EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Okullar Arası Bireysel Satranç Ligi III. Etap Satranç Turnuvası / 14.01.2018 / KOCAELİ UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ADA MİRZA ERGENE1577...100901.02.2018
AHMET YAZICI4663...122701.02.2018
AZAT ÇELİK5611...103601.02.2018
BEDİRHAN GENÇ1364...103801.02.2018
BERAT KURT4253...100201.02.2018
BERKANT SAĞLAM1009...103001.02.2018
BERRA PEHLİVANSOY1190...101001.02.2018
BÜNYAMİN YAMAK5544...111501.02.2018
CAFER DURUDENİZ1139...115001.02.2018
DAVUT HAKAN ÇALIK1191...118401.02.2018
DERYA EYÜPOĞLU1000...104601.02.2018
EGE SOMUNCU1008...106901.02.2018
EMİRHAN KOÇHAN2128...101501.02.2018
EMRE GÜLEKİN4036...112501.02.2018
EMRE POLAT3874...101901.02.2018
EREN GENÇ2562...103901.02.2018
EYMEN ALKILINÇ6079...103601.02.2018
FEYZA AYVAZPINARI5582...110301.02.2018
FURKAN YILDIZLI4453...123201.02.2018
HÜSEYİN DEMİRHAN3338...100501.02.2018
İLTER ARDA ÇETİN3056...109401.02.2018
KAAN ER2427...104501.02.2018
KADİR DEMİRKOL1855...111201.02.2018
MEHMET BORA ÇELİK2190...128001.02.2018
MEHMET CAN TOPRAKÇI1023...108901.02.2018
MEHMET DEMİR1125...121201.02.2018
MEHMET YAKUP EĞRİCİ1066...100401.02.2018
MUHAMMED EMİN BECERİK2263...106101.02.2018
MURAT AKALIN4559...100901.02.2018
MUSTAFA DOĞAN CANER2451...103701.02.2018
MUSTAFA EREN YAŞAR5413...105001.02.2018
OĞUZCAN ÖZDEMİREL2498...113901.02.2018
ONUR ADIGÜZEL3658...102201.02.2018
OSMAN GİRAY BOZ3593...105501.02.2018
RABİA DOST3597...109801.02.2018
SAFİYYE BERRA ÇEVİK1012...102701.02.2018
SAMET AKBAY2903...100901.02.2018
SERDAR ŞENEL5042...102401.02.2018
UMUT YASİN İNCE1082...115001.02.2018
YASİN ORDU1016...100201.02.2018
YUSUF İSLAM DEMIRBAĞ1147...102501.02.2018
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ADIGÜZEL ONUR3658...10226
AKALIN MURAT4559...10096
AKBAY SAMET2903...10096
ALKILINÇ EYMEN6079...10006
AYVAZPINARI FEYZA5582...11036
BECERİK MUHAMMED EMİN2263...10616
BOZ OSMAN GİRAY3593...10556
CANER MUSTAFA DOĞAN2451...10376
ÇALIK DAVUT HAKAN1191...11846
ÇELİK AZAT5611...10366
ÇELİK MEHMET BORA2190...12806
ÇETİN İLTER ARDA3056...10946
ÇEVİK SAFİYYE BERRA1012...10276
DEMIRBAĞ YUSUF İSLAM1147...10256
DEMİR MEHMET1125...12126
DEMİRHAN HÜSEYİN3338...10056
DEMİRKOL KADİR1855...10636
DOST RABİA3597...11276
DURUDENİZ CAFER1139...11506
EĞRİCİ MEHMET YAKUP1066...10046
ER KAAN2427...10456
ERGENE ADA MİRZA1577...10096
EYÜPOĞLU DERYA1000...10466
GENÇ BEDİRHAN1364...10385
GENÇ EREN2562...10395
GÜLEKİN EMRE4036...11256
İNCE UMUT YASİN1082...11506
KOÇHAN EMİRHAN2128...10156
KURT BERAT4253...10025
ORDU YASİN1016...10026
ÖZDEMİREL OĞUZCAN2498...11396
PEHLİVANSOY BERRA1190...10106
POLAT EMRE3874...10196
SAĞLAM BERKANT1009...10306
SOMUNCU EGE1008...10226
ŞENEL SERDAR5042...10246
TOPRAKÇI MEHMET CAN1023...11086
YAMAK BÜNYAMİN5544...11796
YAŞAR MUSTAFA EREN5413...10506
YAZICI AHMET4663...12276
YILDIZLI FURKAN4453...12456

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdBİLİR CEMAL ARDA UKD1408Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR EREN4743...789 11.02.5
YILMAZ FARUK3368...1011 21.02.75
ÇELENK ELİF SU4671...1071 31.03
UYAR TUĞRUL3163...1103 41.03.5
PINARBAŞI ARDA1509...1201 51.05.75
ACAR OZAN2554...1170 61.05
Soyad AdÖZEL SÜHA UKD1579Toplam UKD Değişimi20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATBAŞ ZEKERİYA1140...860 11.02.5
KÖROĞLU BURAK3659...1081 21.02.75
KİBAROĞLU BUKET5497...1194 31.02.75
BOL HAKAN MİRSAD3967...1261 41.03.25
ÇAKIR SEMİH1042...1322 51.04.5
GÜRER MUSTAFA KAYHAN2972...1335 61.05
Soyad AdSEL ALPEREN UKD1724Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN MERT1253...868 11.02
KILIÇ ECEM DOĞA1014...1109 21.02.2
UÇAN AHMET KEREM1270...1257 31.02.2
SELÇUK ÖMÜR1087...1360 41.02.2
İNAL ALİ1082...1464 51.03.6
BAYRAKTAR YİĞİT1214...1366 61.02.2
Soyad AdALTAY SERVET HAKAN UKD1570Toplam UKD Değişimi28.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN BAHADIR1203...860 11.02.5
YILMAZ DUHAN2494...1079 21.02.75
YÜKSEL EMİRHAN1227...1193 31.02.75
ÇETİNKAYA EGE3233...1314 41.04.75
ARAÇ MERT3460...1334 51.05
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1512 61.010.5
Soyad AdANIK ABDULLAH MERT UKD1459Toplam UKD Değişimi38.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AZAZİ DENİZ ALİ1442...868 11.02.5
PARLAKBİLEK ÖMER5666...1098 21.02.75
KOÇAK ERDEM1055...1185 31.04.25
KURTOĞLU ALPEREN1809...1288 41.06.75
GÖLLÜ ÖMER2389...1472 51.013
ALTAY AHMET KAĞAN1110...1371 61.09.5
Soyad AdARK GAMZE UKD1337Toplam UKD Değişimi28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ER KAAN2427...789 11.02.5
YEŞİL EREN YAĞIZ2399...1008 21.03
GÜNEŞ KEREM3905...1071 31.04.5
BEKER ENES MARUF5556...1090 41.04.75
AKGÜRBÜZ KEREM1553...1122 51.05.75
ŞERİFLER BERKAY4855...1185 61.07.5
Soyad AdMADEN HASAN UKD1240Toplam UKD Değişimi39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDİN MUSTAFA EYMEN3955...789 11.03
YILMAZ EYMEN UTKU5671...1060 31.07.8
YÜRÜR NAZIMCAN5025...1085 41.08.7
ALİUSTAOĞLU CAN ALP1461...1106 51.09.6
TOPKAYA ELİF3519...1124 61.010.2
Soyad AdELİDOLU OĞUZ KAAN UKD1512Toplam UKD Değişimi6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇIK ENES4846...860 11.02.5
AYSU CANER5024...1066 21.02.75
TÜRKMEN İZZET MUSAB1634...1183 31.03
GÖNENÇ ENSAR YAĞIZ1817...1256 41.04.75
ŞİŞMAN ENES1796...1223 51.04
ALTAY SERVET HAKAN5859...1570 60.0-10.5
Soyad AdGÜZEL UMUT ARDA UKD1384Toplam UKD Değişimi23
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZBAY HASRET1023...868 11.02.5
ANIK ABDULLAH EFE1405...1096 20.5-8.5
KAPGI MEHMET1179...868 31.02.5
DİZMAN YUSUF1084...1160 41.05.5
GÖKÇE ANIL1114...1288 51.09.25
NALCİ KÜBRA1034...1366 61.011.75
Soyad AdGÜRER MUSTAFA KAYHAN UKD1335Toplam UKD Değişimi21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKGÖZ MUHAMMET ÇAĞRI3175...860 11.02.5
YAMAK YUSUF5545...1033 21.03.75
ALPSOY MERT3311...1128 31.05.75
BAKTEMUR GÖKHAN1385...1241 41.09.25
MUŞ MUSTAFA YUNUS3098...1098 51.05
ÖZEL SÜHA4953...1579 60.0-5
Soyad AdBAYRAKTAR YİĞİT UKD1366Toplam UKD Değişimi32
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN ABDULLAH1210...868 11.02.5
UYAN ALİ1291...1072 21.03.75
YILMAZ MUHAMMED CAN1636...1160 31.06
SEVİNÇ CAN AYBARS3148...1187 41.06.75
ALTAY SİNAN CAN1231...1464 51.015.75
SEL ALPEREN1103...1724 60.0-2.75
Soyad AdMADEN HALİL UKD1210Toplam UKD Değişimi37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROL RIDVAN4854...789 11.03
GÖK YAMAN7417...1001 21.06.9
DEDE KIVANÇ1262...1070 30.5-5.7
YILDIRIM ECE3123...1056 41.08.7
ADLI KAYRA4245...1128 51.011.7
BAYZIN ERTUĞRUL ZEKI2894...1164 61.013.2
Soyad AdGÖLLÜ ÖMER UKD1472Toplam UKD Değişimi11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN İSMAİL TALHA1163...868 11.02.5
KABACALI EREN TUNA1408...1108 21.02.75
GÜRBÜZ AYBERK1166...1265 31.05.75
EĞERCİ MUSTAFA EMİR1203...1312 41.07.25
ANIK ABDULLAH MERT1405...1459 50.0-13
KURTOĞLU ALPEREN1809...1288 61.06.5
Soyad AdİNAN BEDİRHAN UKD1081Toplam UKD Değişimi45.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA TUĞÇE BEREN2278...789 11.03
KUL BEYZANUR3161...789 21.03
ÇELİK MEHMET BORA2190...789 31.03
BAYZIN ERTUĞRUL ZEKI2894...1164 40.53.3
BARIŞ DENİZ EREN5993...1171 51.018.6
TAŞ CUMALİ EREN4969...1065 61.014.4
Soyad AdÇAKIR SEMİH UKD1322Toplam UKD Değişimi25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANER MUSTAFA DOĞAN2451...860 11.02.5
ŞEKERCİ UMUT3257...1030 21.03.75
ATMACA EFE2945...1128 31.06.25
ÇİFTÇİ MUHAMMET EMİN1925...1214 41.08.75
ÖZEL SÜHA4953...1579 50.0-4.5
YÜKSEL EMİRHAN1227...1193 61.08.25
Soyad AdARAÇ MERT UKD1334Toplam UKD Değişimi23.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANDAN ANIL EREN3018...860 11.02.5
KOÇAK OSMAN CAN5798...1044 21.04
DOĞAN MERT2788...1122 31.05.75
GÜZEL HASAN2632...1181 41.07.5
ALTAY SERVET HAKAN5859...1570 50.0-5
ŞİŞMAN ENES1796...1223 61.08.75
Soyad AdİNAL ALİ UKD1464Toplam UKD Değişimi18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN UĞUR1068...868 11.02.5
AYKUŞ HALİT ERTUĞRUL5077...1102 21.02.75
UYUMAZ FEYZULLAH1138...1202 31.04.5
TÜRK MUSTAFA BURAK1220...1310 41.07.25
SEL ALPEREN1103...1724 50.0-4.5
GÜRBÜZ AYBERK1166...1265 61.06
Soyad AdŞERİFLER BERKAY UKD1185Toplam UKD Değişimi44.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FIŞĞIN EMRE1959...789 11.03
