EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Çorum Belediyesi II. Uluslararası Satranç Turnuvası / 07.05.2017 / ÇORUM UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET EFE KARACA4034...106102.06.2017
AHMET ZAHİT ŞEN3199...115802.06.2017
AZRA BORAN2199...106302.06.2017
BARAN CAN1597...101102.06.2017
BARAN KARADEMİR2431...108402.06.2017
BERKEHAN YILDIZ2871...109202.06.2017
EGE KAYNAK2600...110602.06.2017
EMRE BEZGİN2039...114402.06.2017
ENES AKKAYA4058...101202.06.2017
ERDEM NOHUT1234...104802.06.2017
HÜSEYİN CANDAN1379...101102.06.2017
İSMAİL CAN KÖSE1038...101002.06.2017
KAAN DAŞDAN1067...115202.06.2017
KAZIM EFE ÇETİN1010...107602.06.2017
MEHMET ALİ CANDAN2273...104302.06.2017
MELİH EYMEN BOYVAT4744...107502.06.2017
MELİH KANTAR1036...106102.06.2017
MERT ODUNCU2129...108902.06.2017
MERT ŞAİR1588...107502.06.2017
MUHAMMED TALHA GÖKBOĞA1016...111202.06.2017
OSMAN SEMİH KOCAOĞLU1065...116002.06.2017
SADIK MERİÇ ORTAKCI3769...104302.06.2017
SAMET MELİH YAZICI4586...106202.06.2017
SEFA DOĞAN1066...101102.06.2017
UMUT KARABIYIK4014...105302.06.2017
ZEKERİYA BERAT ŞAHİN2305...102202.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKKAYA ENES4058...10126
BEZGİN EMRE2039...10959
BORAN AZRA2199...10637
BOYVAT MELİH EYMEN4744...10756
CAN BARAN1597...10117
CANDAN HÜSEYİN1379...10117
CANDAN MEHMET ALİ2273...10466
ÇETİN KAZIM EFE1010...10767
DAŞDAN KAAN1067...11527
DOĞAN SEFA1066...10117
GÖKBOĞA MUHAMMED TALHA1016...11596
KANTAR MELİH1036...10617
KARABIYIK UMUT4014...10536
KARACA AHMET EFE4034...10617
KARADEMİR BARAN2431...10847
KAYNAK EGE2600...11067
KOCAOĞLU OSMAN SEMİH1065...11327
KÖSE İSMAİL CAN1038...10107
NOHUT ERDEM1234...10488
ODUNCU MERT2129...10897
ORTAKCI SADIK MERİÇ3769...10437
ŞAHİN ZEKERİYA BERAT2305...10227
ŞAİR MERT1588...10756
ŞEN AHMET ZAHİT3199...11587
YAZICI SAMET MELİH4586...10347
YILDIZ BERKEHAN2871...11297

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdSEVGİ MERTALİ UKD1203Toplam UKD Değişimi55.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİÇİCİ ELVAN ÇELEBİ1007...1065 21.09.3
SARIÇAM AHMET SELİM1014...1065 31.09.3
KOÇ KEREM1037...1127 41.012
KAYA RUHİ1038...1413 51.023.1
ÖZKIDIK ERDEM1041...1198 60.5-0.3
YAZICI BETÜL1027...1248 70.51.8
Soyad AdÖZSOY İDİL MİRA UKD1404Toplam UKD Değişimi41.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARACA AHMET EFE4034...961 11.02.5
DAŞDAN KAAN1067...961 21.02.5
BİLGİN ALİ TUĞRUL2087...1146 31.04.5
CİVELEK MEHMET EREN1795...1231 41.06.75
AYDEMİR BULUT1139...1286 51.08.5
KARACAN ARDA TUNA5113...1419 61.013
ÖZANAT ARDA2822...1121 71.04
Soyad AdSOKANI FAHED UKD1622Toplam UKD Değişimi60.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN YÜKSEL6689...1311 11.02.8
TÜRKMEN MUSA1351...1454 21.05.6
ŞAHİN TAHA1045...1667 31.011.2
ÖZEL SÜHA4953...1362 41.03.6
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 61.09.2
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 71.010.4
IRAKER UMUT1265...1561 81.08.4
ODABAŞI NAİL4342...1586 91.09
Soyad AdBENIDZE DAVIT UKD2509Toplam UKD Değişimi7.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAN VELİ4922...1876 11.01.1
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 21.01.1
TERELADZE SOPİKO9999...2141 31.01.1
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 40.5-0.2
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 50.50.1
YASİN HÜR1370...2121 61.01.1
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 70.5-1.6
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 81.04.4
QUPARADZE GİGA9999...2520 90.50.2
Soyad AdKARACAN ARDA TUNA UKD1419Toplam UKD Değişimi24.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABIYIK UMUT4014...961 11.02.5
DOĞAN SEFA1066...961 21.02.5
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1161 31.04.5
BEDİR TAHA1961...1265 41.07.25
ÖZTÜRK OZAN1285...1301 51.08.5
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1404 60.0-13
YALANIZ UMUT1671...1414 71.012.25
Soyad AdŞAHİN TAHA UKD1667Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEÇ MÜCAHİT3365...1240 11.02.2
ÇAĞLAR ORHUN2815...1390 21.03.4
SOKANI FAHED9979...1622 30.0-11.2
ÜNLÜ CEYHUN EGE1046...1437 40.5-5.8
EREN ERAY2265...1399 51.03.4
VURAL RAFET1752...1594 61.08
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 71.05.8
TOKSAN HAYATİ1058...1568 81.07.2
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 91.09.2
Soyad AdMORCHIASHVILI BACHANA UKD2394Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 11.01.65
AYDIN ERSİN3121...2009 21.01.65
KALEMLER KAAN2964...1953 31.01.65
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 41.03
QUPARADZE GİGA9999...2520 50.52.55
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 60.52.55
BENIDZE DAVIT9999...2509 70.52.4
LOMSADZE DAVIT9999...2321 81.06
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 90.5-5.85
Soyad AdKAYA RUHİ UKD1413Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞGUN EROL1056...836 11.02.5
YÜCETÜRK HAKAN1040...1065 21.02.75
ÖZDİLLİ OĞUZHAN1043...1113 31.03.75
ÜVEYİK YUSUF1082...1191 41.05.5
SEVGİ MERTALİ1115...1203 50.0-19.25
SARIBAY MEHMET KAYRA1018...1060 61.02.75
YAVUZ AHMET ARİF1224...1175 71.05
Soyad AdÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER UKD1349Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALGIÇ MUSTAFA1058...836 11.02.5
KIR YUSUF1053...1070 21.04
KOÇ KEREM1037...1127 30.0-19.5
GÖKBOĞA MUHAMMED TALHA1016...836 41.02.5
ÖZER MERVE ÖZLEM1051...1082 51.04.5
ÖZDİLLİ OĞUZHAN1043...1113 60.5-7.5
ÖZKIDIK ERDEM1041...1198 71.07.5
Soyad AdAYDEMİR BULUT UKD1286Toplam UKD Değişimi54
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADEMİR BARAN2431...961 11.03
TIRPANCI BERAT1255...1118 21.08.4
ÇÖMEZ FATMA RANA3959...961 31.03
YALANIZ UMUT1671...1414 41.020.1
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1404 50.0-10.2
ÖZTÜRK OZAN1285...1301 61.015.6
BEDİR TAHA1961...1265 71.014.1
Soyad AdIRAKER UMUT UKD1561Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKER SELÇUK1747...1337 11.05.5
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 21.010.5
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 31.010.5
YAPRAK ŞAFAK1509...1405 40.0-17.75
ARSLAN METE ALP3867...1371 51.06.25
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 61.04.25
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 71.09
SOKANI FAHED9979...1622 80.0-10.5
VURAL RAFET1752...1594 91.013.75
Soyad AdQUPARADZE GİGA UKD2520Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 11.01.1
KAMER KAYRA1140...2099 20.5-3.9
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 31.01.1
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 41.02.9
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 50.5-1.7
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 60.5-0.7
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 70.5-3.9
RZAYEV ASKAR8881...2141 81.01.1
BENIDZE DAVIT9999...2509 90.5-0.2
Soyad AdYAZICI BETÜL UKD1248Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERYAŞAR EFE1058...836 10.0-3
ERSEÇGEL ABDULLAH1065...836 21.03
KANTAR MELİH1036...836 31.03
HAN İBRAHİM1008...836 41.03
SARIBAY MEHMET KAYRA1018...1060 51.07.8
KOÇ KEREM1037...1127 61.010.2
SEVGİ MERTALİ1115...1203 70.5-1.8
Soyad AdCİVELEK MEHMET EREN UKD1231Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZAR BURAK3090...961 11.03
TOPRAK ZEYNEP5196...961 21.03
ŞEN AHMET ZAHİT3199...961 31.03
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1404 40.0-8.1
ŞAHİN ZEKERİYA BERAT2305...961 51.03
ÖZGÜN YİĞİT DENİZ3843...1161 61.012
DAŞDAN KAAN1067...961 71.03
Soyad AdTOKSAN HAYATİ UKD1568Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LEKEALMAZ EMRE1376...1310 11.04.5
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 20.0-16.25
UZUN YÜKSEL6689...1311 31.04.5
ŞEN KAMİL3826...1425 40.5-4.75
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1510 51.010.5
ARSLAN METE ALP3867...1371 61.06.25
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 71.013.25
ŞAHİN TAHA1045...1667 80.0-9
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 91.010.5
Soyad AdMAGHALASHVILI DAVIT UKD2469Toplam UKD Değişimi4.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDEMİR DENİZ1048...1853 11.01.1
