EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası - Güngören / 21.05.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AGİT TURGUT6474...124602.06.2017
AHMET MUHAMMET AKBULUT2915...115602.06.2017
EGEMEN ÇİFTELİ1086...100702.06.2017
EMRE KOZAN1855...104502.06.2017
FATİH YÜKSEL2166...129502.06.2017
HALİL EMRE ACAR3796...101902.06.2017
HASAN MAMMADALİYEV9966...163302.06.2017
MAHMUT MERT DAĞLAR1195...116602.06.2017
NAZLI YAĞMUR KAPLAN4896...100202.06.2017
ÖMER ALAHSTAR9877...125802.06.2017
SERHAT TURĞUT2098...111702.06.2017
SERKAN YAMAN3299...139702.06.2017
SİNAN MERT SAVCI1871...126302.06.2017
YOUSEF ALASHSTAR9878...176002.06.2017
YUSUF ABDULBAKİOĞLU5534...134402.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ABDULBAKİOĞLU YUSUF5534...13447
ACAR HALİL EMRE3796...10197
AKBULUT AHMET MUHAMMET2915...11567
ALAHSTAR ÖMER9877...12586
ALASHSTAR YOUSEF9878...17607
ÇİFTELİ EGEMEN1086...10077
DAĞLAR MAHMUT MERT1195...11665
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...10027
KOZAN EMRE1855...10457
MAMMADALİYEV HASAN9966...16337
SAVCI SİNAN MERT1871...12637
TURGUT AGİT6474...12467
TURĞUT SERHAT2098...11407
YAMAN SERKAN3299...13977
YÜKSEL FATİH2166...12957

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdALIAKBAROV ANAR UKD2328Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HUSEYNOV SHAMSADDIN9981...1732 11.01.65
CENGİZ FIRAT2785...1828 21.01.65
TAŞKIRAN RECEP2543...1979 31.01.65
CAN MELİH KAAN4002...2169 41.04.35
ERDEN FERDİ2988...1901 51.01.65
ZEYDAN SALİH2815...2051 60.5-4.95
BÜYÜKAŞIK DİYAP2858...2269 71.06.3
Soyad AdSELBES TAMER TARIK UKD2229Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINOK KERİM OSMAN2306...1723 11.01.65
ACARBAY ALGI2236...1843 21.01.65
ERDEN FERDİ2988...1901 30.5-5.55
KAVACIK AHMET1261...1880 41.01.65
EMİR EMİRHAN1856...1869 50.5-5.85
TAŞKIRAN RECEP2543...1979 60.5-4.65
CAN MELİH KAAN4002...2169 71.06.3
Soyad AdÜLTANIR GÜRAY UKD1481Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİNGÖL ÇINAR2265...1100 11.02.75
CERAN EREN2920...1292 21.06.25
ELMALI NACİ2018...1425 41.010.5
BESLER SARUHA ESER3433...1345 51.08
ALASHSTAR YOUSEF9878...1010 60.0-2.5
NALBANTOĞLU SEYFETTİN2195...1397 71.09.5
Soyad AdTAŞKIRAN RECEP UKD1979Toplam UKD Değişimi29.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDAŞ EMRE6943...1665 11.02.8
MUŞTU MEHMET ARDA1515...1556 21.02.2
ALIAKBAROV ANARP-32...2328 30.0-2.2
KULAKLI AHMET3174...1782 41.05
HUSEYNOV SHAMSADDIN9981...1732 51.03.8
SELBES TAMER TARIK3221...2229 60.56.2
ZEYDAN SALİH2815...2051 71.012
Soyad AdİŞLİYEN MEHMET UKD1430Toplam UKD Değişimi35.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARLAK AHMET4320...1010 11.02.5
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1103 21.03.25
BOZKURT RECEP2688...1287 31.07.75
TAHAOĞLU ERSON2616...1489 40.0-10.5
ALTUN SAMET1432...1310 51.08.5
BESLER SARUHA ESER3433...1345 61.09.5
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1494 71.014.75
Soyad AdBÜYÜKAŞIK DİYAP UKD2269Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 11.01.65
KUL MAHİR METE4821...1798 21.01.65
KAVACIK AHMET1261...1880 30.0-13.35
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1775 41.01.65
CENGİZ FIRAT2785...1828 51.01.65
EMİR EMİRHAN1856...1869 61.01.65
ALIAKBAROV ANARP-32...2328 70.0-6.3
Soyad AdERDEN FERDİ UKD1901Toplam UKD Değişimi22.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DORUM DOĞACAN4160...1635 11.03.6
JALİLZADA OMER9911...1554 21.02.2
SELBES TAMER TARIK3221...2229 30.57.4
SATICI AYDIN1565...1782 41.06.8
ALIAKBAROV ANARP-32...2328 50.0-2.2
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1775 60.5-3.4
ELMAS MUSTAFA3421...1834 71.08.2
Soyad AdKARASEKİ İBRAHİM EROL UKD1390Toplam UKD Değişimi57
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1499 21.016.25
KURKUTATA HARUN1025...1479 30.0-9.5
BAYKAL ERTUĞRUL5641...1163 41.05.25
ÖZAL NURİ3729...1449 51.014.5
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1476 61.015.5
DANIŞAN REHA2662...1466 71.015
Soyad AdDEMİRCİ AHMET UKD1416Toplam UKD Değişimi31.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANERİ MUHAMMED ENES3135...1010 11.02.5
KOZAN EMRE1855...1010 21.02.5
MAVİ OĞUZHAN2919...1283 30.0-17
AKINCI FATİH4885...1171 41.05
BOZKURT RECEP2688...1287 51.08.25
TAHAOĞLU ERSON2616...1489 61.015
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1490 71.015
Soyad AdCAN MELİH KAAN UKD2169Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRSES AYBERK4271...1714 11.01.65
PEKTAŞ GÖKDENİZ5539...1706 21.01.65
YILDIRIM YASİN4696...1657 31.01.65
ALIAKBAROV ANARP-32...2328 40.0-4.35
KAVACIK AHMET1261...1880 51.02.4
ELMAS MUSTAFA3421...1834 61.01.8
SELBES TAMER TARIK3221...2229 70.0-6.3
Soyad AdEMİR EMİRHAN UKD1869Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1608 11.03.6
KARASAKAL DENİZ5302...1501 21.02.2
TURAN ASIM4473...2036 30.54.4
SAYKAN AHMET1818...1616 41.03.8
SELBES TAMER TARIK3221...2229 50.57.8
BÜYÜKAŞIK DİYAP2858...2269 60.0-2.2
KAVACIK AHMET1261...1880 71.010.4
Soyad AdKORKMAZ SERDAR UKD1463Toplam UKD Değişimi24.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR HALİL EMRE3796...1010 11.02.5
YILDIZ ONUR3045...1235 21.05.25
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1387 31.010
MAVİ OĞUZHAN2919...1283 41.06.5
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1490 50.51
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1494 60.0-11.5
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1411 71.010.75