BİRGÜL ABİDİN3745...1000 21.07.8
AKMAN OSMAN ÖMER AHMET1625...1036 31.09
MENGÜ TUĞÇE5464...1083 41.010.8
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 51.022.5
ARK GAMZE1230...1337 60.0-9
Soyad AdSEVİNÇ CAN AYBARS UKD1187Toplam UKD Değişimi58.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN BARTU TAHA1060...868 11.03
ÇOLAK ENES OSMAN1362...1029 21.08.7
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1438 31.024.3
BAYRAKTAR YİĞİT1214...1366 40.0-8.1
AKKAŞ EMRULLAH1283...1002 51.07.8
AKTÜRK HALİT1125...1378 61.022.5
Soyad AdACAR OZAN UKD1170Toplam UKD Değişimi42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FİDAN ASAF BERAT2802...789 11.03
ADIGÜZEL ONUR3658...789 21.03
TOKMAKÇI RECEPHAN5446...1060 31.010.5
ÇAKICI YAĞMUR1750...1059 41.010.5
BEKRİ BEDİRHAN3100...1339 51.021.6
BİLİR CEMAL ARDA3073...1408 60.0-6
Soyad AdGÖNENÇ ENSAR YAĞIZ UKD1256Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ NURETTİN1415...860 11.03
ÇAKIR SERHAT3170...1003 21.05.7
KARABULUT ÖMER1931...1087 31.08.4
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1512 40.0-5.7
BAYRAM ÖMER1046...1081 51.08.1
ATMACA EFE2945...1128 61.09.9
Soyad AdPINARBAŞI ARDA UKD1201Toplam UKD Değişimi32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESER FURKAN2260...789 11.03
BAŞAR ALPEREN6323...1000 21.07.2
VURAL BEREN2084...1038 31.08.4
KÖSTENCE KIVANÇ2133...1095 41.010.8
BİLİR CEMAL ARDA3073...1408 50.0-6.9
GÜNEŞ KEREM3905...1071 61.09.6
Soyad AdKANLIDERE FATİH UKD1390Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BECERİK MUHAMMED EMİN2263...860 11.02.5
FİDAN AHMET BAHADIR5520...1066 21.03.25
ARSLAN ASUDE2714...1055 41.03
SARSMAZ RAMAZAN2575...1172 51.05.5
ÇİFTÇİ MUHAMMET EMİN1925...1214 61.06.75
Soyad AdGÖKÇE ANIL UKD1288Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN EMİR NUSRET2561...868 11.03
AKAGÜNDÜZ KAYRA MEHMET1356...1053 21.06.3
İNCE UMUT YASİN1082...868 31.03
AKTÜRK HALİT1125...1378 41.018.6
GÜZEL UMUT ARDA1061...1384 50.0-11.1
ADANIR ARDA1009...1154 61.09.6
Soyad AdALTAY SİNAN CAN UKD1464Toplam UKD Değişimi6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MUHAMMED EMİR1062...868 11.02.5
DURUDENİZ TAYYAR1139...1105 21.02.75
OKUYUCULAR YUSUF1235...1195 31.04.25
KOZAK DENİZ ARDA1626...1308 41.07.25
BAYRAKTAR YİĞİT1214...1366 50.0-15.75
UÇAN AHMET KEREM1270...1257 61.05.75
Soyad AdİKİZ ENSAR UKD1097Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA DEFNE SU5225...789 11.03
AYVAZPINARI FEYZA5582...789 21.03
YILDIRAN KAGAN EDİP2259...1022 31.012
ZARİÇ MİRAÇ ÇAĞRI5769...1296 40.0-7.2
YALÇINKAYA SERRA LİYA3628...1006 51.011.4
YEŞİL EREN YAĞIZ2399...1008 61.011.4
Soyad AdBAKTEMUR GÖKHAN UKD1241Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRKOL KADİR1855...860 11.03
BELAT ORKUN4265...1015 21.06.3
ÇAT EMRE1070...1086 31.08.7
GÜRER MUSTAFA KAYHAN2972...1335 40.0-11.1
KILDACI MUHAMMED BERAAT4502...1091 51.09
GÜZEL HASAN2632...1181 61.012.6
Soyad AdBOZKURT ARDA UKD1174Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FURUNCU MEHMET KEREM5221...789 11.03
BİLALOĞLU FURKAN EFE3059...1000 21.08.1
TAŞ CUMALİ EREN4969...1065 30.0-19.5
ÖZTÜRK ÖMER GALİP6045...1000 41.08.1
BEKER AHMET BURAK4999...1044 51.09.6
ÇAKICI YAĞMUR1750...1059 61.010.2
Soyad AdBOL HAKAN MİRSAD UKD1261Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRHAN HÜSEYİN3338...860 11.03
OĞUZCAN DİLARA2423...1018 21.06
KILDACI MUHAMMED BERAAT4502...1091 31.08.4
ÖZEL SÜHA4953...1579 40.0-3.9
TAHTACI AHMET1294...1097 51.08.4
ALPSOY MERT3311...1128 61.09.6
Soyad AdSELÇUK ÖMÜR UKD1360Toplam UKD Değişimi20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MEHMET1125...868 11.02.5
DÜLGER MERİÇ1024...1059 21.03.75
SHAKIBANI MOHEBULLAH9932...1156 31.06
SEL ALPEREN1103...1724 40.0-2.75
ÇALIK İLKER1120...1118 51.05
İLKE YİĞİT1250...1164 61.06.25
Soyad AdTÜRK MUSTAFA BURAK UKD1310Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMAZ MEHMET1746...868 11.02.5
YÜRE BERK1166...1055 21.04.75
YORULMAZ BARIŞ1375...1132 31.06.75
İNAL ALİ1082...1464 40.0-7.25
KABACALI EREN TUNA1408...1108 51.06
AKAL AHMET4677...1156 61.07.25
Soyad AdŞAHİN ECRİN ZEYCAN UKD1379Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRALAY ABDULLAH ÖMER1820...789 11.02.5
ASLAN ZÜLAL2820...1010 21.02.75
DABAKOĞLU EGEMEN1554...1077 31.03.75
EROL AHMET1502...1102 41.04.25
ŞERİFLER BERKAY4855...1185 50.0-18.75
BEKER ENES MARUF5556...1090 61.04
Soyad AdTOPAL HASAN ANIL UKD1230Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOST RABİA3597...860 10.0-3
KANYILMAZ GAMZE SAFİYE2885...860 21.03
AÇIK ENES4846...860 31.03
ŞAHİN EFECAN2929...1027 41.07.2
AYSU CANER5024...1066 51.08.4
MUŞ MUSTAFA YUNUS3098...1098 61.09.6
Soyad AdBEKRİ BEDİRHAN UKD1339Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRHAN EFE MERT4978...789 11.02.5
ŞİMŞEK TOPRAK7512...1009 21.03
GÜN MERT ALİ3425...1069 31.04.25
BAKIR HAYRÜNNİSA1267...1102 41.05
ACAR OZAN2554...1170 50.0-18
YÜRÜR NAZIMCAN5025...1085 61.04.75
Soyad AdÇETİNKAYA EGE UKD1314Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEVAHİR PELİN6858...860 11.02.5
KAVZOĞLU MUSTAFA4402...1029 21.04
SEVİM SALİH4944...1091 31.05.5
ALTAY SERVET HAKAN5859...1570 40.0-4.75
DOĞAN MERT2788...1122 51.06.25
TÜRKMEN İZZET MUSAB1634...1183 60.5-4.5
Soyad AdKOZAK DENİZ ARDA UKD1308Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURUDENİZ CAFER1139...868 11.02.5
ATAGÜR FURKAN1401...1043 21.04.5
ÇALIK AHMET EFE1849...1138 31.07
ALTAY SİNAN CAN1231...1464 40.0-7.25
SAYGILI SÜLEYMAN EFE1196...1098 51.05.75
SHAKIBANI MOHEBULLAH9932...1156 61.07.5
Soyad AdŞİRİN ÖMER FURKAN UKD1438Toplam UKD Değişimi-0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYSAN BEREN SAMİ1058...868 11.02.5
SAYGILI SÜLEYMAN EFE1196...1098 21.03
SEVİNÇ CAN AYBARS3148...1187 30.0-20.25
DÜLGER MERİÇ1024...1059 41.02.75
KOYUER YİĞİT BERK1148...1267 51.06.75
UYUMAZ FEYZULLAH1138...1202 61.05
Soyad AdDİNÇAY FARUK EFE UKD1186Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVREN MUSAB3578...789 11.03
AĞAR BERAT4173...1000 21.07.8
NEFESOĞLU TOPRAK METE5946...1067 31.010.2
TAŞ CUMALİ EREN4969...1065 40.0-19.8
BAYRAKTAR FATİH GÖKDENİZ5912...1046 51.09.3
TOKMAKÇI RECEPHAN5446...1060 61.09.9
Soyad AdTÜRKMEN İZZET MUSAB UKD1183Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ BEDİRHAN1364...860 11.03
ALBAYRAK BİLAL DURSUN3303...860 21.03
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1512 30.0-3.6
ÇAKIR SERHAT3170...1003 41.07.8
YAZICI AHMET4663...860 51.03
ÇETİNKAYA EGE3233...1314 60.55.4
Soyad AdBİLGİÇ CENK EREN UKD1185Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYÜPOĞLU DERYA1000...860 11.03
DEMİR BERK TAHA3517...860 20.0-3
BECERİK MUHAMMED EMİN2263...860 30.50
DEMİRHAN HÜSEYİN3338...860 51.03
YAMAK BÜNYAMİN5544...860 61.03
Soyad AdEĞERCİ MUSTAFA EMİR UKD1312Toplam UKD Değişimi20.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUR EFSUN MİNE1161...868 11.02.5
ÖZTÜRK SERRA4704...1055 21.04.5
UYUMAZ SÜMEYYE1138...1147 31.07
GÖLLÜ ÖMER2389...1472 40.0-7.25
KILIÇ ECEM DOĞA1014...1109 51.06
YILMAZ MUHAMMED CAN1636...1160 61.07.5
Soyad AdTURAN ORHAN UKD1240Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÖN İSA EREN1633...789 11.03
AKKUŞ ARDA4832...1000 21.06
YILDIRIM ECE3123...1056 30.5-7.2
BAYRAM YİĞİT5715...1119 41.010.2
TAŞ CUMALİ EREN4969...1065 50.5-6.9
DABAKOĞLU EGEMEN1554...1077 61.08.4
Soyad AdALTAY AHMET KAĞAN UKD1371Toplam UKD Değişimi4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİNGÖL YAKUP EFE2124...868 11.02.5
DÖKER SAMET5356...1088 21.04
ÖZEN MİRAÇ1269...1170 31.06
KAYA HİLMİ ERDEM4597...1139 40.5-7.25
AY KERİMCAN1141...1265 51.09
ANIK ABDULLAH MERT1405...1459 60.0-9.5
Soyad AdYILDIZHAN ELİF UKD1046Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİMLİ MUHAMMED EMİN3766...860 10.0-3
KÜÇÜK MEHMET EMİN4750...860 20.50
SOYANIT MUAMMER4939...1000 31.013.2
TURHAN MUHAMMET FETTAH6438...860 41.03
BECERİK MUHAMMED EMİN2263...860 51.03
GÜLEKİN EMRE4036...860 61.03
Soyad AdYÜKSEL EMİRHAN UKD1193Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSOY ERAY3175...860 11.03
AKBAY SAMET2903...860 21.03
ALTAY SERVET HAKAN5859...1570 30.0-3.3
KAVZOĞLU MUSTAFA4402...1029 41.08.4
GENÇ BEDİRHAN1364...860 51.03
ÇAKIR SEMİH1042...1322 60.0-9.9
