EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ödüllü 3. Buruciye Satranç Turnuvası / 20.05.2017 / SİVAS UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ALİ HAMZA YAKUT4749...100530.06.2017
BEKİR ÖZKARA6542...100530.06.2017
BEREN DEMİR ÖZER4188...102230.06.2017
EKREM POLAT1000...116330.06.2017
ENGİN KANLI5736...111030.06.2017
ERDEM MEVLÜT BOZKAYA3060...119230.06.2017
EYÜP ŞİMŞEK4040...106730.06.2017
İBRAHİM ADALAR1189...135330.06.2017
KADİR AHMET MOROĞLU3176...117530.06.2017
KUTAY ŞAMİL KANDERUN1345...107030.06.2017
MAHMUT SÜLEYMAN TOPRAK6782...110030.06.2017
MEHMET ALPEREN YILDIZ1239...103730.06.2017
MEHMET İLBEY TOPRAK1048...125130.06.2017
MELEK TAŞ3944...107830.06.2017
MELİH BAKİ BAKAY1189...109130.06.2017
MUHAMMED BERAT KILIÇ1019...122530.06.2017
MUHAMMED ENSAR YILDIZ3412...106730.06.2017
MUHAMMED KUTAY KANDİKAT2034...104730.06.2017
MUHAMMED TAHA KOÇ1022...103330.06.2017
MUHAMMET RAMİZ TOPRAK1051...108430.06.2017
MUHAMMET SEFER BOZKUŞ1056...102830.06.2017
MUHARREM SALT1046...105630.06.2017
MURAT ARSLAN4668...120330.06.2017
ONUR ÖZDEMİR1084...108530.06.2017
RUMEYSA SARIGÜL2643...116430.06.2017
SEDANUR EDE3645...104330.06.2017
SEFA MALKOÇ6926...102730.06.2017
SERDAR KAYA6928...112030.06.2017
SÜLEYMAN NALBANT1177...112330.06.2017
ŞERAFETTİN KESKİN3786...123130.06.2017
UMUT TURAN AKAL2062...106530.06.2017
YETER YAVUZ4650...117730.06.2017
YUSUF TEMEL6464...134030.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ADALAR İBRAHİM1189...13536
AKAL UMUT TURAN2062...10657
ARSLAN MURAT4668...12646
BAKAY MELİH BAKİ1189...10916
BOZKAYA ERDEM MEVLÜT3060...11927
BOZKUŞ MUHAMMET SEFER1056...10287
EDE SEDANUR3645...10436
KANDERUN KUTAY ŞAMİL1345...10707
KANDİKAT MUHAMMED KUTAY2034...10477
KANLI ENGİN5736...11106
KARABULUT ABDULVAHAP5064...11364
KAYA SERDAR6928...11206
KESKİN ŞERAFETTİN3786...12315
KILIÇ MUHAMMED BERAT1019...12616
KOÇ MUHAMMED TAHA1022...10336
MALKOÇ SEFA6926...10276
MOROĞLU KADİR AHMET3176...11756
NALBANT SÜLEYMAN1177...11926
ÖZDEMİR ONUR1084...10977
ÖZER BEREN DEMİR4188...10227
ÖZKARA BEKİR6542...10056
POLAT EKREM1000...11636
SALT MUHARREM1046...10566
SARIGÜL RUMEYSA2643...11646
ŞİMŞEK EYÜP4040...10676
TAŞ MELEK3944...11476
TEMEL YUSUF6464...13406
TOPRAK MAHMUT SÜLEYMAN6782...11005
TOPRAK MEHMET İLBEY1048...12517
TOPRAK MUHAMMET RAMİZ1051...11307
YAKUT ALİ HAMZA4749...10056
YAVUZ YETER4650...11776
YILDIZ MEHMET ALPEREN1239...10376
YILDIZ MUHAMMED ENSAR3412...10676

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdARABOĞA MESUT UKD1820Toplam UKD Değişimi28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANLI ENGİN5736...1139 11.02
DURGUN VELİ OZAN2476...1324 21.02.2
AKIN YASİN4656...1406 31.02.2
BEK EMİR5181...1970 41.014
ALAK AĞDAR5002...1624 51.05
CANER RESUL5173...1916 60.52.6
Soyad AdATEŞ BİLGE KAAN UKD1637Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EDE FADİME1017...947 11.02
BAKAY MELİH BAKİ1189...947 21.02
ARSLAN TAYLAN4385...1175 31.02.2
AVŞAR MUSTAFA KÜRŞAT3117...1302 41.02.4
ŞAHİN EMİRHAN1445...1601 51.09
KARAKUŞ AHMET UTKU5094...1179 61.02.2
YAĞCI YUSUF BATIN1110...1730 71.012.6
Soyad AdTOPRAK EKİN DENİZ UKD1291Toplam UKD Değişimi44.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ YUNUS EMRE2617...849 11.03
KAYA (FATİH) MUHAMMED BERAT3822...1034 21.05.4
DEMİRKAN YAVUZ ÇAĞRI1260...1174 31.010.2
ŞİMŞEK ABDULLAH BEŞİR1543...1113 41.08.1
AKBAYIR EYMEN4435...1379 51.018.6
TUTAR KEREM YAĞIZ4254...1259 60.5-1.2
Soyad AdAYDIN MEHMET ASAF UKD1418Toplam UKD Değişimi50.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK MUHAMMED3613...888 11.02.5
KURT İSMAİL BERAT1074...1046 21.02.75
TEMEL BERKAY CAN1054...1215 31.06
DURUKAN GİRAY KAAN1025...1668 41.020.25
IŞIKVER GİRAY1061...1468 51.014.25
AY FURKAN ENES1054...1510 60.53.25
MUTLU FURKAN1197...1471 70.51.75
Soyad AdŞAHİN EMİRHAN UKD1601Toplam UKD Değişimi4.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EDE SEDANUR3645...947 11.02
BOZKAYA ERDEM MEVLÜT3060...947 21.02
BAYRAKÇI UMUT1729...1097 31.02.2
UÇAR FURKAN EREN1024...1213 41.02.2
ATEŞ BİLGE KAAN1847...1637 50.0-9
