EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

X. Geleneksel Maltepe Park Ödüllü Satranç Turuvası / 26.08.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
BERTHOLD RIEGELC8MY...166001.10.2017
BORAY SUCUĞ1635...107001.10.2017
FİKRET FIRAT4966...132901.10.2017
IŞIK CAMGÖZ2603...107101.10.2017
KEREM AYDOĞAN5440...103401.10.2017
SUZAN HALİL3453...106001.10.2017
UĞUR ALTINTAŞ5437...139601.10.2017
UTKU BERK DOĞAN4613...102201.10.2017
ÜMİT KADAİFÇİ1689...105501.10.2017
YOUSEF ALASHTAR9996...167701.10.2017
YUSUF KALAMAN2855...112801.10.2017
ZEYNEP SELMA AY1045...104701.10.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ALASHTAR YOUSEF9996...16779
ALTINTAŞ UĞUR5437...13968
AY ZEYNEP SELMA1045...10477
AYDOĞAN KEREM5440...10348
CAMGÖZ IŞIK2603...10719
DOĞAN UTKU BERK4613...10227
FIRAT FİKRET4966...13979
HALİL SUZAN3453...10607
KADAİFÇİ ÜMİT1689...10559
KALAMAN YUSUF2855...11287
RIEGEL BERTHOLDC8MY...17219
SUCUĞ BORAY1635...10709

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdSEYHANOĞLU DENİZ UKD2161Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1374 11.01.65
BAŞPINAR LARA5477...1718 21.01.65
ACAR ÖZGÜR1435...1694 31.01.65
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 40.5-3.6
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 51.01.65
KISTNER KLAUSP-63...2173 60.50.3
ZÜHRE KAYRA1193...1960 71.03.6
EMİR EMİRHAN1856...1918 80.5-4.5
DİNKE ABDULLAH7299...1960 91.03.6
Soyad AdKISTNER KLAUS UKD2173Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UÇAN MEHMET İLTER1808...1377 11.01.65
EKEN ATAKAN5617...1796 20.5-5.85
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 31.01.65
YILDIRIM YASIN4696...1759 41.01.65
BAI BASHAR9909...1900 51.02.55
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 60.5-0.3
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 71.01.65
DİNKE ABDULLAH7299...1960 80.5-4.05
EMİR EMİRHAN1856...1918 91.02.85
Soyad AdZÜHRE KAYRA UKD1960Toplam UKD Değişimi23.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AJAM AYMAN9912...1322 11.02.2
DEMİRÖZ ALP2703...1608 21.02.2
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1847 31.07
VARDAR HARUN1794...1904 41.08.4
DİNKE ABDULLAH7299...1960 50.0-10
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 61.02
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 70.0-4.8
EKEN ATAKAN5617...1796 81.05.6
ERENCEK ALİ EDİZ2054...1983 91.010.6
Soyad AdDEMİRBAŞ EMRE UKD1975Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FIRAT EFE HALİL5350...1297 11.02.2
DEMİRÖZ METEHAN1854...1612 21.02.2
SERPİL TURGAY SEÇKİN5956...1783 31.05
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 40.54.8
EMİR EMİRHAN1856...1918 50.0-11.6
YILDIZ MUSTAFA1541...1774 61.04.8
ÖNER OĞUZ4933...1989 70.50.4
SAH ERAY2909...1572 81.02.2
BAI BASHAR9909...1900 91.08
Soyad AdÖNER OĞUZ UKD1989Toplam UKD Değişimi11.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BATMAZ MİRAÇ UYGAR1340...1334 11.02.2
AKÇAKOCA ALİ2104...1523 21.02.2
TANYERİ BARIŞ4947...1799 30.0-15
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1533 41.02.2
SAH ERAY2909...1572 51.02.2
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 60.50
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 70.5-0.4
KITIR AHMET4185...2034 81.011.2
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 91.07.2
Soyad AdEMİR EMİRHAN UKD1918Toplam UKD Değişimi24.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILDACI EMİR ALİ4505...1001 11.02.2
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1527 21.02.2
YILDIZ MUSTAFA1541...1774 30.5-3.8
EKEN ATAKAN5617...1796 41.06.6
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 51.011.6
DİNKE ABDULLAH7299...1960 60.51.2
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 71.02
