EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Alanya Dönem Sonu Satranç Turnuvası / 14.01.2018 / ANTALYA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ARMAĞAN ÖZADAM1197...105601.02.2018
EMİRHAN YILDIZ2531...105301.02.2018
ENSAR KAYA1021...113801.02.2018
ERHAN SARMAN1126...103401.02.2018
FURKAN ÖZDEMİR6448...103801.02.2018
HASAN İLHAN1634...125201.02.2018
MELEK IRMAK LALE1561...124201.02.2018
MERT ÇAKIR1094...111701.02.2018
MUHAMMED OLUÇ1559...103001.02.2018
MUSTAFA ERSOY1946...114901.02.2018
NUH OKUR2111...100001.02.2018
ONUR OLGUN2818...126601.02.2018
RAMAZAN TOPAL2631...106601.02.2018
RUBAR GÜNDÜZ2662...105401.02.2018
SEMİH KILINÇ2862...102901.02.2018
SERHAT KAYA3373...108601.02.2018
SÜLEYMAN EMİR YALÇIN2366...109301.02.2018
UYGAR KOPARAL2062...102701.02.2018
YILMAZ GÖKTUĞ GEÇGÜN2679...102301.02.2018
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ÇAKIR MERT1094...11178
ERSOY MUSTAFA1946...11498
GEÇGÜN YILMAZ GÖKTUĞ2679...10238
GÜNDÜZ RUBAR2662...10548
İLHAN HASAN1634...12528
KAYA ENSAR1021...11387
KAYA SERHAT3373...10867
KILINÇ SEMİH2862...10297
KOPARAL UYGAR2062...10277
LALE MELEK IRMAK1561...12428
OKUR NUH2111...10008
OLGUN ONUR2818...12668
OLUÇ MUHAMMED1559...10308
ÖZADAM ARMAĞAN1197...10568
ÖZDEMİR FURKAN6448...10388
SARMAN ERHAN1126...10348
TOPAL RAMAZAN2631...10668
YALÇIN SÜLEYMAN EMİR2366...10938
YILDIZ EMİRHAN2531...10538

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdYILMAZ MEHMET MURAT UKD1353Toplam UKD Değişimi35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN MİRSAD HAYDAR1036...1228 11.08.25
ARIK AHMET KEREM1161...1202 21.07.5
SARIKAYA BERKİM2139...1397 30.51.5
SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA4358...1221 41.08
GÜLER SALİH ÇAĞAN1178...1272 51.09.75
Soyad AdACET AKİF UKD1186Toplam UKD Değişimi85.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ALİ1125...814 11.03
CANATAR KEREM CAN1616...814 21.03
TUTAR ALİ EMİR1148...1081 31.010.8
CÜCE SİNEM1011...1131 41.012.6
ÜNLÜ BARKIN MEHMET1030...1138 51.012.9
ÇELİK MUSTAFA MERT1088...1199 61.015.6
ALICAN MERYEM BETÜL1394...1191 71.015.3
ÇELİK EMRE1192...1123 81.012.3
Soyad AdSIRCAN AHMET KÜRŞAT UKD1777Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOY HÜSEYİN1973...1530 10.0-16.2
TARHANE NECATİ1454...1521 21.03.8
PROETTEL SWEN9913...2118 31.017.6
YILMAZ YAVUZ1855...1444 41.02.4
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1773 51.09.8
Soyad AdSOLTANI BENAVANDI FARDIN UKD1773Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARHANE NECATİ1454...1521 11.03.8
YILMAZ YAVUZ1855...1444 21.02.4
BARIK ERTUNÇ BAHADIR2874...1654 31.06.8
SOY HÜSEYİN1973...1530 41.04
SIRCAN AHMET KÜRŞAT2367...1777 50.0-9.8
Soyad AdSÜRÜCÜ EFE MUSTAFA UKD1221Toplam UKD Değişimi52.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTIN HAVVA YAREN1034...1332 11.019.5
DURGUT OSMAN5092...1391 21.021.6
GEBEŞ ATA3337...1397 30.56.9
YILMAZ MEHMET MURAT3984...1353 40.0-9.6
ASLAN KEREM1600...1203 51.014.1
Soyad AdÜNEŞİ RONAY TURAP UKD1173Toplam UKD Değişimi54.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA EREN1096...814 11.03
DEMİR MURATCAN2459...814 21.03
ŞENOL CANER1055...1071 31.010.8
AŞCI CİHAN1024...1126 41.012.9
ÇELİK EMRE1192...1123 50.0-17.1
KURT AİŞE SERRA1161...1105 61.012.3
ÜNLÜ BARKIN MEHMET1030...1138 71.013.5
KİNEŞCİ MERT2366...1194 81.015.9
Soyad AdDURGUT OSMAN UKD1391Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞ MAHMUT ARDA1046...1266 11.08.25
SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA4358...1221 20.0-18
PRÖTTEL ELA9964...1286 31.09
ÜNEŞİ ARDA DENİZ1069...1369 41.011.75
GEBEŞ ATA3337...1397 50.50.25
Soyad AdNERSE NİHAT UKD1170Toplam UKD Değişimi52.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ERTUĞRUL1109...814 11.03
ERKÖYLÜ SAİME YAĞMUR1131...814 21.03
ŞANLI AHMET UTKU2860...1069 31.010.8
DURAK FURKAN2872...1074 41.011.1
KARABABA CAFER6280...1046 51.09.9
KİNEŞCİ MERT2366...1194 61.015.9
ÇELİK EMRE1192...1123 70.0-17.1
GÜLTEKİN TAHA YASİR1447...1195 81.015.9
