EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okul Sporları İl Birinciliği II. Bölge Grubu Satranç Turnuvası / 18.01.2018 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULHAMİT İHSAN AYDIN5462...103801.02.2018
ABDULLAH BALCI4869...115101.02.2018
AHMET ÇINAR EROĞLU2732...112201.02.2018
AHMET KÖSE2533...138301.02.2018
AHMET YİĞİT ULU4287...101801.02.2018
ALPASLAN SEVİM4368...104301.02.2018
ALPEREN BULUT1043...108601.02.2018
ARDA KILIÇ5510...100901.02.2018
ARİF BARTU SERT1426...100001.02.2018
ATAKAN ÇELENK3752...105501.02.2018
AYLA ADİNA ATİK2986...102801.02.2018
BEDİRHAN BULUT1328...107201.02.2018
BEGÜM TÜRK1424...110801.02.2018
BERAT AYVALI1403...105501.02.2018
BERKECAN MERİÇ1964...108401.02.2018
BEYZA AKDORA1694...104801.02.2018
DAMİR FARHODİY9994...104601.02.2018
DENİZ BARAN DEMİR3348...104101.02.2018
DENİZ BATURAY BURÇ5212...103401.02.2018
DENİZ ÇELİK1169...116801.02.2018
DOĞU ÇAKIR1298...108301.02.2018
DORUK GÜLSOY1001...109701.02.2018
EDİZ KAAN SONDAL1020...118101.02.2018
EFE DEMİR1154...109001.02.2018
EFE DENİZ ÇAKIR2876...101301.02.2018
EFE KARA1149...114801.02.2018
EFE KORKMAZ1119...108901.02.2018
ELİF CAN3497...101901.02.2018
ELİF EYLÜL ŞENTÜRK1805...120001.02.2018
ELİF NAZ ÖZMEN5659...127401.02.2018
EMİR CAN ÜMÜZER1841...109001.02.2018
EMİRCAN DEMİRCİOĞLU1062...115801.02.2018
EMRE ASLAN1021...110601.02.2018
EMRE GÖKDEMİR1395...124101.02.2018
EMRECAN YİĞİT1714...119601.02.2018
EREN UTKU BERBER1324...111001.02.2018
EYÜP GEZER1267...107001.02.2018
EYÜP YÜCEL3607...106401.02.2018
FARUK ALTINAY1074...103701.02.2018
FATİH GÖKALP2007...122601.02.2018
FUAT TURSUN2408...114501.02.2018
FURKAN ÖZ1712...123901.02.2018
FURKAN ÖZKAN1005...105401.02.2018
HALİL EMRE HATAYOĞLU1541...100901.02.2018
HAMZA KUL2505...115301.02.2018
HARUN DOĞAN1038...105501.02.2018
HASAN ÖZER5287...102101.02.2018
HAVVA NUR CANYURT4468...126101.02.2018
HÜSEYİN RAHMİ ÖZTÜRK1646...100301.02.2018
KAAN İĞNECİ1366...107601.02.2018
KADİR KAAN YILDIRIM4641...102401.02.2018
KADİRCAN ERDİNÇ1039...120701.02.2018
KEMAL ÇETİNKAYA1945...107801.02.2018
KUZEY ADIÖZ1300...100201.02.2018
LEVENT DENİZ SÖZMEN1094...104201.02.2018
LORİN ÖZLÜ1823...101401.02.2018
MAHMUT OLTAN SUNGURLU3822...117801.02.2018
MAHMUT TUĞRUL CEYHAN3990...105401.02.2018
MAVİ COŞKUNDENİZ5273...115201.02.2018
MEHMET EMRE ÖZDEMİR3793...107401.02.2018
MEHMET KAĞAN KILINÇASLAN1484...119301.02.2018
MEHMET MENTEŞE1646...127001.02.2018
MEHMET OĞUZ ÇALIŞKAN1763...105101.02.2018
MEHMET ÖZGÜNEL2377...107601.02.2018
MEHMET ZAHİD ÖZTORUN3618...127401.02.2018
MELDA AKDEMİR7554...104201.02.2018
MELTEM İKBAL ŞAMLI4242...105901.02.2018
MERT ALTAY1057...114001.02.2018
MERT CAN ZENGİN1425...106101.02.2018
MERT YÜCEER2062...107601.02.2018
METE ERYILMAZ1565...113301.02.2018
METEHAN TAN4340...102801.02.2018
MUAMMER ALİ ZENGİN1660...119501.02.2018
MUHAMMED ALİ FARAÇOĞLU1428...102701.02.2018
MUHAMMED CAN GÖZGÜR1729...103601.02.2018
MUHAMMED EMİN DAŞGIN1143...130201.02.2018
MUHAMMED FETHULLAH DOKUZ3068...120401.02.2018
MUHAMMED PAMUKÇU1078...117201.02.2018
MUHAMMET SEMİH DÜLGEROGLU1213...100101.02.2018
MUSTAFA ASLAN1005...121401.02.2018
NAREG ŞARKLI1112...102401.02.2018
NAZLI CANBAZ4515...102301.02.2018
NİSA SOMER1182...103801.02.2018
OKAN CEYLAN1039...117301.02.2018
ONUR EROĞLU1061...105301.02.2018
OSMAN SAFA KAHVECİ1129...105801.02.2018
ÖMER FARUK EKMEKÇİ5598...115401.02.2018
ÖMER FARUK GÖRKAN4199...100501.02.2018
SERHAT CAN TUTACAK1155...108201.02.2018
SERHAT KOYUN4265...118001.02.2018
ŞAHSANEM TEPE1836...103201.02.2018
ŞEVKET SALTUK İSTEK3388...114701.02.2018
TAHA AKAY1586...114901.02.2018
TALHA AZİZ KARAGÖZ2449...136701.02.2018
TUANA ÇELİK3222...108801.02.2018
TUBA MİNEZ2134...117401.02.2018
TUFAN BERBER3826...104001.02.2018
UMUT ÜSTÜN1532...121101.02.2018
UTKU ÇOKCAN2855...110801.02.2018
UYGAR TAŞDELEN2493...113101.02.2018
YAĞIZ AKAY GÜNEY3772...110301.02.2018
YAĞMUR YEŞİL1244...112901.02.2018
YAKUB ÖZTEN5306...135001.02.2018
YANAL STAS4811...106001.02.2018
YİĞİT ALİ GÜLEN2813...136701.02.2018
YİĞİT KOÇAK1068...118701.02.2018
YUNUS EMRE ÖZKAYA1079...113301.02.2018
YUSUF AKİF ERDOĞAN4790...102101.02.2018
YUSUF İSLAM BİÇKİOĞLU1549...126801.02.2018
ZELAL İMĞA2988...108101.02.2018
ZEYNEP ECE AYYILDIZ1092...103101.02.2018
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AÇIKGÖZOĞLU YUSUF3078...10113
ADIÖZ KUZEY1300...10026
AKAY TAHA1586...11495
AKÇAKIL ZEYNEP5235...11054
AKDEMİR MELDA7554...10513
AKDORA BEYZA1694...10485
ALTAY MERT CAN YAKUP1057...11406
ALTINAY FARUK1074...10376
ASLAN EMRE1021...11066
ASLAN MUSTAFA1005...12146
ATİK AYLA ADİNA2986...10285
AYDIN ABDULHAMİT İHSAN5462...10386
AYVALI BERAT1403...10555
AYYILDIZ ZEYNEP ECE1092...10315
BALCI ABDULLAH4869...11515
BEKTAŞ BETÜL4559...11604
BERBER EREN UTKU1324...11816
BERBER TUFAN3826...10406
BİÇKİOĞLU YUSUF İSLAM1549...13093
BİRDAL İLAY1441...10584
BULUT ALPEREN1043...10075
BULUT BEDİRHAN1328...10726
BULUT HÜSEYİN1033...10504
BURÇ DENİZ BATURAY5212...10346
CAN ELİF3497...10195
CANBAZ NAZLI4515...10235
CANYURT HAVVA NUR4468...12616
CEYHAN MAHMUT TUĞRUL3990...10545
CEYLAN OKAN1039...11736
COŞKUNDENİZ MAVİ5273...11525
ÇAKIR DOĞU1298...10835
ÇAKIR EFE DENİZ2876...10136
ÇALIŞKAN MEHMET OĞUZ1763...10516
ÇELENK ATAKAN3752...10555
ÇELİK DENİZ1169...11685
ÇELİK KADİR6121...11303
ÇELİK TUANA3222...10885
ÇETİNKAYA KEMAL1945...10786
ÇOKCAN UTKU2855...12285
ÇUBUK YUSUF2414...10883
DAŞGIN MUHAMMED EMİN1143...13026
DEMİR DENİZ BARAN3348...10416
DEMİR EFE1154...10905
DEMİRCİOĞLU EMİRCAN1062...11586
DOĞAN HARUN1038...10555
DOKUZ MUHAMMED FETHULLAH3068...12046
DÜLGEROGLU MUHAMMET SEMİH1213...10016
EKMEKÇİ ÖMER FARUK5598...11546
EMRE EFE3548...10234
ERCAN CEREN1100...10063
ERDİNÇ KADİRCAN1039...12076
ERDOĞAN YUSUF AKİF4790...10295
EROĞLU AHMET ÇINAR2732...11225
EROĞLU ONUR1061...10536
ERYILMAZ METE1565...11336
FARAÇOĞLU MUHAMMED ALİ1428...10276
FARHODİY DAMİR9994...10466
FINDIKÇI YUSUF EMRE1289...10683
GEZER EYÜP YILMAZ EFE1267...10705
GÖKALP FATİH2007...12265
GÖKDEMİR EMRE1395...12415
GÖRKAN ÖMER FARUK4199...10056
GÖZGÜR MUHAMMED CAN1729...10626
GÜL AHMET AKİF5123...10384
GÜLEN YİĞİT ALİ2813...13676
GÜLSOY DORUK1001...10976
GÜMÜŞ DAMLA NUR1100...12894
GÜNDOĞDU MEHMET FATİH3524...10344
GÜNEY YAĞIZ AKAY3772...11035
HATAYOĞLU HALİL EMRE1541...10096
İĞNECİ KAAN1366...10766
İMĞA ZELAL2988...10816
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...11476
KADIOĞULLARINDAN ECE3209...10284
KAHVECİ OSMAN SAFA1129...10585
KAPUCU MUHAMMET MUSTAFA2589...11003
KARA EFE1149...11006
KARAGÖZ TALHA AZİZ2449...13676
KAYA SERKAN2136...12053
KAYAR GÜLSÜM4136...10574
KILIÇ ARDA5510...10096
KILINÇASLAN MEHMET KAĞAN1484...11936
KOCA NİSA NUR2273...11704
KOÇAK YİĞİT1068...11826
KORKMAZ EFE1119...10896
KOYUN SERHAT4265...11805
KÖSE AHMET2533...13835
KUL HAMZA2505...11535
KURTAL UTKU4330...10794
MAVZER SAMET4269...10313
MENTEŞE MEHMET1646...12705
MERİÇ BERKECAN1964...11296
MİNEZ TUBA2134...11745
OCAK ECEM ECREN2199...11313
ÖZ FURKAN1712...12396
ÖZBARAN ZEYNEP DURU1150...10574
ÖZBEK CEYDA2840...10844
ÖZDEMİR MEHMET EMRE3793...10746
ÖZER HASAN5287...10215
ÖZGÜNEL MEHMET2377...10956
ÖZKAN FURKAN1005...10545
ÖZKAYA YUNUS EMRE1079...11336
ÖZLÜ LORİN1823...10124
ÖZMEN ELİF NAZ5659...12745
ÖZTEN YAKUB5306...13506
ÖZTORUN MEHMET ZAHİD3618...12746
ÖZTÜRK HÜSEYİN RAHMİ1646...10035
PAMUKÇU MUHAMMED1078...11726
RAJAP ALAA9944...12642
SAYAN ERAY4750...10683
SERT ARİF BARTU1426...10006
SEVİM ALPASLAN4368...10436
SİVRİ HALİME NUR7222...12643
SİVRİ KORAY3263...11133
SOMER NİSA1182...10385
SONDAL EDİZ KAAN1020...11916
SÖZMEN LEVENT DENİZ1094...10426
STAS YANAL4811...10606
SUNGURLU MAHMUT OLTAN3822...11785
ŞAMLI MELTEM İKBAL4242...10595
ŞARKLI NAREG1112...10246
ŞENTÜRK ELİF EYLÜL1805...12105
TAN METEHAN4340...10285
TAŞ ASİL5466...10344
TAŞDELEN UYGAR2493...11316
TEPE ŞAHSANEM1836...10115
TUNA BERK1986...12523
TUNA TALHA6753...13193
TURSUN FUAT2408...12663
TUTACAK SERHAT CAN1155...10826
TÜMEN YAMAN4444...12943
TÜRK BEGÜM1424...11085
TÜRKMEN HİLAL NEFİSE1039...11154
ULU AHMET YİĞİT4287...10245
UYAR YAĞIZ EMRE1091...10843
ÜMÜZER EMİR CAN1841...10906
ÜSTÜN UMUT1532...12555
YEŞİL YAĞMUR1244...11295
YILDIRIM CEMİLE BUSE5315...10574
YILDIRIM KADİR KAAN4641...10245
YİĞİT EMRECAN1714...11966
YÖNEY ÖMER FARUK5439...11224
YÜCEER MERT2062...11414
YÜCEL EYÜP3607...10645
ZENGİN MERT CAN1425...10616
ZENGİN MUAMMER ALİ1660...11956
ZÜKALI ALİ1950...12114

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY UKD1420Toplam UKD Değişimi-13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURSUN FUAT2408...1005 11.02.5
ABDULLAHOĞLU EMİN CİHAN2905...1101 20.0-21.75
ÖKSÜZ TALHA UMUT2884...1254 31.07
BAYRAK ÖMER BURAK3910...1078 51.03
ZURNACI TUĞBERK4418...1305 60.5-4
Soyad AdUYAR MUHİTTİN BERKE UKD1260Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUNGURLU MAHMUT OLTAN3822...1005 11.03
ÇİFTÇİ FURKAN NADİR5646...1557 20.0-4.5
ÇÖREKCİ ERSİN4759...1005 31.03
DEMİRARSLAN BERKAY1673...1020 41.06
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1607 50.0-3.3
KAYA SİNAN3466...1464 60.0-7.2
Soyad AdDERVİŞOĞLU NİSA UKD1188Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ECE1125...864 11.03
HİÇKORKMAZ ZEYNEP2613...864 21.03
ÖZGÜR DOĞA EZGİ1112...1106 31.011.7
Soyad AdÜGE ARDA UKD1091Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERZİ ALİ1468...909 11.03
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 20.0-3.3
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...909 30.0-3
ÇALIK MİRAÇ2115...909 41.03
CİMİNLİ KAAN EMRE1033...1084 51.014.7
ETİZ HARUN5508...909 61.03
Soyad AdBAŞDOĞAN DORUK UKD1319Toplam UKD Değişimi23.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALBAYRAK EFE5553...841 11.02.5
GÜVEN ABDÜLMELİK1883...1091 21.05.25
ALPASLAN UTKU3174...1206 31.08.75
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1151 41.07
YEGİN AHMET HAKAN3221...1513 50.0-6.25
HACIOĞLU TUGAY4940...1134 61.06.5
Soyad AdŞAHİNKAYA İRFAN UKD1128Toplam UKD Değişimi40.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAK EMİR4516...841 11.03
ERTABAK ARAL1865...1516 20.0-3.3
ÇOKCAN UTKU2855...841 31.03
KÜTÜK MEHMET AREL5522...1168 41.016.8
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 51.018
DENİZ YUSUF ENSAR2720...841 61.03
Soyad AdBÜYÜK ELVİN ESMA UKD1564Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT AZRA SENA4475...852 11.02.5
BOZKURT MELEK4402...1118 21.02.75
TUZİNOĞLU PINAR NİL2770...1128 31.02.75
UZUN ASYANUR1625...1151 41.02.75
ACATEKİN ADA5147...1321 51.05