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 80.56
KISTNER KLAUSP-63...2173 90.0-3.8
Soyad AdDİNKE ABDULLAH UKD1960Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURSUN ALİ1043...1301 11.02.2
SAH ERAY2909...1572 21.02.2
BARUTCU BAHADIR1669...1754 31.04.8
TANYERİ BARIŞ4947...1799 41.05.8
ZÜHRE KAYRA1193...1960 51.010
EMİR EMİRHAN1856...1918 60.5-1.2
KITIR AHMET4185...2034 70.52
KISTNER KLAUSP-63...2173 80.55.4
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 90.0-4.8
Soyad AdAKIN YAĞIZ ÇINAR UKD1807Toplam UKD Değişimi30.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK FADIL4570...1270 11.02.2
KISTNER SİNAN4052...1423 21.02.2
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1533 31.03.4
KITIR AHMET4185...2034 41.015.8
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 50.0-2.2
TANYERİ BARIŞ4947...1799 61.09.8
KISTNER KLAUSP-63...2173 70.0-2.2
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 80.0-7.8
EKEN ATAKAN5617...1796 91.09.6
Soyad AdERENCEK ALİ EDİZ UKD1983Toplam UKD Değişimi-8.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM BERK1113...1358 11.02.2
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 20.5-7.4
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 30.0-2
KAYA ONUR1229...1194 41.02.2
EKEN ATAKAN5617...1796 50.5-4.8
DEMİRÖZ METEHAN1854...1612 61.02.2
DEMİRÖZ ALP2703...1608 71.02.2
VARDAR HARUN1794...1904 81.07.8
ZÜHRE KAYRA1193...1960 90.0-10.6
Soyad AdBEDEL SERCAN ŞAHİN UKD1887Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEZCAN BURAK1001...1182 11.02.2
ÇOLAK MEHMET1119...1368 21.02.2
YILDIRIM YASIN4696...1759 30.0-13.4
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1527 40.0-17.8
YILDIRIM BERK1113...1358 51.02.2
KOÇ DENİZ1492...1599 61.03.2
AKÇAKOCA ALİ2104...1523 71.02.2
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 81.07.8
ÖNER OĞUZ4933...1989 90.0-7.2
Soyad AdKITIR AHMET UKD2034Toplam UKD Değişimi-8.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAHÇECİ AYHAN3148...1360 11.01.65
ÇIBIK HÜSEYİN BORA4945...1669 21.01.65
KUL MAHİR METE4821...1827 31.03.45
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 40.0-11.85
AKÇAKOCA ALİ2104...1523 51.01.65
VARDAR HARUN1794...1904 61.04.8
DİNKE ABDULLAH7299...1960 70.5-1.5
ÖNER OĞUZ4933...1989 80.0-8.4
Soyad AdBAI BASHAR UKD1900Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZELGÜN OĞUZHAN1658...1263 11.02.2
KOÇ DENİZ1492...1599 21.03
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1788 30.5-3
YILDIZ MUSTAFA1541...1774 41.06.6
KISTNER KLAUSP-63...2173 50.0-3.4
SERPİL TURGAY SEÇKİN5956...1783 60.0-13.2
TEMİZSU SERHAT2991...1529 71.02.2
ÖZÇELİKMAN LEVENT1460...1657 81.04
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 90.0-8
Soyad AdASLAN DOĞUKAN UKD1656Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ EMRE3658...1019 11.02.2
ERENCEK ALİ EDİZ2054...1983 20.57.4
KISTNER KLAUSP-63...2173 30.0-2.2
TEMİZSU SERHAT2991...1529 41.06.6
RIEGEL ARİNNA3803...1392 50.5-6.4
YAZICILAR YAĞIZ1126...1403 61.03.8
VARDAR HARUN1794...1904 70.0-3.8
ÇOLAK MEHMET1119...1368 81.03.2
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1788 90.53.6
Soyad AdASLANDOĞAN BAŞAR UKD1527Toplam UKD Değişimi49.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KADAİFÇİ ARDA3668...1227 11.02.5
EMİR EMİRHAN1856...1918 20.0-2.75
AKTÜRK MUSTAFA DENİZ5400...1173 31.02.75
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 41.022.25
TANYERİ BARIŞ4947...1799 50.0-4.25
BAŞPINAR LARA5477...1718 61.018.75
ÇIBIK HÜSEYİN BORA4945...1669 71.017.25
RIEGEL ARİNNA3803...1392 80.5-4.5
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 90.0-2.5
Soyad AdYILDIZ MUSTAFA UKD1774Toplam UKD Değişimi11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA UĞURCAN1002...1151 11.02.2
