EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası / 07.01.2018 / SAKARYA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULLAH BALIK1094...103101.02.2018
ABDÜLKERİM DİŞLİ1060...115701.02.2018
AHMET CAN ALPAY6015...112401.02.2018
ALPER SANDIKÇI1016...100301.02.2018
BERAT BERK1024...102201.02.2018
BİLGEHAN MERT KURT1097...104301.02.2018
DENİZ AHMET CİNEMRE3155...128101.02.2018
DENİZ ERKOLLAR9965...113101.02.2018
DOĞUKAN AKYOL1029...112701.02.2018
DOĞUKAN İÇÖZ1950...105301.02.2018
EMİR FURKAN KALKAN1071...100601.02.2018
ENES NOGAY1017...105901.02.2018
ENES SÜFYAN BAYRAKTAR4175...117701.02.2018
FERİT EFE AYIM4810...104901.02.2018
GÖKHAN ÖZDEMİR1303...104301.02.2018
İLKER EREN1061...104901.02.2018
İSMAİL CAN DURAY2230...100101.02.2018
KEREM BULAMA1094...109801.02.2018
KESKİN MURAT KILIÇ1213...103501.02.2018
MAHMUT ENSAR KUT6189...119601.02.2018
MEHMET ERCAN ERSEL4439...112201.02.2018
MEHMET SAMİ KOÇ1539...107501.02.2018
MERT TOPALOĞLU1052...126101.02.2018
MUHAMMET BAHRA YILMAZ2209...141301.02.2018
MUHAMMET EMİN FURTA2285...104301.02.2018
MUHAMMET FARUK KESKİN2080...126501.02.2018
MUHAMMET KURT1022...114401.02.2018
MUHAMMET ŞEN1772...106101.02.2018
MUSTAFA ÇATMAZ1687...116901.02.2018
ONUR ÇAMLI1073...100101.02.2018
ÖMER BAYLAN3429...123901.02.2018
SERVET BAHADIR IRMAK1221...104401.02.2018
SEVDE MİRAÇ ERDOĞDU1780...100801.02.2018
YİĞİTALP İLHAN ÇELEBİ2894...110101.02.2018
YUSUF KAÇMAZ1005...121201.02.2018
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKYOL DOĞUKAN1029...11276
ALPAY AHMET CAN6015...11246
AYDIN ECENUR2260...11564
AYIM FERİT EFE4810...10496
BALIK ABDULLAH1094...10146
BAYLAN ÖMER3429...12396
BAYRAKTAR ENES SÜFYAN4175...11776
BERK BERAT1024...10225
BULAMA KEREM1094...10985
CİNEMRE DENİZ AHMET3155...11296
ÇAMLI ONUR1073...10016
ÇATMAZ MUSTAFA1687...11696
ÇELEBİ YİĞİTALP İLHAN2894...11016
DEMİRTAŞ GÜLŞAH3195...11564
DİŞLİ ABDÜLKERİM1060...11575
DURAY İSMAİL CAN2230...10016
ERDOĞDU SEVDE MİRAÇ1780...10085
EREN İLKER1061...10755
ERKOLLAR DENİZ ŞÜKRÜ FRANZ9965...11315
ERSEL MEHMET ERCAN4439...11136
FURTA MUHAMMET EMİN2285...10435
GÜREL EREN1049...11104
IRMAK SERVET BAHADIR1221...10446
İÇÖZ DOĞUKAN1950...10536
KAÇMAZ YUSUF1005...13285
KALKAN EMİR FURKAN1071...10066
KESKİN MUHAMMET FARUK2080...12655
KILIÇ KESKİN MURAT1213...10355
KIRVAL KEREM4483...10843
KOÇ MEHMET SAMİ1539...10755
KURT BİLGEHAN MERT1097...10955
KURT MUHAMMET ALİ EFE1022...12816
KUT MAHMUT ENSAR6189...12486
NOGAY ENES1017...10596
ÖZDEMİR ALİ EFE4202...10434
ÖZDEMİR GÖKHAN1303...10435
SANDIKÇI ALPER1016...10036
SERT ECREN1208...11323
ŞEN MUHAMMET1772...10615
TOPALOĞLU MERT1052...12616
YAYLACI İHSAN2640...10144
YILDIRIM TAHA1407...12014
YILMAZ MUHAMMET BAHRA2209...14136

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdOLMUŞTUR EMRE UKD1070Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYSAL YUNUS EMRE4396...909 11.03
PEK EFE CAN1508...1624 20.0-3.3
ÖNAL UMUT KAYRA4096...1048 30.0-15.9
BAĞ ENES1065...909 41.03
ÖZDEMİR ALPEREN1953...1115 51.016.8
ÖZDEMİR GÖKHAN1303...909 60.0-3
Soyad AdMEŞEBÜKEN SELAHATTİN BERKE UKD1288Toplam UKD Değişimi-56.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ KESKİN MURAT1213...851 11.03
TÜRKER FURKAN1080...1142 20.0-21
BAŞAR TAYLAN MELİH1130...1012 30.0-24.9
YILMAZ EMİRKAN1095...851 51.03
ÖZDEMİR EGE1108...1259 60.0-16.2
Soyad AdYILMAZ FATİN FUAT UKD1071Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMEN UMUT ENZER1018...1010 11.03
SAYIN MERT ALİ1090...1543 20.0-3.3
BERK BERAT1024...1010 31.03
UYSAL MUHAMMET YUSUF4088...1463 41.026.7