GÖKBULUT JULİA1664...2051 21.01.1
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 31.01.3
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 40.50.7
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 50.50.3
QUPARADZE GİGA9999...2520 60.50.7
LOMSADZE DAVIT9999...2321 71.03
BENIDZE DAVIT9999...2509 80.0-4.4
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 91.01.1
Soyad AdÜVEYİK YUSUF UKD1191Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANTAR MELİH1036...836 11.03
ARSLAN ŞERİFE FERHAN1010...1025 21.08.4
ÖZER MERVE ÖZLEM1051...1082 31.010.5
KAYA RUHİ1038...1413 40.0-6.6
BİÇİCİ ELVAN ÇELEBİ1007...1065 50.0-20.1
KIR YUSUF1053...1070 61.010.2
YÜCETÜRK HAKAN1040...1065 71.09.9
Soyad AdYALANIZ UMUT UKD1414Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZÜYILMAZ YAĞIZ3177...961 11.02.5
CANDAN MEHMET ALİ2273...961 21.02.5
ÖZANAT ARDA2822...1121 31.03.75
AYDEMİR BULUT1139...1286 40.0-16.75
AKDANALI AKİF1065...961 51.02.5
BİLGİN ALİ TUĞRUL2087...1146 61.04.25
KARACAN ARDA TUNA5113...1419 70.0-12.25
Soyad AdDANIŞMAN ALİ BERKAY UKD1510Toplam UKD Değişimi19.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPAL HAMZA1848...1208 11.03.75
EREN ERAY2265...1399 21.08.75
VURAL RAFET1752...1594 30.53
ARSLAN METE ALP3867...1371 40.0-17.25
TOKSAN HAYATİ1058...1568 50.0-10.5
GÜLER YİĞİT BERKAY2214...1331 71.06.75
ŞEN KAMİL3826...1425 81.09.5
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 91.015.25
Soyad AdHAJIYEV SHAHIN UKD2036Toplam UKD Değişimi33.15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ALİ2349...1687 10.5-5.85
ŞAHİN ONUR4351...1746 21.02.4
QUPARADZE GİGA9999...2520 30.0-1.65
NAZLI SERTAN5105...1716 41.01.95
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 51.07.95
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 60.52.1
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 71.09.9
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 81.010.5
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 90.55.85
Soyad AdÖZDİLLİ OĞUZHAN UKD1113Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARINCALI MELİSA1054...836 11.03
ÇETİN KAZIM EFE1010...836 21.03
KAYA RUHİ1038...1413 30.0-4.5
DALGIÇ MUSTAFA1058...836 41.03
YILDIRIM EMİRHAN1014...836 51.03
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1349 60.59
GÖKBOĞA MUHAMMED TALHA1016...836 70.50
Soyad AdBEDİR TAHA UKD1265Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYNAK EGE2600...961 11.03
YILDIZ SERKAN3684...961 21.03
AKKAYA ENES4058...961 31.03
KARACAN ARDA TUNA5113...1419 40.0-8.7
KOCAOĞLU OSMAN SEMİH1065...961 51.03
YILDIZ BERKEHAN2871...961 61.03
AYDEMİR BULUT1139...1286 70.0-14.1
Soyad AdYURDAMLI TAHSİN UKD1456Toplam UKD Değişimi46.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLCÜ İBRAHİM4012...1054 11.02.75
TOKSAN HAYATİ1058...1568 21.016.25
İNCEKARA ABUZER3159...1587 30.0-8
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 41.014.25
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 51.017
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 61.04.25
IRAKER UMUT1265...1561 70.0-9
ODABAŞI NAİL4342...1586 80.0-8
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 91.017
Soyad AdSHANAVA KONSTANTINE UKD2519Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 11.01.1
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 21.01.1
LOMSADZE DAVIT9999...2321 31.02.4
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 40.5-0.7
BENIDZE DAVIT9999...2509 50.5-0.1
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 60.5-1.7
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 70.0-5.4
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 81.01.5
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 90.5-2.1
Soyad AdHAZNEDAROĞLU KIVANÇ UKD2493Toplam UKD Değişimi-6.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 11.01.1
GÜNCAN BERKE3810...2043 21.01.1
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 31.01.2
BENIDZE DAVIT9999...2509 40.50.2
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 50.5-0.3
LOMSADZE DAVIT9999...2321 60.0-7.3
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 71.05.4
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 80.5-3.9
KIZILKUŞ AKIN1026...1871 90.5-3.9
Soyad AdBİÇİCİ ELVAN ÇELEBİ UKD1065Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMÜR EMİRHAN1050...836 11.03
SEVGİ MERTALİ1115...1203 20.0-9.3
KÖSE TALHA1019...836 31.03
ÇETİN KAZIM EFE1010...836 41.03
ÜVEYİK YUSUF1082...1191 51.020.1
YAVUZ AHMET ARİF1224...1175 60.0-10.5
SARIBAY MEHMET KAYRA1018...1060 71.014.7
Soyad AdÖZTÜRK OZAN UKD1301Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCAOĞLU OSMAN SEMİH1065...961 11.02.5
ÖZER EMİRHAN1037...961 21.02.5
ŞAİR MERT1588...961 31.02.5
BOYVAT MELİH EYMEN4744...961 41.02.5
KARACAN ARDA TUNA5113...1419 50.0-8.5
AYDEMİR BULUT1139...1286 60.0-13
YILDIZ BERKEHAN2871...961 71.02.5
Soyad AdANAÇOĞLU ÇİSEL UKD1636Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER YİĞİT BERKAY2214...1331 11.02.8
ÜNLÜ CEYHUN EGE1046...1437 21.04.8
ÖZEL SÜHA4953...1362 30.0-16.6
TÜRKMEN MUSA1351...1454 41.05.2
ÜSTER DEFNE1244...1355 51.03.2
YAPRAK ŞAFAK1509...1405 61.04.2
SOKANI FAHED9979...1622 70.0-10.4
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 81.02.2
ŞAHİN TAHA1045...1667 90.0-9.2
Soyad AdYAVUZ AHMET ARİF UKD1175Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAN İBRAHİM1008...836 11.03
ACAR MEHMET ALİ1031...836 21.03
SARIBAY MEHMET KAYRA1018...1060 30.0-19.8
KILIÇARSLAN AYHAN EMİN1013...1012 41.08.4
SARIÇAM AHMET SELİM1014...1065 51.010.5
BİÇİCİ ELVAN ÇELEBİ1007...1065 61.010.5
KAYA RUHİ1038...1413 70.0-6
Soyad AdBİLGİN ALİ TUĞRUL UKD1146Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ODUNCU MERT2129...961 11.03
YILDIZ BERKEHAN2871...961 21.03
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1404 30.0-5.4
KÖSE İSMAİL CAN1038...961 41.03
ÇÖMEZ FATMA RANA3959...961 51.03
YALANIZ UMUT1671...1414 60.0-5.1
KARADEMİR BARAN2431...961 71.03
Soyad AdGEZER EKREM BARIŞ UKD1505Toplam UKD Değişimi8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNLÜ HASAN ÇELEBİ4147...1223 11.04
ÜSTER DEFNE1244...1355 21.07.5
IRAKER UMUT1265...1561 30.0-10.5
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 40.0-14.25
ÖZDEMİR UĞUR1050...1349 51.07.25
ÖZEL SÜHA4953...1362 61.07.75
ŞAHİN TAHA1045...1667 70.0-7.25
UYSAL TAHA ENGİN2465...1398 81.08.75
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 91.05.5
Soyad AdLOMSADZE DAVIT UKD2321Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 11.01.65
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 21.01.65
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 30.0-3.6
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 41.02.7
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 51.04.35
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 61.010.95
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 70.0-4.5
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 80.0-6
TERELADZE SOPİKO9999...2141 91.03.9
Soyad AdCHARAKHALASHVİLİ INGA UKD2362Toplam UKD Değişimi-7.35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YOLCU ANIL1013...1824 10.5-5.85
SÖZEN ABDULLAH1327...1640 21.01.65
DENİZ MEDENİ1401...1972 31.01.65
QUPARADZE GİGA9999...2520 40.0-4.35
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 50.5-4.95
GÜNCAN BERKE3810...2043 61.01.95
TERELADZE SOPİKO9999...2141 70.5-4.2
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 81.03.6
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 90.53.15
Soyad AdÖZER MERVE ÖZLEM UKD1082Toplam UKD Değişimi25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞ ÖZGÜN1046...836 11.03
YETİŞGEN MUHAMMED EMİN1033...836 21.03
ÜVEYİK YUSUF1082...1191 30.0-10.5
KAPLAN EYÜP RAMAZAN1293...1095 41.015.6
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1349 50.0-5.4
TOPUZ HALİL İBRAHİM1003...836 61.03
KOÇ KEREM1037...1127 71.016.8
Soyad AdÖZANAT ARDA UKD1121Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE İSMAİL CAN1038...961 11.03
YAZICI SAMET MELİH4586...961 21.03
YALANIZ UMUT1671...1414 30.0-4.5
GEZER ARDA4142...961 41.03
CANDAN MEHMET ALİ2273...961 51.03
ŞAHİN ZEKERİYA BERAT2305...961 61.03
