EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okullararası Minikler Satranç Şenliği Takım Satranç Turnuvası / 08.06.2017 / İZMİR UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ALPARSLAN İLBARS2452...103330.06.2017
ARAS TATLISU1429...110130.06.2017
ARDA ULUSOY1064...101630.06.2017
AT BORA ÇELİK2336...100330.06.2017
ATAKAN EGE AKTAŞ1301...130930.06.2017
ATİLLA ATILGAN2586...102430.06.2017
BENGÜSU VEZİROĞLU2208...112930.06.2017
BURAK EREN ATALAY1235...102730.06.2017
BURHAN MERT İSHAKOĞLU1178...115130.06.2017
ÇAĞAN DAŞTAN4207...105930.06.2017
ÇAĞAN UTKU ŞENTÜRK4450...120930.06.2017
DİLA KURT2128...109430.06.2017
DOĞUKAN TUNÇ3901...120430.06.2017
EGE HORZUM1399...107030.06.2017
EKİN ERCİHAN3010...126430.06.2017
ELİF HACIFAZLIOĞLU3841...109730.06.2017
EMRE İNCEOĞLU4864...118530.06.2017
ENES GAVACIK1906...111530.06.2017
EREN ORAL2806...113130.06.2017
FATMA DEMİR4448...101130.06.2017
FURKAN İNCİ1490...101630.06.2017
GAYE NİSA PEHLİVAN1905...109730.06.2017
HAYATİ TOPRAK TALAY1508...108230.06.2017
KAAN DOĞAN1239...111230.06.2017
KAAN KARAOT1440...100930.06.2017
LAVİN DEFNE ZEREN3270...110330.06.2017
M.TUANA TUNGA4673...116730.06.2017
MEHMET EFE YAMAN2564...116530.06.2017
MEHMET İNCE2540...108330.06.2017
MUSTAFA DÖNGEL1206...105830.06.2017
ÖMER BATIN EŞREFZAT1243...108230.06.2017
ÖNDER VAYVADA5233...110730.06.2017
SARP KAYA KUNDAKÇI2433...106630.06.2017
SELİM CAFER VARER1317...111730.06.2017
SENA ÖZKAYA1352...104130.06.2017
SUDE NAZ ÇİFTER1171...110130.06.2017
TUNA MERCANOĞLU1561...108930.06.2017
UMUT ARES SÜRÜCÜ1319...116130.06.2017
UMUT PEHLİVAN3251...101830.06.2017
YUSUF ACAR1254...127530.06.2017
YUSUF İSLAM İPEK1551...112930.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ACAR YUSUF1254...12757
AKTAŞ ATAKAN EGE1301...13097
ATALAY BURAK EREN1235...10377
ATILGAN ATİLLA2586...10247
ÇELİK AT BORA2336...10037
ÇİFTER SUDE NAZ1171...11017
ÇOBAN OZAN DİYAR3207...10083
DAŞTAN ÇAĞAN4207...10596
DEMİR FATMA4448...10116
DEPOLU JOSEPH CEM1207...11334
DOĞAN KAAN1239...10625
DÖNGEL MUSTAFA1206...10857
ERCİHAN EKİN3010...12646
EŞREFZAT ÖMER BATIN1243...10827
GAVACIK ENES1906...11617
HACIFAZLIOĞLU ELİF3841...10976
HORZUM EGE1399...11287
İLBARS ALPARSLAN2452...10716
İNCE MEHMET2540...10607
İNCEOĞLU EMRE4864...11856
İNCİ FURKAN1490...10165
İPEK YUSUF İSLAM1551...11297
İSHAKOĞLU BURHAN MERT1178...11517
KARAOT KAAN1440...10096
KUNDAKÇI SARP KAYA2433...10666
KURT DİLA2128...10947
MERCANOĞLU TUNA1561...11625
ORAL EREN2806...11316
ÖNDER EFE2468...10143
ÖZKAYA SENA1352...10417
PEHLİVAN GAYE NİSA1905...10976
PEHLİVAN UMUT3251...10187
SÜRÜCÜ UMUT ARES1319...11617
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...12117
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...10787
TATLISU ARAS1429...11016
TUNÇ DOĞUKAN3901...12267
TUNGA M.TUANA4673...11677
ULUSOY ARDA1064...10165
UYDAŞ YUSUF BUĞRA1199...10204
VARER SELİM CAFER1317...11177
VAYVADA ÖNDER5233...11077
VEZİROĞLU BENGÜSU2208...11105
YAMAN MEHMET EFE2564...11655
ZEREN LAVİN DEFNE3270...11037

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdKARADAĞ KIVANÇ KAAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK UMUT2445...837 11.03
TAHMAZ RÜZGAR4044...1362 20.0-3.3
KARAGÜL ERTAN EFE3388...837 30.50
AKTAŞ ATAKAN EGE1301...837 40.0-3
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 50.0-13.2
MADAN UMUT1373...1093 60.0-11.1
METİN TUĞRA1559...837 70.0-3
Soyad AdPOLAT CAN UKD1019Toplam UKD Değişimi51.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAKTAR YUSUF1580...1078 11.017.4
KARAKıRAN KUZEY5329...837 21.03
KAYA YUSUF1343...1119 31.019.2
AKAR BULUT5619...1264 40.0-6
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 51.018.6
TOKER MUHAMMED ASIM1265...837 61.03
ÜREK DORUK1999...1424 70.0-3.3
Soyad AdÇAVUŞOĞLU EGE UKD1060Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLKÜ ONUR4655...837 10.0-3
DEMİRBAŞ DEMİR2061...837 21.03
ÖZTEN EFE1591...837 31.03
KURT BEREN TAHA4738...837 41.03
DERVİŞ ULAŞ YALIN7005...1041 50.0-15.9
AKDOĞAN NİHAT1130...1000 61.012.6
AYDOĞAN YAĞIZ EFE5117...837 71.03
Soyad AdBOZLAR BERKAY UKD1079Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRLEK DEMİR1130...837 11.03
KARA EREN4341...1013 21.012.3
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 31.016.2
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 40.0-5.7
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 50.0-12.6
YAMAN ÜNAL5369...1063 61.014.4
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 70.5-1.2
Soyad AdENGİN EDANAZ UKD1169Toplam UKD Değişimi49.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA DERİN4555...781 11.03
KARACA ZÜMRAL3191...1047 21.09.9
HASGÜL DEFNE2794...1176 31.015.3
ALAGÖZ ZEYNEP BEYZA1455...781 41.03
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1340 50.56.9
DURAN ŞEVVAL3974...1000 61.08.4
METİN ELVİN TUANNA1559...781 71.03
Soyad AdÖZBAKAN FİKRİ ATEŞ UKD1000Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPICI EMİRHAN1297...1000 10.0-15
COŞKUN ATA DORUK4387...837 20.0-3
ÇOBAN OZAN DİYAR3207...837 30.0-3
METİN RÜZGAR4796...837 41.03
ÇİFTÇİ EFE2149...837 50.0-3
ARSLAN HÜSEYİN KAĞAN1136...837 61.03
AKALIN EREN3526...837 71.03
Soyad AdGÜL YUSUF UKD1346Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN ATA DORUK4387...837 11.02.5
YAPICI EMİRHAN1297...1000 21.02.75
ŞENOL ARTUN4007...1017 31.03
ŞEKER ÇINAR3814...1125 50.0-19.5
KÖKSAL AHMET ORÇUN1236...1070 61.04.25
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 70.51
Soyad AdKARA YUSUF YİĞİT UKD1036Toplam UKD Değişimi38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKIRCI AYBERK DEMİR1636...1373 10.0-3.6
ERŞAHİN EFE1425...837 21.03
YILDIZ ÇAĞRI HAKİM1451...1075 31.016.5
KARADOĞAN MERT1847...1075 50.51.5
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 61.018
BAYRAK VEYSEL4417...837 71.03
Soyad AdALTINTAŞ EGE UKD1089Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEK EMRULLAH1349...837 11.03
GÖNEN EFE DEMİR4067...837 21.03
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 30.5-3.6
AKÇALI ERDEM1255...837 41.03
AKBULUT ONUR3134...1074 51.014.4
KESKİN FATİH DENİZ1539...1051 60.0-16.5
Soyad AdONUN ALPEREN UKD1389Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEKER EMRE BERKEM1400...1047 11.03
YAMAN ÜNAL5369...1063 21.03.25
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 30.5-0.5
AYDIN BORAN1397...1161 41.05.25
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1339 50.5-1.75
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 60.5-2.75
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 71.04.75
Soyad AdSABANCI ADA UKD1176Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYATSAPAN YAVUZ EGE1401...837 11.03
AKTAŞ ATAKAN EGE1301...837 20.0-3
KARAOT KAAN1440...837 41.03
KANBALAKOĞLU ÇINAR4556...1078 51.011.1
AKDAĞ KAAN1270...1023 60.0-21
İŞCAN KEREMCEM5090...837 70.50