FIRAT FİKRET4966...1227 21.02
EMİR EMİRHAN1856...1918 30.53.8
BAI BASHAR9909...1900 40.0-6.6
ŞENER AHMED HARUN5929...1486 51.03.2
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 60.0-4.8
BAŞPINAR LARA5477...1718 71.08.4
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 80.0-2
SAH ERAY2909...1572 91.04.8
Soyad AdÇOBAN SÜLEYMAN UKD1788Toplam UKD Değişimi2.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZSU SERHAT2991...1529 11.03.6
ALTINTAŞ UĞUR5437...1227 21.02
BAI BASHAR9909...1900 30.53
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 40.0-2
ARSUN ARDA2786...1525 50.5-6.4
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1374 61.02.2
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1533 81.03.8
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 90.5-3.6
Soyad AdRIEGEL ARİNNA UKD1392Toplam UKD Değişimi61.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜREL ARDA MERT1061...1276 11.08.5
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1533 20.0-7.75
BATMAZ MİRAÇ UYGAR1340...1334 31.010.5
ARSUN ARDA2786...1525 40.54.5
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 50.58
NAS ABDULLAH EREN2765...1426 61.013.75
SERPİL TURGAY SEÇKİN5956...1783 71.022.25
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1527 80.54.5
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 90.0-2.5
Soyad AdÇIBIK HÜSEYİN BORA UKD1669Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARALICA TURGAY4244...1045 11.02.2
KITIR AHMET4185...2034 20.0-2.2
YILDIRIM BERK1113...1358 31.02.8
YAZICILAR YAĞIZ1126...1403 41.03.6
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 50.0-2
IŞIK ZEYNEP1694...1377 61.03
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1527 70.0-13.8
ARSUN ARDA2786...1525 80.5-3.8
ŞENER AHMED HARUN5929...1486 91.05.2
Soyad AdDEMİRÖZ METEHAN UKD1612Toplam UKD Değişimi5.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAMGÖZ IŞIK2603...1227 11.02
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 20.0-2.2
ÇELİK FADIL4570...1270 31.02.4
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1374 41.04
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1847 50.55.8
ERENCEK ALİ EDİZ2054...1983 60.0-2.2
ÖZÇELİKMAN LEVENT1460...1657 70.0-8.8
DURSUN ALİ1043...1301 81.02.8
FIRAT FİKRET4966...1227 91.02
Soyad AdDEMİRÖZ ALP UKD1608Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AY ZEYNEP SELMA1045...1227 11.02
ZÜHRE KAYRA1193...1960 20.0-2.2
DURSUN ALİ1043...1301 31.02.8
ÇELİK FADIL4570...1270 51.02.4
UÇAN MEHMET İLTER1808...1377 61.04.2
ERENCEK ALİ EDİZ2054...1983 70.0-2.2
YAZICILAR YAĞIZ1126...1403 80.5-5.2
IŞIK ZEYNEP1694...1377 91.04.2
Soyad AdEKEN ATAKAN UKD1796Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK KEREM1925...1091 11.02.2
KISTNER KLAUSP-63...2173 20.57.8
ÖZÇELİKMAN LEVENT1460...1657 31.06.2
EMİR EMİRHAN1856...1918 40.0-6.6
ERENCEK ALİ EDİZ2054...1983 50.54.8
ARSUN ARDA2786...1525 61.03.4
ÇOLAK MEHMET1119...1368 71.02.2
ZÜHRE KAYRA1193...1960 80.0-5.6
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 90.0-9.6
Soyad AdVARDAR HARUN UKD1904Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ONUR1229...1194 11.02.2
ARSUN ARDA2786...1525 21.02.2
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 31.02
ZÜHRE KAYRA1193...1960 40.0-8.4
NAS ABDULLAH EREN2765...1426 51.02.2
KITIR AHMET4185...2034 60.0-6.4
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 71.03.8
ERENCEK ALİ EDİZ2054...1983 80.0-7.8
Soyad AdSAH ERAY UKD1572Toplam UKD Değişimi-2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DELİBAŞ BAVER4641...1227 11.02.5
DİNKE ABDULLAH7299...1960 20.0-2.75
FIRAT EFE HALİL5350...1297 31.04.25
ALTINTAŞ UĞUR5437...1227 41.02.5
ÖNER OĞUZ4933...1989 50.0-2.75
