EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Çubuk Belediyesi III. Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası / 24.08.2017 / ANKARA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET YAVUZ YEREBAKAN2476...100101.09.2017
ALİ OSMAN ÖZTÜRK1704...133701.09.2017
CAN BULUT5160...127101.09.2017
DURSUN ARKAN4656...120401.09.2017
ERTAN KAYA5046...100701.09.2017
İDRİS GÖBÜTOĞLU1258...144701.09.2017
KAAN BARAN ÇETİNER3566...104401.09.2017
KAYNAR NEBAHAT BACI1708...113101.09.2017
KUTAY ALTUĞ CEYLAN6268...105701.09.2017
MERVE AKTÜRK7126...121601.09.2017
MOUNES ZAWAL9999...179501.09.2017
MUSTAFA BAHRİ ARKAN4662...118501.09.2017
NURDEREN ARNAS7092...102301.09.2017
PARVIZ RZAYEV9999...144801.09.2017
RIDVAN TERZİOĞLU1311...132101.09.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKTÜRK MERVE7126...11659
ARKAN DURSUN4656...12049
ARKAN MUSTAFA BAHRİ4662...11859
ARNAS NURDEREN7092...10239
BACI KAYNAR NEBAHAT1708...11318
BULUT CAN5160...12719
CEYLAN KUTAY ALTUĞ6268...10579
ÇETİNER KAAN BARAN3566...10448
GÖBÜTOĞLU İDRİS1258...14478
KAYA ERTAN5046...10079
ÖZTÜRK ALİ OSMAN1704...13377
RZAYEV PARVIZ9999...14489
TERZİOĞLU RIDVAN1311...13218
YEREBAKAN AHMET YAVUZ2476...10019
ZAWAL MOUNES9999...17959

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdTÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN UKD1734Toplam UKD Değişimi23.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARK GAMZE1230...1193 11.02.2
ÖZBİROL ÖZGÜR5232...1307 21.02.2
ERBAŞ ELİFSU1218...1379 31.02.2
ARSLAN EGE3299...1394 41.02.4
TAMER KAYRA1533...1396 51.02.4
HUMBATOVA NAZLI9999...1293 61.02.2
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1485 71.03.8
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1407 81.02.6
ASLAN ALİ EFE1070...1452 91.03.2
Soyad AdHASANOV ORKHAN UKD1688Toplam UKD Değişimi63.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR EGE2066...1485 11.04.8
AYDIN YUSUF MERT1039...1572 21.06.8
DÜZEN MEHMET UTKU2737...1609 31.07.8
ALİYEV TAMER9992...1621 41.08.2
SAKARYA MUAMMER BORAN1099...1638 51.08.6
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1620 61.08.2
ZEYNALOV TURAL9999...1671 70.5-0.4
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1664 81.09.4
ADANMIŞ EZGİ2012...1692 91.010.2
Soyad AdBÜYÜK ELVİN ESMA UKD1465Toplam UKD Değişimi36.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ ELİF3414...1172 11.03.75
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1221 21.05
ÜNÜVAR KAAN2340...1304 31.07.25
TUGOLBAEV DASTAN7770...1311 41.07.25
BAKIMLI HÜSEYİN1767...1385 51.09.75
SEFİK SİNAN4687...1420 60.5-1.5
AKBAYIR EYMEN4435...1379 71.09.5
ÖLMEZ HASAN MELİH1803...1335 81.08
KARACAN ARDA TUNA5113...1465 90.0-12.5
Soyad AdARNAS ENES BUĞRA UKD1768Toplam UKD Değişimi16.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORUCU AHMET EFE1270...1297 11.02.2
KAYA RUHİ1038...1399 20.5-7.8
KUTDEMİR MEHMET1036...1421 31.02.2
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 41.03.6
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 51.04.4
ALTUNDAL ARDA1042...1682 60.5-2.4
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 71.04.8
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 81.05.2
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 91.04.4
Soyad AdBENIDZE DAVIT UKD2476Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANSAT ALDIYAR9999...1855 11.01.1
DEMİRBAĞ ALİHAN1154...2039 21.01.1
GÜNCAN BERKE3810...2081 31.01.1
SOLODOVNICHENKO YURI9999...2586 41.06.5
SHANAVA KONSTANTINE9999...2504 50.50.4
YILMAZYERLI MERT1784...2479 60.50
SEVGİ VOLKAN3657...2233 71.02
CHIGHLADZE IVERI9999...2334 81.03.1
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2500 90.50.3
Soyad AdALTUNDAL ARDA UKD1682Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMEN ABDULKADİR1287...1295 11.02.2
UZ KADİR1027...1369 21.02.8
ERDEN BERİL1020...1472 31.04.6
GÜLBAŞ İSA1138...1514 41.05.6
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 51.06.4
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 60.52.4
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 70.0-12.6
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 81.06.4
YİĞİT CANSU2168...1334 91.02.2
Soyad AdMAGHALASHVILI DAVIT UKD2500Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1864 11.01.1
KARA YANKI2170...2050 21.01.1
TAŞDÖĞEN DİNÇER2845...2135 31.01.1
RAHMANOV SHAHRIYAR9999...2327 41.02.7
YILMAZYERLI MERT1784...2479 50.5-0.3
SHANAVA KONSTANTINE9999...2504 60.50.1
CHIGHLADZE IVERI9999...2334 70.5-2.2
BAGATUROV GIORGI9999...2408 81.03.7
BENIDZE DAVIT9999...2476 90.5-0.3
Soyad AdHUMBATOVA NAZLI UKD1293Toplam UKD Değişimi135
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ZÜMRA6235...1070 11.06.6
ASLAN ALİ EFE1070...1452 21.021.3
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1417 31.020.1
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1407 40.54.8
KURNAZ AZRA1311...1372 51.018.3
TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN1253...1734 60.0-3.3
HASIRCI ÖZGÜR DENİZ1241...1506 71.023.1
YILDIZ SERHAT1981...1354 81.017.4
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 91.026.7
Soyad AdZEYNALOV TURAL UKD1671Toplam UKD Değişimi48.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ DUYGU SILA1318...1462 11.04.6
KARACA RAMAZAN1292...1558 21.07
ODUNCU YAŞAR BÜLENT1773...1596 31.08
SAKALLIOĞLU MEHMET BURAK3163...1615 41.08.4
MAMMADOV ANAR9999...1626 51.08.8
ZAWAL MOUNES9999...1185 60.50
HASANOV ORKHAN9999...1688 70.50.4
SHABANOV ABDULLA9999...1691 81.010.6
EKİCİ CANER1330...1685 90.50.4
Soyad AdAKBAYIR EYMEN UKD1379Toplam UKD Değişimi52
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR NAZLI3717...1149 11.05.25
AKTAŞ SERHAN BATIN3158...1208 21.06.75
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1256 30.5-4.25
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1292 41.09.5
KARAİBRAHİMOĞLU ÇAĞRI1758...1247 51.08
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1341 61.011.25
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1465 70.0-9.5
SEFİK SİNAN4687...1420 81.014
DURGUT OSMAN5092...1336 91.011
Soyad AdSHANAVA KONSTANTINE UKD2504Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANCAR FURKAN2814...1866 11.01.1
YASİN HÜR1370...2069 21.01.1
BAYRAMOV ELVIN9999...2254 31.01.9
CHARKHALASHVILI INGA9999...2317 41.02.6
BENIDZE DAVIT9999...2476 50.5-0.4
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2500 60.5-0.1
SEVDIMALIYEV URFAN9999...2391 71.03.5
YILMAZYERLI MERT1784...2479 80.5-0.3
STETS DMITRY9999...2408 90.5-1.3
Soyad AdTAMER KAYRA UKD1396Toplam UKD Değişimi51.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDİLLİ OĞUZHAN1043...1154 11.05
ADAL İLKE3027...1234 21.07.25
BULMUŞ İREM DURU1691...1270 31.08.25
TEKTAŞ ONUR EFE1244...1232 41.07
TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN1253...1734 50.0-3
HASIRCI ÖZGÜR DENİZ1241...1506 61.016.25
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1438 70.0-11
BEREKETOĞLU RENGİN2251...1292 81.09
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1407 91.013
Soyad AdÇOBAN EREN ÇINAR UKD1620Toplam UKD Değişimi50.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLBAHAR EFDAL2157...1391 11.04.2
GÖKTAŞ İBRAHİM CAN3112...1496 21.06.6
SUNA VELİ DENİZ1189...1436 31.05.2
KARATİKEN SERAY4846...1682 40.51.8
UYSAL UĞUR1009...1678 51.011.6
ÖZTÜRK OĞUZHAN7084...1599 61.09.4
GANBARLI SAHIL9999...1591 71.09.2
KARABAŞ BARIŞ1517...1696 80.52
MAMMADOV ANAR9999...1626 90.50.2
Soyad AdBİROL ALKIM EGE UKD1247Toplam UKD Değişimi88.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜN RÜMEYSA1928...1061 11.07.8
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1200 21.012.9
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1341 30.53.9
ÖLMEZ HASAN MELİH1803...1335 40.53.6
HOTMAN ÇAĞAN ARHAN1269...1135 51.010.5
AKKAYA YİĞİT1842...1389 61.020.7
GÜZEL EREN1159...1437 70.57.5
KONYAR ENVER4426...1131 81.010.2
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1158 91.011.4
Soyad AdDEMİRTAŞ MAHMUT UKD1548Toplam UKD Değişimi35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DERİN ROZELİN1932...1271 11.04.25
KEÇEBAŞ TOLGA2162...1362 21.06.5
ÜNSAÇARER YİĞİT1061...1439 31.08.75
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 40.50.25
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 50.0-5.5
AYDEMİR YUSUF1125...1339 61.05.75
IŞIKVER GİRAY1061...1453 71.09.25
ALTUNDAL ARDA1042...1682 80.0-8
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 91.013.75
Soyad AdKARACAN ARDA TUNA UKD1465Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI ERDEM4966...1169 11.03.75
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1216 20.5-7.75
HOTMAN ÇAĞAN ARHAN1269...1135 30.0-22
SEYHAN PELİN1939...1187 41.04.25
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1256 51.05.75
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1200 61.04.5
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1307 71.07.25
AKKAYA YİĞİT1842...1389 81.010
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1465 91.012.5
Soyad AdKAYNAR MUSTAFA DENİZ UKD1552Toplam UKD Değişimi32.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUR NİDAL HEVİ1192...1286 11.04.5
ÖZTÜRK MUSTAFA1018...1390 21.07.25
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1440 31.08.75
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 40.5-0.25
ALTUNDAL ARDA1042...1682 50.0-8
HOROZOĞLU AZRA1010...1401 61.07.5
ÇELİK HAKAN1046...1428 71.08.25
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 81.010
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 90.0-5.5
Soyad AdYILMAZYERLI MERT UKD2479Toplam UKD Değişimi6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN İLHAN4957...1861 11.01.1
DAĞHAN DEVRAN1044...2050 21.01.1
TERELADZE SOPIKO9999...2182 31.01.5
KAMER KAYRA1140...2120 41.01.1
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2500 50.50.3
BENIDZE DAVIT9999...2476 60.50
CHARKHALASHVILI INGA9999...2317 71.02.9
SHANAVA KONSTANTINE9999...2504 80.50.3
BASHIRLI NAIL9999...2345 90.5-1.8
Soyad AdTUGOLBAEV AKTAN UKD1440Toplam UKD Değişimi20.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OCAK DORA NİL1107...1166 11.04.25
BULMUŞ İREM DURU1691...1270 20.0-18
ALAYBEYOĞLU AYBERK1253...1181 31.04.5
YILMAZ BARIŞ ARDA1623...1247 41.06.25
TEKTAŞ ONUR EFE1244...1232 51.05.75
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1395 61.011
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1407 70.0-13.75
KÜÇÜK AYBİKE1098...1299 81.07.75
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1438 91.012.5
Soyad AdMAMMADOV ANAR UKD1626Toplam UKD Değişimi55.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ABDULLAH BATURALP4493...1407 11.04.4
KAYPAK CENGİZKAAN1640...1509 21.06.8
TUGOLBAEV RAHATBEK7770...1517 31.07
BAYRAMOV AZAR9999...1693 41.011.8
ZEYNALOV TURAL9999...1671 50.0-8.8
SARITARLA ABDULLAH2549...1669 61.011.2
YILMAZ ŞEYMA5356...1682 71.011.6
YENİL MÜCAHİT5665...1688 81.011.8
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1620 90.5-0.2
Soyad AdGÜLBAŞ İSA UKD1514Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADAL UYGAR ÇAĞRI1080...1270 11.05
İNCİ KERİM1118...1366 21.07.5
DEMİRYÜREK GÜL YAREN1021...1401 31.08.75
ALTUNDAL ARDA1042...1682 40.0-7
HOROZOĞLU AZRA1010...1401 50.5-3.75
YİĞİT CANSU2168...1334 60.0-18.5
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1301 71.05.75
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 81.08.75
ÜNSAÇARER YİĞİT1061...1439 91.010
Soyad AdBASHIRLI NAIL UKD2345Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇYİĞİT BUSE NAZ1718...1836 10.5-5.85
ADIGÜZEL UFUK ALP1053...1755 21.01.65
RAHIMLI ILKIN9999...1988 31.01.65
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2130 41.03.45
TAMAZ MGELADZE9999...2328 50.0-7.8
ACAR UTKU CENGİZ2293...1980 61.01.65
BAYRAMOV ZAUR9999...2207 71.04.65
QUPARADZE GIGA9999...2528 81.011.1
YILMAZYERLI MERT1784...2479 90.52.7
Soyad AdASLAN ALİ EFE UKD1452Toplam UKD Değişimi26
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT ÇAĞLA DENİZ1190...1173 11.04
HUMBATOVA NAZLI9999...1293 20.0-17.75
ARI HASANCAN1297...1185 31.04.5
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1435 41.012
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1329 51.08.25
ARSLAN EGE3299...1394 60.5-2
ERGUN MEHMET2733...1328 71.08.25
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 81.012.75
TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN1253...1734 90.0-4
Soyad AdSEFİK SİNAN UKD1420Toplam UKD Değişimi30.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1158 11.04.5
KARABULUT ETKA4236...1211 21.05.75
ASLAN EZGİ SELEN2741...1272 31.07.5
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1263 41.07.25
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 50.52.75
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1465 60.51.5
ŞENKAL DEFNE7346...1237 71.06.5
AKBAYIR EYMEN4435...1379 80.0-14
TUGOLBAEV DASTAN7770...1311 91.08.75
Soyad AdGÜZEL EREN UKD1437Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYYILDIZ BATUHAN1842...1161 11.04.25
TÜRKMEN EFE ALTAY6128...1213 20.5-7
KONYAR ENVER4426...1131 31.03.5
GÜRSOY ÇAĞAN4716...1190 41.04.75
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1341 50.0-15.75
ARSLAN EFE5629...1257 61.06.5
BİROL ALKIM EGE5221...1247 70.5-6.25
ARAL DEMİR1068...1272 81.07
ÖLMEZ HASAN MELİH1803...1335 91.09
Soyad AdKARABAŞ BARIŞ UKD1696Toplam UKD Değişimi40.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ALEYNA5414...1497 11.04.8
KİP BURAK2403...1578 21.06.8
CAYMAZ ÜMİT OĞUZ1220...1613 31.07.8
SAKARYA MUAMMER BORAN1099...1638 40.0-11.6
SAKALLIOĞLU MEHMET BURAK3163...1615 51.07.8
SUZAN MEHMET1596...1648 61.08.6
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1664 71.09.2
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1620 80.5-2
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1664 91.09.2
Soyad AdDELİPINAR URAS EMRE UKD1587Toplam UKD Değişimi17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN BİROL KADİR1003...1295 11.03.75
HOROZOĞLU AZRA1010...1401 21.06.5
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 30.5-3.75
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 40.5-0.75
ÖZTÜRK MUSTAFA1018...1390 51.06.25
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 61.09.75
ALTUNDAL ARDA1042...1682 71.015.75
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 80.0-6.5
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 90.0-13.75
Soyad AdGADIMBAYLI ABDULLA UKD2412Toplam UKD Değişimi-0.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KISADERE KUTAY3292...1852 11.01.1
SEVERCAN SEDAT SABRİ1168...1986 20.0-8.9
ÖZCAN KADİR KUTAY1149...1874 31.01.1
KOÇYİĞİT BUSE NAZ1718...1836 41.01.1
KAMER KAYRA1140...2120 51.01.5
BABAYEV TALIB9999...2301 60.5-1.5
TAMAZ MGELADZE9999...2328 70.5-1.2
CHARKHALASHVILI INGA9999...2317 81.03.7
BAYRAMOV ELVIN9999...2254 91.02.9
Soyad AdBÜYÜK ECRİN EFSA UKD1652Toplam UKD Değişimi-25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOSUN UĞURCAN2968...1189 11.02.2
KİRAZ ELİF1101...1303 20.5-7.8
KÜÇÜK AYBİKE1098...1299 31.02.2
HEPSAĞ DANİYEL1096...1254 41.02.2
ERGUN MEHMET2733...1328 50.0-17.4
KURNAZ AZRA1311...1372 61.03.2
ARSLAN EGE3299...1394 71.03.6
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1438 81.04.6
