EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okul Sporları İl Birinciliği III. Bölge Grubu Satranç Turnuvası / 18.01.2018 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULSAMET ÇEKEN1867...113601.02.2018
AHMET BİLAL KOYUNCU1445...105001.02.2018
AHMET FURKAN İSHAKOĞLU4640...108001.02.2018
ALİ BOZYİĞİT2927...103801.02.2018
ALP ÖZGÜN KAYA3114...107501.02.2018
ALPER EREN1239...118301.02.2018
ARAS SARAL1092...101801.02.2018
ARCA ŞAHİN2327...100101.02.2018
ARDA TÜRELİ3785...134901.02.2018
AYBARS KÜÇÜKİNCE4625...103001.02.2018
AZRA NİSA OLGAÇ4479...128001.02.2018
BARAN KARAASLAN2366...102701.02.2018
BARAN ÖZTÜRK1988...114901.02.2018
BERKAY ULUSOY4483...115901.02.2018
BERKE ENGİN1974...118501.02.2018
BİLAL HAMZA TAŞDEMİR5353...118201.02.2018
BORA İŞCAN3204...125201.02.2018
BORA MİRHAN BARAKÇİN1916...123201.02.2018
CAN AYHAN GÜLGÜN1623...102101.02.2018
CAN ÖZDOĞAN1174...120901.02.2018
CANAY ÇAĞLA ÇELİK5419...104601.02.2018
CEVDET BOZYİĞİT2953...108701.02.2018
DEFNE SEVİNÇ5400...108901.02.2018
DEMİR MUTLU4538...103101.02.2018
DENİZ KULOĞLU2056...102601.02.2018
DOĞUKAN ALKAN2965...103901.02.2018
DORUK ÇOKÇETİN3671...108801.02.2018
ECRİN NUR SÜTLÜ4461...103501.02.2018
EFE AKANSEL4091...104601.02.2018
EFE DEMİRAL3515...114301.02.2018
EFE ESMER2596...121001.02.2018
EFE TUBAN1344...106101.02.2018
EGE AHMET4940...113501.02.2018
EGE OKTAY2540...104701.02.2018
EGE OZAN ÖZGİRGİN1836...104501.02.2018
ELİFNAZ YOLDAŞ1020...103401.02.2018
EMİR BALTA4013...100201.02.2018
EMİR ÖZ1623...112501.02.2018
EMİRCAN KORKMAZ5111...108001.02.2018
EMRE CENGİZ1047...100101.02.2018
EMRE OLGUN6624...107401.02.2018
EMRULLAH ALBAYRAK5289...108401.02.2018
ENES EMRE GÜLLÜK1165...106901.02.2018
ENES TOKDEMİR1867...120301.02.2018
ERAY ZEBEK3682...100401.02.2018
ERTUĞRUL FARUK PİŞKİN2050...111301.02.2018
ESMA ÇİZGİCİ1100...112901.02.2018
FATMA SENA YILDIZ5109...103601.02.2018
FERHAT BEYAZDAĞ1455...117201.02.2018
FURKAN ÇEVİK1875...101501.02.2018
FURKAN GÖÇMEN3776...110801.02.2018
GÖKTUĞ ÇERÇİ1274...106801.02.2018
HALİL İBRAHİM NARİN3458...103901.02.2018
HASAN EREN SOLMAZ1890...112301.02.2018
HASAN KESİMOĞLU3537...115401.02.2018
HASAN MUTLU5370...100901.02.2018
İLKER HASAN SEKMAN3669...106801.02.2018
KAAN DOĞAN2791...101101.02.2018
KAZIM KIZILTAŞ3570...103101.02.2018
KÜBRA HULAKU2069...115401.02.2018
MEHMET ALPER YAVUZ5339...111801.02.2018
MEHMET EMİN ARSLAN1142...134201.02.2018
MEHMETHAN VURAL2026...122601.02.2018
MERT KAYRAN3875...103001.02.2018
MERT NAZİR AYDEN4145...135901.02.2018
MERT SALİH ÇALIŞICI1903...100301.02.2018
MERT TANIR5457...113001.02.2018
MERVE ÖRGÜN2032...101201.02.2018
MİRAY YASİR ÇALKA5870...100101.02.2018
MUHAMMED ENES BİRİŞİK4327...106901.02.2018
MUHAMMED KEREM AKGÜL1487...119501.02.2018
MUHAMMED MANSUR ÇERİK2470...137201.02.2018
MUHAMMED MEMDUH SAKALLI1299...107101.02.2018
MUSTAFA ÖZTÜRK2185...110101.02.2018
MUZAFFER UTKU GENÇAY3320...118001.02.2018
ONUR TAHA IŞIK3072...119501.02.2018
OSMAN TONYALI4321...118501.02.2018
OZAN ALTUN4579...106301.02.2018
OZAN DENİZ AYGÖRMEZ1468...143601.02.2018
ÖMER BAĞLI3282...125201.02.2018
ÖMER FARUK İLİ3143...103401.02.2018
ÖMER FARUK YILDIZ4910...114401.02.2018
ÖZLEM KIRMIZI1436...128701.02.2018
REYYAN BENGÜ GÜVEN6380...111901.02.2018
SAMET ÖZKANLI1349...125701.02.2018
SERAN DEMİR YILMAZ1121...101201.02.2018
SUDENUR ÇOLAK5261...116901.02.2018
SÜMEYYE BEKE5575...110701.02.2018
TARIK MERT AYDİN3471...114401.02.2018
TUNAHAN PAKDİL1091...102001.02.2018
UMUT AKBAŞ2333...130501.02.2018
UMUT DALGIÇ3202...111501.02.2018
UTKU KIBRIS3908...108201.02.2018
UYGAR ATİLLA ARGUN5662...103001.02.2018
VEDAT ÇAKMAK1176...115501.02.2018
VELİ CAN AYÇİÇEK1058...131301.02.2018
VOLKAN ADİKTİLİ2000...106201.02.2018
YAĞIZ YALINKILIÇ2403...138601.02.2018
YAĞIZHAN ŞAHİN2347...103101.02.2018
YAMAN ÖKSÜZ4765...106501.02.2018
YUSUF İLBAN2282...119301.02.2018
YUSUF ÖZCAN6184...115001.02.2018
ZEYNEP AYDIN1293...116501.02.2018
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ADİKTİLİ VOLKAN2000...10626
AHMET EGE4940...11256
AKANSEL EFE4091...10466
AKBAŞ UMUT2333...13056
AKDOĞAN DEMET1415...12393
AKGÜL MUHAMMED KEREM1487...11956
AKKAM OMAR2389...10833
AKTÜRK EMİRCAN5264...12053
ALBAYRAK EMRULLAH5289...10846
ALKAN DOĞUKAN2965...10396
ALTUN OZAN4579...10636
ARGUN UYGAR ATİLLA5662...10315
ARSLAN MEHMET EMİN1142...13426
AYÇİÇEK VELİ CAN1058...13136
AYDEN MERT NAZİR4145...13595
AYDIN ZEYNEP1293...12375
AYDİN TARIK MERT3471...10396
AYGÖRMEZ OZAN DENİZ1468...14366
AYSELİ SERRA1058...11944
AYVACI TAHACAN UFUK5581...11043
BAĞLI ÖMER3282...13956
BALTA EMİR4013...10026
BARAKÇİN BORA MİRHAN1916...12326
BEKE SÜMEYYE5575...10836
BEYAZDAĞ FERHAT1455...12066
BİRDAL EFE ALİ3189...10183
BİRİŞİK MUHAMMED ENES4327...10695
BİRKAN ZEYNEP NEVRA1643...11624
BİROL ADA ÇAĞAN5129...10864
BOLAT DANİEL9999...11044
BORAN EREN3239...10313
BOZYİĞİT ALİ2927...10385
BOZYİĞİT CEVDET2953...10875
BURÇ CÜNEYT1668...10634
CAN DORUK1253...10233
CENGİZ EMRE1047...10015
ÇAKMAK VEDAT1176...11556
ÇALIŞICI MERT SALİH1903...10036
ÇALKA MİRAY YASİR5870...10016
ÇEKEN ABDULSAMET1867...11366
ÇELİK CANAY ÇAĞLA5419...10466
ÇERÇİ GÖKTUĞ1274...10686
ÇERİK MUHAMMED MANSUR2470...13726
ÇETİN RAMAZAN1975...11074
ÇEVİK FURKAN1875...10193
ÇİZGİCİ ESMA1100...11942
ÇOKÇETİN DORUK3671...10946
ÇOLAK SUDENUR5261...11696
DALGIÇ UMUT3202...11525
DEMİRAL EFE3515...11486
DOĞAN KAAN2791...10116
ENGİN BERKE1974...12246
ERCAN OĞUZHAN ŞERAFETTİN7544...10454
EREN ALPER1239...11344
ESMER EFE2596...12106
GENÇAY MUZAFFER UTKU3320...12135
GÖÇMEN FURKAN3776...11085
GÜLGÜN CAN AYHAN1623...10216
GÜLLÜK ENES EMRE1165...10696
GÜR ÖMER HİLMİ2377...10813
GÜVEN REYYAN BENGÜ6380...12184
GÜZEL ALİ CAN1152...13064
HULAKU KÜBRA2069...11545
IŞIK ONUR TAHA3072...11955
İLBAN YUSUF2282...11935
İLİ ÖMER FARUK3143...10346
İNEL ECE3621...11124
İSHAKOĞLU AHMET FURKAN4640...10776
İŞCAN BORA3204...12525
KAHRIMAN NUR ÇAĞLA5191...11204
KARAASLAN BARAN2366...10276
KARACA ENES2370...11074
KARACADAĞ MURAT KAAN1117...10233
KARAMAN KUZEY4437...10243
KAVAK DENİZ2177...10083
KAYA ALP ÖZGÜN3114...10756
KAYRAN MERT3875...10305
KESİMOĞLU HASAN3537...11545
KIBRIS UTKU3908...10826
KILIÇ FURKAN1130...11914
KILINÇ EDANUR4158...12344
KIRMIZI ÖZLEM1436...12875
KIZILTAŞ KAZIM3570...10316
KORKMAZ EMİRCAN5111...10806
KORUCU VEYSEL3754...10014
KOYUNCU AHMET BİLAL1445...10506
KULOĞLU DENİZ2056...10266
KÜÇÜKİNCE AYBARS4625...10306
MUTLU DEMİR4538...10315
MUTLU HASAN5370...10096
NARİN HALİL İBRAHİM3458...10396
OKTAY EGE2540...10475
OLGAÇ AZRA NİSA4479...12806
OLGUN EMRE6624...10746
ÖKSÜZ YAMAN4765...11073
ÖREN ARDA1082...13063
ÖRGÜN MERVE2032...10125
ÖZ EMİR1623...11256
ÖZCAN YUSUF6184...11216
ÖZDOĞAN CAN1174...12096
ÖZGİRGİN EGE OZAN1836...11003
ÖZKANLI SAMET1349...12576
ÖZSARIKAYA AHMET TAHA3370...10233
ÖZTÜRK BARAN1988...11496
ÖZTÜRK ENES1367...12804
ÖZTÜRK MUSTAFA2185...11016
PAKDİL TUNAHAN1091...10205
PAKKAN ZAFER3081...10304
PİŞKİN ERTUĞRUL FARUK2050...11136
SAKALLI MUHAMMED MEMDUH1299...10716
SARAL ARAS1092...10185
SEKMAN İLKER HASAN3669...10686
SEVİNÇ DEFNE5400...10895
SOLMAZ HASAN EREN1890...11236
SÜTLÜ ECRİN NUR4461...10246
ŞAHİN ARCA2327...10015
ŞAHİN YAĞIZHAN2347...10316
TANIR MERT5457...11305
TAŞ HASAN1834...14103
TAŞDEMİR BİLAL HAMZA5353...13775
TOKDEMİR ENES1867...12036
TONYALI OSMAN4321...11855
TUBAN EFE1344...10615
TÜRELİ ARDA3785...13496
ULUSOY BERKAY4483...11596
UMUT MUHAMMED SAİD4441...10404
UZUN İCLAL3335...11943
UZUNYOLCU İREM1486...11264
ÜNAL SENANUR5031...10363
ÜNLÜ AÇELYA1087...10564
VURAL MEHMETHAN2026...12266
YALINKILIÇ YAĞIZ2403...13866
YAVUZ ALİ3622...13893
YAVUZ MEHMET ALPER5339...11446
YAVUZ MUHAMMED1128...10484
YEŞİLÜRDÜ FİLİZ BEGÜM3952...13193
YILDIZ FATMA SENA5109...10365
YILDIZ ÖMER FARUK4910...11446
YILMAZ EMİRHAN3314...10313
YILMAZ SERAN DEMİR1121...10125
YOLDAŞ ELİFNAZ1020...10346
YONCA UMUT5395...10304
ZEBEK ERAY3682...10046

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdÇELİK ZÜMRA UKD1103Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN METEHAN4945...906 11.03
ÇANKAYA UTKU1396...1097 20.0-15.3
MİRZA EFE1110...1444 30.0-3.6
TAŞKIRAN ATTİLA ASRIN1220...906 41.03
PİLAVCI DENİZ PİYA3569...1121 51.015.9
CİVELEKHAN EFE2789...1035 61.012.3
Soyad AdÇANKAYA UTKU UKD1097Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANAT ARDA2528...906 11.03
ÇELİK ZÜMRA3131...1103 21.015.3
AYDIN ÖZGÜR4761...906 31.03
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 40.0-11.4
SİVRİ ARDA1171...906 51.03
KOCATÜRK İSMAİL ASAF1361...906 61.03
Soyad AdMETİN UMUT ARDA UKD1227Toplam UKD Değişimi40.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSEOĞLU KUZEY1162...1066 11.08.7
GÜNEY ARİF TAHA5303...1143 21.011.4
POYRAZ GÖKDENİZ3011...1161 31.012.3
YALÇIN KEREM5440...1143 41.011.4
MİRZA EMRE1292...1268 50.0-13.2
LAÇİN ARAS2804...1099 61.09.9
Soyad AdBİLMİŞ MERT UKD1317Toplam UKD Değişimi27.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇETİN YAVUZ4292...837 11.02.5
BİNGÖL ÇINAR2265...1096 21.05.5
BAŞPINAR ELA5671...1355 30.0-11.25
BULUT BARIŞ5297...1018 41.03.75
YILDIRIM ALPEREN5659...1197 51.08.5
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1508 61.018.75
Soyad AdSUBAŞI BUĞRA EFE UKD1149Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESGİN EFE7327...837 11.03
YALÇIN KEREM5440...1143 20.0-15.3
İŞCAN BORA3204...837 31.03
ARSLAN ATAKAN3111...1113 40.0-16.5
İLDAN RÜZGAR ÇINAR5029...837 51.03
AKDOĞAN DENİZ3278...837 61.03
Soyad AdSARI AHMED YASİN UKD1017Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEY ARİF TAHA5303...1143 40.0-9.9
Soyad AdSEMİZ EMRE TUNA UKD1219Toplam UKD Değişimi36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZHAN EMİR CAN1028...931 11.03
KASSYMKHANULY ALİ9974...1148 21.012
ÇEVİK FURKAN1875...931 31.03
YAZICI ARDA HAZAR1009...1045 41.08.1
COŞKUN AHMET BATU1313...1023 51.07.5
BİKLİÇ ÖMER BURAK2069...931 61.03
Soyad AdŞİNİK YAĞMUR UKD1536Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...1028 11.02.75
MANDALI AHMET KAAN4481...1067 21.02.75
AKKAM ABDULHAMID2389...931 31.02.5
ERGÜN BARIŞ1112...931 41.02.5
AYDİN TARIK MERT3471...931 51.02.5
BİRİŞİK MUHAMMED ENES4327...931 61.02.5
Soyad AdDEMİRCAN MELEK YAĞMUR UKD1035Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN HAYRUNNİSA1376...815 10.0-3
DAĞDEVİREN BENGÜ1438...1039 31.015.3
ALTINTAŞ NEHİR2841...1000 41.013.5
ARIK BEYZA NUR1698...815 51.03
Soyad AdÖZDEMİR MUHAMMED FATİH UKD1163Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEKÖZCAN MUSTAFA FIRAT4475...914 11.03
KURNASAN İBRAHİM9926...914 21.03
ŞEN ÖMER FARUK4443...914 31.03
AKINCIOĞLU ANIL1827...1407 40.0-6
ÖZBALKAN EGE BORAY2368...1048 51.010.2
AKBAŞ DOĞAÇ BARLAS1307...1102 60.0-17.4
Soyad AdARSLAN BETÜL UKD1040Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AŞKAR NÜPELDA2136...839 11.03
AYDIN SELİN1696...1053 21.015.6
ERİŞ GÜLÜM4001...1008 30.0-16.2
GÜRLER ZEYNEP2224...839 41.03
Soyad AdTERZİ ZAHİT EREN UKD1325Toplam UKD Değişimi6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZEYBEK İLYAS1797...1000 11.03.25
TARHAN ADAR1656...1733 20.0-2.75
AKIN CAN1157...1079 31.04.75
BÜYÜKBAYRAM ALP1226...1015 41.03.5
ERTÜRK NEHİR4600...1277 50.5-1.75
TUTAN ALİ3400...1311 60.5-0.5
Soyad AdBÜYÜKBAYRAM ARDA UKD1068Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KISTAK HAKKI UMUT1389...906 21.03
HASIRCI DAMLA3025...906 31.03
POLAT GÖKAY2576...906 41.03
DEĞİRMENCİ KORAY1097...906 51.03
SARI EGE2486...1022 60.0-16.8
Soyad AdUSLU UMUT TOPRAK UKD1018Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBEK EGE5046...1473 10.0-3.3
ÖZSANDIKCI TALHA ŞEVKİ3443...837 21.03
DEMİRÇAPAR ATEŞ3058...1054 30.0-13.5
TANIR KEREM5416...837 40.50
BULUT BARIŞ5297...1018 50.0-15
TANER ALP TÜRK İLTER3645...837 61.03
Soyad AdERDÖNMEZ HAMZA UKD1049Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANCA EMİR BOTAN5551...837 11.03
ÇINAR MEHMET RAUF5067...1048 31.015
ÖZÇELİK BORA3149...1116 40.0-12.3
MODACI MUSTAFA AYAZ1973...1061 51.015.6
KAYALI YAŞAR EGE3941...1152 60.0-10.8
Soyad AdBAL EFE ARDA UKD1070Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKUT HÜSEYİN BERK1421...837 11.03
YILMAZ EFE YAĞIZ2487...1330 20.0-5.4
ÖZEGEN BERAT EKİN4761...837 31.03
KATIRCI ERK UZAY4721...1365 40.0-4.5
TAŞ ENES İHSAN4847...837 50.50
BAŞPINAR ELA5671...1355 60.0-4.8
Soyad AdÜZÜMCÜ AHMET UTKU UKD2134Toplam UKD Değişimi7.35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRİŞİK MUHAMMED ENES4327...931 11.01.5
EHLİ EREN1280...1053 21.01.65
KARAHAN YİĞİT TAHA1265...1375 31.01.65