Soyad AdŞEKER ÇINAR UKD1125Toplam UKD Değişimi47.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKALIN EREN3526...837 11.03
ŞAHBAZ BUĞRA YAĞIZ1243...837 21.03
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1339 30.0-6.9
YAVAŞ YAMAN1700...1003 41.09.9
GÜL YUSUF1158...1346 51.023.4
ÇEKER EMRE BERKEM1400...1047 61.011.7
İNCE MEHMET2540...837 71.03
Soyad AdYİĞİT ATA UKD1064Toplam UKD Değişimi29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZAZCIGİL EMİR1803...837 11.03
SERTOĞLU DENİZ EREN1459...1148 20.53.6
KANBALAKOĞLU ÇINAR4556...1078 30.0-14.4
AVCIK AKİF HASAN2780...1125 41.017.4
SOLMAZ ÇINAR1889...837 51.03
KIYAK UMUT1787...837 61.03
DİVARCI EGE BARIŞ1198...1031 71.013.5
Soyad AdÇETİN EGE UKD1097Toplam UKD Değişimi35.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYVAZOĞLU MERT2383...837 11.03
ASLAN EZGİ SELEN2741...1202 20.0-10.8
KARATAŞ EYÜPCAN1396...837 31.03
AKTAŞ TUĞBA3520...837 41.03
MERCANOĞLU TUNA1561...837 51.03
AYDIN BORAN1397...1161 61.017.7
ŞEN EMRE2208...1128 71.016.2
Soyad AdTOPUZ ZEHRA UKD1073Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MADRAN GÖKSU5110...781 11.03
PINAR CEYLİN1361...781 21.03
SÖMER TUANA4096...781 31.03
DÖNMEZ ÜLKÜ2836...781 41.03
DİNÇ CEYLİN3497...781 51.03
ZEREN LAVİN DEFNE3270...781 61.03
ŞEN CEYDA1597...1009 70.5-2.7
Soyad AdTOMRU İBRAHİM UKD1280Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEŞBINAR EGE TUNA1570...837 11.03
YAMAN EFE3588...837 21.03
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 31.09
KARA ENES1027...1009 41.05.1
ASLAN EZGİ SELEN2741...1202 51.011.7
ÖZKULA EGEHAN1314...1221 60.0-17.4
TİYANŞAN MERT1181...1140 71.09.3
Soyad AdYAVAŞ YAMAN UKD1003Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAPAR MUSTAFA6203...837 11.03
SOYDAN ASIM FATİH1484...837 21.03
ULUSOY ARDA1064...837 31.03
ŞEKER ÇINAR3814...1125 40.0-9.9
UYDAŞ YUSUF BUĞRA1199...837 50.0-3
DEMİR ARDA1477...837 61.03
ÜNAL MEHMET FATİH1429...837 71.03
Soyad AdYAĞIZ YAĞIZHAN UKD1000Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALKAN TACETTİN FURKAN2880...837 10.0-3
YILDIZ KUZEY2858...837 20.50
ATEŞ ERAY2467...837 41.03
DOĞANGÜN PAUL KAYA3704...837 61.03
KARAGÜL ERTAN EFE3388...837 71.03
Soyad AdYURDAGÜL RÜZGAR UKD1152Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN İMRAN5161...837 10.0-3
ERGÜN ULAŞ1471...837 31.03
DOĞAN KAAN1239...837 40.0-3
BAKICI NAZ ECRİN1210...837 51.03
Soyad AdDOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD UKD1369Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLAŞİN EGE1083...837 11.02.5
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 40.0-3
AKAR BULUT5619...1264 60.5-3.5
PINAR GÖRKEM1042...1086 71.04
Soyad AdDİVARCI EGE BARIŞ UKD1031Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDOĞAN NİHAT1130...1000 11.013.8
ARSLAN AHMET2014...1117 20.0-11.4
CANERİ MEHMET1173...837 31.03
ŞEN EMRE2208...1128 41.018.9
TİYANŞAN MERT1181...1140 50.54.5
YAMAN EFE3588...837 61.03
YİĞİT ATA2136...1064 70.0-13.5
Soyad AdAKAR BULUT UKD1264Toplam UKD Değişimi23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZORBA POYRAZ6056...837 11.03
SALHAN ARDA1240...1446 20.0-7.8
HADIMLI ALİ EFE2965...1000 31.05.4
POLAT CAN3590...1019 41.06
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...837 51.03
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 60.54.2
TUNÇDEMİR KAAN1249...1123 71.09.3
Soyad AdDEĞİRMENCİ DEMİR UKD1025Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİDEM EGEHAN1054...837 11.03
ERDEM EGE1228...837 41.03
YILMAZ ONUR EGE1353...1155 51.020.4
AKTAŞ ULAŞ ARDA5366...837 61.03
GÜLER URAL ARDA1438...837 71.03
Soyad AdZENGİZOR MUHAMMED ENES UKD1107Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVENÇ ARAS3659...837 10.50
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 20.0-14.1
TANRIKULU AHMET ÖMER3623...837 31.03
KATER MEHMET EFE1804...1096 41.014.4
AYBAR UMUT4815...1000 61.010.5
KAYAĞ BORA4558...1075 70.0-16.2
Soyad AdTUNÇ ELİF CEREN UKD1045Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UTKAN İREM3540...781 11.03
YENİEL IRMAK5684...781 21.03
TOPUZ YAĞMUR1253...1000 31.013.2
KARAKAŞ MELEK1589...781 41.03
ERDEMİR TUANA2411...1056 51.015.6
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1187 60.0-9.3
İŞÇİ GÜLŞEN1717...781 70.50
Soyad AdKAPTAN DORUK KAAN UKD1210Toplam UKD Değişimi33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VAYVADA ÖNDER5233...837 11.03
COŞKUN YAKUP CAN1318...1072 21.09.3
UYAR EFE2183...1151 31.012.6
YÜCEL MEHMET1071...1061 41.09
ŞEN EMRE2208...1128 51.011.7
ASLAN EZGİ SELEN2741...1202 60.0-15.3
HORZUM EGE1399...837 71.03
Soyad AdKARABULUT DEVRAN ALİ UKD1325Toplam UKD Değişimi6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCEOĞLU EMRE4864...837 11.02.5
KARAKOÇ YİĞİT1415...837 21.02.5
HASTÜRK METE1456...1181 30.0-17.25
BOZLAR BERKAY1203...1079 41.04.75
GÜNALP EFE2656...1067 51.04.5
DOĞAN KAAN EGE1327...1067 61.04.5
KÖKSAL AHMET ORÇUN1236...1070 71.04.75
Soyad AdDEĞİRMENCİ MEHMET BORAN UKD1084Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATILGAN ATİLLA2586...837 11.03
ÖZÇELİK YAMAN5571...1104 20.0-14.1
PINAR GÖRKEM1042...1086 30.50
EREL SARP1415...1467 40.0-3.3
KOÇ KEREM1271...1130 50.0-13.2
İLASLAN MEHMET1202...1186 60.0-10.8
ÇETİN ARDA2872...1076 71.014.7
Soyad AdATAGÜN HURŞİT EMİN UKD1003Toplam UKD Değişimi39.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIYAK UMUT1787...837 11.03
YORGUNCU UTKU4083...837 20.50
EMRE MİRAN TOPRAK3774...837 31.03
DERVİŞ ULAŞ YALIN7005...1041 41.016.5
YÜCEL MEHMET1071...1061 51.017.4
MERCANOĞLU TUNA1561...837 60.0-3
BAYRAKTAR TOPRAK1479...837 71.03
Soyad AdCOŞKUN ÖMER UKD1000Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 20.0-9.3
AKTAŞ ULAŞ ARDA5366...837 30.50
BAYRAM EFE TEKIN4138...837 41.03
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 50.54.2
ÖKMEN GALİP VEYSEL1905...837 60.0-3
AYBAR UMUT4815...1000 70.0-15
Soyad AdKAYA YUSUF UKD1119Toplam UKD Değişimi-34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ KIVANÇ1124...837 11.03
GÜNALP EFE2656...1067 20.0-17.1
POLAT CAN3590...1019 30.0-19.2
ÜÇÜNCÜ MEHMET ERAY1398...1025 51.011.1
BİLEN SÜMEYYE7396...837 61.03
ARIKSOYSAL CAN1243...1110 70.0-15.3
Soyad AdDOĞAN KAAN EGE UKD1067Toplam UKD Değişimi-21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANPOLAT EGE2471...837 11.03
CANERİ MEHMET1173...837 20.0-3
DAL EREN ÖZGÜR3039...837 31.03
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 40.0-4.2
DOĞAN KAAN1239...837 50.50
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 60.0-5.4
GÜNALP EFE2656...1067 70.0-15
Soyad AdKESİCİOĞLU MERT ALİ UKD1000Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANTIR DENİZ ORHUN4478...837 11.03
KOÇ KEREM1271...1130 20.0-9.6
DÜZDAŞLIK ALPER1177...1095 31.018.9
ÖZÇELİK YAMAN5571...1104 40.0-10.8
AKKAYA ATAKAN4221...1277 50.59.9
ÜREK DORUK1999...1424 60.0-3.3
