değişimi27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ MURAT4412...827 11.03
SOYKAN DORUK KAAN4547...1223 21.021.3
KAYAALP ENES1703...1175 30.0-10.2
TURAN EGE2973...827 41.03
ASLAN ÖMER FARUK3738...1169 50.0-10.5
KIRKGÖZ CAN4756...827 61.03
DOĞRU İBRAHİM AHMET3295...1144 71.018.3
Soyad AdFIRAT  EFE HALİL UKD1317Toplam UKD Değişimi24.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ YELİZ4617...1000 11.03.25
EROĞLU OĞUZ6136...1123 21.06.25
KILIÇ ALİ DORUK4468...1167 31.07.5
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 40.0-4.75
ÜRETEN IRMAK5378...1195 50.5-4.25
BATUM GÜNEŞ4568...1182 61.08
YALÇINKAYA EFE1435...1608 70.58.75
Soyad AdÖNCÜL MUSTAFA HAZAR UKD1351Toplam UKD Değişimi-6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRIKKANAT BERKANT3606...974 11.02.5
GÜVEN EMİR3181...1039 21.03.5
ÖZEN EGE4853...1492 30.0-7.75
ÖRSLER AHMET OGUZ6042...1086 41.04.5
KIZILEL MAHMUT ESAT4208...1122 51.05.25
EMİROĞLU BATUHAN6547...1463 60.0-8.75
GEVŞEK KUBILAY ERKAN1327...1186 70.5-5.5
Soyad AdMİRZA EMRE UKD1268Toplam UKD Değişimi62.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPER UMAY2770...888 11.03
PAMUK NEHİR1901...1119 21.09
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 31.023.7
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1461 41.022.5
YALÇINKAYA EFE1435...1608 50.0-3.6
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1350 60.53.3
KOYUNCU TUNA1321...1371 70.54.2
Soyad AdYAPSIK MEHMET DENİZ UKD1486Toplam UKD Değişimi-28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ İLBER1909...974 11.02.5
GEVŞEK KUBILAY ERKAN1327...1186 21.03.75
KURT EFE1259...1354 30.5-4.5
EMİROĞLU BATUHAN6547...1463 40.0-13.25
KAVÇAKAR MUHAMMET EMIN1791...1162 50.0-21.75
KANAROĞLU CAN2522...1080 61.02.75
LEFLEF DAĞHAN5883...974 71.02.5
Soyad AdYAZICILAR YAĞIZ UKD1422Toplam UKD Değişimi36.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EDİZ DENİZ RÜZGAR1410...1029 11.02.5
ERCİYES CAN1130...1171 21.04.75
HİŞİL DEVİN3238...1876 30.59.75
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 40.56.75
TÜYSÜZ EFE1046...1258 51.07
ALPİN EGE1657...1705 60.58.5
ÇELİK EYLUL3047...1772 70.0-2.75
Soyad AdYAVUZ ELIF SILA UKD1446Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇIKALIN SİNAN1265...1044 11.02.75
ÇINAR VOLKAN3101...1138 21.03.5
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 30.0-7
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 41.04.5
KOSTAK EMRE1318...1342 51.09
YILMAZ KUZEY1213...1556 60.0-8.75
YÖNTEM EMİR FEHİM1355...1373 71.010
Soyad AdÖPÇÜN ALİ ATİLLA UKD1128Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖNÜMAN SELİM2830...827 11.03
YILDIRIM DEMİR KAAN4581...827 21.03
BOZKIR ÖMER2246...1235 30.0-10.5
AKDERE YİĞİT4750...827 41.03
SARI EGE4784...827 51.03
ÖZYİĞİT IŞIL5563...1187 60.0-12.6
YENER BEREN5026...827 71.03
Soyad AdYILDIZ GÜNEŞ UKD1491Toplam UKD Değişimi-13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEDEOĞLU ÇINAR1402...1029 11.02.5
CETİNEL KUTAY1145...1187 21.03.5
ERDOĞAN CAN1166...1203 30.5-8.5
ÜREL ARDA MERT1061...1298 40.5-6.25
KOÇOĞLU İZZET LEVENT2526...1239 51.04.75
HİŞİL DEVİN3238...1876 60.0-2.75
KAPROL DORUK1006...1275 70.5-7
Soyad AdMİRZA EFE UKD1444Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMALI OSMAN EMRE1367...1112 11.03
ARSLAN ALP ONAT1327...1126 21.03.25
COLAK DEMİR1434...1602 30.0-7.25
ÇELEBİLER CEM LUCA1117...1167 41.04.25
KURU BERKAY GÖKTUĞ1293...1288 51.07.25
CAN EFE DENİZ1879...1516 60.0-10
ÇAKIROĞLU MİTHAT ZİYA1308...1275 71.07
Soyad AdKAYAR DURU UKD1045Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ EMİR YAĞIZ4698...827 11.03
DOĞANAY KEREM GÖKALP7040...1225 20.0-7.8
KAYMAK ULAŞ4845...827 31.03
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 40.0-5.4
SÖZMEN LEVENT DENİZ1094...827 51.03
ÖNCEL ARES1663...827 61.03
ÖZDEMİR EFE4777...1158 71.019.5
Soyad AdKUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ UKD1345Toplam UKD Değişimi-4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZER ASLAN ARDA4426...1035 11.03.5
KARPUZOĞLU YUSUF EREN4103...1140 21.06
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 30.0-16.5
SEVİM ALPEREN4191...1137 41.05.75
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1181 51.07
BAŞAT DERİN3784...1200 60.0-17.25
FİDANCI ÖMER3119...1183 71.07.25
Soyad AdUZUNONAT BERK UKD1442Toplam UKD Değişimi-35.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYANOĞLU EFE KAAN4682...974 11.02.5
UZUN M.ERDEM5715...1155 21.04
AKAY ARDA2835...1335 30.0-16.25
ERGÜN AHMET EMİR5422...1148 40.5-8.75
KOSAHMETOGLU ENES6389...1038 50.0-22.25
YİĞİT ÖZGE5139...974 61.02.5
ASLAN MEHMET RIZA1718...1051 71.02.75
Soyad AdKAPCAN MİRAÇ UKD1227Toplam UKD Değişimi30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞUKANLI BAKİ3061...888 11.03
ERDİL AHSEN2141...1081 21.09
KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ7570...1345 31.019.8
KOYUNCU TUNA1321...1371 40.0-9.3
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1350 50.0-9.9
ELİTAŞ KEREM4683...1106 61.010.2
SÖNMEZER ASLAN ARDA4426...1035 71.07.5
Soyad AdSEVİM BORA UKD1326Toplam UKD Değişimi-8.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOSE EMRE CANP-52...974 11.02.5
ÇAKMAK ALEYNA2268...974 21.02.5
EMİROĞLU BATUHAN6547...1463 30.54.5
KURT EFE1259...1354 40.0-11.5
ERGÜN AHMET EMİR5422...1148 50.5-5.75
TEKBAŞ AHMET EREN2162...1085 61.05
UZUN M.ERDEM5715...1155 70.5-5.75
Soyad AdYAVUZCAN KAAN UKD1517Toplam UKD Değişimi-26.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CENK EYLÜL4343...1029 11.02.5
GÜVEN CEM EMRE1172...1186 21.03
ÜREL ARDA MERT1061...1298 30.5-7
TOSUN AYŞE SENA2154...1552 40.51.25
DEMİRKIR İLKE1414...1270 50.0-20.25
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1224 60.5-8.75
ÖZBERK EROS1005...1110 71.02.75
Soyad AdPAKİŞ EMİR UKD1407Toplam UKD Değişimi-6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELNUR AHMED1019...1036 11.02.75
BATMAN MERT1287...1113 20.5-8.75
TÜTÜNCÜ DURU2322...1133 31.04.25
TEMİZER UMUT1607...1558 40.0-7.5
ÇIKINOĞLU EMİR1093...1146 50.5-8
DİNCOGLU ONUR4438...1234 61.06.75
KARATAŞ YAĞIZ ALİ3228...1106 71.03.75
Soyad AdÇOKGEZEN NİL UKD1060Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAŞAR ALİ NAZMİ5084...827 11.03
ULUKAN KUTAY6281...1256 20.0-7.5
GÜMÜŞ KUZEY3427...827 31.03
ÖZDEMİR ÇELİK1125...827 41.03
KAYAALP ENES1703...1175 50.0-10.2
TURAN EGE2973...827 61.03
HACIOĞLU TUGAY4940...1134 71.018
Soyad AdKAYA ALTAN UKD1425Toplam UKD Değişimi-18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAK ÖMER ENES2492...1043 10.0-22.25
ORAK ARAL TUNA4192...962 21.02.5
KAYAR BARTU1356...1110 31.03.5
SOY KAĞAN3166...1155 41.04.25
ÇAKIROĞLU MİTHAT ZİYA1308...1275 50.0-17.5
ÇELEBİLER CEM LUCA1117...1167 61.04.5
GÖZE LİYA1187...1238 71.06.5
Soyad AdHILDIR MERT ALİ UKD1091Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİTAR SEMİH BİRKAN6233...827 11.03
JALILZADA ALI9915...1272 20.0-7.8
SANCAK GÜNEŞ2671...827 31.03
KARASU ALİ KERİM5457...827 41.03
ÖZYİĞİT IŞIL5563...1187 50.0-11.1
YİĞİN EMİRHAN4786...827 61.03
POLAT MELİH ARDA1445...1144 71.017.1
Soyad AdÇETİN ARDA DENİZ UKD1232Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEDELER ÖMER4095...888 11.03
KOYUNCU ARDA1321...1084 20.5-6
KARA TOPRAK ÇAĞAN5038...1001 31.06.3
ZERGEROĞLU MUSTAFA YİĞİT5403...1179 41.012.9
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 50.0-11.4
YETİŞ ALİ TOPRAK4669...1155 60.5-3.3
UMUR OZAN2863...1149 71.011.7
Soyad AdUZUN M.ERDEM UKD1155Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SONDAL MERT2316...974 11.03
UZUNONAT BERK1639...1442 20.0-4.8
KANDEMİR CAN5299...974 31.03
PEKSOY ŞIAR BARAN5570...1650 40.0-3.3
ATMACA KAAN1469...974 51.03
ASLAN UMUT1859...974 61.03
SEVİM BORA2239...1326 70.56.9
Soyad AdERDOĞAN CAN UKD1203Toplam UKD Değişimi74.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUZAL BİLAL1049...1029 11.03
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1519 21.026.1
YILDIZ GÜNEŞ1471...1491 30.510.2
KAYA YAVUZ1170...1399 41.022.5
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 50.0-3.3
TOSUN AYŞE SENA2154...1552 60.511.7
ERTEM BARIŞ1248...1298 70.53.9
Soyad AdYETİŞ ALİ TOPRAK UKD1155Toplam UKD Değişimi49.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇMAZ EMİR TAHA3059...888 11.03
YALÇINKAYA EFE1435...1608 20.0-3.3
ÖZYILMAZ TAHA FERİT4535...1037 31.010.2
SÖNMEZER ASLAN ARDA4426...1035 41.010.2
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 50.57.2
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1232 60.53.3
TURGAY CAN EMRE1369...1257 71.019.2
Soyad AdGEVŞEK KUBILAY ERKAN UKD1186Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RAGHEB JAD9941...974 11.03
YAPSIK MEHMET DENİZ1408...1486 20.0-4.5
DRESS BADISSP-F9...974 31.03
ÖZKAN MERT4601...974 41.03
ÖZEN EGE4853...1492 50.510.8
GÖKSU EMRE5616...1361 60.56.9
ÖNCÜL MUSTAFA HAZAR4830...1351 70.56.6
Soyad AdERTEM BARIŞ UKD1298Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDOĞAN YİĞİT AL1225...1029 11.03
ÖZŞANLI MEHMET EREN3657...1029 21.03
PAKİŞ BERKUN1357...1590 31.025.5
ALPİN EGE1657...1705 40.0-3.3
ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY3386...1729 50.0-3.3
ERCİYES CAN1130...1171 61.09.9
ERDOĞAN CAN1166...1203 70.5-3.9
Soyad AdÜLKER DORUK UKD1458Toplam UKD Değişimi-3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ SARP1352...1049 11.02.75
ÇIKINOĞLU EMİR1093...1146 21.03.5
AKDAŞ EMRE6943...1673 30.56.75
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1392 40.0-14.75
ÇINAR VOLKAN3101...1138 51.03.25
TUTAN ALİ3400...1311 61.07.5
TUTAN ALPER3400...1465 70.0-12.25
Soyad AdASLANOĞLU ASLAN UKD1085Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKECİ BORA5638...827 11.03