GÜLLE METEHAN1761...1154 61.02.2
AVŞAR MUSTAFA KÜRŞAT3117...1302 71.03
Soyad AdTUTAR KEREM YAĞIZ UKD1259Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇYİĞİT ECRİN1545...849 11.03
SARIKAYA MAHMUT1423...1149 21.010.5
DOĞAN FERUDUN SAMET5342...849 31.03
AVCI ASAF EMRE3674...849 41.03
TAŞ MELEK3944...849 51.03
TOPRAK EKİN DENİZ2680...1291 60.51.2
Soyad AdDURUKAN GİRAY KAAN UKD1668Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİKÇAL NUMAN1066...888 11.02
TEK EMİR3048...1169 21.02.2
ÖZDEMİR İRFAN1040...1245 31.02.2
AYDIN MEHMET ASAF1082...1418 40.0-16.2
ÇİFTCİ BUĞRA1083...1080 51.02.2
TAŞ EMİRKAN1048...1332 61.02.4
EREN DUDU ZEYNEP1105...1230 71.02.2
Soyad AdÇAM VEDAT UKD1857Toplam UKD Değişimi25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRER KAZIM4866...1139 11.02
HASPOLAT ERÇAĞ3644...1367 21.02.2
SARIGÖL METİN1634...1429 31.02.2
ASLANHAN HALİS3095...1893 40.51
UMUR UĞUR4765...1644 51.04.6
BEK EMİR5181...1970 61.013
Soyad AdCANER RESUL UKD1916Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN MURAT4668...1139 11.02
BALTA TAHİR3706...1369 21.02.2
ÖZDEMİR ENDER5661...1489 31.02.2
UMUR UĞUR4765...1644 40.5-6.6
ASLANHAN HALİS3095...1893 51.09.4
ARABOĞA MESUT1630...1820 60.5-2.6
Soyad AdYAĞCI YUSUF BATIN UKD1730Toplam UKD Değişimi0.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EDE ESMA1047...947 11.02
AYDIN İBRAHİM ONUR1051...947 21.02
GÜLLE METEHAN1761...1154 31.02.2
ÇINAR BERAT SALİH1042...1300 41.02.2
AVŞAR OSMAN TAHA2894...1420 51.02.8
NALBANT ÖMER1536...1338 61.02.2
ATEŞ BİLGE KAAN1847...1637 70.0-12.6
Soyad AdKORKMAZ HÜSEYİN EMRE UKD1155Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUZALP UMUT1454...849 21.03
DOĞAN KAĞAN BERKİN1277...1040 31.010.2
AKBAYIR EYMEN4435...1379 40.0-6.6
SARIKAYA MAHMUT1423...1149 51.014.7
ŞİMŞEK ABDULLAH BEŞİR1543...1113 61.013.2
Soyad AdAY FURKAN ENES UKD1510Toplam UKD Değişimi20.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKKAYA MUHAMMED YUSUF1121...888 11.02.5
GÜZEL MURTAZA YİĞİT1136...1081 21.02.75
ŞİMŞEK MUHAMMED ENSAR4442...1222 31.04
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1398 41.08.75
KÖSEOĞLU İLYAS1380...1346 51.07
AYDIN MEHMET ASAF1082...1418 60.5-3.25
IŞIKVER GİRAY1061...1468 70.5-1.5
Soyad AdKARA METEHAN UKD1223Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ABDULSAMED4158...947 11.03
ELİŞ HASAN HÜSEYİN2767...947 21.03
ÇAT AYŞE NUR5098...947 31.03
AVŞAR OSMAN TAHA2894...1420 40.0-7.5
KARAKUŞ MUHAMMED ONUR1023...1045 51.08.1
TEMEL YUSUF6464...947 61.03
BOZKAYA ERDEM MEVLÜT3060...947 71.03
Soyad AdAKBAYIR EYMEN UKD1379Toplam UKD Değişimi0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ EKİN KAYRA1541...849 11.02.5
KAMA ERKAN3692...849 21.02.5
DEMİRHAN SAFİYE DOĞA5585...849 31.02.5
KORKMAZ HÜSEYİN EMRE2952...1155 41.05.5
TOPRAK EKİN DENİZ2680...1291 50.0-15.5
KAYA (FATİH) MUHAMMED BERAT3822...1034 61.02.75
Soyad AdUĞURLU MEHMET ERDEM UKD1398Toplam UKD Değişimi19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL RAUF ERDEN1135...888 11.02.5
KAYA GÖKTUĞ1054...1070 21.03.25
ÖNDERER ENES1054...1170 31.05.25
AY FURKAN ENES1054...1510 40.0-8.75
ÜNAL MEHMET ARDA1121...1120 51.04.25
AY KEREM3028...1223 61.06.75
TEMEL BERKAY CAN1054...1215 71.06.5
Soyad AdALAK AĞDAR UKD1624Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SERDAR6928...1139 11.02
YOLUĞ FERİT3319...1302 21.02.6
ŞAHİN KERAMETTİN1779...1211 31.02.2
ASANAKUT ERDAL4443...1517 41.07
ARABOĞA MESUT1630...1820 50.0-5
BALTA TAHİR3706...1369 61.03.8
Soyad AdAKIN YASİN UKD1406Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALT MUHARREM1046...1139 11.02.5
HAYRAN MUHAMMED FURKAN1001...1124 21.04
ARABOĞA MESUT1630...1820 30.0-2.75
ATEŞ CÜNEYT3859...1274 41.08
KESKİN ŞERAFETTİN3786...1139 51.02.5
ADA KEREM2989...1457 61.014.25
Soyad AdAVŞAR OSMAN TAHA UKD1420Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BIYIK MUHAMMED FURKAN1467...947 21.02.5
KARAKUŞ SELİM YİĞİT1043...1146 31.04.25
KARA METEHAN1144...1223 41.06.25
YAĞCI YUSUF BATIN1110...1730 50.0-3.5
KILIÇ MUHAMMED BERAT1019...947 61.02.5
KARAKUŞ AHMET UTKU5094...1179 70.5-7.5
