EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

İTÜ GVO Özel Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu IV. Satranç Turnuvası / 04.06.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET BERK TURAN5120...115101.07.2017
AREL KEREM AYDINLI2723...103701.07.2017
BARIŞ İLKİN1492...120701.07.2017
CEM ATEŞ2128...129001.07.2017
DURU UCAR1513...122801.07.2017
EMİR BORAN BAKAÇ1300...101701.07.2017
ENES ÇOTUK5298...101801.07.2017
EREN TAHA ÖZSOY3232...111001.07.2017
MEHMET EGE ÇÖLOĞLU1767...121801.07.2017
MEHMET KUZEY ÖZCAN2012...102101.07.2017
MELİSA HOCAOĞLU3816...101801.07.2017
OZAN DOLKAY4976...102601.07.2017
RIFAT KÖK1922...102601.07.2017
TUNA AYDEMİR1264...108801.07.2017
UMUT CAN ER4189...103501.07.2017
YAMAN KAYA5539...111401.07.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ATEŞ CEM2128...12906
AYDEMİR TUNA1264...10886
AYDINLI AREL KEREM2723...10365
BAKAÇ EMİR BORAN1300...10176
ÇOTUK ENES5298...10186
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...12186
DOLKAY OZAN4976...10266
ER UMUT CAN4189...10645
HOCAOĞLU MELİSA3816...10186
İLKİN BARIŞ1492...12075
KAYA YAMAN5539...11425
KÖK RIFAT1922...10396
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...10215
ÖZSOY EREN TAHA3232...11106
TURAN AHMET BERK5120...11516
UCAR DURU1513...12816

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdÖZAKPINAR EMRE UKD1600Toplam UKD Değişimi16.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖNİ ROJHAT1700...1121 11.02.2
AKA BERAN2843...1122 21.02.2
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1430 31.05.6
GENÇ DORUKHAN1930...997 41.02
DALBAY FURKAN1013...1130 51.02.2
DALĞIN YUNUS EMRE4147...1057 61.02.2
Soyad AdYAVUZ ELİF SILA UKD1444Toplam UKD Değişimi42.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ MELİH EMRE1159...1118 11.03.25
GÜLSÜN ŞANT1268...1307 21.08
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1332 31.08.75
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1363 41.09.75
YILMAZ GÖKÇEN1070...1484 50.51.5
YAZICILAR YAĞIZ1126...1402 61.011
Soyad AdÇOLAK DEMİR UKD1491Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESER EREN1310...1108 11.02.75
TURGAY CAN EMRE1369...1182 21.03.5
AYDIN ARDA1969...1288 31.06
YÖNTEM  EMIR FEHIM1355...1311 41.06.5
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1189 50.5-8.75
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1165 61.03.25
Soyad AdEMİR DORUK UKD1511Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CICEKLI BEDEN DOĞA4684...822 11.02.5
TURAN DENİZ4976...1022 21.02.75
KURT MERT TUNA7603...1051 31.02.75
ASLAN ROZA1959...1252 41.04.5
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1209 51.03.75
GÜNEŞ EDİZ5665...1259 61.04.75
Soyad AdKAYAALP ENES UKD1167Toplam UKD Değişimi45.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZDEMIR EFE4777...1084 11.011.7
ÖZSOY EREN TAHA3232...821 31.03
ŞEKEROĞLU ÖMER AYAZ2712...821 41.03
BOZDAG HASAN ALI4725...1122 51.013.2
JALILZADA ALİ9915...1158 61.014.7
Soyad AdLOKMAN RÜZGAR SEYİT UKD1209Toplam UKD Değişimi63.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN KUZEY6542...1087 11.09.9
KIRAY ONAT4927...1198 21.014.4
MORTAZAVI RADİN9986...1176 31.013.5
SEFİK SİNAN4687...1386 41.021.9
EMİR DORUK3789...1511 50.0-4.5
DEVRAN MERT4551...1041 61.08.4
Soyad AdPAKYÜREK MEHMET EFE UKD1323Toplam UKD Değişimi27.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONAK RIZA YİĞİT6420...1223 11.09
ÖZTÜRK TUĞRA4203...1041 21.04
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1064 31.04.5
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1150 41.06.75
JALILZADA ALİ9915...1158 50.5-5.5
ÖPÇÜN ALI ATILLA5558...1209 61.08.5
Soyad AdDEMİR MUHAMMED TAHA UKD1430Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CÖMERT MERTCAN2195...1103 11.03.25
GÜRBÜZ HAMZA EFE4678...1073 21.02.75
ÖZAKPINAR EMRE1027...1600 30.0-7
DALBAY FURKAN1013...1130 41.03.75
AKA BERAN2843...1122 51.03.5
KÖNİ ROJHAT1700...1121 61.03.5
Soyad AdYAVUZ SALİH KEREM UKD1435Toplam UKD Değişimi12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZ BERKİN1122...1128 11.03.5
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1236 21.06
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1172 31.04.5
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1372 41.010.25
YAZICILAR YAĞIZ1126...1402 50.0-13.75
YILMAZ GÖKÇEN1070...1484 60.51.75
Soyad AdPARLAKBİLEK KERİM ERDAL UKD1430Toplam UKD Değişimi32.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞDU ECE1360...1081 11.02.75
GİRİT  BERKE3805...1132 21.03.75
ERTABAK ARAL1865...1234 31.06.25
KAYA ALTAN4352...1420 41.012.25
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1497 50.52.25
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1189 61.05
Soyad AdKAYA YAVUZ UKD1384Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1124 11.04.5
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1172 20.0-19.25
YAZICILAR YAĞIZ1126...1402 30.50.75
SONDAL EDİZ KAAN1020...929 41.02.5
ÜREL ARDA MERT1061...1219 51.07
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1372 61.012
Soyad AdÖZTUKSAVUL İDA UKD1497Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYER DENİZ4875...1070 11.02.75
GÖKÇEK ARDA5183...1183 21.03.5
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1165 30.5-9.5
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1363 41.08
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1430 50.5-2.25
KOYUNCU TUNA1321...1289 61.05.75
Soyad AdFIRAT EFE HALİL UKD1267Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOCAOĞLU MELİSA3816...822 21.03
EMİR DURU3828...1039 31.06.3
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1200 41.012.3
ÜNVER DORUK4220...1207 50.5-2.4
SEFİK SİNAN4687...1386 60.54.8
Soyad AdBOZDAG HASAN ALI UKD1122Toplam UKD Değişimi33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM DORUK3322...821 11.03
ÖZÇELİK BARIŞ5344...1000 31.09.9
TUNALI ÖMER1757...1182 41.017.4
KAYAALP ENES1703...1167 50.0-13.2
AVCI BATUHAN3181...1154 61.016.2
Soyad AdAKA BERAN UKD1122Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ DORUKHAN1930...997 11.03
ÖZAKPINAR EMRE1027...1600 20.0-3.3