Soyad AdPROETTEL SWEN UKD2118Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTAŞ MEHMET FATİH3197...1568 11.01.65
HATIRLI UĞUR CAN1017...1605 20.5-5.85
SIRCAN AHMET KÜRŞAT2367...1777 30.0-13.2
BARIK ERTUNÇ BAHADIR2874...1654 41.01.65
SOY HÜSEYİN1973...1530 51.01.65
Soyad AdGEBEŞ ATA UKD1397Toplam UKD Değişimi12.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER SALİH ÇAĞAN1178...1272 11.08.25
YILMAZ MEHMET EFE1558...1339 21.010.5
SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA4358...1221 30.5-5.75
SARIKAYA BERKİM2139...1397 40.50
DURGUT OSMAN5092...1391 50.5-0.25
Soyad AdHATIRLI UĞUR CAN UKD1605Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
REYHAN TOPRAK1048...1461 11.06.2
PROETTEL SWEN9913...2118 20.57.8
SOY HÜSEYİN1973...1530 30.0-12
AKTAŞ MEHMET FATİH3197...1568 41.09
ARIKAN MEVLÜT1091...1496 51.07
Soyad AdAYDEMİR KEREM UKD1179Toplam UKD Değişimi27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ENSAR1021...814 11.03
ERGİN YAVUZ SELİM2803...814 21.03
DURAK FURKAN2872...1074 30.0-19.2
TUTAR ALİ EMİR1148...1081 51.011.1
ÇELİK EMİRHAN1148...1108 61.012
İLHAN HASAN1634...814 71.03
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1167 81.014.4
Soyad AdGÜMÜŞ MAHMUT ARDA UKD1266Toplam UKD Değişimi42.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURGUT OSMAN5092...1391 10.0-9.9
KAHYA CEREN1031...1223 21.013.2
ALTIN HAVVA YAREN1034...1332 31.017.7
SEZER EGEMEN ARDA1109...1303 40.51.5
SARIKAYA BERKİM2139...1397 51.020.4
Soyad AdTARHANE NECATİ UKD1521Toplam UKD Değişimi26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1773 10.0-4.75
SIRCAN AHMET KÜRŞAT2367...1777 20.0-4.75
AKTAŞ MEHMET FATİH3197...1568 31.014.25
ARIKAN MEVLÜT1091...1496 41.011.75
YILMAZ YAVUZ1855...1444 51.09.75
Soyad AdGEDİK EYLÜL CEREN UKD1167Toplam UKD Değişimi41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MEHMET CAN1633...814 11.03
DEMİRLİ MUHAMMET EMRE5305...814 21.03
TİRİK BATUHAN2527...1042 31.09.9
ÇELİK EMRE1192...1123 40.0-16.8
ŞANLI AHMET UTKU2860...1069 51.011.1
YAĞCI SAMET1799...1093 61.012
ERSOY MUSTAFA1946...814 71.03
ALICAN MERYEM BETÜL1394...1191 81.015.9
Soyad AdSARIKAYA BERKİM UKD1397Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇEKİCİ NİSA NUR1156...1271 11.08.25
SEZER EGEMEN ARDA1109...1303 21.09.25
YILMAZ MEHMET MURAT3984...1353 30.5-1.5
GEBEŞ ATA3337...1397 40.50
GÜMÜŞ MAHMUT ARDA1046...1266 50.0-17
Soyad AdSOY HÜSEYİN UKD1530Toplam UKD Değişimi31.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SIRCAN AHMET KÜRŞAT2367...1777 11.020.25
BARIK ERTUNÇ BAHADIR2874...1654 20.54.25
HATIRLI UĞUR CAN1017...1605 31.015
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1773 40.0-5
PROETTEL SWEN9913...2118 50.0-2.75
Soyad AdUCA İLTERİŞ KAĞAN UKD1189Toplam UKD Değişimi55.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA AHMET1744...814 11.03
EREN DOĞUKAN1428...814 20.0-3
ŞEN AZRA2222...814 31.03
DALKIÇ BERÇEM NAZ1160...814 41.03
DURAK FURKAN2872...1074 51.010.2
ARUL YALIN1136...1130 61.012.6
KARAKEÇİ MUHAMMET FURKAN1143...1138 71.012.9
BÜYÜKKAFES İBRAHİM2921...1158 81.013.8
Soyad AdGÜLER SALİH ÇAĞAN UKD1272Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEBEŞ ATA3337...1397 10.0-9.9
ASLAN KEREM1600...1203 21.012
BÜYÜKKAFES YUNUS1021...1238 31.013.5
PRÖTTEL ELA9964...1286 41.015.6
YILMAZ MEHMET MURAT3984...1353 50.0-11.7
Soyad AdBARIK ERTUNÇ BAHADIR UKD1654Toplam UKD Değişimi1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIKAN MEVLÜT1091...1496 11.05.8
SOY HÜSEYİN1973...1530 20.5-3.4
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1773 30.0-6.8
PROETTEL SWEN9913...2118 40.0-2.2
AKTAŞ MEHMET FATİH3197...1568 51.07.6
Soyad AdÇELİK EMRE UKD1123Toplam UKD Değişimi65.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LALE BEDİRHAN AYAZ1853...814 11.03
YILDIRIM ALİ MÜNİR3848...814 21.03
GÜLTEKİN TAHA YASİR1447...1195 31.018
GEDİK EYLÜL CEREN3233...1167 41.016.8
ÜNEŞİ RONAY TURAP3236...1173 51.017.1
ÖZMEN SERKAN1942...1193 60.53
NERSE NİHAT2424...1170 71.017.1
ACET AKİF2656...1186 80.0-12.3
Soyad AdPRÖTTEL ELA UKD1286Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALKILINÇ GÜL2140...1208 11.011.7
