EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler) / 30.04.2017 / SİVAS UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
BATUHAN BERKE UGUZ4202...110502.06.2017
BILAL FIRAT1316...110502.06.2017
DORUK GURSOY1539...113202.06.2017
EBRAR ÇAKIR1118...114802.06.2017
EGEMEN EFE GUNDOGAN1131...101002.06.2017
ESRA KAYA1097...104202.06.2017
HALIL IBRAHIM OZER1102...108202.06.2017
HASAN SAHIN2989...107302.06.2017
HATICE NUR GOKKAYA1114...102502.06.2017
KİFAYET AYKAÇ2763...101302.06.2017
MEHMET YILMAZ1374...114402.06.2017
MUHAMMED ALI GULMEZ1115...116002.06.2017
NİSANUR ERTURAL1082...114002.06.2017
SEYMA ARDIC4511...111802.06.2017
YAVUZ CAGRI DEMIRKAN1260...117402.06.2017
YUSUF ALTUNDAG3349...105602.06.2017
ZEHRANUR KARA6223...111202.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ALTUNDAG YUSUF3349...10945
ARDIC SEYMA4511...11186
AYKAÇ KİFAYET2763...10136
ÇAKIR EBRAR1118...11486
DEMIRKAN YAVUZ CAGRI1260...11745
ERTURAL NİSANUR1082...11405
FIRAT BILAL1316...11056
GOKKAYA HATICE NUR1114...10255
GULMEZ MUHAMMED ALI1115...11606
GUNDOGAN EGEMEN EFE1131...10106
GURSOY DORUK1539...11385
KARA ZEHRANUR6223...12206
KAYA ESRA1097...10846
KUL MUHAMMED ENES1105...12543
ONAL MUSTAFA SELIM5313...10044
OZER HALIL IBRAHIM1102...11745
SAHIN HASAN2989...10546
UGUZ BATUHAN BERKE4202...11056
YELER KAYA BARAN1907...12544
YILMAZ MEHMET1374...11445

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdTOPRAK EKIN DENIZ UKD1262Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GOKKAYA HATICE NUR1114...854 11.03
POLAT FADIL1104...854 21.03
SAHIN HASAN2989...854 31.03
YUCEKAYA AHMETCAN4942...1073 40.5-7.5
GOKSU DEVRIM5114...1000 51.05.4
SIMSEK ABDULLAH BESIR1543...854 61.03
Soyad AdTUTAR KEREM YAGIZ UKD1208Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GUNDOGAN EGEMEN EFE1131...854 11.03
CELIKBILEK A TALHA1067...854 21.03
KILIC MEHMET EFE2763...854 31.03
OZTURK HAMZA1100...854 41.03
ILTER EGEMEN1712...854 51.03
YAZICI YIGIT UTKU2575...854 61.03
Soyad AdYUCEKAYA AHMETCAN UKD1073Toplam UKD Değişimi31.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ GOKTUG1106...854 11.03
GOKSU DEVRIM5114...1000 21.012
SIMSEK ABDULLAH BESIR1543...854 31.03
TOPRAK EKIN DENIZ2680...1262 40.57.5
GURSOY DORUK1539...854 51.03
DOGAN SEYMA3334...854 61.03
Soyad AdSIMSEK MUHAMMED ENSAR UKD1215Toplam UKD Değişimi-17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIC MEHMET EFE2763...854 11.03
FIRAT BILAL1316...854 21.03
TEK EMIR3048...1094 30.0-19.8
UGUZ BATUHAN BERKE4202...854 41.03
CETINKAYA CANBERK1136...854 51.03
GURER OGUZ KAGAN3609...1340 60.0-9.9
Soyad AdGÜNEŞ MELİKE UKD1120Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAMAK ZEHRANUR4942...820 11.03
KARATAŞ ŞEYMA1990...820 31.03
AYGÜN ZEYNEP NAZ5607...820 41.03
ARSLAN ECRİN5976...820 51.03
YEŞİLGÜL FATMA BERRA1851...820 61.03
KOÇ ELANUR4104...820 71.03
Soyad AdGURER OGUZ KAGAN UKD1340Toplam UKD Değişimi12.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARIKAYA AFRANUR1112...854 11.02.5
INCE ARDA LATIF3601...854 21.02.5
GUNDOGAN EGEMEN EFE1131...854 31.02.5
TEK EMIR3048...1094 40.5-7.75
UZUN EMIR1402...1090 51.04.75
SIMSEK MUHAMMED ENSAR4442...1215 61.08.25
Soyad AdBEKTAS ARAL UKD1106Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCAN EMIRHAN1095...854 11.03
GULMEZ MUHAMMED ALI1115...854 21.03
ONAL MUSTAFA SELIM5313...854 30.50
BAYRAKDAR MUHAMMED EMRE1385...854 41.03
AKSOY SEYFETTIN1197...854 51.03
YILMAZ MEHMET1374...854 61.03
Soyad AdTEK EMIR UKD1094Toplam UKD Değişimi52.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CETINKAYA CANBERK1136...854 11.03
UZUN EMIR1402...1090 21.014.7
SIMSEK MUHAMMED ENSAR4442...1215 31.019.8
GURER OGUZ KAGAN3609...1340 40.59.3
KOC ATES2084...854 51.03
CELIKBILEK A TALHA1067...854 61.03
Soyad AdGOKSU DEVRIM UKD1000Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUZEMEN YAGIZ EFE3567...854 11.03
YUCEKAYA AHMETCAN4942...1073 20.0-12
GOKKAYA HATICE NUR1114...854 30.0-3
SAHIN HASAN2989...854 41.03
TOPRAK EKIN DENIZ2680...1262 50.0-5.4
YILDIZ GOKTUG1106...854 61.03
Soyad AdUZUN EMIR UKD1090Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEK EMIR3048...1094 20.0-14.7
SARIKAYA AFRANUR1112...854 31.03
GUNDOGAN EGEMEN EFE1131...854 41.03
GURER OGUZ KAGAN3609...1340 50.0-5.7
CETINKAYA CANBERK1136...854 61.03
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014