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 20.0-8.4
TURAN EGE2973...827 30.0-3
KILINÇ KAAN4531...827 41.03
HAN KEMAL KAYA4142...827 51.03
ŞENEL HALİL EFE3013...827 61.03
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 71.017.4
Soyad AdÖZDER METE UKD1357Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALİM ARDA2147...962 11.02.5
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1931 20.0-2.75
KARATAŞ YAĞIZ ALİ3228...1106 31.04.75
YAMALI OSMAN EMRE1367...1112 41.05
COLAK DEMİR1434...1602 50.57.5
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 60.0-7.5
ÖZDEMİR KUTAY1258...1172 71.06.5
Soyad AdOKUTAN ÖMER BATU UKD1166Toplam UKD Değişimi33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN FIRAT3238...827 11.03
SAVAŞAN BERKIN5579...1030 21.09.6
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 31.020.7
DOĞANAY KEREM GÖKALP7040...1225 41.017.4
TUFAN KUZEY5178...1387 50.0-6.6
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1197 60.51.2
UCAR DURU1513...1242 70.0-12
Soyad AdGÖK YEKTA UKD1296Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞAT DERİN3784...1200 10.0-18.9
ERDÖNMEZ ELA5325...888 21.03
SÖZMEN MEHMET MERT1284...1060 31.06
EROĞLU OĞUZ6136...1123 41.08.1
AVCI ÖMER5602...1066 51.06.3
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1461 61.021.6
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 70.0-5.1
Soyad AdBATUR TUNAHAN UKD1305Toplam UKD Değişimi-23.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HIKMAT RAMI ZUHAIR9908...974 11.02.5
ŞADILI UMUTHAN3070...974 21.02.5
ZAN REHA2487...1390 30.0-9.5
TEKBAŞ AHMET EREN2162...1085 40.0-19.5
ERDEM ONUR UTKU1542...974 51.02.5
ASLAN MEHMET RIZA1718...1051 60.5-7.75
SAPAN ADA4797...1105 71.06
Soyad AdKAPROL DORUK UKD1275Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOTMAN MERT1011...1029 11.03
DENGİZ SERKAN5015...1028 31.05.7
GÜNGÖR EMRE1672...1108 41.08.4
PAKİŞ BERKUN1357...1590 50.0-4.2
ÇALCI CEMİL UTKU2996...1029 61.03
YILDIZ GÜNEŞ1471...1491 70.58.4
Soyad AdZERGEROĞLU MUSTAFA YİĞİT UKD1179Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EZGİN RÜZGAR EGE2803...888 11.03
UZUNER RÜZGAR2791...1057 20.5-5.1
YÜCE EREN3302...1084 31.011.1
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1232 40.0-12.9
BULAN CEMİL ARDA2167...1106 50.5-3
URUN SİNA METE3958...1096 61.011.7
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1461 71.025.2
Soyad AdDEMİRKIR DEMİR UKD1412Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İMAMOĞLU OĞUZHAN2673...1029 11.02.5
ŞENGEZER MERT DERİN1056...1137 21.04.25
ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY3386...1729 30.0-3.25
KARTOĞLU İLHAN1775...1204 41.05.75
ÖZBERK EROS1005...1110 50.0-21.25
ÖZSARUHAN ÖMER1050...1198 60.5-6.75
ERDOĞDU ATAHAN4739...1117 71.03.75
Soyad AdGÖKŞEN AYDIN CAN UKD1112Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT ÖZGE5139...974 11.03
BAKİKOL İLKER5692...1386 21.024.9
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1433 30.0-3.9
GÖKSU EMRE5616...1361 40.0-5.7
GÜLTEKİN ATALAY2319...974 51.03
CANBAŞ KANİ CAN4075...1288 60.0-8.1
REZA AMIR9999...974 71.03
Soyad AdÖLMEZ ONUR UKD1456Toplam UKD Değişimi3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ YAĞIZ ALİ3228...1106 11.02.75
KOCATAŞ YİĞİT4093...1140 21.03.25
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 30.0-7.25
ÖZGÜR ORHAN1088...1190 41.04.5
YÖNTEM EMİR FEHİM1355...1373 50.5-2.75
COLAK DEMİR1434...1602 60.55
KAYA ANIL EFE2124...1395 70.5-2
Soyad AdTAKIR EYMEN YIĞIT UKD1102Toplam UKD Değişimi30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANCAK GÜNEŞ2671...827 11.03
TUFAN KUZEY5178...1387 20.510.2
AKAY DERİN2177...1107 31.015.3
ÜLKÜ AHMET2957...1301 40.0-7.2
DOĞANAY KEREM GÖKALP7040...1225 61.020.1
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1197 70.0-11.1
Soyad AdBİRSUN AZMİ DERİN UKD1392Toplam UKD Değişimi32.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAY SÜMER SİNAN1307...1002 11.02.75
ÖZEL MERT1449...962 21.02.5
YILMAZ KUZEY1213...1556 30.55.5
ÜLKER DORUK2327...1458 41.014.75
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 50.0-4
KARASAKAL DENİZ5302...1553 61.017.75
TEMİZER UMUT1607...1558 70.0-7
Soyad AdDEMİR EREN ÖMER UKD1122Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAKASKESEN BATU4873...827 11.03
ÖKTEM MEHMET EMİN1663...827 21.03
UCAR DURU1513...1242 30.54.8
ASLAN ÖMER FARUK3738...1169 40.52.1
DOĞANAY KEREM GÖKALP7040...1225 50.54.2
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1000 61.09.9
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1207 70.0-11.4
Soyad AdÖZCAN MEHMET KUZEY UKD1146Toplam UKD Değişimi39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NEVZAT KARAHAN4821...888 11.03
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1430 20.0-4.8
İNAL DOĞUKAN4113...1040 31.010.8
ERDEM TUNA1412...1014 41.09.6
KIRAY ONAT4927...1324 50.0-8.1
ÖZABACI AFFAN ALPER5440...1036 61.010.5
TEKER RENAS ARDA1816...1231 71.018.6
Soyad AdYÖNLÜER HASAN ALİ UKD1224Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYKAN EMİRHAN2823...1029 11.03
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 20.0-3.3
BORA EKİN2522...1029 31.03
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1380 41.021.3
ÜLKÜ ARDA2681...1359 50.0-9.6
YAVUZCAN KAAN1085...1517 60.510.5
SİVRİ CAN1100...1065 71.08.7
Soyad AdKAVÇAKAR MUHAMMET EMIN UKD1162Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
REZA MOHAMED9999...974 11.03
EMİROĞLU BATUHAN6547...1463 20.0-4.5
ERDEM ONUR UTKU1542...974 31.03
ŞADILI UMUTHAN3070...974 41.03
YAPSIK MEHMET DENİZ1408...1486 51.026.1
ZAN REHA2487...1390 60.0-6.3
GÖKSU EMRE5616...1361 70.0-7.2
Soyad AdPİLAV KEREM KAYRA UKD1141Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİŞMAN ÖMER5079...888 11.03
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1363 20.0-6.6
ŞENSÖZ ARDA KAAN1732...1032 31.010.5
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1430 40.0-4.8
ERTUYUN RÜZGAR3059...1053 51.011.4
AKYÜZ YİĞİT SARP1321...888 61.03
ATEŞ CEM2128...1215 71.018
Soyad AdTOMBAK SELIN UKD1292Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LEFLEF DAĞHAN5883...974 11.03
YEŞİL OZAN6457...974 21.03
VURAL SANEM1723...1388 30.0-11.1
ATMACA KAAN1469...974 41.03
PEKSOY ŞIAR BARAN5570...1650 50.0-3.3
KARTAL YUSUFAY2121...1113 61.08.1
ERGÜN AHMET EMİR5422...1148 70.0-20.7
Soyad AdSAY DENİZ UKD1496Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYTAÇ EFE4986...962 11.02.5
ÖZDEMİR KUTAY1258...1172 21.03.25
IŞIK ZEYNEP1694...1380 30.5-4
DİNCOGLU ONUR4438...1234 41.04.5
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 50.0-8.5
YÖNTEM EMİR FEHİM1355...1373 60.5-4.25
ARSLANTÜRK NEBİL1883...1423 70.5-2.5
Soyad AdDOĞANAY KEREM GÖKALP UKD1225Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUNTÜRK ALP2401...827 11.03
KAYAR DURU2246...1045 21.07.8
AKYÜREK KIVANÇ ASLAN1651...1021 31.07.2
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 40.0-17.4
DEMİR EREN ÖMER3382...1122 50.5-4.2
TAKIR EYMEN YIĞIT7489...1102 60.0-20.1
ÇAYCILAR ÖMER2726...1084 71.09.3
Soyad AdBAHAR BORA UKD1176Toplam UKD Değişimi50.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ FEHMİ BERAT1098...1029 11.03
AKDOĞAN UTKU1196...1225 21.017.1
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 30.0-3.3
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1351 41.021.9
BİLGİN BORAN5680...1459 51.025.2
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1679 60.0-3.3
ÜREL ARDA MERT1061...1298 70.0-9.9
Soyad AdTUTAN ALİ UKD1311Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAYA BERRAK1637...1081 11.05.25
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 20.0-2.75
HANEDAR EMİR1167...1079 31.05.25
ARMAĞAN EMRE1439...1061 41.04.75
DEĞİRMENCİ ÖMER DORUK1231...1487 50.55.75
ÜLKER DORUK2327...1458 60.0-7.5
ÖZKAN EMİRHAN1205...962 71.02.5
Soyad AdAKYÜREK KIVANÇ ASLAN UKD1021Toplam UKD Değişimi37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL ALİ TUNA4060...827 11.03
DOĞANAY KEREM GÖKALP7040...1225 30.0-7.2
ÖZDEMİR EFE4777...1158 40.55.4
ÇİÇEK YAVUZ KAĞAN7105...1101 51.018.3
SOYKAN DORUK KAAN4547...1223 61.022.8
ÜLKÜ AHMET2957...1301 70.0-4.8
Soyad AdSOYER DENİZ UKD1256Toplam UKD Değişimi27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT MELİSA3881...888 11.03
ŞAHİN DENİZ3241...1104 21.09
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1461 30.0-7.2
URUN SİNA METE3958...1096 41.08.7
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 50.0-6
ÇAKIN DENİZ1858...1124 61.09.6
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1151 71.010.8
Soyad AdERKUL EGE UKD1283Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MURAT EMİR CAN5418...974 11.03
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1561 20.0-5.1
BİLGİ CANKAT İSMAİL1545...974 31.03
YEŞİL OZAN6457...974 41.03
ÖZTÜRK KEREM SERDAR2112...1398 50.0-10.2
ÖRSLER AHMET OGUZ6042...1086 60.0-22.5
SONDAL MERT2316...974 71.03
Soyad AdER UMUT CAN UKD1059Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YENER BEREN5026...827 11.03
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 20.0-9.3
UZUNLAR ZİYA MERT5508...827 31.03
YİĞİN EMİRHAN4786...827 41.03
DOĞRU İBRAHİM AHMET3295...1144 50.0-11.4
YENER EYLÜL NİSA3940...827 61.03
ÖZBÜLBÜL DİKRAN1451...1130 70.53
Soyad AdBAŞDOĞAN DORUK UKD1319Toplam UKD Değişimi26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AĞGEZ ÇINAR1129...1000 11.03.25
ULUS EKİN1624...1124 21.06.25
FİDANCI ÖMER3119...1183 31.08
YALÇINKAYA EFE1435...1608 40.58.5
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1232 51.09.5
JALİLZADA OMER9911...1676 60.0-2.75
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 70.0-6.5
Soyad AdOKTAY OKAN UMUT UKD1278Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUSLU SİNEM YAĞMUR4135...974 11.03