GÜLMEZ GİRAY KAĞAN2938...1414 41.01.65
CAN IŞIK1050...2097 50.5-0.75
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 61.01.65
Soyad AdTUTAV KORAY UKD1201Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKARCA ÜMİT BARAN1385...1086 11.010.2
ÖRGÜN MERVE2032...931 21.03
CAN IŞIL1050...1792 30.0-3.3
AKÇAY AHMET EFE2426...1245 51.016.8
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1380 60.56.9
Soyad AdMETE EMİRHAN UKD1045Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ENES TALHA5376...931 11.03
YALINKILIÇ YAĞIZ2403...931 20.0-3
TERGAN YUSUF ERDEM1097...931 51.03
BAYRAKTAR ARDA1056...931 61.03
Soyad AdÖZBALKAN EGE BORAY UKD1048Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK VEDAT1176...914 11.03
KULOĞLU DENİZ2056...914 20.50
HOCAOĞLU MUSTAFA FURKAN1485...914 31.03
BAĞLI ÖMER3282...914 40.0-3
ÖZDEMİR MUHAMMED FATİH2946...1163 50.0-10.2
AKINCIOĞLU ANIL1827...1407 60.0-3.3
Soyad AdBİRGÜL DOĞAN DEMİR UKD1170Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN EREN HARUN4111...906 11.03
TAMCAHAN EFE2875...1089 20.5-3.3
SEVİN DORUK1288...1251 30.0-11.7
PİLAVCI DENİZ PİYA3569...1121 41.012.9
MİRZA EFE1110...1444 50.0-5.1
Soyad AdÖZKURT ARDA UKD1399Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFÇİ KAYA1329...1000 11.02.75
DİRİKMAN ARDA1259...1252 21.07.5
KARSAN ADİL TUNA1171...1621 30.0-5.5
ERTÜRK NEHİR4600...1277 41.08.25
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1493 50.0-9.25
MORGÜN BORAN1271...1400 60.0-12.5
Soyad AdGÖLGESİZDAL ALPEREN UKD1137Toplam UKD Değişimi-36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGİRGİN EGE OZAN1836...906 10.0-3
ÖZDOĞAN CAN1174...906 20.0-3
SAZLI TAN3206...1159 30.0-14.1
DEMİR HÜSEYİN1544...906 41.03
YAVUZ MUHAMMED1128...906 50.0-3
KURT AHMET EMRE2844...1118 60.0-15.9
Soyad AdÇALIŞKAN ALP UKD1323Toplam UKD Değişimi6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MACAR EFE BARTU4827...837 11.02.5
DEMİRÇAPAR ATEŞ3058...1054 21.04.25
AKYÜREK SARP KUANT2836...1274 31.010.75
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1508 40.0-6.5
BOZKIR ÖMER2246...1235 51.09.5
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 60.0-13.75
Soyad AdLAÇİN ARAS UKD1099Toplam UKD Değişimi38.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZYİĞİT ALİ2927...837 11.03
YILDIRIM TUNÇ4548...837 21.03
KULAK DORUK4771...1203 30.54.2
KÜÇÜKGEZİCİ BAŞAR5136...1251 41.021
GÜNEY ARİF TAHA5303...1143 51.016.8
METİN UMUT ARDA3214...1227 60.0-9.9
Soyad AdÜNÜVAR KAAN UKD1324Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCANER BİLGE KAAN2157...837 11.02.5
BAŞPINAR ELA5671...1355 20.51
BOZYİĞİT CEVDET2953...837 31.02.5
ÖZBEK EGE5046...1473 40.0-7.5
ÖZEGEN BERAT EKİN4761...837 51.02.5
KAYA UMUT4654...1137 61.06.5
Soyad AdASLAN ROZA UKD1365Toplam UKD Değişimi26.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDOĞAN İLAYDA4359...849 11.02.5
TIRPAN CEREN3922...1015 21.02.75
TUBAY ELİF SUDE4891...1267 31.09.25
BATUM GÜNEŞ4568...1182 41.06.5
YILDIRIM ELİF5679...1030 51.03
KARADAĞ ZEYNEP4435...849 61.02.5
Soyad AdALTUNBAŞ MEHMET EMİN UKD1279Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNCAY EFE2243...1104 10.0-21.9
ÇELİK EREN1043...931 41.03
ÖZPAK ATAKAN4361...1063 51.06.6
AKÇAY AHMET EFE2426...1245 60.5-1.5
Soyad AdGÜLPINAR GÖKTUĞ UKD1039Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YOLDAŞ ELİFNAZ1020...931 10.0-3
ALACACI MEHMET FATİH1578...931 21.03
CEYLAN BEKİR1143...931 31.03
ÇEBİ OZAN1404...931 41.03
HARUN FURKAN1034...1089 51.017.1
IŞIK ABDÜLSAMED3591...931 61.03
Soyad AdZENGİN İSRA UKD1154Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALİ SUDENAZ1202...815 21.03
GÜVEN REYYAN BENGÜ6380...815 30.50
YILDIRIM DOĞA1068...1043 41.010.5
KAZAR DUHA1404...1087 51.012.3
Soyad AdSARIKAVAK SERDAR İHSAN UKD1794Toplam UKD Değişimi12.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLMAZ HASAN EREN1890...914 11.02
ŞAHİN YAĞIZHAN2347...914 21.02
DOYURAN BARBAROS2281...1080 31.02.2
PİŞKİN ERTUĞRUL FARUK2050...914 41.02
METİN ENİS2642...1254 51.02.2
DİNCER UMUT MUSTAFA1944...914 61.02
Soyad AdGÜLÇEKEN MERVE UKD1064Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRLER ZEYNEP2224...839 11.03
ERİŞ GÜLÜM4001...1008 20.5-2.4
KILINÇ EDANUR4158...839 30.50
GÜNEŞ ESİN4638...839 40.50
DİNÇ GAMZE5040...839 50.0-3
Soyad AdTAMCAHAN EFE UKD1089Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİVRİ ARDA1171...906 11.03
BİRGÜL DOĞAN DEMİR1313...1170 20.53.3
AYDOĞAN ÇINAR3478...906 31.03
KOCATÜRK İSMAİL ASAF1361...906 41.03
ÇANKAYA KAAN ATA3375...1079 51.014.7
TEKNE ALİ MEHMET1287...1182 60.0-11.1
Soyad AdDEMİRCİ DURU UKD1122Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOZLU TUANA ZEYNEP3895...794 11.03
PINARBAŞLI ESİN3493...794 21.03
ALÇİÇEK BERİT ŞEYMA3306...1136 30.0-14.4
CENGİZ ELİFSU4240...794 51.03
Soyad AdYEŞİLGÜL BERK UKD1228Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALNIZOĞLU METİN EFE4930...837 11.03
ALTUN HÜSEYİN7020...1078 21.09
ESER EMİN KAAN4502...1198 30.0-16.2
ABDOLLAHI NIMA3754...837 41.03
MİRZA DEMİR3742...837 51.03
DİRİK MEHMET EGE4100...1303 61.018
Soyad AdYILMAZ EFE YAĞIZ UKD1330Toplam UKD Değişimi-24.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA BULUT2463...837 11.02.5
BAL EFE ARDA2616...1070 21.04.5
ERDAL ERSİN2139...837 31.02.5
IŞIK TUNA4123...1149 40.0-18.5
KAYA SELMAN GÜVEN6560...1027 51.03.5
EMREN DENİZ4025...1121 60.0-19.25
Soyad AdKAĞAN DORUK UKD1000Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ SEMİH KAYRA2709...837 11.03
NARLI ADNAN BURAK4696...837 21.03
KIZILCI BARAN ÖZGÜR3343...837 30.50
MODACI MUSTAFA AYAZ1973...1061 40.0-12.6
KAVAK DENİZ2177...837 51.03
KULAK DORUK4771...1203 60.0-7.2
Soyad AdGÜNEŞ YİĞİT UKD1183Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN YUSUF MERT1039...1528 10.0-3.3
YILMAZ SERAN DEMİR1121...931 20.50
AKÇAY AHMET EFE2426...1245 30.0-12.3
AYÇİÇEK VELİ CAN1058...931 50.0-3
Soyad AdCOŞKUN AHMET BATU UKD1023Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN UFUK1127...931 11.03
KILIÇ FURKAN1130...931 20.0-3
ARSLAN MUSTAFA EFE1034...1273 30.0-5.7
SEMİZ EMRE TUNA1078...1219 50.0-7.5
AŞIK TOPRAK1089...931 61.03
Soyad AdŞAKAR UTKU DEHA UKD1072Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYÇİÇEK VELİ CAN1058...931 11.03
YURDAKONAR ECE4803...1236 20.0-8.4
AKMAN EYÜP TALHA1384...931 41.03
BİCAL TAHA FURKAN1214...1058 50.0-15.6
DEMİRAL EFE3515...931 60.50
Soyad AdÜNLÜ ALPEREN UKD1052Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEĞİRMENCİ KEREM1456...1461 10.0-3.3
KARKAÇ YAVUZ1661...914 21.03
KILIÇ AHMET1802...914 41.03
ABACI ERTUĞRUL4990...1086 50.0-13.5
YILMAZ OLCAY2156...914 61.03
Soyad AdKURNAZ AHMET UKD1141Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLLÜK ENES EMRE1165...914 10.0-3
TAYYAN ERSİN4723...914 21.03
YÜKSEKÖZCAN MUSTAFA FIRAT4475...914 31.03
ŞEN ÖMER FARUK4443...914 41.03
YILMAZ BERK2018...914 51.03
DESTANOĞLU BİROL1541...914 61.03
Soyad AdDOĞAN TALHA YİĞİT UKD1493Toplam UKD Değişimi30.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBAHÇECİ SEMİH1273...1051 11.02.75
ALYANAK AKAY3450...1300 21.06.25
ERTÜRK NEHİR4600...1277 31.05.5
ALTUNÇANAK METİN MERT2486...906 41.02.5
ÖZKURT ARDA1146...1399 51.09.25
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 60.54
Soyad AdCAN SALİH KEREM UKD1206Toplam UKD Değişimi-26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENER KUTAY1354...906 11.03
ÖZKAR YİĞİT ATILIM2869...906 21.03
SİLAHTAROĞLU YENİLMEZ OĞUZ3211...1033 30.0-21.9
İBİŞ FATİH ALPEREN1118...1099 41.010.5
ÖZCAN TAYLAN3103...1123 50.0-18.3
TONYALI OSMAN4321...906 60.0-3
Soyad AdDALGIÇ MUHAMMET YİĞİT UKD1001Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKEN MEHMET KEREM2640...906 11.03
BÖCEKOĞLU ARMAN BURÇ2975...1205 20.0-7.2
KARASU MUHAMMET ENES2462...906 31.03
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1139 40.0-9.3
ACAR İBRAHİM SAMET3501...1184 60.0-7.8
Soyad AdKARADAĞ EREN UKD1000Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANCI BARIŞ EMRE1663...1342 10.0-3.6
KALAYLI ALP EREN2825...837 21.03
BAL TUNA2013...1070 30.0-12
DEMİRBAĞ MAKBULE4901...837 41.03
BAYRAM EGE1412...1061 51.017.4
ALTUN HÜSEYİN7020...1078 60.0-11.7
Soyad AdAKYÜREK SARP KUANT UKD1274Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ ÖMER4996...837 11.03
IŞIK TUNA4123...1149 21.09.9
ÇALIŞKAN ALP2368...1323 30.0-12.9
SALALI ERHAN1391...1081 41.07.5
ALTUN HASAN7020...1181 51.011.1
DEMİRHAN SELİM4758...1216 60.5-2.4
Soyad AdKÜÇÜKGEZİCİ BAŞAR UKD1251Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜCEL CEM4713...837 11.03
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 20.5-3.6
KARAHAN AZİZ BUĞRA3155...837 31.03
LAÇİN ARAS2804...1099 40.0-21
İŞCAN BORA3204...837 50.0-3
KARABAY POYRAZ3699...837 61.03
Soyad AdTOYGAR AZRA DURU UKD1083Toplam UKD Değişimi53.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLANER İREM3895...849 11.03
NAR SEVDE NAZLI2132...849 21.03
CANDER LALE ZÜMRA5074...1029 31.012.6
ŞENER CEMRE2372...1058 41.014.1
DEMİR LAMİA1894...1150 51.017.7
KESKİNER İDA3577...849 61.03
Soyad AdBULUT EGEMEN UKD1012Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKMAN EYÜP TALHA1384...931 11.03
YURTKURAN ALP TUNA1733...931 21.03
ÖZTÜRK BARAN1988...931 30.0-3
HARUN FURKAN1034...1089 41.018.3
YAVUZ ERCAN5518...931 51.03
ARSLAN SENA2581...1223 60.0-6.9
Soyad AdNAZRULLAH ŞHUHAİBULLAH UKD1158Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ROHAT1834...931 11.03
CAN IŞIL1050...1792 20.0-3.3
AKARCA ÜMİT BARAN1385...1086 31.012
AKÇAY AHMET EFE2426...1245 40.0-11.4
ÜSTÜNER ARDA1708...1019 51.09.3
KIRANLIOĞLU EMİR CEM1076...1073 61.011.4
Soyad AdTURGUT DOĞAN MERT UKD1086Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM UMUT6500...914 11.03
AKBAŞ UMUT2333...914 20.0-3
ŞENSOY MELİSA3246...1080 31.014.7
YILMAZ OLCAY2156...914 41.03
ERCAN OĞUZHAN ŞERAFETTİN7544...914 51.03
KARAASLAN BARAN2366...914 61.03
Soyad AdGÜLÇEKEN SÜMEYYE UKD1588Toplam UKD Değişimi14.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN AZRA3780...1027 11.02.75
KARAYER DEVRİM2610...1312 21.04.25
TAŞ BÜŞRA4694...839 31.02.5
AYDIN SELİN1696...1053 41.02.75
KAHRIMAN NUR ÇAĞLA5191...839 51.02.5
Soyad AdKOTAN EMİRHAN ASAF UKD1139Toplam UKD Değişimi-32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRCIOĞLU CAN3668...906 11.03
GÖKER AHMET5394...1222 20.0-11.7
AYDOĞDU ELİF NUR2342...1053 30.0-18.6
DALGIÇ MUHAMMET YİĞİT1170...1001 41.09.3
MERAL ALİ HAKAN1404...1152 50.0-14.4
AKGÖL CANBERK1219...906 60.50
Soyad AdALÇİÇEK BERİT ŞEYMA UKD1136Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PINARBAŞLI ESİN3493...794 11.03
CENGİZ ELİFSU4240...794 21.03
DEMİRCİ DURU5015...1122 31.014.4
TOZLU TUANA ZEYNEP3895...794 41.03
Soyad AdŞEYBAN RÜYA UKD1007Toplam UKD Değişimi36.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN EMRE4246...837 11.03
ÖZTÜRK ENES1367...837 20.0-3
CANAN ÖMER ARAT5002...1050 31.016.8
ŞEKERCİ ŞAFAK1562...837 51.03
ÖZDEMİR ÖMER KAAN2692...1055 61.017.1
Soyad AdDİRİK MEHMET EGE UKD1303Toplam UKD Değişimi-22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM ÇINAR2943...837 11.02.5
TANER BORA4928...837 21.02.5
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1150 30.5-5
DEMİR DORUK3743...1092 41.05.75
ÖZDOĞAN CAN2858...1293 50.0-12.75
YEŞİLGÜL BERK4503...1228 60.0-15
Soyad AdCAN YİĞİT UKD1079Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ ENES İHSAN4847...837 11.03
ÖZEGEN BERAT EKİN4761...837 21.03
KOÇ MEHMET SEMİH3044...837 31.03
ÖZTÜRK FERİZ MURAD5081...837 41.03
KAYA UMUT4654...1137 50.0-12.6
ERDAL ERSİN2139...837 61.03
Soyad AdDUMAN MELİH UKD1338Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEVİK FURKAN1875...931 11.02.5
AYDIN MERT1882...1199 21.07.75
DERVİŞ YUSUF EREN1275...1018 31.03.25
KASSYMKHANULY ALİ9974...1148 40.5-6.25
ARSLAN MUSTAFA EFE1034...1273 50.0-14.75
CENGİZ EMRE1047...931 61.02.5
Soyad AdMANDALI AHMET KAAN UKD1067Toplam UKD Değişimi-21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 10.0-3.3
ŞİNİK YAĞMUR1048...1536 20.0-3.3
İLİ ÖMER FARUK3143...931 30.0-3
DEMİR ROHAT1834...931 40.50
ERGÜN BARIŞ1112...931 51.03
ALTINTAŞ BARIŞ1049...1077 60.0-14.7
Soyad AdGÜNER YAĞMUR UKD1016Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADALI ÖMER1185...931 10.0-3
TAŞ HASAN1834...931 20.0-3
YURTKURAN ALP TUNA1733...931 30.0-3
Soyad AdKAZAR NİHAN UKD1036Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKINCIOĞLU ANIL1827...1407 10.0-3.3
ÖZ EMİR1623...914 20.0-3
İLHAN MELİH1425...914 41.03
KARAKAŞ FURKAN1624...914 51.03
