EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Beko XVI. Satranç Şöleni “2017” Takım Satranç Turnuvası / 28.05.2017 / İZMİR UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET GÜNEY3170...109630.06.2017
ALİ OYTUN SEVEN2158...111130.06.2017
ALPARSLAN İLBARS2452...103330.06.2017
AMİR MUSİN9942...116030.06.2017
BENGÜSU VEZİROĞLU2208...112930.06.2017
BERKCAN AĞBABA4039...121930.06.2017
BERKE DURASILLI1077...109030.06.2017
BERŞAN GÖZE2515...133430.06.2017
BORAN CEM ÖZDEMİR4445...119930.06.2017
BURAK EREN ATALAY1235...102730.06.2017
CAN PARLAK1286...101630.06.2017
CENNET ÜNLÜ2032...116430.06.2017
CEREN UÇAR3476...112930.06.2017
ÇAĞAN ŞAFAK2373...115630.06.2017
ÇAĞAN UTKU ŞENTÜRK4450...120930.06.2017
ÇINAR SOLMAZ1889...100130.06.2017
DEMİR DEMİRLEK1130...104730.06.2017
DENİZ ÇETİN1168...102330.06.2017
DENİZ ELMACI1131...103630.06.2017
DİJVAR KURT1751...101430.06.2017
DİLEK NİŞANCI2685...108530.06.2017
DOĞAN HAKTAN SEL1343...106630.06.2017
DOĞUKAN TUNÇ3901...120430.06.2017
EBRU YALÇIN3365...123430.06.2017
EFE DİNÇSAN1745...110230.06.2017
EGE ERDOĞAN5580...104330.06.2017
EGE HORZUM1399...107030.06.2017
EGE KÖPRÜLÜ1742...100930.06.2017
EMİRHAN ÖZCAN TOPÇU1226...104930.06.2017
EMRE MERT ERBAK5154...113130.06.2017
ENES GAVACIK1906...111530.06.2017
ERAY ARSLAN2994...107430.06.2017
HAKKI GÜNDOĞDU5653...127630.06.2017
HASAN YILDIRIM1020...105230.06.2017
HAYATİ TOPRAK TALAY1508...108230.06.2017
HÜSEYİN AKIN3993...130730.06.2017
HÜSEYİN YÜCESOY4543...105830.06.2017
İBRAHİM EGECAN TAŞDEMİR1133...122830.06.2017
İBRAHİM EREN ARIK3868...127030.06.2017
KAAN CAN TAŞKIRAN4362...103730.06.2017
KAAN DOĞAN1239...111230.06.2017
KAAN ŞENEL3374...107630.06.2017
KEREM NURHAN1548...101830.06.2017
KUBİLAY OKUR1634...124330.06.2017
MEHMET CANERİ1173...118330.06.2017
MEHMET İNCE2540...108330.06.2017
MERT DAĞDÖVEN5126...110230.06.2017
MERTCAN YILMAZ4474...110530.06.2017
MERYEM IŞIK1144...103330.06.2017
METEHAN GÜLEÇ3792...105730.06.2017
MUHAMMED EMİRHAN ATİK4276...102530.06.2017
MUHARREM KURGUN2130...109930.06.2017
MUHTAR SARP GÜLDOĞAN1594...102030.06.2017
MURAT DİNÇOL4927...105930.06.2017
MUSTAFA DÖNGEL1206...105830.06.2017
MUSTAFA FURKAN BİLEN2906...101430.06.2017
ONUR AYTUN6221...106630.06.2017
ORÇUN YENER5725...105630.06.2017
OSMAN AYBARS MAZI5226...101630.06.2017
OSMAN EMRE EREN1927...106730.06.2017
OSMAN NAZIM YILMAZ1040...118530.06.2017
OSMAN ÖNAL4033...111630.06.2017
OZAN ALTINKAYA5927...101830.06.2017
ÖZCAN SİNCAROĞLU5158...101630.06.2017
RAMAZAN POLAT4060...104230.06.2017
SALİH EFECAN KÜÇÜK2197...115630.06.2017
SAMET TAŞ4624...103730.06.2017
SEYİTHAN TÜRKCAN3225...104430.06.2017
SUDE KİRAZ1010...106130.06.2017
SÜLEYMAN AKALIN1084...103630.06.2017
ŞİVAN COŞKUN1163...107430.06.2017
ŞÜKRÜ ARDA YAVAŞ1524...122530.06.2017
TOLGA TANINMIŞ1463...103830.06.2017
TUĞBERK ÇATIR1127...121630.06.2017
TUNA MERCANOĞLU1561...108930.06.2017
UTKAN YİĞİT1927...125630.06.2017
ÜNAL ORKUN İNAM1223...104230.06.2017
YAKUP ULAŞ EK6098...114130.06.2017
YAKUP YİĞİT KARDEŞSEVEN1195...104330.06.2017
YUNUS EMRE TOSUN3223...117030.06.2017
YUSUF ATLI2757...101630.06.2017
YUSUF AYSEL1189...108630.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AĞBABA BERKCAN4039...12196
AKALIN SÜLEYMAN1084...10327
AKIN HÜSEYİN3993...13077
ALTINKAYA OZAN5927...10186
ARIK İBRAHİM EREN3868...12707
ARSLAN ERAY2994...10746
ATALAY BURAK EREN1235...10177
ATİK MUHAMMED EMİRHAN4276...10255
ATLI YUSUF2757...10145
AYSEL YUSUF1189...10866
AYTUN ONUR6221...10816
BİLEN MUSTAFA FURKAN2906...10147
CANERİ MEHMET1173...11837
COŞKUN ŞİVAN1163...11266
ÇATIR TUĞBERK1127...12166
ÇETİN DENİZ1168...10307
ÇILGIN DOĞANCAN4830...10494
DAĞDÖVEN MERT5126...11675
DEMİR ÇAĞLAR ÇAĞDAŞ1094...12614
DEMİRLEK DEMİR1130...10477
DİNÇOL MURAT4927...10597
DİNÇSAN EFE1745...11027
DOĞAN KAAN1239...11956
DÖNGEL MUSTAFA1206...10317
DUMAN ÇINAR4567...13554
DURASILLI BERKE1077...10026
EK YAKUP ULAŞ6098...11526
ELMACI DENİZ1131...10087
ERBAK EMRE MERT5154...11316
ERDOĞAN EGE5580...10436
EREN OSMAN EMRE1927...10676
GAVACIK ENES1906...10515
GÖKTEN EREN1214...10743
GÖZE BERŞAN2515...13346
GÜLDOĞAN MUHTAR SARP1594...10206
GÜLEÇ METEHAN3792...10147
GÜNDOĞDU HAKKI5653...12767
GÜNEY AHMET NUMAN EMİRHAN3170...11227
HORZUM EGE1399...10117
IŞIK MERYEM1144...10337
İLBARS ALPARSLAN2452...10237
İNAM ÜNAL ORKUN1223...10157
İNCE MEHMET2540...10046
KARDEŞSEVEN YAKUP YİĞİT1195...10437
KAYATÜRK BERKE3714...12323
KİRAZ SUDE1010...10617
KİREZCİ BARIŞ1240...10283
KÖPRÜLÜ EGE1742...10097
KURGUN MUHARREM2130...10996
KURT DİJVAR1751...10147
KÜÇÜK SALİH EFECAN2197...11566
MAZI OSMAN AYBARS5226...10167
MEMİŞ DİLAY3936...11234
MERCAN CAN4228...12673
MERCANOĞLU TUNA1561...10736
MUSİN AMİR9942...11527
NİŞANCI DİLEK2685...11017
NURHAN KEREM1548...10233
OKUR KUBİLAY1634...12956
ÖNAL OSMAN4033...11077
ÖZDEMİR BORAN CEM4445...11996
PARLAK CAN1286...10167
POLAT RAMAZAN4060...10427
SARIL AYŞENUR3055...12674
SEL DOĞAN HAKTAN1343...10667
SEVEN ALİ OYTUN2158...11117
SİNCAROĞLU ÖZCAN5158...10167
SOLMAZ ÇINAR1889...10017
ŞAFAK ÇAĞAN2373...11567
ŞENEL KAAN3374...10767
ŞENTÜRK ÇAĞAN UTKU4450...12067
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...10867
TANINMIŞ TOLGA1463...10387
TAŞ SAMET4624...10377
TAŞDEMİR İBRAHİM EGECAN1133...11817
TAŞKIRAN KAAN CAN4362...10376
TOPÇU EMİRHAN ÖZCAN1226...10803
TOSUN YUNUS EMRE3223...11707
TUNÇ DOĞUKAN3901...12107
TÜRKCAN SEYİTHAN3225...10447
UÇAR CEREN SU DURU3476...11297
UZUNCA KEREM UMUT1587...13643
ÜNLÜ CENNET2032...10775
VEZİROĞLU BENGÜSU2208...11485
YALÇIN EBRU3365...11636
YARAN UĞURCAN5678...10634
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...12256
YENER ORÇUN5725...10886
YILDIRIM HASAN1020...10526
YILMAZ MERTCAN4474...11746
YILMAZ OSMAN NAZIM1040...10937
YİĞİT UTKAN1927...12567
YÜCESOY HÜSEYİN4543...10586

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdKAYA UZAY UKD1114Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİNÇ KUZEY1801...867 11.03
YEGİN AHMET HAKAN3221...1530 20.0-3.3
GÜLEÇ METEHAN3792...867 30.0-3
KÖKSAL AHMET ORÇUN1236...1070 41.013.2
AKBAŞ EGE DORUK2639...1302 50.0-7.8
POLAT RAMAZAN4060...867 61.03
SEVEN SERHAN1561...1103 70.5-0.6
Soyad AdSARIASLAN BİLGE UKD1204Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEVİK SÜLEYMAN YİĞİT1453...867 11.03
EREL SARP1415...1467 20.0-5.4
KOÇ KEREM1271...1130 30.5-3
YERLİ DURU1340...1218 40.0-14.4
TUNÇDEMİR KAAN1249...1123 51.011.7
TAŞ YAĞIZ1223...1035 61.08.4
YILDIZ EGEHAN2649...1490 70.0-4.8
Soyad AdSAĞIR ÖMER ALP UKD1106Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR MUZAFFER CAN5721...867 11.03
DALAR KEREM EFE2180...1310 20.0-7.2
ÜREK DORUK1999...1424 30.0-3.9
AÇIKEL DERİN5582...1039 41.012.3
EROĞLU TUĞRA KAMİL1209...867 51.03
YALÇIN SAMET1128...1098 61.014.7
İNCE MEHMET2540...867 71.03
Soyad AdGÜLTEKİN KARYA UKD1393Toplam UKD Değişimi-24.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR SUDE NAZ1059...1064 11.03
ÇOBAN TAHA1039...1022 20.5-9.75
ÇALIŞKAN ARDA1441...1248 31.07.75
SAYDAM BATUHAN1106...1257 41.08
ESKİCİ BERKAY1085...1310 50.0-15.25
ŞENYÜZ UYGAR1015...1358 60.5-1.25
AYDIN FURKAN2726...1253 70.0-17.25
Soyad AdŞAPPAZOĞLU ARDA UKD1220Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BANDA YUNUS1775...1343 10.0-9.9
AKDOĞAN NEHİR1061...922 21.03
ÖZDEMİR CEREN3901...1234 30.0-14.4
BAĞDEM BERKAN3056...1045 41.08.1
UZUN KAYRA ASRIN1409...1161 51.012.6
KARACA EFE1031...1000 61.06.6
KELEŞ MİNA1761...1282 70.0-12.3
Soyad AdÖZGE EKİN UKD1224Toplam UKD Değişimi-27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENAY BERKAY1099...1514 10.0-4.8
ERTAN ULAŞ4529...1117 20.0-19.5
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 30.0-8.4
ÖZDEMİR ALİ DOĞUKAN3947...1033 41.07.5
KELEŞ MİNA1761...1282 50.0-12.6
ÖZBEK ALPER KAAN2667...1517 60.0-4.5
BÖLÜKBAŞ YİĞİT BURAK1210...1215 71.014.7
Soyad AdUZUNLAR YİĞİT EFE UKD1031Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZAZ ARDA1009...1309 10.0-5.1
ÖZEN ALPER1385...922 21.03
GÜNEY MEHMET ATA1575...1270 30.0-6
YENER ORÇUN5725...922 40.0-3
COŞKUN ŞİVAN1163...922 51.03
KOCABAŞ MUSTAFA KAĞAN4308...922 61.03
ASLAN BATUHAN EREN1083...1098 71.017.7
Soyad AdARAS BATIHAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENGÜN AHMET EFE1315...1178 10.0-8.1
AKÇAY FURKAN KEREM1115...922 21.03
CIYRIK BAKİ OĞULCAN1589...1000 30.0-15
AKYOL SERKAN1024...1092 40.0-11.1
ÖZKÖKOĞLU MUSTAFA1115...1112 71.019.5
Soyad AdALTINTOP RÜMEYSA UKD1276Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞİNÇ ÖZGÜR2443...1099 11.08.1
DİNÇER EFE BARKIN1052...1622 20.0-3.3
BAYBARS MUHAMMED NURULLAH2744...922 31.03
ÖZBAYRAM EGE4558...1105 40.5-6.9
SERİN DENİZ1143...1374 50.53.9
ALDEMİR EREN CAN4630...1054 61.06.6
HOŞER BÜLENT1103...1501 70.0-6.6
Soyad AdAYSAL BATUHAN UKD1144Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT EMRE2859...1626 10.0-3.3
AYRILMIŞ ELİF1769...1112 21.013.8
DOĞAN BUSE5776...1168 30.0-14.1
SAYAR YARKIN4685...1202 41.017.4
ÖZCAN BERKAY4811...1133 50.5-0.6
TOKDEMİR UĞUR2377...998 61.03
GÜRPINAR MERT1001...1023 70.0-19.8
Soyad AdÖZDEMİR TAHA UKD1039Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÜNAL KEREM ADİL1104...1082 10.51.8
ŞENGÜL AHMET MUSTAFA3711...1021 30.0-15.9
ÖZDENİZ GÜLSE DAMLA1723...1267 60.58.7
ÇALIŞKAN ARDA1441...1248 70.0-6.9
Soyad AdKORKMAZ UMUTCAN UKD1103Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TIRAK MUHAMMET ALİ1605...1621 10.0-3.3
KONUK MEVLÜT CAN1161...998 21.03
ÖZCAN BERKAN3289...1353 30.0-5.7
UĞURLU AHMETCAN4807...998 41.03
KARA ÖMER2495...1092 51.014.4
ULUPINAR FURKAN6131...1591 60.0-3.3
TURAN MUHAMMED ALİ1739...1112 70.0-14.7
Soyad AdTUGAY YUNUS EMRE UKD1166Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLAY GÖRKEM ALİ1041...922 11.03
TEMİZ EREN1133...1745 20.0-3.3
ÖZDEMİR ALİ DOĞUKAN3947...1033 31.09.6
ER BERK5521...1374 40.0-6.9
YILDIZ ÇAĞDAŞ1119...922 51.03
ŞENCAN MERT1338...1545 60.0-3.3
KARACA EFE1031...1000 71.08.4
Soyad AdKEPENEK MİKAİL UKD1132Toplam UKD Değişimi-24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYTEMİŞ GÜLSÜM2142...1599 10.0-3.3
KURT DİJVAR1751...998 20.0-3
IŞIKDEMİR SERHAT1679...998 31.03
EK YAKUP ULAŞ6098...998 40.0-3
ÖNEL MEVLÜT1425...1063 50.0-18
SAĞDUYU AYBERK5923...998 60.0-3
KIZILATA ŞAFAK4577...998 71.03
Soyad AdSAMANCI YAĞIZ EFE UKD1182Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALAN EMİR1130...922 31.03
KARATAŞ BORA1117...1160 40.0-15.9
KULOĞLU FURKAN1033...1032 51.09
KARAMAN EMRE2479...922 61.03
YETİM HAZAR1239...1347 70.0-8.4
Soyad AdDURSUN ÇAĞRI UKD1143Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIR REMZİ1041...998 11.03
MERİÇ EGE CAN3460...1413 20.0-5.1
ÇIRAK İSMAİL FURKAN1375...1244 31.019.2
COŞKUN ARDA4619...1865 40.0-3.3
KARADAŞ MEHMET6044...1453 50.0-4.2
ÖNEL MEVLÜT1425...1063 61.011.7
AYDEMİR ALİHAN1989...1341 70.0-7.2
Soyad AdÖZKESKİN NAZIM EFE UKD1708Toplam UKD Değişimi22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN BURAK1440...1000 11.02.2
İLASLAN MEHMET1202...1186 21.02.2
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 31.04
CEYHAN MERT1599...1584 41.06.6
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 51.02.4
KESKİNLER ELA7470...1367 61.02.4
POLAT CAN3590...1019 71.02.2
Soyad AdBEKİROĞLU CEM UKD1083Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLGEN SARP1224...867 11.03
SERİN DEVRİM1057...867 21.03
YALÇINKAYA EFE1435...1516 30.0-3.3
AKBULUT DEMİR1324...1144 40.0-12.6
DARAK CEREN ELİF1697...867 51.03
ÇAKATAY DEFNE6140...867 61.03
KOÇ SELİM SİNA1051...1019 71.012.3
Soyad AdALTINTEPE EFE UKD1215Toplam UKD Değişimi-62.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...1066 10.5-6
CANERİ MEHMET1173...867 20.0-3
AKALIN MEHMET İHSAN2833...1174 30.0-16.8
TUNÇ ELİF CEREN1197...1045 40.0-21.6
İNAM ÜNAL ORKUN1223...867 51.03
KOÇAR SERDİL2332...867 61.03
KESKİN ADEM MERT3595...1061 70.0-21.3
Soyad AdTAŞ YAŞAR ASİL UKD1191Toplam UKD Değişimi51.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖLÇAY OĞUZHAN1078...867 11.03
İNCE MEHMET2540...867 21.03
EREL SARP1415...1467 30.59.9
KESKİNLER ELA7470...1367 41.021.9
EROĞLU BERKE1037...1393 50.0-7.2
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1578 60.0-3.3
ASLANALP YAHYA1052...1431 71.024
Soyad AdERGÜN ANIL UKD1023Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKMAN MERT1495...867 11.03
GELEN MURAT1259...1297 20.0-5.1
HASGÜL DEFNE2794...1176 30.0-9
ÖZDEMİR BORAN CEM4445...867 41.03
BEKTAŞ MEHMET YAĞIZ1100...867 51.03
DÖNGEL MUSTAFA1206...867 61.03
EVREN EMRE1475...1221 70.0-7.2
Soyad AdÖZTÜRK TURGUT EGE UKD1081Toplam UKD Değişimi-31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAVUZ EDİZ4904...867 11.03
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 20.0-11.1
ÇAVUŞOĞLU EGE1231...1060 30.0-15.9
AKÇİÇEK UTKU1176...1035 41.013.2
AKALIN MEHMET İHSAN2833...1174 50.0-11.1
ATALAY BURAK EREN1235...867 61.03
ALPAY ALİ DEMİR1162...1142 70.0-12.6
Soyad AdSEVEN SERHAN UKD1103Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAPAR AHMET EREN1891...1121 21.015.9
NURHAN KEREM1548...867 30.0-3
GÜREL BENGİSU1101...1033 40.0-18
TİYANŞAN MERT1181...1140 51.016.5
ŞAHİN MEHMET SALİH1237...1118 60.0-14.4
KAYA UZAY1740...1114 70.50.6
Soyad AdYARGIÇ ATAHAN UKD1543Toplam UKD Değişimi-23
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 11.02.75
YILDIZ TOPRAK2115...1177 20.5-9.75
ÇALMAN ECEM1011...1089 31.02.75
GAYRET EGEMEN1085...1448 40.0-15.75
ÖZKURT DENİZ1380...1693 50.55
AYGÜN HELİN BEREN1138...1519 61.011.75
YILMAZ İPEK1032...1314 70.0-19.75
Soyad AdBAKAR DİLAVER UKD1118Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ BORA1117...1160 10.0-13.2
ERDOĞAN İSMAİL BUĞRA1174...922 20.0-3
