EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Beko XVI. Satranç Şöleni “2017” Takım Satranç Turnuvası / 28.05.2017 / İZMİR UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET GÜNEY3170...109630.06.2017
ALİ OYTUN SEVEN2158...111130.06.2017
ALPARSLAN İLBARS2452...103330.06.2017
AMİR MUSİN9942...116030.06.2017
BENGÜSU VEZİROĞLU2208...112930.06.2017
BERKCAN AĞBABA4039...121930.06.2017
BERKE DURASILLI1077...109030.06.2017
BERŞAN GÖZE2515...133430.06.2017
BORAN CEM ÖZDEMİR4445...119930.06.2017
BURAK EREN ATALAY1235...102730.06.2017
CAN PARLAK1286...101630.06.2017
CENNET ÜNLÜ2032...116430.06.2017
CEREN UÇAR3476...112930.06.2017
ÇAĞAN ŞAFAK2373...115630.06.2017
ÇAĞAN UTKU ŞENTÜRK4450...120930.06.2017
ÇINAR SOLMAZ1889...100130.06.2017
DEMİR DEMİRLEK1130...104730.06.2017
DENİZ ÇETİN1168...102330.06.2017
DENİZ ELMACI1131...103630.06.2017
DİJVAR KURT1751...101430.06.2017
DİLEK NİŞANCI2685...108530.06.2017
DOĞAN HAKTAN SEL1343...106630.06.2017
DOĞUKAN TUNÇ3901...120430.06.2017
EBRU YALÇIN3365...123430.06.2017
EFE DİNÇSAN1745...110230.06.2017
EGE ERDOĞAN5580...104330.06.2017
EGE HORZUM1399...107030.06.2017
EGE KÖPRÜLÜ1742...100930.06.2017
EMİRHAN ÖZCAN TOPÇU1226...104930.06.2017
EMRE MERT ERBAK5154...113130.06.2017
ENES GAVACIK1906...111530.06.2017
ERAY ARSLAN2994...107430.06.2017
HAKKI GÜNDOĞDU5653...127630.06.2017
HASAN YILDIRIM1020...105230.06.2017
HAYATİ TOPRAK TALAY1508...108230.06.2017
HÜSEYİN AKIN3993...130730.06.2017
HÜSEYİN YÜCESOY4543...105830.06.2017
İBRAHİM EGECAN TAŞDEMİR1133...122830.06.2017
İBRAHİM EREN ARIK3868...127030.06.2017
KAAN CAN TAŞKIRAN4362...103730.06.2017
KAAN DOĞAN1239...111230.06.2017
KAAN ŞENEL3374...107630.06.2017
KEREM NURHAN1548...101830.06.2017
KUBİLAY OKUR1634...124330.06.2017
MEHMET CANERİ1173...118330.06.2017
MEHMET İNCE2540...108330.06.2017
MERT DAĞDÖVEN5126...110230.06.2017
MERTCAN YILMAZ4474...110530.06.2017
MERYEM IŞIK1144...103330.06.2017
METEHAN GÜLEÇ3792...105730.06.2017
MUHAMMED EMİRHAN ATİK4276...102530.06.2017
MUHARREM KURGUN2130...109930.06.2017
MUHTAR SARP GÜLDOĞAN1594...102030.06.2017
MURAT DİNÇOL4927...105930.06.2017
MUSTAFA DÖNGEL1206...105830.06.2017
MUSTAFA FURKAN BİLEN2906...101430.06.2017
ONUR AYTUN6221...106630.06.2017
ORÇUN YENER5725...105630.06.2017
OSMAN AYBARS MAZI5226...101630.06.2017
OSMAN EMRE EREN1927...106730.06.2017
OSMAN NAZIM YILMAZ1040...118530.06.2017
OSMAN ÖNAL4033...111630.06.2017
OZAN ALTINKAYA5927...101830.06.2017
ÖZCAN SİNCAROĞLU5158...101630.06.2017
RAMAZAN POLAT4060...104230.06.2017
SALİH EFECAN KÜÇÜK2197...115630.06.2017
SAMET TAŞ4624...103730.06.2017
SEYİTHAN TÜRKCAN3225...104430.06.2017
SUDE KİRAZ1010...106130.06.2017
SÜLEYMAN AKALIN1084...103630.06.2017
ŞİVAN COŞKUN1163...107430.06.2017
ŞÜKRÜ ARDA YAVAŞ1524...122530.06.2017
TOLGA TANINMIŞ1463...103830.06.2017
TUĞBERK ÇATIR1127...121630.06.2017
TUNA MERCANOĞLU1561...108930.06.2017
UTKAN YİĞİT1927...125630.06.2017
ÜNAL ORKUN İNAM1223...104230.06.2017
YAKUP ULAŞ EK6098...114130.06.2017
YAKUP YİĞİT KARDEŞSEVEN1195...104330.06.2017
YUNUS EMRE TOSUN3223...117030.06.2017
YUSUF ATLI2757...101630.06.2017
YUSUF AYSEL1189...108630.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AĞBABA BERKCAN4039...12196
AKALIN SÜLEYMAN1084...10327
AKIN HÜSEYİN3993...13077
ALTINKAYA OZAN5927...10186
ARIK İBRAHİM EREN3868...12707
ARSLAN ERAY2994...10746
ATALAY BURAK EREN1235...10177
ATİK MUHAMMED EMİRHAN4276...10255
ATLI YUSUF2757...10145
AYSEL YUSUF1189...10866
AYTUN ONUR6221...10816
BİLEN MUSTAFA FURKAN2906...10147
CANERİ MEHMET1173...11837
COŞKUN ŞİVAN1163...11266
ÇATIR TUĞBERK1127...12166
ÇETİN DENİZ1168...10307
ÇILGIN DOĞANCAN4830...10494
DAĞDÖVEN MERT5126...11675
DEMİR ÇAĞLAR ÇAĞDAŞ1094...12614
DEMİRLEK DEMİR1130...10477
DİNÇOL MURAT4927...10597
DİNÇSAN EFE1745...11027
DOĞAN KAAN1239...11956
DÖNGEL MUSTAFA1206...10317
DUMAN ÇINAR4567...13554
DURASILLI BERKE1077...10026
EK YAKUP ULAŞ6098...11526
ELMACI DENİZ1131...10087
ERBAK EMRE MERT5154...11316
ERDOĞAN EGE5580...10436
EREN OSMAN EMRE1927...10676
GAVACIK ENES1906...10515
GÖKTEN EREN1214...10743
GÖZE BERŞAN2515...13346
GÜLDOĞAN MUHTAR SARP1594...10206
GÜLEÇ METEHAN3792...10147
GÜNDOĞDU HAKKI5653...12767
GÜNEY AHMET NUMAN EMİRHAN3170...11227
HORZUM EGE1399...10117
IŞIK MERYEM1144...10337
İLBARS ALPARSLAN2452...10237
İNAM ÜNAL ORKUN1223...10157
İNCE MEHMET2540...10046
KARDEŞSEVEN YAKUP YİĞİT1195...10437
KAYATÜRK BERKE3714...12323
KİRAZ SUDE1010...10617
KİREZCİ BARIŞ1240...10283
KÖPRÜLÜ EGE1742...10097
KURGUN MUHARREM2130...10996
KURT DİJVAR1751...10147
KÜÇÜK SALİH EFECAN2197...11566
MAZI OSMAN AYBARS5226...10167
MEMİŞ DİLAY3936...11234
MERCAN CAN4228...12673
MERCANOĞLU TUNA1561...10736
MUSİN AMİR9942...11527
NİŞANCI DİLEK2685...11017
NURHAN KEREM1548...10233
OKUR KUBİLAY1634...12956
ÖNAL OSMAN4033...11077
ÖZDEMİR BORAN CEM4445...11996
PARLAK CAN1286...10167
POLAT RAMAZAN4060...10427
SARIL AYŞENUR3055...12674
SEL DOĞAN HAKTAN1343...10667
SEVEN ALİ OYTUN2158...11117
SİNCAROĞLU ÖZCAN5158...10167
SOLMAZ ÇINAR1889...10017
ŞAFAK ÇAĞAN2373...11567
ŞENEL KAAN3374...10767
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...12067
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...10867
TANINMIŞ TOLGA1463...10387
TAŞ SAMET4624...10377
TAŞDEMİR İBRAHİM EGECAN1133...11817
TAŞKIRAN KAAN CAN4362...10376
TOPÇU EMİRHAN ÖZCAN1226...10803
TOSUN YUNUS EMRE3223...11707
TUNÇ DOĞUKAN3901...12107
TÜRKCAN SEYİTHAN3225...10447
UÇAR CEREN SU DURU3476...11297
UZUNCA KEREM UMUT1587...13643
ÜNLÜ CENNET2032...10775
VEZİROĞLU BENGÜSU2208...11485
YALÇIN EBRU3365...11636
YARAN UĞURCAN5678...10634
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...12256
YENER ORÇUN5725...10886
YILDIRIM HASAN1020...10526
YILMAZ MERTCAN4474...11746
YILMAZ OSMAN NAZIM1040...10937
YİĞİT UTKAN1927...12567
YÜCESOY HÜSEYİN4543...10586

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdARAS MELTEM UKD1000Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN TAHSİN1030...922 10.0-3
ESKİCİ BERKAY1085...1310 20.0-4.2
TAŞDEMİR İBRAHİM EGECAN1133...922 30.0-3
ÖZCAN MUSTAFA1118...922 40.0-3
Soyad AdUYGUN MUHAMMET BİLAL UKD1260Toplam UKD Değişimi42.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 10.0-5.1
BİLEN MUSTAFA FURKAN2906...998 21.03
AKIN ARDA TANBAY3177...1079 31.07.8
İLBİ AHMET CAN1576...1196 41.012.3
TUNÇEL TOYGAN4591...998 51.03
ERÜLGEN RAHMİ KAAN3955...998 61.03
PELİNDAĞ EGE2393...1354 71.018.9
Soyad AdŞEN GÖKHAN UKD1221Toplam UKD Değişimi-52.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNTÜRK MELİKE1144...1010 11.06.9
KAYAN EYLÜL1271...1121 20.0-19.2
SİNCAROĞLU ÖZCAN5158...922 30.50
YETİM HAZAR1239...1347 40.0-9.9
PITIR KADİRHAN1064...1153 50.5-2.7
YORULMAZ ALİ ALPER1242...1423 60.0-7.2
YILMAZ BATUHAN4896...1099 70.0-20.1
Soyad AdGAZEL ALİ BORAN UKD1300Toplam UKD Değişimi-12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAEFE HAFİZE2903...1432 10.0-8
MERCAN HAKTAN2201...1176 21.08.25
ULUPINAR FURKAN6131...1591 30.0-3.75
ÖZTÜRK ATA4292...998 41.02.5
ÇALIŞIR BAHADIR2266...1624 50.0-3.25
KAVAKLI ATAKAN5389...1354 60.0-10.5
TÜRKCAN SEYİTHAN3225...998 71.02.5
Soyad AdYÜKSEL BORA UKD1336Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TER MUSTAFA BARAY1084...1454 20.0-8.5
DOĞAN EYLEM SU1087...1627 30.0-3.75
ERGÜL GÖZDE1031...1094 41.05
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 50.52
ŞAFAK MUSTAFA EFEKAN2382...1234 60.0-16
AKKAYA MUHAMMED TAHİR1095...1284 71.010.75
Soyad AdAĞZIKARA SEFA UKD1465Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN MERT1235...1142 11.03.25
KARAEFE HAFİZE2903...1432 21.011.25
ÖZKAYAGAN EMRE2184...1279 31.06.5
SUCU UMUT4790...1218 41.04.75
ÇÖL ATAKAN5685...1776 50.0-3.5
ULUPINAR FURKAN6131...1591 70.0-8.25
Soyad AdÖZOĞUZ SUDE UKD1192Toplam UKD Değişimi48
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MERTCAN4474...998 21.03
KURT DİJVAR1751...998 31.03
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 51.025.2
ŞAHİN ELİF1001...1119 61.012
BABUR AHMET ERDİ4168...1311 70.54.8
Soyad AdDEMİR EGE ORKAN UKD1379Toplam UKD Değişimi-29.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN DENİZ1168...867 11.02.5
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 20.0-12.75
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 30.0-12.5
EREL SARP1415...1467 41.015.5
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1578 50.0-6
SALHAN ARDA1240...1446 60.0-10.25
CEYHAN MERT1599...1584 70.0-6
Soyad AdASLANALP YAHYA UKD1431Toplam UKD Değişimi0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNÇDEMİR KAAN1249...1123 11.03.5
TOPDEMİR ARİF EGE1039...1072 21.02.75
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 30.5-0.25
CİVAS EGE1916...1378 40.5-1.75
POLAT CAN3590...1019 51.02.75
EREL SARP1415...1467 61.013.75
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 70.0-20
Soyad AdÇAMLAR ARDA UKD1597Toplam UKD Değişimi-6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZICI MEHMET BATUHAN1094...1093 10.0-22.25
EYÜBOĞLU ARDA2485...867 21.02.5
PINAR GÖRKEM1042...1086 31.02.75
ÇEVİK SÜLEYMAN YİĞİT1453...867 41.02.5
CERAN GÖKTUĞ ANIL1436...1135 51.02.75
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1095 61.02.75
KOLAŞIN EGE1083...867 71.02.5
Soyad AdYALÇIN SAMET UKD1098Toplam UKD Değişimi-58.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLAŞIN EGE1083...867 11.03
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 20.0-3.9
DURAN BURAK1440...1000 30.0-18.9
ÇETİN DENİZ1168...867 40.0-3
COŞKUNASLAN EGE1028...1047 50.0-17.1
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 60.0-14.7
KAHVECİ EFE1471...1419 70.0-3.9
Soyad AdKARACA ZÜMRAL UKD1047Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN KAAN1239...867 10.0-3
YÜN NAZ1225...867 21.03
ACUN EGEMEN2124...1117 30.0-12
ÖZCAN YASİN ENES1706...867 40.0-3
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...867 50.50
DEĞİRMENCİ DEMİR6553...1025 60.0-15.9
KIYAK UMUT1787...867 70.0-3
Soyad AdÖZKULA EGEHAN ONGUN UKD1221Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜREL BENGİSU1101...1033 21.07.8
MADAN UMUT1373...1093 30.5-5.1
MEŞE MESUT EFE1184...1124 41.011.1
PARLAK ARDA1074...1084 51.09.6
ÖNAL EGEMEN EZEL1193...1077 61.09.3
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 70.0-7.8
Soyad AdMETE MUHAMMED ALİ UKD1108Toplam UKD Değişimi68.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BADDAK KAYRA1868...1193 11.018.6
AYDOĞAN SARP2970...922 21.03
BAYATLI BAYBARS1969...1095 31.014.4
YILMAZ MUSTAFA2493...1157 40.0-12.9
USLU CEM1073...1239 51.020.4
ŞAŞKIN MUHAMMED BARIŞ1257...922 61.03
ERCAN ARDA2203...1285 71.021.9
Soyad AdKAHYAOĞLU BERKE UKD1292Toplam UKD Değişimi62.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN GAYENUR2837...1159 11.09.6
DOĞRU TAHA ATAKAN1006...1150 20.5-5.7
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 31.011.1
GÜNGÖR SERDAR SABİT1112...1263 41.013.8
YILMAZ İPEK1032...1314 51.015.9
KURT HASAN1116...1212 61.011.7
GÜRLER EGE ARIN1047...1451 70.56.3
Soyad AdCEVAHİR DURU UKD1000Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDENİZ GÜLSE DAMLA1723...1267 10.0-5.4
GÜNEŞ İBRAHİM1125...922 20.0-3
COŞKUN SADIK1163...922 31.03
TOPRAK CEMAL EREN1291...922 40.0-3
ERBAK EMRE MERT5154...922 51.03
TOKMAK SERİM1170...922 60.50
BİLİR FURKAN5471...922 70.50
Soyad AdEVCÜMEN SUDENAZ UKD1162Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİMEN BERKAY2222...922 11.03
ERKOÇ YAĞIZ1216...1153 20.5-0.3
BANDA YUNUS1775...1343 30.0-7.8
SÖBÜ KIVANÇ1036...1130 40.0-16.2
GELDİ KAAN2540...1030 51.09.6
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 60.0-3.3
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 71.03
Soyad AdÇALBIYIK MELİH UKD1048Toplam UKD Değişimi-23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇEREN KEREM NURİ1110...1189 11.020.7
ÖZDEMİR SUDE NAZ1059...1064 20.0-14.4
DÖNMEZ MURAT5204...922 31.03
BEDİR UTKU1025...1090 40.0-13.2
KAPLAN TAHSİN1030...922 51.03
ÜNLÜ EGE4530...1280 60.0-6.3
ÇOBAN TAHA1039...1022 70.0-16.2
Soyad AdÇÖL ATAKAN UKD1776Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYHAN İSMAİL1837...1192 11.02.2
ÖZKAYAGAN EMRE2184...1279 21.02.2
AKTÜRK CEM BAHADIR1189...1648 30.5-3.4
ÖNTÜRK SENAN UTKU2405...1882 40.52.8
AĞZIKARA SEFA2738...1465 51.02.8
ÇINAR BERKE1683...1617 61.05.8
OLCA EGE CAN6224...1486 71.03.2
Soyad AdKORKMAZ MEHMET UKD1013Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR CEREN3901...1234 10.0-6.6
BİÇER AHMET SALİH4842...1231 20.0-6.6
KARATAŞ MUSTAFA2579...1062 41.017.1
KIRER ELİF HİLAL1237...1213 51.022.8
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1295 60.0-4.8
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 70.0-7.8
Soyad AdKURT EMRE UKD1626Toplam UKD Değişimi-9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYSAL BATUHAN3436...1144 11.02.2
AKIN ARDA TANBAY3177...1079 21.02.2
AKYER BERKAY4789...1234 31.02.2
TÜTÜNCÜ İNCİ2219...1457 40.0-14.4
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 51.07.4
YAVAŞ EGEMEN CAN1306...1237 61.02.2
SAYIN SERHAT7163...1567 70.0-11.6
Soyad AdÖZÜNAL KEREM ADİL UKD1082Toplam UKD Değişimi58.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR TAHA1102...1039 10.5-1.8
DOYMUŞ MUHAMMET ENES1100...1067 21.014.4
AKPOLAT ARDA1117...1026 31.012.6
YALÇIN ELİF EYLÜL1116...922 41.03
ÖZDEMİR SUDE NAZ1059...1064 51.014.1
SELEK FADİME5443...922 61.03
ÇIRAKOĞLU YARKIN MEHMET5126...1047 71.013.5
Soyad AdTIRAK MUHAMMET ALİ UKD1621Toplam UKD Değişimi-26.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ UMUTCAN2260...1103 11.02.2
BÖLÜKDEMİR MERT1096...1413 20.5-5.4
AKTİ EZGİ3455...1697 30.0-8
GÜRSU MEHMET EMRE2575...1019 41.02.2
ULUPINAR FURKAN6131...1591 50.0-10.8
