EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Şehit Kamil Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası / 23.04.2017 / GAZİANTEP UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULFETTEH ELHALİL9882...137202.06.2017
AHMET KARABAY2015...114502.06.2017
ALİ İHSAN GÜRBÜZ1454...109502.06.2017
AYŞE FATMA ÖZYURT1101...105202.06.2017
AYŞEGÜL ŞİMŞEK1170...107402.06.2017
BARIŞ ARDA GAMAN3198...108502.06.2017
CAN KEREM ELMAS2212...109502.06.2017
CİHAN GÜNEBAKAN1243...108802.06.2017
EKREM OĞUZ4872...112402.06.2017
EMİNE ŞİMŞEK1170...104902.06.2017
EMİR ATAKAN4933...109802.06.2017
ERDEM GÜDEMEZ4540...108302.06.2017
ESMA ÖZDEMİR1506...102202.06.2017
EYMEN YILDIZ3456...120102.06.2017
FAYAT DEVE1895...101102.06.2017
GÖZDE ERMERCİMEK1325...103102.06.2017
HARUN ASLAN2258...102102.06.2017
HAYRİ POLAT1075...105902.06.2017
HÜSEYİN AYDOĞMUŞ5240...111002.06.2017
HÜSEYİN KAPLAN1118...109002.06.2017
İBRAHİM EYMEN ÇELİK4358...104102.06.2017
İLKNUR MURAT4510...105502.06.2017
İSLİM YILMAZSOY6575...106602.06.2017
MAHMUT BAYKAL4648...114002.06.2017
MEHMET ARDA DOLAR3481...103302.06.2017
MEHMET CAN DÜZDAL2756...119402.06.2017
MEHMET FARUK YILMAZ4640...117802.06.2017
MEHMET KARATAŞ3072...118202.06.2017
MEHMET TALAZ1720...123502.06.2017
MELEK DURMAZ1614...105202.06.2017
MELİSA ÖZDEMİR1182...111402.06.2017
MESUT ÇAYAN TANRIVERDİ1624...112302.06.2017
MUHAMMED SEFA GÜNERİ3806...121802.06.2017
MUHAMMED TANER CAN1053...110102.06.2017
MUHAMMET FATİH KAPLANER1090...108902.06.2017
MUHAMMET KERİM ARSLAN1417...102602.06.2017
MUHAMMET SALİH YENEN2991...100302.06.2017
MUHAMMET TALHA AKSOY1499...111602.06.2017
MURAT GAMAN3603...102302.06.2017
MURAT ÖNER2849...111402.06.2017
MUSTAFA BAYKAL1957...115402.06.2017
MUSTAFA EMİR TOLU4281...101202.06.2017
NİLÜFER YAĞMUR TANAK3701...102102.06.2017
ORHAN YILDIRAY ARSLAN1402...107102.06.2017
ÖMER BOZYEL4326...102502.06.2017
SAMET ÖZSOY3606...119902.06.2017
SERHAT DEMİR1130...117202.06.2017
SERKAN TÜTÜNCÜLER2988...117502.06.2017
SİDELYA DİKİCİAŞIK4612...112002.06.2017
SUDENAZ ÜSTÜNDAĞ1372...118002.06.2017
SÜLEYMAN YILDIRIM5385...110302.06.2017
ŞÜKRÜ KORKUSUZ3871...142602.06.2017
YAĞMUR GÜLTEKİN2088...105902.06.2017
YAŞAR EYMEN KÖROĞLU1145...113302.06.2017
YİĞİT DORUK TOROS3413...101502.06.2017
ZEYNEP NUPELDA YILDIRIM2694...114402.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKSOY MUHAMMET TALHA1499...11165
ARSLAN MUHAMMET KERİM1417...10265
ARSLAN ORHAN YILDIRAY1402...10716
ASLAN HARUN2258...10216
ATAKAN EMİR4933...11286
AYDOĞMUŞ HÜSEYİN5240...11106
BAYKAL MAHMUT4648...11406
BAYKAL MUSTAFA1957...11545
BOZYEL ÖMER4326...10256
CAN MUHAMMED TANER1053...11015
ÇELİK İBRAHİM EYMEN4358...10416
