EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler) / 10.05.2017 / BALIKESİR UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AHMET KEREM TEKİN2679...115302.06.2017
ECE GÜL2198...103202.06.2017
ELIF MERVE BIÇAKÇI1409...104402.06.2017
KAAN EGE KAHRAMAN3342...109002.06.2017
KEREM GÜVEN2323...114802.06.2017
MIRAÇ YIĞMATEPE1118...104002.06.2017
YUSUF KUBILAY AKBULUT3957...112402.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKBULUT YUSUF KUBILAY3957...12187
BIÇAKÇI ELIF MERVE1409...10447
GÜL ECE2198...10156
GÜVEN KEREM2323...11487
KAHRAMAN KAAN EGE3342...10637
TEKİN AHMET KEREM2679...11537
YIĞMATEPE MIRAÇ1118...10727

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdGENÇ KAAN UKD1129Toplam UKD Değişimi28.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İZMİR MUSTAFA1055...1100 11.013.8
ÇAKIR AHMET3509...793 21.03
GÜMÜŞTEKİN MEHMET ENES1040...1100 51.013.8
BAŞARAN EFEHAN1052...1000 60.5-5.1
EFE MUHAMMED UMUT3558...793 71.03
Soyad AdTINMAZ KEREM UKD1199Toplam UKD Değişimi40.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜNDAR ARIFCAN1239...793 11.03
KOCA EMIR1163...793 21.03
DENİZOĞLU NEBİHAN1048...793 31.03
DÖRTER HIKMET EFE1057...1016 41.07.8
KOCAKAVAZ ŞEVVAL1048...1058 51.09.3
KARAMAN EGE1512...1118 61.011.7
KOÇ ZEYNEP1972...793 71.03
Soyad AdNAKIŞ EGEMEN UKD1071Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYGISIZ FURKAN1024...793 11.03
EŞME EMRE2255...1066 21.014.7
CEYLAN METEHAN1015...793 30.0-3
AYGÜN UTKU1061...1151 40.53.3
KARASUİL AHMET ARDA1050...793 50.50
TEKİN AHMET KEREM2679...793 60.0-3
KÜPELİ MUSTAFA5603...793 71.03
Soyad AdKARAKAŞ İBRAHIM BURAK UKD1007Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞTEKİN MEHMET ENES1040...1100 10.0-11.1
KESKIN KAYRA NUR4155...793 21.03
EFE SUDE1047...793 31.03
İLHAN MEHMET KAĞAN1030...793 41.03
ÇANTAY ZEYNEP1969...793 51.03
BIÇAKÇI ELIF MERVE1409...793 60.0-3
İZMİR MUSTAFA1055...1100 70.0-11.1
Soyad AdKUTLU RECEP KAMIL UKD1136Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERT NISANUR1065...793 11.03
YIĞMATEPE MIRAÇ1118...793 21.03
DÖRTER HIKMET EFE1057...1016 30.0-19.8
KOCAKAVAZ ŞEVVAL1048...1058 40.5-3.3
KIZILCIK EREN1055...793 51.03
ÜNAL SARP ONUR1021...793 61.03
YILMAZ BERAT2578...1098 71.013.5
Soyad AdALKAN ADA AKDENİZ UKD1198Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKIN KAYRA NUR4155...793 11.03
GÜLER TUNA1051...1000 21.07.2
EFE MUHAMMED UMUT3558...793 31.03
ONOCAK EMİRHAN3221...793 41.03
İLHAN MEHMET KAĞAN1030...793 51.03
CEYLAN METEHAN1015...793 61.03
BAYER İSMAIL ARDA1076...1123 71.012
Soyad AdARAT KAYRA UKD1120Toplam UKD Değişimi45.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜPELİ MUSTAFA5603...793 11.03
SÖZAT EMİR3066...793 21.03
ATİK EBRAR HALİME2222...1140 31.015.9
KARAMAN EGE1512...1118 40.50
TEKİN AHMET KEREM2679...793 50.50
EŞME EMRE2255...1066 61.012.6
ÇAĞIL MEHMET DENIZ1348...1025 71.011.1
Soyad AdEFE DENIZ UKD1053Toplam UKD Değişimi52.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIR AHMET ÇAĞAN1548...793 11.03
ÜNAL SARP ONUR1021...793 21.03
KAYGUSUZ HAYAL SAHRA2241...793 31.03
GEZEKLİ DURU1056...1106 41.017.1
SÜSİN DERYA DEFNE2719...1182 51.020.1
KIZILCIK EREN1055...793 61.03
GÖLLER EGE DERIN1356...793 71.03