AKTÜRK CEM BAHADIR1189...1648 60.0-9.2
ÖZKAYAGAN EMRE2184...1279 71.02.4
Soyad AdYILDIZ YAĞIZ UKD1635Toplam UKD Değişimi14.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRTEPE GANİME ÇAĞLA1104...922 11.02
KILINÇ ÖZHAN1211...1235 21.02.2
HÜLAKİR MERTCAN3013...922 31.02
PITIR KADİRHAN1064...1153 41.02.2
KOYUNCUOĞLU ARDA1274...922 51.02
AYSEL YUSUF1189...922 61.02
ERTAN MERT EFE1112...1090 71.02.2
Soyad AdEYTEMİŞ GÜLSÜM UKD1599Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEPENEK MİKAİL2994...1132 11.02.75
COŞKUN ARDA4619...1865 20.0-4.5
OĞAN EGE2644...1164 31.02.75
BERKİNÇ EDA HAZAL2533...1071 41.02.75
ALTINKAYA OZAN5927...998 61.02.5
ÖNEL MEVLÜT1425...1063 71.02.75
Soyad AdYILMAZ MUSTAFA UKD1157Toplam UKD Değişimi44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN EMRE1413...922 31.03
METE MUHAMMED ALİ1042...1108 41.012.9
GİRGİN GÜLCE1271...1085 51.012
UĞUR YAĞMUR1169...1226 60.53
DÖNDÜ BİRKAN1027...1120 71.013.5
Soyad AdULUPINAR FURKAN UKD1591Toplam UKD Değişimi41.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAKLI EFE4476...998 11.02.5
ÇINAR BERKE1683...1617 21.013.5
GAZEL ALİ BORAN2324...1300 31.03.75
DEDEBAŞ EMRE EMİN2272...2207 40.0-2.75
TIRAK MUHAMMET ALİ1605...1621 51.013.5
KORKMAZ UMUTCAN2260...1103 61.02.75
AĞZIKARA SEFA2738...1465 71.08.25
Soyad AdDAĞ ŞEVVAL UKD1268Toplam UKD Değişimi39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYHAN DENİZCAN ALPEREN3488...867 11.03
ŞENEL KAAN3374...867 21.03
ÖZVARDAR YAĞMUR1197...1216 31.012.9
UÇAR CEREN SU DURU3476...867 41.03
YALÇINKAYA EFE1435...1516 50.0-5.7
TATLICIOĞLU MELİSA EYLÜL5190...1181 61.011.4
EREN ÇAĞRI2475...1199 71.012
Soyad AdEVREN EMRE UKD1221Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZCİ SELİM1254...867 11.03
HORZUM EGE1399...867 21.03
YEGİN AHMET HAKAN3221...1530 30.0-4.2
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 40.0-7.8
KOCA MAKSUT6365...1043 51.08.1
DİNÇSAN EFE1745...867 61.03
ERGÜN ANIL1125...1023 71.07.2
Soyad AdBEKTAŞ YILDIZ NAZ UKD1066Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINTEPE EFE1157...1215 10.56
YİĞİT EŞSİZ FURKAN1779...867 21.03
AKGÜN ALP6188...867 30.50
TÜRKMEN KAĞAN BERK1793...1032 41.013.5
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 50.0-4.8
BAYKAL ÇINAR4250...1414 60.0-3.3
AKTAŞ EYLÜL4949...1162 70.0-11.1
Soyad AdKOCAKURT KAĞAN UKD1058Toplam UKD Değişimi48.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA İLKE3613...1038 11.014.1
JALİLZADA ÖMER9911...1602 20.0-3.3
YILDIRIM EGEMEN2245...1007 31.012.9
YILDIRIM ÖMER5795...1141 41.018.3
GENÇER DENİZ4004...1381 50.0-3.9
AKALIN MEHMET İHSAN2833...1174 61.019.8
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 70.0-9
Soyad AdMİRİ EGE UKD1247Toplam UKD Değişimi-45.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOŞAR MERCAN4466...867 11.03
UÇAR CEREN SU DURU3476...867 20.0-3
BOZKURT ALAETTİN1117...1088 30.0-21.3
DAŞ ÖMER FARUK4404...1088 40.0-21.3
KEZER EYLÜL1586...867 51.03
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...867 60.0-3
ÇETİN İSMAİL KAAN1400...867 70.0-3
Soyad AdYILMAZ ONUR EGE UKD1155Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZDAĞ MEHMET1174...867 11.03
TARDU DORUK4947...1080 21.012
TUĞLU HİKMET ONUR1261...867 31.03
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...867 41.03
TOPÇU EMİRHAN ÖZCAN1226...867 50.0-3
DEMİRCİ BEREN4949...1031 61.09.9
ESER EMİR4471...867 71.03
Soyad AdERDAL ÖYKÜ UKD1127Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURHAN BATUHAN1151...1496 10.0-3.3
YEŞİL ONUR HAKAN2192...1050 21.011.7
ERBAK EMRE MERT5154...922 30.0-3
TANÇ EFE ATİLLA1229...1203 40.0-12
ERDOĞAN İSMAİL BUĞRA1174...922 51.03
EKEN ÇAĞAN1012...1198 60.0-12
ÖZTÜRK ÇAĞDAŞ1062...1124 71.015
Soyad AdBANDA YUNUS UKD1343Toplam UKD Değişimi30.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAPPAZOĞLU ARDA1143...1220 11.08.25
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 20.51.75
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1162 31.06.5
SEVEN KAAN1339...1311 41.011.5
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 60.55.25
UNAT CAN HAKTAN1071...2020 70.0-2.75
Soyad AdÇİLİNGİR ERSAN KAYRA UKD1217Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE MEHMET EFE1094...922 11.03
TOKLU SARP1120...1122 20.5-3.9
DOĞRUL EGE1083...1093 31.09.9
ŞENYÜZ UYGAR1015...1358 40.0-9.3
KARDEŞSEVEN YAKUP YİĞİT1195...922 51.03
KURTOĞLU KAYRA1189...1041 60.5-6.9
ESKİCİ BERKAY1085...1310 70.53.9
Soyad AdKAZAZ ARDA UKD1309Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUNLAR YİĞİT EFE1037...1031 11.04.25
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1295 21.012
DİNÇER EFE BARKIN1052...1622 30.0-3.5
SARI HÜSEYİN1188...1229 50.5-2.75
ŞENEL BORA3149...1111 61.06
GÜNGÖR SERDAR SABİT1112...1263 70.5-1.5
Soyad AdDÖNMEZ ALPHAN UKD1257Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTEPE ONUR1056...1056 11.07.2
AKIN HÜSEYİN3993...922 20.0-3
KİRACIOĞLU DEMİR5632...1574 30.0-3.9
YOLCU CEM2311...1281 40.0-14.1
GÜNEY MEHMET ATA1575...1270 51.015.6
UĞUR ÇAĞAN1773...1168 61.011.4
MAZI OSMAN AYBARS5226...922 71.03
Soyad AdÇELİK ENES UKD1358Toplam UKD Değişimi-31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAĞDEM BERKAN3056...1045 11.03.5
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1286 20.0-15
GEYİK ÖMER DEVRİM1065...922 31.02.5
YILDIRIM HASAN1020...922 41.02.5
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 51.02.5
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 60.0-9.75
KÜÇÜK EFE UFUK1589...1199 70.0-17.75
Soyad AdUYGUN MAHMUT CELAL UKD1274Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM EGEBERK2033...1209 11.012.3
DURGUN BERK3218...998 21.03
UZUN SİNAN ÖZGÜR CAN6907...998 31.03
DEPREM ÇAĞLA5639...1162 40.0-19.5
GÖKSELOĞLU CENGİZ KAAN4609...998 51.03
ERDOĞAN EGE5580...998 61.03
KESİKKULAK UTKU5460...1155 71.010.2
Soyad AdKILIÇ BERKAY UKD1135Toplam UKD Değişimi-50.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNAY İREM İLAYDA1125...1004 10.0-20.4
ÖZDENİZ GÜLSE DAMLA1723...1267 20.55.4
KARAMAN EMRE2479...922 31.03
KARAKAŞ EFE1133...1253 40.0-10.2
İNCE MEHMET EFE1094...922 51.03
USLU CEM1073...1239 60.0-10.8
YİĞİT OKAN1055...1003 70.0-20.4
Soyad AdYETİMLER EZGİ SEZİN UKD1146Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BARIŞ MERT4274...998 11.03
TOKDEMİR UĞUR2377...998 21.03
ALTUNBEY BARAN2435...1018 31.09.9
DİREN TAYLAN5223...1438 40.0-4.5
DÜZ ABDULLAH1475...998 51.03
AKIN ARDA TANBAY3177...1079 60.0-17.7
AYRILMIŞ ELİF1769...1112 71.013.5
Soyad AdERKOÇ YAĞIZ UKD1153Toplam UKD Değişimi-37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1162 20.50.3
AKKAYA MUHAMMED TAHİR1095...1284 30.0-9.6
BÖLÜKBAŞ YİĞİT BURAK1210...1215 40.0-12.3
USTAOĞLU MUHAMMED1156...1096 50.5-2.4
GEYİK ÖMER DEVRİM1065...922 61.03
ERTAN ULAŞ4529...1117 70.0-16.5
Soyad AdERTUĞRUL UFUK CEM UKD1024Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERÜLGEN RAHMİ KAAN3955...998 11.03
SARICA UMUT6586...1288 20.0-5.4
İLBİ AHMET CAN1576...1196 30.0-8.1
BAYSÜLEN DEVRİM DENİZ1912...998 41.03
ÖZTÜRK HAYRULLAH2734...998 71.03
Soyad AdERDEM MEHMET ERKAN UKD1587Toplam UKD Değişimi17.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BABUR AHMET ERDİ4168...1311 30.5-8.25
TONGUÇ AYKUT1820...1751 40.55.5
COŞKUN ARDA4619...1865 51.020.75
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 60.5-4
ERSOY BORA3871...1693 70.53.5
Soyad AdTIRMIK UYGAR UKD1151Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USTA HALİT ARHAN3467...1409 10.0-5.4
ERKOÇ EMİR5130...867 21.03
MERCAN EFE2511...867 31.03
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 40.0-7.2
YANTIR DENİZ ORHUN4478...867 51.03
GAVACIK ENES1906...867 61.03
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 70.5-0.3
Soyad AdAŞIK EMİR HAKTAN UKD1156Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATALAY BURAK EREN1235...867 11.03
TÜRKMEN KAĞAN BERK1793...1032 21.09.9
GELEN UFUK1259...1332 30.0-8.1
ŞEKER ÇINAR3814...1125 41.013.8
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1340 50.0-7.8
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 60.0-9
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 70.50.9
Soyad AdDAŞ ÖMER FARUK UKD1088Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖRGÜLÜ ELFİDA3289...867 11.03
İSHAKOĞLU BURHAN MERT1178...867 21.03
DUMAN TOPRAK4520...867 31.03
MİRİ EGE2566...1247 41.021.3
TUNCEL ASYA2739...867 51.03
DİKMEN YİĞİT4730...867 61.03
YAMAN ÜNAL5369...1063 70.0-15.9
Soyad AdZAR YUSUF UKD1025Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 10.0-3.9
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 20.0-14.1
KUYUCU EGE3651...1047 30.0-14.1
SABANCI GÖKTÜRK3605...867 41.03
PARLAK CAN1286...867 50.0-3
GÜDÜM SUDE ELA3841...1000 71.014.1
Soyad AdDURAN ŞEVVAL UKD1000Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE MEHMET2540...867 10.0-3
COŞKUN ÖMER1180...1000 21.015
KAVAK EFE1515...1006 30.0-14.7
ÇİÇEK ECEM ELA2132...867 41.03
ÖZVARDAR IRMAK1197...1201 50.0-7.2
CANERİ MEHMET1173...867 60.0-3
KOÇAR SERDİL2332...867 71.03
Soyad AdYERLİ DURU UKD1218Toplam UKD Değişimi36.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KASAP YAĞIZ1801...1000 21.06.6
CEYHAN MERT1599...1584 30.0-3.3
SARIASLAN BİLGE2387...1204 41.014.4
İLASLAN MEHMET1202...1186 51.013.8
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 60.0-7.2
EGEMEN EFE ÇINAR4142...1161 71.012.6
Soyad AdDEMİR EMRE YETKİN UKD1009Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 10.0-3.3
AKSOY MEHMET CAN1032...1101 21.018.9
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 30.0-3.3
ÜNAL SEYİT ALİ1074...1122 40.0-10.5
ŞEN TUĞÇE1035...1326 60.0-3.9
TAYLAN DİLARA4301...1013 71.015.3
Soyad AdKARATAŞ BORA UKD1160Toplam UKD Değişimi76.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKAR DİLAVER1355...1118 11.013.2
ERDEM FURKAN2828...1067 21.011.1
TÜRE ATA1953...1246 31.018.6
SAMANCI YAĞIZ EFE1049...1182 41.015.9
ALTAN YİĞİT5513...1132 51.013.8
TEZCAN RABİA1184...1188 61.016.2
ACAR MUSTAFA COŞKUN1118...1218 70.0-12.6
Soyad AdHATAY YİĞİT UKD1307Toplam UKD Değişimi-28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 10.0-6.25
ELMACI DENİZ1131...922 21.02.5
İNAÇ GÖKDENİZ3882...1668 30.0-2.75
KARACA EFE1031...1000 40.0-21.5
Soyad AdAYGÜN HELİN BEREN UKD1519Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ MUSTAFA2579...1062 11.02.75
CELEP DORUK1037...922 21.02.5
EKE SALİH1004...1792 30.0-4.25
GÜNEY MEHMET ATA1575...1270 41.04.75
ÖZDEMİR CEREN3901...1234 51.04
YARGIÇ ATAHAN1096...1543 60.0-11.75
YOLCU CEM2311...1281 70.5-7.5
Soyad AdSARIKAYA EMRE CAN UKD1164Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBIKMAZ BORA1272...1130 10.0-16.5
KÜÇÜK EFE UFUK1589...1199 20.51.5
GÜNGÖRDÜ İSMAİL4412...1238 31.018
FAZAYİLOV OĞUZ1423...1318 40.0-8.7
ER BERK5521...1374 50.0-6.9
ŞENAY BERKAY1099...1514 60.0-3.3
KALFAOĞLU MUSTAFA KEMAL2513...1268 70.54.2
Soyad AdTONGUÇ AYKUT UKD1751Toplam UKD Değişimi-17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PINARBAŞI IŞIK BUSE1001...1168 11.02.2
YILDIRIM BİLAL2953...1060 21.02.2
AKDAR ARDA METİN1627...1578 30.5-4.6
ERDEM MEHMET ERKAN3834...1587 40.5-4.4
AYDEMİR ALİHAN1989...1341 50.5-7.8
MERİÇ EGE CAN3460...1413 60.5-7.6
ERDEM HALİL1009...1381 71.02.2
Soyad AdSAĞİNÇ ÖZGÜR UKD1099Toplam UKD Değişimi-31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINTOP RÜMEYSA1056...1276 10.0-8.1
KÜÇÜKALİ ATA1391...1093 20.0-15.3
KAYA FURKAN1040...922 31.03
ELMA TUNAHAN5430...922 41.03
DERVİŞOĞLU BERKAY1274...1071 50.0-16.2
CIYRIK BAKİ OĞULCAN1589...1000 61.010.8
TÜRE ATA1953...1246 70.0-9
Soyad AdŞEN MEHMET EMİRHAN UKD1474Toplam UKD Değişimi-45.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRAK BİLAL4204...1106 11.02.75
UZUN SİNAN ÖZGÜR CAN6907...998 21.02.5
TUNABOYLU SAMET3619...1187 30.0-21
SERBEST EMRE3732...1246 41.05.25
ERDEM EGEBERK2033...1209 51.04.5
ÇIRPAN TEKSİN TAN4379...1171 60.0-21.5
HIDIRTEPE BURAK3826...1307 70.0-18
Soyad AdİNAÇ GÖKDENİZ UKD1668Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN RAMAZAN BERK3149...1068 11.02.2
ŞENAY BERKAY1099...1514 20.5-4.2
HATAY YİĞİT1266...1307 31.02.2
GÜNGÖR AHMET TALHA1141...1077 41.02.2
KÜÇÜK EFE UFUK1589...1199 51.02.2
BÖLÜKBAŞ YİĞİT BURAK1210...1215 61.02.2
ERSAN ERDEM BARIŞ1018...1195 71.02.2
Soyad AdKARADAŞ MEHMET UKD1453Toplam UKD Değişimi8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNEL MEVLÜT1425...1063 11.02.75
ALTINKAYA OZAN5927...998 21.02.5
ERSOY BORA3871...1693 30.0-5
ÇETİN YARKIN6351...1376 40.0-15.25
DURSUN ÇAĞRI3407...1143 51.03.5
AKDAR ARDA METİN1627...1578 61.016.75
YILDIRIM BİLAL2953...1060 71.02.75
Soyad AdUĞUR ÇAĞAN UKD1168Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLANKOÇ TAMER3933...922 11.03
YILMAZ İPEK1032...1314 20.0-9
TURUNÇCU ALİ4269...1077 30.0-18.6
MUTLU ENİS1503...1334 41.021.6
DURASILLI BERKE1077...922 51.03
DÖNMEZ ALPHAN1028...1257 60.0-11.4
MUSİN AMİR9942...922 70.50
Soyad AdDOĞAN BUSE UKD1168Toplam UKD Değişimi-26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AĞBABA BERKCAN4039...998 11.03
YAVAŞ EGEMEN CAN1306...1237 20.0-12
AYSAL BATUHAN3436...1144 31.014.1
OKUR KUBİLAY1634...998 40.0-3
SAYIN KEMAL1977...1320 50.0-9
TÜRKSEVER SEMİH3479...1066 60.0-19.2
Soyad AdER BARIN GÜNEY UKD1073Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZAN BERFİN1843...1196 31.020.1
ÖZDENİZ GÜLSE DAMLA1723...1267 41.022.5
IŞIK EFE BERK1090...1000 51.012
KARAKAŞ EFE1133...1253 60.0-7.8
DALKIRAN HAMİT EFE1079...1113 70.0-13.2
Soyad AdALTUNBEY BARAN UKD1018Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZ AHMET6072...998 11.03
PELİNDAĞ EGE2393...1354 20.0-3.6
YETİMLER EZGİ SEZİN2071...1146 30.0-9.9