DEMİR SERHAT1130...12566
DEVE FAYAT1895...10116
DİKİCİAŞIK SİDELYA4612...11205
DOLAR MEHMET ARDA3481...10314
DURMAZ MELEK1614...10526
DÜZDAL MEHMET CAN2756...12566
ELHALİL ABDULFETTEH9882...13725
ELMAS CAN KEREM2212...10955
ERMERCİMEK GÖZDE1325...10316
GAMAN BARIŞ ARDA3198...10856
GAMAN MURAT3603...10095
GÜDEMEZ ERDEM4540...10836
GÜLTEKİN YAĞMUR2088...10836
GÜNEBAKAN CİHAN1243...10886
GÜNERİ MUHAMMED SEFA3806...12356
GÜRBÜZ ALİ İHSAN1454...10956
KAPLAN HÜSEYİN1118...10906
KAPLANER MUHAMMET FATİH1090...10895
KARABAY AHMET2015...10295
KARATAŞ MEHMET3072...11825
KORKUSUZ ŞÜKRÜ3871...14266
KÖROĞLU YAŞAR EYMEN1145...11546
MURAT İLKNUR4510...10555
OĞUZ EKREM4872...11946
ÖNER MURAT2849...11326
ÖZDEMİR ESMA1506...10225
ÖZDEMİR MELİSA1182...10806
ÖZLÜ TAHA EKREM1251...10264
ÖZSOY SAMET3606...11996
ÖZYURT AYŞE FATMA1101...10526
POLAT HAYRİ1075...10595
ŞİMŞEK AYŞEGÜL1170...10745
ŞİMŞEK EMİNE1170...10496
TALAZ MEHMET1720...12355
TANAK NİLÜFER YAĞMUR3701...10216
TANRIVERDİ MESUT ÇAYAN1624...11235
TOLU MUSTAFA EMİR4281...10126
TOROS YİĞİT DORUK3413...10155
TÜTÜNCÜLER SERKAN2988...11756
ÜSTÜNDAĞ SUDENAZ1372...11306
YENEN MUHAMMET SALİH2991...10036
YILDIRIM SÜLEYMAN5385...11555
YILDIRIM ZEYNEP NUPELDA2694...12446
YILDIZ EYMEN3456...12016
YILMAZ MEHMET FARUK4640...10925
YILMAZSOY İSLİM6575...10936

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdIŞIK ÖMER UKD1515Toplam UKD Değişimi22
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FERMANLI BÜŞRA1250...921 11.02.5
ALTINGEYİK İSMAİL1385...921 21.02.5
BOZKURT MEHMET1196...1175 31.03
MERT KEREM1084...1370 41.07.75
DAĞ EMİR1499...1201 51.03.5
GÜVENİLİR KEREM CAN1186...1161 61.02.75
Soyad AdKAYA MEHMET ERTUĞRUL UKD1381Toplam UKD Değişimi29
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DAĞDEVİREN İSMAİL1560...823 11.02.5
BASTIK HÜSEYİN HAMİT1544...823 21.02.5
POLAT MEHMET1371...1115 31.04.5
YALÇIN BEDİRHAN1333...1204 41.06.75
ÖZGÜLER EREN1966...1252 51.08.25
AKAY ÖMER1565...1121 61.04.5
Soyad AdKARAALİ MOHAMAD NOOR UKD2119Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN HAKAN4189...1288 11.01.65
DAĞDEMİR SERPİL3468...1129 21.01.65
YUMRUTAŞ ENVER6070...1500 31.01.65
ARSLAN MEHMET4685...1226 41.01.65
KORKUSUZ ŞÜKRÜ3871...1048 51.01.5
GÜN ABDULLAH2380...1350 61.01.65
Soyad AdDİŞBUDAK SABRİ MERT UKD1386Toplam UKD Değişimi20.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAVAN EMİR KEMAL1123...906 11.02.5
YILDIZBAKAN FURKAN1014...1082 21.03.5
YILDIRIMER YUSUF BARAN1085...1137 31.04.75
AKŞİT AHMET FURKAN1059...1196 41.06.25
COŞKUN SALMAN DENİZ1028...1360 51.011.5
KARAKÜÇÜK MELİKE1181...1133 60.5-7.75