ÇAKMAK BURAK3774...914 61.03
Soyad AdMETİN ENİS UKD1254Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜNBÜL BİRHAT1136...914 11.03
NUKAN BARIŞ TUNA1262...1803 20.0-3.3
KOÇ EMRE3421...914 31.03
ALAYLI YUSUF1471...1189 41.012.3
SARIKAVAK SERDAR İHSAN1053...1794 50.0-3.3
BAŞPINAR LARA5477...1660 60.0-3.3
Soyad AdÖZCAN TAYLAN UKD1123Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEĞİRMENCİ KORAY1097...906 11.03
KAPTANOĞLU BORA3790...1111 21.014.4
İBİŞ FATİH ALPEREN1118...1099 30.0-15.9
KAYA ALP ÖZGÜN3114...906 41.03
CAN SALİH KEREM1695...1206 51.018.3
SAY DENİZ1247...1496 60.0-3.3
Soyad AdBÖCEKOĞLU ARMAN BURÇ UKD1205Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEBİ OĞUZHAN3785...906 11.03
DALGIÇ MUHAMMET YİĞİT1170...1001 21.07.2
GÖKER AHMET5394...1222 31.015.6
GÜNDÜZ ÇAĞAN TAN2786...1242 40.0-13.5
AKINCI FATİH4885...1148 50.0-17.4
BOSTANCI EGEMEN5656...906 61.03
Soyad AdDİRİKMAN ARDA UKD1252Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜREL BATUHAN3942...906 11.03
ÖZKURT ARDA1146...1399 20.0-9
ARSLAN KEMAL ÖZGÜR1449...1284 31.016.2
ALKAN DOĞUKAN2965...906 41.03
KARSAN ADİL TUNA1171...1621 50.0-3.3
ÇOKÇETİN DORUK3671...906 61.03
Soyad AdÇALKA MUHAMMED MİRAÇ UKD1059Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN KEREM5440...1143 10.0-11.4
KESGİN EFE7327...837 21.03
GÜNEY ARİF TAHA5303...1143 30.0-11.4
GÜVEN ÖZKAN6587...837 41.03
YILDIRIM TUNÇ4548...837 51.03
KARAKUŞ KÖKSAL6636...837 61.03
Soyad AdKAYALI YAŞAR EGE UKD1152Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAHAN AZİZ BUĞRA3155...837 11.03
YILMAZER KEREM1391...837 21.03
YALÇIN KEREM5440...1143 31.014.7
KAYRAN MERT3875...837 41.03
KARAKUŞ KÖKSAL6636...837 50.50
ERDÖNMEZ HAMZA4446...1049 61.010.8
Soyad AdALTUN HÜSEYİN UKD1078Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BORA ZİYA FURKAN3562...837 11.03
YEŞİLGÜL BERK4503...1228 20.0-9
TANER BORA4928...837 31.03
YAMAN ÖMER FARUK4229...1129 40.0-12.9
BAYKAL ERTUĞRUL5641...1194 50.0-10.2
KARADAĞ EREN4578...1000 61.011.7
Soyad AdBATUM GÜNEŞ UKD1182Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AZİMİ LİNA9970...849 11.03
KARADAĞ ZEYNEP4435...849 21.03
YILDIRIM ELİF5679...1030 31.09
ASLAN ROZA1959...1365 40.0-7.8
TUBAY ELİF SUDE4891...1267 50.0-11.4
ÇELİK ASEL DURU1210...849 61.03
Soyad AdTAPAN ARDA UKD1570Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN ARDA1506...1080 11.02.75
DAL GÖKAY BARIŞ1076...1125 21.02.75
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 31.010.5
CAN IŞIK1050...2097 40.0-2.75
GÜLMEZ GİRAY KAĞAN2938...1414 50.5-5.25
ALP BATU1710...1420 60.0-17.5
Soyad AdÖZMEN EREN UKD1057Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYİT OĞUZHAN AYGÜN1849...931 11.03
ÜLKER CEREN1040...1340 20.0-4.8
ALEV DEMİR1008...931 51.03
Soyad AdADIGÜZEL TİMUÇİN UKD1485Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAASLAN BARAN2366...914 11.02.5
ÇERİK MUHAMMED MANSUR2470...914 20.0-2.5
ERCAN OĞUZHAN ŞERAFETTİN7544...914 31.02.5
BEYAZDAĞ FERHAT1455...914 40.0-2.5
ÇAKMAK VEDAT1176...914 50.0-2.5
SEKMAN İLKER HASAN3669...914 60.0-2.5
Soyad AdKARAYER DEVRİM UKD1312Toplam UKD Değişimi-17.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOK BERNA5992...839 11.02.5
GÜLÇEKEN SÜMEYYE4637...1588 20.0-4.25
TOPTEMİŞ ROZERİN1845...1083 31.05.25
TAŞ BÜŞRA4694...839 40.50
ŞEN AZRA3780...1027 50.0-21
Soyad AdŞENYÜZ KUTAY EMRE UKD1501Toplam UKD Değişimi19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOSTANCI EGEMEN5656...906 11.02.5
BÜYÜKBAYRAM ALP1226...1015 21.02.75
KALATAŞ ŞANT1258...906 31.02.5
SAKALLI MUHAMMED MEMDUH1299...906 41.02.5
TÜRKÇÜER MEHMET EMİR3910...1009 51.02.75
ALYANAK AKAY3450...1300 61.06
Soyad AdÖZSÖĞÜT ATA UKD1289Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNTOP ZANA3232...1070 11.06.6
KAYA UMUT4654...1137 21.09
KASKAN ÖMER3177...1084 31.07.2
BAŞPINAR ELA5671...1355 40.52.7
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1508 50.0-6.6
ÇALIŞKAN ALP2368...1323 61.016.5
Soyad AdDURUŞ KUZEY UKD1010Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGİN EMRE5182...1268 10.0-5.4
Soyad AdKAYA UMUT UKD1137Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKIRCIOĞLU BAHADIR4859...837 11.03
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 20.0-9
ALTUNTOP ZANA3232...1070 31.012.3
ERDAL ERSİN2139...837 41.03
CAN YİĞİT4844...1079 51.012.6
ÜNÜVAR KAAN2340...1324 60.0-7.8
Soyad AdTAŞ POYRAZ UKD1077Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU HASAN5370...837 11.03
AYDIN SİNAN4014...1021 21.012.6
ADAL EGE2243...1034 31.013.2
DOĞAN KAAN2791...837 41.03
ABDOLLAHI NIMA3754...837 50.0-3
TÜRKOĞLU TİMUR ATA5177...837 61.03
Soyad AdALTINTAŞ BARIŞ UKD1077Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN IŞIK1050...2097 10.0-3.3
ASAROĞLU YUSUF CAN1080...931 21.03
YILMAZ ENES3649...1028 31.012.9
LELOĞLU DENİZ1685...931 40.0-3
PAMUKÇU ALPEREN5499...1564 50.0-3.3
MANDALI AHMET KAAN4481...1067 61.014.7
Soyad AdEHLİ EREN UKD1053Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVUŞ ÖMER1781...931 11.03
ÜZÜMCÜ AHMET UTKU1532...2134 20.0-3.3
ÇEBİ FATİH KAĞAN1901...931 31.03
YILMAZ ENES3649...1028 41.014.1
KARAHAN YİĞİT TAHA1265...1375 50.0-3.9
GÜLMEZ GİRAY KAĞAN2938...1414 60.0-3.3
Soyad AdYAZICI ARDA HAZAR UKD1045Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN MUSTAFA EFE1034...1273 20.0-6.3
HÜNEL KEREM1754...931 31.03
SEMİZ EMRE TUNA1078...1219 40.0-8.1
YELKENBASAN POYRAZ1146...1105 61.017.4
Soyad AdHACIHASANOĞLU AHMET YUSUF UKD1201Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMUŞ YİĞİT1550...914 11.03
GÖÇMEN FURKAN3776...914 21.03
ŞEVLİ EREN1002...1032 31.08.4
HACIOSMANOĞLU KEMAL3055...1133 40.0-17.7
KAYA DİYAR1794...1238 51.016.5
AYGÖRMEZ OZAN DENİZ1468...914 60.0-3
Soyad AdTURĞUT SERHAT UKD1116Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ FEYZİ1545...914 11.03
BAŞPINAR LARA5477...1660 20.0-3.3
KORKMAZ EMİRCAN5111...914 30.0-3
AYAR ALİ1035...914 41.03
VURAL MEHMETHAN2026...914 51.03
PİŞKİN ERTUĞRUL FARUK2050...914 61.03
Soyad AdBOYRAZ ALİ ÇAĞAN UKD1330Toplam UKD Değişimi4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDAĞ MEHMET ONUR2456...906 11.02.5
TONYALI OSMAN4321...906 21.02.5
GÜNDÜZ ÇAĞAN TAN2786...1242 30.0-15.5
TUTAN ALPER3400...1465 40.54.5
KARATAŞ ALPER2736...1030 51.03.75
KEMERLİ ÇAĞAN1538...1555 60.57
Soyad AdYILMAZ BARIŞ UKD1284Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKALLI MUHAMMED MEMDUH1299...906 11.03
AKIN MUHAMMED ENES1330...906 21.03
ACAR İBRAHİM SAMET3501...1184 31.010.8
TARHAN ADAR1656...1733 40.0-3.3
GÜRŞEN DENİZ3600...1352 50.0-12.3
ALTUNÇANAK METİN MERT2486...906 61.03
Soyad AdMICIK ZEHRA UKD1154Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN EFE4641...906 11.03
ALTUNÇANAK METİN MERT2486...906 21.03
ALYANAK AKAY3450...1300 30.0-9
BALTA EMİR4013...906 41.03
ÇOKÇETİN DORUK3671...906 50.0-3
TUBAN EFE1344...906 60.0-3
Soyad AdALTUNOĞLU İSMAİL EREN UKD1044Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞPINAR ELA5671...1355 10.0-4.2
SERT ALİ KAAN3845...837 21.03
ÖZTÜRK FERİZ MURAD5081...837 31.03
ÜSTÜNDAĞ EFE1677...837 41.03
TAŞKIN YİĞİT4780...837 51.03
Soyad AdYILMAZ MELİH FIRAT UKD1150Toplam UKD Değişimi48
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRCA NAİL ATABERK4438...837 11.03
KARARMAZ TAYLAN1202...1074 21.012
DİRİK MEHMET EGE4100...1303 30.56
ADAL EGE2243...1034 41.010.2
ESER EMİN KAAN4502...1198 51.017.1
PİLAV KEREM KAYRA4259...1141 60.5-0.3
Soyad AdSALALI ERHAN UKD1081Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANIR KEREM5416...837 11.03
KASKAN ÖMER3177...1084 20.0-15
UYGUN ARDA ALİ4816...837 31.03
AKYÜREK SARP KUANT2836...1274 40.0-7.5
TOPRAK YAĞMUR4951...837 51.03
YILDIRIM ALPEREN5659...1197 60.0-10.2
Soyad AdŞENER CEMRE UKD1058Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ECE ASYA1290...849 11.03
KESKİNER İDA3577...849 21.03
DEMİR LAMİA1894...1150 31.018.9
TOYGAR AZRA DURU2333...1083 40.0-14.1
CANDER LALE ZÜMRA5074...1029 50.0-16.2
ARAMAZ BERFİN2228...849 61.03
Soyad AdÇAĞLAYAN EZGİSU UKD1380Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜSTÜNER ARDA1708...1019 11.02.75
KIRANLIOĞLU EMİR CEM1076...1073 21.03.5
ERCAN EREN2056...1267 31.08.75
CAN IŞIL1050...1792 40.0-2.75
SARAÇ ENES4240...1065 51.03.5
TUTAV KORAY1014...1201 60.5-5.75
Soyad AdSARAÇ ENES UKD1065Toplam UKD Değişimi38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PANÇUK ATEŞ BATU1064...931 11.03
AKÇAY AHMET EFE2426...1245 21.022.2
TUNCAY EFE2243...1104 31.016.5
SARIKAYA ESER2981...1599 40.0-3.3
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1380 50.0-4.2
HOTAN KAAN1058...1167 60.54.2
Soyad AdALTURAN KAMİL İBRAHİM UKD1113Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZILCA KEREM1052...914 11.03
KARAKAŞ FURKAN1624...914 21.03
SAYAN KAAN1927...1478 30.511.7
ŞENSOY MELİSA3246...1080 40.0-16.5
SEKMAN İLKER HASAN3669...914 51.03
SABAZ AHMET SUNGUR3217...914 61.03
Soyad AdAKIN CAN UKD1079Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 10.0-3.3
AKÇAY YUSUF3821...906 21.03
TERZİ ZAHİT EREN2576...1325 30.0-5.7
ZEYBEK İLYAS1797...1000 40.5-3.3
BALTA EMİR4013...906 51.03
ALKAN DOĞUKAN2965...906 61.03
Soyad AdTÜRKÇÜER MEHMET EMİR UKD1009Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAN ALİ3400...1311 10.0-4.5
TUBAN EFE1344...906 20.0-3
ÇALIŞKAN FEVZİ BATUR1303...906 30.0-3
ÇOKÇETİN DORUK3671...906 40.0-3
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 50.0-3.3
Soyad AdPETEKÇİLER İREMNAZ UKD1000Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NARİN HALİL İBRAHİM3458...906 10.0-3
DANACI SUNGUR MURAD2509...906 21.03
GÖZÜBÜYÜK DENİZ1014...906 31.03
ARSLAN TUNA3842...1152 40.0-9
YAVUZ MEHMET ALPER5339...906 50.50
PİLAVCI DENİZ PİYA3569...1121 60.0-10.2
Soyad AdAKSU YUSUF ALP UKD1268Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK MUHAMMED EMİN5044...1000 11.05.1
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1146 21.09.9
YAMAN ÖMER FARUK4229...1129 31.09.3
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1211 50.0-17.4
YANCI BARIŞ EMRE1663...1342 61.018
Soyad AdKÖSE ORHAN ATEŞ UKD1000Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POYRAZ GÖKDENİZ3011...1161 10.0-8.7
Soyad AdALTUNIŞIK BİLAL UKD1046Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN KUZEY4437...837 11.03
MİRZA EMRE1292...1268 20.58.4
İLDAN RÜZGAR ÇINAR5029...837 31.03
ÇEKEN ABDULSAMET1867...837 40.0-3
AKÇA SARP4287...837 51.03
KIBRIS UTKU3908...837 61.03
Soyad AdEMREN DENİZ UKD1121Toplam UKD Değişimi66
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZICI MEHMET ZİYA4698...1191 21.018
KAYA BULUT2463...837 31.03
YILMAZ KAAN EREN5164...1039 41.011.7
BOYRAZ BORAN7381...1007 51.010.2
YILMAZ EFE YAĞIZ2487...1330 61.023.1
Soyad AdASLAN ILGAZ UKD1048Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN IŞIL1050...1792 10.0-3.3
DEMİR ROHAT1834...931 21.03
ÖRGÜN MERVE2032...931 30.0-3
ADALI ÖMER1185...931 41.03
SEZGİN HAKAN ERTUĞ3682...931 51.03
BÜLBÜL ÖMER YİĞİT1031...931 61.03
Soyad AdHOTAN KAAN UKD1167Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİCAL TAHA FURKAN1214...1058 11.010.5
SARIKAYA ESER2981...1599 20.0-3.3
ŞAHBAZ BERDAN UMUT1073...931 31.03
ÖRGÜN MERVE2032...931 41.03
DOĞAN FURKAN3862...1376 50.58.1
SARAÇ ENES4240...1065 60.5-4.2
Soyad AdÖZTÜRK MEHMET EMİR UKD1100Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞBİLİR BİLAL3846...931 21.03
YOLDAŞ ELİFNAZ1020...931 31.03
Soyad AdALKAN ŞEVVAL UKD1074Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞPINAR LARA5477...1660 10.0-3.3
AYAR ALİ1035...914 21.03
EKİCİ YUSUF1347...914 31.03
Soyad AdGÜRBÜZ MUHAMMET FARUK UKD1138Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜCA FERİT HAZAR5043...914 11.03
BİLGİÇ BERK2768...914 21.03
HACIOSMANOĞLU KEMAL3055...1133 30.5-0.3
YILDIZ ÖMER FARUK4910...914 41.03
ÇOBANOĞLU İSMAİL6536...914 50.0-3
AKMAN ARKIN CİHAN2347...914 61.03
Soyad AdYAMAN ÇAĞLA UKD1000Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERVET ADEM1329...906 11.03
YILMAZ MUHAMMED EMİR2553...906 21.03
DAĞLAR AHMET OKAN1311...906 31.03
BAŞPINAR DİLA4333...1358 40.0-3.3
POLAT MUSTAFA CİVAN1929...906 51.03
KAYA ALP ÖZGÜN3114...906 61.03
Soyad AdALİM KEREM UKD1193Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEK YUSUF İSLAM1116...906 11.03
ÇOKÇETİN DORUK3671...906 20.50
BÜYÜKBAYRAM ALP1226...1015 31.08.1
ARSLAN KEMAL ÖZGÜR1449...1284 41.018.6
TUBAN EFE1344...906 51.03
KALATAŞ ŞANT1258...906 61.03
Soyad AdÖZDOĞAN CAN UKD1293Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOPUR KUDRET SAMİ5243...837 11.03