BAŞPINAR ELA5671...1173 61.02.75
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 80.0-2.75
YILDIZ MUSTAFA1541...1774 90.0-6
Soyad AdAKÇAKOCA ALİ UKD1523Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞAN KEREM5440...1227 11.02.5
ÖNER OĞUZ4933...1989 20.0-2.75
AJAM AYMAN9912...1322 31.06
IŞIK ZEYNEP1694...1377 41.07.5
KITIR AHMET4185...2034 50.0-2.75
FIRAT EFE HALİL5350...1297 61.05.25
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 70.0-2.75
AKTÜRK MUSTAFA DENİZ5400...1173 81.02.75
Soyad AdÖZÇELİKMAN LEVENT UKD1657Toplam UKD Değişimi2.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 10.50
ÖZEL BİLGE İBRAHİM2289...1539 21.06.8
EKEN ATAKAN5617...1796 30.0-6.2
HALİL YUNUS EMRE3454...1167 41.02.2
SERPİL TURGAY SEÇKİN5956...1783 50.0-6.6
ŞENER AHMED HARUN5929...1486 61.05.4
DEMİRÖZ METEHAN1854...1612 71.08.8
BAI BASHAR9909...1900 80.0-4
ARSUN ARDA2786...1525 90.5-3.6
Soyad AdARSUN ARDA UKD1525Toplam UKD Değişimi14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KADAİFÇİ ÜMİT1689...1227 11.02.5
VARDAR HARUN1794...1904 20.0-2.75
TEZCAN BURAK1001...1182 31.03
RIEGEL ARİNNA3803...1392 40.5-4.5
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1788 50.58
EKEN ATAKAN5617...1796 60.0-4.25
KAYA ONUR1229...1194 71.03
ÇIBIK HÜSEYİN BORA4945...1669 80.54.75
ÖZÇELİKMAN LEVENT1460...1657 90.54.5
Soyad AdKOÇ DENİZ UKD1599Toplam UKD Değişimi6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN UTKU BERK4613...1227 11.02.5
BAI BASHAR9909...1900 20.0-3.75
ÜREL ARDA MERT1061...1276 31.03.25
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 40.0-2.5
BATMAZ MİRAÇ UYGAR1340...1334 51.04.5
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 60.0-4
FIRAT EFE HALİL5350...1297 71.03.75
ALTINTAŞ UĞUR5437...1227 81.02.5
Soyad AdBAŞPINAR LARA UKD1718Toplam UKD Değişimi-31.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN EMRAH2347...1084 11.02.2
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 20.0-2.2
BAŞPINAR DİLA4333...1325 31.02.2
GÜNER AHMET1591...1428 41.03.2
ÇOLAK MEHMET1119...1368 50.0-17.8
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1527 60.0-15
YILDIZ MUSTAFA1541...1774 70.0-8.4
KAYA ONUR1229...1194 81.02.2
ÇELİK FADIL4570...1270 91.02.2
Soyad AdYAZICILAR YAĞIZ UKD1403Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUCUĞ BORAY1635...1227 11.02.5
TANYERİ BARIŞ4947...1799 20.0-2.75
OCAK ENDER RİFAT3821...1227 31.02.5
ÇIBIK HÜSEYİN BORA4945...1669 40.0-4.5
ÜREL ARDA MERT1061...1276 51.08.25
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 60.0-4.75
TEZCAN BURAK1001...1182 71.05.5
DEMİRÖZ ALP2703...1608 80.56.5
KISTNER SİNAN4052...1423 90.50.75
Soyad AdFIRAT EFE HALİL UKD1297Toplam UKD Değişimi27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 10.0-3.3
CAMGÖZ IŞIK2603...1227 21.03
SAH ERAY2909...1572 30.0-5.1
ÖZEL BİLGE İBRAHİM2289...1539 51.024
AKÇAKOCA ALİ2104...1523 60.0-6.3
KOÇ DENİZ1492...1599 70.0-4.5
SALMAN KADİR5029...1170 81.09.9
AKTÜRK MUSTAFA DENİZ5400...1173 91.09.9
Soyad AdKISTNER SİNAN UKD1423Toplam UKD Değişimi-7.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN MEHMET EFE1884...1227 11.02.5
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 20.0-2.75
KILDACI EMİR ALİ4505...1001 31.02.75
GÜR ERDAL EREN3100...2062 40.0-2.75
DURSUN ALİ1043...1301 50.5-4.25
KAYA ONUR1229...1194 60.5-7.25
BAŞPINAR ELA5671...1173 71.04.75
FIRAT FİKRET4966...1227 80.50
YAZICILAR YAĞIZ1126...1403 90.5-0.75
Soyad AdBAŞPINAR DİLA UKD1325Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜR ERDAL EREN3100...2062 10.0-2.75
ELYAK IRMAK1040...1049 21.04.25
BAŞPINAR LARA5477...1718 30.0-2.75
TOPÇAKAN EFE1073...1165 40.0-17.75
DOĞAN UTKU BERK4613...1227 51.02.5
AKTÜRK MUSTAFA DENİZ5400...1173 60.0-17.5
IŞIK KEREM1925...1091 71.05.25