Soyad AdYILMAZ EYMEN UTKU UKD1060Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURU KEREM TUNA3957...789 11.03
YÜCE TUANA6122...789 21.03
MADEN HASAN4963...1240 30.0-7.8
DEMİR ALİ BERAT5198...789 41.03
ŞENEL SERDAR5042...789 51.03
AKGÜRBÜZ KEREM1553...1122 61.017.7
Soyad AdNALCİ KÜBRA UKD1366Toplam UKD Değişimi-2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN FERHAT YASİN2369...868 11.02.5
AYDIN KAAN1074...1073 21.03.75
DİZMAN YUSUF1084...1160 30.5-6.5
ANIK ABDULLAH EFE1405...1096 41.04.25
KAYA HİLMİ ERDEM4597...1139 51.05.25
GÜZEL UMUT ARDA1061...1384 60.0-11.75
Soyad AdŞİŞMAN ENES UKD1223Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM YAVUZ SELİM2562...860 11.03
AKALIN MURAT4559...860 21.03
YAZICI AHMET4663...860 31.03
BABAOĞLU SİDAR3099...1338 41.019.8
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1512 50.0-4.8
ARAÇ MERT3460...1334 60.0-10.5
Soyad AdTOPKAYA ELİF UKD1124Toplam UKD Değişimi41.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAY MUHAMMED SELİM3144...789 11.03
ALTINSOY BERAT5782...789 21.03
ÖNCÜ YAĞIZHAN1308...1049 31.012
BEKER AHMET BURAK4999...1044 41.011.7
ZARİÇ MİRAÇ ÇAĞRI5769...1296 51.021.9
MADEN HASAN4963...1240 60.0-10.2
Soyad AdKOÇAK ERDEM UKD1185Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHVECİ KADİR1265...868 11.03
AYAR FATİH2003...1000 21.07.8
ANIK ABDULLAH MERT1405...1459 30.0-5.1
YILDIZ HÜSEYİNCAN1107...1028 40.5-6.3
MESUT EREN2448...1007 51.08.1
ÖZDEMİREL OĞUZCAN2498...868 61.03
Soyad AdGÜZEL HASAN UKD1181Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ ERKAN4915...860 11.03
DOST RABİA3597...860 21.03
ARAÇ MERT3460...1334 40.0-9
BABAOĞLU SİDAR3099...1338 51.021.3
BAKTEMUR GÖKHAN1385...1241 60.0-12.6
Soyad AdSEMİZOĞLU EMRE KAĞAN UKD1000Toplam UKD Değişimi43.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAŞAR MUSTAFA EREN5413...789 10.0-3
KURT BERAT4253...789 21.03
TURAN ENES ŞAMİL2282...789 31.03
ŞİMŞEK ATEŞ7512...789 41.03
MENGÜ TUĞÇE5464...1083 51.018.3
KÖSTENCE KIVANÇ2133...1095 61.018.9
Soyad AdKAYA HİLMİ ERDEM UKD1139Toplam UKD Değişimi50.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT HASAN TAHA1021...868 11.03
İNCE MUHAMMET MUSTAFA1082...868 21.03
ASLAN SÜLEYMAN EFDAL1046...1316 31.021.9
ALTAY AHMET KAĞAN1110...1371 40.58.7
NALCİ KÜBRA1034...1366 50.0-6.3
KOYUER YİĞİT BERK1148...1267 61.020.1
Soyad AdMUŞ MUSTAFA YUNUS UKD1098Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ SAMET BUĞRA3727...860 11.03
KOÇHAN EMİRHAN2128...860 21.03
BAĞIRDAKÇI AHMET1000...1276 31.021.9
ÖZPOLAT MUHAMMET BURAK1372...1030 41.012.3
GÜRER MUSTAFA KAYHAN2972...1335 50.0-6
TOPAL HASAN ANIL3362...1230 60.0-9.6
Soyad AdGÜVENDİ AHMET KEREM UKD1106Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HALLI UMUT ALP7608...789 11.03
ARIKAN EYMEN2126...789 21.03
KEÇİLİOĞLU AHMET NECİP3588...1038 30.0-17.7
ARICAN İPEK3398...789 41.03
YILDIRAN KAGAN EDİP2259...1022 51.011.4
Soyad AdDİZMAN YUSUF UKD1160Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAŞIN FEYZANUR1189...868 11.03
MİTİNGOĞULLARI ELA1451...868 21.03
NALCİ KÜBRA1034...1366 30.57.8
GÜZEL UMUT ARDA1061...1384 40.0-6.6
GENÇ EREN2562...868 51.03
YILDIZ HÜSEYİNCAN1107...1028 61.09.6
Soyad AdALPSOY MERT UKD1128Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL CEYHUN1199...860 11.03
SANCAK ALİHAN5930...860 21.03
GÜRER MUSTAFA KAYHAN2972...1335 30.0-6.9
ÖZÇİL ALPER4005...1024 41.010.8
BAĞIRDAKÇI AHMET1000...1276 51.021
BOL HAKAN MİRSAD3967...1261 60.0-9.6
Soyad AdAY KERİMCAN UKD1265Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK YİĞİT5928...868 11.03
UYSAN RAVZA2513...1031 21.06.3
ÇALIK DAVUT HAKAN1191...868 30.50
MESUT EREN2448...1007 41.05.4
ALTAY AHMET KAĞAN1110...1371 50.0-10.8
AYKUŞ HALİT ERTUĞRUL5077...1102 61.08.4
Soyad AdGÜRBÜZ AYBERK UKD1265Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EĞRİCİ MEHMET YAKUP1066...868 11.03
AYDIN ZEKİ BURAK1114...1041 21.06.6
GÖLLÜ ÖMER2389...1472 30.0-6.9
YILDIZ EGE SERHAN2705...1062 41.07.2
YÜRE BERK1166...1055 51.06.9
İNAL ALİ1082...1464 60.0-7.2
Soyad AdKARABAY TOPRAK ARAS UKD1094Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZKAPAN ZELAL BAHAR4122...789 21.03
GÜNAY MUHAMMED SELİM3144...789 31.03
ASYA RESUL2633...789 41.03
AKMAN OSMAN ÖMER AHMET1625...1036 51.012.6
AYVAZPINARI FEYZA5582...789 61.03
Soyad AdUÇAN AHMET KEREM UKD1257Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ EREN2562...868 11.03
YILDIZ HÜSEYİNCAN1107...1028 21.06.3
SEL ALPEREN1103...1724 30.0-3.3
ATAGÜR FURKAN1401...1043 41.06.9
AKGÖL SELAMİ BATIN1106...1042 51.06.9
ALTAY SİNAN CAN1231...1464 60.0-6.9
Soyad AdÇİFTÇİ MUHAMMET EMİN UKD1214Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGİN İSMAİL CEM2693...860 11.03
ŞAYAKÇI BİRSEN3833...1015 21.07.2
DEMİR BERK TAHA3517...860 31.03
ÇAKIR SEMİH1042...1322 40.0-10.5
ŞAHİN BÜŞRA1465...1058 51.08.7
KANLIDERE FATİH2351...1390 60.0-8.1
Soyad AdGÜN MERT ALİ UKD1069Toplam UKD Değişimi30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZKAPAN ZELAL BAHAR4122...789 11.03
KAYA TUĞÇE BEREN2278...789 21.03
BEKRİ BEDİRHAN3100...1339 30.0-5.1
BIÇAKÇI MERT4605...789 41.03
SAĞINÇ SÜLEYMAN2258...789 51.03
ZARİÇ MİRAÇ ÇAĞRI5769...1296 61.023.7
Soyad AdYILMAZ MUHAMMED CAN UKD1160Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARDAŞ ÖMER TALHA1146...868 11.03
AKKAŞ EMRULLAH1283...1002 21.08.7
BAYRAKTAR YİĞİT1214...1366 30.0-7.2
ÇOLAK ENES OSMAN1362...1029 41.09.6
OLGAÇ MELİKE1060...868 51.03
EĞERCİ MUSTAFA EMİR1203...1312 60.0-9
Soyad AdATMACA EFE UKD1128Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANYILMAZ GAMZE SAFİYE2885...860 11.03
GÜNAY CAN ENES2383...860 21.03
ÇAKIR SEMİH1042...1322 30.0-7.5
AKCAN ÖMER FARUK1002...860 41.03
KISACIK NİLAY4469...1275 51.021
GÖNENÇ ENSAR YAĞIZ1817...1256 60.0-9.9
Soyad AdTAŞ CUMALİ EREN UKD1065Toplam UKD Değişimi37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAN ATAKAN7642...789 11.03
TURAN ENES ŞAMİL2282...789 21.03
BOZKURT ARDA5445...1174 31.019.5
DİNÇAY FARUK EFE2894...1186 41.019.8
TURAN ORHAN6049...1240 50.56.9
İNAN BEDİRHAN4822...1081 60.0-14.4
Soyad AdİLKE YİĞİT UKD1164Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ ONUR1447...868 11.03
KARATAŞ YUSUF İBRAHİM1785...1010 21.08.7
AKTÜRK HALİT1125...1378 30.0-6.9
AYDIN ZEKİ BURAK1114...1041 41.09.9
DEMİR MEHMET1125...868 51.03
SELÇUK ÖMÜR1087...1360 60.0-7.5
Soyad AdBAĞIRDAKÇI AHMET UKD1276Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRBAĞ YUSUF İSLAM1147...860 11.03
ŞAHİN EFECAN2929...1027 21.05.7
MUŞ MUSTAFA YUNUS3098...1098 30.0-21.9
YAMAK YUSUF5545...1033 41.06
ALPSOY MERT3311...1128 50.0-21
ARSLAN ASUDE2714...1055 61.06.6
Soyad AdGÜLEŞÇE FURKAN UKD1133Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖNÜL AHMET YAĞIZ2710...789 11.03
ALBAYRAKOĞLU UYGAR2684...789 21.03
ÇAKICI YAĞMUR1750...1059 30.0-18
ADIGÜZEL ONUR3658...789 41.03
KEÇİLİOĞLU AHMET NECİP3588...1038 51.011.1
GÜNEY MEHMET ELBER2638...1065 60.5-2.7
Soyad AdDEDE KIVANÇ UKD1070Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇARSLAN CEYLİN2756...789 11.03
KARACA ARİF YUSUF2029...789 21.03
MADEN HALİL4937...1210 30.55.7
BİLİR MUHAMMED TUNA5975...1144 41.018
BAYZIN ERTUĞRUL ZEKI2894...1164 50.0-11.1
Soyad AdAKTÜRK HALİT UKD1378Toplam UKD Değişimi-16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLEN YİĞİT1234...868 11.02.5
OKTULMUŞ ÖMER FARUK1188...1089 21.04
İLKE YİĞİT1250...1164 31.05.75
GÖKÇE ANIL1114...1288 40.0-15.5
UYUMAZ SÜMEYYE1138...1147 51.05.25
SEVİNÇ CAN AYBARS3148...1187 60.0-18.75
Soyad AdKAVZOĞLU MUSTAFA UKD1029Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAK BÜNYAMİN5544...860 11.03
ÇETİNKAYA EGE3233...1314 20.0-4.8
ERTÜRK ALTAN3407...860 31.03
YÜKSEL EMİRHAN1227...1193 40.0-8.4
SAĞLAM BERKANT1009...860 51.03
SARSMAZ RAMAZAN2575...1172 61.020.7
Soyad AdKURTOĞLU ALPEREN UKD1288Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGENE ADA MİRZA1577...868 11.03
AKGÖL SELAMİ BATIN1106...1042 21.05.7
ÇALIK İLKER1120...1118 31.08.4
ANIK ABDULLAH MERT1405...1459 40.0-8.1
UYAN ALİ1291...1072 51.06.6
GÖLLÜ ÖMER2389...1472 60.0-7.8
Soyad AdDOĞAN MERT UKD1122Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABOSTAN UĞUR2262...860 11.03
SAĞLAM BERKANT1009...860 21.03
ARAÇ MERT3460...1334 30.0-6.9
CANER MUSTAFA DOĞAN2451...860 41.03
ÇETİNKAYA EGE3233...1314 50.0-7.5
