EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası - Esenyurt Grubu / 16.07.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMAD ALASHTAR9970...121301.08.2017
AMAN MEHDIYEV9975...116701.08.2017
ARİF NACAR3325...153301.08.2017
BERK TURAN1531...120601.08.2017
CAN ÖZDOĞAN2858...112201.08.2017
CENGİZ ARSLAN4023...102701.08.2017
EMİL MEHDİYEV9963...140301.08.2017
EMİR CAN DİRİ2030...106301.08.2017
GÖRKEM ARICI1662...122901.08.2017
GÜLCİHAN KELEŞOĞLU4142...101801.08.2017
HASAN BACIOĞLU6187...136501.08.2017
MELİSSA ASLAN5197...126101.08.2017
ORHAN CELEP4023...125601.08.2017
PINAR CANİKLİOĞLU2787...107201.08.2017
UFUK ZENGİN2554...110701.08.2017
UMUR YILMAN3599...147601.08.2017
YUSUF ARDA CORA1700...127201.08.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ALASHTAR AHMAD9970...10046
ARICI GÖRKEM1662...12296
ARSLAN CENGİZ4023...10276
ASLAN MELİSSA5197...10516
BACIOĞLU HASAN6187...13656
CANİKLİOĞLU PINAR2787...10725
CELEP ORHAN4023...12566
CORA YUSUF ARDA1700...11786
DİRİ EMİR CAN2030...10666
KELEŞOĞLU GÜLCİHAN4142...10186
MEHDIYEV AMAN9975...11415
MEHDİYEV EMİL9963...14036
NACAR ARİF3325...15246
ÖZDOĞAN CAN2858...11226
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...11455
TURAN BERK1531...11456
YILMAN UMUR3599...14766
ZENGİN UFUK2554...11076

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdKOÇAK YASİN UKD1329Toplam UKD Değişimi58.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALCI KUZEY METE1828...1080 11.04.75
METİN UMUT ARDA3214...1188 21.07.75
ÜNÜVAR KAAN2340...1268 31.010.5
BİLİR OKAN1630...1225 41.09
KEBBE MOHAMMED BEŞİR1456...1348 51.013.25
KASEBDANENDE İLHAN5211...1342 61.013
Soyad AdÖZVEREN ALİ BÜLENT UKD1924Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1549 11.02.2
SHEIKHANI MUJAHED9946...1703 21.04.4
SARIKAVAK SERDAR İHSAN1053...1791 31.06.4
ELMAS MUSTAFA3421...1831 41.07.4
KONUK ALİ1055...1852 50.5-2
ŞAHAP ABDURRAHMAN2526...1806 61.06.8
Soyad AdMOHAMMED SAMI MAHMOOD MOHAMMED UKD1347Toplam UKD Değişimi47
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN MERT2225...1112 11.05.25
ŞİMŞEK OSMAN2569...1228 21.08.5
YILMAZ FURKAN2912...1289 31.010.5
ALTUN SAMET1432...1319 40.5-1
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1313 51.011.25
DURUÇAY UYGAR4418...1344 61.012.5
Soyad AdKONUK ALİ UKD1852Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRK MEHMET3652...1538 11.02.8
YALÇINKAYA EFE1435...1613 21.04
ALASHTAR YOUSEF9878...1760 31.07.4
ATAŞ YUNUS1957...1825 40.5-0.8
ÖZVEREN ALİ BÜLENT4552...1924 50.52
TARHAN ADAR1656...1687 61.05.6
Soyad AdALKAN ÖMER TARIK UKD1756Toplam UKD Değişimi33.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1505 11.03.8
BİKE MEHMET2688...1422 21.02.4
ANAR OSKUN1958...1806 31.011.4
GÜRSES AYBERK4271...1726 40.5-0.8
ASGAROV VUGAR9941...1841 50.52.4
BAI BASHAR9909...1918 61.014.2
Soyad AdALTUN SAMET UKD1319Toplam UKD Değişimi45.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA HALİL BERŞAN5614...1054 11.04.5
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1179 21.07.75
BERKEHAN İLHAN2432...918 31.02.5
MOHAMMED SAMI MAHMOOD MOHAMMED9963...1347 40.51
ÖZEN BEKİR4355...1373 51.014.5
ELMALI NACİ2018...1399 61.015.25
Soyad AdKASEBDANENDE İLHAN UKD1342Toplam UKD Değişimi30.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ARDA4780...1101 11.05
ÜNAL HÜSEYİN5397...1216 21.08.25
EKİZ KUBİLAY4711...1284 31.010.5
ORAK ÖMER5386...1286 41.010.5
KEBBE RAİF1097...1253 51.09.5
KOÇAK YASİN3245...1329 60.0-13
Soyad AdASGAROV VUGAR UKD1841Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZSOY REFİK ŞÜKRÜ3044...1537 11.02.8
SEDEF ELİF TUANA1051...1615 21.04.2
AYDIN HAKAN1716...1753 31.07.6
ŞAHAP ABDURRAHMAN2526...1806 40.5-1
ALKAN ÖMER TARIK1111...1756 50.5-2.4
GÜRSES AYBERK4271...1726 61.06.8
Soyad AdKEBBE RAİF UKD1253Toplam UKD Değişimi66.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞOĞLU GÜLCİHAN4142...918 11.03
AYDIN MEHMET FATİH6485...1356 21.019.2
ÇOLAK SABRİ1119...1336 31.018.3
MORGÜN BORAN1271...1337 41.018.6
KASEBDANENDE İLHAN5211...1342 50.0-11.4
KEBBE MOHAMMED BEŞİR1456...1348 61.018.9
Soyad AdEREN CÜNEYT UKD2059Toplam UKD Değişimi-0.45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİL ARDA1007...1558 11.01.65
KİRAZCI UĞUR CAN2162...1731 21.01.95
ŞAHAP ABDURRAHMAN2526...1806 30.0-12.15
ECEVİT MUSTAFA MESUD1826...1826 41.03.15
AYDIN HAKAN1716...1753 51.02.1
ANAR OSKUN1958...1806 61.02.85
Soyad AdSARIKAVAK SERDAR İHSAN UKD1791Toplam UKD Değişimi25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAHAOĞLU ERSON2616...1510 11.03.2
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1506 21.03.2
ÖZVEREN ALİ BÜLENT4552...1924 30.0-6.4
YALÇINKAYA EFE1435...1613 41.05.4
KAYA SERKAN3674...1529 51.03.6
YARAMIŞ HAKAN1441...2030 61.016
Soyad AdŞAHAP ABDURRAHMAN UKD1806Toplam UKD Değişimi27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ2114...1518 11.03.2
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1534 21.03.4
EREN CÜNEYT5783...2059 31.016.2
ASGAROV VUGAR9941...1841 40.51
ATAŞ YUNUS1957...1825 51.010.6
ÖZVEREN ALİ BÜLENT4552...1924 60.0-6.8
Soyad AdEMEÇ MİKAİL UKD1355Toplam UKD Değişimi8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN TAYLAN3103...1126 11.05.25
ASLAN ROZA1959...1242 20.0-16.25
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1143 31.05.75
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1123 41.05.25
BİLİR OKAN1630...1225 51.08
Soyad AdECEVİT MUSTAFA MESUD UKD1826Toplam UKD Değişimi2.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1527 10.5-7
YILMAZ GÖKÇEN1070...1469 21.02.2
TARHAN ADAR1656...1687 31.06.2
EREN CÜNEYT5783...2059 40.0-4.2
SOYDAN İNAN3981...1663 51.05.6
Soyad AdATEŞ BARIŞ CAN UKD1762Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1506 10.0-16.2
TAHAOĞLU ERSON2616...1510 21.03.8
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1547 30.5-5.4
ŞATIROĞLU KAAN1084...1408 41.02.2
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1430 51.02.4
YILMAZ ALPER SALİH2702...1704 61.08.4
Soyad AdTARHAN İSMAİL UKD1318Toplam UKD Değişimi36.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN GÖKTÜRK ADA6725...1052 11.04.5
KATIRCI ERK UZAY4721...1169 21.07.5
MEHDİYEV EMİL9963...918 30.0-2.5
ÖZCAN TAYLAN3103...1126 41.06.25
ASLAN MERT2225...1112 51.06
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1372 61.014.5
