EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

IX. Geleneksel Sancaktepe Gelişimin Merkezi Satranç Turnuvası / 10.05.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULLAH TALHA GÜZEL1047...103102.06.2017
ABDÜLKERİM DEDE1021...106602.06.2017
AKIN TASAR1065...116802.06.2017
ALI TURUNÇ1461...111102.06.2017
AZAT ARDUÇ1109...113002.06.2017
BAKI MUSTAFA ÇALIŞKAN3784...117502.06.2017
BERAT ÖZTÜRK6359...102902.06.2017
BERKIN SAVAŞAN5579...104802.06.2017
BURAK ÜNAL KURT1006...111002.06.2017
CAN TONLAK4352...119802.06.2017
CENGIZ KAAN GÖK1716...120802.06.2017
DENİZ GÜNEŞ2246...108502.06.2017
EFE ÖZ6474...110302.06.2017
EFECAN DEMİRTAŞ2440...100602.06.2017
EĞEMEN MEHMET YAKUT1491...112102.06.2017
EMİRHAN PEYNİR1535...103402.06.2017
EMİRHAN TIRPAN3950...109502.06.2017
EMRAH DOĞAN2347...108502.06.2017
ERKAN CAN ÇELIK1247...106402.06.2017
ERKAN ÇAPKIN1283...109602.06.2017
EYMEN TUNA AKIN6240...107002.06.2017
FATİH RECEP KIVRAK1050...107502.06.2017
FATİH ŞÜKRÜ TONK3022...100702.06.2017
GÜRCAN GÜLCAN TÜRKER3438...121102.06.2017
HAMZA GÜRBÜZ4678...107302.06.2017
HASAN ALI BOZDAĞ4725...112302.06.2017
ISMAIL GÖKHAN DAĞIDIR2272...102802.06.2017
KADIR BOZAN1010...100802.06.2017
KEREM EFE FIDAN3339...105402.06.2017
KUTAY ULUKAN6281...110502.06.2017
MEHMET AKIF BOZKURT3078...109502.06.2017
MEHMET AKIF DOĞAN1409...108402.06.2017
MEHMET TARIK DOĞAN2237...111302.06.2017
MELİH ARDA POLAT1445...109502.06.2017
MERT CAN ÇELİK1961...105702.06.2017
METİN AYDİK1820...106802.06.2017
MUHAMMED ENES ORUÇ3814...102902.06.2017
MUHAMMED ERDEM UZUN5715...115402.06.2017
MUHAMMED MUSTAFA EDE1868...108202.06.2017
MUHAMMED ÜVEYS ERZ1016...103402.06.2017
MUHARREM CIFTCI1943...112102.06.2017
SADETTİN ÇAVUŞ1114...122502.06.2017
SERHAT SAYIM5696...106602.06.2017
SİBEL KAKIZ1113...112002.06.2017
TALHA YASIN TUTGUN1259...100502.06.2017
TALHA YİĞİT AKSU2597...104802.06.2017
TOPRAK BULUT1313...108202.06.2017
UMUT CAN DOLU2191...100402.06.2017
YASİN KARAMUK1081...100402.06.2017
YUNUS EMRE TÜRKER3454...117602.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKIN EYMEN TUNA6240...10706
AKSU TALHA YİĞİT2597...10736
ARDUÇ AZAT1109...11306
AYDİK METİN1820...11246
BOZAN KADIR1010...10085
BOZDAĞ HASAN ALI4725...10316
BOZKURT MEHMET AKIF3078...11736
BULUT TOPRAK1313...10826
CIFTCI MUHARREM1943...11776
ÇALIŞKAN BAKI MUSTAFA3784...11756
ÇAPKIN ERKAN1283...10866
ÇAVUŞ SADETTİN1114...12256
ÇELIK ERKAN CAN1247...10956
ÇELİK MERT CAN1961...10576
DAĞIDIR ISMAIL GÖKHAN2272...10286
DEDE ABDÜLKERİM1021...10666
DEMİRTAŞ EFECAN2440...10066
DOĞAN EMRAH2347...10736
DOĞAN MEHMET AKIF1409...10846
DOĞAN MEHMET TARIK2237...11136
DOLU UMUT CAN2191...10026
EDE MUHAMMED MUSTAFA1868...10826
ERZ MUHAMMED ÜVEYS1016...10346
FIDAN KEREM EFE3339...10546
GÖK CENGIZ KAAN1716...12086
GÜNEŞ DENİZ2246...11426
GÜRBÜZ HAMZA4678...11336
GÜZEL ABDULLAH TALHA1047...10556
KAKIZ SİBEL1113...11206
KARAMUK YASİN1081...10046
KIVRAK FATİH RECEP1050...10416
KURT BURAK ÜNAL1006...11216
ORUÇ MUHAMMED ENES3814...10296
ÖZ EFE6474...11586
ÖZTÜRK BERAT6359...10296
PEYNİR EMİRHAN1535...10346
POLAT MELİH ARDA1445...10956
SAVAŞAN BERKIN5579...10636
SAYIM SERHAT5696...10306
TASAR AKIN1065...11686
TIRPAN EMİRHAN3950...10955
TONK FATİH ŞÜKRÜ3022...10076
TONLAK CAN4352...10466
TURUNÇ ALI1461...11116
TUTGUN TALHA YASIN1259...10056
TÜRKER GÜRCAN GÜLCAN3438...12116
TÜRKER YUNUS EMRE3454...10865
ULUKAN KUTAY6281...11525
UZUN MUHAMMED ERDEM5715...11886
YAKUT EĞEMEN MEHMET1491...11696

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdALSAÇ ALPER TOLGA UKD1152Toplam UKD Değişimi62.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ AYTUĞ REİSIŞ2108...806 11.03
ERGÜN HANNE ERVA2483...806 21.03
İNAN ZEYNEP2773...1040 31.010.5
KİNEŞ MUHAMMET ALİ5186...1113 41.013.5
ÇELTİKÇİ MÜNÜR5521...1224 51.018
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 61.014.7
Soyad AdAKSÖZ BURAK CAN UKD1576Toplam UKD Değişimi20
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERZ MUHAMMED ÜVEYS1016...866 11.02.5
BOLAT TAYFUR1498...866 21.02.5
ÖZCAN BERKAY3057...1058 31.02.75
YILDIZ EMİRHAN1009...1086 41.02.75
ÖZCAN  ERAY1145...1183 51.02.75