BELAT ORKUN4265...1015 61.010.5
Soyad AdBAYZIN ERTUĞRUL ZEKI UKD1164Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEDİKLİ YUSUF SALİH2573...789 11.03
AKÇETİN İLYAS2915...789 21.03
CAN BAYRAM ALİ3548...1021 31.09.3
İNAN BEDİRHAN4822...1081 40.5-3.3
DEDE KIVANÇ1262...1070 51.011.1
MADEN HALİL4937...1210 60.0-13.2
Soyad AdYILDIRIM ECE UKD1056Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE AHMET MUHAMMET4868...789 11.03
ÇAP SALİH1643...789 21.03
TURAN ORHAN6049...1240 30.57.2
MADEN HALİL4937...1210 40.0-8.7
GEVECİ ENSAR4392...789 51.03
ASLAN ZÜLAL2820...1010 61.013.2
Soyad AdSHAKIBANI MOHEBULLAH UKD1156Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇAN EMİR1090...868 11.03
KABALOĞLU YUNUS EMRE1358...1000 21.08.7
SELÇUK ÖMÜR1087...1360 30.0-7.2
ÇOLAK BURAK2775...1020 41.09.6
ÇEVİK SAFİYYE BERRA1012...868 51.03
KOZAK DENİZ ARDA1626...1308 60.0-9
Soyad AdAYSU CANER UKD1066Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORMAN MEHMET ZEKİ1645...860 11.03
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1512 20.0-3.3
DEMIRBAĞ YUSUF İSLAM1147...860 31.03
YILDIZ LEVENT1041...860 41.03
TOPAL HASAN ANIL3362...1230 50.0-8.4
GENÇ BEDİRHAN1364...860 61.03
Soyad AdKILIÇ ECEM DOĞA UKD1109Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OLGAÇ MELİKE1060...868 11.03
SEL ALPEREN1103...1724 20.0-3.3
BOZBAY HASRET1023...868 31.03
PEHLİVANSOY BERRA1190...868 41.03
EĞERCİ MUSTAFA EMİR1203...1312 50.0-7.2
UYSAN RAVZA2513...1031 61.011.7
Soyad AdBİRGÜL ABİDİN UKD1000Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZAN AHMET KAYRA2796...789 11.03
ŞERİFLER BERKAY4855...1185 20.0-7.8
SARIKAYA UMUT6615...789 31.03
ŞENLİK İHSAN3077...789 41.03
NEFESOĞLU TOPRAK METE5946...1067 50.52.7
ADLI KAYRA4245...1128 61.020.1
Soyad AdUYAR TUĞRUL UKD1103Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALYONCU HALİL İBRAHİM1985...789 11.03
BAYDİLLİ DOĞUKAN ALİ3599...789 21.03
ALKILINÇ EYMEN6079...789 31.03
BİLİR CEMAL ARDA3073...1408 40.0-4.2
ASLAN ZÜLAL2820...1010 50.5-3.9
ÇELİK KEREM KAYRA2194...1023 61.011.7
Soyad AdŞAHİN EFECAN UKD1027Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ MEHMET ALİ4593...860 11.03
BAĞIRDAKÇI AHMET1000...1276 20.0-5.7
GÜNAY CAN ENES2383...860 31.03
TOPAL HASAN ANIL3362...1230 40.0-7.2
KOÇHAN EMİRHAN2128...860 51.03
KİBAROĞLU BUKET5497...1194 61.021.6
Soyad AdASLAN SÜLEYMAN EFDAL UKD1316Toplam UKD Değişimi-22.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN RUKEN9999...868 11.02.5
YILDIZ EGE SERHAN2705...1062 21.04.75
KAYA HİLMİ ERDEM4597...1139 30.0-18.25
YÜRE BERK1166...1055 40.0-20.5
KABALOĞLU YUNUS EMRE1358...1000 51.03.25
ANIK ABDULLAH EFE1405...1096 61.05.5
Soyad AdUYUMAZ FEYZULLAH UKD1202Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HISIM BORA1110...868 11.03
BİNGÖL UĞUR1076...1034 21.08.4
İNAL ALİ1082...1464 30.0-5.4
AKAGÜNDÜZ KAYRA MEHMET1356...1053 41.09
GEÇAL TAHA YASİN1960...1018 51.07.8
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1438 60.0-6
Soyad AdNEFESOĞLU TOPRAK METE UKD1067Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ DAMLA NUR3512...789 11.03
KAYA EMİR3084...789 21.03
DİNÇAY FARUK EFE2894...1186 30.0-10.2
CAN MEHMET ALPEREN1671...789 41.03
BİRGÜL ABİDİN3745...1000 50.5-2.7
YAŞAR MUSTAFA EREN5413...789 61.03
Soyad AdFİDAN AHMET BAHADIR UKD1066Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PELİT MUSTAFA ÜNAL1567...860 11.03
KANLIDERE FATİH2351...1390 20.0-3.9
DEMİRKOL KADİR1855...860 30.0-3
ORMAN MEHMET ZEKİ1645...860 51.03
DEMIRBAĞ YUSUF İSLAM1147...860 61.03
Soyad AdÖZEN YASİN TALHA UKD1037Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİRİK ÖMER TOPRAK1732...789 11.03
ÇELİK AZAT5611...789 20.0-3
KARACA ARİF YUSUF2029...789 31.03
FIŞĞIN EMRE1959...789 41.03
BÖLÜKEMİNİ BATU2741...1109 50.53
ARSLAN ÇAĞAN5726...1087 61.017.1
Soyad AdÇAT EMRE UKD1086Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ OZAN1004...860 11.03
ÖZTEKİN SERHAT4160...860 21.03
BAKTEMUR GÖKHAN1385...1241 30.0-8.7
YAZICI AHMET4663...860 40.0-3
KARABOSTAN UĞUR2262...860 51.03
AKCAN ÖMER FARUK1002...860 61.03
Soyad AdSAYGILI SÜLEYMAN EFE UKD1098Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
REİS MUHAMMED ARDA1268...868 11.03
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1438 20.0-3.6
DURMAZ MEHMET1746...868 31.03
VAROL EYÜP2022...868 41.03
KOZAK DENİZ ARDA1626...1308 50.0-6.9
KARATAŞ YUSUF İBRAHİM1785...1010 61.011.4
Soyad AdVURAL BEREN UKD1038Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MISIR SELİM3465...789 11.03
ÇETİN ÇAĞAN DENİZ4210...789 21.03
PINARBAŞI ARDA1509...1201 30.0-8.4
ERGÖN İSA EREN1633...789 41.03
EROL AHMET1502...1102 50.52.7
BARIŞ DENİZ EREN5993...1171 61.020.4
Soyad AdSEVİM SALİH UKD1091Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN RAMAZAN5118...860 11.03
YILDIZ LEVENT1041...860 21.03
ÇETİNKAYA EGE3233...1314 30.0-6.6
YAMAK BÜNYAMİN5544...860 40.0-3
CANER MUSTAFA DOĞAN2451...860 51.03
AKALIN MURAT4559...860 61.03
Soyad AdBİLALOĞLU FURKAN EFE UKD1000Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ SUDE3697...789 11.03
BOZKURT ARDA5445...1174 20.0-8.1
SOYARSLAN MUHAMMED2778...789 31.03
ŞENKUL MELİH EREN1282...789 41.03
ARSLAN ÇAĞAN5726...1087 50.53.6
BAKIR HAYRÜNNİSA1267...1102 61.019.2
Soyad AdKABACALI EREN TUNA UKD1108Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORDU YASİN1016...868 11.03
GÖLLÜ ÖMER2389...1472 20.0-3.3
BİNGÖL YAKUP EFE2124...868 31.03
AZAZİ DENİZ ALİ1442...868 41.03
TÜRK MUSTAFA BURAK1220...1310 50.0-7.2
AYAR FATİH2003...1000 61.010.5
Soyad AdKÖROĞLU BURAK UKD1081Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT FATMA6003...860 11.03
ÖZEL SÜHA4953...1579 20.0-3.3
CANER MUSTAFA DOĞAN2451...860 30.0-3
BOZAN YUNUS EMRE3624...860 51.03
DEMİRKOL KADİR1855...860 61.03
Soyad AdKISACIK NİLAY UKD1275Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR BERK TAHA3517...860 10.0-3
GENÇ ERKAN4915...860 21.03
AYDIN BAHADIR1203...860 31.03
ATMACA EFE2945...1128 50.0-21
ŞEKERCİ UMUT3257...1030 61.06
Soyad AdUĞUR ORHUN UKD1019Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLAKOĞLU HARUN ESAD4945...789 11.03
ŞAHİN HAMZA7625...789 21.03
ADLI KAYRA4245...1128 30.54.5
BARIŞ DENİZ EREN5993...1171 40.0-9
YILDIZ HAMZA1987...789 51.03
EROL AHMET1502...1102 61.018.3
Soyad AdAKKAŞ EMRULLAH UKD1002Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZPINARLI ESLEM2439...868 11.03
YILMAZ MUHAMMED CAN1636...1160 20.0-8.7
İNCE MUHAMMET MUSTAFA1082...868 31.03
ÇALIK AHMET EFE1849...1138 41.020.4
SEVİNÇ CAN AYBARS3148...1187 50.0-7.8
OKTULMUŞ ÖMER FARUK1188...1089 61.018.6
Soyad AdGÜNEY MEHMET ELBER UKD1065Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ YUSUF4983...789 10.50
KÜÇÜKKAYA EMİN SEFA7516...789 20.50
KARA DEFNE SU5225...789 31.03
BİLGİÇ UTKU AYAZ1619...789 41.03
TOPYAY EMİR HAKTAN5006...789 51.03
GÜLEŞÇE FURKAN2550...1133 60.52.7
Soyad AdYÜRE BERK UKD1055Toplam UKD Değişimi37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURGUTTAŞ MEHMET1099...868 11.03
TÜRK MUSTAFA BURAK1220...1310 20.0-5.7
KARAŞIN FEYZANUR1189...868 31.03
ASLAN SÜLEYMAN EFDAL1046...1316 41.024.6
GÜRBÜZ AYBERK1166...1265 50.0-6.9
DİVLİ ALPEREN1259...1171 61.019.8
Soyad AdÖZÇİL ALPER UKD1024Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZICI AHMET4663...860 10.0-3
KARABOSTAN UĞUR2262...860 21.03
SANCAK ALİHAN5930...860 31.03
ALPSOY MERT3311...1128 40.0-10.8
SEVİMLİ MUHAMMED EMİN3766...860 51.03
TAHTACI AHMET1294...1097 61.018
Soyad AdKILDACI MUHAMMED BERAAT UKD1091Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA BERKE SELAMİ5446...860 11.03
SARIBAŞ IRMAK1149...860 21.03
BOL HAKAN MİRSAD3967...1261 30.0-8.4
BAKTEMUR GÖKHAN1385...1241 50.0-9
ÇAKIR SERHAT3170...1003 60.5-3.6
Soyad AdGÜLER TUNA UKD1038Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜKKAYA EMİN SEFA7516...789 10.50
ŞİMŞEK ECRİN NAZ3267...789 21.03
BİLİR MUHAMMED TUNA5975...1144 30.0-10.8
AKKUŞ ARDA4832...1000 51.013.5
KÖNİ BERK4815...1006 61.013.8
Soyad AdOKUYUCULAR YUSUF UKD1195Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KADAKAL SAMET1125...868 11.03
GEÇAL TAHA YASİN1960...1018 21.08.1
ALTAY SİNAN CAN1231...1464 30.0-5.1
AKGÖL SELAMİ BATIN1106...1042 40.0-21
YÜRE BURAK1166...1000 51.07.5
ATAGÜR FURKAN1401...1043 61.09
