EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Özel Nesibe Aydın Okulları Arası Nesibe Aydın Kupası Satranç Turnuvası / 26.05.2017 / ANKARA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ALP EFE ÇEBI1071...104730.06.2017
ATA EGE ÇEBİ1207...110930.06.2017
BERKE ERTAN KAPLAN1267...108230.06.2017
CAN ÇAKIR1205...103430.06.2017
GÖKAY COŞKUN1025...104930.06.2017
KARDELEN VURANOK1466...112730.06.2017
KUTAY İKİNCİ6727...136930.06.2017
MEHMET GÖKBERK1147...106730.06.2017
ONUR KETEN1563...113130.06.2017
RÜMEYSA GÜLHAN1023...122930.06.2017
ZEYNEP NAZ GÜLER1104...113730.06.2017
ZEYNEP YILDIRIM1145...121730.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
COŞKUN GÖKAY1025...10314
ÇAKIR CAN1205...10415
ÇEBI ALP EFE1071...10475
ÇEBİ ATA EGE1207...11315
DEMİR HALİL İBRAHİM1309...10143
GÖKBERK MEHMET1147...11093
GÜLER ZEYNEP NAZ1104...11375
GÜLHAN RÜMEYSA1023...11174
İKİNCİ KUTAY6727...14296
İRDEM ZEYNEP IŞIK1014...10334
KAPLAN BERKE ERTAN1267...10415
KETEN ONUR1563...10755
KILIÇ UYGAR5710...12573
KURT ÖYKÜ1175...10944
LOKUMCU KAAN2038...12173
SARI SUDE2279...10813
TAYMAZ BATU1093...13922
TEZEL YAĞMUR1627...10473
VURANOK KARDELEN1466...11275
YILDIRIM ZEYNEP1145...13632
YURDAKUL DEFNE1018...10984

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdKAYACAN ONUR UKD1128Toplam UKD Değişimi33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTCEBE SALİH EFEHAN1368...817 11.03
AYDOGAR UMUT ERDEM1090...1068 21.012.6
KURT UTKU1101...817 31.03
AKKOCA KAAN1682...817 41.03
NARLI EFE AGIT1386...1050 51.011.7
Soyad AdATALAN GÜNSELİ UKD1251Toplam UKD Değişimi-34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇER ELİF CEREN3101...1202 10.0-17.1
GÜLHAN RÜMEYSA1023...857 20.0-3
TEMİZER DİLARA1432...857 31.03
KOÇER ELİF CEREN3101...1202 40.0-17.1
KILIÇ DERYA5630...857 50.0-3
TEMİZER DİLARA1432...857 61.03
Soyad AdCENGIZ MEHMET ALI UKD1015Toplam UKD Değişimi27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR RAİF ÇAĞAN1357...817 11.03
EKICI ÖMER1297...1048 20.51.5
AYKAN AHMET1426...817 31.03
GÜLHAN EGE KEREM1514...817 41.03
KAYA MERT1084...1075 51.017.4
Soyad AdYÜKSEL BORA UKD1336Toplam UKD Değişimi29.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN NATKAN1006...840 11.02.5
KUNTAY RÜŞTÜ YILMAZ1180...1204 21.08
TÜRKAN BURAK1006...1368 30.51
YETİM HAZAR1239...1347 41.013
BOSTANCI CEMAL ATAKAN1006...1082 51.04.75
Soyad AdERSÖZ TEOMAN GÜNEY UKD1401Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROL ENDER MUHAMMED1271...817 11.02.5
AKINCI BORAN1043...1121 21.04
KAYA MERT1084...1075 31.03.25
EKICI ÖMER1297...1048 41.02.75
DOGAN RÜSTEM EFE1307...1074 51.03.25
Soyad AdŞENTÜRK AHMET UKD1149Toplam UKD Değişimi34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİRAN ONAT1675...1168 10.0-14.1
BİÇER ALKIM1799...1020 21.09.9
KOÇER ASLI YAREN3101...1316 31.021.6