ÖZSOY İDİL MİRA2920...1404 70.0-4.8
Soyad AdODABAŞI NAİL UKD1586Toplam UKD Değişimi-15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 10.0-21.5
ÇETİNOĞLU MURAT CAN2808...1187 21.02.75
EREN ERAY2265...1399 30.5-6
UMUT GÜLER2352...1471 41.08.5
ÜNLÜ CEYHUN EGE1046...1437 50.5-5
ÇAĞLAR ORHUN2815...1390 61.06.25
GÜLEÇ MÜCAHİT3365...1240 71.02.75
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 81.08
SOKANI FAHED9979...1622 90.0-11.25
Soyad AdÖZGÜN YİĞİT DENİZ UKD1161Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖYLÜ MUHAMMED ENES2847...961 11.03
ŞAHİN BERRA2347...961 21.03
KARACAN ARDA TUNA5113...1419 30.0-5.4
KARABIYIK UMUT4014...961 41.03
YILDIZ SERKAN3684...961 51.03
CİVELEK MEHMET EREN1795...1231 60.0-12
KOCAOĞLU OSMAN SEMİH1065...961 71.03
Soyad AdSARIIŞIK ÇAĞDAŞ UKD1548Toplam UKD Değişimi-1.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPAR ALİ4113...1240 11.03.5
UYSAL TAHA ENGİN2465...1398 20.5-5
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 30.0-13.5
LEKEALMAZ EMRE1376...1310 41.05
ŞEN KAMİL3826...1425 51.08.25
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 60.0-11
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 71.02.75
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 80.51.5
ÇAĞLAR ORHUN2815...1390 91.07.25
Soyad AdKIZILKUŞ AKIN UKD1871Toplam UKD Değişimi63.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RZAYEV ASKAR8881...2141 20.56.6
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 30.0-2.2
DENİZ MEDENİ1401...1972 40.52.8
GÖKBULUT JULİA1664...2051 50.54.8
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 61.012.4
AYDIN ERSİN3121...2009 71.013.8
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 81.017.2
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 90.57.8
Soyad AdVURAL RAFET UKD1594Toplam UKD Değişimi-6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR UĞUR1050...1349 11.05
ŞEN KAMİL3826...1425 21.07
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1510 30.5-3
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 40.0-12.75
ÖZEL SÜHA4953...1362 51.05.25
ŞAHİN TAHA1045...1667 60.0-10
ARSLAN METE ALP3867...1371 71.05.5
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 81.010
IRAKER UMUT1265...1561 90.0-13.75
Soyad AdAYTEKİN MURAT EREN UKD2056Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAZLI SERTAN5105...1716 11.01.8
BENIDZE DAVIT9999...2509 20.0-1.65
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 31.01.65
LOMSADZE DAVIT9999...2321 40.0-2.7
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 50.0-7.95
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 61.01.95
KAYAN VELİ4922...1876 71.03.9
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 81.09.3
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 91.09.9
Soyad AdÖZKIDIK ERDEM UKD1198Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAZIRAY EFE1040...836 11.03
BEKDAŞ YASİN EMİR1048...836 21.03
İŞCEN SALİH YAHYA1020...836 31.03
SARIBAY MEHMET KAYRA1018...1060 40.0-20.7
YÜCETÜRK HAKAN1040...1065 51.09.6
SEVGİ MERTALİ1115...1203 60.50.3
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1349 70.0-9
Soyad AdBARDAK İSMAİL KAYRA UKD1507Toplam UKD Değişimi-6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1190 11.03.25
IRAKER UMUT1265...1561 20.0-10.5
GÜLER YİĞİT BERKAY2214...1331 31.06.75
ÜSTER DEFNE1244...1355 40.0-17.5
LEKEALMAZ EMRE1376...1310 51.06.25
TOPAL HAMZA1848...1208 61.03.75
YAPRAK ŞAFAK1509...1405 71.09
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 80.53
TOKSAN HAYATİ1058...1568 90.0-10.5
Soyad AdŞAHİN DOĞA BORAN UKD2088Toplam UKD Değişimi29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENYÜREK ERMAN4634...1628 11.01.65
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 20.0-1.65
ALBAY KORAYCAN2166...1781 31.02.1
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 41.04.2
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 50.54.95
KAMER KAYRA1140...2099 61.07.8
QUPARADZE GİGA9999...2520 70.55.85
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 80.55.85
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 90.0-1.65
Soyad AdSARIÇAM AHMET SELİM UKD1065Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE TALHA1019...836 11.03
SARITAŞ ERTUĞRUL GAZİ1021...836 21.03
SEVGİ MERTALİ1115...1203 30.0-9.3
SARIÇAM ENES1055...836 41.03
YAVUZ AHMET ARİF1224...1175 50.0-10.5
ÇETİN KAZIM EFE1010...836 60.50
ACAR MEHMET ALİ1031...836 71.03
Soyad AdŞEN KAMİL UKD1425Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 11.05
VURAL RAFET1752...1594 20.0-7
GÜLEÇ MÜCAHİT3365...1240 31.06.5
TOKSAN HAYATİ1058...1568 40.54.75
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 50.0-8.25
ALUÇ SELİM1072...1453 61.013.5
ÜNLÜ CEYHUN EGE1046...1437 71.013
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1510 80.0-9.5
ARSLAN METE ALP3867...1371 91.010.5
Soyad AdRZAYEV ASKAR UKD2141Toplam UKD Değişimi7.35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 11.01.65
KIZILKUŞ AKIN1026...1871 20.5-4.95
KAMER KAYRA1140...2099 30.5-0.9
AYDIN ERSİN3121...2009 41.04.8
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 50.50
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 60.50.3
YASİN HÜR1370...2121 71.07.05
QUPARADZE GİGA9999...2520 80.0-1.65
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 90.51.05
Soyad AdKAPLAN EYÜP RAMAZAN UKD1095Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞ FURKAN1060...836 11.03
GÖKBOĞA MUHAMMED TALHA1016...836 20.50
KOYUNCU ÇELEBİ1025...1064 31.013.8
ÖZER MERVE ÖZLEM1051...1082 40.0-15.6
KIR YUSUF1053...1070 50.0-15.9
YILDIRIM EMİRHAN1014...836 61.03
TEMÜR EMİRHAN1050...836 71.03
Soyad AdBEKTAŞ MUSTAFA UKD1593Toplam UKD Değişimi-18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKPINAR HAYDAR1362...1310 11.04
ALUÇ SELİM1072...1453 21.07.75
YAPRAK ŞAFAK1509...1405 30.0-18.5
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 41.05.5
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 50.0-17
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 61.011
KARAGÖL MEHMET AKİF1855...1430 71.07
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 80.5-3
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1510 90.0-15.25
Soyad AdKAMER KAYRA UKD2099Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAZAR HAKAN2408...1698 11.01.65
QUPARADZE GİGA9999...2520 20.55.85
RZAYEV ASKAR8881...2141 30.50.9
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 41.04.65
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 51.09.15
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 60.0-7.8
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 70.0-5.7
YASİN HÜR1370...2121 80.50.45
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 91.04.05
Soyad AdSARIBAY EVREN DENİZ UKD1521Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN ERTAN1352...1304 11.05.5
YAPRAK ŞAFAK1509...1405 20.0-16.5
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 31.013.5
KARAGÖL MEHMET AKİF1855...1430 40.0-15.5
UZUN YÜKSEL6689...1311 51.05.75
ÜNLÜ CEYHUN EGE1046...1437 60.5-3
EREN ERAY2265...1399 71.08.25
VURAL RAFET1752...1594 80.0-10
ÖZEL SÜHA4953...1362 91.07.25
Soyad AdKARAGÖLLÜ AHMET UKD2189Toplam UKD Değişimi-18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKİCİ CANER1330...1755 10.5-5.85
YOLCU ANIL1013...1824 20.0-13.35
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 31.01.65
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 41.02.4
TERELADZE SOPİKO9999...2141 50.5-1.05
DENİZ MEDENİ1401...1972 61.03.3
KAMER KAYRA1140...2099 71.05.7
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 80.0-10.5
RZAYEV ASKAR8881...2141 90.5-1.05
Soyad AdKILIÇARSLAN AYHAN EMİN UKD1012Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPUZ HALİL İBRAHİM1003...836 10.0-3
KANTAR OSMAN SEMİH1058...836 21.03
YETİŞGEN MUHAMMED EMİN1033...836 31.03
YAVUZ AHMET ARİF1224...1175 40.0-8.4
KANTAR MELİH1036...836 51.03
TEMÜR EMİRHAN1050...836 60.50
BEKDAŞ YASİN EMİR1048...836 71.03
Soyad AdGÜLER YİĞİT BERKAY UKD1331Toplam UKD Değişimi41
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 10.0-3.5
GÜLCÜ İBRAHİM4012...1054 21.04.25
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 30.0-6.75
