EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

FMV Işık Okulları XII. Satranç Takım Satranç Turnuvası / 07.05.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ALI KEREM İREN6080...111002.06.2017
ALP SERTOĞLU1137...108202.06.2017
ARAS ÇAKMAKÇI1329...100802.06.2017
ARSEN KOVAN1271...109802.06.2017
CAN TOKALP4626...107402.06.2017
CAN TONLAK4352...119802.06.2017
ECE MUTI2658...100202.06.2017
EFE ÖZDEMİR4777...108502.06.2017
EMİRHAN GÜLLÜ3943...120402.06.2017
EMRAH DOĞAN2347...108502.06.2017
ENES SÜLEYMANOĞLU1380...129702.06.2017
ERHAN SALALI1391...114302.06.2017
ERK UZAY KATIRCI4721...116602.06.2017
GÖKTÜRK BAL4050...101902.06.2017
GÖKTÜRK SAMED ÖZTÜRK1144...108702.06.2017
HAMZA GÜRBÜZ4678...107302.06.2017
HASAN EMİN ALKAN1341...109902.06.2017
KAAN EMRE YALMAN1295...116502.06.2017
KUBAN ÇİPER2117...102802.06.2017
KUTAY MİROĞLU2980...109702.06.2017
KUTAY ULUKAN6281...110502.06.2017
MERT ASLAN2225...111302.06.2017
MERT EMİR ONAR2688...111302.06.2017
MIRAN CAN ÖKSÜN5126...110802.06.2017
NEHİR KURT1947...106702.06.2017
ÖMER BURAK BAYRAK3910...107802.06.2017
ÖMER FARUK SERTBAŞ1589...104702.06.2017
SEMANUR NAZLI1751...106202.06.2017
SİNAN MAMAK2068...109402.06.2017
TUNA BAHADIR1128...106602.06.2017
UTKU ALPASLAN3174...105402.06.2017
UTKU AYLA1185...107402.06.2017
YIĞIT KILIÇ3523...107302.06.2017
YUSUF SELÇUK ESEN1312...121902.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKDOĞAN DENIZ3068...10724
ALKAN HASAN EMİN1341...10557
ALPASLAN UTKU3174...10547
ASLAN MERT2225...10186
AYLA UTKU1185...10746
BAHADIR TUNA1128...10666
BAL GÖKTÜRK4050...10206
BAYRAK ÖMER BURAK3910...10735
ÇAKMAKÇI ARAS1329...10087
ÇIMEN İSMAIL1411...10904
ÇİPER KUBAN2117...10285
DOĞAN EMRAH2347...11084
ERBERDİ DERİN5643...11434
ESEN YUSUF SELÇUK1312...12196
GÜLLÜ EMİRHAN3943...11927
GÜRBÜZ HAMZA4678...10015
İREN ALI KEREM6080...11277
KATIRCI ERK UZAY4721...11637
KEPENEK TUNA1330...10724
KILIÇ YIĞIT3523...10547
KOVAN ARSEN1271...11567
KURT NEHİR1947...10675
MAMAK SİNAN2068...11137
MİROĞLU KUTAY2980...10976
MUTI ECE2658...10025
NAZLI SEMANUR1751...10625
ONAR MERT EMİR2688...11177
ÖKSÜN MIRAN CAN5126...11507
ÖZDEMİR EFE4777...10247
ÖZDURAN BARAN CAN2116...12334
ÖZTÜRK GÖKTÜRK SAMED1144...11147
SALALI ERHAN1391...11437
SALIK MEHMET OĞUZHAN2134...10013
SERTBAŞ ÖMER FARUK1589...10724
SERTOĞLU ALP1137...11584
SÜLEYMANOĞLU ENES1380...14155
TOKALP CAN4626...10747
TONLAK CAN4352...14264
ULUKAN KUTAY6281...11647
YALMAN KAAN EMRE1295...12616

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdYILDIZ TARIK UKD1144Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKŞİ BORA1031...1139 20.0-15.3
Soyad AdŞENYÜZ YUSUF UKD1360Toplam UKD Değişimi0.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MİROĞLU KUTAY2980...1026 11.02.5
ERBAŞ ERAY5823...1242 21.08.5
SAKARYA MERT2373...1726 30.0-2.75
ERKOL EGE3964...1293 41.010.25
ZURNACI TUĞBERK4418...1242 50.5-4
TÜRKÖZ DOĞUKAN EFDAL3104...1318 60.0-14
Soyad AdBAŞARGAN RIZA CAN UKD1353Toplam UKD Değişimi14
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 10.0-2.75
ALAKIR CANBERK3938...1094 21.04.5
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1413 31.014.5
DAVULCU DOĞAN3191...1175 40.0-18.25
SALMAN KADIR5029...1173 51.06.5
ŞAR CAN1819...1688 60.59.5
Soyad AdÜLKER DORUK UKD1471Toplam UKD Değişimi-48.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HEPHİZ MEHMET PAMİR4335...1091 11.02.75
CALISKAN ALP2368...1240 20.0-19.75
BAL NAREG1362...1323 30.0-17.5
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1650 40.0-6.75
YILMAZ KEREM TUNA3965...1590 50.0-8.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 60.0-4.75
KOYUNCU TUNA1321...1259 71.05.75
Soyad AdKARAKOÇ ERHAN KAYRA UKD1039Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARSLAN EGE3299...1357 10.0-3.9
KARADUMAN HÜSEYIN EFE5237...879 21.03
ÖZÜM TİBET CEM1143...1007 40.0-16.2
PEKPERDAHÇI RÜZGAR1578...879 51.03
GÜZEL DENIZ2285...879 60.0-3
DEMİRAY MEHMET5149...879 71.03
Soyad AdERDEM TUNA UKD1023Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPASLAN UTKU3174...879 11.03
ŞARKLI NAREG1112...879 21.03
DINCOGLU ONUR4438...1163 30.0-9.3
TASALI MUSTAFA BORA3274...879 40.0-3
YAPAN BORA1125...879 51.03
EKICIBAŞI SERKAN ARDA1356...1189 60.0-8.4
TİLKİCİ TUNGA4368...879 71.03
Soyad AdİSLAMOĞLU AHMET YUSUF UKD1012Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN MERT2225...879 11.03
MIHCI LUKAS1346...1048 50.0-13.5
Soyad AdAKIN YAĞIZ ÇINAR UKD1833Toplam UKD Değişimi-20.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZER UMUT1607...1514 10.0-17.4
ANGÜN BATU4340...2036 20.0-4.8
ALTUN ARDA1082...1821 30.5-0.4
TARLABAŞI EMİRHAN4231...2114 40.0-3.2
AKŞİT SARPER1940...1645 50.5-4.8
ARDA DOĞA SU1015...1602 61.04.2
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 71.06.2
Soyad AdDİNKCİ DENİZ CAN UKD1141Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 11.026.7
KURTAR ERSİN KUZEY3012...1043 21.011.1
BOZ AKSEL1170...1243 30.0-10.8
DEMIRCI ARTIN1220...991 41.03
DEMİRKIR İLKE1414...1233 50.0-11.1
ÖZ BERKİN1122...1129 60.5-0.6
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1314 70.56.9
Soyad AdGÜLLER EMRE UKD1138Toplam UKD Değişimi43.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRBÜZ HAMZA4678...991 11.03
SÖZEN EFE SAİM1194...1099 20.5-1.5
ONAT DENİZ ALİ1255...991 31.03
DOĞAN SEVGİ1349...1096 41.013.2
KAYA ONUR1229...1208 51.018
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1440 60.0-4.5
TOPÇUBAŞI SELİM İSMAİL1030...1066 71.012
Soyad AdKURTAR ERSİN KUZEY UKD1043Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YOKUŞ SERHAN3170...1305 10.0-5.4
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 20.0-11.1
BUL BURAK ARHAN1066...1106 31.017.7
AYDIN MERT1882...1205 40.0-8.7
YAPAĞAN EFE3524...1136 50.0-11.1
KITAPCI TOYAN2795...1042 60.50
ERDEM EYLÜL2111...1145 71.019.2
Soyad AdÇEVİK HAKAN UKD1466Toplam UKD Değişimi-6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1921 11.022.25
TÜÇ VELI5017...1059 21.02.75
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 30.0-2.75
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 40.0-2.75
GEZER AYK6562...1352 50.0-16.5
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1550 60.0-9.5
Soyad AdDEMİRBAŞ ALPER UKD1030Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARALICA TURGAY4244...1045 10.0-14.4
ÖRSLER AHMET OGUZ6042...1094 20.52.7
TEKELI EREN ÖMER2664...1196 50.0-8.4
Soyad AdŞAR CAN UKD1688Toplam UKD Değişimi2.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN AHMET EMİR5422...1157 21.02.2
SALMAN KADIR5029...1173 31.02.2
ÖZEN EGE4853...1442 41.03.8
CANBAY DENIZ1358...1247 51.02.2
BAŞARGAN RIZA CAN2122...1353 60.5-7.6
Soyad AdGİRİT  BERKE UKD1144Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COLAK DEMIR1434...1506 10.0-3.3
ALKAN HASAN EMİN1341...879 20.0-3
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 30.0-13.8
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1058 41.011.4
ACIR MEHMET EMİN5194...1188 50.0-13.2
ÖZTÜRK SARP1384...879 61.03
Soyad AdÇAKIN DORUK UKD1229Toplam UKD Değişimi42.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ SARP1352...1022 11.06.9
TIRYAKIOĞLU FEYZA BÜŞRA1604...1135 21.011.1
BÜYÜK ECRIN EFSA1098...1608 30.0-3.3
YAKA EMİR5806...1154 41.012
BEKBAY BORA4250...1165 51.012.3
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1198 61.013.8
ARSLAN EGE3299...1357 70.0-9.9
Soyad AdKOYUNCU ARDA UKD1010Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞ MUHAMMET ÖMER3256...879 11.03
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1433 20.0-3.3
KIZIL BATU4483...879 31.03
MIHCI LUKAS1346...1048 40.0-13.5
MAMAK SİNAN2068...879 51.03
IŞIK PERTEV3861...879 61.03
KOSTAK EMRE1318...1241 70.0-6.3
Soyad AdÇÖLOĞLU MEHMET EGE UKD1190Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN ELİF ECE2880...879 11.03
BAL NAREG1362...1323 20.0-9.6
ANKARA MERT4110...1013 31.08.1
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 41.014.4
DURSUN TOPRAK3131...1074 51.010.2
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1058 60.0-20.4
YORULMAZ ALİ ERİM1679...1054 71.09.6
Soyad AdGÜNEYLİ GÜLŞAN UKD1158Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENER AHMED HARUN5929...1448 10.0-4.8
ÖZ BERKİN1122...1129 20.5-1.2
YEŞİL BERKAY1173...1459 30.510.5
ERDEM EYLÜL2111...1145 41.014.4
SAY DENİZ1247...1478 50.0-3.9
KOÇAK BERKE1800...1166 61.015.3
YAPAĞAN EFE3524...1136 70.0-15.9
Soyad AdSOYSAL EGEMEN UKD1099Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAN ALPER3400...1417 10.0-3.9
ÖKSÜN MIRAN CAN5126...991 20.50
TÜRKER ATA1988...1114 30.0-14.4
HANCI EMİRHAN EFE3353...1154 41.017.4
BAHADIR TUNA1128...991 50.50
ERDOĞDU ATAHAN4739...1116 60.50.6
Soyad AdARSLAN ALP ONAT UKD1128Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAFAK ONAT1004...1027 30.5-4.2
PALACI MOZY1193...1151 41.015.9
DENGİZ SERKAN5015...1008 51.010.2
Soyad AdCANBAY DENIZ UKD1247Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNALAN KAAN3334...1640 10.0-3.3
SALIK ARIF SALIM2134...1026 21.03
DAVULCU DOĞAN3191...1175 31.012
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 40.0-3.3
ŞAR CAN1819...1688 50.0-3.3
GEZER AYK6562...1352 60.0-10.8
Soyad AdBİLİR SELMAN UKD1121Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATKOŞAN İLKİM UYGAR1458...1397 10.59.9
NOYAN SİNAN4523...1000 21.010.2
GÖKSU EMRE5616...1328 30.0-6.9
SÜLEYMANOĞLU ENES1380...1026 40.0-3
Soyad AdGİRGİN HÜSEYİN SEYFİ UKD1349Toplam UKD Değişimi33.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİR DURU3828...1046 11.03.5
DEDE EMRE KENAN2445...1210 21.07.75
AKMERCAN EDVIN4978...1204 31.07.75
ARSLAN EGE3299...1357 40.50.25
MIRZA EFE1110...1359 51.012.75
BÜYÜK ECRIN EFSA1098...1608 60.0-4.5
KOR KEREM TUNA1971...1153 71.06.25
Soyad AdOYMAK BERK UKD1112Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1520 10.0-3.3
HÜSEYINOĞLU BERAT HÜSEYIN1428...879 21.03
KAYALAR NECATI KARA2057...879 31.03
ÇOLAK BERK YAMAN1432...879 41.03
ÖZYILMAZ TAHA FERİT4535...879 50.50
YORULMAZ ALİ ERİM1679...1054 61.012.6
ŞAHİN ELİF ECE2880...879 71.03
Soyad AdBILGEN ARDA UKD1030Toplam UKD Değişimi16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARISAN DOĞUKAN1421...1202 10.0-8.1
ŞAHİN ELİF ECE2880...879 21.03
DEMIRCI ANDRE LUKAS1125...1236 30.57.8
HEPHİZ MEHMET PAMİR4335...1091 41.017.4
ARSLANTÜRK BEREN4018...1117 50.53.6
KOCATAŞ YIĞIT4093...1172 60.0-9.3
SOMER JİLBER JAN1593...1080 70.52.1
Soyad AdYÜCE EREN UKD1106Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR KUZEY1472...879 11.03
ARSLAN EGE3299...1357 20.0-5.7
YAPAN BORA1125...879 30.50
GÜLLÜ EMİRHAN3943...879 40.0-3
ÖZÜM TİBET CEM1143...1007 51.010.8
KATIRCI ADAHAN1285...1021 61.011.4
TIRYAKIOĞLU FEYZA BÜŞRA1604...1135 70.0-13.8
Soyad AdAYDOĞDU ÇAĞATAY UKD1830Toplam UKD Değişimi-3.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN ÇAĞAN5021...1181 11.02.2
ERTEM BARIŞ1248...1319 21.02.2
ÖZKAN TAHA2435...1747 30.0-12.2
ŞENER AHMED HARUN5929...1448 41.02.2
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 50.5-5.6
PAKİŞ BERKUN1357...1553 61.03.4
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1615 71.04.6
Soyad AdYÜCE EFE ARDA UKD1111Toplam UKD Değişimi-18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUŞTU MEHMET ARDA1515...1556 10.0-3.3
ERKİLETLİOĞLU EMİR1204...991 21.03
ÖZGÖDEK ÜNAL CEM1257...1226 30.0-10.2
ÖKSÜN MIRAN CAN5126...991 41.03
CETİNEL KUTAY1145...1220 50.0-10.5
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1102 61.014.7
ERDOĞDU ATAHAN4739...1116 70.0-14.7
Soyad AdBAHAR BORA UKD1157Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURAHİM EMİR DENİZ4250...1429 10.0-5.1
AYDIN YUSUF EFE1042...1255 21.018.9
TEMİZER UMUT1607...1514 30.0-3.3
ÖZBERK EMİR MEHMET1099...1558 40.0-3.3
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 50.0-4.2
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 60.0-10.5
HANGİŞİ SARP EREN5403...1205 71.017.1
Soyad AdDOĞAN SEVGİ UKD1096Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ALİ NACİ1228...991 11.03
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1328 20.0-6.3
KORKMAZ EREN1786...1062 30.0-16.5
GÜLLER EMRE1588...1138 40.0-13.2
PALACI MOZY1193...1151 50.0-12.6
KAPTI EKİN ADA1444...1070 61.013.8
GAZİOĞLU KAAN4275...1073 71.014.1
Soyad AdUYAR BERKE MUHİTTİN UKD1210Toplam UKD Değişimi36
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARAK MERT3803...1449 10.0-6
KARALICA TURGAY4244...1045 21.08.4
SAYDAM NİHAT1445...1398 30.0-7.8
ATKOŞAN İLKİM UYGAR1458...1397 41.022.2
AYAZ SUREN RODA3174...1133 51.011.7
KARADENİZ UMUT3385...1404 60.57.5
Soyad AdAKAY BERK UKD1158Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GARGIN TOLGA UMUT4649...1413 10.0-5.7
Soyad AdÖZÇELİK ALİ KAAN UKD2008Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAZ LENA NUR3505...1690 31.01.95
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1921 40.5-1.8
DURMUŞ ARMAN1000...1657 60.0-13.35
