EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası - Gazipaşa / 07.05.2017 / ANTALYA UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
EMRAH YÖNET1449...104602.06.2017
EMRE ARSLAN1530...111602.06.2017
EMRE ERGİN2162...101202.06.2017
ENES MAHMUT ERGİN1795...102802.06.2017
KEREM DEMİR1090...106702.06.2017
MEHMET ALİ YAMAN1814...107402.06.2017
MELİSA NUR ÖZDEMİR1217...104002.06.2017
MUSTAFA BERKAY KUNT2908...111702.06.2017
SEMİH CAN1039...106102.06.2017
SERKAN EFE AKÇIL1052...104602.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKÇIL SERKAN EFE1052...10467
ARSLAN EMRE1530...11167
CAN SEMİH1039...10617
DEMİR KEREM1090...10677
ERGİN EMRE2162...10126
ERGİN ENES MAHMUT1795...10287
KUNT MUSTAFA BERKAY2908...11177
ÖZDEMİR MELİSA NUR1217...10407
YAMAN MEHMET ALİ1814...10747
YÖNET EMRAH1449...10466

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdSOLTANI BENAVANDI FARDIN UKD1785Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPÇETİN ALPBARIN1504...1049 11.02.2
GÜMÜŞ MAHMUT ARDA1046...1283 21.02.2
SOY HÜSEYİN1973...1390 31.02.2
ÜNEŞİ ARDA DENIZ1069...1313 41.02.2
ATEŞ ŞAMİL1737...1593 51.05
OKTAY UMUT UTKU1049...1448 60.5-7.6
BAHÇE ELIF1012...1107 71.02.2
Soyad AdYERLİ HASAN UKD1336Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAV NİSA1201...837 11.02.5
GEDİK EYLÜL CEREN3233...837 21.02.5
ARSLAN EMRE1530...837 31.02.5
ŞENEL DURU1885...1136 40.5-6.5
ŞENEL HAYRİ BEYHUN2293...1038 51.03.75
KUNT MUSTAFA BERKAY2908...837 61.02.5
DEMİREL ESIN1816...837 71.02.5
Soyad AdSEZER EGEMEN ARDA UKD1251Toplam UKD Değişimi37.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİLİK AHMETCAN1054...803 11.03
ERGİN EMRE2162...803 21.03
BİLGİN MÜCAHİT1604...803 31.03
BÜLBÜL SELİM TUNA1270...1046 41.07.2
ÖZKAN MUSTAFA1037...1158 51.011.1
CAN SEMİH1039...803 61.03
GÜVEN RAMAZAN1050...1059 71.07.5
Soyad AdŞENEL DURU UKD1136Toplam UKD Değişimi42
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MUHARREM TUĞRA4167...837 11.03
DEMİREL ESIN1816...837 21.03
KUNT MUSTAFA BERKAY2908...837 31.03
YERLİ HASAN2249...1336 40.57.8
ARSLAN EMRE1530...837 51.03
ŞENEL HAYRİ BEYHUN2293...1038 61.011.1
TOPBAŞ DURALİ KAAN2315...1039 71.011.1
Soyad AdBÜLBÜL SELİM TUNA UKD1046Toplam UKD Değişimi23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAV MUZAFFER ARDA1042...803 11.03
KÖSE TAHA1206...803 21.03
OKTAY MUHAMMET ARAS1043...803 31.03
SEZER EGEMEN ARDA1109...1251 40.0-7.2
GÜVEN RAMAZAN1050...1059 51.015.6
AKÇIL SERKAN EFE1052...803 61.03
YAMAN MEHMET ALİ1814...803 71.03
Soyad AdATEŞ ŞAMİL UKD1593Toplam UKD Değişimi5.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEYLAN MUSTAFA1768...1000 11.02.75
YALÇINKAYA UMURALP4456...1215 21.02.75
OKTAY UMUT UTKU1049...1448 30.5-4.75
YÖNET EMRAH1449...978 41.02.5
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1785 50.0-6.25