DALBAY FURKAN1013...1130 30.50.3
KÖNİ ROJHAT1700...1121 41.015
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1430 50.0-4.2
GÜRBÜZ HAMZA EFE4678...1073 61.012.9
Soyad AdGÜNEŞ EDİZ UKD1259Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ YELİZ4617...1013 11.05.7
KAHRAMAN KEREM5640...822 21.03
YILMAZ MUHAMMED YUNUS4960...1120 31.09.3
YALÇIN KEREM5440...1112 41.09
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1098 51.08.7
EMİR DORUK3789...1511 60.0-5.7
Soyad AdTUFAN KUZEY UKD1108Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAK ALİ ASAF2177...821 11.03
ER UMUT CAN4189...821 20.0-3
KAYAR DURU2246...821 31.03
GÜZEL MERT YİĞİT7434...1025 41.011.7
ÖZSOY EREN TAHA3232...821 51.03
TUNALI ÖMER1757...1182 61.018
Soyad AdDALBAY FURKAN UKD1130Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALĞIN YUNUS EMRE4147...1057 11.012
KÖNİ ROJHAT1700...1121 20.5-0.3
AKA BERAN2843...1122 30.5-0.3
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1430 40.0-4.5
ÖZAKPINAR EMRE1027...1600 50.0-3.3
CÖMERT MERTCAN2195...1103 61.013.8
Soyad AdYAZICILAR YAĞIZ UKD1402Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZKOL AHMET HAMZA1101...1158 11.05
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1306 20.5-3.25
KAYA YAVUZ1170...1384 30.5-0.75
BÖCEKOĞLU ARMAN2975...1229 41.06.75
YAVUZ SALİH KEREM2888...1435 51.013.75
YAVUZ ELİF SILA2887...1444 60.0-11
Soyad AdAKARSU UĞUR ÖMER UKD1189Toplam UKD Değişimi62.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇYİĞİT EFE4386...880 11.03
KOYUNCU TUNA1321...1289 21.019.2
ÇAKIN DORUK1162...1328 31.020.7
KOR KEREM TUNA1971...1184 41.014.7
ÇOLAK DEMİR1434...1491 50.510.5
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1430 60.0-6
Soyad AdYILMAZ GÖKÇEN UKD1484Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANCI EMİRHAN EFE3353...1184 11.03.75
YİĞİT CANSU2168...1331 21.07.5
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1363 30.0-16.5
ÜREL ARDA MERT1061...1219 41.04.5
YAVUZ ELİF SILA2887...1444 50.5-1.5
YAVUZ SALİH KEREM2888...1435 60.5-1.75
Soyad AdKAYA ALTAN UKD1420Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKAÇ EMİR BORAN1300...880 11.02.5
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1094 21.03.25
BAYRAKTAROĞLU POYRAZ3542...1180 31.05
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1430 40.0-12.25
KARA ARDA4039...1182 50.5-7.5
GÖKÇEK ARDA5183...1183 61.05
Soyad AdÇALIŞKAN ALP UKD1335Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRYOL BERKER5203...822 11.02.5
ARSLAN ARDA4780...1112 21.05.5
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1124 31.05.75
ÜNVER DORUK4220...1207 40.0-16.75
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1093 51.05
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1098 61.05
Soyad AdCEBECİOĞLU ELA UKD1106Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT MELİH ARDA1445...1095 11.014.4
KAYAR DURU2246...821 21.03
JALILZADA ALİ9915...1158 30.0-12.9
AYDOĞAN KEREM5440...821 41.03
ŞEKEROĞLU ÖMER AYAZ2712...821 51.03
TUNALI ALİ1828...1142 61.016.5
Soyad AdALSAÇ ALPER TOLGA UKD1234Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖNENÇ İREM3593...822 11.03
KÜÇÜK YİĞİT7541...1232 21.015
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1098 30.0-20.4
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1084 41.09
UZUN KUZEY6542...1087 51.09
ÜNVER DORUK4220...1207 61.013.8
Soyad AdJALILZADA ALİ UKD1158Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİRSEN ALARA4339...821 21.03
CEBECİOĞLU ELA7539...1106 31.012.9
UCAR DURU1513...821 41.03
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1323 50.56.6
KAYAALP ENES1703...1167 60.0-14.7
Soyad AdYÖNTEM  EMIR FEHIM UKD1311Toplam UKD Değişimi13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALCI  YUSUF1432...1022 11.04
ÖZGÜR AYBERK1599...1125 21.06.5
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...880 31.02.5
ÇOLAK DEMİR1434...1491 40.0-6.5
BAYRAKTAROĞLU POYRAZ3542...1180 51.08
BAŞDOĞAN DORUK1403...1288 60.5-0.75
Soyad AdÇAĞLAYAN EZGİSU UKD1363Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ  ARIN RODIN1224...1000 11.02.75
AYDIN YUSUF EFE1042...1213 21.07.5
YILMAZ GÖKÇEN1070...1484 31.016.5
YAVUZ ELİF SILA2887...1444 40.0-9.75
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1236 50.5-4.25
YILDIRIM BERK1113...1370 60.50.25
Soyad AdDALĞIN YUNUS EMRE UKD1057Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALBAY FURKAN1013...1130 10.0-12
CÖMERT MERTCAN2195...1103 21.016.8
KÖNİ ROJHAT1700...1121 30.0-12.3
GÜRBÜZ HAMZA EFE4678...1073 51.015.6
ÖZAKPINAR EMRE1027...1600 60.0-3.3
Soyad AdGÜLSÜN ŞANT UKD1307Toplam UKD Değişimi14.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KITAPCI TOYAN2795...1037 11.04.25
YAVUZ ELİF SILA2887...1444 20.0-8
BAKLACIOĞLU YİĞİT1905...1088 31.05.5
YILDIRIM BERK1113...1370 41.014.75
YİĞİT CANSU2168...1331 50.50.75
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1236 60.5-2.5
Soyad AdÇAKIN DORUK UKD1328Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİLTAŞ MERT5499...1000 11.03.25
TAKTAŞ DURU1368...1148 21.06.5
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1189 30.0-17.25
ASLAN  ÖMER1434...1176 41.07.5
ÖZGÜR AYBERK1599...1125 50.5-6.5
TOKGÖZ DENİZ1453...1084 61.05
Soyad AdKÖNİ ROJHAT UKD1121Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZAKPINAR EMRE1027...1600 10.0-3.3
DALBAY FURKAN1013...1130 20.50.3
DALĞIN YUNUS EMRE4147...1057 31.012.3
AKA BERAN2843...1122 40.0-15
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1430 60.0-4.2
Soyad AdÜNVER DORUK UKD1207Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOLKAY OZAN4976...822 21.03
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1093 31.010.2
ÇALIŞKAN ALP2368...1335 41.020.1
FIRAT EFE HALİL5350...1267 50.52.4
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1234 60.0-13.8
Soyad AdSEFİK SİNAN UKD1386Toplam UKD Değişimi-11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN ARIN EGE2186...1000 21.02.75
KULAK DORUK4771...1112 31.04.25
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1209 40.0-18.25
ARSLAN ARDA4780...1112 51.04.25