Soyad AdBAI BASHAR UKD1918Toplam UKD Değişimi-17.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZER UMUT1607...1548 11.02.2
TARHAN ADAR1656...1687 20.0-15.8
ATAR EYÜP4951...1552 31.02.2
ÖZTÜRK KAYIHAN1435...1513 41.02.2
ALASHTAR YOUSEF9878...1760 51.05.8
ALKAN ÖMER TARIK1111...1756 60.0-14.2
Soyad AdYILMAZEL İSMAİL KUZEY UKD1313Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YUCADEMİR ADİLE1518...1021 11.03.75
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1143 21.07
ÖZEN BEKİR4355...1373 30.52
YEŞİL AZRA1007...1251 41.010.25
MOHAMMED SAMI MAHMOOD MOHAMMED9963...1347 50.0-11.25
DİNLER OSMAN CAN6177...1352 61.013.75
Soyad AdTARHAN ADAR UKD1687Toplam UKD Değişimi27.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1422 11.03.6
BAI BASHAR9909...1918 21.015.8
ECEVİT MUSTAFA MESUD1826...1826 30.0-6.2
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1527 41.05.8
ELMAS MUSTAFA3421...1831 51.013.8
KONUK ALİ1055...1852 60.0-5.6
Soyad AdÖZEN BEKİR UKD1373Toplam UKD Değişimi8.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR AYBERK1599...1140 11.05.25
YAZICI MEHMET ZİYA4698...1251 21.08.25
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1313 30.5-2
NACAR ARİF3325...918 41.02.5
ALTUN SAMET1432...1319 50.0-14.5
ERTABAK ARAL1865...1269 61.09
Soyad AdALASHTAR YOUSEF UKD1760Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1508 11.03.8
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1430 21.02.4
KONUK ALİ1055...1852 30.0-7.4
ODABAŞI NAİL4342...1579 41.05.2
BAI BASHAR9909...1918 50.0-5.8
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1527 61.04.2
Soyad AdDURUÇAY UYGAR UKD1344Toplam UKD Değişimi22.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKER AHMET5394...1109 11.05.25
POYRAZOĞLU DAVUT4418...1234 21.08.75
YEŞİL AZRA1007...1251 30.5-3.25
DİNLER OSMAN CAN6177...1352 41.012.75
DEMİR ECEM NAZ1106...1321 51.011.75
MOHAMMED SAMI MAHMOOD MOHAMMED9963...1347 60.0-12.5
Soyad AdGÜRSES AYBERK UKD1726Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1477 10.5-6.2
ÇÜNER CEYHUN1350...1454 21.03.4
DORUM DOĞA CAN4160...1655 31.08
ALKAN ÖMER TARIK1111...1756 40.50.8
PORTAKALCI YUSUF1109...1753 51.010.8
ASGAROV VUGAR9941...1841 60.0-6.8
Soyad AdANAR OSKUN UKD1806Toplam UKD Değişimi0.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATALAY ADİL4561...1518 11.03.2
ATAR EYÜP4951...1552 21.03.8
ALKAN ÖMER TARIK1111...1756 30.0-11.4
SEDEF ELİF TUANA1051...1615 41.05
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1549 51.03.6
EREN CÜNEYT5783...2059 60.0-3.8
Soyad AdMORGÜN BORAN UKD1337Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1091 11.04.75
AKGÜLOĞLU EMİR4964...1194 21.07.75
SEMİZ EMRE TUNA1078...1277 31.010.5
KEBBE RAİF1097...1253 40.0-15.5
AKBAŞ ARIN KAAN5386...1188 51.07.5
MEHDİYEV EMİL9963...918 60.50
Soyad AdKARASEKİ İBRAHİM EROL UKD1549Toplam UKD Değişimi43.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZVEREN ALİ BÜLENT4552...1924 10.0-2.75
NACAR MAHİR3326...1479 21.010
BOZKURT FİKRET1532...1876 31.021.75
ANAR OSKUN1958...1806 50.0-4.5
AYDIN HAKAN1716...1753 61.019
Soyad AdDEMİRKAYA ATABERK UKD1290Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN ECRİN3261...1008 11.04.8
VATANSEVER KERİM5189...1014 21.05.1
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1372 31.018.3
KEBBE MOHAMMED BEŞİR1456...1348 40.0-12.6
BACIOĞLU HASAN6187...918 51.03
AYDIN MEHMET FATİH6485...1356 60.52.7
Soyad AdÇELİK HASAN HÜSEYİN UKD1506Toplam UKD Değişimi43.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ BARIŞ CAN1868...1762 11.020.25
SARIKAVAK SERDAR İHSAN1053...1791 20.0-4
SEDEF ELİF TUANA1051...1615 30.0-8.75
YALÇINKAYA EFE1435...1613 51.016.25
KİRAZCI UĞUR CAN2162...1731 61.019.5
Soyad AdYEŞİL AZRA UKD1251Toplam UKD Değişimi48
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CORA YUSUF ARDA1700...918 11.03
KALYONCU FURKAN5294...1380 21.020.1
DURUÇAY UYGAR4418...1344 30.53.9
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1313 40.0-12.3
BALA SUDE1427...1270 51.015.9
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1306 61.017.4
Soyad AdKAYA SERKAN UKD1529Toplam UKD Değişimi52.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELMAS MUSTAFA3421...1831 10.0-3.75
TANRIVERDİ CÜNEYT4758...1405 21.08.25
SHEIKHANI MUJAHED9946...1703 31.018.25
KİRAZCI UĞUR CAN2162...1731 41.019
SARIKAVAK SERDAR İHSAN1053...1791 50.0-4.5
SEDEF ELİF TUANA1051...1615 61.015.5
Soyad AdAYDIN MEHMET FATİH UKD1356Toplam UKD Değişimi9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN RENGİN2802...1133 11.05.5
KEBBE RAİF1097...1253 20.0-16
AKÇAY AHMET EFE2426...1124 31.05.25
AKGÜLOĞLU EMİR4964...1194 41.07.25
SEMİZ EMRE TUNA1078...1277 51.09.75
DEMİRKAYA ATABERK1306...1290 60.5-2.25
Soyad AdÖZTÜRK KAYIHAN UKD1513Toplam UKD Değişimi47.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE AHMET ASAF1210...1423 11.09.5
BOZKURT FİKRET1532...1876 21.022.25
ELMAS MUSTAFA3421...1831 30.0-3.25
BAI BASHAR9909...1918 40.0-2.75
KOÇ DENİZ1492...1522 51.012.75
ŞATIROĞLU KAAN1084...1408 61.09
Soyad AdKARAGÜNLÜ CEMAL UKD1341Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZGİN MUHAMMET SALİH2421...1099 11.05
BİLİR OKAN1630...1225 20.0-16.5
ASLAN RENGİN2802...1133 31.05.75
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1179 41.07.25
YANCI BARIŞ EMRE1663...1240 50.5-3.5
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1082 61.04.5
Soyad AdODABAŞI NAİL UKD1579Toplam UKD Değişimi21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYDAM NİHAT1445...1405 10.5-5.75
SEFİK SİNAN4687...1424 20.5-5.25
İNAL ALİ1082...1446 31.08
ALASHTAR YOUSEF9878...1760 40.0-6.5
TÜRK MEHMET3652...1538 51.011
ELMAS MUSTAFA3421...1831 61.020.25
Soyad AdKEBBE MOHAMMED BEŞİR UKD1348Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN SENA2581...1117 11.05.25
YILDIZ ALİ ARDA1130...1241 21.08.75
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1281 31.010.25
DEMİRKAYA ATABERK1306...1290 41.010.5
KOÇAK YASİN3245...1329 50.0-13.25
KEBBE RAİF1097...1253 60.0-15.75
Soyad AdBİLİR OKAN UKD1225Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTUCU TUNAHAN4378...918 11.03
KARAGÜNLÜ CEMAL3825...1341 21.019.8
BARAN DENİZ2535...1321 31.018.9
KOÇAK YASİN3245...1329 40.0-10.8
EMEÇ MİKAİL4028...1355 50.0-9.6
CELEP ORHAN4023...918 61.03
Soyad AdATAŞ YUNUS UKD1825Toplam UKD Değişimi-2.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ DENİZ1492...1522 11.02.8