Soyad AdYEŞİLTAŞ MERT UKD1027Toplam UKD Değişimi-27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ALTAN4352...1396 10.0-3.3
AKHAN EMIR ALI1121...879 21.03
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 30.0-10.2
ÇAKMAKÇI ARAS1329...879 40.50
YAKA EMİR5806...1154 50.0-9.9
CALISKAN ALP2368...1240 70.0-6.9
Soyad AdERTABAK ARAL UKD1179Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYBAR URAZ EGE1350...879 11.03
KILIÇ YIĞIT3523...879 21.03
JALILZADA ÖMER9911...1554 30.511.7
AYDINYILMAZ MİRAÇ KIVANÇ6106...1061 41.010.2
TİLKİCİ TUNGA4368...879 51.03
ÜNVER DORUK ENDER4220...1181 60.50
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 70.51.5
Soyad AdDEDE EMRE KENAN UKD1210Toplam UKD Değişimi-6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRAY MEHMET5149...879 11.03
GİRGİN HÜSEYİN SEYFİ4477...1349 20.0-9.3
Soyad AdDURUÇAY UYGAR UKD1143Toplam UKD Değişimi50.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK BERK AYAZ1311...879 11.03
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1220 20.0-11.7
EMİR DORUK3789...1516 31.026.7
GÖÇER DENIZ GÜNEY5335...1053 41.011.4
GOLOĞLU DEMIR2297...1288 51.020.7
Soyad AdHANCI EMİRHAN EFE UKD1154Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜR RÜZGAR EFE4919...1431 10.0-5.1
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1102 21.012.9
KARADAĞ YETKİN1170...1101 31.012.9
SOYSAL EGEMEN1677...1099 40.0-17.4
SEVİN DORUK1288...1250 51.018.9
GENÇ DORUKHAN1930...991 60.0-3
ATEŞCİ ORHAN BORA1042...1042 71.010.5
Soyad AdKORKMAZ EREN UKD1062Toplam UKD Değişimi-12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİN DORUK1288...1250 10.0-7.8
YELEGEN DANIEL1161...991 21.03
DOĞAN SEVGİ1349...1096 31.016.5
KÖNİ ROJHAT1700...1096 40.0-13.5
AYGÜL ALI GÖKBERK2731...991 51.03
GÜN YAĞIZ ALP2090...1103 60.0-13.2
Soyad AdAYDOĞAN YAĞIZ UKD1123Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖZEN EFE SAİM1194...1099 61.014.1
KAYA ONUR1229...1208 70.53.6
Soyad AdBAYRAK HARUN UKD1031Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT İREM NUR3333...1352 10.0-3.9
SALIK MEHMET OĞUZHAN2134...1026 20.0-3
DOĞAN EMRAH2347...1026 31.03
HERDEM HÜSEYİN ÜMİT3214...1203 40.0-8.1
MİROĞLU KUTAY2980...1026 51.03
DEMİRCİ LEVON3788...1131 60.0-10.8
Soyad AdCERAN EREN UKD1292Toplam UKD Değişimi48.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALAKIR CANBERK3938...1094 11.07.2
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1550 21.024.6
SARAK MERT3803...1449 30.0-8.7
BULUT İREM NUR3333...1352 41.017.4
GÜLER DENİZ2811...1377 50.0-11.4
SAYDAM NİHAT1445...1398 61.019.2
Soyad AdTARLABAŞI CEYDA UKD1339Toplam UKD Değişimi42.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT ZEYNEP NAZ1990...1032 11.03.5
YALÇIN KEREM5440...1083 21.04.75
CANEL ARA1325...1134 31.06
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 41.08.25
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1175 51.07
JALILZADA ÖMER9911...1554 60.56.75
GÖKÇEK ARDA5183...1143 71.06.25
Soyad AdKUMKUMOĞLU YIĞIT DENIZ UKD1248Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ZABUN ALI EGE2595...879 11.03
AYDAR HİKMET ÇINAR1379...1097 21.09
CANSU EGE1351...1153 31.011.1
MIRZA EFE1110...1359 40.0-10.5
YALÇIN KEREM5440...1083 51.08.4
KAYA ALTAN4352...1396 60.0-9
YANCI BARIŞ EMRE1663...1194 70.0-17.4
Soyad AdANKARA MERT UKD1013Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1220 10.0-6.9
ÇAKMAK BERK AYAZ1311...879 21.03
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 30.0-8.1
DEMİRÖZ EKİN1324...1073 41.017.4
ÜRETEN IRMAK5378...1150 50.0-9.6
SOMER JİLBER JAN1593...1080 60.0-12.3
HÜSEYINOĞLU BERAT HÜSEYIN1428...879 71.03
Soyad AdUTLU MUSTAFA ALİ UKD1076Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT NEHİR1947...879 11.03
IŞIK PERTEV3861...879 20.0-3
FARAG SAMİ ASAAD1126...879 30.50
ULUS EKİN1624...879 40.0-3
DAYANGAÇ EMRE3803...879 51.03
SALALI ERHAN1391...879 61.03
ESEN YUSUF SELÇUK1312...879 70.50
Soyad AdHİŞİL DEVİN UKD1815Toplam UKD Değişimi19.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ER ULVİ1097...1110 11.02.2
BİÇER EKİN TUNA1040...1054 21.02.2
DÜŞMEZ AHMET ALP1883...1532 31.03.2
GÜR RÜZGAR EFE4919...1431 41.02.2
MUŞTU MEHMET ARDA1515...1556 51.03.6
BİLGİN BORAN5680...1409 61.02.2
İNCİLER YUSUF EFE1050...1562 71.03.8
Soyad AdÖZTÜRK KEREM ALİ UKD1328Toplam UKD Değişimi47.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONAT DENİZ ALİ1255...991 11.02.5
DOĞAN SEVGİ1349...1096 21.05.25
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1440 31.016.25
GAZİOĞLU KAAN4275...1073 41.04.75
ÇELİK AYDAN1326...1628 50.0-3.75
DÜŞMEZ AHMET ALP1883...1532 61.019
GÜR RÜZGAR EFE4919...1431 70.53.5
Soyad AdÖZ BERKİN UKD1129Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEĞİRMENCİ  ÖMER DORUK1231...1340 10.0-6.9
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1158 20.51.2
ASLAN ÇAĞAN5021...1181 30.0-12.9
YAPAĞAN EFE3524...1136 41.015.3
KARADAĞ YETKİN1170...1101 51.013.8
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 60.50.6
AYDIN MERT1882...1205 70.0-12
Soyad AdGÜLSÜN ŞANT UKD1346Toplam UKD Değişimi-0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GIRIT KEREM1652...1085 11.04.5
ARDA DOĞA SU1015...1602 20.0-4.75
ANGÜN BATU4340...2036 30.0-2.75
ALTUN ARDA1082...1821 40.0-2.75
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 51.09.75
YELEKÇİ İLHAMİ BATUHAN1001...1496 60.0-7.5
DURAHİM EMİR DENİZ4250...1429 70.52.75
Soyad AdSEÇKIN SELÇUK UKD1144Toplam UKD Değişimi40.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAŞAALİOĞLU UFUK2245...1361 10.0-6.6
YAZICI SERVET2782...1026 21.03
HERDEM HÜSEYİN ÜMİT3214...1203 31.017.4
YEŞİLKAYA YUSUF1122...1026 41.03
DEMİRCİ LEVON3788...1131 51.014.4
AKAY ARDA2835...1383 60.59
Soyad AdSEVENCAN BERAT UKD1017Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOLBAŞI KAAN5024...1408 10.0-3.3
Soyad AdÇIGAL BATIKAN UKD1194Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALANKUŞ TAN DEMİR2812...1061 31.09.6
ÇIBIK HÜSEYIN BORA4945...1645 40.511.7
ÖĞRETMEN EKİN1001...1261 51.017.7
TEKELI EREN ÖMER2664...1196 60.0-15
Soyad AdDURSUN TOPRAK UKD1074Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EMİR DORUK3789...1516 10.0-3.3
KAYA AÇELYA İRİS3913...879 21.03
ACIR MEHMET EMİN5194...1188 30.0-10.2
KAYALAR NECATI KARA2057...879 41.03
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 50.0-10.2
KOCA SARP KAĞAN1391...1292 60.0-6.6
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1325 70.0-5.7
Soyad AdERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ UKD1058Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1432 10.0-3.3
KAHYA BURHAN KAAN2961...879 21.03
KOCATAŞ YIĞIT4093...1172 30.0-10.2
GİRİT  BERKE3805...1144 40.0-11.4
HÜSEYINOĞLU BERAT HÜSEYIN1428...879 51.03
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 61.020.4
BİLGİN CAN1452...879 71.03
Soyad AdAYDOĞDU ALİ EMRE UKD1282Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VARLIK DANIIL1062...879 11.03
YILMAZ KEREM TUNA3965...1590 20.0-4.2
TUFAN KUZEY5178...1080 31.07.2
EMİR DORUK3789...1516 40.0-6.3
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1067 51.06.9
AKGÜN CAN1132...1082 61.07.2
ARISAN DOĞUKAN1421...1202 70.5-3.3
Soyad AdSOMER JİLBER JAN UKD1080Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYALAR NECATI KARA2057...879 11.03
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 20.0-11.1
PARLAKBILEK KERIM ERDAL1102...1434 30.0-3.3
KOYUNCU TUNA1321...1259 40.0-8.1
KIRŞAN ALİ TOPRAK1329...1200 50.0-10.2
ANKARA MERT4110...1013 61.012.3
BILGEN ARDA1440...1030 70.5-2.1
Soyad AdKÖNİ ROJHAT UKD1096Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA ONUR1229...1208 11.019.5
SEVİL KAAN NURİ2275...1015 20.0-18.3
ÇIMEN KIVANÇ1273...991 31.03
KORKMAZ EREN1786...1062 41.013.5
TUTAN ALİ3400...1234 50.0-9.3
GÜRBÜZ HAMZA4678...991 61.03
TAŞÇI AYDIN ARDA2241...991 71.03
Soyad AdANGÜN BATU UKD2036Toplam UKD Değişimi21
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRKOL DEMİR2654...1140 11.01.65
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1833 21.03.6
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 31.01.65
TEMİZER UMUT1607...1514 41.01.65
DEĞİRMENCİ  ÖMER DORUK1231...1340 51.01.65
TARLABAŞI EMİRHAN4231...2114 61.09.15
ORKUN TAN ARDA1427...1184 71.01.65
Soyad AdASLANDOĞAN BAŞAR UKD1550Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAVULCU DOĞAN3191...1175 11.02.75
CERAN EREN2920...1292 20.0-20.5
KABACA ERDEM4086...1633 40.52.75
UYANIK ULAŞ3620...1870 50.0-3.25
ÇEVİK HAKAN5935...1466 61.09.5
Soyad AdKAYALI AYBERK UKD1172Toplam UKD Değişimi69
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NOYAN SİNAN4523...1000 11.08.1
KARADENİZ UMUT3385...1404 21.023.7
PAŞAALİOĞLU UFUK2245...1361 30.57.5
HARPUTLUOĞLU EYLÜL GÖKÇE3379...1327 40.0-8.7
ŞAFAK ALPER3908...1359 51.022.2
HERDEM HÜSEYİN ÜMİT3214...1203 61.016.2
Soyad AdYILMAZ KEREM TUNA UKD1590Toplam UKD Değişimi16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇETİN KEREM BERK4164...1148 11.02.75
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 21.03.5
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1432 31.07.25
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1520 40.5-2.5
ÜLKER DORUK2327...1471 51.08.5
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1360 61.05.25
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 70.0-8
Soyad AdPARLAKBILEK KERIM ERDAL UKD1434Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM POYRAZ2023...1102 11.03
KOCATAŞ YIĞIT4093...1172 21.04.5
SOMER JİLBER JAN1593...1080 31.02.75
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1360 41.010
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1220 50.0-19.25
ÖZEMİR JAN DENIZ1145...1533 60.53.5
KIRŞAN ALİ TOPRAK1329...1200 71.05.25
Soyad AdÖZÜM TİBET CEM UKD1007Toplam UKD Değişimi53.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YANCI BARIŞ EMRE1663...1194 10.57.2
ÖZYILMAZ TAHA FERİT4535...879 21.03
ESER EREN1310...1072 31.017.7
KARAKOÇ ERHAN KAYRA1432...1039 41.016.2
YÜCE EREN3302...1106 50.0-10.8
SOMER ARİN ROY1593...1056 61.017.1
ÇAĞLAYAN POYRAZ5001...879 71.03
Soyad AdAYDAR HİKMET ÇINAR UKD1097Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLDEREN TIBET1251...879 11.03
KUMKUMOĞLU YIĞIT DENIZ7570...1248 20.0-9
YILMAZ SARP1352...1022 30.0-18
BILKAY DENIZ EGEMEN1422...879 41.03
KOKALI YAĞIZ3395...879 51.03
DEMREN MUHAMMED BARKIN2224...1171 60.0-12
UYGUNER FURKAN UĞUR1522...1045 71.012.9
Soyad AdÇELİK AYDAN UKD1628Toplam UKD Değişimi-1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPÇUBAŞI SELİM İSMAİL1030...1066 11.02.2
ÇAKMAK ONUR1119...991 21.02
SÖZEN EFE SAİM1194...1099 31.02.2
KAYA ONUR1229...1208 41.02.2
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1328 51.03
GAZİOĞLU KAAN4275...1073 61.02.2
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1440 70.0-14.8
Soyad AdHANGİŞİ SARP EREN UKD1205Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARDA DOĞA SU1015...1602 10.0-3.3
GIRIT KEREM1652...1085 21.010.2
DEĞİRMENCİ  ÖMER DORUK1231...1340 30.0-9.6
YILDIRIM EMRE2207...1101 41.010.8
TEMİZER UMUT1607...1514 50.0-4.2
BAHAR BORA1038...1157 70.0-17.1
Soyad AdKABATAŞ KEMAL ALP UKD1102Toplam UKD Değişimi-66.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ULAŞ EMİR1010...1218 10.54.8
HANCI EMİRHAN EFE3353...1154 20.0-12.9
ER ULVİ1097...1110 30.0-14.7
ATEŞCİ ORHAN BORA1042...1042 40.0-17.4
ÇIMEN KIVANÇ1273...991 51.03
YÜCE EFE ARDA1297...1111 60.0-14.7
HOTAN KAAN1058...1103 70.0-15
Soyad AdDEMİRKIR İLKE UKD1233Toplam UKD Değişimi37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KITAPCI TOYAN2795...1042 11.07.5
PAKİŞ BERKUN1357...1553 20.0-3.9
ERTEM BARIŞ1248...1319 31.018.6
ÖZKAN TAHA2435...1747 40.0-3.3
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 51.011.1
YOKUŞ SERHAN3170...1305 61.018
DEĞİRMENCİ  ÖMER DORUK1231...1340 70.0-10.5
Soyad AdGEZER AYK UKD1352Toplam UKD Değişimi16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMUŞ ARMAN1000...1657 10.0-3.5
GARGIN TOLGA UMUT4649...1413 30.0-10.5
ALAKIR CANBERK3938...1094 41.04.5
ÇEVİK HAKAN5935...1466 51.016.5
CANBAY DENIZ1358...1247 61.09
Soyad AdÖRNEK MERT UKD1000Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKÖZ DOĞUKAN EFDAL3104...1318 10.0-3.9
Soyad AdHERDEM HÜSEYİN ÜMİT UKD1203Toplam UKD Değişimi-38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEÇKIN SELÇUK2207...1144 30.0-17.4
BAYRAK HARUN3790...1031 41.08.1
ERIKLI ALPASLAN5348...1252 50.0-12.9
KAYALI AYBERK5260...1172 60.0-16.2
Soyad AdUYGUNER FURKAN UĞUR UKD1045Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1198 10.0-9
ÇELİK MELEK NAZ4790...879 21.03
YAKA EMİR5806...1154 30.54.5
KARA BUĞRA3416...879 41.03
ESER EREN1310...1072 51.016.2
BEKBAY BORA4250...1165 60.0-10.2
AYDAR HİKMET ÇINAR1379...1097 70.0-12.9
Soyad AdDEMREN MUHAMMED BARKIN UKD1171Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAKÇI ARAS1329...879 11.03