ÜNEŞİ ARDA DENİZ1069...1369 21.018.3
DURGUT OSMAN5092...1391 30.0-10.8
GÜLER SALİH ÇAĞAN1178...1272 40.0-15.6
SEZER EGEMEN ARDA1109...1303 51.015.6
Soyad AdYILMAZ YAVUZ UKD1444Toplam UKD Değişimi3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1773 20.0-3
YILDIZ ZEKERYA3024...1643 31.019
SIRCAN AHMET KÜRŞAT2367...1777 40.0-3
TARHANE NECATİ1454...1521 50.0-9.75
Soyad AdGÜNDOĞAN FATİH SÜLEYMAN UKD1125Toplam UKD Değişimi31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖK YUNUS EMRE1003...814 10.50
SARMAN ERHAN1126...814 21.03
ÇOLAK ONUR1599...814 31.03
ÇAKAR EMİRHAN2848...814 41.03
DOĞAN UMUT1162...1200 50.0-12
AKIN İREM NUR1917...814 61.03
UÇAR MERVE1110...1117 71.014.7
YAVUZ BÜNYAMİN3811...1162 81.016.5
Soyad AdÜNEŞİ ARDA DENİZ UKD1369Toplam UKD Değişimi-0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKKAFES YUNUS1021...1238 11.08
PRÖTTEL ELA9964...1286 20.0-15.25
DALKILINÇ GÜL2140...1208 31.07.25
DURGUT OSMAN5092...1391 40.0-11.75
YILMAZ MEHMET EFE1558...1339 51.011.5
Soyad AdAKTAŞ MEHMET FATİH UKD1568Toplam UKD Değişimi-27.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PROETTEL SWEN9913...2118 10.0-2.75
ARIKAN MEVLÜT1091...1496 21.010
TARHANE NECATİ1454...1521 30.0-14.25
HATIRLI UĞUR CAN1017...1605 40.0-11.25
BARIK ERTUNÇ BAHADIR2874...1654 50.0-9.5
Soyad AdŞENGÜL HAKTAN UKD1059Toplam UKD Değişimi62.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUBAŞI MURATHAN1693...814 11.03
ÇOLAK ONUR1599...814 20.0-3
KISA EMİRHAN2504...814 31.03
ODABAŞ YİĞİT1798...814 41.03
BOZ NURCAN1156...1165 51.019.2
YAVUZ BÜNYAMİN3811...1162 60.54.2
ÖZMEN SERKAN1942...1193 71.020.4
ÇOLAK ANIL KAYRA3013...1009 81.012.9
Soyad AdALICAN MERYEM BETÜL UKD1191Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADUMAN OSMAN NASUH1069...814 11.03
BOZKURT BURAKCAN1049...814 21.03
ÇELİK İLKER BARIŞ1138...1105 31.011.4
HOROZ TİMUR AKIN EFE1110...1132 41.012.6
EVYAPAN ALİ EFE3134...1144 51.012.9
İLHAN HASAN1634...814 61.03
ACET AKİF2656...1186 70.0-15.3
GEDİK EYLÜL CEREN3233...1167 80.0-15.9
Soyad AdALTIN HAVVA YAREN UKD1332Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA4358...1221 10.0-16.25
KAPLAN MİRSAD HAYDAR1036...1228 21.09
GÜMÜŞ MAHMUT ARDA1046...1266 30.0-14.75
YILMAZ MEHMET EFE1558...1339 40.50.25
MAZMANOĞLU BAYRAM1050...1274 51.010.5
Soyad AdARIKAN MEVLÜT UKD1496Toplam UKD Değişimi-37.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARIK ERTUNÇ BAHADIR2874...1654 10.0-7.25
AKTAŞ MEHMET FATİH3197...1568 20.0-10
TARHANE NECATİ1454...1521 40.0-11.75
HATIRLI UĞUR CAN1017...1605 50.0-8.75
Soyad AdYILDIZ ZEKERYA UKD1643Toplam UKD Değişimi-10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
REYHAN TOPRAK1048...1461 21.05.2
YILMAZ YAVUZ1855...1444 30.0-15.2
Soyad AdÇELİK MUSTAFA MERT UKD1199Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABA KEREM CAN2779...814 11.03
ARSLAN MUSTAFA EYMEN2632...814 21.03
KAHYA MEHMET YİĞİT1048...1125 31.012
DEMİRAL AHMET EREN1162...1158 41.013.2
YAVUZ BÜNYAMİN3811...1162 51.013.5
ACET AKİF2656...1186 60.0-15.6
BÜYÜKKAFES İBRAHİM2921...1158 70.0-16.8
ÇELİK İLKER BARIŞ1138...1105 81.011.1
Soyad AdASLAN KEREM UKD1203Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAZMANOĞLU BAYRAM1050...1274 11.018
GÜLER SALİH ÇAĞAN1178...1272 20.0-12
YILMAZ MEHMET EFE1558...1339 30.55.4
ARIK AHMET KEREM1161...1202 41.015
SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA4358...1221 50.0-14.1
Soyad AdÜNLÜ BARKIN MEHMET UKD1138Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KISA DORUK2179...814 11.03
KISA EMİRHAN2504...814 21.03
TOPAL RAMAZAN2631...814 31.03
GÜVENÇ ASAF1141...1191 41.017.1
ACET AKİF2656...1186 50.0-12.9
OLGUN ONUR2818...814 61.03
ÜNEŞİ RONAY TURAP3236...1173 70.0-13.5
KARABABA CAFER6280...1046 81.011.1
Soyad AdDALKILINÇ GÜL UKD1208Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PRÖTTEL ELA9964...1286 10.0-11.7
ÜNEŞİ ARDA DENİZ1069...1369 30.0-8.7
MAZMANOĞLU BAYRAM1050...1274 40.52.7
ÖZKAN MUHAMMET ARDA2255...1216 51.015.3