ÖZGÜR ÜMİT2434...1293 21.02.2
ŞATIROĞLU KAAN1084...1408 31.02.2
KONUK ALİ1055...1852 40.50.8
ŞAHAP ABDURRAHMAN2526...1806 50.0-10.6
Soyad AdDEMİR ECEM NAZ UKD1321Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNLÜ İDİL1088...1056 11.04.5
BİLGİN BERKE2847...1173 21.07.5
ASLAN ROZA1959...1242 31.09.75
MEHDİYEV EMİL9963...918 41.02.5
DURUÇAY UYGAR4418...1344 50.0-11.75
YILMAN UMUR3599...918 60.0-2.5
Soyad AdYARAMIŞ HAKAN UKD2030Toplam UKD Değişimi-26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAR EYÜP4951...1552 10.0-13.35
ATALAY ADİL4561...1518 21.01.65
YEŞİL ARDA1007...1558 31.01.65
SOYDAN İNAN3981...1663 40.5-5.85
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1547 51.01.65
SARIKAVAK SERDAR İHSAN1053...1791 60.0-12
Soyad AdÇOLAK SABRİ UKD1336Toplam UKD Değişimi7.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1082 11.04.75
TEKİN FARUK2373...1207 21.08.25
KEBBE RAİF1097...1253 30.0-15.25
KUTBAY ÖZLEM3915...1170 41.07
ARSLAN SENA2581...1117 51.05.5
NACAR ARİF3325...918 60.0-2.5
Soyad AdŞENSES HAMZA OĞUZ UKD1430Toplam UKD Değişimi35.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR AHMET YAVUZ1639...1630 11.019
ALASHTAR YOUSEF9878...1760 20.0-3
EFENDİOĞLU AHMET6211...1605 30.55.75
ATEŞ BARIŞ CAN1868...1762 50.0-3
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1547 61.016.5
Soyad AdSOYDAN İNAN UKD1663Toplam UKD Değişimi2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİKE MEHMET2688...1422 10.0-16
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1508 21.05.8
KOÇ DENİZ1492...1522 31.06.2
YARAMIŞ HAKAN1441...2030 40.57.8
ECEVİT MUSTAFA MESUD1826...1826 50.0-5.6
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1422 61.04
Soyad AdELMALI NACİ UKD1399Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVENÇ SEMANUR1006...1164 11.05.25
ÜNÜVAR KAAN2340...1268 20.0-17
KATIRCI ERK UZAY4721...1169 31.05.25
ASLAN ROZA1959...1242 41.07.25
ORAK ÖMER5386...1286 51.08.75
ALTUN SAMET1432...1319 60.0-15.25
Soyad AdERİLLİ AHMET BURAK UKD1372Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN TUNA3842...1138 11.05.25
ÇEVİKDOĞAN YUSUF4941...1265 21.08.75
DEMİRKAYA ATABERK1306...1290 30.0-15.25
POYRAZOĞLU DAVUT4418...1234 41.07.75
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1281 51.09.5
TARHAN İSMAİL4153...1318 60.0-14.5
Soyad AdPORTAKALCI YUSUF UKD1753Toplam UKD Değişimi-25.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKTAŞ İBRAHİM CAN3112...1490 11.03.6
ŞATIROĞLU KAAN1084...1408 20.0-17.8
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1534 31.04.4
ÖZGÜR ÜMİT2434...1293 40.5-7.8
GÜRSES AYBERK4271...1726 50.0-10.8
ÇÜNER CEYHUN1350...1454 61.03
Soyad AdORAK ÖMER UKD1286Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ASYA5274...1000 11.04.8
BACIOĞLU HASAN6187...918 21.03
KEBBE YUSUF1456...1354 31.017.7
KASEBDANENDE İLHAN5211...1342 40.0-12.6
ELMALI NACİ2018...1399 50.0-10.5
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1143 61.09.3
Soyad AdYILMAZ ALPER SALİH UKD1704Toplam UKD Değişimi-18.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1534 10.0-14.4
DENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ2114...1518 20.5-4.8
BİKE MEHMET2688...1422 31.03.2
ÇÜNER CEYHUN1350...1454 41.03.8
ÖZGÜR ÜMİT2434...1293 51.02.2
ATEŞ BARIŞ CAN1868...1762 60.0-8.4
Soyad AdERDEMİR OZAN UKD1714Toplam UKD Değişimi-20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ GÖKÇEN1070...1469 10.5-6
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1527 20.0-14.8
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1505 31.04.6
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1547 40.0-14.4
ÖZAL NURİ3729...1416 51.03
EFENDİOĞLU AHMET6211...1605 61.07
Soyad AdELMAS MUSTAFA UKD1831Toplam UKD Değişimi-28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SERKAN3674...1529 11.03
ÖZEN METEHAN2418...1567 21.03.6
ÖZTÜRK KAYIHAN1435...1513 31.02.6
ÖZVEREN ALİ BÜLENT4552...1924 40.0-7.4
TARHAN ADAR1656...1687 50.0-13.8
ODABAŞI NAİL4342...1579 60.0-16.2
Soyad AdEKİZ KUBİLAY UKD1284Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜN ELİF1205...1000 11.04.8
GÜMET HÜSEYİN GAZİ1839...918 21.03
KASEBDANENDE İLHAN5211...1342 30.0-12.6
KAYA HALİL BERŞAN5614...1054 41.06.3
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1390 51.019.2
Soyad AdRODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL UKD1527Toplam UKD Değişimi38.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ECEVİT MUSTAFA MESUD1826...1826 10.58.75
ERDEMİR OZAN4890...1714 21.018.5
ÇETKİN İSMAİL2932...1706 30.55.75
TARHAN ADAR1656...1687 40.0-7.25
SHEIKHANI MUJAHED9946...1703 51.018.25
ALASHTAR YOUSEF9878...1760 60.0-5.25
Soyad AdYILMAZ FURKAN UKD1289Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN BURAK3305...1004 11.04.8
CELEP ORHAN4023...918 21.03
MOHAMMED SAMI MAHMOOD MOHAMMED9963...1347 30.0-12.6
GÖKER AHMET5394...1109 41.07.8
YILMAN UMUR3599...918 50.0-3
KUTBAY ÖZLEM3915...1170 61.010.2
Soyad AdAYDIN HAKAN UKD1753Toplam UKD Değişimi-15.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1282 11.02.2
ÖZAL NURİ3729...1416 21.02.4
ASGAROV VUGAR9941...1841 30.0-7.6
ÖZEN METEHAN2418...1567 41.05.2
EREN CÜNEYT5783...2059 50.0-2.8
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1549 60.0-15.2
Soyad AdYANCI BARIŞ EMRE UKD1240Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLAK MEHMET ALİ2468...918 11.03
DİNLER OSMAN CAN6177...1352 20.0-10.5
GÜMET HÜSEYİN GAZİ1839...918 31.03
KARAGÜNLÜ CEMAL3825...1341 50.54.2
ÖLÇER ÖZCAN2791...1370 60.55.4
Soyad AdASLAN ROZA UKD1242Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEDEF ECRİN ELA1256...918 11.03
EMEÇ MİKAİL4028...1355 21.019.5
DEMİR ECEM NAZ1106...1321 30.0-11.7
ELMALI NACİ2018...1399 40.0-8.7
DİRİ EMİR CAN2030...918 51.03
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...918 61.03
Soyad AdSEDEF ELİF TUANA UKD1615Toplam UKD Değişimi-2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZEL YİĞİT2096...1421 11.05
ASGAROV VUGAR9941...1841 20.0-4.2
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1506 31.07
ANAR OSKUN1958...1806 40.0-5
DENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ2114...1518 51.07.4
KAYA SERKAN3674...1529 60.0-12.4
Soyad AdŞATIROĞLU KAAN UKD1408Toplam UKD Değişimi44.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFENDİOĞLU AHMET6211...1605 11.018.75
PORTAKALCI YUSUF1109...1753 21.022.25