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1341 50.0-5.1
PİRDAL MELİH1007...1000 60.0-18
Soyad AdÖZDEMİR FURKAN UKD1272Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNAL UMUT KAYRA4096...1048 11.06.6
ATAÇ ERKAN2873...1221 20.0-17.1
KELEŞ CAHİD ENES4195...1357 30.0-11.4
PEK EFE CAN1508...1624 40.0-3.3
DİVRİKLİOĞLU MEHMET EMİN6090...909 51.03
ÖZTOPALOĞLU ÖMER SAMİ5015...1354 60.53.3
Soyad AdPEHLİVAN MERT UKD1674Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ GİRAY İSMET1132...1036 11.02.2
DURAK NUR SİMLA1100...1263 21.02.2
AYHAN MEHMET FATİH1094...1172 31.02.2
BAŞÖZ UYGAR BATIN1237...1155 41.02.2
ÖZDEMİR EGE1108...1259 51.02.2
BALIK ABDULLAH1094...851 61.02
Soyad AdKANDAZ BERAT EFE UKD1568Toplam UKD Değişimi19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFÇİ MAHMUT SAMİ1056...1010 11.02.5
YILMAZ CANAN1012...1111 21.02.75
ÇİL CEMİLE ŞEVVAL1323...1022 31.02.75
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1764 40.56.25
ÇANKAYA UMUT5000...1080 51.02.75
ALTIPARMAK MUHAMMET MUSTAFA1114...1135 61.02.75
Soyad AdAKKAYA MURAT UKD1035Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİLOT AHMET HÜSREV3641...1058 10.0-14.1
IRMAK SERVET BAHADIR1221...909 21.03
BAĞ ENES1065...909 30.0-3
Soyad AdBAŞAR TAYLAN MELİH UKD1012Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇORAPÇI DURU1146...851 11.03
EKER ENES TALHA1145...1254 20.0-6
MEŞEBÜKEN SELAHATTİN BERKE1071...1288 31.024.9
BIÇAKLIOĞLU DENİZHAN1159...1343 40.0-3.6
TÜRKER FURKAN1080...1142 50.55.4
ŞEKER EMİR FARUK1071...1083 60.0-12
Soyad AdPİRDAL SEMİH UKD1141Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR ALİ EFE4202...1010 11.03
ALTIPARMAK MUHAMMET MUSTAFA1114...1135 21.014.7
DEMİREL FATMA ŞEYMA1066...1010 31.03
YILMAZ CANAN1012...1111 40.0-16.2
İÇÖZ DOĞUKAN1950...1010 51.03
ÇANKAYA UMUT5000...1080 60.0-17.4
Soyad AdPARLAR GÖKTUĞ UKD1109Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSEL MEHMET ERCAN4439...909 10.50
ALBAYRAK ÖMER SERHAT4752...909 21.03
DURAY İSMAİL CAN2230...909 31.03
KOCAKAPLAN EMRE6692...1660 40.0-3.3
AK HAMZA4321...1186 50.53.3
SATIROĞLU MUSTAFA EFE1271...1178 60.53
Soyad AdBIÇAKLIOĞLU DENİZHAN UKD1343Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZBAŞ MUSTAFA ENGİN1088...1009 11.03
YILMAZ EMİRKAN1095...851 21.02.5
ŞEKER EMİR FARUK1071...1083 31.04.5
BAŞAR TAYLAN MELİH1130...1012 41.03
EKER ENES TALHA1145...1254 50.5-3
TÜRKER FURKAN1080...1142 61.06
Soyad AdAYDIN DELFİNAY ZEYNEP UKD1341Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPAY AHMET CAN6015...1010 11.02.5
AKDEMİR FAHRUNNİSA1016...1010 21.02.5
UYSAL MUHAMMET YUSUF4088...1463 31.016.75
SAYIN MERT ALİ1090...1543 40.0-6
YILMAZ FATİN FUAT1038...1071 51.04.25
BAYLAN ÖMER3429...1010 61.02.5
Soyad AdÇOT EMRE UKD1006Toplam UKD Değişimi-30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ MEHMET SAMİ1539...909 11.03
CİNEMRE DENİZ AHMET3155...909 20.0-3
KESKİN MUHAMMET FARUK2080...909 30.0-3
ŞENOL MUHAMMET SEFA1211...1158 40.0-9
GÖKÇAY CEM3328...1140 50.0-9.6
AKSOY BÜNYAMİN4819...1163 60.0-8.7
Soyad AdERKAN CAN GÜRAY UKD1022Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERKAL ÖMER1078...851 11.03
DEMİRÇİVİ MUHAMMED ARDA1140...851 21.03
ESKİKURT CEMAL1077...851 31.03
VAR MEHMET CEMAL1097...1200 41.021.9
Soyad AdPİRDAL MELİH UKD1000Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM TAHA1407...1010 10.0-3
BAYLAN ÖMER3429...1010 20.0-3
KAYAHAN ÖMER1014...1010 31.03
AKDEMİR FAHRUNNİSA1016...1010 41.03
ERDEN ARDA1016...1010 50.50
YILMAZ FATİN FUAT1038...1071 61.018
Soyad AdŞENOL MUHAMMET SEFA UKD1158Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLTAŞ RECEP YUSUF2749...1348 10.0-7.5