Soyad AdREYHAN TOPRAK UKD1461Toplam UKD Değişimi-14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HATIRLI UĞUR CAN1017...1605 10.0-7.75
YILDIZ ZEKERYA3024...1643 20.0-6.5
Soyad AdDOĞAN UMUT UKD1200Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ RUBAR2662...814 11.03
ARCA MAHMUT ESAD2250...814 21.03
AŞCI CİHAN1024...1126 30.0-18
BÜYÜKTOSUN MEHMET2197...814 41.03
GÜNDOĞAN FATİH SÜLEYMAN1124...1125 51.012
UCA İLBARS ÇAĞAN1248...1134 61.012.3
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1167 70.0-16.5
KAHYA SONER1587...1087 81.010.5
Soyad AdÖZÇEKİCİ NİSA NUR UKD1271Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAYA BERKİM2139...1397 10.0-9.9
ÖZKAN MUHAMMET ARDA2255...1216 20.5-2.4
MAZMANOĞLU BAYRAM1050...1274 30.0-15
KAHYA CEREN1031...1223 41.012.9
BÜYÜKKAFES YUNUS1021...1238 51.013.5
Soyad AdSEZER EGEMEN ARDA UKD1303Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAYA BERKİM2139...1397 20.0-9.25
ARIK AHMET KEREM1161...1202 30.5-3.5
GÜMÜŞ MAHMUT ARDA1046...1266 40.5-1.25
PRÖTTEL ELA9964...1286 50.0-13
Soyad AdKİNEŞCİ MERT UKD1194Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRİMAN BARBAROS ABDULLAH2506...814 11.03
BAY OLCAY3077...814 21.03
UÇAR MERVE1110...1117 31.011.7
KARAKEÇİ MUHAMMET FURKAN1143...1138 41.012.6
ELÇİ EREN FEVZİ3128...1161 51.013.5
NERSE NİHAT2424...1170 60.0-15.9
KARABABA CAFER6280...1046 71.09
ÜNEŞİ RONAY TURAP3236...1173 80.0-15.9
Soyad AdYILMAZ MEHMET EFE UKD1339Toplam UKD Değişimi-18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHYA CEREN1031...1223 11.08.5
GEBEŞ ATA3337...1397 20.0-10.5
ASLAN KEREM1600...1203 30.5-4.5
ALTIN HAVVA YAREN1034...1332 40.5-0.25
ÜNEŞİ ARDA DENİZ1069...1369 50.0-11.5
Soyad AdBÜYÜKKAFES YUNUS UKD1238Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNEŞİ ARDA DENİZ1069...1369 10.0-9.6
MAZMANOĞLU BAYRAM1050...1274 21.016.5
GÜLER SALİH ÇAĞAN1178...1272 30.0-13.5
ÖZKAN MUHAMMET ARDA2255...1216 41.014.1
ÖZÇEKİCİ NİSA NUR1156...1271 50.0-13.5
Soyad AdBÜYÜKKAFES İBRAHİM UKD1158Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEŞİR CELAL BERK2677...814 11.03
ERSOY MUSTAFA1946...814 21.03
DOĞAN ECE1155...1009 31.09
İLHAN HASAN1634...814 40.0-3
TİRİK BATUHAN2527...1042 51.010.2
YILDIZ CANER4809...814 61.03
ÇELİK MUSTAFA MERT1088...1199 71.016.8
UCA İLTERİŞ KAĞAN1869...1189 80.0-13.8
Soyad AdTUTAR ALİ EMİR UKD1081Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI GÜLPERİ2017...814 11.03
ÇALIK MEHMET1592...814 21.03
ACET AKİF2656...1186 30.0-10.8
KAYA ENSAR1021...814 41.03
AYDEMİR KEREM1109...1179 50.0-11.1
KAYA SERHAT3373...814 61.03
ÖZ İBRAHİM1078...814 71.03
GÜVENÇ ASAF1141...1191 81.019.5
Soyad AdARIK AHMET KEREM UKD1202Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MEHMET MURAT3984...1353 20.0-9
SEZER EGEMEN ARDA1109...1303 30.54.2
ASLAN KEREM1600...1203 40.0-15
KAHYA CEREN1031...1223 50.0-14.1
Soyad AdAŞCI CİHAN UKD1126Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULE SAMİ ARDA1942...814 11.03
YARDIMCI BATTAL1036...814 21.03
DOĞAN UMUT1162...1200 31.018
ÜNEŞİ RONAY TURAP3236...1173 40.0-12.9
OLGUN ONUR2818...814 50.0-3
GEÇGÜN YILMAZ GÖKTUĞ2679...814 61.03
BİLGE ÖMER FARUK1150...814 71.03
ÇAKIR MERT1094...814 81.03
Soyad AdMAZMANOĞLU BAYRAM UKD1274Toplam UKD Değişimi-34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN KEREM1600...1203 10.0-18
BÜYÜKKAFES YUNUS1021...1238 20.0-16.5
ÖZÇEKİCİ NİSA NUR1156...1271 31.015
DALKILINÇ GÜL2140...1208 40.5-2.7
ALTIN HAVVA YAREN1034...1332 50.0-12.6
Soyad AdGÜLTEKİN TAHA YASİR UKD1195Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN BERKAY2974...814 11.03
ARSLAN MUSTAFA ALPARSLAN2045...814 21.03
ÇELİK EMRE1192...1123 30.0-18
BİLGE ÖMER FARUK1150...814 41.03
KAHYA SONER1587...1087 51.010.5
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 61.012.3
ÇAKAR HASAN CENK1131...1165 71.013.8
NERSE NİHAT2424...1170 80.0-15.9
Soyad AdKAHYA CEREN UKD1223Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MEHMET EFE1558...1339 10.0-10.2
GÜMÜŞ MAHMUT ARDA1046...1266 20.0-13.2
ÖZKAN MUHAMMET ARDA2255...1216 30.5-0.3