TEMEL HÜSEYİN1275...1153 70.0-9
Soyad AdUÇAK UTKU UKD1149Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GAVACIK ENES1906...837 10.0-3
BARDAKOĞLU DEMİR1250...837 20.0-3
ENGİN AKİF KUZEY1575...1000 31.09
Soyad AdBAĞCI AYŞENAZ UKD1060Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZSOY EYLÜL3368...781 11.03
KAYA GİZEM ASYA3568...1070 21.015.3
ALTAY CEREN6612...781 31.03
ŞAHİNKAYA MAVİNUR3299...781 41.03
ERCİHAN EKİN3010...781 50.0-3
DÖNMEZ ÜLKÜ2836...781 61.03
ÇİFTER SUDE NAZ1171...781 70.0-3
Soyad AdYUNUS BARIŞ UKD1463Toplam UKD Değişimi12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İPEK YUSUF İSLAM1551...837 11.02.5
BOĞAKURT ATLAS3942...837 21.02.5
TUĞLU HİKMET ONUR1261...837 31.02.5
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...837 40.0-2.5
ERGÜN ULAŞ1471...837 51.02.5
SARPAŞAN YİĞİT HAN3054...837 61.02.5
İNCİ FURKAN1490...837 71.02.5
Soyad AdKAYAĞ BORA UKD1075Toplam UKD Değişimi64.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFTÇİ EFE2149...837 11.03
ŞEN BERTUĞ3346...1131 21.017.4
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 31.013.8
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 40.0-6.3
TANINMIŞ TOLGA1463...837 51.03
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 61.017.7
ZENGİZOR MUHAMMED ENES1130...1107 71.016.2
Soyad AdAKDOĞAN NİHAT UKD1000Toplam UKD Değişimi-34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİVARCI EGE BARIŞ1198...1031 10.0-13.8
YAŞAR AHMET BERAT2991...837 21.03
AKGÜN MUHAMMET EMİN1327...1030 30.0-13.8
ÜLKÜ ONUR4655...837 41.03
KAHRAMAN SEZGİN5186...837 51.03
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...1060 60.0-12.6
DENİZCİ SELİM1254...837 70.0-3
Soyad AdZAR YUSUF UKD1025Toplam UKD Değişimi31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ÇAĞAN2779...1051 11.016.2
DEMİRBAŞ DORUK1198...837 21.03
BALKAN TACETTİN FURKAN2880...837 31.03
BEYHAN DORUK3847...837 40.50
GAZAN FATİH2194...837 51.03
IŞITMAK ÇAĞAN2416...837 61.03
İNAM ÜNAL ORKUN1223...837 71.03
Soyad AdKAZAN YİĞİT UKD1057Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEZCAN ALPER4156...837 41.03
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 50.0-17.4
İLBARS ALPARSLAN2452...837 70.0-3
Soyad AdGÜMÜŞTAŞ ELİF UKD1105Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIKSOYSAL CAN1243...1110 10.50.3
SALMAN EREN1423...1275 20.0-8.4
BOZLAR BERKAY1203...1079 30.0-16.2
TUNÇDEMİR KAAN1249...1123 41.015.9
COŞKUN ÖMER1180...1000 50.5-4.2
PINAR GÖRKEM1042...1086 60.5-0.9
ÖZTÜRK KAAN BORA1601...837 70.0-3
Soyad AdTÜRKMEN ZEYNEP UKD1058Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ İZZETCAN1395...1045 11.014.4
TİYANŞAN MERT1181...1140 30.0-11.7
AVCIK AKİF HASAN2780...1125 50.0-12.3
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 70.0-10.2
Soyad AdİLASLAN MEHMET UKD1186Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜZDAŞLIK ALPER1177...1095 21.011.4
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 30.0-4.8
DEĞİRMENCİ MEHMET BORAN4387...1084 61.010.8
SALHAN ARDA1240...1446 70.0-5.4
Soyad AdTİYANŞAN MERT UKD1140Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELİK ATAHAN1054...837 20.0-3
TÜRKMEN ZEYNEP1426...1058 31.011.7
OCAK HAKTAN4185...837 41.03
DİVARCI EGE BARIŞ1198...1031 50.5-4.5
KANBALAKOĞLU ÇINAR4556...1078 61.012.3
TOMRU İBRAHİM1887...1280 70.0-9.3
Soyad AdKARACA ZÜMRAL UKD1047Toplam UKD Değişimi-32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UTKAN ECEM3512...781 11.03
ENGİN EDANAZ1237...1169 20.0-9.9
KUŞ DURU1912...781 31.03
DURAN ŞEVVAL3974...1000 40.0-17.1
ŞENGÜL IRMAK1496...1059 50.0-14.4
SÖNMEZ SERİN1458...781 60.50
BARUT ASLI2553...781 71.03
Soyad AdDİNÇ MUSTAFA UKD1000Toplam UKD Değişimi51.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEHLİVAN UMUT3251...837 11.03
VEZİROĞLU BENGÜSU2208...837 21.03
ALTINTAŞ EGE1017...1089 30.53.6
UYAR EGEMEN1084...837 41.03
KAZAN YİĞİT3516...1057 51.017.4
TAHMAZ RÜZGAR4044...1362 61.026.7
DAĞ ŞEVVAL1847...1268 70.0-5.1
Soyad AdGAZİBEY DORUK UKD1088Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURTSEVER ÇAĞAN1369...837 11.03
ÇAKAL ATTİLLA ÖMER1520...837 21.03
AKKAYA MEHMET ATABERK1094...837 31.03
DAĞ KAĞAN1548...837 41.03
OCAK HAKTAN4185...837 51.03
ÖZDEMİR BURAK1262...837 61.03
DEMİRBAŞ DEMİR2061...837 71.03
Soyad AdGÜNALP EFE UKD1067Toplam UKD Değişimi33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK AT BORA2336...837 11.03
KAYA YUSUF1343...1119 21.017.1
TEMEL HÜSEYİN1275...1153 30.0-11.4
HASTÜRK METE1456...1181 41.019.8
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 50.0-5.4
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1339 60.0-5.1
DOĞAN KAAN EGE1327...1067 71.015
Soyad AdYEŞİLBAKAN EGE UKD1062Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALHAN ARDA1240...1446 10.0-3.3
KOÇ KEREM1271...1130 40.0-12.3
İPEK YUSUF İSLAM1551...837 51.03
CİVAS EGE1916...1378 61.026.1
SOMEREN SELİM1309...1235 70.0-8.1
Soyad AdYÜCEL MEHMET UKD1061Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANRIKULU AHMET ÖMER3623...837 11.03
GAVACIK ENES1906...837 20.0-3
ŞEN EMRE2208...1128 31.017.7
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 40.0-9
ATAGÜN HURŞİT EMİN2275...1003 50.0-17.4
DİLEK DENİZ1257...837 61.03
BEŞBINAR EGE TUNA1570...837 71.03
Soyad AdUÇAR MUSTAFA KADİR UKD1376Toplam UKD Değişimi20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALKAN ANIL1022...837 11.02.5
ÇETİN ARDA2872...1076 21.03.75
ONUN ALPEREN1812...1389 30.50.5
DOĞAN KAAN EGE1327...1067 41.03.5
YAPICI EMİRHAN1297...1000 51.02.75
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 61.08.5
GÜL YUSUF1158...1346 70.5-1
Soyad AdKÖSE ARAT UYGAR UKD1129Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORAL EREN2806...837 11.03
ZENGİZOR MUHAMMED ENES1130...1107 21.014.1
TOMRU İBRAHİM1887...1280 30.0-9
HORZUM EGE1399...837 41.03
AKGÜN MUHAMMET EMİN1327...1030 51.010.8
ANACAK ATEŞ GÜN2952...1040 61.011.4
AYDIN BORAN1397...1161 70.0-13.8
Soyad AdYERLİ DURU UKD1218Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANARSLAN ÇAĞAN BÜLENT5701...837 11.03
SOMEREN SELİM1309...1235 41.015.6
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 50.0-3.3
TAŞPINAR YANKI1136...1825 60.0-3.3
SALMAN EREN1423...1275 70.0-12.6
Soyad AdUYAR EFE UKD1151Toplam UKD Değişimi-42
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ ZEYNEP4417...837 11.03
ÜLKÜ ONUR4655...837 21.03
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 30.0-12.6
KARAASLAN ELİF1067...1224 40.0-12
ORAL EREN2806...837 50.0-3
ŞENOL ARTUN4007...1017 60.0-20.4
Soyad AdÇELEBİ FUAT UKD1079Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYHAN MERT1599...1584 10.0-3.3
BARAN AHMET ARIN2414...837 21.03
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 31.016.2
AKSOY RÜZGAR5085...837 40.0-3
PETRİÇLİ DURU GÖKMEN1345...1088 50.0-14.7
ACAR YUSUF1254...837 60.0-3