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1101 61.02.75
SOY HÜSEYİN1973...1390 71.06
Soyad AdOKTAY UMUT UTKU UKD1448Toplam UKD Değişimi17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKGÜL KADIR1226...978 11.02.5
ALPÇETİN EDIZ BATU1048...1178 21.04.25
ATEŞ ŞAMİL1737...1593 30.54.75
SOY HÜSEYİN1973...1390 40.0-14.5
ALPÇETİN ALPBARIN1504...1049 51.02.75
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1785 60.59.5
ÜNEŞİ ARDA DENIZ1069...1313 71.08
Soyad AdSOY HÜSEYİN UKD1390Toplam UKD Değişimi28.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR KEREM1090...978 11.02.5
AKILLI AHMET1724...1152 21.05
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1785 30.0-2.75
OKTAY UMUT UTKU1049...1448 41.014.5
ALPÇETİN EDIZ BATU1048...1178 51.05.75
ÜNEŞİ ARDA DENIZ1069...1313 61.09.75
ATEŞ ŞAMİL1737...1593 70.0-6
Soyad AdGÜVEN RAMAZAN UKD1059Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAV ALPEREN1051...803 11.03
GÜLCAN YUSUF1054...803 21.03
DEĞİRMENCİ EŞŞE HILAL1038...803 31.03
YILMAZ NEHİR1048...803 41.03
BÜLBÜL SELİM TUNA1270...1046 50.0-15.6
ÇAĞLAR FURKAN1080...803 61.03
SEZER EGEMEN ARDA1109...1251 70.0-7.5
Soyad AdYALÇINKAYA UMURALP UKD1215Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KEÇELİ EMRE2689...978 11.03
ATEŞ ŞAMİL1737...1593 20.0-3.3
DEMİR KEREM1090...978 31.03
BAHÇE ELIF1012...1107 41.010.5
ÜNEŞİ ARDA DENIZ1069...1313 50.0-11.1
GÜMÜŞ MAHMUT ARDA1046...1283 61.017.7
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1101 71.010.2
Soyad AdŞENEL HAYRİ BEYHUN UKD1038Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ SEMİH2862...837 11.03
OĞUZSOY TUNA2148...837 21.03
TUNÇ DAMLA SERPİL1534...837 31.03
TOPBAŞ DURALİ KAAN2315...1039 41.015
YERLİ HASAN2249...1336 50.0-4.5
ŞENEL DURU1885...1136 60.0-11.1
ARSLAN EMRE1530...837 70.0-3
Soyad AdÜNEŞİ ARDA DENIZ UKD1313Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİREL ENES1029...978 11.02.5
BAHÇE ELIF1012...1107 21.06
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1101 31.05.75
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1785 40.0-2.75
YALÇINKAYA UMURALP4456...1215 51.09.25
SOY HÜSEYİN1973...1390 60.0-9.75
OKTAY UMUT UTKU1049...1448 70.0-8
Soyad AdTOPBAŞ DURALİ KAAN UKD1039Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ MAHMUT POYRAZ1615...837 11.03
KUNT MUSTAFA BERKAY2908...837 20.0-3
ŞENEL HAYRİ BEYHUN2293...1038 40.0-15
GEDİK EYLÜL CEREN3233...837 51.03
OĞUZSOY TUNA2148...837 61.03
ŞENEL DURU1885...1136 70.0-11.1
Soyad AdALPÇETİN ALPBARIN UKD1049Toplam UKD Değişimi25.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1785 10.0-3.3
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1101 20.52.1
AKGÜL KADIR1226...978 31.03
ERGİN ENES MAHMUT1795...978 41.03
OKTAY UMUT UTKU1049...1448 50.0-3.3