ÖZTÜRK ÇAĞDAŞ1062...1124 40.0-14.7
CAN AYDIN OĞUZ1051...922 51.03
AKBABA OLCAY3482...1070 61.012.9
KURGUN MUHARREM2130...922 70.0-3
Soyad AdHOŞER BÜLENT UKD1501Toplam UKD Değişimi29.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN EFECAN1116...1067 11.02.75
ŞAFAK MUSTAFA EFEKAN2382...1234 21.04.5
DOĞRU TAHA ATAKAN1006...1150 31.02.75
KEBAPÇI DEFNE1094...1523 41.013.25
SAKIZLIOĞLU SELİM1155...1225 51.04.25
EKE SALİH1004...1792 60.0-3.75
ALTINTOP RÜMEYSA1056...1276 71.05.5
Soyad AdSERİN DENİZ UKD1374Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELMA TUNAHAN5430...922 11.02.5
KALAN EMİR1130...922 21.02.5
ÇİÇEK FAHRİ ALTAY3054...1379 30.50.25
KITER ASLI1199...1206 41.07
ALTINTOP RÜMEYSA1056...1276 50.5-3.25
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1409 60.0-11.25
ÜÇAY ÖMER1792...1163 70.5-6.75
Soyad AdERBIKMAZ BORA UKD1130Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAYA EMRE CAN1104...1164 11.016.5
GÜNGÖRDÜ İSMAİL4412...1238 20.0-10.5
ÖZMUTLU YİĞİT DENİZ1084...922 31.03
KARADABAN RECEP6608...1099 40.0-16.2
ASLAN İDRİS1017...1059 51.012
KOLAY GÖRKEM ALİ1041...922 61.03
SAĞIR ELİF1014...922 70.50
Soyad AdPINARBAŞI IŞIK BUSE UKD1168Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TONGUÇ AYKUT1820...1751 10.0-3.3
ÇİLENGİR ERDİCAN4710...998 21.03
YILMAZ MERTCAN4474...998 31.03
ARIK İBRAHİM EREN3868...998 40.0-3
SABAHOĞLU NURETTİN4503...1119 51.012.9
BABUR AHMET ERDİ4168...1311 60.0-9.3
Soyad AdKURT HASAN UKD1212Toplam UKD Değişimi-62.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN HÜSEYİN3993...922 10.0-3
ÖZLEME ARDA1008...1092 20.0-19.8
SAĞIR ELİF1014...922 31.03
COŞKUN ŞİVAN1163...922 40.0-3
YOLCU CEM2311...1281 50.0-12
KAHYAOĞLU BERKE3962...1292 60.0-11.7
GÜLLÜ FURKAN1014...1187 70.0-15.9
Soyad AdERDEM EGEBERK UKD1209Toplam UKD Değişimi-75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYGUN MAHMUT CELAL5095...1274 10.0-12.3
ÖZTÜRK NİHAT3847...1036 20.0-21.9
ÖZENÇ BUĞRAHAN HAMZA1474...1721 30.0-3.3
AKTUĞLU EGE3900...1109 40.0-19.2
ŞEN MEHMET EMİRHAN4258...1474 50.0-5.4
TUNABOYLU SAMET3619...1187 60.0-15.9
GÜNDOĞDU HAKKI5653...998 71.03
Soyad AdTER MUSTAFA BARAY UKD1454Toplam UKD Değişimi19.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZMUTLU YİĞİT DENİZ1084...922 11.02.5
YÜKSEL BORA1575...1336 21.08.5
UZUN KAYRA ASRIN1409...1161 31.03.75
TEMİZ EREN1133...1745 40.58.75
KARADABAN RECEP6608...1099 50.5-9.75
TAYLAN DİLARA4301...1013 61.02.75
BAĞDEM BERKAN3056...1045 71.02.75
Soyad AdBAĞCI UMUT UKD1479Toplam UKD Değişimi-23.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALYANLAR NİHATCAN1427...1064 11.02.75
ULUÇAY ONUR1110...1298 20.5-6
ÖNTÜRK SENAN UTKU2405...1882 30.0-2.75
TOSUN YUNUS EMRE3223...998 41.02.5
KIRAÇ OSMAN TAMER4197...1296 51.06.5
AYHAN İSMAİL1837...1192 60.5-8.5
HİÇDURMAZ SİMGE1434...1324 70.0-17.75
Soyad AdESKİCİ BURAK TUNA UKD1094Toplam UKD Değişimi-29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRGİN GÜLCE1271...1085 20.0-15.3
TOKLU SARP1120...1122 30.0-13.8
ÇAKMAK UMUT1036...922 40.0-3
DEMİR ÇAĞLAR ÇAĞDAŞ1094...922 50.0-3
TOPRAK CEMAL EREN1291...922 61.03
KAPLAN TAHSİN1030...922 71.03
Soyad AdBAĞLAR AKİF UKD1039Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN EGE5580...998 11.03
UYAR EMRECAN4723...1080 21.016.8
DEPREM ÇAĞLA5639...1162 31.020.1
TÜRKOĞLU TUNAHAN1448...1183 40.0-9.3
ÖZTÜRK NİHAT3847...1036 60.0-15
ÇILGIN DOĞANCAN4830...998 71.03
Soyad AdKILIÇ BUĞRA UKD1072Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HIDIRTEPE BURAK3826...1307 30.58.7
CİLADAR SABRİ CAN5779...1157 40.0-11.4
Soyad AdTATLICIOĞLU MELİSA EYLÜL UKD1181Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK VURAL TİBET1608...867 11.03
İŞÇİ GÜLŞEN1717...867 21.03
UYAROĞLU ERAY SAMET2558...867 31.03
UZEL ARDA1335...1116 41.012.3
ALATAŞ İBRAHİM YAĞIZ2675...1160 50.5-0.9
DAĞ ŞEVVAL1847...1268 60.0-11.4
AYDIN BORAN1397...1161 70.0-15.9
Soyad AdÖNAL EGEMEN EZEL UKD1077Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜRÜCÜ UMUT ARES1319...867 11.03
ENGEL ECRİN TUANA2222...1343 20.0-5.4
GELEN MURAT1259...1297 30.0-6.6
DAĞ KAĞAN1548...867 41.03
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1187 50.54.5
ÖZKULA EGEHAN ONGUN1314...1221 60.0-9.3
MADAN UMUT1373...1093 70.0-14.4
Soyad AdAÇIKEL DERİN UKD1039Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCAN HAYDAR BURAK3099...1031 11.014.7
SALHAN ARDA1240...1446 20.0-3.3
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 31.013.5
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 40.0-12.3
EREL SARP1415...1467 50.0-3.3
COŞKUNASLAN EGE1028...1047 60.0-14.7
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1578 70.0-3.3
Soyad AdGÜREL BENGİSU UKD1033Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEVKİ SALİH EREN1408...867 11.03
ÖZKULA EGEHAN ONGUN1314...1221 20.0-7.8
DEMİRCİ BEREN4949...1031 30.50
SEVEN SERHAN1561...1103 41.018
SÜRÜCÜ UMUT ARES1319...867 50.50
GÖKLÜ MEHMET FURKAN1199...1000 60.0-16.5
DİKMEN BUSE1202...1021 71.014.4
Soyad AdÖZDEN NEHİR UKD1173Toplam UKD Değişimi23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT SİRAC4076...1111 11.012.3
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 20.0-7.2
YILDIZ EGEHAN2649...1490 30.0-3.9
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 41.08.1
İNCE MEHMET2540...867 51.03
EGEMEN EFE ÇINAR4142...1161 60.5-0.6
PETRİÇLİ DURU GÖKMEN1345...1088 71.011.4
Soyad AdTUNCER ORÇUN EGE UKD1875Toplam UKD Değişimi3.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 11.02
GELDİ KAAN2540...1030 21.02.2
KABAN ONUR1046...1135 31.02.2
CANDAR ONUR3724...1631 40.5-6
AYAN GÖRKEM2083...1139 51.02.2
UNAT CAN HAKTAN1071...2020 60.0-6.2
İNCE ALİ EMRE1850...1756 71.06.8
Soyad AdÇİÇEK FAHRİ ALTAY UKD1379Toplam UKD Değişimi-10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELEK BARIŞ1322...1263 11.08.5
DEĞERLİ AYDEMİR1037...1110 21.04.25
SERİN DENİZ1143...1374 30.5-0.25
ARICAN İLKE1076...1127 41.04.75
DİNÇER EFE BARKIN1052...1622 50.0-5
HOŞER BUSE1103...1346 60.0-13.75
DURHAN BATUHAN1151...1496 70.0-8.5
Soyad AdŞİMŞEK ALPTEKİN UKD1070Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRLER EGE ARIN1047...1451 10.0-3.3
SARITAŞ UTKU4568...922 21.03
SARI HÜSEYİN1188...1229 30.0-8.7
TURUNÇCU ALİ4269...1077 41.015.3
DİNÇOL MURAT4927...922 51.03
DOĞRU TAHA ATAKAN1006...1150 60.53.3
IŞIK MERYEM1144...922 71.03
Soyad AdKARAKAŞ EFE UKD1253Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇELİK EREN DENİZ1055...1072 11.07.8
ŞİRİNEL SUDE NAZ5063...922 21.03
KILIÇ BERKAY1048...1135 41.010.2
ERTUĞRU EKİN1075...1107 50.0-21
ER BARIN GÜNEY1009...1073 61.07.8
TOKLU SARP1120...1122 70.0-20.4
Soyad AdDOĞRUL EGE UKD1093Toplam UKD Değişimi-56.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATİK MUHAMMED EMİRHAN4276...922 11.03
NİŞANCI DİLEK2685...922 21.03
ÇİLİNGİR ERSAN KAYRA4454...1217 30.0-9.9
ECER İSMET RAFET1211...1118 40.0-14.1
SARIKAYA BURAK1098...1134 50.0-13.2
ÇIRAKOĞLU YARKIN MEHMET5126...1047 60.0-16.8
ÖZDENİZ GÜLSE DAMLA1723...1267 70.0-8.1
Soyad AdSARITAŞ DENİZ UKD1220Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZELYURT İCLAL1030...922 10.0-3
ŞENYÜZ UYGAR1015...1358 20.55.7
SELEK BARIŞ1322...1263 31.016.8
KILINÇ ÖZHAN1211...1235 40.0-14.4
GÜNERHAN EYÜPCAN1182...1147 60.5-3
HOŞER BUSE1103...1346 70.0-9.9
Soyad AdYILDIRAK BİLAL UKD1106Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN MEHMET EMİRHAN4258...1474 10.0-3.3
ARSLAN ERAY2994...998 21.03
BAYRAKTAR SEVİL4230...1089 31.014.4
SAYMAN EGE3307...1518 40.0-3.3
SÜRER YUNUS EMRE1963...1135 50.0-13.8
UZUNCA KAAN1269...1074 60.0-16.2
ÖNAL OSMAN4033...998 71.03
Soyad AdASLAN RAMAZAN BERK UKD1068Toplam UKD Değişimi-42
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNAÇ GÖKDENİZ3882...1668 10.0-3.3
KARADABAN RECEP6608...1099 20.0-13.8
ÜNAL SEYİT ALİ1074...1122 30.0-12.6
ÖZEN ALPER1385...922 41.03
ÇİMEN BERKAY2222...922 51.03
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1286 60.0-6.6
CANIAZ İBRAHİM1033...1145 70.0-11.7
Soyad AdÖNEL MEVLÜT UKD1063Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADAŞ MEHMET6044...1453 10.0-3.3
TAŞ İBRAHİM EFE3662...998 21.03
İNAL BİRKAN2754...1027 31.013.5
AYTUN ONUR6221...998 40.0-3
KEPENEK MİKAİL2994...1132 51.018
DURSUN ÇAĞRI3407...1143 60.0-11.7
EYTEMİŞ GÜLSÜM2142...1599 70.0-3.3
Soyad AdYILMAZ AŞKIN CAN UKD1065Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇAY FURKAN KEREM1115...922 11.03
ALTAN YİĞİT5513...1132 20.52.7
ERTAN MERT EFE1112...1090 31.015.9
TEYMUR EMİRCAN1138...1303 40.0-6
SARIŞEN NURETTİN1107...922 51.03
ŞENGÜN AHMET EFE1315...1178 60.0-10.5
ERDOĞAN İSMAİL BUĞRA1174...922 71.03
Soyad AdBAYRAKTAR SEVİL UKD1089Toplam UKD Değişimi-38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ SAMET4624...998 11.03
ÇIRPAN TEKSİN TAN4379...1171 20.0-11.7
YILDIRAK BİLAL4204...1106 30.0-14.4
AYKAÇ GÖKCAN3303...998 40.50
CİLADAR SABRİ CAN5779...1157 50.0-12.3
ÜNLÜ CENNET2032...998 60.0-3
VATANSEVER BİROL2191...998 70.50
Soyad AdUSLU EFE UKD1073Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRER ELİF HİLAL1237...1213 41.020.7
MAZI OSMAN AYBARS5226...922 50.0-3
GÖRGÜLÜ SAMET1029...1061 60.0-15.6
Soyad AdPOLAT İBRAHİM UKD1162Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOROS MUHARREM5687...998 11.03
KESİKKULAK UTKU5460...1155 21.014.7
ÇIRPAN TEKSİN TAN4379...1171 40.0-14.7
TUNABOYLU SAMET3619...1187 50.0-14.1
VATANSEVER BİROL2191...998 60.0-3
Soyad AdKARABULUT DEVRAN ALİ UKD1325Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNÇ ELİF CEREN1197...1045 11.04
GÖRÜŞ DENİZ MURAT1064...1140 21.06.5
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 30.5-2.25
GÜL YUSUF1158...1346 40.0-11.75
AKYILDIZ ALPER2965...1308 50.0-13
ARPACI BATUHAN4670...867 61.02.5
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1340 71.013
Soyad AdÖZVARDAR IRMAK UKD1201Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ GÜNEY YAMAN2085...1023 11.08.1
ARPACI BATUHAN4670...867 21.03
ONUN ALPEREN1812...1389 30.0-7.8
BOZLAR BERKAY1203...1079 40.0-20.1
DURAN ŞEVVAL3974...1000 51.07.2
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 61.012.6
AKYILDIZ ALPER2965...1308 70.54.5
Soyad AdBOZKURT ALAETTİN UKD1088Toplam UKD Değişimi42.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK PELİN RANA1209...867 11.03
YÜCESOY HÜSEYİN4543...867 21.03
MİRİ EGE2566...1247 31.021.3
TUNCEL ASYA2739...867 41.03
KOÇ SELİM SİNA1051...1019 51.012
ŞENEL KAAN3374...867 60.0-3
ÇAKATAY DEFNE6140...867 71.03
Soyad AdMADAN UMUT UKD1093Toplam UKD Değişimi57.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARDU DORUK4947...1080 10.5-0.6
TUĞLU HİKMET ONUR1261...867 21.03
ÖZKULA EGEHAN ONGUN1314...1221 30.55.1
PALABIYIK ARDA2944...867 41.03
CEYHAN DENİZ1116...1036 51.012.6
ÇİMENLİ YUSUF ANIL1704...1215 61.020.1
ÖNAL EGEMEN EZEL1193...1077 71.014.4
Soyad AdDOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD UKD1369Toplam UKD Değişimi30.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZER YİĞİT1259...867 11.02.5
DEMİR EGE ORKAN1447...1379 21.012.75
YILDIRIM AYAZ EFE1501...1128 31.05
ÖZVARDAR POYRAZ1393...1270 41.09
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 51.04.5
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 60.5-6.25
DUMAN OZAN1331...1020 71.02.75
Soyad AdBUDAK MEHMET DOĞAN UKD1092Toplam UKD Değişimi-39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU TUĞRA KAMİL1209...867 10.0-3
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 20.0-11.4
KÖPRÜLÜ EGE1742...867 31.03
TAŞ YAĞIZ1223...1035 40.0-17.4
KANIK ECRİN3602...867 51.03
KEPENEKCİ GÖKAY1132...867 61.03
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 70.0-16.8
Soyad AdÇEKER EMRE BERKEM UKD1047Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLANKOÇ İBRAHİM5554...867 20.0-3
Soyad AdGÜL OĞULCAN UKD1403Toplam UKD Değişimi-19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRE ATA1953...1246 11.07.25
EKEN ÇAĞAN1012...1198 20.0-19
ÇALMAN SILA1011...1171 30.5-7.25
Soyad AdDOYMUŞ MUHAMMET ENES UKD1067Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YENİAY HASAN1075...1091 10.0-14.1
ÖZÜNAL KEREM ADİL1104...1082 20.0-14.4
BULMUŞ RIFAT1601...922 30.50
AKALIN SÜLEYMAN1084...922 51.03
NİŞANCI DİLEK2685...922 61.03
COŞKUN SADIK1163...922 71.03
Soyad AdHOŞER BUSE UKD1346Toplam UKD Değişimi23.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKTÜRK MERT1084...1004 11.03
ŞINIT YUNUS EMRE1061...1216 21.08
ERDEM FURKAN2828...1067 31.04
YILDIRIM CEREN1049...1538 40.0-6.25
ARICAN İLKE1076...1127 50.5-7
ÇİÇEK FAHRİ ALTAY3054...1379 61.013.75
SARITAŞ DENİZ2158...1220 71.08.25
Soyad AdGİRGİN GÜLCE UKD1085Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZAN BERFİN1843...1196 11.019.5
ESKİCİ BURAK TUNA1196...1094 21.015.3
AYDIN FURKAN2726...1253 30.0-8.4
SARIKAYA BURAK1098...1134 40.0-12.9
YILMAZ MUSTAFA2493...1157 50.0-12
Soyad AdERTÜRK İSMET MERT UKD1033Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UĞURLU YAĞIZ EFE1106...1530 10.0-3.3
CİVLEZ ÖMER FARUK1559...1227 20.0-7.5
ÖZEN ALPER1385...922 31.03
ÇAVUŞLAR EMRE1728...1191 40.0-8.7
ÇETİN GAYENUR2837...1159 50.0-9.9
ARSLANKOÇ TAMER3933...922 61.03
ÇAĞLAR DOĞA RÜZGAR1020...922 71.03
Soyad AdİLBİ AHMET CAN UKD1196Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARAN BAHADIR3342...1775 10.0-3.3
ATLI YUSUF2757...998 20.0-3
ERTUĞRUL UFUK CEM1244...1024 31.08.1
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1260 40.0-12.3
GÜRPINAR MERT1001...1023 50.5-6.9
KATIRCI TUNA6507...1157 60.0-16.5
Soyad AdTEZCAN RABİA UKD1188Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBABA OLCAY3482...1070 10.0-19.8
KULOĞLU FURKAN1033...1032 21.08.7
