EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Özel Marmara İlkokulu Satranç Turnuvası / 28.05.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDURAHMAN KIRAR5321...104530.06.2017
AHMET TUĞRA SEVİNDİK1435...100730.06.2017
ALI EGEMEN DAYAN4357...111730.06.2017
ALİ BAKANOĞLU4347...117430.06.2017
ALPEREN MUHAMMET SEKBAN4309...110330.06.2017
DERIN ERBERDI5643...109330.06.2017
DERYA ÖZDEMİR3134...106930.06.2017
DİLA KAYAR2929...108330.06.2017
DURU UCAR1513...122830.06.2017
EKMEL MERT TÜZER7408...109430.06.2017
FULYA DOĞAN3347...119030.06.2017
KAAN İVAN SAĞIROĞLU3534...106930.06.2017
MUHAMMED İNCE1725...128530.06.2017
MUHAMMED RIZA GÜDÜK4202...113830.06.2017
OĞUZ EYMEN SARMISAK2484...104230.06.2017
ÖMER FARUK GÜNEŞ2964...121430.06.2017
UMUT CAN ER4189...103530.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
BAKANOĞLU ALİ4347...11746
DAYAN ALI EGEMEN4357...11176
DOĞAN FULYA3347...10785
ER UMUT CAN4189...10065
ERBERDI DERIN5643...10535
GÜDÜK MUHAMMED RIZA4202...11385
GÜNEŞ ÖMER FARUK2964...11466
İNCE MUHAMMED1725...12856
KAYAR DİLA2929...10835
KIRAR ABDURAHMAN5321...10455
ÖZDEMİR DERYA3134...10696
SAĞIROĞLU KAAN İVAN3534...10696
SARMISAK OĞUZ EYMEN2484...10426
SEKBAN ALPEREN MUHAMMET4309...11036
SEVİNDİK AHMET TUĞRA1435...10076
TÜZER EKMEL MERT7408...10945
UCAR DURU1513...13245

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdDEĞİRMENBAŞI OSMAN EMİR UKD1140Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAYAN ALI EGEMEN4357...818 10.0-3
BABAOĞLU ÇINAR1896...818 21.03
AYKAN KAAN4935...818 31.03
ACAR EMİR KAAN4415...818 41.03
ÇELEBİSOY EGE4455...1152 50.0-14.4
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1341 60.0-7.2
Soyad AdRÜZGAR CEM ÇAVDAR UKD1002Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTİ PAMİR3990...805 11.03
MURATOĞLU ALİ ARAS4106...805 21.03
YIGITCAN YIGIT5378...805 31.03
GÜNEŞ ÖMER FARUK2964...805 40.0-3
AKIN EYMEN TUNA6240...1070 51.017.7
ÖMER FARUK ASLAN3738...1067 60.0-12.3
Soyad AdOKAN ERTUNÇ EFE UKD1043Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİM ALPEREN4191...1089 10.0-13.2
CÖMERT MİRAY ÖZGE1331...1102 21.017.4
PİRİM POYRAZ1450...1366 30.0-3.9
ÖZTÜRK TAHA5555...818 41.03
PEKMAN ARAS1344...1121 50.0-11.7
HÖKELEK ENGİN GÖKALP1389...818 61.03
Soyad AdAKÇAY ALİ TARIK UKD1116Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ANIL EFE2124...1355 10.0-6
AVCI ÖMER5602...1236 21.019.8
KULLECI YIĞIT ALP5275...818 31.03
YILDIRIM POYRAZ2023...1115 40.0-15
ÖZKARSLI EFE2299...1022 51.011.1
BAKAN YİĞİT4558...1324 60.0-6.9
Soyad AdEYLÜL AKSOY  UKD1099Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAM KAYA DORUK4272...805 11.03
KAYAR DİLA2929...805 20.0-3
ER UMUT CAN4189...805 31.03
SÖNMEZ AHMET DORUK4867...805 41.03
OK ARDA3297...805 51.03
BAŞSOY BENGİSU4457...805 61.03
Soyad AdSARI EBRAR UKD1134Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY OSMAN KAĞAN1024...1047 11.011.4
ŞAHBAZ AHMET KAAN2206...1015 21.010.2
ÇELİKEL SARP2189...1104 30.5-1.2
İNDERE HAKAN4728...818 41.03
MIHCI LUKAS CAN1346...1104 50.0-16.2