NOHUT ERDEM1234...1073 41.02.5
ALUÇ SELİM1072...1453 50.54.25
UMUT GÜLER2352...1471 61.017.25
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1510 70.0-6.75
EREN ERAY2265...1399 81.014.75
YAPRAK ŞAFAK1509...1405 91.015
Soyad AdGÜNDÜZ UMUT ERDEM UKD2159Toplam UKD Değişimi6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK DOĞUHAN2532...1709 11.01.65
ALBAY KORAYCAN2166...1781 21.01.65
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 30.0-1.8
KALEMLER KAAN2964...1953 41.03.6
LOMSADZE DAVIT9999...2321 50.0-4.35
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 60.51.35
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 71.03
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 80.0-3.6
GÖKBULUT JULİA1664...2051 91.05.25
Soyad AdUMUT GÜLER UKD1471Toplam UKD Değişimi-19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÜBEK MUSA SEFA1668...1239 11.05.25
ÖZEL SÜHA4953...1362 20.0-16.25
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1291 30.5-6
ODABAŞI NAİL4342...1586 40.0-8.5
BÜZKAYA AHMET BERA2158...1086 51.02.75
GÜLER YİĞİT BERKAY2214...1331 60.0-17.25
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 71.07.25
GÜLEÇ MÜCAHİT3365...1240 81.05.25
ÜSTER DEFNE1244...1355 91.08.5
Soyad AdKALEMLER KAAN UKD1953Toplam UKD Değişimi24.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1659 11.03
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 21.015.6
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 30.0-2.2
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 40.0-4.8
ALBAY KORAYCAN2166...1781 50.0-14.6
YOLCU ANIL1013...1824 61.06.6
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 70.5-2.2
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 81.06.8
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 91.016.6
Soyad AdSARIBAY MEHMET KAYRA UKD1060Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPUZ HALİL İBRAHİM1003...836 21.03
YAVUZ AHMET ARİF1224...1175 31.019.8
ÖZKIDIK ERDEM1041...1198 41.020.7
YAZICI BETÜL1027...1248 50.0-7.8
KAYA RUHİ1038...1413 60.0-3.3
BİÇİCİ ELVAN ÇELEBİ1007...1065 70.0-14.7
Soyad AdÖZEL SÜHA UKD1362Toplam UKD Değişimi38
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YOSUL UĞURCAN3506...1073 11.02.5
UMUT GÜLER2352...1471 21.016.25
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 31.020.75
SOKANI FAHED9979...1622 40.0-4.5
VURAL RAFET1752...1594 50.0-5.25
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 60.0-7.75
TOPAL HAMZA1848...1208 71.07.25
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 81.016
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 90.0-7.25
Soyad AdDENİZ MEDENİ UKD1972Toplam UKD Değişimi16.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 11.02.2
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 20.54.8
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 30.0-2.2
KIZILKUŞ AKIN1026...1871 40.5-2.8
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 51.06.2
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 60.0-4.4
ALBAY KORAYCAN2166...1781 70.5-5
DALOĞLU BERKAY5446...1711 81.03.6
YASİN HÜR1370...2121 91.014
Soyad AdKOÇ KEREM UKD1127Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANTAR OSMAN SEMİH1058...836 11.03
ERYAŞAR EFE1058...836 21.03
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1349 31.023.4
SEVGİ MERTALİ1115...1203 40.0-12
TOPUZ HALİL İBRAHİM1003...836 51.03
YAZICI BETÜL1027...1248 60.0-10.2
ÖZER MERVE ÖZLEM1051...1082 70.0-16.8
Soyad AdYILMAZ MUHAMMED UKD1590Toplam UKD Değişimi-21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 11.04
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 21.05.75
ARSLAN METE ALP3867...1371 30.5-7
VURAL RAFET1752...1594 41.012.75
YAPRAK ŞAFAK1509...1405 51.06.5
SOKANI FAHED9979...1622 60.0-11.5
TOKSAN HAYATİ1058...1568 70.0-13.25
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 80.5-1.5
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 90.0-17
Soyad AdGÜNCAN BERKE UKD2043Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN NECATİ2135...1664 11.01.65
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 20.0-1.65
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 31.01.95
YASİN HÜR1370...2121 40.0-5.85
AYDEMİR DENİZ1048...1853 51.03.75
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 60.0-1.95
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 71.03.6
VALANSİ AVRAM ALBER3352...2030 80.5-0.3
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 91.09.9
Soyad AdYÜCETÜRK HAKAN UKD1065Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIÇAM ENES1055...836 11.03
KAYA RUHİ1038...1413 20.0-3.3
KELEŞ FURKAN1060...836 31.03
TEMÜR EMİRHAN1050...836 41.03
ÖZKIDIK ERDEM1041...1198 50.0-9.6
BOZ EGE1063...836 61.03
ÜVEYİK YUSUF1082...1191 70.0-9.9
Soyad AdÖLÇER ÖZCAN UKD1283Toplam UKD Değişimi87.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ODABAŞI NAİL4342...1586 11.025.8
ÇANKAYA AZRA1164...1352 21.018
UYSAL TAHA ENGİN2465...1398 31.019.8
İNCEKARA ABUZER3159...1587 40.0-4.2
KARAGÖL MEHMET AKİF1855...1430 51.021
IRAKER UMUT1265...1561 60.0-5.1
TÜRKMEN MUSA1351...1454 71.021.9
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 80.0-3.3
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 90.0-6.6
Soyad AdDÖNMEZ YUSUF UKD2141Toplam UKD Değişimi-7.05
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARGI MERT1044...1714 11.01.65
YILMAZ SERKAN1198...1687 21.01.65
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 30.0-1.95
GÖKBULUT JULİA1664...2051 41.05.7
RZAYEV ASKAR8881...2141 50.50
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 60.5-2.1
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 70.0-5.85
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 80.0-9.3
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 91.03.15
Soyad AdKARAGÖL MEHMET AKİF UKD1430Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YOLCU HACI ZİYA5381...1092 11.03
İNCEKARA ABUZER3159...1587 20.0-7.25
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 41.015.5
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 50.0-17.5
ÜSTER DEFNE1244...1355 61.010
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 70.0-7
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 81.04.75
Soyad AdTERELADZE SOPİKO UKD2141Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 11.01.65
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 21.01.65
BENIDZE DAVIT9999...2509 30.0-1.65
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 40.51.65
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 50.51.05
ALBAY KORAYCAN2166...1781 61.01.65
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 70.54.2
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 80.50.3
LOMSADZE DAVIT9999...2321 90.0-3.9
Soyad AdÇAĞLAR ORHUN UKD1390Toplam UKD Değişimi13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOZKURT AYDIN3326...1073 11.02.5
ŞAHİN TAHA1045...1667 20.0-4.25
ÜNLÜ HASAN ÇELEBİ4147...1223 31.07
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 40.0-10
YAPAR ALİ4113...1240 51.07.5
ODABAŞI NAİL4342...1586 60.0-6.25
LEKEALMAZ EMRE1376...1310 71.09.75
TÜRKMEN MUSA1351...1454 81.014.75
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 90.0-7.25
Soyad AdAYDIN ERSİN UKD2009Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 11.01.65
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 20.0-1.65
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 31.01.65
RZAYEV ASKAR8881...2141 40.0-4.8
YOLCU ANIL1013...1824 50.5-3.6
SÖZEN ABDULLAH1327...1640 61.01.65
KIZILKUŞ AKIN1026...1871 70.0-10.35
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 80.5-3.3
ŞAHİN NECATİ2135...1664 91.01.65
Soyad AdGÜLEÇ MÜCAHİT UKD1240Toplam UKD Değişimi51.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN TAHA1045...1667 10.0-3.3
ATİK CEMİLE5349...1073 21.03
ŞEN KAMİL3826...1425 30.0-7.8
YOSUL UĞURCAN3506...1073 41.03
ÇANKAYA AZRA1164...1352 51.019.5
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 61.023.4
ODABAŞI NAİL4342...1586 70.0-3.3
UMUT GÜLER2352...1471 80.0-6.3
TÜRKMEN MUSA1351...1454 91.023.1
Soyad AdYİĞİT AHMET YASİR UKD1961Toplam UKD Değişimi-9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZ MESUT4424...1635 11.02.6