Soyad AdAKBULUT BERİL NUR UKD1091Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HACIFAZLIOĞLU ELİF3841...781 10.0-3
ÖZKAYA DURU3154...781 21.03
ERDEMİR TUANA2411...1056 30.0-16.5
URAL CEREN1361...781 40.0-3
GÖKTAŞ YAĞMUR2668...781 50.0-3
GONÇ İLAYDA2131...781 61.03
PEHLİVAN GAYE NİSA1905...781 70.0-3
Soyad AdACER POYRAZ UKD1079Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN ÜNAL5369...1063 30.0-15.6
ÖZMUMCU KAAN5029...837 41.03
OBUZ EMİRHAN1361...1155 50.0-12
AKGÜN MUHAMMET EMİN1327...1030 61.012.9
Soyad AdSALHAN ARDA UKD1446Toplam UKD Değişimi-13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİLBAKAN EGE1344...1062 11.02.75
AKAR BULUT5619...1264 21.06.5
AKYILDIZ ALPER2965...1308 30.0-17.25
CEYHAN MERT1599...1584 40.54.75
TAŞPINAR YANKI1136...1825 50.0-2.75
EREL SARP1415...1467 60.0-11.75
İLASLAN MEHMET1202...1186 71.04.5
Soyad AdÖZTÜRK TURGUT EGE UKD1081Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZER ARDA1335...1116 10.0-13.5
PARILTI YAĞMUR5122...837 21.03
YAKUT SEMİH SEFA2087...837 41.03
İLBARS ALPARSLAN2452...837 51.03
SAĞLAM HASAN MERT2126...837 61.03
TÜZKAN AYAZ6583...837 71.03
Soyad AdAKGÜN MUHAMMET EMİN UKD1030Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN AKİF KUZEY1575...1000 11.013.8
AYDIN BORAN1397...1161 20.0-9.6
AKDOĞAN NİHAT1130...1000 31.013.8
GAVACIK ENES1906...837 40.0-3
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 50.0-10.8
ACER POYRAZ3664...1079 60.0-12.9
AKKAYA MEHMET ATABERK1094...837 71.03
Soyad AdÇELİK AYŞENUR UKD1039Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR BURAK1262...837 21.03
UZER ARDA1335...1116 50.53.3
ANACAK ATEŞ GÜN2952...1040 70.0-15
Soyad AdEROĞLU ABDULLAH BUĞRA UKD1000Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKıRAN KUZEY5329...837 11.03
AKYILDIZ ALPER2965...1308 20.0-4.2
YAŞAR HÜSEYİN BARAN3817...837 31.03
Soyad AdKAYALI CEYHUN UKD1051Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANBALAKOĞLU ÇINAR4556...1078 10.0-13.8
ŞİMŞEK UMUT2445...837 20.0-3
KUNDAKÇI SARP KAYA2433...837 30.0-3
YILMAZ KERİM ÇINAR2906...837 40.50
ENGİN AKİF KUZEY1575...1000 51.012.9
NAM ARDA4289...837 60.50
EMRE MİRAN TOPRAK3774...837 70.0-3
Soyad AdKANBALAKOĞLU ÇINAR UKD1078Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYALI CEYHUN5069...1051 11.013.8
ATPULAT DORUK1426...837 20.50
YİĞİT ATA2136...1064 31.014.4
ÖZKULA EGEHAN1314...1221 41.020.7
SABANCI ADA1096...1176 50.0-11.1
TİYANŞAN MERT1181...1140 60.0-12.3
KAŞIKÇI CEVDET3277...837 71.03
Soyad AdARIKSOYSAL CAN UKD1110Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 10.5-0.3
ARSLAN ELENA SEBİLE1984...837 21.03
BOĞAKURT ATLAS3942...837 31.03
ÜREK DORUK1999...1424 40.0-4.2
SOMEREN SELİM1309...1235 50.0-9.9
KATER MEHMET EFE1804...1096 61.014.4
KAYA YUSUF1343...1119 71.015.3
Soyad AdKOLAT ATA UKD1077Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEN EMİN5638...837 11.03
AYDOĞAN YAĞIZ EFE5117...837 21.03
AYBAR UMUT4815...1000 31.011.7
BALTACI EFE ATAKAN1269...837 40.50
İNAM ÜNAL ORKUN1223...837 51.03
UZUN EFE1561...837 61.03
DEMİR ARDA1477...837 71.03
Soyad AdŞENGÜL IRMAK UKD1059Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAYA DURU3154...781 11.03
KALIN ARCA1074...781 21.03
KAYGIN FATMA GÜL ZEHRA3183...781 31.03
BARUT ASLI2553...781 41.03
KARACA ZÜMRAL3191...1047 51.014.4
ALTIN MERYEM1108...781 61.03
ÖZKAYA SENA1352...781 71.03
Soyad AdEREL SARP UKD1467Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUĞLU HİKMET ONUR1261...837 11.02.5
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 21.02.75
BAYRAKTAR YUSUF1580...1078 31.02.75
DEĞİRMENCİ MEHMET BORAN4387...1084 41.02.75
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 51.04.25
SALHAN ARDA1240...1446 61.011.75
TAŞPINAR YANKI1136...1825 70.0-2.75
Soyad AdKOÇ KEREM UKD1130Toplam UKD Değişimi60.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN ULAŞ1471...837 11.03
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 21.09.6
CEYHAN MERT1599...1584 30.0-3.3
YEŞİLBAKAN EGE1344...1062 41.012.3
DEĞİRMENCİ MEHMET BORAN4387...1084 51.013.2
TEMEL HÜSEYİN1275...1153 61.015.9
HADIMLI ALİ EFE2965...1000 71.09.6
Soyad AdBAYRAKTAR YUSUF UKD1078Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT CAN3590...1019 10.0-17.4
EREL SARP1415...1467 30.0-3.3
PINAR GÖRKEM1042...1086 41.015.3
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 50.0-3.3
Soyad AdMİRİ EGE UKD1247Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADIGÜZEL ALKIM TOPRAK4521...837 11.03
YURTSEVER ÇAĞAN1369...837 21.03
DEMİR ARDA1477...837 30.0-3
KONANÇ BERTUĞ2329...837 41.03
YILDIZ KUZEY2858...837 50.50
TUNGA M.TUANA4673...837 70.0-3
Soyad AdKURTARAN BERK UKD1000Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NURHAN KEREM1548...837 31.03
TAHMAZ RÜZGAR4044...1362 50.0-3.3
Soyad AdKIYAK MEHMET EFE UKD1018Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YORGUNCU UTKU4083...837 11.03
MADAN UMUT1373...1093 40.0-12
ÖNDER EFE2468...837 51.03
DEMİRCİ BEREN4949...1031 61.015.6
TUNÇ DOĞUKAN3901...837 70.0-3
Soyad AdKARAASLAN ELİF UKD1224Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAL EREN ÖZGÜR3039...837 11.03
ÖZMEN BERKAN1504...837 21.03
ARSLAN AHMET2014...1117 31.010.5
UYAR EFE2183...1151 41.012
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 50.0-11.4
ŞEN BERTUĞ3346...1131 61.011.1
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 70.0-13.5
Soyad AdKESKİN FATİH DENİZ UKD1051Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTEN EFE1591...837 11.03
GAZAN FATİH2194...837 21.03
DAĞ ŞEVVAL1847...1268 30.0-6.6
SERİN DEVRİM1057...837 41.03
BALKAN TACETTİN FURKAN2880...837 51.03
ALTINTAŞ EGE1017...1089 61.016.5
KARA ENES1027...1009 70.5-1.8
Soyad AdÖZKULA EGEHAN UKD1221Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLMAZ ÇINAR1889...837 11.03
BAKİOĞLU TOLGA ATA1336...837 21.03
AVCIK AKİF HASAN2780...1125 30.5-3.9
KANBALAKOĞLU ÇINAR4556...1078 40.0-20.7
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 50.5-2.1
TOMRU İBRAHİM1887...1280 61.017.4
ASLAN EZGİ SELEN2741...1202 70.5-0.9
Soyad AdSARIGÖL ÇINAR UKD1078Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKAL ATTİLLA ÖMER1520...837 10.0-3
YAMAN MEHMET EFE2564...837 40.0-3
KURT BEREN TAHA4738...837 50.0-3
KIYAK UMUT1787...837 70.0-3
Soyad AdŞEN CEYDA UKD1009Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞÇİ GÜLŞEN1717...781 21.03
KURT DİLA2128...781 31.03
DİNÇ CEYLİN3497...781 41.03
EFEOĞLU DERİN1968...781 51.03
KIRKAR MELİKE ŞEVVAL1870...781 61.03
TOPUZ ZEHRA1253...1073 70.52.7
Soyad AdÖZÇELİK YAMAN UKD1104Toplam UKD Değişimi41.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCİ FURKAN1490...837 11.03
DEĞİRMENCİ MEHMET BORAN4387...1084 21.014.1
DURAN BURAK1440...1000 31.010.8
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 41.010.8
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...837 51.03