AKKOCA HÜSEYİN5419...909 31.03
ÇOT EMRE1668...1006 41.09
KOÇ MEHMET SAMİ1539...909 50.0-3
AKBAŞ FURKAN2988...1064 60.0-18.9
Soyad AdÖNAL CENK UKD1281Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKTAR AHMET1097...851 11.03
BULAMA KEREM1094...851 21.03
KALKAN EMİR FURKAN1071...851 31.03
ÖZENİR ERKİN1138...1086 40.0-22.5
KURTOĞLU ŞEVVAL DENİZ1110...1079 51.07.2
GÖKALP AKİF1100...851 61.03
Soyad AdÇİL CEMİLE ŞEVVAL UKD1022Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞ DOĞUKAN1068...1010 11.03
DEMİREL FATMA ŞEYMA1066...1010 21.03
KANDAZ BERAT EFE1100...1568 30.0-3.3
ÇANKAYA UMUT5000...1080 40.0-12.6
ÇİFÇİ MAHMUT SAMİ1056...1010 51.03
ERDEMİR EREN ARDA1012...1544 60.0-3.3
Soyad AdERDEN NESİBE UKD1116Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN MELİH1711...1034 11.011.7
ÖZTOPALOĞLU ÖMER SAMİ5015...1354 20.0-6
ÖZDEMİR GÖKHAN1303...909 31.03
IRMAK SERVET BAHADIR1221...909 40.0-3
ÖNAL UMUT KAYRA4096...1048 50.0-17.7
DİVRİKLİOĞLU MEHMET EMİN6090...909 61.03
Soyad AdTÜRKER FURKAN UKD1142Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDİN ERDEM4332...851 11.03
MEŞEBÜKEN SELAHATTİN BERKE1071...1288 21.021
ÖZDEMİR EGE1108...1259 30.0-10.2
ŞEKER EMİR FARUK1071...1083 40.5-2.4
BAŞAR TAYLAN MELİH1130...1012 50.5-5.4
BIÇAKLIOĞLU DENİZHAN1159...1343 60.0-7.2
Soyad AdKAPTAN EMRE AKIN UKD1855Toplam UKD Değişimi2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA ARDA1028...1471 41.02.2
Soyad AdKELEŞ CAHİD ENES UKD1357Toplam UKD Değişimi18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IRMAK SERVET BAHADIR1221...909 11.02.5
ÖZDEMİR GÖKHAN1303...909 21.02.5
ÖZDEMİR FURKAN2697...1272 31.09.5
ÇATMAZ MUSTAFA1687...909 41.02.5
SÖYLEMEZ AZAT3888...1154 51.06
PEK EFE CAN1508...1624 60.0-4.5
Soyad AdARKAN MEHMET SELİM UKD1000Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İRİÇ CANSU TUĞÇE1154...1216 10.0-6.6
HAŞLAR BERAT1097...851 21.03
KÖLE BERKAY1141...851 31.03
AKTI EMRE KAĞAN1136...851 41.03
YAKAN FURKAN1886...1033 51.016.5
ÜŞEKKAYA MUSTAFA EMİR1100...851 61.03
Soyad AdUYSAL MUHAMMET YUSUF UKD1463Toplam UKD Değişimi-41.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANDIKÇI ALPER1016...1010 11.02.5
KAYAHAN ÖMER1014...1010 21.02.5
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1341 30.0-16.75
YILMAZ FATİN FUAT1038...1071 40.0-22.25
ALPAY AHMET CAN6015...1010 51.02.5
SAYIN MERT ALİ1090...1543 60.0-9.75
Soyad AdKILIÇ BAHADIR UKD1175Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARIN ENİZ EMRE6463...909 11.03
ŞİŞMAN UMUT CAN3506...1133 20.0-16.8
BÜLBÜL MİRAÇ1214...909 30.0-3
BİLGİN GÜVENÇ2995...909 41.03
ALBENİ FURKAN3795...909 51.03
GÜMENÇ ENES5004...1048 61.09.9
Soyad AdVAR MEHMET CEMAL UKD1200Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ RABİA1112...851 21.03
ERKAN CAN GÜRAY1142...1022 40.0-21.9
KUT MUHAMMET ENES1088...1028 61.08.1
Soyad AdSATIROĞLU MUSTAFA EFE UKD1178Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAYLACI İHSAN2640...909 11.03
ALBAYRAK EMRE5531...1174 20.5-0.3
KOCAKAPLAN EMRE6692...1660 30.0-3.3
ERSEL MEHMET ERCAN4439...909 40.0-3
YAKAN ENES1004...1219 50.0-13.2
PARLAR GÖKTUĞ2497...1109 60.5-3
Soyad AdÖZDEMİR EGE UKD1259Toplam UKD Değişimi52.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT BİLGEHAN MERT1097...851 11.03
BAŞÖZ UYGAR BATIN1237...1155 21.010.8
TÜRKER FURKAN1080...1142 31.010.2
DURAK NUR SİMLA1100...1263 41.015.3
PEHLİVAN MERT1181...1674 50.0-3.3
MEŞEBÜKEN SELAHATTİN BERKE1071...1288 61.016.2
Soyad AdAKOVA ABDULBAKİ UKD1329Toplam UKD Değişimi-10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ SEMİH4704...1010 11.02.5
