EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

19 Mayıs Bayramı Satranç Turnuvası / 14.05.2017 / UŞAK UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
AYTEN GİRGİN1105...106002.06.2017
AZRA ASRIN GÖMLEKSİZ1587...113102.06.2017
DİLA DOĞRULUK7093...105102.06.2017
DOĞUKAN YAŞAR2076...106002.06.2017
KEREM YILMAZ1011...114302.06.2017
MAHMUT UYAR1070...104402.06.2017
MEHMET EFE ÜZÜLMEZ3691...107402.06.2017
SAMET TOKER2346...107502.06.2017
SEMİH ÖZÇAKA2716...113602.06.2017
SUDE SÖNMEZ5807...109502.06.2017
YUSUF ALİ SELEN7118...107902.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
DOĞRULUK DİLA7093...10516
GİRGİN AYTEN1105...10606
GÖMLEKSİZ AZRA ASRIN1587...11606
ÖZÇAKA SEMİH2716...11365
SELEN YUSUF ALİ7118...10795
SÖNMEZ SUDE5807...10416
TOKER SAMET2346...11456
UYAR MAHMUT1070...10445
ÜZÜLMEZ MEHMET EFE3691...11295
YAŞAR DOĞUKAN2076...10616
YILMAZ KEREM1011...11435

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdUMAN AYNUR UKD1175Toplam UKD Değişimi27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRGİN AYTEN1105...808 11.03
CESUR AYŞE6081...808 21.03
SÖNMEZ SUDE5807...808 31.03
YILDIRIM NEHİR SU5845...1258 41.018.3
İLHAN SUDENAZ4711...808 51.03
AYSAL GÖZDE DURKADIN4113...1106 60.5-3
Soyad AdYALÇINDAĞ HAKAN UKD1564Toplam UKD Değişimi28.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAARSLAN CİHANGİR4347...1031 11.02.75
KAPTANOĞULLARI MUSTAFA MERT1405...1169 21.02.75
FIRAT RIZACAN2823...1100 31.02.75
AYDIN MUHAMMED BUĞRAHAN2756...1704 41.017.25
BİLEK DAMLA3495...1162 51.02.75
Soyad AdKARTALOĞLU ALİ İHSAN UKD1243Toplam UKD Değişimi54.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOCAİRİ SEMİH2403...850 11.03
KARAGÖZ MEHMET EFE6972...850 21.03
SIKILI MEHMET4755...1130 31.010.5
DURMAZ MUHAMMED ENES4991...1151 41.011.1
BATUR MEHMET ALP1956...1255 51.015.6
AKGÜL DENİZ5830...1151 61.011.1
Soyad AdKAYA MUHAMMED KAAN UKD1309Toplam UKD Değişimi11.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKUŞ EMİR ENES5973...850 11.02.5
VURAL HÜSEYİN HAMZA6163...1054 21.04.75
DURMAZ MUHAMMED ENES4991...1151 30.0-17.75
FIRAT ONUR7140...1100 41.05.75
GÜLER YİĞİT7253...1106 51.06
BATUR MEHMET ALP1956...1255 61.010.5
Soyad AdYILDIRIM NEHİR SU UKD1258Toplam UKD Değişimi3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖMLEKSİZ TUANA ECRİN5010...808 11.03
AYSAL GÖZDE DURKADIN4113...1106 21.09
SELÇUK SEÇİL7210...1045 31.06.9
UMAN AYNUR6202...1175 40.0-18.3
AKSOY SILA4848...808 51.03
GÖMLEKSİZ AZRA ASRIN1587...808 60.50
Soyad AdAYDIN MUHAMMED BUĞRAHAN UKD1704Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELİK ARDA2498...1087 11.02.2
PÜR ALİME4557...1164 21.02.2
PÜR HÜSEYİN4557...1377 31.02.6
YALÇINDAĞ HAKAN2747...1564 40.0-13.8
