EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Tire Kaymakamlığı - Tire Ticaret Odası Satranç Turnuvası / 14.05.2017 / İZMİR UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULLAH ARIBAŞ1603...105730.06.2017
ABDULLAH EMRE SAĞLAM1932...100130.06.2017
AHMET ATAHAN APPAN1052...117930.06.2017
ALAATTİN BERK AYTEKİN1068...100130.06.2017
ALPEREN GENÇOĞULLARI1071...100130.06.2017
ARDA ÇAĞLAYAN1063...105730.06.2017
ATABERK BAŞAR2440...117930.06.2017
BAHAR KILAVUZ4607...108630.06.2017
BERKAY YETİM4123...101630.06.2017
BURAK ÖZDEMİR1018...105030.06.2017
CEVAT BARIŞ GÜCAL4660...115130.06.2017
ÇAĞDAŞ ERGÜL1070...101630.06.2017
DENİZHAN DENİZ1050...105430.06.2017
ELIF EYLÜL KURU3407...100130.06.2017
EMIR HÜSEYIN KAYA3580...112530.06.2017
EMİR BİLGİN1056...105730.06.2017
GÖKTUĞ KULALI1409...111930.06.2017
HAMMET POLAT2942...107130.06.2017
KAHRAMAN BİNİCİ1065...111930.06.2017
KUBILAY OKUR1634...124330.06.2017
KÜRŞAT SİNÇE4119...105730.06.2017
MEHMET CAN ZEYBEK3683...110030.06.2017
MEHMET DURGUN2969...105730.06.2017
MERT DAĞDÖVEN5126...110230.06.2017
MERT POSLU1071...116330.06.2017
MUHAMMED ALİ ERGAN1049...100130.06.2017
MUSA TURCAN3994...103430.06.2017
MUSTAFA ADIGÜL1902...101630.06.2017
MUSTAFA SARIOĞLU1067...100130.06.2017
MUSTAFA YILMAZ4531...106630.06.2017
MUSTAFACAN KARADOĞAN2631...100130.06.2017
NİSANUR BATI4456...101630.06.2017
ONUR DEMİR1069...103430.06.2017
OZAN KOCUK1056...134230.06.2017
ÖMER DEMİR6755...101630.06.2017
SARP EGE ARICA1022...101730.06.2017
ŞEVVAL ATICIER1951...110130.06.2017
TAHİR AYDAR1054...116330.06.2017
TOPRAK GÜLÜM1074...110030.06.2017
UMUT ÇOLAK1999...100130.06.2017
YAĞMUR DAĞ1058...105730.06.2017
YUSUF EYİCAN1132...117930.06.2017
ZEYNEP KOCAR1064...106630.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ADIGÜL MUSTAFA1902...10166
APPAN AHMET ATAHAN1052...11797
ARIBAŞ ABDULLAH1603...10577
ARICA SARP EGE1022...10267
ATICIER ŞEVVAL1951...10577
AYDAR TAHİR1054...11636
AYTEKİN ALAATTİN BERK1068...10017
BAŞAR ATABERK2440...11797
BATI NİSANUR4456...10166
BİLGİN EMİR1056...10577
BİNİCİ KAHRAMAN1065...11197
ÇAĞLAYAN ARDA1063...10577
ÇOLAK UMUT1999...10017
DAĞ YAĞMUR1058...10577
DAĞDÖVEN MERT5126...10375
DEMİR ONUR1069...10577
DEMİR ÖMER6755...10166
DENİZ DENİZHAN1050...10577
DURGUN MEHMET2969...10577
ERGAN MUHAMMED ALİ1049...10017
ERGÜL ÇAĞDAŞ1070...10166
EYİCAN YUSUF1132...11797
GENÇOĞULLARI ALPEREN1071...10017
GÜCAL CEVAT BARIŞ4660...11496
GÜLÜM TOPRAK1074...11007
KARADOĞAN MUSTAFACAN2631...10017
KAYA EMIR HÜSEYIN3580...12227
KILAVUZ BAHAR4607...11197
KOCAR ZEYNEP1064...10666
KOCUK OZAN1056...13427
KULALI GÖKTUĞ1409...11197
KURU ELIF EYLÜL3407...10017
OKUR KUBILAY1634...12845
ÖZDEMİR BURAK1018...10507
POLAT HAMMET2942...10717
POSLU MERT1071...11636
SAĞLAM ABDULLAH EMRE1932...10017
SARIOĞLU MUSTAFA1067...10017
SİNÇE KÜRŞAT4119...10577
TURCAN MUSA3994...10577
YETİM BERKAY4123...10166
YILMAZ MUSTAFA4531...10577
ZEYBEK MEHMET CAN3683...11797

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdUYSAK NEVZAT CAN UKD1018Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KINTIŞ ÖMER FARUK5776...830 11.03
POLAT SERKAN4453...830 21.03
YILMAZ HASAN TAHSIN4490...830 31.03
MUCİP RAHİME NUR1927...1153 41.020.4
OKUR KUBILAY1634...830 51.03