ÖZEN EGE4853...1492 20.0-6.9
DEMİRKAYA AHMET EMİRHAN4347...974 31.03
ASLAN MEHMET RIZA1718...1051 41.06.3
ZAN REHA2487...1390 50.0-10.5
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1078 61.07.2
KURT EFE1259...1354 70.0-12
Soyad AdBİLGİN BORAN UKD1459Toplam UKD Değişimi-30.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COSGUN GOKBERK3657...1029 11.02.5
ANGÜN BATU4340...2091 30.0-2.75
KARA TALHA KEMAL2350...1222 41.05
BAHAR BORA1038...1176 50.0-21
ARSLAN KEREM1018...1203 61.04.75
DEMİRKIR İLKE1414...1270 70.0-18.75
Soyad AdKURU BERKAY GÖKTUĞ UKD1288Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAYI EGE1411...962 11.03
RODRİGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 20.0-3.9
DOĞAN FULYA3347...1089 31.07.2
MUTLU KAAN SARP1186...962 41.03
MİRZA EFE1110...1444 50.0-8.7
KARABACAK FURKAN1336...1081 61.06.9
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1395 70.54.5
Soyad AdKIZILEL MAHMUT ESAT UKD1122Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKÇAM ESRA2694...974 11.03
ÖZTÜRK KEREM SERDAR2112...1398 20.0-5.1
KUTLUBOĞA AHMET EREN3806...974 31.03
DEMİRKAYA ATABERK1306...1379 41.024.6
ÖNCÜL MUSTAFA HAZAR4830...1351 50.0-6.3
GÖKKAYA BORA2494...1047 61.012
GÜNERİ EMIN ALP5068...1308 70.0-7.8
Soyad AdÖZBERK EROS UKD1110Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANGÜN BATU4340...2091 10.0-3.3
KABAKLI KEREM4075...1029 21.03
ÖZTÜRK MELİK6494...1029 31.03
ADAŞ BARIŞ ALP2940...1017 41.011.1
DEMİRKIR DEMİR1577...1412 51.025.5
PAKİŞ BERKUN1357...1590 60.0-3.3
YAVUZCAN KAAN1085...1517 70.0-3.3
Soyad AdTARLABAŞI CEYDA UKD1464Toplam UKD Değişimi-5.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKALOĞLU YAĞIZ1554...1053 11.02.75
SOY KAĞAN3166...1155 20.0-21.5
TOPRAK ÖMER ENES2492...1043 31.02.75
OKTAR TİBER1120...1254 41.05.75
ÇETİN AHMET1084...1302 51.07.25
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 60.55
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 70.0-7.5
Soyad AdÖZBÜLBÜL DİKRAN UKD1130Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK ALİ ARAS6705...827 11.03
UZUN MERT ARDA2283...827 21.03
ULUKAN KUTAY6281...1256 30.0-9.9
DİNDAR KUZEY4921...827 51.03
SARI EGE4784...827 61.03
ER UMUT CAN4189...1059 70.5-3
Soyad AdALSAÇ ALPER TOLGA UKD1340Toplam UKD Değişimi-5.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM TUNA1412...1014 11.03.25
PULLUKÇU IRFAN KEREM2063...1127 21.05.75
ÜRETEN IRMAK5378...1195 31.07.75
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1696 40.0-2.75
YETİŞ ALİ TOPRAK4669...1155 50.5-6
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 60.0-18.25
KOYUNCU ARDA1321...1084 71.04.75
Soyad AdKONAK RIZA YİĞİT UKD1088Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANRIVERDİ ALİ2712...827 10.50
ÖZGÜR DENİZ AYHAN1190...827 21.03
BAKANOĞLU ALİ4347...1177 30.0-11.4
PARLAKYILDIZ ALİ HAZAR4419...827 41.03
UCAR DURU1513...1242 50.0-8.7
KAYMAK ULAŞ4845...827 61.03
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1000 71.011.4
Soyad AdÇAKIN DORUK UKD1265Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARAN KAYA3185...888 11.03
KÖMÜRCÜ MURAT HALİM4774...1101 21.08.4
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1430 31.021.6
DURAK CAN3702...1471 40.0-7.2
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1363 50.0-11.1
EROĞLU OĞUZ6136...1123 60.5-5.7
PULLUKÇU IRFAN KEREM2063...1127 71.09.3
Soyad AdDEMİRKAYA ATABERK UKD1379Toplam UKD Değişimi-31
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT İREM NUR3333...1343 11.011.25
TEKBAŞ AHMET EREN2162...1085 21.03.75
ARSUN ARDA2786...1577 30.0-6
KIZILEL MAHMUT ESAT4208...1122 40.0-20.5
KOSAHMETOGLU ENES6389...1038 60.0-22
ERDEM ONUR UTKU1542...974 71.02.5
Soyad AdKOÇOĞLU İZZET LEVENT UKD1239Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SONDAL EDİZ KAAN1020...1029 11.03
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1679 20.0-3.3
BARLAS ALP ARDA1007...1029 31.03
TUZAL BİLAL1049...1029 41.03
YILDIZ GÜNEŞ1471...1491 50.0-5.7
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1519 61.025.2
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1351 70.0-10.5
Soyad AdŞİŞİK MUSTAFA CEM UKD1396Toplam UKD Değişimi-23
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN MEHMET EFE1263...1020 11.02.75
AKGÜN BERKE ZAFER2028...1038 21.02.75
TUTAN ALPER3400...1465 30.0-10
ÇIKINOĞLU EMİR1093...1146 40.5-7.75
SARI OĞUL4312...1234 50.0-17.75
SAĞLAM JÜLİDE2496...1066 61.03
BUL BURAK ARHAN1066...1115 71.04
Soyad AdTEKBAŞ AHMET EREN UKD1085Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZER BERKAY4100...974 11.03
DEMİRKAYA ATABERK1306...1379 20.0-4.5
MURAT EMİR CAN5418...974 31.03
BATUR TUNAHAN2281...1305 41.023.4
AKAY ARDA2835...1335 50.0-5.7
SEVİM BORA2239...1326 60.0-6
KANDEMİR CAN5299...974 71.03
Soyad AdBOZ AKSEL UKD1280Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONAK SAYGIN ALP1138...1029 11.03
ANGÜN BATU4340...2091 20.0-3.3
GÜNGÖR MEHMET EREN4232...1064 31.06.6
GÜN YAĞIZ ALP2090...1110 40.5-6.6
ÖZGÖDEK ÜNAL CEM1257...1268 50.5-0.6
DEMİRTAŞ EFE MERT4603...1029 61.03
TOSUN AYŞE SENA2154...1552 70.0-5.1
Soyad AdKARASAKAL DENİZ UKD1553Toplam UKD Değişimi-32.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANEDAR EMİR1167...1079 11.02.75
SARI OĞUL4312...1234 20.5-9.25
DİNCOGLU ONUR4438...1234 30.0-21.75
BATMAN MERT1287...1113 41.02.75
IŞIK ZEYNEP1694...1380 51.06.75
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1392 60.0-17.75
SEVİN DORUK1288...1251 71.03.75
Soyad AdÇİÇEK YAVUZ KAĞAN UKD1101Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARAL ALİ TUNA5384...827 11.03
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 20.0-6.9
COŞKUNTÜRK ALP2401...827 31.03
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1000 40.5-4.2
AKYÜREK KIVANÇ ASLAN1651...1021 50.0-18.3
UÇAR DENİZ NİHAT5443...827 61.03
ÖZGÜR DENİZ AYHAN1190...827 71.03
Soyad AdKIRAY ONAT UKD1324Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞANAY ECE NAZ1447...1012 11.03.5
İREN ALI KEREM6080...1127 21.06.25
BAŞAT DERİN3784...1200 30.0-16.75
ÇAKIN DENİZ1858...1124 41.06
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 51.06.75
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 60.55.75
ALPASLAN UTKU3174...1206 70.0-16.5
Soyad AdKAYA ANIL EFE UKD1395Toplam UKD Değişimi-13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR KAAN1209...1009 11.02.75
BERBER EREN UTKU1324...962 21.02.5
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 30.0-8.75
ÇINAR VOLKAN3101...1138 40.0-20.5
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...1101 51.03.75
ÇELİKEL SARP2189...1130 61.04.5
ÖLMEZ ONUR1143...1456 70.52
Soyad AdYEĞİN YİĞİT UKD1154Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAK ULAŞ4845...827 11.03
DİNDAR KUZEY4921...827 30.0-3
KAHRAMAN FIRAT3238...827 41.03
GENÇEL EGE1918...827 51.03
ATEŞ ADEM ARDA3034...1017 60.5-5.4
GÜVEN DENİZ1848...1031 71.09.9
Soyad AdBATUM GÜNEŞ UKD1182Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSOY İNAN ADA5094...888 11.03
YÜCE EREN3302...1084 20.5-3.9
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 30.0-15.9
ÖZGÜNEL MEHMET2377...888 41.03
UZUNER RÜZGAR2791...1057 51.09.9
FIRAT  EFE HALİL5350...1317 60.0-9.6
ŞAHİN DENİZ3241...1104 71.011.7
Soyad AdTÜYSÜZ EFE UKD1258Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPİN EGE1657...1705 20.0-3.3
AVSEVER MUHAMMET EMİR1133...1029 31.03
ÇALCI CEMİL UTKU2996...1029 41.03
YAZICILAR YAĞIZ1126...1422 50.0-8.4
GÜN YAĞIZ ALP2090...1110 61.09
ÜLKÜ ARDA2681...1359 70.0-10.8
Soyad AdKARA KUTSAL KUZEY UKD1341Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOKUZLAR GİRAY5128...1026 11.03.5
ÇAKAR ASRIN1837...1132 21.05.75
ALPASLAN UTKU3174...1206 30.5-4.5
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1181 40.5-5.25
AKIN OSMAN ENES2819...1162 50.0-18.25
KÜTÜK MEHMET AREL5522...1168 61.06.75
YİĞİT ZEYNEP NAZ1990...1157 70.5-6
Soyad AdCETİNEL KUTAY UKD1187Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM URAS ALP1159...1029 11.03
YILDIZ GÜNEŞ1471...1491 20.0-4.2
YILMAZ FEHMİ BERAT1098...1029 31.03
PAKİŞ BERKUN1357...1590 40.0-3.3
CENK EYLÜL4343...1029 51.03
KOÇAK YİĞİT1068...1029 61.08.7
BİNGÜL EGE MERİÇ1109...1326 70.0-9.3
Soyad AdAYDIN NEVZAT ORÇUN UKD1395Toplam UKD Değişimi-17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATMER AHMET MİRAÇ1200...1014 11.02.75
TOPRAK ÖMER ENES2492...1043 20.5-9.75
BATMAN MERT1287...1113 31.04
YILMAZ KUZEY1213...1556 40.0-7.25
TÜTÜNCÜ DURU2322...1133 50.5-8
ÇIKINOĞLU EMİR1093...1146 61.04.75
KURU BERKAY GÖKTUĞ1293...1288 70.5-3.75
Soyad AdÖRSLER AHMET OGUZ UKD1086Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK İLAYDA5543...974 11.03
KURT EFE1259...1354 20.0-5.1
MOL GÜLSÜM1992...974 31.03
ÖNCÜL MUSTAFA HAZAR4830...1351 40.0-5.4
DRESS BADISSP-F9...974 51.03
ERKUL EGE3964...1283 61.022.5
CANBAŞ KANİ CAN4075...1288 70.0-7.2
Soyad AdAKAY DERİN UKD1107Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PARLAKYILDIZ ALİ HAZAR4419...827 10.50
TANRIVERDİ ALİ2712...827 21.03
TAKIR EYMEN YIĞIT7489...1102 30.0-15.3
ÖKTEM MEHMET EMİN1663...827 41.03
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1000 50.0-19.5
DEMİRTAŞ EMİR4849...1000 61.010.5
ATEŞ ADEM ARDA3034...1017 71.011.4
Soyad AdIŞIK ZEYNEP UKD1380Toplam UKD Değişimi4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜTÜKÇÜ MEHMET CAN1337...1000 11.02.75
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...962 21.02.5
SAY DENİZ1247...1496 30.54
PAÇ TUNA DENİZ1798...1478 40.0-9.25
KARASAKAL DENİZ5302...1553 50.0-6.75
ÖZÜM TİBET CEM1143...1061 61.03.25
SARI OĞUL4312...1234 71.07.5
Soyad AdCEBECİOĞLU ELA UKD1143Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRKGÖZ CAN4756...827 11.03