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1116 20.5-2.4
MIRZA EFE1110...1359 30.57.2
ARSLAN ÖMER1434...1102 40.5-3
ARSLAN EGE3299...1357 50.0-7.8
AYDAR HİKMET ÇINAR1379...1097 61.012
KAYA ALTAN4352...1396 70.0-6.6
Soyad AdKOCA SARP KAĞAN UKD1292Toplam UKD Değişimi57.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA AÇELYA İRİS3913...879 11.03
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1360 21.017.7
YILDIRIM POYRAZ2023...1102 31.07.5
GOLOĞLU DEMIR2297...1288 41.014.7
BAŞDOĞAN DORUK1403...1275 51.014.4
DURSUN TOPRAK3131...1074 61.06.6
ÖZEMİR JAN DENIZ1145...1533 70.0-6
Soyad AdPEKMAN ARAS UKD1049Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAZLI SEMANUR1751...879 11.03
ŞİMŞEK YUSUF6775...1141 21.018.9
EKICIBAŞI SERKAN ARDA1356...1189 30.55.7
GÖKÇEK ARDA5183...1143 40.0-11.1
DOĞDU ECE1360...1068 50.0-14.1
ÖNAL SARP1117...879 61.03
NAHMIYAS ERAN2196...879 71.03
Soyad AdALTUN ARDA UKD1821Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZBERK EMİR MEHMET1099...1558 11.03.6
ÜLKÜ ARDA2681...1362 21.02.2
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1833 30.50.4
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 41.02.2
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 51.06.4
AKŞİT SARPER1940...1645 60.0-14.6
ŞİNİK YAĞMUR1048...1547 71.03.4
Soyad AdERTEM BARIŞ UKD1319Toplam UKD Değişimi-21.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BUL BURAK ARHAN1066...1106 11.05.75
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1830 20.0-2.75
DEMİRKIR İLKE1414...1233 30.0-15.5
ASLAN ÇAĞAN5021...1181 40.5-4.75
ULAŞ EMİR1010...1218 50.5-3.5
ŞENER AHMED HARUN5929...1448 60.0-8.25
USLU ATALAY2171...1176 71.07.75
Soyad AdÖZEN EGE UKD1442Toplam UKD Değişimi22.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYANIK ULAŞ3620...1870 10.0-2.75
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 20.0-2.75
SALIK ARIF SALIM2134...1026 31.02.5
ŞAR CAN1819...1688 40.0-4.75
ÜNALAN KAAN3334...1640 51.019
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1413 61.011.5
Soyad AdKARADENİZ UMUT UKD1404Toplam UKD Değişimi-15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA UĞURCAN1002...1134 11.04.25
KAYALI AYBERK5260...1172 20.0-19.75
AKGÜÇ ŞEHMUS3583...1316 41.09.5
SAKARYA MERT2373...1726 50.0-3.25
UYAR BERKE MUHİTTİN3749...1210 60.5-6.25
Soyad AdKABACA ERDEM UKD1633Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALIK ARIF SALIM2134...1026 11.02
DURMUŞ ARMAN1000...1657 21.010.6
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1550 40.5-2.2
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 50.0-4.2
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1921 60.56.8
Soyad AdMIRZA EFE UKD1359Toplam UKD Değişimi17.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONAR MERT EMİR2688...879 11.02.5
FIRAT  EFE HALİL5350...1178 21.06.5
DEMREN MUHAMMED BARKIN2224...1171 30.5-6
KUMKUMOĞLU YIĞIT DENIZ7570...1248 41.08.75
GİRGİN HÜSEYİN SEYFİ4477...1349 50.0-12.75
BAKAN YİĞİT4558...1319 61.011
BÜYÜK ECRIN EFSA1098...1608 70.57.75
Soyad AdAYDIN ARDA UKD1216Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL DENIZ2285...879 11.03
ÖZDEMIR KUTAY1258...1152 21.012.3
SOMER ARİN ROY1593...1056 31.08.7
BAKAN YİĞİT4558...1319 40.0-10.8
YANCI BARIŞ EMRE1663...1194 50.0-15.9
BATMAN MERT1287...1040 61.08.1
ARSLAN ÖMER1434...1102 71.010.2
Soyad AdYAMAN ÖMER FARUK UKD1133Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNAL SARP1117...879 11.03
TOY HASAN YAVUZ1133...879 21.03
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 30.53.6
SANCAKTUTAN TAHA EMİR3233...1069 41.012.3
TAKTAŞ DURU1368...1114 50.0-15.9
YİĞİT ZEYNEP NAZ1990...1032 60.0-19.2
TEKER RENAS ARDA MIRALPER1816...1150 71.015.6
Soyad AdÖZDEMIR KUTAY UKD1152Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKŞİ NİSA2656...879 11.03
AYDIN ARDA1969...1216 20.0-12.3
ÇAKMAKÇI ARAS1329...879 31.03
AKMERCAN EDVIN4978...1204 41.017.1
OKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL3711...1058 51.011.1
YALMAN KAAN EMRE1295...879 60.0-3
GÜZEL DENIZ2285...879 71.03
Soyad AdGÜRLEYİĞ POYRAZ UKD1251Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 11.026.7
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1322 20.53
YİĞİT CANSU2168...1305 30.52.4
DEĞİRMENCİ  ÖMER DORUK1231...1340 40.53.6
YELEKÇİ İLHAMİ BATUHAN1001...1496 50.0-6
Soyad AdAYDIN MERT UKD1205Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAKİŞ BERKUN1357...1553 10.0-3.3
KITAPCI TOYAN2795...1042 21.08.4
ULAŞ EMİR1010...1218 30.0-14.4
KURTAR ERSİN KUZEY3012...1043 41.08.7
ASLAN ÇAĞAN5021...1181 50.0-15.9
ORKUN TAN ARDA1427...1184 60.5-0.9
ÖZ BERKİN1122...1129 71.012
Soyad AdSEVİL KAAN NURİ UKD1015Toplam UKD Değişimi49.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKŞİ BORA1031...1139 10.55.1
KÖNİ ROJHAT1700...1096 21.018.3
TOPÇUBAŞI SELİM İSMAİL1030...1066 31.017.1
TAŞÇI AYDIN ARDA2241...991 41.03
ONAT DENİZ ALİ1255...991 61.03
CINAR SERTAY3063...991 71.03
Soyad AdCETİNEL KUTAY UKD1220Toplam UKD Değişimi-33.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOC ARIN RODIN1224...1018 11.07.2
GAZİOĞLU KAAN4275...1073 21.09
BİÇER EKİN TUNA1040...1054 30.0-21.6
DÜŞMEZ AHMET ALP1883...1532 40.0-4.2
YÜCE EFE ARDA1297...1111 51.010.5
TÜRKER ATA1988...1114 60.0-19.2
ULAŞ EMİR1010...1218 70.0-15
Soyad AdAYAZ SUREN RODA UKD1133Toplam UKD Değişimi-39.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLER DENİZ2811...1377 10.0-6
KOLBAŞI KAAN5024...1408 30.0-5.1
NOYAN SİNAN4523...1000 40.5-5.4
UYAR BERKE MUHİTTİN3749...1210 50.0-11.7
BEDELCİ GÜRSEL1703...1213 60.0-11.7
Soyad AdERGÜN AHMET EMİR UKD1157Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1413 10.0-5.7
ŞAR CAN1819...1688 20.0-3.3
Soyad AdPORTAKALCI YUSUF UKD1721Toplam UKD Değişimi23.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1067 11.02.2
KOYUNCU TUNA1321...1259 21.02.2
BAŞDOĞAN DORUK1403...1275 31.02.2
COLAK DEMIR1434...1506 41.04.6
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1360 51.02.2
ÜLKER DORUK2327...1471 61.03.8
YILMAZ KEREM TUNA3965...1590 71.06.4
Soyad AdDEMIR AHMED EMRE UKD1007Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜNVER DORUK ENDER4220...1181 10.0-8.1
ÇEPNİ NAZ2833...879 21.03
AYDINYILMAZ MİRAÇ KIVANÇ6106...1061 30.52.4
TÜRKYILMAZ HAYAT2883...879 41.03
KOÇYİĞİT EFE4386...879 51.03
TİLKİCİ TUNGA4368...879 60.50
DEMİRCİOĞLU ÇAĞAN2846...879 71.03
Soyad AdBAL NAREG UKD1323Toplam UKD Değişimi40
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖÇER DENIZ GÜNEY5335...1053 11.04.25
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 21.08
ÜLKER DORUK2327...1471 31.017.5
KOCATAŞ YIĞIT4093...1172 40.5-5
COLAK DEMIR1434...1506 50.56
ACIR MEHMET EMİN5194...1188 61.08
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1360 70.51.25
Soyad AdACIR MEHMET EMİN UKD1188Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLAK ÇAĞAN4776...879 11.03
COLAK DEMIR1434...1506 20.0-3.9
DURSUN TOPRAK3131...1074 31.010.2
BAŞDOĞAN DORUK1403...1275 40.0-11.4
GİRİT  BERKE3805...1144 51.013.2
BAL NAREG1362...1323 60.0-9.6
HEPHİZ MEHMET PAMİR4335...1091 71.011.1
Soyad AdÖZSÖĞÜT ATA UKD1175Toplam UKD Değişimi-37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN KEREM ŞÜKRÜ1867...879 21.03
YAMALI OSMAN EMRE1367...1115 30.5-2.4
TEKER RENAS ARDA MIRALPER1816...1150 40.0-15.9
TARLABAŞI CEYDA1421...1339 50.0-8.4
PIRIM POYRAZ1450...1275 60.0-10.8
JALILZADA ÖMER9911...1554 70.0-3.3
Soyad AdÖZKAN TAHA UKD1747Toplam UKD Değişimi14.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPAĞAN EFE3524...1136 11.02.2
TAŞKAPILIOĞLU EFE1009...1361 20.5-7.8
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1830 31.012.2
DEMİRKIR İLKE1414...1233 41.02.2
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1615 51.06.4
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 60.5-3.8
SAY DENİZ1247...1478 71.03.4
Soyad AdBİÇER EKİN TUNA UKD1054Toplam UKD Değişimi68.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAY SÜMER SINAN1307...1011 11.013.2
HİŞİL DEVİN3238...1815 20.0-3.3
CETİNEL KUTAY1145...1220 31.021.6
ER ULVİ1097...1110 41.017.4
BAKŞİ BORA1031...1139 51.018.6
GÜR RÜZGAR EFE4919...1431 60.0-3.3
PALACI MOZY1193...1151 70.53.9
Soyad AdKARADEMİR BUĞRA UKD1464Toplam UKD Değişimi10.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1322 11.07.75
AKDOĞAN UTKU1196...1223 20.5-7.5
AYDIN YUSUF EFE1042...1255 31.05.75
GIRIT KEREM1652...1085 41.02.75
BAHAR BORA1038...1157 51.03.5
DEMİRKOL DEMİR2654...1140 61.03.25
YİĞİT CANSU2168...1305 70.5-5.25
Soyad AdBAKİKOL İLKER UKD1291Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKARYA MERT2373...1726 10.0-3.3
SAYDAM NİHAT1445...1398 20.54.5
YILDIRIMER SEZER BARIŞ1002...1026 31.03
BEYHAN BERKE1846...1026 41.03
HARPUTLUOĞLU EYLÜL GÖKÇE3379...1327 50.51.5
GÖKSU EMRE5616...1328 60.0-13.5
Soyad AdAKAY ARDA UKD1383Toplam UKD Değişimi-48.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜLEYMANOĞLU ENES1380...1026 11.02.5
ALANKUŞ TAN DEMİR2812...1061 20.0-21.75
ERIKLI ALPASLAN5348...1252 40.0-17
ÇIBIK HÜSEYIN BORA4945...1645 50.0-4.5
SEÇKIN SELÇUK2207...1144 60.5-7.5
Soyad AdERIKLI ALPASLAN UKD1252Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALIK MEHMET OĞUZHAN2134...1026 11.03
ŞAFAK ALPER3908...1359 20.54.5
HARPUTLUOĞLU EYLÜL GÖKÇE3379...1327 30.0-12
AKAY ARDA2835...1383 41.020.4
HERDEM HÜSEYİN ÜMİT3214...1203 51.012.9
ZURNACI TUĞBERK4418...1242 60.0-15.3
Soyad AdTUFAN KUZEY UKD1080Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1360 10.0-4.8
GÜLEÇ İBRAHİM EREN1363...879 21.03
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 30.0-7.2
VARLIK DANIIL1062...879 41.03
KOCATAŞ YIĞIT4093...1172 51.018.9
GOLOĞLU DEMIR2297...1288 60.0-6.9
ÖZTÜRK GÖKTÜRK SAMED1144...879 70.50
Soyad AdAKGÜN CAN UKD1082Toplam UKD Değişimi54.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GOLOĞLU DEMIR2297...1288 10.0-7.2
KALAYCI YIĞIT5544...879 21.03
ÜRETEN IRMAK5378...1150 31.017.7
KÜLLÜ ALI RIZA1321...1164 41.018.3
ÖZEMİR JAN DENIZ1145...1533 51.026.7
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 60.0-7.2
ÇAKMAK BERK AYAZ1311...879 71.03
Soyad AdKÜÇÜK YİĞİT UKD1175Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTÜRK GÖKTÜRK SAMED1144...879 10.50
SOMER JİLBER JAN1593...1080 21.011.1
GİRİT  BERKE3805...1144 31.013.8
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 40.0-14.4
EMİR DORUK3789...1516 50.0-3.6
KIRŞAN ALİ TOPRAK1329...1200 60.50.9
ÇETİN KEREM BERK4164...1148 71.013.8
Soyad AdAKARSU UĞUR ÖMER UKD1116Toplam UKD Değişimi50.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞEN EMRE KERİM1461...879 11.03
DEMREN MUHAMMED BARKIN2224...1171 20.52.4
PETEKÇI KAYA2238...879 31.03
YANCI BARIŞ EMRE1663...1194 41.018.3
YALMAN KAAN EMRE1295...879 50.50
KOPUZ NUSRET EGEHAN3255...879 61.03
MORTAZAVI RADIN9986...1269 71.021
Soyad AdORKUN TAN ARDA UKD1184Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1615 10.0-3.3
ÜSTEN PELİN1078...1046 21.09.3
KOÇAK BERKE1800...1166 31.014.1
ULAŞ EMİR1010...1218 40.0-13.5
YOKUŞ SERHAN3170...1305 50.0-10.2
AYDIN MERT1882...1205 60.50.9
ANGÜN BATU4340...2036 70.0-3.3
Soyad AdHOTAN KAAN UKD1103Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİN BORAN5680...1409 10.0-4.2
KOC ARIN RODIN1224...1018 21.011.4
BAKŞİ BORA1031...1139 30.51.5
ERKİLETLİOĞLU EMİR1204...991 41.03
ER ULVİ1097...1110 51.015.3
USLU ATALAY2171...1176 60.0-12
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1102 71.015
Soyad AdAKDOĞAN UTKU UKD1223Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞARKLI BARKEV4295...991 11.03
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 20.59
TARLABAŞI EMİRHAN4231...2114 30.0-3.3
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 40.0-3.3
ARDA DOĞA SU1015...1602 50.0-3.3
YILDIZ KEREM1167...1177 61.013.2
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 70.0-13.2
Soyad AdDEMİRCİ LEVON UKD1131Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAFAK ALPER3908...1359 10.0-6.3
TÜRKÖZ DOĞUKAN EFDAL3104...1318 30.0-7.8
DOKAOĞLU NEVZAT ALTAY3268...1026 41.03
SEÇKIN SELÇUK2207...1144 50.0-14.4
BAYRAK HARUN3790...1031 61.010.8
Soyad AdERDOĞAN CEM DENİZ UKD1000Toplam UKD Değişimi-0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKSU EMRE5616...1328 10.0-3.9
BEYHAN BERKE1846...1026 21.03
Soyad AdBÜYÜK ECRIN EFSA UKD1608Toplam UKD Değişimi11.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATIRCI ADAHAN1285...1021 11.02.2
KOR KEREM TUNA1971...1153 21.02.2
ÇAKIN DORUK1162...1229 31.02.2
KAYA ALTAN4352...1396 41.04.6
BAKAN YİĞİT4558...1319 51.03.2
GİRGİN HÜSEYİN SEYFİ4477...1349 61.03.6
MIRZA EFE1110...1359 70.5-6.2
Soyad AdKALEM İLKE UKD1000Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1159 10.0-8.7
KİTMÜR YUNUS EMRE5736...1049 30.0-12.9
TOMBUL AYÇA1053...879 41.03
KARACA ÖMER GİRAY1355...879 51.03
ÇETİN DENİZ1425...879 61.03
GÜZEL TEOMAN VOLKAN3456...879 70.0-3