ÖZÇEKİCİ NİSA NUR1156...1271 40.0-12.9
ARIK AHMET KEREM1161...1202 51.014.1
Soyad AdKARAKEÇİ MUHAMMET FURKAN UKD1138Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SERHAT3373...814 21.03
ACAR YUNUS EMRE1970...814 31.03
KİNEŞCİ MERT2366...1194 40.0-12.6
DOĞAN ECE1155...1009 51.09.9
YILDIZ EMİRHAN2531...814 61.03
UCA İLTERİŞ KAĞAN1869...1189 70.0-12.9
ŞANLI AHMET UTKU2860...1069 81.012
Soyad AdÖZKAN MUHAMMET ARDA UKD1216Toplam UKD Değişimi-26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇEKİCİ NİSA NUR1156...1271 20.52.4
KAHYA CEREN1031...1223 30.50.3
BÜYÜKKAFES YUNUS1021...1238 40.0-14.1
DALKILINÇ GÜL2140...1208 50.0-15.3
Soyad AdKAPLAN MİRSAD HAYDAR UKD1228Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MEHMET MURAT3984...1353 10.0-9.9
ALTIN HAVVA YAREN1034...1332 20.0-10.8
Soyad AdDEMİRAL AHMET EREN UKD1158Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ CEYLİN ESİLA1965...814 11.03
GÖKÇE YİĞİT1140...814 21.03
GEZGİNCİ ALİ BARIŞ2228...1008 31.09
ÇELİK MUSTAFA MERT1088...1199 40.0-13.2
KÖŞE NEHİR1160...1021 51.09.6
KARABABA CAFER6280...1046 60.0-19.5
EVYAPAN MUSTAFA1095...1106 71.012.9
GÖKDUMAN AYBERK1332...1083 81.012
Soyad AdÇOLAK ANIL KAYRA UKD1009Toplam UKD Değişimi68.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUÇAY ALPEREN1837...814 11.03
İDGÜ EYMEN3934...814 21.03
ÖZTÜRK BURAK CAN1096...1148 31.020.7
YAVUZ BÜNYAMİN3811...1162 40.0-9
HOROZ TİMUR AKIN EFE1110...1132 51.020.1
ELÇİ EREN FEVZİ3128...1161 61.021
GÜVENÇ ASAF1141...1191 71.022.2
ŞENGÜL HAKTAN2786...1059 80.0-12.9
Soyad AdEVYAPAN ALİ EFE UKD1144Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KINDAN METEHAN1852...814 11.03
GÜLERCE KAĞAN2328...814 21.03
EREN DOĞUKAN1428...814 31.03
ÖZMEN SERKAN1942...1193 41.017.1
ALICAN MERYEM BETÜL1394...1191 50.0-12.9
ERSOY MUSTAFA1946...814 60.0-3
KÖŞE NEHİR1160...1021 71.09.9
ÇAMALAN ALİ EMRE2267...1083 81.012.6
Soyad AdUCA İLBARS ÇAĞAN UKD1134Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUKHAMEJANOVA ANSAL9966...814 21.03
PALABIYIK POLAT1083...814 30.50
YALÇIN SÜLEYMAN EMİR2366...814 41.03
YILDIZ CANER4809...814 50.50
DOĞAN UMUT1162...1200 60.0-12.3
DURAK FURKAN2872...1074 71.012.6
TİRİK BATUHAN2527...1042 81.011.1
Soyad AdARUL YALIN UKD1130Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCABAŞ NİLAY2253...814 11.03
PALABIYIK POLAT1083...814 20.0-3
KAYA SERHAT3373...814 31.03
GÜBEŞ BUMİN KAĞAN1281...814 41.03
ARSLAN MUSTAFA ALPARSLAN2045...814 51.03
UCA İLTERİŞ KAĞAN1869...1189 60.0-12.6
AKGÜN MEHMET BARAN1079...814 71.03
ERSOY MUSTAFA1946...814 81.03
Soyad AdKOÇANOĞLU TOPRAK UKD1167Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MİRAY2749...814 11.03
FİDANCI TEVFİK FİKRET1864...814 21.03
YAŞAROĞLU FATMA MELİKE1069...1056 31.010.5
KARABABA CAFER6280...1046 40.0-19.8
BİNGÖL RÜZGAR ÇINAR1117...1014 51.09
AVSALLI AHMET SELİM1084...1099 61.012.3
DOĞAN UMUT1162...1200 71.016.5
AYDEMİR KEREM1109...1179 80.0-14.4
Soyad AdAVSALLI AHMET SELİM UKD1099Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OLUÇ MUHAMMED1559...814 10.0-3
KOCAASLAN EFE5887...814 21.03
KEMALOĞLU EGE YİĞİT2456...814 31.03
ULUSOY YAĞMUR2259...814 41.03
ÖZDEMİR FURKAN6448...814 51.03
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1167 60.0-12.3
ŞAHİN SADIK1600...814 71.03
ÇAKAR HASAN CENK1131...1165 81.017.7
Soyad AdAŞCI ALİ UKD1127Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ ŞABAN ARİF1360...814 11.03
TAŞLI MEHMET3007...814 21.03
İLHAN HASAN1634...814 30.0-3
GÜNDÜZ RUBAR2662...814 40.0-3
KEŞİR CELAL BERK2677...814 51.03
ETYEMEZ AHMET1716...814 61.03
ÖZADAM ARMAĞAN1197...814 81.03
Soyad AdYAVUZ BÜNYAMİN UKD1162Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEMALOĞLU EGE YİĞİT2456...814 11.03
DÜGER BERFİN SILA1018...814 21.03
KÖŞE NEHİR1160...1021 31.09.3
ÇOLAK ANIL KAYRA3013...1009 41.09
ÇELİK MUSTAFA MERT1088...1199 50.0-13.5
ŞENGÜL HAKTAN2786...1059 60.5-4.2
NEHİR EMİNE EYLÜL1091...1087 71.012
GÜNDOĞAN FATİH SÜLEYMAN1124...1125 80.0-16.5
Soyad AdÖZMEN SERKAN UKD1193Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDEMİR KEMAL1153...814 11.03