Soyad AdGENÇOĞLU RIDVAN FARUK UKD1152Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEYDANCI OSMAN EMİN1008...983 11.03
DOKUZ MUHAMMED FETHULLAH3068...983 21.03
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1118 30.0-16.5
GÖRKAN ÖMER FARUK4199...983 41.03
YENER FATMA ŞEVVAL1317...1048 51.010.8
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 60.0-3.3
Soyad AdTERZİOĞLU CENGİZHAN UKD1212Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAMİLOĞLU ATA ÇELİK3341...1078 11.09.6
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1078 20.0-20.4
Soyad AdAVCI ÖZAY KAAN UKD1179Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR METE4143...1005 11.03
KAPLAN MAHİR4099...1131 21.012.9
CİĞAL BATIKAN3688...1287 30.0-10.5
GÜNEY YAĞIZ AKAY3772...1005 41.03
AKDAĞ ÖMER AMİR2199...1895 50.0-3.3
GEZER EYÜP YILMAZ EFE1267...1005 61.03
Soyad AdONUR CEM UKD1804Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ABDULHAMİT İHSAN5462...1005 21.02
SEÇKİN SELÇUK2207...1208 31.02.2
ÇINAR MİRAÇ3439...1625 40.5-4.6
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1965 50.0-5.8
KAMER KAYRA1140...2208 60.0-2.2
Soyad AdHACISALİHOĞLU EFE EREN UKD1241Toplam UKD Değişimi31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BARAN1075...909 11.03
CAZIR ABDULLAH KADİR1060...1154 21.011.4
YILMAZ TOPRAK1096...1046 31.07.5
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1503 40.59.6
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 50.0-3.3
BERBER TUFAN3826...909 61.03
Soyad AdELMALI ALİ UKD1060Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN MEHMET OĞUZ1763...909 11.03
KARAASLAN MUHAMMED EMİR1128...909 21.03
BULUT BEDİRHAN1328...909 31.03
BAYINDIR BARIŞ BAYRAM6193...1084 41.015.9
YARAR AHMET KAAN4225...1051 51.014.7
BATMAN MERT1287...1113 60.0-12.9
Soyad AdSOYKAN DORUK KAAN UKD1223Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINTAŞ HÜSEYİN SALİH1360...841 11.03
MANDIRALI ALPEREN4668...1024 21.07.2
ERDOĞDU ADNAN BORA3449...841 30.50
ÇETİN KEREM4663...1073 41.09
ERÇEK RECEP ERDOĞAN1307...1175 50.0-17.1
ERTABAK ARAL1865...1516 60.0-4.5
Soyad AdKAYAOĞLU BARIŞ UKD1197Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAGAN CAN GÖKALP1949...841 10.50
SERHATLI EGEMEN3473...841 21.03
DEMİR ALMİR BERKE4259...841 31.03
OKUMUŞ EREN2668...1106 40.5-3.6
YÖNEY ÖMER FARUK5439...841 50.0-3
YÜKSEK BERAT SUAT1900...841 61.03
Soyad AdKURT ZEYNEP MİRAY UKD1064Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞIR ZEYNEP3264...852 11.03
BOZKURT AZRA SENA4475...852 21.03
UZUN ASYANUR1625...1151 30.0-11.4
TUZİNOĞLU PINAR NİL2770...1128 41.017.7
ALBAYRAK ELİF DİLAY1694...852 51.03
Soyad AdÇİÇEK BERKAY UKD1180Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR MEHMET EMRE3793...983 11.03
DÖNMEZ AHMET2450...1573 20.0-3.3
ASLAN MUSTAFA1005...983 30.0-3
DENİZ EDİN1231...1469 40.0-4.8
ANGÜN BATU4340...2091 50.0-3.3
ERYILMAZ METE1565...983 61.03
Soyad AdDEMİRARSLAN BERKAY UKD1020Toplam UKD Değişimi29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEÇKİN SELÇUK2207...1208 10.0-7.8
KUZUBAŞOĞLU ENES2339...1005 21.03
PAŞAALİOĞLU UFUK2245...1366 30.511.7
UYAR MUHİTTİN BERKE3749...1260 40.0-6
KORDEL PIRIL SİNE1886...1308 51.025.2
SUNGURLU MAHMUT OLTAN3822...1005 61.03
Soyad AdBAYRAK ÖMER BURAK UKD1078Toplam UKD Değişimi-23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMRE EFE3548...1005 10.0-3
GÜLTEKİN GÖKTUĞ1089...1005 21.03
ZENGİN MERT CAN1425...1005 30.0-3
KOYUN SERHAT4265...1005 40.0-3
ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY1573...1420 50.0-3.6
ERDOĞAN ÖMER CELAL2590...1113 60.0-13.5
Soyad AdGEMİCİ ZÜMRÜT UKD1127Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKARKAN CEREN3719...864 11.03
EREN SELİN3310...864 20.0-3
DÖNERKAYA DAMLA2375...864 41.03
VARLI YAĞMUR3112...1535 50.0-3.3
Soyad AdKAYIŞ AHMET EREN UKD1111Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOLUNAY İLYAS1067...909 11.03
ÇALIK MİRAÇ2115...909 21.03
SAÇLI AKIN1840...909 31.03
ATILĞAN SALİM ATAKAN4336...1188 40.0-11.7
BERBER TUFAN3826...909 50.0-3
Soyad AdÇAKIN DORUK UKD1265Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVUŞDAĞI UMUT1236...841 11.03
CEYLAN DAVUT1537...1082 21.07.8
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 30.0-19.8
KILIÇ DORUK DENİZ1844...1128 41.09.6
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 50.0-14.1
AKDEMİR EDİN2181...1000 61.05.4
Soyad AdGAYIK AKIN UKD1114Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK POYRAZ3220...841 11.03
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 20.0-8.4
HÜSEMOĞLU CAN2940...1006 41.010.5
AKIN OSMAN ENES2819...1162 50.0-12.9
FARAÇOĞLU MUHAMMED ALİ1428...841 61.03
Soyad AdGHAREHDAGHI AYDA UKD1143Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇITAK ECRİN4759...852 11.03
TÜRKMEN ELİF NEVA2018...1154 20.0-14.4
KELEŞ SELİN2348...1071 31.012
ÜRYAN CEYLİN1238...1129 40.5-0.6
BİRECİK İPEK1102...852 51.03
Soyad AdYENER ENES UKD1347Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURTSEVEN EFE3998...983 11.02.5
ASLAN MUSTAFA1005...983 21.02.5
DÖNMEZ AHMET2450...1573 30.0-5.25
ÖZDEMİR MEHMET EMRE3793...983 41.02.5
HAS ENİS1176...1233 51.08.5
DEMİRCİOĞLU EMİRCAN1062...983 60.0-2.5
Soyad AdKANTAR BERKAY UKD1077Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNALAN KAAN3334...1668 10.0-3.3
ÇELEBİ MERT HALİT2814...1005 21.03
DEMİRCİ OĞUZ3692...1005 41.03
PAŞAALİOĞLU UFUK2245...1366 50.0-4.8
ERDİNÇ KADİRCAN1039...1005 60.0-3
Soyad AdYILMAZ SEMİH UKD1481Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZGÜR MUHAMMED CAN1729...1005 11.02.5
AKŞAHİN BARIŞ3667...1317 20.5-5.5
ENSAR MUSTAFA BERHAY1280...1136 30.5-9.75
ATAK MUHAMMED EMİR5435...1005 41.02.5
AKPINAR EYYÜP4606...1005 51.02.5
KADAK EREN2485...1028 61.02.75
Soyad AdKADAK EREN UKD1028Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZURNACI TUĞBERK4418...1305 20.0-5.1
ÇELİK KADİR6121...1005 51.03
YILMAZ SEMİH1812...1481 60.0-3.3
Soyad AdGÜDÜK EGE UKD1081Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UÇMAN RECEP1124...909 11.03
ÜNDER ERENCAN3297...909 20.50
İĞNECİ KAAN1366...909 31.03
DÜNDAR ÖMER EREN1249...909 41.03
BAŞABAŞ CEM1057...1039 50.0-16.8
TAŞDELEN UYGAR2493...909 60.50
Soyad AdBAŞABAŞ CEM UKD1039Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BATMAN MERT1287...1113 40.0-12
GÜDÜK EGE1319...1081 51.016.8
DÜNDAR ÖMER EREN1249...909 61.03
Soyad AdDEMİR EREN ÖMER UKD1122Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜRÜST YASEMİN2908...841 11.03
YÜRÜR MUHAMMED EMİN4482...841 21.03
UÇAN AHMET YİĞİT4112...841 31.03
BULAN CEMİL ARDA2167...1106 41.014.4
GÜLEÇ HÜSEYİN ERDEM4421...1093 50.5-1.2
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 60.0-8.7
Soyad AdALBAYRAK ALİ BEHRAM UKD1000Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEK BERAT SUAT1900...841 11.03
ALPASLAN UTKU3174...1206 20.0-7.2
AÇIKGÖZOĞLU YUSUF3078...841 30.50
ÇİFTÇİ BUĞRA VELİ4029...1100 40.0-10.8
KAHYA HİRA NUR2117...1000 51.015
IMANOV RAUL9929...841 60.0-3
Soyad AdİNCİLER YUSUF EFE UKD1663Toplam UKD Değişimi1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTACAK SERHAT CAN1155...983 11.02
EROLTU CEYLAN1497...1514 30.5-4
DÖNMEZ AHMET2450...1573 41.07.6
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1376 50.5-6.8
HAS ENİS1176...1233 61.02.2
Soyad AdDEMİREL HASAN UKD1177Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN EMRE1021...983 10.0-3
BULUT ALPEREN1043...983 21.03
SONDAL EDİZ KAAN1020...983 31.03
SIRMA EFE1118...983 41.03
TATLI YASİN3013...983 51.03
DEMİR EFE1154...983 60.50
Soyad AdKUŞ İLKER UKD1537Toplam UKD Değişimi40.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUN SERHAT4265...1005 11.02.5
BAŞPINAR BERK1005...1456 21.09.75
ÜNALAN KAAN3334...1668 31.017
KAYA ALİ2344...1145 41.02.75
ARSLAN YUNUS EMRE3314...1104 51.02.75
CAN MUSTAFA SAMET1158...1319 61.05.5
Soyad AdBAŞPINAR BERK UKD1456Toplam UKD Değişimi-11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUZUBAŞOĞLU ENES2339...1005 11.02.5
KUŞ İLKER5432...1537 20.0-9.75
ÇİÇEK BURAK3585...1005 31.02.5
YILMAZ UMUT4949...1386 40.0-15
YİĞİT EMRECAN1714...1005 51.02.5
GÖK HASAN OĞUZHAN3124...1240 61.05.5
Soyad AdPORTAKALCI YUSUF UKD1782Toplam UKD Değişimi20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİMİNLİ KAAN EMRE1033...1084 11.02.2
KÜLLÜ ALİ RIZA1321...1109 21.02.2
KARASAKAL DENİZ5302...1553 31.04.2
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 41.05.6
ZENCİRCİ AHMET1052...1457 51.02.6
KALYONCUOĞLU NACİ CAN1238...1530 61.03.8
Soyad AdKAYNAK HASAN YAĞIZ UKD1109Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR EFE DENİZ2876...909 11.03
AYDIN AHMET1354...1261 21.021
ZENCİRCİ AHMET1052...1457 30.0-3.3
TAŞLIÇUKUR ERDENİZ1279...1581 40.0-3.3
YÜCEL EYÜP3607...909 51.03
GÜLEN YİĞİT ALİ2813...909 60.0-3
Soyad AdKİNEŞ MUHAMMET ALİ UKD1151Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖPÖZTÜRK EYÜPESAT5660...841 11.03
SÖNMEZER ASLAN ARDA4426...1035 21.010.2
GÜLEÇ AHMET ERKAN4421...1119 30.0-16.2
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 40.0-8.4
SAYGI OĞUZ1753...841 51.03
ULU AHMET YİĞİT4287...841 61.03
Soyad AdYILDIRIM TALHA YİĞİT UKD1132Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ YUSUF ENSAR2720...841 11.03
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 20.0-12
DEMİR DENİZ BARAN3348...841 31.03
DIRBO YUSUF ENES4138...1076 41.012.6
ÇETİN KEREM4663...1073 51.012.6
KÜTÜK MEHMET AREL5522...1168 61.016.5
Soyad AdUZUN ASYANUR UKD1151Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK İREM EBRAR4121...852 11.03
ACATEKİN ADA5147...1321 20.56.6
KURT ZEYNEP MİRAY5151...1064 31.011.4
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 40.0-3.3
TUZİNOĞLU PINAR NİL2770...1128 51.014.1
Soyad AdERYÜZ KAAN BERK UKD1182Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYGI FURKAN1276...983 11.03
ASLAN EMRE1021...983 21.03
GÜLPEKMEZ RAGIP EFE1045...1398 30.0-6.6
DENİZ EDİN1231...1469 50.0-4.8
Soyad AdBÖLÜK ALİHAN UKD1034Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AK ASIM CEYHUN1402...1444 10.0-3.3
GÖZGÜR MUHAMMED CAN1729...1005 20.0-3
ABDULLAHOĞLU EMİN CİHAN2905...1101 50.0-12.3
ÇETİNKAYA KEMAL1945...1005 60.0-3
Soyad AdÖZEN EGE UKD1492Toplam UKD Değişimi20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇUBUK YUSUF2414...1005 11.02.5
KAMER KAYRA1140...2208 20.0-2.75
SİVRİ KORAY3263...1005 31.02.5
SARIKAYA ABDULLAH3273...1458 41.011.25
ÇINAR MİRAÇ3439...1625 50.54.5
KANTEMÜR MUSTAFA3248...1005 61.02.5
Soyad AdCOGHİLL DENİZ FERHAT UKD1267Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR İBRAHİM ENES2866...1097 21.08.4