Soyad AdAKMERCAN EDVIN UKD1204Toplam UKD Değişimi-48.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PETEKÇI KAYA2238...879 11.03
ESER EREN1310...1072 21.09.6
GİRGİN HÜSEYİN SEYFİ4477...1349 30.0-9.3
ÖZDEMIR KUTAY1258...1152 40.0-17.1
KAYA ALTAN4352...1396 50.0-7.5
YAKA EMİR5806...1154 60.0-17.1
BAKAN YİĞİT4558...1319 70.0-10.2
Soyad AdAYDINYILMAZ MİRAÇ KIVANÇ UKD1061Toplam UKD Değişimi-30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇORALI BURAK ATEŞ5088...879 11.03
DINCOGLU ONUR4438...1163 20.54.2
DEMIR AHMED EMRE1434...1007 30.5-2.4
ERTABAK ARAL1865...1179 40.0-10.2
DOĞRU POYRAZ2541...879 51.03
CANEL ARA1325...1134 60.0-12
YİĞİT ZEYNEP NAZ1990...1032 70.0-16.2
Soyad AdARSLAN ÖMER UKD1102Toplam UKD Değişimi50.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1198 21.018.9
BAKAN YİĞİT4558...1319 31.023.4
DEMREN MUHAMMED BARKIN2224...1171 40.53
SOMER ARİN ROY1593...1056 51.013.2
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 60.51.8
AYDIN ARDA1969...1216 70.0-10.2
Soyad AdDÜŞMEZ AHMET ALP UKD1532Toplam UKD Değişimi8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞCİ ORHAN BORA1042...1042 11.02.75
ÖZGÖDEK ÜNAL CEM1257...1226 21.03.5
HİŞİL DEVİN3238...1815 30.0-4
CETİNEL KUTAY1145...1220 41.03.5
İNCİLER YUSUF EFE1050...1562 51.013.5
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1328 60.0-19
TUTAN ALPER3400...1417 71.08.5
Soyad AdYİĞİT CANSU UKD1305Toplam UKD Değişimi33.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLKÜ ARDA2681...1362 11.014.5
ÖZBERK EMİR MEHMET1099...1558 20.57.75
GÜRLEYİĞ POYRAZ1058...1251 30.5-2
ŞİNİK YAĞMUR1048...1547 40.0-5
ŞARKLI BARKEV4295...991 51.02.5
AYDIN YUSUF EFE1042...1255 61.010.75
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 70.55.25
Soyad AdYEŞİL BERKAY UKD1459Toplam UKD Değişimi-76.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜSTEN PELİN1078...1046 11.02.75
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1314 20.5-4.75
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1158 30.5-8.75
KITAPCI TOYAN2795...1042 40.0-22.25
BUL BURAK ARHAN1066...1106 60.0-22.25
KOÇAK BERKE1800...1166 70.0-21.25
Soyad AdÖRSLER AHMET OGUZ UKD1094Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇIBIK HÜSEYIN BORA4945...1645 10.0-3.3
DEMİRBAŞ ALPER6383...1030 20.5-2.7
SALIK MEHMET OĞUZHAN2134...1026 31.03
MİROĞLU KUTAY2980...1026 41.03
BILGIÇ SELIM1058...1026 50.50
ERKOL EGE3964...1293 60.0-7.2
Soyad AdSALMAN KADIR UKD1173Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 10.0-3.3
ŞAR CAN1819...1688 30.0-3.3
BAŞARGAN RIZA CAN2122...1353 50.0-7.8
ALAKIR CANBERK3938...1094 61.011.7
Soyad AdDEMİR ALEYNA UKD1502Toplam UKD Değişimi3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUZ HEDIYETULLAH2195...1026 10.0-2.5
KAYMAZ LENA NUR3505...1690 20.56
Soyad AdOKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL UKD1058Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PIRIM POYRAZ1450...1275 10.0-6.6
DEMİRAY MEHMET5149...879 21.03
FIRAT  EFE HALİL5350...1178 30.0-10.2
PEKPERDAHÇI RÜZGAR1578...879 41.03
ÖZDEMIR KUTAY1258...1152 50.0-11.1
MORTAZAVI RADIN9986...1269 60.0-6.9
KOPUZ NUSRET EGEHAN3255...879 71.03
Soyad AdMORTAZAVI RADIN UKD1269Toplam UKD Değişimi-69
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERTOĞLU ALP1137...879 10.50
CANSU EGE1351...1153 20.0-19.8
KATIRCI ADAHAN1285...1021 31.05.7
BEKBAY BORA4250...1165 40.0-19.2
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1100 50.0-21.6
OKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL3711...1058 61.06.9
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1116 70.0-21
Soyad AdŞİMŞEK YUSUF UKD1141Toplam UKD Değişimi-25.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BILKAY DENIZ EGEMEN1422...879 11.03
PEKMAN ARAS1344...1049 20.0-18.9
KOÇYİĞİT EFE4386...879 41.03
ÜNVER DORUK ENDER4220...1181 50.0-13.2
TOKGÖZ DENİZ1453...1081 60.5-2.4
KOKALI YAĞIZ3395...879 71.03
Soyad AdTURAN DENİZ UKD1022Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKKARABACAK DENİZ4160...879 11.03
AKKOCA DEMİR1460...1038 20.0-14.4
BAL GÖKTÜRK4050...879 60.0-3
DEVRAN MERT4551...1074 71.017.1
Soyad AdUSLU ATALAY UKD1176Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İNCİLER YUSUF EFE1050...1562 10.0-3.3
BAHADIR TUNA1128...991 21.03
GENÇ DORUKHAN1930...991 31.03
BAKŞİ BORA1031...1139 40.0-16.5
TÜRKER ATA1988...1114 51.012.3
HOTAN KAAN1058...1103 61.012
ERTEM BARIŞ1248...1319 70.0-9.3
Soyad AdŞAFAK ONAT UKD1027Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GAZİOĞLU KAAN4275...1073 10.0-13.2
GUNEY OSMAN1158...991 21.03
ARSLAN ALP ONAT1327...1128 30.54.2
ÖZTÜRK ALİ NACİ1228...991 41.03
TOPÇUBAŞI SELİM İSMAİL1030...1066 51.016.5
Soyad AdERDOĞDU ATAHAN UKD1116Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖKSÜN MIRAN CAN5126...991 10.50
KARADAĞ YETKİN1170...1101 20.5-0.6
GÜR RÜZGAR EFE4919...1431 30.0-4.2
İNCİLER YUSUF EFE1050...1562 40.0-3.3
BİLGİN BORAN5680...1409 50.0-4.5
SOYSAL EGEMEN1677...1099 60.5-0.6
YÜCE EFE ARDA1297...1111 71.014.7
Soyad AdŞARKLI ARMEN UKD1017Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALEZADE KEREM3735...1073 11.017.4
Soyad AdERKOL EGE UKD1293Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAHBAZOĞLU MİTHAT EMRE4625...1026 11.03
PAŞAALİOĞLU UFUK2245...1361 20.52.7
AYLA UTKU1185...1026 31.03
ŞENYÜZ YUSUF4492...1360 40.0-12.3
TÜRKÖZ DOĞUKAN EFDAL3104...1318 50.0-14.1
ÖRSLER AHMET OGUZ6042...1094 61.07.2
Soyad AdJALILZADA ÖMER UKD1554Toplam UKD Değişimi-1.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KATIRCI ERK UZAY4721...879 11.02.5
GÖKÇEK ARDA5183...1143 21.02.75
ERTABAK ARAL1865...1179 30.5-9.75
DINCOGLU ONUR4438...1163 41.02.75
PIRIM POYRAZ1450...1275 51.04
TARLABAŞI CEYDA1421...1339 60.5-6.75
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1175 71.02.75
Soyad AdAKSÖZ RÜZGAR BULUT UKD1650Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRÖZ EKİN1324...1073 11.02.2
ÜRETEN IRMAK5378...1150 21.02.2
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1220 31.02.2
ÜLKER DORUK2327...1471 41.05.4
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1432 50.5-5.6
KOYUNCU TUNA1321...1259 61.02.2
BAŞDOĞAN DORUK1403...1275 71.02.2
Soyad AdNİŞANCI BARIŞ UKD1120Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEMİR JAN DENIZ1145...1533 10.0-3.3
ÇOLAK BERK YAMAN1432...879 21.03
KÜLLÜ ALI RIZA1321...1164 30.51.8
ÜRETEN IRMAK5378...1150 41.016.2
HEPHİZ MEHMET PAMİR4335...1091 50.5-1.2
ARISAN DOĞUKAN1421...1202 60.0-11.7
KALAYCI YIĞIT5544...879 71.03
Soyad AdKIRŞAN ALİ TOPRAK UKD1200Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HÜSEYINOĞLU BERAT HÜSEYIN1428...879 11.03
EMİR DORUK3789...1516 20.0-3.9
ÖZTÜRK ERAY AHMET5359...1360 30.0-8.7
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1432 40.0-6.3
SOMER JİLBER JAN1593...1080 51.010.2
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 60.5-0.9
PARLAKBILEK KERIM ERDAL1102...1434 70.0-6.3
Soyad AdEKICIBAŞI SERKAN ARDA UKD1189Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAMALOĞLU ARAS1209...879 21.03
PEKMAN ARAS1344...1049 30.5-5.7
PIRIM POYRAZ1450...1275 40.0-11.4
ERDEM TUNA1412...1023 61.08.4
TOKGÖZ DENİZ1453...1081 70.5-4.5
Soyad AdSÖZEN EFE SAİM UKD1099Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞÇI AYDIN ARDA2241...991 10.50
GÜLLER EMRE1588...1138 20.51.5
ÇELİK AYDAN1326...1628 30.0-3.3
KAPTI EKİN ADA1444...1070 41.013.8
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1440 50.0-3.6
AYDOĞAN YAĞIZ1522...1123 60.0-14.1
TUTAN ALİ3400...1234 70.0-9.6
Soyad AdKOÇAK BERKE UKD1166Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKAPILIOĞLU EFE1009...1361 10.57.5
YAPAĞAN EFE3524...1136 21.013.8
ORKUN TAN ARDA1427...1184 30.0-14.1
SAY DENİZ1247...1478 40.0-4.2
DEMIRCI ARTIN1220...991 51.03
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1158 60.0-15.3
YEŞİL BERKAY1173...1459 71.025.5
Soyad AdYELEKÇİ İLHAMİ BATUHAN UKD1496Toplam UKD Değişimi-2.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM EMRE2207...1101 11.02.75
AKŞİT SARPER1940...1645 20.55
YILDIZ KEREM1167...1177 31.03.25
ÜLKÜ ARDA2681...1362 40.0-17
GÜRLEYİĞ POYRAZ1058...1251 51.05
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 61.07.5
ARDA DOĞA SU1015...1602 70.0-9
Soyad AdBÜYÜKDAĞ CENGİZHAN UKD1079Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENCER YAĞIZ2407...1534 10.0-3.3
TOPAL EMIRHAN1306...1026 21.03
IŞIK BÜLENT4951...1026 31.03
ALİCAN BURAK2354...1026 41.03
BATUR TUNAHAN2281...1282 60.0-7.2
Soyad AdTÜÇ VELI UKD1059Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYDAM NİHAT1445...1398 10.0-3.6
ÇEVİK HAKAN5935...1466 20.0-3.3
BEYHAN BERKE1846...1026 30.50
NOYAN SİNAN4523...1000 60.5-2.4
Soyad AdERBAŞ ERAY UKD1242Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALMAÇ İSMAIL5391...1026 10.50
ŞENYÜZ YUSUF4492...1360 20.0-10.2
Soyad AdEROĞLU OĞUZ UKD1191Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İREN ALI KEREM6080...879 11.03
DOĞDU ECE1360...1068 31.09.9
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1433 50.0-6
MIRZA EMRE1292...1153 60.5-1.5
KOVAN ARSEN1271...879 70.0-3
Soyad AdDEVRAN MERT UKD1074Toplam UKD Değişimi-26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FARAG SAMİ ASAAD1126...879 11.03
MAMAK SİNAN2068...879 20.0-3
SALALI ERHAN1391...879 30.0-3
ÇETİN DENİZ1425...879 40.0-3
AHMETOĞLU ARDA1403...879 60.0-3
TURAN DENİZ4976...1022 70.0-17.1
Soyad AdKOYUNCU TUNA UKD1259Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALKAN HASAN EMİN1341...879 11.03
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 20.0-3.3
ONAR MERT EMİR2688...879 31.03
SOMER JİLBER JAN1593...1080 41.08.1
ARISAN DOĞUKAN1421...1202 50.5-2.4
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1650 60.0-3.3
ÜLKER DORUK2327...1471 70.0-6.9
Soyad AdTIRYAKIOĞLU FEYZA BÜŞRA UKD1135Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ EFE4997...879 11.03
ÇAKIN DORUK1162...1229 20.0-11.1
GÜLLÜ EMİRHAN3943...879 30.0-3
SERTOĞLU ALP1137...879 40.0-3
MUTI ECE2658...879 51.03
ÖZYILMAZ TAHA FERİT4535...879 61.03
YÜCE EREN3302...1106 71.013.8
Soyad AdPALACI MOZY UKD1151Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1440 10.0-4.8
AYGÜL ALI GÖKBERK2731...991 21.03
GÜRBÜZ HAMZA4678...991 31.03
ARSLAN ALP ONAT1327...1128 40.0-15.9
DOĞAN SEVGİ1349...1096 51.012.6
CINAR SERTAY3063...991 61.03
BİÇER EKİN TUNA1040...1054 70.5-3.9
Soyad AdŞİNİK YAĞMUR UKD1547Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ KEREM1167...1177 11.02.75
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 21.017.25
ARDA DOĞA SU1015...1602 30.52
YİĞİT CANSU2168...1305 41.05
AYDIN YUSUF EFE1042...1255 51.03.75
DURAHİM EMİR DENİZ4250...1429 60.5-4
ALTUN ARDA1082...1821 70.0-4.25
Soyad AdTUTAN ALİ UKD1234Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1440 20.0-7.2
GENÇ DORUKHAN1930...991 41.03
KÖNİ ROJHAT1700...1096 51.09.3
SÖZEN EFE SAİM1194...1099 71.09.6
Soyad AdARSUN ARDA UKD1493Toplam UKD Değişimi-11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEYHAN BERKE1846...1026 11.02.5
KUŞ İLKER5432...1475 20.5-0.75
UYANIK ULAŞ3620...1870 30.0-2.75
GÖKSU EMRE5616...1328 41.07
SARAK MERT3803...1449 50.5-1.5
KOLBAŞI KAAN5024...1408 60.0-15.5
Soyad AdSALMAN İLHAN SERHAT UKD1860Toplam UKD Değişimi5.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞARGAN RIZA CAN2122...1353 11.02.2
ÜNALAN KAAN3334...1640 21.04.4
DURMUŞ ARMAN1000...1657 30.5-5.2
ÇEVİK HAKAN5935...1466 41.02.2
DAVULCU DOĞAN3191...1175 51.02.2
Soyad AdHEPHİZ MEHMET PAMİR UKD1091Toplam UKD Değişimi-46.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÜLKER DORUK2327...1471 10.0-3.3
ÖZTÜRK GÖKTÜRK SAMED1144...879 20.0-3
HÜSEYINOĞLU BERAT HÜSEYIN1428...879 30.0-3
BILGEN ARDA1440...1030 40.0-17.4
NİŞANCI BARIŞ1069...1120 50.51.2
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1220 60.0-9.9
ACIR MEHMET EMİN5194...1188 70.0-11.1
Soyad AdARSLAN EGE UKD1357Toplam UKD Değişimi35.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKOÇ ERHAN KAYRA1432...1039 11.03.25
YÜCE EREN3302...1106 21.04.75
YANCI BARIŞ EMRE1663...1194 31.07
GİRGİN HÜSEYİN SEYFİ4477...1349 40.5-0.25
DEMREN MUHAMMED BARKIN2224...1171 51.06.5
KOR KEREM TUNA1971...1153 61.06
ÇAKIN DORUK1162...1229 71.08.25
Soyad AdBATMAN MERT UKD1040Toplam UKD Değişimi46.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLLÜ EMİRHAN3943...879 10.50
ÜGE ARDA1106...1050 21.015.3
KAYA ALTAN4352...1396 30.0-3.3
CANSU EGE1351...1153 41.019.5
SERTOĞLU ALP1137...879 51.03
AYDIN ARDA1969...1216 60.0-8.1
BEKBAY BORA4250...1165 71.020.1
Soyad AdDOĞDU ECE UKD1068Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN MELİSSA5197...879 11.03
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1159 21.018.6
EROĞLU OĞUZ6136...1191 30.0-9.9
AKKOCA DEMİR1460...1038 40.0-16.2
PEKMAN ARAS1344...1049 51.014.1
KARAKOÇ EMİRHAN2474...1097 61.016.2
TAKTAŞ DURU1368...1114 70.0-13.2