ÇAĞLAR DOĞA RÜZGAR1020...922 30.50
KURGUN MUHARREM2130...922 41.03
ÜÇAY ÖMER1792...1163 51.014.1
KARATAŞ BORA1117...1160 60.0-16.2
BERBER BATUHAN ARDA1025...1156 71.013.8
Soyad AdSEVİN GÜLCE UKD1474Toplam UKD Değişimi1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN EMRE3155...998 11.02.5
KIZILATA ŞAFAK4577...998 21.02.5
COŞKUN ARDA4619...1865 30.0-2.75
AKDAR ARDA METİN1627...1578 40.0-9
ÇETİN YARKIN6351...1376 51.09.25
ERDEM HALİL1009...1381 60.5-3.25
ALTINKAYA OZAN5927...998 71.02.5
Soyad AdCIYRIK BAKİ OĞULCAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIVKIN MURATCAN1283...922 11.03
YETİM HAZAR1239...1347 20.0-3.3
ARAS BATIHAN3217...1000 31.015
ALTAN YİĞİT5513...1132 40.0-9.6
SİNCAROĞLU ÖZCAN5158...922 50.0-3
SAĞİNÇ ÖZGÜR2443...1099 60.0-10.8
AKBABA OLCAY3482...1070 70.0-12
Soyad AdBABUR AHMET ERDİ UKD1311Toplam UKD Değişimi3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİLENGİR ERDİCAN4710...998 11.02.5
KULCU SERKAN5731...1054 21.04.5
ERDEM MEHMET ERKAN3834...1587 30.58.25
ÇETİN EMRE3155...998 41.02.5
DOĞAN MUHAMMET BATUHAN1138...1143 50.0-18
PINARBAŞI IŞIK BUSE1001...1168 61.07.75
ÖZOĞUZ SUDE4020...1192 70.5-4
Soyad AdAYHAN KORAY EMRE UKD1058Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OSMANOĞLU MEHMET BORA1039...1407 20.0-3.3
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 30.0-3.3
AKSU ATA ANIL1276...1597 40.0-3.3
SELVİ KAAN1083...1863 50.0-3.3
ÜNAL SEYİT ALİ1074...1122 61.017.7
ŞEN TUĞÇE1035...1326 70.0-5.1
Soyad AdAKSU ASIM UKD1128Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRSU MEHMET EMRE2575...1019 10.0-19.5
KARA ÖMER2495...1092 31.013.5
CAN MERT1235...1142 41.015.6
Soyad AdBÜYÜK ECRİN EFSA UKD1628Toplam UKD Değişimi11.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN YUSUF ERALP3049...1132 11.02.2
EGEMEN EFE ÇINAR4142...1161 21.02.2
KAHVECİ EFE1471...1419 31.04.6
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 40.0-15.2
SALHAN ARDA1240...1446 51.05.2
CEYHAN MERT1599...1584 61.08.8
PAMUK YAĞIZ3571...1386 71.04
Soyad AdBEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM UKD1578Toplam UKD Değişimi17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CERAN GÖKTUĞ ANIL1436...1135 11.02.75
YUNUS BARIŞ1502...1463 20.5-4
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 31.02.75
DALAR KEREM EFE2180...1310 41.04.25
DEMİR EGE ORKAN1447...1379 51.06
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 61.02.75
AÇIKEL DERİN5582...1039 71.02.75
Soyad AdUÇAR MUSTAFA KADİR UKD1376Toplam UKD Değişimi6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANTIR DENİZ ORHUN4478...867 11.02.5
ÖZDEN NEHİR4099...1173 21.06
DEMİR EGE ORKAN1447...1379 31.012.5
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 41.04.25
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 50.0-3
PAMUK YAĞIZ3571...1386 60.0-12.25
ÖZVARDAR POYRAZ1393...1270 70.5-3.5
Soyad AdBAYKAL ÇINAR UKD1414Toplam UKD Değişimi12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVAK EFE1515...1006 11.02.75
ONUN ALPEREN1812...1389 20.5-0.75
TUNÇ DOĞUKAN3901...867 31.02.5
ALPAY ALİ DEMİR1162...1142 41.04.25
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 50.5-3.5
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...1066 61.02.75
GÜRZ ŞENİZ SU1118...1151 71.04.5
Soyad AdKESKİNLER ELA UKD1367Toplam UKD Değişimi-22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇURKU HALİL EFE1539...867 11.02.5
ÖZVARDAR POYRAZ1393...1270 20.0-15.75
YAZICI MEHMET BATUHAN1094...1093 31.04.25
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 40.0-18.25
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1095 51.04.25
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 60.0-3
PINAR GÖRKEM1042...1086 71.04
Soyad AdAKALIN MEHMET İHSAN UKD1174Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OYMAK EMİNE1035...1022 11.09
AKYILDIZ ALPER2965...1308 20.0-9.6
ALTINTEPE EFE1157...1215 31.016.8
TUNÇ DOĞUKAN3901...867 40.0-3
ÖZTÜRK TURGUT EGE1525...1081 51.011.1
KOCAKURT KAĞAN1617...1058 60.0-19.8
AKGÜN ALP6188...867 71.03
Soyad AdDİNÇER EFE BARKIN UKD1622Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜÇAY ÖMER1792...1163 11.02.2
ALTINTOP RÜMEYSA1056...1276 21.02.2
KAZAZ ARDA1009...1309 31.02.8
ÇİÇEK FAHRİ ALTAY3054...1379 51.04
DURHAN BATUHAN1151...1496 61.06.6
KALKAN EREN5636...1404 71.04.4
Soyad AdAYDIN FURKAN UKD1253Toplam UKD Değişimi67.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN EMRE1413...922 11.03
ERTUĞRU EKİN1075...1107 21.09
GİRGİN GÜLCE1271...1085 31.08.4
GENÇEREN KEREM NURİ1110...1189 41.012.3
ŞENYÜZ UYGAR1015...1358 50.54.2
DÖNDÜ BİRKAN1027...1120 61.09.6
GÜLTEKİN KARYA2892...1393 71.020.7
Soyad AdKÜÇÜK OZAN UKD1101Toplam UKD Değişimi-33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR MUSTAFA COŞKUN1118...1218 10.0-10.2
KILINÇ ÇAĞDAŞ1098...922 21.03
DEĞERLİ AYDEMİR1037...1110 30.50.3
ERTAN MERT EFE1112...1090 40.0-15.6
HÜLAKİR MERTCAN3013...922 51.03
ERDEM FURKAN2828...1067 60.0-16.5
KOYUNCUOĞLU ARDA1274...922 71.03
Soyad AdKARADABAN RECEP UKD1099Toplam UKD Değişimi38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZ EREN1133...1745 10.0-3.3
ASLAN RAMAZAN BERK3149...1068 21.013.8
GÖKÇEN UTKU3800...1302 30.0-7.2
ERBIKMAZ BORA1272...1130 41.016.2
TER MUSTAFA BARAY1084...1454 50.511.7
AKKAYA MUHAMMED TAHİR1095...1284 60.0-7.8
UĞUR CEMRE3416...1107 71.015.3
Soyad AdBÖLÜKBAŞ YİĞİT BURAK UKD1215Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OSMANOĞLU MEHMET BORA1039...1407 10.0-7.5
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 21.03
ELMACI DENİZ1131...922 31.03
ERKOÇ YAĞIZ1216...1153 41.012.3
SEL DOĞAN HAKTAN1343...922 51.03
İNAÇ GÖKDENİZ3882...1668 60.0-3.3
ÖZGE EKİN1134...1224 70.0-14.7
Soyad AdAKAY AYBERK SEZER UKD1000Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ TOPRAK2115...1177 10.0-8.1
BAYBARS MUHAMMED NURULLAH2744...922 20.50
ARSLANKOÇ TAMER3933...922 31.03
ÇETİN GAYENUR2837...1159 40.0-8.7
ALDEMİR EREN CAN4630...1054 50.0-12.6
ÜZÜM MEHMET EMRE1081...1162 61.021.3
Soyad AdDİREN TAYLAN UKD1438Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYIN SERHAT7163...1567 10.0-8.25
OKUR KUBİLAY1634...998 21.02.5
SAYGILI İLYAS4275...1070 31.02.75
YETİMLER EZGİ SEZİN2071...1146 41.03.75
SARICA UMUT6586...1288 61.07.5
Soyad AdÖZCAN GÖKGÜL BEGÜM UKD1062Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİRAZ SUDE1010...922 11.03
ACAR MUSTAFA COŞKUN1118...1218 20.0-8.7
ÇALIŞKAN YİĞİT1492...1017 31.013.2
KÜÇÜKALİ ATA1391...1093 40.0-13.8
BERBER BATUHAN ARDA1025...1156 50.0-11.1
IŞIK MERYEM1144...922 61.03
Soyad AdÇOLAK SÜHA UKD1097Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYER BERKAY4789...1234 10.0-9.6
YURTSEVER EGE2795...998 21.03
ÖZCAN BERKAY4811...1133 30.0-13.5
YAVAŞ AYBERK4364...998 41.03
Soyad AdDOĞAN EYLEM SU UKD1627Toplam UKD Değişimi11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR CEREN3901...1234 21.02.2
YÜKSEL BORA1575...1336 31.03
KİRACIOĞLU DEMİR5632...1574 40.5-1.4
EKE SALİH1004...1792 51.014.4
VATANSEVER SAMET1324...1660 60.0-9
ÖZKURT DENİZ1380...1693 70.51.8
Soyad AdHİÇDURMAZ SİMGE UKD1324Toplam UKD Değişimi1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERCAN HAKTAN2201...1176 10.0-17.5
CAN MERT1235...1142 21.06.5
ÇALIŞIR BAHADIR2266...1624 30.0-3.75
ÖZCAN BERKAN3289...1353 40.51
BÖLÜKBAŞI BORA4065...1883 50.0-2.75
BAĞCI UMUT4898...1479 71.017.75
Soyad AdÇINAR CEYLİN UKD1259Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜTÜNCÜ EBRAR3028...1235 51.014.1
ÇINAR BATIN1121...1282 61.015.9
YILDIRIM CEREN1049...1538 70.0-4.8
Soyad AdTÜRKSEVER SEMİH UKD1066Toplam UKD Değişimi31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURTSEVER EGE2795...998 11.03
AKYER BERKAY4789...1234 20.56.6
TOKDEMİR UĞUR2377...998 31.03
PELİNDAĞ EGE2393...1354 40.0-4.8
SAYARMAN BERK4768...1261 50.0-7.5
DOĞAN BUSE5776...1168 61.019.2
KOÇ BERFİN1809...1466 70.511.7
Soyad AdENGİN EDANAZ UKD1169Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HASGÜL DEFNE2794...1176 10.50.3
TİYANŞAN MERT1181...1140 21.013.8
TÜRKMEN ZEYNEP1426...1058 31.010.5
AYDIN BORAN1397...1161 40.5-0.3
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 50.0-16.8
PALABIYIK ARDA2944...867 61.03
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1187 70.50.9
Soyad AdFERHAT CAN UKD1229Toplam UKD Değişimi54.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPÇU KEREM3928...867 11.03
PALABIYIK ARDA2944...867 21.03
TOMRU İBRAHİM1887...1280 31.017.1
DİVARCI EGE BARIŞ1198...1031 41.07.2
YAVUZ EDİZ4904...867 51.03
ACUN EGEMEN2124...1117 61.010.5
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 71.010.8
Soyad AdYEŞİLBALKAN EGE UKD1062Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 10.0-9
YILDIRIM İKRA NUR1096...867 21.03
ÇEVİK SÜLEYMAN YİĞİT1453...867 30.0-3
YAŞAR EREN ANTON NİESEL1520...867 41.03
BOZKURT SİRAC4076...1111 51.017.1
KOLAŞIN EGE1083...867 61.03
ÖZER YİĞİT1259...867 71.03
Soyad AdKAYA ARDA UKD1088Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ AYBARS1105...867 11.03
SOLMAZ ÇINAR1889...867 21.03
UZEL ARDA1335...1116 30.0-13.8
DUMAN TOPRAK4520...867 41.03
GENÇ ÜMİT3151...867 51.03
ALATAŞ İBRAHİM YAĞIZ2675...1160 60.0-12
YAMAN EMİRHAN1237...1178 71.018.6
Soyad AdBOZLAR BERKAY UKD1079Toplam UKD Değişimi57
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ÖMER1880...1005 11.012
USTA HALİT ARHAN3467...1409 20.0-3.6
YANTIR DENİZ ORHUN4478...867 31.03
ÖZVARDAR IRMAK1197...1201 41.020.1
CANERİ MEHMET1173...867 51.03
KAYACAN ONUR1106...1128 61.017.1
TAŞOCAK OZAN4253...1214 70.55.4
Soyad AdÇETİN AYŞE NUR UKD1061Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR ALİHAN1250...867 11.03
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 20.0-3.6
ÖZCAN YASİN ENES1706...867 30.0-3
GÖKLÜ MEHMET FURKAN1199...1000 40.5-2.4
TOPÇU KEREM3928...867 50.0-3
AVŞAR EMRE1831...867 60.0-3
DAL EREN ÖZGÜR3039...867 71.03
Soyad AdDERVİŞ ULAŞ YALIN UKD1041Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNGEL MUSTAFA1206...867 31.03
KALATA ONUR1076...867 41.03
EREN ÇAĞRI2475...1199 50.0-8.7
AKGÜN MUHAMMET EMİN1297...1000 61.013.2
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 70.0-16.8
Soyad AdANACAK HASAN GÜNEŞ UKD1409Toplam UKD Değişimi33.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEDİR UTKU1025...1090 11.03.25
ÜNLÜ EGE4530...1280 31.08.25
TÜTÜNCÜ EBRAR3028...1235 41.06.75
KALKAN EREN5636...1404 50.5-0.25
SERİN DENİZ1143...1374 61.011.25
ALTAN YİĞİT5513...1132 71.04.25
Soyad AdKARABULUT ARDA DORUK UKD1370Toplam UKD Değişimi18.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNGÖR AHMET TALHA1141...1077 11.03.75
AKSU ATA ANIL1276...1597 20.57.25
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1521 30.0-7.5
ÖZBEK ALPER KAAN2667...1517 41.017.5
VURAL EMRE5081...1475 50.0-9
SÖBÜ KIVANÇ1036...1130 61.05
OSMANOĞLU MEHMET BORA1039...1407 70.51.25
Soyad AdDÖNDÜ BİRKAN UKD1120Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN YİĞİT1492...1017 11.010.8
ŞENEL BORA3149...1111 21.014.7
YUMBUL AHMET EFE1346...1132 31.015.6
ESKİCİ BERKAY1085...1310 40.0-7.5
ERCAN ARDA2203...1285 50.0-8.4
AYDIN FURKAN2726...1253 60.0-9.6
YILMAZ MUSTAFA2493...1157 70.0-13.5
Soyad AdÖZDEMİR ALİ DOĞUKAN UKD1033Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL EMRE5081...1475 10.0-3.3
AKTOP FATİH1086...922 21.03
TUGAY YUNUS EMRE2249...1166 30.0-9.6
ÖZGE EKİN1134...1224 40.0-7.5
ŞEN TUĞÇE1035...1326 50.0-4.5
ŞAHİN İZZET4167...922 61.03
SEL DOĞAN HAKTAN1343...922 70.0-3
Soyad AdDALKIRAN HAMİT EFE UKD1113Toplam UKD Değişimi77.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKALIN SÜLEYMAN1084...922 11.03
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...922 20.0-3
YİĞİT OKAN1055...1003 31.010.5
ÖZDEMİR SUDE NAZ1059...1064 41.012.9
ÇALIŞKAN ARDA1441...1248 51.020.4
SAYDAM BATUHAN1106...1257 61.020.7
ER BARIN GÜNEY1009...1073 71.013.2
Soyad AdDEPREM ÇAĞLA UKD1162Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZENÇ BUĞRAHAN HAMZA1474...1721 10.0-3.3
ERDİ CENK EREN2335...1257 20.0-11.1
BAĞLAR AKİF3577...1039 30.0-20.1
UYGUN MAHMUT CELAL5095...1274 41.019.5
Soyad AdAKSU ATA ANIL UKD1597Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USTAOĞLU MUHAMMED1156...1096 11.02.75
KARABULUT ARDA DORUK1152...1370 20.5-7.25
AKDENİZ ALPEREN1045...1178 31.02.75
AYHAN KORAY EMRE1009...1058 41.02.75
TAYLAN DİLARA4301...1013 51.02.75
GÜNGÖRDÜ İSMAİL4412...1238 61.02.75
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1286 71.03.5
Soyad AdSAYIN KEMAL UKD1320Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ BERFİN1809...1466 10.0-7.5
GÜZELCİK ALİ ATINC6750...998 21.02.5
ATALAY OZAN4427...1131 31.06.25
KATIRCI TUNA6507...1157 41.07
DOĞAN BUSE5776...1168 51.07.5
SAYAR YARKIN4685...1202 60.0-16.5
ÖZCAN BERKAY4811...1133 71.06.5
Soyad AdGÜNEY MEHMET ATA UKD1270Toplam UKD Değişimi-39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN İZZET4167...922 11.03
MUTLU ENİS1503...1334 20.0-12.3
UZUNLAR YİĞİT EFE1037...1031 31.06
AYGÜN HELİN BEREN1138...1519 40.0-5.7
DÖNMEZ ALPHAN1028...1257 50.0-15.6
BAĞ MUSTAFA1358...1344 60.0-12
ÇELİK ARDA1138...1208 70.5-2.7
Soyad AdARSLAN YUSUF UKD1093Toplam UKD Değişimi-31.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDİ CENK EREN2335...1257 10.0-8.4
DAĞDÖVEN MERT5126...998 20.0-3
GÜNDOĞDU HAKKI5653...998 50.0-3
GÜNDAR FATMA1774...1065 60.5-1.2
UYAR EMRECAN4723...1080 70.0-15.6
Soyad AdÇALMAN SILA UKD1171Toplam UKD Değişimi-33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜREKE DOĞUKAN3287...1231 20.0-12.6
GÜL OĞULCAN4315...1403 30.58.7
KAYAN EYLÜL1271...1121 50.0-17.1
BAYRAKTAR BORA İSLAM1103...1229 70.0-12.6