Soyad AdZARİÇ MİRAÇ ÇAĞRI UKD1296Toplam UKD Değişimi-24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBAY SELİM EMRE5380...789 11.03
KARACA CEYLİN GÜLTEN3147...1006 21.04.8
KİBAROĞLU AHMET5094...1060 31.06
İKİZ ENSAR1296...1097 41.07.2
TOPKAYA ELİF3519...1124 50.0-21.9
GÜN MERT ALİ3425...1069 60.0-23.7
Soyad AdAKAL AHMET UKD1156Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAM MUHAMMET VURAL1155...868 11.03
ÇALIK DAVUT HAKAN1191...868 20.0-3
ARDIÇ EFE HAKTAN1160...868 31.03
AYAR FATİH2003...1000 41.08.7
ÇETİN İLTER ARDA3056...868 51.03
TÜRK MUSTAFA BURAK1220...1310 60.0-8.7
Soyad AdÇAKIR SERHAT UKD1003Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN TOPRAK ALPER3502...860 11.03
GÖNENÇ ENSAR YAĞIZ1817...1256 20.0-5.7
KOÇHAN EMİRHAN2128...860 31.03
TÜRKMEN İZZET MUSAB1634...1183 40.0-7.8
YAŞAR MUHAMMET1007...860 51.03
KILDACI MUHAMMED BERAAT4502...1091 60.53.6
Soyad AdÇOLAK ENES OSMAN UKD1029Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ AHMET DENİZ1110...868 11.03
SEVİNÇ CAN AYBARS3148...1187 20.0-8.7
REİS MUHAMMED ARDA1268...868 31.03
YILMAZ MUHAMMED CAN1636...1160 40.0-9.6
TERZİ KÜBRA1005...868 51.03
ÇALIK İLKER1120...1118 61.018.6
Soyad AdAKGÜRBÜZ KEREM UKD1122Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDOĞDU İNANÇ2841...789 11.03
ARUZ EKİN2327...789 21.03
ÖKTEM HÜSEYİN1238...1016 31.010.8
KEÇİLİOĞLU AHMET NECİP3588...1038 41.011.4
ARK GAMZE1230...1337 50.0-6.9
YILMAZ EYMEN UTKU5671...1060 60.0-17.7
Soyad AdYAMAK YUSUF UKD1033Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEZGEL FURKAN1031...860 11.03
GÜRER MUSTAFA KAYHAN2972...1335 20.0-4.5
ERSOY ERAY3175...860 31.03
BAĞIRDAKÇI AHMET1000...1276 40.0-6
DOST RABİA3597...860 50.50
ÖZPOLAT MUHAMMET BURAK1372...1030 61.015
Soyad AdGÜNEŞ KEREM UKD1071Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ SALIH OĞUZ4731...789 11.03
GÜNDÜZ EYÜP4468...789 21.03
ARK GAMZE1230...1337 30.0-5.4
BİRAY EMRE2436...789 41.03
KARACA CEYLİN GÜLTEN3147...1006 51.012.3
PINARBAŞI ARDA1509...1201 60.0-9.6
Soyad AdPARLAKBİLEK ÖMER UKD1098Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
REİS ENES BUĞRA1268...868 11.03
ANIK ABDULLAH MERT1405...1459 20.0-3.3
DURUDENİZ CAFER1139...868 30.0-3
KARAŞIN FEYZANUR1189...868 41.03
MİTİNGOĞULLARI ELA1451...868 51.03
ERGENE ADA MİRZA1577...868 61.03
Soyad AdAKAGÜNDÜZ KAYRA MEHMET UKD1053Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UKSAK KEREM2667...868 11.03
GÖKÇE ANIL1114...1288 20.0-6.3
MANDIRALI BATUHAN1143...868 31.03
UYUMAZ FEYZULLAH1138...1202 40.0-9
SARSKAYA YİĞİT1061...868 51.03
UYUMAZ SÜMEYYE1138...1147 61.018.9
Soyad AdÖNCÜ YAĞIZHAN UKD1049Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE NİSANAZ4868...789 11.03
YILDIZLI FURKAN4453...789 21.03
TOPKAYA ELİF3519...1124 30.0-12
ERBAY SELİM EMRE5380...789 41.03
BELER HAMZACAN1067...789 51.03
Soyad AdÇAKICI YAĞMUR UKD1059Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞ MUHSİN ÖMER1293...789 11.03
YAŞAR MUSTAFA EREN5413...789 21.03
GÜLEŞÇE FURKAN2550...1133 31.018
ACAR OZAN2554...1170 40.0-10.5
ARUZ EKİN2327...789 51.03
BOZKURT ARDA5445...1174 60.0-10.2
Soyad AdADANIR ARDA UKD1154Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN HÜSEYİN1088...868 11.03
ÇETİN İLTER ARDA3056...868 20.0-3
ASLAN İSMAİL TALHA1163...868 31.03
YÜRE BURAK1166...1000 41.08.7
DURUDENİZ CAFER1139...868 51.03
GÖKÇE ANIL1114...1288 60.0-9.6
Soyad AdBAYRAM ÖMER UKD1081Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇHAN EMİRHAN2128...860 10.0-3
KAYA BERKE SELAMİ5446...860 21.03
BOZAN YUNUS EMRE3624...860 31.03
DEMİRKOL KADİR1855...860 41.03
GÖNENÇ ENSAR YAĞIZ1817...1256 50.0-8.1
AKBAY SAMET2903...860 60.50
Soyad AdYÜRÜR NAZIMCAN UKD1085Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKOÇ TUNA2596...789 11.03
BOZ OSMAN GİRAY3593...789 21.03
ŞİMŞEK ATEŞ7512...789 31.03
MADEN HASAN4963...1240 40.0-8.7
SÖNMEZ HATİCE2174...1014 51.012
BEKRİ BEDİRHAN3100...1339 60.0-5.7
Soyad AdAYDIN KAAN UKD1073Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAHİROĞLU BERRE SU1040...868 11.03
NALCİ KÜBRA1034...1366 20.0-4.5
KADAKAL SAMET1125...868 31.03
ÇETİN İLTER ARDA3056...868 40.0-3
PEHLİVANSOY BERRA1190...868 51.03
OLGAÇ MELİKE1060...868 61.03
Soyad AdYILDIZ MUHAMMET UKD1059Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANCAK ALİHAN5930...860 10.0-3
GÜLEKİN EMRE4036...860 20.50
ÖZBÜBER AHMET4479...860 31.03
DEMİRHAN HÜSEYİN3338...860 40.0-3
SERIN TALHA2572...860 51.03
SARIBAŞ IRMAK1149...860 61.03
Soyad AdYEŞİL EREN YAĞIZ UKD1008Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜKENMEZ İLKNUR1273...789 11.03
ARK GAMZE1230...1337 20.0-3.6
KÜÇÜK TALHA2681...789 31.03
ÇELİK AZAT5611...789 41.03
BAKIR HAYRÜNNİSA1267...1102 51.018.9
İKİZ ENSAR1296...1097 60.0-11.4
Soyad AdÖZEN MİRAÇ UKD1170Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAHAN ASIM TAN1173...868 11.03
YÜRE BURAK1166...1000 21.08.4
ALTAY AHMET KAĞAN1110...1371 30.0-7.2
GEÇAL TAHA YASİN1960...1018 40.0-21
AZAZİ DENİZ ALİ1442...868 51.03
AKGÖL SELAMİ BATIN1106...1042 61.09.9
Soyad AdKEÇİLİOĞLU AHMET NECİP UKD1038Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEDENİ ERKAN TURGUT5000...789 11.03
ÇARLI SUZAN2135...789 21.03
GÜVENDİ AHMET KEREM2516...1106 31.017.7
AKGÜRBÜZ KEREM1553...1122 40.0-11.4
GÜLEŞÇE FURKAN2550...1133 50.0-11.1
ERBAY SELİM EMRE5380...789 61.03
Soyad AdYILDIZ EGE SERHAN UKD1062Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERZİ KÜBRA1005...868 11.03
ASLAN SÜLEYMAN EFDAL1046...1316 20.0-5.7
KARAHAN ASIM TAN1173...868 31.03
GÜRBÜZ AYBERK1166...1265 40.0-7.2
REİS ENES BUĞRA1268...868 51.03
ÇETİN İLTER ARDA3056...868 61.03
Soyad AdAYÇİÇEK HALİL İBRAHİM UKD1047Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERIN TALHA2572...860 10.50
TURHAN MUHAMMET FETTAH6438...860 20.0-3
GÜLEKİN EMRE4036...860 30.0-3
ÖZBÜBER AHMET4479...860 41.03
KESKİN RAMAZAN5118...860 51.03
DEMİRHAN HÜSEYİN3338...860 61.03
Soyad AdSARSMAZ RAMAZAN UKD1172Toplam UKD Değişimi-26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEKİN EMRE4036...860 11.03
ERTÜRK ALTAN3407...860 21.03
BABAOĞLU SİDAR3099...1338 30.0-8.4
AKALIN MURAT4559...860 41.03
KANLIDERE FATİH2351...1390 50.0-6.6
KAVZOĞLU MUSTAFA4402...1029 60.0-20.7
Soyad AdDABAKOĞLU EGEMEN UKD1077Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZIM DURAKLI5216...789 11.03
BİRAY EMRE2436...789 21.03
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 30.0-4.5
BOZ OSMAN GİRAY3593...789 41.03
YILMAZ FARUK3368...1011 51.012.3
TURAN ORHAN6049...1240 60.0-8.4
Soyad AdAYDIN ZEKİ BURAK UKD1041Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL SILA1721...868 11.03
GÜRBÜZ AYBERK1166...1265 20.0-6.6
MİTİNGOĞULLARI ELA1451...868 31.03
İLKE YİĞİT1250...1164 40.0-9.9
SAĞLAM HÜSEYİN SİRAC1146...868 51.03
ÇALIK AHMET EFE1849...1138 61.018.9
Soyad AdALİUSTAOĞLU CAN ALP UKD1106Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HALLI ELIF ÖZLEM7608...789 11.03
ATAK EBUBEKİR1566...789 21.03
SÖNMEZ HATİCE2174...1014 31.011.1
GÜREL YAKUP1568...1017 41.011.4
MADEN HASAN4963...1240 50.0-9.6
YILDIZLI FURKAN4453...789 60.0-3
Soyad AdAYDIN EMİRHAN UKD1115Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKYAR ELİF CEREN1153...868 11.03
İNCE UMUT YASİN1082...868 20.0-3
AZAZİ DENİZ ALİ1442...868 30.0-3
MISIRLIOĞLU SAMET1161...868 41.03
EĞRİCİ MEHMET YAKUP1066...868 51.03
GEÇAL TAHA YASİN1960...1018 61.011.1
Soyad AdBELAT ORKUN UKD1015Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ HAYRİ TAHA3669...860 11.03
BAKTEMUR GÖKHAN1385...1241 20.0-6.3
YAMAK BÜNYAMİN5544...860 30.0-3
KARATAŞ SAMET BUĞRA3727...860 41.03
SUNA KADİR5101...860 51.03
DOĞAN MERT2788...1122 60.0-10.5
Soyad AdKİBAROĞLU BUKET UKD1194Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERMAN ENES2808...860 11.03
AKCAN ÖMER FARUK1002...860 21.03
ÖZEL SÜHA4953...1579 30.0-3.3
OĞUZCAN DİLARA2423...1018 41.08.1
YAMAK BÜNYAMİN5544...860 50.0-3
ŞAHİN EFECAN2929...1027 60.0-21.6
Soyad AdKÖSTENCE KIVANÇ UKD1095Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADAĞ MELİS2712...789 11.03
AŞIKOĞLU ÖMER OSMAN3073...789 21.03
KASIM ALPER2161...1020 31.012
PINARBAŞI ARDA1509...1201 40.0-10.8
GÖK YAMAN7417...1001 51.011.1
SEMİZOĞLU EMRE KAĞAN2628...1000 60.0-18.9