Soyad AdTEMİZER UMUT UKD1514Toplam UKD Değişimi49.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1833 11.021.75
DEMİRKOL DEMİR2654...1140 21.02.75
BAHAR BORA1038...1157 31.02.75
ANGÜN BATU4340...2036 40.0-2.75
HANGİŞİ SARP EREN5403...1205 51.03.5
ÖZBERK EMİR MEHMET1099...1558 61.014
ÜLKÜ ARDA2681...1362 71.07.5
Soyad AdAKŞİT SARPER UKD1645Toplam UKD Değişimi15.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 11.02.2
YELEKÇİ İLHAMİ BATUHAN1001...1496 20.5-4
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 30.51.2
ARDA DOĞA SU1015...1602 40.5-1.2
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1833 50.54.8
ALTUN ARDA1082...1821 61.014.6
TARLABAŞI EMİRHAN4231...2114 70.0-2.2
Soyad AdÖZGÖDEK ÜNAL CEM UKD1226Toplam UKD Değişimi42
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CIFTCI MUHARREM1943...991 11.03
DÜŞMEZ AHMET ALP1883...1532 20.0-4.2
YÜCE EFE ARDA1297...1111 31.010.2
GÜR RÜZGAR EFE4919...1431 51.022.8
ER ULVİ1097...1110 71.010.2
Soyad AdYOKUŞ SERHAN UKD1305Toplam UKD Değişimi11.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTAR ERSİN KUZEY3012...1043 11.04.5
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 20.0-3.75
ERDEM EYLÜL2111...1145 31.07.25
TAŞKAPILIOĞLU EFE1009...1361 40.52
ORKUN TAN ARDA1427...1184 51.08.5
DEMİRKIR İLKE1414...1233 60.0-15
PAKİŞ BERKUN1357...1553 70.57.75
Soyad AdÖNEM UZAY ALTAY UKD1921Toplam UKD Değişimi-33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇEVİK HAKAN5935...1466 10.0-17.8
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1413 20.5-7.8
POLAT MUHAMMET NECATİ3333...1493 30.5-7.8
ÖZÇELİK ALİ KAAN1706...2008 40.52.4
KAYMAZ LENA NUR3505...1690 51.04.2
KABACA ERDEM4086...1633 60.5-6.8
Soyad AdKARALICA TURGAY UKD1045Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRBAŞ ALPER6383...1030 11.014.4
UYAR BERKE MUHİTTİN3749...1210 20.0-8.4
MİROĞLU KUTAY2980...1026 30.0-3
AYLA UTKU1185...1026 50.0-3
Soyad AdKAYMAZ LENA NUR UKD1690Toplam UKD Değişimi-28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ALEYNA5414...1502 20.5-4.8
ÖZÇELİK ALİ KAAN1706...2008 30.0-2.6
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1413 40.0-16.6
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1921 50.0-4.2
Soyad AdCOLAK DEMIR UKD1506Toplam UKD Değişimi-6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRİT  BERKE3805...1144 11.02.75
ACIR MEHMET EMİN5194...1188 21.03.25
ÖZEMİR JAN DENIZ1145...1533 30.0-11.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 40.0-5.75
BAL NAREG1362...1323 50.5-6
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1520 60.50.5
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1432 71.010
Soyad AdYORULMAZ ALİ ERİM UKD1054Toplam UKD Değişimi-46.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAŞDOĞAN DORUK1403...1275 10.0-6.6
AYDIN ÖMER LÜTFİ2413...879 21.03
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1325 30.0-5.1
CALISKAN ALP2368...1240 40.0-7.8
DEMIRCI ANDRE LUKAS1125...1236 50.0-7.8
OYMAK BERK4057...1112 60.0-12.6
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 70.0-9.6
Soyad AdGÖKÇEK ARDA UKD1143Toplam UKD Değişimi27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL AHMET KARAN4414...879 11.03
JALILZADA ÖMER9911...1554 20.0-3.3
KARABUDAK AYŞİN4162...879 31.03
PEKMAN ARAS1344...1049 41.011.1
TASALI MUSTAFA BORA3274...879 51.03
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 61.018
TARLABAŞI CEYDA1421...1339 70.0-7.5
Soyad AdÜGE ARDA UKD1050Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYHAN YİĞİT EREN1234...879 11.03
BATMAN MERT1287...1040 20.0-15.3
YALMAN KAAN EMRE1295...879 30.0-3
GÜZEL DENIZ2285...879 41.03
YILMAZ SARP1352...1022 51.013.8
YALÇIN KEREM5440...1083 60.0-13.5
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1198 71.021
Soyad AdTARLABAŞI EMİRHAN UKD2114Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN YUSUF EFE1042...1255 11.01.65
DURAHİM EMİR DENİZ4250...1429 21.01.65
AKDOĞAN UTKU1196...1223 31.01.65
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1833 41.02.4
ÜLKÜ ARDA2681...1362 51.01.65
ANGÜN BATU4340...2036 60.0-9.15
AKŞİT SARPER1940...1645 71.01.65
Soyad AdSAY DENİZ UKD1478Toplam UKD Değişimi-29.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDEM EYLÜL2111...1145 11.03
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1615 20.0-8
PAKİŞ BERKUN1357...1553 30.0-10
KOÇAK BERKE1800...1166 41.03.5
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1158 51.03.25
DEĞİRMENCİ  ÖMER DORUK1231...1340 60.0-17.25
ÖZKAN TAHA2435...1747 70.0-4.25
Soyad AdBOZ AKSEL UKD1243Toplam UKD Değişimi36.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 31.010.8
TÜRKER ATA1988...1114 41.09.9
ŞENER AHMED HARUN5929...1448 50.0-7.2
İNCİLER YUSUF EFE1050...1562 60.511.1
ASLAN ÇAĞAN5021...1181 71.012.3
Soyad AdÖĞRETMEN EKİN UKD1261Toplam UKD Değişimi-27.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALİCAN BURAK2354...1026 11.03
TAŞKIN FURKAN SAMET4898...1014 20.5-9.3
ÇIBIK HÜSEYIN BORA4945...1645 30.0-3.3
BATUR TUNAHAN2281...1282 40.0-14.1
ÇIGAL BATIKAN3688...1194 50.0-17.7
MOLLAOĞLU ATA1763...1232 61.013.8
Soyad AdATKOŞAN İLKİM UYGAR UKD1397Toplam UKD Değişimi-60.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLİR SELMAN1527...1121 10.5-8.25
GÜLER DENİZ2811...1377 30.0-13.25
UYAR BERKE MUHİTTİN3749...1210 40.0-18.5
KARA UĞURCAN1002...1134 50.0-20.5
Soyad AdEMİR DURU UKD1046Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRGİN HÜSEYİN SEYFİ4477...1349 10.0-4.2
KOPUZ NUSRET EGEHAN3255...879 21.03
ÇAĞLAYAN POYRAZ5001...879 31.03
NAHMIYAS ERAN2196...879 41.03
GÜLLÜ EMİRHAN3943...879 50.50
YANCI BARIŞ EMRE1663...1194 60.0-9
YAKA EMİR5806...1154 70.0-10.5
Soyad AdKURUŞ EGEMEN EFE UKD1217Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL SELİM1366...879 11.03
HIZIROĞLU YAVUZ ALİ1625...1090 21.09.9
YAMAN ÖMER FARUK4229...1133 30.5-3.6
TARLABAŞI CEYDA1421...1339 40.0-9.9
YAMALI OSMAN EMRE1367...1115 51.010.8
GÖKÇEK ARDA5183...1143 60.0-18
ERTABAK ARAL1865...1179 70.5-1.5
Soyad AdARISAN DOĞUKAN UKD1202Toplam UKD Değişimi36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BILGEN ARDA1440...1030 11.08.1
GOLOĞLU DEMIR2297...1288 20.53.6
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1520 30.511.1
ÖZEMİR JAN DENIZ1145...1533 40.0-3.6
KOYUNCU TUNA1321...1259 50.52.4
NİŞANCI BARIŞ1069...1120 61.011.7
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 70.53.3
Soyad AdÜRETEN IRMAK UKD1150Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİLGİN CAN1452...879 11.03
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1650 20.0-3.3
AKGÜN CAN1132...1082 30.0-17.7
NİŞANCI BARIŞ1069...1120 40.0-16.2
ANKARA MERT4110...1013 51.09.6
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1067 61.011.7
KÜLLÜ ALI RIZA1321...1164 71.015.6
Soyad AdASLAN ÇAĞAN UKD1181Toplam UKD Değişimi44.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1830 10.0-3.3
BUL BURAK ARHAN1066...1106 21.012
ÖZ BERKİN1122...1129 31.012.9
ERTEM BARIŞ1248...1319 40.55.7
AYDIN MERT1882...1205 51.015.9
YAPAĞAN EFE3524...1136 61.013.2
BOZ AKSEL1170...1243 70.0-12.3
Soyad AdMUŞTU HATİCE ASLI UKD1607Toplam UKD Değişimi-31
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 10.0-17.8
YOKUŞ SERHAN3170...1305 21.03
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1615 30.50.2
PAKİŞ BERKUN1357...1553 40.0-11.6
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1830 50.55.6
ÖZKAN TAHA2435...1747 60.53.8
ŞENER AHMED HARUN5929...1448 70.0-14.2
Soyad AdDURAHİM EMİR DENİZ UKD1429Toplam UKD Değişimi2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAHAR BORA1038...1157 11.04.25
TARLABAŞI EMİRHAN4231...2114 20.0-2.75
ŞİNİK YAĞMUR1048...1547 60.54
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 70.5-2.75
Soyad AdTÜRKER ATA UKD1114Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERKİLETLİOĞLU EMİR1204...991 11.03
MUŞTU MEHMET ARDA1515...1556 20.0-3.3
SOYSAL EGEMEN1677...1099 31.014.4
BOZ AKSEL1170...1243 40.0-9.9
USLU ATALAY2171...1176 50.0-12.3
CETİNEL KUTAY1145...1220 61.019.2
BİLGİN BORAN5680...1409 70.0-4.5
Soyad AdSARAK MERT UKD1449Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYAR BERKE MUHİTTİN3749...1210 11.05
GÖKSU EMRE5616...1328 20.5-4
CERAN EREN2920...1292 31.07.25
UYANIK ULAŞ3620...1870 40.0-2.75
ARSUN ARDA2786...1493 50.51.5
AKGÜÇ ŞEHMUS3583...1316 61.08
Soyad AdGARGIN TOLGA UMUT UKD1413Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKAY BERK6277...1158 11.04.75
UYANIK ULAŞ3620...1870 20.0-2.75
GEZER AYK6562...1352 31.010.5
DURMUŞ ARMAN1000...1657 40.0-5
TOPER ATA ÖZGÜR5758...1413 50.50
Soyad AdBEDELCİ GÜRSEL UKD1213Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIMER SEZER BARIŞ1002...1026 21.03
KARA UĞURCAN1002...1134 31.011.7
SAYDAM NİHAT1445...1398 40.0-7.8
BEYHAN BERKE1846...1026 51.03
AYAZ SUREN RODA3174...1133 61.011.7
Soyad AdKAYA ALTAN UKD1396Toplam UKD Değişimi24
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİLTAŞ MERT5499...1027 11.02.75
YAKA EMİR5806...1154 21.05
BATMAN MERT1287...1040 31.02.75
BÜYÜK ECRIN EFSA1098...1608 40.0-5.75
AKMERCAN EDVIN4978...1204 51.06.25
KUMKUMOĞLU YIĞIT DENIZ7570...1248 61.07.5
DEMREN MUHAMMED BARKIN2224...1171 71.05.5
Soyad AdYILMAZ SARP UKD1022Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKIN DORUK1162...1229 10.0-6.9
EKŞİ NİSA2656...879 21.03
AYDAR HİKMET ÇINAR1379...1097 31.018
YALÇIN KEREM5440...1083 40.0-12.6
ÜGE ARDA1106...1050 50.0-13.8
ZABUN ALI EGE2595...879 61.03
ESER EREN1310...1072 70.52.1
Soyad AdCALISKAN ALP UKD1240Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEÇ İBRAHİM EREN1363...879 11.03
ÜLKER DORUK2327...1471 21.023.7
DEMİRÖZ EKİN1324...1073 31.08.4
YORULMAZ ALİ ERİM1679...1054 41.07.8
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1520 50.0-4.8
DEMIRCI ANDRE LUKAS1125...1236 60.0-15.3
YEŞİLTAŞ MERT5499...1027 71.06.9
Soyad AdESER EREN UKD1072Toplam UKD Değişimi-51.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAMGÖZ IŞIK2603...879 11.03
AKMERCAN EDVIN4978...1204 20.0-9.6
ÖZÜM TİBET CEM1143...1007 30.0-17.7
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 40.0-12
UYGUNER FURKAN UĞUR1522...1045 50.0-16.2
ÇAKMAKÇI ARAS1329...879 61.03
YILMAZ SARP1352...1022 70.5-2.1
Soyad AdŞENER AHMED HARUN UKD1448Toplam UKD Değişimi37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1158 11.04
DEĞİRMENCİ  ÖMER DORUK1231...1340 21.08.75
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1314 30.5-4.5
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1830 40.0-2.75
BOZ AKSEL1170...1243 51.06
ERTEM BARIŞ1248...1319 61.08.25
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 71.017.75
Soyad AdTUTAN ALPER UKD1417Toplam UKD Değişimi-17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYSAL EGEMEN1677...1099 11.03.25
İNCİLER YUSUF EFE1050...1562 20.0-7.75
BİLGİN BORAN5680...1409 30.0-12.75
CIFTCI MUHARREM1943...991 41.02.5
ULAŞ EMİR1010...1218 61.06
DÜŞMEZ AHMET ALP1883...1532 70.0-8.5
Soyad AdDENGİZ SERKAN UKD1008Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOPÇUBAŞI SELİM İSMAİL1030...1066 41.017.4
ARSLAN ALP ONAT1327...1128 50.0-10.2
KAYA ONUR1229...1208 60.0-7.2
AĞAR EMİR1189...1142 71.020.4
Soyad AdÜNALAN KAAN UKD1640Toplam UKD Değişimi-9.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANBAY DENIZ1358...1247 11.02.2
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 20.0-4.4
POLAT MUHAMMET NECATİ3333...1493 41.06
ÖZEN EGE4853...1442 50.0-15.2
DAVULCU DOĞAN3191...1175 61.02.2
Soyad AdALAKIR CANBERK UKD1094Toplam UKD Değişimi-29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CERAN EREN2920...1292 10.0-7.2
BAŞARGAN RIZA CAN2122...1353 20.0-5.4
GEZER AYK6562...1352 40.0-5.4
SALMAN KADIR5029...1173 60.0-11.7
Soyad AdYİĞİT ZEYNEP NAZ UKD1032Toplam UKD Değişimi43.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARLABAŞI CEYDA1421...1339 10.0-4.2
BILKAY DENIZ EGEMEN1422...879 21.03
ASLAN MELİSSA5197...879 31.03
BULAK BERK2575...879 41.03
ALPASLAN UTKU3174...879 51.03
YAMAN ÖMER FARUK4229...1133 61.019.2
AYDINYILMAZ MİRAÇ KIVANÇ6106...1061 71.016.2
Soyad AdÇELIK HASAN HÜSEYIN UKD1520Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OYMAK BERK4057...1112 11.02.75
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1325 21.06.25
ARISAN DOĞUKAN1421...1202 30.5-9.25
YILMAZ KEREM TUNA3965...1590 40.52.5
CALISKAN ALP2368...1240 51.04
COLAK DEMIR1434...1506 60.5-0.5
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1220 70.5-8.75
Soyad AdCANSU EGE UKD1153Toplam UKD Değişimi-18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALMAN KAAN EMRE1295...879 11.03
MORTAZAVI RADIN9986...1269 21.019.8
KUMKUMOĞLU YIĞIT DENIZ7570...1248 30.0-11.1
BATMAN MERT1287...1040 40.0-19.5
KOR KEREM TUNA1971...1153 50.0-15
GÜLLÜ EMİRHAN3943...879 61.03
FIRAT  EFE HALİL5350...1178 70.50.9
Soyad AdHIZIROĞLU YAVUZ ALİ UKD1090Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİLMEN HÜSEYİN MEHMETCAN1477...879 11.03