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 60.0-11.4
KARA EREN4341...1013 71.011.4
Soyad AdYILMAZ ÇAĞAN UKD1051Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZAR YUSUF1469...1025 10.0-16.2
ŞAYLI ERDAL AZİZ2361...837 20.0-3
KIYAK UMUT1787...837 31.03
Soyad AdARSLAN AHMET UKD1117Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK RÜZGAR ENES1272...837 11.03
DİVARCI EGE BARIŞ1198...1031 21.011.4
KARAASLAN ELİF1067...1224 30.0-10.5
ALKAN ANIL1022...837 41.03
ÇELİK AT BORA2336...837 51.03
SOYDAN ASIM FATİH1484...837 61.03
ŞEN BERTUĞ3346...1131 70.0-14.4
Soyad AdAYBAR UMUT UKD1000Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENOL ARTUN4007...1017 11.015.6
ULUBAŞ KEREM1869...837 21.03
KOLAT ATA4373...1077 30.0-11.7
ARSLAN HÜSEYİN KAĞAN1136...837 41.03
MERCAN EFE2511...837 51.03
ZENGİZOR MUHAMMED ENES1130...1107 60.0-10.5
COŞKUN ÖMER1180...1000 71.015
Soyad AdBÜYÜKÖNDER DOĞA UKD1187Toplam UKD Değişimi38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGENÇ MELİSA1738...781 11.03
KARAKAŞ MELEK1589...781 21.03
ERDOĞAN BETÜL1879...781 31.03
ERDEMİR TUANA2411...1056 41.09.6
TOPUZ YAĞMUR1253...1000 51.07.8
TUNÇ ELİF CEREN1197...1045 61.09.3
GÖKTAŞ YAĞMUR2668...781 71.03
Soyad AdASLAN ELİF ÇAĞIL UKD1339Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ EDİZ4904...837 11.02.5
KÖKSAL AHMET ORÇUN1236...1070 21.04.25
ŞEKER ÇINAR3814...1125 31.05.75
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 40.5-2.75
ONUN ALPEREN1812...1389 50.51.75
GÜNALP EFE2656...1067 61.04.25
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 70.0-13.5
Soyad AdKIZILAĞAÇ BERK UKD1047Toplam UKD Değişimi-33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALİN ARAS4637...837 11.03
KATER MEHMET EFE1804...1096 20.0-12.9
KAYAĞ BORA4558...1075 30.0-13.8
ALBAYRAK TUNÇ4174...1236 40.0-7.5
İNCE MEHMET2540...837 50.50
CANERİ MEHMET1173...837 60.0-3
BOZLAR BERKAY1203...1079 70.51.2
Soyad AdÖZTÜRK ÖMER UKD1469Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLASLAN MEHMET1202...1186 31.04
TAŞPINAR YANKI1136...1825 40.0-2.75
BAYRAKTAR YUSUF1580...1078 51.02.75
AKYILDIZ ALPER2965...1308 61.07.25
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 70.5-8.25
Soyad AdAKKAYA ATAKAN UKD1277Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVDAR ATA4667...1000 11.05.1
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 20.0-3.3
TANARSLAN ÇAĞAN BÜLENT5701...837 31.03
TUĞLU HİKMET ONUR1261...837 41.03
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 50.5-9.9
ATILGAN ATİLLA2586...837 61.03
UĞURLU URAL İSMAİL1587...1105 71.08.1
Soyad AdÜREK DORUK UKD1424Toplam UKD Değişimi20.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İŞLEK SAMET1056...837 11.02.5
TUNÇDEMİR KAAN1249...1123 21.03.75
BİLEN SÜMEYYE7396...837 31.02.5
ARIKSOYSAL CAN1243...1110 41.03.5
AKSOY RÜZGAR5085...837 51.02.5
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 61.02.75
POLAT CAN3590...1019 71.02.75
Soyad AdSAĞIR ÖMER ALP UKD1106Toplam UKD Değişimi-38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖKMEN GALİP VEYSEL1905...837 11.03
EREL SARP1415...1467 20.0-3.3
ÇELEBİ FUAT3827...1079 30.0-16.2
TANARSLAN ÇAĞAN BÜLENT5701...837 41.03
POLAT CAN3590...1019 50.0-18.6
KARA YUSUF YİĞİT1214...1036 60.0-18
ÜÇÜNCÜ MEHMET ERAY1398...1025 71.011.7
Soyad AdPOLAT ULUSAY UKD1032Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYILDIZ ALPER2965...1308 10.0-5.1
GÜLPINAR ASIM DORA2499...837 21.03
AKSOY RÜZGAR5085...837 31.03
KARA EREN4341...1013 41.014.1
TEMEL HÜSEYİN1275...1153 50.0-10.2
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...837 60.0-3
ÖKMEN GALİP VEYSEL1905...837 71.03
Soyad AdÜÇÜNCÜ MEHMET ERAY UKD1025Toplam UKD Değişimi-33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 10.0-6.3
ÖKMEN GALİP VEYSEL1905...837 21.03
YILDIRIM ÖMER5795...1141 30.0-10.2
ARSLAN ELENA SEBİLE1984...837 41.03
KAYA YUSUF1343...1119 50.0-11.1
KARATAŞ GÖRKEM4446...837 60.50
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 70.0-11.7
Soyad AdCİVAS EGE UKD1378Toplam UKD Değişimi-17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN BURAK1440...1000 11.02.75
BERK DENİZ2623...1120 21.04.5
TAŞPINAR YANKI1136...1825 30.0-2.75
KARADOĞAN MERT1847...1075 41.03.5
CEYHAN MERT1599...1584 50.0-6
YEŞİLBAKAN EGE1344...1062 60.0-21.75
TUĞLU HİKMET ONUR1261...837 71.02.5
Soyad AdTOPUZ YAĞMUR UKD1000Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GONÇ İLAYDA2131...781 11.03
ŞİŞGİN HAVİN3398...1065 21.017.7
TUNÇ ELİF CEREN1197...1045 30.0-13.2
KIRKAR MELİKE ŞEVVAL1870...781 41.03
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1187 50.0-7.8
YENİEL IRMAK5684...781 61.03
ERDEMİR TUANA2411...1056 70.0-12.6
Soyad AdAKDAĞ KAAN UKD1023Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ TALHA5153...837 11.03
BEYHAN DORUK3847...837 21.03
ÖZ BORA1548...837 30.0-3
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 40.0-9
ÖZTEN EFE1591...837 51.03
SABANCI ADA1096...1176 61.021
AKTAŞ ULAŞ ARDA5366...837 70.0-3
Soyad AdTAŞPINAR YANKI UKD1825Toplam UKD Değişimi15.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UĞURLU URAL İSMAİL1587...1105 11.02.2
YILDIRIM ÖMER5795...1141 21.02.2
CİVAS EGE1916...1378 31.02.2
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 41.02.2
SALHAN ARDA1240...1446 51.02.2
YERLİ DURU1340...1218 61.02.2
EREL SARP1415...1467 71.02.2
Soyad AdYAPICI EMİRHAN UKD1000Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBAKAN FİKRİ ATEŞ4296...1000 11.015
GÜL YUSUF1158...1346 20.0-3.3
DEMİRLEK DEMİR1130...837 30.50
BOZDAĞ MEHMET1174...837 41.03
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 50.0-3.3
İNCEOĞLU EMRE4864...837 60.0-3
ULUSOY ARDA1064...837 71.03
Soyad AdÖZCAN ÇAĞAN UKD1046Toplam UKD Değişimi42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MADAN UMUT1373...1093 11.017.1
YILDIRIM DENİZ4100...837 21.03
ÇAKMAKLI YİĞİT ÇAĞAN1454...837 31.03
KARADAĞ KIVANÇ KAAN3475...1000 51.013.2
ÖZTEN EFE1591...837 61.03
IŞITMAK ÇAĞAN2416...837 71.03
Soyad AdMADAN UMUT UKD1093Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 10.0-17.1
METİN TUĞRA1559...837 31.03
KIYAK MEHMET EFE2107...1018 41.012
KARADAĞ KIVANÇ KAAN3475...1000 61.011.1
Soyad AdŞAHİNKAYA ENES UKD1174Toplam UKD Değişimi30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞAN YAĞIZ EFE5117...837 11.03
DEMİR ARDA1477...837 21.03
ŞAYLI ERDAL AZİZ2361...837 31.03
AKDAĞ KAAN1270...1023 41.09
ÖZKULA EGEHAN1314...1221 50.52.1
ATPULAT DORUK1426...837 60.50
TÜRKMEN ZEYNEP1426...1058 71.010.2
Soyad AdŞEN BERTUĞ UKD1131Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN KAAN1239...837 11.03
KAYAĞ BORA4558...1075 20.0-17.4
AKALIN EREN3526...837 31.03
AKTAŞ ULAŞ ARDA5366...837 41.03
DAL EREN ÖZGÜR3039...837 51.03
KARAASLAN ELİF1067...1224 60.0-11.1
ARSLAN AHMET2014...1117 71.014.4