LOMSADZE DAVIT9999...2321 20.0-2.2
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 31.02.4
KAMER KAYRA1140...2099 40.0-6.2
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 50.5-3.2
KIZILKUŞ AKIN1026...1871 60.0-12.4
YILMAZ SERKAN1198...1687 70.5-6.6
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 81.03.8
VALANSİ AVRAM ALBER3352...2030 91.012
Soyad AdÖZMEN HALİL NEJAT UKD1876Toplam UKD Değişimi10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAZNEDAROĞLU KIVANÇ1168...2493 10.0-2.2
ŞAHİN NECATİ2135...1664 21.04.6
YASİN HÜR1370...2121 30.0-4
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 40.5-4.6
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 51.04.2
VALANSİ AVRAM ALBER3352...2030 60.54.2
KALEMLER KAAN2964...1953 70.52.2
EKİCİ CANER1330...1755 80.5-3.2
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 91.09.2
Soyad AdLEKEALMAZ EMRE UKD1310Toplam UKD Değişimi27.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKSAN HAYATİ1058...1568 10.0-4.5
BEZGİN EMRE2039...1073 21.02.5
ALUÇ SELİM1072...1453 31.017.25
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 40.0-5
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 50.0-6.25
ÇETİNOĞLU MURAT CAN2808...1187 61.08.25
ÇAĞLAR ORHUN2815...1390 70.0-9.75
UNUTMAZ SALİH EMRE4008...1250 81.010.5
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 91.014.75
Soyad AdARSLAN ŞERİFE FERHAN UKD1025Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN HÜSEYİN MERT1008...1046 11.015.9
ÜVEYİK YUSUF1082...1191 20.0-8.4
YILDIRIM EMİRHAN1014...836 30.0-3
YETİŞGEN MUHAMMED EMİN1033...836 40.0-3
KANTAR OSMAN SEMİH1058...836 51.03
YİĞİT MEDET EMİRHAN1063...836 61.03
FETHİPUR ARYA1060...836 71.03
Soyad AdUYSAL TAHA ENGİN UKD1398Toplam UKD Değişimi-9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEZGİN EMRE2039...1073 11.02.5
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 20.55
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 30.0-16.5
EREN ERAY2265...1399 40.0-12.5
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 50.5-3
UNUTMAZ SALİH EMRE4008...1250 61.07.5
TOKER SELÇUK1747...1337 71.010.5
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 80.0-8.75
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 91.05.5
Soyad AdGRIGORIEV ARMEN UKD2157Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 11.01.65
DENİZ MEDENİ1401...1972 20.5-3.6
YOLCU ANIL1013...1824 31.01.8
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 40.0-3
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 51.01.65
RZAYEV ASKAR8881...2141 60.5-0.3
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 70.0-9.9
TERELADZE SOPİKO9999...2141 80.5-0.3
GÜNCAN BERKE3810...2043 90.0-9.9
Soyad AdYASİN HÜR UKD2121Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 10.0-13.35
EKİCİ CANER1330...1755 21.01.65
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 31.03
GÜNCAN BERKE3810...2043 41.05.85
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 51.09.6
BENIDZE DAVIT9999...2509 60.0-1.65
RZAYEV ASKAR8881...2141 70.0-7.05
KAMER KAYRA1140...2099 80.5-0.45
DENİZ MEDENİ1401...1972 90.0-10.5
Soyad AdKIR YUSUF UKD1070Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞIR ARİF EMRE1029...836 11.03
ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER1026...1349 20.0-4.8
SARI YİĞİT CAN1052...836 31.03
İŞCEN SALİH YAHYA1020...836 40.50
KAPLAN EYÜP RAMAZAN1293...1095 51.015.9
ÜVEYİK YUSUF1082...1191 60.0-10.2
ÇETİN KAZIM EFE1010...836 70.0-3
Soyad AdSÖNMEZ YUNUS (G) UKD1463Toplam UKD Değişimi-35.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UNUTMAZ SALİH EMRE4008...1250 11.05.75
ARSLAN METE ALP3867...1371 20.0-15.75
TOKER SELÇUK1747...1337 31.08.25
ÇAĞLAR ORHUN2815...1390 41.010
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 50.0-21
GÜLEÇ MÜCAHİT3365...1240 60.0-19.5
AKPINAR HAYDAR1362...1310 71.07.5
ÖZEL SÜHA4953...1362 80.0-16
YAPAR ALİ4113...1240 91.05.5
Soyad AdTOPAL HAMZA UKD1208Toplam UKD Değişimi39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1510 10.0-4.5
BOZKURT AYDIN3326...1073 21.03
ÇELİK SAMET ALPARSLAN2277...1073 41.03
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 51.021.6
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 60.0-4.5
ÖZEL SÜHA4953...1362 70.0-8.7
YOLCU HACI ZİYA5381...1092 81.010.2
AKPINAR HAYDAR1362...1310 91.019.2
Soyad AdMARHOLEV DIMITAR UKD2224Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ONUR4351...1746 10.5-5.85
ÖZTÜRK ALİ2349...1687 21.01.65
KIZILKUŞ AKIN1026...1871 31.01.65
TERELADZE SOPİKO9999...2141 40.5-1.65
YASİN HÜR1370...2121 50.0-9.6
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 60.5-1.35
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 71.05.85
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 80.0-2.25
KALEMLER KAAN2964...1953 90.0-12.45
Soyad AdTOKER SELÇUK UKD1337Toplam UKD Değişimi-2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IRAKER UMUT1265...1561 10.0-5.5
ÖZÜBEK MUSA SEFA1668...1239 21.09.25
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 30.0-8.25
ÜNLÜ HASAN ÇELEBİ4147...1223 41.08.5
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1190 51.07.5
TÜRKMEN MUSA1351...1454 60.0-8.5
UYSAL TAHA ENGİN2465...1398 70.0-10.5
SERT OMER FURKAN1774...1105 81.05.25
Soyad AdYOLCU ANIL UKD1824Toplam UKD Değişimi27.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 10.57.8
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 21.017.8
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 30.0-2.4
AYDEMİR DENİZ1048...1853 40.50.8
AYDIN ERSİN3121...2009 50.54.8
KALEMLER KAAN2964...1953 60.0-6.6
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 71.05.4
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 80.0-7.4
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 91.07.2
Soyad AdYAPRAK ŞAFAK UKD1405Toplam UKD Değişimi17.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATİK CEMİLE5349...1073 11.02.5
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 21.016.5
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 31.018.5
IRAKER UMUT1265...1561 41.017.75
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 50.0-6.5
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 60.0-5.25
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 70.0-9
ÜSTER DEFNE1244...1355 80.5-1.75
GÜLER YİĞİT BERKAY2214...1331 90.0-15
Soyad AdISMAEL NAMIR MOHAMMED IS UKD2176Toplam UKD Değişimi-37.35
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DALOĞLU BERKAY5446...1711 11.01.65
KALEMLER KAAN2964...1953 20.0-11.7
KAYAN VELİ4922...1876 31.02.25
VALANSİ AVRAM ALBER3352...2030 41.04.5
KAMER KAYRA1140...2099 50.0-9.15
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 60.5-4.65
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 71.02.55
KIZILKUŞ AKIN1026...1871 80.0-12.9
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 90.0-9.9
Soyad AdARSLAN METE ALP UKD1371Toplam UKD Değişimi28.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK SAMET ALPARSLAN2277...1073 11.02.5
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 21.015.75
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 30.57
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1510 41.017.25
IRAKER UMUT1265...1561 50.0-6.25
TOKSAN HAYATİ1058...1568 60.0-6.25
VURAL RAFET1752...1594 70.0-5.5
ÜNLÜ CEYHUN EGE1046...1437 81.014.75
ŞEN KAMİL3826...1425 90.0-10.5
Soyad AdGÖKBULUT JULİA UKD2051Toplam UKD Değişimi-18.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 11.01.65
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 20.0-1.65
SÖZEN ABDULLAH1327...1640 31.01.65
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 40.0-5.7
KIZILKUŞ AKIN1026...1871 50.5-3.6
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 60.0-11.4
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 71.01.95
AYDEMİR DENİZ1048...1853 81.03.6
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 90.0-5.25
Soyad AdÜNLÜ CEYHUN EGE UKD1437Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 20.0-6
UNUTMAZ SALİH EMRE4008...1250 31.06.5
ŞAHİN TAHA1045...1667 40.57.25
ODABAŞI NAİL4342...1586 50.55
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 60.53