YAVAŞ EGEMEN CAN1306...1237 40.0-6.6
AKYER BERKAY4789...1234 50.0-6.6
ERÜLGEN RAHMİ KAAN3955...998 71.03
Soyad AdDURAN BURAK UKD1000Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 10.0-3.3
ÖZER YİĞİT1259...867 21.03
YALÇIN SAMET1128...1098 31.018.9
YILDIZ EGEHAN2649...1490 40.0-3.3
DALAR KEREM EFE2180...1310 50.0-4.2
KÖPRÜLÜ EGE1742...867 60.0-3
ACAR YUSUF1254...867 71.03
Soyad AdÖZVARDAR POYRAZ UKD1270Toplam UKD Değişimi38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANIK ECRİN3602...867 11.03
KESKİNLER ELA7470...1367 21.018.9
SALHAN ARDA1240...1446 30.56.9
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 40.0-10.8
AKAR BULUT5619...1264 51.014.7
DALAR KEREM EFE2180...1310 60.51.8
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 70.54.2
Soyad AdDİKMEN BUSE UKD1021Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEKTAŞ MEHMET YAĞIZ1100...867 11.03
KIYAK UMUT1787...867 20.0-3
POLAT RAMAZAN4060...867 30.0-3
HASGÜL DEFNE2794...1176 40.0-8.7
DENİZCİ SELİM1254...867 51.03
TÜRKER KEMAL EFE1462...867 61.03
GÜREL BENGİSU1101...1033 70.0-14.4
Soyad AdELNAHİ TUNA UKD1117Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜSTÜN ATAOL1517...867 11.03
YALÇINKAYA EFE1435...1516 20.0-3.3
KÖMÜRCÜ MUHAMMED YİĞİT1665...1101 31.014.4
VARER SELİM CAFER1317...867 41.03
UÇAR CEREN SU DURU3476...867 51.03
ÇETİN İSMAİL KAAN1400...867 61.03
GÜNALP EFE2656...1067 71.012.9
Soyad AdKESKİN ADEM MERT UKD1061Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BACAK AHMET YAĞIZ1437...867 11.03
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 20.0-5.7
TANINMIŞ TOLGA1463...867 31.03
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 40.0-9
ATALAY BURAK EREN1235...867 51.03
ŞAFAK ÇAĞAN2373...867 61.03
ALTINTEPE EFE1157...1215 71.021.3
Soyad AdALPAY ALİ DEMİR UKD1142Toplam UKD Değişimi32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM İKRA NUR1096...867 11.03
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 21.015.3
DEĞİRMENCİ DEMİR6553...1025 31.010.2
BAYKAL ÇINAR4250...1414 40.0-5.1
ACAR ALİHAN1250...867 51.03
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 60.0-6.9
ÖZTÜRK TURGUT EGE1525...1081 71.012.6
Soyad AdÖZDEMİR SUDE NAZ UKD1064Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLTEKİN KARYA2892...1393 10.0-3.6
ÇALBIYIK MELİH1012...1048 21.014.4
EROĞLU OSMANCAN1032...922 31.03
DALKIRAN HAMİT EFE1079...1113 40.0-12.9
ÖZÜNAL KEREM ADİL1104...1082 50.0-14.1
IŞIK EFE BERK1090...1000 60.0-17.7
TOKMAK SERİM1170...922 71.03
Soyad AdEKE SALİH UKD1792Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYBARS MUHAMMED NURULLAH2744...922 11.02
SARI HÜSEYİN1188...1229 21.02.2
AYGÜN HELİN BEREN1138...1519 31.03.4
SAKIZLIOĞLU SELİM1155...1225 41.02.2
DOĞAN EYLEM SU1087...1627 50.0-14.4
HOŞER BÜLENT1103...1501 61.03
VATANSEVER SAMET1324...1660 71.06.4
Soyad AdŞENAY BERKAY UKD1514Toplam UKD Değişimi14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGE EKİN1134...1224 11.04
İNAÇ GÖKDENİZ3882...1668 20.55.25
VURAL EMRE5081...1475 31.011.25
UNAT CAN HAKTAN1071...2020 40.0-2.75
OSMANOĞLU MEHMET BORA1039...1407 50.5-3.75
SARIKAYA EMRE CAN1104...1164 61.02.75
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 70.5-2.5
Soyad AdYETİM HAZAR UKD1347Toplam UKD Değişimi38.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYSEL YUSUF1189...922 11.02.5
CIYRIK BAKİ OĞULCAN1589...1000 21.02.75
ŞENYÜZ UYGAR1015...1358 31.013
ŞEN GÖKHAN1048...1221 41.08.25
DEĞERLİ AYDEMİR1037...1110 51.05
SAMANCI YAĞIZ EFE1049...1182 71.07
Soyad AdŞENGÜN AHMET EFE UKD1178Toplam UKD Değişimi42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARAS BATIHAN3217...1000 11.08.1
AKBABA OLCAY3482...1070 21.010.5
ÜÇAY ÖMER1792...1163 41.014.4
KITER ASLI1199...1206 50.0-13.8
YILMAZ AŞKIN CAN2384...1065 61.010.5
KAYAN EYLÜL1271...1121 71.012.6
Soyad AdAKBABA OLCAY UKD1070Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEZCAN RABİA1184...1188 11.019.8
ŞENGÜN AHMET EFE1315...1178 20.0-10.5
GÜNERHAN EYÜPCAN1182...1147 30.0-11.7
SELEK BARIŞ1322...1263 41.022.5
ÇİFTÇİ MUHAMMED SAİD3165...1112 50.0-13.2
BAKAR DİLAVER1355...1118 60.0-12.9
CIYRIK BAKİ OĞULCAN1589...1000 71.012
Soyad AdSARIBAŞ NİZAMETTİN UKD1658Toplam UKD Değişimi-37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOSUN YUNUS EMRE3223...998 11.02
YILDIZ TALAT2968...1696 20.0-9
DEDEBAŞ EMRE EMİN2272...2207 30.0-2.2
AKTÜRK CEM BAHADIR1189...1648 40.5-0.2
GÜRSU MEHMET EMRE2575...1019 51.02.2
OLCA EGE CAN6224...1486 60.0-14.6
BÖLÜKDEMİR MERT1096...1413 70.0-16
Soyad AdNALBANTOĞLU RÜYA UKD1295Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN ALPER1385...922 11.03
KAZAZ ARDA1009...1309 20.0-14.4
AKTEPE ONUR1056...1056 31.06
YILMAZ İPEK1032...1314 41.015.9
KORKMAZ MEHMET4272...1013 61.04.8
AKIN HÜSEYİN3993...922 71.03
Soyad AdDALYANLAR NİHATCAN UKD1064Toplam UKD Değişimi-18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAĞCI UMUT4898...1479 10.0-3.3
AYHAN İSMAİL1837...1192 20.0-9.9
KAVAKLI ATAKAN5389...1354 40.0-4.8
UĞURLU AHMETCAN4807...998 51.03
ULUTÜRK BERK CAN3333...1544 60.0-3.3
Soyad AdCİVLEZ MUHAMMED ARİF UKD1166Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AĞZIKARA DEFNE1111...1322 20.56.3
MUSİN AMİR9942...922 31.03
GÜREKE ZÜHEYR MERT3287...1280 40.0-10.2
AKIN HÜSEYİN3993...922 50.50
GAYRET EGEMEN1085...1448 60.0-4.8
AL DOĞUKAN5347...1019 71.09
Soyad AdGÜRSU MEHMET EMRE UKD1019Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSU ASIM1289...1128 11.019.5
ÖNTÜRK SENAN UTKU2405...1882 20.0-3.3
ÇINAR BERKE1683...1617 30.0-3.3
TIRAK MUHAMMET ALİ1605...1621 40.0-3.3
SARIBAŞ NİZAMETTİN3156...1658 50.0-3.3
ÇALIŞIR BAHADIR2266...1624 60.0-3.3
KAVAKLI ATAKAN5389...1354 70.0-3.6
Soyad AdGÜNDAR FATMA UKD1065Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNAL OSMAN4033...998 50.0-3
ARSLAN YUSUF2871...1093 60.51.2
Soyad AdCERAN GÖKTUĞ ANIL UKD1135Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1578 10.0-3.3
ERYÜREKLİLER ADA1849...867 21.03
EGEMEN EFE ÇINAR4142...1161 30.0-13.8
ÖLÇAY OĞUZHAN1078...867 41.03
ÇAMLAR ARDA4737...1597 50.0-3.3
İLASLAN MEHMET1202...1186 60.0-12.9
TOPDEMİR ARİF EGE1039...1072 70.5-2.7
Soyad AdEKİZCE BORA UKD1028Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESEN DENİZ1216...867 11.03
TUNCEL ASYA2739...867 21.03
Soyad AdŞAHİNKAYA ENES UKD1174Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN MUZAFFER1112...867 11.03
ÖZTÜRK TURGUT EGE1525...1081 21.011.1
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 30.0-9.6
ARPACI BATUHAN4670...867 41.03
ALANBAY ALİ OSMAN1174...1057 51.010.2
GÜRZ ŞENİZ SU1118...1151 61.014.1
AŞIK EMİR HAKTAN1146...1156 70.5-0.9
Soyad AdKOÇ SELİM SİNA UKD1019Toplam UKD Değişimi-29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRLEK DEMİR1130...867 10.0-3
EREN ÇAĞRI2475...1199 20.0-7.8
ERCİHAN EKİN3010...867 31.03
ŞİMŞEK VURAL TİBET1608...867 41.03
BOZKURT ALAETTİN1117...1088 50.0-12
MERAL RÜZGAR2798...867 60.50
BEKİROĞLU CEM1488...1083 70.0-12.3
Soyad AdYAMAN ÜNAL UKD1063Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUĞLU HİKMET ONUR1261...867 11.03
TÜNEŞ ENES1458...867 21.03
AYDIN YAĞMUR1476...867 31.03
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...867 41.03
ÖZVARDAR YAĞMUR1197...1216 50.0-9
TUNGA MERYEM TUANA4673...867 60.0-3
DAŞ ÖMER FARUK4404...1088 71.015.9
Soyad AdAKAR BULUT UKD1264Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1095 21.08.4
ERCAN HAYDAR BURAK3099...1031 31.06.3
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 41.06.6
ÖZVARDAR POYRAZ1393...1270 50.0-14.7
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 61.08.7
YAZICI MEHMET BATUHAN1094...1093 71.08.1
Soyad AdŞINIT MEHMET ENES UKD1198Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YARGIÇ ATAHAN1096...1543 10.0-3.3
AL DOĞUKAN5347...1019 21.08.1
KAHYAOĞLU BERKE3962...1292 30.0-11.1
GÖRGÜLÜ SAMET1029...1061 41.09.6
ÇİFÇİ EMRE1046...1030 51.08.4
MUTLU ELİF NAZ1238...1295 60.53.9
KORKMAZ MEHMET4272...1013 71.07.8
Soyad AdYENİAY HASAN UKD1091Toplam UKD Değişimi-38.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOYMUŞ MUHAMMET ENES1100...1067 11.014.1
YUMBUL AHMET EFE1346...1132 20.0-13.2
BEDİR UTKU1025...1090 31.015
TOKLU SARP1120...1122 40.0-13.8
YILMAZ BERKE1032...1075 50.0-15.6
ADAŞ DİLARA1082...1062 60.0-16.2
SAYDAM BATUHAN1106...1257 70.0-8.4
Soyad AdYALÇIN EFECAN UKD1067Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOŞER BÜLENT1103...1501 10.0-3.3
ÖZKÖKOĞLU MUSTAFA1115...1112 21.016.8
Soyad AdKAZAN BERFİN UKD1196Toplam UKD Değişimi-50.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRGİN GÜLCE1271...1085 10.0-19.5
DEMİRKOL BERKE1111...922 21.03
ER BARIN GÜNEY1009...1073 30.0-20.1
GÜZELYURT İCLAL1030...922 41.03
BİLİR FURKAN5471...922 51.03
SEVİNAY İREM İLAYDA1125...1004 60.0-22.5
GÜNEŞ İBRAHİM1125...922 71.03
Soyad AdUĞURLU YAĞIZ EFE UKD1530Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK İSMET MERT1083...1033 11.02.75
GÜLLÜ FURKAN1014...1187 21.03
CİVLEZ ÖMER FARUK1559...1227 30.5-9
YAKUT EFEKAN4787...1069 41.02.75
MUTLU ENİS1503...1334 51.06.25
GÜRLER EGE ARIN1047...1451 60.0-15.25
ŞAFAK MUSTAFA EFEKAN2382...1234 71.03.75
Soyad AdBAŞARAN BAHADIR UKD1775Toplam UKD Değişimi-40.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLBİ AHMET CAN1576...1196 11.02.2
SAYAR YARKIN4685...1202 21.02.2
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 30.0-16
SAYIN SERHAT7163...1567 40.5-5.4
ERÜLGEN RAHMİ KAAN3955...998 51.02
PELİNDAĞ EGE2393...1354 60.0-17.8
SAYARMAN BERK4768...1261 70.5-7.8
Soyad AdKARADENİZ ALP UKD1389Toplam UKD Değişimi-5.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDOĞAN NEHİR1061...922 11.02.5
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 20.56.75
ERCİHAN EGE1008...1509 30.0-8.5
KÜÇÜK EFE UFUK1589...1199 40.5-6.25
Soyad AdÖNTÜRK SENAN UTKU UKD1882Toplam UKD Değişimi6.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ATA4292...998 11.02
GÜRSU MEHMET EMRE2575...1019 21.02.2
BAĞCI UMUT4898...1479 31.02.2
ÇÖL ATAKAN5685...1776 40.5-2.8
DEDEBAŞ EMRE EMİN2272...2207 50.0-2.6
BÖLÜKBAŞI BORA4065...1883 60.50
AKTİ EZGİ3455...1697 71.05.2
Soyad AdASLAN BATUHAN EREN UKD1098Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA BATUHAN2408...922 11.03
GÜRLER EGE ARIN1047...1451 20.0-3.3
KÖKTÜRK MERT1084...1004 31.011.1
BİÇER AHMET SALİH4842...1231 40.0-9.6
GÜLLÜ FURKAN1014...1187 50.0-11.4
UZUNLAR YİĞİT EFE1037...1031 70.0-17.7
Soyad AdAKYER BERKAY UKD1234Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK SÜHA1616...1097 11.09.6
TÜRKSEVER SEMİH3479...1066 20.5-6.6
KURT EMRE2859...1626 30.0-3.3
DÜLGER OĞUZHAN3991...1232 40.0-15
ALTUNBEY BARAN2435...1018 51.06.6
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 60.0-4.5
SAYAR YARKIN4685...1202 71.013.8
Soyad AdÇIRAKOĞLU YARKIN MEHMET UKD1047Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZDAĞLI OĞUZHAN1089...922 11.03
UZUNCA KEREM UMUT1587...922 20.0-3
YABAN HALİL3985...1027 31.014.1
ÇALIŞKAN ARDA1441...1248 40.0-7.2
ÖZCAN MUSTAFA1118...922 51.03
DOĞRUL EGE1083...1093 61.016.8
ÖZÜNAL KEREM ADİL1104...1082 70.0-13.5
Soyad AdMERCAN HAKTAN UKD1176Toplam UKD Değişimi-28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HİÇDURMAZ SİMGE1434...1324 11.021
GAZEL ALİ BORAN2324...1300 20.0-9.9
BÖLÜKDEMİR MERT1096...1413 30.0-6
YILDIZ TALAT2968...1696 40.0-3.3
SİVASLI YİĞİT3749...1198 60.0-14.1
BERKİNÇ REFİK ATAKAN2327...1138 70.0-16.5
Soyad AdAYAN GÖRKEM UKD1139Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNCER ORÇUN EGE5479...1875 50.0-3.3
Soyad AdBÖLÜKDEMİR MERT UKD1413Toplam UKD Değişimi72
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONUK MEVLÜT CAN1161...998 11.02.5
TIRAK MUHAMMET ALİ1605...1621 20.56.75
MERCAN HAKTAN2201...1176 31.05
ÇINAR BERKE1683...1617 41.019
OLCA EGE CAN6224...1486 51.015
TURAN MUHAMMED ALİ1739...1112 61.03.75
SARIBAŞ NİZAMETTİN3156...1658 71.020
Soyad AdTUNÇ ELİF CEREN UKD1045Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 10.0-4.8
AYDIN ÖMER1880...1005 20.0-16.8
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 30.0-4.2
ALTINTEPE EFE1157...1215 41.021.6
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 50.0-10.8
Soyad AdYILMAZ GÜNEY YAMAN UKD1023Toplam UKD Değişimi-44.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZVARDAR IRMAK1197...1201 10.0-8.1
EREN OSMAN EMRE1927...867 20.0-3
AYDIN ÖMER1880...1005 30.0-15.9
ARATMAN ARDA1698...1104 50.0-11.7
İNCİ FURKAN1490...867 60.0-3
ERKOÇ EMİR5130...867 70.0-3
Soyad AdKAPTAN DORUK KAAN UKD1210Toplam UKD Değişimi42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİLBALKAN EGE1344...1062 11.09
SAZ ALPHAN1038...1074 21.09.6
GÜL YUSUF1158...1346 30.0-9.6
KESKİN ADEM MERT3595...1061 41.09
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 51.012
GELEN MURAT1259...1297 60.53.6
KOCAKURT KAĞAN1617...1058 71.09
Soyad AdERCAN HAYDAR BURAK UKD1031Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇIKEL DERİN5582...1039 10.0-14.7
COŞKUN UMUT CAN2666...1182 20.0-9
AKAR BULUT5619...1264 30.0-6.3
GÖRCANLI EGEMEN1203...1154 40.0-9.9
SALMAN EREN1423...1275 50.0-6
AYDIN YUSUF ERALP3049...1132 61.019.2
ÇETİN EGE1243...1097 70.0-12.3
Soyad AdÖZ ECRİN EYLÜL UKD1000Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEZER EYLÜL1586...867 11.03
UZEL ARDA1335...1116 20.0-10.2
HIZVER MERT3285...867 31.03
GÜNALP EFE2656...1067 40.0-12.3
KESEN DENİZ1216...867 51.03
DUMAN ÇINAR4567...867 60.0-3
DİKMEN YİĞİT4730...867 71.03
Soyad AdBOZKURT SİRAC UKD1111Toplam UKD Değişimi-61.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEN NEHİR4099...1173 10.0-12.3
MERCANOĞLU TUNA1561...867 30.0-3
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1095 40.0-15.6