Soyad AdDÜLGER OĞUZHAN UKD1232Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYSÜLEN DEVRİM DENİZ1912...998 11.03
SAYIN SERHAT7163...1567 20.0-3.6
PELİNDAĞ EGE2393...1354 31.020.1
AKYER BERKAY4789...1234 41.015
KOÇ BERFİN1809...1466 50.0-6.3
ÖZTÜRK HAYRULLAH2734...998 61.03
AKIN ARDA TANBAY3177...1079 71.09
Soyad AdJALİLZADA ÖMER UKD1602Toplam UKD Değişimi19.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUYUCU EGE3651...1047 11.02.2
KOCAKURT KAĞAN1617...1058 21.02.2
KARABULUT ATAKAN1185...1203 31.02.2
ONUN ALPEREN1812...1389 51.04.6
GÜL YUSUF1158...1346 61.03.8
GENÇER DENİZ4004...1381 71.04.4
Soyad AdGÜRZ ŞENİZ SU UKD1151Toplam UKD Değişimi-43.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM EGEMEN2245...1007 11.09.3
MERCAN EFE2511...867 21.03
KAYACAN ONUR1106...1128 30.0-15.9
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 40.0-15.3
USTA HALİT ARHAN3467...1409 50.0-5.4
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 60.0-14.1
BAYKAL ÇINAR4250...1414 70.0-5.4
Soyad AdKÖSE ARAT UYGAR UKD1129Toplam UKD Değişimi51.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULUBAŞ KEREM1869...867 11.03
POLAT RAMAZAN4060...867 21.03
MEŞE MESUT EFE1184...1124 31.014.7
KIYAK UMUT1787...867 41.03
ENGİN EDANAZ1237...1169 51.016.8
AKBAŞ EGE DORUK2639...1302 61.021.9
FERHAT CAN4707...1229 70.0-10.8
Soyad AdPARLAK ARDA UKD1084Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN DENİZHAN1418...867 11.03
TOMRU İBRAHİM1887...1280 20.0-7.5
AKTAŞ ULAŞ ARDA5366...867 31.03
DÖNGEL MUSTAFA1206...867 41.03
ÖZKULA EGEHAN ONGUN1314...1221 50.0-9.6
BEKTAŞ MEHMET YAĞIZ1100...867 61.03
ÇİMENLİ YUSUF ANIL1704...1215 70.0-9.6
Soyad AdDOĞAN KAAN EGE UKD1067Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SABANCI GÖKTÜRK3605...867 11.03
KARABULUT ATAKAN1185...1203 20.0-9.6
GÜLDOĞAN MUHTAR SARP1594...867 30.50
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1340 40.0-5.1
KAVAK EFE1515...1006 51.012.6
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 60.0-7.5
TANINMIŞ TOLGA1463...867 70.50
Soyad AdEREN ÇAĞRI UKD1199Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ SELİM SİNA1051...1019 21.07.8
DERVİŞ ULAŞ YALIN7005...1041 51.08.7
GÜNALP EFE2656...1067 61.09.6
DAĞ ŞEVVAL1847...1268 70.0-12
Soyad AdŞENYÜZ UYGAR UKD1358Toplam UKD Değişimi-0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ECER İSMET RAFET1211...1118 11.05
SARITAŞ DENİZ2158...1220 20.5-4.75
YETİM HAZAR1239...1347 30.0-13
ÇİLİNGİR ERSAN KAYRA4454...1217 41.07.75
AYDIN FURKAN2726...1253 50.5-3.5
GÜLTEKİN KARYA2892...1393 60.51.25
KILIÇ ORHAN3392...1172 71.06.5
Soyad AdERCİHAN EGE UKD1509Toplam UKD Değişimi-18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1286 10.0-19.5
YILDIRIM HASAN1020...922 21.02.5
KARADENİZ ALP5660...1389 31.08.5
İNCE ALİ EMRE1850...1756 40.0-4.75
DİNÇOĞLU MUHAMMETALİ VEDAT1832...1047 51.02.75
GÖKÇEN UTKU3800...1302 61.05.75
VURAL EMRE5081...1475 70.0-13.75
Soyad AdŞENGÜL AHMET MUSTAFA UKD1021Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYDAM BATUHAN1106...1257 10.0-6
ÖZDEMİR TAHA1102...1039 31.015.9
ARAS FIRAT1064...922 51.03
Soyad AdÇAVUŞLAR EMRE UKD1191Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ İPEK1032...1314 10.0-9.9
KARA BATUHAN2408...922 21.03
ERGÜL GÖZDE1031...1094 30.0-18.9
ERTÜRK İSMET MERT1083...1033 41.08.7
Soyad AdGÜREKE DOĞUKAN UKD1231Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUNCUOĞLU ARDA1274...922 11.03
ÇALMAN SILA1011...1171 21.012.6
KILINÇ ÖZHAN1211...1235 30.0-14.7
ÇİFTÇİ MUHAMMED SAİD3165...1112 40.5-4.8
ACAR MUSTAFA COŞKUN1118...1218 51.014.4
TEYMUR EMİRCAN1138...1303 61.018
KESKİN DENİZ4548...1119 70.5-4.5
Soyad AdÖZTÜRK ÇAĞDAŞ UKD1124Toplam UKD Değişimi29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKEN ÇAĞAN1012...1198 10.0-12
SELEK BARIŞ1322...1263 21.020.7
AKÇAY FURKAN KEREM1115...922 31.03
BAKAR DİLAVER1355...1118 41.014.7
GÜNERHAN EYÜPCAN1182...1147 50.50.9
ÇEVİK KEZİBAN1006...1169 61.016.8
ERDAL ÖYKÜ2318...1127 70.0-15
Soyad AdHIDIRTEPE BURAK UKD1307Toplam UKD Değişimi11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN EBRU3365...998 11.02.5
ZAN ALİ3357...1159 20.0-17.5
KILIÇ BUĞRA3555...1072 30.5-7.25
ÖZENÇ BUĞRAHAN HAMZA1474...1721 41.022.25
ÇIRPAN TEKSİN TAN4379...1171 50.0-17
SERBEST EMRE3732...1246 61.010.5
ŞEN MEHMET EMİRHAN4258...1474 71.018
Soyad AdÖZBEK ALPER KAAN UKD1517Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHVECİOĞLU BATU2304...1064 11.02.75
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 21.09.75
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 30.5-0.5
KARABULUT ARDA DORUK1152...1370 40.0-17.5
GÜNGÖRDÜ İSMAİL4412...1238 51.04
ÖZGE EKİN1134...1224 61.03.75
Soyad AdSUCU UMUT UKD1218Toplam UKD Değişimi-31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OLCA EGE CAN6224...1486 10.0-5.1
AYTUN ONUR6221...998 21.03
YILDIZ TALAT2968...1696 30.0-3.3
AĞZIKARA SEFA2738...1465 40.0-5.7
AYHAN İSMAİL1837...1192 50.0-16.2
BERKİNÇ REFİK ATAKAN2327...1138 60.5-3.3
SİVASLI YİĞİT3749...1198 70.5-0.9
Soyad AdDEĞERLİ AYDEMİR UKD1110Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİÇEK FAHRİ ALTAY3054...1379 20.0-5.1
KÜÇÜK OZAN1131...1101 30.5-0.3
KULOĞLU FURKAN1033...1032 40.5-3.3
YETİM HAZAR1239...1347 50.0-6
Soyad AdUZUNCA KAAN UKD1074Toplam UKD Değişimi40.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYAR EMRECAN4723...1080 11.015.3
ÜNLÜ CENNET2032...998 31.03
GÖKSELOĞLU CENGİZ KAAN4609...998 41.03
YILDIRAK BİLAL4204...1106 61.016.2
AYKAÇ GÖKCAN3303...998 71.03
Soyad AdADAŞ DİLARA UKD1062Toplam UKD Değişimi30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ECER İSMET RAFET1211...1118 51.017.4
YENİAY HASAN1075...1091 61.016.2
YAVAŞ ŞÜKRÜ ARDA1524...922 70.0-3
Soyad AdİNAL BİRKAN UKD1027Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYTUN ONUR6221...998 11.03
ERDEM HALİL1009...1381 20.0-3.3
ÖNEL MEVLÜT1425...1063 30.0-13.5
Soyad AdTOPUZ ZEHRA UKD1073Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCİHAN EKİN3010...867 11.03
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 21.012
ANACAK ATEŞ GÜN2952...1040 31.013.5
KARA ENES1027...1009 40.0-17.7
KESKİN FATİH DENİZ1539...1051 50.0-15.9
DUMAN TOPRAK4520...867 61.03
İSHAKOĞLU BURHAN MERT1178...867 71.03
Soyad AdMOKHTAR KİNZA UKD1094Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZVARDAR YAĞMUR1197...1216 10.0-9.9
YİĞİT UTKAN1927...867 20.0-3
ATALAY GÜLSEREN MASAL1383...867 41.03
DİNÇ MUHAMMET1256...1087 51.014.7
BALTACI EFE ATAKAN1269...867 61.03
KURUCU BORA5350...867 70.0-3
Soyad AdGÜMÜŞTAŞ ELİF UKD1105Toplam UKD Değişimi-34.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASAN EFE DENİZ1324...867 11.03
YILDIZ EGEHAN2649...1490 20.0-3.3
CİVAS EGE1916...1378 30.0-5.1
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 40.0-5.1
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 50.0-5.4
AKAR BULUT5619...1264 60.0-8.7
KANDEMİR ULAŞ1466...1221 70.0-10.2
Soyad AdPOLAT CAN UKD1019Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CERYAN AREL1310...1082 10.0-12.3
YAZICI MEHMET BATUHAN1094...1093 21.018
PAMUK YAĞIZ3571...1386 30.0-3.3
SALMAN EREN1423...1275 40.0-5.7
ASLANALP YAHYA1052...1431 50.0-3.3
ÇETİN EGE1243...1097 61.018.3
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 70.0-3.3
Soyad AdYUNUS BARIŞ UKD1463Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERYÜREKLİLER ADA1849...867 11.02.5
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1578 20.54
ÇETİN DENİZ1168...867 31.02.5
ABACI EREN DENİZ5263...1124 41.03
TAŞ YAĞIZ1223...1035 51.02.75
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 61.02.75
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 70.0-12.25
Soyad AdÇETİN EGE UKD1097Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESİCİOĞLU MERT ALİ1223...1000 11.011.1
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 21.012.9
ACAR YUSUF1254...867 31.03
EGEMEN EFE ÇINAR4142...1161 40.0-12.3
ÜZÜM BURAK YUSUF1245...867 51.03
POLAT CAN3590...1019 60.0-18.3
ERCAN HAYDAR BURAK3099...1031 71.012.3
Soyad AdGÜLER EREN UKD1050Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK EFE1262...867 31.03
ALBAYRAK EMRE6094...867 40.50
YİĞİT UTKAN1927...867 50.0-3
BALTACI EFE ATAKAN1269...867 71.03
Soyad AdGÜNGÖRDÜ İSMAİL UKD1238Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEYER HELİN3842...1511 10.0-5.1
ERBIKMAZ BORA1272...1130 21.010.5
SARIKAYA EMRE CAN1104...1164 30.0-18
AKSOY MEHMET CAN1032...1101 41.09.6
ÖZBEK ALPER KAAN2667...1517 50.0-4.8
AKSU ATA ANIL1276...1597 60.0-3.3
GÖKÇEN UTKU3800...1302 70.52.7
Soyad AdBAĞ MUSTAFA UKD1344Toplam UKD Değişimi8.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİÇER AHMET SALİH4842...1231 11.08.75
KIRER ELİF HİLAL1237...1213 21.08
GAYRET EGEMEN1085...1448 30.0-9
DOĞRU TAHA ATAKAN1006...1150 41.06.25
AĞZIKARA DEFNE1111...1322 50.5-0.75
GÜNEY MEHMET ATA1575...1270 61.010
GÜREKE ZÜHEYR MERT3287...1280 70.0-14.75
Soyad AdAKSOY ONUR UKD1263Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ER BERK5521...1374 10.0-10.5
USTAOĞLU MUHAMMED1156...1096 20.0-21.6
ERTAN ULAŞ4529...1117 31.09
KELEŞ MİNA1761...1282 41.015.9
ŞAHİN İZZET4167...922 51.03
UZUN KAYRA ASRIN1409...1161 60.5-4.2
KAHVECİOĞLU BATU2304...1064 71.07.2
Soyad AdTURUNÇCU ALİ UKD1077Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AĞZIKARA DEFNE1111...1322 10.59
UĞUR ÇAĞAN1773...1168 31.018.6
ŞİMŞEK ALPTEKİN1010...1070 40.0-15.3
MUTLU ELİF NAZ1238...1295 50.0-6.6
OKÇU BERAT1114...922 61.03
KOCABAŞ MUSTAFA KAĞAN4308...922 71.03
Soyad AdATEŞ HÜSEYİN UKD1530Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY MEHMET CAN1032...1101 11.02.75
UNAT CAN HAKTAN1071...2020 20.0-2.75
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1286 31.05
AKTEPE ONUR1056...1056 41.02.75
GÜNGÖR AHMET TALHA1141...1077 51.02.75
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 61.02.5
ÜNAL SEYİT ALİ1074...1122 71.02.75
Soyad AdDEDEBAŞ EMRE EMİN UKD2207Toplam UKD Değişimi12.15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞIR BAHADIR2266...1624 11.01.65
TURAN MUHAMMED ALİ1739...1112 21.01.65
SARIBAŞ NİZAMETTİN3156...1658 31.01.65
ULUPINAR FURKAN6131...1591 41.01.65
ÖNTÜRK SENAN UTKU2405...1882 51.01.95
AKTİ EZGİ3455...1697 61.01.65
BÖLÜKBAŞI BORA4065...1883 71.01.95
Soyad AdKIRER ELİF HİLAL UKD1213Toplam UKD Değişimi-95.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK BERK1158...1015 11.07.2
BAĞ MUSTAFA1358...1344 20.0-9.6
ÇELİK ARDA1138...1208 30.0-15.3
USLU EFE4361...1073 40.0-20.7
KORKMAZ MEHMET4272...1013 50.0-22.8
CİVLEZ ÖMER FARUK1559...1227 60.0-14.4
ÖZLEME ARDA1008...1092 70.0-19.8
Soyad AdCİLADAR SABRİ CAN UKD1157Toplam UKD Değişimi67.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTUĞLU EGE3900...1109 11.012.9
SAVAŞIR CEREN1468...1032 21.09.9
ÖZTÜRK NİHAT3847...1036 31.010.2
KILIÇ BUĞRA3555...1072 41.011.4
BAYRAKTAR SEVİL4230...1089 51.012.3
SAYMAN EGE3307...1518 60.0-3.3
SÜRER YUNUS EMRE1963...1135 71.014.1
Soyad AdSARIKAYA BURAK UKD1134Toplam UKD Değişimi33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRKOL BERKE1111...922 11.03
ÇALIŞKAN ARDA1441...1248 21.019.8
ÖZÇELİK EREN DENİZ1055...1072 30.5-2.7
GİRGİN GÜLCE1271...1085 41.012.9
DOĞRUL EGE1083...1093 51.013.2
TEKİN DENİZ1679...1104 60.0-16.2
İNCE MEHMET EFE1094...922 71.03
Soyad AdÖZKAYAGAN EMRE UKD1279Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKCAN SEYİTHAN3225...998 11.03
ÇÖL ATAKAN5685...1776 20.0-3.3
AĞZIKARA SEFA2738...1465 30.0-7.8
SİVASLI YİĞİT3749...1198 41.011.7
ULUÇAY ONUR1110...1298 51.015.9
TOSUN YUNUS EMRE3223...998 61.03
TIRAK MUHAMMET ALİ1605...1621 70.0-3.6
Soyad AdKÜÇÜK EFE UFUK UKD1199Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAYA EMRE CAN1104...1164 20.5-1.5
İNCE ALİ EMRE1850...1756 30.0-3.3
KARADENİZ ALP5660...1389 40.57.5
İNAÇ GÖKDENİZ3882...1668 50.0-3.3
TEMİZ EREN1133...1745 60.0-3.3
ÇELİK ENES4927...1358 71.021.3
Soyad AdTÜRKOĞLU TUNAHAN UKD1183Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZAN ALİ3357...1159 10.0-15.9
UYGUR KAAN1928...998 21.03
TAŞ SAMET4624...998 30.50
BAĞLAR AKİF3577...1039 41.09.3
Soyad AdYEGİN AHMET HAKAN UKD1530Toplam UKD Değişimi2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCA MAKSUT6365...1043 11.02.75
KAYA UZAY1740...1114 21.02.75
EVREN EMRE1475...1221 31.03.5
GELEN MURAT1259...1297 41.05.25
TOMRU İBRAHİM1887...1280 51.04.75
AYDIN BORAN1397...1161 61.02.75
AKBAŞ EGE DORUK2639...1302 70.0-19.75
Soyad AdKÖMÜRCÜ MUHAMMED YİĞİT UKD1101Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALATAŞ İBRAHİM YAĞIZ2675...1160 11.017.4
GÜN HALİL İBRAHİM3813...867 21.03
ELNAHİ TUNA3588...1117 30.0-14.4
SÖNMEZ AYBARS1105...867 41.03
GÖRGÜLÜ ELFİDA3289...867 51.03
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 60.0-19.2
TUNCEL ASYA2739...867 71.03
Soyad AdYALÇIN ÖZGÜR UKD1180Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ KEREM1271...1130 10.5-2.1
BUDAK MEHMET DOĞAN1206...1092 21.011.4
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1578 30.0-3.3
KAHVECİ EFE1471...1419 40.0-6
CEYHAN MERT1599...1584 50.0-3.3
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 60.57.5
EREL SARP1415...1467 70.0-4.8
Soyad AdİLASLAN MEHMET UKD1186Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞ YAĞIZ1223...1035 10.0-21
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 20.0-3.3
DUMAN OZAN1331...1020 31.08.4
PINAR GÖRKEM1042...1086 41.010.8
YERLİ DURU1340...1218 50.0-13.8
CERAN GÖKTUĞ ANIL1436...1135 61.012.9
ÜREK DORUK1999...1424 70.0-6
Soyad AdTÜRKMEN KAĞAN BERK UKD1032Toplam UKD Değişimi-36.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN OSMAN EMRE1927...867 11.03
AŞIK EMİR HAKTAN1146...1156 20.0-9.9