Soyad AdGÜRSOY DORUK UKD1132Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK ABDULLAH BEŞİR1543...1113 20.0-15.9
YILDIZ MUHAMMED ENSAR3412...849 31.03
ŞİMŞEK EYÜP4040...849 41.03
TULAY MEHMET AKİF2054...849 51.03
ŞAHİN HASAN2989...1072 60.5-2.4
Soyad AdIŞIKVER GİRAY UKD1468Toplam UKD Değişimi12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖRKEN GÖKNİL1070...888 11.02.5
KARAKUŞ AYŞE DİLANUR1078...1077 21.02.75
AY KEREM3028...1223 31.05
TAŞ EMİRKAN1048...1332 41.08
AYDIN MEHMET ASAF1082...1418 50.0-14.25
KOÇ TOPRAK1063...1292 61.06.75
AY FURKAN ENES1054...1510 70.51.5
Soyad AdAŞÇIOĞLU MEHMET ALİ UKD1376Toplam UKD Değişimi46.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SIVACI KÜBRA İREM4273...1139 11.02.5
BEK EMİR5181...1970 20.0-2.75
KOÇ MUHARREM1900...1042 31.03
KEMER ALİ2273...1141 41.05.25
ÖZDEMİR ENDER5661...1489 51.016.25
ASLANHAN HALİS3095...1893 61.022.25
Soyad AdKARAKUŞ AHMET UTKU UKD1179Toplam UKD Değişimi52.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK ABDULLAH1018...947 21.03
ŞİMŞEK BURAK1275...947 31.03
NALBANT ÖMER1536...1338 41.021.3
ÇINAR BERAT SALİH1042...1300 51.019.8
ATEŞ BİLGE KAAN1847...1637 60.0-3.3
AVŞAR OSMAN TAHA2894...1420 70.59
Soyad AdMUTLU FURKAN UKD1471Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDOĞAN EGEMEN EFE1131...1010 11.02.75
YÜCEKAYA AHMETCAN4942...1128 21.03
EREN DUDU ZEYNEP1105...1230 31.05
KÖSEOĞLU İLYAS1380...1346 40.0-16.75
DEMİREZEN ALPEREN1038...1143 51.03.25
GÜZEL MURTAZA YİĞİT1136...1081 61.02.75
AYDIN MEHMET ASAF1082...1418 70.5-1.75
Soyad AdBEKTAŞ ARAL UKD1130Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ MELEK3944...849 20.50
ŞİMŞEK ABDULLAH BEŞİR1543...1113 30.0-15.6
GÜZEL YAĞMUR2557...849 41.03
DEMİRKAN YAVUZ ÇAĞRI1260...1174 51.016.8
ŞAHİN MAHMUT3759...849 61.03
Soyad AdUMUR UĞUR UKD1644Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAHAN DİLAN6518...1139 11.02
ÖKTEM HAKAN2533...1242 21.02.2
EKİNCİ SAMİ3112...1385 31.03.6
CANER RESUL5173...1916 40.56.6
ÇAM VEDAT1627...1857 50.0-4.6
SARIGÖL METİN1634...1429 61.04.6
Soyad AdAVŞAR MUSTAFA KÜRŞAT UKD1302Toplam UKD Değişimi12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN FURKAN1026...947 21.02.5
KARAKUŞ MUHAMMED ONUR1023...1045 31.04.5
ATEŞ BİLGE KAAN1847...1637 40.0-3
BAYRAKÇI UMUT1729...1097 51.06
ADIGÜZEL MUHAMMET FURKAN1028...1111 61.06.25
ŞAHİN EMİRHAN1445...1601 70.0-3.75
Soyad AdKÖSEOĞLU İLYAS UKD1346Toplam UKD Değişimi7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDERUN KUTAY ŞAMİL1345...888 11.02.5
KAYA SELÇUK BERKAY4670...1013 21.03
BAYRAKDAR MUHAMMED EMRE1385...888 31.02.5
MUTLU FURKAN1197...1471 41.016.75
AY FURKAN ENES1054...1510 50.0-7
TEMEL BERKAY CAN1054...1215 60.0-17
TEMEL KEREM1053...1163 71.06.5
Soyad AdBEK EMİR UKD1970Toplam UKD Değişimi-20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ADALAR İBRAHİM1189...1139 11.02
AŞÇIOĞLU MEHMET ALİ4791...1376 21.02.2
ARABOĞA MESUT1630...1820 40.0-14
EKİNCİ SAMİ3112...1385 51.02.2
ÇAM VEDAT1627...1857 60.0-13
Soyad AdTAŞ EMİRKAN UKD1332Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDİKAT MUHAMMED KUTAY2034...888 11.02.5
YILDIRIM İSA BURAK1074...1029 21.03.5
DEMİREZEN ALPEREN1038...1143 31.06.25
IŞIKVER GİRAY1061...1468 40.0-8
DEMİREZEN AYBÜKE1060...1104 51.05.25
DURUKAN GİRAY KAAN1025...1668 60.0-3
GÜZEL MURTAZA YİĞİT1136...1081 71.04.75
Soyad AdŞAHİN HASAN UKD1072Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL YAĞMUR2557...849 11.03
DOĞAN KAĞAN BERKİN1277...1040 20.0-16.2
MERCAN KÜRŞAD METEHAN2586...849 31.03
YILDIZ MUHAMMED TARIK3616...1005 41.012.3
AVCI ASAF EMRE3674...849 51.03
GÜRSOY DORUK1539...1132 60.52.4
Soyad AdAY KEREM UKD1223Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERCAN GÖKŞAD MERT1126...888 11.03
ÇINAR NİSA NUR1626...888 21.03
IŞIKVER GİRAY1061...1468 30.0-6
YILDIRIM İSA BURAK1074...1029 41.07.5
TOPRAK MEHMET İLBEY1048...888 51.03
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1398 60.0-8.1
YÜCEKAYA AHMETCAN4942...1128 71.011.1
Soyad AdGÜLLE METEHAN UKD1154Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT ATIF EREN1045...947 21.03