HÜSEMOĞLU CAN2940...1006 21.09.6
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 30.0-9.3
AKDEMİR EDİN2181...1000 41.09.3
SAVAŞAN BERKIN5579...1030 51.010.5
BAKANOĞLU ALİ4347...1177 60.0-13.5
ASLANOĞLU ASLAN1409...1085 70.0-17.4
Soyad AdUZUNER RÜZGAR UKD1057Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN BARAY2074...888 11.03
ZERGEROĞLU MUSTAFA YİĞİT5403...1179 20.55.1
JALİLZADA OMER9911...1676 30.0-3.3
ARAN KAYA3185...888 41.03
BATUM GÜNEŞ4568...1182 50.0-9.9
KARA TOPRAK ÇAĞAN5038...1001 61.012.6
EROĞLU OĞUZ6136...1123 71.017.7
Soyad AdDEMİRCİ ABDULLAH EMİN UKD1380Toplam UKD Değişimi-26.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELDEMİR SABRİ EREN1086...1029 11.02.5
ÇELİK EYLUL3047...1772 30.0-2.75
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1224 40.0-17.75
BIYIK TAHSİN CAN1094...1056 51.03.25
KARTOĞLU İLHAN1775...1204 60.5-5.75
ÖZSARUHAN ÖMER1050...1198 70.5-6
Soyad AdATAY ALP ŞEVKET UKD1278Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYÜZ DERİN5375...888 11.03
ÇAKIN DENİZ1858...1124 21.08.7
YALÇINKAYA EFE1435...1608 30.0-3.6
PAMUK NEHİR1901...1119 41.08.7
DOKUZLAR GİRAY5128...1026 51.05.7
KOYUNCU TUNA1321...1371 60.53.9
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1350 70.0-12
Soyad AdKARTAL YUSUFAY UKD1113Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKGÖZ YAĞIZ3075...974 11.03
ZAN REHA2487...1390 20.0-5.1
KIRIKKANAT BERKANT3606...974 31.03
ÖZTÜRK KEREM SERDAR2112...1398 40.0-4.8
BİLGİ CANKAT İSMAİL1545...974 51.03
TOMBAK SELIN2811...1292 60.0-8.1
HIKMAT RAMI ZUHAIR9908...974 71.03
Soyad AdAKGÜN BERKE ZAFER UKD1038Toplam UKD Değişimi68.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORTAN DENİZ2542...962 11.03
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1396 20.0-3.3
ÖZDEMİR KUTAY1258...1172 31.020.4
ÇETİN AHMET1084...1302 40.0-5.4
SOY KAĞAN3166...1155 51.019.8
OKTAR TİBER1120...1254 60.58.4
KOSTAK EMRE1318...1342 71.025.8
Soyad AdGÜRLEK YUNUS UKD1140Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN BERAT MERT5258...1029 11.03
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1351 20.0-6.9
ÇELİK BURAK OSMAN3492...1029 31.03
YILDIRIM BERK1113...1339 41.022.8
BİNGÜL EGE MERİÇ1109...1326 50.0-7.8
ÜREL ARDA MERT1061...1298 60.0-8.7
ARİZ EMİRHAN5269...1029 71.03
Soyad AdENGİNARLAR DORA GÖKÇE UKD1316Toplam UKD Değişimi-17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDAŞ EMRE6943...1673 20.0-2.75
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...1101 30.0-19.25
YILMAZ SARP1352...1049 40.5-8
ALİM ARDA2147...962 61.02.5
OKTAR TİBER1120...1254 71.010.25
Soyad AdÜRETEN IRMAK UKD1195Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDÖNMEZ ELA5325...888 11.03
ÇETİN KEREM4663...1073 21.09.9
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 30.0-9.3
DALGIÇ DENİZ2829...1084 41.010.5
FIRAT  EFE HALİL5350...1317 50.55.1
ŞAHİN DENİZ3241...1104 61.011.4
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 70.0-9
Soyad AdGÜVEN EMİR UKD1039Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENYAŞAR AHMET BORA5323...974 11.03
ÖNCÜL MUSTAFA HAZAR4830...1351 20.0-4.2
SONDAL MERT2316...974 30.0-3
KOCATÜRK EFE AKIRA2778...974 41.03
MURAT EMİR CAN5418...974 51.03
ERGÜN AHMET EMİR5422...1148 60.0-10.5
KUTLUBOĞA AHMET EREN3806...974 71.03
Soyad AdERDİL SEYHUN OLCAY UKD1065Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UÇAR DENİZ NİHAT5443...827 11.03
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 20.0-6.6
GÜLSÜN KARLA1973...827 31.03
UZUN MERT ARDA2283...827 41.03
BAKANOĞLU ALİ4347...1177 50.0-10.5
SAVAŞAN BERKIN5579...1030 61.013.5
ASLAN ÖMER FARUK3738...1169 70.0-10.8
Soyad AdYÜCE EREN UKD1084Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZLÜ LORİN1823...888 11.03
BATUM GÜNEŞ4568...1182 20.53.9
ZERGEROĞLU MUSTAFA YİĞİT5403...1179 30.0-11.1
AĞGEZ ÇINAR1129...1000 40.0-18.6
ŞAKÜL DORUK1094...888 51.03
İNAL DOĞUKAN4113...1040 61.013.2
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1258 71.021.9
Soyad AdGÖKKAYA BORA UKD1047Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞADILI UMUTHAN3070...974 10.0-3
HIKMAT RAMI ZUHAIR9908...974 21.03
ÖZKAN MERT4601...974 30.0-3
KIRIKKANAT BERKANT3606...974 41.03
REZA AMIR9999...974 51.03
KIZILEL MAHMUT ESAT4208...1122 60.0-12
ŞENYAŞAR AHMET BORA5323...974 71.03
Soyad AdDOĞRU İBRAHİM AHMET UKD1144Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ KAAN4531...827 11.03
BOZTUNÇ EFE KARTAL2159...827 21.03
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1253 30.0-10.5
ATEŞ ADEM ARDA3034...1017 41.09.9
ER UMUT CAN4189...1059 51.011.4
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 60.0-12.6
MERİÇ SİNAN1738...1061 70.0-18.3
Soyad AdÖZSARUHAN ÖMER UKD1198Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMENAFŞAR CAN1101...1029 11.03
TOSUN AYŞE SENA2154...1552 20.0-3.3
EYVEL KEREM3172...1029 30.50
GÜNGÖR MEHMET EREN4232...1064 41.09.6
GÜN YAĞIZ ALP2090...1110 50.5-3.6
DEMİRKIR DEMİR1577...1412 60.58.1
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1380 70.57.2
Soyad AdDİNCOGLU ONUR UKD1234Toplam UKD Değişimi45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ DORUK EFE1408...962 11.03
TEMİZER UMUT1607...1558 20.511.1
KARASAKAL DENİZ5302...1553 31.026.1
SAY DENİZ1247...1496 40.0-5.4
YİĞİT CANSU2168...1451 50.58.4
PAKİŞ EMİR2125...1407 60.0-8.1
YAMALI OSMAN EMRE1367...1112 71.09.9
Soyad AdYÖNTEM EMİR FEHİM UKD1373Toplam UKD Değişimi8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDAŞ EMRE6943...1673 10.0-3.75
DÖNMEZ METEHAN1355...1168 21.06
ANAHMİAS LEO1225...1106 31.04.5
ÇELİKEL SARP2189...1130 41.05
ÖLMEZ ONUR1143...1456 50.52.75
SAY DENİZ1247...1496 60.54.25
YAVUZ ELIF SILA2887...1446 70.0-10
Soyad AdYİĞİT ZEYNEP NAZ UKD1157Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAN DENİZ1432...888 11.03
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 20.0-3.3
KORKMAZ ERDEM4433...1053 31.010.8
TÜZER EKMEL MERT7408...1060 40.0-18.9
OKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL3711...1072 51.011.4
MERT ONUR EFE5020...1063 61.011.1
KARA KUTSAL KUZEY4685...1341 70.57.2
Soyad AdÖZÇELİK BARIŞ UKD1112Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAK ALİ ASAF2177...827 11.03
ÇİFTER KEREM1598...827 21.03
ÖZYİĞİT IŞIL5563...1187 30.0-12
DİNDAR KUZEY4921...827 41.03
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 50.0-11.4
UZUNLAR ZİYA MERT5508...827 61.03
KAYAALP ENES1703...1175 70.0-12.3
Soyad AdERCİYES CAN UKD1171Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEL ABDULKADİR3346...1029 11.03
YAZICILAR YAĞIZ1126...1422 20.0-5.7
ÇALCI CEMİL UTKU2996...1029 30.0-3
ÇELİK BURAK OSMAN3492...1029 41.03
ÖZTÜRK MELİK6494...1029 51.03
ERTEM BARIŞ1248...1298 60.0-9.9
DEMİRTAŞ EFE MERT4603...1029 71.03
Soyad AdÇAKAR ASRIN UKD1132Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI EFE KEMAL3398...888 11.03
KARA KUTSAL KUZEY4685...1341 20.0-6.9
AĞGEZ ÇINAR1129...1000 30.5-5.4
KILIÇ RECEP KAAN7090...1055 41.011.7
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1258 50.0-9.9
KORKMAZ ERDEM4433...1053 61.011.7
ÖZLÜ LORİN1823...888 71.03
Soyad AdSOYKAN DORUK KAAN UKD1223Toplam UKD Değişimi-46.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ARAL3191...827 11.03
MERİÇ SİNAN1738...1061 20.0-21.3
BİRSEN ALARA4339...827 31.03
TURFANDA EZGİ DURU6497...1036 41.07.8
HAZER EREN2666...1114 50.0-19.5
AKYÜREK KIVANÇ ASLAN1651...1021 60.0-22.8
KOÇAK ALİ ARAS6705...827 71.03
Soyad AdAKDOĞAN UTKU UKD1225Toplam UKD Değişimi-23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRTAŞ EFE MERT4603...1029 11.03
BAHAR BORA1038...1176 20.0-17.1
SİVRİ CAN1100...1065 30.0-21.3
TÜRKMENAFŞAR CAN1101...1029 41.03
DENGİZ SERKAN5015...1028 51.07.5
KARA TALHA KEMAL2350...1222 61.015
ÖZGÖDEK ÜNAL CEM1257...1268 70.0-13.2
Soyad AdARISAN CİHANGİR DOĞUKAN UKD1290Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOSTAN TOPRAK5172...962 11.03
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 20.0-3.9
AKKAYA BERRAK1637...1081 31.06.9
KAYIHAN DORUK EMRE1315...1046 41.06
YAVUZ SALİH KEREM2888...1467 50.0-8.1
KOCATAŞ YİĞİT4093...1140 61.09
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 70.0-3.3
Soyad AdÇAKIROĞLU MİTHAT ZİYA UKD1275Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR CEMRE1385...962 11.03
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 20.0-3.6
SERTOĞLU ALP1137...1071 31.07.2
ÖZEL MERT1449...962 41.03
KAYA ALTAN4352...1425 51.021
TEMİZER UMUT1607...1558 60.0-4.8
MİRZA EFE1110...1444 70.0-8.4
Soyad AdÖZYİĞİT MEHMET EMİR UKD1066Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ ERDEM4433...1053 10.0-15.6
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 30.0-4.8
GÜVEN ULUÇ EKE6174...888 40.50
ASLAN ALPHAN YAMAN3595...888 51.03
PÜRDEMİR MEHMET EFE5432...1043 61.014.1
KÜTÜK MEHMET AREL5522...1168 71.019.2
Soyad AdASLAN MEHMET RIZA UKD1051Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK SEVİLAY2285...974 11.03
GÖKSU EMRE5616...1361 20.0-4.2
REZA AMIR9999...974 31.03
OKTAY OKAN UMUT3756...1278 40.0-6.3
ÖZKAN MERT4601...974 51.03
BATUR TUNAHAN2281...1305 60.59.3
UZUNONAT BERK1639...1442 70.0-3.3
Soyad AdÖZBEKTAŞ TUNA UKD1038Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIK İSMAİL ARAS2333...827 11.03
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1207 20.0-8.4
KIRKGÖZ CAN4756...827 31.03
BAKANOĞLU ALİ4347...1177 40.0-9.3
UZUN MERT ARDA2283...827 51.03
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 60.0-5.1
TURAN EGE2973...827 71.03
Soyad AdKARA TALHA KEMAL UKD1222Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIRAN ALİ GÖKBERK1023...1029 11.03
PAKİŞ BERKUN1357...1590 20.0-3.3
CENK EYLÜL4343...1029 31.03