Soyad AdYILMAZ CAN FURKAN UKD1389Toplam UKD Değişimi43.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKKURT SABAHAT2303...1010 11.02.5
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1499 21.016.25
DANIŞAN REHA2662...1466 30.0-9.75
TURGUT AGİT6474...1010 41.02.5
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 50.52.5
ELMALI NACİ2018...1425 61.013.75
TAHAOĞLU ERSON2616...1489 71.016
Soyad AdTURAN ASIM UKD2036Toplam UKD Değişimi-11.85
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN DOĞUKAN3029...1667 11.01.65
SATICI AYDIN1565...1782 20.5-4.65
EMİR EMİRHAN1856...1869 30.5-3.3
HUSEYNOV SHAMSADDIN9981...1732 40.0-12.9
GÜRSES AYBERK4271...1714 51.01.95
BARUTCU BAHADIR1669...1778 61.02.7
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1775 71.02.7
Soyad AdZEYDAN SALİH UKD2051Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 11.01.65
YILDIRIM YASİN4696...1657 20.0-13.35
ALTINOK SELİM EYÜP2306...1742 31.02.1
YAPICI MUSTAFA4825...1815 41.03
ACARBAY ALGI2236...1843 51.03.45
ALIAKBAROV ANARP-32...2328 60.54.95
TAŞKIRAN RECEP2543...1979 70.0-9
Soyad AdDANIŞAN REHA UKD1466Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERT MUSTAFA YUSUF1276...1011 11.02.75
ŞAHİN OSMAN3327...1233 21.05.25
YILMAZ CAN FURKAN5113...1389 31.09.75
NALBANTOĞLU SEYFETTİN2195...1397 40.5-2.5
MAMMADALİYEV HASAN9966...1010 50.50
CERAN EREN2920...1292 61.06.75
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1390 70.0-15
Soyad AdBESLER SARUHA ESER UKD1345Toplam UKD Değişimi53
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1010 11.02.5
KOÇ DENİZ1492...1487 21.017.25
ÖZAL NURİ3729...1449 31.016
KURKUTATA HARUN1025...1479 41.017
ÜLTANIR GÜRAY4727...1481 50.0-8
İŞLİYEN MEHMET3276...1430 60.0-9.5
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1499 71.017.75
Soyad AdCENGİZ FIRAT UKD1828Toplam UKD Değişimi18.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATALAY ADİL4561...1573 11.03.8
ALIAKBAROV ANARP-32...2328 20.0-2.2
PEKTAŞ GÖKDENİZ5539...1706 31.06.6
GÜRSES AYBERK4271...1714 41.06.8
BÜYÜKAŞIK DİYAP2858...2269 50.0-2.2
KULABER FATİH5454...1766 60.5-1.8
HUSEYNOV SHAMSADDIN9981...1732 71.07.4
Soyad AdACARBAY ALGI UKD1843Toplam UKD Değişimi8.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZGÜR ÜMİT2434...1263 11.02.2
SELBES TAMER TARIK3221...2229 20.0-2.2
ASLAN DOĞUKAN3029...1667 31.05.4
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 41.06.6
ZEYDAN SALİH2815...2051 50.0-4.6
HUSEYNOV SHAMSADDIN9981...1732 60.5-3
SAYKAN AHMET1818...1616 71.04.2
Soyad AdRODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL UKD1476Toplam UKD Değişimi-4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1064 11.02.75
MERT SEYİT6118...1181 21.03.75
TANRIVERDİ CÜNEYT4758...1392 30.5-3
ŞEN KAMİL3826...1425 41.010.75
NALBANTOĞLU SEYFETTİN2195...1397 50.5-2.75
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1390 60.0-15.5
Soyad AdNALBANTOĞLU SEYFETTİN UKD1397Toplam UKD Değişimi31
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVİRGEN FERHUNDE MEYRA2950...1010 11.02.5
YÜKSEL FATİH2166...1010 21.02.5
ŞAHİN SÜLEYMAN1584...1486 31.015.5
DANIŞAN REHA2662...1466 40.52.5
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1476 50.52.75
SÖNMEZ YUNUS3923...1463 61.014.75
ÜLTANIR GÜRAY4727...1481 70.0-9.5
Soyad AdYAPICI MUSTAFA UKD1815Toplam UKD Değişimi0.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
JALİLZADA OMER9911...1554 10.0-16.4
YILMAZ GÖKÇEN1070...1505 21.02.8
DORUM DOĞACAN4160...1635 31.05.2
ZEYDAN SALİH2815...2051 40.0-4
ASLAN DOĞUKAN3029...1667 50.5-4
ALTINOK SELİM EYÜP2306...1742 61.08
KULABER FATİH5454...1766 71.08.6
Soyad AdKAVACIK AHMET UKD1880Toplam UKD Değişimi13.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAKOĞLU RECEP4949...1622 11.03.6
KAYA SERKAN3674...1511 21.02.2
BÜYÜKAŞIK DİYAP2858...2269 31.017.8
SELBES TAMER TARIK3221...2229 40.0-2.2
CAN MELİH KAAN4002...2169 50.0-3.2
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 61.05.8
EMİR EMİRHAN1856...1869 70.0-10.4
Soyad AdMAVİ OĞUZHAN UKD1283Toplam UKD Değişimi67.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURĞUT SERHAT2098...1010 11.03
KAYACI İSMAİL5866...1466 21.022.2
DEMİRCİ AHMET4486...1416 31.020.4
KORKMAZ SERDAR6852...1463 40.0-7.8
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1285 51.015
KOÇ DENİZ1492...1487 60.0-7.2
ÖZAL NURİ3729...1449 71.021.6
Soyad AdKOÇ DENİZ UKD1487Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKUT LİNA4533...1115 11.02.75
BESLER SARUHA ESER3433...1345 20.0-17.25
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1103 31.02.75
YILMAZ FURKAN2912...1314 41.06.75
ŞİMŞEK DENİZ1981...1409 51.09.75
MAVİ OĞUZHAN2919...1283 61.06
ALASHSTAR YOUSEF9878...1010 70.0-2.5
Soyad AdMIHÇIYAZGAN CAN UKD1775Toplam UKD Değişimi24.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN METEHAN2418...1519 11.03.8
KONDUK BEKİR SAMİ3133...1954 20.54.6
YETKİN AYHAN7023...1873 31.012.6
BÜYÜKAŞIK DİYAP2858...2269 40.0-2.2
SAYKAN AHMET1818...1616 51.05.8
ERDEN FERDİ2988...1901 60.53.4
TURAN ASIM4473...2036 70.0-3.6
Soyad AdÖZKAYNAKÇI KAYRA UKD1490Toplam UKD Değişimi-6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKTAŞ AHMET MELİH2360...1120 11.02.75
AYDIN MEHMET FATİH6485...1354 20.5-4.5
YAMAN SERKAN3299...1010 41.02.5
KORKMAZ SERDAR6852...1463 50.5-1
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1387 61.09
DEMİRCİ AHMET4486...1416 70.0-15
Soyad AdELMAS MUSTAFA UKD1834Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUŞTU MEHMET ARDA1515...1556 10.0-16.6
ÇOLAKOĞLU RECEP4949...1622 21.04.6