MURATOĞLU ERHAN1439...818 61.03
Soyad AdŞAHBAZ AHMET KAAN UKD1015Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANCUN CEMAL CİHAN1426...818 11.03
SARI EBRAR2744...1134 20.0-10.2
KOC EREN1485...818 31.03
ARI MURATHAN2593...818 41.03
ÇELİKEL SARP2189...1104 50.0-11.4
MIHCI LUKAS CAN1346...1104 60.0-11.4
Soyad AdYUSUF ALPEREN ŞAHİN UKD1110Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM HALİT KERİM6149...805 11.03
YETİŞEN EMİR4002...805 21.03
ALPER TOLGA ALSAÇ5778...1234 30.0-9.9
ÇİÇEK YAVUZ KAAN7105...1101 40.5-0.3
ÇELIK ALI VAROL5413...805 51.03
TÜTER BERKAY3305...805 61.03
Soyad AdÇELEBİSOY EGE UKD1152Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRER DERİN1654...818 10.50
AYKAN KAAN4935...818 21.03
SOMER JİLBER JAN1593...1084 31.012.3
DAYAN ALI EGEMEN4357...818 41.03
DEĞİRMENBAŞI OSMAN EMİR1480...1140 51.014.4
DOĞAN FULYA3347...818 61.03
Soyad AdSOMER JİLBER JAN UKD1084Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAR BARTU1356...1108 10.0-14.1
GİRİT  BERKE3805...1132 21.017.1
ÇELEBİSOY EGE4455...1152 30.0-12.3
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1341 40.0-5.4
SOYDAŞ ELİFSU3726...1024 51.012.6
DAYAN ALI EGEMEN4357...818 61.03
Soyad AdBARAN ÇAĞIN DEMİRCİ UKD1064Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCE MUHAMMED1725...805 10.0-3
GALİŞ TUBA7717...805 21.03
BOZ EMRE MURAT3292...805 31.03
KARAOĞLAN YUSUF SONER6454...805 41.03
OĞUZHAN BİLAL GÜCÜKODACI1167...1200 50.0-9.6
TOPRAK ÇAĞAN KARA5038...1025 61.013.5
Soyad AdCELIK EGE MUSTAFA UKD1121Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOMER ARİN ROY1593...1000 21.010.2
KAYA ANIL EFE2124...1355 30.0-6.3
SEVİM ALPEREN4191...1089 40.5-1.2
BAYOĞLU YİĞİT KEREM3425...818 61.03
Soyad AdSOMER ARİN ROY UKD1000Toplam UKD Değişimi-28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELBES DEMIR1174...1006 10.50.3
CELIK EGE MUSTAFA1438...1121 20.0-10.2
ÖZKARSLI EFE2299...1022 30.50.9
BAKAN YİĞİT4558...1324 40.0-3.9
PEKER EGE6053...1054 50.0-12.6
KAYA ANIL EFE2124...1355 60.0-3.3
Soyad AdÖMER FARUK ASLAN UKD1067Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN EYMEN TUNA6240...1070 10.0-15
ŞAHİN MELİH FURKAN5542...805 21.03
POLAT MELİH ARDA1445...1095 31.016.2
KOÇAK MEHMET AKİF2587...805 41.03
GÜNEŞ ÖMER FARUK2964...805 51.03
RÜZGAR CEM ÇAVDAR2787...1002 61.012.3
Soyad AdYEŞİLTAŞ MERT UKD1000Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI ÖMER5602...1236 40.59
ÜNLÜ ALİ KAAN5119...818 61.03
Soyad AdLÜLE ARDA UKD1176Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK ATİLLA1478...1083 11.011.1
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1341 20.0-8.4
KAYAR BARTU1356...1108 30.0-17.7
SOYDAŞ ELİFSU3726...1024 41.09
ACAR EMİR KAAN4415...818 51.03
BABAOĞLU ÇINAR1896...818 61.03
Soyad AdULUKAN KUTAY UKD1105Toplam UKD Değişimi32.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINOK KEREM NAZIM3787...805 11.03
TURAN EGE2973...805 21.03
ÇELIK ALI VAROL5413...805 41.03
MUSA EGE3063...805 51.03
ALPER TOLGA ALSAÇ5778...1234 61.020.1