BİLGİN BORAN5680...1459 40.0-6
ERDOĞDU ATAHAN4739...1117 51.010.8
AKDOĞAN UTKU1196...1225 60.0-15
BIYIK TAHSİN CAN1094...1056 71.08.4
Soyad AdTURGAY CAN EMRE UKD1257Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AZİZ KAAN YÜKSEL4749...888 11.03
ALTINBAŞAK ARAS ARİF5412...1085 21.08.1
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1363 30.0-10.8
KÖMÜRCÜ MURAT HALİM4774...1101 41.08.7
ERTABAK ARAL1865...1516 50.0-5.4
KÜÇÜKCAN TUNA ALP3388...1108 61.09
YETİŞ ALİ TOPRAK4669...1155 70.0-19.2
Soyad AdSAPAN ADA UKD1105Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇABUK DAMLA2120...974 11.03
VURAL SANEM1723...1388 20.0-4.8
LEFLEF DAĞHAN5883...974 30.50
SONDAL MERT2316...974 40.0-3
OYGUR EFE2930...974 51.03
ATMACA KAAN1469...974 61.03
BATUR TUNAHAN2281...1305 70.0-7.2
Soyad AdDOĞAN EMRE UKD1092Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖZMEN LEVENT DENİZ1094...827 11.03
ÜLKÜ AHMET2957...1301 20.0-6.9
KAHRAMAN FIRAT3238...827 31.03
ARSLANOĞLU ÖMER4976...827 41.03
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1197 50.0-10.8
TURFANDA EZGİ DURU6497...1036 61.012.6
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 70.0-6.6
Soyad AdGÜN YAĞIZ ALP UKD1110Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR MEHMET EREN4232...1064 11.013.2
BİNGÜL EGE MERİÇ1109...1326 20.0-6.6
ÖZŞANLI MEHMET EREN3657...1029 31.03
BOZ AKSEL1170...1280 40.56.6
ÖZSARUHAN ÖMER1050...1198 50.53.6
TÜYSÜZ EFE1046...1258 60.0-9
GEZER EDİZ TAN1152...1029 71.03
Soyad AdYİĞİT CANSU UKD1451Toplam UKD Değişimi-24.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYIHAN DORUK EMRE1315...1046 11.02.75
TÜTÜNCÜ DURU2322...1133 20.5-9.25
SARI OĞUL4312...1234 31.05.5
AKDAŞ EMRE6943...1673 40.0-5.5
DİNCOGLU ONUR4438...1234 50.5-7
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 61.04.25
USTER DEFNE1244...1378 70.0-15
Soyad AdGÜLSÜN ŞANT UKD1264Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM EGEHAN4666...1098 11.08.4
COLAK DEMİR1434...1602 20.0-3.6
ÇAKALOĞLU YAĞIZ1554...1053 31.06.9
ÖZKAN EMİRHAN1205...962 41.03
ARSLANTÜRK NEBİL1883...1423 50.0-8.7
TÜTÜNCÜ DURU2322...1133 61.09.6
YAVUZ SALİH KEREM2888...1467 70.0-7.2
Soyad AdŞAHİN BURAK DOĞA UKD1461Toplam UKD Değişimi-40.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTUYUN RÜZGAR3059...1053 11.02.75
UMUR OZAN2863...1149 21.03.5
SOYER DENİZ4875...1256 31.06
MİRZA EMRE1292...1268 40.0-18.75
TEKER RENAS ARDA1816...1231 51.05.25
GÖK YEKTA1394...1296 60.0-18
ZERGEROĞLU MUSTAFA YİĞİT5403...1179 70.0-21
Soyad AdSAVAŞAN BERKIN UKD1030Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNCEL ARES1663...827 11.03
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 20.0-9.6
YILDIRIM DEMİR KAAN4581...827 31.03
POLAT MELİH ARDA1445...1144 41.019.8
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 50.0-10.5
ERDİL SEYHUN OLCAY5248...1065 60.0-13.5
YILMAZ EMİR YAĞIZ4698...827 71.03
Soyad AdAKIN OSMAN ENES UKD1162Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HASIRCI DENİZ KUZEY3508...888 11.03
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1696 20.0-3.3
ERTUYUN RÜZGAR3059...1053 31.010.5
OKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL3711...1072 41.011.4
KARA KUTSAL KUZEY4685...1341 51.021.9
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1363 60.0-7.2
AKSU YUSUF ALP1188...1268 70.0-10.8
Soyad AdPOLAT MELİH ARDA UKD1144Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇATALTEPE BURAK EFE4302...1029 21.010.2
EROL ALİ EMİR2708...827 31.03
SAVAŞAN BERKIN5579...1030 40.0-19.8
BİRSEN ALARA4339...827 51.03
MERT MUHAMMED BURHAN5356...1038 61.010.8
HILDIR MERT ALİ3642...1091 70.0-17.1
Soyad AdGÖZE LİYA UKD1238Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL ALİHAN1108...962 11.03
CAN EFE DENİZ1879...1516 20.0-5.1
AÇIKALIN SİNAN1265...1044 31.07.5
DEĞİRMENCİ ÖMER DORUK1231...1487 40.0-5.7
HANEDAR EMİR1167...1079 51.08.7
YAMALI OSMAN EMRE1367...1112 61.09.9
KAYA ALTAN4352...1425 70.0-7.8
Soyad AdDOĞRUYOL ELVİDA UKD1519Toplam UKD Değişimi-40
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BORA EKİN2522...1029 11.02.5
ERDOĞAN CAN1166...1203 20.0-21.75
ALTIN FERİT BATUR3674...1664 30.0-7.75
KONAK SAYGIN ALP1138...1029 41.02.5
GÜNGÖR EMRE1672...1108 51.02.75
KOÇOĞLU İZZET LEVENT2526...1239 60.0-21
ADAŞ BARIŞ ALP2940...1017 71.02.75
Soyad AdÇINAR VOLKAN UKD1138Toplam UKD Değişimi29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAYMAN ÇAĞAN1422...962 11.03
YAVUZ ELIF SILA2887...1446 20.0-4.2
KORTAN DENİZ2542...962 31.03
KAYA ANIL EFE2124...1395 41.024.6
ÜLKER DORUK2327...1458 50.0-3.9
USTER DEFNE1244...1378 60.0-6
HANEDAR EMİR1167...1079 71.012.6
Soyad AdDOĞANALP AYSEL UKD1270Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OYGUR EFE2930...974 10.50
PEKSOY ŞIAR BARAN5570...1650 20.0-3.3
YEŞİL OZAN6457...974 30.0-3
MUSLU SİNEM YAĞMUR4135...974 41.03
BARLAS BURAK CAN4213...974 51.03
LEFLEF DAĞHAN5883...974 60.0-3
MURAT EMİR CAN5418...974 70.50
Soyad AdSÖNMEZER ASLAN ARDA UKD1035Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ7570...1345 10.0-4.2
UYANIK YUSUF TUFAN4654...888 21.03
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1151 31.019.8
YETİŞ ALİ TOPRAK4669...1155 40.0-10.2
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1140 51.019.2
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 70.0-7.5
Soyad AdARSLAN KEREM UKD1203Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 20.0-3.3
KOTMAN MERT1011...1029 31.03
EDİZ DENİZ RÜZGAR1410...1029 41.03
ARİZ EMİRHAN5269...1029 51.03
BİLGİN BORAN5680...1459 60.0-5.7
KARTOĞLU İLHAN1775...1204 71.015
Soyad AdATEŞ CEM UKD1215Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖLEK BORA2794...888 11.03
DALGIÇ DENİZ2829...1084 21.09.6
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1350 30.0-9.6
ÇETİN KEREM4663...1073 41.09.3
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 50.0-9.6
KÖMÜRCÜ MURAT HALİM4774...1101 61.010.2
PİLAV KEREM KAYRA4259...1141 70.0-18
Soyad AdTEKNE ALİ MEHMET UKD1182Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAN ALPER3400...1465 10.0-4.8
GÜVEN MEHMET EFE1263...1020 21.08.7
YILMAZ SARP1352...1049 31.09.6
YAVUZ ELIF SILA2887...1446 40.0-5.4
NALBAŞ OSMAN EFE1066...1075 51.010.5
YİĞİT CANSU2168...1451 60.0-5.1
PAŞAREL CAN1090...1101 71.011.7
Soyad AdÇIKINOĞLU EMİR UKD1146Toplam UKD Değişimi27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPAN BORA1125...962 11.03
ÜLKER DORUK2327...1458 20.0-4.2
KORKMAZ MERT1052...962 31.03
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1396 40.59.3
PAKİŞ EMİR2125...1407 50.59.6
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1395 60.0-5.7
DOĞAN FULYA3347...1089 71.012.6
Soyad AdGÜVEN CEM EMRE UKD1186Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BAHA1242...1029 11.03
YAVUZCAN KAAN1085...1517 20.0-3.6
KONAK SAYGIN ALP1138...1029 31.03
ÜLKÜ ARDA2681...1359 40.0-8.1
DEMİRTAŞ EFE MERT4603...1029 50.0-3
EDİZ DENİZ RÜZGAR1410...1029 61.03
ŞAHİN UMUT1433...1000 71.07.8
Soyad AdSEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ UKD1140Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI ARDA2963...888 11.03
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1350 20.0-6.9
AKYÜZ DERİN5375...888 31.03
JALİLZADA OMER9911...1676 40.0-3.3
SÖNMEZER ASLAN ARDA4426...1035 50.0-19.2
UYANIK YUSUF TUFAN4654...888 61.03
AVCI ÖMER5602...1066 71.012
Soyad AdSİVRİ CAN UKD1065Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY3386...1729 10.0-3.3
KOTMAN MERT1011...1029 21.03
AKDOĞAN UTKU1196...1225 31.021.3
DEMİRKIR İLKE1414...1270 40.0-7.2
KARADENİZ EFE4297...1293 60.58.7
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1224 70.0-8.7
Soyad AdTEKER RENAS ARDA UKD1231Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR TİBET2531...888 11.03
URUN SİNA METE3958...1096 21.09.6
KOYUNCU TUNA1321...1371 30.0-9.3
ALTINBAŞAK ARAS ARİF5412...1085 41.09
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1461 50.0-6.3
BULAN CEMİL ARDA2167...1106 61.09.9
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 70.0-18.6
Soyad AdDEMREN MUHAMMET BARKIN UKD1257Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİN DORUK1288...1251 11.014.7
YILMAZ KUZEY1213...1556 20.0-4.5
KAYIHAN DORUK EMRE1315...1046 30.0-23.1
YAPAN BORA1125...962 41.03
AKKAYA BERRAK1637...1081 51.08.1
SERTOĞLU ALP1137...1071 61.07.8
COLAK DEMİR1434...1602 70.0-3.3
Soyad AdTURFANDA EZGİ DURU UKD1036Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOŞKUNDENİZ MAVİ5273...827 11.03
KAYAALP ENES1703...1175 20.0-9.3
YENER EYLÜL NİSA3940...827 31.03
SOYKAN DORUK KAAN4547...1223 40.0-7.8
YILMAZ EMİR YAĞIZ4698...827 51.03
DOĞAN EMRE6813...1092 60.0-12.6
YAVUZ MURAT4412...827 71.03
Soyad AdÇETİN AHMET UKD1302Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERBER EREN UTKU1324...962 10.0-2.5
YILMAZ EMİR1190...1041 21.04.5
AKTURAN ASYA1646...1100 31.06
AKGÜN BERKE ZAFER2028...1038 41.04.5
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 50.0-7.25
PAŞAREL CAN1090...1101 61.06
Soyad AdAKDEMİR EDİN UKD1000Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUFAN KUZEY5178...1387 10.0-3.3
KÖNÜMAN SELİM2830...827 21.03
ÇOŞKUNDENİZ MAVİ5273...827 31.03
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 40.0-9.3
ŞENEL HALİL EFE3013...827 50.0-3
SANCAK GÜNEŞ2671...827 61.03
YILDIRIM DEMİR KAAN4581...827 71.03
Soyad AdKARADENİZ EFE UKD1293Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ TEMUÇİN ATTİLLA1123...1029 11.03
HİŞİL DEVİN3238...1876 20.0-3.3
BIYIK TAHSİN CAN1094...1056 31.06
ŞENGEZER MERT DERİN1056...1137 41.08.7
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 50.0-3.6
SİVRİ CAN1100...1065 60.5-8.7
Soyad AdKOLBUDAK NECATİ EFE UKD1181Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİM RÜZGAR ALİ4313...888 11.03