ATAŞ YUNUS1957...1825 30.0-2.75
ATEŞ BARIŞ CAN1868...1762 40.0-2.75
ÖZEN METEHAN2418...1567 51.017.75
ÖZTÜRK KAYIHAN1435...1513 60.0-9
Soyad AdAYHAN ATEŞ ATABEY UKD1281Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALASHTAR AHMAD9970...918 11.03
MEHDIYEV AMAN9975...918 21.03
KEBBE MOHAMMED BEŞİR1456...1348 30.0-12.3
CELEP ORHAN4023...918 41.03
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1372 50.0-11.4
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1123 61.08.7
Soyad AdSEMİZ EMRE TUNA UKD1277Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN MELİSSA5197...918 11.03
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...918 21.03
MORGÜN BORAN1271...1337 30.0-12.6
AYDIN MEHMET FATİH6485...1356 50.0-11.7
ASLAN MERT2225...1112 61.08.4
Soyad AdKİRAZCI UĞUR CAN UKD1731Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NACAR MAHİR3326...1479 11.03.8
EREN CÜNEYT5783...2059 20.0-2.6
TÜRK MEHMET3652...1538 31.05
KAYA SERKAN3674...1529 40.0-15.2
ATAR EYÜP4951...1552 51.05.4
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1506 60.0-15.6
Soyad AdPAKYÜREK MEHMET EFE UKD1390Toplam UKD Değişimi-21.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABABA CEM DENİZ3214...1163 10.0-19.75
ASLAN ZEKİ3715...1018 21.02.75
ARSLAN TUNA3842...1138 31.04.75
EKİZ KUBİLAY4711...1284 50.0-16
ÜNAL HÜSEYİN5397...1216 61.06.75
Soyad AdÖZGÜR ÜMİT UKD1293Toplam UKD Değişimi51.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN ŞAKİR5274...1404 11.019.5
ATAŞ YUNUS1957...1825 20.0-3.3
ÖZAL NURİ3729...1416 31.020.1
PORTAKALCI YUSUF1109...1753 40.511.7
YILMAZ ALPER SALİH2702...1704 50.0-3.3
YILMAZ GÖKÇEN1070...1469 60.56.9
Soyad AdSHEIKHANI MUJAHED UKD1703Toplam UKD Değişimi-24.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNAL ALİ1082...1446 11.03.6
ÖZVEREN ALİ BÜLENT4552...1924 20.0-4.4
KAYA SERKAN3674...1529 30.0-14.6
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1527 50.0-14.6
ÖZSOY REFİK ŞÜKRÜ3044...1537 61.05.6
Soyad AdÖLÇER ÖZCAN UKD1370Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL ERKAN6156...1137 10.5-7.25
CANİKLİOĞLU PINAR2787...918 21.02.5
BALA SUDE1427...1270 31.09
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1306 40.5-2.25
ERTABAK ARAL1865...1269 50.5-3.5
YANCI BARIŞ EMRE1663...1240 60.5-4.5
Soyad AdADATEPE TUNA UKD1278Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARICI GÖRKEM1662...918 11.03
NACAR ARİF3325...918 20.0-3
ASLAN MERT2225...1112 30.0-21.6
TERZİOĞLU TİMUÇİN2762...1050 41.06.3
ÖZGÜR AYBERK1599...1140 51.09.3
ARSLAN SENA2581...1117 61.08.7
Soyad AdÖZTUKSAVUL İDA UKD1505Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALKAN ÖMER TARIK1111...1756 10.0-4.75
ŞENTÜRK İBRAHİM2726...1611 20.53.5
ERDEMİR OZAN4890...1714 30.0-5.75
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1543 50.51.25
BOZKURT FİKRET1532...1876 61.022.25
Soyad AdYEŞİL ARDA UKD1558Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN CÜNEYT5783...2059 10.0-2.75
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1282 21.04.25
YARAMIŞ HAKAN1441...2030 30.0-2.75
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1422 40.0-17
NACAR MAHİR3326...1479 51.09.75
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1508 61.010.75
Soyad AdÇAKAL EDANUR UKD1278Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN CENGİZ4023...918 11.03
MEHDİYEV EMİL9963...918 20.0-3
ÖZCAN TAYLAN3103...1126 30.0-21
ARSLAN TUNA3842...1138 51.09.3
Soyad AdTÜRK MEHMET UKD1538Toplam UKD Değişimi6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONUK ALİ1055...1852 10.0-3.5
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1418 21.08.5
KİRAZCI UĞUR CAN2162...1731 30.0-6.25
EFE AHMET ASAF1210...1423 41.08.5
ODABAŞI NAİL4342...1579 50.0-11
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1477 61.010.5
Soyad AdÖZDEMİR EFE KEMAL UKD1274Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BACIOĞLU HASAN6187...918 10.0-3
ALASHTAR AHMAD9970...918 21.03
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1123 30.0-21
GÖKER AHMET5394...1109 51.08.4
ARICI GÖRKEM1662...918 61.03
Soyad AdYILDIZ ALİ ARDA UKD1241Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEFİK SERHAT4457...918 11.03
KEBBE MOHAMMED BEŞİR1456...1348 20.0-10.5
CELEP ORHAN4023...918 30.0-3
ALASHTAR AHMAD9970...918 41.03
ÖZCAN TAYLAN3103...1126 51.010.2
ASLAN ZEKİ3715...1018 61.06.6
Soyad AdKOÇ DENİZ UKD1522Toplam UKD Değişimi9.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATAŞ YUNUS1957...1825 10.0-3.5
UZUN ŞAKİR5274...1404 21.08.5
SOYDAN İNAN3981...1663 30.0-7.75
SEFİK SİNAN4687...1424 41.09.25
ÖZTÜRK KAYIHAN1435...1513 50.0-12.75
YALÇINKAYA EFE1435...1613 61.015.5
Soyad AdYILMAZ GÖKÇEN UKD1469Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEMİR OZAN4890...1714 10.57.5
ECEVİT MUSTAFA MESUD1826...1826 20.0-2.75
ÖZSOY REFİK ŞÜKRÜ3044...1537 30.52.25
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1543 40.52.5
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1418 51.010.75
ÖZGÜR ÜMİT2434...1293 60.5-5.75
Soyad AdKAYA MEHMET YİĞİT UKD1303Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VATANSEVER KERİM5189...1014 10.0-21
ARSLAN ASYA5274...1000 21.03.5
ÖZGÜR AYBERK1599...1140 31.07
BACIOĞLU HASAN6187...918 40.0-2.5
VURAL ERKAN6156...1137 51.07
AKBAŞ ARIN KAAN5386...1188 61.08.5
Soyad AdÖZAL NURİ UKD1416Toplam UKD Değişimi27.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENTÜRK İBRAHİM2726...1611 11.018.75
AYDIN HAKAN1716...1753 20.0-3
ÖZGÜR ÜMİT2434...1293 30.0-16.75
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1508 41.015.75
ERDEMİR OZAN4890...1714 50.0-3.75
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1543 61.016.75
Soyad AdDİNLER OSMAN CAN UKD1352Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1123 11.05.25
YANCI BARIŞ EMRE1663...1240 21.08.75
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1306 30.5-1.5
DURUÇAY UYGAR4418...1344 40.0-12.75
GÜVENÇ SEMANUR1006...1164 51.06.5
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1313 60.0-13.75
Soyad AdGÖKTAŞ İBRAHİM CAN UKD1490Toplam UKD Değişimi6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PORTAKALCI YUSUF1109...1753 10.0-4.5
EFENDİOĞLU AHMET6211...1605 20.0-8.5
UZUN ŞAKİR5274...1404 30.5-3
TEMİZEL YİĞİT2096...1421 40.5-2.5
SEFİK SİNAN4687...1424 51.010.25
ATAR EYÜP4951...1552 61.014.75