YEŞİLBALKAN EGE1344...1062 50.0-17.1
ERYÜREKLİLER ADA1849...867 61.03
CERYAN AREL1310...1082 70.0-16.2
Soyad AdÜÇAY ÖMER UKD1163Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇER EFE BARKIN1052...1622 10.0-3.3
KOYUNCUOĞLU ARDA1274...922 21.03
ŞAŞKIN MUHAMMED BARIŞ1257...922 31.03
ŞENGÜN AHMET EFE1315...1178 40.0-14.4
TEZCAN RABİA1184...1188 50.0-14.1
YAR MAHMUT TALHA1034...1119 61.013.2
SERİN DENİZ1143...1374 70.58.1
Soyad AdSELEK BARIŞ UKD1263Toplam UKD Değişimi-70.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEK FAHRİ ALTAY3054...1379 10.0-10.2
ÖZTÜRK ÇAĞDAŞ1062...1124 20.0-20.7
SARITAŞ DENİZ2158...1220 30.0-16.8
AKBABA OLCAY3482...1070 40.0-22.5
ATİK MUHAMMED EMİRHAN4276...922 51.03
ERDOĞAN İSMAİL BUĞRA1174...922 60.0-3
Soyad AdGÜRLER EGE ARIN UKD1451Toplam UKD Değişimi-0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK ALPTEKİN1010...1070 11.02.75
ASLAN BATUHAN EREN1083...1098 21.02.75
AĞZIKARA DEFNE1111...1322 30.5-4.25
VATANSEVER SAMET1324...1660 40.0-5.75
GÜREKE ZÜHEYR MERT3287...1280 50.5-5.75
UĞURLU YAĞIZ EFE1106...1530 61.015.25
KAHYAOĞLU BERKE3962...1292 70.5-5.25
Soyad AdÖZÇELİK EREN DENİZ UKD1072Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAŞ EFE1133...1253 10.0-7.8
SARIKAYA BURAK1098...1134 30.52.7
YENER ORKUN5726...922 41.03
COŞKUN SADIK1163...922 51.03
AYDOĞAN SARP2970...922 61.03
YILMAZ OSMAN NAZIM1040...922 71.03
Soyad AdOSMANOĞLU MEHMET BORA UKD1407Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÖLÜKBAŞ YİĞİT BURAK1210...1215 11.06.25
AYHAN KORAY EMRE1009...1058 21.02.75
DİNÇOĞLU MUHAMMETALİ VEDAT1832...1047 31.02.75
KANDEMİR DENİZ1026...1333 41.010
ŞENAY BERKAY1099...1514 50.53.75
ER BERK5521...1374 60.0-13.75
KARABULUT ARDA DORUK1152...1370 70.5-1.25
Soyad AdMARAMUROĞLU ENES UKD1090Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NİŞANCI DİLEK2685...922 10.0-3
GÖZÜTOK AHMETCAN1061...922 21.03
DAŞTAN HAMZA1257...922 31.03
COŞKUN SADIK1163...922 41.03
Soyad AdKOÇ BERFİN UKD1466Toplam UKD Değişimi-18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYIN KEMAL1977...1320 11.07.5
TUNÇEL TOYGAN4591...998 21.02.5
YAVAŞ EGEMEN CAN1306...1237 31.05.25
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 40.0-10.25
DÜLGER OĞUZHAN3991...1232 51.05.25
SAYARMAN BERK4768...1261 60.0-19
TÜRKSEVER SEMİH3479...1066 70.5-9.75
Soyad AdSÖBÜ KIVANÇ UKD1130Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜRÜK KAMİL1145...922 11.03
ER BERK5521...1374 20.0-6
ERSAN ERDEM BARIŞ1018...1195 30.0-12.3
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1162 41.016.2
ŞENCAN MERT1338...1545 50.0-3.3
KARABULUT ARDA DORUK1152...1370 60.0-6
AKDENİZ ALPEREN1045...1178 71.017.1
Soyad AdKATIRCI TUNA UKD1157Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATLI YUSUF2757...998 11.03
SAYGILI İLYAS4275...1070 21.011.4
SAYIN SERHAT7163...1567 30.0-3.3
SAYIN KEMAL1977...1320 40.0-8.4
FİDAN MERİÇ5116...1032 51.09.9
İLBİ AHMET CAN1576...1196 61.016.5
SARICA UMUT6586...1288 70.55.4
Soyad AdÇALMAN ECEM UKD1089Toplam UKD Değişimi54.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜREKE ZÜHEYR MERT3287...1280 21.022.5
YARGIÇ ATAHAN1096...1543 30.0-3.3
DERVİŞOĞLU BERKAY1274...1071 41.014.1
YEŞİL ONUR HAKAN2192...1050 61.013.5
MUTLU ELİF NAZ1238...1295 70.57.8
Soyad AdÇETİN YARKIN UKD1376Toplam UKD Değişimi-14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIKDEMİR SERHAT1679...998 11.02.5
MERİÇ EGE CAN3460...1413 30.0-11.25
KARADAŞ MEHMET6044...1453 41.015.25
SEVİN GÜLCE4072...1474 50.0-9.25
KURT DİJVAR1751...998 61.02.5
YILDIRIM CENGİZ1066...1339 70.0-13.75
Soyad AdAYDIN YUSUF ERALP UKD1132Toplam UKD Değişimi-46.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1628 10.0-3.3
TAŞ YAĞIZ1223...1035 20.0-18.9
KOLAŞIN EGE1083...867 30.0-3
EYÜBOĞLU ARDA2485...867 41.03
KAHVECİ EFE1471...1419 50.0-4.8
ERCAN HAYDAR BURAK3099...1031 60.0-19.2
Soyad AdYILDIRIM EGEMEN UKD1007Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRZ ŞENİZ SU1118...1151 10.0-9.3
AKYÜZ ARDA1313...867 21.03
KOCAKURT KAĞAN1617...1058 30.0-12.9
EREN MUZAFFER1112...867 41.03
GÜDÜM SUDE ELA3841...1000 50.5-0.3
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 60.0-9.6
TÜRKMEN KAĞAN BERK1793...1032 71.015.9
Soyad AdAKYILDIZ ALPER UKD1308Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞÇINAR FURKAN6234...867 11.02.5
AKALIN MEHMET İHSAN2833...1174 21.08
USTA HALİT ARHAN3467...1409 30.0-9
CANERİ MEHMET1173...867 41.02.5
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 51.013
GENÇER DENİZ4004...1381 60.52.5
ÖZVARDAR IRMAK1197...1201 70.5-3.75
Soyad AdTARDU DORUK UKD1080Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MADAN UMUT1373...1093 10.50.6
YILMAZ ONUR EGE1353...1155 20.0-12
YAĞIZAY ZEKİ5239...867 31.03
GÜLEÇ METEHAN3792...867 41.03
FİDAN ERKAN1718...867 50.50
ŞEVKİ SALİH EREN1408...867 61.03
ÖZTÜRK EFE1262...867 71.03
Soyad AdAYDIN ÖMER UKD1005Toplam UKD Değişimi39.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZLAR BERKAY1203...1079 10.0-12
TUNÇ ELİF CEREN1197...1045 21.016.8
YILMAZ GÜNEY YAMAN2085...1023 31.015.9
ÖZKAHRAMAN GALİP1720...867 41.03
AKÇİÇEK UTKU1176...1035 61.016.2
Soyad AdARATMAN ARDA UKD1104Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ECENAZ1255...867 11.03
KAYACAN ONUR1106...1128 20.0-14.1
EREN OSMAN EMRE1927...867 31.03
ŞAFAK ÇAĞAN2373...867 40.0-3
YILMAZ GÜNEY YAMAN2085...1023 51.011.7
YİĞİT EŞSİZ FURKAN1779...867 61.03
ÇİÇEK ECEM ELA2132...867 71.03
Soyad AdYAMAN EMİRHAN UKD1178Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN MEHMET SALİH1237...1118 30.0-17.4
TÜZKAN AYAZ6583...867 41.03
İSHAKOĞLU BURHAN MERT1178...867 51.03
UZEL ARDA1335...1116 61.012.3
KAYA ARDA4388...1088 70.0-18.6
Soyad AdTÜRE ATA UKD1246Toplam UKD Değişimi-56.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL OĞULCAN4315...1403 10.0-8.7
GÖZE BERŞAN2515...922 20.0-3
KARATAŞ BORA1117...1160 30.0-18.6
YEŞİL ONUR HAKAN2192...1050 40.0-22.5
SUCU ONUR ARSLAN1185...922 51.03
BAYRAKTAR BORA İSLAM1103...1229 60.0-15.6
SAĞİNÇ ÖZGÜR2443...1099 71.09
Soyad AdGÜNGÖR AHMET TALHA UKD1077Toplam UKD Değişimi45.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT ARDA DORUK1152...1370 10.0-4.5
TAYLAN DİLARA4301...1013 21.012.3
ŞEN TUĞÇE1035...1326 31.024.3
İNAÇ GÖKDENİZ3882...1668 40.0-3.3
ATEŞ HÜSEYİN1073...1530 50.0-3.3
SEVEN KAAN1339...1311 61.023.7
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1521 70.0-3.3
Soyad AdKÖKTÜRK MERT UKD1004Toplam UKD Değişimi-32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOŞER BUSE1103...1346 10.0-3.6
ÖNTÜRK MELİKE1144...1010 20.0-14.7
ASLAN BATUHAN EREN1083...1098 30.0-11.1
MUSİN AMİR9942...922 40.0-3
Soyad AdVURAL EMRE UKD1475Toplam UKD Değişimi42.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR ALİ DOĞUKAN3947...1033 11.02.75
KANDEMİR DENİZ1026...1333 21.07.75
ŞENAY BERKAY1099...1514 30.0-11.25
UĞUR CEMRE3416...1107 41.02.75
KARABULUT ARDA DORUK1152...1370 51.09
CANDAR ONUR3724...1631 61.017.75
ERCİHAN EGE1008...1509 71.013.75
Soyad AdTANÇ EFE ATİLLA UKD1203Toplam UKD Değişimi-32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN AYDIN OĞUZ1051...922 11.03
BERBER BATUHAN ARDA1025...1156 20.0-17.1
YILMAZ BATUHAN4896...1099 30.0-19.2
ERDAL ÖYKÜ2318...1127 41.012
TEYMUR EMİRCAN1138...1303 50.0-10.8
Soyad AdÖZENÇ BUĞRAHAN HAMZA UKD1721Toplam UKD Değişimi-2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEPREM ÇAĞLA5639...1162 11.02.2
SAYMAN EGE3307...1518 21.04.8
ERDEM EGEBERK2033...1209 31.02.2
HIDIRTEPE BURAK3826...1307 40.0-17.8
ERDOĞAN EGE5580...998 51.02
KESİKKULAK UTKU5460...1155 61.02.2
ÖZBORA DOĞUKAN4397...1239 71.02.2
Soyad AdYILDIZ TOPRAK UKD1177Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKAY AYBERK SEZER1057...1000 11.08.1
YARGIÇ ATAHAN1096...1543 20.511.7
KARACA YİĞİT1108...1568 31.026.7
GÜLLÜ FURKAN1014...1187 40.50.3
ŞAFAK MUSTAFA EFEKAN2382...1234 50.52.4
YAKUT EFEKAN4787...1069 60.5-4.5
DOĞRU TAHA ATAKAN1006...1150 70.0-16.2
Soyad AdSAYIN SERHAT UKD1567Toplam UKD Değişimi47
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİREN TAYLAN5223...1438 11.08.25
DÜLGER OĞUZHAN3991...1232 21.03
KATIRCI TUNA6507...1157 31.02.75
BAŞARAN BAHADIR3342...1775 40.56.75
YAVAŞ EGEMEN CAN1306...1237 51.03
TÜTÜNCÜ İNCİ2219...1457 61.08.75
KURT EMRE2859...1626 71.014.5
Soyad AdKAHVECİOĞLU BATU UKD1064Toplam UKD Değişimi-45.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBEK ALPER KAAN2667...1517 10.0-3.3
AKDENİZ ALPEREN1045...1178 20.0-10.2
ASLAN İDRİS1017...1059 30.0-15.3
ERTAN ULAŞ4529...1117 40.0-12.9
ELMACI DENİZ1131...922 50.50
ÖZMUTLU YİĞİT DENİZ1084...922 61.03
AKSOY ONUR1228...1263 70.0-7.2
Soyad AdTUNABOYLU SAMET UKD1187Toplam UKD Değişimi71.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VATANSEVER BİROL2191...998 11.03
ÜNLÜ CENNET2032...998 21.03
ŞEN MEHMET EMİRHAN4258...1474 31.025.2
ZAN ALİ3357...1159 41.013.8
POLAT İBRAHİM3032...1162 51.014.1
ERDEM EGEBERK2033...1209 61.015.9
SAYMAN EGE3307...1518 70.0-3.6
Soyad AdPEKGÜZEL SAMİ UKD1468Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK EFE BERK1090...1000 21.02.75
KARDEŞSEVEN YAKUP YİĞİT1195...922 41.02.5
BADDAK KAYRA1868...1193 50.5-8.25
DAŞDAN AGİT1121...1099 61.02.75
YILMAZ BERKE1032...1075 71.02.75
Soyad AdSARICA UMUT UKD1288Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKDEMİR UĞUR2377...998 10.50
ERTUĞRUL UFUK CEM1244...1024 21.05.4
DÜZ ABDULLAH1475...998 31.03
ÖZCAN BERKAY4811...1133 41.08.7
TÜTÜNCÜ İNCİ2219...1457 50.0-8.4
DİREN TAYLAN5223...1438 60.0-9
KATIRCI TUNA6507...1157 70.5-5.4
Soyad AdERCAN ARDA UKD1285Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNDÜ BİRKAN1027...1120 51.08.4
TAŞDEMİR İBRAHİM EGECAN1133...922 60.0-3
METE MUHAMMED ALİ1042...1108 70.0-21.9
Soyad AdÖZCAN BERKAN UKD1353Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UĞURLU AHMETCAN4807...998 11.02.5
OLCA EGE CAN6224...1486 20.54.5
KORKMAZ UMUTCAN2260...1103 31.04.75
HİÇDURMAZ SİMGE1434...1324 40.5-1
SİVASLI YİĞİT3749...1198 51.07.25
KIRAÇ OSMAN TAMER4197...1296 60.0-14.5
TOSUN YUNUS EMRE3223...998 71.02.5
Soyad AdHASGÜL DEFNE UKD1176Toplam UKD Değişimi39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ENGİN EDANAZ1237...1169 10.5-0.3
DEVECİ İSMAİL5511...867 21.03
ERGÜN ANIL1125...1023 31.09
DİKMEN BUSE1202...1021 41.08.7
ACUN EGEMEN2124...1117 51.012.6
ÖZCAN YASİN ENES1706...867 61.03
BOZDAĞ MEHMET1174...867 71.03
Soyad AdÖZVARDAR YAĞMUR UKD1216Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MOKHTAR KİNZA4311...1094 11.09.9
UYGUN ZEYNEP NEVA5019...867 21.03
DAĞ ŞEVVAL1847...1268 30.0-12.9
İŞÇİ GÜLŞEN1717...867 41.03
YAMAN ÜNAL5369...1063 51.09
ÖZÇİNE UMUT CAN1362...1072 61.09.3
UYAROĞLU ERAY SAMET2558...867 71.03
Soyad AdGÜNALP EFE UKD1067Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEŞBINAR EGE TUNA1570...867 11.03
KALATA ONUR1076...867 20.0-3
ÖZ ECRİN EYLÜL1563...1000 41.012.3
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 50.0-17.7
EREN ÇAĞRI2475...1199 60.0-9.6
ELNAHİ TUNA3588...1117 70.0-12.9
Soyad AdKAVAK EFE UKD1006Toplam UKD Değişimi43.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYKAL ÇINAR4250...1414 10.0-3.3
AKÇİÇEK UTKU1176...1035 21.016.2
DURAN ŞEVVAL3974...1000 31.014.7
AKTAŞ EYLÜL4949...1162 41.021.3
DOĞAN KAAN EGE1327...1067 50.0-12.6
KUYUCU EGE3651...1047 61.016.8
YILDIRIM ÖMER5795...1141 70.0-9.6
Soyad AdSALMAN EREN UKD1275Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ARDA CAN3155...867 11.03
KAHVECİ EFE1471...1419 20.55.7
CERYAN AREL1310...1082 31.07.5
POLAT CAN3590...1019 41.05.7
ERCAN HAYDAR BURAK3099...1031 51.06
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 60.0-7.5
KOÇ KEREM1271...1130 71.09.3
Soyad AdOYMAK EMİNE UKD1022Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKALIN MEHMET İHSAN2833...1174 10.0-9
ÖZKAHRAMAN GALİP1720...867 31.03
COŞKUN ÖMER1180...1000 40.0-15.9
ERYÜREKLİLER EDA1804...867 61.03
GÜLDOĞAN MUHTAR SARP1594...867 70.0-3
Soyad AdECER İSMET RAFET UKD1118Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENYÜZ UYGAR1015...1358 10.0-6
ÇAKMAK UMUT1036...922 21.03
DEMİR ÇAĞLAR ÇAĞDAŞ1094...922 30.0-3
DOĞRUL EGE1083...1093 41.014.1
ADAŞ DİLARA1082...1062 50.0-17.4
ÇOBAN TAHA1039...1022 61.011.1
DAŞDAN AGİT1121...1099 71.014.1
Soyad AdŞAYLI AHMET FARUK UKD1286Toplam UKD Değişimi57.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCİHAN EGE1008...1509 11.023.4
ÇELİK ENES4927...1358 21.018
ATEŞ HÜSEYİN1073...1530 30.0-6
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 40.54.5
AKKAYA MUHAMMED TAHİR1095...1284 51.015
ASLAN RAMAZAN BERK3149...1068 61.06.6
AKSU ATA ANIL1276...1597 70.0-4.2
Soyad AdACAR MUSTAFA COŞKUN UKD1218Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK OZAN1131...1101 11.010.2
ÖZCAN GÖKGÜL BEGÜM1088...1062 21.08.7
ÇINAR BATIN1121...1282 30.52.7
DURHAN BATUHAN1151...1496 40.59.9
GÜREKE DOĞUKAN3287...1231 50.0-14.4
KOOTSTRA WİETZE DENİZ1052...922 61.03
KARATAŞ BORA1117...1160 71.012.6
Soyad AdTEMİZ EREN UKD1745Toplam UKD Değişimi-17.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADABAN RECEP6608...1099 11.02.2
TUGAY YUNUS EMRE2249...1166 21.02.2
BEYER HELİN3842...1511 30.0-15.8
TER MUSTAFA BARAY1084...1454 40.5-7
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 51.02.8
KÜÇÜK EFE UFUK1589...1199 61.02.2
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 70.5-3.8
Soyad AdGÜREKE ZÜHEYR MERT UKD1280Toplam UKD Değişimi40.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK MERYEM1144...922 11.03
ÇALMAN ECEM1011...1089 20.0-22.5
ÖZBAYRAM EGE4558...1105 31.08.1
CİVLEZ MUHAMMED ARİF1159...1166 41.010.2
GÜRLER EGE ARIN1047...1451 50.56.9
MUTLU ENİS1503...1334 61.017.4
BAĞ MUSTAFA1358...1344 71.017.7