MİRAN ONAT1675...1168 40.0-14.1
BİÇER ALKIM1799...1020 51.09.9
KOÇER ASLI YAREN3101...1316 61.021.6
Soyad AdÖZTÜRK ERKAN DENIZ UKD1118Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OZANSOY MEHMETHAN1377...1146 10.0-13.8
KAPLAN BERKE ERTAN1267...817 20.50
YÜKRÜK KEMAL ONAT1610...817 30.0-3
ÖZYURT AYBAR1370...817 41.03
ÇAKIR CAN1205...817 50.0-3
Soyad AdBİLGİN MUHİTTİN BERKE UKD1061Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCAN YENER1020...1035 11.013.8
DİK CAN1059...840 21.03
KAZAZ ARDA1009...1309 30.0-5.7
TURALI MERT1016...840 40.0-3
AKIŞ DENİZ1282...1000 50.5-2.4
Soyad AdBAKAY ALİ ARAS UKD1023Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAR KAAN1297...1200 11.021.9
NARLI EFE AGIT1386...1050 20.0-13.8
ÇAKIR CAN1205...817 30.0-3
KAPLAN BERKE ERTAN1267...817 40.50
KURT UTKU1101...817 51.03
Soyad AdÜRE SEMİH ONAT UKD1094Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKAN BURAK1006...1368 10.0-5.1
COŞKUN GÖKAY1025...840 21.03
ERCAN YENER1020...1035 31.012.6
BOSTANCI CEMAL ATAKAN1006...1082 41.014.4
Soyad AdKAYA MERT UKD1075Toplam UKD Değişimi-39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKARADUMAN ONUR1159...817 11.03
GÜRTUNCA ONUR1921...1190 20.0-10.2
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 30.0-3.9
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 40.0-10.8
CENGIZ MEHMET ALI1086...1015 50.0-17.4
Soyad AdAŞAN ERKİN UKD1185Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN GÖKAY1025...840 10.50
TÜRKAN BURAK1006...1368 20.0-7.8
AKTUĞ EFE1067...840 31.03
ÖZDEMİR HÜSEYİN DEMİR1050...1134 51.012.9
Soyad AdKEREMOGLU DENIZ ECE UKD1282Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOSUN NAZ1079...817 11.03
VURANOK KARDELEN1466...817 21.03
Soyad AdKAZAZ ARDA UKD1309Toplam UKD Değişimi25.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR BAHADIR MERT1525...840 11.02.5
SUCAKLI DURU2035...1187 21.08.25
BİLGİN MUHİTTİN BERKE1109...1061 31.04.75
CİHAN HALİT KAĞAN4529...1164 41.07.75
TURALI MERT1016...840 51.02.5
Soyad AdDOGAN RÜSTEM EFE UKD1074Toplam UKD Değişimi-25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYKAN AHMET1426...817 11.03
KAMALI ALI EFE1097...1094 20.0-14.1
ŞAHİN ÇINAR TEVFİK1531...1112 30.0-13.5
ÇAKIR RAİF ÇAĞAN1357...817 41.03
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 50.0-3.9
Soyad AdKOÇER ALPER UKD1000Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKUM BURAK1012...840 11.03
KARAKAŞ EFE1133...1253 20.0-5.7
AKIN MERT1059...1066 31.017.7
GÖKBERK MEHMET1147...840 50.0-3
Soyad AdTÜZÜNER DENIZ UKD1080Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYURT AYBAR1370...817 11.03
KURT UTKU1101...817 21.03
Soyad AdÇENE DEFNE UKD1098Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK ŞEBNEM1020...840 11.03
ARPACIOĞLU İLAY1023...840 21.03
ÇİÇEK DOĞA1353...840 30.50