ÖZDEN HÜSEYİN1012...1000 21.03
YILDIRIM HASAN1019...1427 30.0-9.25
ÇAMLI ONUR1073...1010 41.02.5
KAÇMAZ YUSUF1005...1010 50.0-2.5
TANRIKULU TUNA4572...1493 60.0-7
Soyad AdÇELİK ARİF CAN UKD1122Toplam UKD Değişimi-28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK CAN3183...1681 10.0-3.3
AKKOCA HÜSEYİN5419...909 21.03
MITINCIK EMİRHAN1881...909 31.03
AKSOY BÜNYAMİN4819...1163 40.0-13.2
GÜLTAŞ RECEP YUSUF2749...1348 50.0-6.3
MELETLİOĞLU SEREN2878...1199 60.0-11.7
Soyad AdAKSOY BÜNYAMİN UKD1163Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MITINCIK EMİRHAN1881...909 11.03
AKDERE ALPEREN FATİH1817...1438 20.0-5.1
KOÇ MEHMET SAMİ1539...909 31.03
ÇELİK ARİF CAN2593...1122 41.013.2
MELİK ENES1000...1677 50.0-3.3
ÇOT EMRE1668...1006 61.08.7
Soyad AdYAVUZ DURU UKD1010Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI SANEM1036...732 11.03
ÖZDEMİR NİSANUR1130...732 21.03
BAYRAKÇI NİSA NUR1246...732 31.03
AVCI SANEM1036...732 41.03
ÖZDEMİR NİSANUR1130...732 50.50
BAYRAKÇI NİSA NUR1246...732 61.03
Soyad AdAKBAŞ FURKAN UKD1064Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MELETLİOĞLU SEREN2878...1199 10.0-9.6
GÖKÇAY CEM3328...1140 20.0-12
KARADAĞ KADİR4409...1207 40.0-9.3
MITINCIK EMİRHAN1881...909 51.03
ŞENOL MUHAMMET SEFA1211...1158 61.018.9
Soyad AdEKER ENES TALHA UKD1254Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZARARSIZ MAVERA1398...1024 11.06.3
BAŞAR TAYLAN MELİH1130...1012 21.06
GÖKALP AKİF1100...851 31.03
BULAMA KEREM1094...851 41.03
BIÇAKLIOĞLU DENİZHAN1159...1343 50.53.6
CAN MUHAMMET ALİ1085...851 61.03
Soyad AdYILMAZ CANAN UKD1111Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
REİS ABDULSAMET1190...1010 11.03
KANDAZ BERAT EFE1100...1568 20.0-3.3
YILMAZER AHMET CAN1063...1010 31.03
PİRDAL SEMİH1007...1141 41.016.2
ERDEMİR EREN ARDA1012...1544 50.511.7
NOGAY ENES1017...1010 61.03
Soyad AdSÖYLEMEZ AZAT UKD1154Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEK EFE CAN1508...1624 10.0-3.3
FİDAN MUHARREM4533...909 21.03
DEMİRKIRAN KEREM2803...909 31.03
DİVRİKLİOĞLU MEHMET EMİN6090...909 41.03
KELEŞ CAHİD ENES4195...1357 50.0-7.2
ATAÇ ERKAN2873...1221 61.017.7
Soyad AdGÜMENÇ ENES UKD1048Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNÇLİ ZEHRA NİLSU1024...909 11.03
ÇELEBİ YİĞİTALP İLHAN2894...909 20.0-3
BARIN ENİZ EMRE6463...909 31.03
GEDİK AYHANCAN1600...1175 50.55.1
KILIÇ BAHADIR2828...1175 60.0-9.9
Soyad AdERDEMİR EREN ARDA UKD1544Toplam UKD Değişimi-11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞDU SEVDE MİRAÇ1780...1010 11.02.5
DELERGEÇER KAĞAN1046...1120 20.5-9.75
KUT MAHMUT ENSAR6189...1010 31.02.5
YILMAZ CANAN1012...1111 50.5-9.75
ÇİL CEMİLE ŞEVVAL1323...1022 61.02.75
Soyad AdATAÇ ERKAN UKD1221Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAĞ ENES1065...909 11.03
ÖZDEMİR FURKAN2697...1272 21.017.1
ÇATMAZ MUSTAFA1687...909 30.0-3
ÖZDEMİR GÖKHAN1303...909 41.03
ÖZTOPALOĞLU ÖMER SAMİ5015...1354 50.0-9.6
SÖYLEMEZ AZAT3888...1154 60.0-17.7
Soyad AdAYHAN MEHMET FATİH UKD1172Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FİL ARDA1167...851 11.03
DUMAN ZEHRA FEYZA1032...851 21.03
PEHLİVAN MERT1181...1674 30.0-3.3
BALIK ABDULLAH1094...851 41.03
YILMAZ GİRAY İSMET1132...1036 50.0-20.4
BAŞÖZ UYGAR BATIN1237...1155 60.5-0.6
Soyad AdDELERGEÇER KAĞAN UKD1120Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAKTAR ENES SÜFYAN4175...1010 11.03
ERDEMİR EREN ARDA1012...1544 20.511.7
AYIM FERİT EFE4810...1010 31.03
BAŞOĞLU HANDE1028...1196 40.53
KARA ARDA1028...1471 50.0-3.3
ATEŞ SILA2656...1033 60.0-18.6