YAĞCI YUSUF BATIN1110...1730 30.0-3.3
DOĞAN FURKAN1026...947 41.03
AKAL UMUT TURAN2062...947 51.03
ŞAHİN EMİRHAN1445...1601 60.0-3.3
YILDIRIM İSMAİL VOLKAN2860...1083 71.012
Soyad AdŞİMŞEK ABDULLAH BEŞİR UKD1113Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA (YAVUZ) MUHAMMED BERAT1941...849 11.03
GÜRSOY DORUK1539...1132 21.015.9
BEKTAŞ ARAL4477...1130 31.015.6
TOPRAK EKİN DENİZ2680...1291 40.0-8.1
DOĞAN FERUDUN SAMET5342...849 51.03
KORKMAZ HÜSEYİN EMRE2952...1155 60.0-13.2
Soyad AdŞAHİN KERAMETTİN UKD1211Toplam UKD Değişimi62.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZELMA DİLAN1000...1139 11.03
ADA KEREM2989...1457 21.024.3
ALAK AĞDAR5002...1624 30.0-3.3
EKİNCİ SAMİ3112...1385 40.0-8.1
KARADENİZ CAN1411...1356 51.020.7
ASANAKUT ERDAL4443...1517 61.025.8
Soyad AdBALTA TAHİR UKD1369Toplam UKD Değişimi18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM BÜNYAMİN1551...1092 11.04.25
CANER RESUL5173...1916 20.0-2.75
ADALAR İBRAHİM1189...1139 31.02.5
KIRAN SELAMİ1908...1125 41.05
SARIGÖL METİN1634...1429 51.014.5
ALAK AĞDAR5002...1624 60.0-4.75
Soyad AdTEMEL BERKAY CAN UKD1215Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT EZGİ NİSA1079...888 21.03
AYDIN MEHMET ASAF1082...1418 30.0-7.2
DURAN ZEYNEP2159...888 41.03
ÖZDEMİR ONUR1084...888 51.03
KÖSEOĞLU İLYAS1380...1346 61.020.4
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1398 70.0-7.8
Soyad AdNALBANT ÖMER UKD1338Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALÇIN KASIM3886...947 21.02.5
MURAT TAHA1693...1091 31.04.75
KARAKUŞ AHMET UTKU5094...1179 40.0-17.75
YILDIRIM İSMAİL VOLKAN2860...1083 51.04.75
YAĞCI YUSUF BATIN1110...1730 60.0-2.75
BAKAY MELİH BAKİ1189...947 71.02.5
Soyad AdKAYA (FATİH) MUHAMMED BERAT UKD1034Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞANLI YUSUF1143...849 11.03
TOPRAK EKİN DENİZ2680...1291 20.0-5.4
ÇELİKBİLEK KEREM3463...849 31.03
DEMİRHAN SAFİYE DOĞA5585...849 51.03
AKBAYIR EYMEN4435...1379 60.0-3.3
Soyad AdKOÇ TOPRAK UKD1292Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL MUSTAFA ARDA1131...1142 11.09
BAYRAKDAR MUHAMMED EMRE1385...888 20.0-3
TOPRAK MUHAMMET RAMİZ1051...888 31.03
KURT İSMAİL BERAT1074...1046 41.05.7
TEK EMİR3048...1169 51.09.9
IŞIKVER GİRAY1061...1468 60.0-8.1
KARAKUŞ AYŞE DİLANUR1078...1077 71.06.9
Soyad AdKARAKUŞ SELİM YİĞİT UKD1146Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ BARIŞ1498...947 11.03
MERDAN GÖKTUĞ3766...947 21.03
AVŞAR OSMAN TAHA2894...1420 30.0-5.1
KAYA ABDULSAMED4158...947 41.03
TEMEL YUSUF6464...947 50.0-3
KOÇ MUHAMMED TAHA1022...947 61.03
MALKOÇ SEFA6926...947 71.03
Soyad AdSARIKAYA MAHMUT UKD1149Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAR KEREM YAĞIZ4254...1259 20.0-10.5
GÖRKEN BARAN4170...849 41.03
KORKMAZ HÜSEYİN EMRE2952...1155 50.0-14.7
AKKAL ÇAĞAN BARKIN7222...849 61.03
Soyad AdADA KEREM UKD1457Toplam UKD Değişimi-19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NALBANT SÜLEYMAN1177...1139 11.02.5
ŞAHİN KERAMETTİN1779...1211 20.0-20.25
YILDIRIM BÜNYAMİN1551...1092 31.02.75
HASPOLAT ERÇAĞ3644...1367 51.09.5
AKIN YASİN4656...1406 60.0-14.25
Soyad AdEKİNCİ SAMİ UKD1385Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIGÜL RUMEYSA2643...1139 11.02.5
KARABULUT ABDULVAHAP5064...1139 21.02.5
UMUR UĞUR4765...1644 30.0-4.5
ŞAHİN KERAMETTİN1779...1211 41.06.75
BEK EMİR5181...1970 50.0-2.75
KIRAN SELAMİ1908...1125 61.04.5
Soyad AdEREN DUDU ZEYNEP UKD1230Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METİN ATACAN1309...888 11.03
DOLUNAY HASAN EREN3966...1080 21.09
MUTLU FURKAN1197...1471 30.0-6
BAYRAKDAR MUHAMMED EMRE1385...888 41.03
İNANCI HÜSEYİN EFE2210...1052 51.08.1
ÇİFTCİ BUĞRA1083...1080 61.09
DURUKAN GİRAY KAAN1025...1668 70.0-3.3
Soyad AdUÇAR FURKAN EREN UKD1213Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLMEZ YUNUS EMRE5281...947 21.03
AKAL UMUT TURAN2062...947 31.03
ŞAHİN EMİRHAN1445...1601 40.0-3.3
MURAT TAHA1693...1091 50.0-20.1
DEVECİOĞLU SERKAN1020...947 61.03
ARSLAN TAYLAN4385...1175 71.013.5
Soyad AdÖZDEMİR İRFAN UKD1245Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT YAĞIZ1344...888 11.03