Soyad AdKOCAKAVAZ ŞEVVAL UKD1058Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ BERAT2578...1098 10.0-13.2
BOZBEY MEHMET1184...793 21.03
KOÇ ZEYNEP1972...793 31.03
KUTLU RECEP KAMIL1064...1136 40.53.3
TINMAZ KEREM2686...1199 50.0-9.3
GÜLTEPE MUSTAFA EFE2639...1050 61.014.7
DÜNDAR ARIFCAN1239...793 71.03
Soyad AdGÜLTEPE MUSTAFA EFE UKD1050Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE ALTUĞ3471...793 11.03
KARAMAN EGE1512...1118 21.017.7
SADAK ÖMER FARUK1091...1099 30.0-12.9
YILMAZ BERAT2578...1098 40.0-12.9
DÖRTER HIKMET EFE1057...1016 51.013.5
KOCAKAVAZ ŞEVVAL1048...1058 60.0-14.7
DENİZOĞLU NEBİHAN1048...793 71.03
Soyad AdATİK EBRAR HALİME UKD1140Toplam UKD Değişimi-26.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAŞ AHMET EFE1039...1025 10.0-19.8
PAYLAN YAMAÇ ÇOŞKUN1056...793 21.03
ARAT KAYRA1328...1120 30.0-15.9
KAYGISIZ FURKAN1024...793 41.03
EFE SUDE1047...793 51.03
ACAR MELIS ERVA2848...793 60.0-3
TEKİN AHMET KEREM2679...793 71.03
Soyad AdGEZEKLİ DURU UKD1106Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇİFTCİ ECRİN CEYDA2508...793 11.03
GÖLLER EGE DERIN1356...793 21.03
ÜNAL SARP ONUR1021...793 30.0-3
EFE DENIZ1047...1053 40.0-17.1
AKBULUT YUSUF KUBILAY3957...793 50.0-3
BÖCEK MUSTAFA BERK2389...793 61.03
YIĞMATEPE MIRAÇ1118...793 70.0-3
Soyad AdDÖRTER HIKMET EFE UKD1016Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ ZEYNEP1972...793 11.03
SADAK ÖMER FARUK1091...1099 21.018.3
KUTLU RECEP KAMIL1064...1136 31.019.8
TINMAZ KEREM2686...1199 40.0-7.8
GÜLTEPE MUSTAFA EFE2639...1050 50.0-13.5
GÜVEN KEREM2323...793 60.0-3
ALBAK RAMAZAN BURAK2767...793 71.03
Soyad AdSOFU ALPEREN UKD1023Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜSİN DERYA DEFNE2719...1182 11.021.3
KIZILCIK EREN1055...793 20.0-3
POLAT MERT3579...1147 30.0-9.9
ÜNAL SARP ONUR1021...793 41.03
YIĞMATEPE MIRAÇ1118...793 50.0-3
GÖLLER EGE DERIN1356...793 61.03
ERMİŞOĞLU AHMET VEFA1514...793 71.03
Soyad AdÇAĞIL MEHMET DENIZ UKD1025Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKİN AHMET KEREM2679...793 10.0-3
ZEYBEK ECRİN2979...793 21.03
YILMAZ YUSUF SELIM1415...793 30.0-3
ACAR MELIS ERVA2848...793 41.03
AKALP METEHAN1987...793 51.03
KÜPELİ MUSTAFA5603...793 61.03
ARAT KAYRA1328...1120 70.0-11.1
Soyad AdİZMİR MUSTAFA UKD1100Toplam UKD Değişimi3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ KAAN1046...1129 10.0-13.8
EFE MUHAMMED UMUT3558...793 21.03
KESKIN KAYRA NUR4155...793 31.03
BIÇAKÇI ELIF MERVE1409...793 40.0-3
ONOCAK EMİRHAN3221...793 51.03
KARAKAŞ İBRAHIM BURAK1260...1007 71.011.1
Soyad AdGÜMÜŞTEKİN MEHMET ENES UKD1100Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAŞ İBRAHIM BURAK1260...1007 11.011.1
CEYLAN METEHAN1015...793 20.0-3
ÇAKIR AHMET3509...793 30.0-3
ÇOBAN NAZıM EFE1259...793 41.03
GENÇ KAAN1046...1129 50.0-13.8
EFE SUDE1047...793 60.0-3
Soyad AdKARAMAN EGE UKD1118Toplam UKD Değişimi-61.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL ECE2198...793 11.03
GÜLTEPE MUSTAFA EFE2639...1050 20.0-17.7
KARAKAŞ AHMET EFE1039...1025 30.0-18.9
ARAT KAYRA1328...1120 40.50
SADAK ÖMER FARUK1091...1099 50.0-15.9
TINMAZ KEREM2686...1199 60.0-11.7
Soyad AdSADAK ÖMER FARUK UKD1099Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYGUSUZ HAYAL SAHRA2241...793 11.03