ŞAFAK ÇAĞAN2373...867 30.0-3
BEKTAŞ YILDIZ NAZ1100...1066 40.0-13.5
KOÇAR SERDİL2332...867 50.50
ACAR ALİHAN1250...867 61.03
YILDIRIM EGEMEN2245...1007 70.0-15.9
Soyad AdCEYHAN MERT UKD1584Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU BERKE1037...1393 21.06.25
YERLİ DURU1340...1218 31.02.75
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 40.0-8.25
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 51.02.75
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1628 60.0-11
DEMİR EGE ORKAN1447...1379 71.06
Soyad AdDİNÇOĞLU MUHAMMETALİ VEDAT UKD1047Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE ALİ EMRE1850...1756 10.0-3.3
SEL DOĞAN HAKTAN1343...922 21.03
OSMANOĞLU MEHMET BORA1039...1407 30.0-3.3
ÖZDEMİR CEREN3901...1234 40.0-7.8
ERCİHAN EGE1008...1509 50.0-3.3
USTAOĞLU MUHAMMED1156...1096 61.017.1
SEVEN KAAN1339...1311 70.0-5.4
Soyad AdKARACA YİĞİT UKD1568Toplam UKD Değişimi-27.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZLEME ARDA1008...1092 11.02.75
COŞKUN ŞİVAN1163...922 21.02.5
YILDIZ TOPRAK2115...1177 30.0-22.25
ÖZKURT DENİZ1380...1693 40.0-8.25
ÖZBAYRAM EGE4558...1105 51.02.75
ERGÜL GÖZDE1031...1094 61.02.75
AĞZIKARA DEFNE1111...1322 70.5-7.75
Soyad AdSELVİ KAAN UKD1863Toplam UKD Değişimi15.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANIAZ İBRAHİM1033...1145 11.02.2
GÖKÇEN UTKU3800...1302 21.02.2
SEVEN KAAN1339...1311 31.02.2
KALFAOĞLU MUSTAFA KEMAL2513...1268 41.02.2
AYHAN KORAY EMRE1009...1058 51.02.2
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 61.02.2
ŞENCAN MERT1338...1545 71.02.6
Soyad AdALTAN YİĞİT UKD1132Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİNCAROĞLU ÖZCAN5158...922 11.03
YILMAZ AŞKIN CAN2384...1065 20.5-2.7
YILDIRIM CEREN1049...1538 30.0-3.3
CIYRIK BAKİ OĞULCAN1589...1000 41.09.6
KARATAŞ BORA1117...1160 50.0-13.8
BERBER BATUHAN ARDA1025...1156 60.50.9
ANACAK HASAN GÜNEŞ1284...1409 70.0-5.1
Soyad AdÜNAL SEYİT ALİ UKD1122Toplam UKD Değişimi-28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVEN KAAN1339...1311 10.0-7.5
FAZAYİLOV OĞUZ1423...1318 20.0-7.5
ASLAN RAMAZAN BERK3149...1068 31.012.6
DEMİR EMRE YETKİN5814...1009 41.010.5
ERTAN ULAŞ4529...1117 50.0-15.3
AYHAN KORAY EMRE1009...1058 60.0-17.7
ATEŞ HÜSEYİN1073...1530 70.0-3.3
Soyad AdBERDİ EFE UKD1000Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK EFE BERK1090...1000 11.015
CAN EMRE1413...922 20.0-3
BOZDAĞLI OĞUZHAN1089...922 31.03
AKDEMİR EREN1122...922 41.03
Soyad AdÇELİK ERCAN UKD1320Toplam UKD Değişimi-2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÖLÜKBAŞI BORA4065...1883 10.0-2.75
Soyad AdERDEM FURKAN UKD1067Toplam UKD Değişimi-38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULMUŞ RIFAT1601...922 10.0-3
KARATAŞ BORA1117...1160 20.0-11.1
HOŞER BUSE1103...1346 30.0-4.8
KESKİN DENİZ4548...1119 40.0-12.9
YILMAZ BATUHAN4896...1099 50.0-13.8
KÜÇÜK OZAN1131...1101 61.016.5
EKEN ÇAĞAN1012...1198 70.0-9.6
Soyad AdSABAHOĞLU NURETTİN UKD1119Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM HALİL1009...1381 10.0-5.4
YAVAŞ AYBERK4364...998 21.03
KIZILATA ŞAFAK4577...998 31.03
AYDEMİR ALİHAN1989...1341 40.0-6.6
PINARBAŞI IŞIK BUSE1001...1168 50.0-12.9
BERKİNÇ EDA HAZAL2533...1071 61.012.9
OĞAN EGE2644...1164 70.0-13.2
Soyad AdGÜNGÖR SERDAR SABİT UKD1263Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİRACIOĞLU DEMİR5632...1574 20.0-4.2
CELEP DORUK1037...922 31.03
KAHYAOĞLU BERKE3962...1292 40.0-13.8
ÖZLEME ARDA1008...1092 51.08.1
SİNCAROĞLU ÖZCAN5158...922 60.50
KAZAZ ARDA1009...1309 70.51.8
Soyad AdKAVAKLI ATAKAN UKD1354Toplam UKD Değişimi53
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERKİNÇ REFİK ATAKAN2327...1138 11.05.5
AKTİ EZGİ3455...1697 20.59.5
DALYANLAR NİHATCAN1427...1064 41.04
ÇINAR BERKE1683...1617 51.020.5
GAZEL ALİ BORAN2324...1300 61.010.5
GÜRSU MEHMET EMRE2575...1019 71.03
Soyad AdSALİM MÜKREMİN ALPER UKD1144Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK UMUT1036...922 60.0-3
KAYA ERSEL1010...922 71.03
Soyad AdSÜRER YUNUS EMRE UKD1135Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜN GÖRKEM6376...998 11.03
ÖZBORA DOĞUKAN4397...1239 20.0-10.8
VATANSEVER BİROL2191...998 31.03
UYAR EMRECAN4723...1080 41.012.6
YILDIRAK BİLAL4204...1106 51.013.8
GÜNDOĞDU HAKKI5653...998 61.03
CİLADAR SABRİ CAN5779...1157 70.0-14.1
Soyad AdDOĞAN H. K. K. YUSUF UKD1424Toplam UKD Değişimi19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PINAR GÖRKEM1042...1086 11.03
YALÇIN SAMET1128...1098 21.03.25
ASLANALP YAHYA1052...1431 30.50.25
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1628 41.019
ÜREK DORUK1999...1424 50.0-12.5
YERLİ DURU1340...1218 61.06
SALHAN ARDA1240...1446 70.50.75
Soyad AdÖZTÜRK ÖMER UKD1469Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DUMAN OZAN1331...1020 11.02.75
GÖRCANLI EGEMEN1203...1154 21.03.5
ÖZKESKİN NAZIM EFE1202...1708 30.0-5
EROĞLU BERKE1037...1393 40.5-2.5
PINAR GÖRKEM1042...1086 51.02.75
SALMAN EREN1423...1275 61.06.25
YUNUS BARIŞ1502...1463 71.012.25
Soyad AdDÜZTAŞLIK ALPER UKD1095Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALAR KEREM EFE2180...1310 10.0-6.9
AKAR BULUT5619...1264 20.0-8.4
ÇALIŞKAN BARIŞ KAĞAN3733...867 31.03
BOZKURT SİRAC4076...1111 41.015.6
KESKİNLER ELA7470...1367 50.0-5.1
ÇAMLAR ARDA4737...1597 60.0-3.3
YILDIRIM AYAZ EFE1501...1128 71.016.5
Soyad AdBÜYÜKÖNDER DOĞA UKD1187Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIRAN KAAN CAN4362...867 11.03
AKBAŞ EGE DORUK2639...1302 30.0-10.2
HORZUM EGE1399...867 41.03
ÖNAL EGEMEN EZEL1193...1077 50.5-4.5
KÖKSAL AHMET ORÇUN1236...1070 61.010.2
ENGİN EDANAZ1237...1169 70.5-0.9
Soyad AdŞEKER ÇINAR UKD1125Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAHRAMAN GALİP1720...867 11.03
İNCİ FURKAN1490...867 21.03
CANERİ MEHMET1173...867 30.0-3
AŞIK EMİR HAKTAN1146...1156 40.0-13.8
TAŞOCAK OZAN4253...1214 50.0-11.4
GÜLDOĞAN MUHTAR SARP1594...867 61.03
ŞAFAK ÇAĞAN2373...867 70.50
Soyad AdYILDIRIM ÖMER UKD1141Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNÇ DOĞUKAN3901...867 10.0-3
ÇİÇEK ECEM ELA2132...867 20.0-3
GAVACIK ENES1906...867 30.50
KOCAKURT KAĞAN1617...1058 40.0-18.3
İNCİ FURKAN1490...867 51.03
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1340 60.0-7.2
KAVAK EFE1515...1006 71.09.6
Soyad AdÖZKARDEŞ MERT UKD1002Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKATAY DEFNE6140...867 51.03
İLBARS ALPARSLAN2452...867 60.0-3
AKSOY RÜZGAR5085...867 70.0-3
Soyad AdCİVLEZ ÖMER FARUK UKD1227Toplam UKD Değişimi56.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEBAPÇI DEFNE1094...1523 10.0-4.5
ERTÜRK İSMET MERT1083...1033 21.07.5
UĞURLU YAĞIZ EFE1106...1530 30.510.8
AL DOĞUKAN5347...1019 41.06.9
DOĞRU TAHA ATAKAN1006...1150 51.011.7
KIRER ELİF HİLAL1237...1213 61.014.4
ERGÜL GÖZDE1031...1094 71.09.6
Soyad AdKESKİN DENİZ UKD1119Toplam UKD Değişimi59.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜKALİ ATA1391...1093 11.013.8
DERVİŞOĞLU BERKAY1274...1071 21.012.9
TÜTÜNCÜ EBRAR3028...1235 31.019.8
ERDEM FURKAN2828...1067 41.012.9
ÇINAR BATIN1121...1282 50.56.6
KITER ASLI1199...1206 60.0-11.4
GÜREKE DOĞUKAN3287...1231 70.54.5
Soyad AdMUTLU ENİS UKD1334Toplam UKD Değişimi-32.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN ALP EMRE1036...922 11.02.5
GÜNEY MEHMET ATA1575...1270 21.010.25
VATANSEVER SAMET1324...1660 30.0-3.25
UĞUR ÇAĞAN1773...1168 40.0-18
UĞURLU YAĞIZ EFE1106...1530 50.0-6.25
GÜREKE ZÜHEYR MERT3287...1280 60.0-14.5
SARI HÜSEYİN1188...1229 70.5-3.5
Soyad AdERTAN MERT EFE UKD1090Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇINAR BATIN1121...1282 10.0-7.5
KAYA FURKAN1040...922 21.03
YILMAZ AŞKIN CAN2384...1065 30.0-15.9
KÜÇÜK OZAN1131...1101 41.015.6
BAYRAKTAR BORA İSLAM1103...1229 50.0-9.3
DEMİRKOL BERKE1111...922 61.03
YILDIZ YAĞIZ1109...1635 70.0-3.3
Soyad AdAKYOL SERKAN UKD1092Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AL DOĞUKAN5347...1019 11.012
VATANSEVER SAMET1324...1660 20.0-3.3
ÖZLEME ARDA1008...1092 30.0-15
ARAS BATIHAN3217...1000 41.011.1
BİÇER AHMET SALİH4842...1231 51.020.7
YOLCU CEM2311...1281 60.0-7.5
GÖRGÜLÜ SAMET1029...1061 71.013.8
Soyad AdYAVAŞ EGEMEN CAN UKD1237Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜZ ABDULLAH1475...998 11.03
DOĞAN BUSE5776...1168 21.012
KOÇ BERFİN1809...1466 30.0-6.3
ALTUNBEY BARAN2435...1018 41.06.6
SAYIN SERHAT7163...1567 50.0-3.6
KURT EMRE2859...1626 60.0-3.3
TÜTÜNCÜ İNCİ2219...1457 71.023.4
Soyad AdDERVİŞOĞLU BERKAY UKD1071Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAŞKIN MUHAMMED BARIŞ1257...922 10.50
KESKİN DENİZ4548...1119 20.0-12.9
PITIR KADİRHAN1064...1153 30.0-11.7
ÇALMAN ECEM1011...1089 40.0-14.1
SAĞİNÇ ÖZGÜR2443...1099 51.016.2
YILMAZ BATUHAN4896...1099 60.0-13.8
KULOĞLU FURKAN1033...1032 71.013.5
Soyad AdÇINAR BERKE UKD1617Toplam UKD Değişimi-43.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRAÇ OSMAN TAMER4197...1296 11.02.6
ULUPINAR FURKAN6131...1591 20.0-10.8
GÜRSU MEHMET EMRE2575...1019 31.02.2
BÖLÜKDEMİR MERT1096...1413 40.0-15.2
KAVAKLI ATAKAN5389...1354 50.0-16.4
ÇÖL ATAKAN5685...1776 60.0-5.8
Soyad AdALDEMİR EREN CAN UKD1054Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞIR ELİF1014...922 11.03
GAYRET EGEMEN1085...1448 20.0-3.3
AKIN HÜSEYİN3993...922 30.50
AĞZIKARA DEFNE1111...1322 40.0-5.1
AKAY AYBERK SEZER1057...1000 51.012.6
ALTINTOP RÜMEYSA1056...1276 60.0-6.6
SİNCAROĞLU ÖZCAN5158...922 71.03
Soyad AdYILDIRIM BİLAL UKD1060Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGİYİK ALİ ÖNDER1836...1128 10.0-12.3
TONGUÇ AYKUT1820...1751 20.0-3.3
AYDEMİR ALİHAN1989...1341 30.0-4.8
OĞAN EGE2644...1164 40.0-10.8
KULCU SERKAN5731...1054 51.014.7
KARADAŞ MEHMET6044...1453 70.0-3.3
Soyad AdBERBER BATUHAN ARDA UKD1156Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANÇ EFE ATİLLA1229...1203 21.017.1
KALKAN EREN5636...1404 30.59.3
EKEN ÇAĞAN1012...1198 40.0-13.2
ÖZCAN GÖKGÜL BEGÜM1088...1062 51.011.1
ALTAN YİĞİT5513...1132 60.5-0.9
TEZCAN RABİA1184...1188 70.0-13.8
Soyad AdAKDOĞAN MURAT YAĞIZ UKD1182Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR MEHMET3488...998 11.03
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 20.510.2
DOĞAN MUHAMMET BATUHAN1138...1143 30.0-16.5
KARAGİYİK ALİ ÖNDER1836...1128 41.012.6
ŞAHİN ELİF1001...1119 50.0-17.7
ÇİLENGİR ERDİCAN4710...998 61.03
AYTUN ONUR6221...998 71.03
Soyad AdYALÇINKAYA EFE UKD1516Toplam UKD Değişimi20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DARAK CEREN ELİF1697...867 11.02.5
ELNAHİ TUNA3588...1117 21.02.75
BEKİROĞLU CEM1488...1083 31.02.75
ŞAHİN MEHMET SALİH1237...1118 41.02.75
DAĞ ŞEVVAL1847...1268 51.04.75
KARA ENES1027...1009 61.02.75
UÇAR CEREN SU DURU3476...867 71.02.5
Soyad AdPAMUK YAĞIZ UKD1386Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINÖREN KEREM1346...867 11.02.5
PETRİÇLİ DURU GÖKMEN1345...1088 21.03.75
POLAT CAN3590...1019 31.02.75
SALHAN ARDA1240...1446 40.0-10.5
EGEMEN EFE ÇINAR4142...1161 50.5-7
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 61.012.25
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1628 70.0-5
Soyad AdKAYACAN ONUR UKD1128Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANINMIŞ TOLGA1463...867 11.03
ARATMAN ARDA1698...1104 21.014.1
GÜRZ ŞENİZ SU1118...1151 31.015.9
KARABULUT ATAKAN1185...1203 41.018
GÜL YUSUF1158...1346 50.0-6.6
BOZLAR BERKAY1203...1079 60.0-17.1
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 70.0-7.8
Soyad AdGÖKLÜ MEHMET FURKAN UKD1000Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TİYANŞAN MERT1181...1140 10.0-9.3
KOCA MAKSUT6365...1043 21.016.8
ENGEL ECRİN TUANA2222...1343 30.0-3.6
ÇETİN AYŞE NUR1253...1061 40.52.4
ERDOĞAN YİĞİT4128...867 51.03
GÜREL BENGİSU1101...1033 61.016.5
DAĞ KAĞAN1548...867 71.03
Soyad AdGÖRCANLI EGEMEN UKD1154Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEPENEKCİ GÖKAY1132...867 11.03
ÖZTÜRK ÖMER1484...1469 20.0-4.2
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 31.010.5
ERCAN HAYDAR BURAK3099...1031 41.09.9
MERCANOĞLU TUNA1561...867 50.50
KAHVECİ EFE1471...1419 60.0-5.4
COŞKUNASLAN EGE1028...1047 71.010.5
Soyad AdAYDIN BORAN UKD1161Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYHAN DENİZ1116...1036 21.09.9
ÖZ BORA1548...867 31.03
ENGİN EDANAZ1237...1169 40.50.3
AKBULUT DEMİR1324...1144 51.014.4
YEGİN AHMET HAKAN3221...1530 60.0-3.3
TATLICIOĞLU MELİSA EYLÜL5190...1181 71.015.9
Soyad AdÖZBAYRAM EGE UKD1105Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKURT DENİZ1380...1693 10.0-3.3
KOCABAŞ MUSTAFA KAĞAN4308...922 21.03
GÜREKE ZÜHEYR MERT3287...1280 30.0-8.1
ALTINTOP RÜMEYSA1056...1276 40.56.9
KARACA YİĞİT1108...1568 50.0-3.3
ARICAN İLKE1076...1127 71.015.9
Soyad AdYORULMAZ ALİ ALPER UKD1423Toplam UKD Değişimi5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULOĞLU FURKAN1033...1032 10.0-22.25
KURGUN MUHARREM2130...922 21.02.5
EKEN ÇAĞAN1012...1198 31.05.5
KALKAN EREN5636...1404 40.5-0.75
KILINÇ ÖZHAN1211...1235 51.06.5
ŞEN GÖKHAN1048...1221 61.06
ÇINAR BATIN1121...1282 71.07.75
Soyad AdÜZÜM MEHMET EMRE UKD1162Toplam UKD Değişimi-32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAZI OSMAN AYBARS5226...922 11.03
ÇİFÇİ EMRE1046...1030 20.0-20.4
COŞKUN ŞİVAN1163...922 30.0-3
SAĞIR ELİF1014...922 41.03
ŞAHİN İSMAİL5442...922 51.03
AKAY AYBERK SEZER1057...1000 60.0-21.3
KARA BATUHAN2408...922 71.03
Soyad AdKAYGUSUZ NEVZAT UKD1521Toplam UKD Değişimi18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞ MİNA1761...1282 11.05
UĞUR CEMRE3416...1107 21.02.75
KARABULUT ARDA DORUK1152...1370 31.07.5
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 40.52.75