NAS ABDULLAH EREN2765...1398 61.06.75
Soyad AdALPİN EGE UKD1681Toplam UKD Değişimi9.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGİN YASİN2085...907 11.02
CIFTCI MUHARREM1943...907 21.02
BAHADIR YUSUF ALİ1274...1152 31.02.2
AKTAŞ BARIŞ1025...1256 41.02.2
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1401 51.03.2
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1599 60.5-2.2
Soyad AdBİLİK ERKAN UKD1357Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN NURULLAH2096...866 11.02.5
KARA UĞURCAN1002...1134 21.05.5
ARSLAN ENES1021...1154 31.06
BEDELCİ GÜRSEL1703...1213 41.07.75
UĞRAŞMIŞ YUNUS3100...1178 51.06.75
OYNAK ALİ1776...1154 61.06
Soyad AdAKSÖZ R.BULUT UKD1650Toplam UKD Değişimi13.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMIRCI ZEHRA MEDINE2322...848 11.02
ASATEKİN MUSA1384...1063 21.02.2
AKTAŞ BERKAY ALİ1150...1154 31.02.2
TOPÇUOĞLU EMİR1686...1162 41.02.2
ÇAKIROĞLU MITHAT ZIYA1308...1224 51.02.2
MORGÜN BORAN1271...1333 61.02.6
Soyad AdAYDIN OĞUZ KAAN UKD1599Toplam UKD Değişimi17
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESATOĞLU FATİH2848...907 11.02.5
DEDE ABDÜLKERİM1021...907 21.02.5
KAYALAR EGE1645...1092 31.02.75
YİĞİT CANSU2168...1305 41.03.75
OCAK BUĞRA FEHMİ1021...1209 51.02.75
ALPİN EGE1657...1681 60.52.75
Soyad AdUĞRAŞMIŞ YUNUS UKD1178Toplam UKD Değişimi60.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MURAT CEBRAİL2350...866 11.03
UZUN MUHAMMED ERDEM5715...866 21.03
CANBAY DENIZ1358...1247 31.018
ÇETİN BATIN1843...1336 41.021.3
BİLİK ERKAN5757...1357 50.0-8.1
GÜLER ALI EREN1743...1401 61.023.4
Soyad AdTOPÇUOĞLU EMİR UKD1162Toplam UKD Değişimi36.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANDEMIR AZRA1074...848 11.03
UYSAL TUNA2607...1000 21.08.7
ÇALIŞKAN BAKI MUSTAFA3784...848 31.03
AKSÖZ R.BULUT1040...1650 40.0-3.3
OKAN ERTUNÇ EFE4191...1064 51.011.1
SARI EBRAR2744...1137 61.014.1
Soyad AdGÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL UKD1077Toplam UKD Değişimi43.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT KAAN TUĞBERK1595...806 11.03
UCAR DURU1513...806 21.03
ÖZTÜRK YIĞIT6361...806 31.03
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 40.53.9
ŞİMŞEK YUSUF6775...1141 51.017.7
İSLAMOĞLU ÖMER YAĞIZ1530...1035 61.013.2
Soyad AdAJAM AYMAN UKD1211Toplam UKD Değişimi49.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GENÇ DORUKHAN1930...866 11.03
EDE MUHAMMED MUSTAFA1868...866 21.03
AKBULUT BEKIR CAN1704...866 31.03
ARDUÇ AZAT1109...866 41.03
ZİYANAK  BATUHAN1646...1121 51.011.4
OLGUN EFE5085...1555 61.026.4
Soyad AdKÜÇÜK YİĞİT UKD1175Toplam UKD Değişimi35.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAZ BADE3547...806 11.03
ERDİL AHSEN2141...806 21.03
BALTACIOĞLU BEYTULLAH2148...806 31.03
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1077 40.5-3.9
AKSOY  EYLÜL2006...1142 51.013.5
ÇELTİKÇİ MÜNÜR5521...1224 61.017.1
Soyad AdOLGUN EFE UKD1555Toplam UKD Değişimi-4.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAATCI YUSUF BURAK2835...866 11.02.5
BOZAN KADIR1010...866 21.02.5
SARI  EMİRHAN1438...1077 31.02.75
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1154 41.02.75
NAS ABDULLAH EREN2765...1398 51.07.25
AJAM AYMAN9912...1211 60.0-22
Soyad AdÖZEN METEHAN UKD1519Toplam UKD Değişimi-8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKSU FATMA1754...907 11.02.5
COŞKUN ÖMER FARUK2412...907 21.02.5
AKBULUT  MERT2591...1041 31.02.75
OCAK BUĞRA FEHMİ1021...1209 40.0-21.5
PEYNIR  EREN2235...1073 51.02.75
KOÇAK BERKE1800...1166 61.02.75
Soyad AdBEDELCİ GÜRSEL UKD1213Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EREN MUHAMMED CAN2407...866 11.03
CİNGÖZ AYLİN4795...866 21.03
ŞANLI ONUR6468...866 31.03
BİLİK ERKAN5757...1357 40.0-9.3
GENÇAY EMRULLAH3316...1138 51.012
ARSLAN ENES1021...1154 61.012.6
Soyad AdKURUŞ EGEMEN EFE UKD1217Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FIDAN KEREM EFE3339...848 11.03
DOĞAN  MUHAMMED KEREM2872...1000 21.06.6
ELDETME YUNUS EMRE4527...848 31.03
MORGÜN BORAN1271...1333 40.54.8
AYDİK METİN1820...848 51.03
ÇAKIROĞLU MITHAT ZIYA1308...1224 60.50.3