AKDAŞ EMRE6943...1665 31.05.6
YILDIRIM YASİN4696...1657 41.05.4
SATICI AYDIN1565...1782 51.08.6
CAN MELİH KAAN4002...2169 60.0-2.4
ERDEN FERDİ2988...1901 70.0-8.2
Soyad AdKALYONCUOĞLU COŞKUN UKD1423Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİN BERKE2847...1010 11.02.5
YAMAN SERKAN3299...1010 20.0-2.5
ALAHSTAR ÖMER9877...1010 31.02.5
DEMİRCİ HÜSNEGÜL4675...1277 41.07.5
ABDULBAKİOĞLU YUSUF5534...1010 51.02.5
MAMMADALİYEV HASAN9966...1010 60.0-2.5
KORKUT LİNA4533...1115 71.03.5
Soyad AdPORTAKALCI YUSUF UKD1721Toplam UKD Değişimi12.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKAŞIK DİYAP2858...2269 10.0-2.2
GÜNDAĞ MEHMET4180...1534 21.05.2
KARASAKAL DENİZ5302...1501 31.04.4
ACARBAY ALGI2236...1843 40.0-6.6
JALİLZADA OMER9911...1554 51.05.6
KAVACIK AHMET1261...1880 60.0-5.8
KULAKLI AHMET3174...1782 71.011.6
Soyad AdÖZYİĞİT SEDAT UKD1494Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPAĞAN KAYA4334...1139 11.02.75
KISA GİZEM2116...1362 20.0-17
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1160 31.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 41.07.5
KAYACI HASAN5869...1401 51.09.25
KORKMAZ SERDAR6852...1463 61.011.5
İŞLİYEN MEHMET3276...1430 70.0-14.75
Soyad AdÇOLAKOĞLU RECEP UKD1622Toplam UKD Değişimi27.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVACIK AHMET1261...1880 10.0-3.6
ELMAS MUSTAFA3421...1834 20.0-4.6
GÜNDAĞ MEHMET4180...1534 31.07.6
KUL MAHİR METE4821...1798 41.014.6
ALTINOK SELİM EYÜP2306...1742 50.0-6.8
ÖZEN METEHAN2418...1519 61.07.2
ALTINOK KERİM OSMAN2306...1723 71.012.8
Soyad AdŞAHİN SÜLEYMAN UKD1486Toplam UKD Değişimi-14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOBAN ROBİN4029...1109 11.02.75
ÇİFTÇİ BEKİR1606...1304 21.06.5
NALBANTOĞLU SEYFETTİN2195...1397 30.0-15.5
CERAN EREN2920...1292 40.0-18.75
KAPAĞAN KAYA4334...1139 51.02.75
MERT SEYİT6118...1181 61.03.5
YEŞİL AZRA1007...1212 71.04.25
Soyad AdBAĞCI HİKMET UKD1763Toplam UKD Değişimi-20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA SERKAN3674...1511 10.0-16.2
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1608 20.5-4.2
YEGİN AHMET HAKAN3221...1522 30.5-6
ÖZEN METEHAN2418...1519 41.04
YILDIRIM YASİN4696...1657 50.5-2.8
AKDAŞ EMRE6943...1665 60.5-2.6
YILMAZ ÖZEL CAN2112...1661 71.07.2
Soyad AdŞENSES HAMZA OĞUZ UKD1387Toplam UKD Değişimi14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLMEZ AHMET FURKAN5104...1010 11.02.5
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1285 21.09
KORKMAZ SERDAR6852...1463 30.0-10
TEKİN FARUK2373...1089 41.03.75
KURKUTATA HARUN1025...1479 51.015.75
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1490 60.0-9
ABDULBAKİOĞLU YUSUF5534...1010 71.02.5
Soyad AdBARUTCU BAHADIR UKD1778Toplam UKD Değişimi-12.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEGİN AHMET HAKAN3221...1522 10.5-6.2
SAYKAN AHMET1818...1616 20.0-14.2
ÖZGÜR ÜMİT2434...1263 31.02.2
JALİLZADA OMER9911...1554 41.04.4
KULABER FATİH5454...1766 50.5-0.4
TURAN ASIM4473...2036 60.0-3.6
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1608 71.05.6
Soyad AdSEDEF ELİF TUANA UKD1688Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZEYDAN SALİH2815...2051 10.0-2.2
ÖZGÜR ÜMİT2434...1263 20.5-7.8
EMİR DORUK3789...1516 31.05.4
KULABER FATİH5454...1766 40.0-7.8
KARASAKAL DENİZ5302...1501 51.05.2
KULAKLI AHMET3174...1782 60.52.6
ALTINOK SELİM EYÜP2306...1742 71.011.6
Soyad AdŞEN KAMİL UKD1425Toplam UKD Değişimi11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BELET MUSA ALİASKER2838...1010 11.02.5
AKDEMİR TUNA3874...1010 20.50
AYDIN MEHMET FATİH6485...1354 31.010
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1476 40.0-10.75
ÖZCİHAN ATA CAN1015...1269 51.07.25
YAMAN SERKAN3299...1010 60.50
YÜKSEL FATİH2166...1010 71.02.5
Soyad AdDEMİRCİ HÜSNEGÜL UKD1277Toplam UKD Değişimi57.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VAROL MUHAMMET ALİ5720...1010 11.03
KÖSE MUSTAFA2467...1471 21.022.5
ELMALI NACİ2018...1425 30.0-9
KALYONCUOĞLU COŞKUN3781...1423 40.0-9
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1064 51.06.9
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1433 61.021.3
SÖNMEZ YUNUS3923...1463 71.022.2
Soyad AdHUSEYNOV SHAMSADDIN UKD1732Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALIAKBAROV ANARP-32...2328 10.0-2.2
ATALAY ADİL4561...1573 21.05.8
TURAN ASIM4473...2036 41.017.2
TAŞKIRAN RECEP2543...1979 50.0-3.8
ACARBAY ALGI2236...1843 60.53
CENGİZ FIRAT2785...1828 70.0-7.4
Soyad AdSAYKAN AHMET UKD1616Toplam UKD Değişimi6.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YETKİN AYHAN7023...1873 10.56.4
BARUTCU BAHADIR1669...1778 21.014.2
EMİR EMİRHAN1856...1869 40.0-3.8
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1775 50.0-5.8
ACARBAY ALGI2236...1843 70.0-4.2
Soyad AdŞAHİN OSMAN UKD1233Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK EMİRHAN2243...1010 11.03
DANIŞAN REHA2662...1466 20.0-6.3
YÜKSEL FATİH2166...1010 31.03
ŞİMŞEK DENİZ1981...1409 40.0-8.1
KOZAN EMRE1855...1010 51.03
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1285 71.017.1
Soyad AdÖÇAL ÖZGÜR CAN UKD1459Toplam UKD Değişimi16.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDEMİR TUNA3874...1010 10.0-2.5
ALASHSTAR AHMAD9970...1010 21.02.5
AKBULUT AHMET MUHAMMET2915...1010 41.02.5
ÇOBAN ROBİN4029...1109 51.02.75
ÇİFTÇİ BEKİR1606...1304 61.07.25
BAYKAL ERTUĞRUL5641...1163 71.03.75
Soyad AdKULABER FATİH UKD1766Toplam UKD Değişimi-10.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİR DORUK3789...1516 10.5-6.2