HUMBATOVA NAZLI9999...1293 90.0-17.8
Soyad AdKARATİKEN SERAY UKD1682Toplam UKD Değişimi26
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALABAŞ ANIL1061...1477 11.04.8
ODABAŞI NAİL4342...1567 21.06.8
KOÇ ULAŞ2411...1600 31.07.8
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1620 40.5-1.8
ALAK AĞDAR5002...1615 50.0-11.8
EROL HARUN ESER4502...1587 61.07.4
SUBAŞI FİDEL2671...1611 70.5-2
KARACA RAMAZAN1292...1558 81.06.6
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1620 91.08.2
Soyad AdYİĞİT CANSU UKD1334Toplam UKD Değişimi66.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ BURAK1154...1023 11.02.5
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1443 20.53.75
ÖZKALE BURAK1021...1504 30.55.5
ERDEN BERİL1020...1472 41.017.25
IŞIKVER GİRAY1061...1453 50.54
GÜLBAŞ İSA1138...1514 61.018.5
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 70.54.75
GEBEŞ FERHAT YAMAÇ1123...1352 81.013.25
ALTUNDAL ARDA1042...1682 90.0-2.75
Soyad AdSEVDIMALIYEV URFAN UKD2391Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAŞ YUNUS1957...1839 11.01.65
MAKARACI TUNAHAN2185...1950 21.01.65
JAVADOV RAMIL9999...2084 30.5-5.4
GÜLBEYAZ EMİR4550...2072 41.01.95
SEVGİ VOLKAN3657...2233 50.5-3.15
TAŞDÖĞEN DİNÇER2845...2135 61.02.85
SHANAVA KONSTANTINE9999...2504 70.0-5.25
NURİ MURAT9999...2307 81.05.7
BABAYEV TALIB9999...2301 90.5-1.8
Soyad AdARSLAN EGE UKD1394Toplam UKD Değişimi41
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYNAR DURU2186...1149 11.05
UYSAL EGE1204...1231 21.07
MAMMADOV FAMIL9999...1212 31.06.5
TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN1253...1734 40.0-3
YILDIZ SERDAR MURAT1222...1164 51.05.25
ASLAN ALİ EFE1070...1452 60.52
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 70.0-4.5
ADAL İLKE3027...1234 81.07.25
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1485 91.015.5
Soyad AdUSLU ALİ YİĞİT UKD1199Toplam UKD Değişimi90
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVİLCİOĞLU ELA ECRİN2997...897 11.03
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1307 20.0-10.5
KOYUNCU ÖMER ARDA1308...1031 31.08.4
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1281 41.018.3
ÖLMEZ HASAN MELİH1803...1335 50.0-9.6
AYDIN ALP1565...1349 61.021
GÜNEŞ EDİZ5665...1311 71.019.5
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1338 81.020.7
ÜNÜVAR KAAN2340...1304 91.019.2
Soyad AdÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ UKD1158Toplam UKD Değişimi107.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEFİK SİNAN4687...1420 10.0-5.4
DÖNDÜ MELİHA ASEL1231...1033 21.09.9
ARAL DEMİR1068...1272 31.019.8
ARSLAN EFE5629...1257 40.54.2
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1292 51.020.4
BÜYÜKTERZİ AYAZ1251...1320 61.021.3
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1341 71.022.2
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 81.026.4
BİROL ALKIM EGE5221...1247 90.0-11.4
Soyad AdÜNAL YUSUF EVCIM UKD1660Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ÖNDER6979...1448 10.5-5.4
CEVİZCİ YUSUF BARAN1058...1467 21.05
İNCE ILGIN LEYCAN4962...1504 31.05.8
VURAL RAFET1752...1569 41.07.6
SHABANOV ABDULLA9999...1691 50.50.8
KAVALCI EMİN1567...1578 61.07.8
BOZKURT SERKAN2508...1697 70.51
BAYRAMOV AZAR9999...1693 81.011
IĞDIR GENCAY2201...1679 90.50.6
Soyad AdÖZKALE BURAK UKD1504Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BABAYEVA NASRIN9999...1252 11.04.75
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 20.5-4.75
YİĞİT CANSU2168...1334 30.5-5.5
İNCİ KERİM1118...1366 41.07.75
RZAYEV PARVIZ9999...1023 50.50
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1301 60.5-6.5
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 70.5-3.5
ÖZTÜRK MUSTAFA1018...1390 81.08.5
KEÇEBAŞ TOLGA2162...1362 90.5-4.75
Soyad AdCHIGHLADZE IVERI UKD2334Toplam UKD Değişimi20.85
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESİCİ İBRAHİM5679...1834 11.01.65
KIZILKUŞ AKIN1026...1945 21.01.65
SEVERCAN SEDAT SABRİ1168...1986 30.5-5.85
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2092 41.03
QUPARADZE GIGA9999...2528 50.53.75
BAYRAMOV ELVIN9999...2254 61.05.85
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2500 70.53.3
BENIDZE DAVIT9999...2476 80.0-4.65
SOLODOVNICHENKO YURI9999...2586 91.012.15
Soyad AdATİK MUHAMMED İHSAN UKD1452Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİROK SEZEN6643...1168 11.04
BEREKETOĞLU RENGİN2251...1292 21.07.25
KURNAZ AZRA1311...1372 30.5-2.75
ERGUN MEHMET2733...1328 40.0-16.75
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1287 51.07
BULMUŞ İREM DURU1691...1270 61.06.5
YILDIZ SERHAT1981...1354 70.0-15.75
TEKTAŞ ONUR EFE1244...1232 81.05.5
KİRAZ ELİF1101...1303 91.07.5
Soyad AdADANMIŞ EZGİ UKD1692Toplam UKD Değişimi25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARİALİ FURKAN ANIL5493...1490 11.04.8
KÖSE HASAN5588...1574 20.0-13.2
ÖZMEN UMUT BUĞRA1163...1333 31.02.2
AKYÜZ FIRAT6664...1561 41.06.4
BAPOĞLU İBRAHİM1310...1614 51.07.8
POLAT ALİ GÖRKEM3952...1640 61.08.6
PEKDEMİR VEYSEL2622...1655 71.09
KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN7770...1679 81.09.6
HASANOV ORKHAN9999...1688 90.0-10.2
Soyad AdKEÇEBAŞ TOLGA UKD1362Toplam UKD Değişimi49.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN BEHİYE EZGİ2701...1024 11.03
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 20.0-6.5
ADAL UYGAR ÇAĞRI1080...1270 31.09.25
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 40.53.25
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1440 51.015.25
ÇELİK HAKAN1046...1428 60.0-10.25
HOROZOĞLU AZRA1010...1401 71.013.75
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 81.017.25
ÖZKALE BURAK1021...1504 90.54.75
Soyad AdTAMAZ MGELADZE UKD2328Toplam UKD Değişimi10.65
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK EFE HAKAN1041...1833 11.01.65
KARA ALİ BARKIN1817...1939 20.5-5.85
KALEMLER KAAN2964...1933 31.01.65
SEVERCAN SEDAT SABRİ1168...1986 41.01.8
BASHIRLI NAIL9999...2345 51.07.8
BAGATUROV GIORGI9999...2408 60.0-5.85
GADIMBAYLI ABDULLA9999...2412 70.51.8
TAŞDÖĞEN DİNÇER2845...2135 80.5-3.75
QUPARADZE GIGA9999...2528 91.011.4
Soyad AdYILDIZ ELİF ZEREN UKD1444Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYYAM CEM1090...1167 11.04.25
TÜRKMEN ATTİLA ÇAĞATAY5346...1289 21.07.25
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1329 30.0-16.5
KARADAŞ HENA4984...1209 41.05.25
HEPSAĞ DANİYEL1096...1254 50.5-6.25
KARTAL EGE MERT1537...1299 61.07.75
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 70.0-12
KURNAZ AZRA1311...1372 81.010
ERGUN MEHMET2733...1328 91.08.5
Soyad AdERSÖZ TEOMAN GÜNEY UKD1502Toplam UKD Değişimi-15.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA DORUK5770...1174 11.03.25
ŞENKAL DEFNE7346...1237 21.04.5
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1281 31.05.5
ASLAN BORAN4395...1339 40.5-5.5
SEFİK SİNAN4687...1420 50.5-2.75
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1307 60.5-6.25
ASLAN EZGİ SELEN2741...1272 71.05.25
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1158 80.0-22
KONYAR ENVER4426...1131 91.02.75
Soyad AdASLAN BORAN UKD1339Toplam UKD Değişimi25.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFTÇİ KEREM2565...1144 11.06.25
ÇELİK FATMA NİSA3097...1204 21.08
ARKAN EGE4513...1174 31.07
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 40.55.5
TUGOLBAEV DASTAN7770...1311 50.0-13.5
ASLAN EZGİ SELEN2741...1272 60.0-14.75
ŞENER ERDEM3827...1103 71.05
KARAİBRAHİMOĞLU ÇAĞRI1758...1247 81.09.25
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1338 91.012.5
Soyad AdGANBARLI SAHIL UKD1591Toplam UKD Değişimi63.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOS AHMET HAMDİ1007...1318 11.04.25
KIZILET OLGAÇ4393...1350 21.05
ÖZÇELİK AZİZCAN4385...1670 31.015.25
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1664 40.52.5
ÇELİK CEM AKIN6021...1669 51.015.25
HOKKA FATİH1725...1663 61.015
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1620 70.0-11.5
BİROL EMİR EFE1122...1665 80.52.5
KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN7770...1679 91.015.5
Soyad AdÇELİK HAKAN UKD1428Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AY UMUT1063...1131 11.03.75
UĞUR YAĞMUR1169...1206 20.5-7
KURNAZ AYÇA1188...1289 30.5-4.75
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1301 40.5-4.25
DEMİR ECEM NAZ1106...1328 51.09
KEÇEBAŞ TOLGA2162...1362 61.010.25
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 70.0-8.25
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 80.54.75
OĞUR NİDAL HEVİ1192...1286 91.07.75
Soyad AdBABAYEV TALIB UKD2301Toplam UKD Değişimi28.05
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALADAĞ YİĞİT DOĞAN1791...1825 10.5-5.85
KOÇ MERT2666...1735 21.01.65
KILIÇ ERAY2576...1760 31.01.65
GUSEYNOV ALIHAN9999...2399 41.09.45
SOLODOVNICHENKO YURI9999...2586 50.55.1
GADIMBAYLI ABDULLA9999...2412 60.52.25
STETS DMITRY9999...2408 70.52.25
KURAYAN RUSLAN9999...2410 81.09.75
SEVDIMALIYEV URFAN9999...2391 90.51.8
Soyad AdYILDIZ SERHAT UKD1354Toplam UKD Değişimi21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA BURAK ALPARSLAN1151...1135 11.05.5
KARAHAN ZEYNEP1399...1222 20.5-4.5
TEKTAŞ ONUR EFE1244...1232 30.0-16.75
SARI ARDA MERT5268...1073 41.04
EYİTMİŞ ASYA LEMAN1748...1199 51.07.25
HEPSAĞ DANİYEL1096...1254 61.09
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 71.015.75
HUMBATOVA NAZLI9999...1293 80.0-14.5
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 91.016
Soyad AdSUBAŞI FİDEL UKD1611Toplam UKD Değişimi40
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYKÖSE ZEKİ NADİR1436...1365 11.03.8
SECERELİ SİDAR1285...1430 21.05.2
BAYRAMOV AZAR9999...1693 30.0-7.8
POSTOĞLU GÜLDEN1134...1460 41.06
HAFIZOĞLU BENGİ1028...1684 50.52
DEMİR ÖNDER6979...1448 61.05.6
KARATİKEN SERAY4846...1682 70.52
PEKDEMİR VEYSEL2622...1655 81.011.2
ŞENOCAK METİN6357...1681 91.012
Soyad AdGEBEŞ FERHAT YAMAÇ UKD1352Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİM EMRE1855...1000 11.02.75
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 20.0-7.25
BABAYEVA NASRIN9999...1252 30.0-16
UĞUR CEMRE3416...1158 41.06.25
VAPUR DURU YAĞMUR1036...1144 51.05.75
KURNAZ AYÇA1188...1289 61.010.25
İNCİ KERİM1118...1366 71.013
YİĞİT CANSU2168...1334 80.0-13.25
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 91.016.75
Soyad AdSTETS DMITRY UKD2408Toplam UKD Değişimi-5.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE1036...1824 10.0-8.9
YARAR BORA3680...1752 21.01.1
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1847 31.01.1
YAPICI KADİR GÖKBERK1705...1928 41.01.1
ISGANDAROV SHAHRIYAR9999...2071 50.5-3.8
DEMİRBAĞ ALİHAN1154...2039 61.01.1
BABAYEV TALIB9999...2301 70.5-1.5
SEVGİ VOLKAN3657...2233 81.02.7
SHANAVA KONSTANTINE9999...2504 90.51.3
Soyad AdASLAN ELİF ÇAĞIL UKD1329Toplam UKD Değişimi42.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN DELFİN1155...1107 11.05.5
YURTSEVEN EREN1067...1177 21.07.5
YILDIZ ELİF ZEREN1256...1444 31.016.5
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1438 40.0-8.75
ASLAN ALİ EFE1070...1452 50.0-8.25
YILDIZ SERDAR MURAT1222...1164 61.07
ADAL İLKE3027...1234 70.5-3.25
TÜRKMEN ATTİLA ÇAĞATAY5346...1289 81.011
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1417 91.015.5
Soyad AdERGUN ABDURRAHMAN UKD1263Toplam UKD Değişimi48
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEŞÇE FURKAN2550...1084 11.08.1
DURAN ZEYNEP EMİNE4352...1070 21.07.5
AKKAYA YİĞİT1842...1389 31.020.1
SEFİK SİNAN4687...1420 40.0-8.7
KARABULUT ETKA4236...1211 50.0-17.1
HASIRCI ALİ EREN3098...1107 61.08.7
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1200 70.5-2.7
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1307 81.016.8
ASLAN EZGİ SELEN2741...1272 91.015.3
Soyad AdÖLMEZ HASAN MELİH UKD1335Toplam UKD Değişimi19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANGIN POYRAZ1351...1137 11.06
SUNA YİĞİT EMRE6062...1202 21.08
KARAİBRAHİMOĞLU ÇAĞRI1758...1247 30.5-3
BİROL ALKIM EGE5221...1247 40.5-3
USLU ALİ YİĞİT2826...1199 51.08
KARABULUT ETKA4236...1211 61.08.25
TUGOLBAEV DASTAN7770...1311 71.011.75
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1465 80.0-8
GÜZEL EREN1159...1437 90.0-9
Soyad AdCEYLAN ARDA UKD1649Toplam UKD Değişimi12.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAHMUTOĞLU ERSAN1733...1431 11.04.4
CİVCER ÖMER FARUK1009...1530 20.0-13.2
POSTOĞLU GÜLDEN1134...1460 30.0-15
ŞAHİN ZEKAYİ1192...1375 41.03.4
KAZIK RAMAZAN5378...1459 51.05
BOĞAZ MUSTAFA1800...1525 61.06.6
AYDEMİR SERMİN NAZ1248...1592 71.08.4
KAVALCI EMİN1567...1578 81.08
ŞAHİN ARDA1120...1451 91.04.8
Soyad AdERBAŞ MEHMET DENİZ UKD1507Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOVUKLUK ECEM SU1151...1261 11.04.75
GEBEŞ FERHAT YAMAÇ1123...1352 21.07.25
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1301 31.06
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 40.0-4.5
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1351 51.07.25
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 60.0-9.75
KORUCU AHMET EFE1270...1297 70.5-6.75
KEÇEBAŞ TOLGA2162...1362 80.0-17.25
ÖZTÜRK MUSTAFA1018...1390 91.08.5
Soyad AdGUSEYNOV ALIHAN UKD2399Toplam UKD Değişimi-14.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRBÜZ BAYRAM3059...1840 11.01.65
GÜVEN OĞUZ KAAN3667...1970 21.01.65
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2092 30.5-5.4
BABAYEV TALIB9999...2301 40.0-9.45
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1934 51.01.65
BAYRAMOV ZAUR9999...2207 60.5-3.75
KARA YANKI2170...2050 71.01.65
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2130 80.5-4.95
KAMER KAYRA1140...2120 91.02.4
Soyad AdÇEKİÇOĞLU BARIŞ UKD1407Toplam UKD Değişimi25.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARPALIK EMİRHAN1015...1155 11.04.75
YILMAZ BARIŞ ARDA1623...1247 21.07.25
KARATİKEN BERAY1252...1307 31.09
HUMBATOVA NAZLI9999...1293 40.5-4
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1438 51.013.5
ERGUN MEHMET2733...1328 60.5-2.75
TUGOLBAEV AKTAN7770...1440 71.013.75
TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN1253...1734 80.0-3.25
TAMER KAYRA1533...1396 90.0-13
Soyad AdIĞDIR GENCAY UKD1679Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEL SÜHA4953...1471 10.5-5.4
KARTAL EFE ONUR1370...1479 21.04.8
YILMAZ MUHAMMED6378...1565 31.06.8
TEMAMOĞULLARI NİHAL2790...1578 41.07.2
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1620 50.0-11.6
TOKSAN HAYATİ1058...1570 61.07
DÜZEN MEHMET UTKU2737...1609 71.08
ÖZTÜRK OĞUZHAN7084...1599 81.07.8
ÜNAL YUSUF EVCIM1343...1660 90.5-0.6
Soyad AdSAKARYA MUZAFFER ENES UKD1566Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURNAZ AYÇA1188...1289 10.5-8.25
VURAL AHMET CEMAL1036...1126 21.02.75
KAYA RUHİ1038...1399 31.07
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 40.50.75
ÜNSAÇARER YİĞİT1061...1439 51.08.25
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 60.5-3
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 70.0-6
ÇELİK HAKAN1046...1428 80.5-4.75
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1443 90.5-4.25
Soyad AdSEVGİ VOLKAN UKD2233Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1813 11.01.65