Soyad AdBAHADIR YUSUF ALİ UKD1152Toplam UKD Değişimi29.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUHAMMED ÖMER YASIN9906...907 11.03
TUTGUN TALHA YASIN1259...907 21.03
ALPİN EGE1657...1681 30.0-3.3
DEMİRTAŞ EFECAN2440...907 41.03
YAKUT EĞEMEN MEHMET1491...907 51.03
YİĞİT CANSU2168...1305 61.021
Soyad AdOYNAK ALİ UKD1154Toplam UKD Değişimi42
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESKİN İLYAS1004...866 11.03
YILMAZ MERT1593...866 21.03
COMBAŞ KANİ CAN4075...1204 30.52.1
CANBAY DENIZ1358...1247 41.018.9
ÇETİN BATIN1843...1336 51.022.2
BİLİK ERKAN5757...1357 60.0-7.2
Soyad AdDEMİRCİ  DORUK AHMET UKD1075Toplam UKD Değişimi30.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT ABDULMELİK2990...848 11.03
ŞENLER ŞERIF7512...848 21.03
ÇAKIROĞLU MITHAT ZIYA1308...1224 30.0-9
DOĞAN  MUHAMMED KEREM2872...1000 41.012
DAĞIDIR ISMAIL GÖKHAN2272...848 51.03
AKTAŞ BERKAY ALİ1150...1154 61.018.3
Soyad AdLOKMAN RÜZGAR SEYİT UKD1148Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT MUHAMMET EMİN2782...806 11.03
INTAŞ DERIN2037...806 21.03
DEMİRCİ BARAN ÇAĞIN5647...1028 31.010.2
İSLAMOĞLU ÖMER YAĞIZ1530...1035 41.010.5
KIRAY ONAT4927...1149 51.015
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1152 60.0-14.7
Soyad AdÖZCAN  ERAY UKD1183Toplam UKD Değişimi19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLEÇ BAHATTIN BERAT7279...866 11.03
ERSOY EYÜP4891...866 21.03
GÜRBÜZ HAMZA4678...866 31.03
ÇELIK ERKAN CAN1247...866 41.03
AKSÖZ BURAK CAN3974...1576 50.0-3.3
SARI  EMİRHAN1438...1077 61.010.8
Soyad AdÇAKIROĞLU MITHAT ZIYA UKD1224Toplam UKD Değişimi28.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERSIZLER TUANA5119...848 11.03
GÜNEŞ ATAKAN4725...1029 21.07.5
DEMİRCİ  DORUK AHMET4621...1075 31.09
ÇAVAŞ MUHAMMED SELİM6830...1162 41.012.3
AKSÖZ R.BULUT1040...1650 50.0-3.3
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 60.5-0.3
Soyad AdYÖNLÜER HASAN ALİ UKD1154Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜMÜŞ BARAN5594...866 11.03
GÜNEŞ APDULHALİK4969...866 21.03
AKSU TALHA YİĞİT2597...866 31.03
OLGUN EFE5085...1555 40.0-3.3
ARDUÇ AZAT1109...866 51.03
ÜNSAL ABDULKADİR1016...1112 61.013.2
Soyad AdOCAK BUĞRA FEHMİ UKD1209Toplam UKD Değişimi34.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN ÖMER1717...907 11.03
PEYNİR EMİRHAN1535...907 21.03
ÖZDAL SÜMEYYE3361...907 31.03
ÖZEN METEHAN2418...1519 41.025.8
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1599 50.0-3.3
TÜRKER GÜRCAN GÜLCAN3438...907 61.03
Soyad AdCOMBAŞ KANİ CAN UKD1204Toplam UKD Değişimi17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ DENİZ2246...866 11.03
BAYRAK HARUN3790...1031 21.08.1
OYNAK ALİ1776...1154 30.5-2.1
GÜLER ALI EREN1743...1401 40.0-7.5
TONLAK CAN4352...866 51.03
ÇİFTÇİ AHMET5539...1147 61.012.6
Soyad AdKARAGÖZ ESRA UKD1117Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
IŞILDAK ÇAĞLAR1740...866 11.03
IBRAHIM YAMAN9933...866 21.03
ARDUÇ AZAT1109...866 30.0-3
EDE MUHAMMED MUSTAFA1868...866 41.03
AKSU TALHA YİĞİT2597...866 51.03
YILDIZ EMİRHAN1009...1086 61.013.8
Soyad AdYILMAZ YİĞİT EMRE UKD1401Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKSU MUHAMMED CAN1092...907 11.02.5
DEMİRTAŞ EFECAN2440...907 21.02.5
ÖZEN FATİH1780...1089 31.03.5
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1254 41.07.5
ALPİN EGE1657...1681 50.0-4
KAYALAR EGE1645...1092 61.03.5
Soyad AdBABA RESUL UKD1038Toplam UKD Değişimi44.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TONLAK CAN4352...866 10.50
OZTURK EMIRHAN1634...1134 20.0-11.1
UÇAR YASEMİN2945...866 31.03
BAYRAK HARUN3790...1031 41.014.7
KAYA YUNUS1415...1129 51.018.6
GENÇAY EMRULLAH3316...1138 61.019.2
Soyad AdMORGÜN BORAN UKD1333Toplam UKD Değişimi8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR DİLARA5028...848 11.02.5
OKAN ERTUNÇ EFE4191...1064 21.04.25
SARI EBRAR2744...1137 31.06.25
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 40.5-4
ÖZ EFE6474...848 51.02.5
AKSÖZ R.BULUT1040...1650 60.0-3.25
Soyad AdARSLAN ENES UKD1154Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞ ESMANUR5011...866 11.03
SAYIM SERHAT5696...866 21.03