Soyad AdBAKIR YAĞIZ EMRE UKD1083Toplam UKD Değişimi29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOŞ VOLKAN1050...791 11.03
GÜCAL CEVAT BARIŞ4660...791 21.03
EKİM İBRAHİN ENES1090...791 31.03
ALTAY ARZU1045...791 41.03
ZAMBAK TARIK T.3282...1113 50.51.2
AKÇIL ALPER1010...1035 61.012.9
ARICA SARP EGE1022...791 71.03
Soyad AdCAN EREN UKD1056Toplam UKD Değişimi37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA BUKET4787...791 11.03
KARABABA MERT ANIL1050...791 21.03
EMRE ÖMER SAMİ1011...791 31.03
SEZGEN ÖZGÜR1039...791 41.03
YILDIRIM DENİZ1029...791 51.03
ZAMBAK TARIK T.3282...1113 61.017.4
KARABÖCEK MEVLÜT2424...1193 70.55.4
Soyad AdGÜNEBAKAN YUNUS EMRE UKD1199Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA EMIR HÜSEYIN3580...899 31.03
GÜLÜM TOPRAK1074...899 41.03
KADAĞAN ÖMER FARUK1071...899 51.03
KOCUK OZAN1056...899 60.0-3
KOCAR ZEYNEP1064...899 71.03
Soyad AdKARABÖCEK MEVLÜT UKD1193Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNLÜOĞLU OKAN1004...791 11.03
GÖÇMEN SABRICAN1036...791 21.03
BAĞCI FATIH1042...791 31.03
AKOĞLAN ENES1049...791 41.03
AKÇIL ALPER1010...1035 50.5-6.3
AKMAN SERHAT4600...791 61.03
CAN EREN2304...1056 70.5-5.4
Soyad AdERTUĞRUL GÖKTUĞ UKD1294Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE ABDURRAHMAN2996...830 11.03
AKKURT BATUHAN5239...830 21.03
OKUR KUBILAY1634...830 30.0-3
KARAŞAHİN UTKU5959...1118 41.08.1
DAĞDÖVEN MERT5126...830 51.03
Soyad AdBEYAZIT TAYFUN UKD1123Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAŞAHİN UTKU5959...1118 11.014.7
OKUR KUBILAY1634...830 20.0-3
ÇÜRÜKOĞLU ANIL4960...830 41.03
MUCİP RAHİME NUR1927...1153 51.016.2
Soyad AdMUCİP RAHİME NUR UKD1153Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL OSMAN1862...830 11.03
DAĞDÖVEN MERT5126...830 21.03
BERKINÇ EDA HAZAL2533...1071 31.011.7
UYSAK NEVZAT CAN2682...1018 40.0-20.4
BEYAZIT TAYFUN2301...1123 50.0-16.2
Soyad AdZAMBAK TARIK T. UKD1113Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAPÇI CAN ARDA1075...791 11.03
GÜLCÜOĞLU OSMAN M.1037...791 21.03
DEMİR ALPER K.5123...791 31.03
ALTAY ALİ4884...791 41.03
BAKIR YAĞIZ EMRE4786...1083 50.5-1.2
CAN EREN2304...1056 60.0-17.4
TUĞRUL MANSUR3208...791 71.03
Soyad AdKARAŞAHİN UTKU UKD1118Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEYAZIT TAYFUN2301...1123 10.0-14.7
MANTAR BERKANT5299...830 21.03
AKKURT BATUHAN5239...830 31.03
ERTUĞRUL GÖKTUĞ1553...1294 40.0-8.1
YILMAZ HÜSEYIN CAN6068...830 51.03
Soyad AdAKÇIL ALPER UKD1035Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAARSLAN ZAFER1013...791 11.03
KEÇECİ ERAY1032...791 21.03
GACAR TOLGA5404...791 31.03
ARICA SARP EGE1022...791 41.03
KARABÖCEK MEVLÜT2424...1193 50.56.3
BAKIR YAĞIZ EMRE4786...1083 60.0-12.9
DEMİR ALPER K.5123...791 71.03
Soyad AdBERKINÇ EDA HAZAL UKD1071Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ HÜSEYIN CAN6068...830 21.03
MUCİP RAHİME NUR1927...1153 30.0-11.7
OKUR KUBILAY1634...830 40.0-3
POLAT SERKAN4453...830 51.03
Soyad AdAKOĞLAN ÖZLEM UKD1064Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABADAYI İRFAN1015...791 11.03
GÜLLÜ TUĞRUL1032...791 20.0-3
KEÇECİ ERAY1032...791 31.03
HAPÇI CAN ARDA1075...791 41.03
ÖZDEMİR BURAK1018...791 51.03
GÜCAL CEVAT BARIŞ4660...791 60.0-3
KOÇ AHMET1009...791 70.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014