DÖRTER HIKMET EFE1057...1016 20.0-18.3
GÜLTEPE MUSTAFA EFE2639...1050 31.012.9
EFE ALTUĞ3471...793 41.03
KARAMAN EGE1512...1118 51.015.9
KOCA EMIR1163...793 60.0-3
Soyad AdAYGÜN UTKU UKD1151Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EFE MUHAMMED UMUT3558...793 11.03
ONOCAK EMİRHAN3221...793 21.03
BIÇAKÇI ELIF MERVE1409...793 31.03
NAKIŞ EGEMEN1514...1071 40.5-3.3
BAŞARAN EFEHAN1052...1000 51.09
ÇAKIR AHMET3509...793 61.03
İLHAN MEHMET KAĞAN1030...793 71.03
Soyad AdBAYER İSMAIL ARDA UKD1123Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AÇıKGÖZ GÖKTÜRK KAAN1437...793 11.03
BAŞARAN EFEHAN1052...1000 20.0-20.1
GÜLER TUNA1051...1000 41.09.9
BIÇAKÇI ELIF MERVE1409...793 51.03
ALKAN ADA AKDENİZ5492...1198 70.0-12
Soyad AdYILMAZ BERAT UKD1098Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCAKAVAZ ŞEVVAL1048...1058 11.013.2
GÜL ECE2198...793 21.03
GÜVEN KEREM2323...793 30.0-3
GÜLTEPE MUSTAFA EFE2639...1050 41.012.9
DENİZOĞLU NEBİHAN1048...793 51.03
DÜNDAR ARIFCAN1239...793 61.03
KUTLU RECEP KAMIL1064...1136 70.0-13.5
Soyad AdEŞME EMRE UKD1066Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ YUSUF SELIM1415...793 11.03
NAKIŞ EGEMEN1514...1071 20.0-14.7
KARASUİL AHMET ARDA1050...793 31.03
KÜPELİ MUSTAFA5603...793 41.03
KARAKAŞ AHMET EFE1039...1025 51.013.2
ARAT KAYRA1328...1120 60.0-12.6
ÇÜRÜK BEDİRHAN1058...793 71.03
Soyad AdGÜNGÖR OSMAN KAAN UKD1160Toplam UKD Değişimi18.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBULUT YUSUF KUBILAY3957...793 10.0-3
ALBAK RAMAZAN BURAK2767...793 21.03
SÜSİN DERYA DEFNE2719...1182 31.015.9
POLAT MERT3579...1147 40.5-0.6
ÜNAL SARP ONUR1021...793 51.03
YIĞMATEPE MIRAÇ1118...793 60.0-3
KAHRAMAN KAAN EGE3342...793 71.03
Soyad AdGÜLER TUNA UKD1000Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇANTAY ZEYNEP1969...793 11.03
ALKAN ADA AKDENİZ5492...1198 20.0-7.2
BAŞARAN EFEHAN1052...1000 31.015
BAYER İSMAIL ARDA1076...1123 40.0-9.9
EFE MUHAMMED UMUT3558...793 50.0-3
ÇOBAN NAZıM EFE1259...793 61.03
ÇAKIR AHMET3509...793 70.0-3
Soyad AdKARAKAŞ AHMET EFE UKD1025Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATİK EBRAR HALİME2222...1140 11.019.8
KARASUİL AHMET ARDA1050...793 21.03
KARAMAN EGE1512...1118 31.018.9
TEKİN AHMET KEREM2679...793 40.0-3
EŞME EMRE2255...1066 50.0-13.2
AKALP METEHAN1987...793 61.03
SÖZAT EMİR3066...793 71.03
Soyad AdPOLAT MERT UKD1147Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOFU ALPEREN1045...1023 31.09.9
GÜNGÖR OSMAN KAAN1078...1160 40.50.6
AKBULUT YUSUF KUBILAY3957...793 70.0-3
Soyad AdSÜSİN DERYA DEFNE UKD1182Toplam UKD Değişimi-45.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOFU ALPEREN1045...1023 10.0-21.3
GELGEL METEHAN1045...793 21.03
GÜNGÖR OSMAN KAAN1078...1160 30.0-15.9
SERT NISANUR1065...793 41.03
EFE DENIZ1047...1053 50.0-20.1
TOPUZ HIRANUR3185...793 61.03
ÜNAL SARP ONUR1021...793 71.03
Soyad AdBAŞARAN EFEHAN UKD1000Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İLHAN MEHMET KAĞAN1030...793 11.03
BAYER İSMAIL ARDA1076...1123 21.020.1
GÜLER TUNA1051...1000 30.0-15
CEYLAN METEHAN1015...793 41.03
AYGÜN UTKU1061...1151 50.0-9
GENÇ KAAN1046...1129 60.55.1
BIÇAKÇI ELIF MERVE1409...793 71.03
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014