Soyad AdYILDIRIM POYRAZ UKD1115Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKAN YİĞİT4558...1324 10.0-6.9
CAMGÖZ IŞIK2603...818 21.03
ÜNLÜ ALİ KAAN5119...818 31.03
AKÇAY ALİ TARIK2873...1116 41.015
SALMAN AYBÜKE2306...1025 51.011.4
Soyad AdONAT KIRAY UKD1198Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUNLAR ZİYA MERT5508...805 11.03
HASIRCI DENİZ KUZEY3508...805 21.03
TUNÇ BEDİRHAN4628...805 31.03
DENİZ ŞAHİN3241...1048 41.09
ER UMUT CAN4189...805 51.03
UCAR DURU1513...805 60.0-3
Soyad AdSALMAN AYBÜKE UKD1025Toplam UKD Değişimi-34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAMGÖZ IŞIK2603...818 11.03
BAKAN YİĞİT4558...1324 20.0-4.5
SELBES DEMIR1174...1006 30.5-0.9
PEKER EGE6053...1054 40.0-13.8
YILDIRIM POYRAZ2023...1115 50.0-11.4
AVCI ÖMER5602...1236 60.0-6.9
Soyad AdDOĞRU AYBARS OGEDAY UKD1044Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PİRİM POYRAZ1450...1366 10.0-3.9
ŞAHIN YAVUZ SELIM2650...818 21.03
BAYOĞLU YİĞİT KEREM3425...818 31.03
SEVİNDİK AHMET TUĞRA1435...818 40.0-3
ÖZTÜRK TAHA5555...818 51.03
Soyad AdOĞUZ EROĞLU UKD1210Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUSA EGE3063...805 11.03
ARCAN UMUT5578...805 21.03
KAYAR DİLA2929...805 31.03
ALPER TOLGA ALSAÇ5778...1234 40.50.9
TÜTER BERKAY3305...805 51.03
HILDIR MERT ALİ3642...1053 60.0-21.3
Soyad AdAVCI ÖMER UKD1236Toplam UKD Değişimi-64.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKER EGE6053...1054 10.0-22.2
AKÇAY ALİ TARIK2873...1116 20.0-19.8
CAMGÖZ IŞIK2603...818 31.03
YEŞİLTAŞ MERT5499...1000 40.5-9
SELBES DEMIR1174...1006 50.0-23.7
SALMAN AYBÜKE2306...1025 61.06.9
Soyad AdÇELİKEL SARP UKD1104Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIK GÖKÇE DENİZ5573...818 11.03
İNDERE HAKAN4728...818 21.03
SARI EBRAR2744...1134 30.51.2
MIHCI LUKAS CAN1346...1104 40.50
ŞAHBAZ AHMET KAAN2206...1015 51.011.4
TANCUN CEMAL CİHAN1426...818 61.03
Soyad AdTOPRAK ÇAĞAN KARA UKD1025Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YOLDAŞ CAN3556...805 11.03
ATEŞ ADEM ARDA3034...1009 21.014.4
KAYAR DURU2246...805 31.03
OĞUZHAN BİLAL GÜCÜKODACI1167...1200 40.0-8.1
İNCE MUHAMMED1725...805 50.0-3
BARAN ÇAĞIN DEMİRCİ5647...1064 60.0-13.5
Soyad AdSEVİM ALPEREN UKD1089Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKAN ERTUNÇ EFE4191...1043 11.013.2
SEVİNDİK AHMET TUĞRA1435...818 21.03
ŞAHIN YAVUZ SELIM2650...818 31.03
CELIK EGE MUSTAFA1438...1121 40.51.2
HÖKELEK ENGİN GÖKALP1389...818 50.50
ÖZTÜRK TAHA5555...818 61.03
Soyad AdKAYA ANIL EFE UKD1355Toplam UKD Değişimi18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKÇAY ALİ TARIK2873...1116 11.05
PEKER EGE6053...1054 20.5-8.75
CELIK EGE MUSTAFA1438...1121 31.05.25
ÖZKARSLI EFE2299...1022 41.03
BAKAN YİĞİT4558...1324 51.011.5
SOMER ARİN ROY1593...1000 61.02.75
Soyad AdÇELTİKÇİ MÜNÜR UKD1201Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DERİN BATUR3385...805 11.03
YILDIRIM HALİT KERİM6149...805 21.03
ÇELIK ALI VAROL5413...805 31.03
ÖZKAN ALİ SİNAN3459...805 41.03
PIÇAKÇI PAMİR3986...805 51.03
