EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Ataşehir İlçesi Okullararası Satranç Turnuvası / 03.05.2017 / İSTANBUL UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
BATUHAN KAYA4351...116002.06.2017
BATUHAN RESULOĞLU3379...111702.06.2017
DENİZ ALİ ONAT1255...111202.06.2017
EMIR YAĞIZ3082...101502.06.2017
EMİR EFE ERDEMİR5296...103002.06.2017
FATİH EMRE UFACIK3395...103002.06.2017
HALUK ATA ÜNSAL1433...105602.06.2017
MERT NADIR SANCAK1002...124902.06.2017
MUHAMMET TALHA KARABUDAK5591...115002.06.2017
ÖMER KARAKULLUKÇU2311...101602.06.2017
SAMET TEZGÖR2514...115202.06.2017
YUSUF ÖZBEY4784...106802.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
ERDEMİR EMİR EFE5296...10306
KARABUDAK MUHAMMET TALHA5591...11506
KARAKULLUKÇU ÖMER2311...10165
KAYA BATUHAN4351...11835
ONAT DENİZ ALİ1255...11826
ÖZBEY YUSUF4784...10686
RESULOĞLU BATUHAN3379...11806
SANCAK MERT NADIR1002...12495
TEZGÖR SAMET2514...11526
UFACIK FATİH EMRE3395...10305
ÜNSAL HALUK ATA1433...10974
YAĞIZ EMIR3082...10156

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdALTUNSU MURAT ATA UKD1260Toplam UKD Değişimi44.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN MEHMET EFE4536...830 11.03
GENÇ ALI EREN1007...1026 21.06.3
AKÇAY ARDA TAHA1187...1098 31.08.7
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 41.010.2
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1154 51.010.8
NAS ABDULLAH EREN2765...1398 60.55.7
Soyad AdYAVUZ ELİF SILA UKD1409Toplam UKD Değişimi18.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN YEZDA1306...906 11.02.5
ATLI BAHADIR2716...906 21.02.5
YÜCE EFE ARDA1297...1111 31.03.75
DİNÇEL EMİR1224...1309 40.5-3.5
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 51.07.75
GÜVEN CEM EMRE1172...1193 61.05.5
Soyad AdSALMAN İLHAN SERHAT UKD1860Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMUŞ ONUR4673...951 11.02
KURT SELİN2733...1172 21.02.2
DURAK CAN1452...1118 31.02.2
GÜNER ATA MELIH4473...1356 41.02.2
KAYA BURAK1338...1183 51.02.2
Soyad AdESER EREN UKD1072Toplam UKD Değişimi75.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖFTÜNCÜ METEHAN5366...810 11.03
YARIŞ ABDÜLHAMIT6322...810 21.03
ÇETİNTAŞ EGE6353...1140 31.017.7
YAVUZCAN EFE1407...1115 41.016.8
BAYRAM ONUR ALİ2795...1083 51.015.6
FIRAT EFE HALİL5350...1178 61.019.2
Soyad AdGÜNER ATA MELIH UKD1356Toplam UKD Değişimi15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKULLUKÇU ÖMER2311...951 11.02.5
ALTINARI MAHMUT CAN1107...1239 21.08.5
BODUR EREN CAN3271...1111 31.05
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 40.0-2.75
ÜNSAL HALUK ATA1433...951 51.02.5
Soyad AdFIRAT EFE HALİL UKD1178Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPAN METEHAN4471...810 11.03
DENİZ YUNUS EMRE1429...810 21.03
YÜKSELEN KEREM2633...810 31.03
KANDEMİR KAYRA6613...1009 41.08.4
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 51.015.6
ESER EREN1310...1072 60.0-19.2
Soyad AdYAVUZ SALİH KEREM UKD1434Toplam UKD Değişimi2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAN BERFİN SERPİL1052...906 11.02.5
İZGİ MELİS1175...1066 21.02.75
ERÇETİN DENIZ1157...1187 31.04.75