Soyad AdERTABAK ARAL UKD1269Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CELEP ORHAN4023...918 10.0-3
ERDOĞAN BURAK3305...1004 21.05.4
SEZGİN MUHAMMET SALİH2421...1099 31.08.4
TURAN BERK1531...918 41.03
ÖLÇER ÖZCAN2791...1370 50.54.2
ÖZEN BEKİR4355...1373 60.0-10.8
Soyad AdBALA SUDE UKD1270Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANİKLİOĞLU PINAR2787...918 10.50
VURAL ERKAN6156...1137 21.09.6
ÖLÇER ÖZCAN2791...1370 30.0-10.8
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1091 41.08.1
YEŞİL AZRA1007...1251 50.0-15.9
KAYA HALİL BERŞAN5614...1054 61.06.6
Soyad AdISAKOV MUKHAMMAD UKD1547Toplam UKD Değişimi13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE AHMET ASAF1210...1423 21.08.25
ATEŞ BARIŞ CAN1868...1762 30.56.75
ERDEMİR OZAN4890...1714 41.018
YARAMIŞ HAKAN1441...2030 50.0-2.75
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1430 60.0-16.5
Soyad AdÇÜNER CEYHUN UKD1454Toplam UKD Değişimi26
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETKİN İSMAİL2932...1706 10.57.75
GÜRSES AYBERK4271...1726 20.0-4.25
TEMİZER UMUT1607...1548 31.015.75
YILMAZ ALPER SALİH2702...1704 40.0-4.75
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1534 51.015.25
PORTAKALCI YUSUF1109...1753 60.0-3.75
Soyad AdTERZİOĞLU CENGİZHAN UKD1082Toplam UKD Değişimi42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK SABRİ1119...1336 10.0-5.7
YILDIZ IŞIK BORA5583...918 21.03
ALASHTAR ÖMER9877...1258 30.56.9
EFE ENGİN4755...1219 41.020.4
DURSUN ÖMER3519...1300 51.023.4
KARAGÜNLÜ CEMAL3825...1341 60.0-5.4
Soyad AdZENGİN BAŞAR UKD1390Toplam UKD Değişimi-17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1143 10.0-20.25
EREN ECRİN3261...1008 21.02.75
GÜVENÇ SEMANUR1006...1164 30.5-7.25
BİLGİN BERKE2847...1173 41.05.5
MEHDİYEV EMİL9963...918 50.0-2.5
ASLAN RENGİN2802...1133 61.04.5
Soyad AdBİKE MEHMET UKD1422Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYDAN İNAN3981...1663 11.020
ALKAN ÖMER TARIK1111...1756 20.0-3
YILMAZ ALPER SALİH2702...1704 30.0-4
ATAR EYÜP4951...1552 40.0-8
TEMİZER UMUT1607...1548 50.54.25
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1534 61.016.25
Soyad AdGÜVENÇ SEMANUR UKD1164Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELMALI NACİ2018...1399 10.0-6.3
ASLAN MELİSSA5197...918 21.03
ZENGİN BAŞAR1811...1390 30.58.7
ÇEVİKDOĞAN YUSUF4941...1265 41.019.2
DİNLER OSMAN CAN6177...1352 50.0-7.8
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1184 61.015.9
Soyad AdDENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ UKD1518Toplam UKD Değişimi8.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHAP ABDURRAHMAN2526...1806 10.0-4
YILMAZ ALPER SALİH2702...1704 20.56
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1477 31.011
EFENDİOĞLU AHMET6211...1605 40.53
SEDEF ELİF TUANA1051...1615 50.0-9.25
ÖZEN METEHAN2418...1567 60.51.75
Soyad AdKARABULUT HALİL İBRAHİM UKD1422Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARHAN ADAR1656...1687 10.0-4.5
TEMİZER UMUT1607...1548 21.016.75
YALÇINKAYA EFE1435...1613 30.0-6.25
YEŞİL ARDA1007...1558 41.017
EFENDİOĞLU AHMET6211...1605 50.56
SOYDAN İNAN3981...1663 60.0-5
Soyad AdÇIBLAK AYDIN EREN UKD1091Toplam UKD Değişimi34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MORGÜN BORAN1271...1337 10.0-5.7
TUTUCU DAVUT1359...918 21.03
ÇEVİKDOĞAN YUSUF4941...1265 30.56.9
BALA SUDE1427...1270 40.0-8.1
EFE ENGİN4755...1219 51.020.1
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1179 61.018.6
Soyad AdALASHTAR ÖMER UKD1258Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMET HÜSEYİN GAZİ1839...918 10.0-3
GÜN ELİF1205...1000 21.05.4
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1082 30.5-6.9
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...918 40.50
KAYA HALİL BERŞAN5614...1054 50.5-7.8
CANİKLİOĞLU PINAR2787...918 61.03
Soyad AdEFENDİOĞLU AHMET UKD1605Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞATIROĞLU KAAN1084...1408 10.0-15
GÖKTAŞ İBRAHİM CAN3112...1490 21.06.8
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1430 30.5-4.6
DENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ2114...1518 40.5-2.4
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1422 50.5-4.8
ERDEMİR OZAN4890...1714 60.0-7
Soyad AdTEMİZER UMUT UKD1548Toplam UKD Değişimi-23.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAI BASHAR9909...1918 10.0-2.75
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1422 20.0-16.75
ÇÜNER CEYHUN1350...1454 30.0-15.75
TANRIVERDİ CÜNEYT4758...1405 41.07.75
BİKE MEHMET2688...1422 50.5-4.25
EFE AHMET ASAF1210...1423 61.08.25
Soyad AdASLAN MERT UKD1112Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MOHAMMED SAMI MAHMOOD MOHAMMED9963...1347 10.0-6.3
ADATEPE TUNA1010...1278 31.021.6
TARHAN İSMAİL4153...1318 50.0-7.2
SEMİZ EMRE TUNA1078...1277 60.0-8.4
Soyad AdAKGÜLOĞLU EMİR UKD1194Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAN UMUR3599...918 11.03
MORGÜN BORAN1271...1337 20.0-9.3
TÜRKER CENK3003...918 31.03
AYDIN MEHMET FATİH6485...1356 40.0-8.7
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1123 50.0-18
KELEŞOĞLU GÜLCİHAN4142...918 61.03
Soyad AdDURUÇAY ETEM UKD1560Toplam UKD Değişimi-6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1282 30.0-20.75
TAHAOĞLU ERSON2616...1510 40.5-1.75
TANRIVERDİ CÜNEYT4758...1405 51.07.25
İNAL ALİ1082...1446 61.08.5
Soyad AdÖZEN METEHAN UKD1567Toplam UKD Değişimi-15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANRIVERDİ CÜNEYT4758...1405 11.07.25
ELMAS MUSTAFA3421...1831 20.0-4.5
SEFİK SİNAN4687...1424 31.07.75
AYDIN HAKAN1716...1753 40.0-6.5
ŞATIROĞLU KAAN1084...1408 50.0-17.75
DENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ2114...1518 60.5-1.75
Soyad AdYALÇINKAYA EFE UKD1613Toplam UKD Değişimi-24.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1418 11.05
KONUK ALİ1055...1852 20.0-4
KARABULUT HALİL İBRAHİM2751...1422 31.05
SARIKAVAK SERDAR İHSAN1053...1791 40.0-5.4
ÇELİK HASAN HÜSEYİN1828...1506 50.0-13
KOÇ DENİZ1492...1522 60.0-12.4
Soyad AdGÜNAL AHMET ZEYD UKD1306Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN ZEKİ3715...1018 11.04
KARABABA CEM DENİZ3214...1163 21.07.75
DİNLER OSMAN CAN6177...1352 30.51.5
ÖLÇER ÖZCAN2791...1370 40.52.25
NACAR ARİF3325...918 50.0-2.5
YEŞİL AZRA1007...1251 60.0-14.5
Soyad AdATAR EYÜP UKD1552Toplam UKD Değişimi1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YARAMIŞ HAKAN1441...2030 11.022.25