Soyad AdÖZTEMİZ KAYRA UKD1409Toplam UKD Değişimi17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DENİZ ARDA ALPER4846...832 11.02.5
ÇARÇABUK İBRAHİM1395...1012 21.02.75
UZDİLLİ FURKAN1730...1121 31.04
AVCI SELAHATTİN TAHA1280...1203 41.06
GÜLTEKİN EFE2779...1272 51.08
DİKEN YİĞİT4783...1224 60.5-6
Soyad AdÇEKİLMEZ ARDA UKD1244Toplam UKD Değişimi36.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADAĞ ALİ1982...818 11.03
DAT MUSTAFA2801...818 21.03
ARI MEHMET ALİ2862...1031 31.06.9
BİRBİLEN TUĞRA4700...1158 41.011.4
UYGUN AHMET SELİM4574...1165 51.011.7
TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN2729...1249 60.50.3
Soyad AdİZİ BETÜL CEMRE UKD1296Toplam UKD Değişimi34.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLTEKİN YAĞMUR2088...811 11.03
SİĞA NUBAHAR ZİN1630...1011 21.04.8
BAYRAM ZEHRA1463...1064 31.06.3
AYDINGÜLER NEDA1755...1130 41.08.4
ÇINAR ELİF ILGIN1755...1140 51.08.7
DİKİCİAŞIK SİDELYA4612...811 61.03
Soyad AdGÜNEŞ HATİCE AYSİMA UKD1191Toplam UKD Değişimi38.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ ESMANUR1652...863 11.03
ERKAN ESRA1515...863 21.03
KARAKUŞ ESRANUR1326...1132 31.012.6
ÜSTÜNDAĞ SUDENAZ1372...863 41.03
ŞAHİN GÜLCE1287...1167 51.014.1
GÜNEŞOĞLU HAYRUNNİSA1642...863 61.03
Soyad AdAKGÜL EMRE RAMAZAN UKD1779Toplam UKD Değişimi23
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALPDOĞAN EREN1185...963 11.02
YILMAZ FURKAN OKTAY3139...1110 21.02.2
TEMİROV MUHSİN ALPEREN2414...1283 31.02.2
ÖZEFE BEGÜM3883...1592 41.05.2
BALOĞLU DİLA1265...1639 51.06.2
KÖSE BUĞRA4457...1598 61.05.2
Soyad AdÖLÇAL SEMİH UKD1129Toplam UKD Değişimi36.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAGÖZ YİĞİT2678...792 11.03
TOLU MUSTAFA EMİR4281...792 21.03
CAN EMRE2328...792 31.03
KELENDER ZEYNEP2629...1074 41.012.6
ÇELİK İBRAHİM EYMEN4358...792 51.03
ŞEN MEHMET SERHAT1821...1066 61.012.3
Soyad AdAYDIN ASİYE GÜL UKD1567Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SÜLÜ HABİP4306...1070 11.02.75
CİNAKLI UĞUR ALİ1001...1175 21.02.75
BÜYÜKÇELEBİ TALİP2371...1122 31.02.75
İSPİR ENES2340...1210 40.5-9.75
GÜVENİLİR GİZEM İNCİ4590...1220 51.02.75
UNAT BURAK1109...1428 61.07.75
Soyad AdGÜLTEKİN EFE UKD1272Toplam UKD Değişimi21.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOLAR MEHMET ARDA3481...832 11.03
İRENDELİ YUNUS EMRE1421...1036 21.06
KABACANOĞLU ÖMER KAAN1737...1122 31.09
BULĞUR ALİ CAN2545...1092 41.07.8
ÖZTEMİZ KAYRA1388...1409 50.0-9.6
TOROS YAĞIZ MUSTAFA1706...1000 61.05.1
Soyad AdTÜTÜNCÜLER ÇAĞAN UKD1249Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARTAL MURAT BERKE3542...818 11.03
GAMAN BARIŞ ARDA3198...818 21.03
BOZKURT BEDİRHAN4054...818 31.03
ŞENKÖY AHMET ANIL4679...1045 41.07.2