GÜNBEK UFUK3760...1157 31.010.5
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1617 40.0-3.3
GEZER EYÜP YILMAZ EFE1267...1005 51.03
CİĞAL BATIKAN3688...1287 60.50.9
Soyad AdAÇIKALIN YİĞİT UKD1136Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ETİZ HARUN5508...909 11.03
YILMAZ TOPRAK1096...1046 20.0-18.6
ÖZKÜTÜK HALİD SEYFULLAH1234...909 31.03
PAMUKÇU MUHAMMED1078...909 40.0-3
YÜKSELEN EMİR KAĞAN1441...909 51.03
Soyad AdKÜÇÜN SUDENAZ UKD1289Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞIK ELİF RANA3382...889 11.03
ESİN İLKAY1218...889 21.03
DEMİRCİ RUKİYE1081...889 31.03
BALIK ESİLA1353...889 41.03
AYYILDIZ ZEYNEP ECE1092...889 51.03
Soyad AdERÇEK RECEP ERDOĞAN UKD1175Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DADAYLI BORA5143...841 11.03
KILIÇ YİĞİT3523...1073 21.010.8
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 30.0-12.9
ERDOĞAN MEHMET ARDA4908...1024 41.09
SOYKAN DORUK KAAN4547...1223 51.017.1
JALİLZADA ÖMER9911...1676 60.0-3.3
Soyad AdERHAN KEREM UKD1048Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYGI OĞUZ1753...841 11.03
GÜLEÇ AHMET ERKAN4421...1119 20.0-12
ULAŞ ARAS ATEŞ3315...841 31.03
DOĞAN ALPER SALİH2991...1208 40.56.3
OKUMUŞ EREN2668...1106 51.017.4
ÇOTUK ENES5298...1025 60.5-0.9
Soyad AdSEDEF ELİF TUANA UKD1623Toplam UKD Değişimi8.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT CENK1126...983 11.02
ATILĞAN GÖKDENİZ1170...1179 21.02.2
KARA TALHA KEMAL2350...1222 31.02.2
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1118 51.02.2
Soyad AdRODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL UKD1612Toplam UKD Değişimi13.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZASMA EFE DEMİR1006...1026 21.02.2
GÖKALP YUNUS EMRE1007...1021 31.02.2
GÜLPEKMEZ RAGIP EFE1045...1398 41.04.6
KAHVECİ ÖMER YAVUZ1024...1105 51.02.2
GENÇOĞLU RIDVAN FARUK1187...1152 61.02.2
Soyad AdERBAŞ ERAY UKD1228Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANTARCI UMUT1715...1005 10.0-3
GÜNEY YAĞIZ AKAY3772...1005 20.50
AKŞAHİN BARIŞ3667...1317 30.0-11.4
ÖZTEN YAKUB5306...1005 40.0-3
GÜNBEK UFUK3760...1157 50.5-3
ÖZCAN CEM3569...1100 61.09.9
Soyad AdZENGİN NEDİM FURKAN UKD1135Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL AHMET AKİF5123...1005 11.03
YILMAZ UMUT4949...1386 21.024.3
KAYGUSUZ OĞUZHAN1541...1005 31.03
BAKİKOL İLKER5692...1386 40.0-5.7
BÜLBÜL GÜRKAN2684...1438 50.0-4.2
GÖZGÜR MUHAMMED CAN1729...1005 61.03
Soyad AdÇETİN AHMET UKD1302Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRAÇ ALİ YAĞIZ1082...909 11.02.5
BATMAZ EFE1095...1110 21.06.25
STAS YANAL4811...909 31.02.5
ENGİNARLAR DORA GÖKÇE1318...1316 40.0-12
GÜDÜK YALIN1319...1139 51.07
DOĞAN ALPEREN1882...1221 61.09.75
Soyad AdSUBAŞI BERAT TALHA UKD1029Toplam UKD Değişimi44.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖZ TALHA AZİZ2449...909 10.0-3
YILMAZ BURAK1194...1130 21.019.2
GÜDÜK YALIN1319...1139 31.019.5
KILIÇ ALİ ARDA1268...909 41.03
CEYHAN MAHMUT TUĞRUL3990...909 51.03
İMĞA ZELAL2988...909 61.03
Soyad AdKILIÇ DORUK DENİZ UKD1128Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM HÜSEYİN DİRENÇ1198...841 11.03
SÖZMEN LEVENT DENİZ1094...841 21.03
AKYOL HAKAN EREN5262...1065 31.012.3
ÇAKIN DORUK1162...1265 40.0-9.6
YILDIRIM VATAN YÜCE5203...841 51.03
YÜRÜR MUHAMMED EMİN4482...841 61.03
Soyad AdÇİFTÇİ BUĞRA VELİ UKD1100Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHYA HİRA NUR2117...1000 11.010.8
KAYAALP ENES1703...1175 20.0-12
DURDUKOCA HALİL İBRAHİM1390...841 31.03
ALBAYRAK ALİ BEHRAM2367...1000 41.010.8
YETİŞ ALİ TOPRAK4669...1155 50.0-12.6
SÖNMEZER ASLAN ARDA4426...1035 60.0-17.7
Soyad AdÜRYAN CEYLİN UKD1129Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR SUDE ELİF4540...852 11.03
BİRECİK İPEK1102...852 21.03
CANBAZ NAZLI4515...852 31.03
GHAREHDAGHI AYDA3082...1143 40.50.6
KELEŞ SELİN2348...1071 51.012.6
Soyad AdEROLTU CEYLAN UKD1514Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUTAN AHMET FARUK1021...983 11.02.5
ÖZ FURKAN1712...983 21.02.5
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 30.55
DEMİRCİOĞLU EMİRCAN1062...983 41.02.5
DÖNMEZ AHMET2450...1573 50.0-10.5
ÖZTÜRK TAHA1305...983 61.02.5
Soyad AdİŞLER BURAK UKD1004Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT İREM NUR3333...1343 10.0-3.6
ZENGİN MERT CAN1425...1005 20.0-3
GÖNÜLTAŞ MÜCAHİT6587...1005 41.03
GÜNGÖR İBRAHİM ENES2866...1097 50.0-11.1
FARHODİY DAMİR9994...1005 60.0-3
Soyad AdÖRSLER AHMET OĞUZ UKD1086Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİCİHAN YUSUF1317...1005 11.03
AKDAĞ ÖMER AMİR2199...1895 20.0-3.3
TURSUN FUAT2408...1005 30.0-3
ZENGİN MUAMMER ALİ1660...1005 40.0-3
NİLÜFER EREN3784...1315 50.0-6.3
ÖKSÜZ TALHA UMUT2884...1254 61.021.6
Soyad AdARSLAN KAHRAMAN CAN UKD1080Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYİN UMUT5468...1005 21.03
ÇINAR MİRAÇ3439...1625 30.0-3.3
Soyad AdKIRCALI KAAN UKD1107Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞCI MEHMET BATUHAN1236...909 11.03
GÜRTÜRK MUSTAFA1217...909 31.03
ÖZKAN KIVANÇ1221...909 41.03
DEMİR CENK1680...909 50.0-3
Soyad AdBİKİRLİ EKİN UKD1000Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAFER İLAYDA1201...889 11.03
TEKNECİ SEVDENUR2686...889 21.03
ÇINARDALI BERRE2918...889 31.03
DURAN NAZLI ILGIN1307...889 41.03
ÜNVER SÜMEYYE2556...889 51.03
Soyad AdGÜLEÇ HÜSEYİN ERDEM UKD1093Toplam UKD Değişimi23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK YUNUS EMRE5285...841 11.03
BORAN HASAN ENES1143...841 21.03
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1181 31.018.6
GÖLEY EYÜP4651...841 41.03
DEMİR EREN ÖMER3382...1122 50.51.2
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 60.0-5.7
Soyad AdHAS BERKE UKD1035Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN YUSUF AKİF4790...841 11.03
YÜCEER MERT2062...841 21.03
ÖZGÜNEL MEHMET2377...841 30.50
EKMEKCİ EGEMEN EYÜP2607...841 40.50
DEMİR ALMİR BERKE4259...841 51.03
GÖRECİ EGEMEN4963...841 61.03
Soyad AdDÖNMEZ AHMET UKD1573Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYÜZLÜ DENİZ1086...983 11.02.5
ÇİÇEK BERKAY1002...1180 21.02.75
YENER ENES1536...1347 31.05.25
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 40.0-9.5
EROLTU CEYLAN1497...1514 51.010.5
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1376 60.5-6.25
Soyad AdDESTANOĞLU EMRE UKD1136Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HATAYOĞLU HALİL EMRE1541...983 41.03
EMEK ABDULLAH EFE1106...1173 50.0-13.5
NEHİR ARDA2938...983 61.03
Soyad AdBÜLBÜL GÜRKAN UKD1438Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİNKAYA KEMAL1945...1005 11.02.5
ÇEVİK HAKAN5935...1459 20.0-11.75
ŞAHİN TOLGA2266...1699 30.0-4.5
SARAK MERT3803...1513 40.52.5
ZENGİN NEDİM FURKAN5770...1135 51.03.5
KAYA ALİ2344...1145 61.03.75
Soyad AdİŞBAKAN OĞUZHAN UKD1238Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINAY FARUK1074...1005 11.03
ÇINAR MİRAÇ3439...1625 20.0-3.3
AYDIN ABDULHAMİT İHSAN5462...1005 31.03
SEÇKİN SELÇUK2207...1208 41.013.8
SUNGURLU MAHMUT OLTAN3822...1005 50.0-3
ÇİFTÇİ FURKAN NADİR5646...1557 60.0-3.9
Soyad AdÖZEMİR JAN DENİZ UKD1507Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BORA KORAL1421...1027 11.02.75
ŞARKLI NAREG1112...909 21.02.5
ATILĞAN SALİM ATAKAN4336...1188 31.03.25
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 40.0-6.75
PAMUKÇU MUHAMMED1078...909 51.02.5
ESEN YUSUF SELÇUK1312...1219 61.04
Soyad AdYALÇINTEPE ARDA UKD1122Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAL MERT CAN1529...909 11.03
ÇETİN ERALP1633...1221 20.0-10.8
ÇAKIR EFE DENİZ2876...909 31.03
YÜCEL EYÜP3607...909 40.50
ÇALIK MİRAÇ2115...909 51.03
YEŞİL EMRAH EGE1320...1267 60.0-9.3
Soyad AdKAYAALP ENES UKD1175Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARLANKUŞ TAHA5275...841 11.03
ÇİFTÇİ BUĞRA VELİ4029...1100 21.012
TEKİN EGE TEOMAN3957...1128 31.012.9
YEGİN AHMET HAKAN3221...1513 40.0-3.6
GÜVEN ABDÜLMELİK1883...1091 51.011.4
ALPASLAN UTKU3174...1206 60.0-13.8
Soyad AdÖZTÜRK TUĞRA UKD1057Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATMACA YUSUF ALPEREN3007...841 11.03
JALİLZADA ÖMER9911...1676 20.0-3.3
ŞAKİ ZEKİ4263...841 31.03
ÖZGÜNEL MEHMET2377...841 40.0-3
ÇOKCAN UTKU2855...841 50.0-3
KILIÇ YİĞİT3523...1073 60.0-14.4
Soyad AdTUZİNOĞLU PINAR NİL UKD1128Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞLER EMİNE2470...852 11.03
YILDIZ DURU5295...1214 21.018.6
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 30.0-3.3
KURT ZEYNEP MİRAY5151...1064 40.0-17.7
UZUN ASYANUR1625...1151 50.0-14.1
Soyad AdGÖKALP YUNUS EMRE UKD1021Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİLAN FURKAN2045...983 11.03
CEREN YASİN3245...983 21.03
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 30.0-3.3
NEHİR ARDA2938...983 41.03
GÜLPEKMEZ RAGIP EFE1045...1398 50.0-3.3
CANYURT HAVVA NUR4468...983 60.0-3
Soyad AdERGÜN AHMET EMİR UKD1148Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1965 10.0-3.3
DEMİRCİ OĞUZ3692...1005 21.03
KUZUBAŞOĞLU ENES2339...1005 31.03
Soyad AdPAŞAALİOĞLU UFUK UKD1366Toplam UKD Değişimi17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAYA AHMET CAN2514...1005 11.02.5
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1607 20.57.5
DEMİRARSLAN BERKAY1673...1020 30.5-9.75
ÇÖREKCİ ERSİN4759...1005 41.02.5
KANTAR BERKAY4208...1077 51.04
KORDEL PIRIL SİNE1886...1308 61.010.5
Soyad AdÖZTÜRK UMUT UKD1063Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇÖREKCİ ERSİN4759...1005 20.0-3
ÇİÇEK BURAK3585...1005 41.03
GÖK HASAN OĞUZHAN3124...1240 50.0-8.1
Soyad AdALPER AHMET MELİH UKD1034Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT BEDİRHAN1328...909 11.03
DUMAN MEHMET AKİF2782...909 20.0-3
BAYINDIR BARIŞ BAYRAM6193...1084 31.017.1
İĞNECİ KAAN1366...909 41.03
FINDIKÇI YUSUF EMRE1289...909 60.0-3
Soyad AdKARAKUŞ BEYZA UKD1260Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKNECİ SEVDENUR2686...889 11.03
CAFER İLAYDA1201...889 21.03
YÖRÜKLER İKRA FATMA4880...1190 30.5-3
CAN ELİF3497...889 41.03
ÇELİK DENİZ1169...889 50.50
Soyad AdGÜLER ENES UKD1071Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOKCAN UTKU2855...841 10.0-3
ÖZGÜNEL MEHMET2377...841 20.50
MANDIRALI ALPEREN4668...1024 30.5-2.1
Soyad AdMANDIRALI ALPEREN UKD1024Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖĞÜT TALHA6735...841 11.03
SOYKAN DORUK KAAN4547...1223 20.0-7.2
GÜLER ENES5017...1071 30.52.1
TÜMEN MUHAMMED3419...841 41.03
ÖZGÜNEL MEHMET2377...841 50.50