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 40.5-5.5
DİNÇEL EMİR1224...1309 50.5-4.25
ONAT DENİZ ALİ1255...906 61.02.5
Soyad AdKARAOĞLUOL ATAHAN UKD1054Toplam UKD Değişimi55.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖK ATA POLAT4477...830 11.03
NAS ABDULLAH EREN2765...1398 21.026.4
ŞEN BERKE3401...1112 30.0-12.6
ÖZKAN BERAT MERT5258...830 41.03
AKÇAY ARDA TAHA1187...1098 51.016.8
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1154 61.019.2
Soyad AdDİNÇEL EMİR UKD1309Toplam UKD Değişimi20.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPAN HAKAN1007...906 11.02.5
CERRAH AHMET BURAK1187...906 21.02.5
ERCAN İNCİ1640...1067 31.05
YAVUZ ELİF SILA2887...1409 40.53.5
YAVUZ SALİH KEREM2888...1434 50.54.25
RESULOĞLU BATUHAN3379...906 61.02.5
Soyad AdDİNKCİ DENİZ CAN UKD1141Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CEBİR KUZEY1029...830 11.03
AKDERE MUSTAFA SAİD1728...830 21.03
DIRICAN AKIF YAHYA1025...1058 31.011.7
ALTUNSU MURAT ATA3548...1260 40.0-10.2
AYDOĞAN MEHMET EREN2552...1074 51.012.3
ŞEN BERKE3401...1112 61.013.8
Soyad AdALTINARI MAHMUT CAN UKD1239Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EROĞLU YUSUF5895...951 11.03
GÜNER ATA MELIH4473...1356 20.0-10.2
KAYA BURAK1338...1183 31.012.6
KAYA BATUHAN4351...951 41.03
SANCAK MERT NADIR1002...951 51.03
Soyad AdAYDOĞDU ALİ EMRE UKD1282Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORTATEPE ÇAĞAN EGE4517...1010 21.05.1
DEĞİRMENBAŞI OSMAN EMİR1480...1114 30.0-21.6
ŞAHİN YUSUF ALPEREN6512...1131 41.09
DEMİRÖZ EKİN1324...1073 51.06.9
ÇETİNTAŞ EGE6353...1140 61.09.3
Soyad AdBODUR EREN CAN UKD1111Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SANCAK MERT NADIR1002...951 10.50
KAYA BATUHAN4351...951 21.03
GÜNER ATA MELIH4473...1356 30.0-6
ÇITIRIKLER CIHAN2003...1007 41.010.8
YÜMLÜ İBRAHİM4167...1064 51.012.9
Soyad AdDEĞİRMENBAŞI OSMAN EMİR UKD1114Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYNAK ENSAR A.6804...810 11.03
ERÇELİK TANEM1382...810 21.03
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 31.021.6
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 40.0-12
UFACIK FATİH EMRE3395...810 51.03
AKYÜREK KIVANÇ ASLAN1651...1129 61.015.6
Soyad AdGÜLTEKİN UMUT UKD1267Toplam UKD Değişimi27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL ALPEREN MUHAMMED1297...906 11.03
TAŞPINAR EVREN1097...906 21.03
GÜVEN CEM EMRE1172...1193 31.012
YAVUZ SALİH KEREM2888...1434 40.56.6
YAVUZ ELİF SILA2887...1409 50.0-9.3
ERÇETİN DENIZ1157...1187 61.011.7
Soyad AdNAS ABDULLAH EREN UKD1398Toplam UKD Değişimi-16
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLIM ONAT2136...830 11.02.5
KARAOĞLUOL ATAHAN2600...1054 20.0-22
BALOĞLU AHMET EMİR1893...830 31.02.5
ÇAKICI MERT1081...1050 41.02.75
DIRICAN AKIF YAHYA1025...1058 51.03
ALTUNSU MURAT ATA3548...1260 60.5-4.75
Soyad AdGÜVEN CEM EMRE UKD1193Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MERCAN ERDEM YASIN1162...906 11.03
ÇELEBİ DORUK1821...906 21.03
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 30.0-12
YAĞIZ EMIR3082...906 41.03
TEZGÖR SAMET2514...906 51.03
YAVUZ ELİF SILA2887...1409 60.0-6.6
