EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Çay, Turizm ve Yaz Sporları Festivali Satranç Turnuvası / 10.08.2017 / RİZE UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ALEYNA SEKİN1390...119501.09.2017
ASİL HAN ÇİLLİOĞLU1070...114601.09.2017
CEMİL SULTAN MAVİ3691...101601.09.2017
DOĞUKAN GÜLER5901...103601.09.2017
EMİRHAN KORKMAZ2135...104701.09.2017
ESRA KÜRTAHMETOĞLU3100...103401.09.2017
FARUK EMİR YANIK1096...100901.09.2017
FURKAN KONAN1075...111801.09.2017
MUHAMMET ATAR1001...117301.09.2017
OĞUZHAN ÖKSÜZ2500...103901.09.2017
ÖZGÜR CAN PİRPİR2965...115101.09.2017
RECEP AKBOĞA1669...106801.09.2017
SERKAN ERGÜN3566...124501.09.2017
YAVUZ DEMİRKAN3889...145601.09.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKBOĞA RECEP1669...10685
ATAR MUHAMMET1001...11735
ÇİLLİOĞLU ASİL HAN1070...11465
DEMİRKAN YAVUZ3889...14235
ERGÜN SERKAN3566...12455
GÜLER DOĞUKAN5901...10635
KONAN FURKAN1075...11186
KORKMAZ EMİRHAN2135...10475
KÜRTAHMETOĞLU ESRA3100...10346
MAVİ CEMİL SULTAN3691...10166
ÖKSÜZ OĞUZHAN2500...10395
PİRPİR ÖZGÜR CAN2965...11516
SEKİN ALEYNA1390...13415
YANIK FARUK EMİR1096...10096

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdPAMUKÇU ALPEREN UKD1552Toplam UKD Değişimi7.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MİRAÇ4410...917 11.02.5
BAL BERAT3516...1188 21.02.75
KAYA MERİÇ1011...1306 31.04.75
USTAOĞLU BARAN1718...1350 41.06
TAKAZ BAHAR EKİN1625...1275 50.5-8.25
Soyad AdYILDIZ ZEKERYA UKD1620Toplam UKD Değişimi22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ SERHAT2039...1061 11.02.2
KUTLU ŞAHİN4626...1290 21.02.4
KAYACI İSMAİL5866...1413 31.04.6
YENİGÜL MEHMET6366...1647 41.010.8
DEMİRKAN YAVUZ3889...983 51.02
Soyad AdALBAYRAK AYŞE NUR CEREN UKD1139Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONAN FURKAN1075...800 11.03
BAL ŞEVVAL3678...1049 21.011.4
SU ALPEREN2678...1057 30.5-3.3
BABA NURULLAH1081...1118 41.014.1
AKSOY ARDA1018...1110 50.5-1.2
TOPTAN YAĞMUR1104...1062 61.011.7
Soyad AdYENİGÜL MEHMET UKD1647Toplam UKD Değişimi2.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN MUHAMMET BİLAL3793...1066 11.02.2
CANSIZ OLGUN5590...1369 21.03.4
SÖNMEZ YUNUS2854...1416 31.04.2
YILDIZ ZEKERYA3024...1620 40.0-10.8
KAYACI HASAN5869...1390 51.03.6
Soyad AdAKSOY ARDA UKD1110Toplam UKD Değişimi48.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖROĞLU HAKAN OSMAN4945...800 11.03
ÖZER KAAN3391...1020 21.011.4
YAZICI YİĞİT ERDEM1057...1033 31.011.7
EREN ERAY MUHARREM2276...1336 41.023.7
ALBAYRAK AYŞE NUR CEREN1064...1139 50.51.2
SU ALPEREN2678...1057 60.5-2.1
Soyad AdTAKAZ BAHAR EKİN UKD1275Toplam UKD Değişimi37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZICI YAĞMUR NAZ1065...917 11.03
ÖKSÜZ OĞUZHAN2500...917 21.03
KOYUNCU EFE1754...1309 31.016.5