ABDOLLAHI NIMA3754...837 21.03
AKBAŞ ARIN KAAN5386...1191 31.010.8
MİRZA EMRE1292...1268 40.0-15.9
DİRİK MEHMET EGE4100...1303 51.015.3
ADAL EGE2243...1034 61.05.4
Soyad AdBARIŞ ÖMER TAHA UKD1008Toplam UKD Değişimi-26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNALDI EGEMEN4515...837 11.03
ÇİÇEK UMUT KEREM5176...1060 20.0-12.9
TÜRKER HAKAN4763...837 40.0-3
KORKMAZ ERDEM4433...1053 60.0-13.2
Soyad AdBİNGÖL ÇINAR UKD1096Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BURMA YUSUF YASİN5357...837 11.03
BİLMİŞ MERT4713...1317 20.0-6.6
ALİBASIÇ LEVENT1854...837 31.03
EGİN EGE1723...837 41.03
MACAR EFE BARTU4827...837 51.03
KOÇ MEHMET SEMİH3044...837 61.03
Soyad AdGANNEMOĞLU IŞIL UKD1048Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METİN BEREN1223...849 11.03
DEMİREL ELİF NUR2421...849 21.03
TECİR ZEYNEP4210...1246 30.0-7.2
ASLAN SUDE BİLGE5318...849 41.03
ASLAN RENGİN2802...1335 50.0-4.8
GİRAY SERRA1313...849 61.03
Soyad AdKARAHAN YİĞİT TAHA UKD1375Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDİN TARIK MERT3471...931 11.02.5
ÖNEN ONUR MUZAFFER4774...1217 20.5-5.25
ÜZÜMCÜ AHMET UTKU1532...2134 30.0-2.75
YALÇIN ARDA1506...1080 41.03.75
EHLİ EREN1280...1053 51.03.25
CAN IŞIK1050...2097 60.0-2.75
Soyad AdDAL GÖKAY BARIŞ UKD1125Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU BARAN NİHAT2476...931 11.03
TAPAN ARDA1229...1570 20.0-3.3
AYVACI TAHACAN UFUK5581...931 30.0-3
İLİ ÖMER FARUK3143...931 40.0-3
YILMAZ ENES3649...1028 50.0-18.9
NAZ FATİH1038...1249 61.020.1
Soyad AdTURAN AHMET ALP UKD1238Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ EMRE3421...914 11.03
EKEN EREN3503...1129 21.010.5
NUKAN BARIŞ TUNA1262...1803 30.0-3.3
DİNCER UMUT MUSTAFA1944...914 41.03
DOYURAN BARBAROS2281...1080 51.08.7
ÇELİK MUSTAFA CAN3481...1412 60.0-8.1
Soyad AdTUTAN ALPER UKD1465Toplam UKD Değişimi16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKAR ORKAN4002...906 11.02.5
ATEŞ OSMAN YİDAR2479...1150 21.03.5
KAMİŞLİ GÖRKEM ARDA3533...1305 31.07.25
BOYRAZ ALİ ÇAĞAN3617...1330 40.5-4.5
KEMERLİ ÇAĞAN1538...1555 50.53
GÖKER AHMET5394...1222 61.05
Soyad AdSARI OĞUL UKD1234Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ AHMET GÖKHAN2550...906 11.03
SARAL ARAS1092...906 21.03
KEMERLİ ÇAĞAN1538...1555 30.511.1
GÜL YAĞIZ SARP1202...1000 41.06.3
AKINCI FATİH4885...1148 60.5-3.6
Soyad AdMİMARLAR FARUK UKD1269Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUBAN EFE1344...906 11.03
TUTAN ALİ3400...1311 20.0-13.2
GÜRŞEN DENİZ3600...1352 40.53.3
ARSLAN KEMAL ÖZGÜR1449...1284 50.50.6
ÇAKIROĞLU SERHAT1094...906 61.03
Soyad AdMİRZA EMRE UKD1268Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLDAN RÜZGAR ÇINAR5029...837 11.03
ALTUNIŞIK BİLAL2306...1046 20.5-8.4
ÖZDOĞAN CAN2858...1293 41.015.9
METİN UMUT ARDA3214...1227 51.013.2
YALÇIN KEREM5440...1143 61.09.9
Soyad AdALBAYRAK EYMEN UKD1000Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ATAKAN3111...1113 10.0-10.5
Soyad AdYILDIRIM ALPEREN UKD1197Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ MEHMET SEMİH3044...837 11.03
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1508 20.0-4.2
MACAR EFE BARTU4827...837 31.03
KAYA SELMAN GÜVEN6560...1027 41.08.4
BİLMİŞ MERT4713...1317 50.0-10.2
SALALI ERHAN1391...1081 61.010.2
Soyad AdKAYA MERT UKD1123Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PALANCI CAN3089...837 21.03
ÖZTÜRK ÖMER ALP2394...1085 41.013.5
KORKMAZ ERDEM4433...1053 50.0-18
Soyad AdARSLAN MUSTAFA EFE UKD1273Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNANÇ ARDA1029...931 11.03
YAZICI ARDA HAZAR1009...1045 21.06.3
COŞKUN AHMET BATU1313...1023 31.05.7
ATAÇ AYŞE NAZ1967...931 41.03
DUMAN MELİH3456...1338 51.017.7
Soyad AdGEZER YİĞİT EMİN UKD1509Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYVACI TAHACAN UFUK5581...931 11.02.5
LELOĞLU DENİZ1685...931 21.02.5
YALÇIN ARDA1506...1080 31.02.75
KOÇER AHMET DORUK2471...1835 50.0-3.25
ERGÜN BARIŞ1112...931 61.02.5
Soyad AdDAĞDEVİREN BENGÜ UKD1039Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIK BEYZA NUR1698...815 11.03
DOĞAN HAYRUNNİSA1376...815 21.03
DEMİRCAN MELEK YAĞMUR1151...1035 30.0-15.3
ALTINTAŞ NEHİR2841...1000 51.013.5
Soyad AdALP HİKMET UKD1332Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ER İBRAHİM HAKTAN5953...914 11.02.5
UZAN KEREM YİĞİT2268...914 21.02.5
BAĞLI ÖMER3282...914 30.0-2.5
ZEBEK ERAY3682...914 41.02.5
AKINCIOĞLU ANIL1827...1407 50.52.5
ENGİN BERKE1974...914 60.50
Soyad AdTAŞTAN MİSSEM UKD1000Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAŞ FURKAN1624...914 10.0-3
KIZILCA KEREM1052...914 21.03
ÖZCAN YUSUF6184...914 30.0-3
BAYKAL AHMET BATUHAN1316...1049 41.017.1
İLHAN MELİH1425...914 51.03
ANLAR YUSUF EMİR4626...914 60.50
Soyad AdARSLAN KEMAL ÖZGÜR UKD1284Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇAY YUSUF3821...906 11.03
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 20.0-3.6
DİRİKMAN ARDA1259...1252 30.0-16.2
ALİM KEREM1217...1193 40.0-18.6
MİMARLAR FARUK1063...1269 50.5-0.6
GÜRŞEN DENİZ3600...1352 61.017.7
Soyad AdARSLAN TUNA UKD1152Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKANLI SAMET1349...906 20.0-3
PETEKÇİLER İREMNAZ1270...1000 41.09
MİRZA EFE1110...1444 60.0-4.5
Soyad AdÜLKÜ AHMET UKD1301Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİKLİ MAHMUT2926...837 11.02.5
BULUT BARIŞ5297...1018 21.04
BAŞAT DERİN3784...1200 30.0-16
Soyad AdPİLAV KEREM KAYRA UKD1141Toplam UKD Değişimi-27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRBAĞ MAKBULE4901...837 11.03
TÜRKOĞLU TİMUR ATA5177...837 21.03
BOZKIR ÖMER2246...1235 30.0-11.1
ESER EMİN KAAN4502...1198 40.0-12.6
ERGİN EMRE5182...1268 50.0-9.9
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1150 60.50.3
Soyad AdIŞIK TUNA UKD1149Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜSTÜNDAĞ EFE1677...837 11.03
AKYÜREK SARP KUANT2836...1274 20.0-9.9
TANIR KEREM5416...837 31.03
YILMAZ EFE YAĞIZ2487...1330 41.022.2
ÖZBEK EGE5046...1473 50.0-3.9
KASKAN ÖMER3177...1084 61.012.3
Soyad AdŞAHİN AZRA DENİZ UKD1205Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN EYLÜL3907...849 11.03
KARABAĞ AYŞE NAZ3636...849 30.0-3
ÖZBEK EBRU NİSA3207...849 41.03
ŞAHİN YAREN ECE5553...1184 51.014.1
KAPAN KAYRA SU5493...849 61.03
Soyad AdYURDAKONAR ECE UKD1236Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HARUN FURKAN1034...1089 11.09
ŞAKAR UTKU DEHA1186...1072 21.08.4
AYDIN YUSUF MERT1039...1528 30.0-4.5
DALGIÇ UMUT3202...931 40.50
ŞAFAK ONAT1004...1041 51.07.5
ÜLKER CEREN1040...1340 60.0-10.8
Soyad AdYAZGAN RAMAZAN AYBARS UKD1088Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ALİ EFE2300...931 11.03
OKUR MELİH4012...1323 20.0-6.3
AYVACI RIDVAN ŞAFAK5581...931 31.03
AYÇİÇEK VELİ CAN1058...931 40.0-3
OĞUZ EMRE2836...931 51.03
GÜR ÖMER HİLMİ2377...931 61.03
Soyad AdŞEVLİ EREN UKD1032Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM ADEM3966...914 11.03
BAĞÇE BATUHAN5620...914 21.03
HACIHASANOĞLU AHMET YUSUF3290...1201 30.0-8.4
BURÇ CÜNEYT1668...914 41.03
TOKDEMİR ENES1867...914 50.50
HACIOSMANOĞLU KEMAL3055...1133 61.019.2
Soyad AdMİRZA EFE UKD1444Toplam UKD Değişimi16.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞAN ÇINAR3478...906 11.02.5
CİVELEKHAN EFE2789...1035 21.02.75
ÇELİK ZÜMRA3131...1103 31.03
BİRGÜL DOĞAN DEMİR1313...1170 51.04.25
ARSLAN TUNA3842...1152 61.03.75
Soyad AdSEVİN DORUK UKD1251Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKTAY EGE2540...906 11.03
BİRGÜL DOĞAN DEMİR1313...1170 31.011.7
KAPTANOĞLU BORA3790...1111 51.09.3
POLAT GÖKAY2576...906 61.03
Soyad AdBAYRAKTAROĞLU POYRAZ UKD1204Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYHAN KEREM4023...906 11.03
GÜRŞEN DENİZ3600...1352 20.0-9
BALTA EMİR4013...906 31.03
TUTAN ALİ3400...1311 40.0-10.5
ZEYBEK İLYAS1797...1000 51.07.2
BÜYÜKBAYRAM ALP1226...1015 61.07.5
Soyad AdYILMAZEL İSMAİL KUZEY UKD1508Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRİNCİOĞLU YİĞİT1380...837 11.02.5
YILDIRIM ALPEREN5659...1197 21.03.5
YAZICI MEHMET ZİYA4698...1191 31.03.25
ÇALIŞKAN ALP2368...1323 41.06.5
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 51.05.5
BİLMİŞ MERT4713...1317 60.0-18.75
Soyad AdKASKAN ÖMER UKD1084Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOYRAZ BORAN7381...1007 11.011.7
SALALI ERHAN1391...1081 21.015
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 30.0-7.2
ALTUN HASAN7020...1181 40.0-11.1
SALMAN KUZEY3639...1100 51.015.6
IŞIK TUNA4123...1149 60.0-12.3
Soyad AdGÜNEY ARİF TAHA UKD1143Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK MUHAMMED MUSTAFA4375...837 11.03
METİN UMUT ARDA3214...1227 20.0-11.4
ÇALKA MUHAMMED MİRAÇ5521...1059 31.011.4
SARI AHMED YASİN3002...1017 41.09.9
LAÇİN ARAS2804...1099 50.0-16.8
PEKACAR DENİZ3751...837 61.03
Soyad AdKAPAR BURAK UKD1028Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANAN ÖMER ARAT5002...1050 21.015.9
ULUĞ KAAN4160...837 31.03
PALAS DENİZ4548...837 40.0-3
NARLI ADNAN BURAK4696...837 51.03
BİRDAL EFE ALİ3189...837 60.0-3
Soyad AdAKÇAY AHMET EFE UKD1245Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHBAZ BERDAN UMUT1073...931 11.03
SARAÇ ENES4240...1065 20.0-22.2
GÜNEŞ YİĞİT1003...1183 31.012.3
NAZRULLAH ŞHUHAİBULLAH9915...1158 41.011.4
TUTAV KORAY1014...1201 50.0-16.8
ALTUNBAŞ MEHMET EMİN1718...1279 60.51.5
Soyad AdKÜÇÜKTÜRK GÖKTUĞ UKD1047Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZPAK ATAKAN4361...1063 11.015.6
ERCAN EREN2056...1267 20.0-6.6
KIRANLIOĞLU EMİR CEM1076...1073 30.0-13.8
Soyad AdDEMİR ECEM NAZ UKD1313Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARICAN ELİF SUDEM1726...1114 11.06
KÜÇÜKDOĞAN AZRA1556...815 31.02.5
TÜRK BUKET2077...815 41.02.5
AKCA AZRA DENİZ4052...815 51.02.5
Soyad AdÇELİK MUSTAFA CAN UKD1412Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PASLI YUSUF4687...914 11.02.5
AKAY HAKAN1083...1206 21.06
ARGUN UYGAR ATİLLA5662...914 31.02.5
NUKAN BARIŞ TUNA1262...1803 40.0-2.75
ARICI HÜSEYİN SAİD3149...1211 51.06
TURAN AHMET ALP1346...1238 61.06.75
Soyad AdEKEN EREN UKD1129Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNEY BURAK3787...914 11.03
TURAN AHMET ALP1346...1238 20.0-10.5
GECE ALİ3170...914 31.03
AKAY HAKAN1083...1206 41.018.3
KORAL MUHAMMED EMİN5500...914 50.0-3
USER MEHMET GÖRKEM5072...914 61.03
Soyad AdKIYLIOĞLU EGE UKD1122Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK ALİ KEMAL6480...906 11.03
SAY DENİZ1247...1496 20.0-3.3
ÖZKAR YİĞİT ATILIM2869...906 31.03
ÖZDEMİRKAN EMİR1179...906 41.03
KULDAŞLI ÖMER RIFAT1186...1093 51.013.8
POLAT MUSTAFA CİVAN1929...906 60.50
Soyad AdÇANKAYA KAAN ATA UKD1079Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEL TALHA4118...906 21.03
TAMCAHAN EFE2875...1089 50.0-14.7
YAVUZ MEHMET ALPER5339...906 61.03
Soyad AdTAŞGIN KEREM UKD1025Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKIR ÖMER2246...1235 10.0-6.9
GÜLTEKİN MUHAMMED SALİH5440...837 21.03
ÖNLÜ FURKAN EMİR5474...837 40.0-3
HANEDAR BURAK HAKTAN2091...837 51.03
Soyad AdUZUNER RÜZGAR UKD1057Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTAŞ RAŞİT2937...837 11.03
ERKEN OSMAN2162...837 21.03
ASLANOĞLU ASLAN1409...1085 31.016.2
CANAN ÖMER ARAT5002...1050 40.0-15.3
Soyad AdÇİÇEK UMUT KEREM UKD1060Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU DEMİR4538...837 11.03
BARIŞ ÖMER TAHA3709...1008 21.012.9
BİROL ADA ÇAĞAN5129...837 31.03
ASLANOĞLU ASLAN1409...1085 40.0-14.1
BERK TALHA1010...837 51.03
ARSLAN ATAKAN3111...1113 60.0-12.9
Soyad AdCANDER LALE ZÜMRA UKD1029Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURGAY ZEYNEP LALE3821...849 11.03
ÇELİK CANAY ÇAĞLA5419...849 21.03
TOYGAR AZRA DURU2333...1083 30.0-12.6
ÇALIŞKAN EDA1376...849 41.03
ŞENER CEMRE2372...1058 51.016.2
NAR SEVDE NAZLI2132...849 61.03
Soyad AdDERVİŞ YUSUF EREN UKD1018Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UMUT MUHAMMED SAİD4441...931 10.50
FEROĞLU EREN2035...1007 21.014.4
DUMAN MELİH3456...1338 30.0-3.9
PALA SİNAN1640...931 41.03
AYDIN MERT1882...1199 50.0-7.8
BAŞIBÜYÜK EMİR BATU1027...931 61.03
Soyad AdTAMAM MUHLİS CAN UKD1150Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAM ABDULHAMID2389...931 11.03
UZUNAĞCA CEREN1648...931 21.03
LELOĞLU DENİZ1685...931 31.03
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 50.0-3.3
ÇAVUŞ ÖMER1781...931 61.03
Soyad AdBALIK UMUT UKD1265Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM AYDIN1862...914 11.03
SEKMAN İLKER HASAN3669...914 21.03