YERDEN HÜSEYİN EREN3005...1907 21.01.95
QUPARADZE GIGA9999...2528 30.55.25
ASADLI VUGAR9999...2457 41.011.7
SEVDIMALIYEV URFAN9999...2391 50.53.15
HASANZADE TOGHRUL9999...2342 61.09.75
BENIDZE DAVIT9999...2476 70.0-3
STETS DMITRY9999...2408 80.0-4.05
RAHIMLI ILKIN9999...1988 91.03
Soyad AdYÜKSEL OKTAY YİĞİT UKD1438Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGEN OĞUZ1054...1164 11.04.25
KÜÇÜK MİRA2977...1272 21.07
KARTAL EGE MERT1537...1299 31.07.75
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1329 41.08.75
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1407 50.0-13.5
BAKIRCI HAZAR2873...1091 61.02.75
TAMER KAYRA1533...1396 71.011
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 80.0-5.75
TUGOLBAEV AKTAN7770...1440 90.0-12.5
Soyad AdTUGOLBAEV DASTAN UKD1311Toplam UKD Değişimi26.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİP SABRİ3182...1130 11.06.5
ÖKTEM EGE TUNA1355...1200 21.08.75
JALILZADA ALI9915...1149 31.07.25
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1465 40.0-7.25
ASLAN BORAN4395...1339 51.013.5
GÜRSOY ÇAĞAN4716...1190 61.08.5
ÖLMEZ HASAN MELİH1803...1335 70.0-11.75
ŞENKAL DEFNE7346...1237 81.010
SEFİK SİNAN4687...1420 90.0-8.75
Soyad AdGÜNEBAKAN YUNUS EMRE UKD1281Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1106 11.08.1
ÇELİK EGE YİĞİT5236...1186 21.011.1
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 30.0-6.6
USLU ALİ YİĞİT2826...1199 40.0-18.3
ANGIN POYRAZ1351...1137 51.09.3
AVCI ERDEM4966...1169 60.5-4.5
KAYA EFE MEHMET3446...1154 70.5-5.1
KARACA DORUK5770...1174 81.010.5
İNCİ EŞREF4553...1083 91.07.2
Soyad AdODABAŞI NAİL UKD1567Toplam UKD Değişimi45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAL BERFİN1216...1251 11.03.25
KARATİKEN SERAY4846...1682 20.0-8.5
KESER İRFAN1451...1413 30.0-17.75
ARSLAN HASAN BAHADIR3217...1345 41.05.5
ŞENER KEREM1089...1450 51.08.5
ÖZTÜRK NİL1012...1425 61.07.75
POLAT ALİ GÖRKEM3952...1640 71.015
BOZDOĞAN SARPER EKIN1096...1653 81.015.5
BİROL EMİR EFE1122...1665 91.015.75
Soyad AdKORUCU AHMET EFE UKD1297Toplam UKD Değişimi61.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 10.0-3.3
ECE CEM1793...1115 21.07.8
UĞUR CEMRE3416...1158 31.09.3
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 41.019.2
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 50.0-7.8
KAYA RUHİ1038...1399 61.019.2
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 70.58.1
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 80.56.3
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 90.52.7
Soyad AdCHARKHALASHVILI INGA UKD2317Toplam UKD Değişimi3.45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ EFE METEHAN1031...1828 11.01.65
YAPICI KADİR GÖKBERK1705...1928 21.01.65
ALTUN ARDA1082...1905 31.01.65
SHANAVA KONSTANTINE9999...2504 40.0-3.9
MAMMADOV MUSTAFA9999...1982 51.01.8
BERADZE IRAKLI9999...2467 61.010.5
YILMAZYERLI MERT1784...2479 70.0-4.35
GADIMBAYLI ABDULLA9999...2412 80.0-5.55
Soyad AdHASIRCI ÖZGÜR DENİZ UKD1506Toplam UKD Değişimi-28.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARI HASANCAN1297...1185 10.0-21.75
GÜNEY EMİR1074...1059 21.02.75
POLAT ÇAĞLA DENİZ1190...1173 31.03
BOZOĞLU GAZEL1250...1262 41.05
YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK1285...1352 51.07.25
TAMER KAYRA1533...1396 60.0-16.25
HUMBATOVA NAZLI9999...1293 70.0-19.25
YILMAZ BARIŞ ARDA1623...1247 81.04.5
GÜNEŞ DEFNE5736...1320 91.06.5
Soyad AdEKİCİ CANER UKD1685Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL EFE ONUR1370...1479 10.5-5.2
ZAWAL YAMEN9999...1185 21.02
VARLIOĞLU MUHAMMED MAHİR5138...1573 31.07
BANCI DOĞANCAN1015...1609 40.0-12
AYGÜN HELİN BEREN1138...1529 51.05.8
KIYAK ALİ2004...1596 61.07.6
YENİCE YUSUF ERKAN1197...1633 71.08.6
HOKKA FATİH1725...1663 81.09.4
ZEYNALOV TURAL9999...1671 90.5-0.4
Soyad AdKAVİLCİOĞLU EFE EREN UKD1301Toplam UKD Değişimi54.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYMAZ ARDA1129...1023 11.02.5
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 21.017.75
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 30.0-6
ÇELİK HAKAN1046...1428 40.54.25
DEMİRYÜREK GÜL YAREN1021...1401 51.016
ÖZKALE BURAK1021...1504 60.56.5
GÜLBAŞ İSA1138...1514 70.0-5.75
KAYA RUHİ1038...1399 80.53.25
HOROZOĞLU AZRA1010...1401 91.016
Soyad AdRAHMANOV SHAHRIYAR UKD2327Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUL MAHİR METE4821...1829 11.01.65
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1934 21.01.65
ACAR UTKU CENGİZ2293...1980 31.01.65
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2500 40.0-4.05
BÜKER MUHİTTİN1495...2032 51.02.25
QUPARADZE GIGA9999...2528 60.0-3.6
AKIN KADİR6295...2004 71.01.95
ASADLI VUGAR9999...2457 80.52.7
HASANZADE TOGHRUL9999...2342 90.50.3
Soyad AdKAVAL ZEYNEP RÜYA UKD1395Toplam UKD Değişimi-8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN ZEREN1271...1149 11.04.75
ENGEL ECRİN TUANA2222...1237 21.07.25
HEPSAĞ DANİYEL1096...1254 30.0-17.25
ŞENOCAK UMUT1260...1155 41.05
MAMMADOV FAMIL9999...1212 51.06.5
TUGOLBAEV AKTAN7770...1440 60.0-11
TEKTAŞ ONUR EFE1244...1232 70.0-18
YURTSEVEN EREN1067...1177 81.05.5
BEREKETOĞLU RENGİN2251...1292 91.09
Soyad AdARAL DEMİR UKD1272Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENER ERDEM3827...1103 11.08.4
ARKAN EGE4513...1174 20.0-18.9
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1158 30.0-19.8
ACAR ZEYNEP3131...1087 41.07.8
DURMUŞ ÇINAR1340...1147 51.09.9
DERİCİ BİLGE1738...1193 61.011.7
GÜRSOY ÇAĞAN4716...1190 71.011.7
GÜZEL EREN1159...1437 80.0-8.4
AVCI ERDEM4966...1169 91.010.8
Soyad AdKÜÇÜK AYBİKE UKD1299Toplam UKD Değişimi42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI ARDA MERT5268...1073 11.06.3
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1485 20.57.2
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 30.0-3.3
KARAHAN ZEYNEP1399...1222 40.5-3.3
EYYAM CEM1090...1167 51.09.6
ŞENOCAK UMUT1260...1155 61.09.3
BAKIRCI HAZAR2873...1091 71.06.9
TUGOLBAEV AKTAN7770...1440 80.0-9.3
DURMAZ EFLİN3227...1405 91.019.2
Soyad AdŞENER ERDEM UKD1103Toplam UKD Değişimi78.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARAL DEMİR1068...1272 10.0-8.4
YEREBAKAN AHMET YAVUZ2476...897 21.03
AKTAŞ SERHAN BATIN3158...1208 31.019.2
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1221 40.0-10.2
ÇELİK FATMA NİSA3097...1204 51.019.2
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1211 61.019.5
ASLAN BORAN4395...1339 70.0-6
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1268 81.021.6
KAPTAN AHMET EREN2890...1248 91.020.7
Soyad AdGÜNGÖR CİHAN AKİF UKD1664Toplam UKD Değişimi14.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ARDA1120...1451 11.04.6
BOĞAZ MUHAMMET1800...1547 21.06.8
SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA1506...1569 31.07.4
GANBARLI SAHIL9999...1591 40.5-2
ÖZEN SADETTİN ALPEREN5359...1508 51.05.8
ALAK AĞDAR5002...1615 61.08.6
ZAWAL MOUNES9999...1185 71.02
HASANOV ORKHAN9999...1688 80.0-9.4
KARABAŞ BARIŞ1517...1696 90.0-9.2
Soyad AdIŞIKVER GİRAY UKD1453Toplam UKD Değişimi-12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN HASAN KEREM1057...1213 10.5-7.5
GÜNAY GÖKSU1437...1322 21.08
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 31.09.25
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 40.50.75
YİĞİT CANSU2168...1334 50.5-4
RZAYEV PARVIZ9999...1023 61.02.5
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 70.0-9.25
OĞUR NİDAL HEVİ1192...1286 80.5-5.5
BABAYEVA NASRIN9999...1252 90.5-6.5
Soyad AdBAYRAMOV ELVIN UKD2254Toplam UKD Değişimi7.35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK KADRİ3658...1813 11.01.65
ÖZBEK BÜŞRA4214...1915 21.01.8
SHANAVA KONSTANTINE9999...2504 30.0-2.85
ALTUN ARDA1082...1905 41.01.65
MAKARACI TUNAHAN2185...1950 51.02.1
CHIGHLADZE IVERI9999...2334 60.0-5.85
ÖZSAKALLIOĞLU AKIN2357...1885 71.01.65
BERADZE IRAKLI9999...2467 81.011.55
GADIMBAYLI ABDULLA9999...2412 90.0-4.35
Soyad AdBAYRAMOV AZAR UKD1693Toplam UKD Değişimi18.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEBİŞ AHMET3832...1485 11.04.6
BOZ ÖMER EGE1238...1576 21.06.8
SUBAŞI FİDEL2671...1611 31.07.8
MAMMADOV ANAR9999...1626 40.0-11.8
KARAKURT OSMAN1066...1610 51.07.8
TAŞTAN TUNA YASİN1898...1647 61.08.8
YİĞİTER FATİH4714...1664 70.5-0.8
ÜNAL YUSUF EVCIM1343...1660 80.0-11
YILMAZ HASAN4720...1567 91.06.6
Soyad AdÜNSAÇARER YİĞİT UKD1439Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTOP METEHAN1127...1138 11.03.75
ZENGİN MUSTAFA BURAK1174...1308 21.08
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 30.0-8.75
BABAYEVA NASRIN9999...1252 41.06.5
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 50.0-8.25
ÖZKAN BİROL KADİR1003...1295 61.07.75
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 70.5-2.75
RZAYEV PARVIZ9999...1023 81.02.5
GÜLBAŞ İSA1138...1514 90.0-10
Soyad AdASADLI VUGAR UKD2457Toplam UKD Değişimi-16.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK EŞREF3657...1853 11.01.1
TURAN ASIM4473...2005 20.5-3.9
DEĞİRMENCİ YAĞIZ5368...2000 31.01.1
SEVGİ VOLKAN3657...2233 40.0-7.8
ÖZSAKALLIOĞLU OKAN2358...2030 50.5-3.9
KIZILKUŞ AKIN1026...1945 61.01.1
GÜLBEYAZ EMİR4550...2072 71.01.1
RAHMANOV SHAHRIYAR9999...2327 80.5-1.8
TAŞDÖĞEN DİNÇER2845...2135 90.5-3.7
Soyad AdKORKMAZ GÖKTUĞ ALI UKD1480Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN NİSANUR1298...1177 11.03.5
KARTAL EGE MERT1537...1299 20.0-18.5
EYİTMİŞ ASYA LEMAN1748...1199 30.0-21
KAYA BURAK ALPARSLAN1151...1135 41.02.75
KARADAŞ HENA4984...1209 51.04.25
BOZOĞLU GAZEL1250...1262 61.05.5
BEREKETOĞLU RENGİN2251...1292 70.0-18.5
HEPSAĞ DANİYEL1096...1254 81.05.25
KARATİKEN BERAY1252...1307 91.06.75
Soyad AdYILMAZ ZÜLFİKAR BARAN UKD1292Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HASIRCI ALİ EREN3098...1107 11.07.8
SEYHAN PELİN1939...1187 20.5-4.2
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1216 31.012
AKBAYIR EYMEN4435...1379 40.0-11.4
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1158 50.0-20.4
ARKAN EGE4513...1174 61.010.2
KARACA DORUK5770...1174 70.5-4.8
JALILZADA ALI9915...1149 81.09.3
GÜRSOY ÇAĞAN4716...1190 91.010.8
Soyad AdBAGATUROV GIORGI UKD2408Toplam UKD Değişimi-4.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HİŞİL DEVİN3238...1848 11.01.1
MAMMADOV MUSTAFA9999...1982 21.01.1
KAMER KAYRA1140...2120 30.0-8.4
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1948 41.01.1
GÜNCAN BERKE3810...2081 51.01.3
TAMAZ MGELADZE9999...2328 61.03.9
QUPARADZE GIGA9999...2528 70.51.6
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2500 80.0-3.7
BAYRAMOV ZAUR9999...2207 90.5-2.6
Soyad AdTEKTAŞ ONUR EFE UKD1232Toplam UKD Değişimi73.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCAN BARIŞ TOPRAK1340...943 11.03
PİRİM POYRAZ1450...1387 21.021.3
YILDIZ SERHAT1981...1354 31.020.1
TAMER KAYRA1533...1396 40.0-8.4
TUGOLBAEV AKTAN7770...1440 50.0-6.9
DURMAZ EFLİN3227...1405 61.021.9
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1395 71.021.6
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 80.0-6.6
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1435 90.57.8
Soyad AdDURGUT OSMAN UKD1336Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNAL ECRİN3906...1138 10.0-19
ACAR ZEYNEP3131...1087 21.04.75
SEYHAN PELİN1939...1187 31.07.5
DERİCİ BİLGE1738...1193 41.07.75
ŞENKAL DEFNE7346...1237 50.0-16
JALILZADA ALI9915...1149 61.06.5
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1248 71.09.5
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1106 81.05.25
AKBAYIR EYMEN4435...1379 90.0-11
Soyad AdDÜZEN MEHMET UTKU UKD1609Toplam UKD Değişimi29.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İZOL YUSUF3595...1355 11.03.8
ŞEN TEZCAN3825...1421 21.05.2
HASANOV ORKHAN9999...1688 30.0-7.8
ŞENER KEREM1089...1450 41.05.8
ŞENOCAK METİN6357...1681 51.012
BOZDOĞAN SARPER EKIN1096...1653 60.51.2
IĞDIR GENCAY2201...1679 70.0-8
SUNA VELİ DENİZ1189...1436 81.05.4
TOYDEMİR BEYZA NUR1001...1666 91.011.6
Soyad AdBABAYEVA NASRIN UKD1252Toplam UKD Değişimi63.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKALE BURAK1021...1504 10.0-5.7
EYİTMİŞ AHMET EMİR1169...1014 21.06
GEBEŞ FERHAT YAMAÇ1123...1352 31.019.2
ÜNSAÇARER YİĞİT1061...1439 40.0-7.8
TÜRKMEN ABDULKADİR1287...1295 51.016.8
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 60.0-10.5
UZ KADİR1027...1369 71.019.8
GÜNAY GÖKSU1437...1322 81.018
IŞIKVER GİRAY1061...1453 90.57.8
Soyad AdÖZKAN YUSUF TAHA UKD1221Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ASYA3246...1045 11.08.1
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1465 20.0-6
KİP SABRİ3182...1130 31.011.4
ŞENER ERDEM3827...1103 41.010.2
AKKAYA YİĞİT1842...1389 50.0-8.4
GÜN RÜMEYSA1928...1061 61.08.7
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1338 70.0-10.2
HOTMAN ÇAĞAN ARHAN1269...1135 81.011.4
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1106 91.010.2
Soyad AdMOUJ NEMATULLAH UKD1560Toplam UKD Değişimi64.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARANLIOĞLU ALİM3255...1191 11.02.75
GÜLTEKİN CELAL1142...1674 21.016.5
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1664 30.53.5
ALAÇ MEHMET1178...1622 40.52.25
DALAR YUSUF2917...1628 51.014.75
AŞIKOĞLU ENGİN CAN1057...1650 60.53
BOZDOĞAN SARPER EKIN1096...1653 70.53.25
AYDIN TUNCAY1097...1629 81.015
TIKVESLI CEYLIN1044...1653 90.53.25
Soyad AdYALÇIN SUDENAZ UKD1359Toplam UKD Değişimi20.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYİTMİŞ AHMET EMİR1169...1014 11.02.75
ÖZKALE BURAK1021...1504 20.54.75
IŞIKVER GİRAY1061...1453 30.0-9.25
UĞUR YAĞMUR1169...1206 41.07.5
KUTDEMİR MEHMET1036...1421 50.52.25
BABAYEVA NASRIN9999...1252 61.08.75
ÜNSAÇARER YİĞİT1061...1439 70.52.75
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1443 80.53
KORUCU AHMET EFE1270...1297 90.5-2.25
Soyad AdBAYRAMOV ZAUR UKD2207Toplam UKD Değişimi1.65
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN ŞUARA2623...1806 11.01.65
ALTUN ARDA1082...1905 20.0-12.75
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1864 31.01.8
ÖZBEK BÜŞRA4214...1915 41.02.25
ANSAT ALDIYAR9999...1855 51.01.65
GUSEYNOV ALIHAN9999...2399 60.53.75
BASHIRLI NAIL9999...2345 70.0-4.65
BÜKER MUHİTTİN1495...2032 81.04.05
BAGATUROV GIORGI9999...2408 90.53.9
Soyad AdYILMAZ MEHMET BERAT UKD1485Toplam UKD Değişimi-11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALAYBEYOĞLU AYBERK1253...1181 11.03.5
KÜÇÜK AYBİKE1098...1299 20.5-6
KİRAZ ELİF1101...1303 31.06.5
YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK1285...1352 40.5-4.5
ADAL İLKE3027...1234 51.04.75
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1417 61.010.25
TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN1253...1734 70.0-4.75
ERGUN MEHMET2733...1328 80.5-5.25
ARSLAN EGE3299...1394 90.0-15.5
Soyad AdTAŞDÖĞEN DİNÇER UKD2135Toplam UKD Değişimi19.05
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜCE NAME4648...1805 11.01.8
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1894 21.03
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2500 30.0-1.65
MAMMADOVA AYSEL9999...1928 41.03.45
KAYAN VELİ4922...1883 51.02.85
SEVDIMALIYEV URFAN9999...2391 60.0-2.85
YERDEN HÜSEYİN EREN3005...1907 71.03.15
TAMAZ MGELADZE9999...2328 80.53.75
ASADLI VUGAR9999...2457 90.55.55