YEGİN AHMET HAKAN3221...1522 21.04
SATICI AYDIN1565...1782 30.0-9.6
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 41.07.8
BARUTCU BAHADIR1669...1778 50.50.4
CENGİZ FIRAT2785...1828 60.51.8
YAPICI MUSTAFA4825...1815 70.0-8.6
Soyad AdAKDAŞ EMRE UKD1665Toplam UKD Değişimi17.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIRAN RECEP2543...1979 10.0-2.8
ÖZVEREN ALİ BÜLENT4552...1947 21.016.8
ELMAS MUSTAFA3421...1834 30.0-5.6
YALÇINKAYA EFE1435...1531 40.5-3.6
DORUM DOĞACAN4160...1635 51.09.2
BAĞCI HİKMET2359...1763 60.52.6
PEKTAŞ GÖKDENİZ5539...1706 70.51.2
Soyad AdKARADEMİR BUĞRA UKD1464Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ABDULBAKİOĞLU YUSUF5534...1010 11.02.5
ALAHSTAR ÖMER9877...1010 21.02.5
KISA GİZEM2116...1362 31.09
ALASHSTAR YOUSEF9878...1010 40.0-2.5
YILMAZ CAN FURKAN5113...1389 50.5-2.5
TANRIVERDİ CÜNEYT4758...1392 61.010
MAMMADALİYEV HASAN9966...1010 70.0-2.5
Soyad AdTANRIVERDİ CÜNEYT UKD1392Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVİRGEN MİHRİMAH VERDA1028...1010 11.02.5
ÇİFTELİ EGEMEN1086...1010 21.02.5
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1476 30.53
MAMMADALİYEV HASAN9966...1010 40.0-2.5
MAZI LÜTFÜ KERİM5381...1247 51.07.75
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 60.0-10
YAMAN SERKAN3299...1010 71.02.5
Soyad AdJALİLZADA OMER UKD1554Toplam UKD Değişimi33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPICI MUSTAFA4825...1815 11.020.5
ERDEN FERDİ2988...1901 20.0-2.75
KUL MAHİR METE4821...1798 31.020
BARUTCU BAHADIR1669...1778 40.0-5.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 50.0-7
PEKTAŞ GÖKDENİZ5539...1706 60.55
DORUM DOĞACAN4160...1635 70.52.75
Soyad AdALTINOK SELİM EYÜP UKD1742Toplam UKD Değişimi-21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ GÖKÇEN1070...1505 10.5-6
EMİR DORUK3789...1516 21.04.2
ZEYDAN SALİH2815...2051 30.0-2.8
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1608 40.5-3.6
ÇOLAKOĞLU RECEP4949...1622 51.06.8
YAPICI MUSTAFA4825...1815 60.0-8
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 70.0-11.6
Soyad AdKISA GİZEM UKD1362Toplam UKD Değişimi23
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAŞAN YUSUF6578...1010 11.02.5
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1494 21.017
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 30.0-9
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1499 40.54.5
ÖZTÜRK SERDAR2282...1450 50.0-9.5
MERT MUSTAFA YUSUF1276...1011 61.02.75
ELMALI NACİ2018...1425 71.014.75
Soyad AdÖZTUKSAVUL İDA UKD1499Toplam UKD Değişimi-25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN MEHMET EMİR6911...1160 11.03
YILMAZ CAN FURKAN5113...1389 20.0-16.25
ALTAY EGE İBRAHİM1376...1152 31.02.75
KISA GİZEM2116...1362 40.5-4.5
CERAN EREN2920...1292 50.0-19.25
KESKIN YUSUF MELIH1131...1131 61.02.75
YILMAZ FURKAN2912...1314 71.06.5
Soyad AdPEKTAŞ GÖKDENİZ UKD1706Toplam UKD Değişimi-20.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN MELİH KAAN4002...2169 20.0-2.2
CENGİZ FIRAT2785...1828 30.0-6.6
DORUM DOĞACAN4160...1635 40.5-2
YALÇINKAYA EFE1435...1531 50.5-4.6
JALİLZADA OMER9911...1554 60.5-4
AKDAŞ EMRE6943...1665 70.5-1.2
Soyad AdKULAKLI AHMET UKD1782Toplam UKD Değişimi-29.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇINKAYA EFE1435...1531 10.0-16.2
YILMAZ ÖZEL CAN2112...1661 21.06.8
ÖZEN METEHAN2418...1519 31.03.6
TAŞKIRAN RECEP2543...1979 40.0-5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1608 50.5-4.6
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 60.5-2.6
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 70.0-11.6
Soyad AdÖZGÜR KEMAL KAAN UKD1411Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYLAN YUNUS EMRE1719...1010 11.02.5
ÇALIŞKAN HARUN2144...1010 21.02.5
ALASHSTAR YOUSEF9878...1010 30.0-2.5
MAZI LÜTFÜ KERİM5381...1247 40.5-5.5
TURĞUT SERHAT2098...1010 51.02.5
KORKMAZ SERDAR6852...1463 70.0-10.75
Soyad AdÖZCİHAN ATA CAN UKD1269Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAN SERKAN3299...1010 10.0-3
CEYLAN YUNUS EMRE1719...1010 21.03
ÇALIŞKAN HARUN2144...1010 31.03
ÖZTÜRK SERDAR2282...1450 40.57.2
ŞEN KAMİL3826...1425 50.0-8.7
TURĞUT SERHAT2098...1010 61.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 71.018.3
Soyad AdBÜYÜK ECRİN EFSA UKD1608Toplam UKD Değişimi15.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİR EMİRHAN1856...1869 10.0-3.6
BAĞCI HİKMET2359...1763 20.54.2
YILMAZ GÖKÇEN1070...1505 31.07.2
ALTINOK SELİM EYÜP2306...1742 40.53.6
KULAKLI AHMET3174...1782 50.54.6
KUL MAHİR METE4821...1798 60.55
BARUTCU BAHADIR1669...1778 70.0-5.6
Soyad AdDORUM DOĞACAN UKD1635Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEN FERDİ2988...1901 10.0-3.6
ALTINOK KERİM OSMAN2306...1723 21.012.4
YAPICI MUSTAFA4825...1815 30.0-5.2
PEKTAŞ GÖKDENİZ5539...1706 40.52
AKDAŞ EMRE6943...1665 50.0-9.2
KARASAKAL DENİZ5302...1501 61.06.4
JALİLZADA OMER9911...1554 70.5-2.2
Soyad AdTAHAOĞLU ERSON UKD1489Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN SENA2581...1080 11.02.75
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 21.07.75
KAYACI HASAN5869...1401 31.09.5
İŞLİYEN MEHMET3276...1430 41.010.5
ALASHSTAR YOUSEF9878...1010 50.0-2.5
DEMİRCİ AHMET4486...1416 60.0-15
YILMAZ CAN FURKAN5113...1389 70.0-16
Soyad AdDOĞAN TALHA YİĞİT UKD1499Toplam UKD Değişimi-22.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYKAL ERTUĞRUL5641...1163 11.03
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1390 20.0-16.25
MAMMADALİYEV HASAN9966...1010 30.0-2.5