Soyad AdŞEN BERKE UKD1112Toplam UKD Değişimi3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
COŞKUN AHMET1086...830 11.03
ERGÜN ÖMER FARUK5047...830 21.03
KARAOĞLUOL ATAHAN2600...1054 31.012.6
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1154 40.0-13.2
GENÇ ALI EREN1007...1026 51.011.4
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 60.0-13.8
Soyad AdKAYA BURAK UKD1183Toplam UKD Değişimi-6.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MERT1561...951 11.03
ÜNSAL HALUK ATA1433...951 21.03
ALTINARI MAHMUT CAN1107...1239 30.0-12.6
EROĞLU YUSUF5895...951 41.03
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 50.0-3.3
Soyad AdÇÖLOĞLU MEHMET EGE UKD1190Toplam UKD Değişimi8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNER OZAN5398...810 11.03
CÖNE YASIN6936...810 21.03
DEMİRÖZ EKİN1324...1073 31.010.2
DEĞİRMENBAŞI OSMAN EMİR1480...1114 41.012
FIRAT EFE HALİL5350...1178 50.0-15.6
AKTÜRK MUSTAFA DENİZ5400...1095 60.5-3.9
Soyad AdBAYRAM ONUR ALİ UKD1083Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KESTELOĞLU ENSAR6578...810 11.03
SAĞLAM AKİF EMRE1389...810 20.50
YAŞAR DENİZ4011...1099 31.015.6
KARABUDAK MUHAMMET TALHA5591...810 41.03
ESER EREN1310...1072 50.0-15.6
KANDEMİR KAYRA6613...1009 61.012
Soyad AdYÜCE EFE ARDA UKD1111Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
RESULOĞLU BATUHAN3379...906 11.03
YAĞIZ EMIR3082...906 21.03
YAVUZ ELİF SILA2887...1409 30.0-4.5
TEZGÖR SAMET2514...906 40.0-3
YILMAZ FEHMI BERAT1098...906 51.03
MERCAN ERDEM YASIN1162...906 61.03
Soyad AdYÖNLÜER HASAN ALİ UKD1154Toplam UKD Değişimi0.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BÖLÜKBAŞI BARAN5501...830 11.03
AKSÖZ BAHAR5106...830 21.03
AYDOĞAN MEHMET EREN2552...1074 31.011.7
ŞEN BERKE3401...1112 41.013.2
ALTUNSU MURAT ATA3548...1260 50.0-10.8
KARAOĞLUOL ATAHAN2600...1054 60.0-19.2
Soyad AdİZGİ MELİS UKD1066Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SİLDİR MEHMET SELİM1058...906 11.03
YAVUZ SALİH KEREM2888...1434 20.0-3.3
ONAT DENİZ ALİ1255...906 30.0-3
HAN BERFİN SERPİL1052...906 41.03
YAĞIZ EMIR3082...906 51.03
ÇELEBİ DORUK1821...906 61.03
Soyad AdDIRICAN AKIF YAHYA UKD1058Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADUMAN CEMILE2703...830 11.03
ÖZKAN BERAT MERT5258...830 21.03
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 30.0-11.7
ÇETIN EFE3427...830 41.03
NAS ABDULLAH EREN2765...1398 50.0-3.6
AKSÖZ BAHAR5106...830 61.03
Soyad AdAKTÜRK MUSTAFA DENİZ UKD1095Toplam UKD Değişimi12.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYNAR EREN1331...810 11.03
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...810 20.0-3
GÜNER OZAN5398...810 31.03
ERDEMİR EMİR EFE5296...810 41.03
YAVUZ RÜZGAR EFE1328...810 51.03
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 60.53.9
Soyad AdAYDOĞAN MEHMET EREN UKD1074Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL KAAN1134...830 11.03
TUZCU ÖMER FARUK4714...830 21.03
YÖNLÜER HASAN ALİ1156...1154 30.0-11.7
DİNKCİ DENİZ CAN1766...1141 50.0-12.3
ÇETIN EFE3427...830 61.03
Soyad AdKURT SELİN UKD1172Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOÇAK MUHITTIN3587...951 11.03