YURDAKUL DEFNE1018...840 41.03
ÖZTÜRK İDİL1239...1085 50.0-15.6
Soyad AdEKICI ÖMER UKD1048Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR UMUT BARIŞ1200...817 11.03
CENGIZ MEHMET ALI1086...1015 20.5-1.5
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 30.0-9.6
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 40.0-3.3
ERGEN ARDA2770...817 51.03
Soyad AdÇATAK KEREM UKD1098Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ KAAN1061...1054 21.013.2
CİHAN HALİT KAĞAN4529...1164 30.0-12.3
GÖRKEM CİHAN1070...840 41.03
SUCAKLI DURU2035...1187 50.0-11.4
Soyad AdBÜYÜKAVCIOĞLU EZEL UKD1040Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIL EGEMEN1243...1075 10.0-13.5
KATIRCIOĞLU MUSTAFA SALİH1120...817 20.50
BİLGİ VELİ MEHMET1852...817 31.03
ÇEBI ALP EFE1071...817 40.0-3
ALİŞAN TOPRAK1382...1200 50.56.3
Soyad AdBOSTANCI CEMAL ATAKAN UKD1082Toplam UKD Değişimi-30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR CANBERK1505...1270 10.0-7.8
AKTUĞ EFE1067...840 21.03
YETİM HAZAR1239...1347 30.0-5.4
ÜRE SEMİH ONAT1147...1094 40.0-14.4
YÜKSEL BORA1575...1336 50.0-5.7
Soyad AdKOÇER ASLI YAREN UKD1316Toplam UKD Değişimi-49.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİÇER ALKIM1799...1020 11.03.75
MİRAN ONAT1675...1168 20.5-5
ŞENTÜRK AHMET5748...1149 30.0-18
ÖGE DOĞUKAN1002...1096 40.5-7
MİRAN ONAT1675...1168 50.5-5
ŞENTÜRK AHMET5748...1149 60.0-18
Soyad AdAKIN MERT UKD1066Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ DORUK1037...840 21.03
KOÇER ALPER1906...1000 30.0-17.7
GÖKÇE ÇINAR GÜNEY1050...1017 41.012.9
YUMUTURUĞ OĞUL UMUT1055...1043 51.014.1
Soyad AdAYDOGAR UMUT ERDEM UKD1068Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KETEN ONUR1563...817 11.03
KAYACAN ONUR1106...1128 20.0-12.6
KAPLAN BERKE ERTAN1267...817 31.03
ÇAKIR CAN1205...817 41.03
ÇIL EGEMEN1243...1075 50.0-14.7
Soyad AdAKIŞ DENİZ UKD1000Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİHAN HALİT KAĞAN4529...1164 11.021.6
GÖRKEM CİHAN1070...840 20.50
TURALI MERT1016...840 31.03
ÖZDEMİR BAHADIR MERT1525...840 41.03
BİLGİN MUHİTTİN BERKE1109...1061 50.52.4
Soyad AdÇATAK BARIŞ CİVAN UKD1209Toplam UKD Değişimi-23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖGE DOĞUKAN1002...1096 10.0-19.5
ŞAHİN AZİZ ONAT1013...1000 21.06.9
İKİNCİ KUTAY6727...857 30.0-3
CEYLAN BERKAY1002...857 41.03
ŞAHİN AZİZ ONAT1013...1000 50.5-8.1
İKİNCİ KUTAY6727...857 60.0-3
Soyad AdGÖKÇE ÇINAR GÜNEY UKD1017Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN MERT1059...1066 40.0-12.9
Soyad AdAKINCI BORAN UKD1121Toplam UKD Değişimi-30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGEN ARDA2770...817 11.03
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 20.0-4.8
KAMALI ALI EFE1097...1094 30.0-16.2
AYKAN AHMET1426...817 41.03
ŞAHİN ÇINAR TEVFİK1531...1112 50.0-15.3
