EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

VIII. Corporate Games (Kurumsal Oyunlar) Satranç Turnuvası / 14.05.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ALİ TAYLAN KARAHAN4632...140202.06.2017
BARIŞ AYDIN4065...119702.06.2017
ENDER TUNA1597...117202.06.2017
ERCAN TUNCAY1506...112202.06.2017
FAZLI AYAN1253...136002.06.2017
GÜRKAN ÇOLAK3258...105502.06.2017
HASAN ÇAĞAN3721...136502.06.2017
İBRAHİM LEVENT ALTAY4055...131702.06.2017
İLYAS ARIK1390...155202.06.2017
MEHMET ALİ DURĞAY4373...134202.06.2017
MEHMET KAYMAK1141...129702.06.2017
ÖZDEMİR UYGAR AYDIN5734...128402.06.2017
SERDAR AYUN2541...140302.06.2017
SERDAR CEYLAN4731...113002.06.2017
SEVGİ ALDEMİR ÇORAPÇI5188...129202.06.2017
ŞEVKET GÜLHAN2928...146502.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ALTAY İBRAHİM LEVENT4055...13176
ARIK İLYAS1390...15526
AYAN FAZLI1253...13606
AYDIN BARIŞ4065...11976
AYDIN ÖZDEMİR UYGAR5734...12846
AYUN SERDAR2541...12596
CEYLAN SERDAR4731...11306
ÇAĞAN HASAN3721...13656
ÇOLAK GÜRKAN3258...10555
ÇORAPÇI SEVGİ ALDEMİR5188...12926
DURĞAY MEHMET ALİ4373...12196
GÜLHAN ŞEVKET2928...14656
KARAHAN ALİ TAYLAN4632...14026
KAYMAK MEHMET1141...12976
TUNA ENDER1597...11726
TUNCAY ERCAN1506...10715

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdÇİL HASAN KIVANÇ UKD2012Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVİ METİN6400...1215 11.01.65
TECİRLİ MEHMET SEFA2601...1455 21.01.65
DUYU BAYRAM EMRE4246...1605 31.01.65
TORUN UFUK4254...1716 41.02.25
ÖZATAKAN ÖNDER EMRE3053...1950 51.06.15
AYYILDIZ BUĞRA5185...1742 61.02.55
Soyad AdÖZATAKAN ÖNDER EMRE UKD1950Toplam UKD Değişimi2.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKDİL MEHMET MERTCAN2266...1273 11.02
TEZCAN MEHMET KORAY1128...1435 21.02.2
BEYKOK HASAN3056...1505 31.02.2
AKDERE ERTAN2815...1537 41.02.2
ÇİL HASAN KIVANÇ2140...2012 50.0-8.2
DUYU BAYRAM EMRE4246...1605 61.02.2
Soyad AdAYYILDIZ BUĞRA UKD1742Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTAY İBRAHİM LEVENT4055...1273 11.02
HACI MESUT1098...1427 21.02.8
TEMİZSU SERHAT2991...1529 31.04.6
GÜRLER FATİH3524...1610 41.06.4
SEZGÜN YAKUP1260...1917 51.014.6
ÇİL HASAN KIVANÇ2140...2012 60.0-3.4
Soyad AdDİRİ REHA UKD2088Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAVDAR MERİH6973...1303 11.01.65
DİLER SALİH ÖZDEN6840...1445 21.01.65
AKDERE ERTAN2815...1537 30.0-13.35
SEZGI ISMAIL KEREM1888...1403 41.01.65
KOÇALI ÖZKAN4686...1577 51.01.65
TORUN UFUK4254...1716 61.01.65
Soyad AdBOZBIYIK TUNCA UKD1780Toplam UKD Değişimi19
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARIK İLYAS1390...1273 10.0-2
DURĞAY MEHMET ALİ4373...1273 21.02
ÖZYURT MURAT2884...1741 31.09
UÇAL EYÜP BARIŞ1584...1383 41.02.2
KÖYBAŞI VEYSEL5892...1435 51.02.2
GÜRLER FATİH3524...1610 61.05.6
Soyad AdÖZYURT MURAT UKD1741Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN BARIŞ4065...1273 11.02
SEZGI ISMAIL KEREM1888...1403 20.5-7.6
BOZBIYIK TUNCA6448...1780 30.0-9
ARIK İLYAS1390...1273 41.02
TECİRLİ MEHMET SEFA2601...1455 51.03.2
BEYKOK HASAN3056...1505 61.04