KÜÇÜKASLAN ÖMER CAN6186...914 31.03
SAYAN KAAN1927...1478 40.0-6.9
KOÇAK EKİN TUNA4983...914 51.03
KARAKAŞ FURKAN1624...914 61.03
Soyad AdALEMDAR EMRE KEREM UKD1065Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARHAN ADAR1656...1733 10.0-3.3
ZEYBEK İLYAS1797...1000 20.0-17.7
ÇİFÇİ KAYA1329...1000 31.012.3
KALATAŞ ŞANT1258...906 41.03
AKIN MUHAMMED ENES1330...906 51.03
SAKALLI MUHAMMED MEMDUH1299...906 60.0-3
Soyad AdKAMİŞLİ GÖRKEM ARDA UKD1305Toplam UKD Değişimi-34
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNGEL HASAN HAMZA1063...906 11.02.5
GÜL YAĞIZ SARP1202...1000 21.03.5
TUTAN ALPER3400...1465 30.0-7.25
SARAL ARAS1092...906 41.02.5
SAZLI TAN3206...1159 50.0-17.5
ATEŞ OSMAN YİDAR2479...1150 60.0-17.75
Soyad AdSARI EGE UKD1022Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAĞ AHMET EMİR2862...906 11.03
POLAT MUSTAFA CİVAN1929...906 20.50
ÇAĞAN BATU1553...906 31.03
MERAL ALİ HAKAN1404...1152 40.0-9.6
ERTAŞ TUĞRA5017...906 51.03
BÜYÜKBAYRAM ARDA1226...1068 61.016.8
Soyad AdKÖSEOĞLU KUZEY UKD1066Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METİN UMUT ARDA3214...1227 10.0-8.7
ÇAKMAK MUHAMMED MUSTAFA4375...837 21.03
ŞAHİNOLANLAR ATİLLA ARDA2944...837 31.03
KURT EMİRHAN5025...837 41.03
ÖZTÜRK FATİH VEHBİ3243...837 50.50
KANCA EMİR BOTAN5551...837 61.03
Soyad AdYAMAN ÖMER FARUK UKD1129Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN BERTUĞ4843...837 11.03
KAYRAN MERT3875...837 21.03
AKSU YUSUF ALP1188...1268 30.0-9.3
ALTUN HÜSEYİN7020...1078 41.012.9
ÇALIŞICI MERT SALİH1903...837 51.03
MİRZA DEMİR3742...837 61.03
Soyad AdBAYUR METEHAN UKD1067Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALAYLI ALP EREN2825...837 10.50
YANCI BARIŞ EMRE1663...1342 20.0-5.1
YALNIZOĞLU METİN EFE4930...837 31.03
POYRAZ GÖKDENİZ3011...1161 40.0-11.1
IŞIK MUHAMMED EMİN5044...1000 50.0-17.7
ÖNLÜ FURKAN EMİR5474...837 61.03
Soyad AdÖZDEMİR ÖMER KAAN UKD1055Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIN AYKUT5026...837 41.03
KAYA ALİ YİĞİT3155...837 51.03
ŞEYBAN RÜYA2304...1007 60.0-17.1
Soyad AdARSLAN SENA UKD1223Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADANIR HASAN EMRE1129...1124 11.010.8
KOYUNCU AHMET BİLAL1445...931 20.0-3
IŞIK ABDÜLSAMED3591...931 31.03
GÜR ÖMER HİLMİ2377...931 40.50
ÖZSOYLU AHMET TOLGA1095...1147 50.5-3
BULUT EGEMEN1003...1012 61.06.9
Soyad AdPAMUKÇU ALPEREN UKD1564Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ENES3649...1028 11.02.75
ERGÜN BARIŞ1112...931 21.02.5
EROĞLU BARAN NİHAT2476...931 31.02.5
ÇAVUŞ ÖMER1781...931 41.02.5
ALTINTAŞ BARIŞ1049...1077 51.02.75
AYDİN TARIK MERT3471...931 61.02.5
Soyad AdYILDIRIM DOĞA UKD1043Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN REYYAN BENGÜ6380...815 10.0-3
KAZAR DUHA1404...1087 30.0-13.2
ZENGİN İSRA2493...1154 40.0-10.5
BALİ SUDENAZ1202...815 51.03
Soyad AdUYGUN MUHAMMET EMİN UKD1245Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYKAL AHMET BATUHAN1316...1049 11.07.5
AKAN VEYSEL3637...914 21.03
AKBAŞ UMUT2333...914 30.0-3
DEĞİRMENCİ KEREM1456...1461 40.0-6.6
ŞENSOY MELİSA3246...1080 50.0-21.6
KOÇAK EKİN TUNA4983...914 60.0-3
Soyad AdŞEN AZRA UKD1027Toplam UKD Değişimi45.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLÇEKEN SÜMEYYE4637...1588 10.0-3.3
TOK BERNA5992...839 21.03
EROĞLU ZEYNEP NİL2118...839 31.03
TOPTEMİŞ ROZERİN1845...1083 41.017.4
KARAYER DEVRİM2610...1312 51.025.2
Soyad AdZEYBEK İLYAS UKD1000Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERZİ ZAHİT EREN2576...1325 10.0-3.9
ALEMDAR EMRE KEREM1120...1065 21.017.7
AKIN CAN1157...1079 40.53.3
BAYRAKTAROĞLU POYRAZ3542...1204 50.0-7.2
Soyad AdYILDIRIM ÖZGÜR TOPRAK UKD1149Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÖL CANBERK1219...906 21.03
ÖZDEMİRKAN EMİR1179...906 31.03
AKINCI FATİH4885...1148 40.0-15
ALTUN RÜZGAR EREN1592...906 50.0-3
GÜL YAĞIZ SARP1202...1000 60.5-6
Soyad AdASLANOĞLU ASLAN UKD1085Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİKLİ YAKUP2920...837 11.03
ÖKSÜZ YAMAN4765...837 20.0-3
UZUNER RÜZGAR2791...1057 30.0-16.2
ÇİÇEK UMUT KEREM5176...1060 41.014.1
YALÇIN KEREM5440...1143 50.0-12.6
DEMİREL EMİR BURKAY4634...837 61.03
Soyad AdESER EMİN KAAN UKD1198Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIN YİĞİT4780...837 11.03
SEZGİN BURAK EGE5581...837 21.03
YEŞİLGÜL BERK4503...1228 31.016.2
PİLAV KEREM KAYRA4259...1141 41.012.6
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1150 50.0-17.1
BAYKAL ERTUĞRUL5641...1194 60.0-15.3
Soyad AdOYMAK BERK UKD1133Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOLAT DANİEL9999...837 11.03
ÖZKAN BURAK4700...837 21.03
ÖNLÜ FURKAN EMİR5474...837 51.03
YALNIZOĞLU METİN EFE4930...837 61.03
Soyad AdTIRPAN CEREN UKD1015Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜRKÇÜ AYŞE ASEL5482...849 11.03
ASLAN ROZA1959...1365 20.0-3.3
SAĞLAM DURU2667...849 31.03
ÇELİK ASEL DURU1210...849 41.03
KURU AYLA BETÜL4765...849 51.03
TUBAY ELİF SUDE4891...1267 60.0-5.7
Soyad AdAKARCA ÜMİT BARAN UKD1086Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAV KORAY1014...1201 10.0-10.2
SEZGİN HAKAN ERTUĞ3682...931 21.03
NAZRULLAH ŞHUHAİBULLAH9915...1158 30.0-12
TAŞLIÇUKUR ERENCAN2549...931 41.03
BÜLBÜL ÖMER YİĞİT1031...931 51.03
ÖZPAK ATAKAN4361...1063 61.014.1
Soyad AdPİRTİNİ SERRA UKD1037Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAM OMAR2389...931 10.0-3
AKMAN EYÜP TALHA1384...931 20.50
TÜRELİ ARDA3785...931 30.0-3
PAKDİL TUNAHAN1091...931 50.0-3
BİCAL TAHA FURKAN1214...1058 61.015.9
Soyad AdŞENSOY MELİSA UKD1080Toplam UKD Değişimi44.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZ EMİR1623...914 10.0-3
ALBAYRAK EMRULLAH5289...914 20.0-3
TURGUT DOĞAN MERT1935...1086 30.0-14.7
ALTURAN KAMİL İBRAHİM5128...1113 41.016.5
UYGUN MUHAMMET EMİN5060...1245 51.021.6
DEĞİRMENCİ KEREM1456...1461 61.026.7
Soyad AdBAŞPINAR DİLA UKD1358Toplam UKD Değişimi9.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLGÜN CAN AYHAN1623...906 11.02.5
POLAT GÖKAY2576...906 21.02.5
MERAL ALİ HAKAN1404...1152 31.06
YAMAN ÇAĞLA3249...1000 41.02.75
SAY DENİZ1247...1496 50.0-7.75
SİLAHTAROĞLU YENİLMEZ OĞUZ3211...1033 61.03.25
Soyad AdÇİFÇİ KAYA UKD1000Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKURT ARDA1146...1399 10.0-3.3
GÜREL BATUHAN3942...906 21.03
ALEMDAR EMRE KEREM1120...1065 30.0-12.3
Soyad AdACAR İBRAHİM SAMET UKD1184Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOKÇETİN DORUK3671...906 11.03
ALKAN DOĞUKAN2965...906 21.03
YILMAZ BARIŞ1356...1284 30.0-10.8
ÇİÇEK YUSUF İSLAM1116...906 41.03
MORGÜN BORAN1271...1400 50.0-6.6
DALGIÇ MUHAMMET YİĞİT1170...1001 61.07.8
Soyad AdTÜRKAN MEHMET DEMİR UKD1080Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYELKENCİ METE5150...837 11.03
ŞENER SALTUK BORA3755...837 21.03
ARSLAN ATAKAN3111...1113 30.0-13.5
DEDE EMRE KENAN2445...1118 41.016.5
PULLUKÇU İRFAN KEREM2063...1127 50.0-12.9
KAYA HALİL BERŞAN5614...1047 61.013.5
Soyad AdAKBAŞ ARIN KAAN UKD1191Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZYİĞİT CEVDET2953...837 11.03
BAYRAM EGE1412...1061 21.09.6
ÖZDOĞAN CAN2858...1293 30.0-10.8
MISIRLIOĞLU BURAK1538...837 41.03
BAL TUNA2013...1070 51.010.2
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1211 61.015.9
Soyad AdÖZTÜRK ÖMER ALP UKD1085Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA ARİF3207...837 11.03
DEDE EMRE KENAN2445...1118 21.016.5
KARAMAN EMRE4246...837 31.03
KAYA MERT5347...1123 40.0-13.5
KURTEL EGE DORUK5345...837 51.03
TÜNEL HARUN3923...837 60.0-3
Soyad AdKORKMAZ ERDEM UKD1053Toplam UKD Değişimi31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MERT5347...1123 51.018
BARIŞ ÖMER TAHA3709...1008 61.013.2
Soyad AdKOÇER AHMET DORUK UKD1835Toplam UKD Değişimi3.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUNAĞCA CEREN1648...931 11.02
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...1028 21.02.2
ÖNEN ONUR MUZAFFER4774...1217 31.02.2
AYDİN TARIK MERT3471...931 41.02
GEZER YİĞİT EMİN1039...1509 51.02.6
BALA SUDE1427...1466 60.5-7.8
Soyad AdŞİMŞEK BATUHAN EMİR UKD1028Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİNİK YAĞMUR1048...1536 10.0-3.3
KOÇER AHMET DORUK2471...1835 20.0-3.3
KAYA SUDE1613...1169 30.0-9.3
YILMAZ GÖKÇEN1070...1516 40.0-3.3
UZUNAĞCA CEREN1648...931 51.03
ÖNEN ONUR MUZAFFER4774...1217 60.0-7.5
Soyad AdSAYDAM TUANA UKD1287Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİLYAPRAK SUDE3012...815 21.03
BİRKAN ZEYNEP NEVRA1643...815 30.50
DOĞAN MELEK SU1187...1079 41.06.9
ÜNLÜ AÇELYA1087...815 51.03
Soyad AdHACIOSMANOĞLU KEMAL UKD1133Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜSLÜ ALPER1363...914 11.03
DAMAR YUSUF2363...914 21.03
GÜRBÜZ MUHAMMET FARUK5471...1138 30.50.3
HACIHASANOĞLU AHMET YUSUF3290...1201 41.017.7
AYGÖRMEZ OZAN DENİZ1468...914 50.0-3
ŞEVLİ EREN1002...1032 60.0-19.2
Soyad AdERİŞ GÜLÜM UKD1008Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAKUR BEYZA NUR3331...839 11.03
GÜLÇEKEN MERVE3166...1064 20.52.4
ARSLAN BETÜL1293...1040 31.016.2
KILINÇ EDANUR4158...839 40.0-3
GÜRLER ZEYNEP2224...839 51.03
Soyad AdAKINCI FATİH UKD1148Toplam UKD Değişimi38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKAY BATU4274...906 11.03
KEMERLİ ÇAĞAN1538...1555 20.0-3.3
AKAR ORKAN4002...906 31.03
YILDIRIM ÖZGÜR TOPRAK3857...1149 41.015
BÖCEKOĞLU ARMAN BURÇ2975...1205 51.017.4
SARI OĞUL4312...1234 60.53.6
Soyad AdERTÜRK DEMİR MEHMET UKD1045Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN ALPER1239...906 31.03
AKANSEL EFE4091...906 51.03
Soyad AdÖZBEK EGE UKD1473Toplam UKD Değişimi-0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USLU UMUT TOPRAK3709...1018 11.02.75
ALTUN HASAN7020...1181 21.03.75
DEMİRHAN SELİM4758...1216 30.0-20.5
ÜNÜVAR KAAN2340...1324 41.07.5
IŞIK TUNA4123...1149 51.03.25
YILMAZ KAAN EREN5164...1039 61.02.75
Soyad AdCANAN ÖMER ARAT UKD1050Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT YILMAZ ÇINAR1345...837 11.03
KAPAR BURAK4642...1028 20.0-15.9
ŞEYBAN RÜYA2304...1007 30.0-16.8
UZUNER RÜZGAR2791...1057 41.015.3
KAYA ÇINAR4460...837 51.03
YARDIMCI ÇAĞAN2798...837 61.03
Soyad AdADAL EGE UKD1034Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM YİĞİT4208...837 10.0-3
KERVANCI DENİZ2026...837 21.03
TAŞ POYRAZ2519...1077 30.0-13.2
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1150 40.0-10.2
KURT EMİRHAN5025...837 51.03
ÖZDOĞAN CAN2858...1293 60.0-5.4
Soyad AdSARIKAYA ESER UKD1599Toplam UKD Değişimi-2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AĞIRMAN GÖNENÇ1024...931 11.02.5
HOTAN KAAN1058...1167 21.02.75
DOĞAN FURKAN3862...1376 31.05.5
SARAÇ ENES4240...1065 41.02.75
CAN IŞIL1050...1792 50.0-6.25
ERCAN EREN2056...1267 60.5-9.5
Soyad AdÖZSOYLU AHMET TOLGA UKD1147Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKLÜ GÖRKEM3862...931 11.03
OĞUZ EMRE2836...931 21.03
ÜLKER CEREN1040...1340 30.0-7.5
ARSLAN SENA2581...1223 50.53
OKUR MELİH4012...1323 60.0-8.1
Soyad AdÖNEN ONUR MUZAFFER UKD1217Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLİ ÖMER FARUK3143...931 11.03
KARAHAN YİĞİT TAHA1265...1375 20.56.3
KOÇER AHMET DORUK2471...1835 30.0-3.3
UZUNAĞCA CEREN1648...931 41.03
ÇAVUŞ ÖMER1781...931 51.03
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...1028 61.07.5
Soyad AdNUKAN BARIŞ TUNA UKD1803Toplam UKD Değişimi17
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAÖNÇELOĞLU MURAT2437...914 11.02
METİN ENİS2642...1254 21.02.2
TURAN AHMET ALP1346...1238 31.02.2
ÇELİK MUSTAFA CAN3481...1412 41.02.2
BAŞPINAR LARA5477...1660 51.06.2
ARICI HÜSEYİN SAİD3149...1211 61.02.2
Soyad AdSATILMIŞ ENES MUHAMMET UKD1173Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEKMAN İLKER HASAN3669...914 10.50
ÖZCAN YUSUF6184...914 21.03
BAYKAL AHMET BATUHAN1316...1049 30.0-20.1
AKBAŞ UMUT2333...914 41.03
OLGUN EMRE6624...914 51.03
ÇAKMAK VEDAT1176...914 61.03
Soyad AdÖZBAHÇECİ SEMİH UKD1051Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1493 10.0-3.3
AKGÜN BADENAZ3185...906 21.03
TUBAN EFE1344...906 31.03
BÜYÜKBAYRAM ALP1226...1015 50.0-16.5
YILMAZ MUHAMMED EMİR2553...906 61.03
Soyad AdGÜNDÜZ ÇAĞAN TAN UKD1242Toplam UKD Değişimi44.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ KAAN1349...906 11.03
KARATAŞ ALPER2736...1030 21.06.9
BOYRAZ ALİ ÇAĞAN3617...1330 31.018.6
BÖCEKOĞLU ARMAN BURÇ2975...1205 41.013.5
GÖKER AHMET5394...1222 50.5-0.9
YAVUZ MUHAMMED1128...906 61.03
Soyad AdKAYIKCI ARDA UKD1178Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALATAŞ ŞANT1258...906 11.03
ERTÜRK NEHİR4600...1277 20.0-10.8