Soyad AdYILMAZ ONUR EGE UKD1155Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIVANÇ BATU1553...837 10.0-3
ÜNAL MEHMET FATİH1429...837 21.03
ALKAN ANIL1022...837 31.03
COŞKUN ATA DORUK4387...837 41.03
DEĞİRMENCİ DEMİR6553...1025 50.0-20.4
DEMİRLEK DEMİR1130...837 61.03
DAL EREN ÖZGÜR3039...837 71.03
Soyad AdCOŞKUN YAKUP CAN UKD1072Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN HÜSEYİN KAĞAN1136...837 11.03
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 20.0-9.3
GÜLER URAL ARDA1438...837 31.03
ÜNAL MEHMET FATİH1429...837 41.03
KARATAŞ İZZETCAN1395...1045 51.013.8
ÇAPAR MUSTAFA6203...837 61.03
ERDEM EGE1228...837 71.03
Soyad AdHASGÜL DEFNE UKD1176Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZ DAMLA5035...781 11.03
DURAN ŞEVVAL3974...1000 21.08.1
ENGİN EDANAZ1237...1169 30.0-15.3
POLAT ESMA NUR1463...781 41.03
METİN ELVİN TUANNA1559...781 51.03
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1340 61.021.6
BOZLAR BERAY1203...781 71.03
Soyad AdABACI EREN DENİZ UKD1124Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARAR KEREM3637...837 11.03
BAYRAK VEYSEL4417...837 21.03
DOĞAN KAAN1239...837 30.0-3
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...837 41.03
TOKER MUHAMMED ASIM1265...837 51.03
KARAKıRAN KUZEY5329...837 61.03
KOLAŞİN EGE1083...837 71.03
Soyad AdYAMAN ÜNAL UKD1063Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METİN RÜZGAR4796...837 11.03
ONUN ALPEREN1812...1389 20.0-3.9
ACER POYRAZ3664...1079 31.015.6
GÜLER URAL ARDA1438...837 40.0-3
SOYDAN ASIM FATİH1484...837 50.0-3
BOZLAR BERKAY1203...1079 60.0-14.4
ATALAY BURAK EREN1235...837 70.50
Soyad AdDAĞ ŞEVVAL UKD1268Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAOT KAAN1440...837 11.03
YILDIZ ÇAĞAN4457...837 21.03
KESKİN FATİH DENİZ1539...1051 31.06.6
NURHAN KEREM1548...837 41.03
AKÇALI ERDEM1255...837 51.03
UZER ARDA1335...1116 61.09
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 71.05.1
Soyad AdÖZKESKİN NAZIM EFE UKD1708Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HADIMLI ALİ EFE2965...1000 11.02.2
AKKAYA ATAKAN4221...1277 21.02.2
SOMEREN SELİM1309...1235 31.02.2
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 41.02.4
YERLİ DURU1340...1218 51.02.2
SALMAN EREN1423...1275 61.02.2
YILDIRIM ÖMER5795...1141 71.02.2
Soyad AdHADIMLI ALİ EFE UKD1000Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 10.0-3.3
AKAR BULUT5619...1264 30.0-5.4
EŞREFZAT ÖMER BATIN1243...837 41.03
KANDEMİR ULAŞ1466...1221 60.0-6.6
KOÇ KEREM1271...1130 70.0-9.6
Soyad AdDURAN BURAK UKD1000Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİVAS EGE1916...1378 10.0-3.3
SARAR KEREM3637...837 21.03
ÖZÇELİK YAMAN5571...1104 30.0-10.8
BERK DENİZ2623...1120 50.0-10.2
BARAN AHMET ARIN2414...837 71.03
Soyad AdCEYHAN MERT UKD1584Toplam UKD Değişimi4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELEBİ FUAT3827...1079 11.02.75
KANDEMİR ULAŞ1466...1221 21.02.75
KOÇ KEREM1271...1130 31.02.75
SALHAN ARDA1240...1446 40.5-4.75
CİVAS EGE1916...1378 51.06
YILDIRIM ÖMER5795...1141 61.02.75
AKYILDIZ ALPER2965...1308 70.5-8.25
Soyad AdŞENOL ARTUN UKD1017Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYBAR UMUT4815...1000 10.0-15.6
AKTAŞ ULAŞ ARDA5366...837 21.03
GÜL YUSUF1158...1346 30.0-3.6
ÇEKER EMRE BERKEM1400...1047 41.016.2
UYAR EFE2183...1151 61.020.4
İNCEOĞLU EMRE4864...837 70.0-3
Soyad AdYAZICIOĞLU RÜZGAR UKD1015Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR YUSUF1254...837 10.0-3
TANRIKULU AHMET ÖMER3623...837 20.0-3
BARAN AHMET ARIN2414...837 31.03
Soyad AdERDEMİR TUANA UKD1056Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞ DURU1912...781 11.03
AKBULUT BERİL NUR1163...1091 31.016.5
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1187 40.0-9.6
TUNÇ ELİF CEREN1197...1045 50.0-15.6
ALAGÖZ ZEYNEP BEYZA1455...781 61.03
TOPUZ YAĞMUR1253...1000 71.012.6
Soyad AdASLAN EZGİ SELEN UKD1202Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN EGE1243...1097 21.010.8
DAĞ KAĞAN1548...837 31.03
ANACAK ATEŞ GÜN2952...1040 41.08.7
TOMRU İBRAHİM1887...1280 50.0-11.7
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 61.015.3
ÖZKULA EGEHAN1314...1221 70.50.9
Soyad AdGÖRÜŞ DENİZ MURAT UKD1140Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL MEHMET FATİH1429...837 11.03
COŞKUN ÖMER1180...1000 21.09.3
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 30.0-10.2
EROĞLU EMİRHAN SAİD5122...837 41.03
BOZLAR BERKAY1203...1079 51.012.6
KAYAĞ BORA4558...1075 60.0-17.7
ONUN ALPEREN1812...1389 70.0-5.7
Soyad AdCEM TUNA UKD1008Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN EMRE2208...1128 10.0-10.2
AYVAZOĞLU MERT2383...837 21.03
YAMAN EFE3588...837 31.03
GÜN AZİM BERK3876...837 41.03
GÖNEN EFE DEMİR4067...837 51.03
BALKAN TACETTİN FURKAN2880...837 61.03
Soyad AdKÖKSAL AHMET ORÇUN UKD1070Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUDAĞ AREL3102...837 11.03
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1339 20.0-5.1
KARATAŞ İZZETCAN1395...1045 31.014.1
ÇAPAR MUSTAFA6203...837 41.03
SERTOĞLU DENİZ EREN1459...1148 51.018.3
GÜL YUSUF1158...1346 60.0-5.1
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 70.0-5.7
Soyad AdSEVEN SERHAN UKD1103Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZPAMİR ALP4261...1035 11.012.3
BECERİK HASAN EMRE1590...837 41.03
ÇARDAK KEMAL YİĞİT1210...837 51.03
VARER TUNA2525...837 60.0-3
SERİN DEVRİM1057...837 71.03
Soyad AdUĞURLU URAL İSMAİL UKD1105Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞPINAR YANKI1136...1825 10.0-3.3
SARPAŞAN YİĞİT HAN3054...837 21.03
ACAR YUSUF1254...837 30.0-3
DAĞ DERİN ASYA2977...837 41.03
KARATAŞ GÖRKEM4446...837 51.03
BAYRAK VEYSEL4417...837 60.0-3
AKKAYA ATAKAN4221...1277 70.0-8.1
Soyad AdÇAVDAR ATA UKD1000Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKAYA ATAKAN4221...1277 10.0-5.1
TUĞLU HİKMET ONUR1261...837 20.0-3
EŞREFZAT ÖMER BATIN1243...837 30.0-3
GÜLPINAR ASIM DORA2499...837 41.03
SARAR KEREM3637...837 50.0-3
ÇELİK RÜZGAR ENES1272...837 71.03
Soyad AdAKYILDIZ ALPER UKD1308Toplam UKD Değişimi46.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT ULUSAY1421...1032 11.04.25
EROĞLU ABDULLAH BUĞRA1506...1000 21.03.5
SALHAN ARDA1240...1446 31.017.25
SALMAN EREN1423...1275 41.011.25
KANDEMİR ULAŞ1466...1221 51.09.5
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 60.0-7.25
CEYHAN MERT1599...1584 70.58.25
Soyad AdKARA EREN UKD1013Toplam UKD Değişimi-45.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAŞTAN ÇAĞAN4207...837 11.03
BOZLAR BERKAY1203...1079 20.0-12.3
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 30.0-8.1
POLAT ULUSAY1421...1032 40.0-14.1
TANARSLAN ÇAĞAN BÜLENT5701...837 50.50
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...837 60.0-3
ÖZÇELİK YAMAN5571...1104 70.0-11.4
Soyad AdBİLGİN ÇİLEK UKD1012Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİMİTÇİ ZEYNEP2089...781 11.03