Soyad AdUSTAOĞLU MUHAMMED UKD1096Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSU ATA ANIL1276...1597 10.0-3.3
AKSOY ONUR1228...1263 21.021.6
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 30.0-3
ERKOÇ YAĞIZ1216...1153 50.52.4
DİNÇOĞLU MUHAMMETALİ VEDAT1832...1047 60.0-17.1
YENER ORÇUN5725...922 70.50
Soyad AdAKTUĞLU EGE UKD1109Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİLADAR SABRİ CAN5779...1157 10.0-12.9
GÖKSELOĞLU CENGİZ KAAN4609...998 21.03
ÇIRPAN TEKSİN TAN4379...1171 31.017.7
ERDEM EGEBERK2033...1209 41.019.2
ZAN ALİ3357...1159 50.52.1
ÖZBORA DOĞUKAN4397...1239 60.0-9.6
Soyad AdKITER ASLI UKD1206Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKÇU BERAT1114...922 11.03
TEYMUR EMİRCAN1138...1303 20.0-11.1
AYSEL YUSUF1189...922 31.03
SERİN DENİZ1143...1374 40.0-8.4
ŞENGÜN AHMET EFE1315...1178 51.013.8
KESKİN DENİZ4548...1119 61.011.4
PITIR KADİRHAN1064...1153 71.012.9
Soyad AdERDİ CENK EREN UKD1257Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN YUSUF2871...1093 11.08.4
DEPREM ÇAĞLA5639...1162 21.011.1
UYGUR KAAN1928...998 31.03
UZUN SİNAN ÖZGÜR CAN6907...998 41.03
YARAN UĞURCAN5678...998 51.03
ÖZKAN ZEHRA3406...998 61.03
YALÇIN EBRU3365...998 71.03
Soyad AdÜNLÜ EGE UKD1280Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYATLI BAYBARS1969...1095 21.07.8
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1409 30.0-9.9
ÜNAL DORUK1223...922 41.03
ÖZDENİZ GÜLSE DAMLA1723...1267 51.014.4
ÇALBIYIK MELİH1012...1048 61.06.3
Soyad AdZAN ALİ UKD1159Toplam UKD Değişimi41.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKOĞLU TUNAHAN1448...1183 11.015.9
HIDIRTEPE BURAK3826...1307 21.021
KESİKKULAK UTKU5460...1155 31.014.7
TUNABOYLU SAMET3619...1187 40.0-13.8
AKTUĞLU EGE3900...1109 50.5-2.1
ÇILGIN DOĞANCAN4830...998 61.03
UZUN SİNAN ÖZGÜR CAN6907...998 71.03
Soyad AdKUYUCU EGE UKD1047Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
JALİLZADA ÖMER9911...1602 10.0-3.3
ŞAFAK ÇAĞAN2373...867 20.0-3
ZAR YUSUF1469...1025 31.014.1
KAYA İLKE3613...1038 41.014.7
KARABULUT ATAKAN1185...1203 50.0-8.7
KAVAK EFE1515...1006 60.0-16.8
DÜZGÜNER MERT1200...867 71.03
Soyad AdÇİMENLİ YUSUF ANIL UKD1215Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEÇ METEHAN3792...867 11.03
ERDOĞAN YİĞİT4128...867 21.03
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 30.0-7.8
ACUN EGEMEN2124...1117 41.011.1
MEŞE MESUT EFE1184...1124 50.0-18.6
MADAN UMUT1373...1093 60.0-20.1
PARLAK ARDA1074...1084 71.09.6
Soyad AdKESKİN FATİH DENİZ UKD1051Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURHANER ALİ4901...867 11.03
ÇETİN İSMAİL KAAN1400...867 21.03
TUNGA MERYEM TUANA4673...867 41.03
TOPUZ ZEHRA1253...1073 51.015.9
UÇAR CEREN SU DURU3476...867 60.0-3
Soyad AdCERYAN AREL UKD1082Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT CAN3590...1019 11.012.3
ASAN EFE DENİZ1324...867 20.50
SALMAN EREN1423...1275 30.0-7.5
DUMAN OZAN1331...1020 40.5-2.7
CİVAS EGE1916...1378 60.0-4.5
BOZKURT SİRAC4076...1111 71.016.2
Soyad AdDİVARCI EGE BARIŞ UKD1031Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEVECİ İSMAİL5511...867 11.03
MEŞE MESUT EFE1184...1124 20.53.9
TAŞÇINAR FURKAN6234...867 31.03
FERHAT CAN4707...1229 40.0-7.2
KIYAK UMUT1787...867 51.03
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 60.0-3.3
ACAR ÖMERCAN1308...867 70.0-3
Soyad AdDİNÇ MUHAMMET UKD1087Toplam UKD Değişimi-30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK EFE1262...867 11.03
AKBULUT DEMİR1324...1144 20.0-12.6
YİĞİT UTKAN1927...867 30.0-3
DUMAN ÇINAR4567...867 40.0-3
MOKHTAR KİNZA4311...1094 50.0-14.7
YÜCESOY HÜSEYİN4543...867 61.03
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...867 70.0-3
Soyad AdYILDIRIM AYAZ EFE UKD1128Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 30.0-6
ACAR YUSUF1254...867 41.03
ÇETİN DENİZ1168...867 51.03
ASAN EFE DENİZ1324...867 61.03
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1095 70.0-16.5
Soyad AdBEDİR UTKU UKD1090Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1409 10.0-3.9
HONÇA MERTCAN1037...922 21.03
YENİAY HASAN1075...1091 30.0-15
ÇALBIYIK MELİH1012...1048 41.013.2
Soyad AdBİÇER AHMET SALİH UKD1231Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAĞ MUSTAFA1358...1344 10.0-10.5
KORKMAZ MEHMET4272...1013 21.06.6
MUTLU ELİF NAZ1238...1295 31.017.7
ASLAN BATUHAN EREN1083...1098 41.09.6
AKYOL SERKAN1024...1092 50.0-20.7
SAKIZLIOĞLU SELİM1155...1225 61.014.7
GAYRET EGEMEN1085...1448 70.0-6.6
Soyad AdÇALIŞKAN YİĞİT UKD1017Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNDÜ BİRKAN1027...1120 10.0-10.8
SEVİNAY İREM İLAYDA1125...1004 21.014.4
ÖZCAN GÖKGÜL BEGÜM1088...1062 30.0-13.2
ERDOĞAN İSMAİL BUĞRA1174...922 41.03
Soyad AdAĞZIKARA DEFNE UKD1322Toplam UKD Değişimi-0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURUNÇCU ALİ4269...1077 10.5-7.5
CİVLEZ MUHAMMED ARİF1159...1166 20.5-5.25
GÜRLER EGE ARIN1047...1451 30.54.25
ALDEMİR EREN CAN4630...1054 41.04.25
BAĞ MUSTAFA1358...1344 50.50.75
KİRACIOĞLU DEMİR5632...1574 60.0-4.75
KARACA YİĞİT1108...1568 70.57.75
Soyad AdAKSOY MEHMET CAN UKD1101Toplam UKD Değişimi-32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ HÜSEYİN1073...1530 10.0-3.3
DEMİR EMRE YETKİN5814...1009 20.0-18.9
YÜRÜK KAMİL1145...922 31.03
GÜNGÖRDÜ İSMAİL4412...1238 40.0-9.6
YENER ORÇUN5725...922 61.03
KANDEMİR DENİZ1026...1333 70.0-6.3
Soyad AdÇALIŞIR BAHADIR UKD1624Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEDEBAŞ EMRE EMİN2272...2207 10.0-2.2
KARA ÖMER2495...1092 21.02.2
HİÇDURMAZ SİMGE1434...1324 31.03
KÜÇÜK SALİH EFECAN2197...998 41.02
GAZEL ALİ BORAN2324...1300 51.02.6
GÜRSU MEHMET EMRE2575...1019 61.02.2
CAN MERT1235...1142 71.02.2
Soyad AdEKEN ÇAĞAN UKD1198Toplam UKD Değişimi74.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ÇAĞDAŞ1062...1124 11.012
GÜL OĞULCAN4315...1403 21.022.8
YORULMAZ ALİ ALPER1242...1423 30.0-6.6
BERBER BATUHAN ARDA1025...1156 41.013.2
ŞENEL BORA3149...1111 51.011.4
ERDAL ÖYKÜ2318...1127 61.012
ERDEM FURKAN2828...1067 71.09.6
Soyad AdBÖLÜKBAŞI BORA UKD1883Toplam UKD Değişimi11.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ERCAN4723...1320 11.02.2
ULUTÜRK BERK CAN3333...1544 21.02.4
OLCA EGE CAN6224...1486 31.02.2
AKTİ EZGİ3455...1697 41.05.2
HİÇDURMAZ SİMGE1434...1324 51.02.2
ÖNTÜRK SENAN UTKU2405...1882 60.50
DEDEBAŞ EMRE EMİN2272...2207 70.0-2.6
Soyad AdDOĞRU TAHA ATAKAN UKD1150Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA AHMET UMUT5254...922 11.03
KAHYAOĞLU BERKE3962...1292 20.55.7
HOŞER BÜLENT1103...1501 30.0-3.3
BAĞ MUSTAFA1358...1344 40.0-7.5
CİVLEZ ÖMER FARUK1559...1227 50.0-11.7
ŞİMŞEK ALPTEKİN1010...1070 60.5-3.3
YILDIZ TOPRAK2115...1177 71.016.2
Soyad AdOLCA EGE CAN UKD1486Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUCU UMUT4790...1218 11.04.25
ÖZCAN BERKAN3289...1353 20.5-4.5
BÖLÜKBAŞI BORA4065...1883 30.0-2.75
KIRAÇ OSMAN TAMER4197...1296 41.06.25
BÖLÜKDEMİR MERT1096...1413 50.0-15
SARIBAŞ NİZAMETTİN3156...1658 61.018.25
ÇÖL ATAKAN5685...1776 70.0-4
Soyad AdAKKAYA MUHAMMED TAHİR UKD1284Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANDAR ONUR3724...1631 20.0-3.3
ERKOÇ YAĞIZ1216...1153 31.09.6
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 40.0-8.7
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1286 50.0-15
KARADABAN RECEP6608...1099 61.07.8
YÜKSEL BORA1575...1336 70.0-12.9
Soyad AdUYAR EMRECAN UKD1080Toplam UKD Değişimi-34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUNCA KAAN1269...1074 10.0-15.3
BAĞLAR AKİF3577...1039 20.0-16.8
ÖZTÜRK HAYRULLAH2734...998 31.03
SÜRER YUNUS EMRE1963...1135 40.0-12.6
SERBEST EMRE3732...1246 50.0-8.4
YALÇIN EBRU3365...998 60.50
ARSLAN YUSUF2871...1093 71.015.6
Soyad AdDAŞDAN AGİT UKD1099Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKGÜZEL SAMİ1057...1468 60.0-3.3
ECER İSMET RAFET1211...1118 70.0-14.1
Soyad AdÖZCAN BERKAY UKD1133Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVAŞ AYBERK4364...998 11.03
SAYARMAN BERK4768...1261 20.0-9.9
ÇOLAK SÜHA1616...1097 31.013.5
SARICA UMUT6586...1288 40.0-8.7
AYSAL BATUHAN3436...1144 50.50.6
FİDAN MERİÇ5116...1032 60.5-4.2
SAYIN KEMAL1977...1320 70.0-7.8
Soyad AdPINAR GÖRKEM UKD1086Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 10.0-3.6
KOLAŞIN EGE1083...867 21.03
ÇAMLAR ARDA4737...1597 30.0-3.3
İLASLAN MEHMET1202...1186 40.0-10.8
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 50.0-3.3
MERCANOĞLU TUNA1561...867 60.50
KESKİNLER ELA7470...1367 70.0-4.8
Soyad AdDUMAN OZAN UKD1020Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 10.0-3.3
ÇEVİK SÜLEYMAN YİĞİT1453...867 21.03
İLASLAN MEHMET1202...1186 30.0-8.4
CERYAN AREL1310...1082 40.52.7
CİVAS EGE1916...1378 50.0-3.3
EROĞLU BERKE1037...1393 60.0-3.3
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 70.0-3.3
Soyad AdDALAR KEREM EFE UKD1310Toplam UKD Değişimi21.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1095 11.05.75
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 21.06
KANDEMİR ULAŞ1466...1221 31.09.5
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1578 40.0-4.25
DURAN BURAK1440...1000 51.03.5
ÖZVARDAR POYRAZ1393...1270 60.5-1.5
ÇETİN DENİZ1168...867 71.02.5
Soyad AdTAŞ YAĞIZ UKD1035Toplam UKD Değişimi58.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLASLAN MEHMET1202...1186 11.021
AYDIN YUSUF ERALP3049...1132 21.018.9
TOPDEMİR ARİF EGE1039...1072 31.016.5
BUDAK MEHMET DOĞAN1206...1092 41.017.4
YUNUS BARIŞ1502...1463 50.0-3.3
SARIASLAN BİLGE2387...1204 60.0-8.4
CİVAS EGE1916...1378 70.0-3.6
Soyad AdTOPDEMİR ARİF EGE UKD1072Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖPRÜLÜ EGE1742...867 11.03
ASLANALP YAHYA1052...1431 20.0-3.3
TAŞ YAĞIZ1223...1035 30.0-16.5
COŞKUNASLAN EGE1028...1047 41.014.1
YAZICI MEHMET BATUHAN1094...1093 50.0-14.1
EROĞLU TUĞRA KAMİL1209...867 61.03
CERAN GÖKTUĞ ANIL1436...1135 70.52.7
Soyad AdMEŞE MESUT EFE UKD1124Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİVARCI EGE BARIŞ1198...1031 20.5-3.9
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 30.0-14.7
ÖZKULA EGEHAN ONGUN1314...1221 40.0-11.1
ÇİMENLİ YUSUF ANIL1704...1215 51.018.6
TOMRU İBRAHİM1887...1280 60.0-8.7
NURHAN KEREM1548...867 71.03
Soyad AdİNCE ALİ EMRE UKD1756Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇOĞLU MUHAMMETALİ VEDAT1832...1047 11.02.2
YILDIZ ÇAĞDAŞ1119...922 21.02
KÜÇÜK EFE UFUK1589...1199 31.02.2
ERCİHAN EGE1008...1509 41.03.8
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 51.05.8
BEYER HELİN3842...1511 61.04
TUNCER ORÇUN EGE5479...1875 70.0-6.8
Soyad AdÖZLEME ARDA UKD1092Toplam UKD Değişimi36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA YİĞİT1108...1568 10.0-3.3
KURT HASAN1116...1212 21.019.8
AKYOL SERKAN1024...1092 31.015
SARI HÜSEYİN1188...1229 40.0-9.6
GÜNGÖR SERDAR SABİT1112...1263 50.0-8.1
KARA BATUHAN2408...922 61.03
KIRER ELİF HİLAL1237...1213 71.019.8
Soyad AdSAYDAM BATUHAN UKD1257Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENGÜL AHMET MUSTAFA3711...1021 11.06
YILMAZ OSMAN NAZIM1040...922 21.03
KURTOĞLU KAYRA1189...1041 30.5-8.4
GÜLTEKİN KARYA2892...1393 40.0-9.6
BAYATLI BAYBARS1969...1095 51.08.7
DALKIRAN HAMİT EFE1079...1113 60.0-20.7
YENİAY HASAN1075...1091 71.08.4
Soyad AdYILMAZ İPEK UKD1314Toplam UKD Değişimi11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVUŞLAR EMRE1728...1191 11.08.25
UĞUR ÇAĞAN1773...1168 21.07.5
KEBAPÇI DEFNE1094...1523 31.019.25
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1295 40.0-13.25
KAHYAOĞLU BERKE3962...1292 50.0-13.25
GÜLLÜ FURKAN1014...1187 60.0-16.75
YARGIÇ ATAHAN1096...1543 71.019.75
Soyad AdBAYATLI BAYBARS UKD1095Toplam UKD Değişimi-39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK UMUT1036...922 11.03
ÜNLÜ EGE4530...1280 20.0-7.8
METE MUHAMMED ALİ1042...1108 30.0-14.4
AKPOLAT ARDA1117...1026 40.5-3
SAYDAM BATUHAN1106...1257 50.0-8.7
ÇALIŞKAN ARDA1441...1248 60.0-9
TEKİN DENİZ1679...1104 70.50.3
Soyad AdCOŞKUN ARDA UKD1865Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT DİJVAR1751...998 11.02
EYTEMİŞ GÜLSÜM2142...1599 21.03.6
SEVİN GÜLCE4072...1474 31.02.2
DURSUN ÇAĞRI3407...1143 41.02.2
ERDEM MEHMET ERKAN3834...1587 50.0-16.6
ERSOY BORA3871...1693 60.5-4.6
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 71.02.2
Soyad AdIŞIK BERK UKD1015Toplam UKD Değişimi-30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRER ELİF HİLAL1237...1213 10.0-7.2
ERDOĞAN ALP EMRE1036...922 21.03
YOLCU CEM2311...1281 30.0-5.4
ÇİFÇİ EMRE1046...1030 40.0-14.4
CELEP DORUK1037...922 51.03
KILINÇ ÖZHAN1211...1235 60.0-6.6
ŞAHİN İSMAİL5442...922 70.0-3
Soyad AdKIRAÇ OSMAN TAMER UKD1296Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇINAR BERKE1683...1617 10.0-3.9
TOPRAKLI EFE4476...998 21.03
ULUTÜRK BERK CAN3333...1544 30.59.3
OLCA EGE CAN6224...1486 40.0-7.5
BAĞCI UMUT4898...1479 50.0-7.8
ÖZCAN BERKAN3289...1353 61.017.4
AKTÜRK CEM BAHADIR1189...1648 70.0-3.3
Soyad AdUĞUR CEMRE UKD1107Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEYİK ÖMER DEVRİM1065...922 11.03
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1521 20.0-3.3
BAĞDEM BERKAN3056...1045 31.012.3
VURAL EMRE5081...1475 40.0-3.3
AKDOĞAN NEHİR1061...922 51.03
ÖZDEMİR CEREN3901...1234 60.0-9.9
KARADABAN RECEP6608...1099 70.0-15.3
Soyad AdKARAGİYİK ALİ ÖNDER UKD1128Toplam UKD Değişimi42
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM BİLAL2953...1060 11.012.3
OĞAN EGE2644...1164 21.016.5
ÇAKIR REMZİ1041...998 30.50
AKDOĞAN MURAT YAĞIZ3288...1182 40.0-12.6
SAĞDUYU AYBERK5923...998 51.03
EK YAKUP ULAŞ6098...998 61.03
ÇIRAK İSMAİL FURKAN1375...1244 71.019.8