ÖZÇAKA SEMİH2716...902 51.02
Soyad AdAYSAL GÖZDE DURKADIN UKD1106Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TURAN DOĞA6830...808 11.03
YILDIRIM NEHİR SU5845...1258 20.0-9
SÖZVER DEFNE6838...808 31.03
ÖZKARA ALYA TUBA2863...808 41.03
USLU ELİFSU5059...1120 51.015.6
UMAN AYNUR6202...1175 60.53
Soyad AdPÜR HÜSEYİN UKD1377Toplam UKD Değişimi9.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAASLAN ENES3463...1050 11.03.25
UYAR MAHMUT1070...902 21.02.5
AYDIN MUHAMMED BUĞRAHAN2756...1704 30.0-3.25
FIRAT RIZACAN2823...1100 41.04.25
YILMAZ KEREM1011...902 51.02.5
Soyad AdKARAOBA ALİ DEMİR UKD1072Toplam UKD Değişimi36.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKER SAMET2346...850 11.03
BATUR MEHMET ALP1956...1255 20.0-7.8
SEZEN MEHMET EFE4509...850 31.03
SIKILI MEHMET4755...1130 41.017.4
KUTAY SALİH KEMAL1054...850 51.03
DURMAZ MUHAMMED ENES4991...1151 61.018.3
Soyad AdBOZKURT SÜLEYMAN SAFA UKD1122Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEMİZ KUZEY5708...850 10.0-3
KOÇBAYINDIRAN GÖRKEM6325...850 21.03
ÜZÜLMEZ MEHMET EFE3691...850 31.03
YAŞAR DOĞUKAN2076...850 41.03
TOKER SAMET2346...850 51.03
FIRAT ONUR7140...1100 60.5-0.9
Soyad AdBİLEK DAMLA UKD1162Toplam UKD Değişimi44.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ KEREM1011...902 10.50
ERBİL SAMİ KAAN3026...1161 21.015
KARAARSLAN İBRAHİM ETEM2699...1226 31.017.7
KAPTANOĞULLARI MUSTAFA MERT1405...1169 41.015.3
YALÇINDAĞ HAKAN2747...1564 50.0-3.3
Soyad AdKAPTANOĞULLARI MUSTAFA MERT UKD1169Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TETİK RECEP ENES2644...1001 11.08.4
YALÇINDAĞ HAKAN2747...1564 20.0-3.3
KARAASLAN ENES3463...1050 31.010.2
BİLEK DAMLA3495...1162 40.0-15.3
FIRAT RIZACAN2823...1100 51.012
Soyad AdFIRAT ONUR UKD1100Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKER EFE ETHEM1661...850 11.03
ŞENGÜL ALKIM ERDEM6099...850 21.03
AKGÜL DENİZ5830...1151 31.017.1
KAYA MUHAMMED KAAN6772...1309 40.0-6.9
AYDIN YİĞİT5797...1153 51.017.1
BOZKURT SÜLEYMAN SAFA1036...1122 60.50.9
Soyad AdBATUR MEHMET ALP UKD1255Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARÇKAY KAYRA6058...850 11.03
KARAOBA ALİ DEMİR6460...1072 21.07.8
DERYA HÜSEYİN EFE1604...1142 31.010.5
AYDIN YİĞİT5797...1153 41.010.8
KARTALOĞLU ALİ İHSAN4842...1243 50.0-15.6
KAYA MUHAMMED KAAN6772...1309 60.0-12.6
Soyad AdSELÇUK SEÇİL UKD1045Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERT ZEYNEP NUR2783...808 11.03
SİS YAĞMUR DİYAR5534...808 21.03
YILDIRIM NEHİR SU5845...1258 30.0-6.9
GİRGİN NESLİHAN SARE1243...808 41.03
GÖMLEKSİZ AZRA ASRIN1587...808 50.50
GİRGİN AYTEN1105...808 60.50
Soyad AdUSLU ELİFSU UKD1120Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GİRGİN NESLİHAN SARE1243...808 11.03