DEMİRCİ EMRE6943...805 61.03
Soyad AdAKSOY OSMAN KAĞAN UKD1047Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI EBRAR2744...1134 10.0-11.4
TANCUN CEMAL CİHAN1426...818 21.03
ŞAHIN ELIF ECE2880...818 31.03
ERBERDI DERIN5643...818 41.03
MURATOĞLU ERHAN1439...818 51.03
İNDERE HAKAN4728...818 61.03
Soyad AdCÖMERT MİRAY ÖZGE UKD1102Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNDİK AHMET TUĞRA1435...818 11.03
OKAN ERTUNÇ EFE4191...1043 20.0-17.4
ERBERDI DERIN5643...818 30.0-3
SÜSLÜ ÇINAR2629...818 41.03
PİRİM POYRAZ1450...1366 50.0-5.4
PEKMAN ARAS1344...1121 60.0-14.1
Soyad AdPOLAT MELİH ARDA UKD1095Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ALPER2575...805 11.03
YIGITCAN YIGIT5378...805 21.03
ÖMER FARUK ASLAN3738...1067 30.0-16.2
TUNÇ DENIZ3543...805 41.03
YÜREK ÖZGÜR5386...805 51.03
SONUÇAR MERT2810...805 61.03
Soyad AdGİRİT  BERKE UKD1132Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN FULYA3347...818 11.03
SOMER JİLBER JAN1593...1084 20.0-17.1
DAYAN ALI EGEMEN4357...818 30.0-3
BABAOĞLU ÇINAR1896...818 41.03
GÜRER DERİN1654...818 61.03
Soyad AdKAYAR BARTU UKD1108Toplam UKD Değişimi46.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOMER JİLBER JAN1593...1084 11.014.1
DOĞAN FULYA3347...818 20.0-3
LÜLE ARDA3472...1176 31.017.7
AYKAN KAAN4935...818 41.03
BABAOĞLU ÇINAR1896...818 51.03
SOYDAŞ ELİFSU3726...1024 61.011.4
Soyad AdÇİÇEK YAVUZ KAAN UKD1101Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜTER BERKAY3305...805 11.03
KÖMÜRCÜ BATUHAN BERKE5528...805 21.03
TURAN EGE2973...805 31.03
YUSUF ALPEREN ŞAHİN6512...1110 40.50.3
ALPER TOLGA ALSAÇ5778...1234 50.0-9.6
DENİZ ŞAHİN3241...1048 60.0-17.1
Soyad AdÖZKARSLI EFE UKD1022Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNLÜ ALİ KAAN5119...818 11.03
KULLECI YIĞIT ALP5275...818 21.03
SOMER ARİN ROY1593...1000 30.5-0.9
KAYA ANIL EFE2124...1355 40.0-3.6
AKÇAY ALİ TARIK2873...1116 50.0-11.1
KANDİHAROĞLU LARA5341...818 61.03
Soyad AdSELBES DEMIR UKD1006Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOMER ARİN ROY1593...1000 10.5-0.3
SALMAN AYBÜKE2306...1025 30.50.9
KULLECI YIĞIT ALP5275...818 41.03
AVCI ÖMER5602...1236 51.023.7
PEKER EGE6053...1054 60.0-12.9
Soyad AdAKIN EYMEN TUNA UKD1070Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖMER FARUK ASLAN3738...1067 11.015
SİTAR SEMİH BİRKAN6233...805 21.03
SARMISAK OĞUZ EYMEN2484...805 31.03
YÜREK ÖZGÜR5386...805 41.03
RÜZGAR CEM ÇAVDAR2787...1002 50.0-17.7
KOÇAK MEHMET AKİF2587...805 61.03
Soyad AdMIHCI LUKAS CAN UKD1104Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOC EREN1485...818 21.03
ARI MURATHAN2593...818 31.03
ÇELİKEL SARP2189...1104 40.50
SARI EBRAR2744...1134 51.016.2
ŞAHBAZ AHMET KAAN2206...1015 61.011.4
Soyad AdPEKMAN ARAS UKD1121Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HÖKELEK ENGİN GÖKALP1389...818 11.03
ERBERDI DERIN5643...818 21.03
SÜSLÜ ÇINAR2629...818 31.03
PİRİM POYRAZ1450...1366 40.0-6
OKAN ERTUNÇ EFE4191...1043 51.011.7
CÖMERT MİRAY ÖZGE1331...1102 61.014.1