DURSUN ÖZGÜN2820...1393 40.54.8
PAMUKÇU ALPEREN5499...1552 50.59.9
Soyad AdKOYUNCU EFE UKD1309Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ EMİRHAN2135...917 11.02.5
ULUTAŞ ERDEM1600...1074 21.05.25
TAKAZ BAHAR EKİN1625...1275 30.0-13.75
BİÇAKCI FURKAN1013...1022 41.04
KAYMAKÇI MEHMET ALİ1953...1291 51.011.75
Soyad AdSÖNMEZ YUNUS UKD1416Toplam UKD Değişimi26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELEK GAMZE1063...1033 11.02.75
YENİGÜL ARDA RAN2414...1233 21.06.5
YENİGÜL MEHMET6366...1647 30.0-5.25
YANIKLAR YAKUP4715...1257 41.07.25
DELİBAŞ SAMİ2833...1490 51.015
Soyad AdSU ALPEREN UKD1057Toplam UKD Değişimi52.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPUZ EREN2579...800 11.03
MAVİ CEMİL SULTAN3691...800 21.03
ALBAYRAK AYŞE NUR CEREN1064...1139 30.53.3
KASAB ABDÜL BAKİ4392...1080 41.015.9
EREN ERAY MUHARREM2276...1336 51.025.2
AKSOY ARDA1018...1110 60.52.1
Soyad AdKASAB ESRAGÜL UKD1104Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSEOĞLU HAKAN BERK3068...800 11.03
BAKIRCI ÖZGÜR3808...800 20.0-3
KARAASLAN ALP ÇAĞAN5109...800 31.03
MAVİ CEMİL SULTAN3691...800 41.03
KÜRTAHMETOĞLU ESRA3100...800 51.03
KONAN FURKAN1075...800 61.03
Soyad AdKORALTÜRK İBRAHİM UKD1388Toplam UKD Değişimi7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAR MUHAMMET1001...983 11.02.5
ERİM SİNAN1285...983 21.02.5
DEMİRKAN YAVUZ3889...983 30.0-2.5
YAZIM AYKUT ONUR3325...1108 40.5-8.5
KAYACI İSMAİL5866...1413 51.013.25
Soyad AdUSTAOĞLU BARAN UKD1350Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAKÇI MERT1068...917 11.02.5
MEREV KEREM1036...1063 21.04
KAYMAKÇI MEHMET ALİ1953...1291 31.010.5
PAMUKÇU ALPEREN5499...1552 40.0-6
BAL BERAT3516...1188 50.5-5.25
Soyad AdYAZICI YİĞİT ERDEM UKD1033Toplam UKD Değişimi40.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANIK FARUK EMİR1096...800 11.03
BABA NURULLAH1081...1118 21.018.6
AKSOY ARDA1018...1110 30.0-11.7
ŞEKER RAVZA5176...800 41.03
KASAB ABDÜL BAKİ4392...1080 51.017.1
EREN ERAY MUHARREM2276...1336 60.510.8
Soyad AdBAL BERAT UKD1188Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ MUHAMMED1604...917 11.03
PAMUKÇU ALPEREN5499...1552 20.0-3.3
YAZICI NECMİ EREN1024...1093 31.011.1
ÇİLLİOĞLU ASİL HAN1070...917 41.03
USTAOĞLU BARAN1718...1350 50.56.3
Soyad AdKASAB ABDÜL BAKİ UKD1080Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PİRPİR ÖZGÜR CAN2965...800 11.03
DELİBAŞ OSMAN1661...800 21.03
KÜRTAHMETOĞLU ESRA3100...800 31.03
SU ALPEREN2678...1057 40.0-15.9
YAZICI YİĞİT ERDEM1057...1033 50.0-17.1
BAKIRCI ÖZGÜR3808...800 61.03
Soyad AdUZUN BURAK UKD1311Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRKAN YAVUZ3889...983 10.50
YANIKLAR YAKUP4715...1257 20.0-14.5
ATAR MUHAMMET1001...983 41.02.5
CANSIZ OLGUN5590...1369 51.014.5