CANDAR ONUR3724...1631 50.0-8.75
KANDEMİR DENİZ1026...1333 61.06.5
GÜNGÖR AHMET TALHA1141...1077 71.02.75
Soyad AdGÖRGÜLÜ SAMET UKD1061Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKIZLIOĞLU SELİM1155...1225 10.0-8.4
YAKUT EFEKAN4787...1069 21.015.3
KARA BATUHAN2408...922 31.03
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 40.0-9.6
SARITAŞ UTKU4568...922 51.03
USLU EFE4361...1073 61.015.6
AKYOL SERKAN1024...1092 70.0-13.8
Soyad AdŞEN TUĞÇE UKD1326Toplam UKD Değişimi-7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTAN ULAŞ4529...1117 11.05.75
BEYER HELİN3842...1511 20.0-6.5
GÜNGÖR AHMET TALHA1141...1077 30.0-20.25
DURASILLI BERKE1077...922 41.02.5
ÖZDEMİR ALİ DOĞUKAN3947...1033 51.03.75
DEMİR EMRE YETKİN5814...1009 61.03.25
AYHAN KORAY EMRE1009...1058 71.04.25
Soyad AdDOĞAN NEZİR UKD1248Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 10.0-6.6
IŞIKDEMİR SERHAT1679...998 21.03
ÇİLENGİR ERDİCAN4710...998 30.0-3
Soyad AdGÖKÇEN UTKU UKD1302Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELMACI DENİZ1131...922 11.02.5
SELVİ KAAN1083...1863 20.0-2.75
KARADABAN RECEP6608...1099 31.06
KABAN ONUR1046...1135 41.07
AKDENİZ ALPEREN1045...1178 51.08.25
ERCİHAN EGE1008...1509 60.0-5.75
GÜNGÖRDÜ İSMAİL4412...1238 70.5-2.25
Soyad AdGÜRPINAR MERT UKD1023Toplam UKD Değişimi26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYARMAN BERK4768...1261 10.0-6
AKGÜN GÖRKEM6376...998 21.03
TUNÇEL TOYGAN4591...998 31.03
ERÜLGEN RAHMİ KAAN3955...998 41.03
İLBİ AHMET CAN1576...1196 50.56.9
OKUR KUBİLAY1634...998 60.0-3
AYSAL BATUHAN3436...1144 71.019.8
Soyad AdKALFAOĞLU MUSTAFA KEMAL UKD1268Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 20.0-6.3
ÇİMEN BERKAY2222...922 31.03
SELVİ KAAN1083...1863 40.0-3.3
KABAN ONUR1046...1135 61.09.6
SARIKAYA EMRE CAN1104...1164 70.5-4.2
Soyad AdYILDIRIM CENGİZ UKD1339Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERKİNÇ EDA HAZAL2533...1071 11.04.25
ERSOY BORA3871...1693 20.0-2.75
ARIK İBRAHİM EREN3868...998 31.02.5
ÇİLENGİR ERDİCAN4710...998 41.02.5
MERİÇ EGE CAN3460...1413 50.0-10
ÇIRAK İSMAİL FURKAN1375...1244 61.09.25
ÇETİN YARKIN6351...1376 71.013.75
Soyad AdYILDIZ TALAT UKD1696Toplam UKD Değişimi17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIBAŞ NİZAMETTİN3156...1658 21.09
SUCU UMUT4790...1218 31.02.2
MERCAN HAKTAN2201...1176 41.02.2
ULUÇAY ONUR1110...1298 61.02.2
KARA ÖMER2495...1092 71.02.2
Soyad AdGELEN UFUK UKD1332Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 11.04
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 20.0-11.75
AŞIK EMİR HAKTAN1146...1156 31.06.75
DUĞRAL EMİRAY YENAL1046...867 51.02.5
ONUN ALPEREN1812...1389 70.0-10.5
Soyad AdBİLSEV ERDİNÇ UKD1260Toplam UKD Değişimi36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞOCAK OZAN4253...1214 10.5-1.8
AKTAŞ EYLÜL4949...1162 21.011.1
KARABULUT DEVRAN ALİ1177...1325 30.52.7
ALANBAY ALİ OSMAN1174...1057 41.07.2
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 51.06.9
DOĞAN KAAN EGE1327...1067 61.07.5
MERCAN EFE2511...867 71.03
Soyad AdCOŞKUN ÖMER UKD1000Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 10.0-9
DURAN ŞEVVAL3974...1000 20.0-15
GÖKSOY HÜSEYİN MERT3379...867 31.03
OYMAK EMİNE1035...1022 41.015.9
ARPACI BATUHAN4670...867 50.50
GÜDÜM SUDE ELA3841...1000 60.0-15
Soyad AdÖZCAN ÇAĞAN UKD1046Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜREK DORUK1999...1424 10.0-3.3
ÇETİN EGE1243...1097 20.0-12.9
GÖRCANLI EGEMEN1203...1154 30.0-10.5
AKAR BULUT5619...1264 40.0-6.6
COŞKUN UMUT CAN2666...1182 50.0-9.6
KASAP YAĞIZ1801...1000 61.013.2
BUDAK MEHMET DOĞAN1206...1092 71.016.8
Soyad AdALANBAY ALİ OSMAN UKD1057Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜZGÜNER MERT1200...867 11.03
GÜL YUSUF1158...1346 20.0-4.8
BALKAN MERT1372...867 31.03
BİLSEV ERDİNÇ1515...1260 40.0-7.2
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 50.0-10.2
TAŞOCAK OZAN4253...1214 60.0-8.7
EREN OSMAN EMRE1927...867 70.0-3
Soyad AdKASAP YAĞIZ UKD1000Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALMIŞ FERHAN4268...867 11.03
YERLİ DURU1340...1218 20.0-6.6
EROĞLU TUĞRA KAMİL1209...867 31.03
ÜREK DORUK1999...1424 40.0-3.3
KÖPRÜLÜ EGE1742...867 50.0-3
ÖZCAN ÇAĞAN1727...1046 60.0-13.2
Soyad AdFAZAYİLOV OĞUZ UKD1318Toplam UKD Değişimi19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UNAT CAN HAKTAN1071...2020 10.0-2.75
ÜNAL SEYİT ALİ1074...1122 21.06.25
YENER ORÇUN5725...922 31.02.5
SARIKAYA EMRE CAN1104...1164 41.07.25
KARACA EFE1031...1000 51.03.25
AKDOĞAN NEHİR1061...922 71.02.5
Soyad AdYILMAZ BATUHAN UKD1099Toplam UKD Değişimi63.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM CEREN1049...1538 10.0-3.3
CAN AYDIN OĞUZ1051...922 21.03
TANÇ EFE ATİLLA1229...1203 31.019.2
GÖZE BERŞAN2515...922 40.0-3
ERDEM FURKAN2828...1067 51.013.8
DERVİŞOĞLU BERKAY1274...1071 61.013.8
ŞEN GÖKHAN1048...1221 71.020.1
Soyad AdCANDAR ONUR UKD1631Toplam UKD Değişimi7.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDENİZ ALPEREN1045...1178 11.02.2
AKKAYA MUHAMMED TAHİR1095...1284 21.02.2
ŞENCAN MERT1338...1545 30.5-2.4
TUNCER ORÇUN EGE5479...1875 40.56
KAYGUSUZ NEVZAT1036...1521 51.07
VURAL EMRE5081...1475 60.0-14.2
BEYER HELİN3842...1511 71.06.8
Soyad AdTEYMUR EMİRCAN UKD1303Toplam UKD Değişimi-0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERİÇ DURU1077...1000 11.03.5
KITER ASLI1199...1206 21.09.25
DURHAN BATUHAN1151...1496 30.0-6.25
YILMAZ AŞKIN CAN2384...1065 41.05
TANÇ EFE ATİLLA1229...1203 51.09
GÜREKE DOĞUKAN3287...1231 60.0-15
ERTUĞRU EKİN1075...1107 70.5-6.25
Soyad AdYABAN HALİL UKD1027Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTOĞLU KAYRA1189...1041 10.50.6
YAŞAR FAHRİ1198...922 21.03
ÇIRAKOĞLU YARKIN MEHMET5126...1047 30.0-14.1
APAK UTKU1113...1008 41.014.1
GÖKTEN EREN1214...922 61.03
AYDOĞAN SARP2970...922 70.0-3
Soyad AdÇOBAN TAHA UKD1022Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HONÇA MERTCAN1037...922 11.03
GÜLTEKİN KARYA2892...1393 20.511.7
GÖZÜTOK AHMETCAN1061...922 30.50
ÇATIR TUĞBERK1127...922 41.03
TAŞDEMİR İBRAHİM EGECAN1133...922 50.0-3
ECER İSMET RAFET1211...1118 60.0-11.1
ÇALBIYIK MELİH1012...1048 71.016.2
Soyad AdAKTİ EZGİ UKD1697Toplam UKD Değişimi-1.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİVASLI YİĞİT3749...1198 11.02.2
KAVAKLI ATAKAN5389...1354 20.5-7.6
TIRAK MUHAMMET ALİ1605...1621 31.08
BÖLÜKBAŞI BORA4065...1883 40.0-5.2
AKTÜRK CEM BAHADIR1189...1648 51.08.6
DEDEBAŞ EMRE EMİN2272...2207 60.0-2.2
ÖNTÜRK SENAN UTKU2405...1882 70.0-5.2
Soyad AdKARACA EFE UKD1000Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 10.0-3.3
ASLAN İDRİS1017...1059 21.017.4
KANDEMİR DENİZ1026...1333 30.0-3.6
HATAY YİĞİT1266...1307 41.025.8
FAZAYİLOV OĞUZ1423...1318 50.0-3.9
ŞAPPAZOĞLU ARDA1143...1220 60.0-6.6
TUGAY YUNUS EMRE2249...1166 70.0-8.4
Soyad AdMERİÇ EGE CAN UKD1413Toplam UKD Değişimi39.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN MUHAMMET BATUHAN1138...1143 11.04.25
DURSUN ÇAĞRI3407...1143 21.04.25
ÇETİN YARKIN6351...1376 31.011.25
ALTINKAYA OZAN5927...998 41.02.5
YILDIRIM CENGİZ1066...1339 51.010
TONGUÇ AYKUT1820...1751 60.59.5
ARIK İBRAHİM EREN3868...998 70.0-2.5
Soyad AdUĞUR YAĞMUR UKD1226Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAK CEMAL EREN1291...922 11.03
TOKMAK SERİM1170...922 51.03
YILMAZ MUSTAFA2493...1157 60.5-3
KARAMAN EMRE2479...922 71.03
Soyad AdSAYAR YARKIN UKD1202Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYRILMIŞ ELİF1769...1112 11.011.4
BAŞARAN BAHADIR3342...1775 20.0-3.3
ERÜLGEN RAHMİ KAAN3955...998 31.03
AYSAL BATUHAN3436...1144 40.0-17.4
SAYGILI İLYAS4275...1070 51.09.6
SAYIN KEMAL1977...1320 61.019.8
AKYER BERKAY4789...1234 70.0-13.8
Soyad AdYOLCU CEM UKD1281Toplam UKD Değişimi51
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK MERYEM1144...922 21.03
IŞIK BERK1158...1015 31.05.4
DÖNMEZ ALPHAN1028...1257 41.014.1
KURT HASAN1116...1212 51.012
AKYOL SERKAN1024...1092 61.07.5
AYGÜN HELİN BEREN1138...1519 70.59
Soyad AdBATUR KERİM UKD1154Toplam UKD Değişimi-49.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK SALİH EFECAN2197...998 10.0-3
AKTÜRK CEM BAHADIR1189...1648 20.0-3.3
TOSUN YUNUS EMRE3223...998 30.0-3
ULUÇAY ONUR1110...1298 40.0-9.3
BERKİNÇ REFİK ATAKAN2327...1138 50.0-15.6
CAN MERT1235...1142 60.0-15.6
Soyad AdSALHAN ARDA UKD1446Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN UMUT CAN2666...1182 11.04.5
AÇIKEL DERİN5582...1039 21.02.75
ÖZVARDAR POYRAZ1393...1270 30.5-5.75
PAMUK YAĞIZ3571...1386 41.010.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1628 50.0-6.5
DEMİR EGE ORKAN1447...1379 61.010.25
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 70.5-0.75
Soyad AdAKBAŞ EGE DORUK UKD1302Toplam UKD Değişimi36.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇINKAYA SARP1421...867 11.02.5
SARIGÖL ÇINAR4589...1078 21.05.5
BÜYÜKÖNDER DOĞA4206...1187 31.08.5
TOMRU İBRAHİM1887...1280 41.011.75
KAYA UZAY1740...1114 51.06.5
KÖSE ARAT UYGAR1332...1129 60.0-18.25
YEGİN AHMET HAKAN3221...1530 71.019.75
Soyad AdDEMİRCİ BEREN UKD1031Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 10.0-3.3
YAĞIZAY ZEKİ5239...867 21.03
GÜREL BENGİSU1101...1033 30.50
ACAR ALİHAN1250...867 40.0-3
GÖKSOY HÜSEYİN MERT3379...867 51.03
YILMAZ ONUR EGE1353...1155 60.0-9.9
HORZUM EGE1399...867 71.03
Soyad AdGÖKLÜ ENES UKD1000Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 10.0-15
TUNCEL ASYA2739...867 30.0-3
SEVEN ALİ OYTUN2158...867 50.0-3
Soyad AdKANDEMİR ULAŞ UKD1221Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜZÜM BURAK YUSUF1245...867 11.03
ERDEMİR BERKAY1272...867 21.03
DALAR KEREM EFE2180...1310 30.0-11.4
KÖPRÜLÜ EGE1742...867 41.03
DÜZGÜNER MERT1200...867 51.03
ÜREK DORUK1999...1424 60.0-7.2
GÜMÜŞTAŞ ELİF1148...1105 71.010.2
Soyad AdEREL SARP UKD1467Toplam UKD Değişimi-26.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIASLAN BİLGE2387...1204 21.04.5
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 30.5-8.25
DEMİR EGE ORKAN1447...1379 40.0-15.5
AÇIKEL DERİN5582...1039 51.02.75
ASLANALP YAHYA1052...1431 60.0-13.75
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 71.04
Soyad AdKILINÇ ÖZHAN UKD1235Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN EREN5636...1404 11.021.6
YILDIZ YAĞIZ1109...1635 20.0-3.3
GÜREKE DOĞUKAN3287...1231 31.014.7
SARITAŞ DENİZ2158...1220 41.014.4
YORULMAZ ALİ ALPER1242...1423 50.0-7.8
IŞIK BERK1158...1015 61.06.6
GENÇEREN KEREM NURİ1110...1189 70.0-16.8
Soyad AdKARATAŞ TAYFUN UKD1439Toplam UKD Değişimi11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN İDRİS1017...1059 11.02.75
ÖZBEK ALPER KAAN2667...1517 20.0-9.75
DEMİR EMRE YETKİN5814...1009 31.02.75
AKKAYA MUHAMMED TAHİR1095...1284 41.07.25
TEMİZ EREN1133...1745 50.0-3.5
ÇELİK ENES4927...1358 61.09.75
ŞENAY BERKAY1099...1514 70.52.5
Soyad AdÇEVİK KEZİBAN UKD1169Toplam UKD Değişimi-30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAN EYLÜL1271...1121 10.0-17.1
SUCU ONUR ARSLAN1185...922 21.03
KURGUN MUHARREM2130...922 30.0-3
ÇAĞLAR DOĞA RÜZGAR1020...922 41.03
YENER ORKUN5726...922 50.0-3
ÖZTÜRK ÇAĞDAŞ1062...1124 60.0-16.8
KİRAZ SUDE1010...922 71.03
Soyad AdGAYRET EGEMEN UKD1448Toplam UKD Değişimi43.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNÇOL MURAT4927...922 11.02.5
ALDEMİR EREN CAN4630...1054 21.02.75
BAĞ MUSTAFA1358...1344 31.09
YARGIÇ ATAHAN1096...1543 41.015.75
KİRACIOĞLU DEMİR5632...1574 50.54.25
CİVLEZ MUHAMMED ARİF1159...1166 61.04
BİÇER AHMET SALİH4842...1231 71.05.5
Soyad AdYEŞİL ONUR HAKAN UKD1050Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARICAN İLKE1076...1127 10.0-11.7
ERDAL ÖYKÜ2318...1127 20.0-11.7
KİRAZ SUDE1010...922 30.0-3
TÜRE ATA1953...1246 41.022.5
KILINÇ ÇAĞDAŞ1098...922 51.03
ÇALMAN ECEM1011...1089 60.0-13.5
YAR MAHMUT TALHA1034...1119 70.0-12
Soyad AdMUTLU ELİF NAZ UKD1295Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARITAŞ UTKU4568...922 11.03
KEBAPÇI DEFNE1094...1523 20.58.7
BİÇER AHMET SALİH4842...1231 30.0-17.7
KIRTEPE GANİME ÇAĞLA1104...922 41.03
TURUNÇCU ALİ4269...1077 51.06.6
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 60.5-3.9
ÇALMAN ECEM1011...1089 70.5-7.8
Soyad AdSERBEST EMRE UKD1246Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYGUR KAAN1928...998 11.03
ÖZKAN ZEHRA3406...998 21.03
ÖZBORA DOĞUKAN4397...1239 31.014.7
ŞEN MEHMET EMİRHAN4258...1474 40.0-6.3
UYAR EMRECAN4723...1080 51.08.4
HIDIRTEPE BURAK3826...1307 60.0-12.6
ÇIRPAN TEKSİN TAN4379...1171 71.012
Soyad AdERGÜL GÖZDE UKD1094Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKÖKOĞLU MUSTAFA1115...1112 11.015.9
MAZI OSMAN AYBARS5226...922 21.03
ÇAVUŞLAR EMRE1728...1191 31.018.9
YÜKSEL BORA1575...1336 40.0-6
ÇELİK ARDA1138...1208 50.0-10.2
KARACA YİĞİT1108...1568 60.0-3.3
CİVLEZ ÖMER FARUK1559...1227 70.0-9.6
Soyad AdÖZBORA DOĞUKAN UKD1239Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNAL OSMAN4033...998 11.03
SÜRER YUNUS EMRE1963...1135 21.010.8
SERBEST EMRE3732...1246 30.0-14.7
GÜNDOĞDU HAKKI5653...998 40.0-3
ÜNLÜ CENNET2032...998 51.03
AKTUĞLU EGE3900...1109 61.09.6
ÖZENÇ BUĞRAHAN HAMZA1474...1721 70.0-3.3
Soyad AdŞINIT YUNUS EMRE UKD1216Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOŞER BUSE1103...1346 20.0-9.6
ELMA TUNAHAN5430...922 31.03
Soyad AdAKIN ARDA TANBAY UKD1079Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUR KUBİLAY1634...998 10.50
KURT EMRE2859...1626 20.0-3.3
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1260 30.0-7.8
ATLI YUSUF2757...998 41.03
PELİNDAĞ EGE2393...1354 50.0-5.1
YETİMLER EZGİ SEZİN2071...1146 61.017.7
DÜLGER OĞUZHAN3991...1232 70.0-9