ÖZSOY SAMET3606...818 51.03
ÇEKİLMEZ ARDA3002...1244 60.5-0.3
Soyad AdÇINAR ELİF ILGIN UKD1140Toplam UKD Değişimi24.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ AZRA4231...811 11.03
ARSOY DEREN4063...811 21.03
GÜLTEKİN YELDA2091...1052 31.011.4
SALTIK EZEL1117...1085 41.012.6
İZİ BETÜL CEMRE1556...1296 50.0-8.7
GÜLTEKİN YAĞMUR2088...811 61.03
Soyad AdKARAKUŞ ESRANUR UKD1132Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MEMİŞ NEHİR1364...863 11.03
ŞİMŞEK SEDA NUR1318...863 21.03
GÜNEŞ HATİCE AYSİMA1663...1191 30.0-12.6
ÇAKIOĞLU CEREN1347...863 41.03
ÜSTÜNDAĞ SUDENAZ1372...863 61.03
Soyad AdÇELİK OĞUZHAN UKD1194Toplam UKD Değişimi46.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜDEMEZ ERDEM4540...963 11.03
YILMAZ MEHMET FARUK4640...963 21.03
KÖSE BUĞRA4457...1598 30.0-3.3
SÜLÜ RAHİME4306...1050 41.09.3
YEKREK MERT2842...1015 51.08.1
ÖZDEMİR CEMRE3427...1547 61.026.7
Soyad AdGEDİKKAYA HASAN DEMİR UKD1158Toplam UKD Değişimi16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN ÖMER EYMEN3055...792 11.03
TANAK NİLÜFER YAĞMUR3701...792 21.03
AYALP NAZ6166...792 31.03
TÖLEK SELİM2822...1113 41.013.2
ŞEN MEHMET SERHAT1821...1066 50.0-18.9
ERÇELİK POYRAZ MERT3205...1109 61.012.9
Soyad AdUNAT BURAK UKD1428Toplam UKD Değişimi15.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKSOY MUHAMMET TALHA1499...912 11.02.5
ÖZDEMİR FURKAN4282...1109 21.03.25
İNCİ HÜSEYİN2935...1163 31.04.5
ŞEKER SERKAN1295...1211 41.05.5
GÖVYAPRAK MUHAMMET ENES1229...1282 51.07.5
AYDIN ASİYE GÜL1031...1567 60.0-7.75
Soyad AdMERT KEREM UKD1370Toplam UKD Değişimi12
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYARDAN ASLIHAN1199...921 11.02.5
FURAT NERMİN NİSA1416...921 21.02.5
SAVRUN BERAT1178...1085 31.04
IŞIK ÖMER1306...1515 40.0-7.75
GEZER MUHAMMET ENES1198...1068 51.03.75
DAĞ EMİR1499...1201 61.07
Soyad AdÖZGÜLER EREN UKD1252Toplam UKD Değişimi22.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GAMAN MURAT3603...823 11.03
DEMİR MUHAMMED BURAK1729...823 21.03
YILDIZ FATİH EREN1734...1082 31.08.4
AKAY ÖMER1565...1121 41.09.6
KAYA MEHMET ERTUĞRUL1533...1381 50.0-9.9
KIVCI UTKAN BERA3360...1093 61.08.7
Soyad AdİZİ EKREM UKD1723Toplam UKD Değişimi-4.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEVE FAYAT1895...1048 11.02
TURAN BERİVAN2358...1225 21.02.2
GÜN ABDULLAH2380...1350 30.0-17.8
GÜNERİ MUHAMMED SEFA3806...1048 41.02
BAYHAN TUNCAY1098...1203 51.02.2
KORKMAZ HEVES2983...1529 61.05
Soyad AdKIRMIZIOĞLAN İLAYDA UKD1115Toplam UKD Değişimi19.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖYBAŞI SİMGE2032...766 11.03
BOZKURT EMİNE3303...766 21.03
AKİS DURU4384...766 31.03