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 60.0-7.2
Soyad AdGÜLPEKMEZ RAGIP EFE UKD1398Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVEN MUHAMMED HÜSEYİN1103...983 11.02.5
GÖRKAN ÖMER FARUK4199...983 21.02.5
ERYÜZ KAAN BERK1193...1182 31.05.5
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 40.0-5.75
GÖKALP YUNUS EMRE1007...1021 51.02.75
ÇAĞATAY ELİF MELİKE1012...1118 60.0-21
Soyad AdKONUÇ MERYEM UKD1041Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULANIK FİKRİYE1015...838 11.03
ATİK AYLİN ADELİNA1005...838 21.03
GÜMÜŞ DAMLA NUR1100...838 30.0-3
KHEDERZADEHGOUKLANI JEYRAN9996...838 41.03
KARATEPE GÖKÇEM NİL5275...838 51.03
Soyad AdÇINAR MİRAÇ UKD1625Toplam UKD Değişimi-10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAKOĞLU ARİF EMRE2640...1005 11.02
İŞBAKAN OĞUZHAN2380...1238 21.02.2
ARSLAN KAHRAMAN CAN3544...1080 31.02.2
ONUR CEM2048...1804 40.54.6
ÖZEN EGE4853...1492 50.5-3.6
SEÇKİN SELÇUK2207...1208 60.0-17.8
Soyad AdENSAR MUSTAFA BERHAY UKD1136Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAM EMİRHAN3544...1005 11.03
NİLÜFER EREN3784...1315 21.021.9
YILMAZ SEMİH1812...1481 30.511.7
DEMİR ALEYNA5414...1546 40.0-3.3
KUŞDEMİR ALP2331...1005 51.03
MERCANOĞLU AYBERK3481...1254 60.0-10.2
Soyad AdENGİNARLAR DORA GÖKÇE UKD1316Toplam UKD Değişimi-18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARGUN OZAN MAKLİ1329...909 11.02.5
DEMİRCİ ARSEN1121...909 21.02.5
ÇAĞLAR NUMAN2771...1125 30.0-18.75
ÇETİN AHMET1084...1302 41.012
İMĞA ZELAL2988...909 51.02.5
BATMAZ EFE1095...1110 60.0-19
Soyad AdÇINARTAŞ YASİR EREN UKD1057Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEN YİĞİT ALİ2813...909 11.03
AYGENÇ EHAD1103...909 21.03
TAŞLIÇUKUR ERDENİZ1279...1581 30.0-3.3
KÜLLÜ ALİ RIZA1321...1109 40.0-12.9
GÜVEN ATA AYTEKİN1089...1101 51.016.8
Soyad AdTAKIR EYMEN YİĞİT UKD1102Toplam UKD Değişimi78
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPSAKAL MEHMET ASAF5382...841 11.03
BİLGİN ARDA4091...841 21.03
DOĞANAY KEREM GÖKALP7040...1225 31.020.1
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 41.022.2
ASKER MUSTAFA ŞEREF1061...1055 51.012.9
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 61.016.8
Soyad AdBEZCİ EGE UKD1049Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ABLAY OZAN3487...841 11.03
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 20.0-4.5
Soyad AdKELEŞ SELİN UKD1071Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADEMİR ECRİN GÖKÇE1203...852 11.03
ATİK AYLA ADİNA2986...852 21.03
GHAREHDAGHI AYDA3082...1143 30.0-12
CANBAZ NAZLI4515...852 41.03
ÜRYAN CEYLİN1238...1129 50.0-12.6
Soyad AdAYDOĞAN YAĞIZ UKD1141Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜSTÜN UMUT1532...983 11.03
EKMEKÇİ ÖMER FARUK5598...983 20.0-3
DENİZ EDİN1231...1469 30.511.1
ERTEM BARIŞ1248...1298 40.56.3
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 50.0-3.3
GHAREHDAGHI AYSU1093...1324 60.0-7.8
Soyad AdSARAK MERT UKD1513Toplam UKD Değişimi29.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DADAYLI TOLGA1722...1005 11.02.5
YILMAZ EMRE1113...1244 21.04.25
YILMAZ UMUT4949...1386 31.08.25
BÜLBÜL GÜRKAN2684...1438 40.5-2.5
ÜNALAN KAAN3334...1668 50.55.25
YILMAZ DUYGU SILA1318...1484 61.011.5
Soyad AdABDULLAHOĞLU EMİN CİHAN UKD1101Toplam UKD Değişimi44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USLUBAŞ YİĞİT DEMOKAN5931...1005 11.03
ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY1573...1420 21.026.1
YİĞİT EMRECAN1714...1005 30.0-3
ZENGİN MERT CAN1425...1005 41.03
BÖLÜK ALİHAN3906...1034 51.012.3
GÜLSOY DORUK1001...1005 61.03
Soyad AdÜNAL SELİN UKD1271Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALDEEN SAFA KAMAL9965...864 11.03
ÖZGÜR DOĞA EZGİ1112...1106 21.08.4
TUNCER ZEYNEP3486...864 31.03
ÇELİK ECE1125...864 41.03
YİĞİT BERNA2406...864 51.03
Soyad AdATILĞAN SALİM ATAKAN UKD1188Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERBER EREN UTKU1324...909 11.03
YALÇINTEPE EGEMEN3289...1026 21.08.7
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 30.0-3.9
KAYIŞ AHMET EREN1325...1111 41.011.7
ESEN YUSUF SELÇUK1312...1219 50.51.2
Soyad AdJALİLZADA ÖMER UKD1676Toplam UKD Değişimi-22.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR DENİZ BARAN3348...841 11.02
ÖZTÜRK TUĞRA4203...1057 21.02.2
AYMIŞ MUSTAFA ALPER1427...1382 30.0-17
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 41.02.2
ERTABAK ARAL1865...1516 50.0-14.2
ERÇEK RECEP ERDOĞAN1307...1175 61.02.2
Soyad AdBULAN CEMİL ARDA UKD1106Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEZEN ÇINAR2372...841 11.03
SEVİM ALPASLAN4368...841 21.03
KURTAL UTKU4330...841 30.50
DEMİR EREN ÖMER3382...1122 40.0-14.4
YILDIRIM TAHİR4663...1076 51.013.8
YÜCELSİN ALPER4122...841 61.03
Soyad AdAKYOL HAKAN EREN UKD1065Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ DORUK DENİZ1844...1128 30.0-12.3
TAN METEHAN4340...841 40.0-3
Soyad AdANGÜN BATU UKD2091Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK TAHA1305...983 11.01.5
TUNA BERK1986...983 21.01.5
UYAR MELİH1109...1088 31.01.65
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1376 41.01.65
ÇİÇEK BERKAY1002...1180 51.01.65
EYMUR ENES MUSTAFA3140...1225 61.01.65
Soyad AdSEZER YAĞMUR UKD1311Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRILMAZ SILA1624...838 11.02.5
BİRDAL İLAY1441...838 21.02.5
OCAK ECEM ECREN2199...838 31.02.5
AÇIKGÖZ ELİF ZÜHRE1772...1187 41.08.25
Soyad AdŞAHİN TOLGA UKD1699Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM SERHAT1280...1005 11.02
BÜLBÜL GÜRKAN2684...1438 31.03.6
YILMAZ DUYGU SILA1318...1484 41.04.6
YILMAZ UMUT4949...1386 51.02.8
ÜNALAN KAAN3334...1668 61.09.2
Soyad AdNİLÜFER EREN UKD1315Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TONYALI HAKAN5714...1005 11.02.5
ENSAR MUSTAFA BERHAY1280...1136 20.0-18.25
ÇETİN MUSTAFA MERT7573...1005 31.02.5
AK ASIM CEYHUN1402...1444 40.54.25
ÖRSLER AHMET OĞUZ6042...1086 51.05.25
DEMİR ALEYNA5414...1546 60.0-5.25
Soyad AdÖKSÜZ TALHA UMUT UKD1254Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN TAHSİN AZİZ2291...1005 11.03
KAYA SERKAN2136...1005 21.03
ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY1573...1420 30.0-8.4
YILMAZ EMRE1113...1244 41.014.7
DEMİR ALEYNA5414...1546 50.0-4.5
ÖRSLER AHMET OĞUZ6042...1086 60.0-21.6
Soyad AdKALYONCUOĞLU NACİ CAN UKD1530Toplam UKD Değişimi1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULDUK YUSUF CEMİL1145...909 11.02.5
ÖNER MEHMET DENİZ1103...1144 21.02.75
AKDAĞ AKIN1329...909 31.02.5
ZENCİRCİ AHMET1052...1457 40.5-2.5
KARASAKAL DENİZ5302...1553 50.50.75
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 60.0-4.75
Soyad AdCAZIR ABDULLAH KADİR UKD1154Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRBAŞ CEYHUN1094...909 11.03
HACISALİHOĞLU EFE EREN1084...1241 20.0-11.4
ÖZDEMİR CEMAL ALPAY1402...909 31.03
KARASAKAL DENİZ5302...1553 40.0-3.3
AKDAĞ AKIN1329...909 51.03
TAŞLIÇUKUR ERDENİZ1279...1581 60.0-3.3
Soyad AdALPASLAN UTKU UKD1206Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖRECİ EGEMEN4963...841 11.03
ALBAYRAK ALİ BEHRAM2367...1000 21.07.2
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 30.0-10.5
TEKİN EGE TEOMAN3957...1128 51.011.7
KAYAALP ENES1703...1175 61.013.8
Soyad AdKÜÇÜKCAN TUNA ALP UKD1108Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BIÇAKÇI OĞUZ KAĞAN4612...841 11.03
OKUMUŞ EREN2668...1106 20.0-15
ÖPÖZTÜRK EYÜPESAT5660...841 31.03
Soyad AdBOZKURT MELEK UKD1118Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNLÜ SÜMEYYE2797...852 11.03
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 20.0-3.3
ÇOLAK İREM EBRAR4121...852 31.03
YILDIZ DURU5295...1214 40.0-11.1
KIRBIYIK DOĞA1426...852 51.03
Soyad AdKAHVECİ ÖMER YAVUZ UKD1105Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA YAĞIZ1268...983 11.03
NEHİR ARDA2938...983 21.03
EMEK ABDULLAH EFE1106...1173 31.017.7
ÇAKIR DOĞU1298...983 41.03
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 50.0-3.3
TANIL EMİR1052...1084 60.0-15.9
Soyad AdKEKİLLİ ALİ REŞİD UKD1607Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİVRİ KORAY3263...1005 11.02
PAŞAALİOĞLU UFUK2245...1366 20.5-6
KANTEMÜR MUSTAFA3248...1005 31.02
KAMER KAYRA1140...2208 40.0-2.2
UYAR MUHİTTİN BERKE3749...1260 51.02.2
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1965 60.0-2.2
Soyad AdKAYA HASAN UKD1280Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ OĞUZ3692...1005 11.03
ÇUBUK YUSUF2414...1005 31.03
KANTEMÜR MUSTAFA3248...1005 41.03
YILDIRIM SERHAT1280...1005 51.03
AYDIN ABDULHAMİT İHSAN5462...1005 61.03
Soyad AdSÖNMEZ BİLGE UKD1039Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMUŞ HÜLYA3622...864 10.0-3
AKDORA BEYZA1694...864 21.03
Soyad AdÖNER MEHMET DENİZ UKD1144Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERİÇ SALİH3547...909 11.03
KALYONCUOĞLU NACİ CAN1238...1530 20.0-3.3
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...909 40.0-3
BÖLÜKBAŞI KUBİLAY3538...909 60.0-3
Soyad AdYILDIZ ALİ ARDA UKD1345Toplam UKD Değişimi17.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRGEN UMUT7183...841 11.02.5
BEZCİ EGE3345...1049 21.03.75
YÜCELSİN ALPER4122...841 31.02.5
AKIN OSMAN ENES2819...1162 41.06.5
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 50.5-2.25
GÜLEÇ HÜSEYİN ERDEM4421...1093 61.04.75
Soyad AdALEMDAR CAN UKD1064Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALKAN ALİ KAAN1173...841 11.03
ERDOĞAN MEHMET ARDA4908...1024 21.013.2
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 30.0-9.6
ALTINTAŞ HÜSEYİN SALİH1360...841 41.03
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 50.0-11.1
SÖZMEN MERT MEHMET1284...1060 61.014.7
Soyad AdKADEROĞLU DORUK UKD1088Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IMANOV RAUL9929...841 31.03
SEVİM ALPASLAN4368...841 41.03
EROĞLU AHMET ÇINAR2732...841 51.03
BORAN HASAN ENES1143...841 61.03
Soyad AdDENGİZ SERKAN UKD1028Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANYURT HAVVA NUR4468...983 10.0-3
Soyad AdYILMAZ NEHİR UKD1017Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OCAK ECEM ECREN2199...838 10.0-3
AÇIKGÖZ ELİF ZÜHRE1772...1187 20.0-8.4
KIRILMAZ SILA1624...838 31.03
BİRDAL İLAY1441...838 41.03
BEYAZKAYA ESLEM2063...838 50.0-3
Soyad AdAKGÜN YİĞİT UKD1131Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDAĞ ÖMER AMİR2199...1895 10.0-3.3
ÇİCİHAN YUSUF1317...1005 20.50
Soyad AdKAYA SİNAN UKD1464Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞCA ÇAĞRI1016...1005 11.02.5
SARIKAYA ABDULLAH3273...1458 20.5-0.25