Soyad AdTORUN UFUK UKD1716Toplam UKD Değişimi6.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYAN FAZLI1253...1273 11.02
UÇAL EYÜP BARIŞ1584...1383 21.02.4
GÜNEŞ TAYFUN2655...1323 31.02.2
ÇİL HASAN KIVANÇ2140...2012 40.0-3
AKDERE ERTAN2815...1537 51.05.4
DİRİ REHA4200...2088 60.0-2.2
Soyad AdGÜRLER FATİH UKD1610Toplam UKD Değişimi16.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYLAN SERDAR4731...1273 11.02
ARIK İLYAS1390...1273 21.02
SEZGÜN YAKUP1260...1917 31.017.2
AYYILDIZ BUĞRA5185...1742 40.0-6.4
BEYKOK HASAN3056...1505 51.07.2
BOZBIYIK TUNCA6448...1780 60.0-5.6
Soyad AdAKDERE ERTAN UKD1537Toplam UKD Değişimi23.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRGEN TOLGAHAN4466...1273 11.02.5
YERLİKAYA MEHMET1422...1323 21.05.75
DİRİ REHA4200...2088 31.022.25
ÖZATAKAN ÖNDER EMRE3053...1950 40.0-2.75
TORUN UFUK4254...1716 50.0-6.75
KARAHAN ALİ TAYLAN4632...1273 61.02.5
Soyad AdSEZGÜN YAKUP UKD1917Toplam UKD Değişimi-25.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKYILDIZ MURAT2132...1273 11.02
KÖYBAŞI VEYSEL5892...1435 21.02.2
GÜRLER FATİH3524...1610 30.0-17.2
AYYILDIZ BUĞRA5185...1742 50.0-14.6
SEZGI ISMAIL KEREM1888...1403 61.02.2
Soyad AdDUYU BAYRAM EMRE UKD1605Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYUN SERDAR2541...1273 11.02
TÜZELTÜRK MEHMET BERKAND4739...1358 21.03.8
ÇİL HASAN KIVANÇ2140...2012 30.0-2.2
TEZCAN MEHMET KORAY1128...1435 41.05.6
YERLİKAYA MEHMET1422...1323 51.03.2
ÖZATAKAN ÖNDER EMRE3053...1950 60.0-2.2
Soyad AdKOÇALI ÖZKAN UKD1577Toplam UKD Değişimi-10.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURĞAY MEHMET ALİ4373...1273 11.02.5
GÜNEŞ TAYFUN2655...1323 20.0-20.25
ALTAY İBRAHİM LEVENT4055...1273 31.02.5
ÇAĞAN HASAN3721...1273 41.02.5
DİRİ REHA4200...2088 50.0-2.75
YERLİKAYA MEHMET1422...1323 61.04.75
Soyad AdKÖYBAŞI VEYSEL UKD1435Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZGÜN YAKUP1260...1917 20.0-2.75
AYDIN ÖZDEMİR UYGAR5734...1273 31.02.5
KAYMAK MEHMET1141...1273 41.02.5
BOZBIYIK TUNCA6448...1780 50.0-2.75
ÇAVDAR MERİH6973...1303 61.08
Soyad AdGÜNEŞ TAYFUN UKD1323Toplam UKD Değişimi38
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZCAN İLKHAN1916...1273 11.02.5
KOÇALI ÖZKAN4686...1577 21.020.25
TORUN UFUK4254...1716 30.0-2.75
BEYKOK HASAN3056...1505 40.0-6.5
AYDIN ÖZDEMİR UYGAR5734...1273 51.02.5
TORAMAN CÜNEYT3692...1659 61.022
Soyad AdSEZGI ISMAIL KEREM UKD1403Toplam UKD Değişimi38.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAĞAN HASAN3721...1273 11.02.5
ÖZYURT MURAT2884...1741 20.59.5
TORAMAN CÜNEYT3692...1659 31.020.25
DİRİ REHA4200...2088 40.0-2.75
UÇAL EYÜP BARIŞ1584...1383 51.011.75
SEZGÜN YAKUP1260...1917 60.0-2.75
Soyad AdBEYKOK HASAN UKD1505Toplam UKD Değişimi-5.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAHAN ALİ TAYLAN4632...1273 11.02.5
GÜLHAN ŞEVKET2928...1273 21.02.5
ÖZATAKAN ÖNDER EMRE3053...1950 30.0-2.75
GÜNEŞ TAYFUN2655...1323 41.06.5
GÜRLER FATİH3524...1610 50.0-9
ÖZYURT MURAT2884...1741 60.0-5
Soyad AdTECİRLİ MEHMET SEFA UKD1455Toplam UKD Değişimi0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAK MEHMET1141...1273 11.02.5