Soyad AdYENİGÜL ARDA RAN UKD1233Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOPUZ NEŞAT1005...983 11.03
SÖNMEZ YUNUS2854...1416 20.0-7.8
KURTAHMETOĞLU FATMA4645...983 31.03
CANSIZ OLGUN5590...1369 40.55.4
YAZIM AYKUT ONUR3325...1108 51.09.9
Soyad AdDURSUN ÖZGÜN UKD1393Toplam UKD Değişimi-10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARASU YUSUF TAHA1038...917 11.02.5
YAZICI NECMİ EREN1024...1093 20.5-8.75
ULUTAŞ ERDEM1600...1074 31.03.25
TAKAZ BAHAR EKİN1625...1275 40.5-4
KAYA MERİÇ1011...1306 50.5-3
Soyad AdTOPTAN YAĞMUR UKD1062Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERKAN YİĞİT3194...800 11.03
KARASU BAHA6436...800 21.03
EREN ERAY MUHARREM2276...1336 30.0-5.1
YANIK FARUK EMİR1096...800 41.03
PİRPİR ÖZGÜR CAN2965...800 51.03
ALBAYRAK AYŞE NUR CEREN1064...1139 60.0-11.7
Soyad AdKAYA MERİÇ UKD1306Toplam UKD Değişimi7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİBAROĞLU REYHAN EYLÜL1053...917 11.02.5
BİÇAKCI FURKAN1013...1022 21.04
PAMUKÇU ALPEREN5499...1552 30.0-4.75
KORKMAZ EMİRHAN2135...917 41.02.5
DURSUN ÖZGÜN2820...1393 50.53
Soyad AdKAYACI İSMAİL UKD1413Toplam UKD Değişimi-10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENKAYA GURUR TAHA3459...1000 11.02.75
YAZIM AYKUT ONUR3325...1108 21.03.5
YILDIZ ZEKERYA3024...1620 30.0-5.75
UZUN MUHAMMET BİLAL3793...1066 41.02.75
KORALTÜRK İBRAHİM1328...1388 50.0-13.25
Soyad AdKAYMAKÇI MEHMET ALİ UKD1291Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEKİN ALEYNA1390...917 11.03
ÇİLLİOĞLU ASİL HAN1070...917 21.03
USTAOĞLU BARAN1718...1350 30.0-12.6
ÖKSÜZ OĞUZHAN2500...917 41.03
KOYUNCU EFE1754...1309 50.0-14.1
Soyad AdYANIKLAR YAKUP UKD1257Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİM SİNAN1285...983 10.0-3
UZUN BURAK1997...1311 21.017.4
ERGÜN SERKAN3566...983 31.03
SÖNMEZ YUNUS2854...1416 40.0-8.7
ATAR MUHAMMET1001...983 51.03
Soyad AdBAL ŞEVVAL UKD1049Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TORLAK AHMET ONURALP1583...800 11.03
ALBAYRAK AYŞE NUR CEREN1064...1139 20.0-11.4
PİRPİR ÖZGÜR CAN2965...800 30.0-3
KARAASLAN ALP ÇAĞAN5109...800 41.03
ŞEKER RAVZA5176...800 51.03
YANIK FARUK EMİR1096...800 61.03
Soyad AdKUTLU ŞAHİN UKD1290Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN SERKAN3566...983 11.03
YILDIZ ZEKERYA3024...1620 20.0-3.6
ATAR MUHAMMET1001...983 30.0-3
GÜLER DOĞUKAN5901...983 41.03
YILMAZ SERHAT2039...1061 51.06.3
Soyad AdYILDIZ ERMAN UKD1057Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPÇU ABDÜLSAMET1100...800 11.03
EREN ERAY MUHARREM2276...1336 20.0-4.8
MAVİ CEMİL SULTAN3691...800 30.0-3
TOPALOĞLU AZİZ MAHMUT1389...800 41.03
TOPUZ EREN2579...800 51.03
KÜRTAHMETOĞLU ESRA3100...800 61.03
Soyad AdDELİBAŞ SAMİ UKD1490Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN BAHRİYE1912...1045 11.02.75