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 20.0-9.9
ÜNLÜ KAYA GÜVEN3428...879 31.03
ALPASLAN UTKU3174...879 40.0-3
ÖNAL SARP1117...879 51.03
KATIRCI ERK UZAY4721...879 60.0-3
KILIÇ YIĞIT3523...879 70.0-3
Soyad AdER ULVİ UKD1110Toplam UKD Değişimi-38.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HİŞİL DEVİN3238...1815 10.0-3.3
ALTAY SÜMER SINAN1307...1011 21.010.8
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1102 31.014.7
BİÇER EKİN TUNA1040...1054 40.0-17.4
HOTAN KAAN1058...1103 50.0-15.3
ATEŞCİ ORHAN BORA1042...1042 60.0-17.7
ÖZGÖDEK ÜNAL CEM1257...1226 70.0-10.2
Soyad AdMUŞTU MEHMET ARDA UKD1556Toplam UKD Değişimi8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜCE EFE ARDA1297...1111 11.02.75
TÜRKER ATA1988...1114 21.02.75
İNCİLER YUSUF EFE1050...1562 30.50.25
BİLGİN BORAN5680...1409 41.07.5
HİŞİL DEVİN3238...1815 50.0-4.5
Soyad AdDEĞİRMENCİ  ÖMER DORUK UKD1340Toplam UKD Değişimi25.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZ BERKİN1122...1129 11.05.75
ŞENER AHMED HARUN5929...1448 20.0-8.75
HANGİŞİ SARP EREN5403...1205 31.08
GÜRLEYİĞ POYRAZ1058...1251 40.5-3
ANGÜN BATU4340...2036 50.0-2.75
SAY DENİZ1247...1478 61.017.25
DEMİRKIR İLKE1414...1233 71.08.75
Soyad AdGIRIT KEREM UKD1085Toplam UKD Değişimi-48.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 10.0-5.4
HANGİŞİ SARP EREN5403...1205 20.0-10.2
ŞARKLI BARKEV4295...991 31.03
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 40.0-3.3
DEMİRKOL DEMİR2654...1140 50.0-12.6
YILDIRIM EMRE2207...1101 60.0-14.4
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1322 70.0-6
Soyad AdPAŞAALİOĞLU UFUK UKD1361Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEÇKIN SELÇUK2207...1144 11.05.5
ERKOL EGE3964...1293 20.5-2.25
KAYALI AYBERK5260...1172 30.5-6.25
SAKARYA MERT2373...1726 40.0-2.75
Soyad AdKOLBAŞI KAAN UKD1408Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVENCAN BERAT2021...1017 11.02.75
SAKARYA MERT2373...1726 20.0-3.25
AYAZ SUREN RODA3174...1133 31.04.25
GÜLER DENİZ2811...1377 40.0-13.5
GÖKSU EMRE5616...1328 50.0-15.25
ARSUN ARDA2786...1493 61.015.5
Soyad AdPOLAT MUHAMMET NECATİ UKD1493Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1921 30.59.75
ÜNALAN KAAN3334...1640 40.0-7.5
DURMUŞ ARMAN1000...1657 50.0-7
GÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN3493...1865 60.0-2.75
Soyad AdDINCOGLU ONUR UKD1163Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBERDİ DERİN5643...879 11.03
AYDINYILMAZ MİRAÇ KIVANÇ6106...1061 20.5-4.2
ERDEM TUNA1412...1023 31.09.3
JALILZADA ÖMER9911...1554 40.0-3.3
CANEL ARA1325...1134 51.013.8
TEKER RENAS ARDA MIRALPER1816...1150 60.0-15.6
YAMALI OSMAN EMRE1367...1115 71.012.9
Soyad AdATAY ALP ŞEVKET UKD1136Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKALP CAN4626...879 11.03
ESEN YUSUF SELÇUK1312...879 20.0-3
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1433 30.0-4.5
KİTMÜR YUNUS EMRE5736...1049 40.0-18.6
ÇETİN DENİZ1425...879 51.03
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1159 61.015.9
IŞIK PERTEV3861...879 70.50
Soyad AdYALÇIN KEREM UKD1083Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN BARTU1155...879 11.03
TARLABAŞI CEYDA1421...1339 20.0-5.7
YILMAZ SARP1352...1022 41.012.6
KUMKUMOĞLU YIĞIT DENIZ7570...1248 50.0-8.4
ÜGE ARDA1106...1050 61.013.5
DOĞRU POYRAZ2541...879 70.0-3
Soyad AdKOTAN EMİRHAN ASAF UKD1100Toplam UKD Değişimi35.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZYILMAZ TAHA FERİT4535...879 11.03
YANCI BARIŞ EMRE1663...1194 21.018.9
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1198 30.0-11.1
PETEKÇI KAYA2238...879 41.03
MORTAZAVI RADIN9986...1269 51.021.6
Soyad AdGÜR RÜZGAR EFE UKD1431Toplam UKD Değişimi-21.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANCI EMİRHAN EFE3353...1154 11.04.25
ULAŞ EMİR1010...1218 20.5-6.75
ERDOĞDU ATAHAN4739...1116 31.03.5
HİŞİL DEVİN3238...1815 40.0-2.75
ÖZGÖDEK ÜNAL CEM1257...1226 50.0-19
BİÇER EKİN TUNA1040...1054 61.02.75
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1328 70.5-3.5
Soyad AdSEVİN DORUK UKD1250Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKMAZ EREN1786...1062 11.07.8
GAZİOĞLU KAAN4275...1073 31.08.1
HANCI EMİRHAN EFE3353...1154 50.0-18.9
BAKŞİ BORA1031...1139 61.010.5
Soyad AdAĞAR EMİR UKD1142Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENGİZ SERKAN5015...1008 70.0-20.4
Soyad AdBULUT İREM NUR UKD1352Toplam UKD Değişimi-8.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAK HARUN3790...1031 11.03.25
TOYSAL YILMAZ BAŞAR5122...1026 21.02.5
CERAN EREN2920...1292 40.0-14.5
Soyad AdNOYAN SİNAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYALI AYBERK5260...1172 10.0-8.1
BİLİR SELMAN1527...1121 20.0-10.2
AYAZ SUREN RODA3174...1133 40.55.4
TÜÇ VELI5017...1059 60.52.4
Soyad AdKOSTAK EMRE UKD1241Toplam UKD Değişimi-7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR EFE4777...879 11.03
ŞAHIN EYLÜLSU1273...879 21.03
KOVAN ARSEN1271...879 31.03
IŞIK PERTEV3861...879 41.03
MIRZA EMRE1292...1153 50.0-18.6
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1433 60.0-7.5
KOYUNCU ARDA1321...1010 71.06.3
Soyad AdTEKER RENAS ARDA MIRALPER UKD1150Toplam UKD Değişimi27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞRAŞ DILARA2250...879 11.03
DEMİRCİOĞLU ÇAĞAN2846...879 21.03
TASALI MUSTAFA BORA3274...879 31.03
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1175 41.015.9
ŞAHIN EYLÜLSU1273...879 51.03
DINCOGLU ONUR4438...1163 61.015.6
YAMAN ÖMER FARUK4229...1133 70.0-15.6
Soyad AdÖZDEMİR EFE KEMAL UKD1220Toplam UKD Değişimi69.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANKARA MERT4110...1013 11.06.9
DURUÇAY UYGAR4418...1143 21.011.7
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1650 30.0-3.3
ARSLANTÜRK BEREN4018...1117 41.010.8
PARLAKBILEK KERIM ERDAL1102...1434 51.023.1
HEPHİZ MEHMET PAMİR4335...1091 61.09.9
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1520 70.510.5
Soyad AdBİRSUN AZMİ DERİN UKD1325Toplam UKD Değişimi26.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALAYCI YIĞIT5544...879 11.02.5
ÇELIK HASAN HÜSEYIN1828...1520 20.0-6.25
YORULMAZ ALİ ERİM1679...1054 31.04.25
ÖZTÜRK GÖKTÜRK SAMED1144...879 41.02.5
ONAR MERT EMİR2688...879 51.02.5
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1432 61.016.25
DURSUN TOPRAK3131...1074 71.04.75
Soyad AdTOPÇUBAŞI SELİM İSMAİL UKD1066Toplam UKD Değişimi-63.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK AYDAN1326...1628 10.0-3.3
SEVİL KAAN NURİ2275...1015 30.0-17.1
DENGİZ SERKAN5015...1008 40.0-17.4
ŞAFAK ONAT1004...1027 50.0-16.5
TAŞÇI AYDIN ARDA2241...991 61.03
GÜLLER EMRE1588...1138 70.0-12
Soyad AdARDA DOĞA SU UKD1602Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANGİŞİ SARP EREN5403...1205 11.02.2
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 21.03.8
ŞİNİK YAĞMUR1048...1547 30.5-1.6
AKŞİT SARPER1940...1645 40.51.2
AKDOĞAN UTKU1196...1223 51.02.2
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1833 60.0-4.2
YELEKÇİ İLHAMİ BATUHAN1001...1496 71.07.2
Soyad AdULAŞ EMİR UKD1218Toplam UKD Değişimi43.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1102 10.5-4.8
GÜR RÜZGAR EFE4919...1431 20.58.1
AYDIN MERT1882...1205 31.014.4
ORKUN TAN ARDA1427...1184 41.013.5
ERTEM BARIŞ1248...1319 50.54.2
TUTAN ALPER3400...1417 60.0-7.2
CETİNEL KUTAY1145...1220 71.015
Soyad AdKITAPCI TOYAN UKD1042Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRKIR İLKE1414...1233 10.0-7.5
AYDIN MERT1882...1205 20.0-8.4
DEMIRCI ARTIN1220...991 30.0-3
YEŞİL BERKAY1173...1459 41.026.7
BUL BURAK ARHAN1066...1106 50.52.7
KURTAR ERSİN KUZEY3012...1043 60.50
ÜSTEN PELİN1078...1046 70.0-14.7
Soyad AdZURNACI TUĞBERK UKD1242Toplam UKD Değişimi39.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAYRAK ÖMER BURAK3910...1026 11.03
BATUR TUNAHAN2281...1282 21.016.8
ŞENYÜZ YUSUF4492...1360 50.54.8
ERIKLI ALPASLAN5348...1252 61.015.3
Soyad AdTÜRKÖZ DOĞUKAN EFDAL UKD1318Toplam UKD Değişimi46.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖRNEK MERT2731...1000 11.03.25
ÇIBIK HÜSEYIN BORA4945...1645 20.0-3.25
DEMİRCİ LEVON3788...1131 31.06.5
ŞAFAK ALPER3908...1359 41.014
ERKOL EGE3964...1293 51.011.75
ŞENYÜZ YUSUF4492...1360 61.014
Soyad AdHARPUTLUOĞLU EYLÜL GÖKÇE UKD1327Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERIKLI ALPASLAN5348...1252 31.010
KAYALI AYBERK5260...1172 41.07.25
BAKİKOL İLKER5692...1291 50.5-1.25
SÜLEYMANOĞLU ENES1380...1026 60.0-2.5
Soyad AdEMİR DORUK UKD1516Toplam UKD Değişimi1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURSUN TOPRAK3131...1074 11.02.75
KIRŞAN ALİ TOPRAK1329...1200 21.03.25
DURUÇAY UYGAR4418...1143 30.0-22.25
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 41.05.25
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 51.03
BAŞDOĞAN DORUK1403...1275 61.05
DEMIRCI ANDRE LUKAS1125...1236 71.04
Soyad AdŞAHİN BURAK DOĞA UKD1432Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1058 11.02.75
ARSLANTÜRK BEREN4018...1117 21.03.5
YILMAZ KEREM TUNA3965...1590 30.0-7.25
KIRŞAN ALİ TOPRAK1329...1200 41.05.25
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1650 50.57
BİRSUN AZMİ DERİN4324...1325 60.0-16.25
COLAK DEMIR1434...1506 70.0-10
Soyad AdFIRAT  EFE HALİL UKD1178Toplam UKD Değişimi29.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKPERDAHÇI RÜZGAR1578...879 11.03
MIRZA EFE1110...1359 20.0-7.8
OKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL3711...1058 31.010.2
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1198 41.015.9
KATIRCI ADAHAN1285...1021 51.08.7
CANSU EGE1351...1153 70.5-0.9
Soyad AdSOMER ARİN ROY UKD1056Toplam UKD Değişimi-46.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARA BUĞRA3416...879 11.03
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 20.53.9
AYDIN ARDA1969...1216 30.0-8.7
KOR KEREM TUNA1971...1153 40.0-11.1
ARSLAN ÖMER1434...1102 50.0-13.2
ÖZÜM TİBET CEM1143...1007 60.0-17.1
YALMAN KAAN EMRE1295...879 70.0-3
Soyad AdKAYA ONUR UKD1208Toplam UKD Değişimi-41.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖNİ ROJHAT1700...1096 10.0-19.5
GÜN YAĞIZ ALP2090...1103 30.5-4.2
ÇELİK AYDAN1326...1628 40.0-3.3
GÜLLER EMRE1588...1138 50.0-18
DENGİZ SERKAN5015...1008 61.07.2
AYDOĞAN YAĞIZ1522...1123 70.5-3.6
Soyad AdDEMİRKOL DEMİR UKD1140Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ANGÜN BATU4340...2036 10.0-3.3
TEMİZER UMUT1607...1514 20.0-3.3
YILDIRIM EMRE2207...1101 30.5-1.5
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1322 40.57.2
GIRIT KEREM1652...1085 51.012.6
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 60.0-3.9
ŞARKLI BARKEV4295...991 70.0-3
Soyad AdDAVULCU DOĞAN UKD1175Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1550 10.0-3.3
CANBAY DENIZ1358...1247 30.0-12
BAŞARGAN RIZA CAN2122...1353 41.021.9
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 50.0-3.3
ÜNALAN KAAN3334...1640 60.0-3.3
Soyad AdALANKUŞ TAN DEMİR UKD1061Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOKAOĞLU NEVZAT ALTAY3268...1026 11.03
AKAY ARDA2835...1383 21.026.1
ÇIGAL BATIKAN3688...1194 30.0-9.6
BILGIÇ SELIM1058...1026 41.03
KALEZADE KEREM3735...1073 50.0-14.4
TOPAL EMIRHAN1306...1026 60.0-3
Soyad AdÇETİN KEREM BERK UKD1148Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ KEREM TUNA3965...1590 10.0-3.3
VARLIK DANIIL1062...879 21.03
ALKAN HASAN EMİN1341...879 61.03
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 70.0-13.8
Soyad AdYILDIRIM POYRAZ UKD1102Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PARLAKBILEK KERIM ERDAL1102...1434 10.0-3.6
BİLGİN CAN1452...879 21.03
KOCA SARP KAĞAN1391...1292 30.0-7.5
DEMIRCI ANDRE LUKAS1125...1236 40.0-9.6
KAYA AÇELYA İRİS3913...879 51.03
DEMİRÖZ EKİN1324...1073 61.013.8
KOCATAŞ YIĞIT4093...1172 71.018
Soyad AdYANCI BARIŞ EMRE UKD1194Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÜM TİBET CEM1143...1007 10.5-7.2
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1100 20.0-18.9
ARSLAN EGE3299...1357 30.0-8.4
AKARSU UĞUR ÖMER2719...1116 40.0-18.3
AYDIN ARDA1969...1216 51.015.9
EMİR DURU3828...1046 61.09
KUMKUMOĞLU YIĞIT DENIZ7570...1248 71.017.4
Soyad AdKOCATAŞ YIĞIT UKD1172Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ÖMER LÜTFİ2413...879 11.03
PARLAKBILEK KERIM ERDAL1102...1434 20.0-5.4
ERİŞEN BERAT ÇAĞDAŞ1356...1058 31.010.2
BAL NAREG1362...1323 40.56
TUFAN KUZEY5178...1080 50.0-18.9
BILGEN ARDA1440...1030 61.09.3
YILDIRIM POYRAZ2023...1102 70.0-18
Soyad AdSEDEF ELİF TUANA UKD1688Toplam UKD Değişimi-60.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRLEYİĞ POYRAZ1058...1251 10.0-17.8
ŞİNİK YAĞMUR1048...1547 20.0-13.8
AKŞİT SARPER1940...1645 30.5-1.2
AKDOĞAN UTKU1196...1223 41.02.2
ALTUN ARDA1082...1821 50.0-6.4
ÜLKÜ ARDA2681...1362 60.0-17.4
AKIN YAĞIZ ÇINAR1202...1833 70.0-6.2
Soyad AdPAKİŞ BERKUN UKD1553Toplam UKD Değişimi11