Soyad AdKOCAKAPLAN EMRE UKD1660Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYACAN OĞUZHAN5279...909 11.02
YEŞİLOT AHMET HÜSREV3641...1058 21.02.2
SATIROĞLU MUSTAFA EFE1271...1178 31.02.2
PARLAR GÖKTUĞ2497...1109 41.02.2
ACAR KADİR1347...909 51.02
DURAY İSMAİL CAN2230...909 61.02
Soyad AdSARITAŞ MERVE UKD1000Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN MUHAMMET1772...909 40.0-3
AKTAŞ YUSUF EREN6137...909 50.0-3
BÜLBÜL MİRAÇ1214...909 61.03
Soyad AdYILDIRIM HASAN UKD1427Toplam UKD Değişimi19.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLMEZ ÖZKAN1021...1010 11.02.5
İZİBELLİSİZ KAAN1036...1062 21.02.75
AKOVA ABDULBAKİ1016...1329 31.09.25
TANRIKULU TUNA4572...1493 40.52.25
AKDEMİR FAHRUNNİSA1016...1010 51.02.5
Soyad AdKARADAĞ KADİR UKD1207Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNLÜ ANIL2226...909 11.03
IŞIK CAN3183...1681 20.0-3.3
GÖKÇAY CEM3328...1140 30.0-17.7
AKBAŞ FURKAN2988...1064 41.09.3
ÖNAL OĞULCAN4096...909 50.0-3
KESKİN MUHAMMET FARUK2080...909 60.0-3
Soyad AdYAKAN FURKAN UKD1033Toplam UKD Değişimi-36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜŞEKKAYA MUSTAFA EMİR1100...851 10.0-3
KÖLE BERKAY1141...851 21.03
İRİÇ CANSU TUĞÇE1154...1216 30.0-7.8
KUT MUHAMMET ENES1088...1028 40.0-15.3
ARKAN MEHMET SELİM1115...1000 50.0-16.5
BİRFİDAN TAHİR1083...851 61.03
Soyad AdİZİBELLİSİZ KAAN UKD1062Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAMLI ONUR1073...1010 11.03
YILDIRIM HASAN1019...1427 20.0-3.3
GÜREL EREN1049...1010 31.03
KILIÇ GÖKTÜRK KAĞAN1053...1924 40.0-3.3
TANRIKULU TUNA4572...1493 50.0-3.3
ÖZDEN HÜSEYİN1012...1000 60.0-17.7
Soyad AdGÖKÇAY CEM UKD1140Toplam UKD Değişimi39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MELİK ENES1000...1677 10.0-3.3
AKBAŞ FURKAN2988...1064 21.012
KARADAĞ KADİR4409...1207 31.017.7
CİNEMRE DENİZ AHMET3155...909 41.03
ÇOT EMRE1668...1006 51.09.6
KOÇ MEHMET SAMİ1539...909 60.50
Soyad AdÇUKUR İREM UKD1056Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERBER NİMET BEYZA1193...756 21.03
AY GUPSE ESİLA2467...756 41.03
BERBER NİMET BEYZA1193...756 51.03
Soyad AdKARA ARDA UKD1471Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MUHAMMET5877...1010 11.02.5
ÇALAPVERDİ KAĞAN4249...1180 21.03.75
BAŞOĞLU HANDE1028...1196 31.04.25
KAPTAN EMRE AKIN5951...1855 40.0-2.75
DELERGEÇER KAĞAN1046...1120 51.02.75
KUT MAHMUT ENSAR6189...1010 61.02.5
Soyad AdYEŞİLOT AHMET HÜSREV UKD1058Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAYA MURAT1808...1035 11.014.1
KOCAKAPLAN EMRE6692...1660 20.0-3.3
ERSEL MEHMET ERCAN4439...909 31.03
ÖNDEŞ UMUT2629...909 41.03
YAYLACI İHSAN2640...909 50.0-3
Soyad AdBAŞÖZ UYGAR BATIN UKD1155Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİHAN MUHARREM ATAHAN1127...851 11.03
ÖZDEMİR EGE1108...1259 20.0-10.8
ERKOLLAR DENİZ ŞÜKRÜ FRANZ9965...851 31.03
PEHLİVAN MERT1181...1674 40.0-3.3
BALIK ABDULLAH1094...851 50.50
AYHAN MEHMET FATİH1094...1172 60.50.6
Soyad AdATEŞ SILA UKD1033Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAĞIR EMRULLAH1020...1010 11.03
KUT MAHMUT ENSAR6189...1010 20.0-3
ÇETİN DİCLE1129...1010 31.03
ÇALAPVERDİ KAĞAN4249...1180 40.0-9
KURT MUHAMMET ALİ EFE1022...1010 50.0-3
DELERGEÇER KAĞAN1046...1120 61.018.6
Soyad AdÖNAL UMUT KAYRA UKD1048Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR FURKAN2697...1272 10.0-6.6
BAĞ ENES1065...909 21.03
OLMUŞTUR EMRE5278...1070 31.015.9
ÖZTOPALOĞLU ÖMER SAMİ5015...1354 40.0-4.2
ERDEN NESİBE1031...1116 51.017.7
ŞEN MELİH1711...1034 61.014.4
Soyad AdYILMAZ GİRAY İSMET UKD1036Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEHLİVAN MERT1181...1674 10.0-3.3