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1965 30.0-2.75
KORDEL PIRIL SİNE1886...1308 41.07.25
KAMER KAYRA1140...2208 50.0-2.75
UYAR MUHİTTİN BERKE3749...1260 61.06
Soyad AdNERGİS ABDÜSSAMED UKD1093Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYİN UMUT5468...1005 11.03
KANTEMÜR MUSTAFA3248...1005 21.03
YAZĞI SEMİH4177...1005 31.03
ERDİNÇ KADİRCAN1039...1005 40.0-3
AYDIN ABDULHAMİT İHSAN5462...1005 50.0-3
Soyad AdPARLAKBİLEK KERİM ERDAL UKD1503Toplam UKD Değişimi20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖKSÜZ ENES1125...1023 11.02.75
GÜVEN ATA AYTEKİN1089...1101 21.02.75
ÜNAL ETHEM1372...909 31.02.5
HACISALİHOĞLU EFE EREN1084...1241 40.5-8
KURUÇAYLI MUHAMMED MUSTAFA1416...909 51.02.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 61.018.25
Soyad AdKÜLLÜ ALİ RIZA UKD1109Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜLGEROGLU MUHAMMET SEMİH1213...909 11.03
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 20.0-3.3
KAPLAN MEHMET CAN1313...909 31.03
ÇINARTAŞ YASİR EREN1100...1057 41.012.9
ÇETİN ERALP1633...1221 51.019.5
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 60.0-3.3
Soyad AdÖZCAN MEHMET KUZEY UKD1146Toplam UKD Değişimi38.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLŞEN ARDA4327...841 11.03
KORAL EFE5007...841 21.03
ÇAKIN DORUK1162...1265 31.019.8
TÖNÜK DENİZ5566...1042 41.010.8
DOĞANAY KEREM GÖKALP7040...1225 51.018.3
TAKIR EYMEN YİĞİT7489...1102 60.0-16.8
Soyad AdKÜTÜK MEHMET AREL UKD1168Toplam UKD Değişimi-36.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRSEL YUSUF1892...841 11.03
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 20.0-12.6
SAYGILI YASİN2440...841 31.03
ŞAHİNKAYA İRFAN6432...1128 40.0-16.8
ŞAKİ ZEKİ4263...841 51.03
YILDIRIM TALHA YİĞİT2370...1132 60.0-16.5
Soyad AdTÜRKMEN ELİF NEVA UKD1154Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN MERYEM SENA4160...852 11.03
GHAREHDAGHI AYDA3082...1143 21.014.4
GÜNGÖR SUDE ELİF4540...852 31.03
ATİK AYLA ADİNA2986...852 41.03
COŞKUNDENİZ MAVİ5273...852 51.03
Soyad AdATILĞAN GÖKDENİZ UKD1179Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALKAN MUHAMMET EMİR4547...983 11.03
SEDEF ELİF TUANA1051...1623 20.0-3.3
TEPE KADİR1023...983 31.03
TATLI YASİN3013...983 41.03
ADIGÜZEL NEHİR1931...983 51.03
ERTEM BARIŞ1248...1298 60.0-10.2
Soyad AdKASRAT ENİS CAN UKD1091Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ DUYGU SILA1318...1484 10.0-3.3
TEKELİ MEHMET EMİR2391...1005 21.03
BAKİKOL İLKER5692...1386 30.0-4.5
Soyad AdYILMAZ EMRE UKD1244Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖNÜLTAŞ MÜCAHİT6587...1005 11.03
SARAK MERT3803...1513 20.0-5.1
ÇİCİHAN YUSUF1317...1005 31.03
ÖKSÜZ TALHA UMUT2884...1254 40.0-14.7
ŞAMİLOĞLU ATA ÇELİK3341...1078 50.5-6.6
Soyad AdKARASAKAL NEHİR UKD1092Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VAROL MERVE2200...864 11.03
ATABEYOĞLU SELİN2756...1096 20.0-14.7
DEMİRKALP TUBA5876...1025 31.012.3
GÜZEL PELİN SU1273...864 41.03
ÖZÇELİK YAĞMUR1728...864 50.0-3
Soyad AdAKGÜL MEHMET ALİ UKD1071Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADA BARIŞ6864...909 11.03
DOĞAN ALPEREN1882...1221 21.021
PAMUKÇU MUHAMMED1078...909 30.0-3
KORKMAZ EFE1119...909 41.03
YAMAN HALİT ERDEM3278...909 51.03
BORA KORAL1421...1027 60.0-16.8
Soyad AdERTABAK ARAL UKD1516Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAKİ ZEKİ4263...841 11.02.5
ŞAHİNKAYA İRFAN6432...1128 21.02.75
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 30.5-9.75
KAPCAN MİRAÇ6486...1227 41.04
JALİLZADA ÖMER9911...1676 51.017.75
SOYKAN DORUK KAAN4547...1223 61.03.75
Soyad AdDOĞANAY KEREM GÖKALP UKD1225Toplam UKD Değişimi-29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEVİKALP ÖZGÜR DENİZ4513...841 11.03
TAN METEHAN4340...841 21.03
TAKIR EYMEN YİĞİT7489...1102 30.0-20.1
KOLBAŞ SABRİ EREN2878...841 41.03
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 50.0-18.3
Soyad AdALTINBAŞAK ARAS ARİF UKD1085Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDEMİR EDİN2181...1000 40.0-18.6
BİLGİN ARDA4091...841 51.03
AKIN MUHAMMED4305...841 61.03
Soyad AdDENİZ EDİN UKD1469Toplam UKD Değişimi-3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SONDAL EDİZ KAAN1020...983 11.02.5
KADAĞAN EMİRHAN1109...983 21.02.5
AYDOĞAN YAĞIZ1522...1141 30.5-9.25
ÇİÇEK BERKAY1002...1180 41.04
ERYÜZ KAAN BERK1193...1182 51.04
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 60.0-7.25
Soyad AdŞAMİLOĞLU ATA ÇELİK UKD1078Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1212 10.0-9.6
BAŞARAN ABDÜLKADİR4399...1005 20.0-3
BULUT HÜSEYİN1033...1005 31.03
YILMAZ EMRE1113...1244 50.56.6
ATAK MUHAMMED EMİR5435...1005 61.03
Soyad AdERDOĞAN ÖMER CELAL UKD1113Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT HÜSEYİN1033...1005 11.03
ZENGİN MUAMMER ALİ1660...1005 21.03
ZURNACI TUĞBERK4418...1305 30.0-7.5
GÜLSOY DORUK1001...1005 41.03
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1617 50.0-3.3
BAYRAK ÖMER BURAK3910...1078 61.013.5
Soyad AdKAMER KAYRA UKD2208Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN EGE4853...1492 21.01.65
ÇİFTÇİ FURKAN NADİR5646...1557 31.01.65
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1607 41.01.65
KAYA SİNAN3466...1464 51.01.65
ONUR CEM2048...1804 61.01.65
Soyad AdZENCİRCİ AHMET UKD1457Toplam UKD Değişimi9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKÜTÜK HALİD SEYFULLAH1234...909 11.02.5
YÜKSEK HÜSEYİN1188...909 21.02.5
KAYNAK HASAN YAĞIZ1263...1109 31.02.75
KALYONCUOĞLU NACİ CAN1238...1530 40.52.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 50.0-3.25
ÇAKIR EFE DENİZ2876...909 61.02.5
Soyad AdBATMAZ EFE UKD1110Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI AYTUĞ EFE1757...909 11.03
ÇETİN AHMET1084...1302 20.0-7.5
KURT BERK2161...909 31.03
ÖZER HASAN5287...909 41.03
ÇAĞLAR NUMAN2771...1125 50.50.6
ENGİNARLAR DORA GÖKÇE1318...1316 61.022.8
Soyad AdOKUMUŞ EREN UKD1106Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANRIVER ÖMER2330...841 11.03
KÜÇÜKCAN TUNA ALP3388...1108 21.015
YEGİN AHMET HAKAN3221...1513 30.0-3.3
KAYAOĞLU BARIŞ1427...1197 40.53.6
ERHAN KEREM3159...1048 50.0-17.4
YETİŞ ALİ TOPRAK4669...1155 60.0-12.9
Soyad AdHÜSEMOĞLU CAN UKD1006Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUDAĞ KAAN YASİN5064...841 11.03
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1181 20.0-8.1
DOĞAN DEMİR3785...841 31.03
GAYIK AKIN5536...1114 40.0-10.5
IMANOV RAUL9929...841 51.03
YILDIRIM TAHİR4663...1076 60.0-12
Soyad AdYILDIZ DURU UKD1214Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYÜLGEN DALYA3827...852 11.03
TUZİNOĞLU PINAR NİL2770...1128 20.0-18.6
ALBAYRAK ELİF DİLAY1694...852 31.03
BOZKURT MELEK4402...1118 41.011.1
İŞLER EMİNE2470...852 51.03
Soyad AdAKDOĞAN MUSTAFA ENES UKD1000Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ÖMER FARUK3699...983 10.0-3
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1519 20.0-3.3
POLAT GÖRKEM4101...983 31.03
GÖKALP FATİH2007...983 41.03
TÜRKAN YUNUS EMRE3831...983 51.03
ÇAKIR DOĞU1298...983 60.0-3
Soyad AdESER EFE UKD1133Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTEKİN İSMAİL EMRE1026...1005 11.03
AKDAĞ ÖMER AMİR2199...1895 40.0-3.3
Soyad AdÇEVİK HAKAN UKD1459Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVANS MEHMET JOHN3636...1005 11.02.5
BÜLBÜL GÜRKAN2684...1438 21.011.75
GÖZGÜR MUHAMMED CAN1729...1005 31.02.5
YİĞİT EMRECAN1714...1005 41.02.5
YILMAZ DUYGU SILA1318...1484 50.0-11.75
YILMAZ UMUT4949...1386 60.0-15
Soyad AdDEMİRKALP TUBA UKD1025Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELİK YAĞMUR1728...864 11.03
ETEN KARDELEN1012...864 21.03
KARASAKAL NEHİR5268...1092 30.0-12.3
Soyad AdAKYIL UTKU ÇINAR UKD1157Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALKAN MUHAMMED TALHA1379...909 11.03
KAPLAN MEHMET CAN1313...909 21.03
EKSEN EREN1816...909 31.03
ÇETİN ERALP1633...1221 40.52.7
ÇAKIR EFE DENİZ2876...909 50.50
Soyad AdATAY ALP ŞEVKET UKD1278Toplam UKD Değişimi42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IMANOV RAUL9929...841 11.03
GAYIK AKIN5536...1114 21.08.4
ULUS EKİN1624...1124 31.08.7
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1181 41.011.1
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 50.52.7
DEMİR EREN ÖMER3382...1122 61.08.7
Soyad AdGÜVEN ABDÜLMELİK UKD1091Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERHATLI EGEMEN3473...841 11.03
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 20.0-6.3
BALKESEN UTKU1399...841 31.03
SÖNMEZER ASLAN ARDA4426...1035 41.012.6
KAYAALP ENES1703...1175 50.0-11.4
KAHYA HİRA NUR2117...1000 61.011.4
Soyad AdALİYEVA SEMA UKD1199Toplam UKD Değişimi41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURHAN ASU NAZ3604...852 11.03
NİZAM ŞULE ZEREN5187...1074 21.09.9
TUZİNOĞLU BAHAR GÜL1969...1140 31.012.6
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 41.012.6
ÖZLÜ LORİN1823...852 51.03
Soyad AdEMEK ABDULLAH EFE UKD1173Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCABAŞ ALP NOYAN1156...983 11.03
SOLAKOĞLU YUSUF1029...983 21.03
KAHVECİ ÖMER YAVUZ1024...1105 30.0-17.7
DAŞGIN MUHAMMED EMİN1143...983 41.03
DESTANOĞLU EMRE1134...1136 51.013.5
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1519 60.0-3.3
Soyad AdÜNALAN KAAN UKD1668Toplam UKD Değişimi-17.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANTAR BERKAY4208...1077 11.02.2
OSKAY TUNÇ KAAN5302...1476 21.05
KUŞ İLKER5432...1537 30.0-13.6
CAN MUSTAFA SAMET1158...1319 41.02.2
SARAK MERT3803...1513 50.5-4.2
ŞAHİN TOLGA2266...1699 60.0-9.2
Soyad AdOSKAY TUNÇ KAAN UKD1476Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇÖREKCİ ERSİN4759...1005 11.02.5
ÜNALAN KAAN3334...1668 20.0-6.25
KAYA ALİ2344...1145 31.03
KAYGUSUZ OĞUZHAN1541...1005 41.02.5
DEMİRCİ FURKAN1154...1062 51.02.75
ACU ŞEYHMUS1449...1246 61.05.25
Soyad AdAKŞAHİN BARIŞ UKD1317Toplam UKD Değişimi8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ SEMİH1812...1481 20.55.5
ERBAŞ ERAY5823...1228 31.09.5
ÖZCAN CEM3569...1100 40.5-7
Soyad AdGÜDÜK YALIN UKD1139Toplam UKD Değişimi-36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRTÜRK MUSTAFA1217...909 11.03
ALTAY MERT CAN YAKUP1057...909 21.03
SUBAŞI BERAT TALHA1119...1029 30.0-19.5
DOĞAN ALPEREN1882...1221 40.0-11.7
ÇETİN AHMET1084...1302 50.0-8.4
KARAGÖZ TALHA AZİZ2449...909 60.0-3
Soyad AdYARAR AHMET KAAN UKD1051Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BATMAN MERT1287...1113 30.0-12.3
ELMALI ALİ1091...1060 50.0-14.7