Soyad AdERGUN MEHMET UKD1328Toplam UKD Değişimi39.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKIRCI HAZAR2873...1091 11.05
EYİTMİŞ ASYA LEMAN1748...1199 20.5-4.25
KARAHAN ZEYNEP1399...1222 31.09
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 41.016.75
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 51.021.75
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1407 60.52.75
ASLAN ALİ EFE1070...1452 70.0-8.25
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1485 80.55.25
YILDIZ ELİF ZEREN1256...1444 90.0-8.5
Soyad AdKAYA EFE MEHMET UKD1154Toplam UKD Değişimi76.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAYA YİĞİT1842...1389 10.0-6.3
KARAKAYA ALİ BERKA1830...1038 21.010.2
YAŞIN ÖMER BARTU5750...1303 30.56
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1216 41.017.7
ASLAN EZGİ SELEN2741...1272 50.0-10.2
ÖKTEM EGE TUNA1355...1200 61.016.8
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1281 70.55.1
ARSLAN EFE5629...1257 81.019.2
ŞENKAL DEFNE7346...1237 91.018.3
Soyad AdÖZTÜRK OĞUZHAN UKD1599Toplam UKD Değişimi50.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURUÇAY UYGAR4418...1339 11.04.5
ANSAT ABILMANSUR9999...1346 21.04.75
POLAT AHMET EREN1055...1699 31.016
BİROL EMİR EFE1122...1665 41.014.75
HOKKA FATİH1725...1663 50.52.25
ÇOBAN EREN ÇINAR1132...1620 60.0-11.75
ÇELİK CEM AKIN6021...1669 71.015
IĞDIR GENCAY2201...1679 80.0-9.75
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1664 91.014.75
Soyad AdAYDIN MEHMET ASAF UKD1403Toplam UKD Değişimi-0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL AHMET CEMAL1036...1126 10.0-20.75
AY UMUT1063...1131 21.04.25
TÜRKMEN ABDULKADİR1287...1295 31.08.75
KORUCU AHMET EFE1270...1297 40.0-16
DERİN ROZELİN1932...1271 51.08
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1351 61.010.75
ÖZKALE BURAK1021...1504 70.53.5
GÜLBAŞ İSA1138...1514 80.0-8.75
DEMİR ECEM NAZ1106...1328 91.010
Soyad AdÇELİK EGE YİĞİT UKD1186Toplam UKD Değişimi42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ EREN1227...897 11.03
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1281 20.0-11.1
TİLKİ UYGAR ÜMİT2974...1007 31.08.1
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1307 40.0-10.2
DURAN ZEYNEP EMİNE4352...1070 51.010.2
GÜNEŞ EDİZ5665...1311 60.0-9.9
GÜN RÜMEYSA1928...1061 71.09.9
YAŞIN ÖMER BARTU5750...1303 81.019.8
AKKAYA YİĞİT1842...1389 91.022.8
Soyad AdHAFIZOĞLU BENGİ UKD1684Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDEŞ RAHİM4780...1474 10.5-5.4
AYKÖSE CAN1076...1490 20.5-5
ÇEBİŞ AHMET3832...1485 31.04.8
İNCİLER YUSUF EFE1050...1557 41.06.6
SUBAŞI FİDEL2671...1611 50.5-2
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1596 61.07.6
ALAK AĞDAR5002...1615 70.5-2
AKALIN BİLGEHAN1804...1615 81.08
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1644 90.5-1.2
Soyad AdKURAYAN RUSLAN UKD2410Toplam UKD Değişimi-15.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABUK ERDEM2951...1850 11.01.1
ACAR UTKU CENGİZ2293...1980 20.0-8.9
SELVİ KAAN1083...1877 31.01.1
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1934 40.5-3.9
SEVERCAN SEDAT SABRİ1168...1986 51.01.1
ISGANDAROV SHAHRIYAR9999...2071 61.01.2
NURİ MURAT9999...2307 70.5-1.4
BABAYEV TALIB9999...2301 80.0-6.5
MAMMADOV MUSTAFA9999...1982 91.01.1
Soyad AdHEPSAĞ DANİYEL UKD1254Toplam UKD Değişimi68.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SILA1156...1000 11.05.7
DURMAZ EFLİN3227...1405 21.021
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1395 31.020.7
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 40.0-3.3
YILDIZ ELİF ZEREN1256...1444 50.57.5
YILDIZ SERHAT1981...1354 60.0-10.8
ÖZBİROL ÖZGÜR5232...1307 71.017.1
KORKMAZ GÖKTUĞ ALI1202...1480 80.0-6.3
TÜRKMEN ATTİLA ÇAĞATAY5346...1289 91.016.5
Soyad AdTÜTÜNCÜ ALİ UKD1686Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BABAGIL EMRE1088...1479 11.04.6
SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA1506...1569 20.0-13.2
GÖKTAŞ İBRAHİM CAN3112...1496 31.05
İNCEKARA ABUZER3159...1558 40.5-3.4
ŞİMŞEK HAMİ1343...1540 51.06
AYDIN OĞUZ KAĞAN1416...1604 61.07.8
AKALIN BİLGEHAN1804...1615 70.5-2
BÖLÜKBAŞ EMRE1187...1618 81.08.2
UĞUR CEM1265...1631 90.5-1.6
Soyad AdHASANZADE TOGHRUL UKD2342Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURDAŞ HALİL İBRAHİM2994...1836 11.01.65
ÖZDEMİR SERHAN BERAT3745...1946 21.01.65
GÜLBEYAZ EMİR4550...2072 30.5-4.95
JAVADOV RAMIL9999...2084 41.02.7
BERADZE IRAKLI9999...2467 50.52.55
SEVGİ VOLKAN3657...2233 60.0-9.75
MAMMADOV MUSTAFA9999...1982 70.5-5.85
DEMİRBAĞ ALİHAN1154...2039 81.02.1
RAHMANOV SHAHRIYAR9999...2327 90.5-0.3
Soyad AdKURNAZ AZRA UKD1372Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAPAR YUSUF3644...1123 11.04.75
TOSUN EMİRHAN5162...1200 21.06.75
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 30.52.75
EYİTMİŞ ASYA LEMAN1748...1199 41.06.75
HUMBATOVA NAZLI9999...1293 50.0-15.25
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 60.0-4
KARAHAN ZEYNEP1399...1222 71.07.5
YILDIZ ELİF ZEREN1256...1444 80.0-10
ADAL İLKE3027...1234 91.07.75
Soyad AdYILMAZ YİĞİT EMRE UKD1443Toplam UKD Değişimi-0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UĞUR CEMRE3416...1158 11.04
YİĞİT CANSU2168...1334 20.5-3.75
RZAYEV PARVIZ9999...1023 30.50
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1351 40.0-15.75
OĞUR NİDAL HEVİ1192...1286 50.5-5.25
DEMİRYÜREK GÜL YAREN1021...1401 61.011
ZENGİN MUSTAFA BURAK1174...1308 71.08
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 80.5-3
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 90.54.25
Soyad AdKARATAŞ MEHMET SALİH UKD1307Toplam UKD Değişimi8.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNDÜ ILGAZ1193...1120 11.06.5
USLU ALİ YİĞİT2826...1199 21.08.75
GÜRSOY ÇAĞAN4716...1190 30.0-16.5
ÇELİK EGE YİĞİT5236...1186 41.08.5
JALILZADA ALI9915...1149 51.07.25
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 60.56.25
KARACAN ARDA TUNA5113...1465 70.0-7.25
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1263 80.0-14
SUNA YİĞİT EMRE6062...1202 91.09
Soyad AdKAYA RUHİ UKD1399Toplam UKD Değişimi3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATİK ZEYNEP ZÜLAL1052...1091 11.03.5
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 20.59.75
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 30.0-7
AVCI BİLGE1147...1130 41.04.25
TUFAN ARDA2058...1249 50.5-5
KORUCU AHMET EFE1270...1297 60.0-16
DERİN ROZELİN1932...1271 71.08.25
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1301 80.5-3.25
TÜRKMEN ABDULKADİR1287...1295 91.09
Soyad AdASLAN EZGİ SELEN UKD1272Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENTÜRK AHMET ZAFER1445...1102 11.08.4
KOCA ILGAZ1802...1143 21.09.9
SEFİK SİNAN4687...1420 30.0-9
AVCI ERDEM4966...1169 40.5-4.2
KAYA EFE MEHMET3446...1154 51.010.2
ASLAN BORAN4395...1339 61.017.7
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 70.0-6.3
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1341 81.018
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1263 90.0-15.3
Soyad AdSAKALLIOĞLU MEHMET BURAK UKD1615Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN KAMİL3826...1382 11.04.2
ZORBAZ SELİM YİĞİT1191...1441 21.05.4
GÖBÜTOĞLU İDRİS1258...1185 31.02
ZEYNALOV TURAL9999...1671 40.0-8.4
KARABAŞ BARIŞ1517...1696 50.0-7.8
ÇOLAK SELÇUK EMRE1052...1541 61.08
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1688 71.012
YILMAZ ŞEYMA5356...1682 80.51.8
ÖZGEN TOLGA2974...1698 91.012.2
Soyad AdACAR UTKU CENGİZ UKD1980Toplam UKD Değişimi53.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMEN ATABERK4690...1743 11.04
KURAYAN RUSLAN9999...2410 21.017.8
RAHMANOV SHAHRIYAR9999...2327 30.0-2.2
ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE1036...1824 41.05.8
NURİ MURAT9999...2307 50.57.4
BASHIRLI NAIL9999...2345 60.0-2.2
DÖNMEZ YUSUF1908...2081 70.52.8
ÖZCAN KADİR KUTAY1149...1874 81.07.2
JAVADOV RAMIL9999...2084 91.012.8
Soyad AdKAYA NEHAR BARIŞ UKD1456Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURTSEVEN EREN1067...1177 10.0-21
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1287 21.07
TOSUN UĞURCAN2968...1189 31.04.5
BULMUŞ İREM DURU1691...1270 40.5-6
KOTAN EREN1234...1222 51.05.25
ÖZBİROL ÖZGÜR5232...1307 61.07.5
YILDIZ ELİF ZEREN1256...1444 71.012
ASLAN ALİ EFE1070...1452 80.0-12.75
YILDIZ SERHAT1981...1354 90.0-16
Soyad AdALİYEV TAMER UKD1621Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1397 11.04.4
YAĞLI SERHAT ORKUN2935...1499 21.06.6
KILIÇARSLAN ERDEM1927...1495 31.06.6
HASANOV ORKHAN9999...1688 40.0-8.2
BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT2732...1393 51.04.2
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1664 60.0-8.8
ÖZ ENGİN3433...1505 71.06.8
ÖZGEN TOLGA2974...1698 80.52.2
Soyad AdNURİ MURAT UKD2307Toplam UKD Değişimi-11.85
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAMLI İBRAHİM3776...1827 11.01.65
MAMMADOVA AYSEL9999...1928 21.01.65
KAYAN VELİ4922...1883 30.0-13.35
KIZILKUŞ AKIN1026...1945 41.01.65
ACAR UTKU CENGİZ2293...1980 50.5-5.55
YAVUZ EFE METEHAN1031...1828 61.01.65
KURAYAN RUSLAN9999...2410 70.52.1
SEVDIMALIYEV URFAN9999...2391 80.0-5.7
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2130 91.04.05
Soyad AdUĞURLU MEHMET ERDEM UKD1417Toplam UKD Değişimi-15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAŞ ELİF BİLGE1725...1162 11.04.75
BOZOĞLU GAZEL1250...1262 21.07.25
HUMBATOVA NAZLI9999...1293 30.0-16.75
ARK GAMZE1230...1193 41.05.5
YURTSEVEN EREN1067...1177 51.05
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1485 60.0-10.25
TÜRKMEN ATTİLA ÇAĞATAY5346...1289 70.5-4.25
KARTAL EGE MERT1537...1299 81.08.5
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1329 90.0-15.5
Soyad AdUYMAZ SÜLEYMAN UKD1456Toplam UKD Değişimi-24.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN HİDAYET BARANCAN1009...1220 11.05
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1301 20.0-17.75
UĞUR YAĞMUR1169...1206 31.04.75
KEÇEBAŞ TOLGA2162...1362 40.5-3.25
AYDEMİR YUSUF1125...1339 50.0-16.5
SOVUKLUK ECEM SU1151...1261 61.06.25
TUFAN ARDA2058...1249 71.05.75
KORUCU AHMET EFE1270...1297 80.5-5.25
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1351 90.5-3.5
Soyad AdÜNÜVAR KAAN UKD1304Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN LARANUR5345...1113 11.06.25
DERİCİ BİLGE1738...1193 21.08.75
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1465 30.0-7.25
KARACA DORUK5770...1174 40.5-4.5
ARKAN EGE4513...1174 51.08
KONYAR ENVER4426...1131 60.0-18.25
KIRAY ONAT4927...1206 71.09.25
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1200 81.09
USLU ALİ YİĞİT2826...1199 90.0-16
Soyad AdÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER UKD1351Toplam UKD Değişimi17.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MEHMET ERDEM1046...1023 11.02.5
ERDEN BERİL1020...1472 20.0-8.5
KARTOP METEHAN1127...1138 31.05.75
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1443 41.015.75
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 50.0-7.25
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 60.0-10.75
UĞUR CEMRE3416...1158 71.06.25
ÖZKAN BİROL KADİR1003...1295 81.010.5
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 90.53.5
Soyad AdKONYAR ENVER UKD1131Toplam UKD Değişimi85.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ EDİZ5665...1311 10.57.2
TİLKİ UYGAR ÜMİT2974...1007 21.09.9
GÜZEL EREN1159...1437 30.0-4.2
AKBULUT DEMİR1324...1210 41.018.3
YAŞIN ÖMER BARTU5750...1303 51.021.9
ÜNÜVAR KAAN2340...1304 61.021.9
BAKIMLI HÜSEYİN1767...1385 71.024.3
BİROL ALKIM EGE5221...1247 80.0-10.2
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 90.0-3.3
Soyad AdALAÇ MEHMET UKD1622Toplam UKD Değişimi12.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCAN BARİKAN5479...1401 11.04.4
İNCE ILGIN LEYCAN4962...1504 20.5-3.2
ÖZEL SÜHA4953...1471 31.06
MOUJ NEMATULLAH9912...1560 40.5-1.8
BOĞAZ MUSTAFA1800...1525 51.07.4
PEKDEMİR VEYSEL2622...1655 60.0-9
İZOL YUSUF3595...1355 70.5-6.4
DEMİR ÖNDER6979...1448 81.05.4
YİĞİT FATİH4679...1607 91.09.6
Soyad AdBERADZE IRAKLI UKD2467Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZ FATİH EMRE3763...1854 11.01.1
TAŞAN MEHMET AŞKIN1159...2047 21.01.1
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2130 30.5-3.8
KAYAN VELİ4922...1883 41.01.1
HASANZADE TOGHRUL9999...2342 50.5-1.7
CHARKHALASHVILI INGA9999...2317 60.0-7
JAVADOV RAMIL9999...2084 71.01.1
BAYRAMOV ELVIN9999...2254 80.0-7.7
AKIN KADİR6295...2004 91.01.1
Soyad AdERBAŞ ELİFSU UKD1379Toplam UKD Değişimi-3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYGÜN METİN EFE3512...1135 11.05
KOTAN EREN1234...1222 21.07.25
TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN1253...1734 30.0-2.75
ADAL İLKE3027...1234 40.0-17.25
TOSUN UĞURCAN2968...1189 51.06.25
KARAHAN ZEYNEP1399...1222 60.5-5.25
BULMUŞ İREM DURU1691...1270 71.08.75
KİRAZ ELİF1101...1303 80.0-15
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1287 91.09.25
Soyad AdUĞUR CEM UKD1631Toplam UKD Değişimi17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVEN MERT5869...1414 11.04.4
BOĞAZ MUSTAFA1800...1525 20.5-2.8
ÖZTÜRK MERT1028...1509 30.5-3.4
YILMAZ HÜSEYİN5551...1528 41.07.2
KAN İSMAİL1385...1456 51.05.4
YILMAZ ŞEYMA5356...1682 60.0-8.6
KAYA ILGIN1124...1543 71.07.6
ŞAHİN ALİ HAYDAR1796...1499 81.06.4
TÜTÜNCÜ ALİ1205...1686 90.51.6
Soyad AdGÜLBEYAZ EMİR UKD2072Toplam UKD Değişimi10.65
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALİYEV ŞAMİL9910...1782 11.02.4
KARA GÜLCE NEHİR1034...1755 21.01.95
HASANZADE TOGHRUL9999...2342 30.54.95
SEVDIMALIYEV URFAN9999...2391 40.0-1.95
KOÇYİĞİT BUSE NAZ1718...1836 50.5-4.5
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1894 61.04.05
ASADLI VUGAR9999...2457 70.0-1.65
YAVUZ EFE METEHAN1031...1828 81.03
ONUR ÇİĞDEM1461...1790 91.02.4
Soyad AdÖZBİROL ÖZGÜR UKD1307Toplam UKD Değişimi11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURA ALPEREN1157...1080 11.05.25
TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN1253...1734 20.0-2.75
OCAK DORA NİL1107...1166 31.07.75
KOTAN EREN1234...1222 40.5-3
TOSUN EMİRHAN5162...1200 51.08.75
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 60.0-7.5
HEPSAĞ DANİYEL1096...1254 70.0-14.25
ÖZDİLLİ OĞUZHAN1043...1154 81.07.5
UYSAL EGE1204...1231 91.010
Soyad AdÖZTÜRK ECEM UKD1477Toplam UKD Değişimi-6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNÇEL EKİN1729...1241 11.05
AYDEMİR YUSUF1125...1339 21.07.75
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 30.53.75
IŞIKVER GİRAY1061...1453 40.5-0.75
KORUCU AHMET EFE1270...1297 51.06.5
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 60.53
YİĞİT CANSU2168...1334 70.5-4.75
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 80.0-10
GEBEŞ FERHAT YAMAÇ1123...1352 90.0-16.75
Soyad AdKARABULUT ETKA UKD1211Toplam UKD Değişimi39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNDÜ MELİHA ASEL1231...1033 11.08.1
SEFİK SİNAN4687...1420 20.0-6.9
ERBAŞ ALİ İMRAN1294...1113 31.011.1
İNCİ EŞREF4553...1083 41.09.9
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1263 51.017.1
ÖLMEZ HASAN MELİH1803...1335 60.0-9.9
AKKAYA YİĞİT1842...1389 70.0-8.1
DEMİR NAZLI3717...1149 81.012.3
AYDIN ALP1565...1349 90.55.7