DERİNSU CEYLİN1280...781 20.0-3
HÜRCAN IŞIK BARIŞ1478...781 61.03
Soyad AdDERVİŞ ULAŞ YALIN UKD1041Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUSOY ARDA1064...837 10.0-3
ATALAY BURAK EREN1235...837 21.03
ÇAPAR MUSTAFA6203...837 31.03
ATAGÜN HURŞİT EMİN2275...1003 40.0-16.5
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...1060 51.015.9
TUNÇ DOĞUKAN3901...837 60.0-3
UZUN EFE1561...837 71.03
Soyad AdDÜZDAŞLIK ALPER UKD1095Toplam UKD Değişimi-24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLASLAN MEHMET1202...1186 20.0-11.4
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 30.0-18.9
KARAKıRAN KUZEY5329...837 41.03
ERGÜN ULAŞ1471...837 71.03
Soyad AdSERTOĞLU DENİZ EREN UKD1148Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYAR EGEMEN1084...837 11.03
YİĞİT ATA2136...1064 20.5-3.6
SÜRÜCÜ UMUT ARES1319...837 31.03
KAŞIKÇI CEVDET3277...837 41.03
KÖKSAL AHMET ORÇUN1236...1070 50.0-18.3
ERDEM EGE1228...837 61.03
YURTSEVER ÇAĞAN1369...837 71.03
Soyad AdSALMAN EREN UKD1275Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARPAŞAN YİĞİT HAN3054...837 11.03
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 21.08.4
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...837 31.03
AKYILDIZ ALPER2965...1308 40.0-13.5
İNCİ FURKAN1490...837 51.03
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 60.0-3.3
YERLİ DURU1340...1218 71.012.6
Soyad AdHASTÜRK METE UKD1181Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇINKAYA HÜSEYİN YİĞİT1055...837 11.03
BOZDAĞ MEHMET1174...837 21.03
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 31.020.7
GÜNALP EFE2656...1067 40.0-19.8
ERDEM EGE1228...837 51.03
ŞAHBAZ BUĞRA YAĞIZ1243...837 61.03
ÇEKER EMRE BERKEM1400...1047 71.09.6
Soyad AdAVCIK AKİF HASAN UKD1125Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN EFE1561...837 11.03
DENİZCİ SELİM1254...837 21.03
ÖZKULA EGEHAN1314...1221 30.53.9
YİĞİT ATA2136...1064 40.0-17.4
TÜRKMEN ZEYNEP1426...1058 51.012.3
BERK ENDER BARAN1543...837 61.03
OCAK HAKTAN4185...837 71.03
Soyad AdSOMEREN SELİM UKD1235Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAŞAR HÜSEYİN BARAN3817...837 11.03
ACAR YUSUF1254...837 21.03
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 30.0-3.3
YERLİ DURU1340...1218 40.0-15.6
ARIKSOYSAL CAN1243...1110 51.09.9
BERK DENİZ2623...1120 60.0-19.8
YEŞİLBAKAN EGE1344...1062 71.08.1
Soyad AdTEMEL HÜSEYİN UKD1153Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ELENA SEBİLE1984...837 11.03
KIVANÇ BATU1553...837 21.03
GÜNALP EFE2656...1067 31.011.4
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 40.0-13.5
POLAT ULUSAY1421...1032 51.010.2
KOÇ KEREM1271...1130 60.0-15.9
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 71.09
Soyad AdPETRİÇLİ DURU GÖKMEN UKD1088Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLEN SÜMEYYE7396...837 20.0-3
İPEK YUSUF İSLAM1551...837 30.0-3
YAŞAR AHMET BERAT2991...837 41.03
ÇELEBİ FUAT3827...1079 51.014.7
Soyad AdŞİŞGİN HAVİN UKD1065Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZ GAYE5044...781 11.03
TOPUZ YAĞMUR1253...1000 20.0-17.7
BALCI DEFNE FATOŞ1259...781 31.03
YENİEL IRMAK5684...781 40.0-3
SOYDAN HELİN1778...781 51.03
GÖKTAŞ YAĞMUR2668...781 61.03
BANDA EDA4484...781 71.03
Soyad AdALBAYRAK TUNÇ UKD1236Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER URAL ARDA1438...837 11.03
BAKICI NAZ ECRİN1210...837 21.03
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 31.018
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 41.07.5
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 50.0-14.1
YAVUZ EDİZ4904...837 61.03
EROĞLU EMİRHAN SAİD5122...837 71.03
Soyad AdALPAY ALİ DEMİR UKD1142Toplam UKD Değişimi47.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FİDAN MARUF EMRE2710...837 11.03
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 21.021.6
COŞKUN ATA DORUK4387...837 31.03
ÇELİK AT BORA2336...837 41.03
GÜLER URAL ARDA1438...837 51.03
UYDAŞ YUSUF BUĞRA1199...837 61.03
KARATAŞ İZZETCAN1395...1045 71.011.1
Soyad AdŞEN EMRE UKD1128Toplam UKD Değişimi-54.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEM TUNA1517...1008 11.010.2
NAM ARDA4289...837 21.03
YÜCEL MEHMET1071...1061 30.0-17.7
DİVARCI EGE BARIŞ1198...1031 40.0-18.9
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 50.0-11.7
HORZUM EGE1399...837 60.0-3
ÇETİN EGE1243...1097 70.0-16.2
Soyad AdOBUZ EMİRHAN UKD1155Toplam UKD Değişimi31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTAŞ ARAS1273...837 11.03
ANACAK ATEŞ GÜN2952...1040 21.010.2
EROĞLU EMİRHAN SAİD5122...837 30.0-3
AKKAYA MEHMET ATABERK1094...837 41.03
ACER POYRAZ3664...1079 51.012
TUNAY TUNA4695...837 61.03
KURT BEREN TAHA4738...837 71.03
Soyad AdUZER ARDA UKD1116Toplam UKD Değişimi41.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK TURGUT EGE1525...1081 11.013.5
AKBULUT ONUR3134...1074 31.013.2
TAHMAZ RÜZGAR4044...1362 41.024.3
ÇELİK AYŞENUR2373...1039 50.5-3.3
DAĞ ŞEVVAL1847...1268 60.0-9
AKÇALI ERDEM1255...837 71.03
Soyad AdENGİN AKİF KUZEY UKD1000Toplam UKD Değişimi-41.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜN MUHAMMET EMİN1327...1030 10.0-13.8
KURT BEREN TAHA4738...837 20.0-3
UÇAK UTKU1806...1149 30.0-9
KAYALI CEYHUN5069...1051 50.0-12.9
AYDIN OSMAN EMRE6024...837 60.50
TUNAY TUNA4695...837 70.0-3
Soyad AdTAHMAZ RÜZGAR UKD1362Toplam UKD Değişimi-34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USTA ÇAĞRI5840...837 11.02.5
KARADAĞ KIVANÇ KAAN3475...1000 21.02.75
GÜVEN UYGAR1121...837 31.02.5
UZER ARDA1335...1116 40.0-20.25
KURTARAN BERK3889...1000 51.02.75
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 60.0-22.25
KAHRAMAN SEZGİN5186...837 70.0-2.5
Soyad AdİNCE MUSTAFA ALP UKD1309Toplam UKD Değişimi0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE MEHMET2540...837 11.02.5
ALPAY ALİ DEMİR1162...1142 20.0-18
ALBAYRAK TUNÇ4174...1236 30.0-15
KAYAĞ BORA4558...1075 41.05.25
KARAASLAN ELİF1067...1224 51.09.5
ONUN ALPEREN1812...1389 60.52.75
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1339 71.013.5
Soyad AdTAŞ YAŞAR ASİL UKD1191Toplam UKD Değişimi37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...837 10.0-3
İPEK YUSUF İSLAM1551...837 21.03
KARA EREN4341...1013 31.08.1
TEMEL HÜSEYİN1275...1153 41.013.5
EREL SARP1415...1467 50.0-5.1
ÖZÇELİK YAMAN5571...1104 61.011.4
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 70.59.9
Soyad AdKARADOĞAN MERT UKD1075Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLEN SÜMEYYE7396...837 10.0-3
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...837 20.0-3
İŞLEK SAMET1056...837 31.03
CİVAS EGE1916...1378 40.0-4.2
KARA YUSUF YİĞİT1214...1036 50.5-1.5
İPEK YUSUF İSLAM1551...837 60.0-3
Soyad AdKAYA GİZEM ASYA UKD1070Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İÇEN TUANA1332...781 11.03
BAĞCI AYŞENAZ4522...1060 20.0-15.3