GÖMLEKSİZ AZRA ASRIN1587...808 21.03
ÖZTÜRK ECESU6577...808 31.03
İLHAN SUDENAZ4711...808 40.0-3
AYSAL GÖZDE DURKADIN4113...1106 50.0-15.6
SÖNMEZ SUDE5807...808 61.03
Soyad AdDURMAZ MUHAMMED ENES UKD1151Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KUTAY SALİH KEMAL1054...850 11.03
UĞUR UTKU6258...850 21.03
KAYA MUHAMMED KAAN6772...1309 31.021.3
KARTALOĞLU ALİ İHSAN4842...1243 40.0-11.1
ÜZÜLMEZ MEHMET EFE3691...850 51.03
KARAOBA ALİ DEMİR6460...1072 60.0-18.3
Soyad AdKARAARSLAN İBRAHİM ETEM UKD1226Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT YİĞİTHAN3378...1034 11.07.5
FIRAT RIZACAN2823...1100 20.0-20.1
BİLEK DAMLA3495...1162 30.0-17.7
TETİK RECEP ENES2644...1001 41.06.6
ÇELİK ARDA2498...1087 51.09.3
Soyad AdKARAARSLAN CİHANGİR UKD1031Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇINDAĞ HAKAN2747...1564 10.0-3.3
TETİK RECEP ENES2644...1001 21.013.8
UYAR MAHMUT1070...902 31.03
ÖZÇAKA SEMİH2716...902 40.0-3
DURMAZ MERVE NUR3881...902 50.50
Soyad AdUYAR REYHAN UKD1109Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABULUT ELİF SU5987...808 11.03
SÖNMEZ SUDE5807...808 20.0-3
DOĞRULUK DİLA7093...808 31.03
GÖMLEKSİZ AZRA ASRIN1587...808 40.0-3
SÖZVER DEFNE6838...808 51.03
GİRGİN NESLİHAN SARE1243...808 61.03
Soyad AdFIRAT RIZACAN UKD1100Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZÇAKA SEMİH2716...902 11.03
KARAARSLAN İBRAHİM ETEM2699...1226 21.020.1
YALÇINDAĞ HAKAN2747...1564 30.0-3.3
PÜR HÜSEYİN4557...1377 40.0-5.1
KAPTANOĞULLARI MUSTAFA MERT1405...1169 50.0-12
Soyad AdALABAŞ SULTAN UKD1020Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÖNMEZ SUDE5807...808 10.0-3
KARABULUT ELİF SU5987...808 21.03
GÖMLEKSİZ AZRA ASRIN1587...808 30.0-3
ERDUR EMİNE ERVA1314...808 41.03
ÖZKARA ALYA TUBA2863...808 51.03
SİS YAĞMUR DİYAR5534...808 61.03
Soyad AdAKGÜL DENİZ UKD1151Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇBAYINDIRAN GÖRKEM6325...850 11.03
SEMİZ KUZEY5708...850 21.03
FIRAT ONUR7140...1100 30.0-17.1
TAŞDEMİR MELİH2348...850 41.03
VURAL HÜSEYİN HAMZA6163...1054 51.011.1
KARTALOĞLU ALİ İHSAN4842...1243 60.0-11.1
Soyad AdPÜR ALİME UKD1164Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMAZ MERVE NUR3881...902 11.03
AYDIN MUHAMMED BUĞRAHAN2756...1704 20.0-3.3
YILMAZ KEREM1011...902 31.03
Soyad AdDERYA HÜSEYİN EFE UKD1142Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANDUVAÇ SELİM KAAN6189...850 11.03
YAŞAR DOĞUKAN2076...850 21.03
BATUR MEHMET ALP1956...1255 30.0-10.5
TOKER SAMET2346...850 40.0-3
TAŞDEMİR MELİH2348...850 51.03
KARAGÖZ MEHMET EFE6972...850 61.03
Soyad AdÇELİK ARDA UKD1087Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MUHAMMED BUĞRAHAN2756...1704 10.0-3.3