YILDIRIM ZEYNEP NUPELDA2694...766 40.0-3
BOLAT MELEK2438...766 51.03
YAZGAN NİLAY HATİCE2322...1009 61.010.8
Soyad AdCOŞKUN SALMAN DENİZ UKD1360Toplam UKD Değişimi6.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAVEYDİ MUHAMMET EMİN1557...906 11.02.5
SÜLÜ MUHAMMET SEMİH1066...1058 21.03.75
KARAKÜÇÜK MELİKE1181...1133 31.05.25
DEMİR SERHAT1130...906 41.02.5
DİŞBUDAK SABRİ MERT1247...1386 50.0-11.5
YILDIZBAKAN FURKAN1014...1082 61.04.25
Soyad AdYILMAZ YUSUF UKD1197Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORAL FURKAN DOĞAN1240...921 11.03
TUTAN MEHMET SALİH1233...921 21.03
ŞİMŞEK EMİNE1170...921 31.03
DAĞ EMİR1499...1201 40.0-14.7
KÖKEN ŞAFAK ARDA1181...921 51.03
BOZKURT MEHMET1196...1175 61.014.1
Soyad AdPOLAT MEHMET UKD1115Toplam UKD Değişimi6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAKIRAN YUSUF2839...823 11.03
ÇAPAR ENES ERDEM1331...823 21.03
KAYA MEHMET ERTUĞRUL1533...1381 30.0-5.4
GÖKSU EMRE1268...823 41.03
TANRIVERDİ MESUT ÇAYAN1624...823 51.03
Soyad AdGÜN ABDULLAH UKD1350Toplam UKD Değişimi33
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SATIL ÇİĞDEM3336...1048 11.02.5
ÖLÇAL ERKAN3961...1000 21.02.75
İZİ EKREM1971...1723 31.022.25
KORKUSUZ ŞÜKRÜ3871...1048 40.50
ARSLAN MEHMET4685...1226 51.08.25
KARAALİ MOHAMAD NOORP-00...2119 60.0-2.75
Soyad AdYILDIRIMER YUSUF BARAN UKD1137Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT ESMA NUR1107...906 11.03
YILDIZHAN BENGÜNUR1030...906 21.03
DİŞBUDAK SABRİ MERT1247...1386 30.0-5.7
ASLANBAY NESLİHAN1143...906 41.03
BAYKAL MAHMUT4648...906 51.03
DEMİR SERHAT1130...906 61.03
Soyad AdDİKEN YİĞİT UKD1224Toplam UKD Değişimi37.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
EKMEKYAPAR YAVUZ SELİM4459...832 11.03
AKYILMAZ UMUT1715...832 21.03
KARAKAŞ MEHMET UTKU4781...1088 31.09.6
ÖLÇAL ŞAHİN3836...1236 40.50.6
AVCI SELAHATTİN TAHA1280...1203 51.014.1
ÖZTEMİZ KAYRA1388...1409 60.57.2
Soyad AdUYGUN AHMET SELİM UKD1165Toplam UKD Değişimi18.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAÇMAZ HAMZA2953...818 11.03
KARABAY AHMET2015...818 21.03
YILDIZBAKAN İLHAN2937...818 31.03
SAKMAK KUTAY3107...1250 41.018.6
ÇEKİLMEZ ARDA3002...1244 50.0-11.7
GAMAN BARIŞ ARDA3198...818 61.03
Soyad AdKELEŞYILMAZ BEGÜM UKD1223Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA RUKİYE2048...811 11.03
KESER İLAYDA İREMSU3230...1000 20.0-23.4
KILIÇ AZRA4231...811 31.03
ARSOY DEREN4063...811 41.03
SİĞA NUBAHAR ZİN1630...1011 51.06.9
SALTIK EZEL1117...1085 61.09.3
Soyad AdDÖŞ MÜKREMİN UKD1216Toplam UKD Değişimi29.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ESER MEHMET4703...963 11.03
KARATAŞ MEHMET3072...963 21.03
BALOĞLU DİLA1265...1639 30.0-3.3