KARA TOPRAK ÇAĞAN5038...1001 20.5-7.2
KOYUNCU ARDA1321...1084 31.011.1
KARA KUTSAL KUZEY4685...1341 40.56.3
KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ7570...1345 50.0-8.4
ERDİL AHSEN2141...1081 61.010.8
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1430 70.0-5.7
Soyad AdÇELİKEL SARP UKD1130Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT KAAN EMRE1059...962 11.03
ARSLANTÜRK NEBİL1883...1423 20.0-4.5
SAVUR AHMET OZAN1282...962 31.03
YÖNTEM EMİR FEHİM1355...1373 40.0-6
AÇIKALIN SİNAN1265...1044 51.011.4
KAYA ANIL EFE2124...1395 60.0-5.4
SERTOĞLU ALP1137...1071 71.012.6
Soyad AdKARTOĞLU İLHAN UKD1204Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TETİK İLHAN CAN3455...1029 11.03
ERYILMAZ EMRE5078...1628 20.0-3.3
COSGUN GOKBERK3657...1029 31.03
DEMİRKIR DEMİR1577...1412 40.0-6.9
DEDEOĞLU ÇINAR1402...1029 51.03
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1380 60.56.9
ARSLAN KEREM1018...1203 70.0-15
Soyad AdBÜYÜKDAĞ CENGİZHAN UKD1078Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOSE EMRE CANP-52...974 21.03
ÇAKMAK ALEYNA2268...974 31.03
CANBAŞ KANİ CAN4075...1288 40.0-6.9
KANDEMİR CAN5299...974 51.03
OKTAY OKAN UMUT3756...1278 60.0-7.2
ŞADILI UMUTHAN3070...974 70.0-3
Soyad AdŞENSÖZ ARDA KAAN UKD1032Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 11.025.8
BAŞAT DERİN3784...1200 20.0-8.4
PİLAV KEREM KAYRA4259...1141 30.0-10.5
SARI ARDA2963...888 40.0-3
ÇETİN BURAK4912...888 61.03
ÇAKIN DENİZ1858...1124 71.018.9
Soyad AdFİDANCI ÖMER UKD1183Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU AHMET ÇINAR2732...888 11.03
KORKMAZ ERDEM4433...1053 21.09.6
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 30.0-9.6
ERDİL AHSEN2141...1081 41.010.8
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1430 50.0-5.7
ALTINBAŞAK ARAS ARİF5412...1085 61.011.1
KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ7570...1345 70.0-8.7
Soyad AdKARATAŞ YAĞIZ ALİ UKD1106Toplam UKD Değişimi27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖLMEZ ONUR1143...1456 10.0-3.3
GÜVENDİREN BEDİRHAN3873...962 21.03
ÖZDER METE1291...1357 30.0-5.7
ADANUR MUHAMMED EREN1147...962 41.03
ALTAY SÜMER SİNAN1307...1002 51.010.8
KOSTAK EMRE1318...1342 61.024
PAKİŞ EMİR2125...1407 70.0-4.5
Soyad AdERDOĞDU ATAHAN UKD1117Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLGÜ YAĞIZ CEM1109...1029 11.03
KAYA YAVUZ1170...1399 20.0-4.8
ÖZEL ABDULKADİR3346...1029 31.03
ÖZGÖDEK ÜNAL CEM1257...1268 40.56
KARA TALHA KEMAL2350...1222 50.0-10.8
YILMAZ FEHMİ BERAT1098...1029 61.03
DEMİRKIR DEMİR1577...1412 70.0-4.5
Soyad AdMERT MUHAMMED BURHAN UKD1038Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİN EMİRHAN4786...827 10.0-3
KODAL MASAL3598...827 21.03
YENER BEREN5026...827 30.0-3
SANCAK GÜNEŞ2671...827 41.03
YAVUZ MURAT4412...827 51.03
POLAT MELİH ARDA1445...1144 60.0-10.8
UZUNLAR ZİYA MERT5508...827 71.03
Soyad AdÖZGÜR ORHAN UKD1190Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ MERT1052...962 11.03
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 20.0-3.9
ÖZÜM TİBET CEM1143...1061 31.09.9
ÖLMEZ ONUR1143...1456 40.0-5.4
KARABACAK FURKAN1336...1081 50.0-19.5
NALBAŞ OSMAN EFE1066...1075 61.010.2
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...1101 71.011.4
Soyad AdŞENGEZER MERT DERİN UKD1137Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK MELİK6494...1029 11.03
DEMİRKIR DEMİR1577...1412 20.0-5.1
ÇEVİK KAAN1056...1029 31.03
KARADENİZ EFE4297...1293 40.0-8.7
ÇALCI CEMİL UTKU2996...1029 50.0-3
EYVEL KEREM3172...1029 60.50
ÖZEL ABDULKADİR3346...1029 71.03
Soyad AdELİTAŞ KEREM UKD1106Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR YİĞİT2777...888 11.03
AKSU YUSUF ALP1188...1268 20.0-8.7
KAYA METE1617...888 31.03
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 40.0-7.8
ÇAVDAR ONUR6912...888 51.03
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 60.0-10.2
DOKUZLAR GİRAY5128...1026 71.011.7
Soyad AdKILIÇ RECEP KAAN UKD1055Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 10.0-3.3
KILIÇ ALİ1575...888 21.03
KÜTÜK MEHMET AREL5522...1168 30.54.5
ÇAKAR ASRIN1837...1132 40.0-11.7
GÜVEN ULUÇ EKE6174...888 51.03
ÖZGÜNEL MEHMET2377...888 60.50
İLKİN BARIŞ1492...1132 71.018.3
Soyad AdHACIOĞLU TUGAY UKD1134Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KODAL MASAL3598...827 11.03
SARI EGE4784...827 20.0-3
GENÇEL EGE1918...827 31.03
AKBAL BURAK2202...827 41.03
YENER BEREN5026...827 50.0-3
KARASU ALİ KERİM5457...827 61.03
ÇOKGEZEN NİL5219...1060 70.0-18
Soyad AdSEVİN DORUK UKD1251Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMREN MUHAMMET BARKIN2224...1257 10.0-14.7
ELNUR AHMED1019...1036 21.06.9
ARMAĞAN EMRE1439...1061 30.0-22.5
YILMAZ EMİR1190...1041 41.06.9
DOĞAN FULYA3347...1089 51.08.7
MUTLU KAAN SARP1186...962 61.03
KARASAKAL DENİZ5302...1553 70.0-4.5
Soyad AdSİVRİOĞLU KAAN UKD1049Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM HÜSEYİN DENİZ7444...827 11.03
ÖZYİĞİT IŞIL5563...1187 20.0-9.3
YAVUZ MURAT4412...827 31.03
YENER BEREN5026...827 40.0-3
UZUNLAR ZİYA MERT5508...827 50.0-3
KASKAN EMİR3082...827 61.03
SARI EGE4784...827 71.03
Soyad AdKOCATAŞ YİĞİT UKD1140Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YARDIMCI TUĞRA TAHA1209...962 11.03
ÖLMEZ ONUR1143...1456 20.0-3.9
BERBER EREN UTKU1324...962 31.03
USTER DEFNE1244...1378 40.0-6
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...962 51.03
ARISAN CİHANGİR DOĞUKAN1421...1290 60.0-9
KARABACAK FURKAN1336...1081 71.012.6
Soyad AdULUS EKİN UKD1124Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UÇTUM CAN2742...888 11.03
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 20.0-7.5
AKTAN METİN EFE5606...888 31.03
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 40.0-6.6
SARI ARDA2963...888 51.03
AKSU YUSUF ALP1188...1268 60.0-9.3
ÖZABACI AFFAN ALPER5440...1036 71.011.4
Soyad AdERDEM TUNA UKD1014Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 10.0-3.9
SELEK BURAK3950...888 21.03
KARPUZOĞLU YUSUF EREN4103...1140 31.020.1
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 40.0-9.6
ÇAKIN DENİZ1858...1124 50.0-10.5
İŞGÜZERER KIVANÇ4838...888 61.03
BULAN CEMİL ARDA2167...1106 71.018.9
Soyad AdÖZDEMİR EFE UKD1158Toplam UKD Değişimi-28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARASU ALİ KERİM5457...827 11.03
DİNDAR KUZEY4921...827 21.03
JALILZADA ALI9915...1272 30.0-10.2
AKYÜREK KIVANÇ ASLAN1651...1021 40.5-5.4
GÜVEN DENİZ1848...1031 51.09.9
ÜLKÜ AHMET2957...1301 60.0-9.3
KAYAR DURU2246...1045 70.0-19.5
Soyad AdAÇIKALIN SİNAN UKD1044Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ ELIF SILA2887...1446 10.0-3.3
GÖZE LİYA1187...1238 30.0-7.5
SANCAKTUTAN ZEYNEP1996...1113 41.018
ÇELİKEL SARP2189...1130 50.0-11.4
ARSLAN ALP ONAT1327...1126 61.018.3
TÜTÜNCÜ DURU2322...1133 71.018.6
Soyad AdKAPLAN NAZLI YAĞMUR UKD1000Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLKÜ AHMET2957...1301 10.0-4.5
PAK ALİ ASAF2177...827 21.03
ÇİFTER KEREM1598...827 31.03
ÇİÇEK YAVUZ KAĞAN7105...1101 40.54.2
AKAY DERİN2177...1107 51.019.5
DEMİR EREN ÖMER3382...1122 60.0-9.9
KONAK RIZA YİĞİT6420...1088 70.0-11.4
Soyad AdÇETİN EMRE UKD1206Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ EFE1119...962 11.03
DEĞİRMENCİ ÖMER DORUK1231...1487 20.0-4.8
BOSTAN TOPRAK5172...962 31.03
YAVUZ SALİH KEREM2888...1467 40.0-5.4
SERTOĞLU ALP1137...1071 50.0-20.4
ARMAĞAN EMRE1439...1061 61.09.3
KAYAR BARTU1356...1110 71.011.1
Soyad AdKİNEŞ MUHAMMET ALİ UKD1151Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ ALİ1575...888 11.03
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 20.0-3.3
SÖNMEZER ASLAN ARDA4426...1035 30.0-19.8
DEMİR TİBET2531...888 41.03
ÇETİN KEREM4663...1073 51.011.7
AVCI ÖMER5602...1066 61.011.4
SOYER DENİZ4875...1256 70.0-10.8
Soyad AdPULLUKÇU IRFAN KEREM UKD1127Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELEK BURAK3950...888 11.03
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 20.0-6.9
DEMİR TİBET2531...888 31.03
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 40.0-3.3
DOĞANAY ECE NAZ1447...1012 51.010.2
DOKUZLAR GİRAY5128...1026 61.010.8
ÇAKIN DORUK1162...1265 70.0-9.3
Soyad AdADAŞ BARIŞ ALP UKD1017Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1679 10.0-3.3
SONDAL EDİZ KAAN1020...1029 20.50
İMAMOĞLU OĞUZHAN2673...1029 31.03
ÖZBERK EROS1005...1110 40.0-11.1
BARLAS ALP ARDA1007...1029 50.50
OMAR MAROUF ABDALLAH9963...1029 61.03
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1519 70.0-3.3
Soyad AdATEŞ ADEM ARDA UKD1017Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İZGİMAN RIZA TUNA1873...827 11.03
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1197 20.0-7.8
SÖZMEN LEVENT DENİZ1094...827 31.03
DOĞRU İBRAHİM AHMET3295...1144 40.0-9.9
ÖKTEM MEHMET EMİN1663...827 51.03
YEĞİN YİĞİT3281...1154 60.55.4
AKAY DERİN2177...1107 70.0-11.4
Soyad AdAKKAYA BERRAK UKD1081Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAN ALİ3400...1311 10.0-6.3
TAŞAR MERT1250...962 21.03
ARISAN CİHANGİR DOĞUKAN1421...1290 30.0-6.9
KÜTÜKÇÜ MEHMET CAN1337...1000 41.011.7
DEMREN MUHAMMET BARKIN2224...1257 50.0-8.1
SAVUR AHMET OZAN1282...962 61.03
ÇELEBİLER CEM LUCA1117...1167 71.018.6
Soyad AdUMUR OZAN UKD1149Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERİÇ BERKECAN1964...888 11.03
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1461 20.0-4.2
DOKUZLAR GİRAY5128...1026 30.0-20.1
EZGİN RÜZGAR EGE2803...888 41.03
SÖZMEN MEHMET MERT1284...1060 51.011.4
TÜZER EKMEL MERT7408...1060 61.011.4
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1232 70.0-11.7
Soyad AdYAŞAR ASUDE UKD1175Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
REZA AMIR9999...974 10.0-3