Soyad AdOĞUR NİDAL HEVİ UKD1286Toplam UKD Değişimi39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 10.0-5.4
KAYA ÇINAR ALİ2208...1085 21.07.2
UZ KADİR1027...1369 30.0-11.7
AY UMUT1063...1131 41.08.7
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1443 50.56.3
DEMİR ECEM NAZ1106...1328 61.016.8
KUTDEMİR MEHMET1036...1421 71.020.4
IŞIKVER GİRAY1061...1453 80.56.6
ÇELİK HAKAN1046...1428 90.0-9.3
Soyad AdSOYDEMİR ECE BERRA UKD1256Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKUT LİNA4533...1070 11.07.8
ÖNAL ECRİN3906...1138 21.010.2
AKBAYIR EYMEN4435...1379 30.55.1
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1341 40.0-11.4
KARACAN ARDA TUNA5113...1465 50.0-6.9
İLDİZ YİĞİT EMRE4949...1028 61.06.3
DÖNDÜ ILGAZ1193...1120 71.09.6
AYDIN ALP1565...1349 80.0-11.1
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1200 91.012.6
Soyad AdŞİMŞEK HAMİ UKD1540Toplam UKD Değişimi37
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADIGÜZEL UFUK2633...1130 11.02.75
AKBAŞ SERTAN2323...1656 20.54
ÇELİK CEM AKIN6021...1669 30.0-8.25
DENEK MUHAMMET HAYRİ2413...1175 41.02.75
TÜTÜNCÜ ALİ1205...1686 50.0-7.5
İŞÇİ EMRE1013...1469 61.010
ÖZÇELİK AZİZCAN4385...1670 71.017
AŞIKOĞLU ENGİN CAN1057...1650 81.016.25
Soyad AdTERELADZE SOPIKO UKD2182Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZGUR ARDA1165...1801 11.01.65
SELVİ KAAN1083...1877 21.02.1
YILMAZYERLI MERT1784...2479 30.0-2.25
ANSAT ALDIYAR9999...1855 40.0-13.05
ÖZCAN KADİR KUTAY1149...1874 51.02.1
MAMMADOVA AYSEL9999...1928 61.02.85
MAKARACI TUNAHAN2185...1950 70.5-4.35
MAMMADOV MUSTAFA9999...1982 80.5-3.9
ALTUN ARDA1082...1905 91.02.55
Soyad AdKARTAL EGE MERT UKD1299Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DORUK ZEKİ MERT1203...1073 11.06.3
KORKMAZ GÖKTUĞ ALI1202...1480 21.022.2
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1438 30.0-9.3
TOSUN EMİRHAN5162...1200 40.5-4.2
DEMİROK SEZEN6643...1168 51.09.6
YILDIZ ELİF ZEREN1256...1444 60.0-9.3
ÇAPAR YUSUF3644...1123 71.08.1
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1417 80.0-10.2
Soyad AdHAYRAT MEHMET EMİR UKD1644Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT2732...1393 10.0-16.2
AYKÖSE ZEKİ NADİR1436...1365 21.03.2
ERTURAN AHMETHAN TAHSİN1046...1458 31.05.2
YAĞLI SERHAT ORKUN2935...1499 41.06.2
YILMAZ HASAN4720...1567 51.07.8
SHABANOV ABDULLA9999...1691 60.0-8.6
KAN İSMAİL1385...1456 71.05.2
KÖSE HASAN5588...1574 81.08
HAFIZOĞLU BENGİ1028...1684 90.51.2
Soyad AdISGANDAROV SHAHRIYAR UKD2071Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN OSMAN ORÇUN1939...1778 10.0-12.75
ONUR ÇİĞDEM1461...1790 21.02.4
BOZ FATİH EMRE3763...1854 31.03.3
YERDEN HÜSEYİN EREN3005...1907 41.04.2
STETS DMITRY9999...2408 50.55.7
KURAYAN RUSLAN9999...2410 60.0-1.8
BAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN3531...1934 70.5-2.7
ÖZÇOBAN KADİR3119...1814 81.02.7
KIZILKUŞ AKIN1026...1945 91.04.95
Soyad AdBEREKETOĞLU NADİYE UKD1435Toplam UKD Değişimi-21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ SERDAR MURAT1222...1164 11.04.25
DEMİROK SEREN6644...1259 21.06.75
YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK1285...1352 30.5-2.75
ASLAN ALİ EFE1070...1452 40.0-12
BULMUŞ İREM DURU1691...1270 50.0-18
TOSUN EMİRHAN5162...1200 61.05.25
UYSAL EGE1204...1231 71.06
KARATİKEN BERAY1252...1307 80.5-4.25
TEKTAŞ ONUR EFE1244...1232 90.5-6.5
Soyad AdKUTDEMİR MEHMET UKD1421Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI BİLGE1147...1130 11.03.75
RZAYEV PARVIZ9999...1023 20.50
ARNAS ENES BUĞRA1021...1768 30.0-2.75
AYDIN HİDAYET BARANCAN1009...1220 41.06
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 50.5-2.25
ZENGİN MUSTAFA BURAK1174...1308 60.5-3.75
OĞUR NİDAL HEVİ1192...1286 70.0-17
TUFAN ARDA2058...1249 80.5-5.75
İNCİ KERİM1118...1366 91.010.5
Soyad AdBÜYÜKTERZİ AYAZ UKD1320Toplam UKD Değişimi-21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOTMAN ÇAĞAN ARHAN1269...1135 10.0-18.5
KORKUT LİNA4533...1070 21.04.75
AYYILDIZ BATUHAN1842...1161 31.07.25
ARKAN EGE4513...1174 40.5-5
KIRAY ONAT4927...1206 51.08.5
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1158 60.0-17.75
KARAİBRAHİMOĞLU ÇAĞRI1758...1247 70.0-15
ÖKTEM EGE TUNA1355...1200 81.08.5
DÖNDÜ ILGAZ1193...1120 91.06
Soyad AdUZ KADİR UKD1369Toplam UKD Değişimi-3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHMARAN ARDA1006...1071 11.03.75
ALTUNDAL ARDA1042...1682 20.0-3.5
OĞUR NİDAL HEVİ1192...1286 31.09.75
RZAYEV PARVIZ9999...1023 40.0-2.5
ADAL UYGAR ÇAĞRI1080...1270 50.0-16
VURAL AHMET CEMAL1036...1126 61.05
BABAYEVA NASRIN9999...1252 70.0-16.5
UĞUR YAĞMUR1169...1206 81.07
DERİN ROZELİN1932...1271 91.09.25
Soyad AdAYDIN ALP UKD1349Toplam UKD Değişimi-28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
JALILZADA ALI9915...1149 10.0-19
GÜNEŞ EDİZ5665...1311 20.0-13.75
KARAKAYA ALİ BERKA1830...1038 31.03.5
AYDIN LARANUR5345...1113 41.05
İLDİZ YİĞİT EMRE4949...1028 51.03.25
USLU ALİ YİĞİT2826...1199 60.0-17.5
KOCA ILGAZ1802...1143 71.06
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1256 81.09.25
KARABULUT ETKA4236...1211 90.5-4.75
Soyad AdÇOBAN HASAN UKD1460Toplam UKD Değişimi69.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELİK AZİZCAN4385...1670 10.0-5.75
DENEK MUHAMMET HAYRİ2413...1175 20.5-8.5
HATUNOĞLU FATİH TALAT3596...1149 31.03.5
ERASLAN ECEM5319...1629 41.018
EROL HARUN ESER4502...1587 50.0-8.25
YALÇINKAYA EFE1435...1588 61.016.75
BACAK OĞUZHAN4513...1610 71.017.5
BAPOĞLU İBRAHİM1310...1614 81.017.75
YENİCE YUSUF ERKAN1197...1633 91.018.25
Soyad AdDÖNMEZ YUSUF UKD2081Toplam UKD Değişimi-16.05
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAGHIROVA KHATUN9999...1787 10.0-12.75
ŞEKERCİ BERKİN2093...1794 20.5-5.1
ALBAY KORAYCAN2166...1777 31.02.1
IŞIK KADRİ3658...1813 40.5-4.95
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1847 50.5-4.35
ANCAR FURKAN2814...1866 61.03.45
ACAR UTKU CENGİZ2293...1980 70.5-2.1
KAYAN VELİ4922...1883 81.03.6
YERDEN HÜSEYİN EREN3005...1907 91.04.05
Soyad AdBOZOĞLU GAZEL UKD1262Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSU ZEYNEP1424...1029 11.06.3
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1417 20.0-8.7
ÇAPAR YUSUF3644...1123 31.09.3
HASIRCI ÖZGÜR DENİZ1241...1506 40.0-6
ÇELİK ZÜMRA6235...1070 51.07.5
KORKMAZ GÖKTUĞ ALI1202...1480 60.0-6.6
YILDIZ SERDAR MURAT1222...1164 71.011.1
OCAK DORA NİL1107...1166 80.5-3.9
TOSUN EMİRHAN5162...1200 91.012.3
Soyad AdTIKVESLI CEYLIN UKD1653Toplam UKD Değişimi2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERT YUNUS EMRE1631...1434 10.0-15.6
ÖZDER METE1291...1371 21.03.2
DÜNDAR GÖKTUĞ1072...1462 30.0-15
TOKGÖZ AHMET BERK1574...1385 41.03.4
POSTOĞLU GÜLDEN1134...1460 51.05
CİVCER ÖMER FARUK1009...1530 61.06.6
KOÇ ULAŞ2411...1600 71.08.6
JALİLZADA OMER9911...1601 81.08.6
MOUJ NEMATULLAH9912...1560 90.5-2.6
Soyad AdIŞIK EŞREF UKD1853Toplam UKD Değişimi47
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASADLI VUGAR9999...2457 10.0-2.2
ÇOŞGUN EMİN2114...1757 20.0-12.6
ERKÖLE MELİH NACİ3493...1709 31.06.2
TÜRKMEN ATABERK4690...1743 40.5-3
KESKİN OSMAN ORÇUN1939...1778 51.08
YASİN HÜR1370...2069 61.015.6
GÜNCAN BERKE3810...2081 70.55.8
GÜVEN OĞUZ KAAN3667...1970 81.013.2
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2092 91.016
Soyad AdKİRAZ ELİF UKD1303Toplam UKD Değişimi22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK UMUT KEMAL1601...1078 11.05.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 20.59.75
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1485 30.0-6.5
YILDIZ SERDAR MURAT1222...1164 40.0-17.25
SARI ARDA MERT5268...1073 51.05.25
EYİTMİŞ ASYA LEMAN1748...1199 61.09
ARK GAMZE1230...1193 71.08.75
ERBAŞ ELİFSU1218...1379 81.015
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 90.0-7.5
Soyad AdÖZKAN BİROL KADİR UKD1295Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 10.0-4.5
BOZKURT ZEKERİYA TALHA1092...1094 21.07.2
HOROZOĞLU AZRA1010...1401 30.0-10.8
ŞAHMARAN ARDA1006...1071 41.06.6
VURAL AHMET CEMAL1036...1126 51.08.4
ÜNSAÇARER YİĞİT1061...1439 60.0-9.3
ADAL UYGAR ÇAĞRI1080...1270 71.014.1
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1351 80.0-12.6
ERDEN BERİL1020...1472 91.021.9
Soyad AdAKKAYA YİĞİT UKD1389Toplam UKD Değişimi-30.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA EFE MEHMET3446...1154 11.05.25
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1211 21.06.75
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1263 30.0-16.75
ÇELİK FATMA NİSA3097...1204 41.06.5
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1221 51.07
BİROL ALKIM EGE5221...1247 60.0-17.25
KARABULUT ETKA4236...1211 71.06.75
KARACAN ARDA TUNA5113...1465 80.0-10
ÇELİK EGE YİĞİT5236...1186 90.0-19
Soyad AdADAL UYGAR ÇAĞRI UKD1270Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLBAŞ İSA1138...1514 10.0-6
KAYA YİĞİT1105...1032 21.06
KEÇEBAŞ TOLGA2162...1362 30.0-11.1
UZ KADİR1027...1369 51.019.2
İNCİ KERİM1118...1366 60.0-11.1
ÖZKAN BİROL KADİR1003...1295 70.0-14.1
ECE CEM1793...1115 81.08.7
TUFAN ARDA2058...1249 91.014.1
Soyad AdDENİZ YAĞIZ EFE UKD1341Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMUŞ ÇINAR1340...1147 11.06.25
KIRAY ONAT4927...1206 21.08
BİROL ALKIM EGE5221...1247 30.5-3.25
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1256 41.09.5
GÜZEL EREN1159...1437 51.015.75
AKBAYIR EYMEN4435...1379 60.0-11.25
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1158 70.0-18.5
ASLAN EZGİ SELEN2741...1272 80.0-15
DERİCİ BİLGE1738...1193 90.5-5
Soyad AdSHABANOV ABDULLA UKD1691Toplam UKD Değişimi18.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURDAMLI TAHSİN4015...1488 11.04.8
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1573 20.5-3.2
AVCI ALPTEKİN4047...1560 31.06.4
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1596 41.07.4
ÜNAL YUSUF EVCIM1343...1660 50.5-0.8
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1644 61.08.6
AYDIN TUNCAY1097...1629 71.08.2
ZEYNALOV TURAL9999...1671 80.0-10.6
ZAWAL MOUNES9999...1185 90.0-2
Soyad AdQUPARADZE GIGA UKD2528Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1847 11.01.1
BAL ENES EMRE1201...2051 21.01.1
SEVGİ VOLKAN3657...2233 30.5-3.5
KELEŞ CENGİZ1369...2185 41.01.2
CHIGHLADZE IVERI9999...2334 50.5-2.5
RAHMANOV SHAHRIYAR9999...2327 61.02.4
BAGATUROV GIORGI9999...2408 70.5-1.6
BASHIRLI NAIL9999...2345 80.0-7.4
TAMAZ MGELADZE9999...2328 90.0-7.6
Soyad AdKARADAŞ HENA UKD1209Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TİLKİ ASYA3581...943 11.03
YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK1285...1352 20.0-9.3
TURA ALPEREN1157...1080 31.09.9
YILDIZ ELİF ZEREN1256...1444 40.0-6.3
KORKMAZ GÖKTUĞ ALI1202...1480 50.0-5.1
AYGÜN METİN EFE3512...1135 61.012
ÇELİK ZÜMRA6235...1070 70.5-5.7
ÇAPAR YUSUF3644...1123 81.011.4
YILMAZ BARIŞ ARDA1623...1247 91.016.5
Soyad AdANAÇOĞLU ÇİSEL UKD1620Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞDÖĞEN TANSEL2529...1395 11.04.4
KAYNAK DENİZ CAN1096...1503 21.06.8
ÖZ ENGİN3433...1505 31.06.8
YENİL MÜCAHİT5665...1688 41.011.8
IĞDIR GENCAY2201...1679 51.011.6
HASANOV ORKHAN9999...1688 60.0-8.2
KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN7770...1679 70.0-8.4
BOZKURT SERKAN2508...1697 81.012.2
KARATİKEN SERAY4846...1682 90.0-8.2
Soyad AdKAMER KAYRA UKD2120Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRBAŞ FATİH1856...1792 11.01.95
BAGHIROVA KHATUN9999...1787 21.01.8
BAGATUROV GIORGI9999...2408 31.012.6
YILMAZYERLI MERT1784...2479 40.0-1.65
GADIMBAYLI ABDULLA9999...2412 50.0-2.25
ÖZBEK BÜŞRA4214...1915 60.5-3.9
ÖZDEMİR SERHAN BERAT3745...1946 71.04.05
MAKARACI TUNAHAN2185...1950 81.04.2
GUSEYNOV ALIHAN9999...2399 90.0-2.4
Soyad AdBULMUŞ İREM DURU UKD1270Toplam UKD Değişimi38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUR ARDIL BEŞER1767...1041 11.06.3
TUGOLBAEV AKTAN7770...1440 21.021.6
TAMER KAYRA1533...1396 30.0-9.9
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 40.57.2
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1435 51.021.6
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 60.0-7.8
ERBAŞ ELİFSU1218...1379 70.0-10.5
EYİTMİŞ ASYA LEMAN1748...1199 81.012
KARAHAN ZEYNEP1399...1222 90.5-2.1
Soyad AdTUNÇEL EKİN UKD1241Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 10.0-6
ERİM EMRE1855...1000 21.06
ÖZTÜRK MUSTAFA1018...1390 30.0-9
UÇAR DEFNE1010...1023 41.03
İNCİ KERİM1118...1366 50.0-9.9
EYİTMİŞ AHMET EMİR1169...1014 60.5-8.7
AVCI BİLGE1147...1130 70.5-4.5
GÜNDÜZ BURAK1154...1023 81.03
ZENGİN MUSTAFA BURAK1174...1308 91.017.7
Soyad AdŞENKAL DEFNE UKD1237Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCİ ZEYNEP ITIR1237...1046 11.07.5
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 20.0-5.4
DÖNDÜ ILGAZ1193...1120 31.010.2
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1106 41.09.6
DURGUT OSMAN5092...1336 51.019.2
BAKIMLI HÜSEYİN1767...1385 61.021
SEFİK SİNAN4687...1420 70.0-7.8
TUGOLBAEV DASTAN7770...1311 80.0-12
KAYA EFE MEHMET3446...1154 90.0-18.3
Soyad AdBEREKETOĞLU RENGİN UKD1292Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYLAN FATİH BEREN1488...1061 11.06.3
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 20.0-8.7
ŞENOCAK UMUT1260...1155 30.0-20.4
DAYAN ALİ EGEMEN4357...1117 41.08.1
DURAN ZEREN1271...1149 51.09.3
YURTSEVEN EREN1067...1177 61.010.2
KORKMAZ GÖKTUĞ ALI1202...1480 71.022.2
TAMER KAYRA1533...1396 80.0-10.8
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1395 90.0-10.8
Soyad AdHOROZOĞLU AZRA UKD1401Toplam UKD Değişimi-11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT ZEKERİYA TALHA1092...1094 11.03.5
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 20.0-6.5
ÖZKAN BİROL KADİR1003...1295 31.09
KURNAZ AYÇA1188...1289 41.08.75
GÜLBAŞ İSA1138...1514 50.53.75
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 60.0-7.5
KEÇEBAŞ TOLGA2162...1362 70.0-13.75
SOVUKLUK ECEM SU1151...1261 81.07.75
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1301 90.0-16
Soyad AdKARAİBRAHİMOĞLU ÇAĞRI UKD1247Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOVUKLUK DURU İLAYDA3034...1057 11.07.5
İNCİ EŞREF4553...1083 21.08.4
ÖLMEZ HASAN MELİH1803...1335 30.53.6
GÜNEŞ EDİZ5665...1311 41.017.7
AKBAYIR EYMEN4435...1379 50.0-9.6
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1338 60.0-11.4
BÜYÜKTERZİ AYAZ1251...1320 71.018
ASLAN BORAN4395...1339 80.0-11.1
BAKIMLI HÜSEYİN1767...1385 90.55.7
Soyad AdBİROL EMİR EFE UKD1665Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN HALİL İBRAHİM1659...1452 11.04.6
YEGİN AHMET HAKAN3221...1550 21.06.8
KAVALCI EMİN1567...1578 31.07.6
ÖZTÜRK OĞUZHAN7084...1599 40.0-11.8
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1573 50.5-2.6
IŞIK BURAK ALP1171...1521 61.06.2
VURAL RAFET1752...1569 71.07.4
GANBARLI SAHIL9999...1591 80.5-2
ODABAŞI NAİL4342...1567 90.0-12.6
Soyad AdSOLODOVNICHENKO YURI UKD2586Toplam UKD Değişimi-21.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN KADİR KUTAY1149...1874 11.01.1
DEMİRÇİN KASIM5241...2072 21.01.1
DOĞAN ALİ EKBER4363...2281 31.01.4
BENIDZE DAVIT9999...2476 40.0-6.5
BABAYEV TALIB9999...2301 50.5-3.4
JAVADOV RAMIL9999...2084 60.0-8.9
SEVERCAN SEDAT SABRİ1168...1986 71.01.1
BAL ENES EMRE1201...2051 81.01.1
CHIGHLADZE IVERI9999...2334 90.0-8.1