BİLİK ERKAN5757...1357 30.0-7.2
AMİR MİRHAN4232...1055 41.010.8
OZTURK EMIRHAN1634...1134 51.014.1
BEDELCİ GÜRSEL1703...1213 60.0-12.6
Soyad AdLÜLE ARDA UKD1180Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNER EMİR6029...848 11.03
DENKER ZEYNEP2328...1057 21.09.9
TASAR AKIN1065...848 30.50
ÖZ EFE6474...848 40.0-3
ÖZTÜRK BERAT6359...848 51.03
AYDİK METİN1820...848 61.03
Soyad AdKÜÇÜK FURKAN UKD1114Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAMUK YASİN1081...866 10.0-3
TONK FATİH ŞÜKRÜ3022...866 21.03
KOÇ ALEYNA2862...866 31.03
GENÇ DORUKHAN1930...866 41.03
BİNGÖL ABDULLAH1021...866 51.03
KURT BURAK ÜNAL1006...866 61.03
Soyad AdAKTAŞ BARIŞ UKD1256Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAHRAMAN ALPEREN2105...907 11.03
DOĞAN MEHMET TARIK2237...907 21.03
ATUN ELASU1724...907 31.03
ALPİN EGE1657...1681 40.0-3.3
ÖZÇELİK OZAN ARDA1111...1050 51.07.2
CIFTCI MUHARREM1943...907 61.03
Soyad AdÖZCAN BERKAY UKD1058Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYLU GÜLENDER1006...866 11.03
UZEL RAMAZAN1024...866 21.03
AKSÖZ BURAK CAN3974...1576 30.0-3.3
GÜRBÜZ HAMZA4678...866 40.50
ÖZCAN ÖMER5692...866 51.03
ÇELIK ERKAN CAN1247...866 61.03
Soyad AdACAR  YUNUS EMRE UKD1091Toplam UKD Değişimi30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIDAĞ İBRAHİM1242...907 11.03
TÜRKER YUNUS EMRE3454...907 20.50
ÇAPKIN ERKAN1283...907 31.03
YAKUT EĞEMEN MEHMET1491...907 40.50
YILMAZ İBRAHIM BORAN1049...907 51.03
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1254 61.021.6
Soyad AdGÜLER ALI EREN UKD1401Toplam UKD Değişimi-24.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN EMRAH2347...866 11.02.5
GENÇAY EMRULLAH3316...1138 20.0-20.5
GÜNEŞ DENİZ2246...866 31.02.5
COMBAŞ KANİ CAN4075...1204 41.06.25
KARA UĞURCAN1002...1134 51.04.5
UĞRAŞMIŞ YUNUS3100...1178 60.0-19.5
Soyad AdCANBAY DENIZ UKD1247Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYAN İZZET EMİN6479...1091 11.08.7
AMİR MİRHAN4232...1055 21.07.5
UĞRAŞMIŞ YUNUS3100...1178 30.0-18
OYNAK ALİ1776...1154 40.0-18.9
KORUCU ÖZGÜR2170...866 51.03
DOĞAN EMRAH2347...866 61.03
Soyad AdŞİMŞEK YUSUF UKD1141Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAMLI ELANUR7501...806 11.03
SAVAŞAN BERKIN5579...806 21.03
AVCI BATUHAN3181...806 31.03
KIRAY ONAT4927...1149 40.50.3
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1077 50.0-17.7
TOKAT NİL3482...1066 61.012
Soyad AdAKTAŞ BERKAY ALİ UKD1154Toplam UKD Değişimi-3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKOÇ SUDENAZ2021...848 11.03
ÇELİK MERT CAN1961...848 21.03
AKSÖZ R.BULUT1040...1650 30.0-3.3
TURUNÇ ALI1461...848 41.03
UYSAL TUNA2607...1000 51.08.7
DEMİRCİ  DORUK AHMET4621...1075 60.0-18.3
Soyad AdDENKER ZEYNEP UKD1057Toplam UKD Değişimi15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞDEMİR YASİN EFE3227...848 11.03
LÜLE ARDA3472...1180 20.0-9.9
UYSAL ÇAĞAN4398...848 31.03
ÇELİK MERT CAN1961...848 41.03
ÇAVAŞ MUHAMMED SELİM6830...1162 51.019.2
TASAR AKIN1065...848 60.0-3
Soyad AdÇETİN BATIN UKD1336Toplam UKD Değişimi-21.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA YUNUS1415...1129 21.05.75
ÇİFTÇİ AHMET5539...1147 31.06.25
UĞRAŞMIŞ YUNUS3100...1178 40.0-17.75
OYNAK ALİ1776...1154 50.0-18.5
CİNGÖZ AYLİN4795...866 61.02.5
Soyad AdNAS ABDULLAH EREN UKD1398Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FINDIKLI ŞEVVAL4049...866 11.02.5
DOĞAN MEHMET AKIF1409...866 21.02.5
ÇEKEN BATIKAN4458...1058 31.03
OLGUN EFE5085...1555 50.0-7.25
AKSÖZ BURAK CAN3974...1576 60.0-6.75
Soyad AdKIRAY ONAT UKD1149Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ SILA2341...806 11.03
FENNIBAY SAIT NIYAZI2776...806 21.03
BOZDAĞ HASAN ALI4725...806 31.03
ŞİMŞEK YUSUF6775...1141 40.5-0.3
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 50.0-15
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1200 61.017.1
Soyad AdPEYNIR  EREN UKD1073Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUİÇMEZ EFE SİNAN1737...907 11.03
YAKUT EĞEMEN MEHMET1491...907 20.50
TÜRKER YUNUS EMRE3454...907 31.03
ÇAVUŞ SADETTİN1114...907 41.03
ÖZEN METEHAN2418...1519 50.0-3.3