ALPÇETİN EDIZ BATU1048...1178 61.020.1
AKILLI AHMET1724...1152 70.54.2
Soyad AdBAHÇE ELIF UKD1107Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÖNET EMRAH1449...978 11.03
ÜNEŞİ ARDA DENIZ1069...1313 20.0-7.2
TOKSÖZ HASAN KAAN1034...978 31.03
YALÇINKAYA UMURALP4456...1215 40.0-10.5
DEMİR KEREM1090...978 51.03
CEYLAN MUSTAFA1768...1000 61.010.5
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1785 70.0-3.3
Soyad AdGÜMÜŞ MAHMUT ARDA UKD1283Toplam UKD Değişimi-34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGİN ENES MAHMUT1795...978 11.03
SOLTANI BENAVANDI FARDIN9958...1785 20.0-3.3
CEYLAN MUSTAFA1768...1000 30.0-25.2
ÖZENÇ ZAFER1084...978 41.03
YÖNET EMRAH1449...978 51.03
YALÇINKAYA UMURALP4456...1215 60.0-17.7
DEMİR KEREM1090...978 71.03
Soyad AdKOÇANOĞLU TOPRAK UKD1101Toplam UKD Değişimi8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZENÇ ZAFER1084...978 11.03
ALPÇETİN ALPBARIN1504...1049 20.5-2.1
ÜNEŞİ ARDA DENIZ1069...1313 30.0-6.9
AKILLI AHMET1724...1152 41.017.1
CEYLAN MUSTAFA1768...1000 51.010.8
ATEŞ ŞAMİL1737...1593 60.0-3.3
YALÇINKAYA UMURALP4456...1215 70.0-10.2
Soyad AdALPÇETİN EDIZ BATU UKD1178Toplam UKD Değişimi-30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKSÖZ HASAN KAAN1034...978 11.03
OKTAY UMUT UTKU1049...1448 20.0-5.1
ERGİN ENES MAHMUT1795...978 31.03
CEYLAN MUSTAFA1768...1000 40.5-6.9
SOY HÜSEYİN1973...1390 50.0-6.9
ALPÇETİN ALPBARIN1504...1049 60.0-20.1
YÖNET EMRAH1449...978 71.03
Soyad AdÖZKAN MUSTAFA UKD1158Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN AYŞENUR1042...803 11.03
DURUSOY ALİ FARUK1044...803 21.03
CAN SEMİH1039...803 31.03
AKÇIL SERKAN EFE1052...803 41.03
SEZER EGEMEN ARDA1109...1251 50.0-11.1
YAMAN MEHMET ALİ1814...803 60.0-3
ÖZDEMİR MELİSA NUR1217...803 70.0-3
Soyad AdCEYLAN MUSTAFA UKD1000Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ATEŞ ŞAMİL1737...1593 10.0-3.3
UĞUZ MUHAVIT1102...978 21.03
GÜMÜŞ MAHMUT ARDA1046...1283 31.025.2
ALPÇETİN EDIZ BATU1048...1178 40.56.9
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1101 50.0-10.8
BAHÇE ELIF1012...1107 60.0-10.5
AKGÜL KADIR1226...978 71.03
Soyad AdDOĞAN ECE UKD1003Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖSE TAHA1206...803 10.0-3
KARAV MUZAFFER ARDA1042...803 21.03
YAMAN BURAK1171...803 31.03
OKTAY MUHAMMET ARAS1043...803 41.03
YAMAN MEHMET ALİ1814...803 50.0-3
ÖZDEMİR MELİSA NUR1217...803 61.03
ERGİN EMRE2162...803 70.0-3
Soyad AdAKILLI AHMET UKD1152Toplam UKD Değişimi-21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UĞUZ MUHAVIT1102...978 11.03
SOY HÜSEYİN1973...1390 20.0-6
YÖNET EMRAH1449...978 30.0-3
KOÇANOĞLU TOPRAK1069...1101 40.0-17.1
ERGİN ENES MAHMUT1795...978 51.03
TOKSÖZ HASAN KAAN1034...978 61.03
ALPÇETİN ALPBARIN1504...1049 70.5-4.2
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014