KARUN TOPRAK5577...1000 41.02.75
SALİHOĞULLARI HİLAL6121...1153 51.02.75
BOZKURT RECEP2688...1287 61.05.75
BESLER SARUHA ESER3433...1345 70.0-17.75
Soyad AdALTINOK KERİM OSMAN UKD1723Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELBES TAMER TARIK3221...2229 10.0-2.2
DORUM DOĞACAN4160...1635 20.0-12.4
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 30.5-3.2
ÖZGÜR ÜMİT2434...1263 41.02.2
YILMAZ ÖZEL CAN2112...1661 50.5-1.8
YALÇINKAYA EFE1435...1531 61.05
ÇOLAKOĞLU RECEP4949...1622 70.0-12.8
Soyad AdSÖNMEZ YUNUS UKD1463Toplam UKD Değişimi-19.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBULUT AHMET MUHAMMET2915...1010 11.02.5
ALASHSTAR YOUSEF9878...1010 20.0-2.5
ARSLAN SENA2581...1080 31.02.75
MERT SEYİT6118...1181 41.04
ÇİFTÇİ BEKİR1606...1304 51.07.25
NALBANTOĞLU SEYFETTİN2195...1397 60.0-14.75
DEMİRCİ HÜSNEGÜL4675...1277 70.0-18.5
Soyad AdGÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN UKD1865Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 11.03.6
EMİR DORUK3789...1516 61.02.2
KUL MAHİR METE4821...1798 71.08.2
Soyad AdCERAN EREN UKD1292Toplam UKD Değişimi37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TASA ALPER5658...1010 11.03
ÜLTANIR GÜRAY4727...1481 20.0-7.5
KARUN TOPRAK5577...1000 31.04.5
ŞAHİN SÜLEYMAN1584...1486 41.022.5
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1499 51.023.1
DANIŞAN REHA2662...1466 60.0-8.1
Soyad AdÖZEN METEHAN UKD1519Toplam UKD Değişimi6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1775 10.0-4.75
KULAKLI AHMET3174...1782 30.0-4.5
BAĞCI HİKMET2359...1763 40.0-5
ATALAY ADİL4561...1573 51.014.5
ÇOLAKOĞLU RECEP4949...1622 60.0-9
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 71.015.5
Soyad AdYALÇINKAYA EFE UKD1531Toplam UKD Değişimi19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULAKLI AHMET3174...1782 11.020.25
YETKİN AYHAN7023...1873 20.0-3
GÜRSES AYBERK4271...1714 30.0-6.5
AKDAŞ EMRE6943...1665 40.54.5
PEKTAŞ GÖKDENİZ5539...1706 50.55.75
ALTINOK KERİM OSMAN2306...1723 60.0-6.25
ÖZGÜR ÜMİT2434...1263 71.04.25
Soyad AdYILMAZ ÖZEL CAN UKD1661Toplam UKD Değişimi-11.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KONDUK BEKİR SAMİ3133...1954 10.0-3
KULAKLI AHMET3174...1782 20.0-6.8
ATALAY ADİL4561...1573 31.07.6
KARASAKAL DENİZ5302...1501 40.5-4.2
ALTINOK KERİM OSMAN2306...1723 50.51.8
BAĞCI HİKMET2359...1763 70.0-7.2
Soyad AdBOZKURT RECEP UKD1287Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TERZİOĞLU TİMUÇİN2762...1010 11.03
ÖZTÜRK SERDAR2282...1450 21.021.6
İŞLİYEN MEHMET3276...1430 30.0-9.3
KAYACI İSMAİL5866...1466 41.021.9
DEMİRCİ AHMET4486...1416 50.0-9.9
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1499 60.0-6.9
AKBULUT AHMET MUHAMMET2915...1010 71.03
Soyad AdYILMAZ GÖKÇEN UKD1505Toplam UKD Değişimi-8.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTINOK SELİM EYÜP2306...1742 10.57.5
YAPICI MUSTAFA4825...1815 20.0-3.5
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1608 30.0-9
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 40.53.5
EMİR DORUK3789...1516 50.50.5
ÖZGÜR ÜMİT2434...1263 60.5-7.5
Soyad AdBAYKAL ERTUĞRUL UKD1163Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1499 10.0-3.6
EVİRGEN MEHLİKA BEYZA1092...1010 21.03
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1390 40.0-6.3
TURGUT AGİT6474...1010 51.03
ŞİMŞEK DENİZ1981...1409 61.024.3
ÖÇAL ÖZGÜR CAN1132...1459 70.0-4.5
Soyad AdYILDIRIM YASİN UKD1657Toplam UKD Değişimi29.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZVEREN ALİ BÜLENT4552...1947 11.016.8
ZEYDAN SALİH2815...2051 21.017.8
CAN MELİH KAAN4002...2169 30.0-2.2
ELMAS MUSTAFA3421...1834 40.0-5.4
BAĞCI HİKMET2359...1763 50.52.8
Soyad AdÇÖPOĞLU YUNUS UKD1285Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAY EGE İBRAHİM1376...1152 11.09.6
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1387 20.0-10.8
AKTAŞ AHMET MELİH2360...1120 31.08.4
YEŞİL AZRA1007...1212 41.012
MAVİ OĞUZHAN2919...1283 50.0-15
AKINCI FATİH4885...1171 61.010.2
ŞAHİN OSMAN3327...1233 70.0-17.1
Soyad AdSATICI AYDIN UKD1782Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MECİT3166...1528 11.03.8
TURAN ASIM4473...2036 20.56.2
KULABER FATİH5454...1766 31.09.6
ERDEN FERDİ2988...1901 40.0-6.8
ELMAS MUSTAFA3421...1834 50.0-8.6
Soyad AdASLAN DOĞUKAN UKD1667Toplam UKD Değişimi8.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN ASIM4473...2036 10.0-2.2
AYDIN MECİT3166...1528 21.06.2
ACARBAY ALGI2236...1843 30.0-5.4
YEGİN AHMET HAKAN3221...1522 41.06.2
YAPICI MUSTAFA4825...1815 50.54
Soyad AdÖZAL NURİ UKD1449Toplam UKD Değişimi-33.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALASHSTAR AHMAD9970...1010 11.02.5
AKINCI FATİH4885...1171 21.04.25
BESLER SARUHA ESER3433...1345 30.0-16
YILDIZ ONUR3045...1235 41.05.75
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1390 50.0-14.5
DAĞLAR MAHMUT MERT1195...1010 61.02.5
MAVİ OĞUZHAN2919...1283 70.0-18
Soyad AdBÜYÜK ELVİN ESMA UKD1433Toplam UKD Değişimi-11.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALASHSTAR YOUSEF9878...1010 10.0-2.5
BAYRAM AHMETCAN2795...1010 21.02.5
ABDULBAKİOĞLU YUSUF5534...1010 30.0-2.5
ALAHSTAR ÖMER9877...1010 41.02.5
TEKİN FARUK2373...1089 51.03
DEMİRCİ HÜSNEGÜL4675...1277 60.0-17.75
ÇOBAN ROBİN4029...1109 71.03.25
Soyad AdKUL MAHİR METE UKD1798Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNDAĞ MEHMET4180...1534 11.03.6
BÜYÜKAŞIK DİYAP2858...2269 20.0-2.2
JALİLZADA OMER9911...1554 30.0-16
ÇOLAKOĞLU RECEP4949...1622 40.0-14.6
YEGİN AHMET HAKAN3221...1522 51.03.4