Soyad AdATEŞ ADEM ARDA UKD1009Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM UTKU4838...805 11.03
TOPRAK ÇAĞAN KARA5038...1025 20.0-14.4
BAŞSOY BENGİSU4457...805 30.0-3
SEKBAN ALPEREN MUHAMMET4309...805 40.0-3
KESKİN MUHAMMED MERT5482...805 51.03
OK ARDA3297...805 61.03
Soyad AdÖZTÜRK ERAY AHMET UKD1341Toplam UKD Değişimi25.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR EMİR KAAN4415...818 11.02.5
LÜLE ARDA3472...1176 21.07
SOYDAŞ ELİFSU3726...1024 31.03.25
SOMER JİLBER JAN1593...1084 41.04.5
DAYAN ALI EGEMEN4357...818 51.02.5
DEĞİRMENBAŞI OSMAN EMİR1480...1140 61.06
Soyad AdALPER TOLGA ALSAÇ UKD1234Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN ALİ SİNAN3459...805 11.03
DERİN BATUR3385...805 21.03
YUSUF ALPEREN ŞAHİN6512...1110 31.09.9
OĞUZ EROĞLU6136...1210 40.5-0.9
ÇİÇEK YAVUZ KAAN7105...1101 51.09.6
ULUKAN KUTAY6281...1105 60.0-20.1
Soyad AdŞİMŞEK ATİLLA UKD1083Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LÜLE ARDA3472...1176 10.0-11.1
ACAR EMİR KAAN4415...818 21.03
BABAOĞLU ÇINAR1896...818 31.03
GÜRER DERİN1654...818 51.03
AYKAN KAAN4935...818 61.03
Soyad AdHILDIR MERT ALİ UKD1053Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUZ EROĞLU6136...1210 61.021.3
Soyad AdBAKAN YİĞİT UKD1324Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM POYRAZ2023...1115 11.05.75
SALMAN AYBÜKE2306...1025 21.03.75
PEKER EGE6053...1054 31.04.25
SOMER ARİN ROY1593...1000 41.03.25
KAYA ANIL EFE2124...1355 50.0-11.5
AKÇAY ALİ TARIK2873...1116 61.05.75
Soyad AdOĞUZHAN BİLAL GÜCÜKODACI UKD1200Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAK ALİHAN DENİZ3199...805 11.03
OK ARDA3297...805 21.03
KARAOĞLAN YUSUF SONER6454...805 31.03
TOPRAK ÇAĞAN KARA5038...1025 41.08.1
BARAN ÇAĞIN DEMİRCİ5647...1064 51.09.6
KAYAR DURU2246...805 61.03
Soyad AdSOYDAŞ ELİFSU UKD1024Toplam UKD Değişimi-36.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BABAOĞLU ÇINAR1896...818 11.03
DAYAN ALI EGEMEN4357...818 20.0-3
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1341 30.0-3.9
LÜLE ARDA3472...1176 40.0-9
SOMER JİLBER JAN1593...1084 50.0-12.6
KAYAR BARTU1356...1108 60.0-11.4
Soyad AdPİRİM POYRAZ UKD1366Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞRU AYBARS OGEDAY4777...1044 11.03.25
ÖZTÜRK TAHA5555...818 21.02.5
OKAN ERTUNÇ EFE4191...1043 31.03.25
PEKMAN ARAS1344...1121 41.05
CÖMERT MİRAY ÖZGE1331...1102 51.04.5
SEVİNDİK AHMET TUĞRA1435...818 61.02.5
Soyad AdDENİZ ŞAHİN UKD1048Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜZER EKMEL MERT7408...805 10.50
BAKANOĞLU ALİ4347...805 20.0-3
UCAR DURU1513...805 30.0-3
ONAT KIRAY4927...1198 40.0-9
ENGİNAR YİĞİT1789...805 51.03
ÇİÇEK YAVUZ KAAN7105...1101 61.017.1
Soyad AdPEKER EGE UKD1054Toplam UKD Değişimi66.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVCI ÖMER5602...1236 11.022.2
KAYA ANIL EFE2124...1355 20.510.5
BAKAN YİĞİT4558...1324 30.0-5.1
SALMAN AYBÜKE2306...1025 41.013.8
SOMER ARİN ROY1593...1000 51.012.6
SELBES DEMIR1174...1006 61.012.9
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014