KILDACI EMİR ALİ4505...1001 81.03.25
BAŞPINAR ELA5671...1173 91.07.5
Soyad AdGÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN UKD1847Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTÜRK MUSTAFA DENİZ5400...1173 11.02.2
ŞENER AHMED HARUN5929...1486 21.02.2
ZÜHRE KAYRA1193...1960 30.0-7
DEMİRÖZ METEHAN1854...1612 50.5-5.8
GÜR ERDAL EREN3100...2062 61.015.4
Soyad AdACAR ÖZGÜR UKD1694Toplam UKD Değişimi-8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AY SELMAN1045...1172 11.02.2
NAS ABDULLAH EREN2765...1426 21.03.4
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 30.0-2.2
ÇOLAK MEHMET1119...1368 40.0-17.4
AJAM AYMAN9912...1322 51.02.2
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1533 61.05.8
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 70.50
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 80.0-2
Soyad AdSERPİL TURGAY SEÇKİN UKD1783Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞPINAR ELA5671...1173 11.02.2
KENET BİLGİN4729...1479 21.02.8
DEMİRBAŞ EMRE1715...1975 30.0-5
ŞENER AHMED HARUN5929...1486 40.5-7
ÖZÇELİKMAN LEVENT1460...1657 51.06.6
BAI BASHAR9909...1900 61.013.2
RIEGEL ARİNNA3803...1392 70.0-17.8
Soyad AdŞENER AHMED HARUN UKD1486Toplam UKD Değişimi3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ VEDAT4871...1227 11.02.5
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1847 20.0-2.75
BAŞPINAR ELA5671...1173 31.03.5
SERPİL TURGAY SEÇKİN5956...1783 40.58.75
YILDIZ MUSTAFA1541...1774 50.0-4
ÖZÇELİKMAN LEVENT1460...1657 60.0-6.75
HALİL YUNUS EMRE3454...1167 71.03.25
ÜREL ARDA MERT1061...1276 81.05.75
ÇIBIK HÜSEYİN BORA4945...1669 90.0-6.5
Soyad AdIŞIK ZEYNEP UKD1377Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ÖMER RIDVAN3146...1227 10.0-2.5
DOĞAN EMRAH2347...1084 21.03.75
AKÇAKOCA ALİ2104...1523 40.0-7.5
KILDACI EMİR ALİ4505...1001 51.02.75
ÇIBIK HÜSEYİN BORA4945...1669 60.0-3.75
ÜREL ARDA MERT1061...1276 70.5-3.5
TEMİZSU SERHAT2991...1529 81.017.5
DEMİRÖZ ALP2703...1608 90.0-5.25
Soyad AdTEZCAN BURAK UKD1182Toplam UKD Değişimi41.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 10.0-3.3
KALAMAN YUSUF2855...1227 21.03
ARSUN ARDA2786...1525 30.0-3.6
SUCUĞ BORAY1635...1227 41.03
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1533 50.0-3.3
ÖZEL BİLGE İBRAHİM2289...1539 61.026.7
YAZICILAR YAĞIZ1126...1403 70.0-6.6
BATMAZ MİRAÇ UYGAR1340...1334 80.56
DURSUN ALİ1043...1301 91.019.8
Soyad AdTANYERİ BARIŞ UKD1799Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPÇAKAN EFE1073...1165 11.02.2
YAZICILAR YAĞIZ1126...1403 21.02.2
ÖNER OĞUZ4933...1989 31.015
DİNKE ABDULLAH7299...1960 40.0-5.8
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1527 51.03.4
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 60.0-9.8
Soyad AdELİDOLU OĞUZ KAAN UKD1533Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HALİL SUZAN3453...1227 11.02.5
RIEGEL ARİNNA3803...1392 21.07.75
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 30.0-4.25
ÖNER OĞUZ4933...1989 40.0-2.75
TEZCAN BURAK1001...1182 51.02.75
ACAR ÖZGÜR1435...1694 60.0-7.25
BATMAZ MİRAÇ UYGAR1340...1334 71.06
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1788 80.0-4.75
Soyad AdÇOLAK MEHMET UKD1368Toplam UKD Değişimi43
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALAMAN YUSUF2855...1227 11.02.5
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 20.0-2.75
SALMAN KADİR5029...1170 31.06
ACAR ÖZGÜR1435...1694 41.021.75
BAŞPINAR LARA5477...1718 51.022.25
EKEN ATAKAN5617...1796 70.0-2.75
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 80.0-4
Soyad AdAKTÜRK MUSTAFA DENİZ UKD1173Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1847 10.0-3.3
KORKMAZ VEDAT4871...1227 21.03
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1527 30.0-3.3