ABAY MİRAÇ1002...1242 21.04.75
KAYACI HASAN5869...1390 31.09
DEMİRKAN YAVUZ3889...983 40.0-2.5
SÖNMEZ YUNUS2854...1416 50.0-15
Soyad AdGÖZÜAÇIK NECİP BERAT UKD1082Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİLLİOĞLU ASİL HAN1070...917 10.0-3
SEKİN ALEYNA1390...917 20.0-3
ÖLKER KAAN GÖKTUĞ1038...917 31.03
YILDIZ MUHAMMED1604...917 41.03
KORKMAZ EMİRHAN2135...917 51.03
Soyad AdKAYACI HASAN UKD1390Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBOĞA RECEP1669...983 11.02.5
YAVAŞİ ABDÜLKADİR6674...983 21.02.5
DELİBAŞ SAMİ2833...1490 30.0-9
ABAY MİRAÇ1002...1242 41.07.5
YENİGÜL MEHMET6366...1647 50.0-4.5
Soyad AdULUTAŞ ERDEM UKD1074Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİLLİOĞLU ATAKAN HAN1070...917 11.03
KOYUNCU EFE1754...1309 20.0-6.3
DURSUN ÖZGÜN2820...1393 30.0-3.9
KAYMAKÇI MERT1068...917 41.03
ÇİLLİOĞLU BAŞBUĞ HAN1070...917 51.03
Soyad AdEREN ERAY MUHARREM UKD1336Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAASLAN ALP ÇAĞAN5109...800 11.02.5
YILDIZ ERMAN1612...1057 21.04
TOPTAN YAĞMUR1104...1062 31.04.25
AKSOY ARDA1018...1110 40.0-19.75
SU ALPEREN2678...1057 50.0-21
YAZICI YİĞİT ERDEM1057...1033 60.5-9
Soyad AdAKYÜZ İPEK UKD1060Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPALOĞLU AZİZ MAHMUT1389...800 11.03
KÜRTAHMETOĞLU ESRA3100...800 20.0-3
KÖROĞLU HAKAN OSMAN4945...800 30.50
KONAN FURKAN1075...800 50.0-3
MAVİ CEMİL SULTAN3691...800 61.03
Soyad AdUZUN MUHAMMET BİLAL UKD1066Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YENİGÜL MEHMET6366...1647 10.0-3.3
BALIKÇILAR ABDÜLKADİR4030...983 21.03
YAVAŞİ ABDÜLKADİR6674...983 31.03
KAYACI İSMAİL5866...1413 40.0-3.3
AKBOĞA RECEP1669...983 51.03
Soyad AdMEREV KEREM UKD1063Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİLLİOĞLU BAŞBUĞ HAN1070...917 11.03
USTAOĞLU BARAN1718...1350 20.0-4.8
KORKMAZ EMİRHAN2135...917 30.0-3
YILDIZ SAMİRA1010...917 41.03
ÖKSÜZ OĞUZHAN2500...917 51.03
Soyad AdYAZICI NECMİ EREN UKD1093Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ SAMİRA1010...917 11.03
DURSUN ÖZGÜN2820...1393 20.510.5
BAL BERAT3516...1188 30.0-11.1
SEKİN ALEYNA1390...917 40.0-3
KİBAROĞLU REYHAN EYLÜL1053...917 51.03
Soyad AdCANSIZ OLGUN UKD1369Toplam UKD Değişimi-18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALIKÇILAR ABDÜLKADİR4030...983 11.02.5
YENİGÜL MEHMET6366...1647 20.0-4.25
AKBOĞA RECEP1669...983 31.02.5
YENİGÜL ARDA RAN2414...1233 40.5-4.5
UZUN BURAK1997...1311 50.0-14.5
Soyad AdBİÇAKCI FURKAN UKD1022Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖLKER KAAN GÖKTUĞ1038...917 11.03
KAYA MERİÇ1011...1306 20.0-4.8
YILDIZ MUHAMMED1604...917 31.03
KOYUNCU EFE1754...1309 40.0-4.8
SEKİN ALEYNA1390...917 50.0-3