BASRALI BULUT1165...814 21.03
KURT AİŞE SERRA1161...1105 31.011.4
EVYAPAN ALİ EFE3134...1144 40.0-17.1
GÖKDUMAN AYBERK1332...1083 51.010.5
ÇELİK EMRE1192...1123 60.5-3
ŞENGÜL HAKTAN2786...1059 70.0-20.4
ACAR YUNUS EMRE1970...814 81.03
Soyad AdHOROZ TİMUR AKIN EFE UKD1132Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCAASLAN EFE5887...814 11.03
OLUÇ MUHAMMED1559...814 21.03
ÖZDEMİR FURKAN6448...814 31.03
ALICAN MERYEM BETÜL1394...1191 40.0-12.6
ÇOLAK ANIL KAYRA3013...1009 50.0-20.1
DEMİR MURATCAN2459...814 61.03
ACAR YUNUS EMRE1970...814 70.50
GÜNDÜZ RUBAR2662...814 81.03
Soyad AdUÇAR MERVE UKD1117Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LALE MELEK IRMAK1561...814 11.03
YILDIRIM NEHİR1087...814 21.03
KİNEŞCİ MERT2366...1194 30.0-11.7
KANDEMİR KEMAL1153...814 41.03
GÜNDÜZ RUBAR2662...814 50.50
AY MAHMUT2301...814 61.03
GÜNDOĞAN FATİH SÜLEYMAN1124...1125 70.0-14.7
KAHRAMAN BERKAY2974...814 81.03
Soyad AdNEHİR EMİNE EYLÜL UKD1087Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PALABIYIK ÜLKÜ ELA2835...814 11.03
ÇAKAR EMİRHAN2848...814 20.50
KÖK YUNUS EMRE1003...814 30.0-3
GÖKTEPE OĞUZHAN1108...814 41.03
ÖZ İBRAHİM1078...814 51.03
YALÇIN SÜLEYMAN EMİR2366...814 61.03
YAVUZ BÜNYAMİN3811...1162 70.0-12
ARSLAN MUSTAFA EYMEN2632...814 81.03
Soyad AdGEZGİNCİ ALİ BARIŞ UKD1008Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYALIM ÖMER EREN2081...814 11.03
İDGÜ BARAN3913...814 21.03
DEMİRAL AHMET EREN1162...1158 30.0-9
ÖZADAM ARMAĞAN1197...814 41.03
CÜCE SİNEM1011...1131 51.020.1
ÇAKAR HASAN CENK1131...1165 60.0-8.7
ÇELİK MUHAMMED EMİR CAN5468...1127 70.54.8
ÖZER MEHMET FATİH3805...814 81.03
Soyad AdEVYAPAN MUSTAFA UKD1106Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAZ KEREM2232...814 11.03
YILDIZ CANER4809...814 20.50
ALTAN BATU1218...814 31.03
PALABIYIK POLAT1083...814 41.03
İLHAN HASAN1634...814 50.0-3
GÜNDÜZ RUBAR2662...814 61.03
DEMİRAL AHMET EREN1162...1158 70.0-12.9
SARMAN ERHAN1126...814 81.03
Soyad AdKARABABA CAFER UKD1046Toplam UKD Değişimi35.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TATLISU BEDİRHAN1138...814 11.03
ÖZBEK ZEYNEP1084...814 21.03
ÇAKAR HASAN CENK1131...1165 31.019.8
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1167 41.019.8
NERSE NİHAT2424...1170 50.0-9.9
DEMİRAL AHMET EREN1162...1158 61.019.5
KİNEŞCİ MERT2366...1194 70.0-9
ÜNLÜ BARKIN MEHMET1030...1138 80.0-11.1
Soyad AdTİRİK BATUHAN UKD1042Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAYLAN FURKAN4528...814 11.03
ÖZ İBRAHİM1078...814 21.03
GEDİK EYLÜL CEREN3233...1167 30.0-9.9
OLUÇ MUHAMMED1559...814 41.03
BÜYÜKKAFES İBRAHİM2921...1158 50.0-10.2
KILINÇ SEMİH2862...814 61.03
ELÇİ EREN FEVZİ3128...1161 71.019.8
UCA İLBARS ÇAĞAN1248...1134 80.0-11.1
Soyad AdDURAK FURKAN UKD1074Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARUHAN AHMET1120...814 11.03
ÇELİK HAMZA TUĞRUL2351...814 21.03
AYDEMİR KEREM1109...1179 31.019.2
NERSE NİHAT2424...1170 40.0-11.1
UCA İLTERİŞ KAĞAN1869...1189 50.0-10.2
POLAT BİLAL2861...814 61.03
UCA İLBARS ÇAĞAN1248...1134 70.0-12.6
KEŞİR CELAL BERK2677...814 81.03
Soyad AdKURT AİŞE SERRA UKD1105Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ODABAŞ YİĞİT1798...814 11.03
YILDIZ EMİRHAN2531...814 21.03
ÖZMEN SERKAN1942...1193 30.0-11.4
GÜLERCE KAĞAN2328...814 41.03
ÇAKIR MERT1094...814 51.03
ÜNEŞİ RONAY TURAP3236...1173 60.0-12.3
LALE MELEK IRMAK1561...814 70.0-3
KAYA ERTUĞRUL1109...814 81.03
Soyad AdCÜCE SİNEM UKD1131Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCABAŞ MUSTAFA1613...814 11.03
OLGUN ONUR2818...814 21.03
YILDIZ ZİHNİ EFE1085...814 31.03
ACET AKİF2656...1186 40.0-12.6
GEZGİNCİ ALİ BARIŞ2228...1008 50.0-20.1
ERUYSAL MERT2625...814 61.03
YAŞAROĞLU FATMA MELİKE1069...1056 71.012
LALE MELEK IRMAK1561...814 80.0-3
Soyad AdGÜVENÇ ASAF UKD1191Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAHAN SAMİ YUSUF1084...814 11.03
BERK İSA1106...814 21.03
GÖKDUMAN AYBERK1332...1083 31.010.5
ÜNLÜ BARKIN MEHMET1030...1138 40.0-17.1
ÇAMALAN ALİ EMRE2267...1083 51.010.5