KONUK ABDÜLHALİM1029...851 21.03
DUMAN ZEHRA FEYZA1032...851 31.03
KARAAĞAÇ MUHAMMET ALİ1117...1045 40.0-14.7
AYHAN MEHMET FATİH1094...1172 51.020.4
FİL ARDA1167...851 61.03
Soyad AdTANRIKULU TUNA UKD1493Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYOL DOĞUKAN1029...1010 11.02.5
ALPAY FURKAN MALİK1858...1335 21.07.25
KILIÇ GÖKTÜRK KAĞAN1053...1924 30.0-2.75
YILDIRIM HASAN1019...1427 40.5-2.25
İZİBELLİSİZ KAAN1036...1062 51.02.75
AKOVA ABDULBAKİ1016...1329 61.07
Soyad AdAKDENİZ EMRE UKD1138Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAMAŞOĞLU KEREM BAHA2895...909 11.03
YILMAZ MUHAMMET BAHRA2209...909 20.0-3
ALBENİ FURKAN3795...909 30.0-3
Soyad AdÖZENİR ERKİN UKD1086Toplam UKD Değişimi43.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORHANGÜL MUSTAFA ATAHAN1093...851 11.03
KURTOĞLU ŞEVVAL DENİZ1110...1079 21.014.7
CAN MUHAMMET ALİ1085...851 31.03
ÖNAL CENK1122...1281 41.022.5
GÖKALP AKİF1100...851 50.0-3
KALKAN EMİR FURKAN1071...851 61.03
Soyad AdÖZDEN HÜSEYİN UKD1000Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZENGİN BUĞRAHAN4798...1010 11.03
AKOVA ABDULBAKİ1016...1329 20.0-3.6
SAYDAM NİYAZİ AHMET1022...1010 31.03
ALPAY FURKAN MALİK1858...1335 40.0-3.6
KILIÇ SEMİH4704...1010 51.03
İZİBELLİSİZ KAAN1036...1062 61.017.7
Soyad AdÖZTÜRK MEHMET UKD1082Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALBENİ FURKAN3795...909 11.03
YAKAN ENES1004...1219 20.0-9.6
KIRVAL KEREM4483...909 31.03
YILMAZ MUHAMMET BAHRA2209...909 40.0-3
Soyad AdBOZBAŞ MUSTAFA ENGİN UKD1009Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BIÇAKLIOĞLU DENİZHAN1159...1343 10.0-3.6
DİŞLİ ABDÜLKERİM1060...851 21.03
DERVİŞOĞLU BAHATTİN1494...851 31.03
KURT BİLGEHAN MERT1097...851 40.0-3
ŞEKER EMİR FARUK1071...1083 50.0-12
ASAN İLKER MUHARREM1153...851 61.03
Soyad AdBAŞOĞLU HANDE UKD1196Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRLANGIÇ YUNUS EMRE1134...1010 11.03
ÇETİN DİCLE1129...1010 21.03
KARA ARDA1028...1471 30.0-5.1
DELERGEÇER KAĞAN1046...1120 40.5-3
KAYA MUHAMMET5877...1010 51.03
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1764 60.0-3.3
Soyad AdŞEN MELİH UKD1034Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEN NESİBE1031...1116 10.0-11.7
EFE HAYATİ2004...909 21.03
DİVRİKLİOĞLU MEHMET EMİN6090...909 31.03
IRMAK SERVET BAHADIR1221...909 51.03
ÖNAL UMUT KAYRA4096...1048 60.0-14.4
Soyad AdDURAK NUR SİMLA UKD1263Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ EMİRHAN1184...851 11.03
PEHLİVAN MERT1181...1674 20.0-3.3
KURT BİLGEHAN MERT1097...851 31.03
ÖZDEMİR EGE1108...1259 40.0-15.3
ERKOLLAR DENİZ ŞÜKRÜ FRANZ9965...851 50.0-3
Soyad AdAYTAÇ METEHAN UKD1029Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR HASAN EFE4107...1010 11.03
KAYA MUHAMMET5877...1010 21.03
ÇALAPVERDİ KAĞAN4249...1180 30.0-9
KURT MUHAMMET ALİ EFE1022...1010 40.0-3
BAYRAKTAR ENES SÜFYAN4175...1010 50.0-3
Soyad AdGÜLTAŞ RECEP YUSUF UKD1348Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENOL MUHAMMET SEFA1211...1158 11.06.25
KESKİN MUHAMMET FARUK2080...909 21.02.5
MELİK ENES1000...1677 30.0-3
AKDERE ALPEREN FATİH1817...1438 40.0-9.5
ÇELİK ARİF CAN2593...1122 51.05.25
IŞIK CAN3183...1681 60.0-3
Soyad AdİRİÇ CANSU TUĞÇE UKD1216Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARKAN MEHMET SELİM1115...1000 11.06.6
YAKAN FURKAN1886...1033 31.07.8
DEMİRÇİVİ MUHAMMED ARDA1140...851 51.03
Soyad AdKILIÇ GÖKTÜRK KAĞAN UKD1924Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPALOĞLU MERT1052...1010 11.02
SAYDAM NİYAZİ AHMET1022...1010 21.02