KEMENT SAMET3170...1180 61.019.5
Soyad AdYILDIZ EMİRHAN UKD1086Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUŞLU ABDULKADİR1146...866 11.03
KAKIZ SİBEL1113...866 21.03
TIRPAN EMİRHAN3950...866 31.03
AKSÖZ BURAK CAN3974...1576 40.0-3.3
ÇAĞLAR ÇAĞLAR5363...866 51.03
KARAGÖZ ESRA5200...1117 60.0-13.8
Soyad AdÇELTİKÇİ MÜNÜR UKD1224Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAR DILA2929...806 11.03
BOZKURT MEHMET AKIF3078...806 21.03
SANCAK MUHAMMED EMİN2750...1062 31.08.7
AKSOY  EYLÜL2006...1142 41.011.7
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1152 50.0-18
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 60.0-17.1
Soyad AdYİĞİT CANSU UKD1305Toplam UKD Değişimi-8.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL ABDULLAH TALHA1047...907 11.02.5
DOLU UMUT CAN2191...907 21.02.5
TÜRKER GÜRCAN GÜLCAN3438...907 31.02.5
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1599 40.0-3.75
ÖZTÜRK  ONUR METE1043...1080 51.05.5
BAHADIR YUSUF ALİ1274...1152 60.0-17.5
Soyad AdSARI EBRAR UKD1137Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT ÇAĞLA4148...848 11.03
ÖZEL EFE1665...848 21.03
MORGÜN BORAN1271...1333 30.0-7.5
KARAKUŞ BURAK1846...1138 41.015
TAŞDEMİR  AHMET1957...1048 51.011.4
TOPÇUOĞLU EMİR1686...1162 60.0-14.1
Soyad AdKAYALAR EGE UKD1092Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIDAĞ HALİS5386...907 11.03
ORUÇ MUHAMMED ENES3814...907 21.03
AYDIN OĞUZ KAAN1416...1599 30.0-3.3
DOĞAN MEHMET TARIK2237...907 41.03
ÇAPKIN ERKAN1283...907 51.03
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1401 60.0-4.2
Soyad AdSARI  EMİRHAN UKD1077Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT BURAK ÜNAL1006...866 11.03
TAŞKIN GÜNEŞ1057...866 21.03
OLGUN EFE5085...1555 30.0-3.3
USLU AHMET EMİN1931...866 41.03
TIRPAN EMİRHAN3950...866 51.03
ÖZCAN  ERAY1145...1183 60.0-10.8
Soyad AdDEMİRCİ BARAN ÇAĞIN UKD1028Toplam UKD Değişimi-1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN EGE2973...806 11.03
İNCE MUHAMMED1725...806 21.03
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 30.0-10.2
POLAT MELİH ARDA1445...806 41.03
FENNIBAY SAIT NIYAZI2776...806 51.03
GÖK CENGIZ KAAN1716...806 60.0-3
Soyad AdÇİFTÇİ AHMET UKD1147Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORUCU ÖZGÜR2170...866 11.03
UÇAR YASEMİN2945...866 21.03
ÇETİN BATIN1843...1336 30.0-7.5
AKBOĞA ŞEREF2149...866 41.03
DOĞAN EMRAH2347...866 51.03
COMBAŞ KANİ CAN4075...1204 60.0-12.6
Soyad AdKARAKUŞ BURAK UKD1138Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIZILKAYA ELA2589...848 11.03
KARAKULAK EMİR KAAN2309...848 21.03
YÖNTEM  EMIR FEHIM1355...1226 30.53.6
SARI EBRAR2744...1137 40.0-15
ÇALIŞKAN BAKI MUSTAFA3784...848 50.50
ÖZ EFE6474...848 61.03
Soyad AdZİYANAK  BATUHAN UKD1121Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜRBÜZ HAMZA4678...866 10.0-3
ADANIR MUSA2159...866 21.03
IBRAHIM YAMAN9933...866 31.03
DOĞAN MEHMET AKIF1409...866 41.03
AJAM AYMAN9912...1211 50.0-11.4
TONK FATİH ŞÜKRÜ3022...866 61.03
Soyad AdİSLAMOĞLU ÖMER YAĞIZ UKD1035Toplam UKD Değişimi6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TABAN TAYLAN4871...806 11.03
YUSUF KOPUZ6834...806 21.03
KOLBUDAK NECATİ EFE5837...1200 31.021.6
LOKMAN RÜZGAR SEYİT6776...1148 40.0-10.5
İNCE MUHAMMED1725...806 51.03
GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL1167...1077 60.0-13.2
Soyad AdKAVİLCİOĞLU EFE EREN UKD1254Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIVRAK FATİH RECEP1050...907 21.03
BULUT TOPRAK1313...907 31.03
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1401 40.0-9
AKBULUT  MERT2591...1041 51.06.9
ACAR  YUNUS EMRE1099...1091 60.0-21.6
Soyad AdUYSAL TUNA UKD1000Toplam UKD Değişimi28.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ALPEREN EDIP1359...848 11.03
TOPÇUOĞLU EMİR1686...1162 20.0-8.7
ÖZEL EFE1665...848 31.03
KILIÇ MARGARETE DENİZ4814...1174 41.021.9
AKTAŞ BERKAY ALİ1150...1154 50.0-8.7
HIRCA AHMET BERKAY4806...1081 61.018.3
Soyad AdÇAVAŞ MUHAMMED SELİM UKD1162Toplam UKD Değişimi-22.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAĞIDIR ISMAIL GÖKHAN2272...848 21.03
ÖZTÜRK BERAT6359...848 31.03