ANAR OSKUN1958...1806 20.0-4.75
BAI BASHAR9909...1918 30.0-2.75
BİKE MEHMET2688...1422 41.08
KİRAZCI UĞUR CAN2162...1731 50.0-6.75
GÖKTAŞ İBRAHİM CAN3112...1490 60.0-14.75
Soyad AdÜNAL HÜSEYİN UKD1216Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKER CENK3003...918 11.03
KASEBDANENDE İLHAN5211...1342 20.0-9.9
YILMAN UMUR3599...918 30.0-3
ASLAN MELİSSA5197...918 41.03
TURAN BERK1531...918 51.03
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1390 60.0-8.1
Soyad AdTAHAOĞLU ERSON UKD1510Toplam UKD Değişimi-16.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAVAK SERDAR İHSAN1053...1791 10.0-4
ATEŞ BARIŞ CAN1868...1762 20.0-4.75
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1418 30.0-15.75
DURUÇAY ETEM2896...1560 40.51.75
EFE AHMET ASAF1210...1423 50.5-3
SEFİK SİNAN4687...1424 61.09.5
Soyad AdEVGİN BATUHAN MELİH UKD1123Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNLER OSMAN CAN6177...1352 10.0-6.3
SEDEF ECRİN ELA1256...918 21.03
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1274 31.021
EMEÇ MİKAİL4028...1355 40.0-6.3
AKGÜLOĞLU EMİR4964...1194 51.018
AYHAN ATEŞ ATABEY4963...1281 60.0-8.7
Soyad AdÇETKİN İSMAİL UKD1706Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇÜNER CEYHUN1350...1454 10.5-6.2
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1477 21.04.2
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1527 30.5-4.6
Soyad AdÖZTÜRK CEMİL TUNA UKD1143Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZENGİN BAŞAR1811...1390 11.024.3
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1313 20.0-8.4
EMEÇ MİKAİL4028...1355 30.0-6.9
KELEŞOĞLU GÜLCİHAN4142...918 41.03
ÜNLÜ UTKU2170...918 51.03
ORAK ÖMER5386...1286 60.0-9.3
Soyad AdDOĞAN TALHA YİĞİT UKD1477Toplam UKD Değişimi-17
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRSES AYBERK4271...1726 10.57.75
ÇETKİN İSMAİL2932...1706 20.0-5.25
DENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ2114...1518 30.0-11
ÖZSOY REFİK ŞÜKRÜ3044...1537 50.52
TÜRK MEHMET3652...1538 60.0-10.5
Soyad AdAKBAŞ ARIN KAAN UKD1188Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YUCADEMİR ZEHRA4931...918 11.03
BARAN DENİZ2535...1321 20.0-9.6
ÖZDOĞAN CAN2858...918 31.03
MORGÜN BORAN1271...1337 50.0-9
KAYA MEHMET YİĞİT4524...1303 60.0-10.2
Soyad AdBOZKURT FİKRET UKD1876Toplam UKD Değişimi-48.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1543 11.02.4
ÖZTÜRK KAYIHAN1435...1513 20.0-17.8
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1549 30.0-17.4
İNAL ALİ1082...1446 51.02.2
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1505 60.0-17.8
Soyad AdARSLAN SENA UKD1117Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEBBE MOHAMMED BEŞİR1456...1348 10.0-6.3
SEFİK SERHAT4457...918 21.03
DURSUN ÖMER3519...1300 31.022.2
ÇOLAK SABRİ1119...1336 50.0-6.6
ADATEPE TUNA1010...1278 60.0-8.7
Soyad AdÖZYİĞİT SEDAT UKD1508Toplam UKD Değişimi-20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALASHTAR YOUSEF9878...1760 10.0-4.75
SOYDAN İNAN3981...1663 20.0-7.25
TANRIVERDİ CÜNEYT4758...1405 31.09
ÖZAL NURİ3729...1416 40.0-15.75
TEMİZEL YİĞİT2096...1421 51.09.5
YEŞİL ARDA1007...1558 60.0-10.75
Soyad AdPOYRAZOĞLU DAVUT UKD1234Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUKKARIEH MARIAM9936...918 11.03
DURUÇAY UYGAR4418...1344 20.0-10.5
CORA YUSUF ARDA1700...918 31.03
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1372 40.0-9.3
AKÇAY AHMET EFE2426...1124 51.010.5
BACIOĞLU HASAN6187...918 60.0-3
Soyad AdÖZSOY REFİK ŞÜKRÜ UKD1537Toplam UKD Değişimi-21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASGAROV VUGAR9941...1841 10.0-3.5
TEMİZEL YİĞİT2096...1421 20.5-4
YILMAZ GÖKÇEN1070...1469 30.5-2.25
İNAL ALİ1082...1446 40.5-3
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1477 50.5-2
SHEIKHANI MUJAHED9946...1703 60.0-7
Soyad AdSEZGİN MUHAMMET SALİH UKD1099Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÜNLÜ CEMAL3825...1341 10.0-6
TUTUCU TUNAHAN4378...918 21.03
ERTABAK ARAL1865...1269 30.0-8.4
ÖZDOĞAN CAN2858...918 41.03
ÜNÜVAR KAAN2340...1268 51.021.6
Soyad AdAKBAŞ ÖZGÜN ALP UKD1543Toplam UKD Değişimi-29
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT FİKRET1532...1876 10.0-3
İNAL ALİ1082...1446 20.0-15.75
NACAR MAHİR3326...1479 31.010.25
YILMAZ GÖKÇEN1070...1469 40.5-2.5
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1505 50.5-1.25
ÖZAL NURİ3729...1416 60.0-16.75
Soyad AdKUTBAY ÖZLEM UKD1170Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDOĞAN CAN2858...918 11.03
KALENDER MURAT EMRE5406...1317 20.0-9
ÜNLÜ UTKU2170...918 31.03
ÇOLAK SABRİ1119...1336 40.0-8.4
ARSLAN CENGİZ4023...918 51.03
YILMAZ FURKAN2912...1289 60.0-10.2
Soyad AdNACAR MAHİR UKD1479Toplam UKD Değişimi-24.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİRAZCI UĞUR CAN2162...1731 10.0-4.75
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1549 20.0-10
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1543 30.0-10.25
YEŞİL ARDA1007...1558 50.0-9.75
TEMİZEL YİĞİT2096...1421 61.010.5
Soyad AdMETİN UMUT ARDA UKD1188Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZENGİN UFUK2554...918 11.03
KOÇAK YASİN3245...1329 20.0-9.3
ÖKSÜZ ŞABAN3525...918 30.0-3
DİRİ EMİR CAN2030...918 40.0-3
DİVAR DEREN3481...918 51.03
KÖKSAL NECATİ TOLGA1376...918 61.03
Soyad AdÖZEMİR JAN DENİZ UKD1534Toplam UKD Değişimi-27.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ALPER SALİH2702...1704 11.018
ŞAHAP ABDURRAHMAN2526...1806 20.0-4.25
PORTAKALCI YUSUF1109...1753 30.0-5.5
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1418 40.5-4
ÇÜNER CEYHUN1350...1454 50.0-15.25
BİKE MEHMET2688...1422 60.0-16.25
Soyad AdDORUM DOĞA CAN UKD1655Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEFİK SİNAN4687...1424 10.5-5.8
GÜRSES AYBERK4271...1726 30.0-8
Soyad AdŞİMŞEK OSMAN UKD1228Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTUCU DAVUT1359...918 11.03
MOHAMMED SAMI MAHMOOD MOHAMMED9963...1347 20.0-10.2
TURAN BERK1531...918 30.0-3
ARICI GÖRKEM1662...918 40.0-3
ASLAN MELİSSA5197...918 51.03
DİRİ EMİR CAN2030...918 61.03
Soyad AdİNAL ALİ UKD1446Toplam UKD Değişimi-5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SHEIKHANI MUJAHED9946...1703 10.0-4.5
AKBAŞ ÖZGÜN ALP2826...1543 21.015.75
ODABAŞI NAİL4342...1579 30.0-8
ÖZSOY REFİK ŞÜKRÜ3044...1537 40.53
BOZKURT FİKRET1532...1876 50.0-2.75
DURUÇAY ETEM2896...1560 60.0-8.5