TANRIKULU TUNA4572...1493 31.02.2
İZİBELLİSİZ KAAN1036...1062 41.02.2
AKYOL DOĞUKAN1029...1010 51.02
ERTEN BATUHAN1228...1433 61.02.2
Soyad AdALBAYRAK EMRE UKD1174Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN FATİH2907...909 11.03
SATIROĞLU MUSTAFA EFE1271...1178 20.50.3
ŞAMLI ÖMER1632...909 31.03
ERGEN EREN1001...909 41.03
ERSEL MEHMET ERCAN4439...909 51.03
AK HAMZA4321...1186 60.50.6
Soyad AdKUT MUHAMMET ENES UKD1028Toplam UKD Değişimi27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYLAN ALİ ZİKRETTİN1157...851 11.03
ESKİKURT CEMAL1077...851 21.03
KURTOĞLU ŞEVVAL DENİZ1110...1079 31.017.1
YAKAN FURKAN1886...1033 41.015.3
BİRFİDAN TAHİR1083...851 50.0-3
VAR MEHMET CEMAL1097...1200 60.0-8.1
Soyad AdKELEMCİ MEHMET GÖRKEM UKD1764Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDAZ BERAT EFE1100...1568 40.5-5
ÇALAPVERDİ KAĞAN4249...1180 51.02.2
BAŞOĞLU HANDE1028...1196 61.02.2
Soyad AdÖZTOPALOĞLU ÖMER SAMİ UKD1354Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE HAYATİ2004...909 11.02.5
ERDEN NESİBE1031...1116 21.05
PEK EFE CAN1508...1624 30.0-4.25
ÖNAL UMUT KAYRA4096...1048 41.03.5
ATAÇ ERKAN2873...1221 51.08
ÖZDEMİR FURKAN2697...1272 60.5-2.75
Soyad AdKARAAĞAÇ MUHAMMET ALİ UKD1045Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKER DOĞU BERZE1199...851 11.03
ÇAVDAR YUŞA EKREM1126...851 31.03
YILMAZ GİRAY İSMET1132...1036 41.014.7
FİL ARDA1167...851 51.03
KONUK ABDÜLHALİM1029...851 61.03
Soyad AdALTIPARMAK MUHAMMET MUSTAFA UKD1135Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İÇÖZ DOĞUKAN1950...1010 11.03
PİRDAL SEMİH1007...1141 20.0-14.7
ERTEN BATUHAN1228...1433 30.0-4.5
NOGAY ENES1017...1010 41.03
AYIM FERİT EFE4810...1010 51.03
KANDAZ BERAT EFE1100...1568 60.0-3.3
Soyad AdAKDERE ALPEREN FATİH UKD1438Toplam UKD Değişimi13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKOCA HÜSEYİN5419...909 10.0-2.5
AKSOY BÜNYAMİN4819...1163 21.04.25
MELETLİOĞLU SEREN2878...1199 31.05
GÜLTAŞ RECEP YUSUF2749...1348 41.09.5
IŞIK CAN3183...1681 50.0-5
ÖNAL OĞULCAN4096...909 61.02.5
Soyad AdÇAKIRBAŞ YUSUF BERA UKD1059Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ KESKİN MURAT1213...851 20.0-3
IRMAK EFE FURKAN1058...851 31.03
Soyad AdŞİŞMAN UMUT CAN UKD1133Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTAŞ YUSUF EREN6137...909 11.03
KILIÇ BAHADIR2828...1175 21.016.8
YILMAZ MUHAMMET BAHRA2209...909 30.0-3
ALBENİ FURKAN3795...909 41.03
ÇÖKELİK MUHARREM4674...909 50.50
GEDİK AYHANCAN1600...1175 60.0-13.2
Soyad AdZARARSIZ MAVERA UKD1024Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKER ENES TALHA1145...1254 10.0-6.3
BULAMA KEREM1094...851 30.0-3
OKTAR AHMET1097...851 40.0-3
KURTOĞLU İBRAHİM ETHEM1102...851 51.03
DİŞLİ ABDÜLKERİM1060...851 60.0-3
Soyad AdÇALAPVERDİ KAĞAN UKD1180Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYAR ELA NUR1032...1010 11.03
KARA ARDA1028...1471 20.0-4.5
AYTAÇ METEHAN1065...1029 31.09
ATEŞ SILA2656...1033 41.09
KELEMCİ MEHMET GÖRKEM5934...1764 50.0-3.3
BAYRAKTAR ENES SÜFYAN4175...1010 60.0-3
Soyad AdIŞIK CAN UKD1681Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ARİF CAN2593...1122 11.02.2
KARADAĞ KADİR4409...1207 21.02.2
CİNEMRE DENİZ AHMET3155...909 31.02
MELİK ENES1000...1677 40.5-0.2
AKDERE ALPEREN FATİH1817...1438 51.04
GÜLTAŞ RECEP YUSUF2749...1348 61.02.4
Soyad AdAK HAMZA UKD1186Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİMEN HİLAL2196...909 11.03
ACAR KADİR1347...909 21.03
UZUN FATİH2907...909 31.03
KAYACAN OĞUZHAN5279...909 41.03
PARLAR GÖKTUĞ2497...1109 50.5-3.3
ALBAYRAK EMRE5531...1174 60.5-0.6