Soyad AdKULCU SERKAN UKD1054Toplam UKD Değişimi-33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BABUR AHMET ERDİ4168...1311 20.0-5.4
ŞAHİN ELİF1001...1119 30.0-12.3
MENEKŞE MERİÇ4457...1369 40.0-4.2
YILDIRIM BİLAL2953...1060 50.0-14.7
KIZILATA ŞAFAK4577...998 61.03
Soyad AdGELEN MURAT UKD1297Toplam UKD Değişimi-16.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT ATA2136...1064 10.0-23.7
ERGÜN ANIL1125...1023 21.05.1
ÖNAL EGEMEN EZEL1193...1077 31.06.6
YEGİN AHMET HAKAN3221...1530 40.0-6.3
DEĞİRMENCİ DEMİR6553...1025 51.05.1
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 60.5-3.6
Soyad AdTEKİN YİĞİT UKD1101Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANACAK ATEŞ GÜN2952...1040 11.012.6
YILDIRIM EREN2908...867 21.03
DİNÇ MUSTAFA2268...1000 30.5-4.2
KOLDAY CAN2619...867 41.03
YILDIZHAN İLHAN5213...867 51.03
GENÇ ÜMİT3151...867 61.03
İŞÇİ GÜLŞEN1717...867 71.03
Soyad AdÖZÇİNE UMUT CAN UKD1072Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VEZİROĞLU BENGÜSU2208...867 11.03
MERAL RÜZGAR2798...867 21.03
AKGÜN MUHAMMET EMİN1297...1000 30.0-18
ALATAŞ İBRAHİM YAĞIZ2675...1160 40.53.6
ERCİHAN EKİN3010...867 51.03
ÖZVARDAR YAĞMUR1197...1216 60.0-9.3
ŞİMŞEK VURAL TİBET1608...867 71.03
Soyad AdEGEMEN EFE ÇINAR UKD1161Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYÜBOĞLU ARDA2485...867 11.03
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1628 20.0-3.3
CERAN GÖKTUĞ ANIL1436...1135 31.013.8
ÇETİN EGE1243...1097 41.012.3
PAMUK YAĞIZ3571...1386 50.58.4
ÖZDEN NEHİR4099...1173 60.50.6
YERLİ DURU1340...1218 70.0-12.6
Soyad AdPETRİÇLİ DURU GÖKMEN UKD1088Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERKOÇ EMİR5130...867 11.03
PAMUK YAĞIZ3571...1386 20.0-4.5
COŞKUNASLAN EGE1028...1047 30.0-16.8
YAZICI MEHMET BATUHAN1094...1093 40.50.3
ÇEVİK SÜLEYMAN YİĞİT1453...867 51.03
ÖZDEN NEHİR4099...1173 70.0-11.4
Soyad AdÇAPAR AHMET EREN UKD1121Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAĞIZAY ZEKİ5239...867 11.03
SEVEN SERHAN1561...1103 20.0-15.9
AYDIN ECENAZ1255...867 31.03
DEĞİRMENCİ DEMİR6553...1025 41.011.1
EREN OSMAN EMRE1927...867 51.03
DAL EREN ÖZGÜR3039...867 61.03
İNCİ FURKAN1490...867 71.03
Soyad AdYAKUT EFEKAN UKD1069Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VATANSEVER SAMET1324...1660 10.0-3.3
GÖRGÜLÜ SAMET1029...1061 20.0-15.3
YENER ORKUN5726...922 31.03
UĞURLU YAĞIZ EFE1106...1530 40.0-3.3
MUSİN AMİR9942...922 50.50
YILDIZ TOPRAK2115...1177 60.54.5
Soyad AdYİĞİT OKAN UKD1003Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESKİCİ BERKAY1085...1310 10.0-4.2
AKALIN SÜLEYMAN1084...922 20.0-3
DALKIRAN HAMİT EFE1079...1113 30.0-10.5
HONÇA MERTCAN1037...922 41.03
YUMBUL AHMET EFE1346...1132 50.0-9.9
ÇETİNKAYA ALP DENİZ1238...1136 60.0-9.6
KILIÇ BERKAY1048...1135 71.020.4
Soyad AdKİRACIOĞLU DEMİR UKD1574Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ARDA1138...1208 11.02.75
GÜNGÖR SERDAR SABİT1112...1263 21.03.5
DÖNMEZ ALPHAN1028...1257 31.03.25
DOĞAN EYLEM SU1087...1627 40.51.75
GAYRET EGEMEN1085...1448 50.5-4.25
AĞZIKARA DEFNE1111...1322 61.04.75
KEBAPÇI DEFNE1094...1523 70.5-1.75
Soyad AdKABAN ONUR UKD1135Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSAN ERDEM BARIŞ1018...1195 10.52.4
TUNCER ORÇUN EGE5479...1875 30.0-3.3
GÖKÇEN UTKU3800...1302 40.0-8.4
KALFAOĞLU MUSTAFA KEMAL2513...1268 60.0-9.6
Soyad AdŞENCAN MERT UKD1545Toplam UKD Değişimi13.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN KAYRA ASRIN1409...1161 11.02.75
BAĞDEM BERKAN3056...1045 21.02.75
CANDAR ONUR3724...1631 30.53
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 41.02.5
SÖBÜ KIVANÇ1036...1130 51.02.75
TUGAY YUNUS EMRE2249...1166 61.02.75
SELVİ KAAN1083...1863 70.0-3.25
Soyad AdTAYLAN DİLARA UKD1013Toplam UKD Değişimi-42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GELDİ KAAN2540...1030 10.0-14.4
GÜNGÖR AHMET TALHA1141...1077 20.0-12.3
AKTOP FATİH1086...922 31.03
ÇİMEN BERKAY2222...922 41.03
AKSU ATA ANIL1276...1597 50.0-3.3
TER MUSTAFA BARAY1084...1454 60.0-3.3
DEMİR EMRE YETKİN5814...1009 70.0-15.3
Soyad AdERSOY BORA UKD1693Toplam UKD Değişimi21.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞAN EGE2644...1164 11.02.2
YILDIRIM CENGİZ1066...1339 21.02.2
KARADAŞ MEHMET6044...1453 31.04
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 41.04.4
AKDAR ARDA METİN1627...1578 51.06.8
COŞKUN ARDA4619...1865 60.54.6
ERDEM MEHMET ERKAN3834...1587 70.5-2.8
Soyad AdSARI HÜSEYİN UKD1229Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUSİN AMİR9942...922 11.03
EKE SALİH1004...1792 20.0-3.3
ŞİMŞEK ALPTEKİN1010...1070 31.08.7
ÖZLEME ARDA1008...1092 41.09.6
KAZAZ ARDA1009...1309 50.53.3
MAZI OSMAN AYBARS5226...922 60.50
MUTLU ENİS1503...1334 70.54.2
Soyad AdPELİNDAĞ EGE UKD1354Toplam UKD Değişimi4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FİDAN MERİÇ5116...1032 11.03.25
ALTUNBEY BARAN2435...1018 21.03
DÜLGER OĞUZHAN3991...1232 30.0-16.75
TÜRKSEVER SEMİH3479...1066 41.04
AKIN ARDA TANBAY3177...1079 51.04.25
BAŞARAN BAHADIR3342...1775 61.022.25
UYGUN MUHAMMET BİLAL5095...1260 70.0-15.75
Soyad AdÇİFTÇİ MUHAMMED SAİD UKD1112Toplam UKD Değişimi38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA FURKAN1040...922 11.03
ÇINAR BATIN1121...1282 20.0-8.4
ERDOĞAN İSMAİL BUĞRA1174...922 31.03
GÜREKE DOĞUKAN3287...1231 40.54.8
AKBABA OLCAY3482...1070 51.013.2
TÜTÜNCÜ EBRAR3028...1235 61.020.1
GÖZE BERŞAN2515...922 71.03
Soyad AdTURAN MUHAMMED ALİ UKD1112Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA ÖMER2495...1092 11.014.1
DEDEBAŞ EMRE EMİN2272...2207 20.0-3.3
SİVASLI YİĞİT3749...1198 30.0-11.4
BERKİNÇ REFİK ATAKAN2327...1138 41.016.2
TOSUN YUNUS EMRE3223...998 50.0-3
BÖLÜKDEMİR MERT1096...1413 60.0-4.5
KORKMAZ UMUTCAN2260...1103 71.014.7
Soyad AdAPAK UTKU UKD1008Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN TAHSİN1030...922 21.03
YABAN HALİL3985...1027 40.0-14.1
YUMBUL AHMET EFE1346...1132 60.0-9.9
ÇAKMAK UMUT1036...922 71.03
Soyad AdATALAY OZAN UKD1131Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLEN MUSTAFA FURKAN2906...998 11.03
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 20.0-3.3
SAYIN KEMAL1977...1320 30.0-7.5
SAYGILI İLYAS4275...1070 40.0-17.4
Soyad AdONUN ALPEREN UKD1389Toplam UKD Değişimi27.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇİÇEK UTKU1176...1035 11.02.75
BAYKAL ÇINAR4250...1414 20.50.75
ÖZVARDAR IRMAK1197...1201 31.06.5
GENÇER DENİZ4004...1381 41.012.25
JALİLZADA ÖMER9911...1602 50.0-5.75
USTA HALİT ARHAN3467...1409 60.50.75
GELEN UFUK1259...1332 71.010.5
Soyad AdKAHVECİ EFE UKD1419Toplam UKD Değişimi10
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ABACI EREN DENİZ5263...1124 11.03.75
SALMAN EREN1423...1275 20.5-4.75
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1628 30.0-5.75
YALÇIN ÖZGÜR1089...1180 41.05
AYDIN YUSUF ERALP3049...1132 51.04
GÖRCANLI EGEMEN1203...1154 61.04.5
YALÇIN SAMET1128...1098 71.03.25
Soyad AdCOŞKUNASLAN EGE UKD1047Toplam UKD Değişimi23.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ EGEHAN2649...1490 10.0-3.3
KEPENEKCİ GÖKAY1132...867 21.03
PETRİÇLİ DURU GÖKMEN1345...1088 31.016.8
TOPDEMİR ARİF EGE1039...1072 40.0-14.1
YALÇIN SAMET1128...1098 51.017.1
AÇIKEL DERİN5582...1039 61.014.7
GÖRCANLI EGEMEN1203...1154 70.0-10.5
Soyad AdYALÇIN SAMET UKD1098Toplam UKD Değişimi-58.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLAŞIN EGE1083...867 11.03
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 20.0-3.9
DURAN BURAK1440...1000 30.0-18.9
ÇETİN DENİZ1168...867 40.0-3
COŞKUNASLAN EGE1028...1047 50.0-17.1
SAĞIR ÖMER ALP1353...1106 60.0-14.7
KAHVECİ EFE1471...1419 70.0-3.9
Soyad AdKARACA ZÜMRAL UKD1047Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN KAAN1239...867 10.0-3
YÜN NAZ1225...867 21.03
ACUN EGEMEN2124...1117 30.0-12
ÖZCAN YASİN ENES1706...867 40.0-3
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...867 50.50
DEĞİRMENCİ DEMİR6553...1025 60.0-15.9
KIYAK UMUT1787...867 70.0-3
Soyad AdÖZKULA EGEHAN ONGUN UKD1221Toplam UKD Değişimi24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜREL BENGİSU1101...1033 21.07.8
MADAN UMUT1373...1093 30.5-5.1
MEŞE MESUT EFE1184...1124 41.011.1
PARLAK ARDA1074...1084 51.09.6
ÖNAL EGEMEN EZEL1193...1077 61.09.3
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 70.0-7.8
Soyad AdMETE MUHAMMED ALİ UKD1108Toplam UKD Değişimi68.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BADDAK KAYRA1868...1193 11.018.6
AYDOĞAN SARP2970...922 21.03
BAYATLI BAYBARS1969...1095 31.014.4
YILMAZ MUSTAFA2493...1157 40.0-12.9
USLU CEM1073...1239 51.020.4
ŞAŞKIN MUHAMMED BARIŞ1257...922 61.03
ERCAN ARDA2203...1285 71.021.9
Soyad AdKAHYAOĞLU BERKE UKD1292Toplam UKD Değişimi62.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN GAYENUR2837...1159 11.09.6
DOĞRU TAHA ATAKAN1006...1150 20.5-5.7
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 31.011.1
GÜNGÖR SERDAR SABİT1112...1263 41.013.8
YILMAZ İPEK1032...1314 51.015.9
KURT HASAN1116...1212 61.011.7
GÜRLER EGE ARIN1047...1451 70.56.3
Soyad AdCEVAHİR DURU UKD1000Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDENİZ GÜLSE DAMLA1723...1267 10.0-5.4
GÜNEŞ İBRAHİM1125...922 20.0-3
COŞKUN SADIK1163...922 31.03
TOPRAK CEMAL EREN1291...922 40.0-3
ERBAK EMRE MERT5154...922 51.03
TOKMAK SERİM1170...922 60.50
BİLİR FURKAN5471...922 70.50
Soyad AdEVCÜMEN SUDENAZ UKD1162Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİMEN BERKAY2222...922 11.03
ERKOÇ YAĞIZ1216...1153 20.5-0.3
BANDA YUNUS1775...1343 30.0-7.8
SÖBÜ KIVANÇ1036...1130 40.0-16.2
GELDİ KAAN2540...1030 51.09.6
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 60.0-3.3
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 71.03
Soyad AdÇALBIYIK MELİH UKD1048Toplam UKD Değişimi-23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇEREN KEREM NURİ1110...1189 11.020.7
ÖZDEMİR SUDE NAZ1059...1064 20.0-14.4
DÖNMEZ MURAT5204...922 31.03
BEDİR UTKU1025...1090 40.0-13.2
KAPLAN TAHSİN1030...922 51.03
ÜNLÜ EGE4530...1280 60.0-6.3
ÇOBAN TAHA1039...1022 70.0-16.2
Soyad AdÇÖL ATAKAN UKD1776Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYHAN İSMAİL1837...1192 11.02.2
ÖZKAYAGAN EMRE2184...1279 21.02.2
AKTÜRK CEM BAHADIR1189...1648 30.5-3.4
ÖNTÜRK SENAN UTKU2405...1882 40.52.8
AĞZIKARA SEFA2738...1465 51.02.8
ÇINAR BERKE1683...1617 61.05.8
OLCA EGE CAN6224...1486 71.03.2
Soyad AdARAS MELTEM UKD1000Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN TAHSİN1030...922 10.0-3
ESKİCİ BERKAY1085...1310 20.0-4.2
TAŞDEMİR İBRAHİM EGECAN1133...922 30.0-3
ÖZCAN MUSTAFA1118...922 40.0-3
Soyad AdUYGUN MUHAMMET BİLAL UKD1260Toplam UKD Değişimi42.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 10.0-5.1
BİLEN MUSTAFA FURKAN2906...998 21.03
AKIN ARDA TANBAY3177...1079 31.07.8
İLBİ AHMET CAN1576...1196 41.012.3
TUNÇEL TOYGAN4591...998 51.03
ERÜLGEN RAHMİ KAAN3955...998 61.03
PELİNDAĞ EGE2393...1354 71.018.9
Soyad AdŞEN GÖKHAN UKD1221Toplam UKD Değişimi-52.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNTÜRK MELİKE1144...1010 11.06.9
KAYAN EYLÜL1271...1121 20.0-19.2
SİNCAROĞLU ÖZCAN5158...922 30.50
YETİM HAZAR1239...1347 40.0-9.9
PITIR KADİRHAN1064...1153 50.5-2.7
YORULMAZ ALİ ALPER1242...1423 60.0-7.2
YILMAZ BATUHAN4896...1099 70.0-20.1
Soyad AdGAZEL ALİ BORAN UKD1300Toplam UKD Değişimi-12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAEFE HAFİZE2903...1432 10.0-8
MERCAN HAKTAN2201...1176 21.08.25
ULUPINAR FURKAN6131...1591 30.0-3.75
ÖZTÜRK ATA4292...998 41.02.5
ÇALIŞIR BAHADIR2266...1624 50.0-3.25
KAVAKLI ATAKAN5389...1354 60.0-10.5
TÜRKCAN SEYİTHAN3225...998 71.02.5
Soyad AdYÜKSEL BORA UKD1336Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TER MUSTAFA BARAY1084...1454 20.0-8.5
DOĞAN EYLEM SU1087...1627 30.0-3.75
ERGÜL GÖZDE1031...1094 41.05
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 50.52
ŞAFAK MUSTAFA EFEKAN2382...1234 60.0-16
AKKAYA MUHAMMED TAHİR1095...1284 71.010.75
Soyad AdAĞZIKARA SEFA UKD1465Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN MERT1235...1142 11.03.25
KARAEFE HAFİZE2903...1432 21.011.25
ÖZKAYAGAN EMRE2184...1279 31.06.5
SUCU UMUT4790...1218 41.04.75
ÇÖL ATAKAN5685...1776 50.0-3.5
ULUPINAR FURKAN6131...1591 70.0-8.25
Soyad AdÖZOĞUZ SUDE UKD1192Toplam UKD Değişimi48
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MERTCAN4474...998 21.03
KURT DİJVAR1751...998 31.03
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 51.025.2
ŞAHİN ELİF1001...1119 61.012
BABUR AHMET ERDİ4168...1311 70.54.8
Soyad AdDEMİR EGE ORKAN UKD1379Toplam UKD Değişimi-29.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN DENİZ1168...867 11.02.5
DOĞRUYOL MUSTAFA VEDAD1235...1369 20.0-12.75
UÇAR MUSTAFA KADİR5236...1376 30.0-12.5
EREL SARP1415...1467 41.015.5
BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM1073...1578 50.0-6
SALHAN ARDA1240...1446 60.0-10.25
CEYHAN MERT1599...1584 70.0-6
Soyad AdASLANALP YAHYA UKD1431Toplam UKD Değişimi0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNÇDEMİR KAAN1249...1123 11.03.5
TOPDEMİR ARİF EGE1039...1072 21.02.75
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 30.5-0.25
CİVAS EGE1916...1378 40.5-1.75
POLAT CAN3590...1019 51.02.75
EREL SARP1415...1467 61.013.75
TAŞ YAŞAR ASİL2216...1191 70.0-20
Soyad AdÇAMLAR ARDA UKD1597Toplam UKD Değişimi-6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZICI MEHMET BATUHAN1094...1093 10.0-22.25
EYÜBOĞLU ARDA2485...867 21.02.5
PINAR GÖRKEM1042...1086 31.02.75
ÇEVİK SÜLEYMAN YİĞİT1453...867 41.02.5
CERAN GÖKTUĞ ANIL1436...1135 51.02.75
DÜZTAŞLIK ALPER1177...1095 61.02.75
KOLAŞIN EGE1083...867 71.02.5