Soyad AdYILMAZ ŞEYMA UKD1682Toplam UKD Değişimi7.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖÇAL ÖZGÜR CAN1132...1472 11.04.6
AKYÜZ FIRAT6664...1561 21.06.8
KÖSE HASAN5588...1574 30.5-3
JALİLZADA OMER9911...1601 40.5-2.2
SEDEF ELİF TUANA1051...1612 51.08
UĞUR CEM1265...1631 61.08.6
MAMMADOV ANAR9999...1626 70.0-11.6
SAKALLIOĞLU MEHMET BURAK3163...1615 80.5-1.8
KARAKURT OSMAN1066...1610 90.5-2
Soyad AdGÜNDÜZ UMUT ERDEM UKD2130Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI EMRE1006...1798 11.01.8
ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE1036...1824 21.02.1
BERADZE IRAKLI9999...2467 30.55.7
BASHIRLI NAIL9999...2345 40.0-3.45
KALEMLER KAAN2964...1933 51.03.75
ÖZSAKALLIOĞLU AKIN2357...1885 60.5-4.5
ALTUN ARDA1082...1905 71.03.3
GUSEYNOV ALIHAN9999...2399 80.54.95
NURİ MURAT9999...2307 90.0-4.05
Soyad AdYURTSEVEN EREN UKD1177Toplam UKD Değişimi67.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 11.025.2
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1329 20.0-9
GÜNEŞ DEFNE5736...1320 31.020.7
KÜÇÜK MİRA2977...1272 41.018.9
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1417 50.0-6
BEREKETOĞLU RENGİN2251...1292 60.0-10.2
PİRİM POYRAZ1450...1387 71.023.1
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1395 80.0-6.6
TURA ALPEREN1157...1080 91.011.1
Soyad AdİNCİ KERİM UKD1366Toplam UKD Değişimi-15.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA YİĞİT1105...1032 11.03
GÜLBAŞ İSA1138...1514 20.0-7.5
VAPUR DURU YAĞMUR1036...1144 31.05.5
ÖZKALE BURAK1021...1504 40.0-7.75
TUNÇEL EKİN1729...1241 51.08.25
ADAL UYGAR ÇAĞRI1080...1270 61.09.25
GEBEŞ FERHAT YAMAÇ1123...1352 70.0-13
TÜRKMEN ABDULKADİR1287...1295 80.5-2.5
KUTDEMİR MEHMET1036...1421 90.0-10.5
Soyad AdGÜRSOY ÇAĞAN UKD1190Toplam UKD Değişimi41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIGÜZEL ÇAĞAN4741...897 11.03
YAŞIN ÖMER BARTU5750...1303 21.019.5
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1307 31.019.8
GÜZEL EREN1159...1437 40.0-5.7
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1248 51.017.4
TUGOLBAEV DASTAN7770...1311 60.0-10.2
ARAL DEMİR1068...1272 70.0-11.7
GÜNEŞ EDİZ5665...1311 81.019.8
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1292 90.0-10.8
Soyad AdANSAT ALDIYAR UKD1855Toplam UKD Değişimi58.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BENIDZE DAVIT9999...2476 10.0-2.2
KARIMOV JOSHGUN9999...1765 21.07.6
DEMİRÇİN KASIM5241...2072 31.015.6
TERELADZE SOPIKO9999...2182 41.017.4
BAYRAMOV ZAUR9999...2207 50.0-2.2
BÜKER MUHİTTİN1495...2032 60.54.6
RAHIMLI ILKIN9999...1988 70.0-6.4
ŞEKERCİ BERKİN2093...1794 81.08.4
GÜNCAN BERKE3810...2081 91.015.8
Soyad AdKARAHAN ZEYNEP UKD1222Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARASÜLEYMANOĞLU EYLÜL1583...943 11.03
YILDIZ SERHAT1981...1354 20.55.4
ERGUN MEHMET2733...1328 30.0-10.8
KÜÇÜK AYBİKE1098...1299 40.53.3
KAYA SILA1156...1000 51.06.6
ERBAŞ ELİFSU1218...1379 60.56.3
KURNAZ AZRA1311...1372 70.0-9
ÇELİK ZÜMRA6235...1070 81.09
BULMUŞ İREM DURU1691...1270 90.52.1
Soyad AdÖZTÜRK MUSTAFA UKD1390Toplam UKD Değişimi-13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ÇINAR ALİ2208...1085 11.03.5
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 20.0-7.25
TUNÇEL EKİN1729...1241 31.07.5
VURAL AHMET CEMAL1036...1126 41.04.5
DELİPINAR URAS EMRE2222...1587 50.0-6.25
TUFAN ARDA2058...1249 60.5-4.75
UĞUR YAĞMUR1169...1206 71.06.5
ÖZKALE BURAK1021...1504 80.0-8.5
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 90.0-8.5
Soyad AdJALILZADA ALI UKD1149Toplam UKD Değişimi60.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ALP1565...1349 11.022.8
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1268 21.019.8
TUGOLBAEV DASTAN7770...1311 30.0-8.7
DANIŞ OSMAN ZEKİ1888...1256 41.019.5
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1307 50.0-8.7
DURGUT OSMAN5092...1336 60.0-7.8
VURAL BEREN2084...1063 71.011.4
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1292 80.0-9.3
GÜNEŞ EDİZ5665...1311 91.021.3
Soyad AdKUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN UKD1679Toplam UKD Değişimi5.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞÇİ EMRE1013...1469 11.04.6
UYANIK MEHMET1299...1563 20.0-13.2
YURDAMLI TAHSİN4015...1488 31.05
YALÇIN NEHİR1087...1546 41.06.4
KOÇ ULAŞ2411...1600 51.07.8
SAKARYA MUAMMER BORAN1099...1638 61.08.8
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1620 71.08.4
ADANMIŞ EZGİ2012...1692 80.0-9.6
GANBARLI SAHIL9999...1591 90.0-12.4
Soyad AdAVCI ERDEM UKD1169Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACAN ARDA TUNA5113...1465 10.0-4.5
ÖZTAY ELFİDA4819...897 31.03
ASLAN EZGİ SELEN2741...1272 40.54.2
GÜNEŞ EDİZ5665...1311 50.55.7
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1281 60.54.5
ARSLAN EFE5629...1257 70.53.6
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1248 81.018.3
ARAL DEMİR1068...1272 90.0-10.8
Soyad AdALAK AĞDAR UKD1615Toplam UKD Değişimi10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKGÖZ AHMET BERK1574...1385 11.04.2
ÜRKER OĞUZHAN6179...1456 21.05.8
KAN İSMAİL1385...1456 30.5-4.2
AYGÜN HELİN BEREN1138...1529 41.07.6
KARATİKEN SERAY4846...1682 51.011.8
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1664 60.0-8.6
HAFIZOĞLU BENGİ1028...1684 70.52
ŞENOCAK METİN6357...1681 80.0-8.2
Soyad AdDEMİRBAĞ ALİHAN UKD2039Toplam UKD Değişimi6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARIMOV JOSHGUN9999...1765 11.02.55
BENIDZE DAVIT9999...2476 20.0-1.65
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1813 31.03.15
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1894 40.5-2.85
GÜNAY MEHMET EREN3598...1733 51.02.1
STETS DMITRY9999...2408 60.0-1.65
GÜRBÜZ BAYRAM3059...1840 71.03.6
HASANZADE TOGHRUL9999...2342 80.0-2.1
KOÇYİĞİT BUSE NAZ1718...1836 91.03.6
Soyad AdKARATİKEN BERAY UKD1307Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKDURMUŞ ECEM1289...1080 11.05.25
ARI HASANCAN1297...1185 21.08.25
ÇEKİÇOĞLU BARIŞ1238...1407 30.0-9
MAMMADOV FAMIL9999...1212 40.0-15.75
POLAT ÇAĞLA DENİZ1190...1173 51.08
ARK GAMZE1230...1193 60.5-4
KÜÇÜK MİRA2977...1272 71.011.25
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1435 80.54.25
KORKMAZ GÖKTUĞ ALI1202...1480 90.0-6.75
Soyad AdKURNAZ AYÇA UKD1289Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 10.59.9
GÜVEN HASAN KEREM1057...1213 21.012
ÇELİK HAKAN1046...1428 30.55.7
HOROZOĞLU AZRA1010...1401 40.0-10.5
ERDEN BERİL1020...1472 51.022.2
GEBEŞ FERHAT YAMAÇ1123...1352 60.0-12.3
GÜNAY GÖKSU1437...1322 70.51.5
DEMİR ECEM NAZ1106...1328 80.0-13.5
UĞUR YAĞMUR1169...1206 91.011.7
Soyad AdMAKARACI TUNAHAN UKD1950Toplam UKD Değişimi22.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSU MÜMİN2279...1736 11.04.6
SEVDIMALIYEV URFAN9999...2391 20.0-2.2
KESKİN OSMAN ORÇUN1939...1778 31.05.4
ÇOŞGUN EMİN2114...1757 41.05
BAYRAMOV ELVIN9999...2254 50.0-2.8
ÇELİK ERDİNÇ5219...1788 61.05.8
TERELADZE SOPIKO9999...2182 70.55.8
KAMER KAYRA1140...2120 80.0-5.6
IŞIK KADRİ3658...1813 91.06.4
Soyad AdDURMAZ EFLİN UKD1405Toplam UKD Değişimi-47.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENOCAK UMUT1260...1155 11.04.75
HEPSAĞ DANİYEL1096...1254 20.0-17.5
EYYAM CEM1090...1167 31.05
KARA EDİZ1261...1143 41.04.5
BAKIRCI HAZAR2873...1091 50.0-21.5
TEKTAŞ ONUR EFE1244...1232 60.0-18.25
AYDIN NİSANUR1298...1177 71.05.25
KOTAN EREN1234...1222 81.06.5
KÜÇÜK AYBİKE1098...1299 90.0-16
Soyad AdTÜRKMEN ABDULKADİR UKD1295Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNDAL ARDA1042...1682 10.0-3.3
ATİK ZEYNEP ZÜLAL1052...1091 21.07.2
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 30.0-10.5
ECE CEM1793...1115 41.07.8
BABAYEVA NASRIN9999...1252 50.0-16.8
ŞAHMARAN ARDA1006...1071 61.06.6
VAPUR DURU YAĞMUR1036...1144 71.09
İNCİ KERİM1118...1366 80.53
KAYA RUHİ1038...1399 90.0-10.8
Soyad AdARSLAN EFE UKD1257Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCİ EŞREF4553...1083 10.0-21.9
MİRİOĞLU ECENAZ2127...1069 21.07.8
KOCA ILGAZ1802...1143 31.010.2
ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ5741...1158 40.5-4.2
KARACA DORUK5770...1174 51.011.7
GÜZEL EREN1159...1437 60.0-7.8
AVCI ERDEM4966...1169 70.5-3.6
KAYA EFE MEHMET3446...1154 80.0-19.2
YILDIZ ELİF3414...1172 91.011.4
Soyad AdAYDEMİR SERMİN NAZ UKD1592Toplam UKD Değişimi31.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYCU ARDA1044...1321 11.04.25
ZAWAL MOUNES9999...1185 20.0-2.5
KILIÇ MUSTAFA2393...1430 31.07.25
SUNA VELİ DENİZ1189...1436 41.07.25
TOYDEMİR BEYZA NUR1001...1666 51.015
YİĞİTER FATİH4714...1664 60.0-10
CEYLAN ARDA1030...1649 70.0-10.5
AKPINAR YUNUS3530...1339 81.04.75
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1688 91.015.75
Soyad AdDEMİR ECEM NAZ UKD1328Toplam UKD Değişimi-14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RZAYEV PARVIZ9999...1023 10.0-2.5
AVCI BİLGE1147...1130 20.5-6.5
ŞAHMARAN ARDA1006...1071 31.04.5
GÜVEN HASAN KEREM1057...1213 41.08.5
ÇELİK HAKAN1046...1428 50.0-9
OĞUR NİDAL HEVİ1192...1286 60.0-14
EYİTMİŞ AHMET EMİR1169...1014 71.03.5
KURNAZ AYÇA1188...1289 81.011.25
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 90.0-10
Soyad AdAYHAN ATEŞ ATABEY UKD1338Toplam UKD Değişimi-33.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCA ILGAZ1802...1143 10.0-18.75
GÜLEŞÇE FURKAN2550...1084 20.0-20.25
ÇİFTÇİ KEREM2565...1144 31.06.25
ŞENTÜRK AHMET ZAFER1445...1102 41.05
DEMİR NAZLI3717...1149 51.06.25
KARAİBRAHİMOĞLU ÇAĞRI1758...1247 61.09.5
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1221 71.08.5
USLU ALİ YİĞİT2826...1199 80.0-17.25
ASLAN BORAN4395...1339 90.0-12.5
Soyad AdKAVALCI EMİN UKD1578Toplam UKD Değişimi43.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK KÜRŞAT KAĞAN3786...1293 11.04
ÖZGEN TOLGA2974...1698 21.016.5
BİROL EMİR EFE1122...1665 30.0-9.5
ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA2453...1421 41.07.25
KIRAY TUNÇER EFE1010...1657 51.015.25
ÜNAL YUSUF EVCIM1343...1660 60.0-9.75
SUZAN MEHMET1596...1648 71.015
CEYLAN ARDA1030...1649 80.0-10
SAKARYA MUAMMER BORAN1099...1638 91.014.5
Soyad AdÖZGÜNER HAKKI ATA UKD1847Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
QUPARADZE GIGA9999...2528 10.0-2.2
DEMİRTAŞ HAFİZE2243...1775 21.08
STETS DMITRY9999...2408 30.0-2.2
CİVAŞ EGE NOYAN5661...1754 41.07.4
DÖNMEZ YUSUF1908...2081 50.55.8
GÜNAY MEHMET EREN3598...1733 60.5-3.2
ALİYEV ŞAMİL9910...1782 70.5-1.8
ÖZKURT KUTAY1185...1799 81.08.6
BAGHIROVA KHATUN9999...1787 91.08.4
Soyad AdGÜNEŞ DEFNE UKD1320Toplam UKD Değişimi-23.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCİL HAMZA1645...1084 11.05
MAMMADOV FAMIL9999...1212 20.0-16.25
YURTSEVEN EREN1067...1177 30.0-17.25
AYDIN DELFİN1155...1107 41.05.75
ALAYBEYOĞLU AYBERK1253...1181 51.07.75
ÇAPAR YUSUF3644...1123 60.5-6.25
KOTAN EREN1234...1222 70.5-3.25
DEMİROK SEZEN6643...1168 81.07.5
HASIRCI ÖZGÜR DENİZ1241...1506 90.0-6.5
Soyad AdKARAKURT OSMAN UKD1610Toplam UKD Değişimi2.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜR GÜRBÜZ1200...1355 11.03.8
BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT2732...1393 20.0-15.6
MAHMUTOĞLU ERSAN1733...1431 31.05.4
ŞAHİN ARDA1120...1451 41.05.8
BAYRAMOV AZAR9999...1693 50.0-7.8
KILIÇARSLAN ERDEM1927...1495 60.5-3.2
ÇENGEL EDİBE EYLÜL1033...1509 71.07.2
KESER İRFAN1451...1413 81.05
YILMAZ ŞEYMA5356...1682 90.52
Soyad AdKELEŞ CENGİZ UKD2185Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ ERAY2576...1760 20.5-5.85
KARA ALİ BARKIN1817...1939 31.02.85
QUPARADZE GIGA9999...2528 40.0-1.8
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1894 50.5-5.25
YERDEN HÜSEYİN EREN3005...1907 60.0-12.45
HİŞİL DEVİN3238...1848 70.5-5.7
GÜRBÜZ BAYRAM3059...1840 81.01.65
ATAŞ YUNUS1957...1839 91.01.65
Soyad AdKOTAN EREN UKD1222Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEDEF ECRİN ELA1256...943 11.03
ERBAŞ ELİFSU1218...1379 20.0-8.7
KEYVAN FURKAN2937...1000 31.06.6
ÖZBİROL ÖZGÜR5232...1307 40.53.6
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 50.0-6.3
CEYLAN FATİH BEREN1488...1061 61.08.7
GÜNEŞ DEFNE5736...1320 70.53.9
DURMAZ EFLİN3227...1405 80.0-7.8
ÖZDİLLİ OĞUZHAN1043...1154 91.012.3
Soyad AdDEMİRYÜREK GÜL YAREN UKD1401Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ECE CEM1793...1115 11.04
UÇAR DEFNE1010...1023 21.02.5
GÜLBAŞ İSA1138...1514 30.0-8.75
TUFAN ARDA2058...1249 40.5-5
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1301 50.0-16
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1443 60.0-11
GÜVEN HASAN KEREM1057...1213 71.06.5
ZENGİN MUSTAFA BURAK1174...1308 81.09.25
RZAYEV PARVIZ9999...1023 90.0-2.5
Soyad AdİNCİ EŞREF UKD1083Toplam UKD Değişimi65.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN EFE5629...1257 11.021.9
KARAİBRAHİMOĞLU ÇAĞRI1758...1247 20.0-8.4
SUNA YİĞİT EMRE6062...1202 31.019.8
KARABULUT ETKA4236...1211 40.0-9.9
DERİCİ BİLGE1738...1193 50.0-10.5
ÖPÇÜN ALİ ATİLLA5558...1206 61.020.1
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1211 71.020.1
ÇELİK FATMA NİSA3097...1204 81.019.8
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1281 90.0-7.2
Soyad AdSOVUKLUK ECEM SU UKD1261Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBAŞ MEHMET DENİZ1110...1507 10.0-5.7
DUMAN BEHİYE EZGİ2701...1024 20.5-9
AVCI BİLGE1147...1130 30.0-20.4
ATİK ZEYNEP ZÜLAL1052...1091 41.08.4
GÜVEN HASAN KEREM1057...1213 51.012.9
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 60.0-7.5
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1440 71.021.9
HOROZOĞLU AZRA1010...1401 80.0-9.3
UĞUR CEMRE3416...1158 91.010.8
Soyad AdBAKIMLI HÜSEYİN UKD1385Toplam UKD Değişimi-33.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTAY REZZAN1439...1150 11.05.25
AKBULUT DEMİR1324...1210 21.06.75
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1248 31.08
HOTMAN ÇAĞAN ARHAN1269...1135 41.04.75
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1465 50.0-9.75
ŞENKAL DEFNE7346...1237 60.0-17.5
KONYAR ENVER4426...1131 70.0-20.25
DERİCİ BİLGE1738...1193 80.5-6.25
KARAİBRAHİMOĞLU ÇAĞRI1758...1247 90.5-4.75
Soyad AdŞENOCAK METİN UKD1681Toplam UKD Değişimi1.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMEN ERKAN4755...1471 11.04.6
GÜNEŞ AHMET2605...1566 20.0-13.2
AYKÖSE CAN1076...1490 31.05
BOĞAZ MUHAMMET1800...1547 41.06.4
DÜZEN MEHMET UTKU2737...1609 50.0-12
YALÇIN NEHİR1087...1546 61.06.4
ÜNVER İBRAHİM KAYA3752...1615 71.08.2
ALAK AĞDAR5002...1615 81.08.2
SUBAŞI FİDEL2671...1611 90.0-12
Soyad AdBÜKER MUHİTTİN UKD2032Toplam UKD Değişimi-3.45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZSAÇ SAMET HARUN1034...1757 10.0-12.45
ÖZKAN TAHA2435...1788 21.03
KESKİN ŞUARA2623...1806 31.03.15
KISADERE KUTAY3292...1852 41.03.9
RAHMANOV SHAHRIYAR9999...2327 50.0-2.25
ANSAT ALDIYAR9999...1855 60.5-3.45
ÖZBEK BÜŞRA4214...1915 71.05.1
BAYRAMOV ZAUR9999...2207 80.0-4.05
KESİCİ İBRAHİM5679...1834 91.03.6
Soyad AdÖZGÜN YİĞİT DENİZ UKD1287Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEY EMİR1074...1059 10.5-8.7
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 20.0-8.4
DURGUT GÜLŞEN MELİS1176...1000 31.04.8
ECZACIBAŞI EZGİ1055...943 41.03
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 50.0-8.4
DEMİROK SEZEN6643...1168 60.5-4.8
EYYAM CEM1090...1167 71.010.2
BAKIRCI HAZAR2873...1091 81.07.5