Soyad AdHACIOĞLU TUGAY UKD1134Toplam UKD Değişimi-34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLBAŞ SABRİ EREN2878...841 11.03
ULU AHMET YİĞİT4287...841 20.0-3
DOĞAN ALPER SALİH2991...1208 30.53
YETİŞ ALİ TOPRAK4669...1155 40.0-14.1
GÜLEÇ AHMET ERKAN4421...1119 50.0-15.6
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 60.0-7.8
Soyad AdDIRBO YUSUF ENES UKD1076Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BRAİDA FERNANDEZ DİEGO BURAK1418...841 10.50
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 20.0-11.4
YÜCEER MERT2062...841 30.0-3
YILDIRIM TALHA YİĞİT2370...1132 40.0-12.6
DENİZ YUSUF ENSAR2720...841 50.50
ŞAKİ ZEKİ4263...841 61.03
Soyad AdİNAN ZEYNEP UKD1054Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ASMİN3690...852 21.03
KIRAL EKİN DENİZ1694...852 31.03
SEDEF ECRİN ELA1256...1093 40.51.5
ÖNDER ZEYNEP YAĞMUR4753...1112 50.0-12.6
Soyad AdAYDIN EBU DERDA ERDEM UKD1121Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN MUSTAFA1005...983 10.0-3
YURTSEVEN EFE3998...983 21.03
KOÇAK YİĞİT1068...983 31.03
ÖZTÜRK TAHA1305...983 41.03
ÖZ FURKAN1712...983 50.0-3
AKYÜZLÜ DENİZ1086...983 61.03
Soyad AdSEÇKİN SELÇUK UKD1208Toplam UKD Değişimi39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRARSLAN BERKAY1673...1020 11.07.8
KORDEL PIRIL SİNE1886...1308 21.019.2
ONUR CEM2048...1804 30.0-3.3
İŞBAKAN OĞUZHAN2380...1238 40.0-13.8
KANTEMÜR MUSTAFA3248...1005 51.03
ÇINAR MİRAÇ3439...1625 61.026.7
Soyad AdKORDEL PIRIL SİNE UKD1308Toplam UKD Değişimi-49.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVUŞ ENİS SAMET5530...1005 11.02.5
SEÇKİN SELÇUK2207...1208 20.0-16
DEMİRCİ OĞUZ3692...1005 31.02.5
KAYA SİNAN3466...1464 40.0-7.25
DEMİRARSLAN BERKAY1673...1020 50.0-21
PAŞAALİOĞLU UFUK2245...1366 60.0-10.5
Soyad AdCİMİNLİ KAAN EMRE UKD1084Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 10.0-3.3
AKDAĞ AKIN1329...909 21.03
EKSEN EREN1816...909 41.03
ÜGE ARDA1106...1091 50.0-14.7
Soyad AdYEŞİL EMRAH EGE UKD1267Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDAĞ AKIN1329...909 11.03
GÜLEN YİĞİT ALİ2813...909 20.0-3
BULDUK YUSUF CEMİL1145...909 31.03
DÜLGEROGLU MUHAMMET SEMİH1213...909 41.03
MERİÇ SALİH3547...909 51.03
YALÇINTEPE ARDA3289...1122 61.09.3
Soyad AdKAPCAN MİRAÇ UKD1227Toplam UKD Değişimi33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAVZER SAMET4269...841 11.03
KÜTÜK MEHMET AREL5522...1168 21.012.6
ERÇEK RECEP ERDOĞAN1307...1175 31.012.9
ERTABAK ARAL1865...1516 40.0-4.8
EKMEKCİ EGEMEN EYÜP2607...841 51.03
MANDIRALI ALPEREN4668...1024 61.07.2
Soyad AdDOĞAN ALPER SALİH UKD1208Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇIKGÖZOĞLU YUSUF3078...841 11.03
BALCI ABDULLAH4869...841 21.03
HACIOĞLU TUGAY4940...1134 30.5-3
ERHAN KEREM3159...1048 40.5-6.3
YILDIRIM KADİR KAAN4641...841 51.03
ATAGAN CAN GÖKALP1949...841 61.03
Soyad AdSEDEF ECRİN ELA UKD1093Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOPAL ZEYNEP SILA3632...852 11.03
AKÇAKIL ZEYNEP5235...852 21.03
ÖNDER ZEYNEP YAĞMUR4753...1112 30.0-14.1
İNAN ZEYNEP2773...1054 40.5-1.5
KAYA ASMİN3690...852 51.03
Soyad AdALBAYRAK BERAT UKD1271Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT ALPEREN1043...983 11.03
HATIPOĞLU YİĞİT ÇAĞIL1110...983 21.03
GHAREHDAGHI AYSU1093...1324 30.0-12.9
SEVİNÇ SERHAN TUNA1518...983 41.03
EKMEKÇİ ÖMER FARUK5598...983 61.03
Soyad AdAK ASIM CEYHUN UKD1444Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÖLÜK ALİHAN3906...1034 11.02.75
DEMİR ALEYNA5414...1546 30.53.5
NİLÜFER EREN3784...1315 40.5-4.25
ZURNACI TUĞBERK4418...1305 51.07.75
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1617 60.0-6.75
Soyad AdÖZDEMİR ÖZBERK UKD1174Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZENGİN MERT CAN1425...1005 11.03
BULUT İREM NUR3333...1343 21.021.6
ÖZTEN YAKUB5306...1005 30.0-3
BAYRAM SÜLEYMAN3543...1005 41.03
AÇIKGÖZ ERAY1270...1173 50.0-15
ÖZKAN FURKAN1005...1005 61.03
Soyad AdCİĞAL BATIKAN UKD1287Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN FURKAN1005...1005 21.03
AVCI ÖZAY KAAN3280...1179 31.010.5
GÜLTEKİN GÖKTUĞ1089...1005 41.03
BULUT İREM NUR3333...1343 50.0-12.6
COGHİLL DENİZ FERHAT4297...1267 60.5-0.9
Soyad AdAYDIN AHMET UKD1261Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADAĞ MÜCAHİT TALHA1333...909 11.03
KAYNAK HASAN YAĞIZ1263...1109 20.0-21
GÜLEN YİĞİT ALİ2813...909 40.0-3
KÜÇÜKGENÇ KORAY1473...909 51.03
Soyad AdDEMİRCİ ANDRE LUKAS UKD1193Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN KUZEY3460...909 41.03
İLHAN ZİYA FURKAN1126...909 51.03
KARADAĞ MÜCAHİT TALHA1333...909 61.03
Soyad AdAKDEMİR EDİN UKD1000Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR YİĞİT1409...841 11.03
SAYAN ERAY4750...841 20.0-3
ALİBEYOĞLU CAN2459...841 31.03
ALTINBAŞAK ARAS ARİF5412...1085 41.018.6
DURMUŞ MUSTAFA GİRAY4894...1036 50.0-13.5
ÇAKIN DORUK1162...1265 60.0-5.4
Soyad AdDERE EGEHAN BURAK UKD1106Toplam UKD Değişimi-24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZEYBEK ARDA SELİM4936...841 11.03
ULUS EKİN1624...1124 20.0-14.1
AKGÖZ ANIL1129...841 31.03
YILDIRIM TAHİR4663...1076 40.0-16.2
FARAÇOĞLU MUHAMMED ALİ1428...841 50.0-3
ÇAVUŞDAĞI UMUT1236...841 61.03
Soyad AdHAYRAT MEHMET EMİR UKD1631Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEPE KADİR1023...983 11.02
EYMUR ENES MUSTAFA3140...1225 21.02.2
GHAREHDAGHI AYSU1093...1324 41.02.8
AYDOĞAN YAĞIZ1522...1141 51.02.2
DENİZ EDİN1231...1469 61.05.8
Soyad AdUYAR MELİH UKD1088Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNA BERK1986...983 10.0-3
ÖZTÜRK TAHA1305...983 21.03
ANGÜN BATU4340...2091 30.0-3.3
KOÇAK YİĞİT1068...983 41.03
EYMUR ENES MUSTAFA3140...1225 50.55.4
ÖZ FURKAN1712...983 60.0-3
Soyad AdDEMİR ALEYNA UKD1546Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT EMRECAN1714...1005 11.02.5
GÜLSOY DORUK1001...1005 21.02.5
AK ASIM CEYHUN1402...1444 30.5-3.5
ENSAR MUSTAFA BERHAY1280...1136 41.02.75
ÖKSÜZ TALHA UMUT2884...1254 51.03.75
NİLÜFER EREN3784...1315 61.05.25
Soyad AdSARIKAYA ABDULLAH UKD1458Toplam UKD Değişimi-12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALÇI MURAT2027...1005 11.02.5
KAYA SİNAN3466...1464 20.50.25
ALTINAY FARUK1074...1005 31.02.5
ÖZEN EGE4853...1492 40.0-11.25
ÇİFTÇİ FURKAN NADİR5646...1557 50.0-9
ÇÖREKCİ ERSİN4759...1005 61.02.5
Soyad AdBÜYÜK ECRİN EFSA UKD1682Toplam UKD Değişimi-0.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NİZAM MEHMET VEFA2356...909 11.02
ESEN YUSUF SELÇUK1312...1219 21.02.2
KURUÇAYLI MUHAMMED MUSTAFA1416...909 31.02
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 41.05.4
HACISALİHOĞLU EFE EREN1084...1241 51.02.2
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1503 60.0-14.6
Soyad AdYILMAZ TOPRAK UKD1046Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERBER TUFAN3826...909 11.03
AÇIKALIN YİĞİT1311...1136 21.018.6
HACISALİHOĞLU EFE EREN1084...1241 30.0-7.5
TURAN BORAN1401...909 41.03
KOÇ TALHA4309...909 51.03
PAMUKÇU MUHAMMED1078...909 60.0-3
Soyad AdKOLBUDAK NECATİ EFE UKD1181Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNMEZ SALİH ARDA5642...841 11.03
HÜSEMOĞLU CAN2940...1006 21.08.1
GÜLEÇ HÜSEYİN ERDEM4421...1093 30.0-18.6
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 40.0-11.1
EROĞLU ONUR1061...841 50.0-3
KURTAL UTKU4330...841 61.03
Soyad AdKAHYA HİRA NUR UKD1000Toplam UKD Değişimi-46.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFTÇİ BUĞRA VELİ4029...1100 10.0-10.8
ALBAYRAK EFE5553...841 20.0-3
TÜMEN YAMAN4444...841 30.0-3
BALIKLIKAYA KUTAY1088...841 40.0-3
ALBAYRAK ALİ BEHRAM2367...1000 50.0-15
GÜVEN ABDÜLMELİK1883...1091 60.0-11.4
Soyad AdCEBECİOĞLU ELA UKD1143Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYOLU KADRİYE1201...852 11.03
ÖZLÜ LORİN1823...852 21.03
ÖZKAN ECRİN1423...852 31.03
ALİYEVA SEMA9969...1199 40.0-12.6
TUZİNOĞLU BAHAR GÜL1969...1140 51.015
Soyad AdYENER FATMA ŞEVVAL UKD1048Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK ENES2705...983 11.03
PAMUKÇU ÖZGÜR1291...983 21.03
ÇALIŞKAN HİCRAN SUDE1036...1124 30.53
BURTGİL GÖKTUĞ4821...983 41.03
GENÇOĞLU RIDVAN FARUK1187...1152 50.0-10.8
ÖZKAYA YUNUS EMRE1079...983 61.03
Soyad AdBULUT İREM NUR UKD1343Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞLER BURAK5083...1004 11.03
ÖZDEMİR ÖZBERK1400...1174 20.0-18
CİĞAL BATIKAN3688...1287 51.010.5
Soyad AdBAKİKOL İLKER UKD1386Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNA TALHA6753...1005 11.02.5
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1617 20.0-5.25
KASRAT ENİS CAN2179...1091 31.03.75
ZENGİN NEDİM FURKAN5770...1135 41.04.75
CAN MUSTAFA SAMET1158...1319 51.010.25
ARSLAN YUNUS EMRE3314...1104 61.04
Soyad AdAÇIKGÖZ ERAY UKD1173Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNBEK UFUK3760...1157 20.5-0.6
DİRİ ÖMER YAHYA5379...1005 31.03
ÜMÜZER EMİR CAN1841...1005 41.03
ÖZDEMİR ÖZBERK1400...1174 51.015
Soyad AdYILMAZ BURAK UKD1130Toplam UKD Değişimi-30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKIŞ MEHMET VESİM1247...909 11.03
SUBAŞI BERAT TALHA1119...1029 20.0-19.2
YILMAZ BARAN1075...909 31.03
İMĞA ZELAL2988...909 40.0-3
ÖZNALÇIN NEVZAT EFE1675...1153 50.0-14.1
Soyad AdERKİN RUMEYSA UKD1258Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCA NİSA NUR2273...889 11.03
İŞIK ELİF RANA3382...889 21.03
TÜRK BEGÜM1424...889 31.03
ESİN İLKAY1218...889 41.03
UÇAR NURSİMA7510...889 51.03
Soyad AdGÜLEÇ AHMET ERKAN UKD1119Toplam UKD Değişimi46.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDEMİR MELDA7554...841 11.03
ERHAN KEREM3159...1048 21.012
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1151 31.016.2
YILDIRIM KADİR KAAN4641...841 41.03
HACIOĞLU TUGAY4940...1134 51.015.6
YEGİN AHMET HAKAN3221...1513 60.0-3.3
Soyad AdKILIÇ YİĞİT UKD1073Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU ONUR1061...841 11.03
ERÇEK RECEP ERDOĞAN1307...1175 20.0-10.8
ÖZTÜRK HÜSEYİN RAHMİ1646...841 31.03
ERDOĞDU ADNAN BORA3449...841 41.03
AYMIŞ MUSTAFA ALPER1427...1382 50.0-4.2
ÖZTÜRK TUĞRA4203...1057 61.014.4
Soyad AdDOĞRUYOL ELVİDA UKD1519Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT GÖRKEM4101...983 11.02.5
AKDOĞAN MUSTAFA ENES1586...1000 21.02.75
FİLİK FATMA BETÜL1099...983 31.02.5
TANIL EMİR1052...1084 41.02.75
EMEK ABDULLAH EFE1106...1173 61.02.75
Soyad AdTANIL EMİR UKD1084Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1519 40.0-3.3
FİLİK FATMA BETÜL1099...983 51.03
KAHVECİ ÖMER YAVUZ1024...1105 61.015.9
Soyad AdÇİFTÇİ FURKAN NADİR UKD1557Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDİNÇ KADİRCAN1039...1005 11.02.5