ŞEN KAMİL3826...1425 70.0-13
ARSLAN METE ALP3867...1371 80.0-14.75
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1291 91.07.5
Soyad AdGÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ UKD1921Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
QUPARADZE GİGA9999...2520 10.0-2.2
KARGI MERT1044...1714 21.04.6
ÖZ MESUT4424...1635 31.03.2
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 40.0-5.6
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 51.03
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 60.56.2
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 70.0-4
YOLCU ANIL1013...1824 81.07.4
KAMER KAYRA1140...2099 90.0-5.4
Soyad AdEREN ERAY UKD1399Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORTAKCI SADIK MERİÇ3769...1073 11.02.5
DANIŞMAN ALİ BERKAY4190...1510 20.0-8.75
ODABAŞI NAİL4342...1586 30.56
UYSAL TAHA ENGİN2465...1398 41.012.5
ŞAHİN TAHA1045...1667 50.0-4.25
ÇANKAYA AZRA1164...1352 61.010.75
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 70.0-8.25
GÜLER YİĞİT BERKAY2214...1331 80.0-14.75
ÜNLÜ HASAN ÇELEBİ4147...1223 91.06.75
Soyad AdYARAR MUAMMER ATAKAN UKD1908Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SHANAVA KONSTANTINE9999...2519 10.0-2.2
ŞENYÜREK ERMAN4634...1628 21.03.2
YILMAZ SERKAN1198...1687 31.04.4
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 40.0-3.2
VALANSİ AVRAM ALBER3352...2030 50.53.4
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 61.03.2
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 70.0-3.4
ALBAY KORAYCAN2166...1781 81.06.6
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 90.0-4.2
Soyad AdÜSTER DEFNE UKD1355Toplam UKD Değişimi2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NOHUT ERDEM1234...1073 11.02.5
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 20.0-7.5
ÇELİK SAMET ALPARSLAN2277...1073 31.02.5
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 41.017.5
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 50.0-4
KARAGÖL MEHMET AKİF1855...1430 60.0-10
YAPAR ALİ4113...1240 71.08.5
YAPRAK ŞAFAK1509...1405 80.51.75
UMUT GÜLER2352...1471 90.0-8.5
Soyad AdŞİMŞEK MELTEM UKD1834Toplam UKD Değişimi-3.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LOMSADZE DAVIT9999...2321 10.0-2.2
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 20.0-15.4
ŞENYÜREK ERMAN4634...1628 31.04.8
ŞAHİN NECATİ2135...1664 41.05.6
DENİZ MEDENİ1401...1972 50.0-6.2
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1659 61.05.4
VALANSİ AVRAM ALBER3352...2030 70.55
KALEMLER KAAN2964...1953 80.0-6.8
YILMAZ SERKAN1198...1687 91.06
Soyad AdKOYUNCU ÇELEBİ UKD1064Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI YİĞİT CAN1052...836 11.03
YİĞİT MEDET EMİRHAN1063...836 21.03
KAPLAN EYÜP RAMAZAN1293...1095 30.0-13.8
YILDIRIM EMİRHAN1014...836 40.0-3
İŞCEN SALİH YAHYA1020...836 50.0-3
HAN İBRAHİM1008...836 61.03
Soyad AdALUÇ SELİM UKD1453Toplam UKD Değişimi-36.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERT OMER FURKAN1774...1105 11.02.75
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 20.0-7.75
LEKEALMAZ EMRE1376...1310 30.0-17.25
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1291 41.07.25
GÜLER YİĞİT BERKAY2214...1331 50.5-4.25
ŞEN KAMİL3826...1425 60.0-13.5
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1190 71.04.5
ÖZDEMİR UĞUR1050...1349 80.5-3.5
KAPLAN ERTAN1352...1304 90.5-5
Soyad AdAYDEMİR DENİZ UKD1853Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAGHALASHVILI DAVIT9999...2469 10.0-2.2
NAZLI SERTAN5105...1716 20.5-3.6
ÖZTÜRK ALİ2349...1687 31.05.6
YOLCU ANIL1013...1824 40.5-0.8
GÜNCAN BERKE3810...2043 50.0-5
ŞAHİN NECATİ2135...1664 60.5-5
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 71.04.2
GÖKBULUT JULİA1664...2051 80.0-4.8
DALOĞLU BERKAY5446...1711 91.06.2
Soyad AdKAPLAN ERTAN UKD1304Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 10.0-5.5
BÜZKAYA AHMET BERA2158...1086 20.5-7
ÖZDEMİR UĞUR1050...1349 30.0-11
ORTAKCI SADIK MERİÇ3769...1073 41.02.5
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1291 51.012
UZUN YÜKSEL6689...1311 71.012.75
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 80.52.5
ALUÇ SELİM1072...1453 90.55
Soyad AdALKAN ŞÜKRÜ UKD1659Toplam UKD Değişimi18.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALEMLER KAAN2964...1953 10.0-3
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 20.0-8.2
DALOĞLU BERKAY5446...1711 30.0-8.6
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 51.011.4
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 60.0-5.4
GÖZEBE SONER2352...2087 70.57.8
NAZLI SERTAN5105...1716 81.011.6
EKİCİ CANER1330...1755 91.012.6
Soyad AdHORAN MUHAMMET SEFA UKD1309Toplam UKD Değişimi3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 10.0-4
SERT OMER FURKAN1774...1105 21.06
TÜRKMEN MUSA1351...1454 30.0-7.75
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1190 40.0-16.5
UYSAL TAHA ENGİN2465...1398 50.53
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1291 61.011.75
UMUT GÜLER2352...1471 70.0-7.25
UZUN YÜKSEL6689...1311 81.012.5
BÜZKAYA AHMET BERA2158...1086 91.05.5
Soyad AdÖZ MESUT UKD1635Toplam UKD Değişimi9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 10.0-2.6
DALOĞLU BERKAY5446...1711 21.012
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 30.0-3.2
EKİCİ CANER1330...1755 40.0-6.8
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 50.0-7.2
GÖZEBE SONER2352...2087 60.57.8
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 81.09.8
Soyad AdİNCEKARA ABUZER UKD1587Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1291 11.03.75
KARAGÖL MEHMET AKİF1855...1430 21.07.25
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 31.08
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 41.03.5
Soyad AdÖZGÜNER HAKKI ATA UKD1845Toplam UKD Değişimi3.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MORCHIASHVILI BACHANA9999...2394 10.0-2.2
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 20.0-15.2
YAZAR HAKAN2408...1698 31.06
YILMAZ SERKAN1198...1687 41.05.8
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 50.53.2
GÖKBULUT JULİA1664...2051 61.015.2
GÜNCAN BERKE3810...2043 70.0-4.8
AYDIN ERSİN3121...2009 80.54.4
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 90.0-9.2
Soyad AdTÜRKMEN MUSA UKD1454Toplam UKD Değişimi-38.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CENGİZ ALİ EKBER (G)3158...1151 11.03.5
SOKANI FAHED9979...1622 20.0-7
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 31.07.75
ANAÇOĞLU ÇİSEL1046...1636 40.0-6.5
AKPINAR HAYDAR1362...1310 51.07.75
TOKER SELÇUK1747...1337 61.08.5
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 70.0-18.25
ÇAĞLAR ORHUN2815...1390 80.0-14.75
GÜLEÇ MÜCAHİT3365...1240 90.0-19.25
Soyad AdVALANSİ AVRAM ALBER UKD2030Toplam UKD Değişimi-34.05
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖZEN ABDULLAH1327...1640 10.0-13.35
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 31.01.95
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 40.0-4.5
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 50.5-2.55
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 60.5-3.15
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 70.5-3.75
GÜNCAN BERKE3810...2043 80.50.3
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 90.0-9
Soyad AdMUŞTUOĞLU ÜMİT UKD1705Toplam UKD Değişimi25.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YASİN HÜR1370...2121 11.017.8
TERELADZE SOPİKO9999...2141 20.0-2.2
VALANSİ AVRAM ALBER3352...2030 30.0-2.6
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 40.54.6
EKİCİ CANER1330...1755 50.51.4
YILMAZ SERKAN1198...1687 60.0-10.6
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 71.010.8
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 80.0-3.8
KARGI MERT1044...1714 91.010.2
Soyad AdBOZTEPE BATUHAN UKD1181Toplam UKD Değişimi53.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN KAMİL3826...1425 10.0-6
ÖZDEMİR UĞUR1050...1349 21.021.6
BÜZKAYA AHMET BERA2158...1086 31.011.1
ÇANKAYA AZRA1164...1352 41.021.9
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 51.025.2
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 60.0-5.1