ÇAKIROĞLU MITHAT ZIYA1308...1224 40.0-12.3
DENKER ZEYNEP2328...1057 50.0-19.2
ELDETME YUNUS EMRE4527...848 61.03
Soyad AdAMİR MİRHAN UKD1055Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞTAN EMİRHAN1043...866 11.03
CANBAY DENIZ1358...1247 20.0-7.5
KESKİN İLYAS1004...866 31.03
ARSLAN ENES1021...1154 40.0-10.8
KAYA MURAT CEBRAİL2350...866 51.03
ÇİFTÇİ FURAT1945...866 60.50
Soyad AdAKSOY  EYLÜL UKD1142Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUHAMAD ALİ ABDULLAH9910...806 11.03
ULUKAN KUTAY6281...806 21.03
ÇIÇEK YAVUZ KAĞAN7105...806 31.03
ÇELTİKÇİ MÜNÜR5521...1224 40.0-11.7
KÜÇÜK YİĞİT7541...1175 50.0-13.5
KAVILCIOĞLU ELAECRIN2997...806 61.03
Soyad AdKİNEŞ MUHAMMET ALİ UKD1113Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEYNİR RABİA6190...806 11.03
POLAT MELİH ARDA1445...806 21.03
YILDIZ KUZEY5449...806 31.03
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1152 40.0-13.5
BOZDAĞ HASAN ALI4725...806 50.0-3
KAYAR DILA2929...806 61.03
Soyad AdGENÇAY EMRULLAH UKD1138Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜKOĞLU ÖMER3997...866 11.03
GÜLER ALI EREN1743...1401 21.024.6
KARA UĞURCAN1002...1134 30.0-15.3
UZUN MUHAMMED ERDEM5715...866 41.03
BEDELCİ GÜRSEL1703...1213 50.0-12
BABA RESUL2316...1038 60.0-19.2
Soyad AdKILIÇ MARGARETE DENİZ UKD1174Toplam UKD Değişimi-12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜVENÇ YAMAN EFE4097...848 11.03
AYDİK METİN1820...848 20.50
ÖZ EFE6474...848 30.50
UYSAL TUNA2607...1000 40.0-21.9
KARAKOÇ SUDENAZ2021...848 51.03
AKBABA EFE CEM4027...848 61.03
Soyad AdSANCAK MUHAMMED EMİN UKD1062Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEVİNÇER MELİKE3427...806 11.03
YALÇINKAYA METEHAN1965...806 21.03
ÇELTİKÇİ MÜNÜR5521...1224 30.0-8.7
KAYAR DILA2929...806 41.03
GÖK CENGIZ KAAN1716...806 50.0-3
KURT MUHAMMET EMİN2782...806 61.03
Soyad AdKARA UĞURCAN UKD1134Toplam UKD Değişimi6.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEHLIVAN EYÜP1227...866 11.03
BİLİK ERKAN5757...1357 20.0-6.6
GENÇAY EMRULLAH3316...1138 31.015.3
KORUCU ÖZGÜR2170...866 41.03
GÜLER ALI EREN1743...1401 50.0-5.4
GÜNEŞ DENİZ2246...866 60.0-3
Soyad AdÜNSAL ABDULKADİR UKD1112Toplam UKD Değişimi-4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAÇÖL KADİR1240...866 11.03
GÜRBÜZ HAMZA4678...866 20.0-3
AYDIN BELEMIR1575...866 31.03
GÜNEŞ APDULHALİK4969...866 41.03
ERZ MUHAMMED ÜVEYS1016...866 51.03
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1154 60.0-13.2
Soyad AdKOÇAK BERKE UKD1166Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRAN MUHAMMED1073...907 11.03
KARTAL EBUBEKIR2227...907 21.03
ÇAVUŞ SADETTİN1114...907 30.0-3
DEDE ABDÜLKERİM1021...907 41.03
SUİÇMEZ EFE SİNAN1737...907 51.03
ÖZEN METEHAN2418...1519 60.0-3.3
Soyad AdOZTURK EMIRHAN UKD1134Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYIM SERHAT5696...866 10.0-3
BABA RESUL2316...1038 21.011.1
DOĞAN NURULLAH2096...866 31.03
ŞANLI ONUR6468...866 41.03
ARSLAN ENES1021...1154 50.0-14.1
UZUN MUHAMMED ERDEM5715...866 60.0-3
Soyad AdGİRAVİOĞLU  SELİN UKD1026Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TIRPAN EMİRHAN3950...866 10.0-3
KUŞLU ABDULKADİR1146...866 21.03
KARAMUK YASİN1081...866 31.03
KAKIZ SİBEL1113...866 41.03
ÇELIK ERKAN CAN1247...866 50.0-3
ERZ MUHAMMED ÜVEYS1016...866 61.03
Soyad AdKARACA DOĞA ILGIN UKD1156Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKULAK EMİR KAAN2309...848 10.0-3
KARS SEYİD ÇINAR4498...848 21.03
AYDİK METİN1820...848 30.0-3
POLAT ABDULMELİK2990...848 41.03
GÜVENÇ YAMAN EFE4097...848 51.03
DAĞIDIR ISMAIL GÖKHAN2272...848 61.03
Soyad AdÖZÇELİK OZAN ARDA UKD1050Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİLİSERİ EKİN3164...907 11.03
ÇAVUŞ SADETTİN1114...907 20.0-3
SAĞIROĞLU MEHMET EMIR6388...907 31.03
KARTAL EBUBEKIR2227...907 41.03
AKTAŞ BARIŞ1025...1256 50.0-7.2
ORUÇ MUHAMMED ENES3814...907 61.03
Soyad AdYEL  ALPEREN UKD1091Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKICI EREN2364...907 11.03
TÜRKER GÜRCAN GÜLCAN3438...907 20.0-3
ORUÇ MUHAMMED ENES3814...907 31.03
GÜZEL ABDULLAH TALHA1047...907 41.03
ÇAVUŞ SADETTİN1114...907 50.0-3