Soyad AdÇOLAK BURAK UKD1020Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN İLTER ARDA3056...868 10.0-3
KURT HASAN TAHA1021...868 21.03
USTA ŞEVVAL1212...868 31.03
SHAKIBANI MOHEBULLAH9932...1156 40.0-9.6
TURGUTTAŞ MEHMET1099...868 51.03
AKÇAY EKİN2210...1117 61.018.9
Soyad AdTOKMAKÇI RECEPHAN UKD1060Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT BERAT4253...789 11.03
TÜTÜNCÜ HÜSEYİN MERT2675...789 21.03
ACAR OZAN2554...1170 30.0-10.5
CÖMERT BERRAK2383...789 41.03
ALKILINÇ EYMEN6079...789 51.03
DİNÇAY FARUK EFE2894...1186 60.0-9.9
Soyad AdTAHTACI AHMET UKD1097Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATAR MUHAMMET2340...860 11.03
YAZICI AHMET4663...860 20.0-3
BÜYÜKGÖZ MUHAMMET ÇAĞRI3175...860 31.03
SAĞLAM BERKANT1009...860 41.03
BOL HAKAN MİRSAD3967...1261 50.0-8.4
ÖZÇİL ALPER4005...1024 60.0-18
Soyad AdKOYUER YİĞİT BERK UKD1267Toplam UKD Değişimi-27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTUNÇ ENES1324...868 11.03
KOÇAK MÜCAHİT1977...1043 20.5-8.4
ÖZDEMİREL OĞUZCAN2498...868 31.03
ÇALIK DAVUT HAKAN1191...868 41.03
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1438 50.0-8.1
KAYA HİLMİ ERDEM4597...1139 60.0-20.1
Soyad AdAKMAN OSMAN ÖMER AHMET UKD1036Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORTAÇ BATUHAN1161...789 11.03
ÖNEN EMİR6950...789 21.03
ŞERİFLER BERKAY4855...1185 30.0-9
EROL RIDVAN4854...789 41.03
KARABAY TOPRAK ARAS2699...1094 50.0-12.6
DEMİR ALİ BERAT5198...789 61.03
Soyad AdBABAOĞLU SİDAR UKD1338Toplam UKD Değişimi-20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZAN YUNUS EMRE3624...860 11.02.5
ARSLAN ASUDE2714...1055 21.04
SARSMAZ RAMAZAN2575...1172 31.07
ŞİŞMAN ENES1796...1223 40.0-16.5
GÜZEL HASAN2632...1181 50.0-17.75
Soyad AdBAYRAKTAR FATİH GÖKDENİZ UKD1046Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK POYRAZ3664...789 11.03
ÇELİK MEHMET BORA2190...789 20.0-3
KOVAN MUSA ONUR2770...789 31.03
ER KAAN2427...789 41.03
DİNÇAY FARUK EFE2894...1186 50.0-9.3
CAN MEHMET ALPEREN1671...789 61.03
Soyad AdANIK ABDULLAH EFE UKD1096Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARSKAYA YİĞİT1061...868 11.03
GÜZEL UMUT ARDA1061...1384 20.510.2
ÇETİN İLTER ARDA3056...868 31.03
NALCİ KÜBRA1034...1366 40.0-5.1
SOMUNCU EGE1008...868 51.03
ASLAN SÜLEYMAN EFDAL1046...1316 60.0-6.6
Soyad AdŞAHİN BÜŞRA UKD1058Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIBAŞ IRMAK1149...860 10.0-3
KOTAN FATİH5638...860 21.03
DOST RABİA3597...860 31.03
ÇİFTÇİ MUHAMMET EMİN1925...1214 50.0-8.7
YAZICI AHMET4663...860 60.0-3
Soyad AdMESUT EREN UKD1007Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİREL OĞUZCAN2498...868 10.50
ŞAKAR SUDENAZ2485...868 21.03
KOÇAK MÜCAHİT1977...1043 31.016.5
AY KERİMCAN1141...1265 40.0-5.4
KOÇAK ERDEM1055...1185 50.0-8.1
ÇEVİK SAFİYYE BERRA1012...868 61.03
Soyad AdMENGÜ TUĞÇE UKD1083Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAYER FEYZA NUR1722...789 11.03
CAN KEMAL ENSAR1670...789 21.03
CAN SEDAT KADİR1319...789 31.03
ŞERİFLER BERKAY4855...1185 40.0-10.8
SEMİZOĞLU EMRE KAĞAN2628...1000 50.0-18.3
AYDIN DORUK2835...789 61.03
Soyad AdYILDIRAN KAGAN EDİP UKD1022Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞINÇ SÜLEYMAN2258...789 11.03
ÖZKAL ECREN SENA2095...789 21.03
İKİZ ENSAR1296...1097 30.0-12
TÜTÜNCÜ HÜSEYİN MERT2675...789 41.03
GÜVENDİ AHMET KEREM2516...1106 50.0-11.4
KAMIŞ AHMET1289...789 61.03
Soyad AdARSLAN ASUDE UKD1055Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELVİ ENES4006...860 11.03
BABAOĞLU SİDAR3099...1338 20.0-4.8
DENİZ NURETTİN1415...860 31.03
KANLIDERE FATİH2351...1390 40.0-3.6
CANDAN ANIL EREN3018...860 51.03
BAĞIRDAKÇI AHMET1000...1276 60.0-6.6
Soyad AdÇELENK ELİF SU UKD1071Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇARSLAN AGAH MİRAÇ4792...789 11.03
DEMİR ALİ BERAT5198...789 21.03
BİLİR CEMAL ARDA3073...1408 30.0-3.6
AŞIKOĞLU ÖMER OSMAN3073...789 41.03
AYVAZPINARI FEYZA5582...789 50.0-3
CAN SEDAT KADİR1319...789 61.03
Soyad AdDURUDENİZ TAYYAR UKD1105Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEHLİVANSOY BERRA1190...868 11.03
ALTAY SİNAN CAN1231...1464 20.0-3.3
DEMİR MEHMET1125...868 30.0-3
KARAHAN ASIM TAN1173...868 41.03
KAHVECİ KADİR1265...868 51.03
DURUDENİZ CAFER1139...868 60.50
Soyad AdBEKER ENES MARUF UKD1090Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADENİZ ZEYNEP6077...789 11.03
BEYAZIT AHMET HÜSREV5545...789 21.03
ŞENKUL MELİH EREN1282...789 31.03
ARK GAMZE1230...1337 40.0-5.7
GÜREL YAKUP1568...1017 51.012
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 60.0-4.8
Soyad AdAYKUŞ HALİT ERTUĞRUL UKD1102Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEHİVANSOY ATA1190...868 11.03
İNAL ALİ1082...1464 20.0-3.3
CAN FERHAT YASİN2369...868 31.03
SOMUNCU EGE1008...868 40.50
ÇALIK DAVUT HAKAN1191...868 51.03
AY KERİMCAN1141...1265 60.0-8.4
Soyad AdYILDIZ HÜSEYİNCAN UKD1028Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİTDOĞAN TOPRAK1631...868 11.03
UÇAN AHMET KEREM1270...1257 20.0-6.3
YABİR SERDAR1827...868 31.03
KOÇAK ERDEM1055...1185 40.56.3
ŞİŞMAN EREN1079...868 51.03
DİZMAN YUSUF1084...1160 60.0-9.6
Soyad AdKOÇAK MÜCAHİT UKD1043Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USTA ŞEVVAL1212...868 11.03
KOYUER YİĞİT BERK1148...1267 20.58.4
MESUT EREN2448...1007 30.0-16.5
TERZİ KÜBRA1005...868 41.03
ÖZDEMİREL OĞUZCAN2498...868 50.0-3
SOMUNCU EGE1008...868 61.03
Soyad AdKİBAROĞLU AHMET UKD1060Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUL BEYZANUR3161...789 11.03
KOVAN MUSA ONUR2770...789 21.03
ZARİÇ MİRAÇ ÇAĞRI5769...1296 30.0-6
CAN SEDAT KADİR1319...789 41.03
ÇELİK MEHMET BORA2190...789 50.0-3
DALBAK KEREM2854...789 61.03
Soyad AdBAŞAR ALPEREN UKD1000Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ RÜYA İREM1259...789 11.03
PINARBAŞI ARDA1509...1201 20.0-7.2
ORTAÇ BATUHAN1161...789 31.03
ŞENEL SERDAR5042...789 40.0-3
KOVAN MUSA ONUR2770...789 51.03
ÇAKAR YAVUZ2916...789 61.03
Soyad AdKARABULUT ÖMER UKD1087Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOTAN FATİH5638...860 11.03
SEVİMLİ MUHAMMED EMİN3766...860 21.03
GÖNENÇ ENSAR YAĞIZ1817...1256 30.0-8.4
DEMIRBAĞ YUSUF İSLAM1147...860 50.0-3
KATAR MUHAMMET2340...860 61.03
Soyad AdKARACA CEYLİN GÜLTEN UKD1006Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜLÜ ECRİN ZEYNEP1667...789 11.03
ZARİÇ MİRAÇ ÇAĞRI5769...1296 20.0-4.8
KÜÇÜKKAYA EMİN SEFA7516...789 31.03
ÖZTÜRK ŞEVKET BAYRAM5078...789 41.03
GÜNEŞ KEREM3905...1071 50.0-12.3
TOPYAY EMİR HAKTAN5006...789 61.03
Soyad AdŞEKERCİ UMUT UKD1030Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VERGİLİ MUZAFFER5708...860 11.03
ÇAKIR SEMİH1042...1322 20.0-4.5
GENÇ BEDİRHAN1364...860 30.0-3
KANYILMAZ GAMZE SAFİYE2885...860 41.03
EYÜPOĞLU DERYA1000...860 51.03
KISACIK NİLAY4469...1275 60.0-6
Soyad AdATAGÜR FURKAN UKD1043Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USTA SARE1284...868 11.03
KOZAK DENİZ ARDA1626...1308 20.0-5.4
TOPRAKÇI MEHMET CAN1023...868 31.03
UÇAN AHMET KEREM1270...1257 40.0-6.9
REİS MUHAMMED ARDA1268...868 51.03
OKUYUCULAR YUSUF1235...1195 60.0-9
Soyad AdYALÇINKAYA SERRA LİYA UKD1006Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN YUSUF4018...789 11.03
MEDENİ ERKAN TURGUT5000...789 31.03
ÇENGEL AHMET BERAT4296...789 41.03
İKİZ ENSAR1296...1097 50.0-11.4
SİVRİ BERAT HASAN1239...789 61.03
Soyad AdDÜLGER MERİÇ UKD1059Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAKÇI MEHMET CAN1023...868 11.03
SELÇUK ÖMÜR1087...1360 20.0-4.5
SAĞLAM HÜSEYİN SİRAC1146...868 31.03
ŞİRİN ÖMER FURKAN1334...1438 40.0-3.3
KAPGI MEHMET1179...868 51.03
İNCE UMUT YASİN1082...868 60.0-3
Soyad AdAKGÖL SELAMİ BATIN UKD1042Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VAROL EYÜP2022...868 11.03
KURTOĞLU ALPEREN1809...1288 20.0-5.7
USTA SARE1284...868 31.03
OKUYUCULAR YUSUF1235...1195 41.021
UÇAN AHMET KEREM1270...1257 50.0-6.9
ÖZEN MİRAÇ1269...1170 60.0-9.9
Soyad AdÖZTÜRK ÖMER GALİP UKD1000Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YENİGÜL ÖZCAN2510...789 11.03
BARIŞ DENİZ EREN5993...1171 20.0-8.1
SERT AYAZ2162...789 31.03
BOZKURT ARDA5445...1174 40.0-8.1
KURU KEREM TUNA3957...789 51.03
YAVUZ RÜYA İREM1259...789 61.03
Soyad AdGEÇAL TAHA YASİN UKD1018Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEVİK SAFİYYE BERRA1012...868 11.03