Soyad AdYETİM HAZAR UKD1347Toplam UKD Değişimi0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN ÖMER1269...840 11.02.5
ÖZDEMİR HÜSEYİN DEMİR1050...1134 21.05.75
BOSTANCI CEMAL ATAKAN1006...1082 31.04.5
YÜKSEL BORA1575...1336 40.0-13
TÜRKAN BURAK1006...1368 50.50.75
Soyad AdGÜRTUNCA ONUR UKD1190Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ÇINAR TEVFİK1531...1112 10.0-18.3
KAYA MERT1084...1075 21.010.2
KOKANALI SARP1210...817 31.03
NIZAMOGLU ÇINAR1381...817 41.03
GÜLHAN EGE KEREM1514...817 51.03
Soyad AdKOÇER ELİF CEREN UKD1202Toplam UKD Değişimi46.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATALAN GÜNSELİ5451...1251 11.017.1
TEMİZER DİLARA1432...857 21.03
GÜLHAN RÜMEYSA1023...857 31.03
ATALAN GÜNSELİ5451...1251 41.017.1
TEMİZER DİLARA1432...857 51.03
GÜLHAN RÜMEYSA1023...857 61.03
Soyad AdAKAOGLU DORUK UKD1004Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEBİ ATA EGE1207...817 11.03
BAYRAM ÇAGAN1593...1168 21.021.6
KOÇAK BERAY1375...817 31.03
KATIRCIOĞLU MUSTAFA SALİH1120...817 41.03
GÜR MURAT1238...817 51.03
Soyad AdÖZTÜRK İDİL UKD1085Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAYCILI ELİF NİSA1328...840 11.03
DOĞANGÖNÜL BETÜL1014...840 21.03
KURT ÖYKÜ1175...840 31.03
YILDIRIM ZEYNEP1145...840 40.0-3
ÇENE DEFNE1069...1098 51.015.6
Soyad AdALİŞAN TOPRAK UKD1200Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜR MURAT1238...817 11.03
TAYMAZ BATU1093...817 20.0-3
YILMAZ YUSUF ÇAĞAN1256...817 31.03
EROGLU RAFET BARTU1311...817 41.03
BÜYÜKAVCIOĞLU EZEL1364...1040 50.5-6.3
Soyad AdMİRAN ONAT UKD1168Toplam UKD Değişimi61.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENTÜRK AHMET5748...1149 11.014.1
KOÇER ASLI YAREN3101...1316 20.56
ÖGE DOĞUKAN1002...1096 31.012
ŞENTÜRK AHMET5748...1149 41.014.1
KOÇER ASLI YAREN3101...1316 50.56
BİÇER ALKIM1799...1020 61.09
Soyad AdOZANSOY MEHMETHAN UKD1146Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ERKAN DENIZ1402...1118 11.013.8
GÖKHAN NURI KEREM1477...817 21.03
AKKOCA KAAN1682...817 31.03
KURT UTKU1101...817 40.0-3
KETEN ONUR1563...817 51.03
Soyad AdERCAN YENER UKD1035Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİN MUHİTTİN BERKE1109...1061 10.0-13.8
ÜRE SEMİH ONAT1147...1094 30.0-12.6
SEVEN YİĞİT1034...840 41.03
COŞKUN GÖKAY1025...840 50.0-3
Soyad AdNAR KAAN UKD1200Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKAY ALİ ARAS7088...1023 10.0-21.9
AKKOCA KAAN1682...817 20.0-3
ÖZYURT AYBAR1370...817 30.0-3
KETEN ONUR1563...817 40.0-3
GÖKHAN NURI KEREM1477...817 50.0-3
Soyad AdŞAHİN AZİZ ONAT UKD1000Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İKİNCİ KUTAY6727...857 10.0-3
ÇATAK BARIŞ CİVAN4847...1209 20.0-6.9
CEYLAN BERKAY1002...857 31.03
İKİNCİ KUTAY6727...857 40.0-3
ÇATAK BARIŞ CİVAN4847...1209 50.58.1
ÖGE DOĞUKAN1002...1096 60.53.9