Soyad AdGÜLLÜ FURKAN UKD1187Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UĞURLU YAĞIZ EFE1106...1530 20.0-3.6
ÖZKURT DENİZ1380...1693 30.0-3.3
YILDIZ TOPRAK2115...1177 40.5-0.3
ASLAN BATUHAN EREN1083...1098 51.011.4
YILMAZ İPEK1032...1314 61.020.1
KURT HASAN1116...1212 71.015.9
Soyad AdULUTÜRK BERK CAN UKD1544Toplam UKD Değişimi-0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI EMRAH1435...998 11.02.5
BÖLÜKBAŞI BORA4065...1883 20.0-3
KIRAÇ OSMAN TAMER4197...1296 30.5-7.75
TÜRKCAN SEYİTHAN3225...998 41.02.5
DALYANLAR NİHATCAN1427...1064 61.02.75
UĞURLU AHMETCAN4807...998 71.02.5
Soyad AdKOCA MAKSUT UKD1043Toplam UKD Değişimi-22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEGİN AHMET HAKAN3221...1530 10.0-3.3
GÖKLÜ MEHMET FURKAN1199...1000 20.0-16.8
AKMAN MERT1495...867 31.03
ERİNÇ KUZEY1801...867 41.03
EVREN EMRE1475...1221 50.0-8.1
TURAN DENİZHAN1418...867 60.0-3
ÖZ CEMAL1388...867 71.03
Soyad AdALATAŞ İBRAHİM YAĞIZ UKD1160Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖMÜRCÜ MUHAMMED YİĞİT1665...1101 10.0-17.4
SEVEN ALİ OYTUN2158...867 21.03
AKBULUT DEMİR1324...1144 31.014.4
ÖZÇİNE UMUT CAN1362...1072 40.5-3.6
TATLICIOĞLU MELİSA EYLÜL5190...1181 50.50.9
KAYA ARDA4388...1088 61.012
ŞENEL KAAN3374...867 71.03
Soyad AdKOÇ KEREM UKD1130Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 10.52.1
DALMIŞ FERHAN4268...867 21.03
SARIASLAN BİLGE2387...1204 30.53
EROĞLU TUĞRA KAMİL1209...867 41.03
ÇURKU HALİL EFE1539...867 51.03
SALMAN EREN1423...1275 70.0-9.3
Soyad AdMİRAZLI ELİF ECRİN UKD1340Toplam UKD Değişimi22.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLDOĞAN MUHTAR SARP1594...867 11.02.5
KOÇAR SERDİL2332...867 21.02.5
GENÇER DENİZ4004...1381 31.014
DOĞAN KAAN EGE1327...1067 41.04.25
AŞIK EMİR HAKTAN1146...1156 51.06.5
YILDIRIM ÖMER5795...1141 61.06
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 70.0-13
Soyad AdCİVAS EGE UKD1378Toplam UKD Değişimi20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERCANOĞLU TUNA1561...867 11.02.5
ÜZÜM BURAK YUSUF1245...867 21.02.5
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 31.04.25
ASLANALP YAHYA1052...1431 40.51.75
DUMAN OZAN1331...1020 51.02.75
CERYAN AREL1310...1082 61.03.75
TAŞ YAĞIZ1223...1035 71.03
Soyad AdKESİCİOĞLU MERT ALİ UKD1000Toplam UKD Değişimi-40.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN EGE1243...1097 10.0-11.1
MERCANOĞLU TUNA1561...867 21.03
AÇIKEL DERİN5582...1039 30.0-13.5
ÖZDEN NEHİR4099...1173 40.0-8.1
YUNUS BARIŞ1502...1463 60.0-3.3
COŞKUN UMUT CAN2666...1182 70.0-7.8
Soyad AdALTINTAŞ EGE UKD1089Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLBARS ALPARSLAN2452...867 51.03
SERİN DEVRİM1057...867 61.03
Soyad AdBEYER HELİN UKD1511Toplam UKD Değişimi26.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖRDÜ İSMAİL4412...1238 11.04.25
ŞEN TUĞÇE1035...1326 21.06.5
TEMİZ EREN1133...1745 31.019.75
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 41.012.25
UNAT CAN HAKTAN1071...2020 50.0-2.75
İNCE ALİ EMRE1850...1756 60.0-5
CANDAR ONUR3724...1631 70.0-8.5
Soyad AdKÜÇÜKALİ ATA UKD1093Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN DENİZ4548...1119 10.0-13.8
SAĞİNÇ ÖZGÜR2443...1099 21.015.3
ÖZCAN GÖKGÜL BEGÜM1088...1062 41.013.8
YAR MAHMUT TALHA1034...1119 51.016.2
GENÇEREN KEREM NURİ1110...1189 60.0-11.1
TÜTÜNCÜ EBRAR3028...1235 70.0-9.3
Soyad AdER BERK UKD1374Toplam UKD Değişimi37
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY ONUR1228...1263 11.08.75
SÖBÜ KIVANÇ1036...1130 21.05
UNAT CAN HAKTAN1071...2020 30.0-2.75
TUGAY YUNUS EMRE2249...1166 41.05.75
SARIKAYA EMRE CAN1104...1164 51.05.75
OSMANOĞLU MEHMET BORA1039...1407 61.013.75
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 70.50.75
Soyad AdÇINAR BATIN UKD1282Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTAN MERT EFE1112...1090 11.07.5
ÇİFTÇİ MUHAMMED SAİD3165...1112 21.08.4
ACAR MUSTAFA COŞKUN1118...1218 30.5-2.7
GÜNERHAN EYÜPCAN1182...1147 40.0-20.4
KESKİN DENİZ4548...1119 50.5-6.6
ÇINAR CEYLİN2040...1259 60.0-15.9
YORULMAZ ALİ ALPER1242...1423 70.0-9.3
Soyad AdAL DOĞUKAN UKD1019Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYOL SERKAN1024...1092 10.0-12
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 20.0-8.1
ŞAHİN İZZET4167...922 31.03
CİVLEZ ÖMER FARUK1559...1227 40.0-6.9
ŞAHİN İSMAİL5442...922 61.03
CİVLEZ MUHAMMED ARİF1159...1166 70.0-9
Soyad AdIŞIK EFE BERK UKD1000Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERDİ EFE1054...1000 10.0-15
PEKGÜZEL SAMİ1057...1468 20.0-3.3
USLU CEM1073...1239 31.024
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...922 40.0-3
ER BARIN GÜNEY1009...1073 50.0-12
ÖZDEMİR SUDE NAZ1059...1064 61.017.7
YUMBUL AHMET EFE1346...1132 70.0-9.6
Soyad AdSEMERCİ EGEMEN UKD1471Toplam UKD Değişimi-18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN NEZİR1927...1248 11.05.5
AKDOĞAN MURAT YAĞIZ3288...1182 20.5-8.5
ERDEM HALİL1009...1381 31.09.5
ERSOY BORA3871...1693 40.0-5.5
ÖZOĞUZ SUDE4020...1192 50.0-21
ERDEM MEHMET ERKAN3834...1587 60.54
COŞKUN ARDA4619...1865 70.0-2.75
Soyad AdYUMBUL AHMET EFE UKD1132Toplam UKD Değişimi43.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEY AHMET NUMAN EMİRHAN3170...922 11.03
YENİAY HASAN1075...1091 21.013.2
DÖNDÜ BİRKAN1027...1120 30.0-15.6
TEKİN DENİZ1679...1104 41.013.8
YİĞİT OKAN1055...1003 51.09.9
APAK UTKU1113...1008 61.09.9
IŞIK EFE BERK1090...1000 71.09.6
Soyad AdERDEM HALİL UKD1381Toplam UKD Değişimi-19.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1119 11.04.5
İNAL BİRKAN2754...1027 21.02.75
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 30.0-9.5
DOĞAN MUHAMMET BATUHAN1138...1143 40.0-20
ALTINKAYA OZAN5927...998 51.02.5
SEVİN GÜLCE4072...1474 60.53.25
TONGUÇ AYKUT1820...1751 70.0-2.75
Soyad AdTOKLU SARP UKD1122Toplam UKD Değişimi57.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİLİNGİR ERSAN KAYRA4454...1217 20.53.9
ESKİCİ BURAK TUNA1196...1094 31.013.8
YENİAY HASAN1075...1091 41.013.8
GÖZÜTOK AHMETCAN1061...922 51.03
ÖĞMEN AHMET1661...922 61.03
KARAKAŞ EFE1133...1253 71.020.4
Soyad AdBERKİNÇ REFİK ATAKAN UKD1138Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVAKLI ATAKAN5389...1354 10.0-6.6
ÖZTÜRK ATA4292...998 21.03
KARAEFE HAFİZE2903...1432 30.510.5
TURAN MUHAMMED ALİ1739...1112 40.0-16.2
BATUR KERİM4601...1154 51.015.6
SUCU UMUT4790...1218 60.53.3
MERCAN HAKTAN2201...1176 71.016.5
Soyad AdYALDIRAK KAAN UKD1105Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ MUSTAFA1179...922 60.50
Soyad AdAKTÜRK CEM BAHADIR UKD1648Toplam UKD Değişimi8.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BATUR KERİM4601...1154 21.02.2
ÇÖL ATAKAN5685...1776 30.53.4
SARIBAŞ NİZAMETTİN3156...1658 40.50.2
AKTİ EZGİ3455...1697 50.0-8.6
TIRAK MUHAMMET ALİ1605...1621 61.09.2
KIRAÇ OSMAN TAMER4197...1296 71.02.2
Soyad AdKIZILAĞAÇ BERK UKD1047Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GELEN UFUK1259...1332 10.0-4.8
ZAR YUSUF1469...1025 21.014.1
GÜDÜM SUDE ELA3841...1000 31.012.9
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 40.0-11.1
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 50.0-6.9
ÖZKAHRAMAN GALİP1720...867 61.03
ARPACI BATUHAN4670...867 71.03
Soyad AdTAŞOCAK OZAN UKD1214Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 10.51.8
BACAK AHMET YAĞIZ1437...867 21.03
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 30.0-18
GÜLDOĞAN MUHTAR SARP1594...867 41.03
ŞEKER ÇINAR3814...1125 51.011.4
ALANBAY ALİ OSMAN1174...1057 61.08.7
BOZLAR BERKAY1203...1079 70.5-5.4
Soyad AdSÖKMEN DENİZHAN UKD1146Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN ÖMER1180...1000 11.09
ALPAY ALİ DEMİR1162...1142 20.0-15.3
ŞİŞGİN HAVİN3398...1065 31.011.7
GÜRZ ŞENİZ SU1118...1151 41.015.3
TUNÇ ELİF CEREN1197...1045 51.010.8
ÖZVARDAR IRMAK1197...1201 60.0-12.6
TIRMIK UYGAR1915...1151 70.50.3
Soyad AdGÖRÜŞ DENİZ MURAT UKD1140Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAFAK ÇAĞAN2373...867 11.03
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 20.0-7.8
TAŞOCAK OZAN4253...1214 31.018
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 41.011.1
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 50.0-12
YILDIRIM EGEMEN2245...1007 61.09.6
DUĞRAL EMİRAY YENAL1046...867 71.03
Soyad AdENGEL ECRİN TUANA UKD1343Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN YASİN ENES1706...867 11.02.5
ÖNAL EGEMEN EZEL1193...1077 21.04.5
GÖKLÜ MEHMET FURKAN1199...1000 31.03
BEKTAŞ MEHMET YAĞIZ1100...867 41.02.5
TÜRKER KEMAL EFE1462...867 51.02.5
ÖZTÜRK EFE1262...867 61.02.5
GÜLEÇ METEHAN3792...867 71.02.5
Soyad AdGÜL YUSUF UKD1346Toplam UKD Değişimi14.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALANBAY ALİ OSMAN1174...1057 21.04
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 31.08
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 41.011.75
KAYACAN ONUR1106...1128 51.05.5
JALİLZADA ÖMER9911...1602 60.0-4.75
USTA HALİT ARHAN3467...1409 70.0-10.25
Soyad AdÖZKURT DENİZ UKD1693Toplam UKD Değişimi12.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBAYRAM EGE4558...1105 11.02.2
DURASILLI BERKE1077...922 21.02
GÜLLÜ FURKAN1014...1187 31.02.2
KARACA YİĞİT1108...1568 41.06.6
YARGIÇ ATAHAN1096...1543 50.5-4
KEBAPÇI DEFNE1094...1523 61.05.6
DOĞAN EYLEM SU1087...1627 70.5-1.8
Soyad AdKULOĞLU FURKAN UKD1032Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YORULMAZ ALİ ALPER1242...1423 11.026.7
TEZCAN RABİA1184...1188 20.0-8.7
YAR MAHMUT TALHA1034...1119 31.018.6
DEĞERLİ AYDEMİR1037...1110 40.53.3
SAMANCI YAĞIZ EFE1049...1182 50.0-9
KİRAZ SUDE1010...922 61.03
DERVİŞOĞLU BERKAY1274...1071 70.0-13.5
Soyad AdCANIAZ İBRAHİM UKD1145Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELVİ KAAN1083...1863 10.0-3.3
YILDIRIM HASAN1020...922 30.0-3
GEYİK ÖMER DEVRİM1065...922 41.03
YENER ORÇUN5725...922 50.0-3
AKDOĞAN NEHİR1061...922 61.03
ASLAN RAMAZAN BERK3149...1068 71.011.7
Soyad AdYILMAZ BERKE UKD1075Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMAN EMRE2479...922 11.03
ESKİCİ BERKAY1085...1310 30.0-6.3
YENİAY HASAN1075...1091 51.015.6
PEKGÜZEL SAMİ1057...1468 70.0-3.3
Soyad AdSEVEN KAAN UKD1311Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL SEYİT ALİ1074...1122 11.06.25
YENER ORÇUN5725...922 21.02.5
SELVİ KAAN1083...1863 30.0-2.75
BANDA YUNUS1775...1343 40.0-11.5
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 50.0-6.25
GÜNGÖR AHMET TALHA1141...1077 60.0-19.75
DİNÇOĞLU MUHAMMETALİ VEDAT1832...1047 71.04.5
Soyad AdYAR MAHMUT TALHA UKD1119Toplam UKD Değişimi-45.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZE BERŞAN2515...922 10.0-3
DURHAN BATUHAN1151...1496 20.0-3.3
KULOĞLU FURKAN1033...1032 30.0-18.6
ATİK MUHAMMED EMİRHAN4276...922 40.0-3
KÜÇÜKALİ ATA1391...1093 50.0-16.2
ÜÇAY ÖMER1792...1163 60.0-13.2
YEŞİL ONUR HAKAN2192...1050 71.012
Soyad AdÇIRPAN TEKSİN TAN UKD1171Toplam UKD Değişimi45.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK HAYRULLAH2734...998 11.03
BAYRAKTAR SEVİL4230...1089 21.011.7
AKTUĞLU EGE3900...1109 30.0-17.7
POLAT İBRAHİM3032...1162 41.014.7
HIDIRTEPE BURAK3826...1307 51.020.4
ŞEN MEHMET EMİRHAN4258...1474 61.025.8
SERBEST EMRE3732...1246 70.0-12
Soyad AdÇETİNKAYA ALP DENİZ UKD1136Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ÇAĞLAR ÇAĞDAŞ1094...922 11.03
TEKİN DENİZ1679...1104 20.0-16.2
İNCE MEHMET EFE1094...922 31.03
GÜZELYURT İCLAL1030...922 51.03
YİĞİT OKAN1055...1003 61.09.6
GÖZÜTOK AHMETCAN1061...922 71.03
Soyad AdDOĞAN MUHAMMET BATUHAN UKD1143Toplam UKD Değişimi56.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERİÇ EGE CAN3460...1413 10.0-5.1
ÇAKIR REMZİ1041...998 21.03
AKDOĞAN MURAT YAĞIZ3288...1182 31.016.5
ERDEM HALİL1009...1381 41.024
BABUR AHMET ERDİ4168...1311 51.021.6
AKDAR ARDA METİN1627...1578 70.0-3.3
Soyad AdGÜNERHAN EYÜPCAN UKD1147Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞLAR DOĞA RÜZGAR1020...922 11.03
TÜTÜNCÜ EBRAR3028...1235 20.0-11.4
AKBABA OLCAY3482...1070 31.011.7
ÇINAR BATIN1121...1282 41.020.4
ÖZTÜRK ÇAĞDAŞ1062...1124 50.5-0.9
SARITAŞ DENİZ2158...1220 60.53
Soyad AdAYRILMIŞ ELİF UKD1112Toplam UKD Değişimi-38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYAR YARKIN4685...1202 10.0-11.4
AYSAL BATUHAN3436...1144 20.0-13.8
HOROS MUHARREM5687...998 31.03
MEMİŞ DİLAY3936...998 40.0-3
BİLEN MUSTAFA FURKAN2906...998 50.0-3
YILMAZ BARIŞ MERT4274...998 61.03
YETİMLER EZGİ SEZİN2071...1146 70.0-13.5
Soyad AdKILIÇ ORHAN UKD1172Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN MUSTAFA1118...922 21.03
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...922 30.0-3
ŞENYÜZ UYGAR1015...1358 70.0-7.8
Soyad AdSAVAŞIR CEREN UKD1032Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN ZEHRA3406...998 11.03
CİLADAR SABRİ CAN5779...1157 20.0-9.9
Soyad AdCOŞKUN UMUT CAN UKD1182Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALHAN ARDA1240...1446 10.0-5.4
ERCAN HAYDAR BURAK3099...1031 21.09
ERYÜREKLİLER EDA1804...867 31.03
İNCE MEHMET2540...867 41.03
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 51.09.6
ÖZER YİĞİT1259...867 61.03
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 71.07.8
Soyad AdGENÇER DENİZ UKD1381Toplam UKD Değişimi-26
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALKAN MERT1372...867 11.02.5
AKGÜN ALP6188...867 21.02.5
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1340 30.0-14
ONUN ALPEREN1812...1389 40.0-12.25
KOCAKURT KAĞAN1617...1058 51.03.25
AKYILDIZ ALPER2965...1308 60.5-2.5
JALİLZADA ÖMER9911...1602 70.0-5.5
Soyad AdERSÖZ TEOMAN GÜNEY UKD1401Toplam UKD Değişimi30.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ BEREN4949...1031 11.02.75
ÇETİN AYŞE NUR1253...1061 21.03
ÇİMENLİ YUSUF ANIL1704...1215 31.06.5