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MERT1882...1205 11.02.75
DEMİRKIR İLKE1414...1233 21.03.25
SAY DENİZ1247...1478 31.010
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 41.014.5
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1314 50.5-7.5
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1830 60.0-4.25
YOKUŞ SERHAN3170...1305 70.5-7.75
Soyad AdBAKŞİ BORA UKD1139Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİL KAAN NURİ2275...1015 10.5-5.1
YILDIZ TARIK5362...1144 21.015.3
HOTAN KAAN1058...1103 30.5-1.5
USLU ATALAY2171...1176 41.016.5
BİÇER EKİN TUNA1040...1054 50.0-18.6
SEVİN DORUK1288...1250 60.0-10.5
KAPTI EKİN ADA1444...1070 71.012
Soyad AdKOC ARIN RODIN UKD1018Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CETİNEL KUTAY1145...1220 10.0-7.2
HOTAN KAAN1058...1103 20.0-11.4
ÖKSÜN MIRAN CAN5126...991 30.50
KARADAĞ YETKİN1170...1101 40.0-11.7
ALTAY SÜMER SINAN1307...1011 51.014.7
ERKİLETLİOĞLU EMİR1204...991 60.50
BAHADIR TUNA1128...991 70.0-3
Soyad AdDURMUŞ ARMAN UKD1657Toplam UKD Değişimi24.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GEZER AYK6562...1352 11.02.8
KABACA ERDEM4086...1633 20.0-10.6
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 30.55.2
GARGIN TOLGA UMUT4649...1413 41.04
POLAT MUHAMMET NECATİ3333...1493 51.05.6
ÖZÇELİK ALİ KAAN1706...2008 61.017.8
Soyad AdMOLLAOĞLU ATA UKD1232Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AK YILMAZ ERKİN3028...1026 11.03
GENCER YAĞIZ2407...1534 20.0-4.5
TURGAY TAVİT TANER3725...1083 31.09
KALEZADE KEREM3735...1073 41.08.7
BATUR TUNAHAN2281...1282 50.0-12.9
ÖĞRETMEN EKİN1001...1261 60.0-13.8
Soyad AdTURGAY TAVİT TANER UKD1083Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MOLLAOĞLU ATA1763...1232 30.0-9
ÖZDURAN BARAN CAN2116...1026 41.03
BAYRAK ÖMER BURAK3910...1026 51.03
Soyad AdSEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ UKD1198Toplam UKD Değişimi-66.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYGUNER FURKAN UĞUR1522...1045 11.09
ARSLAN ÖMER1434...1102 20.0-18.9
KOTAN EMİRHAN ASAF3367...1100 31.011.1
FIRAT  EFE HALİL5350...1178 40.0-15.9
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 50.0-17.1
ÇAKIN DORUK1162...1229 60.0-13.8
ÜGE ARDA1106...1050 70.0-21
Soyad AdYAMALI OSMAN EMRE UKD1115Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZLÜ LORİN1823...879 11.03
SANCAKTUTAN TAHA EMİR3233...1069 21.013.2
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1175 30.52.4
TOKGÖZ DENİZ1453...1081 40.5-1.5
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 50.0-10.8
DEMİRCİOĞLU ÇAĞAN2846...879 61.03
DINCOGLU ONUR4438...1163 70.0-12.9
Soyad AdBEKBAY BORA UKD1165Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK MELEK NAZ4790...879 11.03
BAKAN YİĞİT4558...1319 20.0-8.7
GÜZEL DENIZ2285...879 31.03
MORTAZAVI RADIN9986...1269 41.019.2
ÇAKIN DORUK1162...1229 50.0-12.3
UYGUNER FURKAN UĞUR1522...1045 61.010.2
BATMAN MERT1287...1040 70.0-20.1
Soyad AdMIHCI LUKAS UKD1048Toplam UKD Değişimi40.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKYILMAZ HAYAT2883...879 11.03
KARAKOÇ EMİRHAN2474...1097 21.017.1
TAKTAŞ DURU1368...1114 30.0-12.3
KOYUNCU ARDA1321...1010 41.013.5
İSLAMOĞLU AHMET YUSUF1340...1012 51.013.5
DAYANGAÇ EMRE3803...879 61.03
BULAK BERK2575...879 71.03
Soyad AdÖZBERK EMİR MEHMET UKD1558Toplam UKD Değişimi-12.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTUN ARDA1082...1821 10.0-4.5
YİĞİT CANSU2168...1305 20.5-7.75
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1322 31.05
BAHAR BORA1038...1157 41.02.75
YILDIRIM EMRE2207...1101 51.02.75
TEMİZER UMUT1607...1514 60.0-14
AYDIN YUSUF EFE1042...1255 71.03.5
Soyad AdBUL BURAK ARHAN UKD1106Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTEM BARIŞ1248...1319 10.0-6.9
ASLAN ÇAĞAN5021...1181 20.0-12
KURTAR ERSİN KUZEY3012...1043 30.0-17.7
ÜSTEN PELİN1078...1046 41.012.6
KITAPCI TOYAN2795...1042 50.5-2.7
YEŞİL BERKAY1173...1459 61.026.7
DEMIRCI ARTIN1220...991 71.03
Soyad AdUYANIK ULAŞ UKD1870Toplam UKD Değişimi13.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZEN EGE4853...1442 11.02.2
GARGIN TOLGA UMUT4649...1413 21.02.2
ARSUN ARDA2786...1493 31.02.2
SARAK MERT3803...1449 41.02.2
ASLANDOĞAN BAŞAR3669...1550 51.02.6
GÜLER DENİZ2811...1377 61.02.2
Soyad AdKARA UĞURCAN UKD1134Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADENİZ UMUT3385...1404 10.0-5.1
TUZ HEDIYETULLAH2195...1026 21.03
BEDELCİ GÜRSEL1703...1213 30.0-11.7
ATKOŞAN İLKİM UYGAR1458...1397 51.024.6
Soyad AdAKGÜÇ ŞEHMUS UKD1316Toplam UKD Değişimi-22.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIMER SEZER BARIŞ1002...1026 11.02.5
GÜLER DENİZ2811...1377 20.0-10.5
KARADENİZ UMUT3385...1404 40.0-9.5
SAYDAM NİHAT1445...1398 50.52.75
SARAK MERT3803...1449 60.0-8
Soyad AdMIRZA EMRE UKD1153Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOKALI YAĞIZ3395...879 11.03
İNCECİK ASİL6636...879 21.03
AKKOCA DEMİR1460...1038 31.010.2
AKKURT FEVZI DEMIR4567...879 41.03
KOSTAK EMRE1318...1241 51.018.6
EROĞLU OĞUZ6136...1191 60.51.5
BÜYÜK ELVİN ESMA4162...1433 70.0-4.8
Soyad AdTAKTAŞ DURU UKD1114Toplam UKD Değişimi33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ACAR EMIR KAAN4415...879 11.03
ELITAŞ KEREM5189...879 21.03
MIHCI LUKAS1346...1048 31.012.3
ÇELİKEL SARP2189...1081 40.0-16.5
YAMAN ÖMER FARUK4229...1133 51.015.9
ENGİNARLAR DORA GÖKÇE1318...879 61.03
DOĞDU ECE1360...1068 71.013.2
Soyad AdAPAYDIN BENJAMIN ALI UKD1025Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAYANGAÇ EMRE3803...879 11.03
IŞIK PERTEV3861...879 31.03
KAYA BORA4923...879 41.03
ÖZDEMİR EFE4777...879 61.03
KILIÇ RECEP KAAN7090...1086 71.017.4
Soyad AdARSLANTÜRK BEREN UKD1117Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHYA BURHAN KAAN2961...879 11.03
ŞAHİN BURAK DOĞA1448...1432 20.0-4.2
GÖÇER DENIZ GÜNEY5335...1053 31.012.3
ÖZDEMİR EFE KEMAL3149...1220 40.0-10.8
BILGEN ARDA1440...1030 50.5-3.6
ÖZTÜRK GÖKTÜRK SAMED1144...879 61.03
GOLOĞLU DEMIR2297...1288 70.0-8.1
Soyad AdHAYRAT MEHMET EMİR UKD1615Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORKUN TAN ARDA1427...1184 11.02.2
SAY DENİZ1247...1478 21.06.4
MUŞTU HATİCE ASLI1092...1607 30.5-0.2
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1314 41.03
ÖZKAN TAHA2435...1747 50.0-6.4
TAŞKAPILIOĞLU EFE1009...1361 61.03.8
AYDOĞDU ÇAĞATAY3715...1830 70.0-4.6
Soyad AdBİLGİN BORAN UKD1409Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HOTAN KAAN1058...1103 11.03.5
TUTAN ALPER3400...1417 31.012.75
MUŞTU MEHMET ARDA1515...1556 40.0-7.5
ERDOĞDU ATAHAN4739...1116 51.03.75
HİŞİL DEVİN3238...1815 60.0-2.75
TÜRKER ATA1988...1114 71.03.75
Soyad AdŞİŞİK MUSTAFA CEM UKD1322Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 10.0-7.75
GÜRLEYİĞ POYRAZ1058...1251 20.5-2.5
ÖZBERK EMİR MEHMET1099...1558 30.0-5
DEMİRKOL DEMİR2654...1140 40.5-6
YILDIZ KEREM1167...1177 51.07.75
ŞARKLI BARKEV4295...991 61.02.5
GIRIT KEREM1652...1085 71.05
Soyad AdKAPTI EKİN ADA UKD1070Toplam UKD Değişimi-30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GUNEY OSMAN1158...991 11.03
ÇAKMAK ONUR1119...991 31.03
SÖZEN EFE SAİM1194...1099 40.0-13.8
ONAT DENİZ ALİ1255...991 51.03
DOĞAN SEVGİ1349...1096 60.0-13.8
BAKŞİ BORA1031...1139 70.0-12
Soyad AdGÜLER DENİZ UKD1377Toplam UKD Değişimi49
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYAZ SUREN RODA3174...1133 11.05
AKGÜÇ ŞEHMUS3583...1316 21.010.5
ATKOŞAN İLKİM UYGAR1458...1397 31.013.25
KOLBAŞI KAAN5024...1408 41.013.5
CERAN EREN2920...1292 51.09.5
UYANIK ULAŞ3620...1870 60.0-2.75
Soyad AdTOPER ATA ÖZGÜR UKD1413Toplam UKD Değişimi9.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN AHMET EMİR5422...1157 11.04.75
ÖNEM UZAY ALTAY6704...1921 20.59.75
BAŞARGAN RIZA CAN2122...1353 30.0-14.5
KAYMAZ LENA NUR3505...1690 41.020.75
GARGIN TOLGA UMUT4649...1413 50.50
ÖZEN EGE4853...1442 60.0-11.5
Soyad AdYILMAZ MELİH FIRAT UKD1067Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 10.0-3.3
ÖZTÜRK SARP1384...879 21.03
GOLOĞLU DEMIR2297...1288 30.0-6.6
GÜLEÇ İBRAHİM EREN1363...879 41.03
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 50.0-6.9
ÜRETEN IRMAK5378...1150 60.0-11.7
SOLAK ÇAĞAN4776...879 71.03
Soyad AdÜNVER DORUK ENDER UKD1181Toplam UKD Değişimi26.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIR AHMED EMRE1434...1007 11.08.1
TOKGÖZ DENİZ1453...1081 20.5-4.2
TOY HASAN YAVUZ1133...879 31.03
ÇALIŞKAN KEREM ŞÜKRÜ1867...879 41.03
ŞİMŞEK YUSUF6775...1141 51.013.2
ERTABAK ARAL1865...1179 60.50
ŞARKLI NAREG1112...879 71.03
Soyad AdGÖÇER DENIZ GÜNEY UKD1053Toplam UKD Değişimi-19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAL NAREG1362...1323 10.0-5.1
BARIŞ KEREM2931...879 21.03
ARSLANTÜRK BEREN4018...1117 30.0-12.3
DURUÇAY UYGAR4418...1143 40.0-11.4
SOLAK ÇAĞAN4776...879 51.03
KALAYCI YIĞIT5544...879 61.03
ÖZTÜRK SARP1384...879 70.50
Soyad AdYAKA EMİR UKD1154Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADUMAN HÜSEYIN EFE5237...879 11.03
KAYA ALTAN4352...1396 20.0-6
UYGUNER FURKAN UĞUR1522...1045 30.5-4.5
ÇAKIN DORUK1162...1229 40.0-12
YEŞİLTAŞ MERT5499...1027 51.09.9
AKMERCAN EDVIN4978...1204 61.017.1
EMİR DURU3828...1046 71.010.5
Soyad AdBAKAN YİĞİT UKD1319Toplam UKD Değişimi-9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEKBAY BORA4250...1165 21.07.25
ARSLAN ÖMER1434...1102 30.0-19.5
AYDIN ARDA1969...1216 41.09
BÜYÜK ECRIN EFSA1098...1608 50.0-4
MIRZA EFE1110...1359 60.0-11
AKMERCAN EDVIN4978...1204 71.08.5
Soyad AdYAPAĞAN EFE UKD1136Toplam UKD Değişimi-22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZKAN TAHA2435...1747 10.0-3.3
KOÇAK BERKE1800...1166 20.0-13.8
ÜSTEN PELİN1078...1046 30.5-3.6
ÖZ BERKİN1122...1129 40.0-15.3
KURTAR ERSİN KUZEY3012...1043 51.011.1
ASLAN ÇAĞAN5021...1181 60.0-13.2
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1158 71.015.9
Soyad AdALTAY SÜMER SINAN UKD1011Toplam UKD Değişimi-53.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BİÇER EKİN TUNA1040...1054 10.0-13.2
ER ULVİ1097...1110 20.0-10.8
ERKİLETLİOĞLU EMİR1204...991 30.50
BAHADIR TUNA1128...991 40.50
KOC ARIN RODIN1224...1018 50.0-14.7
KARADAĞ YETKİN1170...1101 60.0-11.4
ÖKSÜN MIRAN CAN5126...991 70.0-3
Soyad AdÜSTEN PELİN UKD1046Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞİL BERKAY1173...1459 10.0-3.3
ORKUN TAN ARDA1427...1184 20.0-9.3
YAPAĞAN EFE3524...1136 30.53.6
BUL BURAK ARHAN1066...1106 40.0-12.6
ERDEM EYLÜL2111...1145 50.0-10.8
DEMIRCI ARTIN1220...991 60.0-3
KITAPCI TOYAN2795...1042 71.014.7
Soyad AdSAKARYA MERT UKD1726Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAKİKOL İLKER5692...1291 11.02.2
KOLBAŞI KAAN5024...1408 21.02.6
ŞENYÜZ YUSUF4492...1360 31.02.2
PAŞAALİOĞLU UFUK2245...1361 41.02.2
KARADENİZ UMUT3385...1404 51.02.6
ŞAFAK ALPER3908...1359 60.0-17.8
Soyad AdÖNCÜL MUSTAFA HAZAR UKD1347Toplam UKD Değişimi3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN EMRAH2347...1026 10.0-2.5
BOZDEMİR BARIŞ4910...1026 21.02.5
TEKELI EREN ÖMER2664...1196 41.07.5
GENCER YAĞIZ2407...1534 50.0-6.5
BAYRAK ÖMER BURAK3910...1026 61.02.5
Soyad AdTEKELI EREN ÖMER UKD1196Toplam UKD Değişimi30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞIK BÜLENT4951...1026 11.03
KALEZADE KEREM3735...1073 21.09.9
BILGIÇ SELIM1058...1026 31.03
ÖNCÜL MUSTAFA HAZAR4830...1347 40.0-9
DEMİRBAŞ ALPER6383...1030 51.08.4
ÇIGAL BATIKAN3688...1194 61.015
Soyad AdÖZTÜRK ERAY AHMET UKD1360Toplam UKD Değişimi-22.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUFAN KUZEY5178...1080 11.04
KOCA SARP KAĞAN1391...1292 20.0-14.75
KIRŞAN ALİ TOPRAK1329...1200 31.07.25
PARLAKBILEK KERIM ERDAL1102...1434 40.0-10
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 50.0-2.75
YILMAZ KEREM TUNA3965...1590 60.0-5.25
BAL NAREG1362...1323 70.5-1.25
Soyad AdGOLOĞLU DEMIR UKD1288Toplam UKD Değişimi-10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜN CAN1132...1082 11.07.2
ARISAN DOĞUKAN1421...1202 20.5-3.6
YILMAZ MELİH FIRAT6497...1067 31.06.6
KOCA SARP KAĞAN1391...1292 40.0-14.7
DURUÇAY UYGAR4418...1143 50.0-20.7
TUFAN KUZEY5178...1080 61.06.9
ARSLANTÜRK BEREN4018...1117 71.08.1
Soyad AdLOKMAN RÜZGAR SEYİT UKD1148Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOPUZ NUSRET EGEHAN3255...879 11.03
SOMER ARİN ROY1593...1056 20.5-3.9
YEŞİLTAŞ MERT5499...1027 31.010.2
ESER EREN1310...1072 41.012
SEZGİN SÜLEYMAN BARIŞ3508...1198 51.017.1
ARSLAN ÖMER1434...1102 60.5-1.8
ONAR MERT EMİR2688...879 70.0-3
Soyad AdSANCAKTUTAN TAHA EMİR UKD1069Toplam UKD Değişimi-23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇATAK KEREM TUNA1408...879 11.03
YAMALI OSMAN EMRE1367...1115 20.0-13.2
ERBAY SELIM CAN5187...879 31.03
YAMAN ÖMER FARUK4229...1133 40.0-12.3
NAHMIYAS ERAN2196...879 51.03
GENÇ EMIR1368...879 61.03
KATIRCI ARDA1405...1197 70.0-9.9
Soyad AdİNCİLER YUSUF EFE UKD1562Toplam UKD Değişimi-14.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