KIVRAK FATİH RECEP1050...907 61.03
Soyad AdDEVRAN MERT UKD1074Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVAŞAN BERKIN5579...806 10.0-3
HATİPOĞLU ORKUN1518...806 21.03
KILIÇ AYTUĞ REİSIŞ2108...806 31.03
KAVILCIOĞLU ELAECRIN2997...806 41.03
BOZKURT MEHMET AKIF3078...806 50.0-3
KAYAR DURU2246...806 61.03
Soyad AdAKBULUT  MERT UKD1041Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNÇ HAKAN1130...907 11.03
YILMAZ İBRAHIM BORAN1049...907 21.03
ÖZEN METEHAN2418...1519 30.0-3.3
MUHAMMED ÖMER YASIN9906...907 41.03
KAVİLCİOĞLU EFE EREN1493...1254 50.0-6.9
SİLİSERİ EKİN3164...907 61.03
Soyad AdKAYA YUNUS UKD1129Toplam UKD Değişimi-19.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TASHAN MEHMET FERIT1446...866 11.03
ÇETİN BATIN1843...1336 20.0-6.9
SAYIM SERHAT5696...866 31.03
DOĞAN EMRAH2347...866 40.0-3
BABA RESUL2316...1038 50.0-18.6
KÜÇÜKOĞLU ÖMER3997...866 61.03
Soyad AdASLAN EYMEN MUSAB UKD1116Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAKIZ SİBEL1113...866 10.0-3
KARAÇÖL KADİR1240...866 21.03
IŞILDAK ÇAĞLAR1740...866 31.03
ERZ MUHAMMED ÜVEYS1016...866 40.0-3
GÜRBÜZ HAMZA4678...866 51.03
GÜNEŞ APDULHALİK4969...866 61.03
Soyad AdOKAN ERTUNÇ EFE UKD1064Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SUCU BEREN4490...848 11.03
MORGÜN BORAN1271...1333 20.0-5.1
POLAT ABDULMELİK2990...848 31.03
ELDETME YUNUS EMRE4527...848 41.03
TOPÇUOĞLU EMİR1686...1162 50.0-11.1
ÇELİK MERT CAN1961...848 60.50
Soyad AdÖZEN FATİH UKD1089Toplam UKD Değişimi4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞIROĞLU MEHMET EMIR6388...907 11.03
ULUĞ EFE ALİ1039...907 21.03
YILMAZ YİĞİT EMRE2168...1401 30.0-4.2
DOĞAN ÖMER1717...907 41.03
TÜRKER GÜRCAN GÜLCAN3438...907 50.0-3
GÜZEL ABDULLAH TALHA1047...907 61.03
Soyad AdAYAN İZZET EMİN UKD1091Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CANBAY DENIZ1358...1247 10.0-8.7
KAYA MURAT CEBRAİL2350...866 21.03
UZUN MUHAMMED ERDEM5715...866 30.0-3
BAYSAL HILAL3665...866 41.03
DOĞAN NURULLAH2096...866 51.03
TONLAK CAN4352...866 60.0-3
Soyad AdKILINÇ TIMUÇIN UKD1070Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SALMAN AYBUKE2306...848 11.03
ÖZ EFE6474...848 20.0-3
GÜNER EMİR6029...848 31.03
ÇALIŞKAN BAKI MUSTAFA3784...848 40.50
TASAR AKIN1065...848 50.0-3
ÖZTÜRK BERAT6359...848 61.03
Soyad AdEMİRMUSAOĞULLARI EREN UKD1000Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURFANDA EZGİ DURU6497...806 11.03
ÇEVIK ÖMER BORA5496...806 20.50
TOKAT NİL3482...1066 30.52.7
KAYAR DURU2246...806 41.03
ULUKAN KUTAY6281...806 50.0-3
SAĞ MERT3946...806 61.03
Soyad AdÖZTÜRK  ONUR METE UKD1080Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL AHMET HASAN1168...907 11.03
GÜZEL ABDULLAH TALHA1047...907 20.0-3
SARIDAĞ HALİS5386...907 31.03
KAHRAMAN ALPEREN2105...907 41.03
YİĞİT CANSU2168...1305 50.0-6.6
MUHAMMED ÖMER YASIN9906...907 61.03
Soyad AdENGİN PINAR UKD1128Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORUÇ MUHAMMED ENES3814...907 10.0-3
KILIÇ MINE MELIS1160...907 21.03
KIRAN MUHAMMED1073...907 31.03
DOLU UMUT CAN2191...907 41.03
CIFTCI MUHARREM1943...907 50.0-3
DOĞAN ÖMER1717...907 61.03
Soyad AdDOĞAN  MUHAMMED KEREM UKD1000Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALCIN ARDA KAYRA2285...848 11.03
KURUŞ EGEMEN EFE2984...1217 20.0-6.6
TILKI AKIN1818...848 31.03
DEMİRCİ  DORUK AHMET4621...1075 40.0-12
TURUNÇ ALI1461...848 50.0-3
SALMAN AYBUKE2306...848 61.03
Soyad AdTAŞDEMİR  AHMET UKD1048Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURUNÇ ALI1461...848 11.03
YÖNTEM  EMIR FEHIM1355...1226 20.0-8.1
KÜÇÜK UMUT4355...848 31.03
GÖKTÜRK GÜL SEZA1251...848 41.03
SARI EBRAR2744...1137 50.0-11.4
ÇALIŞKAN BAKI MUSTAFA3784...848 60.0-3
Soyad AdTOKAT NİL UKD1066Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞ MERT3946...806 11.03
YILDIZ KUZEY5449...806 20.0-3
EMİRMUSAOĞULLARI EREN1589...1000 30.5-2.7
TURFANDA EZGİ DURU6497...806 41.03
HOCAOĞLU MELISA3816...806 51.03
ŞİMŞEK YUSUF6775...1141 60.0-12
Soyad AdÖZTÜRK ÖZGÜR UKD1016Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN MUHAMMED ERDEM5715...866 10.0-3
KELEŞ ESMANUR5011...866 21.03