UYAR MUHİTTİN BERKE3749...1260 21.03.75
KAMER KAYRA1140...2208 30.0-2.75
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1965 40.0-2.75
SARIKAYA ABDULLAH3273...1458 51.09
İŞBAKAN OĞUZHAN2380...1238 61.03.25
Soyad AdKAPLAN MAHİR UKD1131Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MENTEŞE MEHMET1646...1005 11.03
AVCI ÖZAY KAAN3280...1179 20.0-12.9
BAYRAM SÜLEYMAN3543...1005 31.03
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1078 40.0-17.1
GÜLTEKİN GÖKTUĞ1089...1005 51.03
Soyad AdAPAK TEOMAN EMRE UKD1614Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÖLÜKBAŞI KUBİLAY3538...909 11.02
ÜGE ARDA1106...1091 21.02.2
ÇETİN ERALP1633...1221 31.02.2
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 40.0-5.6
GÜLEN YİĞİT ALİ2813...909 50.50
KÜLLÜ ALİ RIZA1321...1109 61.02.2
Soyad AdÖZNALÇIN NEVZAT EFE UKD1153Toplam UKD Değişimi23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYHAN MAHMUT TUĞRUL3990...909 11.03
STAS YANAL4811...909 20.0-3
ADA BARIŞ6864...909 31.03
ADIÖZ KUZEY1300...909 41.03
YILMAZ BURAK1194...1130 51.014.1
AVCI AYTUĞ EFE1757...909 61.03
Soyad AdÖZGÜL FURKAN ENES UKD1201Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ YAĞIZ5667...841 11.03
YILDIRIM TALHA YİĞİT2370...1132 21.012
ALEMDAR CAN3907...1064 31.09.6
JALİLZADA ÖMER9911...1676 40.0-3.3
ŞAHİNKAYA İRFAN6432...1128 50.0-18
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 60.0-16.5
Soyad AdYILDIRIM TAHİR UKD1076Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FARAÇOĞLU MUHAMMED ALİ1428...841 11.03
AKIN OSMAN ENES2819...1162 20.0-11.4
GÜRGEN UMUT7183...841 30.50
DERE EGEHAN BURAK2304...1106 41.016.2
BULAN CEMİL ARDA2167...1106 50.0-13.8
HÜSEMOĞLU CAN2940...1006 61.012
Soyad AdÖZCAN AYSU UKD1007Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBEK CEYDA2840...852 11.03
Soyad AdKARA TALHA KEMAL UKD1222Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR MUHAMMED EMİN1077...983 11.03
TATLI YASİN3013...983 21.03
SEDEF ELİF TUANA1051...1623 30.0-3.3
EKMEKÇİ ÖMER FARUK5598...983 40.50
GHAREHDAGHI AYSU1093...1324 50.0-10.8
SIRMA EFE1118...983 61.03
Soyad AdBİLGİÇ SELİM UKD1211Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MADEN FATİH2159...1005 11.03
AKDAĞ ÖMER AMİR2199...1895 60.0-3.3
Soyad AdBÜYÜKDAĞ CENGİZHAN UKD1078Toplam UKD Değişimi47.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN ABDÜLKADİR4399...1005 11.03
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1212 21.020.4
AKTAŞ EMRE CAN5569...1005 31.03
KAPLAN MAHİR4099...1131 41.017.1
ÖZCAN CEM3569...1100 50.0-14.1
GÜNBEK UFUK3760...1157 61.018.3
Soyad AdKIRKIN ÖZGÜR ONUR UKD1000Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUL HAMZA2505...1005 21.03
CAN MUSTAFA SAMET1158...1319 30.0-3.9
Soyad AdTAŞLIÇUKUR ERDENİZ UKD1581Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN MEHMET CAN1313...909 11.02.5
ALKAN MUHAMMED TALHA1379...909 21.02.5
ÇINARTAŞ YASİR EREN1100...1057 31.02.75
KAYNAK HASAN YAĞIZ1263...1109 41.02.75
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...909 51.02.5
CAZIR ABDULLAH KADİR1060...1154 61.02.75
Soyad AdYÖRÜKLER İKRA FATMA UKD1190Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇINARDALI BERRE2918...889 11.03
TUNÇ MERVE2832...889 21.03
KARAKUŞ BEYZA1079...1260 30.53
ÇELİK DENİZ1169...889 41.03
CAN ELİF3497...889 50.50
Soyad AdDURMUŞ MUSTAFA GİRAY UKD1036Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIŞ DEMİR1490...841 11.03
ÖZTORUN MEHMET ZAHİD3618...841 20.0-3
AKDEMİR EDİN2181...1000 51.013.5
BÜYÜK EYMEN EREN2681...1283 60.0-5.7
Soyad AdERDOĞAN MEHMET ARDA UKD1024Toplam UKD Değişimi-31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUAKAR YAMAN4618...841 10.0-3
ALEMDAR CAN3907...1064 20.0-13.2
EKMEKCİ EGEMEN EYÜP2607...841 30.0-3
ERÇEK RECEP ERDOĞAN1307...1175 40.0-9
ERDOĞDU ADNAN BORA3449...841 50.0-3
Soyad AdGHAREHDAGHI AYSU UKD1324Toplam UKD Değişimi27.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR EFE1154...983 11.02.5
KILIÇ ARDA5510...983 21.02.5
ALBAYRAK BERAT1258...1271 31.010.75
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 40.0-3.5
KARA TALHA KEMAL2350...1222 51.09
AYDOĞAN YAĞIZ1522...1141 61.06.5
Soyad AdAÇIKGÖZ ELİF ZÜHRE UKD1187Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEYAZKAYA ESLEM2063...838 11.03
YILMAZ NEHİR2216...1017 21.08.4
BİRDAL İLAY1441...838 30.0-3
SEZER YAĞMUR1021...1311 40.0-9.9
KIRILMAZ SILA1624...838 51.03
Soyad AdMERCANOĞLU AYBERK UKD1254Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FARHODİY DAMİR9994...1005 11.03
GEZER EYÜP YILMAZ EFE1267...1005 21.03
GÜMÜŞKAYA EGEMEN1007...1617 30.0-3.3
ZURNACI TUĞBERK4418...1305 40.0-12.9
ZENGİN MUAMMER ALİ1660...1005 51.03
ENSAR MUSTAFA BERHAY1280...1136 61.010.2
Soyad AdKAYA ALİ UKD1145Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYGUSUZ OĞUZHAN1541...1005 11.03
CAN MUSTAFA SAMET1158...1319 20.56.9
OSKAY TUNÇ KAAN5302...1476 30.0-3.6
KUŞ İLKER5432...1537 40.0-3.3
EVANS MEHMET JOHN3636...1005 51.03
BÜLBÜL GÜRKAN2684...1438 60.0-4.5
Soyad AdBORA KORAL UKD1027Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 10.0-3.3
ÖZDEMİR CEMAL ALPAY1402...909 20.0-3
BOZACI BURAK1688...909 31.03
YILMAZ BARAN1075...909 40.0-3
ŞEN MUHAMMED EGE1710...909 51.03
AKGÜL MEHMET ALİ1114...1071 61.016.8
Soyad AdYALÇINTEPE EGEMEN UKD1026Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZACI BURAK1688...909 11.03
ATILĞAN SALİM ATAKAN4336...1188 20.0-8.7
BERBER TUFAN3826...909 31.03
KOÇ TALHA4309...909 41.03
KURT BERK2161...909 51.03
KILINÇASLAN MEHMET KAĞAN1484...909 61.03
Soyad AdAKIN OSMAN ENES UKD1162Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRTAŞ MUHAMMET BUĞRA4449...841 11.03
YILDIRIM TAHİR4663...1076 21.011.4
DOĞUKANLI BAKİ3061...841 31.03
YILDIZ ALİ ARDA1130...1345 40.0-7.8
GAYIK AKIN5536...1114 51.012.9
ULUS EKİN1624...1124 60.0-16.5
Soyad AdÇOTUK ENES UKD1025Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT BURAK4480...841 11.03
YEGİN AHMET HAKAN3221...1513 20.0-3.3
ALBAYRAK EFE5553...841 31.03
ATAGAN CAN GÖKALP1949...841 41.03
BEZEN ÇINAR2372...841 51.03
ERHAN KEREM3159...1048 60.50.9
Soyad AdTUZİNOĞLU BAHAR GÜL UKD1140Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TATAR ZEREN YAĞMUR7212...852 11.03
ÖZMEN ELİF NAZ5659...852 20.50
ALİYEVA SEMA9969...1199 30.0-12.6
ÖZKAN ECRİN1423...852 41.03
CEBECİOĞLU ELA7539...1143 50.0-15
Soyad AdÖZTÜRK KEREM ALİ UKD1376Toplam UKD Değişimi24.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN MERT1372...983 11.02.5
DEMİRCİOĞLU EMİRCAN1062...983 21.02.5
HAS ENİS1176...1233 31.07.75
ANGÜN BATU4340...2091 40.0-2.75
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 50.58.5
DÖNMEZ AHMET2450...1573 60.56.25
Soyad AdÖNEM UZAY ALTAY UKD1965Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN AHMET EMİR5422...1148 11.02.2
ACU ŞEYHMUS1449...1246 21.02.2
KAYA SİNAN3466...1464 31.02.2
ÇİFTÇİ FURKAN NADİR5646...1557 41.02.2
ONUR CEM2048...1804 51.05.8
KEKİLLİ ALİ REŞİD5303...1607 61.02.2
Soyad AdGÖK HASAN OĞUZHAN UKD1240Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKELİ MEHMET EMİR2391...1005 11.03
YILMAZ DUYGU SILA1318...1484 20.0-6
KANTARCI UMUT1715...1005 31.03
GÖZGÜR MUHAMMED CAN1729...1005 41.03
ÖZTÜRK UMUT2339...1063 51.08.1
BAŞPINAR BERK1005...1456 60.0-6.6
Soyad AdVARLI YAĞMUR UKD1535Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİNEZ TUBA2134...864 11.02.5
GEMİCİ ZÜMRÜT5174...1127 51.02.75
Soyad AdÇETİN ERALP UKD1221Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...909 11.03
YALÇINTEPE ARDA3289...1122 21.010.8
APAK TEOMAN EMRE1220...1614 30.0-3.3
AKYIL UTKU ÇINAR1239...1157 40.5-2.7
KÜLLÜ ALİ RIZA1321...1109 50.0-19.5
Soyad AdSOLAK ŞURA UKD1139Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ZEHRA2867...889 11.03
ÜNVER SÜMEYYE2556...889 21.03
TEPE ŞAHSANEM1836...889 31.03
TOPLUOĞLU SELİN1077...889 41.03
ÇELİK TUANA3222...889 51.03
Soyad AdYETİŞ ALİ TOPRAK UKD1155Toplam UKD Değişimi48.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALKESEN UTKU1399...841 11.03
ATAGAN CAN GÖKALP1949...841 21.03
ULU AHMET YİĞİT4287...841 31.03
HACIOĞLU TUGAY4940...1134 41.014.1
ÇİFTÇİ BUĞRA VELİ4029...1100 51.012.6
OKUMUŞ EREN2668...1106 61.012.9
Soyad AdCEYLAN DAVUT UKD1082Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIN DORUK1162...1265 20.0-7.8
EROĞLU AHMET ÇINAR2732...841 30.0-3
ARICAN DENİZ1307...841 61.03
Soyad AdÇALIŞKAN HİCRAN SUDE UKD1124Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZÜKALI ALİ1950...983 10.0-3
DAŞGIN MUHAMMED EMİN1143...983 20.0-3
YENER FATMA ŞEVVAL1317...1048 30.5-3
Soyad AdGÜNAYDIN NİSA NUR UKD1173Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARKTURMUŞ ELİF2356...838 11.03
GÜMÜŞ CEYLİN3409...838 21.03
TÜRKMEN HİLAL NEFİSE1039...838 31.03
ALMIŞTEKİN ŞEVAL4474...838 41.03
SÖĞÜT SELİN1008...838 51.03
Soyad AdCAN MUSTAFA SAMET UKD1319Toplam UKD Değişimi-18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİLDİZ ENES4612...1005 11.02.5
KAYA ALİ2344...1145 20.5-5.75
KIRKIN ÖZGÜR ONUR2026...1000 31.03.25
ÜNALAN KAAN3334...1668 40.0-2.75
BAKİKOL İLKER5692...1386 50.0-10.25
KUŞ İLKER5432...1537 60.0-5.5
Soyad AdARSLAN YUNUS EMRE UKD1104Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ AHMED FUAD5348...1005 11.03
DEMİRCİ FURKAN1154...1062 21.013.2
YILMAZ DUYGU SILA1318...1484 30.0-3.3
ACU ŞEYHMUS1449...1246 41.020.7
KUŞ İLKER5432...1537 50.0-3.3
BAKİKOL İLKER5692...1386 60.0-4.8
Soyad AdBATMAN MERT UKD1113Toplam UKD Değişimi43.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERT ARİF BARTU1426...909 11.03
YARAR AHMET KAAN4225...1051 31.012.3
BAŞABAŞ CEM1057...1039 41.012
ÖZKAN KIVANÇ1221...909 51.03
ELMALI ALİ1091...1060 61.012.9
Soyad AdBAYINDIR BARIŞ BAYRAM UKD1084Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN KIVANÇ1221...909 11.03
KISACA EFECAN1821...909 21.03
ALPER AHMET MELİH1003...1034 30.0-17.1
ELMALI ALİ1091...1060 40.0-15.9
UYAR YAĞIZ EMRE1091...909 50.0-3
Soyad AdGÜLLÜ EMİRHAN UKD1162Toplam UKD Değişimi64.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYGILI YASİN2440...841 11.03
DIRBO YUSUF ENES4138...1076 21.011.4
ERTABAK ARAL1865...1516 30.511.7
SÖZMEN MERT MEHMET1284...1060 41.010.8
ALEMDAR CAN3907...1064 51.011.1
ÖZGÜL FURKAN ENES1250...1201 61.016.5
Soyad AdSÖZMEN MERT MEHMET UKD1060Toplam UKD Değişimi-32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK HÜSEYİN RAHMİ1646...841 10.0-3
AYMIŞ MUSTAFA ALPER1427...1382 20.0-3.9
MAVZER SAMET4269...841 30.50
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1162 40.0-10.8