ÇELİK MUHAMMED EMİR CAN5468...1127 61.012.3
ÇOLAK ANIL KAYRA3013...1009 70.0-22.2
TUTAR ALİ EMİR1148...1081 80.0-19.5
Soyad AdKOÇ AYŞE NAZ UKD1128Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOPARAL UYGAR2062...814 11.03
SÖNMEZ EMİRHAN1996...814 21.03
ÇAKIR MERT1094...814 30.0-3
ERUYSAL MERT2625...814 41.03
ARSLAN MUSTAFA EYMEN2632...814 51.03
GÜLTEKİN TAHA YASİR1447...1195 60.0-12.3
BİNGÖL RÜZGAR ÇINAR1117...1014 71.010.2
OLGUN ONUR2818...814 80.0-3
Soyad AdŞANLI AHMET UTKU UKD1069Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVAŞ MUHAMMED SAİT2623...814 11.03
ÇOLAK ZAFER2407...814 21.03
NERSE NİHAT2424...1170 30.0-10.8
YILDIRIM NEHİR1087...814 41.03
GEDİK EYLÜL CEREN3233...1167 50.0-11.1
KILINÇ CEYLİN ESİLA1965...814 61.03
BOZ NURCAN1156...1165 71.018.9
KARAKEÇİ MUHAMMET FURKAN1143...1138 80.0-12
Soyad AdÇAKAR HASAN CENK UKD1165Toplam UKD Değişimi-24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SÜEDA1052...814 11.03
GEÇGÜN YILMAZ GÖKTUĞ2679...814 21.03
KARABABA CAFER6280...1046 30.0-19.8
ERKÖYLÜ SAİME YAĞMUR1131...814 41.03
TORUN EREN1289...1013 51.09
GEZGİNCİ ALİ BARIŞ2228...1008 61.08.7
GÜLTEKİN TAHA YASİR1447...1195 70.0-13.8
AVSALLI AHMET SELİM1084...1099 80.0-17.7
Soyad AdÇELİK İLKER BARIŞ UKD1105Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUR NUH2111...814 11.03
YILDIZ MERAL1123...814 21.03
ALICAN MERYEM BETÜL1394...1191 30.0-11.4
TAŞLI MEHMET3007...814 41.03
YILDIZ EMİRHAN2531...814 50.0-3
KARADUMAN OSMAN NASUH1069...814 61.03
ÖZDEMİR FURKAN6448...814 71.03
ÇELİK MUSTAFA MERT1088...1199 80.0-11.1
Soyad AdKAHYA MEHMET YİĞİT UKD1125Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜKARSLAN MUHAMMED1007...814 11.03
YIKILMAZ ELİF1620...814 21.03
ÇELİK MUSTAFA MERT1088...1199 30.0-12
KAHRAMAN BERKAY2974...814 41.03
ERSOY MUSTAFA1946...814 50.0-3
GÖKÇE YİĞİT1140...814 61.03
YILDIZ EMİRHAN2531...814 71.03
İLHAN HASAN1634...814 80.0-3
Soyad AdBOZ NURCAN UKD1165Toplam UKD Değişimi-26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SERHAT3373...814 10.0-3
KILINÇ SEMİH2862...814 21.03
KAYA EREN1096...814 31.03
CANATAR KEREM CAN1616...814 41.03
ŞENGÜL HAKTAN2786...1059 50.0-19.2
SARMAN ERHAN1126...814 61.03
ŞANLI AHMET UTKU2860...1069 70.0-18.9
KARADUMAN OSMAN NASUH1069...814 81.03
Soyad AdYAĞCI SAMET UKD1093Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUZSOY TUNA2148...814 11.03
YILDIZ ZİHNİ EFE1085...814 20.0-3
KESER HALİL2428...814 31.03
KAHRİMAN BARBAROS ABDULLAH2506...814 41.03
ÇOLAK ONUR1599...814 51.03
GEDİK EYLÜL CEREN3233...1167 60.0-12
OLGUN ONUR2818...814 70.0-3
KOÇ ŞABAN ARİF1360...814 81.03
Soyad AdGÖKDUMAN AYBERK UKD1083Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT BİLAL2861...814 11.03
ÇAKI EFRAYİM EMİN1319...814 21.03
GÜVENÇ ASAF1141...1191 30.0-10.5
KARADUMAN OSMAN NASUH1069...814 41.03
ÖZMEN SERKAN1942...1193 50.0-10.5
KAYA AHMET1744...814 61.03
YILDIZ ZİHNİ EFE1085...814 71.03
DEMİRAL AHMET EREN1162...1158 80.0-12
Soyad AdKAHYA SONER UKD1087Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PALABIYIK POLAT1083...814 10.0-3
KOCABAŞ NİLAY2253...814 21.03
KEŞİR CELAL BERK2677...814 31.03
UYSAL HALİT EMİR1288...814 41.03
GÜLTEKİN TAHA YASİR1447...1195 50.0-10.5
GÜLERCE KAĞAN2328...814 61.03
TOPAL RAMAZAN2631...814 71.03
DOĞAN UMUT1162...1200 80.0-10.5
Soyad AdÇAMALAN ALİ EMRE UKD1083Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANIK MUSTAFA NURİ2359...814 11.03
ÇAKIR MERT1094...814 20.0-3
KINDAN METEHAN1852...814 31.03
KAYA AHMET1744...814 41.03
GÜVENÇ ASAF1141...1191 50.0-10.5
KAYA ERTUĞRUL1109...814 61.03
ÇOLAK ONUR1599...814 71.03
EVYAPAN ALİ EFE3134...1144 80.0-12.6
Soyad AdBİNGÖL RÜZGAR ÇINAR UKD1014Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKAÇ NİLAY1152...814 11.03
ÖZDEMİR FURKAN6448...814 20.0-3
KULE SAMİ ARDA1942...814 31.03
YILDIZ MERAL1123...814 41.03
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1167 50.0-9
YILMAZ MUHAMMED EVREN1241...814 61.03
KOÇ AYŞE NAZ2100...1128 70.0-10.2
SUBAŞI MURATHAN1693...814 81.03