Soyad AdEFE AHMET ASAF UKD1423Toplam UKD Değişimi-15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK KAYIHAN1435...1513 10.0-9.5
ISAKOV MUKHAMMAD9960...1547 20.0-8.25
ATALAY ADİL4561...1518 31.015.75
TÜRK MEHMET3652...1538 40.0-8.5
TAHAOĞLU ERSON2616...1510 50.53
TEMİZER UMUT1607...1548 60.0-8.25
Soyad AdKATIRCI ERK UZAY UKD1169Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNLÜ UTKU2170...918 11.03
TARHAN İSMAİL4153...1318 20.0-9
ELMALI NACİ2018...1399 30.0-6.3
CANİKLİOĞLU PINAR2787...918 50.0-3
MEHDIYEV AMAN9975...918 61.03
Soyad AdŞENTÜRK İBRAHİM UKD1611Toplam UKD Değişimi-12.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZAL NURİ3729...1416 10.0-15
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1505 20.5-2.8
TEMİZEL YİĞİT2096...1421 31.05
Soyad AdARSLAN TUNA UKD1138Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1372 10.0-6.3
DİVAR DEREN3481...918 21.03
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1390 30.0-5.7
CORA YUSUF ARDA1700...918 41.03
ÇAKAL EDANUR2998...1278 50.0-9.3
TUTUCU DAVUT1359...918 61.03
Soyad AdÖZGÜR KEMAL KAAN UKD1418Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇINKAYA EFE1435...1613 10.0-6.25
TÜRK MEHMET3652...1538 20.0-8.5
TAHAOĞLU ERSON2616...1510 31.015.75
ÖZEMİR JAN DENİZ1145...1534 40.54
YILMAZ GÖKÇEN1070...1469 50.0-10.75
Soyad AdAKÇAY AHMET EFE UKD1124Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEBBE YUSUF1456...1354 10.0-6.3
ORAK FATİH1405...918 21.03
AYDIN MEHMET FATİH6485...1356 30.0-6.3
POYRAZOĞLU DAVUT4418...1234 50.0-10.5
ÜNLÜ UTKU2170...918 61.03
Soyad AdÇÖPOĞLU YUNUS UKD1282Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN HAKAN1716...1753 10.0-3.3
YEŞİL ARDA1007...1558 20.0-5.1
DURUÇAY ETEM2896...1560 31.024.9
Soyad AdSEFİK SİNAN UKD1424Toplam UKD Değişimi-24.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DORUM DOĞA CAN4160...1655 10.57.25
ODABAŞI NAİL4342...1579 20.55.25
ÖZEN METEHAN2418...1567 30.0-7.75
KOÇ DENİZ1492...1522 40.0-9.25
GÖKTAŞ İBRAHİM CAN3112...1490 50.0-10.25
TAHAOĞLU ERSON2616...1510 60.0-9.5
Soyad AdTERZİOĞLU TİMUÇİN UKD1050Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALENDER MURAT EMRE5406...1317 10.0-5.4
ÖZDOĞAN CAN2858...918 20.0-3
ORAK FATİH1405...918 31.03
ADATEPE TUNA1010...1278 40.0-6.3
ÇİÇEK ULAŞ MEHMET1242...918 51.03
Soyad AdTANRIVERDİ CÜNEYT UKD1405Toplam UKD Değişimi-39.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN METEHAN2418...1567 10.0-7.25
KAYA SERKAN3674...1529 20.0-8.25
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1508 30.0-9
TEMİZER UMUT1607...1548 40.0-7.75
DURUÇAY ETEM2896...1560 50.0-7.25
Soyad AdTEMİZEL YİĞİT UKD1421Toplam UKD Değişimi-26
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEDEF ELİF TUANA1051...1615 10.0-6.25
ÖZSOY REFİK ŞÜKRÜ3044...1537 20.54
ŞENTÜRK İBRAHİM2726...1611 30.0-6.25
GÖKTAŞ İBRAHİM CAN3112...1490 40.52.5
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1508 50.0-9.5
NACAR MAHİR3326...1479 60.0-10.5
Soyad AdASLAN ZEKİ UKD1018Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1306 10.0-4.8
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1390 20.0-3.3
SEFİK SERHAT4457...918 31.03
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1179 51.021.3
YILDIZ ALİ ARDA1130...1241 60.0-6.6
Soyad AdEREN ECRİN UKD1008Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRKAYA ATABERK1306...1290 10.0-4.8
ZENGİN BAŞAR1811...1390 20.0-3.3
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1184 40.0-8.1
ORAK FATİH1405...918 51.03
YAZICI MEHMET ZİYA4698...1251 61.024
Soyad AdSAYDAM NİHAT UKD1405Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ODABAŞI NAİL4342...1579 10.55.75
Soyad AdUZUN ŞAKİR UKD1404Toplam UKD Değişimi-21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR ÜMİT2434...1293 10.0-16.25
KOÇ DENİZ1492...1522 20.0-8.5
GÖKTAŞ İBRAHİM CAN3112...1490 30.53
Soyad AdDURSUN ÖMER UKD1300Toplam UKD Değişimi-25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜN ZEYNEP4311...1012 11.04
BERKEHAN İLHAN2432...918 20.0-2.5
ARSLAN SENA2581...1117 30.0-18.5
CAN GÖKTÜRK ADA6725...1052 41.04.75
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1082 50.0-19.5
GÖKER AHMET5394...1109 61.06.25
Soyad AdKATIRCI UMUT UKD1142Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALYONCU FURKAN5294...1380 10.0-6
CORA YUSUF ARDA1700...918 20.0-3
CANİKLİOĞLU PINAR2787...918 31.03
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...918 50.0-3
ARSLAN CENGİZ4023...918 61.03
Soyad AdATALAY ADİL UKD1518Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANAR OSKUN1958...1806 10.0-4
YARAMIŞ HAKAN1441...2030 20.0-2.75
EFE AHMET ASAF1210...1423 30.0-15.75
Soyad AdDEMİR AHMET YAVUZ UKD1630Toplam UKD Değişimi-15.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1430 10.0-15.2
Soyad AdKAYA HALİL BERŞAN UKD1054Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUN SAMET1432...1319 10.0-5.4
ÇİÇEK ULAŞ MEHMET1242...918 21.03
YAZICI MEHMET ZİYA4698...1251 31.022.5
EKİZ KUBİLAY4711...1284 40.0-6.3
ALASHTAR ÖMER9877...1258 50.57.8
BALA SUDE1427...1270 60.0-6.6
Soyad AdASLAN RENGİN UKD1133Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MEHMET FATİH6485...1356 10.0-6.6
KELEŞOĞLU GÜLCİHAN4142...918 21.03
KARAGÜNLÜ CEMAL3825...1341 30.0-6.9
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1184 50.52.1
ZENGİN BAŞAR1811...1390 60.0-5.4
Soyad AdBİLGİN BERKE UKD1173Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖKSÜZ ŞABAN3525...918 11.03
DEMİR ECEM NAZ1106...1321 20.0-9
ŞİMŞEK BATUHAN EMİR1047...918 30.50
ZENGİN BAŞAR1811...1390 40.0-6.6
MEHDIYEV AMAN9975...918 50.0-3
ÇEVİKDOĞAN YUSUF4941...1265 61.018.9
Soyad AdKÜÇÜN SUDENAZ UKD1184Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORAK FATİH1405...918 11.03
KEBBE YUSUF1456...1354 20.0-8.4
BACIOĞLU HASAN6187...918 30.0-3
EREN ECRİN3261...1008 41.08.1
ASLAN RENGİN2802...1133 50.5-2.1
GÜVENÇ SEMANUR1006...1164 60.0-15.9
Soyad AdÜNÜVAR KAAN UKD1268Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİRİ EMİR CAN2030...918 11.03
ELMALI NACİ2018...1399 21.020.4
KOÇAK YASİN3245...1329 30.0-12.6
YILMAN UMUR3599...918 40.0-3
SEZGİN MUHAMMET SALİH2421...1099 50.0-21.6
Soyad AdÖZCAN TAYLAN UKD1126Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMEÇ MİKAİL4028...1355 10.0-6.3
KÖKSAL NECATİ TOLGA1376...918 21.03
ÇAKAL EDANUR2998...1278 31.021
TARHAN İSMAİL4153...1318 40.0-7.5