YILMAZ KEREM1011...902 20.0-3
POLAT YİĞİTHAN3378...1034 31.012.9
UYAR MAHMUT1070...902 41.03
KARAARSLAN İBRAHİM ETEM2699...1226 50.0-9.3
Soyad AdGÜLER YİĞİT UKD1106Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞDEMİR MELİH2348...850 11.03
ÜZÜLMEZ MEHMET EFE3691...850 20.0-3
SEMİZ KUZEY5708...850 31.03
ÇİFTÇİ İBRAHİM BERKAY6866...850 41.03
KAYA MUHAMMED KAAN6772...1309 50.0-7.2
ÇETİN ULAŞ1017...850 61.03
Soyad AdTETİK RECEP ENES UKD1001Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPTANOĞULLARI MUSTAFA MERT1405...1169 10.0-8.4
KARAARSLAN CİHANGİR4347...1031 20.0-13.8
ERBİL SAMİ KAAN3026...1161 31.021.3
KARAARSLAN İBRAHİM ETEM2699...1226 40.0-6.6
Soyad AdKARAASLAN ENES UKD1050Toplam UKD Değişimi-17.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PÜR HÜSEYİN4557...1377 10.0-3.9
DURMAZ MERVE NUR3881...902 21.03
KAPTANOĞULLARI MUSTAFA MERT1405...1169 30.0-10.2
YILMAZ KEREM1011...902 40.0-3
UYAR MAHMUT1070...902 50.0-3
Soyad AdSIKILI MEHMET UKD1130Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SELEN YUSUF ALİ7118...850 11.03
ÇETİN ULAŞ1017...850 21.03
KARTALOĞLU ALİ İHSAN4842...1243 30.0-10.5
KARAOBA ALİ DEMİR6460...1072 40.0-17.4
KOZAK İSMAİL MERT5528...850 51.03
TOKER SAMET2346...850 60.0-3
Soyad AdVURAL HÜSEYİN HAMZA UKD1054Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUNCA OSMAN BERTUĞ3293...850 11.03
KAYA MUHAMMED KAAN6772...1309 20.0-5.7
UĞUR UTKU6258...850 31.03
SELEN YUSUF ALİ7118...850 41.03
AKGÜL DENİZ5830...1151 50.0-11.1
ÜZÜLMEZ MEHMET EFE3691...850 60.0-3
Soyad AdPOLAT YİĞİTHAN UKD1034Toplam UKD Değişimi-23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAARSLAN İBRAHİM ETEM2699...1226 10.0-7.5
ÖZÇAKA SEMİH2716...902 20.0-3
ÇELİK ARDA2498...1087 30.0-12.9
Soyad AdAYDIN YİĞİT UKD1153Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOZAK İSMAİL MERT5528...850 11.03
ATEŞ MUSTAFA5771...850 21.03
ÇİFTÇİ İBRAHİM BERKAY6866...850 31.03
BATUR MEHMET ALP1956...1255 40.0-10.8
FIRAT ONUR7140...1100 50.0-17.1
SELEN YUSUF ALİ7118...850 60.0-3
Soyad AdERBİL SAMİ KAAN UKD1161Toplam UKD Değişimi-39.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UYAR MAHMUT1070...902 10.0-3
BİLEK DAMLA3495...1162 20.0-15
TETİK RECEP ENES2644...1001 30.0-21.3
Soyad AdORALLI SONGÜL IRMAK UKD1028Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PEKER ZEYNEP5031...808 11.03
ÖZTÜRK ECESU6577...808 20.0-3
DÜLGER SUDE HAVVA1031...808 31.03
SÖNMEZ SUDE5807...808 40.0-3
GİRGİN AYTEN1105...808 50.0-3
SÖZVER DEFNE6838...808 61.03
Soyad AdKARACA AHMET EFE UKD1115Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZEN MEHMET EFE4509...850 11.03
ÇİFTÇİ İBRAHİM BERKAY6866...850 20.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014