Soyad AdKOCAKURT KAĞAN UKD1058Toplam UKD Değişimi48.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA İLKE3613...1038 11.014.1
JALİLZADA ÖMER9911...1602 20.0-3.3
YILDIRIM EGEMEN2245...1007 31.012.9
YILDIRIM ÖMER5795...1141 41.018.3
GENÇER DENİZ4004...1381 50.0-3.9
AKALIN MEHMET İHSAN2833...1174 61.019.8
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 70.0-9
Soyad AdMİRİ EGE UKD1247Toplam UKD Değişimi-45.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOŞAR MERCAN4466...867 11.03
UÇAR CEREN SU DURU3476...867 20.0-3
BOZKURT ALAETTİN1117...1088 30.0-21.3
DAŞ ÖMER FARUK4404...1088 40.0-21.3
KEZER EYLÜL1586...867 51.03
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...867 60.0-3
ÇETİN İSMAİL KAAN1400...867 70.0-3
Soyad AdYILMAZ ONUR EGE UKD1155Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZDAĞ MEHMET1174...867 11.03
TARDU DORUK4947...1080 21.012
TUĞLU HİKMET ONUR1261...867 31.03
TALAY HAYATİ TOPRAK1508...867 41.03
TOPÇU EMİRHAN ÖZCAN1226...867 50.0-3
DEMİRCİ BEREN4949...1031 61.09.9
ESER EMİR4471...867 71.03
Soyad AdERDAL ÖYKÜ UKD1127Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURHAN BATUHAN1151...1496 10.0-3.3
YEŞİL ONUR HAKAN2192...1050 21.011.7
ERBAK EMRE MERT5154...922 30.0-3
TANÇ EFE ATİLLA1229...1203 40.0-12
ERDOĞAN İSMAİL BUĞRA1174...922 51.03
EKEN ÇAĞAN1012...1198 60.0-12
ÖZTÜRK ÇAĞDAŞ1062...1124 71.015
Soyad AdBANDA YUNUS UKD1343Toplam UKD Değişimi30.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAPPAZOĞLU ARDA1143...1220 11.08.25
GÖKER ENES FURKAN1871...1394 20.51.75
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1162 31.06.5
SEVEN KAAN1339...1311 41.011.5
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 60.55.25
UNAT CAN HAKTAN1071...2020 70.0-2.75
Soyad AdÇİLİNGİR ERSAN KAYRA UKD1217Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE MEHMET EFE1094...922 11.03
TOKLU SARP1120...1122 20.5-3.9
DOĞRUL EGE1083...1093 31.09.9
ŞENYÜZ UYGAR1015...1358 40.0-9.3
KARDEŞSEVEN YAKUP YİĞİT1195...922 51.03
KURTOĞLU KAYRA1189...1041 60.5-6.9
ESKİCİ BERKAY1085...1310 70.53.9
Soyad AdKAZAZ ARDA UKD1309Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUNLAR YİĞİT EFE1037...1031 11.04.25
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1295 21.012
DİNÇER EFE BARKIN1052...1622 30.0-3.5
SARI HÜSEYİN1188...1229 50.5-2.75
ŞENEL BORA3149...1111 61.06
GÜNGÖR SERDAR SABİT1112...1263 70.5-1.5
Soyad AdDÖNMEZ ALPHAN UKD1257Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTEPE ONUR1056...1056 11.07.2
AKIN HÜSEYİN3993...922 20.0-3
KİRACIOĞLU DEMİR5632...1574 30.0-3.9
YOLCU CEM2311...1281 40.0-14.1
GÜNEY MEHMET ATA1575...1270 51.015.6
UĞUR ÇAĞAN1773...1168 61.011.4
MAZI OSMAN AYBARS5226...922 71.03
Soyad AdKORKMAZ MEHMET UKD1013Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR CEREN3901...1234 10.0-6.6
BİÇER AHMET SALİH4842...1231 20.0-6.6
KARATAŞ MUSTAFA2579...1062 41.017.1
KIRER ELİF HİLAL1237...1213 51.022.8
NALBANTOĞLU RÜYA5606...1295 60.0-4.8
ŞINIT MEHMET ENES4731...1198 70.0-7.8
Soyad AdKURT EMRE UKD1626Toplam UKD Değişimi-9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYSAL BATUHAN3436...1144 11.02.2
AKIN ARDA TANBAY3177...1079 21.02.2
AKYER BERKAY4789...1234 31.02.2
TÜTÜNCÜ İNCİ2219...1457 40.0-14.4
AKYAVAŞ TOGAYCAN1830...1530 51.07.4
YAVAŞ EGEMEN CAN1306...1237 61.02.2
SAYIN SERHAT7163...1567 70.0-11.6
Soyad AdÖZÜNAL KEREM ADİL UKD1082Toplam UKD Değişimi58.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR TAHA1102...1039 10.5-1.8
DOYMUŞ MUHAMMET ENES1100...1067 21.014.4
AKPOLAT ARDA1117...1026 31.012.6
YALÇIN ELİF EYLÜL1116...922 41.03
ÖZDEMİR SUDE NAZ1059...1064 51.014.1
SELEK FADİME5443...922 61.03
ÇIRAKOĞLU YARKIN MEHMET5126...1047 71.013.5
Soyad AdTIRAK MUHAMMET ALİ UKD1621Toplam UKD Değişimi-26.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ UMUTCAN2260...1103 11.02.2
BÖLÜKDEMİR MERT1096...1413 20.5-5.4
AKTİ EZGİ3455...1697 30.0-8
GÜRSU MEHMET EMRE2575...1019 41.02.2
ULUPINAR FURKAN6131...1591 50.0-10.8
AKTÜRK CEM BAHADIR1189...1648 60.0-9.2
ÖZKAYAGAN EMRE2184...1279 71.02.4
Soyad AdYILDIZ YAĞIZ UKD1635Toplam UKD Değişimi14.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRTEPE GANİME ÇAĞLA1104...922 11.02
KILINÇ ÖZHAN1211...1235 21.02.2
HÜLAKİR MERTCAN3013...922 31.02
PITIR KADİRHAN1064...1153 41.02.2
KOYUNCUOĞLU ARDA1274...922 51.02
AYSEL YUSUF1189...922 61.02
ERTAN MERT EFE1112...1090 71.02.2
Soyad AdEYTEMİŞ GÜLSÜM UKD1599Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEPENEK MİKAİL2994...1132 11.02.75
COŞKUN ARDA4619...1865 20.0-4.5
OĞAN EGE2644...1164 31.02.75
BERKİNÇ EDA HAZAL2533...1071 41.02.75
ALTINKAYA OZAN5927...998 61.02.5
ÖNEL MEVLÜT1425...1063 71.02.75
Soyad AdYILMAZ MUSTAFA UKD1157Toplam UKD Değişimi44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN EMRE1413...922 31.03
METE MUHAMMED ALİ1042...1108 41.012.9
GİRGİN GÜLCE1271...1085 51.012
UĞUR YAĞMUR1169...1226 60.53
DÖNDÜ BİRKAN1027...1120 71.013.5
Soyad AdULUPINAR FURKAN UKD1591Toplam UKD Değişimi41.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPRAKLI EFE4476...998 11.02.5
ÇINAR BERKE1683...1617 21.013.5
GAZEL ALİ BORAN2324...1300 31.03.75
DEDEBAŞ EMRE EMİN2272...2207 40.0-2.75
TIRAK MUHAMMET ALİ1605...1621 51.013.5
KORKMAZ UMUTCAN2260...1103 61.02.75
AĞZIKARA SEFA2738...1465 71.08.25
Soyad AdDAĞ ŞEVVAL UKD1268Toplam UKD Değişimi39.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEYHAN DENİZCAN ALPEREN3488...867 11.03
ŞENEL KAAN3374...867 21.03
ÖZVARDAR YAĞMUR1197...1216 31.012.9
UÇAR CEREN SU DURU3476...867 41.03
YALÇINKAYA EFE1435...1516 50.0-5.7
TATLICIOĞLU MELİSA EYLÜL5190...1181 61.011.4
EREN ÇAĞRI2475...1199 71.012
Soyad AdEVREN EMRE UKD1221Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZCİ SELİM1254...867 11.03
HORZUM EGE1399...867 21.03
YEGİN AHMET HAKAN3221...1530 30.0-4.2
ERSÖZ TEOMAN GÜNEY2001...1401 40.0-7.8
KOCA MAKSUT6365...1043 51.08.1
DİNÇSAN EFE1745...867 61.03
ERGÜN ANIL1125...1023 71.07.2
Soyad AdBEKTAŞ YILDIZ NAZ UKD1066Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINTEPE EFE1157...1215 10.56
YİĞİT EŞSİZ FURKAN1779...867 21.03
AKGÜN ALP6188...867 30.50
TÜRKMEN KAĞAN BERK1793...1032 41.013.5
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 50.0-4.8
BAYKAL ÇINAR4250...1414 60.0-3.3
AKTAŞ EYLÜL4949...1162 70.0-11.1
Soyad AdZAR YUSUF UKD1025Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 10.0-3.9
KIZILAĞAÇ BERK3844...1047 20.0-14.1
KUYUCU EGE3651...1047 30.0-14.1
SABANCI GÖKTÜRK3605...867 41.03
PARLAK CAN1286...867 50.0-3
GÜDÜM SUDE ELA3841...1000 71.014.1
Soyad AdDURAN ŞEVVAL UKD1000Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE MEHMET2540...867 10.0-3
COŞKUN ÖMER1180...1000 21.015
KAVAK EFE1515...1006 30.0-14.7
ÇİÇEK ECEM ELA2132...867 41.03
ÖZVARDAR IRMAK1197...1201 50.0-7.2
CANERİ MEHMET1173...867 60.0-3
KOÇAR SERDİL2332...867 71.03
Soyad AdYERLİ DURU UKD1218Toplam UKD Değişimi36.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KASAP YAĞIZ1801...1000 21.06.6
CEYHAN MERT1599...1584 30.0-3.3
SARIASLAN BİLGE2387...1204 41.014.4
İLASLAN MEHMET1202...1186 51.013.8
DOĞAN H. K. K. YUSUF1229...1424 60.0-7.2
EGEMEN EFE ÇINAR4142...1161 71.012.6
Soyad AdDEMİR EMRE YETKİN UKD1009Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKGÜZEL SALİH1007...1600 10.0-3.3
AKSOY MEHMET CAN1032...1101 21.018.9
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 30.0-3.3
ÜNAL SEYİT ALİ1074...1122 40.0-10.5
ŞEN TUĞÇE1035...1326 60.0-3.9
TAYLAN DİLARA4301...1013 71.015.3
Soyad AdKARATAŞ BORA UKD1160Toplam UKD Değişimi76.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKAR DİLAVER1355...1118 11.013.2
ERDEM FURKAN2828...1067 21.011.1
TÜRE ATA1953...1246 31.018.6
SAMANCI YAĞIZ EFE1049...1182 41.015.9
ALTAN YİĞİT5513...1132 51.013.8
TEZCAN RABİA1184...1188 61.016.2
ACAR MUSTAFA COŞKUN1118...1218 70.0-12.6
Soyad AdHATAY YİĞİT UKD1307Toplam UKD Değişimi-28
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUNDAŞAR YİĞİT BORA1070...1501 10.0-6.25
ELMACI DENİZ1131...922 21.02.5
İNAÇ GÖKDENİZ3882...1668 30.0-2.75
KARACA EFE1031...1000 40.0-21.5
Soyad AdAYGÜN HELİN BEREN UKD1519Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ MUSTAFA2579...1062 11.02.75
CELEP DORUK1037...922 21.02.5
EKE SALİH1004...1792 30.0-4.25
GÜNEY MEHMET ATA1575...1270 41.04.75
ÖZDEMİR CEREN3901...1234 51.04
YARGIÇ ATAHAN1096...1543 60.0-11.75
YOLCU CEM2311...1281 70.5-7.5
Soyad AdSARIKAYA EMRE CAN UKD1164Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBIKMAZ BORA1272...1130 10.0-16.5
KÜÇÜK EFE UFUK1589...1199 20.51.5
GÜNGÖRDÜ İSMAİL4412...1238 31.018
FAZAYİLOV OĞUZ1423...1318 40.0-8.7
ER BERK5521...1374 50.0-6.9
ŞENAY BERKAY1099...1514 60.0-3.3
KALFAOĞLU MUSTAFA KEMAL2513...1268 70.54.2
Soyad AdTONGUÇ AYKUT UKD1751Toplam UKD Değişimi-17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PINARBAŞI IŞIK BUSE1001...1168 11.02.2
YILDIRIM BİLAL2953...1060 21.02.2
AKDAR ARDA METİN1627...1578 30.5-4.6
ERDEM MEHMET ERKAN3834...1587 40.5-4.4
AYDEMİR ALİHAN1989...1341 50.5-7.8
MERİÇ EGE CAN3460...1413 60.5-7.6
ERDEM HALİL1009...1381 71.02.2
Soyad AdÇELİK ENES UKD1358Toplam UKD Değişimi-31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAĞDEM BERKAN3056...1045 11.03.5
ŞAYLI AHMET FARUK1003...1286 20.0-15
GEYİK ÖMER DEVRİM1065...922 31.02.5
YILDIRIM HASAN1020...922 41.02.5
ÖZCAN MEHMET EFE1756...922 51.02.5
KARATAŞ TAYFUN1117...1439 60.0-9.75
KÜÇÜK EFE UFUK1589...1199 70.0-17.75
Soyad AdUYGUN MAHMUT CELAL UKD1274Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM EGEBERK2033...1209 11.012.3
DURGUN BERK3218...998 21.03
UZUN SİNAN ÖZGÜR CAN6907...998 31.03
DEPREM ÇAĞLA5639...1162 40.0-19.5
GÖKSELOĞLU CENGİZ KAAN4609...998 51.03
ERDOĞAN EGE5580...998 61.03
KESİKKULAK UTKU5460...1155 71.010.2
Soyad AdKILIÇ BERKAY UKD1135Toplam UKD Değişimi-50.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNAY İREM İLAYDA1125...1004 10.0-20.4
ÖZDENİZ GÜLSE DAMLA1723...1267 20.55.4
KARAMAN EMRE2479...922 31.03
KARAKAŞ EFE1133...1253 40.0-10.2
İNCE MEHMET EFE1094...922 51.03
USLU CEM1073...1239 60.0-10.8
YİĞİT OKAN1055...1003 70.0-20.4
Soyad AdYETİMLER EZGİ SEZİN UKD1146Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BARIŞ MERT4274...998 11.03
TOKDEMİR UĞUR2377...998 21.03
ALTUNBEY BARAN2435...1018 31.09.9
DİREN TAYLAN5223...1438 40.0-4.5
DÜZ ABDULLAH1475...998 51.03
AKIN ARDA TANBAY3177...1079 60.0-17.7
AYRILMIŞ ELİF1769...1112 71.013.5
Soyad AdERKOÇ YAĞIZ UKD1153Toplam UKD Değişimi-37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVCÜMEN SUDENAZ1137...1162 20.50.3
AKKAYA MUHAMMED TAHİR1095...1284 30.0-9.6
BÖLÜKBAŞ YİĞİT BURAK1210...1215 40.0-12.3
USTAOĞLU MUHAMMED1156...1096 50.5-2.4
GEYİK ÖMER DEVRİM1065...922 61.03
ERTAN ULAŞ4529...1117 70.0-16.5
Soyad AdERTUĞRUL UFUK CEM UKD1024Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERÜLGEN RAHMİ KAAN3955...998 11.03
SARICA UMUT6586...1288 20.0-5.4
İLBİ AHMET CAN1576...1196 30.0-8.1
BAYSÜLEN DEVRİM DENİZ1912...998 41.03
ÖZTÜRK HAYRULLAH2734...998 71.03
Soyad AdERDEM MEHMET ERKAN UKD1587Toplam UKD Değişimi17.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BABUR AHMET ERDİ4168...1311 30.5-8.25
TONGUÇ AYKUT1820...1751 40.55.5
COŞKUN ARDA4619...1865 51.020.75
SEMERCİ EGEMEN2558...1471 60.5-4
ERSOY BORA3871...1693 70.53.5
Soyad AdTIRMIK UYGAR UKD1151Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USTA HALİT ARHAN3467...1409 10.0-5.4
ERKOÇ EMİR5130...867 21.03
MERCAN EFE2511...867 31.03
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 40.0-7.2
YANTIR DENİZ ORHUN4478...867 51.03
GAVACIK ENES1906...867 61.03
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 70.5-0.3
Soyad AdAŞIK EMİR HAKTAN UKD1156Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATALAY BURAK EREN1235...867 11.03
TÜRKMEN KAĞAN BERK1793...1032 21.09.9
GELEN UFUK1259...1332 30.0-8.1
ŞEKER ÇINAR3814...1125 41.013.8
MİRAZLI ELİF ECRİN5070...1340 50.0-7.8
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 60.0-9
ŞAHİNKAYA ENES1012...1174 70.50.9
Soyad AdDAŞ ÖMER FARUK UKD1088Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖRGÜLÜ ELFİDA3289...867 11.03
İSHAKOĞLU BURHAN MERT1178...867 21.03
DUMAN TOPRAK4520...867 31.03
MİRİ EGE2566...1247 41.021.3
TUNCEL ASYA2739...867 51.03
DİKMEN YİĞİT4730...867 61.03
YAMAN ÜNAL5369...1063 70.0-15.9
Soyad AdELNAHİ TUNA UKD1117Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜSTÜN ATAOL1517...867 11.03
YALÇINKAYA EFE1435...1516 20.0-3.3
KÖMÜRCÜ MUHAMMED YİĞİT1665...1101 31.014.4
VARER SELİM CAFER1317...867 41.03
UÇAR CEREN SU DURU3476...867 51.03
ÇETİN İSMAİL KAAN1400...867 61.03
GÜNALP EFE2656...1067 71.012.9
Soyad AdKESKİN ADEM MERT UKD1061Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BACAK AHMET YAĞIZ1437...867 11.03
İNCE MUSTAFA ALP1318...1309 20.0-5.7
TANINMIŞ TOLGA1463...867 31.03
KAPTAN DORUK KAAN3559...1210 40.0-9
ATALAY BURAK EREN1235...867 51.03
ŞAFAK ÇAĞAN2373...867 61.03
ALTINTEPE EFE1157...1215 71.021.3
Soyad AdALPAY ALİ DEMİR UKD1142Toplam UKD Değişimi32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM İKRA NUR1096...867 11.03
SÖKMEN DENİZHAN3770...1146 21.015.3
DEĞİRMENCİ DEMİR6553...1025 31.010.2
BAYKAL ÇINAR4250...1414 40.0-5.1
ACAR ALİHAN1250...867 51.03
KAYA NEHAR BARIŞ1352...1351 60.0-6.9
ÖZTÜRK TURGUT EGE1525...1081 71.012.6
Soyad AdÖZDEMİR SUDE NAZ UKD1064Toplam UKD Değişimi-27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLTEKİN KARYA2892...1393 10.0-3.6
ÇALBIYIK MELİH1012...1048 21.014.4
EROĞLU OSMANCAN1032...922 31.03
DALKIRAN HAMİT EFE1079...1113 40.0-12.9
ÖZÜNAL KEREM ADİL1104...1082 50.0-14.1
IŞIK EFE BERK1090...1000 60.0-17.7
TOKMAK SERİM1170...922 71.03
Soyad AdEKE SALİH UKD1792