KUTLUBOĞA AHMET EREN3806...974 20.0-3
BARLAS BURAK CAN4213...974 31.03
KANDEMİR CAN5299...974 40.0-3
MOL GÜLSÜM1992...974 51.03
MURAT EMİR CAN5418...974 60.0-3
ÇAKMAK ALEYNA2268...974 71.03
Soyad AdTOKAT NİL UKD1065Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUNLAR ZİYA MERT5508...827 11.03
BOZKIR ÖMER2246...1235 20.0-8.4
TEKECİ BORA5638...827 31.03
SARI EGE4784...827 40.0-3
TURAN EGE2973...827 50.0-3
KAHRAMAN FIRAT3238...827 61.03
TANRIVERDİ ALİ2712...827 70.50
Soyad AdYILDIRIM KAAN UKD1099Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI OĞUL4312...1234 10.0-9.6
BOSTAN TOPRAK5172...962 20.0-3
DAYI EGE1411...962 31.03
KORKMAZ EFE1119...962 41.03
OKTAR TİBER1120...1254 50.0-8.7
SAĞLAM AKİF EMRE1389...962 61.03
SOY KAĞAN3166...1155 71.017.4
Soyad AdALTINBAŞAK ARAS ARİF UKD1085Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN BURAK4912...888 11.03
TURGAY CAN EMRE1369...1257 20.0-8.1
SARI ARDA2963...888 31.03
TEKER RENAS ARDA1816...1231 40.0-9
ÇOKCAN UTKU2855...888 51.03
FİDANCI ÖMER3119...1183 60.0-11.1
DOĞANAY ECE NAZ1447...1012 71.012
Soyad AdBIYIK TAHSİN CAN UKD1056Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPİN EGE1657...1705 10.0-3.3
KÜÇÜK BARAN2883...1029 21.03
KARADENİZ EFE4297...1293 30.0-6
ÇEVİK KAAN1056...1029 41.03
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1380 50.0-3.9
TAŞKIRAN ALİ GÖKBERK1023...1029 61.03
KARA TALHA KEMAL2350...1222 70.0-8.4
Soyad AdGÜNGÖR EMRE UKD1108Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HİŞİL DEVİN3238...1876 10.0-3.3
KILIÇ TEMUÇİN ATTİLLA1123...1029 21.03
ŞEN CEYDA4118...1029 31.03
KAPROL DORUK1006...1275 40.0-8.4
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1519 50.0-3.3
SONDAL EDİZ KAAN1020...1029 60.0-3
TUZAL BİLAL1049...1029 71.03
Soyad AdKANAROĞLU CAN UKD1080Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN MERT4601...974 11.03
AKAY ARDA2835...1335 20.0-5.7
YİĞİT ÖZGE5139...974 30.50
REZA MOHAMED9999...974 41.03
BAKİKOL İLKER5692...1386 50.0-4.2
YAPSIK MEHMET DENİZ1408...1486 60.0-3.3
Soyad AdGÜVEN DENİZ UKD1031Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖKTEM MEHMET EMİN1663...827 10.0-3
KOÇAK ALİ ARAS6705...827 20.50
MAKASKESEN BATU4873...827 31.03
ÖZGÜR DENİZ AYHAN1190...827 41.03
ÖZDEMİR EFE4777...1158 50.0-9.9
ÇOŞKUNDENİZ MAVİ5273...827 61.03
YEĞİN YİĞİT3281...1154 70.0-9.9
Soyad AdSARI OĞUL UKD1234Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM KAAN1183...1099 11.09.6
KARASAKAL DENİZ5302...1553 20.511.1
YİĞİT CANSU2168...1451 30.0-6.6
ERİM EMRE1855...1055 41.08.1
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1396 51.021.3
DEĞİRMENCİ ÖMER DORUK1231...1487 60.0-5.7
IŞIK ZEYNEP1694...1380 70.0-9
Soyad AdSEVİM ALPEREN UKD1137Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSOY İNAN ADA5094...888 21.03
ASLAN ALPHAN YAMAN3595...888 31.03
KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ7570...1345 40.0-6.9
ÖZABACI AFFAN ALPER5440...1036 50.0-19.2
AKYÜZ DERİN5375...888 61.03
TÜZER EKMEL MERT7408...1060 71.011.7
Soyad AdOKTAR TİBER UKD1254Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVENDİREN BEDİRHAN3873...962 11.03
TUTAN ALPER3400...1465 20.0-6.9
NALBAŞ OSMAN EFE1066...1075 31.08.1
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 40.0-6.9
YILDIRIM KAAN1183...1099 51.08.7
AKGÜN BERKE ZAFER2028...1038 60.5-8.4
ENGİNARLAR DORA GÖKÇE1318...1316 70.0-12.3
Soyad AdKÖMÜRCÜ MURAT HALİM UKD1101Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVDAR ONUR6912...888 11.03
ÇAKIN DORUK1162...1265 20.0-8.4
NEVZAT KARAHAN4821...888 31.03
TURGAY CAN EMRE1369...1257 40.0-8.7
İŞGÜZERER KIVANÇ4838...888 51.03
ATEŞ CEM2128...1215 60.0-10.2
AKYÜZ YİĞİT SARP1321...888 71.03
Soyad AdÖZGENEL SUDE NUR UKD1087Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK EYLUL3047...1772 10.0-3.3
KONAK SAYGIN ALP1138...1029 20.0-3
SONDAL EDİZ KAAN1020...1029 30.0-3
KOTMAN MERT1011...1029 41.03
TÜRKMENAFŞAR CAN1101...1029 51.03
KÜÇÜK BARAN2883...1029 61.03
ÇALCI CEMİL UTKU2996...1029 70.0-3
Soyad AdÖZDEMİR KUTAY UKD1172Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU KAAN SARP1186...962 11.03
SAY DENİZ1247...1496 20.0-3.9
AKGÜN BERKE ZAFER2028...1038 30.0-20.4
GÜVEN MEHMET EFE1263...1020 41.09
ÖZÜM TİBET CEM1143...1061 50.5-4.5
YILMAZ SARP1352...1049 61.09.9
ÖZDER METE1291...1357 70.0-7.8
Soyad AdKARPUZOĞLU YUSUF EREN UKD1140Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORCAN EGE5590...888 11.03
KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ7570...1345 20.0-7.2
ERDEM TUNA1412...1014 30.0-20.1
GÖKÇE SARP METE7025...888 41.03
KORKMAZ ERDEM4433...1053 50.5-3.6
ÖZLÜ LORİN1823...888 60.50
MERT ONUR EFE5020...1063 71.011.7
Soyad AdŞAHİN UMUT UKD1000Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 10.0-3.3
SOYKAN EMİRHAN2823...1029 21.03
DEMİRKIR İLKE1414...1270 30.0-5.1
TAŞKIRAN ALİ GÖKBERK1023...1029 41.03
KOÇAK YİĞİT1068...1029 50.0-13.8
TUZAL BİLAL1049...1029 61.03
GÜVEN CEM EMRE1172...1186 70.0-7.8
Soyad AdÇAYCILAR ÖMER UKD1084Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN MERT ARDA2283...827 10.0-3
KIRKGÖZ CAN4756...827 20.0-3
TİRYAKİOĞLU ALP5491...827 31.03
GÜMÜŞ KUZEY3427...827 41.03
KAYMAK ULAŞ4845...827 50.50
MAKASKESEN BATU4873...827 61.03
DOĞANAY KEREM GÖKALP7040...1225 70.0-9.3
Soyad AdKÜÇÜKCAN TUNA ALP UKD1108Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÖNDEM İHSAN EBRAR3080...888 11.03
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 20.0-7.8
GÖKÇE SARP METE7025...888 31.03
AKSU YUSUF ALP1188...1268 40.0-8.7
YILMAZ POYRAZ4669...888 51.03
TURGAY CAN EMRE1369...1257 60.0-9
ERTUYUN RÜZGAR3059...1053 71.012.6
Soyad AdBATMAN MERT UKD1113Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR TUNA1127...962 11.03
PAKİŞ EMİR2125...1407 20.510.5
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1395 30.0-4.8
KARASAKAL DENİZ5302...1553 40.0-3.3
YILMAZ SARP1352...1049 50.0-17.7
ÖZEL MERT1449...962 61.03
KAYIHAN DORUK EMRE1315...1046 71.012.3
Soyad AdYALMAN KAAN EMRE UKD1165Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAM AKİF EMRE1389...962 11.03
YAVUZ SALİH KEREM2888...1467 20.0-4.5
KORKMAZ EFE1119...962 31.03
ARSLANTÜRK NEBİL1883...1423 40.0-5.4
KAYIHAN DORUK EMRE1315...1046 50.5-4.8
ÖZKAN EMİRHAN1205...962 60.0-3
ELNUR AHMED1019...1036 71.09.9
Soyad AdKILIÇ ALİ DORUK UKD1167Toplam UKD Değişimi-26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN ULUÇ EKE6174...888 11.03
GÖKÇE SARP METE7025...888 21.03
FIRAT  EFE HALİL5350...1317 30.0-9
AVCI ÖMER5602...1066 40.0-19.2
ŞAHİN DENİZ3241...1104 50.0-17.7
AKTAN METİN EFE5606...888 61.03
ÖĞÜNÇ OĞUZ KAĞAN5166...1066 71.010.8
Soyad AdÇAKALOĞLU YAĞIZ UKD1053Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 10.0-3.3
İKİTEMUR ARAS5467...962 21.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1264 30.0-6.9
BUL BURAK ARHAN1066...1115 40.0-12.3
YARDIMCI TUĞRA TAHA1209...962 51.03
DÖNMEZ METEHAN1355...1168 60.54.8
YAYMAN ÇAĞAN1422...962 71.03
Soyad AdKÜT ONUR EGE UKD1149Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUYUCU ARDA5758...888 11.03
EROĞLU AHMET ÇINAR2732...888 41.03
MERT ONUR EFE5020...1063 50.0-18.6
AZİZ KAAN YÜKSEL4749...888 61.03
OKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL3711...1072 71.011.7
Soyad AdBUL BURAK ARHAN UKD1115Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEL MERT1449...962 10.0-3
KATMER AHMET MİRAÇ1200...1014 21.010.8
ÖZKAN EMİRHAN1205...962 30.0-3
ÇAKALOĞLU YAĞIZ1554...1053 41.012.3
ALİM ARDA2147...962 50.50
KAYIHAN DORUK EMRE1315...1046 61.012
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1396 70.0-4.8
Soyad AdACATEKİN ADA UKD1321Toplam UKD Değişimi-49.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA TOPRAK ÇAĞAN5038...1001 10.0-21.75
ERİM RÜZGAR ALİ4313...888 21.02.5
TÜZER EKMEL MERT7408...1060 30.0-20.5
DÖNMEZ GÜÇLÜ ADA3520...888 41.02.5
ERDİL AHSEN2141...1081 50.0-20
GENÇ YELİZ4617...1000 61.03.25
ÇETİN KEREM4663...1073 71.04.75
Soyad AdGÜVEN MEHMET EFE UKD1020Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1396 10.0-3.3
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 20.0-8.7
TAŞAR MERT1250...962 31.03
ÖZDEMİR KUTAY1258...1172 40.0-9
KORTAN DENİZ2542...962 50.50
YAPAN BORA1125...962 61.03
AKTURAN ASYA1646...1100 71.018.3
Soyad AdKOYUNCU ARDA UKD1084Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜNEL MEHMET2377...888 11.03
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1232 20.56
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1181 30.0-11.1
PÜRDEMİR MEHMET EFE5432...1043 41.013.2
ALPASLAN UTKU3174...1206 50.0-9.9
AĞGEZ ÇINAR1129...1000 61.011.4
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1340 70.0-5.7
Soyad AdKARDEŞLİK YASEMİN UKD1118Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZŞANLI MEHMET EREN3657...1029 10.0-3
GÜNDOĞAN YİĞİT AL1225...1029 21.03
ÖZKAN BERAT MERT5258...1029 31.03
BİNGÜL EGE MERİÇ1109...1326 40.0-6.9
TUZAL BİLAL1049...1029 51.03
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1351 60.0-6.3
COSGUN GOKBERK3657...1029 70.0-3
Soyad AdSOY KAĞAN UKD1155Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞAR MERT1250...962 11.03
TARLABAŞI CEYDA1421...1464 21.025.8
TEMİZER UMUT1607...1558 30.0-3.3
KAYA ALTAN4352...1425 40.0-5.1
AKGÜN BERKE ZAFER2028...1038 50.0-19.8
ERİM EMRE1855...1055 61.010.8
YILDIRIM KAAN1183...1099 70.0-17.4
Soyad AdAKARSU UĞUR ÖMER UKD1258Toplam UKD Değişimi-30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN ALPHAN YAMAN3595...888 11.03
BULAN CEMİL ARDA2167...1106 21.09
DURAK CAN3702...1471 30.0-6.9
ŞAHİN DENİZ3241...1104 40.5-6.3
ÇAKAR ASRIN1837...1132 51.09.9
ALPASLAN UTKU3174...1206 60.0-17.1
YÜCE EREN3302...1084 70.0-21.9
Soyad AdKOSTAK EMRE UKD1342Toplam UKD Değişimi-41