ÇELİKBİLEK ABDURRAHMAN TALHA1067...888 21.03
DURUKAN GİRAY KAAN1025...1668 30.0-3.3
GÜNEŞ NUH HABİL1092...1069 41.08.1
GÜZEL MURTAZA YİĞİT1136...1081 50.0-21.6
ÖZER HALİL İBRAHİM1102...1081 61.08.4
YILDIRIM İSA BURAK1074...1029 71.06.6
Soyad AdBAYRAKÇI UMUT UKD1097Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMUR ENES ERKAN1079...947 21.03
ŞAHİN EMİRHAN1445...1601 30.0-3.3
KOÇ MUHAMMED TAHA1022...947 41.03
AVŞAR MUSTAFA KÜRŞAT3117...1302 50.0-7.2
KURT ATIF EREN1045...947 61.03
SERT ARDA EFE1008...947 71.03
Soyad AdHASPOLAT ERÇAĞ UKD1367Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ YETER4650...1139 11.02.5
ÇAM VEDAT1627...1857 20.0-2.75
KANLI ENGİN5736...1139 31.02.5
ADA KEREM2989...1457 50.0-9.5
YILDIZ NİHAT4831...1099 61.04.25
Soyad AdKEMER ALİ UKD1141Toplam UKD Değişimi33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ MUHARREM1900...1042 11.010.8
DURGUN ALİ ONUR2477...1594 20.0-3.3
NALBANT SÜLEYMAN1177...1139 31.03
AŞÇIOĞLU MEHMET ALİ4791...1376 40.0-6.3
KOÇAK MUHARREM5585...1139 51.03
ÖZDEMİR ENDER5661...1489 61.026.7
Soyad AdKURT İSMAİL BERAT UKD1046Toplam UKD Değişimi39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR EBRAR1118...1148 11.019.2
AYDIN MEHMET ASAF1082...1418 20.0-3.3
YİĞİT EZGİ NİSA1079...888 31.03
KOÇ TOPRAK1063...1292 40.0-5.7
IŞIK MUHAMMED3613...888 51.03
ÖZDEMİR ONUR1084...888 61.03
ÖNDERER ENES1054...1170 71.020.1
Soyad AdTEK EMİR UKD1169Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAKUT ALİ HAMZA4749...888 11.03
DURUKAN GİRAY KAAN1025...1668 20.0-3.3
TEMÜR ŞEVKET EREN1086...888 31.03
ÇAKIR EBRAR1118...1148 41.014.1
KOÇ TOPRAK1063...1292 50.0-9.9
DOLUNAY HASAN EREN3966...1080 61.011.4
ŞİMŞEK MUHAMMED ENSAR4442...1222 71.017.1
Soyad AdKARADENİZ CAN UKD1356Toplam UKD Değişimi-8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAŞIN MURAT4032...1139 11.02.5
ASLANHAN HALİS3095...1893 20.0-2.75
ARSLAN MURAT4668...1139 31.02.5
YILDIZ NİHAT4831...1099 41.04.5
ŞAHİN KERAMETTİN1779...1211 50.0-17.25
KESKİN ŞERAFETTİN3786...1139 61.02.5
Soyad AdDURGUN VELİ OZAN UKD1324Toplam UKD Değişimi0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM HİLAL MARZİYA5283...1139 11.02.5
ARABOĞA MESUT1630...1820 20.0-2.75
DEMİRER KAZIM4866...1139 31.02.5
ÖZDEMİR ENDER5661...1489 40.0-7
KAYA SERDAR6928...1139 51.02.5
ARSLAN MURAT4668...1139 61.02.5
Soyad AdARSLAN TAYLAN UKD1175Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ MUHAMMED BERAT1019...947 21.03
ATEŞ BİLGE KAAN1847...1637 30.0-3.3
EDE SEDANUR3645...947 41.03
BOZKAYA ERDEM MEVLÜT3060...947 50.50
SERT ARDA EFE1008...947 61.03
UÇAR FURKAN EREN1024...1213 70.0-13.5
Soyad AdDOĞAN KAĞAN BERKİN UKD1040Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÖRÜK AHMET3674...849 11.03
ŞAHİN HASAN2989...1072 21.016.2
KORKMAZ HÜSEYİN EMRE2952...1155 30.0-10.2
ŞAHİN MAHMUT3759...849 40.50
KAVLAK ABDULKADİR2538...849 50.0-3
AYTAK HİLAL1765...849 61.03
Soyad AdÇİFTCİ BUĞRA UKD1080Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN YUSUF TAHA1082...888 11.03
TEMEL KEREM1053...1163 21.018.3
ÖZER HALİL İBRAHİM1102...1081 30.50
ŞİMŞEK MUHAMMED ENSAR4442...1222 41.020.7
DURUKAN GİRAY KAAN1025...1668 50.0-3.3
EREN DUDU ZEYNEP1105...1230 60.0-9
TOPRAK MUHAMMET RAMİZ1051...888 71.03
Soyad AdÖZER HALİL İBRAHİM UKD1081Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKUŞ MUHAMMET SEFER1056...888 11.03
ÜNAL MEHMET ARDA1121...1120 20.51.5
ÇİFTCİ BUĞRA1083...1080 30.50
BOZTUĞ ÇINAR1062...1202 41.019.8
TEMEL KEREM1053...1163 50.53.3
ÖZDEMİR İRFAN1040...1245 60.0-8.4
ÖZER BEREN DEMİR4188...888 71.03
Soyad AdMURAT TAHA UKD1091Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAK MAHMUT SÜLEYMAN6782...947 21.03
NALBANT ÖMER1536...1338 30.0-5.7
MALKOÇ SEFA6926...947 41.03
UÇAR FURKAN EREN1024...1213 51.020.1
BOZKAYA ERDEM MEVLÜT3060...947 60.0-3
TEMEL YUSUF6464...947 70.0-3
Soyad AdASLANHAN HALİS UKD1893Toplam UKD Değişimi-21.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZBIYIK GÜLEY6463...1139 11.02
KARADENİZ CAN1411...1356 21.02.2
ASANAKUT ERDAL4443...1517 31.02.2