FIRAT EFE HALİL5350...1267 60.5-4
Soyad AdYILMAZEL İSMAİL KUZEY UKD1165Toplam UKD Değişimi63
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKOL MUHAMMET HASAN1342...1009 11.08.7
AKSOY DİLARA1156...1104 21.012.6
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1497 30.511.4
ERGİN EMRE5182...1252 41.018.6
ATAY ALP ŞEVKET5333...1180 51.015.6
ÇOLAK DEMİR1434...1491 60.0-3.9
Soyad AdYİĞİT CANSU UKD1331Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDEMİR TUNA1264...929 11.02.5
YILMAZ GÖKÇEN1070...1484 20.0-7.5
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1124 31.05.75
AYDIN YUSUF EFE1042...1213 40.5-4
GÜLSÜN ŞANT1268...1307 50.5-0.75
BAHAR BORA1038...1167 61.07
Soyad AdDEMİRCİ BARAN ÇAĞIN UKD1064Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞÇI EGE4264...821 11.03
YILDIRM ZAFER3836...821 21.03
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1323 30.0-5.4
KONAK RIZA YİĞİT6420...1223 50.56.3
ACAR YİĞİT5626...1160 61.018.9
Soyad AdCÖMERT MERTCAN UKD1103Toplam UKD Değişimi-32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1430 10.0-3.9
DALĞIN YUNUS EMRE4147...1057 20.0-16.8
GÜRBÜZ HAMZA EFE4678...1073 40.5-1.2
GENÇ DORUKHAN1930...997 51.03
DALBAY FURKAN1013...1130 60.0-13.8
Soyad AdBAŞDOĞAN DORUK UKD1288Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GOKYOKUS EGE4699...1055 10.0-23.7
AVCI ÖMER5602...1236 21.012.9
BAKAÇ EMİR BORAN1300...880 31.03
KÜÇÜK BURAK1265...1115 41.08.1
ATEŞ CEM2128...880 51.03
YÖNTEM  EMIR FEHIM1355...1311 60.50.9
Soyad AdASLAN RENGİN UKD1120Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE YAVUZ ERİM2832...821 11.03
YILDIRIM BARIŞ3198...821 21.03
AVCI BATUHAN1488...1225 31.019.2
AVCI BATUHAN3181...1154 41.016.5
TUNALI ÖMER1757...1182 50.0-12.3
UCAR DURU1513...821 60.50
Soyad AdGÜRBÜZ HAMZA EFE UKD1073Toplam UKD Değişimi-33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MUHAMMED TAHA4243...1430 20.0-3.3
GENÇ DORUKHAN1930...997 30.0-3
CÖMERT MERTCAN2195...1103 40.51.2
DALĞIN YUNUS EMRE4147...1057 50.0-15.6
AKA BERAN2843...1122 60.0-12.9
Soyad AdYALÇIN KEREM UKD1112Toplam UKD Değişimi42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKOÇ EMIRHAN2474...1065 11.012.9
TURAN AHMET BERK5120...822 21.03
KOYUNCU MUSTAFA4708...1040 31.012
GÜNEŞ EDİZ5665...1259 40.0-9
ASLAN ROZA1959...1252 51.020.7
MORTAZAVI RADİN9986...1176 60.52.7
Soyad AdKUZUBAŞIOĞLU KAAN UKD1372Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN FATİH1780...1108 11.04.5
BÖCEKOĞLU ARMAN2975...1229 21.07.75
BAHAR BORA1038...1167 31.06
YAVUZ SALİH KEREM2888...1435 40.0-10.25
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1332 51.011
KAYA YAVUZ1170...1384 60.0-12
Soyad AdSEZGİN BARIŞ UKD1132Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURKAYA EREN1972...1085 10.5-2.1
KAVILCIOĞLU ELA ECRİN2997...822 21.03
KÜÇÜK YİĞİT7541...1232 30.54.2
KURT MERT TUNA7603...1051 41.011.7
BERBEROĞLU UMUT KAAN1643...1086 51.013.2
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1200 60.52.7
Soyad AdKAVİLCİOĞLU EFE EREN UKD1236Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA KAAN KADİR5713...929 11.03
YAVUZ SALİH KEREM2888...1435 20.0-7.2
ÇİFTÇİ MUHARREM1943...1120 31.010.2
BAHAR BORA1038...1167 41.012
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1363 50.55.1
GÜLSÜN ŞANT1268...1307 60.53
Soyad AdKARA ARDA UKD1182Toplam UKD Değişimi44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ÖMER TUNA4127...880 10.0-3
ERBAKAN HÜSEYIN EMRE1117...880 21.03
GOKYOKUS EGE4699...1055 31.09.9
SOYER DENİZ4875...1070 41.010.5
KAYA ALTAN4352...1420 50.59
ATAY ALP ŞEVKET5333...1180 61.015
Soyad AdUZUN ASYANUR UKD1138Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONAR EGE1202...821 10.50
SUSLER EMIR2838...821 21.03
UCAR DURU1513...821 30.0-3
ÇANAK ÖMER2189...821 41.03
SAVAŞAN BERKİN5579...1048 51.011.4
ER UMUT CAN4189...821 61.03
Soyad AdAYDOĞDU ALİ EMRE UKD1363Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENKER ZEYNEP2328...1061 11.03.75
ATAY ALP ŞEVKET5333...1180 20.5-6
TOKGÖZ DENİZ1453...1084 31.04
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1497 40.0-8
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...880 51.02.5
ÖZGÜR AYBERK1599...1125 60.5-7.5
Soyad AdOZDEMIR EFE UKD1084Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAALP ENES1703...1167 10.0-11.7
KÜÇÜKARAS ZEHRA5209...821 21.03
YEŞİLBAYRAKTAR EGE2070...821 31.03
ER UMUT CAN4189...821 40.50
ULUKAN KUTAY6281...1105 51.015.9
KONAK RIZA YİĞİT6420...1223 61.020.7
Soyad AdGÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL UKD1200Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖK RIFAT1922...822 11.03
ÇAKAR TOLGAHAN4169...1145 21.012.6
DEVRAN MERT4551...1041 31.08.7
FIRAT EFE HALİL5350...1267 40.0-12.3
ALTINAY NEHİR3729...1053 51.09
SEZGİN BARIŞ3508...1132 60.5-2.7
Soyad AdAYDIN YUSUF EFE UKD1213Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKALP ESMA SENA1046...929 11.03
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1363 20.0-9
ÖZÇELİK MERVA2936...929 31.03
YİĞİT CANSU2168...1331 40.54.8
YILDIRIM BERK1113...1370 50.56.3
TOPÇAKAN EFE1073...1170 61.013.2
Soyad AdAYDIN NEVZAT ORÇUN UKD1306Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AK ZEHRA1203...929 11.02.5
YAZICILAR YAĞIZ1126...1402 20.53.25
YILDIRIM BERK1113...1370 30.0-10.25
TOPÇAKAN EFE1073...1170 41.08
OKTAY TUNÇAY1112...1062 50.5-7.5
ÇİFTÇİ MUHARREM1943...1120 61.06.5
Soyad AdKOYUNCU TUNA UKD1289Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LUŞ  BURAK EFE1344...1042 11.05.7
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1189 20.0-19.2
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...880 31.03
GİRİT  BERKE3805...1132 41.08.7
AYDINLI AREL KEREM2723...880 51.03
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1497 60.0-6.9
Soyad AdTUNALI ÖMER UKD1182Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL MERT YİĞİT7434...1025 11.08.7
BULUT CAN3393...821 21.03
ER UMUT CAN4189...821 31.03
BOZDAG HASAN ALI4725...1122 40.0-17.4
ASLAN RENGİN2802...1120 51.012.3
TUFAN KUZEY5178...1108 60.0-18