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 20.0-3.3
SANCAK MERT NADIR1002...951 30.0-3
KARAKULLUKÇU ÖMER2311...951 41.03
ATKOŞAN İLKİM UYGAR1458...1397 50.58.4
Soyad AdKANDEMİR KAYRA UKD1009Toplam UKD Değişimi24.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TANYER KAAN1052...810 11.03
DEDE MUHAMMET EMİN3674...810 21.03
AKYÜREK KIVANÇ ASLAN1651...1129 31.019.8
FIRAT EFE HALİL5350...1178 40.0-8.4
YAVUZCAN EFE1407...1115 51.019.2
BAYRAM ONUR ALİ2795...1083 60.0-12
Soyad AdBENLİ EFE UKD1178Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BALOĞLU AHMET EMİR1893...830 10.0-3
ERGÜN CEM3872...830 21.03
ASLIM ONAT2136...830 31.03
GENÇ ALI EREN1007...1026 40.5-6
YILMAZ BERDAN4781...1087 51.011.4
AKÇAY ARDA TAHA1187...1098 60.5-3.3
Soyad AdÇETİNTAŞ EGE UKD1140Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EYRİDAĞ OĞUZ ALTAN1061...810 11.03
ERDEMİR EMİR EFE5296...810 21.03
ESER EREN1310...1072 30.0-17.7
GÜNAY ÖMER5154...810 41.03
ORTATEPE ÇAĞAN EGE4517...1010 51.09.6
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 60.0-9.3
Soyad AdGENÇ ALI EREN UKD1026Toplam UKD Değişimi-2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇELIKKESER BARIŞ1040...830 11.03
ALTUNSU MURAT ATA3548...1260 20.0-6.3
TUZCU ÖMER FARUK4714...830 31.03
BENLİ EFE2150...1178 40.56
ŞEN BERKE3401...1112 50.0-11.4
COŞKUN AHMET1086...830 61.03
Soyad AdYÜMLÜ İBRAHİM UKD1064Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇITIRIKLER CIHAN2003...1007 11.012.6
DURAK CAN1452...1118 20.0-12.6
KARAKULLUKÇU ÖMER2311...951 31.03
SANCAK MERT NADIR1002...951 40.50
BODUR EREN CAN3271...1111 50.0-12.9
Soyad AdAKÇAY ARDA TAHA UKD1098Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN CEM3872...830 11.03
BALOĞLU AHMET EMİR1893...830 21.03
ALTUNSU MURAT ATA3548...1260 30.0-8.7
AKSÖZ BAHAR5106...830 41.03
KARAOĞLUOL ATAHAN2600...1054 50.0-16.8
BENLİ EFE2150...1178 60.53.3
Soyad AdATKOŞAN İLKİM UYGAR UKD1397Toplam UKD Değişimi-7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA BATUHAN4351...951 10.0-2.5
SANCAK MERT NADIR1002...951 20.0-2.5
ŞAHIN ARDA6569...951 31.02.5
DURMUŞ ONUR4673...951 41.02.5
KURT SELİN2733...1172 50.5-7
Soyad AdERÇETİN DENIZ UKD1187Toplam UKD Değişimi-11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ONAT DENİZ ALİ1255...906 11.03
TEZGÖR SAMET2514...906 21.03
YAVUZ SALİH KEREM2888...1434 30.0-5.7
TAŞPINAR EVREN1097...906 41.03
RESULOĞLU BATUHAN3379...906 50.0-3
GÜLTEKİN UMUT1303...1267 60.0-11.7
Soyad AdDURAK CAN UKD1118Toplam UKD Değişimi12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
NAMOĞLU GÜNGÖR ÖMER2792...951 11.03
YÜMLÜ İBRAHİM4167...1064 21.012.6
SALMAN İLHAN SERHAT5393...1860 30.0-3.3
Soyad AdDEMİRÖZ EKİN UKD1073Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇASLAN ENVER BARAN4314...810 11.03
UFACIK FATİH EMRE3395...810 21.03
ÇÖLOĞLU MEHMET EGE1767...1190 30.0-10.2
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...810 41.03
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 50.0-6.9
GÜNAY ÖMER5154...810 61.03
Soyad AdAKYÜREK KIVANÇ ASLAN UKD1129Toplam UKD Değişimi-23.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAVAKYANI DORUK4537...810 11.03