BÜYÜK ECRİN EFSA1098...1608 60.5-5
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 70.0-8.2
Soyad AdGÜRSES AYBERK UKD1714Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN MELİH KAAN4002...2169 10.0-2.2
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 21.07
YALÇINKAYA EFE1435...1531 31.05.2
CENGİZ FIRAT2785...1828 40.0-6.8
TURAN ASIM4473...2036 50.0-2.6
Soyad AdÇİFTÇİ BEKİR UKD1304Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RAİ CUHA HANİ2059...1010 11.02.5
ŞAHİN SÜLEYMAN1584...1486 20.0-6.5
MERT MUSTAFA YUSUF1276...1011 31.03.75
KÖSE MUSTAFA2467...1471 41.018
SÖNMEZ YUNUS3923...1463 50.0-7.25
ÖÇAL ÖZGÜR CAN1132...1459 60.0-7.25
AKTAŞ AHMET MELİH2360...1120 71.06.5
Soyad AdALTUN SAMET UKD1310Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERT MÜMÜN BUĞRA4943...1010 11.02.5
KAÇAN MURAT4101...1475 20.0-7
SAVCI SİNAN MERT1871...1010 31.02.5
ERMİŞ ALİ CAN5385...1485 41.018.25
İŞLİYEN MEHMET3276...1430 50.0-8.5
ABDULBAKİOĞLU YUSUF5534...1010 60.0-2.5
ILGAR EMİR ÇAĞAN1061...1013 71.03.75
Soyad AdÖZGÜR ÜMİT UKD1263Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACARBAY ALGI2236...1843 10.0-3.3
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 20.511.7
BARUTCU BAHADIR1669...1778 30.0-3.3
ALTINOK KERİM OSMAN2306...1723 40.0-3.3
YILMAZ GÖKÇEN1070...1505 60.59
YALÇINKAYA EFE1435...1531 70.0-5.1
Soyad AdEMİR DORUK UKD1516Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KULABER FATİH5454...1766 10.57.75
ALTINOK SELİM EYÜP2306...1742 20.0-5.25
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 30.0-6.75
ATALAY ADİL4561...1573 40.0-10.5
YILMAZ GÖKÇEN1070...1505 50.5-0.5
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 60.0-2.75
KARASAKAL DENİZ5302...1501 71.012
Soyad AdŞİMŞEK DENİZ UKD1409Toplam UKD Değişimi-17
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1100 11.03.5
ÖZKAN REHA EKREM2258...1010 21.02.5
YAMAN SERKAN3299...1010 30.0-2.5
ŞAHİN OSMAN3327...1233 41.06.75
KOÇ DENİZ1492...1487 50.0-9.75
BAYKAL ERTUĞRUL5641...1163 60.0-20.25
EMİR DURU3828...1046 71.02.75
Soyad AdMERT SEYİT UKD1181Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURGUT AGİT6474...1010 11.03
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1476 20.0-4.5
GÜNAŞAN YUSUF6578...1010 31.03
SÖNMEZ YUNUS3923...1463 40.0-4.8
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1100 51.011.7
ŞAHİN SÜLEYMAN1584...1486 60.0-4.2
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1064 71.010.2
Soyad AdYEGİN AHMET HAKAN UKD1522Toplam UKD Değişimi-11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARUTCU BAHADIR1669...1778 10.57.75
KULABER FATİH5454...1766 20.0-5
BAĞCI HİKMET2359...1763 30.57.5
ASLAN DOĞUKAN3029...1667 40.0-7.75
KUL MAHİR METE4821...1798 50.0-4.25
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 60.0-9.5
Soyad AdGÜNDAĞ MEHMET UKD1534Toplam UKD Değişimi-5.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUL MAHİR METE4821...1798 10.0-4.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 20.0-6.5
ÇOLAKOĞLU RECEP4949...1622 30.0-9.5
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 51.015
Soyad AdMUŞTU HATİCE ASLI UKD1607Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 10.0-3.6
GÜRSES AYBERK4271...1714 20.0-7
ALTINOK KERİM OSMAN2306...1723 30.53.2
YILMAZ GÖKÇEN1070...1505 40.5-2.8
GÜNDAĞ MEHMET4180...1534 50.0-12
YEGİN AHMET HAKAN3221...1522 61.07.6
ÖZEN METEHAN2418...1519 70.0-12.4
Soyad AdATALAY ADİL UKD1573Toplam UKD Değişimi-25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CENGİZ FIRAT2785...1828 10.0-4.75
HUSEYNOV SHAMSADDIN9981...1732 20.0-7.25
YILMAZ ÖZEL CAN2112...1661 30.0-9.5
EMİR DORUK3789...1516 41.010.5
ÖZEN METEHAN2418...1519 50.0-14.5
Soyad AdKORKUT LİNA UKD1115Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ DENİZ1492...1487 10.0-3.3
MERT MÜMÜN BUĞRA4943...1010 21.03
ERMİŞ ALİ CAN5385...1485 30.0-3.3
GÖKKURT SABAHAT2303...1010 41.03
KAYACI İSMAİL5866...1466 51.026.7
KALYONCUOĞLU COŞKUN3781...1423 70.0-4.2
Soyad AdKONDUK BEKİR SAMİ UKD1954Toplam UKD Değişimi-1.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ÖZEL CAN2112...1661 11.03
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1775 20.5-4.6
Soyad AdYEŞİL AZRA UKD1212Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE SUDENUR4579...1010 11.03
KURKUTATA HARUN1025...1479 20.0-5.4
DAĞLAR MAHMUT MERT1195...1010 31.03
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1285 40.0-12
EMİR DURU3828...1046 51.08.4
ILGAR EMİR ÇAĞAN1061...1013 61.07.2
ŞAHİN SÜLEYMAN1584...1486 70.0-5.1
Soyad AdKARASAKAL DENİZ UKD1501Toplam UKD Değişimi-29.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİR EMİRHAN1856...1869 20.0-2.75
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 30.0-5.5
YILMAZ ÖZEL CAN2112...1661 40.55.25
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 50.0-6.5
DORUM DOĞACAN4160...1635 60.0-8
EMİR DORUK3789...1516 70.0-12
Soyad AdYETKİN AYHAN UKD1873Toplam UKD Değişimi-16.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYKAN AHMET1818...1616 10.5-6.4
YALÇINKAYA EFE1435...1531 21.02.4
MIHÇIYAZGAN CAN4189...1775 30.0-12.6
Soyad AdMUŞTU MEHMET ARDA UKD1556Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ELMAS MUSTAFA3421...1834 11.020.75
TAŞKIRAN RECEP2543...1979 20.0-2.75
Soyad AdKAYA SERKAN UKD1511Toplam UKD Değişimi17.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAĞCI HİKMET2359...1763 11.020.25
KAVACIK AHMET1261...1880 20.0-2.75
Soyad AdKOTAN EMİRHAN ASAF UKD1100Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEK DENİZ1981...1409 10.0-4.2