Soyad AdSERTÖZ AHMET UKD1000Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEBI ALP EFE1071...817 10.0-3
EROGLU RAFET BARTU1311...817 21.03
ÇEBİ ATA EGE1207...817 30.0-3
DURMUŞ AHMET EFE1058...1209 40.0-6.9
YILMAZ YUSUF ÇAĞAN1256...817 51.03
Soyad AdÇEPNİ MELİS UKD1012Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSELİ TUNA1014...840 11.03
EFE CAN ABDÜLKADİROĞLU1017...840 21.03
KARAKAŞ EFE1133...1253 30.0-6
DEMİR HALİL İBRAHİM1309...840 40.0-3
SÖNMEZ DORUK1037...840 51.03
Soyad AdBAYRAM ÇAGAN UKD1168Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR GÜNEŞ1859...817 11.03
AKAOGLU DORUK1392...1004 20.0-21.6
Soyad AdTÜRKAN BURAK UKD1368Toplam UKD Değişimi-6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜRE SEMİH ONAT1147...1094 11.04.25
AŞAN ERKİN1100...1185 21.06.5
YÜKSEL BORA1575...1336 30.5-1
ÖZDEMİR CANBERK1505...1270 40.0-15.75
YETİM HAZAR1239...1347 50.5-0.75
Soyad AdMÜRSEL NUR UKD1157Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EGE YAGMUR1438...817 11.03
PÜŞMAN ELA1178...817 21.03
TEZEL YAĞMUR1627...817 30.50
EKİCİ ECRİN1201...817 41.03
TOSUN NAZ1079...817 51.03
Soyad AdSUCAKLI DURU UKD1187Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNMEZ DOĞUKAN1031...840 11.03
KAZAZ ARDA1009...1309 20.0-9.9
GÖRKEM CİHAN1070...840 31.03
ÇATAK KEREM1064...1098 51.011.4
Soyad AdKAMALI ALI EFE UKD1094Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLHAN EGE KEREM1514...817 11.03
DOGAN RÜSTEM EFE1307...1074 21.014.1
AKINCI BORAN1043...1121 31.016.2
ÖZDEMİR UMUT BARIŞ1200...817 41.03
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 50.0-11.4
Soyad AdKARAKAŞ EFE UKD1253Toplam UKD Değişimi27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEL EMRE1027...840 11.03
KOÇER ALPER1906...1000 21.05.7
ÇEPNİ MELİS1336...1012 31.06
KABAN ONUR1046...1135 41.010.2
DEMİR HALİL İBRAHİM1309...840 51.03
Soyad AdDURMUŞ AHMET EFE UKD1209Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATIRCIOĞLU MUSTAFA SALİH1120...817 10.0-3
ÇIL EGEMEN1243...1075 21.09.6
GÜR MURAT1238...817 31.03
SERTÖZ AHMET1162...1000 41.06.9
AKBULUT DEMIR1324...1144 50.0-17.7
Soyad AdÖZDEMİR HÜSEYİN DEMİR UKD1134Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YETİM HAZAR1239...1347 20.0-6.9
ÖZDEMİR CANBERK1505...1270 30.0-9.6
AKTUĞ EFE1067...840 41.03
AŞAN ERKİN1100...1185 50.0-12.9
Soyad AdÇIL EGEMEN UKD1075Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKAVCIOĞLU EZEL1364...1040 11.013.5
DURMUŞ AHMET EFE1058...1209 20.0-9.6
NARLI EFE AGIT1386...1050 31.014.1
YİĞİT ALP UTKU1397...817 41.03
AYDOGAR UMUT ERDEM1090...1068 51.014.7
Soyad AdÖZDEMİR CANBERK UKD1270Toplam UKD Değişimi51.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOSTANCI CEMAL ATAKAN1006...1082 11.07.8
SEVEN YİĞİT1034...840 21.03
ÖZDEMİR HÜSEYİN DEMİR1050...1134 31.09.6