YILMAZ MERT1593...866 30.0-3
KÜÇÜKOĞLU ÖMER3997...866 41.03
ÇİFTÇİ FURAT1945...866 50.0-3
ŞANLI ONUR6468...866 61.03
Soyad AdBARİKAN ÖZGÜR DEVRİM UKD1008Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKER GÜRCAN GÜLCAN3438...907 10.0-3
KIRAN MUHAMMED1073...907 20.0-3
ESATOĞLU FATİH2848...907 31.03
SAĞIROĞLU MEHMET EMIR6388...907 41.03
KARTAL EBUBEKIR2227...907 51.03
SUİÇMEZ EFE SİNAN1737...907 61.03
Soyad AdASATEKİN MUSA UKD1063Toplam UKD Değişimi-0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TILKI AKIN1818...848 11.03
AKSÖZ R.BULUT1040...1650 20.0-3.3
KARAKULAK EMİR KAAN2309...848 31.03
ÖZTÜRK BERAT6359...848 40.0-3
SALMAN AYBUKE2306...848 51.03
TURUNÇ ALI1461...848 60.0-3
Soyad AdGÜNEŞ ATAKAN UKD1029Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
VURAL OZAN1419...848 11.03
ÇAKIROĞLU MITHAT ZIYA1308...1224 20.0-7.5
ÇELİK MERT CAN1961...848 30.0-3
ARLI FATIH1533...848 41.03
UYSAL ÇAĞAN4398...848 51.03
FIDAN KEREM EFE3339...848 60.0-3
Soyad AdHIRCA AHMET BERKAY UKD1081Toplam UKD Değişimi-15.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK UMUT4355...848 11.03
ÇALIŞKAN BAKI MUSTAFA3784...848 20.0-3
DEMİR DİLARA5028...848 31.03
DAĞIDIR ISMAIL GÖKHAN2272...848 40.0-3
KIZILKAYA ELA2589...848 51.03
UYSAL TUNA2607...1000 60.0-18.3
Soyad AdBAYRAK HARUN UKD1031Toplam UKD Değişimi-25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COMBAŞ KANİ CAN4075...1204 20.0-8.1
KORUCU ÖZGÜR2170...866 30.0-3
BABA RESUL2316...1038 40.0-14.7
PEHLIVAN EYÜP1227...866 51.03
SAYIM SERHAT5696...866 60.0-3
Soyad AdKOLBUDAK NECATİ EFE UKD1200Toplam UKD Değişimi-32.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAR DURU2246...806 11.03
BÜYÜKAYDIN YIĞIT3017...806 21.03
İSLAMOĞLU ÖMER YAĞIZ1530...1035 30.0-21.6
GÖK CENGIZ KAAN1716...806 40.0-3
CEYLAN FURKAN4754...806 51.03
KIRAY ONAT4927...1149 60.0-17.1
Soyad AdKÖNİ ROJHAT UKD1096Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇ ALEYNA2862...866 11.03
KARAMUK YASİN1081...866 21.03
ÇAĞLAR ÇAĞLAR5363...866 31.03
Soyad AdİNAN ZEYNEP UKD1040Toplam UKD Değişimi-10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZGİN HAKAN1345...806 11.03
YÜKSEL BURAK F.7178...806 21.03
ALSAÇ ALPER TOLGA5778...1152 30.0-10.5
SAVAŞAN BERKIN5579...806 50.0-3
POLAT MELİH ARDA1445...806 60.0-3
Soyad AdKEMENT SAMET UKD1180Toplam UKD Değişimi-16.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIVRAK FATİH RECEP1050...907 10.0-3
KARTAL AHMET HASAN1168...907 21.03
YAKUT EĞEMEN MEHMET1491...907 30.0-3
PEYNİR EMİRHAN1535...907 41.03
KAHRAMAN ALPEREN2105...907 51.03
PEYNIR  EREN2235...1073 60.0-19.5
Soyad AdYÖNTEM  EMIR FEHIM UKD1226Toplam UKD Değişimi7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERCİHAN EMINE EYLÜL2854...848 11.03
TAŞDEMİR  AHMET1957...1048 21.08.1
KARAKUŞ BURAK1846...1138 30.5-3.6
Soyad AdÇEKEN BATIKAN UKD1058Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUZ BÜŞRANUR3238...866 11.03
USLU AHMET EMİN1931...866 21.03
NAS ABDULLAH EREN2765...1398 30.0-3.6
KURT BURAK ÜNAL1006...866 40.0-3
KARAMUK YASİN1081...866 50.0-3
KARAÇÖL KADİR1240...866 61.03
Soyad AdMETİN  SEMANUR UKD1094Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEYNİR EMİRHAN1535...907 10.0-3
ÖZDAL SÜMEYYE3361...907 20.0-3
KERES AHMET TALHA1117...907 31.03
SARIDAĞ HALİS5386...907 41.03
TÜRKER YUNUS EMRE3454...907 50.0-3
SARIDAĞ İBRAHİM1242...907 61.03
Soyad AdBAYRAK  MURAT UKD1045Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞKIN ESRA2471...866 11.03
ÇAĞLAR ÇAĞLAR5363...866 20.0-3
KURT BURAK ÜNAL1006...866 30.0-3
OĞUZ BÜŞRANUR3238...866 41.03
MELIKOĞLU UTKU4420...866 50.0-3
IBRAHIM YAMAN9933...866 60.50
Soyad AdOLĞUN ENES UKD1075Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT MELİH ARDA1445...806 10.0-3
ÖZEL EGE2540...806 21.03
KAYMAZ BADE3547...806 30.50
HOCAOĞLU MELISA3816...806 40.0-3
TABAN TAYLAN4871...806 50.0-3
ZERENUZ ALI HASAN4608...806 61.03
Soyad AdDALĞIN YUNUS EMRE UKD1060Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MELIKOĞLU UTKU4420...866 11.03
TIRPAN EMİRHAN3950...866 20.0-3
KAKIZ SİBEL1113...866 30.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014