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 70.0-3.3
KARAGÖL MEHMET AKİF1855...1430 80.0-5.7
UYSAL TAHA ENGİN2465...1398 90.0-6.6
Soyad AdKAZMA ERHAN (G) UKD1377Toplam UKD Değişimi-28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜZKAYA AHMET BERA2158...1086 11.03.75
YILMAZ MUHAMMED6378...1590 20.0-5.75
YAPAR ALİ4113...1240 31.08
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 40.0-5.5
TOPAL HAMZA1848...1208 50.0-18
ÜNLÜ HASAN ÇELEBİ4147...1223 61.07.25
ÖZDEMİR UĞUR1050...1349 70.5-1
KAPLAN ERTAN1352...1304 80.5-2.5
LEKEALMAZ EMRE1376...1310 90.0-14.75
Soyad AdŞAHİN NECATİ UKD1664Toplam UKD Değişimi22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNCAN BERKE3810...2043 10.0-2.2
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 20.0-4.6
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 40.0-5.6
GÖZEBE SONER2352...2087 51.017.8
AYDEMİR DENİZ1048...1853 60.55
EKİCİ CANER1330...1755 70.52.4
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 81.011.4
AYDIN ERSİN3121...2009 90.0-2.2
Soyad AdALUÇ BULUT EVRİM UKD1734Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 10.0-2.2
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 20.5-3.2
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 30.0-2.2
ŞAHİN ONUR4351...1746 40.50.4
ÖZ MESUT4424...1635 51.07.2
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 60.0-2.6
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 70.0-10.8
GÖZEBE SONER2352...2087 81.017.8
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 91.09.4
Soyad AdÖZDEMİR UĞUR UKD1349Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL RAFET1752...1594 10.0-5
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 20.0-18
KAPLAN ERTAN1352...1304 31.011
ÇETİNOĞLU MURAT CAN2808...1187 41.07.25
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 50.0-7.25
YOLCU HACI ZİYA5381...1092 61.04.5
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 70.51
ALUÇ SELİM1072...1453 80.53.5
Soyad AdYAPAR ALİ UKD1240Toplam UKD Değişimi-22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIIŞIK ÇAĞDAŞ3510...1548 10.0-4.2
NOHUT ERDEM1234...1073 21.03
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 30.0-9.6
GÜLCÜ İBRAHİM4012...1054 41.07.8
ÇAĞLAR ORHUN2815...1390 50.0-9
ORTAKCI SADIK MERİÇ3769...1073 61.03
ÜSTER DEFNE1244...1355 70.0-10.2
BEZGİN EMRE2039...1073 81.03
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 90.0-6.6
Soyad AdALBAY KORAYCAN UKD1781Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 20.0-2.2
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 30.0-2.8
KARGI MERT1044...1714 41.08.2
KALEMLER KAAN2964...1953 51.014.6
TERELADZE SOPİKO9999...2141 60.0-2.2
DENİZ MEDENİ1401...1972 70.55
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 80.0-6.6
Soyad AdAKPINAR HAYDAR UKD1310Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEKTAŞ MUSTAFA4460...1593 10.0-4
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1190 21.08.5
ÇANKAYA AZRA1164...1352 30.0-11
BOZKURT AYDIN3326...1073 41.02.5
TÜRKMEN MUSA1351...1454 50.0-7.75
GÜLCÜ İBRAHİM4012...1054 61.04.75
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 70.0-7.5
ÜNLÜ HASAN ÇELEBİ4147...1223 81.09.5
TOPAL HAMZA1848...1208 90.0-16
Soyad AdYILMAZ SERKAN UKD1687Toplam UKD Değişimi16.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖZEBE SONER2352...2087 11.017.8
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 20.0-2.2
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 30.0-4.4
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 40.0-5.8
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 50.51
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 61.010.6
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 70.56.6
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 80.5-1.2
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 90.0-6
Soyad AdÇANKAYA AZRA UKD1352Toplam UKD Değişimi-58
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİNOĞLU MURAT CAN2808...1187 11.07
ÖLÇER ÖZCAN2791...1283 20.0-15
AKPINAR HAYDAR1362...1310 31.011
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 40.0-18.25
GÜLEÇ MÜCAHİT3365...1240 50.0-16.25
EREN ERAY2265...1399 60.0-10.75
YOLCU HACI ZİYA5381...1092 70.0-20.5
SERT OMER FURKAN1774...1105 91.04.75
Soyad AdEKİCİ CANER UKD1755Toplam UKD Değişimi-17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖLLÜ AHMET5343...2189 10.57.8
YASİN HÜR1370...2121 20.0-2.2
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 30.0-13.6
ÖZ MESUT4424...1635 41.06.8
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 50.5-1.4
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 60.5-3
ŞAHİN NECATİ2135...1664 70.5-2.4
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 80.53.2
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1659 90.0-12.6
Soyad AdUNUTMAZ SALİH EMRE UKD1250Toplam UKD Değişimi-32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ YUNUS (G)3923...1463 10.0-6.9
ORTAKCI SADIK MERİÇ3769...1073 21.03
ÜNLÜ CEYHUN EGE1046...1437 30.0-7.8
UZUN YÜKSEL6689...1311 40.0-12.6
BOZKURT AYDIN3326...1073 51.03
UYSAL TAHA ENGİN2465...1398 60.0-9
GÜLCÜ İBRAHİM4012...1054 71.07.5
LEKEALMAZ EMRE1376...1310 80.0-12.6
BEZGİN EMRE2039...1073 91.03
Soyad AdÜNAL YUSUF EVCİM UKD1724Toplam UKD Değişimi-3.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RZAYEV ASKAR8881...2141 10.0-2.2
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1659 21.08.2
GÜNCAN BERKE3810...2043 30.0-2.6
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 40.0-12.6
YILMAZ SERKAN1198...1687 50.5-1
ÖZTÜRK ALİ2349...1687 61.09
GÖKBULUT JULİA1664...2051 70.0-2.6
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 81.07.2
YOLCU ANIL1013...1824 90.0-7.2
Soyad AdÇETİNOĞLU MURAT CAN UKD1187Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇANKAYA AZRA1164...1352 10.0-8.4
ODABAŞI NAİL4342...1586 20.0-3.3
ATİK CEMİLE5349...1073 31.03
ÖZDEMİR UĞUR1050...1349 40.0-8.7
NOHUT ERDEM1234...1073 51.03
LEKEALMAZ EMRE1376...1310 60.0-9.9
BEZGİN EMRE2039...1073 70.0-3
YOLCU HACI ZİYA5381...1092 91.011.1
Soyad AdÖZBAĞ BERAT UKD1619Toplam UKD Değişimi21.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ MEDENİ1401...1972 10.0-2.2
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 20.53.2
EKİCİ CANER1330...1755 31.013.6
KAYAN VELİ4922...1876 41.016.4
GRIGORIEV ARMENP-AA...2157 50.0-2.2
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 60.0-3.2
DALOĞLU BERKAY5446...1711 70.0-7.4
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 80.0-7.2
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 91.010.2
Soyad AdKANICIOĞLU AHMET EMRE UKD1291Toplam UKD Değişimi-25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCEKARA ABUZER3159...1587 10.0-4.5
YOLCU HACI ZİYA5381...1092 21.07.2
UMUT GÜLER2352...1471 30.57.2
ALUÇ SELİM1072...1453 40.0-8.7
KAPLAN ERTAN1352...1304 50.0-14.4
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 60.0-14.1
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1190 81.010.8
ÜNLÜ CEYHUN EGE1046...1437 90.0-9
Soyad AdKATİPOĞLU ENGİN UKD1647Toplam UKD Değişimi19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKBULUT JULİA1664...2051 10.0-2.2
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 21.015.2
AYDIN ERSİN3121...2009 30.0-2.2
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 41.011.8
ÖZMEN HALİL NEJAT1175...1876 50.0-4.2
EKİCİ CANER1330...1755 60.53
YOLCU ANIL1013...1824 70.0-5.4
YILMAZ SERKAN1198...1687 80.51.2
NAZLI SERTAN5105...1716 90.52
Soyad AdTIRPANCI BERAT UKD1118Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDEMİR BULUT1139...1286 20.0-8.4
BÜYÜKCIBIR GADİR2069...961 31.03
AKDANALI AKİF1065...961 40.0-3
Soyad AdÖZKAN YUSUF TAHA UKD1190Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARDAK İSMAİL KAYRA4944...1507 10.0-3.9
AKPINAR HAYDAR1362...1310 20.0-10.2
BEZGİN EMRE2039...1073 31.03
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 41.019.8
TOKER SELÇUK1747...1337 50.0-9
UZUN YÜKSEL6689...1311 60.54.8
ALUÇ SELİM1072...1453 70.0-5.4
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1291 80.0-10.8
CENGİZ ALİ EKBER (G)3158...1151 91.013.5