Soyad AdYAZIM AYKUT ONUR UKD1108Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTAHMETOĞLU FATMA4645...983 11.03
KAYACI İSMAİL5866...1413 20.0-4.2
GÜLER DOĞUKAN5901...983 31.03
KORALTÜRK İBRAHİM1328...1388 40.510.2
YENİGÜL ARDA RAN2414...1233 50.0-9.9
Soyad AdYILMAZ SERHAT UKD1061Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ ZEKERYA3024...1620 10.0-3.3
DEMİRKAN YAVUZ3889...983 20.0-3
ŞENKAYA GURUR TAHA3459...1000 31.012.6
BALIKÇILAR ABDÜLKADİR4030...983 41.03
KUTLU ŞAHİN4626...1290 50.0-6.3
Soyad AdABAY MİRAÇ UKD1242Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER DOĞUKAN5901...983 11.03
DELİBAŞ SAMİ2833...1490 20.0-5.7
KAYACI HASAN5869...1390 40.0-9
ERGÜN SERKAN3566...983 50.0-3
Soyad AdŞENKAYA GURUR TAHA UKD1000Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYACI İSMAİL5866...1413 10.0-3.3
GÜLER DOĞUKAN5901...983 20.0-3
YILMAZ SERHAT2039...1061 30.0-12.6
KURTAHMETOĞLU FATMA4645...983 51.03
Soyad AdBABA NURULLAH UKD1118Toplam UKD Değişimi-29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOTO MEHMET HANEFİ6828...800 11.03
YAZICI YİĞİT ERDEM1057...1033 20.0-18.6
DELİBAŞ OSMAN1661...800 31.03
ALBAYRAK AYŞE NUR CEREN1064...1139 40.0-14.1
MAVİ CEMİL SULTAN3691...800 50.50
PİRPİR ÖZGÜR CAN2965...800 60.0-3
Soyad AdKOCA AHMET BARAN UKD1041Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖKSÜZ OĞUZHAN2500...917 10.0-3
YAZICI YAĞMUR NAZ1065...917 21.03
SEKİN ALEYNA1390...917 30.0-3
KİBAROĞLU REYHAN EYLÜL1053...917 40.50
Soyad AdSELEK GAMZE UKD1033Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ YUNUS2854...1416 10.0-3.3
ATAR MUHAMMET1001...983 20.0-3
KOPUZ NEŞAT1005...983 31.03
ERGÜN SERKAN3566...983 40.0-3
GÜLER DOĞUKAN5901...983 50.0-3
Soyad AdALBAYRAK HALİSE NUR ECRİN UKD1176Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARASU BAHA6436...800 10.0-3
TERKAN YİĞİT3194...800 21.03
BAKIRCI ÖZGÜR3808...800 31.03
Soyad AdUSTAOĞLU BARKIN UKD1092Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAVİ CEMİL SULTAN3691...800 10.0-3
TOPUZ EREN2579...800 21.03
KARASU BAHA6436...800 31.03
PİRPİR ÖZGÜR CAN2965...800 40.0-3
YANIK FARUK EMİR1096...800 50.0-3
ŞİŞMAN KADRİYE4973...800 60.0-3
Soyad AdUZUN BAHRİYE UKD1045Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DELİBAŞ SAMİ2833...1490 10.0-3.3
ERGÜN SERKAN3566...983 20.0-3
Soyad AdÖZER KAAN UKD1020Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BERRAK3104...800 11.03
AKSOY ARDA1018...1110 20.0-11.4
YANIK FARUK EMİR1096...800 30.0-3
KARASU BAHA6436...800 40.50
KÖROĞLU HAKAN OSMAN4945...800 50.0-3
TERKAN YİĞİT3194...800 60.0-3
Soyad AdBAKAN ELİF AZRA UKD1100Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜRTAHMETOĞLU ESRA3100...800 10.0-3
TOPALOĞLU AZİZ MAHMUT1389...800 21.03
KONAN FURKAN1075...800 30.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014