EVREN EMRE1475...1221 41.06.5
NURHAN KEREM1548...867 51.02.5
DİVARCI EGE BARIŞ1198...1031 61.02.75
ÖZKULA EGEHAN ONGUN1314...1221 71.06.5
Soyad AdÜREK DORUK UKD1424Toplam UKD Değişimi34.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 11.02.75
ACAR YUSUF1254...867 21.02.5
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 31.03.25
KASAP YAĞIZ1801...1000 41.02.75
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 51.012.5
KANDEMİR ULAŞ1466...1221 61.06
İLASLAN MEHMET1202...1186 71.05
Soyad AdEROĞLU BERKE UKD1393Toplam UKD Değişimi12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÖYEN OZAN ARDA1254...867 11.02.5
CEYHAN MERT1599...1584 20.0-6.25
ALTINÖREN KEREM1346...867 31.02.5
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 40.52.5
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 51.06
DUMAN OZAN1331...1020 61.02.75
KÖPRÜLÜ EGE1742...867 71.02.5
Soyad AdKÖKSAL AHMET ORÇUN UKD1070Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTAŞ ULAŞ ARDA5366...867 11.03
DAL EREN ÖZGÜR3039...867 21.03
BOZDAĞ MEHMET1174...867 31.03
KAYA UZAY1740...1114 40.0-13.2
DOĞAN KAAN1239...867 51.03
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1187 60.0-10.2
TURAN DENİZHAN1418...867 71.03
Soyad AdUNAT CAN HAKTAN UKD2020Toplam UKD Değişimi14.55
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FAZAYİLOV OĞUZ1423...1318 11.01.65
ATEŞ HÜSEYİN1073...1530 21.01.65
ER BERK5521...1374 31.01.65
ŞENAY BERKAY1099...1514 41.01.65
BEYER HELİN3842...1511 51.01.65
TUNCER ORÇUN EGE5479...1875 61.04.65
BANDA YUNUS1775...1343 71.01.65
Soyad AdKEBAPÇI DEFNE UKD1523Toplam UKD Değişimi-49.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CİVLEZ ÖMER FARUK1559...1227 11.03.75
MUTLU ELİF NAZ1238...1295 20.5-7.25
YILMAZ İPEK1032...1314 30.0-19.25
HOŞER BÜLENT1103...1501 40.0-13.25
VATANSEVER SAMET1324...1660 50.0-8
ÖZKURT DENİZ1380...1693 60.0-7
KİRACIOĞLU DEMİR5632...1574 70.51.75
Soyad AdTEKİN DENİZ UKD1104Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞDEMİR İBRAHİM EGECAN1133...922 11.03
ÇETİNKAYA ALP DENİZ1238...1136 21.016.2
KARDEŞSEVEN YAKUP YİĞİT1195...922 30.0-3
YUMBUL AHMET EFE1346...1132 40.0-13.8
KURTOĞLU KAYRA1189...1041 50.0-17.7
SARIKAYA BURAK1098...1134 61.016.2
BAYATLI BAYBARS1969...1095 70.5-0.3
Soyad AdMERİÇ DURU UKD1000Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEYMUR EMİRCAN1138...1303 10.0-4.2
ŞAŞKIN MUHAMMED BARIŞ1257...922 20.0-3
KILINÇ ÇAĞDAŞ1098...922 31.03
HÜLAKİR MERTCAN3013...922 40.0-3
DEMİRKOL BERKE1111...922 51.03
ATİK MUHAMMED EMİRHAN4276...922 60.0-3
BULMUŞ RIFAT1601...922 71.03
Soyad AdKURTOĞLU KAYRA UKD1041Toplam UKD Değişimi92.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YABAN HALİL3985...1027 10.5-0.6
AKPOLAT ARDA1117...1026 21.014.4
SAYDAM BATUHAN1106...1257 30.58.4
YILMAZ EMRE5671...1239 41.022.8
TEKİN DENİZ1679...1104 51.017.7
ÇİLİNGİR ERSAN KAYRA4454...1217 60.56.9
USLU CEM1073...1239 71.022.8
Soyad AdERTAN ULAŞ UKD1117Toplam UKD Değişimi51.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN TUĞÇE1035...1326 10.0-6.9
ÖZGE EKİN1134...1224 21.019.5
AKSOY ONUR1228...1263 30.0-9
KAHVECİOĞLU BATU2304...1064 41.012.9
ÜNAL SEYİT ALİ1074...1122 51.015.3
YILDIRIM HASAN1020...922 61.03
ERKOÇ YAĞIZ1216...1153 71.016.5
Soyad AdTÜTÜNCÜ İNCİ UKD1457Toplam UKD Değişimi-17
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYATÜRK BERKE3714...998 11.02.5
MEMİŞ DİLAY3936...998 21.02.5
SAYARMAN BERK4768...1261 30.0-18.75
KURT EMRE2859...1626 41.018
SARICA UMUT6586...1288 51.07
SAYIN SERHAT7163...1567 60.0-8.75
YAVAŞ EGEMEN CAN1306...1237 70.0-19.5
Soyad AdÖZKÖKOĞLU MUSTAFA UKD1112Toplam UKD Değişimi-75.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜL GÖZDE1031...1094 10.0-15.9
YALÇIN EFECAN1116...1067 20.0-16.8
IŞIK MERYEM1144...922 30.0-3
ŞAHİN İZZET4167...922 40.0-3
KARACA AHMET UMUT5254...922 50.50
KARATAŞ MUSTAFA2579...1062 60.0-17.1
ARAS BATIHAN3217...1000 70.0-19.5
Soyad AdSAYARMAN BERK UKD1261Toplam UKD Değişimi86.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRPINAR MERT1001...1023 11.06
ÖZCAN BERKAY4811...1133 21.09.9
TÜTÜNCÜ İNCİ2219...1457 31.022.5
FİDAN MERİÇ5116...1032 41.06.3
TÜRKSEVER SEMİH3479...1066 51.07.5
KOÇ BERFİN1809...1466 61.022.8
BAŞARAN BAHADIR3342...1775 70.511.7
Soyad AdŞAFAK MUSTAFA EFEKAN UKD1234Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOŞER BÜLENT1103...1501 20.0-5.4
KARATAŞ MUSTAFA2579...1062 31.08.1
MAZI OSMAN AYBARS5226...922 41.03
YILDIZ TOPRAK2115...1177 50.5-2.4
YÜKSEL BORA1575...1336 61.019.2
UĞURLU YAĞIZ EFE1106...1530 70.0-4.5
Soyad AdBERKİNÇ EDA HAZAL UKD1071Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM CENGİZ1066...1339 10.0-5.1
ŞAHİN ELİF1001...1119 21.017.1
EK YAKUP ULAŞ6098...998 30.0-3
EYTEMİŞ GÜLSÜM2142...1599 40.0-3.3
MENEKŞE MERİÇ4457...1369 50.0-4.5
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1119 60.0-12.9
Soyad AdULUÇAY ONUR UKD1298Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAĞCI UMUT4898...1479 20.57.2
ÖZTÜRK ATA4292...998 31.03
BATUR KERİM4601...1154 41.09.3
ÖZKAYAGAN EMRE2184...1279 50.0-15.9
YILDIZ TALAT2968...1696 60.0-3.3
Soyad AdYİĞİT ATA UKD1064Toplam UKD Değişimi68.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GELEN MURAT1259...1297 11.023.7
AKMAN MERT1495...867 21.03
BOĞA BERKEN3997...867 31.03
TİYANŞAN MERT1181...1140 41.018
TÜRKMEN ZEYNEP1426...1058 51.014.7
ESER EMİR4471...867 61.03
PALABIYIK ARDA2944...867 71.03
Soyad AdTÜRKMEN ZEYNEP UKD1058Toplam UKD Değişimi-38.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR ÖMERCAN1308...867 11.03
DİNÇSAN EFE1745...867 20.0-3
ENGİN EDANAZ1237...1169 30.0-10.5
CEYHAN DENİZ1116...1036 40.0-15.9
YİĞİT ATA2136...1064 50.0-14.7
ERDOĞAN YİĞİT4128...867 71.03
Soyad AdACUN EGEMEN UKD1117Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELİK ATAHAN1054...867 11.03
DÖNGEL MUSTAFA1206...867 20.0-3
KARACA ZÜMRAL3191...1047 31.012
ÇİMENLİ YUSUF ANIL1704...1215 40.0-11.1
HASGÜL DEFNE2794...1176 50.0-12.6
FERHAT CAN4707...1229 60.0-10.5
ÖZDEMİR BORAN CEM4445...867 70.0-3
Soyad AdTİYANŞAN MERT UKD1140Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKLÜ MEHMET FURKAN1199...1000 11.09.3
ENGİN EDANAZ1237...1169 20.0-13.8
ACAR ÖMERCAN1308...867 31.03
YİĞİT ATA2136...1064 40.0-18
SEVEN SERHAN1561...1103 50.0-16.5
GÜLEÇ METEHAN3792...867 61.03
DEĞİRMENCİ DEMİR6553...1025 71.010.2
Soyad AdAKTAŞ EYLÜL UKD1162Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT EŞSİZ FURKAN1779...867 11.03
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 20.0-11.1
ÇİÇEK ECEM ELA2132...867 31.03
KAVAK EFE1515...1006 40.0-21.3
ÖZKAHRAMAN GALİP1720...867 51.03
KARABULUT ATAKAN1185...1203 61.016.8
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...1066 71.011.1
Soyad AdKARA ENES UKD1009Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ ÜMİT3151...867 21.03
TOPUZ ZEHRA1253...1073 41.017.7
YALÇINKAYA EFE1435...1516 60.0-3.3
Soyad AdKALKAN EREN UKD1404Toplam UKD Değişimi-35.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ ÖZHAN1211...1235 10.0-18
SARIŞEN NURETTİN1107...922 21.02.5
BERBER BATUHAN ARDA1025...1156 30.5-7.75
YORULMAZ ALİ ALPER1242...1423 40.50.75
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1409 50.50.25
YILDIRIM CEREN1049...1538 60.0-8
DİNÇER EFE BARKIN1052...1622 70.0-5.5
Soyad AdUSLU CEM UKD1239Toplam UKD Değişimi-37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZÜTOK AHMETCAN1061...922 11.03
COŞKUN SADIK1163...922 21.03
IŞIK EFE BERK1090...1000 30.0-24
BADDAK KAYRA1868...1193 41.013.2
METE MUHAMMED ALİ1042...1108 50.0-20.4
KILIÇ BERKAY1048...1135 61.010.8
KURTOĞLU KAYRA1189...1041 70.0-22.8
Soyad AdKAYAN EYLÜL UKD1121Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEVİK KEZİBAN1006...1169 11.017.1
ŞEN GÖKHAN1048...1221 21.019.2
ARICAN İLKE1076...1127 30.0-14.7
ŞENEL BORA3149...1111 41.014.7
ÇALMAN SILA1011...1171 51.017.1
ERTUĞRU EKİN1075...1107 60.0-15.6
ŞENGÜN AHMET EFE1315...1178 70.0-12.6
Soyad AdKELEŞ MİNA UKD1282Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1521 10.0-6
GEYİK ÖMER DEVRİM1065...922 21.03
SEL DOĞAN HAKTAN1343...922 31.03
AKSOY ONUR1228...1263 40.0-15.9
ÖZGE EKİN1134...1224 51.012.6
ŞAPPAZOĞLU ARDA1143...1220 71.012.3
Soyad AdSAKIZLIOĞLU SELİM UKD1225Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖRGÜLÜ SAMET1029...1061 11.08.4
ŞAHİN İSMAİL5442...922 21.03
MAZI OSMAN AYBARS5226...922 30.50
EKE SALİH1004...1792 40.0-3.3
HOŞER BÜLENT1103...1501 50.0-5.1
BİÇER AHMET SALİH4842...1231 60.0-14.7
Soyad AdGELDİ KAAN UKD1030Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAYLAN DİLARA4301...1013 11.014.4
TUNCER ORÇUN EGE5479...1875 20.0-3.3
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1162 50.0-9.6
Soyad AdSİVASLI YİĞİT UKD1198Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTİ EZGİ3455...1697 10.0-3.3
TÜRKCAN SEYİTHAN3225...998 21.03
TURAN MUHAMMED ALİ1739...1112 31.011.4
ÖZKAYAGAN EMRE2184...1279 40.0-11.7
ÖZCAN BERKAN3289...1353 50.0-8.7
MERCAN HAKTAN2201...1176 61.014.1
SUCU UMUT4790...1218 70.50.9
Soyad AdGÖKER ENES FURKAN UKD1394Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA EFE1031...1000 11.02.75
BANDA YUNUS1775...1343 20.5-1.75
ÖZGE EKİN1134...1224 31.07
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1286 40.5-3.75
YÜKSEL BORA1575...1336 50.5-2
SELVİ KAAN1083...1863 60.0-2.75
ER BERK5521...1374 70.5-0.75
Soyad AdFİDAN MERİÇ UKD1032Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PELİNDAĞ EGE2393...1354 10.0-3.9
ÖZ AHMET6072...998 21.03
MEMİŞ DİLAY3936...998 31.03
SAYARMAN BERK4768...1261 40.0-6.3
KATIRCI TUNA6507...1157 50.0-9.9
ÖZCAN BERKAY4811...1133 60.54.2
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 70.0-3.3
Soyad AdKANDEMİR DENİZ UKD1333Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTOP FATİH1086...922 11.02.5
VURAL EMRE5081...1475 20.0-7.75
KARACA EFE1031...1000 31.03
OSMANOĞLU MEHMET BORA1039...1407 40.0-10
BAĞDEM BERKAN3056...1045 51.04
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1521 60.0-6.5
AKSOY MEHMET CAN1032...1101 71.05.25
Soyad AdSAYMAN EGE UKD1518Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ERAY2994...998 11.02.5
ÖZENÇ BUĞRAHAN HAMZA1474...1721 20.0-6
ERDOĞAN EGE5580...998 31.02.5
YILDIRAK BİLAL4204...1106 41.02.75
DAĞDÖVEN MERT5126...998 51.02.5
CİLADAR SABRİ CAN5779...1157 61.02.75
TUNABOYLU SAMET3619...1187 71.03
Soyad AdPITIR KADİRHAN UKD1153Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULMUŞ RIFAT1601...922 21.03
DERVİŞOĞLU BERKAY1274...1071 31.011.7
YILDIZ YAĞIZ1109...1635 40.0-3.3
ŞEN GÖKHAN1048...1221 50.52.7
KIRTEPE GANİME ÇAĞLA1104...922 61.03
KITER ASLI1199...1206 70.0-12.9
Soyad AdMENEKŞE MERİÇ UKD1369Toplam UKD Değişimi6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞDUYU AYBERK5923...998 11.02.5
AKDAR ARDA METİN1627...1578 20.0-5.75
ÇETİN EMRE3155...998 31.02.5
KULCU SERKAN5731...1054 41.03.5
BERKİNÇ EDA HAZAL2533...1071 51.03.75
YILMAZ MERTCAN4474...998 60.0-2.5
ÖZ AHMET6072...998 71.02.5
Soyad AdAKÇİÇEK UTKU UKD1035Toplam UKD Değişimi-51.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONUN ALPEREN1812...1389 10.0-3.3
KAVAK EFE1515...1006 20.0-16.2
AKYÜZ ARDA1313...867 31.03
ÖZTÜRK TURGUT EGE1525...1081 40.0-13.2
ÇİÇEK ECEM ELA2132...867 50.0-3
AYDIN ÖMER1880...1005 60.0-16.2
TUNÇ DOĞUKAN3901...867 70.0-3
Soyad AdABACI EREN DENİZ UKD1124Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHVECİ EFE1471...1419 10.0-4.5
YÖYEN OZAN ARDA1254...867 21.03
YILDIRIM İKRA NUR1096...867 31.03
YUNUS BARIŞ1502...1463 40.0-3.6
YILDIZ EGEHAN2649...1490 50.0-3.3
YAŞAR EREN ANTON NİESEL1520...867 61.03
ÇURKU HALİL EFE1539...867 71.03
Soyad AdAKBULUT DEMİR UKD1144Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HIZVER MERT3285...867 11.03
DİNÇ MUHAMMET1256...1087 21.012.6
ALATAŞ İBRAHİM YAĞIZ2675...1160 30.0-14.4
BEKİROĞLU CEM1488...1083 41.012.6
AYDIN BORAN1397...1161 50.0-14.4
BOZLAR BERAY1203...867 61.03
UZEL ARDA1335...1116 71.013.8
Soyad AdDEĞİRMENCİ DEMİR UKD1025Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAL EREN ÖZGÜR3039...867 11.03
BOZDAĞ MEHMET1174...867 21.03
ALPAY ALİ DEMİR1162...1142 30.0-10.2
ÇAPAR AHMET EREN1891...1121 40.0-11.1
GELEN MURAT1259...1297 50.0-5.1
KARACA ZÜMRAL3191...1047 61.015.9
TİYANŞAN MERT1181...1140 70.0-10.2
Soyad AdCEYHAN DENİZ UKD1036Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZ CEMAL1388...867 11.03
AYDIN BORAN1397...1161 20.0-9.9
YALÇINKAYA SARP1421...867 31.03
TÜRKMEN ZEYNEP1426...1058 41.015.9
MADAN UMUT1373...1093 50.0-12.6
ACAR ÖMERCAN1308...867 61.03
ÖZCAN YASİN ENES1706...867 70.0-3
Soyad AdSAZ ALPHAN UKD1074Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZER IRMAK1270...867 11.03
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 20.0-9.6
ÇİÇEK ECEM ELA2132...867 61.03
ÜZÜM BURAK YUSUF1245...867 71.03
Soyad AdVATANSEVER SAMET UKD1660Toplam UKD Değişimi20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAKUT EFEKAN4787...1069 11.02.2
AKYOL SERKAN1024...1092 21.02.2
MUTLU ENİS1503...1334 31.02.6
GÜRLER EGE ARIN1047...1451 41.04.6
KEBAPÇI DEFNE1094...1523 51.06.4
DOĞAN EYLEM SU1087...1627 61.09
EKE SALİH1004...1792 70.0-6.4
Soyad AdYILDIRIM CEREN UKD1538Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BATUHAN4896...1099 11.02.75
BAYRAKTAR BORA İSLAM1103...1229 21.03.5
ALTAN YİĞİT5513...1132 31.02.75
HOŞER BUSE1103...1346 41.06.25
DURHAN BATUHAN1151...1496 50.0-14
KALKAN EREN5636...1404 61.08
ÇINAR CEYLİN2040...1259 71.04
Soyad AdAKDENİZ ALPEREN UKD1178Toplam UKD Değişimi-29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANDAR ONUR3724...1631 10.0-3.3
KAHVECİOĞLU BATU2304...1064 21.010.2
AKSU ATA ANIL1276...1597 30.0-3.3