Soyad AdMORTAZAVI RADİN UKD1176Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEDEROĞLU DORUK3585...822 11.03
KARAGÜL DENİZ3397...1000 21.08.1
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1209 30.0-13.5
KASAPBAŞOĞLU EGE2515...1070 41.010.8
BEZCİ EGE3345...1029 51.09
YALÇIN KEREM5440...1112 60.5-2.7
Soyad AdÖPÇÜN ALI ATILLA UKD1209Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEĞER HALİD KAYRA1397...821 11.03
ÖZÇELİK BARIŞ5344...1000 20.0-23.1
MERT MUHAMMED BURHAN5356...821 31.03
AVCI BATUHAN1488...1225 41.015.6
HILDIR MERT ALİ3642...1053 51.08.7
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1323 60.0-10.2
Soyad AdOZKOL AHMET HAMZA UKD1158Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZICILAR YAĞIZ1126...1402 10.0-6
AK ZEHRA1203...929 21.03
ÜREL ARDA MERT1061...1219 30.0-12.6
KAYA KAAN KADİR5713...929 41.03
ÖZEN FATİH1780...1108 51.012.9
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1332 61.021.9
Soyad AdÖZGÜR AYBERK UKD1125Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAMATI MERT ASAF3279...880 11.03
YÖNTEM  EMIR FEHIM1355...1311 20.0-7.8
AYDIN ÖMER TUNA4127...880 31.03
ÇAKIN DORUK1162...1328 50.57.8
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1363 60.59
Soyad AdÖZTÜRK CEMİL TUNA UKD1098Toplam UKD Değişimi35.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KASAPBAŞOĞLU EGE2515...1070 21.013.8
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1234 31.020.4
SÜN DEMİR5138...1114 41.015.6
GÜNEŞ EDİZ5665...1259 50.0-8.7
ÇALIŞKAN ALP2368...1335 60.0-6
Soyad AdASLAN  ÖMER UKD1176Toplam UKD Değişimi33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUS EKİN1624...1097 11.011.7
ESER EREN1310...1108 31.012.3
ÇAKIN DORUK1162...1328 40.0-9
GOKYOKUS EGE4699...1055 51.010.2
BALCI  YUSUF1432...1022 61.08.7
Soyad AdUTLU MUSTAFA ALİ UKD1150Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT KAAN TUĞBERK1595...821 11.03
DEMIREL TUNA3208...821 21.03
HILDIR MERT ALİ3642...1053 31.011.1
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1323 40.0-8.1
UCAR DURU1513...821 50.0-3
AVCI BATUHAN1488...1225 61.018
Soyad AdYILDIRIM BERK UKD1370Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRİT  KEREM1652...1036 11.03
ÜREL ARDA MERT1061...1219 20.5-5
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1306 31.010.25
GÜLSÜN ŞANT1268...1307 40.0-14.75
AYDIN YUSUF EFE1042...1213 50.5-5.25
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1363 60.5-0.25
Soyad AdÖZTÜRK TUĞRA UKD1041Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADALIOĞLU MEHMET KAAN5449...1037 11.014.7
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1323 20.0-4.8
TURGUT ELİF DEFNE2103...821 31.03
YILDIRM ZAFER3836...821 40.0-3
YILDIRIM BARIŞ3198...821 51.03
DEMIR ONAT4909...821 61.03
Soyad AdÜREL ARDA MERT UKD1219Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPBAŞ BATURALP1189...929 11.03
YILDIRIM BERK1113...1370 20.56
OZKOL AHMET HAMZA1101...1158 31.012.6
YILMAZ GÖKÇEN1070...1484 40.0-5.4
KAYA YAVUZ1170...1384 50.0-8.4
OKTAY TUNÇAY1112...1062 61.08.7
Soyad AdDURKAYA EREN UKD1085Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZGİN BARIŞ3508...1132 10.52.1
İLKİN BARIŞ1492...822 20.50
KAYA BORA4923...1005 30.5-3.3
KAVILCIOĞLU ELA ECRİN2997...822 41.03
SÜN DEMİR5138...1114 51.016.2
EMİR DURU3828...1039 60.5-1.8
Soyad AdBAYRAKTAROĞLU POYRAZ UKD1180Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI ÖMER5602...1236 11.017.4
AYDINLI AREL KEREM2723...880 21.03
KAYA ALTAN4352...1420 30.0-6
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...880 41.03
YÖNTEM  EMIR FEHIM1355...1311 50.0-9.6
KOYUNCU ARDA1321...1033 61.09
Soyad AdASLAN ROZA UKD1252Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN DENİZ1983...822 11.03
BEZCİ EGE3345...1029 21.06.6
TOPALOGLU EREN4199...822 31.03
EMİR DORUK3789...1511 40.0-5.4
YALÇIN KEREM5440...1112 50.0-20.7
KASAPBAŞOĞLU GÜNEY2532...1078 61.08.1
Soyad AdYEŞİLTAŞ MERT UKD1000Toplam UKD Değişimi51.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIN DORUK1162...1328 10.0-3.9
ULUS EKİN1624...1097 21.018.9
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1094 30.0-11.1
BAKAÇ EMİR BORAN1300...880 41.03
TÜTÜNCÜ DURU2322...1278 51.024.9
KÜÇÜK BURAK1265...1115 61.019.8
Soyad AdTUNALI ALİ UKD1142Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA KUZEY3235...1019 11.09.9
UCAR DURU1513...821 20.0-3
DEMIREL TUNA3208...821 31.03
SAVAŞAN BERKİN5579...1048 41.011.1
ÖZÇELİK BARIŞ5344...1000 51.09.3
CEBECİOĞLU ELA7539...1106 60.0-16.5
Soyad AdSÜLEYMANOV MUSTAFA UKD1332Toplam UKD Değişimi-18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKLACIOĞLU YİĞİT1905...1088 11.05
TOPÇAKAN EFE1073...1170 21.07.25
YAVUZ ELİF SILA2887...1444 30.0-8.75
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1172 41.07.25
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1372 50.0-11
OZKOL AHMET HAMZA1101...1158 60.0-18.25
Soyad AdBAHAR BORA UKD1167Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFTÇİ MUHARREM1943...1120 11.012.9
HANCI EMİRHAN EFE3353...1184 21.015.6
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1372 30.0-7.2
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1236 40.0-12
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1172 51.015.3
YİĞİT CANSU2168...1331 60.0-8.4
Soyad AdKURT MERT TUNA UKD1051Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IRMAK KAAN EGE3959...822 11.03
NARİNOĞLU TUNA4184...1150 21.019.2
EMİR DORUK3789...1511 30.0-3.3
SEZGİN BARIŞ3508...1132 40.0-11.7
HOCAOĞLU MELİSA3816...822 51.03
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1124 61.018
Soyad AdTURGAY CAN EMRE UKD1182Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBERDI DERIN5643...880 11.03
ÇOLAK DEMİR1434...1491 20.0-4.2
TÜKKAN MEHMET DEMİR2088...1041 31.09.3
AYDINLI AREL KEREM2723...880 40.0-3
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1094 51.011.4
DİNÇOĞLU ONUR4438...1179 61.015
Soyad AdDEVRAN MERT UKD1041Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNCAN ALPEREN1483...822 11.03
ÇOTUK ENES5298...822 21.03
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1200 30.0-8.7