ÇİL HASAN KIVANÇ2140...2012 20.0-2.75
DURĞAY MEHMET ALİ4373...1273 41.02.5
ÖZYURT MURAT2884...1741 50.0-4
AYUN SERDAR2541...1273 61.02.5
Soyad AdÇAVDAR MERİH UKD1303Toplam UKD Değişimi-5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DİRİ REHA4200...2088 10.0-2.75
KARAHAN ALİ TAYLAN4632...1273 21.02.5
ÇAĞAN HASAN3721...1273 30.0-2.5
TUNCAY ERCAN1506...1273 41.02.5
ÇORAPÇI SEVGİ ALDEMİR5188...1273 51.02.5
KÖYBAŞI VEYSEL5892...1435 60.0-8
Soyad AdTEZCAN MEHMET KORAY UKD1435Toplam UKD Değişimi-4.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNCAY ERCAN1506...1273 11.02.5
ÖZATAKAN ÖNDER EMRE3053...1950 20.0-2.75
GÜLHAN ŞEVKET2928...1273 31.02.5
DUYU BAYRAM EMRE4246...1605 40.0-7
KARAHAN ALİ TAYLAN4632...1273 50.0-2.5
KAYMAK MEHMET1141...1273 61.02.5
Soyad AdYERLİKAYA MEHMET UKD1323Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENOL HASAN CUMHUR5520...1273 11.02.5
AKDERE ERTAN2815...1537 20.0-5.75
TUNA ENDER1597...1273 31.02.5
DUYU BAYRAM EMRE4246...1605 50.0-4
KOÇALI ÖZKAN4686...1577 60.0-4.75
Soyad AdTORAMAN CÜNEYT UKD1659Toplam UKD Değişimi-29.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ÖZDEMİR UYGAR5734...1273 10.0-2
GÜRGEN TOLGAHAN4466...1273 21.02
SEZGI ISMAIL KEREM1888...1403 30.0-16.2
CEYLAN SERDAR4731...1273 41.02
GÜLHAN ŞEVKET2928...1273 51.02
GÜNEŞ TAYFUN2655...1323 60.0-17.6
Soyad AdDİLER SALİH ÖZDEN UKD1445Toplam UKD Değişimi2.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞ FATMA2666...1273 11.02.5
DİRİ REHA4200...2088 20.0-2.75
AYAN FAZLI1253...1273 31.02.5
Soyad AdTEMİZSU SERHAT UKD1529Toplam UKD Değişimi-0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN HAKAN REYHAN2234...1273 11.02.5
AYDIN ÖZDEMİR UYGAR5734...1273 21.02.5
AYYILDIZ BUĞRA5185...1742 30.0-5.75
Soyad AdHACI MESUT UKD1427Toplam UKD Değişimi1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNA ENDER1597...1273 11.02.5
AYYILDIZ BUĞRA5185...1742 20.0-3.5
AYUN SERDAR2541...1273 31.02.5
Soyad AdUÇAL EYÜP BARIŞ UKD1383Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇOLAK GÜRKAN3258...1273 11.02.5
TORUN UFUK4254...1716 20.0-3
ŞENOL HASAN CUMHUR5520...1273 31.02.5
BOZBIYIK TUNCA6448...1780 40.0-2.75
SEZGI ISMAIL KEREM1888...1403 50.0-11.75
GÜLHAN ŞEVKET2928...1273 60.0-2.5
Soyad AdTÜZELTÜRK MEHMET BERKAND UKD1358Toplam UKD Değişimi-7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇORAPÇI SEVGİ ALDEMİR5188...1273 11.02.5
DUYU BAYRAM EMRE4246...1605 20.0-4.75
KAYMAK MEHMET1141...1273 30.0-2.5
KARAHAN ALİ TAYLAN4632...1273 40.0-2.5
CEYLAN SERDAR4731...1273 51.02.5
ÇAĞAN HASAN3721...1273 60.0-2.5
Soyad AdSAYLAN HÜSEYİN UKD1570Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLHAN ŞEVKET2928...1273 10.0-2.5
KAHRAMAN HAKAN REYHAN2234...1273 21.02.5
ARIK İLYAS1390...1273 30.50
Soyad AdKAVİ METİN UKD1215Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİL HASAN KIVANÇ2140...2012 10.0-3.3
KAYMAK MEHMET1141...1273 20.0-3
KAHRAMAN HAKAN REYHAN2234...1273 30.0-3
AYDIN BARIŞ4065...1273 40.0-3
TUNA ENDER1597...1273 50.50
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014