EKŞİ DEMIR BORA2920...810 21.03
KANDEMİR KAYRA6613...1009 30.0-19.8
ÇALIŞKAN KEREM ŞÜKRÜ1867...810 41.03
KÖFTÜNCÜ METEHAN5366...810 51.03
DEĞİRMENBAŞI OSMAN EMİR1480...1114 60.0-15.6
Soyad AdYILMAZ BERDAN UKD1087Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGÜN ÖMER FARUK5047...830 10.0-3
COŞKUN AHMET1086...830 20.50
AYDIN MEHMET EFE4536...830 31.03
AKDERE MUSTAFA SAİD1728...830 41.03
BENLİ EFE2150...1178 50.0-11.4
KARTAL KAAN1134...830 61.03
Soyad AdKARAKOÇ ERHAN KAYRA UKD1039Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK MURTAZA KAAN4663...810 10.0-3
KILIÇASLAN ENVER BARAN4314...810 21.03
HÜCÜMENOĞLU ENGİN6531...810 31.03
UFACIK FATİH EMRE3395...810 40.0-3
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...810 51.03
YAVUZ RÜZGAR EFE1328...810 61.03
Soyad AdÇITIRIKLER CIHAN UKD1007Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YÜMLÜ İBRAHİM4167...1064 10.0-12.6
KAYA MERT1561...951 21.03
EROĞLU YUSUF5895...951 30.0-3
BODUR EREN CAN3271...1111 40.0-10.8
NAMOĞLU GÜNGÖR ÖMER2792...951 51.03
Soyad AdYAVUZCAN EFE UKD1115Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYMAK PELİN1277...810 11.03
GÜNAY ÖMER5154...810 21.03
TURAN BOĞAÇHAN TOYGAR1332...810 31.03
ESER EREN1310...1072 40.0-16.8
KANDEMİR KAYRA6613...1009 50.0-19.2
UFACIK FATİH EMRE3395...810 60.50
Soyad AdTAN SELIM UKD1012Toplam UKD Değişimi14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAŞPINAR EVREN1097...906 10.0-3
KARTAL ALPEREN MUHAMMED1297...906 21.03
RESULOĞLU BATUHAN3379...906 30.0-3
SARI MUHAMMED ESAT1009...906 41.03
ÖZBEY YUSUF4784...906 50.0-3
ERCAN İNCİ1640...1067 61.017.4
Soyad AdYAŞAR DENİZ UKD1099Toplam UKD Değişimi0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜÇÜK MURTAZA KAAN4663...810 20.50
BAYRAM ONUR ALİ2795...1083 30.0-15.6
SAĞLAM AKİF EMRE1389...810 41.03
ŞAHİN YUSUF ALPEREN6512...1131 51.016.2
KARABUDAK MUHAMMET TALHA5591...810 60.0-3
Soyad AdŞAHİN YUSUF ALPEREN UKD1131Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARABUDAK MUHAMMET TALHA5591...810 10.50
ÇELİKEZEN AHMET3161...810 21.03
KÜÇÜK MURTAZA KAAN4663...810 31.03
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 40.0-9
YAŞAR DENİZ4011...1099 50.0-16.2
KAPAN METEHAN4471...810 61.03
Soyad AdÇAKICI MERT UKD1050Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUZCU ÖMER FARUK4714...830 10.0-3
KARADUMAN CEMILE2703...830 21.03
BÖLÜKBAŞI BARAN5501...830 31.03
NAS ABDULLAH EREN2765...1398 40.0-3.3
KARTAL KAAN1134...830 50.50
ÖZKAN BERAT MERT5258...830 60.0-3
Soyad AdERCAN İNCİ UKD1067Toplam UKD Değişimi-20.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SARI MUHAMMED ESAT1009...906 11.03
ÖZBEY YUSUF4784...906 21.03
DİNÇEL EMİR1224...1309 30.0-6
ONAT DENİZ ALİ1255...906 40.0-3
KAPAN HAKAN1007...906 50.50
TAN SELIM2201...1012 60.0-17.4
Soyad AdORTATEPE ÇAĞAN EGE UKD1010Toplam UKD Değişimi-11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞDU ALİ EMRE4542...1282 20.0-5.1
KAPAN METEHAN4471...810 31.03
YÜKSELEN KEREM2633...810 41.03
ÇETİNTAŞ EGE6353...1140 50.0-9.6
ÇAKIR IBRAHIM KAYRA1428...810 60.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014