EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

15 Temmuz Şehitleri Anma Satranç Turnuvası / 16.07.2017 / ISPARTA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ALİ KAAN DOĞAN1115...102901.09.2017
ALPEREN BALIM1809...140601.09.2017
CENK OSMAN TUNA5368...111801.09.2017
ÇAĞAN UMUT DURAN5038...116101.09.2017
GAMZE YURDAKUL1327...110101.09.2017
MUHAMMED MUSTAFA KÖSE1130...112301.09.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
BALIM ALPEREN1809...14065
DOĞAN ALİ KAAN1115...10295
DURAN ÇAĞAN UMUT5038...11615
KÖSE MUHAMMED MUSTAFA1130...11045
TUNA CENK OSMAN5368...11185
YURDAKUL BATUHAN1110...10043
YURDAKUL GAMZE1327...11615

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdDEMİRTAŞ MAHMUT UKD1548Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAKAR ÖMER SAMİ FARUK1054...1052 11.02.75
YAVUZ HASAN BUĞRAHAN4974...1145 21.02.75
AYDEMİR MERT1077...1280 31.04.25
YAMAN ÖMER YİĞİT1049...1507 41.011
KURAN ALPER1199...1409 50.5-4.75
Soyad AdALTUNBAŞAK YASİN UKD1128Toplam UKD Değişimi55.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNA CENK OSMAN5368...935 11.03
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 21.026.1
BALIM ALPEREN1809...935 30.50
AKKUŞ FATMA BUSE1953...1358 40.58.7
ARABALI NAİL GÖKBERK5508...1199 51.018
Soyad AdYAMAN ÖMER YİĞİT UKD1507Toplam UKD Değişimi-5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT KEREM1153...979 11.02.5
DURAN YİĞİT EFE2831...1215 21.03.75
KURAN ALPER1199...1409 31.09.25
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 40.0-11
YILDIZ EROL1037...1079 50.5-9.75
Soyad AdAKKUŞ FATMA BUSE UKD1358Toplam UKD Değişimi-14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARABALI EFE5485...935 11.02.5
BALIM ALPEREN1809...935 20.50
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 30.0-9.25
ALTUNBAŞAK YASİN4867...1128 40.5-7.25
Soyad AdHİSLİ FURKAN UKD1062Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURDAKUL GAMZE1327...801 10.0-3
GÜLERYÜZ NAZLI4423...801 21.03
ÇAKMAK EGEHAN UTKU1769...801 31.03
ŞAKAR SÜLEYMAN SAMİ3508...801 41.03
DURAN ÇAĞAN UMUT5038...801 51.03
Soyad AdYILDIZ EROL UKD1079Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYMAZ ARDA1129...979 11.03
AYDEMİR MERT1077...1280 20.0-7.2
KÖSE MUHAMMED MUSTAFA1130...979 31.03
YURDAKUL BATUHAN1110...979 41.03
YAMAN ÖMER YİĞİT1049...1507 50.511.7
Soyad AdUYMAZ SÜLEYMAN UKD1456Toplam UKD Değişimi-9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TULGA FURKAN2400...1035 11.02.75
ALTUNBAŞAK YASİN4867...1128 20.0-21.75
AKKUŞ FATMA BUSE1953...1358 31.09.25
BALIM ALPEREN1809...935 40.0-2.5
ARABALI EFE5485...935 51.02.5
Soyad AdİLİK BATUHAN UKD1140Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜLÜ UMUT2542...801 11.03
ÇAKMAK EGEHAN UTKU1769...801 21.03
DURAN ÇAĞAN UMUT5038...801 30.0-3
ÖZCAN TUĞRA5445...801 41.03
YURDAKUL GAMZE1327...801 50.0-3
Soyad AdAYDEMİR MERT UKD1280Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ALİ KAAN1115...979 11.03
YILDIZ EROL1037...1079 21.07.2
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 30.0-5.1
DURAN YİĞİT EFE2831...1215 40.5-2.7
YAVUZ HASAN BUĞRAHAN4974...1145 51.09.6
Soyad AdKURAN ALPER UKD1409Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BURDURLU ANIL EMİN1070...979 11.02.5
YURDAKUL BATUHAN1110...979 21.02.5
YAMAN ÖMER YİĞİT1049...1507 30.0-9.25
YAVUZ HASAN BUĞRAHAN4974...1145 41.04.5
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 50.54.75
Soyad AdARABALI NAİL GÖKBERK UKD1199Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALIM ALPEREN1809...935 10.0-3
ARABALI EFE5485...935 21.03
TUNA CENK OSMAN5368...935 30.0-3
ALTUNBAŞAK YASİN4867...1128 50.0-18
Soyad AdŞAKAR ÖMER SAMİ FARUK UKD1052Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 10.0-3.3
DOĞAN ALİ KAAN1115...979 20.0-3
BURDURLU ANIL EMİN1070...979 31.03
KURTOĞLU CEMİL1179...979 41.03
DURAN YİĞİT EFE2831...1215 51.021.6
Soyad AdTULGA FURKAN UKD1035Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYMAZ SÜLEYMAN5332...1456 10.0-3.3
TUNA CENK OSMAN5368...935 20.0-3
ARABALI EFE5485...935 30.0-3
Soyad AdDURAN YİĞİT EFE UKD1215Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTOĞLU CEMİL1179...979 11.03
YAMAN ÖMER YİĞİT1049...1507 20.0-4.5
DOĞAN ALİ KAAN1115...979 31.03
AYDEMİR MERT1077...1280 40.52.7
ŞAKAR ÖMER SAMİ FARUK1054...1052 50.0-21.6
Soyad AdYAVUZ HASAN BUĞRAHAN UKD1145Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE MUHAMMED MUSTAFA1130...979 11.03
DEMİRTAŞ MAHMUT1024...1548 20.0-3.3
UYMAZ ARDA1129...979 31.03
KURAN ALPER1199...1409 40.0-5.4
AYDEMİR MERT1077...1280 50.0-9.6
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014