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1124 41.018.3
KIRAY ONAT4927...1198 51.021.3
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1209 60.0-8.4
Soyad AdSOYER DENİZ UKD1070Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1497 10.0-3.3
ERBERDI DERIN5643...880 21.03
KUTUKCU MEHMET CAN1337...1013 31.012.6
KARA ARDA4039...1182 40.0-10.5
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...880 51.03
AYDINLI AREL KEREM2723...880 61.03
Soyad AdTOPÇAKAN EFE UKD1170Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELİK MERVA2936...929 11.03
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1332 20.0-8.7
ÖZEN FATİH1780...1108 31.012.3
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1306 40.0-9.6
BAKLACIOĞLU YİĞİT1905...1088 51.011.7
AYDIN YUSUF EFE1042...1213 60.0-13.2
Soyad AdGÜZEL MERT YİĞİT UKD1025Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNALI ÖMER1757...1182 10.0-8.7
POLAT KAAN TUĞBERK1595...821 21.03
YILDIRIM BARIŞ3198...821 31.03
TUFAN KUZEY5178...1108 40.0-11.7
ÖZBEKTAŞ TUNA1219...821 51.03
YILDIRM ZAFER3836...821 61.03
Soyad AdEVGİN BATUHAN MELİH UKD1124Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA YAVUZ1170...1384 10.0-5.4
AYDEMİR TUNA1264...929 21.03
YİĞİT CANSU2168...1331 30.0-6.9
OKTAY TUNÇAY1112...1062 40.0-17.7
KAYA KAAN KADİR5713...929 51.03
TOPBAŞ BATURALP1189...929 61.03
Soyad AdAVCI BATUHAN UKD1154Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUKAN KUTAY6281...1105 11.012.9
DEMIR ONAT4909...821 21.03
BULUT CAN3393...821 31.03
ASLAN RENGİN2802...1120 40.0-16.5
BİRSEN ALARA4339...821 51.03
BOZDAG HASAN ALI4725...1122 60.0-16.2
Soyad AdARSLAN ARDA UKD1112Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ YİĞİT SEDAT5424...822 11.03
ÇALIŞKAN ALP2368...1335 20.0-6.6
TURAN AHMET BERK5120...822 31.03
KOYUNCU MUSTAFA4708...1040 41.012
SEFİK SİNAN4687...1386 50.0-5.1
TURAN DENİZ4976...1022 61.011.4
Soyad AdKIRAY ONAT UKD1198Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖNÜL MUZAFFER EGE5940...822 11.03
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1209 20.0-14.4
HOCAOĞLU MELİSA3816...822 31.03
KASAPBAŞOĞLU GÜNEY2532...1078 41.010.2
DEVRAN MERT4551...1041 50.0-21.3
ALTINAY NEHİR3729...1053 61.09.3
Soyad AdATAY ALP ŞEVKET UKD1180Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZAN ALP3450...880 11.03
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1363 20.57.2
DİNÇOĞLU ONUR4438...1179 31.015
TÜTÜNCÜ DURU2322...1278 41.018.9
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1165 50.0-15.6
KARA ARDA4039...1182 60.0-15
Soyad AdÖZEN FATİH UKD1108Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1372 10.0-5.4
TOPBAŞ BATURALP1189...929 21.03
TOPÇAKAN EFE1073...1170 30.0-12.3
ÖZÇELİK MERVA2936...929 41.03
OZKOL AHMET HAMZA1101...1158 50.0-12.9
SONDAL EDİZ KAAN1020...929 61.03
Soyad AdÖZDEMİR ALP KAAN UKD1281Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜKARAS ZEHRA5209...821 11.03
HACIÖMEROĞLU ALPKAYA3288...821 51.03
ADIYAMAN DENİZ2496...821 61.03
Soyad AdERTABAK ARAL UKD1234Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ CEM2128...880 11.03
GOKYOKUS EGE4699...1055 21.08.1
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1430 30.0-7.5
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1094 40.5-5.7
DİNÇOĞLU ONUR4438...1179 50.0-17.4
TÜKKAN MEHMET DEMİR2088...1041 61.07.5
Soyad AdÇİFTÇİ MUHARREM UKD1120Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAHAR BORA1038...1167 10.0-12.9
GÖKALP ESMA SENA1046...929 21.03
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1236 30.0-10.2
BÖCEKOĞLU ARMAN2975...1229 51.019.5
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1306 60.0-7.8
Soyad AdADALIOĞLU MEHMET KAAN UKD1037Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK TUĞRA4203...1041 10.0-14.7
PAK ALİ ASAF2177...821 21.03
ÇATALTEPE BURAK EFE4302...821 31.03
KONAK RIZA YİĞİT6420...1223 40.0-7.8
ÖNOL GÜNEŞ2914...821 51.03
DEMIREL TUNA3208...821 61.03
Soyad AdBEZCİ EGE UKD1029Toplam UKD Değişimi23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN ROZA1959...1252 20.0-6.6
ÇAKMAK İDİL DEM1065...822 31.03
YILDIRIM BURAK EFE3399...1101 41.018
MORTAZAVI RADİN9986...1176 50.0-9
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1093 61.017.7
Soyad AdEMİR DURU UKD1039Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAHTALI GAMZE1755...822 11.03
ŞENAY HASAN5512...822 21.03
FIRAT EFE HALİL5350...1267 30.0-6.3
YILMAZ MUHAMMED YUNUS4960...1120 40.53.3
TURAN DENİZ4976...1022 51.014.4
DURKAYA EREN1972...1085 60.51.8
Soyad AdTOKGÖZ DENİZ UKD1084Toplam UKD Değişimi38.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YOLDAŞ ALI TUNÇ1438...880 11.03
TÜTÜNCÜ DURU2322...1278 21.022.5
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1363 30.0-4.8
GÖKÇEK ARDA5183...1183 40.54.2
KOR KEREM TUNA1971...1184 51.019.2
ÇAKIN DORUK1162...1328 60.0-6
Soyad AdOKTAY TUNÇAY UKD1062Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÖCEKOĞLU ARMAN2975...1229 10.0-8.4
YILDIZ MELİH EMRE1159...1118 20.52.4
KOÇ  ARIN RODIN1224...1000 31.012.3
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1124 41.017.7
AYDIN NEVZAT ORÇUN1165...1306 50.59
ÜREL ARDA MERT1061...1219 60.0-8.7
Soyad AdHILDIR MERT ALİ UKD1053Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞGÜZERER KIVANÇ4838...821 11.03
ÖZTÜRK CANER5284...821 21.03
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1150 30.0-11.1
ÖNOL GÜNEŞ2914...821 41.03
ÖPÇÜN ALI ATILLA5558...1209 50.0-8.7
AYDOĞAN KEREM5440...821 61.03
Soyad AdGÖKÇEK ARDA UKD1183Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNÇÜR EFE2455...880 11.03
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1497 20.0-4.2
LUŞ  BURAK EFE1344...1042 31.09.3
TOKGÖZ DENİZ1453...1084 40.5-4.2
ERGİN EMRE5182...1252 51.018
KAYA ALTAN4352...1420 60.0-6
Soyad AdKİNEŞ MUHAMMET ALİ UKD1084Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA BORA4923...1005 11.011.7
TOPALOGLU EREN4199...822 20.0-3
KÖK RIFAT1922...822 31.03
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1234 40.0-9
ERDOĞAN DENİZ1983...822 51.03
ŞAHİN EYLUL SU1273...822 61.03