TÜRKAN BURAK1006...1368 41.018.9
KUNTAY RÜŞTÜ YILMAZ1180...1204 51.012.3
Soyad AdAKBULUT DEMIR UKD1144Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAASLAN ÖZGE DENIZ1079...817 31.03
YANIKOGLU BATUHAN1297...817 41.03
DURMUŞ AHMET EFE1058...1209 51.017.7
Soyad AdKUNTAY RÜŞTÜ YILMAZ UKD1204Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEL BORA1575...1336 20.0-9.6
COŞKUN GÖKAY1025...840 31.03
ÖZDEMİR CANBERK1505...1270 50.0-12.3
Soyad AdYALÇIN ÖZGÜR UKD1180Toplam UKD Değişimi47.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOKANALI SARP1210...817 11.03
ŞAHİN ÇINAR TEVFİK1531...1112 21.012.3
EKICI ÖMER1297...1048 31.09.6
KAYA MERT1084...1075 41.010.8
KAMALI ALI EFE1097...1094 51.011.4
Soyad AdCİHAN HALİT KAĞAN UKD1164Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIŞ DENİZ1282...1000 10.0-21.6
GÜMÜŞ BORA1036...840 21.03
ÇATAK KEREM1064...1098 31.012.3
KAZAZ ARDA1009...1309 40.0-9.3
DİK CAN1059...840 51.03
Soyad AdBİÇER ALKIM UKD1020Toplam UKD Değişimi-33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇER ASLI YAREN3101...1316 10.0-4.5
ŞENTÜRK AHMET5748...1149 20.0-9.9
ŞENTÜRK AHMET5748...1149 50.0-9.9
MİRAN ONAT1675...1168 60.0-9
Soyad AdYUMUTURUĞ OĞUL UMUT UKD1043Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OCAKTAN OLCAY1475...840 21.03
ATAR ZEYNEP1007...840 41.03
AKIN MERT1059...1066 50.0-14.1
Soyad AdGÜRSU KUTAY UKD1000Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ YUSUF ÇAĞAN1256...817 11.03
GÜR MURAT1238...817 21.03
YANIKOGLU BATUHAN1297...817 30.0-3
KARAASLAN ÖZGE DENIZ1079...817 41.03
KOÇAK BERAY1375...817 51.03
Soyad AdKABAN ONUR UKD1135Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ DORUK1037...840 11.03
GÖKBERK MEHMET1147...840 31.03
KARAKAŞ EFE1133...1253 40.0-10.2
EFE CAN ABDÜLKADİROĞLU1017...840 51.03
Soyad AdŞAHİN ÇINAR TEVFİK UKD1112Toplam UKD Değişimi37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRTUNCA ONUR1921...1190 11.018.3
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 20.0-12.3
DOGAN RÜSTEM EFE1307...1074 31.013.5
ERGEN ARDA2770...817 41.03
AKINCI BORAN1043...1121 51.015.3
Soyad AdÖGE DOĞUKAN UKD1096Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇATAK BARIŞ CİVAN4847...1209 11.019.5
İKİNCİ KUTAY6727...857 20.50
MİRAN ONAT1675...1168 30.0-12
KOÇER ASLI YAREN3101...1316 40.58.4
İKİNCİ KUTAY6727...857 50.0-3
ŞAHİN AZİZ ONAT1013...1000 60.5-3.9
Soyad AdNARLI EFE AGIT UKD1050Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKKOCA KAAN1682...817 11.03
BAKAY ALİ ARAS7088...1023 21.013.8
ÇIL EGEMEN1243...1075 30.0-14.1
YÜKRÜK KEMAL ONAT1610...817 41.03
KAYACAN ONUR1106...1128 50.0-11.7
Soyad AdYILMAZ KAAN UKD1054Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVEN YİĞİT1034...840 10.50
ÇATAK KEREM1064...1098 20.0-13.2
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014