ERBAŞ ELİFSU1218...1379 90.0-11.1
Soyad AdŞAHİN ARDA UKD1451Toplam UKD Değişimi73
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR CİHAN AKİF6310...1664 10.0-5.75
ATA DOĞA2530...1160 21.03.75
ÖZATA DORUK1008...1626 31.018.25
KARAKURT OSMAN1066...1610 40.0-7.25
BOZ ÖMER EGE1238...1576 51.016.75
AYDIN YUSUF MERT1039...1572 61.016.5
SAKARYA MUAMMER BORAN1099...1638 71.018.5
DALAR YUSUF2917...1628 81.018.25
CEYLAN ARDA1030...1649 90.0-6
Soyad AdBAL ENES EMRE UKD2051Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRTAŞ HAFİZE2243...1775 11.02.55
QUPARADZE GIGA9999...2528 20.0-1.65
HİŞİL DEVİN3238...1848 30.5-3.9
GÜRBÜZ BAYRAM3059...1840 41.03.45
YAVUZ EFE METEHAN1031...1828 50.0-11.7
ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE1036...1824 61.03.15
IŞIK KADRİ3658...1813 71.03
SOLODOVNICHENKO YURI9999...2586 80.0-1.65
BOZ FATİH EMRE3763...1854 91.03.75
Soyad AdDURAN ZEREN UKD1149Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1395 10.0-5.7
KAYA SILA1156...1000 20.0-21
AKSU ZEYNEP1424...1029 31.010.2
PASBIYIK BERAT HARUN1012...1056 41.011.1
BEREKETOĞLU RENGİN2251...1292 50.0-9.3
DEMİROK SEREN6644...1259 60.0-10.5
SEDEF ECRİN ELA1256...943 71.03
ALAYBEYOĞLU AYBERK1253...1181 81.016.2
ARI HASANCAN1297...1185 91.016.5
Soyad AdGÜNAY GÖKSU UKD1322Toplam UKD Değişimi-33.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UĞUR YAĞMUR1169...1206 10.0-16.5
IŞIKVER GİRAY1061...1453 20.0-8
KAYA ÇINAR ALİ2208...1085 31.05
VAPUR DURU YAĞMUR1036...1144 40.0-18.25
AVCI BİLGE1147...1130 51.06.25
ECE CEM1793...1115 61.05.75
KURNAZ AYÇA1188...1289 70.5-1.25
BABAYEVA NASRIN9999...1252 80.0-15
GÜVEN HASAN KEREM1057...1213 91.08.75
Soyad AdDERİCİ BİLGE UKD1193Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUMCU MUSTAFA EMİR3793...897 11.03
ÜNÜVAR KAAN2340...1304 20.0-10.5
CEYLAN KUTAY ALTUĞ6268...897 31.03
DURGUT OSMAN5092...1336 40.0-9.3
İNCİ EŞREF4553...1083 51.010.5
ARAL DEMİR1068...1272 60.0-11.7
GÜLEŞÇE FURKAN2550...1084 71.010.5
BAKIMLI HÜSEYİN1767...1385 80.57.5
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1341 90.56
Soyad AdAY UMUT UKD1131Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK HAKAN1046...1428 10.0-4.5
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 20.0-5.1
ERİM EMRE1855...1000 31.09.6
OĞUR NİDAL HEVİ1192...1286 40.0-8.7
DUMAN BEHİYE EZGİ2701...1024 51.010.5
ERDEN BERİL1020...1472 60.0-3.6
KAYA ÇINAR ALİ2208...1085 71.013.2
UĞUR CEMRE3416...1158 80.51.2
VAPUR DURU YAĞMUR1036...1144 91.015.6
Soyad AdÖZKAN MEHMET EMİR UKD1106Toplam UKD Değişimi49.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1281 10.0-8.1
SARIGÜZEL ÇAĞAN4741...897 21.03
AKBULUT DEMİR1324...1210 31.019.2
ŞENKAL DEFNE7346...1237 40.0-9.6
ÖPÇÜN ALİ ATİLLA5558...1206 51.019.2
KAPTAN AHMET EREN2890...1248 61.020.7
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1268 71.021.3
DURGUT OSMAN5092...1336 80.0-6.3
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1221 90.0-10.2
Soyad AdAYDIN TUNCAY UKD1629Toplam UKD Değişimi10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESER İRFAN1451...1413 11.04.4
TUGOLBAEV RAHATBEK7770...1517 20.0-13
ÜRKER OĞUZHAN6179...1456 31.05.4
KESKİN İSRA DAMLA3767...1498 41.06.4
GÜNEŞ AHMET2605...1566 51.08.2
ASLAN LİNA2711...1658 61.010.8
SHABANOV ABDULLA9999...1691 70.0-8.2
MOUJ NEMATULLAH9912...1560 80.0-12
KÖSE HASAN5588...1574 91.08.4
Soyad AdDEMİRBAŞ FATİH UKD1792Toplam UKD Değişimi54
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAMER KAYRA1140...2120 10.0-2.6
HAJIYEV SHAHIN9977...2039 20.0-3.8
AKSU MÜMİN2279...1736 31.08.4
YASİN HÜR1370...2069 40.0-3.4
ALTUĞ SERTAÇ5336...1748 51.08.8
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1948 60.54.2
ANCAR FURKAN2814...1866 71.012
DEMİRÇİN KASIM5241...2072 81.016.8
MAMMADOVA AYSEL9999...1928 91.013.6
Soyad AdADAL İLKE UKD1234Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ECZACIBAŞI EZGİ1055...943 11.03
TAMER KAYRA1533...1396 20.0-8.7
DAYAN ALİ EGEMEN4357...1117 31.010.2
ERBAŞ ELİFSU1218...1379 41.020.7
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1485 50.0-5.7
YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK1285...1352 61.019.8
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1329 70.53.9
ARSLAN EGE3299...1394 80.0-8.7
KURNAZ AZRA1311...1372 90.0-9.3
Soyad AdYARICI FERHAT OĞUZHAN UKD1502Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZAWAL MOUNES9999...1185 10.0-2.5
VURAL BURAK1662...1397 21.09
ÖZDEN AHMET FURKAN1514...1223 30.5-8.5
TETİK MUHAMMED3943...1696 41.018.75
BÖLÜKBAŞ EMRE1187...1618 50.54
DALAR YUSUF2917...1628 60.0-8.25
GÖBÜTOĞLU İDRİS1258...1185 71.02.5
Soyad AdALTUN ARDA UKD1905Toplam UKD Değişimi43
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN BERİL BERFİN1348...1712 11.05
BAYRAMOV ZAUR9999...2207 21.017
CHARKHALASHVILI INGA9999...2317 30.0-2.2
BAYRAMOV ELVIN9999...2254 40.0-2.2
YILDIRIM YASİN4696...1705 51.04.8
GÜNCAN BERKE3810...2081 61.014.6
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2130 70.0-4.4
KARA YANKI2170...2050 81.013.8
TERELADZE SOPIKO9999...2182 90.0-3.4
Soyad AdTÜRKMEN ATTİLA ÇAĞATAY UKD1289Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1060 11.06.3
YILDIZ ELİF ZEREN1256...1444 20.0-8.7
YILDIZ SERDAR MURAT1222...1164 30.0-20.1
AYGÜN METİN EFE3512...1135 41.08.7
OCAK DORA NİL1107...1166 51.09.9
MAMMADOV FAMIL9999...1212 61.011.7
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1417 70.55.1
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1329 80.0-13.2
HEPSAĞ DANİYEL1096...1254 90.0-16.5
Soyad AdERDEN BERİL UKD1472Toplam UKD Değişimi-42.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYÜPOĞLU EGEMEN1183...1226 11.04.75
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1351 21.08.5
ALTUNDAL ARDA1042...1682 30.0-5.75
YİĞİT CANSU2168...1334 40.0-17.25
KURNAZ AYÇA1188...1289 50.0-18.5
AY UMUT1063...1131 61.03
RZAYEV PARVIZ9999...1023 70.0-2.5
VAPUR DURU YAĞMUR1036...1144 81.03.25
ÖZKAN BİROL KADİR1003...1295 90.0-18.25
Soyad AdGÜN RÜMEYSA UKD1061Toplam UKD Değişimi48.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİROL ALKIM EGE5221...1247 10.0-7.8
DANIŞ OSMAN ZEKİ1888...1256 20.0-7.5
SARIGÜZEL ÇAĞAN4741...897 31.03
ÖZTAY REZZAN1439...1150 41.018.6
YILDIZ ELİF3414...1172 51.019.5
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1221 60.0-8.7
ÇELİK EGE YİĞİT5236...1186 70.0-9.9
ÖPÇÜN ALİ ATİLLA5558...1206 81.020.7
ÇELİK FATMA NİSA3097...1204 91.020.7
Soyad AdTUFAN ARDA UKD1249Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1440 20.0-7.5
UÇAR DEFNE1010...1023 31.03
DEMİRYÜREK GÜL YAREN1021...1401 40.56
KAYA RUHİ1038...1399 50.56
ÖZTÜRK MUSTAFA1018...1390 60.55.7
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 70.0-6.9
KUTDEMİR MEHMET1036...1421 80.56.9
ADAL UYGAR ÇAĞRI1080...1270 90.0-14.1
Soyad AdAKTAŞ SERHAN BATIN UKD1208Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAŞLI SÜLEYMAN2586...1017 11.07.5
AKBAYIR EYMEN4435...1379 20.0-8.1
ŞENER ERDEM3827...1103 30.0-19.2
SOVUKLUK DURU İLAYDA3034...1057 41.09
HASIRCI ALİ EREN3098...1107 50.0-19.2
ACAR ZEYNEP3131...1087 60.0-19.8
İNCİ ZEYNEP ITIR1237...1046 71.08.7
DURAN ZEYNEP EMİNE4352...1070 81.09.3
KOCA ILGAZ1802...1143 91.012.3
Soyad AdİNCEKARA ABUZER UKD1558Toplam UKD Değişimi39.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRER MURAT2944...1175 11.02.75
SALTIK SÜLEYMAN1123...1670 21.016.25
AŞIKOĞLU ENGİN CAN1057...1650 30.0-9.25
TÜTÜNCÜ ALİ1205...1686 40.54.25
KESER İRFAN1451...1413 51.07.75
ÇELİK CEM AKIN6021...1669 60.0-8.75
POLAT AHMET EREN1055...1699 70.54.75
GÜR GÜRBÜZ1200...1355 81.06
TAŞTAN TUNA YASİN1898...1647 91.015.5
Soyad AdYERDEN HÜSEYİN EREN UKD1907Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FAZLA ÖNDER ZAFER6175...1712 11.05
SEVGİ VOLKAN3657...2233 20.0-2.6
VAR SEFA4619...1724 31.05.2
ISGANDAROV SHAHRIYAR9999...2071 40.0-5.6
BACAK ALTUĞ4514...1779 51.06.6
KELEŞ CENGİZ1369...2185 61.016.6
TAŞDÖĞEN DİNÇER2845...2135 70.0-4.2
ÇOŞGUN EMİN2114...1757 81.06
DÖNMEZ YUSUF1908...2081 90.0-5.4
Soyad AdYÖNDEM SÜLEYMAN BURAK UKD1352Toplam UKD Değişimi-21.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAYAN ALİ EGEMEN4357...1117 11.05.25
KARADAŞ HENA4984...1209 21.07.75
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1435 30.52.75
YILMAZ MEHMET BERAT1519...1485 40.54.5
HASIRCI ÖZGÜR DENİZ1241...1506 50.0-7.25
ADAL İLKE3027...1234 60.0-16.5
OCAK DORA NİL1107...1166 70.0-18.5
YILDIZ SERDAR MURAT1222...1164 81.06.5
DEMİROK SEZEN6643...1168 90.5-6
Soyad AdJALİLZADA OMER UKD1601Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VANLIOĞLU ECE1015...1343 11.03.6
DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN4550...1364 20.5-6
YILDIRIM HASAN1052...1312 31.03.2
YILMAZ ŞEYMA5356...1682 40.52.2
SARITARLA ABDULLAH2549...1669 50.0-8.2
TÜRKOĞLU SILA EYLÜL1043...1507 61.07.4
YILDIZ TUNAHAN1057...1654 71.011.4
TIKVESLI CEYLIN1044...1653 80.0-8.6
Soyad AdJAVADOV RAMIL UKD2084Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ERDİNÇ5219...1788 11.02.25
KESKİN OSMAN ORÇUN1939...1778 21.02.1
SEVDIMALIYEV URFAN9999...2391 30.55.4
HASANZADE TOGHRUL9999...2342 40.0-2.7
ANCAR FURKAN2814...1866 51.03.3
SOLODOVNICHENKO YURI9999...2586 61.013.35
BERADZE IRAKLI9999...2467 70.0-1.65
RAHIMLI ILKIN9999...1988 80.5-1.95
ACAR UTKU CENGİZ2293...1980 90.0-9.6
Soyad AdMAMMADOV FAMIL UKD1212Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ DEFNE5736...1320 21.019.5
ARSLAN EGE3299...1394 30.0-7.8
KARATİKEN BERAY1252...1307 41.018.9
KAVAL ZEYNEP RÜYA1253...1395 50.0-7.8
TÜRKMEN ATTİLA ÇAĞATAY5346...1289 60.0-11.7
EYİTMİŞ ASYA LEMAN1748...1199 70.0-15.6
EYYAM CEM1090...1167 81.013.2
AYDIN NİSANUR1298...1177 90.5-1.5
Soyad AdAVCI BİLGE UKD1130Toplam UKD Değişimi38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUTDEMİR MEHMET1036...1421 10.0-4.5
DEMİR ECEM NAZ1106...1328 20.57.8
SOVUKLUK ECEM SU1151...1261 31.020.4
KAYA RUHİ1038...1399 40.0-5.1
GÜNAY GÖKSU1437...1322 50.0-7.5
AYDIN HİDAYET BARANCAN1009...1220 61.018.6
TUNÇEL EKİN1729...1241 70.54.5
DERİN ROZELİN1932...1271 80.0-9.3
BOZKURT ZEKERİYA TALHA1092...1094 91.013.5
Soyad AdKAPTAN AHMET EREN UKD1248Toplam UKD Değişimi-30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL BEREN2084...1063 11.07.8
HOTMAN ÇAĞAN ARHAN1269...1135 20.0-19.5
ÖNAL ECRİN3906...1138 31.010.5
HASIRCI ALİ EREN3098...1107 41.09.3
OFLAZOĞLU ALİ YUSUF3245...1200 50.0-17.1
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1106 60.0-20.7
ACAR ZEYNEP3131...1087 71.08.7
DURMUŞ ÇINAR1340...1147 81.010.8
ŞENER ERDEM3827...1103 90.0-20.7
Soyad AdVURAL AHMET CEMAL UKD1126Toplam UKD Değişimi51.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 11.024.9
SAKARYA MUZAFFER ENES3115...1566 20.0-3.3
ZENGİN MUSTAFA BURAK1174...1308 31.022.2
ÖZTÜRK MUSTAFA1018...1390 40.0-5.4
ÖZKAN BİROL KADİR1003...1295 50.0-8.4
UZ KADİR1027...1369 60.0-6
ŞAHMARAN ARDA1006...1071 71.012.6
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1440 80.510.8
AYDIN HİDAYET BARANCAN1009...1220 90.53.9
Soyad AdŞAHİN ECRİN ZEYCAN UKD1211Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUNCU ÖMER ARDA1308...1031 11.07.8
AKKAYA YİĞİT1842...1389 20.0-8.1
HASIRCI ALİ EREN3098...1107 30.0-19.2
VURAL BEREN2084...1063 41.09
KİP SABRİ3182...1130 51.011.7
ŞENER ERDEM3827...1103 60.0-19.5
İNCİ EŞREF4553...1083 70.0-20.1
ANGIN POYRAZ1351...1137 81.012
DURMUŞ ÇINAR1340...1147 91.012.3
Soyad AdBOZKURT SERKAN UKD1697Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN İSRA DAMLA3767...1498 11.04.8
TEMAMOĞULLARI NİHAL2790...1578 20.5-3.2
BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT2732...1393 30.0-17.2
İNCE ILGIN LEYCAN4962...1504 41.05
OYMANLI VELİ1262...1550 51.06
BANCI DOĞANCAN1015...1609 61.07.6
ÜNAL YUSUF EVCIM1343...1660 70.5-1
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1620 80.0-12.2
KAZIK OĞUZ KAĞAN1051...1596 91.07.2
Soyad AdÇOŞGUN EMİN UKD1757Toplam UKD Değişimi51
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN ASIM4473...2005 10.0-3.8
IŞIK EŞREF3657...1853 21.012.6
ÖZDEMİR SERHAN BERAT3745...1946 31.015
MAKARACI TUNAHAN2185...1950 40.0-5
KARA ALİ BARKIN1817...1939 50.54.8
SELVİ KAAN1083...1877 60.53.2
YÜKSEL DAVUT CAN5675...1864 71.013
YERDEN HÜSEYİN EREN3005...1907 80.0-6
DEMİRÇİN KASIM5241...2072 91.017.2
Soyad AdOCAK DORA NİL UKD1166Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUGOLBAEV AKTAN7770...1440 10.0-5.1
CEYLAN FATİH BEREN1488...1061 21.010.8
ÖZBİROL ÖZGÜR5232...1307 30.0-9.3
TİLKİ ASYA3581...943 41.03
TÜRKMEN ATTİLA ÇAĞATAY5346...1289 50.0-9.9
ÇOLAK UMUT KEMAL1601...1078 61.011.4
YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK1285...1352 71.022.2
BOZOĞLU GAZEL1250...1262 80.53.9
Soyad AdASLAN LİNA UKD1658Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ SELAHATTİN6289...1447 11.04.6
ÇOLAK SELÇUK EMRE1052...1541 21.06.8
UYANIK MEHMET1299...1563 31.07.4
ÖZEN SADETTİN ALPEREN5359...1508 40.5-4
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1664 50.50.2
AYDIN TUNCAY1097...1629 60.0-10.8
ALADAĞ BEGÜM2436...1605 70.5-1.4
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1573 80.5-2.4
AVCI ALPTEKİN4047...1560 91.07.4
Soyad AdALAZ AHMET EFEKAN UKD2092Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN TAHA2435...1788 11.02.1
ÖZSAÇ SAMET HARUN1034...1757 21.01.8
GUSEYNOV ALIHAN9999...2399 30.55.4
CHIGHLADZE IVERI9999...2334 40.0-3
ÖZSAKALLIOĞLU AKIN2357...1885 50.0-11.55
CAN İLHAN4957...1861 61.03.15
BAGHIROVA KHATUN9999...1787 71.02.1
KARA ALİ BARKIN1817...1939 80.5-3
IŞIK EŞREF3657...1853 90.0-12
Soyad AdÇAPAR YUSUF UKD1123Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURNAZ AZRA1311...1372 10.0-5.7
SEDEF ECRİN ELA1256...943 21.03
BOZOĞLU GAZEL1250...1262 30.0-9.3
ARI HASANCAN1297...1185 41.017.7
ENGEL ECRİN TUANA2222...1237 51.019.8
GÜNEŞ DEFNE5736...1320 60.57.5
KARTAL EGE MERT1537...1299 70.0-8.1
KARADAŞ HENA4984...1209 80.0-11.4
ARK GAMZE1230...1193 91.018
Soyad AdDEMİR MUHAMMED TAHA UKD1440Toplam UKD Değişimi-61.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VAPUR DURU YAĞMUR1036...1144 11.03.75
TUFAN ARDA2058...1249 21.06.25
KAYNAR MUSTAFA DENİZ1021...1552 30.0-8.75
AYDEMİR YUSUF1125...1339 40.5-3.5
KEÇEBAŞ TOLGA2162...1362 50.0-15.25
UĞUR YAĞMUR1169...1206 60.0-19.75
SOVUKLUK ECEM SU1151...1261 70.0-18.25
VURAL AHMET CEMAL1036...1126 80.5-9
ECE CEM1793...1115 91.03.25
Soyad AdKOYUNCU ÖMER ARDA UKD1031Toplam UKD Değişimi63.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ECRİN ZEYCAN3163...1211 10.0-7.8
DEMİR NAZLI3717...1149 21.019.8
USLU ALİ YİĞİT2826...1199 30.0-8.4
YILDIZ ELİF3414...1172 40.0-9.3
ÖNAL ECRİN3906...1138 51.019.5
DURMUŞ ÇINAR1340...1147 60.0-10.2
KİP SABRİ3182...1130 71.019.2
ÖZTAY REZZAN1439...1150 81.019.8
SEYHAN PELİN1939...1187 91.021.3
Soyad AdKÜÇÜK MİRA UKD1272Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PASBIYIK BERAT HARUN1012...1056 11.06.6
YÜKSEL OKTAY YİĞİT1018...1438 20.0-8.4
AYGÜN METİN EFE3512...1135 31.09.6
YURTSEVEN EREN1067...1177 40.0-18.9
ÖZDİLLİ OĞUZHAN1043...1154 50.5-4.8
AYDIN DELFİN1155...1107 61.08.4
KARATİKEN BERAY1252...1307 70.0-13.5
TOSUN UĞURCAN2968...1189 81.011.7
Soyad AdDERİN ROZELİN UKD1271Toplam UKD Değişimi-37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 10.0-5.1
ŞAHMARAN ARDA1006...1071 20.0-22.8
KAYA YİĞİT1105...1032 31.06