YILDIZ ALİ ARDA1130...1241 50.0-10.2
ZENGİN UFUK2554...918 60.0-3
Soyad AdKALENDER MURAT EMRE UKD1317Toplam UKD Değişimi9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERZİOĞLU TİMUÇİN2762...1050 11.04.5
KUTBAY ÖZLEM3915...1170 21.07.5
NACAR ARİF3325...918 30.0-2.5
Soyad AdÖZKAN MEHMET EMİR UKD1179Toplam UKD Değişimi-51.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEK ULAŞ MEHMET1242...918 11.03
ALTUN SAMET1432...1319 20.0-9.3
YUCADEMİR ZEHRA4931...918 31.03
KARAGÜNLÜ CEMAL3825...1341 40.0-8.7
ASLAN ZEKİ3715...1018 50.0-21.3
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1091 60.0-18.6
Soyad AdVURAL ERKAN UKD1137Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖLÇER ÖZCAN2791...1370 10.58.7
BALA SUDE1427...1270 20.0-9.6
ARICI GÖRKEM1662...918 30.50
ZENGİN UFUK2554...918 41.03
KAYA MEHMET YİĞİT4524...1303 50.0-8.4
TURAN BERK1531...918 60.0-3
Soyad AdÖZGÜR AYBERK UKD1140Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN BEKİR4355...1373 10.0-6.3
DİRİ EMİR CAN2030...918 21.03
KAYA MEHMET YİĞİT4524...1303 30.0-8.4
TUTUCU DAVUT1359...918 41.03
ADATEPE TUNA1010...1278 50.0-9.3
CORA YUSUF ARDA1700...918 60.0-3
Soyad AdGÖKER AHMET UKD1109Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURUÇAY UYGAR4418...1344 10.0-6.3
SUKKARIEH MARIAM9936...918 21.03
ACAR MUHAMMED SAİD3377...1273 31.021.6
YILMAZ FURKAN2912...1289 40.0-7.8
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1274 50.0-8.4
DURSUN ÖMER3519...1300 60.0-7.5
Soyad AdKALYONCU FURKAN UKD1380Toplam UKD Değişimi-6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATIRCI UMUT1025...1142 11.05
YEŞİL AZRA1007...1251 20.0-16.75
KARABABA CEM DENİZ3214...1163 31.05.5
Soyad AdKEBBE YUSUF UKD1354Toplam UKD Değişimi-2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇAY AHMET EFE2426...1124 11.05.25
KÜÇÜN SUDENAZ1104...1184 21.07
ORAK ÖMER5386...1286 30.0-14.75
Soyad AdBARAN DENİZ UKD1321Toplam UKD Değişimi-2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKGÖZ MAHMUT MERTALİ3938...1079 11.05
AKBAŞ ARIN KAAN5386...1188 21.08
BİLİR OKAN1630...1225 30.0-15.75
Soyad AdTEKİN FARUK UKD1207Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ IŞIK BORA5583...918 11.03
ÇOLAK SABRİ1119...1336 20.0-9.9
MEHDIYEV AMAN9975...918 31.03
Soyad AdAYDOĞDU EMRE UKD1248Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEHDIYEV AMAN9975...918 10.0-3
ARSLAN CENGİZ4023...918 21.03
VATANSEVER KERİM5189...1014 31.06.3
Soyad AdYAZICI MEHMET ZİYA UKD1251Toplam UKD Değişimi-50.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKSAL NECATİ TOLGA1376...918 11.03
ÖZEN BEKİR4355...1373 20.0-9.9
KAYA HALİL BERŞAN5614...1054 30.0-22.5
ERDOĞAN BURAK3305...1004 41.05.7
ARICI GÖRKEM1662...918 50.0-3
EREN ECRİN3261...1008 60.0-24
Soyad AdARSLAN ARDA UKD1101Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KASEBDANENDE İLHAN5211...1342 10.0-6
TURAN BERK1531...918 20.0-3
ASLAN MELİSSA5197...918 30.0-3
ORAK FATİH1405...918 40.0-3
TUTUCU TUNAHAN4378...918 51.03
DİVAR DEREN3481...918 61.03
Soyad AdEFE ENGİN UKD1219Toplam UKD Değişimi-43.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NACAR ARİF3325...918 10.0-3
ARICI GÖRKEM1662...918 20.50
ZENGİN UFUK2554...918 31.03
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1082 40.0-20.4
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1091 50.0-20.1
ÖZDOĞAN CAN2858...918 60.0-3
Soyad AdÇEVİKDOĞAN YUSUF UKD1265Toplam UKD Değişimi-55.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİVAR DEREN3481...918 11.03
ERİLLİ AHMET BURAK3235...1372 20.0-10.5
ÇIBLAK AYDIN EREN2984...1091 30.5-6.9
GÜVENÇ SEMANUR1006...1164 40.0-19.2
CELEP ORHAN4023...918 50.0-3
BİLGİN BERKE2847...1173 60.0-18.9
Soyad AdÜNLÜ İDİL UKD1056Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ECEM NAZ1106...1321 10.0-5.4
YILMAN UMUR3599...918 20.0-3
KELEŞOĞLU GÜLCİHAN4142...918 30.0-3
SEFİK SERHAT4457...918 41.03
KÖKSAL NECATİ TOLGA1376...918 50.0-3
TUTUCU TUNAHAN4378...918 60.50
Soyad AdVATANSEVER KERİM UKD1014Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MEHMET YİĞİT4524...1303 11.025.2
DEMİRKAYA ATABERK1306...1290 20.0-5.1
AYDOĞDU EMRE3539...1248 30.0-6.3
Soyad AdYUCADEMİR ADİLE UKD1021Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1313 10.0-4.5
ÖKSÜZ ŞABAN3525...918 20.0-3
SEDEF ECRİN ELA1256...918 31.03
Soyad AdKARABABA CEM DENİZ UKD1163Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1390 11.023.7
GÜNAL AHMET ZEYD3838...1306 20.0-9.3
KALYONCU FURKAN5294...1380 30.0-6.6
ARSLAN CENGİZ4023...918 40.0-3
CORA YUSUF ARDA1700...918 50.0-3
ALASHTAR AHMAD9970...918 60.0-3
Soyad AdCAN GÖKTÜRK ADA UKD1052Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARHAN İSMAİL4153...1318 10.0-5.4
ZENGİN UFUK2554...918 20.0-3
DURSUN ÖMER3519...1300 40.0-5.7
TUTUCU DAVUT1359...918 50.0-3
ORAK FATİH1405...918 60.0-3
Soyad AdBALCI KUZEY METE UKD1080Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK YASİN3245...1329 10.0-5.7
TÜRKER CENK3003...918 20.0-3
DİRİ EMİR CAN2030...918 30.0-3
SEDEF ECRİN ELA1256...918 41.03
KELEŞOĞLU GÜLCİHAN4142...918 50.0-3
ASLAN MELİSSA5197...918 60.0-3
Soyad AdERDOĞAN BURAK UKD1004Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ FURKAN2912...1289 10.0-4.8
ERTABAK ARAL1865...1269 20.0-5.4
SUKKARIEH MARIAM9936...918 31.03
YAZICI MEHMET ZİYA4698...1251 40.0-5.7
ÖZDOĞAN CAN2858...918 50.0-3
SEFİK SERHAT4457...918 60.0-3
Soyad AdGÖKGÖZ MAHMUT MERTALİ UKD1079Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARAN DENİZ2535...1321 10.0-6
YUCADEMİR ZEHRA4931...918 20.0-3
DİVAR DEREN3481...918 31.03
Soyad AdARSLAN ASYA UKD1000Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORAK ÖMER5386...1286 10.0-4.8
KAYA MEHMET YİĞİT4524...1303 20.0-4.2
TUTUCU DAVUT1359...918 30.0-3
TUTUCU TUNAHAN4378...918 40.0-3
SEDEF ECRİN ELA1256...918 51.03
ÇİÇEK ULAŞ MEHMET1242...918 60.0-3
Soyad AdACAR MUHAMMED SAİD UKD1273Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERKEHAN İLHAN2432...918 10.0-3
GÜN ZEYNEP4311...1012 21.05.4
GÖKER AHMET5394...1109 30.0-21.6
Soyad AdGÜN ELİF UKD1000Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKİZ KUBİLAY4711...1284 10.0-4.8
ALASHTAR ÖMER9877...1258 20.0-5.4
Soyad AdGÜN ZEYNEP UKD1012Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURSUN ÖMER3519...1300 10.0-4.8
ACAR MUHAMMED SAİD3377...1273 20.0-5.4
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014