ÇAM VEDAT1627...1857 40.5-1
CANER RESUL5173...1916 50.0-9.4
AŞÇIOĞLU MEHMET ALİ4791...1376 60.0-17.8
Soyad AdÖZDEMİR ENDER UKD1489Toplam UKD Değişimi-29
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MOROĞLU KADİR AHMET3176...1139 11.02.5
KIRAN SELAMİ1908...1125 21.02.75
CANER RESUL5173...1916 30.0-2.75
DURGUN VELİ OZAN2476...1324 41.07
AŞÇIOĞLU MEHMET ALİ4791...1376 50.0-16.25
KEMER ALİ2273...1141 60.0-22.25
Soyad AdYILDIZ MUHAMMED TARIK UKD1005Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN FERUDUN SAMET5342...849 10.0-3
KOÇ EKİN KAYRA1541...849 21.03
GÜZEL YAĞMUR2557...849 30.50
ŞAHİN HASAN2989...1072 40.0-12.3
KAYA ÖYKÜ5004...849 51.03
YÖRÜK AHMET3674...849 61.03
Soyad AdTEMEL KEREM UKD1163Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİÇ BUĞRA3204...888 11.03
ÇİFTCİ BUĞRA1083...1080 20.0-18.3
KÖSE SERKAN TUNAHAN1846...888 31.03
GÜNDOĞAN EGEMEN EFE1131...1010 41.09
ÖZER HALİL İBRAHİM1102...1081 50.5-3.3
DEMİREZEN ALPEREN1038...1143 61.014.1
KÖSEOĞLU İLYAS1380...1346 70.0-7.8
Soyad AdGÜZEL MURTAZA YİĞİT UKD1081Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN MUHAMMED SAMİ1091...888 11.03
AY FURKAN ENES1054...1510 20.0-3.3
MERCAN GÖKŞAD MERT1126...888 31.03
ÖZDEMİR AHMET YASİN1107...888 41.03
ÖZDEMİR İRFAN1040...1245 51.021.6
MUTLU FURKAN1197...1471 60.0-3.3
TAŞ EMİRKAN1048...1332 70.0-5.7
Soyad AdSARIGÖL METİN UKD1429Toplam UKD Değişimi-17.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT EKREM1000...1139 11.02.5
YILDIZ NİHAT4831...1099 21.03
ÇAM VEDAT1627...1857 30.0-2.75
BALTA TAHİR3706...1369 50.0-14.5
UMUR UĞUR4765...1644 60.0-5.75
Soyad AdÇINAR BERAT SALİH UKD1300Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ABDULLAH ALİ2146...947 11.02.5
DOĞAN OĞUZ3875...947 21.02.5
YILDIRIM İSMAİL VOLKAN2860...1083 31.05.5
YAĞCI YUSUF BATIN1110...1730 40.0-2.75
KARAKUŞ AHMET UTKU5094...1179 50.0-16.5
BIYIK MUHAMMED FURKAN1467...947 61.02.5
KILIÇ MUHAMMED BERAT1019...947 70.0-2.5
Soyad AdKARAKUŞ AYŞE DİLANUR UKD1077Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN İDRİS SAİD2505...888 11.03
IŞIKVER GİRAY1061...1468 20.0-3.3
TOPRAK MEHMET İLBEY1048...888 30.0-3
KANDERUN KUTAY ŞAMİL1345...888 51.03
GÜNDOĞAN EGEMEN EFE1131...1010 61.012.3
KOÇ TOPRAK1063...1292 70.0-6.9
Soyad AdÖNDERER ENES UKD1170Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TATAR ABDURRAHMAN ENES1056...888 11.03
ÖZDEMİR AHMET YASİN1107...888 21.03
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1398 30.0-6.3
TOPRAK MEHMET İLBEY1048...888 40.0-3
TOPRAK MUHAMMET RAMİZ1051...888 51.03
DURAN ZEYNEP2159...888 61.03
KURT İSMAİL BERAT1074...1046 70.0-20.1
Soyad AdKARAKUŞ MUHAMMED ONUR UKD1045Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İMİRHAN ŞEYMANUR1055...947 21.03
AVŞAR MUSTAFA KÜRŞAT3117...1302 30.0-5.4
ŞİMŞEK BURAK1275...947 41.03
KARA METEHAN1144...1223 50.0-8.1
TOPRAK MAHMUT SÜLEYMAN6782...947 60.0-3
KAYA ABDULLAH ALİ2146...947 71.03
Soyad AdYILDIRIM İSMAİL VOLKAN UKD1083Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MALKOÇ SEFA6926...947 11.03
TURGUT YUSUF AHMET1043...947 21.03
ÇINAR BERAT SALİH1042...1300 30.0-6.6
ÇAT AYŞE NUR5098...947 41.03
NALBANT ÖMER1536...1338 50.0-5.7
ÇELİK RIDVAN1039...947 61.03
GÜLLE METEHAN1761...1154 70.0-12
Soyad AdASANAKUT ERDAL UKD1517Toplam UKD Değişimi-23
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK MUHARREM5585...1139 11.02.5
ATEŞ CÜNEYT3859...1274 21.05
ASLANHAN HALİS3095...1893 30.0-2.75
ALAK AĞDAR5002...1624 40.0-8.75
KARABULUT ABDULVAHAP5064...1139 51.02.5
ŞAHİN KERAMETTİN1779...1211 60.0-21.5
Soyad AdŞİMŞEK MUHAMMED ENSAR UKD1222Toplam UKD Değişimi-26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE SERKAN TUNAHAN1846...888 11.03
DENİZ TAHSİN TAHA4269...888 21.03
AY FURKAN ENES1054...1510 30.0-4.8
ÇİFTCİ BUĞRA1083...1080 40.0-20.7
GÜZEL RAUF ERDEN1135...888 51.03
KAYA SELÇUK BERKAY4670...1013 61.06.9
TEK EMİR3048...1169 70.0-17.1
Soyad AdYILDIZ NİHAT UKD1099Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIGÖL METİN1634...1429 20.0-3.6
ÖZKARA BEKİR6542...1139 31.03
KARADENİZ CAN1411...1356 40.0-5.4