KADAİFÇİ ÜMİT1689...1227 41.03
UÇAN MEHMET İLTER1808...1377 50.0-7.2
BAŞPINAR DİLA4333...1325 61.021
BAHÇECİ AYHAN3148...1360 71.022.2
AKÇAKOCA ALİ2104...1523 80.0-3.3
FIRAT EFE HALİL5350...1297 90.0-9.9
Soyad AdBATMAZ MİRAÇ UYGAR UKD1334Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNER OĞUZ4933...1989 10.0-2.75
DELİBAŞ BAVER4641...1227 21.02.5
RIEGEL ARİNNA3803...1392 30.0-10.5
YILDIZLI MERT EREN5227...1102 41.05.25
KOÇ DENİZ1492...1599 50.0-4.5
TOPÇAKAN EFE1073...1165 61.07
ELİDOLU OĞUZ KAAN2931...1533 70.0-6
TEZCAN BURAK1001...1182 80.5-5
HALİL YUNUS EMRE3454...1167 90.5-5.5
Soyad AdKAYA ONUR UKD1194Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VARDAR HARUN1794...1904 10.0-3.3
KADAİFÇİ ÜMİT1689...1227 21.03
TEMİZSU SERHAT2991...1529 30.511.4
ERENCEK ALİ EDİZ2054...1983 40.0-3.3
TOPÇAKAN EFE1073...1165 51.013.8
KISTNER SİNAN4052...1423 60.58.7
ARSUN ARDA2786...1525 70.0-3.6
BAŞPINAR LARA5477...1718 80.0-3.3
SUCUĞ BORAY1635...1227 91.03
Soyad AdTEMİZSU SERHAT UKD1529Toplam UKD Değişimi-39.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1788 10.0-4.5
YILDIZLI MERT EREN5227...1102 21.02.75
KAYA ONUR1229...1194 30.5-9.5
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 40.0-8.25
HALİL YUNUS EMRE3454...1167 51.02.75
DURSUN ALİ1043...1301 61.05.25
BAI BASHAR9909...1900 70.0-2.75
IŞIK ZEYNEP1694...1377 80.0-17.5
ÜREL ARDA MERT1061...1276 90.5-7.75
Soyad AdÇELİK FADIL UKD1270Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1807 10.0-3.3
EREN MEHMET EFE1884...1227 21.03
DEMİRÖZ METEHAN1854...1612 30.0-3.6
DEMİRÖZ ALP2703...1608 50.0-3.6
FIRAT FİKRET4966...1227 60.0-3
ELYAK IRMAK1040...1049 71.06.6
SUCUĞ BORAY1635...1227 81.03
BAŞPINAR LARA5477...1718 90.0-3.3
Soyad AdBAŞPINAR ELA UKD1173Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERPİL TURGAY SEÇKİN5956...1783 10.0-3.3
ŞENER AHMED HARUN5929...1486 30.0-4.2
BAHÇECİ AYHAN3148...1360 51.022.2
SAH ERAY2909...1572 60.0-3.3
KISTNER SİNAN4052...1423 70.0-5.7
YILDIRIM BERK1113...1358 81.022.2
BAŞPINAR DİLA4333...1325 90.0-9
Soyad AdYILDIRIM BERK UKD1358Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERENCEK ALİ EDİZ2054...1983 10.0-2.75
YAVUZ EMRE3658...1019 21.03
ÇIBIK HÜSEYİN BORA4945...1669 30.0-3.5
DOĞAN UTKU BERK4613...1227 41.02.5
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 50.0-2.75
IŞIK KEREM1925...1091 61.04.5
FIRAT FİKRET4966...1227 70.0-2.5
BAŞPINAR ELA5671...1173 80.0-18.5
ELYAK IRMAK1040...1049 91.03.5
Soyad AdHALİL YUNUS EMRE UKD1167Toplam UKD Değişimi23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNCA SERHAT2531...1800 10.511.7
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 20.0-3
SUCUĞ BORAY1635...1227 31.03
ÖZÇELİKMAN LEVENT1460...1657 40.0-3.3
TEMİZSU SERHAT2991...1529 50.0-3.3
KADAİFÇİ ÜMİT1689...1227 61.03
ŞENER AHMED HARUN5929...1486 70.0-3.9
YILDIZLI MERT EREN5227...1102 81.012.3
BATMAZ MİRAÇ UYGAR1340...1334 90.56.6
Soyad AdÜREL ARDA MERT UKD1276Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RIEGEL ARİNNA3803...1392 10.0-10.2
HALİL SUZAN3453...1227 21.03
KOÇ DENİZ1492...1599 30.0-3.9
KADAİFÇİ ARDA3668...1227 41.03
YAZICILAR YAĞIZ1126...1403 50.0-9.9
KARALICA TURGAY4244...1045 61.06.3
IŞIK ZEYNEP1694...1377 70.54.2
ŞENER AHMED HARUN5929...1486 80.0-6.9
TEMİZSU SERHAT2991...1529 90.59.3
Soyad AdKILDACI EMİR ALİ UKD1001Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİR EMİRHAN1856...1918 10.0-3.3
KADAİFÇİ ARDA3668...1227 21.03
KISTNER SİNAN4052...1423 30.0-3.3
IŞIK ZEYNEP1694...1377 50.0-3.3
ALTINTAŞ UĞUR5437...1227 60.0-3
KARALICA TURGAY4244...1045 71.016.8
BAŞPINAR DİLA4333...1325 80.0-3.9
CAMGÖZ IŞIK2603...1227 91.03
Soyad AdBAHÇECİ AYHAN UKD1360Toplam UKD Değişimi-25.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KITIR AHMET4185...2034 10.0-2.75