Soyad AdKULAK DORUK UKD1112Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA YAMAN5539...822 11.03
YILDIRIM BURAK EFE3399...1101 21.014.4
SEFİK SİNAN4687...1386 30.0-5.1
TURAN DENİZ4976...1022 40.0-18.6
KARAGÜL DENİZ3397...1000 51.010.5
ENGİN ARIN EGE2186...1000 61.010.5
Soyad AdGÜNEYLİ GÜLŞAN UKD1172Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SONDAL EDİZ KAAN1020...929 11.03
KAYA YAVUZ1170...1384 21.023.1
YAVUZ SALİH KEREM2888...1435 30.0-5.4
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1332 40.0-8.7
BAHAR BORA1038...1167 50.0-15.3
BAKLACIOĞLU YİĞİT1905...1088 60.5-3.6
Soyad AdKONAK RIZA YİĞİT UKD1223Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAKYÜREK MEHMET EFE5136...1323 10.0-10.8
ÖZDEMİR ÇELİK1125...821 21.03
DEMIR ONAT4909...821 31.03
ADALIOĞLU MEHMET KAAN5449...1037 41.07.8
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1064 50.5-6.3
OZDEMIR EFE4777...1084 60.0-20.7
Soyad AdERGİN EMRE UKD1252Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜKKAN MEHMET DEMİR2088...1041 11.06.9
KÜÇÜK BURAK1265...1115 21.09.6
KOR KEREM TUNA1971...1184 30.5-2.7
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1165 40.0-18.6
GÖKÇEK ARDA5183...1183 50.0-18
GİRİT  BERKE3805...1132 61.010.2
Soyad AdDİNÇOĞLU ONUR UKD1179Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CELIK EGE MUSTAFA1438...1121 11.012.6
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...880 20.50
ATAY ALP ŞEVKET5333...1180 30.0-15
YILMAZ BARIŞ1356...1284 41.019.2
ERTABAK ARAL1865...1234 51.017.4
TURGAY CAN EMRE1369...1182 60.0-15
Soyad AdYILDIZ MELİH EMRE UKD1118Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ ELİF SILA2887...1444 10.0-3.9
OKTAY TUNÇAY1112...1062 20.5-2.4
KITAPCI TOYAN2795...1037 30.0-18.3
HANCI EMİRHAN EFE3353...1184 50.52.7
ÖZÇELİK MERVA2936...929 60.50
Soyad AdACAR YİĞİT UKD1160Toplam UKD Değişimi-29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERT MUHAMMED BURHAN5356...821 10.50
ÖZBEKTAŞ TUNA1219...821 21.03
SAVAŞAN BERKİN5579...1048 30.0-19.5
GÜLBAYRAK DORUK TOPRAK3098...821 41.03
YILDIRM ZAFER3836...821 51.03
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1064 60.0-18.9
Soyad AdSAVAŞAN BERKİN UKD1048Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUSLER EMIR2838...821 10.50
YILMAZ EMİR YAĞIZ4698...821 21.03
ACAR YİĞİT5626...1160 31.019.5
TUNALI ALİ1828...1142 40.0-11.1
UZUN ASYANUR1625...1138 50.0-11.4
AKTAN ADA3656...821 61.03
Soyad AdYILDIRIM BURAK EFE UKD1101Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULAK DORUK4771...1112 20.0-14.4
KARAGÜL DENİZ3397...1000 31.010.8
BEZCİ EGE3345...1029 40.0-18
DOLKAY OZAN4976...822 51.03
KAHRAMAN KEREM5640...822 61.03
Soyad AdBERBEROĞLU UMUT KAAN UKD1086Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOTUK ENES5298...822 10.0-3
ÇAKAR TOLGAHAN4169...1145 31.017.4
TOPALOGLU EREN4199...822 41.03
SEZGİN BARIŞ3508...1132 50.0-13.2
ÇAKMAK İDİL DEM1065...822 61.03
Soyad AdBAKLACIOĞLU YİĞİT UKD1088Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜLEYMANOV MUSTAFA9973...1332 10.0-6
KAYA KAAN KADİR5713...929 21.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1307 30.0-6.6
HANCI EMİRHAN EFE3353...1184 41.018.9
TOPÇAKAN EFE1073...1170 50.0-11.7
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1172 60.53.6
Soyad AdKOR KEREM TUNA UKD1184Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBAKAN HÜSEYIN EMRE1117...880 11.03
AYDIN ÖMER TUNA4127...880 21.03
ERGİN EMRE5182...1252 30.52.7
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1189 40.0-14.7
TOKGÖZ DENİZ1453...1084 50.0-19.2
TÜRKAN ORHAN DORUK2047...1094 61.011.4
Soyad AdGOKYOKUS EGE UKD1055Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞDOĞAN DORUK1403...1288 11.023.7
ERTABAK ARAL1865...1234 20.0-8.1
KARA ARDA4039...1182 30.0-9.9
GÜNÇÜR EFE2455...880 41.03
ASLAN  ÖMER1434...1176 50.0-10.2
AVCI ÖMER5602...1236 61.022.2
Soyad AdYILMAZ MUHAMMED YUNUS UKD1120Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINAY NEHİR3729...1053 11.012.3
KASAPBAŞOĞLU GÜNEY2532...1078 21.013.2
GÜNEŞ EDİZ5665...1259 30.0-9.3
EMİR DURU3828...1039 40.5-3.3
KAYA BORA4923...1005 51.010.2
İLKİN BARIŞ1492...822 60.0-3
Soyad AdKITAPCI TOYAN UKD1037Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLSÜN ŞANT1268...1307 10.0-5.1
SONDAL EDİZ KAAN1020...929 20.50
YILDIZ MELİH EMRE1159...1118 31.018.3
AYDEMİR TUNA1264...929 50.0-3
KAYA KAAN KADİR5713...929 61.03
Soyad AdÖZÇELİK BARIŞ UKD1000Toplam UKD Değişimi23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN DEFNE5306...821 11.03
ÖPÇÜN ALI ATILLA5558...1209 21.023.1
BOZDAG HASAN ALI4725...1122 30.0-9.9
ULUKAN KUTAY6281...1105 41.019.2
TUNALI ALİ1828...1142 50.0-9.3
ÖZSOY EREN TAHA3232...821 60.0-3
Soyad AdSÜN DEMİR UKD1114Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVILCIOĞLU ELA ECRİN2997...822 10.50
ÇAKAR ASRIN1837...1079 21.013.5
İLKİN BARIŞ1492...822 31.03
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1098 40.0-15.6
DURKAYA EREN1972...1085 50.0-16.2
ÇOTUK ENES5298...822 61.03
Soyad AdHANCI EMİRHAN EFE UKD1184Toplam UKD Değişimi-30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ GÖKÇEN1070...1484 10.0-4.5
BAHAR BORA1038...1167 20.0-15.6
GÖKALP ESMA SENA1046...929 31.03
BAKLACIOĞLU YİĞİT1905...1088 40.0-18.9
YILDIZ MELİH EMRE1159...1118 50.5-2.7
KOÇ  ARIN RODIN1224...1000 61.07.8
Soyad AdKAYA BORA UKD1005Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1084 10.0-11.7
KARAASLAN EGE1482...1000 21.014.7
DURKAYA EREN1972...1085 30.53.3
ÇOTUK ENES5298...822 41.03
YILMAZ MUHAMMED YUNUS4960...1120 50.0-10.2
CARADJA ALEKSANDR5195...822 61.03
Soyad AdESER EREN UKD1108Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK DEMİR1434...1491 10.0-3.3
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1204 21.018.9
ASLAN  ÖMER1434...1176 30.0-12.3
KUTUKCU MEHMET CAN1337...1013 41.011.1
BALCI  YUSUF1432...1022 50.0-18.6
ÖZKOL MUHAMMET HASAN1342...1009 61.010.8
Soyad AdBÖCEKOĞLU ARMAN UKD1229Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKTAY TUNÇAY1112...1062 11.08.4
KUZUBAŞIOĞLU KAAN1174...1372 20.0-9.3
GİRİT  KEREM1652...1036 31.07.5
YAZICILAR YAĞIZ1126...1402 40.0-8.1