MOROĞLU KADİR AHMET3176...1139 51.03
HASPOLAT ERÇAĞ3644...1367 60.0-5.1
Soyad AdDEMİREZEN ALPEREN UKD1143Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMÜR ŞEVKET EREN1086...888 11.03
ÖZER BEREN DEMİR4188...888 21.03
TAŞ EMİRKAN1048...1332 30.0-7.5
DOLUNAY HASAN EREN3966...1080 41.012.3
MUTLU FURKAN1197...1471 50.0-3.9
TEMEL KEREM1053...1163 60.0-14.1
GÖRKEN GÖKNİL1070...888 71.03
Soyad AdDEMİREZEN AYBÜKE UKD1104Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAK MUHAMMET RAMİZ1051...888 10.50
İNANCI HÜSEYİN EFE2210...1052 21.012.9
ÜNAL MEHMET ARDA1121...1120 30.50.6
ÇELİKBİLEK ABDURRAHMAN TALHA1067...888 41.03
TAŞ EMİRKAN1048...1332 50.0-6.3
GÖRKEN GÖKNİL1070...888 61.03
TOPRAK MEHMET İLBEY1048...888 70.0-3
Soyad AdKIRAN SELAMİ UKD1125Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKARA BEKİR6542...1139 11.03
ÖZDEMİR ENDER5661...1489 20.0-3.3
SIVACI KÜBRA İREM4273...1139 31.03
BALTA TAHİR3706...1369 40.0-6
SALT MUHARREM1046...1139 51.03
EKİNCİ SAMİ3112...1385 60.0-5.4
Soyad AdADIGÜZEL MUHAMMET FURKAN UKD1111Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT ATIF EREN1045...947 10.0-3
ŞİMŞEK NURİ1045...947 21.03
KAYA ABDULLAH ALİ2146...947 31.03
DOĞAN OĞUZ3875...947 41.03
BAKAY MELİH BAKİ1189...947 51.03
AVŞAR MUSTAFA KÜRŞAT3117...1302 60.0-7.5
TOPRAK MAHMUT SÜLEYMAN6782...947 70.0-3
Soyad AdYÜCEKAYA AHMETCAN UKD1128Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM FATMA ZEHRA1115...888 11.03
MUTLU FURKAN1197...1471 20.0-3.6
METİN ATACAN1309...888 31.03
İNANCI HÜSEYİN EFE2210...1052 40.0-18
YALÇIN MUHAMMED SAMİ1091...888 51.03
YAKUT ALİ HAMZA4749...888 61.03
AY KEREM3028...1223 70.0-11.1
Soyad AdDEMİRKAN YAVUZ ÇAĞRI UKD1174Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ MUHAMMED ENSAR3412...849 11.03
ÖZTÜRK YİĞİT ARHAN2082...849 21.03
TOPRAK EKİN DENİZ2680...1291 30.0-10.2
KAVLAK ABDULKADİR2538...849 40.50
BEKTAŞ ARAL4477...1130 50.0-16.8
ŞİMŞEK EYÜP4040...849 60.0-3
Soyad AdYILDIRIM İSA BURAK UKD1029Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAT MUHAMMET ALİ1040...888 11.03
TAŞ EMİRKAN1048...1332 20.0-4.2
ÇELİK KAYRA MUHARREM1138...888 31.03
AY KEREM3028...1223 40.0-7.5
ÖZDEMİR AHMET YASİN1107...888 51.03
ÜNAL MEHMET ARDA1121...1120 61.018.6
ÖZDEMİR İRFAN1040...1245 70.0-6.6
Soyad AdGÜNEŞ NUH HABİL UKD1069Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT EZGİ NİSA1079...888 10.0-3
ÖZER ÖZGÜR ALP1091...1066 21.015
ÇAT MUHAMMET ALİ1040...888 31.03
ÖZDEMİR İRFAN1040...1245 40.0-8.1
TOPRAK MEHMET İLBEY1048...888 60.0-3
GÜZEL RAUF ERDEN1135...888 71.03
Soyad AdİNANCI HÜSEYİN EFE UKD1052Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN ZEYNEP2159...888 11.03
DEMİREZEN AYBÜKE1060...1104 20.0-12.9
KURT YAĞIZ1344...888 31.03
YÜCEKAYA AHMETCAN4942...1128 41.018
EREN DUDU ZEYNEP1105...1230 50.0-8.1
TOPRAK MUHAMMET RAMİZ1051...888 60.0-3
DOLUNAY HASAN EREN3966...1080 71.016.2
Soyad AdDURGUN ALİ ONUR UKD1594Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN ŞERAFETTİN3786...1139 11.02.5
KEMER ALİ2273...1141 21.02.75
Soyad AdGÜNDOĞAN EGEMEN EFE UKD1010Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU FURKAN1197...1471 10.0-3.3
YALÇIN MUHAMMED SAMİ1091...888 21.03
ÖZYALÇIN ENES EFE1634...888 31.03
TEMEL KEREM1053...1163 40.0-9
KARAKUŞ AYŞE DİLANUR1078...1077 60.0-12.3
ÜNAL MEHMET ARDA1121...1120 71.019.5
Soyad AdKOÇ MUHARREM UKD1042Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEMER ALİ2273...1141 10.0-10.8
SARIGÜL RUMEYSA2643...1139 21.03
AŞÇIOĞLU MEHMET ALİ4791...1376 30.0-3.6
MOROĞLU KADİR AHMET3176...1139 40.0-3
POLAT EKREM1000...1139 50.0-3
KARAHAN DİLAN6518...1139 61.03
Soyad AdYOLUĞ FERİT UKD1302Toplam UKD Değişimi1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM FATMANUR5691...1139 11.02.5
ALAK AĞDAR5002...1624 20.0-3.25
KARABULUT ABDULVAHAP5064...1139 31.02.5
Soyad AdÖKTEM HAKAN UKD1242Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBAŞ EMRE5552...1139 11.03
UMUR UĞUR4765...1644 20.0-3.3
KAYA SERDAR6928...1139 31.03
Soyad AdBOZTUĞ ÇINAR UKD1202Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZER ÖZGÜR ALP1091...1066 10.5-5.4