BENGÜLER BİLGE2123...781 31.03
ALTIN MERYEM1108...781 40.0-3
POLAT ESMA NUR1463...781 51.03
EFEOĞLU DERİN1968...781 71.03
Soyad AdPINAR GÖRKEM UKD1086Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLPINAR ASIM DORA2499...837 11.03
DEĞİRMENCİ MEHMET BORAN4387...1084 30.50
BAYRAKTAR YUSUF1580...1078 40.0-15.3
TUĞLU HİKMET ONUR1261...837 51.03
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 60.50.9
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 70.0-4.8
Soyad AdBERK DENİZ UKD1120Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ GÖRKEM4446...837 11.03
CİVAS EGE1916...1378 20.0-5.4
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...837 31.03
İPEK YUSUF İSLAM1551...837 40.0-3
DURAN BURAK1440...1000 51.010.2
SOMEREN SELİM1309...1235 61.019.8
ACAR YUSUF1254...837 70.0-3
Soyad AdYILDIZ ÇAĞRI HAKİM UKD1075Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR DEMİR2080...837 11.03
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 20.0-7.8
KARA YUSUF YİĞİT1214...1036 30.0-16.5
DEMİRCİ İSMAİL1053...837 41.03
İNCEOĞLU EMRE4864...837 50.0-3
AKALIN EREN3526...837 61.03
COŞKUN ATA DORUK4387...837 71.03
Soyad AdKARATAŞ İZZETCAN UKD1045Toplam UKD Değişimi-44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMEN ZEYNEP1426...1058 10.0-14.4
FİDAN MARUF EMRE2710...837 21.03
KÖKSAL AHMET ORÇUN1236...1070 30.0-14.1
GÜNEŞ ZEYNEP4417...837 41.03
COŞKUN YAKUP CAN1318...1072 50.0-13.8
BÖLÜK İNANÇ1426...837 61.03
ALPAY ALİ DEMİR1162...1142 70.0-11.1
Soyad AdDEMİRCİ BEREN UKD1031Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIYAK MEHMET EFE2107...1018 60.0-15.6
Soyad AdÖZPAMİR ALP UKD1035Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVEN SERHAN1561...1103 10.0-12.3
DOĞANGÜN PAUL KAYA3704...837 21.03
YAKUT SEMİH SEFA2087...837 30.0-3
DÖNGEL MUSTAFA1206...837 40.0-3
METİN TUĞRA1559...837 50.0-3
YAMAN MEHMET EFE2564...837 61.03
ADIGÜZEL ALKIM TOPRAK4521...837 71.03
Soyad AdAKBULUT ONUR UKD1074Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İSHAKOĞLU BURHAN MERT1178...837 11.03
İNAM ÜNAL ORKUN1223...837 21.03
UZER ARDA1335...1116 30.0-13.2
İLBARS ALPARSLAN2452...837 41.03
ALTINTAŞ EGE1017...1089 50.0-14.4
ÖZSÜER ARDA1137...837 61.03
UYAR EGEMEN1084...837 70.50
Soyad AdBİLSEV ERDİNÇ UKD1260Toplam UKD Değişimi45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜÇÜNCÜ MEHMET ERAY1398...1025 11.06.3
YILDIZ ÇAĞRI HAKİM1451...1075 21.07.8
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 31.010.2
ASLAN ELİF ÇAĞIL1835...1339 40.53.3
ALBAYRAK TUNÇ4174...1236 51.014.1
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 60.0-10.2
KARAASLAN ELİF1067...1224 71.013.5
Soyad AdYILDIRIM ÖMER UKD1141Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUSAMCI DENİZ5634...837 11.03
TAŞPINAR YANKI1136...1825 20.0-3.3
ÜÇÜNCÜ MEHMET ERAY1398...1025 31.010.2
BİLEN SÜMEYYE7396...837 41.03
KATER MEHMET EFE1804...1096 50.0-16.8
CEYHAN MERT1599...1584 60.0-3.3
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 70.0-3.3
Soyad AdANACAK ATEŞ GÜN UKD1040Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ EYÜPCAN1396...837 11.03
OBUZ EMİRHAN1361...1155 20.0-10.2
ASLAN EZGİ SELEN2741...1202 40.0-8.7
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 60.0-11.4
ÇELİK AYŞENUR2373...1039 71.015
Soyad AdDURAN ŞEVVAL UKD1000Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR FATMA4448...781 11.03
HASGÜL DEFNE2794...1176 20.0-8.1
KARUL ADA NAZ1224...781 31.03
KARACA ZÜMRAL3191...1047 41.017.1
ALTIN MERYEM1108...781 51.03
ENGİN EDANAZ1237...1169 60.0-8.4
ALAGÖZ ZEYNEP BEYZA1455...781 71.03
Soyad AdÇETİN ARDA UKD1076Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAM EFE TEKIN4138...837 11.03
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 20.0-4.5
BAKIRCI AYBERK DEMİR1636...1373 40.0-4.5
KOLAŞİN EGE1083...837 51.03
ERGÜN ULAŞ1471...837 61.03
DEĞİRMENCİ MEHMET BORAN4387...1084 70.0-14.7
Soyad AdÇEKER EMRE BERKEM UKD1047Toplam UKD Değişimi-32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONUN ALPEREN1812...1389 10.0-3.6
METİN RÜZGAR4796...837 21.03
ÜLKÜ ONUR4655...837 31.03
ŞENOL ARTUN4007...1017 40.0-16.2
ÖZMEN BERKAN1504...837 51.03
ŞEKER ÇINAR3814...1125 60.0-11.7
HASTÜRK METE1456...1181 70.0-9.6
Soyad AdKATER MEHMET EFE UKD1096Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYDAŞ YUSUF BUĞRA1199...837 11.03
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 21.012.9
ATALAY BURAK EREN1235...837 31.03
ZENGİZOR MUHAMMED ENES1130...1107 40.0-14.4
YILDIRIM ÖMER5795...1141 51.016.8
ARIKSOYSAL CAN1243...1110 60.0-14.4
ÇAPAR MUSTAFA6203...837 71.03
Soyad AdBAKIRCI AYBERK DEMİR UKD1373Toplam UKD Değişimi11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA YUSUF YİĞİT1214...1036 11.03
TUNÇDEMİR KAAN1249...1123 31.04.75
ÇETİN ARDA2872...1076 41.03.75
Soyad AdMİRAZLI ELİF ECRİN UKD1340Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATEKİN AZRA MEDİNE3928...781 11.02.5
POLAT ESMA NUR1463...781 21.02.5
ALTIN MERYEM1108...781 31.02.5
METİN ELVİN TUANNA1559...781 41.02.5
ENGİN EDANAZ1237...1169 50.5-5.75
HASGÜL DEFNE2794...1176 60.0-18
SÖNMEZ SERİN1458...781 71.02.5
Soyad AdKANDEMİR ULAŞ UKD1221Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARAN AHMET ARIN2414...837 11.03
CEYHAN MERT1599...1584 20.0-3.3
KOLAŞİN EGE1083...837 31.03
ACAR YUSUF1254...837 41.03
AKYILDIZ ALPER2965...1308 50.0-11.4
HADIMLI ALİ EFE2965...1000 61.06.6
İŞLEK SAMET1056...837 71.03
Soyad AdTUNÇDEMİR KAAN UKD1123Toplam UKD Değişimi-44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EŞREFZAT ÖMER BATIN1243...837 10.0-3
ÜREK DORUK1999...1424 20.0-4.5
BAKIRCI AYBERK DEMİR1636...1373 30.0-5.7
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 40.0-15.9
ACAR YUSUF1254...837 50.0-3
İNCİ FURKAN1490...837 60.0-3
AKAR BULUT5619...1264 70.0-9.3
Soyad AdYILDIRIM AYAZ EFE UKD1128Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ GÖRKEM4446...837 31.03
YAŞAR HÜSEYİN BARAN3817...837 41.03
BİLEN SÜMEYYE7396...837 51.03
İŞLEK SAMET1056...837 61.03
SARPAŞAN YİĞİT HAN3054...837 71.03
Soyad AdAYDIN BORAN UKD1161Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT BEREN TAHA4738...837 11.03
AKGÜN MUHAMMET EMİN1327...1030 21.09.6
TANINMIŞ TOLGA1463...837 31.03
ONUN ALPEREN1812...1389 40.0-6.3
DAĞ KAĞAN1548...837 51.03
ÇETİN EGE1243...1097 60.0-17.7
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 71.013.8
Soyad AdKARA ENES UKD1009Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALKAN TACETTİN FURKAN2880...837 21.03
TOMRU İBRAHİM1887...1280 40.0-5.1
TÜZKAN AYAZ6583...837 51.03
KESKİN FATİH DENİZ1539...1051 70.51.8
Soyad AdERLER GOKSU UKD1000Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRFİDAN ALEYNA1448...781 41.03
COŞKUN ELA SU1478...781 51.03
BALKAŞ FATMANUR2992...781 61.03
ERCİHAN EKİN3010...781 70.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014