ÇİFTÇİ MUHARREM1943...1120 50.0-19.5
AYDEMİR TUNA1264...929 60.0-3
Soyad AdTURAN DENİZ UKD1022Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİR DORUK3789...1511 20.0-3.3
TAHTALI GAMZE1755...822 31.03
KULAK DORUK4771...1112 41.018.6
EMİR DURU3828...1039 50.0-14.4
ARSLAN ARDA4780...1112 60.0-11.4
Soyad AdKÜÇÜK BURAK UKD1115Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUTUKCU MEHMET CAN1337...1013 11.010.8
ERGİN EMRE5182...1252 20.0-9.6
KOYUNCU ARDA1321...1033 31.011.7
BAŞDOĞAN DORUK1403...1288 40.0-8.1
AYDIN ÖMER TUNA4127...880 51.03
YEŞİLTAŞ MERT5499...1000 60.0-19.8
Soyad AdUZUN KUZEY UKD1087Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1209 10.0-9.9
KARAKOÇ EMIRHAN2474...1065 21.014.1
PİKER ELİF4194...822 31.03
DOLKAY OZAN4976...822 41.03
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1234 50.0-9
TURAN AHMET BERK5120...822 60.0-3
Soyad AdBALCI  YUSUF UKD1022Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÖNTEM  EMIR FEHIM1355...1311 10.0-4.8
KUTUKCU MEHMET CAN1337...1013 20.0-15.3
KEPENEK TUNA1330...880 31.03
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1204 41.022.2
ESER EREN1310...1108 51.018.6
ASLAN  ÖMER1434...1176 60.0-8.7
Soyad AdKOLBUDAK NECATİ EFE UKD1124Toplam UKD Değişimi-37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYÜZ ÖMER KAAN1208...822 21.03
ÇALIŞKAN ALP2368...1335 30.0-6.9
DEVRAN MERT4551...1041 40.0-18.3
DEMİRYOL BERKER5203...822 51.03
KURT MERT TUNA7603...1051 60.0-18
Soyad AdGİRİT  KEREM UKD1036Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM BERK1113...1370 10.0-3.6
BÖCEKOĞLU ARMAN2975...1229 30.0-7.5
SONDAL EDİZ KAAN1020...929 50.0-3
GÖKALP ESMA SENA1046...929 61.03
Soyad AdAVCI BATUHAN UKD1225Toplam UKD Değişimi-46.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZICILAR IREM3125...821 11.03
ASLAN RENGİN2802...1120 30.0-19.2
ÖPÇÜN ALI ATILLA5558...1209 40.0-15.6
ÇATALTEPE BURAK EFE4302...821 51.03
UTLU MUSTAFA ALİ4534...1150 60.0-18
Soyad AdYILMAZ MELİH FIRAT UKD1093Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SATOĞLU EMRE6537...822 11.03
ŞAHİN EYLUL SU1273...822 21.03
ÜNVER DORUK4220...1207 30.0-10.2
DEMİRYOL BERKER5203...822 41.03
ÇALIŞKAN ALP2368...1335 50.0-6
BEZCİ EGE3345...1029 60.0-17.7
Soyad AdKOÇ  ARIN RODIN UKD1000Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞLAYAN EZGİSU1173...1363 10.0-3.3
ÖZ BERKİN1122...1128 20.55.1
OKTAY TUNÇAY1112...1062 30.0-12.3
AK ZEHRA1203...929 51.03
HANCI EMİRHAN EFE3353...1184 60.0-7.8
Soyad AdDOĞDU ECE UKD1081Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1430 10.0-3.3
KAZAN ALP3450...880 21.03
TÜTÜNCÜ DURU2322...1278 30.0-7.5
ÖZKOL MUHAMMET HASAN1342...1009 41.012
KOÇYİĞİT EFE4386...880 51.03
ATEŞ CEM2128...880 60.0-3
Soyad AdULUKAN KUTAY UKD1105Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI BATUHAN3181...1154 10.0-12.9
KALYONCU ALİ EFE3861...821 21.03
DEMİR MUHAMMET LÜTFİ1906...821 31.03
ÖZÇELİK BARIŞ5344...1000 40.0-19.2
OZDEMIR EFE4777...1084 50.0-15.9
POLAT KAAN TUĞBERK1595...821 61.03
Soyad AdTÜTÜNCÜ DURU UKD1278Toplam UKD Değişimi-49.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNBAĞ YUSUF FURKAN2271...880 11.03
TOKGÖZ DENİZ1453...1084 20.0-22.5
DOĞDU ECE1360...1081 31.07.5
ATAY ALP ŞEVKET5333...1180 40.0-18.9
YEŞİLTAŞ MERT5499...1000 50.0-24.9
DENKER ZEYNEP2328...1061 61.06.6
Soyad AdALTINAY NEHİR UKD1053Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MUHAMMED YUNUS4960...1120 10.0-12.3
KAYA YAMAN5539...822 21.03
KAHRAMAN KEREM5640...822 31.03
NARİNOĞLU TUNA4184...1150 41.018.9
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1200 50.0-9
KIRAY ONAT4927...1198 60.0-9.3
Soyad AdENGİN ARIN EGE UKD1000Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEFİK SİNAN4687...1386 20.0-3.3
IRMAK KAAN EGE3959...822 30.0-3
PİKER ELİF4194...822 41.03
TOPALOGLU EREN4199...822 51.03
KULAK DORUK4771...1112 60.0-10.5
Soyad AdULUS EKİN UKD1097Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN  ÖMER1434...1176 10.0-11.7
YEŞİLTAŞ MERT5499...1000 20.0-18.9
ERBERDI DERIN5643...880 31.03
AYDIN ÖMER TUNA4127...880 40.0-3
GÜNÇÜR EFE2455...880 51.03
LUŞ  BURAK EFE1344...1042 61.012.6
Soyad AdKOYUNCU ARDA UKD1033Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ARDA1969...1288 10.0-5.7
YOLDAŞ ALI TUNÇ1438...880 21.03
KÜÇÜK BURAK1265...1115 30.0-11.7
TAKTAŞ DURU1368...1148 41.019.8
DENKER ZEYNEP2328...1061 51.016.2
BAYRAKTAROĞLU POYRAZ3542...1180 60.0-9
Soyad AdKASAPBAŞOĞLU GÜNEY UKD1078Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖK DENİZ BORA3695...822 11.03
YILMAZ MUHAMMED YUNUS4960...1120 20.0-13.2
GÖNÜL MUZAFFER EGE5940...822 31.03
KIRAY ONAT4927...1198 40.0-10.2
KÖK RIFAT1922...822 51.03
ASLAN ROZA1959...1252 60.0-8.1
Soyad AdÖZ BERKİN UKD1128Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ SALİH KEREM2888...1435 10.0-4.2
KOÇ  ARIN RODIN1224...1000 20.5-5.1
Soyad AdTURFANDA EZGİ DURU UKD1041Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADIYAMAN DENİZ2496...821 11.03
ŞEKEROĞLU ÖMER AYAZ2712...821 20.0-3
YILDIRIM DORUK3322...821 31.03
ÖZSOY EREN TAHA3232...821 40.0-3
DEMIREL TUNA3208...821 50.0-3
YEŞİLBAYRAKTAR EGE2070...821 61.03
Soyad AdGÜLLÜ EMİRHAN UKD1204Toplam UKD Değişimi-45.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRİT  BERKE3805...1132 10.0-18
ESER EREN1310...1108 20.0-18.9
BALCI  YUSUF1432...1022 40.0-22.2
AKSOY DİLARA1156...1104 51.010.8
KOÇYİĞİT EFE4386...880 61.03
Soyad AdKARAGÜL DENİZ UKD1000Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MORTAZAVI RADİN9986...1176 20.0-8.1
YILDIRIM BURAK EFE3399...1101 30.0-10.8
KULAK DORUK4771...1112 50.0-10.5
SATOĞLU EMRE6537...822 61.03
Soyad AdGÖRAL TUNA UKD1072Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...880 10.0-3
CELIK EGE MUSTAFA1438...1121 20.0-12.9
GÜNÇÜR EFE2455...880 30.0-3
MAMATI MERT ASAF3279...880 41.03
ERBERDI DERIN5643...880 51.03
KUTUKCU MEHMET CAN1337...1013 61.012.6
Soyad AdTÜRKAN ORHAN DORUK UKD1094Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEPENEK TUNA1330...880 11.03
KAYA ALTAN4352...1420 20.0-3.9
YEŞİLTAŞ MERT5499...1000 31.011.1
ERTABAK ARAL1865...1234 40.55.7