TOPRAK MUHAMMET RAMİZ1051...888 20.0-3
AKTAŞ HAMZA2066...888 31.03
ÖZER HALİL İBRAHİM1102...1081 40.0-19.8
KANDİKAT MUHAMMED KUTAY2034...888 51.03
ÖZER BEREN DEMİR4188...888 60.0-3
GÜLMEZ MUHAMMED ALİ1115...1160 71.013.2
Soyad AdALAÇAM KÜRŞAT UKD1101Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMEL YUSUF6464...947 20.0-3
MERT TURGAY1005...1114 31.015.6
KILIÇ MUHAMMED BERAT1019...947 40.0-3
Soyad AdATEŞ CÜNEYT UKD1274Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ MEHMET ALPEREN1239...1139 11.03
ASANAKUT ERDAL4443...1517 20.0-6
KARAHAN DİLAN6518...1139 31.03
AKIN YASİN4656...1406 40.0-9.6
Soyad AdÜNAL MEHMET ARDA UKD1120Toplam UKD Değişimi-39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAK MEHMET İLBEY1048...888 11.03
ÖZER HALİL İBRAHİM1102...1081 20.5-1.5
DEMİREZEN AYBÜKE1060...1104 30.5-0.6
YÖRÜK MUHAMMED EFE3802...888 41.03
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1398 50.0-5.1
YILDIRIM İSA BURAK1074...1029 60.0-18.6
GÜNDOĞAN EGEMEN EFE1131...1010 70.0-19.5
Soyad AdÇAKIR EBRAR UKD1148Toplam UKD Değişimi-30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT İSMAİL BERAT1074...1046 10.0-19.2
KANDERUN KUTAY ŞAMİL1345...888 21.03
BOZKUŞ MUHAMMET SEFER1056...888 31.03
TEK EMİR3048...1169 40.0-14.1
GÖRKEN GÖKNİL1070...888 50.0-3
GÜZEL RAUF ERDEN1135...888 60.0-3
AYDIN YUSUF TAHA1082...888 71.03
Soyad AdDOLUNAY HASAN EREN UKD1080Toplam UKD Değişimi-42.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYALÇIN ENES EFE1634...888 11.03
EREN DUDU ZEYNEP1105...1230 20.0-9
ÇINAR NİSA NUR1626...888 31.03
DEMİREZEN ALPEREN1038...1143 40.0-12.3
TEK EMİR3048...1169 60.0-11.4
İNANCI HÜSEYİN EFE2210...1052 70.0-16.2
Soyad AdKAYA SELÇUK BERKAY UKD1013Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK KAYRA MUHARREM1138...888 11.03
KÖSEOĞLU İLYAS1380...1346 20.0-3.6
YÖRÜK MUHAMMED EFE3802...888 30.0-3
TEMÜR ŞEVKET EREN1086...888 41.03
KOÇ ABDULHAMİD1132...1062 51.017.1
ŞİMŞEK MUHAMMED ENSAR4442...1222 60.0-6.9
KANDERUN KUTAY ŞAMİL1345...888 70.0-3
Soyad AdÖZER ÖZGÜR ALP UKD1066Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZTUĞ ÇINAR1062...1202 10.55.4
GÜNEŞ NUH HABİL1092...1069 20.0-15
YALÇIN İDRİS SAİD2505...888 31.03
TOPRAK MUHAMMET RAMİZ1051...888 40.0-3
ÖZER BEREN DEMİR4188...888 50.50
KANDİKAT MUHAMMED KUTAY2034...888 60.0-3
KURT YAĞIZ1344...888 71.03
Soyad AdKOÇ ABDULHAMİD UKD1062Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR ONUR1084...888 20.0-3
BOYRAZ LEYLANUR6407...888 31.03
YİĞİT EZGİ NİSA1079...888 41.03
KAYA SELÇUK BERKAY4670...1013 50.0-17.1
AYDIN YUSUF TAHA1082...888 61.03
BOZKUŞ MUHAMMET SEFER1056...888 70.0-3
Soyad AdYILDIRIM BÜNYAMİN UKD1092Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALTA TAHİR3706...1369 10.0-5.1
POLAT EKREM1000...1139 21.03
ADA KEREM2989...1457 30.0-3.3
Soyad AdHAYRAN MUHAMMED FURKAN UKD1124Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN CEM1426...1139 11.03
AKIN YASİN4656...1406 20.0-4.8
KESKİN ŞERAFETTİN3786...1139 30.0-3
Soyad AdMERT TURGAY UKD1114Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ MUHAMMED TAHA1022...947 11.03
SERT ARDA EFE1008...947 20.50
ALAÇAM KÜRŞAT1547...1101 30.0-15.6
AVŞAR İSMAİL1037...947 40.0-3
Soyad AdGÜLMEZ MUHAMMED ALİ UKD1160Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN İDRİS SAİD2505...888 20.50
ÖZDEMİR ONUR1084...888 30.0-3
KANDİKAT MUHAMMED KUTAY2034...888 40.0-3
BOYRAZ LEYLANUR6407...888 51.03
KÖSE SERKAN TUNAHAN1846...888 61.03
BOZTUĞ ÇINAR1062...1202 70.0-13.2
Soyad AdKAYA GÖKTUĞ UKD1070Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÖRÜK MUHAMMED EFE3802...888 11.03
UĞURLU MEHMET ERDEM1376...1398 20.0-3.9
YAKUT ALİ HAMZA4749...888 31.03
ÖZDEMİR ONUR1084...888 40.0-3
Soyad AdÇINAR ŞEVVAL UKD1046Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAT AYŞE NUR5098...947 20.0-3
KILIÇ MUHAMMED BERAT1019...947 30.0-3
KORKMAZ BARIŞ1498...947 40.0-3
Soyad AdKARTAL MUSTAFA ARDA UKD1142Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ TOPRAK1063...1292 10.0-9
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014