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İKİTEMUR ARAS5467...962 11.02.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 20.0-3
PAŞAREL CAN1090...1101 31.05
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...1101 41.05
YAVUZ ELIF SILA2887...1446 50.0-9
KARATAŞ YAĞIZ ALİ3228...1106 60.0-20
AKGÜN BERKE ZAFER2028...1038 70.0-21.5
Soyad AdŞAHİN DENİZ UKD1104Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK İDİL DEM1065...888 11.03
SOYER DENİZ4875...1256 20.0-9
AZİZ KAAN YÜKSEL4749...888 31.03
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1258 40.56.3
KILIÇ ALİ DORUK4468...1167 51.017.7
ÜRETEN IRMAK5378...1195 60.0-11.4
BATUM GÜNEŞ4568...1182 70.0-11.7
Soyad AdTÜTÜNCÜ DURU UKD1133Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ UMUTCAN5692...962 11.03
YİĞİT CANSU2168...1451 20.511.1
PAKİŞ EMİR2125...1407 30.0-5.1
TOPRAK ÖMER ENES2492...1043 41.011.4
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1395 50.59.6
GÜLSÜN ŞANT1268...1264 60.0-9.6
AÇIKALIN SİNAN1265...1044 70.0-18.6
Soyad AdKARA TOPRAK ÇAĞAN UKD1001Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACATEKİN ADA5147...1321 11.026.1
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1181 20.57.2
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1232 30.0-6.3
BULAN CEMİL ARDA2167...1106 40.0-10.8
MERİÇ BERKECAN1964...888 51.03
UZUNER RÜZGAR2791...1057 60.0-12.6
ORCAN EGE5590...888 71.03
Soyad AdSERTOĞLU ALP UKD1071Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 10.0-3.3
YILDIZ UMUTCAN5692...962 21.03
ÇAKIROĞLU MİTHAT ZİYA1308...1275 30.0-7.2
YARDIMCI TUĞRA TAHA1209...962 41.03
ÇETİN EMRE1160...1206 51.020.4
DEMREN MUHAMMET BARKIN2224...1257 60.0-7.8
ÇELİKEL SARP2189...1130 70.0-12.6
Soyad AdEROĞLU OĞUZ UKD1123Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ POYRAZ4669...888 11.03
FIRAT  EFE HALİL5350...1317 20.0-7.5
EZGİN RÜZGAR EGE2803...888 31.03
GÖK YEKTA1394...1296 40.0-8.1
GENÇ YELİZ4617...1000 51.09.9
ÇAKIN DORUK1162...1265 60.55.7
UZUNER RÜZGAR2791...1057 70.0-17.7
Soyad AdÇELEBİLER CEM LUCA UKD1167Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVUR AHMET OZAN1282...962 11.03
PAÇ TUNA DENİZ1798...1478 20.0-4.2
ALTAY SÜMER SİNAN1307...1002 31.08.4
MİRZA EFE1110...1444 40.0-5.1
ARMAĞAN EMRE1439...1061 51.010.8
KAYA ALTAN4352...1425 60.0-5.4
AKKAYA BERRAK1637...1081 70.0-18.6
Soyad AdİNAL DOĞUKAN UKD1040Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUNCU TUNA1321...1371 10.0-3.6
OKUT FATİH3794...888 21.03
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 30.0-10.8
MERİÇ BERKECAN1964...888 40.50
ORCAN EGE5590...888 51.03
YÜCE EREN3302...1084 60.0-13.2
AĞGEZ ÇINAR1129...1000 71.013.2
Soyad AdARMAĞAN EMRE UKD1061Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAÇ TUNA DENİZ1798...1478 10.0-3.3
SEVİN DORUK1288...1251 31.022.5
TUTAN ALİ3400...1311 40.0-5.7
ÇELEBİLER CEM LUCA1117...1167 50.0-10.8
ÇETİN EMRE1160...1206 60.0-9.3
SAVUR AHMET OZAN1282...962 71.03
Soyad AdURUN SİNA METE UKD1096Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞLAYAN ASYA1437...888 11.03
TEKER RENAS ARDA1816...1231 20.0-9.6
DÖNMEZ GÜÇLÜ ADA3520...888 31.03
SOYER DENİZ4875...1256 40.0-8.7
KUYUCU ARDA5758...888 51.03
ZERGEROĞLU MUSTAFA YİĞİT5403...1179 60.0-11.7
ÇOKCAN UTKU2855...888 70.50
Soyad AdÖZÜM TİBET CEM UKD1061Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ SALİH KEREM2888...1467 10.0-3.3
SAĞLAM AKİF EMRE1389...962 21.03
ÖZGÜR ORHAN1088...1190 30.0-9.9
YAYMAN ÇAĞAN1422...962 41.03
ÖZDEMİR KUTAY1258...1172 50.54.5
IŞIK ZEYNEP1694...1380 60.0-3.9
ALİM ARDA2147...962 70.50
Soyad AdPÜRDEMİR MEHMET EFE UKD1043Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAK CAN3702...1471 10.0-3.3
ORCAN EGE5590...888 20.50
ŞAKÜL DORUK1094...888 31.03
KOYUNCU ARDA1321...1084 40.0-13.2
KESKİN BARAY2074...888 51.03
ÖZYİĞİT MEHMET EMİR1474...1066 60.0-14.1
KUYUCU ARDA5758...888 71.03
Soyad AdPAŞAREL CAN UKD1101Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 10.0-3.3
ALİM ARDA2147...962 21.03
KOSTAK EMRE1318...1342 30.0-6
BOSTAN TOPRAK5172...962 41.03
ÖZEL MERT1449...962 51.03
ÇETİN AHMET1084...1302 60.0-7.2
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 70.0-11.7
Soyad AdÇİPER KUBAN UKD1042Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1430 10.0-3.3
SARI EFE KEMAL3398...888 21.03
ERTABAK ARAL1865...1516 30.0-3.3
SOYER AHMET SARP5278...888 40.0-3
HASIRCI DENİZ KUZEY3508...888 51.03
ÇAKIR EFE1859...888 60.50
KESKİN BARAY2074...888 71.03
Soyad AdKAYA YAVUZ UKD1399Toplam UKD Değişimi-15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞDU YAĞIZ1113...1029 11.02.5
ERDOĞDU ATAHAN4739...1117 21.04
ALPİN EGE1657...1705 30.0-3.5
ERDOĞAN CAN1166...1203 40.0-18.75
Soyad AdTURAN BOĞAÇHAN TOYGAR UKD1101Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 10.0-3.3
KILIÇ DORUK EFE1408...962 21.03
ENGİNARLAR DORA GÖKÇE1318...1316 31.023.1
KOSTAK EMRE1318...1342 40.0-6
KAYA ANIL EFE2124...1395 50.0-4.5
ALTAY SÜMER SİNAN1307...1002 61.010.8
ÖZGÜR ORHAN1088...1190 70.0-11.4
Soyad AdDEMİRTAŞ EMİR UKD1000Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ALİ ALPER3246...1311 10.0-4.2
MAKASKESEN BATU4873...827 20.50
TANRIVERDİ ALİ2712...827 30.0-3
TİRYAKİOĞLU ALP5491...827 41.03
ÖZDEMİR ÇELİK1125...827 51.03
AKAY DERİN2177...1107 60.0-10.5
PARLAKYILDIZ ALİ HAZAR4419...827 70.50
Soyad AdYILDIRIM BERK UKD1339Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMRÜKÇÜ POYRAZ1080...1029 11.02.5
ÇELİK BURAK OSMAN3492...1029 21.02.5
ERYILMAZ EMRE5078...1628 30.0-4
GÜRLEK YUNUS4857...1140 40.0-19
Soyad AdYILMAZ SARP UKD1049Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLKER DORUK2327...1458 10.0-3.3
YAYMAN ÇAĞAN1422...962 21.03
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 30.0-9.6
ENGİNARLAR DORA GÖKÇE1318...1316 40.59.6
BATMAN MERT1287...1113 51.017.7
ÖZDEMİR KUTAY1258...1172 60.0-9.9
DÖNMEZ METEHAN1355...1168 70.54.8
Soyad AdKÜTÜK MEHMET AREL UKD1168Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKÇE SARP METE7025...888 10.0-3
HASIRCI DENİZ KUZEY3508...888 21.03
KILIÇ RECEP KAAN7090...1055 30.5-4.5
GENÇ YELİZ4617...1000 41.08.4
AĞGEZ ÇINAR1129...1000 51.08.4
KARA KUTSAL KUZEY4685...1341 60.0-8.1
ÖZYİĞİT MEHMET EMİR1474...1066 70.0-19.2
Soyad AdDENGİZ SERKAN UKD1028Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OMAR MAROUF ABDALLAH9963...1029 21.03
KAPROL DORUK1006...1275 30.0-5.7
KILIÇ TEMUÇİN ATTİLLA1123...1029 41.03
AKDOĞAN UTKU1196...1225 50.0-7.5
GEZER EDİZ TAN1152...1029 60.0-3
ÖZTÜRK MELİK6494...1029 70.0-3
Soyad AdKARABACAK FURKAN UKD1081Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ KUZEY1213...1556 10.0-3.3
KORKMAZ EFE1119...962 20.0-3
GÜNGÖR CEMRE1385...962 31.03
KORTAN DENİZ2542...962 41.03
ÖZGÜR ORHAN1088...1190 51.019.5
KURU BERKAY GÖKTUĞ1293...1288 60.0-6.9
KOCATAŞ YİĞİT4093...1140 70.0-12.6
Soyad AdHANEDAR EMİR UKD1079Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARASAKAL DENİZ5302...1553 10.0-3.3
YARDIMCI TUĞRA TAHA1209...962 21.03
TUTAN ALİ3400...1311 30.0-6.3
GÜVENDİREN BEDİRHAN3873...962 41.03
GÖZE LİYA1187...1238 50.0-8.7
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...962 61.03
ÇINAR VOLKAN3101...1138 70.0-12.6
Soyad AdYAMALI OSMAN EMRE UKD1112Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİRZA EFE1110...1444 10.0-3.6
ÇAKIR KAAN1209...1009 21.010.8
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...962 31.03
ÖZDER METE1291...1357 40.0-6
KATMER AHMET MİRAÇ1200...1014 51.011.1
GÖZE LİYA1187...1238 60.0-9.9
DİNCOGLU ONUR4438...1234 70.0-9.9
Soyad AdTÜZER EKMEL MERT UKD1060Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇINKAYA EFE1435...1608 10.0-3.3
KAÇMAZ EMİR TAHA3059...888 21.03
ACATEKİN ADA5147...1321 31.024.6
YİĞİT ZEYNEP NAZ1990...1157 41.018.9
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 50.0-6.3
UMUR OZAN2863...1149 60.0-11.4
SEVİM ALPEREN4191...1137 70.0-11.7
Soyad AdARSLAN ALP ONAT UKD1126Toplam UKD Değişimi-38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİRZA EFE1110...1444 20.0-3.9
MUTLU KAAN SARP1186...962 30.0-3
KATMER AHMET MİRAÇ1200...1014 40.0-19.5
GÜVENDİREN BEDİRHAN3873...962 51.03
AÇIKALIN SİNAN1265...1044 60.0-18.3
ORAK ARAL TUNA4192...962 71.03
Soyad AdMERT ONUR EFE UKD1063Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
JALİLZADA OMER9911...1676 10.0-3.3
KAYA METE1617...888 20.0-3
OKUT FATİH3794...888 31.03
KAYAN DENİZ1432...888 41.03
KÜT ONUR EGE2669...1149 51.018.6
YİĞİT ZEYNEP NAZ1990...1157 60.0-11.1
KARPUZOĞLU YUSUF EREN4103...1140 70.0-11.7
Soyad AdNALBAŞ OSMAN EFE UKD1075Toplam UKD Değişimi-23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN EFE DENİZ1879...1516 10.0-3.3
GÜZEL ALİHAN1108...962 21.03
OKTAR TİBER1120...1254 30.0-8.1
SAVUR AHMET OZAN1282...962 41.03
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 50.0-10.5
ÖZGÜR ORHAN1088...1190 60.0-10.2
KORKMAZ EFE1119...962 71.03
Soyad AdBULUT İREM NUR UKD1343Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRKAYA ATABERK1306...1379 10.0-11.25
Soyad AdDOĞAN FULYA UKD1089Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COLAK DEMİR1434...1602 10.0-3.3
GÜNGÖR CEMRE1385...962 21.03
KURU BERKAY GÖKTUĞ1293...1288 30.0-7.2
KORKMAZ MERT1052...962 41.03
SEVİN DORUK1288...1251 50.0-8.7
TAŞAR MERT1250...962 61.03
ÇIKINOĞLU EMİR1093...1146 70.0-12.6
Soyad AdKAYA YUNUS UKD1113Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİL OZAN6457...974 10.0-3
Soyad AdÇAKIN DENİZ UKD1124Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ALİ KAĞAN5572...888 11.03
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 20.0-8.7
AKYÜZ YİĞİT SARP1321...888 31.03
KIRAY ONAT4927...1324 40.0-7.2
ERDEM TUNA1412...1014 51.010.5
SOYER DENİZ4875...1256 60.0-9.6
ŞENSÖZ