Soyad AdÇELİK MUHAMMED EMİR CAN UKD1127Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAL RAMAZAN2631...814 20.0-3
KAYA ERTUĞRUL1109...814 31.03
GEÇGÜN YILMAZ GÖKTUĞ2679...814 41.03
LALE MELEK IRMAK1561...814 51.03
GÜVENÇ ASAF1141...1191 60.0-12.3
GEZGİNCİ ALİ BARIŞ2228...1008 70.5-4.8
YALÇIN SÜLEYMAN EMİR2366...814 80.0-3
Soyad AdELÇİ EREN FEVZİ UKD1161Toplam UKD Değişimi-39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESER HALİL2428...814 11.03
GÖKTEPE OĞUZHAN1108...814 21.03
TORUN EREN1289...1013 31.09
ÇAKIR MERT1094...814 41.03
KİNEŞCİ MERT2366...1194 50.0-13.5
ÇOLAK ANIL KAYRA3013...1009 60.0-21
TİRİK BATUHAN2527...1042 70.0-19.8
KAYA ENSAR1021...814 80.0-3
Soyad AdKÖŞE NEHİR UKD1021Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞYAKAN UMUTCAN1147...814 11.03
ÖZER MEHMET FATİH3805...814 21.03
YAVUZ BÜNYAMİN3811...1162 30.0-9.3
TOPAL RAMAZAN2631...814 41.03
DEMİRAL AHMET EREN1162...1158 50.0-9.6
KOÇ ŞABAN ARİF1360...814 61.03
EVYAPAN ALİ EFE3134...1144 70.0-9.9
OKUR NUH2111...814 80.0-3
Soyad AdDOĞAN ECE UKD1009Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKTAŞ ALİ KAAN2287...814 11.03
ÖZSOY MEHMET AKİF2844...814 21.03
BÜYÜKKAFES İBRAHİM2921...1158 30.0-9
ULUÇAY ALPEREN1837...814 41.03
KARAKEÇİ MUHAMMET FURKAN1143...1138 50.0-9.9
LALE MELEK IRMAK1561...814 60.0-3
KAYA ENSAR1021...814 70.0-3
ÇALIK MEHMET1592...814 81.03
Soyad AdYAŞAROĞLU FATMA MELİKE UKD1056Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZADAM ARMAĞAN1197...814 21.03
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1167 30.0-10.5
OLGUN ONUR2818...814 40.0-3
YILDIRIM ALİ MÜNİR3848...814 61.03
CÜCE SİNEM1011...1131 70.0-12
KILINÇ SEMİH2862...814 80.0-3
Soyad AdÇELİK EMİRHAN UKD1108Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ CEYLİN ESİLA1965...814 21.03
OKUR NUH2111...814 41.03
YILDIRIM ALİ MÜNİR3848...814 51.03
AYDEMİR KEREM1109...1179 60.0-12
ÖZADAM ARMAĞAN1197...814 70.0-3
KAYA SERHAT3373...814 80.0-3
Soyad AdÇAKAR CEYLİN ECENAZ UKD1014Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAL RAMAZAN2631...814 10.0-3
KISA DORUK2179...814 21.03
LALE MELEK IRMAK1561...814 30.0-3
LALE BEDİRHAN AYAZ1853...814 41.03
KILINÇ CEYLİN ESİLA1965...814 50.0-3
SANIK MUSTAFA NURİ2359...814 61.03
ÇOLAK ZAFER2407...814 71.03
OLUÇ MUHAMMED1559...814 80.0-3
Soyad AdBÖRÇEK ULAŞ UKD1078Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARMAN ERHAN1126...814 10.50
KÖK YUNUS EMRE1003...814 20.0-3
YAŞAROĞLU ZEHRA2933...814 31.03
KOPARAL UYGAR2062...814 41.03
YALÇIN SÜLEYMAN EMİR2366...814 50.0-3
ÇAKAR EMİRHAN2848...814 60.0-3
ULUÇAY ALPEREN1837...814 71.03
Soyad AdTORUN EREN UKD1013Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNÇ İLAYDA1155...814 11.03
ÖZDEN HALİL1108...814 21.03
ELÇİ EREN FEVZİ3128...1161 30.0-9
ÇALIK MEHMET1592...814 41.03
ÇAKAR HASAN CENK1131...1165 50.0-9
ÖZADAM ARMAĞAN1197...814 60.0-3
KAYA AHMET1744...814 70.50
KOPARAL UYGAR2062...814 80.0-3
Soyad AdGÖRGÜLÜ MEHMET BATUHAN UKD1009Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUSOY YAĞMUR2259...814 10.50
ÖZ ERVA NUR1153...814 21.03
YILDIZ CANER4809...814 30.0-3
SARUHAN AHMET1120...814 41.03
SARMAN ERHAN1126...814 50.0-3
TAŞYAKAN UMUTCAN1147...814 61.03
ÇAKIR MERT1094...814 70.0-3
ÇAKAR EMİRHAN2848...814 80.0-3
Soyad AdŞENOL CANER UKD1071Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARUHAN MEHMET1120...814 11.03
ÇELİK BATUHAN1340...814 21.03
ÜNEŞİ RONAY TURAP3236...1173 30.0-10.8
LALE MELEK IRMAK1561...814 40.0-3
KAYA ERTUĞRUL1109...814 50.0-3
OĞUZSOY TUNA2148...814 60.0-3
ULUSOY YAĞMUR2259...814 70.0-3
DALKIÇ MERYEM ŞEVVAL3014...814 81.03
Soyad AdÖZTÜRK BURAK CAN UKD1148Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ SEMİH2862...814 11.03
GÖKÇE GÜNEY1016...814 21.03
ÇOLAK ANIL KAYRA3013...1009 30.0-20.7
ERSOY MUSTAFA1946...814 40.0-3
Soyad AdÖZGÜR MELİH AHMET UKD1100Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OLGUN ONUR2818...814 10.0-3
KINDAN METEHAN1852...814 20.0-3
LALE BEDİRHAN AYAZ1853...814 30.0-3
YILDIRIM ÇAĞLA2191...814 41.03
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014