KAYACI İSMAİL5866...1466 30.0-3.3
TERZİOĞLU TİMUÇİN2762...1010 41.03
MERT SEYİT6118...1181 50.0-11.7
EVİRGEN MEHLİKA BEYZA1092...1010 61.03
ALTAY EGE İBRAHİM1376...1152 71.017.1
Soyad AdELMALI NACİ UKD1425Toplam UKD Değişimi-26.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAM AHMETCAN2795...1010 11.02.5
SAVCI SİNAN MERT1871...1010 21.02.5
DEMİRCİ HÜSNEGÜL4675...1277 31.07.5
ÜLTANIR GÜRAY4727...1481 40.0-10.5
YAMAN SERKAN3299...1010 50.50
YILMAZ CAN FURKAN5113...1389 60.0-13.75
KISA GİZEM2116...1362 70.0-14.75
Soyad AdÖZTÜRK SERDAR UKD1450Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ILGAR EMİR ÇAĞAN1061...1013 11.02.75
BOZKURT RECEP2688...1287 20.0-18
BİNGÖL ÇINAR2265...1100 31.02.75
ÖZCİHAN ATA CAN1015...1269 40.5-6
KISA GİZEM2116...1362 51.09.5
Soyad AdÖZVEREN ALİ BÜLENT UKD1947Toplam UKD Değişimi-33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM YASİN4696...1657 10.0-16.8
AKDAŞ EMRE6943...1665 20.0-16.8
Soyad AdAYDIN MECİT UKD1528Toplam UKD Değişimi-12.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SATICI AYDIN1565...1782 10.0-4.75
ASLAN DOĞUKAN3029...1667 20.0-7.75
Soyad AdYILMAZ FURKAN UKD1314Toplam UKD Değişimi-19.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MAMMADALİYEV HASAN9966...1010 10.0-2.5
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1010 31.02.5
KOÇ DENİZ1492...1487 40.0-6.75
MERT MUSTAFA YUSUF1276...1011 50.5-9
CEYLAN YUNUS EMRE1719...1010 61.02.5
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1499 70.0-6.5
Soyad AdMERT MUSTAFA YUSUF UKD1011Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DANIŞAN REHA2662...1466 10.0-3.3
ÇİFTÇİ BEKİR1606...1304 30.0-4.5
YILMAZ FURKAN2912...1314 50.510.8
KISA GİZEM2116...1362 60.0-3.3
CEYLAN YUNUS EMRE1719...1010 71.03
Soyad AdKESKIN YUSUF MELIH UKD1131Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1010 20.0-3
GÜLMEZ AHMET FURKAN5104...1010 31.03
CEYLAN YUNUS EMRE1719...1010 40.50
CAN İSMAİL MELİH4004...1300 51.021.6
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1499 60.0-3.3
TURĞUT SERHAT2098...1010 71.03
Soyad AdKURKUTATA HARUN UKD1479Toplam UKD Değişimi-16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKİN FARUK2373...1089 11.02.75
YEŞİL AZRA1007...1212 21.04.5
KARASEKİ İBRAHİM EROL5428...1390 31.09.5
BESLER SARUHA ESER3433...1345 40.0-17
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1387 50.0-15.75
Soyad AdAKINCI FATİH UKD1171Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENBABAOĞLU BURAK2507...1010 11.03
ÖZAL NURİ3729...1449 20.0-5.1
ÜZÜMBAĞI FURKAN YUSUF1010...1010 31.03
DEMİRCİ AHMET4486...1416 40.0-6
SAVCI SİNAN MERT1871...1010 51.03
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1285 60.0-10.2
Soyad AdKÖSE MUSTAFA UKD1471Toplam UKD Değişimi-28.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİR DURU3828...1046 11.02.75
DEMİRCİ HÜSNEGÜL4675...1277 20.0-18.75
KAPAĞAN KAYA4334...1139 31.03
ÇİFTÇİ BEKİR1606...1304 40.0-18
ARSLAN SENA2581...1080 51.02.75
Soyad AdGÜLSÜN ŞANT UKD1346Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN İSMAİL METE4766...1010 11.02.5
TAHAOĞLU ERSON2616...1489 20.0-7.75
ILGAR EMİR ÇAĞAN1061...1013 31.03
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1494 40.0-7.5
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1103 51.05
YÜKSEL FATİH2166...1010 60.0-2.5
ÖZCİHAN ATA CAN1015...1269 70.0-15.25
Soyad AdKAYACI HASAN UKD1401Toplam UKD Değişimi-10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAN NİL2507...1010 11.02.5
ÜZÜMBAĞI FURKAN YUSUF1010...1010 21.02.5
TAHAOĞLU ERSON2616...1489 30.0-9.5
TERZİOĞLU CENGİZHAN2983...1064 41.03
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1494 50.0-9.25
Soyad AdEVGİN BATUHAN MELİH UKD1103Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERMİŞ ALİ CAN5385...1485 11.026.7
İŞLİYEN MEHMET3276...1430 20.0-3.9
KOÇ DENİZ1492...1487 30.0-3.3
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1010 41.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 50.0-6
AKBULUT AHMET MUHAMMET2915...1010 60.0-3
EVİRGEN MEHLİKA BEYZA1092...1010 71.03
Soyad AdTERZİOĞLU CENGİZHAN UKD1064Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL1064...1476 10.0-3.3
TASA ALPER5658...1010 21.03
KAYACI HASAN5869...1401 40.0-3.6
DEMİRCİ HÜSNEGÜL4675...1277 50.0-6.9
TERZİOĞLU TİMUÇİN2762...1010 61.03
MERT SEYİT6118...1181 70.0-10.2
Soyad AdTEKİN FARUK UKD1089Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURKUTATA HARUN1025...1479 10.0-3.3
TERZİOĞLU TİMUÇİN2762...1010 21.03
ŞENSES HAMZA OĞUZ2074...1387 40.0-4.5
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1433 50.0-3.6
SAVCI SİNAN MERT1871...1010 60.0-3
MERT MÜMÜN BUĞRA4943...1010 71.03
Soyad AdBİNGÖL ÇINAR UKD1100Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLTANIR GÜRAY4727...1481 10.0-3.3
ÖZTÜRK SERDAR2282...1450 30.0-3.3
SAVCI SİNAN MERT1871...1010 40.0-3
MERT MÜMÜN BUĞRA4943...1010 51.03
ALAHSTAR ÖMER9877...1010 60.0-3
TERZİOĞLU TİMUÇİN2762...1010 71.03
Soyad AdÖZKAN MEHMET EMİR UKD1160Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1499 10.0-3.6
EVİRGEN FERHUNDE MEYRA2950...1010 21.03
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1494 30.0-3.6
GÜNAŞAN YUSUF6578...1010 41.03
YÜKSEL FATİH2166...1010 50.0-3
SAVCI SİNAN MERT1871...1010 70.0-3
Soyad AdÇOBAN ROBİN UKD1109Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN SÜLEYMAN1584...1486 10.0-3.3
GÜNAŞAN YUSUF6578...1010 20.0-3
ÇİFTELİ EGEMEN1086...1010 31.03
ÖZER HASAN YAĞIZ5123...1010 41.03