Soyad AdYAMAN CEMRE EKİN UKD1054Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TIKIZ BAHAR ESMA1073...732 11.03
BOĞAZ BEYZANUR1076...732 21.03
ADIGÜZEL ELİF1146...732 31.03
TIKIZ BAHAR ESMA1073...732 41.03
BOĞAZ BEYZANUR1076...732 51.03
ÖZTEKİN DİLA1158...732 61.03
Soyad AdMELETLİOĞLU SEREN UKD1199Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBAŞ FURKAN2988...1064 11.09.6
MELİK ENES1000...1677 20.0-3.3
AKDERE ALPEREN FATİH1817...1438 30.0-6
KESKİN MUHAMMET FARUK2080...909 40.50
CİNEMRE DENİZ AHMET3155...909 50.0-3
ÇELİK ARİF CAN2593...1122 61.011.7
Soyad AdKURTOĞLU ŞEVVAL DENİZ UKD1079Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTI EMRE KAĞAN1136...851 11.03
ÖZENİR ERKİN1138...1086 20.0-14.7
KUT MUHAMMET ENES1088...1028 30.0-17.1
CİNOĞLU YUSUF MUSTAFA1085...851 41.03
ÖNAL CENK1122...1281 50.0-7.2
ESKİKURT CEMAL1077...851 61.03
Soyad AdALPAY FURKAN MALİK UKD1335Toplam UKD Değişimi-8.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ ABDULLAH1056...1010 11.02.5
TANRIKULU TUNA4572...1493 20.0-7.25
EREN İLKER1061...1010 30.50
ÖZDEN HÜSEYİN1012...1000 41.03
ERTEN BATUHAN1228...1433 50.0-9.25
ÇAMLI ONUR1073...1010 61.02.5
Soyad AdPEK EFE CAN UKD1624Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖYLEMEZ AZAT3888...1154 11.02.2
OLMUŞTUR EMRE5278...1070 21.02.2
ÖZTOPALOĞLU ÖMER SAMİ5015...1354 31.03.4
ÖZDEMİR FURKAN2697...1272 41.02.2
ÇATMAZ MUSTAFA1687...909 51.02
KELEŞ CAHİD ENES4195...1357 61.03.6
Soyad AdÖZDEMİR ALPEREN UKD1115Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN FATİH2907...909 20.0-3
OLMUŞTUR EMRE5278...1070 50.0-16.8
ÇATMAZ MUSTAFA1687...909 60.0-3
Soyad AdERTEN BATUHAN UKD1433Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZER YUSUF SELİM1028...1010 11.02.5
ÇANKAYA UMUT5000...1080 20.0-22.25
ALTIPARMAK MUHAMMET MUSTAFA1114...1135 31.03.75
ALPAY FURKAN MALİK1858...1335 51.09.25
KILIÇ GÖKTÜRK KAĞAN1053...1924 60.0-2.75
Soyad AdYAKAN ENES UKD1219Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN MUHAMMET1772...909 11.03
ÖZTÜRK MEHMET2793...1082 21.09.6
ÇELEBİ YİĞİTALP İLHAN2894...909 31.03
BÜLBÜL MİRAÇ1214...909 41.03
SATIROĞLU MUSTAFA EFE1271...1178 51.013.2
FURTA MUHAMMET EMİN2285...909 60.0-3
Soyad AdŞEKER EMİR FARUK UKD1083Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASAN İLKER MUHARREM1153...851 11.03
IRMAK EFE FURKAN1058...851 21.03
BIÇAKLIOĞLU DENİZHAN1159...1343 30.0-5.4
TÜRKER FURKAN1080...1142 40.52.4
BOZBAŞ MUSTAFA ENGİN1088...1009 51.012
BAŞAR TAYLAN MELİH1130...1012 61.012
Soyad AdÇANKAYA UMUT UKD1080Toplam UKD Değişimi59.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NOGAY ENES1017...1010 11.03
ERTEN BATUHAN1228...1433 21.026.7
KAÇMAZ YUSUF1005...1010 31.03
ÇİL CEMİLE ŞEVVAL1323...1022 41.012.6
KANDAZ BERAT EFE1100...1568 50.0-3.3
PİRDAL SEMİH1007...1141 61.017.4
Soyad AdMELİK ENES UKD1677Toplam UKD Değişimi11.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKÇAY CEM3328...1140 11.02.2
MELETLİOĞLU SEREN2878...1199 21.02.2
GÜLTAŞ RECEP YUSUF2749...1348 31.02.4
IŞIK CAN3183...1681 40.50.2
AKSOY BÜNYAMİN4819...1163 51.02.2
CİNEMRE DENİZ AHMET3155...909 61.02
Soyad AdGEDİK AYHANCAN UKD1175Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMENÇ ENES5004...1048 50.5-5.1
ŞİŞMAN UMUT CAN3506...1133 61.013.2
Soyad AdSAYIN MERT ALİ UKD1543Toplam UKD Değişimi23.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIN CEYLİN BERRE1074...1010 11.02.5
YILMAZ FATİN FUAT1038...1071 21.02.75
BAYLAN ÖMER3429...1010 31.02.5
AYDIN DELFİNAY ZEYNEP1097...1341 41.06
UYSAL MUHAMMET YUSUF4088...1463 61.09.75
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014