AYDOĞAN KEREM5440...1227 21.02.5
GÜR ERDAL EREN3100...2062 30.0-2.75
IŞIK KEREM1925...1091 41.04.25
BAŞPINAR ELA5671...1173 50.0-18.5
SALMAN KADİR5029...1170 61.06.25
AKTÜRK MUSTAFA DENİZ5400...1173 70.0-18.5
TOPÇAKAN EFE1073...1165 81.06.25
ALTINTAŞ UĞUR5437...1227 90.0-2.5
Soyad AdSALMAN KADİR UKD1170Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUL MAHİR METE4821...1827 10.0-3.3
ÇOLAK MEHMET1119...1368 30.0-7.2
UÇAN MEHMET İLTER1808...1377 40.0-6.9
EREN MEHMET EFE1884...1227 51.03
BAHÇECİ AYHAN3148...1360 60.0-7.5
CAMGÖZ IŞIK2603...1227 71.03
FIRAT EFE HALİL5350...1297 80.0-9.9
HALİL SUZAN3453...1227 91.03
Soyad AdIŞIK KEREM UKD1091Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKEN ATAKAN5617...1796 10.0-3.3
UÇAN MEHMET İLTER1808...1377 21.025.2
NAS ABDULLAH EREN2765...1426 30.0-3.6
BAHÇECİ AYHAN3148...1360 40.0-5.1
KADAİFÇİ ARDA3668...1227 51.03
YILDIRIM BERK1113...1358 60.0-5.4
BAŞPINAR DİLA4333...1325 70.0-6.3
KADAİFÇİ ÜMİT1689...1227 81.03
ÖZEL BİLGE İBRAHİM2289...1539 91.026.7
Soyad AdTOPÇAKAN EFE UKD1165Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANYERİ BARIŞ4947...1799 10.0-3.3
SUCUĞ BORAY1635...1227 20.0-3
DELİBAŞ BAVER4641...1227 31.03
BAŞPINAR DİLA4333...1325 41.021.3
KAYA ONUR1229...1194 50.0-13.8
BATMAZ MİRAÇ UYGAR1340...1334 60.0-8.4
YAVUZ EMRE3658...1019 71.09
BAHÇECİ AYHAN3148...1360 80.0-7.5
Soyad AdGÜR ERDAL EREN UKD2062Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞPINAR DİLA4333...1325 11.01.65
YILDIRIM YASIN4696...1759 20.0-12.9
BAHÇECİ AYHAN3148...1360 31.01.65
KISTNER SİNAN4052...1423 41.01.65
ALASHTAR YOUSEF9996...1227 50.50
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1847 60.0-11.55
Soyad AdDURSUN ALİ UKD1301Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNKE ABDULLAH7299...1960 10.0-2.75
DURU TALİP NİDA2320...1227 21.02.5
DEMİRÖZ ALP2703...1608 30.0-3.5
KARALICA TURGAY4244...1045 41.04.75
KISTNER SİNAN4052...1423 50.54.25
TEMİZSU SERHAT2991...1529 60.0-5.25
ÖZEL BİLGE İBRAHİM2289...1539 71.020
DEMİRÖZ METEHAN1854...1612 80.0-3.5
TEZCAN BURAK1001...1182 90.0-16.5
Soyad AdYILDIRIM YASIN UKD1759Toplam UKD Değişimi30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELYAK IRMAK1040...1049 11.02.2
GÜR ERDAL EREN3100...2062 21.017.2
BEDEL SERCAN ŞAHİN4125...1887 31.013.4
KISTNER KLAUSP-63...2173 40.0-2.2
Soyad AdERİLLİ AHMET BURAK UKD1374Toplam UKD Değişimi-2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYHANOĞLU DENİZ1783...2161 10.0-2.75
KARALICA TURGAY4244...1045 21.03
YILMAZ ÖMER RIDVAN3146...1227 31.02.5
DEMİRÖZ METEHAN1854...1612 40.0-5
ALTINTAŞ UĞUR5437...1227 51.02.5
ÇOBAN SÜLEYMAN1510...1788 60.0-2.75
Soyad AdAJAM AYMAN UKD1322Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZÜHRE KAYRA1193...1960 10.0-2.75
AY ZEYNEP SELMA1045...1227 21.02.5
AKÇAKOCA ALİ2104...1523 30.0-6
FIRAT FİKRET4966...1227 41.02.5
ACAR ÖZGÜR1435...1694 50.0-2.75
YAVUZ EMRE3658...1019 61.03.5
Soyad AdUÇAN MEHMET İLTER UKD1377Toplam UKD Değişimi-14.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KISTNER KLAUSP-63...2173 10.0-2.75
IŞIK KEREM1925...1091 20.0-21
AYDOĞAN KEREM5440...1227 31.02.5
SALMAN KADİR5029...1170 41.05.75
AKTÜRK MUSTAFA DENİZ5400...1173 51.06
DEMİRÖZ ALP2703...1608 60.0-5.25
Soyad AdNAS ABDULLAH EREN UKD1426Toplam UKD Değişimi-15.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OCAK ENDER RİFAT3821...1227 11.02.5
ACAR ÖZGÜR1435...1694 20.0-4.25
IŞIK KEREM1925...1091 31.03
VARDAR HARUN1794...1904 50.0-2.75
RIEGEL ARİNNA3803...1392 60.0-13.75
Soyad AdÖZEL BİLGE İBRAHİM UKD1539Toplam UKD Değişimi-87.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FIRAT FİKRET4966...1227 10.0-2.5
ÖZÇELİKMAN LEVENT1460...1657 20.0-8.5