OKUYUCULAR YUSUF1235...1195 20.0-8.1
ÇALIK MENEKŞE MERVE1030...868 31.03
ÖZEN MİRAÇ1269...1170 41.021
UYUMAZ FEYZULLAH1138...1202 50.0-7.8
AYDIN EMİRHAN1529...1115 60.0-11.1
Soyad AdÇALIK İLKER UKD1118Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MISIRLIOĞLU SAMET1161...868 11.03
ÇALIK MENEKŞE MERVE1030...868 21.03
KURTOĞLU ALPEREN1809...1288 30.0-8.4
KABALOĞLU YUNUS EMRE1358...1000 41.010.2
SELÇUK ÖMÜR1087...1360 50.0-6
ÇOLAK ENES OSMAN1362...1029 60.0-18.6
Soyad AdŞAYAKÇI BİRSEN UKD1015Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ SAİD6706...860 11.03
ÇİFTÇİ MUHAMMET EMİN1925...1214 20.0-7.2
YILDIZ LEVENT1041...860 30.0-3
KESKİN RAMAZAN5118...860 40.50
GÜLER MİKAİL1706...1130 50.54.8
SANCAK ALİHAN5930...860 61.03
Soyad AdBABA NURGÜL UKD1076Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN TİBET3798...789 11.03
CAN SEDAT KADİR1319...789 20.0-3
KAMIŞ AHMET1289...789 31.03
AYVAZPINARI FEYZA5582...789 40.0-3
GÜNAY MUHAMMED SELİM3144...789 51.03
BAYZIN EGEMEN HAKTAN4565...789 61.03
Soyad AdUYAN ALİ UKD1072Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIN EBRU1697...868 11.03
BAYRAKTAR YİĞİT1214...1366 20.0-4.5
MISIRLIOĞLU SAMET1161...868 31.03
İNCE UMUT YASİN1082...868 41.03
KURTOĞLU ALPEREN1809...1288 50.0-6.6
TOPRAKÇI MEHMET CAN1023...868 60.0-3
Soyad AdUYUMAZ SÜMEYYE UKD1147Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇBAY NURETTİN SALİH1097...868 11.03
SOMUNCU EGE1008...868 21.03
EĞERCİ MUSTAFA EMİR1203...1312 30.0-8.4
KARATAŞ YUSUF İBRAHİM1785...1010 41.09.6
AKTÜRK HALİT1125...1378 50.0-6.3
AKAGÜNDÜZ KAYRA MEHMET1356...1053 60.0-18.9
Soyad AdTEMİZ FATİH EREN UKD1119Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ EYÜP4468...789 10.0-3
ÖZKAN YİĞİT TUNA5920...789 21.03
KALYONCU HALİL İBRAHİM1985...789 31.03
ALKILINÇ EYMEN6079...789 40.0-3
EROL RIDVAN4854...789 51.03
BELER HAMZACAN1067...789 61.03
Soyad AdÇALIK AHMET EFE UKD1138Toplam UKD Değişimi-38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURU BERKAY EFE3258...868 11.03
YABİR SERDAR1827...868 21.03
KOZAK DENİZ ARDA1626...1308 30.0-8.4
AKKAŞ EMRULLAH1283...1002 40.0-20.4
ERTUNÇ ENES1324...868 51.03
AYDIN ZEKİ BURAK1114...1041 60.0-18.9
Soyad AdAYAR FATİH UKD1000Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZSÖYLER MERT METİN1154...868 11.03
KOÇAK ERDEM1055...1185 20.0-7.8
ÖZDAMAR BERKAN1809...868 31.03
AKAL AHMET4677...1156 40.0-8.7
VAROL EYÜP2022...868 51.03
KABACALI EREN TUNA1408...1108 60.0-10.5
Soyad AdÖKTEM HÜSEYİN UKD1016Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUBAŞI YİĞİT EFE4645...789 11.03
ŞENEL SERDAR5042...789 21.03
AKGÜRBÜZ KEREM1553...1122 30.0-10.8
TOPYAY EMİR HAKTAN5006...789 40.0-3
KALYONCU HALİL İBRAHİM1985...789 51.03
DEMİRHAN EFE MERT4978...789 61.03
Soyad AdUYSAN RAVZA UKD1031Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPICI HÜSEYİN1419...868 11.03
AY KERİMCAN1141...1265 20.0-6.3
VAROL EYÜP2022...868 30.0-3
PEHİVANSOY ATA1190...868 41.03
ÇALIK MENEKŞE MERVE1030...868 51.03
KILIÇ ECEM DOĞA1014...1109 60.0-11.7
Soyad AdÇİFTÇİ KEREM UKD1137Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEZİCİ ZEYNEP NAZ4725...789 11.03
ALKILINÇ EYMEN6079...789 20.0-3
GÜNDÜZ EYÜP4468...789 31.03
ERGÖN İSA EREN1633...789 51.03
ARUZ EKİN2327...789 61.03
Soyad AdYORULMAZ BARIŞ UKD1132Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MANDIRALI BATUHAN1143...868 11.03
ŞİŞMAN EREN1079...868 21.03
TÜRK MUSTAFA BURAK1220...1310 30.0-8.1
DEMİR MEHMET1125...868 40.0-3
ERGENE ADA MİRZA1577...868 50.0-3
TAHİROĞLU BERRE SU1040...868 61.03
Soyad AdÖZPOLAT MUHAMMET BURAK UKD1030Toplam UKD Değişimi-24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURHAN MUHAMMET FETTAH6438...860 10.50
ÖZBÜBER AHMET4479...860 21.03
SERIN TALHA2572...860 31.03
MUŞ MUSTAFA YUNUS3098...1098 40.0-12.3
GÜLEKİN EMRE4036...860 50.0-3
YAMAK YUSUF5545...1033 60.0-15
Soyad AdÖZDEMİR ÖMER FARUK UKD1083Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA EMİR3084...789 10.0-3
KILIÇARSLAN CEYLİN2756...789 21.03
KARABAY KEMAL TUNA6488...789 31.03
BELER HAMZACAN1067...789 40.0-3
FIŞĞIN EMRE1959...789 51.03
BİRAY EMRE2436...789 61.03
Soyad AdKARATAŞ YUSUF İBRAHİM UKD1010Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDAMAR BERKAN1809...868 11.03
İLKE YİĞİT1250...1164 20.0-8.7
YILDIZ AHMET DENİZ1110...868 31.03
UYUMAZ SÜMEYYE1138...1147 40.0-9.6
İNCE MUHAMMET MUSTAFA1082...868 51.03
SAYGILI SÜLEYMAN EFE1196...1098 60.0-11.4
Soyad AdAYDIN EMİR ALP UKD1015Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİVRİ BERAT HASAN1239...789 11.03
ŞENKUL MELİH EREN1282...789 20.0-3
KAYA EMİR3084...789 30.0-3
KÜÇÜK TALHA2681...789 41.03
GÜNDÜZ EYÜP4468...789 51.03
SAĞINÇ SÜLEYMAN2258...789 61.03
Soyad AdOKTULMUŞ ÖMER FARUK UKD1089Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAM HÜSEYİN SİRAC1146...868 11.03
AKTÜRK HALİT1125...1378 20.0-4.8
EĞRİCİ MEHMET YAKUP1066...868 31.03
ÇEVİK SAFİYYE BERRA1012...868 40.0-3
KADAKAL SAMET1125...868 51.03
AKKAŞ EMRULLAH1283...1002 60.0-18.6
Soyad AdBARIŞ DENİZ EREN UKD1171Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FURUNCUOĞLU SEFA1084...789 11.03
ÖZTÜRK ÖMER GALİP6045...1000 21.08.1
ÇELİK KEREM KAYRA2194...1023 30.5-6
UĞUR ORHUN3022...1019 41.09
İNAN BEDİRHAN4822...1081 50.0-18.6
VURAL BEREN2084...1038 60.0-20.4
Soyad AdADLI KAYRA UKD1128Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜDÜKÇAM HARUN5199...789 11.03
ARICAN İPEK3398...789 21.03
UĞUR ORHUN3022...1019 30.5-4.5
ÇELİK KEREM KAYRA2194...1023 41.010.8
MADEN HALİL4937...1210 50.0-11.7
BİRGÜL ABİDİN3745...1000 60.0-20.1
Soyad AdYÜRE BURAK UKD1000Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK KUTAY1566...868 11.03
ÖZEN MİRAÇ1269...1170 20.0-8.4
ÖZTOPRAK MUHAMMED3230...868 31.03
ADANIR ARDA1009...1154 40.0-8.7
OKUYUCULAR YUSUF1235...1195 50.0-7.5
PEHİVANSOY ATA1190...868 61.03
Soyad AdKOÇAK OSMAN CAN UKD1044Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUNA KADİR5101...860 11.03
ARAÇ MERT3460...1334 20.0-4.8
Soyad AdKABALOĞLU YUNUS EMRE UKD1000Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTOPRAK MUHAMMED3230...868 11.03
SHAKIBANI MOHEBULLAH9932...1156 20.0-8.7
ÖZPINARLI ESLEM2439...868 31.03
ÇALIK İLKER1120...1118 40.0-10.2
ASLAN SÜLEYMAN EFDAL1046...1316 50.0-3.9
MİTİNGOĞULLARI ELA1451...868 61.03
Soyad AdEROL AHMET UKD1102Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANTAY YILDIRIM GÖKTÜRK4858...789 11.03
BELER HAMZACAN1067...789 21.03
ÇELİK AZAT5611...789 31.03
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 40.0-5.1
VURAL BEREN2084...1038 50.5-2.7
UĞUR ORHUN3022...1019 60.0-18.3
Soyad AdGÖK YAMAN UKD1001Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALIN ÖYKÜ4406...789 11.03
MADEN HALİL4937...1210 20.0-6.9
POLAT EMRE3874...789 31.03
ÖZTABAK HALİL EFE3006...789 41.03
KÖSTENCE KIVANÇ2133...1095 50.0-11.1
ÇAMLI KEREM4272...789 60.50
Soyad AdBİLİR MUHAMMED TUNA UKD1144Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEVECİ ENSAR4392...789 10.50
GÜNDÜZ ENSAR4450...789 21.03
GÜLER TUNA4624...1038 31.010.8
DEDE KIVANÇ1262...1070 40.0-18
YILDIZLI FURKAN4453...789 50.0-3
KAYA EMİR3084...789 61.03
Soyad AdBÖLÜKEMİNİ BATU UKD1109Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEY TALHA ERK4027...789 11.03
ARGUN KEREM2656...789 21.03
BEKER AHMET BURAK4999...1044 30.0-17.7
ALBAYRAKOĞLU UYGAR2684...789 41.03
ÖZEN YASİN TALHA4859...1037 50.5-3
ÇELİK MEHMET BORA2190...789 60.0-3
Soyad AdYILMAZ DUHAN UKD1079Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK MEHMET EMİN4750...860 11.03
ALTAY SERVET HAKAN5859...1570 20.0-3.3
CANDAN ANIL EREN3018...860 31.03
GENÇ BEDİRHAN1364...860 40.0-3
DEMİRKOL KADİR1855...860 50.0-3
DOST RABİA3597...860 60.0-3
Soyad AdTUTCU ÖZGÜR UKD1422Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYÜPOĞLU DERYA1000...860 21.02.5
TURHAN MUHAMMET FETTAH6438...860 31.02.5
Soyad AdKASIM ALPER UKD1020Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYİS SUĞRA5431...789 11.03
ÖZTABAK HALİL EFE3006...789 21.03
KÖSTENCE KIVANÇ2133...1095 30.0-12
YAŞAR MUSTAFA EREN5413...789 40.50
KAYA EMİR3084...789 51.03
Soyad AdASLAN ZÜLAL UKD1010Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN ÖMER3969...789 11.03
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1379 20.0-3.3