SEL DOĞAN HAKTAN1343...922 40.0-3
GÖKÇEN UTKU3800...1302 50.0-9.9
YILDIZ ÇAĞDAŞ1119...922 60.0-3
SÖBÜ KIVANÇ1036...1130 70.0-17.1
Soyad AdÇALIŞKAN ARDA UKD1248Toplam UKD Değişimi-23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILBAŞ BENSU1234...922 11.03
SARIKAYA BURAK1098...1134 20.0-19.8
GÜLTEKİN KARYA2892...1393 30.0-9.3
ÇIRAKOĞLU YARKIN MEHMET5126...1047 41.07.2
DALKIRAN HAMİT EFE1079...1113 50.0-20.4
BAYATLI BAYBARS1969...1095 61.09
ÖZDEMİR TAHA1102...1039 71.06.9
Soyad AdUZUN KAYRA ASRIN UKD1161Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENCAN MERT1338...1545 10.0-3.3
KOLAY GÖRKEM ALİ1041...922 21.03
TER MUSTAFA BARAY1084...1454 30.0-4.5
ŞAPPAZOĞLU ARDA1143...1220 50.0-12.6
AKSOY ONUR1228...1263 60.54.2
ELMACI DENİZ1131...922 71.03
Soyad AdBAYRAKTAR BORA İSLAM UKD1229Toplam UKD Değişimi36.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ ÇAĞDAŞ1098...922 11.03
YILDIRIM CEREN1049...1538 20.0-4.2
ERTAN MERT EFE1112...1090 51.09.3
TÜRE ATA1953...1246 61.015.6
ÇALMAN SILA1011...1171 71.012.6
Soyad AdAKDAR ARDA METİN UKD1578Toplam UKD Değişimi0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIK İBRAHİM EREN3868...998 11.02.5
MENEKŞE MERİÇ4457...1369 21.05.75
TONGUÇ AYKUT1820...1751 30.55.75
SEVİN GÜLCE4072...1474 41.09
ERSOY BORA3871...1693 50.0-8.5
KARADAŞ MEHMET6044...1453 60.0-16.75
DOĞAN MUHAMMET BATUHAN1138...1143 71.02.75
Soyad AdÖNTÜRK MELİKE UKD1010Toplam UKD Değişimi16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN GÖKHAN1048...1221 10.0-6.9
KÖKTÜRK MERT1084...1004 21.014.7
KOYUNCUOĞLU ARDA1274...922 31.03
OKÇU BERAT1114...922 40.0-3
BULMUŞ RIFAT1601...922 51.03
ELMA TUNAHAN5430...922 61.03
ATİK MUHAMMED EMİRHAN4276...922 71.03
Soyad AdKARAEFE HAFİZE UKD1432Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GAZEL ALİ BORAN2324...1300 11.08
AĞZIKARA SEFA2738...1465 20.0-11.25
BERKİNÇ REFİK ATAKAN2327...1138 30.5-8.75
KARA ÖMER2495...1092 41.03
TÜRKCAN SEYİTHAN3225...998 61.02.5
KÜÇÜK SALİH EFECAN2197...998 71.02.5
Soyad AdŞENEL BORA UKD1111Toplam UKD Değişimi-45
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNDÜ BİRKAN1027...1120 20.0-14.7
KAYAN EYLÜL1271...1121 40.0-14.7
EKEN ÇAĞAN1012...1198 50.0-11.4
KAZAZ ARDA1009...1309 60.0-7.2
KOOTSTRA WİETZE DENİZ1052...922 71.03
Soyad AdCAN MERT UKD1142Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AĞZIKARA SEFA2738...1465 10.0-3.9
HİÇDURMAZ SİMGE1434...1324 20.0-7.8
AYHAN İSMAİL1837...1192 30.0-12.9
AKSU ASIM1289...1128 40.0-15.6
BATUR KERİM4601...1154 61.015.6
ÇALIŞIR BAHADIR2266...1624 70.0-3.3
Soyad AdSAYGILI İLYAS UKD1070Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATIRCI TUNA6507...1157 20.0-11.4
DİREN TAYLAN5223...1438 30.0-3.3
ATALAY OZAN4427...1131 41.017.4
SAYAR YARKIN4685...1202 50.0-9.6
TUNÇEL TOYGAN4591...998 61.03
Soyad AdŞAHİN MEHMET SALİH UKD1118Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLBARS ALPARSLAN2452...867 11.03
YAMAN EMİRHAN1237...1178 31.017.4
YALÇINKAYA EFE1435...1516 40.0-3.3
SEVEN SERHAN1561...1103 61.014.4
TOMRU İBRAHİM1887...1280 70.0-8.7
Soyad AdANACAK ATEŞ GÜN UKD1040Toplam UKD Değişimi-23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKİN YİĞİT1374...1101 10.0-12.6
ÇAKATAY DEFNE6140...867 21.03
TOPUZ ZEHRA1253...1073 30.0-13.5
DEMİR HÜSEYİN EFE3871...867 40.0-3
HORZUM EGE1399...867 60.50
SEVEN ALİ OYTUN2158...867 71.03
Soyad AdYAZICI MEHMET BATUHAN UKD1093Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAMLAR ARDA4737...1597 11.026.7
POLAT CAN3590...1019 20.0-18
KESKİNLER ELA7470...1367 30.0-5.1
PETRİÇLİ DURU GÖKMEN1345...1088 40.5-0.3
TOPDEMİR ARİF EGE1039...1072 51.014.1
YILDIZ EGEHAN2649...1490 60.0-3.3
AKAR BULUT5619...1264 70.0-8.1
Soyad AdDİNÇ MUSTAFA UKD1000Toplam UKD Değişimi63.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKLÜ ENES4842...1000 11.015
TOPUZ ZEHRA1253...1073 20.0-12
TEKİN YİĞİT1374...1101 30.54.2
İLBARS ALPARSLAN2452...867 41.03
GÜNALP EFE2656...1067 51.017.7
KÖMÜRCÜ MUHAMMED YİĞİT1665...1101 61.019.2
DERVİŞ ULAŞ YALIN7005...1041 71.016.8
Soyad AdŞİŞGİN HAVİN UKD1065Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCİ FURKAN1490...867 10.0-3
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 30.0-11.7
EREN OSMAN EMRE1927...867 40.0-3
ÖZ CEMAL1388...867 50.0-3
DUĞRAL EMİRAY YENAL1046...867 61.03
CANERİ MEHMET1173...867 70.0-3
Soyad AdİNCE MUSTAFA ALP UKD1309Toplam UKD Değişimi21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN ADEM MERT3595...1061 21.04.75
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 31.08
USTA HALİT ARHAN3467...1409 40.0-9
BAYKAL ÇINAR4250...1414 50.53.5
AŞIK EMİR HAKTAN1146...1156 61.07.5
KAYACAN ONUR1106...1128 71.06.5
Soyad AdBADDAK KAYRA UKD1193Toplam UKD Değişimi-32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
METE MUHAMMED ALİ1042...1108 10.0-18.6
USLU CEM1073...1239 40.0-13.2
PEKGÜZEL SAMİ1057...1468 50.59.9
ESKİCİ BERKAY1085...1310 60.0-10.2
Soyad AdASLAN İDRİS UKD1059Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 10.0-3.3
KARACA EFE1031...1000 20.0-17.4
KAHVECİOĞLU BATU2304...1064 31.015.3
AKDOĞAN NEHİR1061...922 40.0-3
ERBIKMAZ BORA1272...1130 50.0-12
BAĞDEM BERKAN3056...1045 60.0-15.6
YILDIRIM HASAN1020...922 70.0-3
Soyad AdÖZDENİZ GÜLSE DAMLA UKD1267Toplam UKD Değişimi-55.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEVAHİR DURU1172...1000 11.05.4
KILIÇ BERKAY1048...1135 20.5-5.4
GENÇEREN KEREM NURİ1110...1189 30.0-18.3
ER BARIN GÜNEY1009...1073 40.0-22.5
ÜNLÜ EGE4530...1280 50.0-14.4
ÖZDEMİR TAHA1102...1039 60.5-8.7
DOĞRUL EGE1083...1093 71.08.1
Soyad AdTÜTÜNCÜ EBRAR UKD1235Toplam UKD Değişimi-44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HÜLAKİR MERTCAN3013...922 10.0-3
GÜNERHAN EYÜPCAN1182...1147 21.011.4
KESKİN DENİZ4548...1119 30.0-19.8
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1409 40.0-8.1
ÇINAR CEYLİN2040...1259 50.0-14.1
ÇİFTÇİ MUHAMMED SAİD3165...1112 60.0-20.1
KÜÇÜKALİ ATA1391...1093 71.09.3
Soyad AdARICAN İLKE UKD1127Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİL ONUR HAKAN2192...1050 11.011.7
YENER ORKUN5726...922 20.50
KAYAN EYLÜL1271...1121 31.014.7
ÇİÇEK FAHRİ ALTAY3054...1379 40.0-5.7
HOŞER BUSE1103...1346 50.58.4
ÖZBAYRAM EGE4558...1105 70.0-15.9
Soyad AdÖZDEMİR CEREN UKD1234Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ MEHMET4272...1013 11.06.6
DOĞAN EYLEM SU1087...1627 20.0-3.3
ŞAPPAZOĞLU ARDA1143...1220 31.014.4
DİNÇOĞLU MUHAMMETALİ VEDAT1832...1047 41.07.8
AYGÜN HELİN BEREN1138...1519 50.0-4.8
UĞUR CEMRE3416...1107 61.09.9
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 70.0-5.4
Soyad AdOĞAN EGE UKD1164Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSOY BORA3871...1693 10.0-3.3
KARAGİYİK ALİ ÖNDER1836...1128 20.0-16.5
EYTEMİŞ GÜLSÜM2142...1599 30.0-3.3
YILDIRIM BİLAL2953...1060 41.010.8
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1119 71.013.2
Soyad AdERTUĞRU EKİN UKD1107Toplam UKD Değişimi41.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN İSMAİL BUĞRA1174...922 11.03
AYDIN FURKAN2726...1253 20.0-9
GÖZÜTOK AHMETCAN1061...922 41.03
KARAKAŞ EFE1133...1253 51.021
KAYAN EYLÜL1271...1121 61.015.6
TEYMUR EMİRCAN1138...1303 70.57.5
Soyad AdKESİKKULAK UTKU UKD1155Toplam UKD Değişimi-45.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDOĞDU HAKKI5653...998 10.0-3
POLAT İBRAHİM3032...1162 20.0-14.7
ZAN ALİ3357...1159 30.0-14.7
ÜNLÜ CENNET2032...998 40.0-3
UZUN SİNAN ÖZGÜR CAN6907...998 51.03
ÖZENÇ BUĞRAHAN HAMZA1474...1721 60.0-3.3
UYGUN MAHMUT CELAL5095...1274 70.0-10.2
Soyad AdAKPOLAT ARDA UKD1026Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAŞAR FAHRİ1198...922 11.03
KURTOĞLU KAYRA1189...1041 20.0-14.4
ÖZÜNAL KEREM ADİL1104...1082 30.0-12.6
BAYATLI BAYBARS1969...1095 40.53
NİŞANCI DİLEK2685...922 51.03
KARDEŞSEVEN YAKUP YİĞİT1195...922 60.0-3
UYGUN UMUT4880...922 71.03
Soyad AdKARA ÖMER UKD1092Toplam UKD Değişimi-55.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN MUHAMMED ALİ1739...1112 10.0-14.1
ÇALIŞIR BAHADIR2266...1624 20.0-3.3
AKSU ASIM1289...1128 30.0-13.5
KARAEFE HAFİZE2903...1432 40.0-3.6
KORKMAZ UMUTCAN2260...1103 50.0-14.4
KÜÇÜK SALİH EFECAN2197...998 60.0-3
YILDIZ TALAT2968...1696 70.0-3.3
Soyad AdÇİFÇİ EMRE UKD1030Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜZÜM MEHMET EMRE1081...1162 21.020.4
KIRTEPE GANİME ÇAĞLA1104...922 31.03
IŞIK BERK1158...1015 41.014.4
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 50.0-8.4
DİNÇOL MURAT4927...922 60.0-3
KARATAŞ MUSTAFA2579...1062 70.0-13.8
Soyad AdÖZTÜRK NİHAT UKD1036Toplam UKD Değişimi32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURGUN BERK3218...998 11.03
ERDEM EGEBERK2033...1209 21.021.9
CİLADAR SABRİ CAN5779...1157 30.0-10.2
DAĞDÖVEN MERT5126...998 40.0-3
AYKAÇ GÖKCAN3303...998 51.03
BAĞLAR AKİF3577...1039 61.015
KANRAY RACİ1010...998 71.03
Soyad AdTOMRU İBRAHİM UKD1280Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR FATİH1159...867 11.03
PARLAK ARDA1074...1084 21.07.5
FERHAT CAN4707...1229 30.0-17.1
AKBAŞ EGE DORUK2639...1302 40.0-14.1
YEGİN AHMET HAKAN3221...1530 50.0-5.7
MEŞE MESUT EFE1184...1124 61.08.7
ŞAHİN MEHMET SALİH1237...1118 71.08.7
Soyad AdKARABULUT ATAKAN UKD1203Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNAM ÜNAL ORKUN1223...867 11.03
DOĞAN KAAN EGE1327...1067 21.09.6
JALİLZADA ÖMER9911...1602 30.0-3.3
KAYACAN ONUR1106...1128 40.0-18
KUYUCU EGE3651...1047 51.08.7
AKTAŞ EYLÜL4949...1162 60.0-16.8
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 70.0-9
Soyad AdYILDIZ EGEHAN UKD1490Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUNASLAN EGE1028...1047 11.02.75
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 21.02.75
ÖZDEN NEHİR4099...1173 31.03.25
DURAN BURAK1440...1000 41.02.75
ABACI EREN DENİZ5263...1124 51.02.75
YAZICI MEHMET BATUHAN1094...1093 61.02.75
SARIASLAN BİLGE2387...1204 71.04
Soyad AdKAYA İLKE UKD1038Toplam UKD Değişimi-42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCAKURT KAĞAN1617...1058 10.0-14.1
GÜDÜM SUDE ELA3841...1000 20.0-16.5
SABANCI GÖKTÜRK3605...867 31.03
KUYUCU EGE3651...1047 40.0-14.7
GAVACIK ENES1906...867 50.0-3
YILDIRIM İKRA NUR1096...867 61.03
PARLAK CAN1286...867 70.50
Soyad AdSARIGÖL ÇINAR UKD1078Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURUCU BORA5350...867 11.03
AKBAŞ EGE DORUK2639...1302 20.0-6.6
BEKTAŞ MEHMET YAĞIZ1100...867 30.0-3
ŞEVKİ SALİH EREN1408...867 50.0-3
ÖZ CEMAL1388...867 61.03
POLAT RAMAZAN4060...867 71.03
Soyad AdÇAVUŞOĞLU EGE UKD1060Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GAVACIK ENES1906...867 10.0-3
EREN MUZAFFER1112...867 21.03
ÖZTÜRK TURGUT EGE1525...1081 31.015.9
ÖZ CEMAL1388...867 41.03
TUNÇ DOĞUKAN3901...867 51.03
TANINMIŞ TOLGA1463...867 60.0-3
ÖZKAHRAMAN GALİP1720...867 71.03
Soyad AdDURHAN BATUHAN UKD1496Toplam UKD Değişimi17.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDAL ÖYKÜ2318...1127 11.02.75
YAR MAHMUT TALHA1034...1119 21.02.75
TEYMUR EMİRCAN1138...1303 31.06.25
ACAR MUSTAFA COŞKUN1118...1218 40.5-8.25
YILDIRIM CEREN1049...1538 51.014
DİNÇER EFE BARKIN1052...1622 60.0-8.25
ÇİÇEK FAHRİ ALTAY3054...1379 71.08.5
Soyad AdESKİCİ BERKAY UKD1310Toplam UKD Değişimi39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT OKAN1055...1003 11.03.5
ARAS MELTEM2807...1000 21.03.5
YILMAZ BERKE1032...1075 31.05.25
DÖNDÜ BİRKAN1027...1120 41.06.25
GÜLTEKİN KARYA2892...1393 51.015.25
BADDAK KAYRA1868...1193 61.08.5
ÇİLİNGİR ERSAN KAYRA4454...1217 70.5-3.25
Soyad AdÇELİK ARDA UKD1208Toplam UKD Değişimi33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİRACIOĞLU DEMİR5632...1574 10.0-3.3
KARACA AHMET UMUT5254...922 21.03
KIRER ELİF HİLAL1237...1213 31.015.3
KOCABAŞ MUSTAFA KAĞAN4308...922 41.03
ERGÜL GÖZDE1031...1094 51.010.2
DURASILLI BERKE1077...922 61.03
GÜNEY MEHMET ATA1575...1270 70.52.7
Soyad AdERSAN ERDEM BARIŞ UKD1195Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABAN ONUR1046...1135 10.5-2.4
ÖZMUTLU YİĞİT DENİZ1084...922 21.03
SÖBÜ KIVANÇ1036...1130 31.012.3
YILDIRIM HASAN1020...922 51.03
SEL DOĞAN HAKTAN1343...922 61.03
İNAÇ GÖKDENİZ3882...1668 70.0-3.3
Soyad AdAKTEPE ONUR UKD1056Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNMEZ ALPHAN1028...1257 10.0-7.2
ARSLANKOÇ TAMER3933...922 21.03
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1295 30.0-6
ATEŞ HÜSEYİN1073...1530 40.0-3.3
BAYBARS MUHAMMED NURULLAH2744...922 50.0-3
ERDOĞAN ALP EMRE1036...922 60.0-3
Soyad AdBAĞDEM BERKAN UKD1045Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ENES4927...1358 10.0-4.2
ŞENCAN MERT1338...1545 20.0-3.3
UĞUR CEMRE3416...1107 30.0-12.3
ŞAPPAZOĞLU ARDA1143...1220 40.0-8.1
KANDEMİR DENİZ1026...1333 50.0-4.8
ASLAN İDRİS1017...1059 61.015.6
TER MUSTAFA BARAY1084...1454 70.0-3.3
Soyad AdAKYAVAŞ TOGAYCAN UKD1530Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1260 11.04.25
ATALAY OZAN4427...1131 21.02.75
BAŞARAN BAHADIR3342...1775 31.020
KOÇ BERFİN1809...1466 41.010.25
KURT EMRE2859...1626 50.0-9.25
AKYER BERKAY4789...1234 61.03.75
FİDAN MERİÇ5116...1032 71.02.75
Soyad AdSEVİNAY İREM İLAYDA UKD1004Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ BERKAY1048...1135 11.020.4
ÇALIŞKAN YİĞİT1492...1017 20.0-14.4
ÇAKMAK UMUT1036...922 30.0-3
DEMİRKOL BERKE1111...922 40.0-3
GÜNEY AHMET NUMAN EMİRHAN3170...922 51.03
KAZAN BERFİN1843...1196 61.022.5
ÇATIR TUĞBERK1127...922 70.0-3
Soyad AdÇIRAK İSMAİL FURKAN UKD1244Toplam UKD Değişimi-34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EK YAKUP ULAŞ6098...998 11.03
DURSUN ÇAĞRI3407...1143 30.0-19.2
ŞAHİN ELİF1001...1119 41.09.9
KURT DİJVAR1751...998 51.03
YILDIRIM CENGİZ1066...1339 60.0-11.1
KARAGİYİK ALİ ÖNDER1836...1128 70.0-19.8
Soyad Ad