AY ZEYNEP SELMA1045...1227 31.02.5
AY SELMAN1045...1172 41.02.75
FIRAT EFE HALİL5350...1297 50.0-20
TEZCAN BURAK1001...1182 60.0-22.25
DURSUN ALİ1043...1301 70.0-20
AYDOĞAN KEREM5440...1227 81.02.5
IŞIK KEREM1925...1091 90.0-22.25
Soyad AdYILDIZLI MERT EREN UKD1102Toplam UKD Değişimi-22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARUTCU BAHADIR1669...1754 10.0-3.3
TEMİZSU SERHAT2991...1529 20.0-3.3
EREN MEHMET EFE1884...1227 31.03
BATMAZ MİRAÇ UYGAR1340...1334 40.0-6.3
FIRAT FİKRET4966...1227 50.0-3
HALİL SUZAN3453...1227 61.03
SUCUĞ BORAY1635...1227 70.0-3
HALİL YUNUS EMRE3454...1167 80.0-12.3
DELİBAŞ BAVER4641...1227 91.03
Soyad AdYAVUZ EMRE UKD1019Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN DOĞUKAN3029...1656 10.0-3.3
YILDIRIM BERK1113...1358 20.0-3.6
KADAİFÇİ ÜMİT1689...1227 30.0-3
DELİBAŞ BAVER4641...1227 41.03
AY SELMAN1045...1172 51.021
AJAM AYMAN9912...1322 60.0-4.2
TOPÇAKAN EFE1073...1165 70.0-9
KALAMAN YUSUF2855...1227 80.0-3
KADAİFÇİ ARDA3668...1227 91.03
Soyad AdAY SELMAN UKD1172Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR ÖZGÜR1435...1694 10.0-3.3
OCAK ENDER RİFAT3821...1227 20.0-3
CAMGÖZ IŞIK2603...1227 31.03
ÖZEL BİLGE İBRAHİM2289...1539 40.0-3.3
YAVUZ EMRE3658...1019 50.0-21
DOĞAN UTKU BERK4613...1227 61.03
KADAİFÇİ ÜMİT1689...1227 71.03
Soyad AdELYAK IRMAK UKD1049Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM YASIN4696...1759 10.0-3.3
BAŞPINAR DİLA4333...1325 20.0-5.1
HALİL SUZAN3453...1227 30.0-3
CAMGÖZ IŞIK2603...1227 41.03
KADAİFÇİ ÜMİT1689...1227 50.0-3
EREN MEHMET EFE1884...1227 61.03
ÇELİK FADIL4570...1270 70.0-6.6
DOĞAN UTKU BERK4613...1227 81.03
YILDIRIM BERK1113...1358 90.0-4.2
Soyad AdKUL MAHİR METE UKD1827Toplam UKD Değişimi-0.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALMAN KADİR5029...1170 11.02.2
TÜRKÖZ DOĞUKAN EFTAL3104...1405 21.02.2
KITIR AHMET4185...2034 30.0-4.6
Soyad AdTÜRKÖZ DOĞUKAN EFTAL UKD1405Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIYILDIZ EMRAH1777...1227 11.02.5
KUL MAHİR METE4821...1827 20.0-2.75
FIRAT FİKRET4966...1227 31.02.5
Soyad AdBARUTCU BAHADIR UKD1754Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZLI MERT EREN5227...1102 11.02.2
YILMAZ ÖMER RIDVAN3146...1227 21.02
DİNKE ABDULLAH7299...1960 30.0-4.8
Soyad AdGÜNER AHMET UKD1428Toplam UKD Değişimi0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 10.0-2.5
KARA UĞURCAN1002...1151 21.04.25
DOĞAN UTKU BERK4613...1227 31.02.5
BAŞPINAR LARA5477...1718 40.0-4
Soyad AdKARALICA TURGAY UKD1045Toplam UKD Değişimi-32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIBIK HÜSEYİN BORA4945...1669 10.0-3.3
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1374 20.0-3.6
KALAMAN YUSUF2855...1227 31.03
DURSUN ALİ1043...1301 40.0-5.7
SUCUĞ BORAY1635...1227 51.03
ÜREL ARDA MERT1061...1276 60.0-6.3
KILDACI EMİR ALİ4505...1001 70.0-16.8
CAMGÖZ IŞIK2603...1227 80.0-3
Soyad AdKENET BİLGİN UKD1479Toplam UKD Değişimi-3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OCAK SAMET EMRE1157...1227 11.02.5
SERPİL TURGAY SEÇKİN5956...1783 20.0-3.5
ALTINTAŞ UĞUR5437...1227 30.0-2.5
Soyad AdTUNCA SERHAT UKD1800Toplam UKD Değişimi-9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HALİL YUNUS EMRE3454...1167 10.5-7.8
RIEGEL BERTHOLDC8MY...1227 20.0-2
Soyad AdKARA UĞURCAN UKD1151Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ MUSTAFA1541...1774 10.0-3.3
GÜNER AHMET1591...1428 20.0-5.1
Soyad AdDOĞAN EMRAH UKD1084Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞPINAR LARA5477...1718 10.0-3.3
IŞIK ZEYNEP1694...1377 20.0-4.5
Soyad AdGÜZELGÜN OĞUZHAN UKD1263Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAI BASHAR9909...1900 10.0-3.3
DOĞAN UTKU BERK4613...1227 20.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014