ÖÇAL ÖZGÜR CAN1132...1459 50.0-3.3
ÖZTÜRK EMİRHAN2243...1010 61.03
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1433 70.0-3.9
Soyad AdILGAR EMİR ÇAĞAN UKD1013Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK SERDAR2282...1450 10.0-3.3
ÖZER HASAN YAĞIZ5123...1010 21.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 30.0-3.6
ÇALIŞKAN HARUN2144...1010 41.03
YEŞİL AZRA1007...1212 60.0-7.2
ALTUN SAMET1432...1310 70.0-4.5
Soyad AdKAPAĞAN KAYA UKD1139Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYİĞİT SEDAT1097...1494 10.0-3.3
EVİRGEN MİHRİMAH VERDA1028...1010 21.03
KÖSE MUSTAFA2467...1471 30.0-3.6
KÖSE SUDENUR4579...1010 41.03
ŞAHİN SÜLEYMAN1584...1486 50.0-3.3
KOZAN EMRE1855...1010 61.03
DAĞLAR MAHMUT MERT1195...1010 70.0-3
Soyad AdEMİR DURU UKD1046Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE MUSTAFA2467...1471 10.0-3.3
TURGUT AGİT6474...1010 20.0-3
EVİRGEN FERHUNDE MEYRA2950...1010 31.03
ŞENBABAOĞLU BURAK2507...1010 41.03
YEŞİL AZRA1007...1212 50.0-8.4
SALİHOĞULLARI HİLAL6121...1153 61.019.5
ŞİMŞEK DENİZ1981...1409 70.0-3.3
Soyad AdAKTAŞ AHMET MELİH UKD1120Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1490 10.0-3.3
KÖSE SUDENUR4579...1010 21.03
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1285 30.0-8.4
DAĞLAR MAHMUT MERT1195...1010 40.0-3
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1010 51.03
KARUN TOPRAK5577...1000 61.010.2
ÇİFTÇİ BEKİR1606...1304 70.0-7.8
Soyad AdARSLAN SENA UKD1080Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAHAOĞLU ERSON2616...1489 10.0-3.3
GÖKKURT SABAHAT2303...1010 21.03
SÖNMEZ YUNUS3923...1463 30.0-3.3
ÇİFTELİ EGEMEN1086...1010 41.03
KÖSE MUSTAFA2467...1471 50.0-3.3
TURGUT AGİT6474...1010 60.0-3
GÜNAŞAN YUSUF6578...1010 71.03
Soyad AdSALİHOĞULLARI HİLAL UKD1153Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVİRGEN MEHLİKA BEYZA1092...1010 31.03
BAYRAM AHMETCAN2795...1010 41.03
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1499 50.0-3.3
EMİR DURU3828...1046 60.0-19.5
KAPLAN NAZLI YAĞMUR4896...1010 71.03
Soyad AdKARUN TOPRAK UKD1000Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYACI İSMAİL5866...1466 10.0-3.3
ŞENBABAOĞLU BURAK2507...1010 21.03
CERAN EREN2920...1292 30.0-4.5
DOĞAN TALHA YİĞİT1094...1499 40.0-3.3
KÖSE SUDENUR4579...1010 51.03
AKTAŞ AHMET MELİH2360...1120 60.0-10.2
KOZAN EMRE1855...1010 71.03
Soyad AdALTAY EGE İBRAHİM UKD1152Toplam UKD Değişimi-24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇÖPOĞLU YUNUS1038...1285 10.0-9.6
GÜLMEZ AHMET FURKAN5104...1010 21.03
ÖZTUKSAVUL İDA1292...1499 30.0-3.3
KOZAN EMRE1855...1010 40.0-3
GÜNAŞAN YUSUF6578...1010 51.03
BAYRAM AHMETCAN2795...1010 61.03
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1100 70.0-17.1
Soyad AdMAZI LÜTFÜ KERİM UKD1247Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜKSEL FATİH2166...1010 10.0-3
CANERİ MUHAMMED ENES3135...1010 21.03
KOZAN EMRE1855...1010 31.03
ÖZGÜR KEMAL KAAN1258...1411 40.56.6
TANRIVERDİ CÜNEYT4758...1392 50.0-9.3
Soyad AdCAN İSMAİL MELİH UKD1300Toplam UKD Değişimi-20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVCI SİNAN MERT1871...1010 10.0-2.5
BİLGİN BERKE2847...1010 21.02.5
TURĞUT SERHAT2098...1010 30.50
ABDULBAKİOĞLU YUSUF5534...1010 40.0-2.5
KESKIN YUSUF MELIH1131...1131 50.0-18
ACAR HALİL EMRE3796...1010 61.02.5
TURGUT AGİT6474...1010 70.0-2.5
Soyad AdKAÇAN MURAT UKD1475Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜKTÜRK GÖKTUĞ2264...1054 11.02.75
ALTUN SAMET1432...1310 21.07
Soyad AdYILDIZ ONUR UKD1235Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZER HASAN YAĞIZ5123...1010 11.03
KORKMAZ SERDAR6852...1463 20.0-6.3
ÖZAL NURİ3729...1449 40.0-6.9
Soyad AdYAMAN FUAT UKD1395Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVİRGEN MEHLİKA BEYZA1092...1010 11.02.5
ŞAHİN KEREM1118...1010 21.02.5
Soyad AdKAYACI İSMAİL UKD1466Toplam UKD Değişimi-53.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARUN TOPRAK5577...1000 11.02.75
MAVİ OĞUZHAN2919...1283 20.0-18.5
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1100 31.02.75
BOZKURT RECEP2688...1287 40.0-18.25
KORKUT LİNA4533...1115 50.0-22.25
Soyad AdERMİŞ ALİ CAN UKD1485Toplam UKD Değişimi-35.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EVGİN BATUHAN MELİH2118...1103 10.0-22.25
ACAR HALİL EMRE3796...1010 21.02.5
KORKUT LİNA4533...1115 31.02.75
ALTUN SAMET1432...1310 40.0-18.25
Soyad AdBEKTAŞ YAREN UKD1245Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURGUT AGİT6474...1010 30.0-3
ACAR HALİL EMRE3796...1010 41.03
Soyad AdYEŞİL ARDA UKD1406Toplam UKD Değişimi2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAĞLAR MAHMUT MERT1195...1010 11.02.5
MAMMADALİYEV HASAN9966...1010 20.50
Soyad AdAYDIN MEHMET FATİH UKD1354Toplam UKD Değişimi-8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAYNAKÇI KAYRA1389...1490 20.54.5
ŞEN KAMİL3826...1425 30.0-10
TURĞUT SERHAT2098...1010 40.0-2.5
Soyad AdATALAY UTKU UKD1451Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALAHSTAR ÖMER9877...1010 10.0-2.5
AKBULUT AHMET MUHAMMET2915...1010 21.02.5
Soyad AdKÜÇÜKTÜRK GÖKTUĞ UKD1054Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇAN MURAT4101...1475 10.0-3.3
TURĞUT SERHAT2098...1010 20.0-3
Soyad AdAKSU ERDEM UKD1241Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFTELİ EGEMEN1086...1010 10.0-3
Soyad AdMERAKLI UTKU MERT UKD1343Toplam UKD Değişimi-2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOZAN EMRE1855...1010 10.0-2.5
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014