AKIN MUHAMMED ENES1330...906 31.03
ALYANAK AKAY3450...1300 40.55.1
SAKALLI MUHAMMED MEMDUH1299...906 50.0-3
Soyad AdYANCI BARIŞ EMRE UKD1342Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADAĞ EREN4578...1000 11.03
BAYUR METEHAN4364...1067 21.04.25
BAYKAL ERTUĞRUL5641...1194 31.07.5
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1211 41.08
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 51.06.75
AKSU YUSUF ALP1188...1268 60.0-15
Soyad AdKAYA HALİL BERŞAN UKD1047Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GELMEZ EGE MERT4328...837 11.03
AYGÜN KUZEY7212...837 21.03
KAYA ALİ YİĞİT3155...837 31.03
ÖKSÜZ YAMAN4765...837 41.03
PALAS DENİZ4548...837 51.03
TÜRKAN MEHMET DEMİR2088...1080 60.0-13.5
Soyad AdBULUT BARIŞ UKD1018Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLTEKİN MUHAMMED SALİH5440...837 11.03
ÜLKÜ AHMET2957...1301 20.0-4.8
DENİZ ÖMER4996...837 31.03
BİLMİŞ MERT4713...1317 40.0-4.5
USLU UMUT TOPRAK3709...1018 51.015
ALİBASIÇ LEVENT1854...837 61.03
Soyad AdASLAN RENGİN UKD1335Toplam UKD Değişimi23.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN SUDE BİLGE5318...849 11.02.5
SÜTLÜ ECRİN NUR4461...849 21.02.5
BEKE SÜMEYYE5575...849 31.02.5
TECİR ZEYNEP4210...1246 41.09.5
GANNEMOĞLU IŞIL5578...1048 51.04
ÇALIŞKAN EDA1376...849 61.02.5
Soyad AdTUNCAY EFE UKD1104Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNBAŞ MEHMET EMİN1718...1279 11.021.9
HÜRTÜRK EMİR1135...1082 21.014.1
SARAÇ ENES4240...1065 30.0-16.5
ÖZTÜRK BARAN1988...931 41.03
YURTKURAN ALP TUNA1733...931 51.03
IŞIK ADEM1556...931 60.0-3
Soyad AdNAZ FATİH UKD1249Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASAROĞLU YUSUF CAN1080...931 11.03
CAN IŞIK1050...2097 20.0-3.3
ERGÜN BARIŞ1112...931 30.50
BALA SUDE1427...1466 40.0-6.6
YALÇIN ARDA1506...1080 51.08.4
DAL GÖKAY BARIŞ1076...1125 60.0-20.1
Soyad AdALTINTAŞ NEHİR UKD1000Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIK BEYZA NUR1698...815 21.03
DOĞAN HAYRUNNİSA1376...815 31.03
DEMİRCAN MELEK YAĞMUR1151...1035 40.0-13.5
DAĞDEVİREN BENGÜ1438...1039 50.0-13.5
Soyad AdESKİ ALPER UKD1150Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN ENSAR4129...914 11.03
ARGUN UYGAR ATİLLA5662...914 20.50
ARICI HÜSEYİN SAİD3149...1211 30.0-12.6
EKİCİ YUSUF1347...914 41.03
KANDIRALI TANER4714...914 51.03
VURAL MEHMETHAN2026...914 60.0-3
Soyad AdAYDIN SELİN UKD1053Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇ GAMZE5040...839 11.03
ARSLAN BETÜL1293...1040 20.0-15.6
ATAKUR BEYZA NUR3331...839 31.03
GÜLÇEKEN SÜMEYYE4637...1588 40.0-3.3
TAŞ BÜŞRA4694...839 51.03
Soyad AdALYANAK AKAY UKD1300Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜN BADENAZ3185...906 11.02.5
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1493 20.0-6.25
MICIK ZEHRA2397...1154 31.07.5
KAYIKCI ARDA2501...1178 40.5-4.25
TUTAN ALİ3400...1311 50.50.5
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 60.0-6
Soyad AdÇAKICI MELİKE UKD1068Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSU BERİL NAZ5052...794 11.03
YAMAN NİL1167...794 21.03
TUTAN DİLARA DUA3400...1051 30.0-15.6
BAKİR ZÜLEYHA1077...794 41.03
Soyad AdÇINAR MEHMET RAUF UKD1048Toplam UKD Değişimi-31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞCAN BORA3204...837 10.0-3
KARAKUŞ KÖKSAL6636...837 20.50
ERDÖNMEZ HAMZA4446...1049 30.0-15
KIBRIS UTKU3908...837 40.0-3
YILMAZER KEREM1391...837 51.03
CERAN ZAFER3299...1085 60.0-13.5
Soyad AdYILMAZ KAAN EREN UKD1039Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAMIŞLI DENİZ2927...837 11.03
FİDAN ULAŞ ŞAFAK5250...837 21.03
KATIRCI ERK UZAY4721...1365 30.0-3.9
EMREN DENİZ4025...1121 40.0-11.7
BAŞPINAR ELA5671...1355 50.0-3.9
ÖZBEK EGE5046...1473 60.0-3.3
Soyad AdSALMAN KUZEY UKD1100Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDAL ERSİN2139...837 10.0-3
EGİN EGE1723...837 21.03
CAN MEHMET YİĞİT4183...837 31.03
DENİZ ÖMER4996...837 41.03
KASKAN ÖMER3177...1084 50.0-15.6
ARSLAN TUNA CAN3075...837 61.03
Soyad AdAYDIN YUSUF MERT UKD1528Toplam UKD Değişimi20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ YİĞİT1003...1183 11.02.75
ŞAFAK ONAT1004...1041 21.02.75
YURDAKONAR ECE4803...1236 31.03.75
KOYUNCU AHMET BİLAL1445...931 41.02.5
ÜLKER CEREN1040...1340 51.06.5
PAKDİL TUNAHAN1091...931 61.02.5
Soyad AdYILMAZ GÖKÇEN UKD1516Toplam UKD Değişimi-2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MANDALI AHMET KAAN4481...1067 11.02.75
AYVACI TAHACAN UFUK5581...931 21.02.5
TAPAN ARDA1229...1570 30.0-10.5
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...1028 41.02.75
TAMAM MUHLİS CAN1028...1150 51.02.75
ÜZÜMCÜ AHMET UTKU1532...2134 60.0-2.75
Soyad AdKAYA SUDE UKD1169Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LELOĞLU DENİZ1685...931 11.03
AKKAM ABDULHAMID2389...931 21.03
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...1028 31.09.3
Soyad AdDEĞİRMENCİ KEREM UKD1461Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNLÜ ALPEREN5187...1052 11.02.75
BEYAZDAĞ FERHAT1455...914 21.02.5
KOÇAK EKİN TUNA4983...914 31.02.5
UYGUN MUHAMMET EMİN5060...1245 41.05.5
SAYAN KAAN1927...1478 50.0-12
ŞENSOY MELİSA3246...1080 60.0-22.25
Soyad AdESEN EMİRCAN UKD1118Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNCER UMUT MUSTAFA1944...914 11.03
KORAL MUHAMMED EMİN5500...914 21.03
SOYSEV ATA DENİZ1599...914 30.0-3
SOLMAZ HASAN EREN1890...914 40.0-3
SÜNBÜL BİRHAT1136...914 51.03
SAYIN TANER6586...914 61.03
Soyad AdGÖKER AHMET UKD1222Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUN RÜZGAR EREN1592...906 11.03
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1139 21.011.7
BÖCEKOĞLU ARMAN BURÇ2975...1205 30.0-15.6
KATIRCI ADAHAN1285...1426 40.57.8
GÜNDÜZ ÇAĞAN TAN2786...1242 50.50.9
TUTAN ALPER3400...1465 60.0-6
Soyad AdERTÜRK NEHİR UKD1277Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BARIŞ MUSA2463...906 11.03
KAYIKCI ARDA2501...1178 21.010.8
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1493 30.0-6.6
ÖZKURT ARDA1146...1399 40.0-9.9
TERZİ ZAHİT EREN2576...1325 50.52.1
Soyad AdKURT AHMET EMRE UKD1118Toplam UKD Değişimi53.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNALDI ORHAN1059...906 11.03
İBİŞ FATİH ALPEREN1118...1099 21.014.1
YILMAZ MUHAMMED EMİR2553...906 31.03
KAPTANOĞLU BORA3790...1111 41.014.7
ÇOLAK EFE1101...906 51.03
GÖLGESİZDAL ALPEREN4979...1137 61.015.9
Soyad AdYALÇIN KEREM UKD1143Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALKA MUHAMMED MİRAÇ5521...1059 11.011.4
SUBAŞI BUĞRA EFE1920...1149 21.015.3
KAYALI YAŞAR EGE3941...1152 30.0-14.7
METİN UMUT ARDA3214...1227 40.0-11.4
ASLANOĞLU ASLAN1409...1085 51.012.6
MİRZA EMRE1292...1268 60.0-9.9
Soyad AdBAYKAL ERTUĞRUL UKD1194Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ HÜSEYİN YAĞIZ2549...837 11.03
MİRZA DEMİR3742...837 21.03
YANCI BARIŞ EMRE1663...1342 30.0-9
ÇELİK UTKU2817...1102 41.011.1
ALTUN HÜSEYİN7020...1078 51.010.2
ESER EMİN KAAN4502...1198 61.015.3
Soyad AdALTUN HASAN UKD1181Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZSANDIKCI TALHA ŞEVKİ3443...837 11.03
ÖZBEK EGE5046...1473 20.0-4.5
FİDAN ULAŞ ŞAFAK5250...837 31.03
KASKAN ÖMER3177...1084 41.011.1
AKYÜREK SARP KUANT2836...1274 50.0-11.1
MACAR EFE BARTU4827...837 61.03
Soyad AdŞAHİN YAREN ECE UKD1184Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBEK EBRU NİSA3207...849 11.03
GÜNDÜZ NEHİR4318...849 21.03
ÇOLAK SUDENUR5261...849 31.03
KARABAĞ AYŞE NAZ3636...849 41.03
ŞAHİN AZRA DENİZ5187...1205 50.0-14.1
UZUNYOLCU İREM1486...849 60.0-3
Soyad AdYALÇIN ARDA UKD1080Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAPAN ARDA1229...1570 10.0-3.3
EROĞLU BARAN NİHAT2476...931 21.03
GEZER YİĞİT EMİN1039...1509 30.0-3.3
KARAHAN YİĞİT TAHA1265...1375 40.0-4.5
NAZ FATİH1038...1249 50.0-8.4
Soyad AdÇELEBİ EMİRHAN UKD1022Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUN OZAN4579...931 10.0-3
DALGIÇ UMUT3202...931 50.0-3
Soyad AdALAYLI YUSUF UKD1189Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL MEHMETHAN2026...914 10.0-3
YILMAZ ŞEVKİ EFE3667...914 21.03
KANDIRALI TANER4714...914 31.03
METİN ENİS2642...1254 40.0-12.3
ÖZ EMİR1623...914 51.03
KORKMAZ EMİRCAN5111...914 60.0-3
Soyad AdTAN NİHAL ZEYNEP UKD1078Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ FATMA SENA5109...839 11.03
DENİZ NESLİHAN3865...839 21.03
ÜNAL SENANUR5031...839 30.0-3
KIRMIZI ÖZLEM1436...839 40.0-3
YEŞİLÜRDÜ FİLİZ BEGÜM3952...839 50.0-3
Soyad AdKAPTANOĞLU BORA UKD1111Toplam UKD Değişimi-29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ EGE1052...906 11.03
ÖZCAN TAYLAN3103...1123 20.0-14.4
KOYUN HÜSEYİN METE5173...906 31.03
KURT AHMET EMRE2844...1118 40.0-14.7
SEVİN DORUK1288...1251 50.0-9.3
KISTAK HAKKI UMUT1389...906 61.03
Soyad AdTUTAN DİLARA DUA UKD1051Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKİR ZÜLEYHA1077...794 11.03
AKSU BERİL NAZ5052...794 21.03
ÇAKICI MELİKE1071...1068 31.015.6
YAMAN NİL1167...794 51.03
Soyad AdERGİN EMRE UKD1268Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURUŞ KUZEY3564...1010 11.05.4
DEMİR DORUK3743...1092 20.5-6.9
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1211 30.0-17.4
DEMİRÇAPAR ATEŞ3058...1054 41.06.9
PİLAV KEREM KAYRA4259...1141 51.09.9
KARARMAZ TAYLAN1202...1074 61.07.5
Soyad AdCERAN ZAFER UKD1085Toplam UKD Değişimi38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MİRAÇ2833...837 11.03
ŞENTÜRK YİĞİT EMİN3260...837 21.03
MODACI MUSTAFA AYAZ1973...1061 30.5-0.9
AHMET EGE4940...837 40.50
KULAK DORUK4771...1203 51.019.8
ÇINAR MEHMET RAUF5067...1048 61.013.5
Soyad AdAYDIN SİNAN UKD1021Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT EMİRHAN5025...837 11.03
TAŞ POYRAZ2519...1077 20.0-12.6
KOLCU EYMEN2904...837 31.03
ÇİVİSÖKEN YİĞİT ALİ3947...837 41.03
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1146 50.0-9.9
YETİMOVA ÖMER FARUK1510...837 61.03
Soyad AdCAN IŞIK UKD2097Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINTAŞ BARIŞ1049...1077 11.01.65
NAZ FATİH1038...1249 21.01.65
ALP BATU1710...1420 31.01.65
TAPAN ARDA1229...1570 41.01.65
ÜZÜMCÜ AHMET UTKU1532...2134 50.50.75
KARAHAN YİĞİT TAHA1265...1375 61.01.65
Soyad AdERCAN EREN UKD1267Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜLBÜL ÖMER YİĞİT1031...931 11.03
KÜÇÜKTÜRK GÖKTUĞ2264...1047 21.06.6
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1380 30.0-10.5
YURTKURAN ALP TUNA1733...931 41.03
HÜRTÜRK EMİR1135...1082 51.07.8
SARIKAYA ESER2981...1599 60.511.4
Soyad AdAYDIN MERT UKD1199Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN MELİH3456...1338 20.0-9.3
ÖZHAN EMİR CAN1028...931 31.03
DERVİŞ YUSUF EREN1275...1018 51.07.8
KASSYMKHANULY ALİ9974...1148 61.012.9
Soyad AdAKINCIOĞLU ANIL UKD1407Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZAR NİHAN1180...1036 11.02.75
ENGİN BERKE1974...914 21.02.5
AKBAŞ DOĞAÇ BARLAS1307...1102 31.03.5
ÖZDEMİR MUHAMMED FATİH2946...1163 41.05
ALP HİKMET4999...1332 50.5-2.5
ÖZBALKAN EGE BORAY2368...1048 61.02.75
Soyad AdAKAY HAKAN UKD1206Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKİCİ YUSUF1347...914 11.03
ÇELİK MUSTAFA CAN3481...1412 20.0-7.2
KARKAÇ YAVUZ1661...914 31.03
EKEN EREN3503...1129 40.0-18.3
YILMAZ ŞEVKİ EFE3667...914 51.03
SÜNBÜL BİRHAT1136...914 61.03
Soyad AdKARSAN ADİL TUNA UKD1621Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURTTAŞ HAYRULLAH ENES4010...906 11.02
MORGÜN BORAN1271...1400 21.04.4
ÖZKURT ARDA1146...1399 31.04.4
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 40.5-0.2
DİRİKMAN ARDA1259...1252 51.02.2
TARHAN ADAR1656...1733 61.013
Soyad AdİBİŞ FATİH ALPEREN UKD1099Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATEPE BİLGEHAN1128...906 11.03
KURT AHMET EMRE2844...1118 20.0-14.1
ÖZCAN TAYLAN3103...1123 31.015.9
CAN SALİH KEREM1695...1206 40.0-10.5
POLAT GÖKAY2576...906 51.03
ÇELİK EYÜP3496...906 61.03
Soyad AdKARATAŞ ALPER UKD1030Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYAN MUHAMMED YUSUF3169...906 11.03
GÜNDÜZ ÇAĞAN TAN2786...1242 20.0-6.9
ATEŞ OSMAN YİDAR2479...1150 31.019.8
NARİN MUSTAFA3359...906 41.03
BOYRAZ ALİ ÇAĞAN3617...1330 50.0-4.5
ÇERÇİ GÖKTUĞ1274...906 61.03
Soyad AdDEDE EMRE KENAN UKD1118Toplam UKD Değişimi-37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALKA MİRAY YASİR5870...837 11.03
ÖZTÜRK ÖMER ALP2394...1085 20.0-16.5
YARDIMCI ÇAĞAN2798...837 31.03
TÜRKAN MEHMET DEMİR2088...1080 40.0-16.5
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1232 60.0-10.2