DEMİR DENİZ BARAN3348...841 50.50
ALEMDAR CAN3907...1064 60.0-14.7
Soyad AdÖNDER ZEYNEP YAĞMUR UKD1112Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞPINAR BEYZA3576...852 11.03
ÖZTÜRK GÜLFEM1615...852 21.03
SEDEF ECRİN ELA1256...1093 31.014.1
KIRAL EKİN DENİZ1694...852 41.03
İNAN ZEYNEP2773...1054 51.012.6
Soyad AdÇAĞATAY ELİF MELİKE UKD1118Toplam UKD Değişimi47.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER DAMLA1278...983 11.03
ÖZKAYA YUNUS EMRE1079...983 21.03
GENÇOĞLU RIDVAN FARUK1187...1152 31.016.5
DEDEOĞLU ÇINAR1402...983 41.03
SEDEF ELİF TUANA1051...1623 50.0-3.3
GÜLPEKMEZ RAGIP EFE1045...1398 61.025.2
Soyad AdZURNACI TUĞBERK UKD1305Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABATAK ONUR3112...1005 11.02.5
KADAK EREN2485...1028 21.04.25
ERDOĞAN ÖMER CELAL2590...1113 31.06.25
MERCANOĞLU AYBERK3481...1254 41.010.75
AK ASIM CEYHUN1402...1444 50.0-7.75
ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY1573...1420 60.54
Soyad AdGÜNGÖR İBRAHİM ENES UKD1097Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDİN FURKAN ÖMER1755...1005 11.03
COGHİLL DENİZ FERHAT4297...1267 20.0-8.4
KOYUN SERHAT4265...1005 30.0-3
KADIOĞULLARINDAN ECE3209...1005 41.03
İŞLER BURAK5083...1004 51.011.1
GÜNEY YAĞIZ AKAY3772...1005 61.03
Soyad AdATABEYOĞLU SELİN UKD1096Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAMLI MELTEM İKBAL4242...864 11.03
KARASAKAL NEHİR5268...1092 21.014.7
GÜZEL PELİN SU1273...864 31.03
ÖZÇELİK YAĞMUR1728...864 41.03
ER SİMLANUR1900...864 51.03
Soyad AdÇAĞLAR NUMAN UKD1125Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ EFE1119...909 11.03
ÖZKAPI OĞUZ4092...909 21.03
ENGİNARLAR DORA GÖKÇE1318...1316 31.022.5
SEYREK TURHAN GÜNEŞ3293...909 41.03
BATMAZ EFE1095...1110 50.5-0.6
Soyad AdYEGİN AHMET HAKAN UKD1513Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURDUKOCA HALİL İBRAHİM1390...841 11.02.5
ÇOTUK ENES5298...1025 21.02.75
OKUMUŞ EREN2668...1106 31.02.75
KAYAALP ENES1703...1175 41.03
BAŞDOĞAN DORUK1403...1319 51.06.25
GÜLEÇ AHMET ERKAN4421...1119 61.02.75
Soyad AdBAYRAKTAR YAĞIZ UKD1011Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU AHMET ÇINAR2732...841 10.0-3
DEDELER ÖMER4095...841 21.03
SAYAN ERAY4750...841 31.03
Soyad AdASKER MUSTAFA ŞEREF UKD1055Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZIŞIK GÖKTUĞ1181...841 31.03
SÖZMEN LEVENT DENİZ1094...841 41.03
TAKIR EYMEN YİĞİT7489...1102 50.0-12.9
Soyad AdERTEM BARIŞ UKD1298Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SIRMA EFE1118...983 11.03
SIRATAŞ DEMİRKAN1650...983 21.03
ADIGÜZEL NEHİR1931...983 31.03
AYDOĞAN YAĞIZ1522...1141 40.5-6.3
KILIÇ ARDA5510...983 51.03
ATILĞAN GÖKDENİZ1170...1179 61.010.2
Soyad AdAKDAĞ ELİF UKD1097Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATLI DUYGU2151...838 11.03
YILDIZ ŞULE1003...838 21.03
GÜRBÜZ CEMRE1118...838 31.03
ŞENTÜRK ELİF EYLÜL1805...838 40.50
Soyad AdGÜMÜŞKAYA EGEMEN UKD1617Toplam UKD Değişimi18.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM YASİNCAN1539...1005 11.02
BAKİKOL İLKER5692...1386 21.04.2
MERCANOĞLU AYBERK3481...1254 31.02.2
COGHİLL DENİZ FERHAT4297...1267 41.02.2
ERDOĞAN ÖMER CELAL2590...1113 51.02.2
AK ASIM CEYHUN1402...1444 61.05.4
Soyad AdÖZCAN CEM UKD1100Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLİR RAFET2933...1005 11.03
ÖZTEN YAKUB5306...1005 21.03
AZATLI ATABERK AYCAN6118...1005 31.03
AKŞAHİN BARIŞ3667...1317 40.58.4
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1078 51.014.1
ERBAŞ ERAY5823...1228 60.0-9.9
Soyad AdGÜNBEK UFUK UKD1157Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİRİ ÖMER YAHYA5379...1005 11.03
AÇIKGÖZ ERAY1270...1173 20.50.6
COGHİLL DENİZ FERHAT4297...1267 30.0-10.5
ÖZKAN FURKAN1005...1005 41.03
ERBAŞ ERAY5823...1228 50.53
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1078 60.0-18.3
Soyad AdÖKSÜZ ENES UKD1023Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1503 10.0-3.3
ŞALKAM YÜKSEL EMRE1039...909 21.03
KILIÇASLAN ÖMER FARUK4147...909 31.03
Soyad AdKARASAKAL DENİZ UKD1553Toplam UKD Değişimi4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKSEN EREN1816...909 11.02.5
KÜÇÜKGENÇ KORAY1473...909 21.02.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1782 30.0-5.25
CAZIR ABDULLAH KADİR1060...1154 41.02.75
KALYONCUOĞLU NACİ CAN1238...1530 50.5-0.75
İSTEK ŞEVKET SALTUK3388...909 61.02.5
Soyad AdULUS EKİN UKD1124Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UMSU HASAN KAAN1479...841 11.03
DERE EGEHAN BURAK2304...1106 21.014.1
ATAY ALP ŞEVKET5333...1278 30.0-8.7
MERİÇ BERKECAN1964...841 41.03
DOĞUKANLI BAKİ3061...841 51.03
AKIN OSMAN ENES2819...1162 61.016.5
Soyad AdTÖNÜK DENİZ UKD1042Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖZ CAN4075...841 11.03
AKIN MUHAMMED4305...841 20.0-3
KUL BERKAY5233...841 31.03
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...1146 40.0-10.8
GÜRGEN UMUT7183...841 51.03
DOĞUKANLI BAKİ3061...841 60.50
Soyad AdNİZAM ŞULE ZEREN UKD1074Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALBAYRAK ELİF DİLAY1694...852 11.03
ALİYEVA SEMA9969...1199 20.0-9.9
ÖZYOLU KADRİYE1201...852 31.03
ÖZMEN ELİF NAZ5659...852 40.0-3
KODAL MASAL3598...852 51.03
Soyad AdEYMUR ENES MUSTAFA UKD1225Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNTAŞ SERKAN4954...983 11.03
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1631 20.0-3.3
TUTACAK SERHAT CAN1155...983 31.03
ÖZ FURKAN1712...983 41.03
UYAR MELİH1109...1088 50.5-5.4
ANGÜN BATU4340...2091 60.0-3.3
Soyad AdYILMAZ DUYGU SILA UKD1484Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KASRAT ENİS CAN2179...1091 11.02.75
GÖK HASAN OĞUZHAN3124...1240 21.05
ARSLAN YUNUS EMRE3314...1104 31.02.75
ŞAHİN TOLGA2266...1699 40.0-5.75
ÇEVİK HAKAN5935...1459 51.011.75
SARAK MERT3803...1513 60.0-11.5
Soyad AdACU ŞEYHMUS UKD1246Toplam UKD Değişimi-30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEK BURAK3585...1005 11.03
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1965 20.0-3.3
TUNA TALHA6753...1005 30.0-3
ARSLAN YUNUS EMRE3314...1104 40.0-20.7
YILDIRIM YASİNCAN1539...1005 50.50
OSKAY TUNÇ KAAN5302...1476 60.0-6.3
Soyad AdÖZGÜR DOĞA EZGİ UKD1106Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNERKAYA DAMLA2375...864 11.03
ÜNAL SELİN1539...1271 20.0-8.4
DERVİŞOĞLU NİSA2683...1188 30.0-11.7
EREN SELİN3310...864 41.03
ÇELİK ECE1125...864 51.03
Soyad AdGÜVEN ATA AYTEKİN UKD1101Toplam UKD Değişimi-23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA AHMET1146...909 11.03
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1503 20.0-3.3
GÜLEN YİĞİT ALİ2813...909 30.0-3
BERBER EREN UTKU1324...909 40.0-3
ÇINARTAŞ YASİR EREN1100...1057 50.0-16.8
Soyad AdBÜYÜK EYMEN EREN UKD1283Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADAĞ EYÜP CAN3613...841 11.03
YILDIRIM DORUK3322...841 21.03
AKIN MUHAMMED4305...841 31.03
TAKIR EYMEN YİĞİT7489...1102 40.0-22.2
ÇAKIN DORUK1162...1265 51.014.1
DURMUŞ MUSTAFA GİRAY4894...1036 61.05.7
Soyad AdTEKİN EGE TEOMAN UKD1128Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALIKLIKAYA KUTAY1088...841 11.03
YILDIRIM KADİR KAAN4641...841 20.50
KAYAALP ENES1703...1175 30.0-12.9
DEMİR ALMİR BERKE4259...841 41.03
ALPASLAN UTKU3174...1206 50.0-11.7
MERİÇ BERKECAN1964...841 60.0-3
Soyad AdÇETİN KEREM UKD1073Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYKAN DORUK KAAN4547...1223 40.0-9
YILDIRIM TALHA YİĞİT2370...1132 50.0-12.6
AYMIŞ MUSTAFA ALPER1427...1382 60.0-4.2
Soyad AdHAS ENİS UKD1233Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK YİĞİT1068...983 10.0-3
YOLCUOĞLU AZİZ CAN1082...983 21.03
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1376 30.0-9.3
KILIÇ ARDA5510...983 41.03
YENER ENES1536...1347 50.0-10.2
İNCİLER YUSUF EFE1050...1663 60.0-3.3
Soyad AdAKDAĞ ÖMER AMİR UKD1895Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜN YİĞİT4063...1131 11.02.2
ÖRSLER AHMET OĞUZ6042...1086 21.02.2
GÜLTEKİN GÖKTUĞ1089...1005 31.02
ESER EFE4884...1133 41.02.2
AVCI ÖZAY KAAN3280...1179 51.02.2
BİLGİÇ SELİM1058...1211 61.02.2
Soyad AdYILMAZ UMUT UKD1386Toplam UKD Değişimi0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN FURKAN4918...1005 11.02.5
ZENGİN NEDİM FURKAN5770...1135 20.0-20.25
SARAK MERT3803...1513 30.0-8.25
BAŞPINAR BERK1005...1456 41.015
ŞAHİN TOLGA2266...1699 50.0-3.5
ÇEVİK HAKAN5935...1459 61.015
Soyad AdDEMİRCİ FURKAN UKD1062Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ABDÜLKADİR2427...1005 11.03
ARSLAN YUNUS EMRE3314...1104 20.0-13.2
YILMAZ AHMED FUAD5348...1005 31.03
ÇETİNKAYA KEMAL1945...1005 41.03
OSKAY TUNÇ KAAN5302...1476 50.0-3.3
Soyad AdDOĞAN ALPEREN UKD1221Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAĞ MUHAMMED AKİF1307...909 11.03
AKGÜL MEHMET ALİ1114...1071 20.0-21
ADIÖZ KUZEY1300...909 31.03
GÜDÜK YALIN1319...1139 41.011.7
STAS YANAL4811...909 51.03
ÇETİN AHMET1084...1302 60.0-11.7
Soyad AdESEN YUSUF SELÇUK UKD1219Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR CEMAL ALPAY1402...909 11.03
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1682 20.0-3.3
ÇALIK MİRAÇ2115...909 31.03
YAMAN HALİT ERDEM3278...909 41.03
ATILĞAN SALİM ATAKAN4336...1188 50.5-1.2
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1507 60.0-4.8
Soyad AdAYMIŞ MUSTAFA ALPER UKD1382Toplam UKD Değişimi36.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FİLİK YAKUP TEVFİK3250...841 11.02.5
SÖZMEN MERT MEHMET1284...1060 21.03.25
JALİLZADA ÖMER9911...1676 31.021.25
KEKEÇ TUNA1783...841 41.02.5
KILIÇ YİĞİT3523...1073 51.03.5
ÇETİN KEREM4663...1073 61.03.5
Soyad AdSÖNMEZER ASLAN ARDA UKD1035Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDOĞDU ALİ BAHADIR5238...841 11.03
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1151 20.0-10.2
UMSU HASAN KAAN1479...841 31.03
GÜVEN ABDÜLMELİK1883...1091 40.0-12.6
ALBAYRAK EFE5553...841 51.03
ÇİFTÇİ BUĞRA VELİ4029...1100 61.017.7
Soyad AdACATEKİN ADA UKD1321Toplam UKD Değişimi-5.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRBIYIK DOĞA1426...852 11.02.5
UZUN ASYANUR1625...1151 20.5-5.5
İŞLER EMİNE2470...852 31.02.5
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1564 50.0-5
Soyad AdÖZASMA EFE DEMİR UKD1026Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYDAM EYÜP4552...983 11.03
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1612 20.0-3.3
KURT CENK1126...983 31.03
CEREN YASİN3245...983 41.03
DEMİRBAŞ AKIN1365...983 51.03
DEDEOĞLU ÇINAR1402...983 61.03
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014