TURGAY CAN EMRE1369...1182 50.0-11.4
KOR KEREM TUNA1971...1184 60.0-11.4
Soyad AdGİRİT  BERKE UKD1132Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1204 11.018
PARLAKBİLEK KERİM ERDAL1102...1430 20.0-4.5
ÖZKOL MUHAMMET HASAN1342...1009 31.09.9
KOYUNCU TUNA1321...1289 40.0-8.7
TÜKKAN MEHMET DEMİR2088...1041 50.5-3.6
ERGİN EMRE5182...1252 60.0-10.2
Soyad AdCELIK EGE MUSTAFA UKD1121Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇOĞLU ONUR4438...1179 10.0-12.6
GÖRAL TUNA3427...1072 21.012.9
AKSOY DİLARA1156...1104 30.5-0.6
ATEŞ CEM2128...880 40.0-3
AVCI ÖMER5602...1236 50.0-10.2
GÜNÇÜR EFE2455...880 61.03
Soyad AdTÜKKAN MEHMET DEMİR UKD1041Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGİN EMRE5182...1252 10.0-6.9
KEPENEK TUNA1330...880 21.03
TURGAY CAN EMRE1369...1182 30.0-9.3
YOLDAŞ ALI TUNÇ1438...880 41.03
GİRİT  BERKE3805...1132 50.53.6
ERTABAK ARAL1865...1234 60.0-7.5
Soyad AdAYDIN ARDA UKD1288Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUNCU ARDA1321...1033 11.05.7
ÇOLAK DEMİR1434...1491 30.0-7.2
Soyad AdTAKTAŞ DURU UKD1148Toplam UKD Değişimi-27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖMÜRCÜ MURAT HALİM4774...880 11.03
ÇAKIN DORUK1162...1328 20.0-7.8
ATEŞ CEM2128...880 30.0-3
KOYUNCU ARDA1321...1033 40.0-19.8
ERBAKAN HÜSEYIN EMRE1117...880 51.03
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...880 60.0-3
Soyad AdÇAKAR ASRIN UKD1079Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK YİĞİT7541...1232 10.0-9
SÜN DEMİR5138...1114 20.0-13.5
KAYA YAMAN5539...822 30.0-3
GÖNENÇ İREM3593...822 41.03
PAMUK NEHİR1901...822 51.03
ERDOĞAN DENİZ1983...822 61.03
Soyad AdKUTUKCU MEHMET CAN UKD1013Toplam UKD Değişimi-28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK BURAK1265...1115 10.0-10.8
BALCI  YUSUF1432...1022 21.015.3
SOYER DENİZ4875...1070 30.0-12.6
ESER EREN1310...1108 40.0-11.1
MAMATI MERT ASAF3279...880 51.03
GÖRAL TUNA3427...1072 60.0-12.6
Soyad AdAVCI ÖMER UKD1236Toplam UKD Değişimi-42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAKTAROĞLU POYRAZ3542...1180 10.0-17.4
BAŞDOĞAN DORUK1403...1288 20.0-12.9
MAMATI MERT ASAF3279...880 30.0-3
KAZAN ALP3450...880 41.03
CELIK EGE MUSTAFA1438...1121 51.010.2
GOKYOKUS EGE4699...1055 60.0-22.2
Soyad AdPOLAT MELİH ARDA UKD1095Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEBECİOĞLU ELA7539...1106 10.0-14.4
KÖSE YAVUZ ERİM2832...821 21.03
TURAN DEFNE5306...821 31.03
Soyad AdÖZKOL MUHAMMET HASAN UKD1009Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1165 10.0-8.7
MAMATI MERT ASAF3279...880 21.03
GİRİT  BERKE3805...1132 30.0-9.9
DOĞDU ECE1360...1081 40.0-12
YILMAZ BARIŞ1356...1284 51.024.9
ESER EREN1310...1108 60.0-10.8
Soyad AdLUŞ  BURAK EFE UKD1042Toplam UKD Değişimi-24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUNCU TUNA1321...1289 10.0-5.7
KÖMÜRCÜ MURAT HALİM4774...880 21.03
GÖKÇEK ARDA5183...1183 30.0-9.3
KOÇYİĞİT EFE4386...880 40.0-3
KEPENEK TUNA1330...880 51.03
ULUS EKİN1624...1097 60.0-12.6
Soyad AdYILMAZ BARIŞ UKD1284Toplam UKD Değişimi-63.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY DİLARA1156...1104 10.0-22.2
ATEŞ CEM2128...880 20.0-3
KÖMÜRCÜ MURAT HALİM4774...880 31.03
DİNÇOĞLU ONUR4438...1179 40.0-19.2
ÖZKOL MUHAMMET HASAN1342...1009 50.0-24.9
KEPENEK TUNA1330...880 61.03
Soyad AdKOYUNCU MUSTAFA UKD1040Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SENCER OZAN5214...822 21.03
YALÇIN KEREM5440...1112 30.0-12
ARSLAN ARDA4780...1112 40.0-12
ÇOTUK ENES5298...822 50.0-3
KAYA YAMAN5539...822 60.0-3
Soyad AdKASAPBAŞOĞLU EGE UKD1070Toplam UKD Değişimi-24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAMUK NEHİR1901...822 11.03
ÖZTÜRK CEMİL TUNA3835...1098 20.0-13.8
SATOĞLU EMRE6537...822 31.03
MORTAZAVI RADİN9986...1176 40.0-10.8
TURAN AHMET BERK5120...822 50.0-3
HOCAOĞLU MELİSA3816...822 60.0-3
Soyad AdDENKER ZEYNEP UKD1061Toplam UKD Değişimi-24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1363 10.0-4.5
KOÇYİĞİT EFE4386...880 20.0-3
KAZAN ALP3450...880 31.03
ERBAKAN HÜSEYIN EMRE1117...880 41.03
KOYUNCU ARDA1321...1033 50.0-16.2
TÜTÜNCÜ DURU2322...1278 60.0-6.6
Soyad AdNARİNOĞLU TUNA UKD1150Toplam UKD Değişimi-41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT MERT TUNA7603...1051 20.0-19.2
AKYÜZ ÖMER KAAN1208...822 31.03
ALTINAY NEHİR3729...1053 40.0-18.9
İLKİN BARIŞ1492...822 50.0-3
DOLKAY OZAN4976...822 60.0-3
Soyad AdKARAKOÇ EMIRHAN UKD1065Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN KEREM5440...1112 10.0-12.9
UZUN KUZEY6542...1087 20.0-14.1
CARADJA ALEKSANDR5195...822 31.03
KÖK RIFAT1922...822 40.0-3
KAYA YAMAN5539...822 50.0-3
KEDEROĞLU DORUK3585...822 61.03
Soyad AdAKSOY DİLARA UKD1104Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BARIŞ1356...1284 11.022.2
YILMAZEL İSMAİL KUZEY2834...1165 20.0-12.6
CELIK EGE MUSTAFA1438...1121 30.50.6
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...880 40.0-3
GÜLLÜ EMİRHAN3943...1204 50.0-10.8
ÖZCAN MEHMET KUZEY2012...880 60.0-3
Soyad AdKARAASLAN EGE UKD1000Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN AHMET BERK5120...822 10.0-3
KAYA BORA4923...1005 20.0-14.7
SATOĞLU EMRE6537...822 41.03
ŞAHİN EYLUL SU1273...822 50.0-3
TOPALOGLU EREN4199...822 60.0-3
Soyad AdGENÇ YELİZ UKD1013Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ EDİZ5665...1259 10.0-5.7
PİKER ELİF4194...822 20.0-3
YAZICIOĞLU ALİ ERTUĞRUL2137...822 31.03
PAMUK NEHİR1901...822 41.03
KAHRAMAN KEREM5640...822 50.0-3
KÖK RIFAT1922...822 60.0-3
Soyad AdKAYA KUZEY UKD1019Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNALI ALİ1828...1142 10.0-9.9
TURAN DEFNE5306...821 20.0-3
KÖSE YAVUZ ERİM2832...821 30.50
YILDIRIM BARIŞ3198...821 40.0-3
YILDIRIM DORUK3322...821 50.0-3
Soyad AdKÜÇÜK YİĞİT UKD1232Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKAR ASRIN1837...1079 11.09
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1234 20.0-15
SEZGİN BARIŞ3508...1132 30.5-4.2
Soyad AdÇAKAR TOLGAHAN UKD1145Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1200 20.0-12.6
BERBEROĞLU UMUT KAAN1643...1086 30.0-17.4
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014