Soyad AdKATIRCI ERK UZAY UKD1365Toplam UKD Değişimi-3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYGUN ARDA ALİ4816...837 11.02.5
TAŞDEMİR BİLAL HAMZA5353...837 20.0-2.5
YILMAZ KAAN EREN5164...1039 31.03.25
BAL EFE ARDA2616...1070 41.03.75
DEMİRHAN SELİM4758...1216 51.07.5
BAŞAT DERİN3784...1200 60.0-18
Soyad AdDEMİR DORUK UKD1092Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NALÇACI EFE3984...837 11.03
ERGİN EMRE5182...1268 20.56.9
ÖNLÜ FURKAN EMİR5474...837 31.03
DİRİK MEHMET EGE4100...1303 40.0-6.9
SELÇUK DENİZ EMİR4302...837 51.03
KERVANCI DENİZ2026...837 61.03
Soyad AdTECİR ZEYNEP UKD1246Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AZİMİ ROMİNA9946...849 11.03
ÇALIŞKAN EDA1376...849 21.03
GANNEMOĞLU IŞIL5578...1048 31.07.2
ASLAN RENGİN2802...1335 40.0-11.4
BEKE SÜMEYYE5575...849 51.03
DEMİREL ELİF NUR2421...849 61.03
Soyad AdÜSTÜNER ARDA UKD1019Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1380 10.0-3.3
YILDIZ HÜSEYİN TUNA1633...931 21.03
ÖZPAK ATAKAN4361...1063 31.016.8
DOĞAN FURKAN3862...1376 40.0-3.3
NAZRULLAH ŞHUHAİBULLAH9915...1158 50.0-9.3
Soyad AdGÜLMEZ GİRAY KAĞAN UKD1414Toplam UKD Değişimi24.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ARCA2327...931 11.02.5
BALA SUDE1427...1466 21.014.25
UZUNAĞCA CEREN1648...931 31.02.5
ÜZÜMCÜ AHMET UTKU1532...2134 40.0-2.75
TAPAN ARDA1229...1570 50.55.25
EHLİ EREN1280...1053 61.02.75
Soyad AdSARI NECİP TAHİR UKD1295Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN EMRE2599...914 11.03
ABACI ERTUĞRUL4990...1086 21.06.9
BAŞPINAR LARA5477...1660 30.0-3.3
ARICI HÜSEYİN SAİD3149...1211 40.5-3.6
KORKMAZ EMİRCAN5111...914 51.03
ŞAHİN YAĞIZHAN2347...914 61.03
Soyad AdTOPTEMİŞ ROZERİN UKD1083Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU ZEYNEP NİL2118...839 11.03
UYAN ENİSE ESRA3814...839 21.03
KARAYER DEVRİM2610...1312 30.0-6.3
ŞEN AZRA3780...1027 40.0-17.4
Soyad AdKATIRCI ADAHAN UKD1426Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NARİN MUSTAFA3359...906 11.02.5
AYDOĞDU ELİF NUR2342...1053 21.02.75
DEMİR HÜSEYİN1544...906 31.02.5
GÖKER AHMET5394...1222 40.5-6.5
ÇELİK EYÜP3496...906 51.02.5
SAZLI TAN3206...1159 61.04.5
Soyad AdALTUNTOP ZANA UKD1070Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 10.0-6.6
BAKIRCIOĞLU BAHADIR4859...837 21.03
KAYA UMUT4654...1137 30.0-12.3
FİDAN ULAŞ ŞAFAK5250...837 41.03
DEMİRÇAPAR ATEŞ3058...1054 51.014.4
TAŞ ENES İHSAN4847...837 61.03
Soyad AdPOYRAZ GÖKDENİZ UKD1161Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE ORHAN ATEŞ3271...1000 11.08.7
AHMET EGE4940...837 21.03
METİN UMUT ARDA3214...1227 30.0-12.3
BAYUR METEHAN4364...1067 41.011.1
KÜLEKCİOĞLU İBRAHİM5424...837 61.03
Soyad AdALMAS MEHMET YUSUF UKD1146Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİKLİ ALİ1266...837 11.03
AKSU YUSUF ALP1188...1268 20.0-9.9
IŞIK MUHAMMED EMİN5044...1000 31.09
YETİMOVA ÖMER FARUK1510...837 41.03
AYDIN SİNAN4014...1021 51.09.9
ABDOLLAHI NIMA3754...837 61.03
Soyad AdPULLUKÇU İRFAN KEREM UKD1127Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİYADİN MUHAMMED İSHAK5040...1150 21.015.9
KAYA ALİ YİĞİT3155...837 41.03
TÜRKAN MEHMET DEMİR2088...1080 51.012.9
Soyad AdCAN IŞIL UKD1792Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN ILGAZ2104...1048 11.02.2
NAZRULLAH ŞHUHAİBULLAH9915...1158 21.02.2
TUTAV KORAY1014...1201 31.02.2
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1380 41.02.2
SARIKAYA ESER2981...1599 51.05
DOĞAN FURKAN3862...1376 61.02.2
Soyad AdBİCAL TAHA FURKAN UKD1058Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOTAN KAAN1058...1167 10.0-10.5
IŞIK ABDÜLSAMED3591...931 21.03
UYSAL SARA4897...931 31.03
AKTAŞ SAMET ŞEVKİ1553...931 41.03
ŞAKAR UTKU DEHA1186...1072 51.015.6
PİRTİNİ SERRA1078...1037 60.0-15.9
Soyad AdFEROĞLU EREN UKD1007Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DERVİŞ YUSUF EREN1275...1018 20.0-14.4
BAYRAKTAR ARDA1056...931 50.0-3
Soyad AdBAŞPINAR LARA UKD1660Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALKAN ŞEVVAL5263...1074 11.02.2
TURĞUT SERHAT2098...1116 21.02.2
SARI NECİP TAHİR1772...1295 31.02.2
DOYURAN BARBAROS2281...1080 41.02.2
NUKAN BARIŞ TUNA1262...1803 50.0-6.2
METİN ENİS2642...1254 61.02.2
Soyad AdKILIÇ ABDUL KADİR UKD1067Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GECE ALİ3170...914 11.03
SAYAN KAAN1927...1478 20.0-3.3
SEKMAN İLKER HASAN3669...914 31.03
ÖZMEN ALPER1249...914 41.03
KARAASLAN BARAN2366...914 51.03
ALBAYRAK EMRULLAH5289...914 61.03
Soyad AdSİLAHTAROĞLU YENİLMEZ OĞUZ UKD1033Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ULAŞ4411...906 11.03
KARAMELEK BARIN EGE3805...906 21.03
CAN SALİH KEREM1695...1206 31.021.9
SAY DENİZ1247...1496 40.0-3.3
ÖZKAR YİĞİT ATILIM2869...906 51.03
BAŞPINAR DİLA4333...1358 60.0-3.9
Soyad AdSAZLI TAN UKD1159Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK EFE1101...906 11.03
KARASU MUHAMMET ENES2462...906 21.03
GÖLGESİZDAL ALPEREN4979...1137 31.014.1
KEMERLİ ÇAĞAN1538...1555 40.0-3.3
KAMİŞLİ GÖRKEM ARDA3533...1305 51.021
KATIRCI ADAHAN1285...1426 60.0-5.4
Soyad AdAYDOĞDU ELİF NUR UKD1053Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN FEVZİ BATUR1303...906 11.03
KATIRCI ADAHAN1285...1426 20.0-3.3
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1139 31.018.6
ESMER EFE2596...906 40.0-3
ÇERÇİ GÖKTUĞ1274...906 51.03
GENÇAY MUZAFFER UTKU3320...906 60.0-3
Soyad AdBAŞPINAR ELA UKD1355Toplam UKD Değişimi18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNOĞLU İSMAİL EREN6355...1044 11.03.5
ÜNÜVAR KAAN2340...1324 20.5-1
BİLMİŞ MERT4713...1317 31.011.25
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1289 40.5-2.25
YILMAZ KAAN EREN5164...1039 51.03.25
BAL EFE ARDA2616...1070 61.04
Soyad AdMODACI MUSTAFA AYAZ UKD1061Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUYAR DENİZ CAN5152...837 11.03
KÜLEKCİOĞLU İBRAHİM5424...837 21.03
CERAN ZAFER3299...1085 30.50.9
KAĞAN DORUK2551...1000 41.012.6
ERDÖNMEZ HAMZA4446...1049 50.0-15.6
ÖZÇELİK BORA3149...1116 60.0-12.6
Soyad AdÇELİK UTKU UKD1102Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANIR MERT5457...837 11.03
KIRCA NAİL ATABERK4438...837 31.03
BAYKAL ERTUĞRUL5641...1194 40.0-11.1
AVCİ NEHİR FADİME4752...837 51.03
BAL TUNA2013...1070 61.013.8
Soyad AdYILDIRIM ELİF UKD1030Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARMAĞAN NİSAN ECE6278...849 11.03
ÇELİK ASEL DURU1210...849 21.03
BATUM GÜNEŞ4568...1182 30.0-9
AKDOĞAN İLAYDA4359...849 41.03
ASLAN ROZA1959...1365 50.0-3.6
SAĞLAM DURU2667...849 61.03
Soyad AdOKUR MELİH UKD1323Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALGIÇ UMUT3202...931 11.02.5
YAZGAN RAMAZAN AYBARS4355...1088 21.05.25
PAKDİL TUNAHAN1091...931 31.02.5
ÜLKER CEREN1040...1340 40.0-12
KOYUNCU AHMET BİLAL1445...931 51.02.5
ÖZSOYLU AHMET TOLGA1095...1147 61.06.75
Soyad AdKASSYMKHANULY ALİ UKD1148Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ ÜLKÜ CEYLİN1500...931 11.03
SEMİZ EMRE TUNA1078...1219 20.0-12
YALINKILIÇ YAĞIZ2403...931 30.0-3
DUMAN MELİH3456...1338 40.57.5
ATAÇ AYŞE NAZ1967...931 51.03
AYDIN MERT1882...1199 60.0-12.9
Soyad AdIŞIK HASAN HÜSEYİN UKD1138Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR AHMET ARDA5385...914 11.03
GÜLEN SEVAL1293...1045 21.011.1
KAYA DİYAR1794...1238 30.0-10.8
AYGÖRMEZ OZAN DENİZ1468...914 40.0-3
TOPRAKÇI MUHAMMET MUSA1467...914 50.0-3
AYDEN MERT NAZİR4145...914 60.0-3
Soyad AdYILMAZ KEREM TUNA UKD1614Toplam UKD Değişimi-1.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN CAN1157...1079 11.02.2
ARSLAN KEMAL ÖZGÜR1449...1284 21.02.4
GÜRŞEN DENİZ3600...1352 31.03.6
KARSAN ADİL TUNA1171...1621 40.50.2
TARHAN ADAR1656...1733 50.0-6.8
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1493 60.5-3.2
Soyad AdTUTAN ALİ UKD1311Toplam UKD Değişimi20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKÇÜER MEHMET EMİR3910...1009 11.03.75
MİMARLAR FARUK1063...1269 21.011
TARHAN ADAR1656...1733 30.0-2.75
BAYRAKTAROĞLU POYRAZ3542...1204 41.08.75
ALYANAK AKAY3450...1300 50.5-0.5
TERZİ ZAHİT EREN2576...1325 60.50.5
Soyad AdMORGÜN BORAN UKD1400Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALTA EMİR4013...906 11.02.5
KARSAN ADİL TUNA1171...1621 20.0-5.5
SAKALLI MUHAMMED MEMDUH1299...906 31.02.5
BOSTANCI EGEMEN5656...906 41.02.5
ACAR İBRAHİM SAMET3501...1184 51.05.5
ÖZKURT ARDA1146...1399 61.012.5
Soyad AdIŞIK MUHAMMED EMİN UKD1000Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSU YUSUF ALP1188...1268 10.0-5.1
ÇELİKLİ ALİ1266...837 21.03
ALMAS MEHMET YUSUF6408...1146 30.0-9
TANER BORA4928...837 41.03
BAYUR METEHAN4364...1067 51.017.7
KURT EMİRHAN5025...837 60.0-3
Soyad AdARSLAN ATAKAN UKD1113Toplam UKD Değişimi53.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALBAYRAK EYMEN4010...1000 11.010.5
TÜRKAN MEHMET DEMİR2088...1080 31.013.5
SUBAŞI BUĞRA EFE1920...1149 41.016.5
ÖZÇELİK BORA3149...1116 50.50
ÇİÇEK UMUT KEREM5176...1060 61.012.9
Soyad AdDİYADİN MUHAMMED İSHAK UKD1150Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN KAYRA5232...837 11.03
PULLUKÇU İRFAN KEREM2063...1127 20.0-15.9
KURTEL EGE DORUK5345...837 31.03
AKTÜRK EMİRCAN5264...837 40.0-3
YANIK BERAT KAYA BERK4834...837 50.50
ALYANAK AREL3330...837 61.03
Soyad AdYAZICI MEHMET ZİYA UKD1191Toplam UKD Değişimi-39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMREN DENİZ4025...1121 20.0-18
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1508 30.0-3.9
BAŞAT DERİN3784...1200 50.0-14.7
TAŞDEMİR BİLAL HAMZA5353...837 60.0-3
Soyad AdÜLKER CEREN UKD1340Toplam UKD Değişimi27.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CHASON MOUSTAFA FORKAN9987...931 11.02.5
ÖZMEN EREN2770...1057 21.04
ÖZSOYLU AHMET TOLGA1095...1147 31.06.25
OKUR MELİH4012...1323 41.012
AYDIN YUSUF MERT1039...1528 50.0-6.5
YURDAKONAR ECE4803...1236 61.09
Soyad AdŞAFAK ONAT UKD1041Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAKTAR ARDA1056...931 11.03
AYDIN YUSUF MERT1039...1528 20.0-3.3
ADANIR HASAN EMRE1129...1124 31.018.3
OĞUZ EMRE2836...931 41.03
YURDAKONAR ECE4803...1236 50.0-7.5
KOYUNCU AHMET BİLAL1445...931 61.03
Soyad AdKAZAR DUHA UKD1087Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALİ SUDENAZ1202...815 11.03
GÜVEN REYYAN BENGÜ6380...815 20.50
YILDIRIM DOĞA1068...1043 31.013.2
ZENGİN İSRA2493...1154 50.0-12.3
Soyad AdSAYAN KAAN UKD1478Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY MUHAMMET ALİ2743...914 11.02.5
KILIÇ ABDUL KADİR2607...1067 21.02.75
ALTURAN KAMİL İBRAHİM5128...1113 30.5-9.75
BALIK UMUT4366...1265 41.05.75
DEĞİRMENCİ KEREM1456...1461 51.012
BEYAZDAĞ FERHAT1455...914 61.02.5
Soyad AdABACI ERTUĞRUL UKD1086Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYSEV ATA DENİZ1599...914 11.03
SARI NECİP TAHİR1772...1295 20.0-6.9
DİNCER UMUT MUSTAFA1944...914 31.03
KOÇ EMRE3421...914 41.03
ÜNLÜ ALPEREN5187...1052 51.013.5
DOYURAN BARBAROS2281...1080 60.5-0.3
Soyad AdPİLAVCI DENİZ PİYA UKD1121Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDEMİR MUHAMMET3562...906 11.03
MERAY BURAK2493...906 21.03
ARSLAN MEHMET EMİN1142...906 30.0-3
BİRGÜL DOĞAN DEMİR1313...1170 40.0-12.9
ÇELİK ZÜMRA3131...1103 50.0-15.9
PETEKÇİLER İREMNAZ1270...1000 61.010.2
Soyad AdONGUN ARDA UKD1162Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN MUHAMMED ENES1330...906 11.03
SAKALLI MUHAMMED MEMDUH1299...906 21.03
ÇOKÇETİN DORUK3671...906 31.03
YURTTAŞ HAYRULLAH ENES4010...906 41.03
ÇAKIROĞLU SERHAT1094...906 51.03
BALTA EMİR4013...906 60.0-3
Soyad AdKULAK DORUK UKD1203Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKCAN ONAT TUNÇ5518...837 11.03
KIBRIS UTKU3908...837 21.03
LAÇİN ARAS2804...1099 30.5-4.2
ÇETİN ARDA DENİZ5547...1232 40.51.2
CERAN ZAFER3299...1085 50.0-19.8
KAĞAN DORUK2551...1000 61.07.2
Soyad AdBAŞAT DERİN UKD1200Toplam UKD Değişimi86.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUSOY BERKAY4483...837 11.03
KAVLAK İSMAİL ÇAĞIL4808...1133 21.012.3
ÜLKÜ AHMET2957...1301 31.019.2
DEMİRHAN SELİM4758...1216 41.015.6
YAZICI MEHMET ZİYA4698...1191 51.014.7
KATIRCI ERK UZAY4721...1365 61.021.6
Soyad AdBAYRAM EGE UKD1061Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZİŞ ARDA3692...837 11.03
AKBAŞ ARIN KAAN5386...1191 20.0-9.6
DOĞAN KAAN2791...837 30.0-3
MUTLU HASAN5370...837 40.0-3
KARADAĞ EREN4578...1000 50.0-17.4
KOLCU EYMEN2904...837 61.03
Soyad AdDEMİR LAMİA UKD1150Toplam UKD Değişimi-27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYKAL DORA2906...849 11.03
ARAMAZ BERFİN2228...849 21.03
ŞENER CEMRE2372...1058 30.0-18.9
ARSLANER İREM3895...849 40.50
TOYGAR AZRA DURU2333...1083 50.0-17.7