USLU ATALAY2171...1176 11.02.75
TUTAN ALPER3400...1417 21.07.75
MUŞTU MEHMET ARDA1515...1556 30.5-0.25
ERDOĞDU ATAHAN4739...1116 41.02.75
DÜŞMEZ AHMET ALP1883...1532 50.0-13.5
BOZ AKSEL1170...1243 60.5-9.25
HİŞİL DEVİN3238...1815 70.0-4.75
Soyad AdGAZİOĞLU KAAN UKD1073Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞAFAK ONAT1004...1027 11.013.2
CETİNEL KUTAY1145...1220 20.0-9
SEVİN DORUK1288...1250 30.0-8.1
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1328 40.0-5.7
GÜN YAĞIZ ALP2090...1103 51.016.2
ÇELİK AYDAN1326...1628 60.0-3.3
DOĞAN SEVGİ1349...1096 70.0-14.1
Soyad AdDEMİRCİ ABDULLAH EMİN UKD1314Toplam UKD Değişimi16.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRCI ARTIN1220...991 11.02.5
YEŞİL BERKAY1173...1459 20.54.75
ŞENER AHMED HARUN5929...1448 30.54.5
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1615 40.0-3.75
PAKİŞ BERKUN1357...1553 50.57.5
ERDEM EYLÜL2111...1145 61.07
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 70.5-5.75
Soyad AdŞAFAK ALPER UKD1359Toplam UKD Değişimi-6.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ LEVON3788...1131 11.05.25
ERIKLI ALPASLAN5348...1252 20.5-3.75
YEŞİLKAYA YUSUF1122...1026 31.02.5
TÜRKÖZ DOĞUKAN EFDAL3104...1318 40.0-14
KAYALI AYBERK5260...1172 50.0-18.5
SAKARYA MERT2373...1726 61.022.25
Soyad AdGÖKSU EMRE UKD1328Toplam UKD Değişimi32.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN CEM DENİZ3079...1000 11.03.25
SARAK MERT3803...1449 20.54
BİLİR SELMAN1527...1121 31.05.75
ARSUN ARDA2786...1493 40.0-7
KOLBAŞI KAAN5024...1408 51.015.25
BAKİKOL İLKER5692...1291 61.011.25
Soyad AdKATIRCI ADAHAN UKD1021Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜK ECRIN EFSA1098...1608 10.0-3.3
HOŞGÖR KEREM1476...879 21.03
MORTAZAVI RADIN9986...1269 30.0-5.7
DEMİRAY MEHMET5149...879 41.03
FIRAT  EFE HALİL5350...1178 50.0-8.7
YÜCE EREN3302...1106 60.0-11.4
KARADUMAN HÜSEYIN EFE5237...879 71.03
Soyad AdÖZDEMİR ALP KAAN UKD1159Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALEM İLKE2167...1000 11.08.7
DOĞDU ECE1360...1068 20.0-18.6
KILIÇ HASAN CAN4454...879 41.03
KARAKOÇ EMİRHAN2474...1097 51.012.3
ATAY ALP ŞEVKET5333...1136 60.0-15.9
KARAKÜLAH HOSEP1133...879 71.03
Soyad AdCANEL ARA UKD1134Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERBAY SELIM CAN5187...879 11.03
KOÇYİĞİT EFE4386...879 21.03
TARLABAŞI CEYDA1421...1339 30.0-7.2
HAMALOĞLU ARAS1209...879 41.03
DINCOGLU ONUR4438...1163 50.0-13.8
AYDINYILMAZ MİRAÇ KIVANÇ6106...1061 61.012
PIRIM POYRAZ1450...1275 70.0-9.3
Soyad AdKİTMÜR YUNUS EMRE UKD1049Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKAY TUNA6887...879 11.03
ULUKAN KUTAY6281...879 20.0-3
KALEM İLKE2167...1000 31.012.9
ATAY ALP ŞEVKET5333...1136 41.018.6
ÇELİK EGE MUSTAFA1438...879 51.03
KOVAN ARSEN1271...879 60.0-3
ÖZDEMİR EFE4777...879 70.0-3
Soyad AdKILIÇ RECEP KAAN UKD1086Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL TEOMAN VOLKAN3456...879 21.03
MAMAK SİNAN2068...879 31.03
TOPRAKTEPE BERKCAN1499...879 51.03
ULUKAN KUTAY6281...879 61.03
APAYDIN BENJAMIN ALI3020...1025 70.0-17.4
Soyad AdATEŞCİ ORHAN BORA UKD1042Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜŞMEZ AHMET ALP1883...1532 10.0-3.3
CIFTCI MUHARREM1943...991 20.50
KABATAŞ KEMAL ALP1022...1102 41.017.4
ERKİLETLİOĞLU EMİR1204...991 51.03
ER ULVİ1097...1110 61.017.7
HANCI EMİRHAN EFE3353...1154 70.0-10.5
Soyad AdÜLKÜ ARDA UKD1362Toplam UKD Değişimi20.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YİĞİT CANSU2168...1305 10.0-14.5
ALTUN ARDA1082...1821 20.0-2.75
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 31.09.25
YELEKÇİ İLHAMİ BATUHAN1001...1496 41.017
TARLABAŞI EMİRHAN4231...2114 50.0-2.75
SEDEF ELİF TUANA1051...1688 61.021.75
TEMİZER UMUT1607...1514 70.0-7.5
Soyad AdKARADAĞ YETKİN UKD1101Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BAHADIR TUNA1128...991 10.0-3
ERDOĞDU ATAHAN4739...1116 20.50.6
HANCI EMİRHAN EFE3353...1154 30.0-12.9
KOC ARIN RODIN1224...1018 41.011.7
ÖZ BERKİN1122...1129 50.0-13.8
ALTAY SÜMER SINAN1307...1011 61.011.4
GENÇ DORUKHAN1930...991 71.03
Soyad AdÇIBIK HÜSEYIN BORA UKD1645Toplam UKD Değişimi5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖRSLER AHMET OGUZ6042...1094 11.02.2
TÜRKÖZ DOĞUKAN EFDAL3104...1318 21.02.6
ÖĞRETMEN EKİN1001...1261 31.02.2
ÇIGAL BATIKAN3688...1194 40.5-7.8
AKAY ARDA2835...1383 51.03.6
KALEZADE KEREM3735...1073 61.02.2
Soyad AdGÖNÜLLÜ MUHAMMED SINAN UKD1865Toplam UKD Değişimi15.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALMAN KADIR5029...1173 11.02.2
ÖZEN EGE4853...1442 21.02.2
ÇEVİK HAKAN5935...1466 31.02.2
CANBAY DENIZ1358...1247 41.02.2
KABACA ERDEM4086...1633 51.04.2
POLAT MUHAMMET NECATİ3333...1493 61.02.2
Soyad AdKUŞ İLKER UKD1475Toplam UKD Değişimi3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN SALIM3051...1026 11.02.5
ARSUN ARDA2786...1493 20.50.75
Soyad AdPIRIM POYRAZ UKD1275Toplam UKD Değişimi43.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKUDUCU YAĞMUR GÜLDAL3711...1058 11.06.6
TİLKİCİ TUNGA4368...879 21.03
TOKGÖZ DENİZ1453...1081 31.07.5
EKICIBAŞI SERKAN ARDA1356...1189 41.011.4
JALILZADA ÖMER9911...1554 50.0-4.8
ÖZSÖĞÜT ATA1895...1175 61.010.8
CANEL ARA1325...1134 71.09.3
Soyad AdKATIRCI ARDA UKD1197Toplam UKD Değişimi27.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAPAN BORA1125...879 11.03
TASALI MUSTAFA BORA3274...879 21.03
KATIRCI ERK UZAY4721...879 31.03
TİLKİCİ TUNGA4368...879 41.03
TOY HASAN YAVUZ1133...879 51.03
İREN ALI KEREM6080...879 61.03
SANCAKTUTAN TAHA EMİR3233...1069 71.09.9
Soyad AdKARAKOÇ EMİRHAN UKD1097Toplam UKD Değişimi-33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ EMIR1368...879 11.03
MIHCI LUKAS1346...1048 20.0-17.1
ÇELİK EGE MUSTAFA1438...879 31.03
KARACA ÖMER GİRAY1355...879 41.03
ÖZDEMİR ALP KAAN3998...1159 50.0-12.3
DOĞDU ECE1360...1068 60.0-16.2
KIZIL BATU4483...879 71.03
Soyad AdKÜLLÜ ALI RIZA UKD1164Toplam UKD Değişimi-37.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BARIŞ KEREM2931...879 11.03
BAŞDOĞAN DORUK1403...1275 20.0-10.5
NİŞANCI BARIŞ1069...1120 30.5-1.8
AKGÜN CAN1132...1082 40.0-18.3
GÜLDEREN TIBET1251...879 51.03
ÇAKMAK BERK AYAZ1311...879 61.03
ÜRETEN IRMAK5378...1150 70.0-15.6
Soyad AdDOĞRUYOL ELVİDA UKD1440Toplam UKD Değişimi22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PALACI MOZY1193...1151 11.04
TUTAN ALİ3400...1234 21.06
ÖZTÜRK KEREM ALİ1074...1328 30.0-16.25
GÜN YAĞIZ ALP2090...1103 41.03
SÖZEN EFE SAİM1194...1099 51.03
GÜLLER EMRE1588...1138 61.03.75
ÇELİK AYDAN1326...1628 71.018.5
Soyad AdYILDIZ KEREM UKD1177Toplam UKD Değişimi-26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİNİK YAĞMUR1048...1547 10.0-3.3
ŞARKLI BARKEV4295...991 21.03
YELEKÇİ İLHAMİ BATUHAN1001...1496 30.0-3.9
AYDIN YUSUF EFE1042...1255 40.0-11.7
ŞİŞİK MUSTAFA CEM1275...1322 50.0-9.3
AKDOĞAN UTKU1196...1223 60.0-13.2
YILDIRIM EMRE2207...1101 71.012
Soyad AdGÜN YAĞIZ ALP UKD1103Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YELEGEN DANIEL1161...991 11.03
ÇIMEN KIVANÇ1273...991 21.03
KAYA ONUR1229...1208 30.54.2
DOĞRUYOL ELVİDA1034...1440 40.0-3.6
GAZİOĞLU KAAN4275...1073 50.0-16.2
KORKMAZ EREN1786...1062 61.013.2
ONAT DENİZ ALİ1255...991 71.03
Soyad AdKALEZADE KEREM UKD1073Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞARKLI ARMEN7177...1017 10.0-17.4
TEKELI EREN ÖMER2664...1196 20.0-9.9
TOYSAL YILMAZ BAŞAR5122...1026 31.03
MOLLAOĞLU ATA1763...1232 40.0-8.7
ALANKUŞ TAN DEMİR2812...1061 51.014.4
ÇIBIK HÜSEYIN BORA4945...1645 60.0-3.3
Soyad AdBATUR TUNAHAN UKD1282Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERDOĞAN TALHA1412...1026 11.03
ZURNACI TUĞBERK4418...1242 20.0-16.8
ÇIMEN İSMAIL1411...1026 31.03
ÖĞRETMEN EKİN1001...1261 41.014.1
MOLLAOĞLU ATA1763...1232 51.012.9
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1079 61.07.2
Soyad AdBÜYÜK ELVİN ESMA UKD1433Toplam UKD Değişimi26.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALALI ERHAN1391...879 11.02.5
KOYUNCU ARDA1321...1010 21.02.75
ATAY ALP ŞEVKET5333...1136 31.03.75
ULUKAN KUTAY6281...879 41.02.5
EROĞLU OĞUZ6136...1191 51.05
KOSTAK EMRE1318...1241 61.06.25
MIRZA EMRE1292...1153 71.04
Soyad AdDEMİRÖZ EKİN UKD1073Toplam UKD Değişimi-33.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1650 10.0-3.3
SOLAK ÇAĞAN4776...879 21.03
CALISKAN ALP2368...1240 30.0-8.4
ANKARA MERT4110...1013 40.0-17.4
VARLIK DANIIL1062...879 51.03
YILDIRIM POYRAZ2023...1102 60.0-13.8
GÜLEÇ İBRAHİM EREN1363...879 71.03
Soyad AdÖZEMİR JAN DENIZ UKD1533Toplam UKD Değişimi0.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NİŞANCI BARIŞ1069...1120 11.02.75
DEMIRCI ANDRE LUKAS1125...1236 21.03.75
COLAK DEMIR1434...1506 31.011.5
ARISAN DOĞUKAN1421...1202 41.03
AKGÜN CAN1132...1082 50.0-22.25
PARLAKBILEK KERIM ERDAL1102...1434 60.5-3.5
KOCA SARP KAĞAN1391...1292 71.05
Soyad AdTOKGÖZ DENİZ UKD1081Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞLAYAN POYRAZ5001...879 11.03
ÜNVER DORUK ENDER4220...1181 20.54.2
PIRIM POYRAZ1450...1275 30.0-7.5
YAMALI OSMAN EMRE1367...1115 40.51.5
ŞİMŞEK YUSUF6775...1141 60.52.4
EKICIBAŞI SERKAN ARDA1356...1189 70.54.5
Soyad AdAKKOCA DEMİR UKD1038Toplam UKD Değişimi20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN DENİZ4976...1022 21.014.4
MIRZA EMRE1292...1153 30.0-10.2
DOĞDU ECE1360...1068 41.016.2
IŞIK PERTEV3861...879 51.03
ULUKAN KUTAY6281...879 70.0-3
Soyad AdGÜLTEKİN UMUT UKD1267Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKŞİT SARPER1940...1645 10.0-3.3
YILDIRIM EMRE2207...1101 21.08.4
ÜLKÜ ARDA2681...1362 30.0-11.1
ŞARKLI BARKEV4295...991 41.03
GÜLSÜN ŞANT1268...1346 50.0-11.7
BAHAR BORA1038...1157 61.010.5
AKDOĞAN UTKU1196...1223 71.013.2
Soyad AdTAŞKAPILIOĞLU EFE UKD1361Toplam UKD Değişimi-3.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK BERKE1800...1166 10.5-6.25
ÖZKAN TAHA2435...1747 20.59.75
YOKUŞ SERHAN3170...1305 40.5-2
HAYRAT MEHMET EMİR1046...1615 60.0-4.75
Soyad AdYILDIRIM EMRE UKD1101Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YELEKÇİ İLHAMİ BATUHAN1001...1496 10.0-3.3
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 20.0-8.4
DEMİRKOL DEMİR2654...1140 30.51.5
HANGİŞİ SARP EREN5403...1205 40.0-10.8
ÖZBERK EMİR MEHMET1099...1558 50.0-3.3
GIRIT KEREM1652...1085 61.014.4
YILDIZ KEREM1167...1177 70.0-12
Soyad AdGENCER YAĞIZ UKD1534Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÜYÜKDAĞ CENGİZHAN1307...1079 11.02.75
MOLLAOĞLU ATA1763...1232 21.03.75
ÖNCÜL MUSTAFA HAZAR4830...1347 51.06.5
Soyad AdSAYDAM NİHAT UKD1398Toplam UKD Değişimi-6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜÇ VELI5017...1059 11.03
BAKİKOL İLKER5692...1291 20.5-3.75
UYAR BERKE MUHİTTİN3749...1210 31.06.5
BEDELCİ GÜRSEL1703...1213 41.06.5
AKGÜÇ ŞEHMUS3583...1316 50.5-2.75
CERAN EREN2920...1292 60.0-16
Soyad AdTAŞKIN FURKAN SAMET UKD1014Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYLU GÖKAN2576...1026 11.03
ÖĞRETMEN EKİN1001...1261 20.59.3
Soyad AdÇELİKEL SARP UKD1081Toplam UKD Değişimi22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇMAZ EMIR TAHA3059...879 11.03
ÇETİN DENİZ1425...879 21.03
TAKTAŞ DURU1368...1114 41.016.5
Soyad AdBAŞDOĞAN DORUK UKD1275Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YORULMAZ ALİ ERİM1679...1054 11.06.6
KÜLLÜ ALI RIZA1321...1164 21.010.5
PORTAKALCI YUSUF1109...1721 30.0-3.3
ACIR MEHMET EMİN5194...1188 41.011.4
KOCA SARP KAĞAN1391...1292 50.0-14.4
EMİR DORUK3789...1516 60.0-6
AKSÖZ RÜZGAR BULUT1040...1650 70.0-3.3
Soyad AdKOR KEREM TUNA UKD1153Toplam UKD Değişimi14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKHAN EMIR ALI1121...879 11.03
BÜYÜK ECRIN EFSA1098...1608 20.0-3.3
KOKALI YAĞIZ3395...879 31.03
SOMER ARİN ROY1593...1056 41.011.1
CANSU EGE1351...1153 51.015
ARSLAN EGE3299...1357 60.0-7.2
GİRGİN HÜSEYİN SEYFİ4477...1349 70.0-7.5
Soyad AdDEMIRCI ANDRE LUKAS UKD1236Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK BERK YAMAN1432...879 11.03
ÖZEMİR JAN DENIZ1145...1533 20.0-4.5
BILGEN ARDA1440...1030 30.5-7.8
YILDIRIM POYRAZ2023...1102 41.09.6
YORULMAZ ALİ ERİM1679...1054 51.07.8
CALISKAN ALP2368...1240 61.015.3
EMİR DORUK3789...1516 70.0-4.8
Soyad AdAYDIN YUSUF EFE UKD1255Toplam UKD Değişimi-39
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TARLABAŞI EMİRHAN4231...2114 10.0-3.3
BAHAR BORA1038...1157 20.0-18.9
KARADEMİR BUĞRA1506...1464 30.0-6.9
YILDIZ KEREM1167...1177 41.011.7
ŞİNİK YAĞMUR1048...1547 50.0-4.5
YİĞİT CANSU2168...1305 60.0-12.9
ÖZBERK EMİR MEHMET1099...1558 70.0-4.2
Soyad AdERDEM EYLÜL UKD1145Toplam UKD Değişimi-40.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAY DENİZ1247...1478 10.0-3.6
DEMIRCI ARTIN1220...991 21.03
YOKUŞ SERHAN3170...1305 30.0-8.7
GÜNEYLİ GÜLŞAN1019...1158 40.0-14.4
ÜSTEN PELİN1078...1046 51.010.8
DEMİRCİ ABDULLAH EMİN1545...1314 60.0-8.4
KURTAR ERSİN KUZEY3012...1043 70.0-19.2
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014