GÜNDÜZ BURAK1154...1023 41.03
AYDIN MEHMET ASAF1082...1403 50.0-9.6
UÇAR DEFNE1010...1023 61.03
KAYA RUHİ1038...1399 70.0-9.9
AVCI BİLGE1147...1130 81.09.3
UZ KADİR1027...1369 90.0-11.1
Soyad AdKIRAY ONAT UKD1206Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİRİOĞLU EYLÜL1516...1013 11.07.5
DENİZ YAĞIZ EFE3107...1341 20.0-9.6
ŞENTÜRK AHMET ZAFER1445...1102 31.010.8
İLDİZ YİĞİT EMRE4949...1028 40.5-6.9
BÜYÜKTERZİ AYAZ1251...1320 50.0-10.2
SEYHAN PELİN1939...1187 61.014.1
ÜNÜVAR KAAN2340...1304 70.0-11.1
TÜRKMEN EFE ALTAY6128...1213 80.50.3
HOTMAN ÇAĞAN ARHAN1269...1135 91.012
Soyad AdSEDEF ELİF TUANA UKD1612Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL ÖMER FARUK1618...1370 11.04
SUNA VELİ DENİZ1189...1436 20.0-14.6
MUTİ EROL1012...1444 31.05.6
ÖZ ENGİN3433...1505 41.07
YILMAZ ŞEYMA5356...1682 50.0-8
ERDOĞAN CELALETTİN5307...1530 61.07.8
TOYDEMİR BEYZA NUR1001...1666 70.51.6
ŞEKER BİLGESU1015...1449 81.05.6
GÜLTEKİN CELAL1142...1674 90.51.8
Soyad AdBAŞGÖNÜL BEKİR SERKAN UKD1934Toplam UKD Değişimi17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN TAHA1045...1733 11.04.8
RAHMANOV SHAHRIYAR9999...2327 20.0-2.2
KARA GÜLCE NEHİR1034...1755 31.05.4
KURAYAN RUSLAN9999...2410 40.57.8
GUSEYNOV ALIHAN9999...2399 50.0-2.2
KOÇ MERT2666...1735 61.04.8
ISGANDAROV SHAHRIYAR9999...2071 70.53.6
ATAŞ YUNUS1957...1839 80.0-12.6
ÖZCAN KADİR KUTAY1149...1874 91.08.4
Soyad AdDALAR YUSUF UKD1628Toplam UKD Değişimi-3.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELVEREN ÇINAR1004...1411 11.04.4
ÇENGEL EDİBE EYLÜL1033...1509 21.06.8
CİVCER ÖMER FARUK1009...1530 30.0-12.6
KILIÇARSLAN ERDEM1927...1495 41.06.4
MOUJ NEMATULLAH9912...1560 50.0-11.8
YARICI FERHAT OĞUZHAN5650...1502 61.06.6
BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT2732...1393 71.04.2
ŞAHİN ARDA1120...1451 80.0-14.6
ERDOĞAN CELALETTİN5307...1530 91.07.4
Soyad AdKIZILKUŞ AKIN UKD1945Toplam UKD Değişimi17.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAY MEHMET EREN3598...1733 11.04.6
CHIGHLADZE IVERI9999...2334 20.0-2.2
ÖZSAÇ SAMET HARUN1034...1757 31.05.2
NURİ MURAT9999...2307 40.0-2.2
ALADAĞ YİĞİT DOĞAN1791...1825 51.06.8
ASADLI VUGAR9999...2457 60.0-2.2
KUL MAHİR METE4821...1829 71.06.8
KABUK ERDEM2951...1850 81.07.4
ISGANDAROV SHAHRIYAR9999...2071 90.0-6.6
Soyad AdTOSUN EMİRHAN UKD1200Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YORULMAZ BERKE BEKİR1085...943 11.03
KURNAZ AZRA1311...1372 20.0-8.1
ÖZTÜRK DENIZ4610...943 31.03
KARTAL EGE MERT1537...1299 40.54.2
ÖZBİROL ÖZGÜR5232...1307 50.0-10.5
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1435 60.0-6.3
CEYLAN FATİH BEREN1488...1061 71.09.3
KAŞ ELİF BİLGE1725...1162 81.013.5
BOZOĞLU GAZEL1250...1262 90.0-12.3
Soyad AdAYDIN HİDAYET BARANCAN UKD1220Toplam UKD Değişimi-28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 10.0-6
GÜNDÜZ BERKAY1014...1023 20.50
DUMAN BEHİYE EZGİ2701...1024 31.07.5
KUTDEMİR MEHMET1036...1421 40.0-7.2
UĞUR YAĞMUR1169...1206 50.0-15.6
AVCI BİLGE1147...1130 60.0-18.6
KAYA YİĞİT1105...1032 71.07.8
EYİTMİŞ AHMET EMİR1169...1014 81.07.2
VURAL AHMET CEMAL1036...1126 90.5-3.9
Soyad AdOFLAZOĞLU ALİ YUSUF UKD1200Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERKOL SEYYİD AHMED6023...1085 11.010.2
BİROL ALKIM EGE5221...1247 20.0-12.9
YILDIZ ELİF3414...1172 31.013.8
ÖPÇÜN ALİ ATİLLA5558...1206 41.015.3
KAPTAN AHMET EREN2890...1248 51.017.1
KARACAN ARDA TUNA5113...1465 60.0-5.4
ERGUN ABDURRAHMAN4218...1263 70.52.7
ÜNÜVAR KAAN2340...1304 80.0-10.8
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1256 90.0-12.6
Soyad AdMAMMADOV MUSTAFA UKD1982Toplam UKD Değişimi28.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUĞ SERTAÇ5336...1748 11.04.2
BAGATUROV GIORGI9999...2408 20.0-2.2
ÖZKURT KUTAY1185...1799 31.05.2
CAN İLHAN4957...1861 41.06.8
CHARKHALASHVILI INGA9999...2317 50.0-2.4
KOÇYİĞİT BUSE NAZ1718...1836 61.06
HASANZADE TOGHRUL9999...2342 70.57.8
TERELADZE SOPIKO9999...2182 80.55.2
KURAYAN RUSLAN9999...2410 90.0-2.2
Soyad AdDEMİROK SEZEN UKD1168Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATİK MUHAMMED İHSAN1081...1452 10.0-4.8
SARI ARDA MERT5268...1073 20.5-3.9
GÜNEY EMİR1074...1059 31.010.5
ENGEL ECRİN TUANA2222...1237 41.018
KARTAL EGE MERT1537...1299 50.0-9.6
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1287 60.54.8
GÜNEŞ DEFNE5736...1320 80.0-9
YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK1285...1352 90.57.2
Soyad AdUĞUR YAĞMUR UKD1206Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAY GÖKSU1437...1322 11.019.8
ÇELİK HAKAN1046...1428 20.58.4
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 30.0-5.7
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 40.0-9
AYDIN HİDAYET BARANCAN1009...1220 51.015.6
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1440 61.023.7
ÖZTÜRK MUSTAFA1018...1390 70.0-7.8
UZ KADİR1027...1369 80.0-8.4
KURNAZ AYÇA1188...1289 90.0-11.7
Soyad AdKARACA DORUK UKD1174Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1502 10.0-3.9
İNCİ ZEYNEP ITIR1237...1046 21.09.9
GÜREŞ YAĞIZ1534...897 31.03
ÜNÜVAR KAAN2340...1304 40.55.4
ARSLAN EFE5629...1257 50.0-11.7
SUNA YİĞİT EMRE6062...1202 61.016.2
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1292 70.54.8
GÜNEBAKAN YUNUS EMRE6165...1281 80.0-10.5
YAŞIN ÖMER BARTU5750...1303 90.55.1
Soyad AdDANIŞMAN ALİ BERKAY UKD1573Toplam UKD Değişimi46.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN MİR EFE1141...1270 11.03.5
SHABANOV ABDULLA9999...1691 20.54
MERMER YUNUS2794...1693 30.54
DÖNGEZ BERK EGEMEN2564...1397 41.06.75
BİROL EMİR EFE1122...1665 50.53.25
UYSAL UĞUR1009...1678 61.016
HOKKA FATİH1725...1663 70.0-9.5
ASLAN LİNA2711...1658 80.53
ÇELİK CEM AKIN6021...1669 91.015.75
Soyad AdARKAN EGE UKD1174Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTAY ELFİDA4819...897 11.03
ARAL DEMİR1068...1272 21.018.9
ASLAN BORAN4395...1339 30.0-8.4
BÜYÜKTERZİ AYAZ1251...1320 40.56
ÜNÜVAR KAAN2340...1304 50.0-9.6
YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN1740...1292 60.0-10.2
DANIŞ OSMAN ZEKİ1888...1256 70.0-11.7
CEYLAN KUTAY ALTUĞ6268...897 81.03
KORKUT LİNA4533...1070 91.010.8
Soyad AdGÜLTEKİN CELAL UKD1674Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜNDAR GÖKTUĞ1072...1462 11.04.6
MOUJ NEMATULLAH9912...1560 20.0-13.2
SARİALİ FURKAN ANIL5493...1490 30.0-14.8
SAVAŞ KEMAL2025...1393 41.03.2
İŞÇİ EMRE1013...1469 50.5-5.2
DEMİR ALEYNA5414...1497 61.05.4
AYGÜN HELİN BEREN1138...1529 71.06.2
VURAL RAFET1752...1569 81.07.2
SEDEF ELİF TUANA1051...1612 90.5-1.8
Soyad AdKARA ALİ BARKIN UKD1939Toplam UKD Değişimi23.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKAT NEHİR1022...1733 11.04.8
TAMAZ MGELADZE9999...2328 20.57.8
KELEŞ CENGİZ1369...2185 30.0-3.8
ÇELİK ERDİNÇ5219...1788 40.5-4
ÇOŞGUN EMİN2114...1757 50.5-4.8
ŞEKERCİ BERKİN2093...1794 61.06.2
DEMİRÇİN KASIM5241...2072 71.013.6
ALAZ AHMET EFEKAN2072...2092 80.54
Soyad AdTOSUN UĞURCAN UKD1189Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1652 10.0-3.3
BÜYÜKDURMUŞ ECEM1289...1080 21.010.5
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1456 30.0-5.4
KEYVAN FURKAN2937...1000 41.07.5
ERBAŞ ELİFSU1218...1379 50.0-7.5
KAYA BURAK ALPARSLAN1151...1135 60.5-2.4
ECZACIBAŞI EZGİ1055...943 71.03
KÜÇÜK MİRA2977...1272 80.0-11.7
BAKIRCI HAZAR2873...1091 91.011.1
Soyad AdAYDEMİR YUSUF UKD1339Toplam UKD Değişimi17.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ BERKAY1014...1023 11.02.5
ÖZTÜRK ECEM1042...1477 20.0-7.75
EYÜPOĞLU EGEMEN1183...1226 31.08.75
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1440 40.53.5
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 51.016.5
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 60.0-5.75
Soyad AdRAHIMLI ILKIN UKD1988Toplam UKD Değişimi-0.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YARAR BORA3680...1752 10.5-6
ALADAĞ YİĞİT DOĞAN1791...1825 21.05.6
BASHIRLI NAIL9999...2345 30.0-2.2
KURDAŞ HALİL İBRAHİM2994...1836 40.5-4
ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE1036...1824 50.5-4.4
ÖZTÜRK EFE HAKAN1041...1833 61.05.8
ANSAT ALDIYAR9999...1855 71.06.4
JAVADOV RAMIL9999...2084 80.52.6
SEVGİ VOLKAN3657...2233 90.0-4
Soyad AdPOLAT ÇAĞLA DENİZ UKD1173Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN ALİ EFE1070...1452 10.0-4.8
DORUK ZEKİ MERT1203...1073 21.010.8
HASIRCI ÖZGÜR DENİZ1241...1506 30.0-3.6
TURA ALPEREN1157...1080 41.011.1
KARATİKEN BERAY1252...1307 50.0-9.6
ÇELİK ZÜMRA6235...1070 60.0-19.2
ÇOLAK UMUT KEMAL1601...1078 71.011.1
BÜYÜKDURMUŞ ECEM1289...1080 80.5-3.9
CEYLAN FATİH BEREN1488...1061 91.010.5
Soyad AdUĞUR CEMRE UKD1158Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1443 10.0-4.8
GÜNDÜZ BURAK1154...1023 21.03
KORUCU AHMET EFE1270...1297 30.0-9.3
GEBEŞ FERHAT YAMAÇ1123...1352 40.0-7.5
GÜNDÜZ BERKAY1014...1023 51.03
BOZKURT ZEKERİYA TALHA1092...1094 61.012.3
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1351 70.0-7.5
AY UMUT1063...1131 80.5-1.2
SOVUKLUK ECEM SU1151...1261 90.0-10.8
Soyad AdYAŞIN ÖMER BARTU UKD1303Toplam UKD Değişimi-43.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBAŞ ALİ İMRAN1294...1113 11.06.25
GÜRSOY ÇAĞAN4716...1190 20.0-16.25
KAYA EFE MEHMET3446...1154 30.5-5
TÜRKMEN EFE ALTAY6128...1213 41.09.5
KONYAR ENVER4426...1131 50.0-18.25
DÖNDÜ ILGAZ1193...1120 60.5-6
ANGIN POYRAZ1351...1137 71.07
ÇELİK EGE YİĞİT5236...1186 80.0-16.5
KARACA DORUK5770...1174 90.5-4.25
Soyad AdBÖLÜKBAŞ EMRE UKD1618Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ EKİN1945...1390 11.04.2
KILIÇARSLAN ERDEM1927...1495 20.0-13.4
GÜNEŞ DEREN1176...1445 31.05.4
SARİALİ FURKAN ANIL5493...1490 40.5-3.4
YARICI FERHAT OĞUZHAN5650...1502 50.5-3.2
ÖKEER ESAT3050...1499 61.06.8
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1693 71.012
TÜTÜNCÜ ALİ1205...1686 80.0-8.2
ŞAHİN ALİ HAYDAR1796...1499 91.06.8
Soyad AdZENGİN MUSTAFA BURAK UKD1308Toplam UKD Değişimi-39.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERLEMEZ ALİ OSMAN1113...1023 11.02.5
ÜNSAÇARER YİĞİT1061...1439 20.0-8
VURAL AHMET CEMAL1036...1126 30.0-18.5
KARTOP METEHAN1127...1138 41.07
BOZKURT ZEKERİYA TALHA1092...1094 51.05.75
KUTDEMİR MEHMET1036...1421 60.53.75
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1443 70.0-8
DEMİRYÜREK GÜL YAREN1021...1401 80.0-9.25
TUNÇEL EKİN1729...1241 90.0-14.75
Soyad AdDEMİR NAZLI UKD1149Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBAYIR EYMEN4435...1379 10.0-6.3
KOYUNCU ÖMER ARDA1308...1031 20.0-19.8
KAŞLI SÜLEYMAN2586...1017 31.09.6
TİLKİ UYGAR ÜMİT2974...1007 41.09.3
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1338 50.0-7.5
İNCİ ZEYNEP ITIR1237...1046 61.010.8
DURAN ZEYNEP EMİNE4352...1070 71.011.7
KARABULUT ETKA4236...1211 80.0-12.3
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1248 90.54.2
Soyad AdALKAN ŞÜKRÜ UKD1664Toplam UKD Değişimi2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜĞMEN ALPEREN1010...1451 11.04.6
ABIDY AHMAD RASHID9990...1546 21.06.8
MOUJ NEMATULLAH9912...1560 30.5-2.8
TOKSAN HAYATİ1058...1570 41.07.4
ASLAN LİNA2711...1658 50.5-0.2
ALİYEV TAMER9992...1621 61.08.8
KARABAŞ BARIŞ1517...1696 70.0-9.2
YİĞİT FATİH4679...1607 80.5-1.6
ÖZTÜRK OĞUZHAN7084...1599 90.0-11.8
Soyad AdONUR ÇİĞDEM UKD1790Toplam UKD Değişimi39.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNCAN BERKE3810...2081 10.0-3
ISGANDAROV SHAHRIYAR9999...2071 20.0-3.2
FAZLA ÖNDER ZAFER6175...1712 31.07.8
ÖZDEMİR SERHAN BERAT3745...1946 40.0-5.8
DURUÇAY ETEM2896...1577 51.04.6
YAPICI KADİR GÖKBERK1705...1928 61.013.8
SELVİ KAAN1083...1877 71.012.4
ÖZSAKALLIOĞLU OKAN2358...2030 81.016
GÜLBEYAZ EMİR4550...2072 90.0-3.2
Soyad AdUYSAL EGE UKD1231Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERKAYA SUDENAZ1013...943 11.03
ARSLAN EGE3299...1394 20.0-8.4
BAKIRCI HAZAR2873...1091 30.0-20.7
CEYLAN FATİH BEREN1488...1061 40.5-6.6
GÜNEY EMİR1074...1059 51.08.1
KARA EDİZ1261...1143 61.011.4
BEREKETOĞLU NADİYE1179...1435 70.0-7.2
ARK GAMZE1230...1193 81.013.5
ÖZBİROL ÖZGÜR5232...1307 90.0-12
Soyad AdHOKKA FATİH UKD1663Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEKER BİLGESU1015...1449 11.04.6
YALÇIN NEHİR1087...1546 21.06.8
GÜNEŞ AHMET2605...1566 31.07.4
CİVCER ÖMER FARUK1009...1530 41.06.4
ÖZTÜRK OĞUZHAN7084...1599 50.5-1.8
GANBARLI SAHIL9999...1591 60.0-12
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1573 71.07.6
EKİCİ CANER1330...1685 80.0-9.4
Soyad AdYAVUZ EFE METEHAN UKD1828Toplam UKD Değişimi46.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CHARKHALASHVILI INGA9999...2317 10.0-2.2
TOKAT NEHİR1022...1733 20.5-2.6
ADIGÜZEL UFUK ALP1053...1755 31.08
TAŞAN MEHMET AŞKIN1159...2047 41.015.6
BAL ENES EMRE1201...2051 51.015.6
NURİ MURAT9999...2307 60.0-2.2
ÖZSAKALLIOĞLU OKAN2358...2030 70.55.2
GÜLBEYAZ EMİR4550...2072 80.0-4
KALEMLER KAAN2964...1933 91.012.8
Soyad AdAYDIN NİSANUR UKD1177Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ GÖKTUĞ ALI1202...1480 10.0-4.2
TURA ALPEREN1157...1080 20.0-18.9
KAYNAR DURU2186...1149 31.013.8
ÇELİK ZÜMRA6235...1070 40.0-19.5
PASBIYIK BERAT HARUN1012...1056 51.010.2
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1060 61.010.2
DURMAZ EFLİN3227...1405 70.0-6.3
AKSU ZEYNEP1424...1029 81.09
MAMMADOV FAMIL9999...1212 90.51.5
Soyad AdGÜVEN HASAN KEREM UKD1213Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIKVER GİRAY1061...1453 10.59
KURNAZ AYÇA1188...1289 20.0-12
GÜNDÜZ BERKAY1014...1023 31.03
DEMİR ECEM NAZ1106...1328 40.0-10.2
SOVUKLUK ECEM SU1151...1261 50.0-12.9
KARTOP METEHAN1127...1138 61.012
DEMİRYÜREK GÜL YAREN1021...1401 70.0-7.8
ATİK ZEYNEP ZÜLAL1052...1091 81.09.9
GÜNAY GÖKSU1437...1322 90.0-10.5
Soyad AdALSAÇ ALPER TOLGA UKD1268Toplam UKD Değişimi-52.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR ZEYNEP3131...1087 11.07.8
JALILZADA ALI9915...1149 20.0-19.8
DURMUŞ ÇINAR1340...1147 30.0-19.8
GÜLEŞÇE FURKAN2550...1084 41.07.8
KOCA ILGAZ1802...1143 51.09.9
HOTMAN ÇAĞAN ARHAN1269...1135 61.09.6
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1106 70.0-21.3
ŞENER ERDEM3827...1103 80.0-21.6
ÖNAL ECRİN3906...1138 90.5-5.4
Soyad AdEYİTMİŞ AHMET EMİR UKD1014Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN SUDENAZ1087...1359 10.0-3.3
BABAYEVA NASRIN9999...1252 20.0-6
ECE CEM1793...1115 30.0-10.8
KAYA YİĞİT1105...1032 41.015.9
TUNÇEL EKİN1729...1241 60.58.7
DEMİR ECEM NAZ1106...1328 70.0-4.2
AYDIN HİDAYET BARANCAN1009...1220 80.0-7.2
ŞAHMARAN ARDA1006...1071 91.017.4
Soyad AdDÖNDÜ ILGAZ UKD1120Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ MEHMET SALİH4373...1307 10.0-7.8
ERKOL SEYYİD AHMED6023...1085 21.013.5
ŞENKAL DEFNE7346...1237 30.0-10.2
ÖZTAY ELFİDA4819...897 41.03
DANIŞ OSMAN ZEKİ1888...1256 51.020.4
YAŞIN ÖMER BARTU5750...1303 60.57.2
SOYDEMİR ECE BERRA7171...1256 70.0-9.6
KAÇMAZ ÖYKÜ3180...1216 81.018.9
BÜYÜKTERZİ AYAZ1251...1320 90.0-7.2
Soyad AdCİVCER ÖMER FARUK UKD1530Toplam UKD Değişimi38.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYMAZ BOLAT2899...1058 11.02.75
CEYLAN ARDA1030...1649 21.016.5
DALAR YUSUF2917...1628 31.015.75
HOKKA FATİH1725...1663 40.0-8
BOZDOĞAN SARPER EKIN1096...1653 50.0-8.25
TIKVESLI CEYLIN1044...1653 60.0-8.25
TAŞ EKİN1945...1390 71.07.75
SALTIK SÜLEYMAN1123...1670 81.017.25
AKALIN BİLGEHAN1804...1615 9