ÇELİK CANAY ÇAĞLA5419...849 61.03
Soyad AdDOĞAN FURKAN UKD1376Toplam UKD Değişimi-7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK EREN1043...931 11.02.5
ÖZTÜRK BARAN1988...931 21.02.5
SARIKAYA ESER2981...1599 30.0-5.5
ÜSTÜNER ARDA1708...1019 41.02.75
HOTAN KAAN1058...1167 50.5-6.75
CAN IŞIL1050...1792 60.0-2.75
Soyad AdKIRANLIOĞLU EMİR CEM UKD1073Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ HÜSEYİN TUNA1633...931 11.03
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1380 20.0-4.2
KÜÇÜKTÜRK GÖKTUĞ2264...1047 31.013.8
IŞIK ADEM1556...931 41.03
ÖRGÜN MERVE2032...931 51.03
NAZRULLAH ŞHUHAİBULLAH9915...1158 60.0-11.4
Soyad AdAKBAŞ DOĞAÇ BARLAS UKD1102Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMLU HEVAL GÜNEY4242...914 11.03
YILMAZ BERK2018...914 21.03
AKINCIOĞLU ANIL1827...1407 30.0-4.2
ADİKTİLİ VOLKAN2000...914 41.03
ZEBEK ERAY3682...914 51.03
ÖZDEMİR MUHAMMED FATİH2946...1163 61.017.4
Soyad AdSAY DENİZ UKD1496Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVCİL EFE3604...906 11.02.5
KIYLIOĞLU EGE3877...1122 21.02.75
POLAT MUSTAFA CİVAN1929...906 31.02.5
SİLAHTAROĞLU YENİLMEZ OĞUZ3211...1033 41.02.75
BAŞPINAR DİLA4333...1358 51.07.75
ÖZCAN TAYLAN3103...1123 61.02.75
Soyad AdMERAL ALİ HAKAN UKD1152Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK ONUR TAHA3072...906 11.03
KULDAŞLI ÖMER RIFAT1186...1093 21.012.6
BAŞPINAR DİLA4333...1358 30.0-7.2
SARI EGE2486...1022 41.09.6
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1139 51.014.4
Soyad AdKULDAŞLI ÖMER RIFAT UKD1093Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇAY MUZAFFER UTKU3320...906 11.03
MERAL ALİ HAKAN1404...1152 20.0-12.6
POLAT MUSTAFA CİVAN1929...906 41.03
KIYLIOĞLU EGE3877...1122 50.0-13.8
ÇIRPAN UMUT ZEYNEL4823...906 61.03
Soyad AdÇETİN ARDA DENİZ UKD1232Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTEL EGE DORUK5345...837 11.03
ENDERER ALP4321...837 31.03
KULAK DORUK4771...1203 40.5-1.2
DEDE EMRE KENAN2445...1118 61.010.2
Soyad AdBOYRAZ BORAN UKD1007Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KASKAN ÖMER3177...1084 10.0-11.7
TANIR KEREM5416...837 20.0-3
ÖZSANDIKCI TALHA ŞEVKİ3443...837 31.03
BURMA YUSUF YASİN5357...837 41.03
EMREN DENİZ4025...1121 50.0-10.2
TOPRAK YAĞMUR4951...837 60.0-3
Soyad AdBAL TUNA UKD1070Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLCU EYMEN2904...837 10.50
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1211 20.0-9.3
KARADAĞ EREN4578...1000 31.012
SEZGİN BURAK EGE5581...837 41.03
AKBAŞ ARIN KAAN5386...1191 50.0-10.2
ÇELİK UTKU2817...1102 60.0-13.8
Soyad AdKAYA SELMAN GÜVEN UKD1027Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRHAN SELİM4758...1216 20.0-7.5
GÜRTAŞ DEMİR2883...837 31.03
YILDIRIM ALPEREN5659...1197 40.0-8.4
YILMAZ EFE YAĞIZ2487...1330 50.0-4.2
BOZYİĞİT CEVDET2953...837 60.0-3
Soyad AdBALA SUDE UKD1466Toplam UKD Değişimi-8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEBİ FATİH KAĞAN1901...931 11.02.5
GÜLMEZ GİRAY KAĞAN2938...1414 20.0-14.25
BİRİŞİK MUHAMMED ENES4327...931 31.02.5
NAZ FATİH1038...1249 41.05.5
ALP BATU1710...1420 50.0-14
KOÇER AHMET DORUK2471...1835 60.59.75
Soyad AdÖZPAK ATAKAN UKD1063Toplam UKD Değişimi-53.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜKTÜRK GÖKTUĞ2264...1047 10.0-15.6
ADALI ÖMER1185...931 20.50
ÜSTÜNER ARDA1708...1019 30.0-16.8
ALTUNBAŞ MEHMET EMİN1718...1279 50.0-6.6
AKARCA ÜMİT BARAN1385...1086 60.0-14.1
Soyad AdARICAN ELİF SUDEM UKD1114Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ECEM NAZ1106...1313 10.0-7.2
KÜÇÜKDOĞAN AZRA1556...815 21.03
TÜRK BUKET2077...815 31.03
AKCA AZRA DENİZ4052...815 41.03
Soyad AdKAYA DİYAR UKD1238Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARAZ ÖMER FURKAN5000...914 11.03
BARAKÇİN BORA MİRHAN1916...914 20.0-3
IŞIK HASAN HÜSEYİN2300...1138 31.010.8
TOKDEMİR ENES1867...914 41.03
HACIHASANOĞLU AHMET YUSUF3290...1201 50.0-16.5
GÖÇMEN FURKAN3776...914 61.03
Soyad AdGÜLEN SEVAL UKD1045Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARUT YİĞİT5081...914 11.03
IŞIK HASAN HÜSEYİN2300...1138 20.0-11.1
BURÇ CÜNEYT1668...914 30.0-3
YILDIRIM ADEM3966...914 41.03
TÜRK OZAN5545...914 51.03
TOKDEMİR ENES1867...914 60.0-3
Soyad AdATEŞ OSMAN YİDAR UKD1150Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK BERAT ADEM3887...906 11.03
TUTAN ALPER3400...1465 20.0-4.2
KARATAŞ ALPER2736...1030 30.0-19.8
YAVUZ AYSU REYHAN2458...906 41.03
SARAL ARAS1092...906 51.03
KAMİŞLİ GÖRKEM ARDA3533...1305 61.021.3
Soyad AdTEKNE ALİ MEHMET UKD1182Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIRAN ATTİLA ASRIN1220...906 21.03
ÇANKAYA UTKU1396...1097 41.011.4
ÖZKANLI SAMET1349...906 51.03
TAMCAHAN EFE2875...1089 61.011.1
Soyad AdBOZKIR ÖMER UKD1235Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞGIN KEREM2757...1025 11.06.9
MISIRLIOĞLU BURAK1538...837 21.03
PİLAV KEREM KAYRA4259...1141 31.011.1
KARARMAZ TAYLAN1202...1074 41.08.7
ÇALIŞKAN ALP2368...1323 50.0-11.4
EGİN EGE1723...837 61.03
Soyad AdÖZÇELİK BORA UKD1116Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN ÖZKAN6587...837 11.03
İSHAKOĞLU AHMET FURKAN4640...837 21.03
OKUTAN ÖMER BATU7003...1166 30.0-12.9
ERDÖNMEZ HAMZA4446...1049 41.012.3
ARSLAN ATAKAN3111...1113 50.50
MODACI MUSTAFA AYAZ1973...1061 61.012.6
Soyad AdKARARMAZ TAYLAN UKD1074Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN KAAN2791...837 11.03
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1150 20.0-12
MUTLU HASAN5370...837 31.03
BOZKIR ÖMER2246...1235 40.0-8.7
YETİMOVA ÖMER FARUK1510...837 51.03
ERGİN EMRE5182...1268 60.0-7.5
Soyad AdTUBAY ELİF SUDE UKD1267Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY ELİF4236...849 11.03
SAĞLAM DURU2667...849 21.03
ASLAN ROZA1959...1365 30.0-11.1
NEBATİ AYŞE CEYLİN2593...849 41.03
BATUM GÜNEŞ4568...1182 51.011.4
TIRPAN CEREN3922...1015 61.05.7
Soyad AdHARUN FURKAN UKD1089Toplam UKD Değişimi-41.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURDAKONAR ECE4803...1236 10.0-9
AYÇİÇEK VELİ CAN1058...931 20.0-3
TÜRKYILMAZ EFE4527...931 31.03
BULUT EGEMEN1003...1012 40.0-18.3
GÜLPINAR GÖKTUĞ1248...1039 50.0-17.1
AKTAŞ SAMET ŞEVKİ1553...931 61.03
Soyad AdYELKENBASAN POYRAZ UKD1105Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜÇ AHSEN EMİNE1730...931 11.03
AŞIK TOPRAK1089...931 21.03
YAVUZ ALİ3622...931 30.0-3
GÜNDÜ KADİR1029...931 41.03
KILIÇ FURKAN1130...931 51.03
YAZICI ARDA HAZAR1009...1045 60.0-17.4
Soyad AdDOYURAN BARBAROS UKD1080Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞBABA YUNUS CAN1061...914 11.03
KORKMAZ EMİRCAN5111...914 21.03
SARIKAVAK SERDAR İHSAN1053...1794 30.0-3.3
BAŞPINAR LARA5477...1660 40.0-3.3
TURAN AHMET ALP1346...1238 50.0-8.7
ABACI ERTUĞRUL4990...1086 60.50.3
Soyad AdTARHAN ADAR UKD1733Toplam UKD Değişimi2.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALEMDAR EMRE KEREM1120...1065 11.02.2
TERZİ ZAHİT EREN2576...1325 21.02.2
TUTAN ALİ3400...1311 31.02.2
YILMAZ BARIŞ1356...1284 41.02.2
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 51.06.8
KARSAN ADİL TUNA1171...1621 60.0-13
Soyad AdGÜRŞEN DENİZ UKD1352Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIROĞLU SERHAT1094...906 11.02.5
BAYRAKTAROĞLU POYRAZ3542...1204 21.07.5
YILMAZ KEREM TUNA3965...1614 30.0-4.5
MİMARLAR FARUK1063...1269 40.5-2.75
YILMAZ BARIŞ1356...1284 51.010.25
ARSLAN KEMAL ÖZGÜR1449...1284 60.0-14.75
Soyad AdGÜL YAĞIZ SARP UKD1000Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OYSAL VEHBİEFE1169...906 11.03
KAMİŞLİ GÖRKEM ARDA3533...1305 20.0-4.2
ESMER EFE2596...906 31.03
SARI OĞUL4312...1234 40.0-6.3
AKAY BATU4274...906 51.03
YILDIRIM ÖZGÜR TOPRAK3857...1149 60.56
Soyad AdTÜRKAN ORHAN DORUK UKD1211Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEO SUANG ALİ1393...837 11.03
BAL TUNA2013...1070 21.09.3
ERGİN EMRE5182...1268 31.017.4
YANCI BARIŞ EMRE1663...1342 40.0-9.6
AKSU YUSUF ALP1188...1268 51.017.4
AKBAŞ ARIN KAAN5386...1191 60.0-15.9
Soyad AdÖZDEMİR EFE KEMAL UKD1344Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELÇUK DENİZ EMİR4302...837 11.02.5
Soyad AdDEMİRÇAPAR ATEŞ UKD1054Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANEDAR BURAK HAKTAN2091...837 11.03
ÇALIŞKAN ALP2368...1323 20.0-5.1
USLU UMUT TOPRAK3709...1018 31.013.5
ERGİN EMRE5182...1268 40.0-6.9
ALTUNTOP ZANA3232...1070 50.0-14.4
KAYA BULUT2463...837 61.03
Soyad AdKAYA KUZEY UKD1050Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZER BERKAY UMUT3338...837 21.03
KAYA ÇINAR4460...837 30.0-3
Soyad AdADANIR HASAN EMRE UKD1124Toplam UKD Değişimi-26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN SENA2581...1223 10.0-10.8
UYSAL SARA4897...931 21.03
ŞAFAK ONAT1004...1041 30.0-18.3
Soyad AdYILMAZ ENES UKD1028Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAMUKÇU ALPEREN5499...1564 10.0-3.3
ALP BATU1710...1420 20.0-3.3
ALTINTAŞ BARIŞ1049...1077 30.0-12.9
EHLİ EREN1280...1053 40.0-14.1
DAL GÖKAY BARIŞ1076...1125 51.018.9
Soyad AdDOĞAN MELEK SU UKD1079Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRKAN ZEYNEP NEVRA1643...815 10.0-3
ÜNLÜ AÇELYA1087...815 30.0-3
SAYDAM TUANA1171...1287 40.0-6.9
YEŞİLYAPRAK SUDE3012...815 51.03
Soyad AdBAYKAL AHMET BATUHAN UKD1049Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYGUN MUHAMMET EMİN5060...1245 10.0-7.5
YILMAZ OLCAY2156...914 21.03
SATILMIŞ ENES MUHAMMET4341...1173 31.020.1
TAŞTAN MİSSEM4029...1000 40.0-17.1
SABAZ AHMET SUNGUR3217...914 50.0-3
ATAY YAVUZ1438...914 61.03
Soyad AdKORKUT GÖRKEM UKD1108Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULOĞLU DENİZ2056...914 11.03
KORKMAZ UMUT ERTEKİN3623...914 20.50
GÖKMEN MUHAMMED3912...914 30.0-3
İLBAN YUSUF2282...914 41.03
HOCAOĞLU MUSTAFA FURKAN1485...914 51.03
ÖZCAN YUSUF6184...914 60.0-3
Soyad AdCİVELEKHAN EFE UKD1035Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KADAKAL YUSUF ENSAR3449...906 11.03
MİRZA EFE1110...1444 20.0-3.3
YEŞİL EREN3391...906 31.03
HASIRCI DAMLA3025...906 41.03
TAŞKIRAN ATTİLA ASRIN1220...906 51.03
ÇELİK ZÜMRA3131...1103 60.0-12.3
Soyad AdBÜYÜKBAYRAM ALP UKD1015Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENYÜZ KUTAY EMRE1132...1501 20.0-3.3
ALİM KEREM1217...1193 30.0-8.1
TERZİ ZAHİT EREN2576...1325 40.0-4.2
ÖZBAHÇECİ SEMİH1273...1051 51.016.5
BAYRAKTAROĞLU POYRAZ3542...1204 60.0-7.5
Soyad AdOKUTAN ÖMER BATU UKD1166Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNEL ECE3621...837 11.03
KÜÇÜKGEZİCİ BAŞAR5136...1251 20.53.6
ÖZÇELİK BORA3149...1116 31.012.9
KÜLEKCİOĞLU İBRAHİM5424...837 41.03
YANCI BARIŞ EMRE1663...1342 50.0-8.1
MUTLU HASAN5370...837 61.03
Soyad AdDEMİRHAN SELİM UKD1216Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN TOPRAK4832...837 11.03
KAYA SELMAN GÜVEN6560...1027 21.07.5
ÖZBEK EGE5046...1473 31.024.6
BAŞAT DERİN3784...1200 40.0-15.6
KATIRCI ERK UZAY4721...1365 50.0-9
AKYÜREK SARP KUANT2836...1274 60.52.4
Soyad AdKAVLAK İSMAİL ÇAĞIL UKD1133Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK FERİZ MURAD5081...837 11.03
BAŞAT DERİN3784...1200 20.0-12.3
TAŞ ENES İHSAN4847...837 31.03
TOPRAK YAĞMUR4951...837 41.03
EGİN EGE1723...837 51.03
ÖZEGEN BERAT EKİN4761...837 61.03
Soyad AdŞAHİN RENGİN UKD1037Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NEBATİ AYŞE CEYLİN2593...849 11.03
KURU AYLA BETÜL4765...849 21.03
ÇELİK ASEL DURU1210...849 30.50
OLGAÇ AZRA NİSA4479...849 40.0-3
SAĞLAM DURU2667...849 51.03
Soyad AdALP BATU UKD1420Toplam UKD Değişimi34
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN BARIŞ1112...931 11.02.5
YILMAZ ENES3649...1028 21.02.75
CAN IŞIK1050...2097 30.0-2.75
BALA SUDE1427...1466 51.014
TAPAN ARDA1229...1570 61.017.5
Soyad AdHÜRTÜRK EMİR UKD1082Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ HASAN1834...931 10.0-3
TUNCAY EFE2243...1104 20.0-14.1
ADALI ÖMER1185...931 31.03
ERCAN EREN2056...1267 50.0-7.8
YILMAZ SERAN DEMİR1121...931 61.03
Soyad AdARICI HÜSEYİN SAİD UKD1211Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARKAÇ YAVUZ1661...914 11.03
PİŞKİN ERTUĞRUL FARUK2050...914 20.50
ESKİ ALPER3376...1150 31.012.6
SARI NECİP TAHİR1772...1295 40.53.6
ÇELİK MUSTAFA CAN3481...1412 50.0-7.2
NUKAN BARIŞ TUNA1262...1803 60.0-3.3
Soyad AdKEMERLİ ÇAĞAN UKD1555Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT MEHMET1123...906 11.02.5
AKINCI FATİH4885...1148 21.02.75
SARI OĞUL4312...1234 30.5-9.25
SAZLI TAN3206...1159 41.02.75
TUTAN ALPER3400...1465 50.5-3
BOYRAZ ALİ ÇAĞAN3617...1330 60.5-7
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014