KILIÇ SALIH OĞUZ4731...789 31.03
YILMAZ BUSE NAZ3242...789 41.03
UYAR TUĞRUL3163...1103 50.53.9
YILDIRIM ECE3123...1056 60.0-13.2
Soyad AdOĞUZCAN DİLARA UKD1018Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAŞAR MUHAMMET1007...860 11.03
BOL HAKAN MİRSAD3967...1261 20.0-6
KARATAŞ SAMET BUĞRA3727...860 31.03
KİBAROĞLU BUKET5497...1194 40.0-8.1
SARIBAŞ IRMAK1149...860 50.0-3
KOÇHAN EMİRHAN2128...860 60.0-3
Soyad AdAKTÜRK YUSUF UKD1080Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOMUNCU EGE1008...868 10.0-3
KAÇAN EMİR1090...868 21.03
GENÇ EREN2562...868 30.50
KAPGI MEHMET1179...868 40.50
ORDU YASİN1016...868 51.03
DEMİR MEHMET1125...868 60.0-3
Soyad AdARSLAN ÇAĞAN UKD1087Toplam UKD Değişimi-29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÜDEKOĞLU TUNAHAN5373...789 11.03
BİLGİÇ UTKU AYAZ1619...789 21.03
GÜREL YAKUP1568...1017 30.0-18
AYDIN DORUK2835...789 41.03
BİLALOĞLU FURKAN EFE3059...1000 50.5-3.6
ÖZEN YASİN TALHA4859...1037 60.0-17.1
Soyad AdBAYRAM YİĞİT UKD1119Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ ENSAR4450...789 10.50
GEVECİ ENSAR4392...789 21.03
KOÇ YUSUF4983...789 31.03
TURAN ORHAN6049...1240 40.0-10.2
KÖNİ BERK4815...1006 50.0-19.5
TURAN ENES ŞAMİL2282...789 61.03
Soyad AdÇELİK KEREM KAYRA UKD1023Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAYA UMUT6615...789 11.03
ÖZMEÇ ZEYNEP4011...789 21.03
BARIŞ DENİZ EREN5993...1171 30.56
ADLI KAYRA4245...1128 40.0-10.8
GÖNÜL AHMET YAĞIZ2710...789 51.03
UYAR TUĞRUL3163...1103 60.0-11.7
Soyad AdÖZTÜRK SERRA UKD1055Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMEN FADİME ELMAS1233...868 11.03
EĞERCİ MUSTAFA EMİR1203...1312 20.0-5.4
SOMUNCU EGE1008...868 30.0-3
ORDU YASİN1016...868 40.0-3
YABİR SERDAR1827...868 51.03
MISIRLIOĞLU SAMET1161...868 61.03
Soyad AdAKÇAY EKİN UKD1117Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİTİNGOĞULLARI ELA1451...868 10.0-3
KAYAM MUHAMMET VURAL1155...868 21.03
AYDIN UĞUR1068...868 31.03
DURUDENİZ CAFER1139...868 40.0-3
ERTÜRK YİĞİT5928...868 51.03
ÇOLAK BURAK2775...1020 60.0-18.9
Soyad AdKÖNİ BERK UKD1006Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜTÜNCÜ HÜSEYİN MERT2675...789 10.0-3
KOÇAN ATAKAN7642...789 20.50
ŞİMŞEK ÖMER EFE4681...789 31.03
SEYİS SUĞRA5431...789 41.03
BAYRAM YİĞİT5715...1119 51.019.5
GÜLER TUNA4624...1038 60.0-13.8
Soyad AdDİVLİ ALPEREN UKD1171Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPGI MEHMET1179...868 10.50
ÖZDEMİREL OĞUZCAN2498...868 20.0-3
PEHİVANSOY ATA1190...868 30.50
AYDIN UĞUR1068...868 51.03
YÜRE BERK1166...1055 60.0-19.8
Soyad AdAKKUŞ ARDA UKD1000Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ ALİHAN4100...789 11.03
TURAN ORHAN6049...1240 20.0-6
MISIR SELİM3465...789 30.50
GÜLER TUNA4624...1038 50.0-13.5
KIZKAPAN ZELAL BAHAR4122...789 61.03
Soyad AdAYHAN AHMET ENES UKD1024Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT EMRE3874...789 11.03
ÖZCAN YİĞİT İBRAHİM1958...789 21.03
BAKIR HAYRÜNNİSA1267...1102 30.0-11.7
KAYA EMİR3084...789 40.50
YAŞAR MUSTAFA EREN5413...789 50.0-3
ÇENGEL AHMET BERAT4296...789 61.03
Soyad AdBEKER AHMET BURAK UKD1044Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK TALHA2681...789 11.03
ÇAMLI KEREM4272...789 21.03
BÖLÜKEMİNİ BATU2741...1109 31.017.7
TOPKAYA ELİF3519...1124 40.0-11.7
BOZKURT ARDA5445...1174 50.0-9.6
DANYILDIZ HASAN DORUK5770...789 60.0-3
Soyad AdDUYSAK ONUR UKD1017Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ LEVENT1041...860 10.0-3
KATAR MUHAMMET2340...860 21.03
SAĞLAM BERKANT1009...860 30.0-3
KARABOSTAN UĞUR2262...860 40.0-3
KAYA BERKE SELAMİ5446...860 51.03
ORMAN MEHMET ZEKİ1645...860 60.0-3
Soyad AdBAKIR HAYRÜNNİSA UKD1102Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAMIŞ AHMET1289...789 11.03
AYDIN DORUK2835...789 21.03
AYHAN AHMET ENES1625...1024 31.011.7
BEKRİ BEDİRHAN3100...1339 40.0-6
YEŞİL EREN YAĞIZ2399...1008 50.0-18.9
BİLALOĞLU FURKAN EFE3059...1000 60.0-19.2
Soyad AdSÖNMEZ HATİCE UKD1014Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPYAY EMİR HAKTAN5006...789 11.03
ŞENLİK İHSAN3077...789 21.03
ALİUSTAOĞLU CAN ALP1461...1106 30.0-11.1
YILDIRIM MUHAMMET EMİN5744...789 41.03
YÜRÜR NAZIMCAN5025...1085 50.0-12
ER KAAN2427...789 60.0-3
Soyad AdERSERE YUNUS EMRE UKD1056Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAM BERKANT1009...860 10.0-3
GÜZEL CEYHUN1199...860 21.03
DEMİRHAN HÜSEYİN3338...860 30.50
GÜLEKİN EMRE4036...860 40.0-3
TURHAN MUHAMMET FETTAH6438...860 50.0-3
ÖZTEKİN SERHAT4160...860 60.0-3
Soyad AdGÜLER MİKAİL UKD1130Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAY CAN ENES2383...860 10.0-3
KARATAŞ SAMET BUĞRA3727...860 20.0-3
EYÜPOĞLU DERYA1000...860 40.0-3
ŞAYAKÇI BİRSEN3833...1015 50.5-4.8
SERIN TALHA2572...860 60.0-3
Soyad AdSOYANIT MUAMMER UKD1000Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBÜBER AHMET4479...860 10.50
SERIN TALHA2572...860 20.0-3
YILDIZHAN ELİF3163...1046 30.0-13.2
YILMAZ HAYRİ TAHA3669...860 40.0-3
SELVİ ENES4006...860 50.0-3
VERGİLİ MUZAFFER5708...860 61.03
Soyad AdGÜREL YAKUP UKD1017Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYARSLAN MUHAMMED2778...789 11.03
ÖZTÜRK YASİN4065...789 21.03
ARSLAN ÇAĞAN5726...1087 31.018
ALİUSTAOĞLU CAN ALP1461...1106 40.0-11.4
BEKER ENES MARUF5556...1090 50.0-12
POLAT EMRE3874...789 60.0-3
Soyad AdYILMAZ FARUK UKD1011Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN SİNAN4651...789 11.03
BİLİR CEMAL ARDA3073...1408 20.0-3.3
KURU KEREM TUNA3957...789 31.03
ÇAKAR YAVUZ2916...789 41.03
DABAKOĞLU EGEMEN1554...1077 50.0-12.3
KURT BERAT4253...789 60.0-3
Soyad AdUYSAN ZAFER UKD1038Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YABİR SERDAR1827...868 10.0-3
OLGAÇ MELİKE1060...868 30.0-3
KAYAM MUHAMMET VURAL1155...868 41.03
TAHİROĞLU BERRE SU1040...868 50.50
ÇALIK DAVUT HAKAN1191...868 60.0-3
Soyad AdDÖKER SAMET UKD1088Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERBEST ERCAN2259...868 11.03
ALTAY AHMET KAĞAN1110...1371 20.0-4.8
HISIM BORA1110...868 31.03
Soyad AdBİNGÖL UĞUR UKD1034Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALDUZ MEHMET AKİF1266...868 11.03
UYUMAZ FEYZULLAH1138...1202 20.0-8.4
PEHLİVANSOY BERRA1190...868 30.0-3
TOPRAKÇI MEHMET CAN1023...868 50.0-3
ORDU YASİN1016...868 60.0-3
Soyad AdŞİMŞEK TOPRAK UKD1009Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURCAN EMİR2708...789 11.03
BEKRİ BEDİRHAN3100...1339 20.0-3.6
KÜÇÜK POYRAZ3664...789 31.03
ÇELİK MEHMET BORA2190...789 40.0-3
KARACA ARİF YUSUF2029...789 51.03
SOYARSLAN MUHAMMED2778...789 60.0-3
Soyad AdBALTÜRK MUHAMMED ALİ UKD1185Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK ALTAN3407...860 10.0-3
Soyad AdAĞAR BERAT UKD1000Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ BUĞRA2215...789 11.03
DİNÇAY FARUK EFE2894...1186 20.0-7.8
SAĞINÇ SÜLEYMAN2258...789 30.0-3
MEDENİ ERKAN TURGUT5000...789 41.03
KAYA TUĞÇE BEREN2278...789 51.03
ÇARLI SUZAN2135...789 60.0-3
Soyad AdCAN BERAT UKD1027Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIK DAVUT HAKAN1191...868 10.0-3
KESKİN HÜSEYİN1088...868 21.03
TERZİ KÜBRA1005...868 30.0-3
MİTİNGOĞULLARI ELA1451...868 40.0-3
KARAHAN ASIM TAN1173...868 50.0-3
DUMAN RUKEN9999...868 61.03
Soyad AdKANDEMİR İREM UKD1024Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIK MENEKŞE MERVE1030...868 10.0-3
KURU BERKAY EFE3258...868 21.03
ÇEVİK SAFİYYE BERRA1012...868 30.0-3
Soyad AdİNAL ZEYNEP HAYAL UKD1013Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN ENES ŞAMİL2282...789 10.0-3
KOÇ DAMLA NUR3512...789 21.03
KAZIM DURAKLI5216...789 31.03
YILDIZLI FURKAN4453...789 40.0-3
KAMIŞ AHMET1289...789 50.0-3
KÜÇÜK TALHA2681...789 61.03
Soyad AdAKTÜRK KAYRA UKD1096Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA ARİF YUSUF2029...789 10.0-3
KILIÇARSLAN AGAH MİRAÇ4792...789 21.03
KANTAY YILDIRIM GÖKTÜRK4858...789 31.03
ARUZ EKİN2327...789 40.0-3
ESER FURKAN2260...789 51.03
BOZ OSMAN GİRAY3593...789 60.0-3
Soyad AdCAN BAYRAM ALİ UKD1021Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERT AYAZ2162...789 11.03
ÖZTÜRK ŞEVKET BAYRAM5078...789 21.03
BAYZIN ERTUĞRUL ZEKI2894...1164 30.0-9.3
SAĞINÇ SÜLEYMAN2258...789 40.0-3
GÜZEY TALHA ERK4027...789 50.50
YILDIZ HAMZA1987...789 60.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014