Soyad AdDALOĞLU BERKAY UKD1711Toplam UKD Değişimi-12.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 10.0-2.2
ÖZ MESUT4424...1635 20.0-12
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1659 31.08.6
SÖZEN ABDULLAH1327...1640 40.5-2
NAZLI SERTAN5105...1716 50.50.2
KIZILKUŞ TANJU4436...1626 60.5-2.4
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 71.07.4
DENİZ MEDENİ1401...1972 80.0-3.6
AYDEMİR DENİZ1048...1853 90.0-6.2
Soyad AdBÜZKAYA AHMET BERA UKD1086Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 10.0-4.5
KAPLAN ERTAN1352...1304 20.58.4
BOZTEPE BATUHAN1599...1181 30.0-11.1
CENGİZ ALİ EKBER (G)3158...1151 41.017.7
UMUT GÜLER2352...1471 50.0-3.3
ÖZÜBEK MUSA SEFA1668...1239 71.021
GÜLCÜ İBRAHİM4012...1054 81.013.8
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 90.0-6.6
Soyad AdKAYAN VELİ UKD1876Toplam UKD Değişimi-9.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BENIDZE DAVIT9999...2509 10.0-2.2
YAZAR HAKAN2408...1698 21.05.4
ISMAEL NAMIR MOHAMMED IS9999...2176 30.0-3
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 40.0-16.4
KARGI MERT1044...1714 51.05.8
NAZLI SERTAN5105...1716 61.05.8
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 70.0-5.2
Soyad AdÜNLÜ HASAN ÇELEBİ UKD1223Toplam UKD Değişimi-42.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEZER EKREM BARIŞ5411...1505 10.0-4.8
YOSUL UĞURCAN3506...1073 21.03
ÇAĞLAR ORHUN2815...1390 30.0-8.4
TOKER SELÇUK1747...1337 40.0-10.2
BEZGİN EMRE2039...1073 51.03
KAZMA ERHAN (G)1372...1377 60.0-8.7
BOZKURT AYDIN3326...1073 71.03
AKPINAR HAYDAR1362...1310 80.0-11.4
EREN ERAY2265...1399 90.0-8.1
Soyad AdNAZLI SERTAN UKD1716Toplam UKD Değişimi-11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 10.0-2.4
AYDEMİR DENİZ1048...1853 20.53.6
ŞAHİN ONUR4351...1746 31.010.8
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 40.0-2.6
DALOĞLU BERKAY5446...1711 50.5-0.2
KAYAN VELİ4922...1876 60.0-5.8
ÖZTÜRK ALİ2349...1687 70.5-0.8
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1659 80.0-11.6
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 90.5-2
Soyad AdYAĞLI MUSTAFA UKD1711Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERELADZE SOPİKO9999...2141 10.0-2.2
GÖZEBE SONER2352...2087 21.017.8
AYTEKİN MURAT EREN1148...2056 30.0-2.2
KATİPOĞLU ENGİN1393...1647 40.0-11.8
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1659 50.0-11.4
ŞAHİN ONUR4351...1746 61.011
KARGI MERT1044...1714 71.010
ŞAHİN NECATİ2135...1664 80.0-11.4
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 90.0-9.4
Soyad AdYOLCU HACI ZİYA UKD1092Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖL MEHMET AKİF1855...1430 10.0-3.6
KANICIOĞLU AHMET EMRE5688...1291 20.0-7.2
ORTAKCI SADIK MERİÇ3769...1073 30.0-3
ÖZÜBEK MUSA SEFA1668...1239 41.021
YOSUL UĞURCAN3506...1073 51.03
ÖZDEMİR UĞUR1050...1349 60.0-5.4
ÇANKAYA AZRA1164...1352 71.024.6
TOPAL HAMZA1848...1208 80.0-10.2
ÇETİNOĞLU MURAT CAN2808...1187 90.0-11.1
Soyad AdKARGI MERT UKD1714Toplam UKD Değişimi-14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÖNMEZ YUSUF1908...2141 10.0-2.2
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 20.0-4.6
GÖZEBE SONER2352...2087 31.017.8
ALBAY KORAYCAN2166...1781 40.0-8.2
KAYAN VELİ4922...1876 50.0-5.8
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 70.0-10
ÖZTÜRK ALİ2349...1687 81.09.2
MUŞTUOĞLU ÜMİT2654...1705 90.0-10.2
Soyad AdGÖZEBE SONER UKD2087Toplam UKD Değişimi-76.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ SERKAN1198...1687 10.0-13.35
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 20.0-13.35
KARGI MERT1044...1714 30.0-13.35
ÖZTÜRK ALİ2349...1687 41.01.65
ŞAHİN NECATİ2135...1664 50.0-13.35
ÖZ MESUT4424...1635 60.5-5.85
ALKAN ŞÜKRÜ4112...1659 70.5-5.85
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 80.0-13.35
Soyad AdSU BURHAN KAĞAN UKD1186Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKBOĞA MUHAMMED TALHA1016...836 10.0-3
KANTAR MELİH1036...836 20.0-3
Soyad AdSERT OMER FURKAN UKD1105Toplam UKD Değişimi-25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALUÇ SELİM1072...1453 10.0-3.3
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 20.0-7.2
NOHUT ERDEM1234...1073 30.0-3
BEZGİN EMRE2039...1073 40.0-3
ORTAKCI SADIK MERİÇ3769...1073 71.03
TOKER SELÇUK1747...1337 80.0-6.3
ÇANKAYA AZRA1164...1352 90.0-5.7
Soyad AdÖZÜBEK MUSA SEFA UKD1239Toplam UKD Değişimi-70.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UMUT GÜLER2352...1471 10.0-6.3
TOKER SELÇUK1747...1337 20.0-11.1
GÜLCÜ İBRAHİM4012...1054 30.0-22.2
YOLCU HACI ZİYA5381...1092 40.0-21
CENGİZ ALİ EKBER (G)3158...1151 51.011.4
ÇELİK SAMET ALPARSLAN2277...1073 60.50
BÜZKAYA AHMET BERA2158...1086 70.0-21
YOSUL UĞURCAN3506...1073 80.50
Soyad AdSÖZEN ABDULLAH UKD1640Toplam UKD Değişimi26
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VALANSİ AVRAM ALBER3352...2030 11.017.8
CHARAKHALASHVİLİ INGA9999...2362 20.0-2.2
GÖKBULUT JULİA1664...2051 30.0-2.2
DALOĞLU BERKAY5446...1711 40.52
ŞAHİN ONUR4351...1746 51.012.8
AYDIN ERSİN3121...2009 60.0-2.2
Soyad AdKIZILKUŞ TANJU UKD1626Toplam UKD Değişimi-1.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ERSİN3121...2009 10.0-2.2
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 21.015.4
YİĞİT AHMET YASİR4455...1961 30.0-2.4
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 41.012.6
GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ2992...1921 50.0-3
DALOĞLU BERKAY5446...1711 60.52.4
AYDEMİR DENİZ1048...1853 70.0-4.2
ÖZ MESUT4424...1635 80.0-9.8
ÖZBAĞ BERAT4446...1619 90.0-10.2
Soyad AdUZUN YÜKSEL UKD1311Toplam UKD Değişimi-25.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOKANI FAHED9979...1622 10.0-3.5
CENGİZ ALİ EKBER (G)3158...1151 21.07.25
TOKSAN HAYATİ1058...1568 30.0-4.5
UNUTMAZ SALİH EMRE4008...1250 41.010.5
SARIBAY EVREN DENİZ1988...1521 50.0-5.75
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1190 60.5-4
KAPLAN ERTAN1352...1304 70.0-12.75
HORAN MUHAMMET SEFA2440...1309 80.0-12.5
Soyad AdÖZTÜRK ALİ UKD1687Toplam UKD Değişimi-19.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 10.57.8
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 20.0-2.2
AYDEMİR DENİZ1048...1853 30.0-5.6
GÖZEBE SONER2352...2087 40.0-2.2
ÜNAL YUSUF EVCİM1343...1724 60.0-9
NAZLI SERTAN5105...1716 70.50.8
KARGI MERT1044...1714 80.0-9.2
Soyad AdYALÇIN HÜSEYİN MERT UKD1046Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN ŞERİFE FERHAN1010...1025 10.0-15.9
Soyad AdŞAHİN ONUR UKD1746Toplam UKD Değişimi-30.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MARHOLEV DIMITAR9999...2224 10.57.8
HAJIYEV SHAHIN9977...2036 20.0-3.2
NAZLI SERTAN5105...1716 30.0-10.8
ALUÇ BULUT EVRİM1071...1734 40.5-0.4
SÖZEN ABDULLAH1327...1640 50.0-12.8
YAĞLI MUSTAFA1039...1711 60.0-11
Soyad AdYAZAR HAKAN UKD1698Toplam UKD Değişimi-5.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAMER KAYRA1140...2099 10.0-2.2
KAYAN VELİ4922...1876 20.0-5.4
ÖZGÜNER HAKKI ATA1002...1845 30.0-6
ŞENYÜREK ERMAN4634...1628 41.08
Soyad AdCENGİZ ALİ EKBER (G) UKD1151Toplam UKD Değişimi-55.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKMEN MUSA1351...1454 10.0-4.2
UZUN YÜKSEL6689...1311 20.0-8.7
BOZKURT AYDIN3326...1073 30.0-3
BÜZKAYA AHMET BERA2158...1086 40.0-17.7
ÖZÜBEK MUSA SEFA1668...1239 50.0-11.4
YOSUL UĞURCAN3506...1073 61.03
NOHUT ERDEM1234...1073 80.50
ÖZKAN YUSUF TAHA4549...1190 90.0-13.5
Soyad AdŞENYÜREK ERMAN UKD1628Toplam UKD Değişimi-18.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN DOĞA BORAN1627...2088 10.0-2.2
YARAR MUAMMER ATAKAN2007...1908 20.0-3.2
ŞİMŞEK MELTEM4255...1834 30.0-4.8
YAZAR HAKAN2408...1698 40.0-8
Soyad AdGÜLCÜ İBRAHİM UKD1054Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YURDAMLI TAHSİN4015...1456 10.0-3.3
GÜLER YİĞİT BERKAY2214...1331 20.0-5.1
ÖZÜBEK MUSA SEFA1668...1239 31.022.2
YAPAR ALİ4113...1240 40.0-7.8
ÇELİK SAMET ALPARSLAN2277...1073 51.03
AKPINAR HAYDAR1362...1310 60.0-5.7
UNUTMAZ SALİH EMRE4008...1250 70.0-7.5
BÜZKAYA AHMET BERA2158...1086 80.0-13.8
Soyad AdKOÇAK DOĞUHAN UKD1709Toplam UKD Değişimi-2.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDÜZ UMUT ERDEM2426...2159 10.0-2.2
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014