KAYNAK OZAN2335...1016 41.07.2
KARTAL MUHAMMED DOĞUKAN1023...1094 51.09.9
ERGÜN HARUN EMRE4558...1080 61.09.6
Soyad AdŞEN MEHMET SERHAT UKD1066Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURT YUSUF EMİR2216...792 11.03
ÇEKİÇ ERDEM TAHA3648...792 21.03
ÜZÜMCÜ ERDAL2171...792 31.03
MASALCI TOPRAK KEMAL4409...792 41.03
GEDİKKAYA HASAN DEMİR2698...1158 51.018.9
ÖLÇAL SEMİH2711...1129 60.0-12.3
Soyad AdGÖVYAPRAK MUHAMMET ENES UKD1282Toplam UKD Değişimi32.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AVŞAR SULTAN4071...912 11.03
GÜZEL YUSUF ALİ1078...1092 21.07.5
GEZER MUSTAFA ŞAMİL1012...1100 31.07.8
AYDIN İREM2930...1185 41.011.1
UNAT BURAK1109...1428 50.0-9
İSPİR ENES2340...1210 61.012
Soyad AdKABACANOĞLU ÖMER KAAN UKD1122Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜZEL MUHAMMED KEREM1423...832 11.03
ATAKAN EMİR4933...832 21.03
GÜLTEKİN EFE2779...1272 30.0-9
AKYILMAZ UMUT1715...832 41.03
ÖLÇAL ŞAHİN3836...1236 51.019.8
BULĞUR ALİ CAN2545...1092 61.013.8
Soyad AdBALOĞLU DİLA UKD1639Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ARARAT MİRAÇ1379...963 11.02
ÖZKAN MEHMET6158...1097 21.02.2
DÖŞ MÜKREMİN3513...1216 31.02.2
KÖSE BUĞRA4457...1598 40.5-1.2
AKGÜL EMRE RAMAZAN1455...1779 50.0-6.2
ÇEVİK HALİT CEYHUN3231...1145 61.02.2
Soyad AdYAZGAN NİLAY HATİCE UKD1009Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MURAT İLKNUR4510...766 11.03
KISA CEREN1975...766 21.03
BOLAT MELEK2438...766 31.03
KISACIK BERRAK4399...1074 41.017.7
YILDIRIM ZEYNEP NUPELDA2694...766 50.50
KIRMIZIOĞLAN İLAYDA4168...1115 60.0-10.8
Soyad AdŞAHİN GÜLCE UKD1167Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MECİT ÖZGE1350...863 11.03
ERMERCİMEK GÖZDE1325...863 21.03
ÜSTÜNDAĞ SUDENAZ1372...863 30.0-3
KILIÇ ESMANUR1652...863 41.03
GÜNEŞ HATİCE AYSİMA1663...1191 50.0-14.1
ŞENKARSLI AYŞE SUDE1123...863 61.03
Soyad AdBOZKURT MEHMET UKD1175Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖKEN ŞAFAK ARDA1181...921 21.03
IŞIK ÖMER1306...1515 30.0-3.6
KÖROĞLU YAŞAR EYMEN1145...921 41.03
ÖZDEMİR CEBRAİL4635...921 51.03
YILMAZ YUSUF1177...1197 60.0-14.1
Soyad AdYALÇIN BEDİRHAN UKD1204Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKSU EMRE1268...823 11.03
ALTINGEYİK MEHMET SELİM1646...823 21.03
SAVCILIOĞLU ERTUĞRUL1695...1006 31.07.2
KAYA MEHMET ERTUĞRUL1533...1381 40.0-8.1
YILDIZ FATİH EREN1734...1082 51.09.9
GAMAN MURAT3603...823 61.03
Soyad AdYÜCEER ALİ FARUK UKD1210Toplam UKD Değişimi45.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRGİL ŞUHEYDA HANIM1237...906 11.03
DEMİR SERHAT1130...906 20.0-3
POLAT ESMA NUR1107...906 31.03
BAKIR RABİA1198...906 41.03
URAL EMİR FUAD1154...1441 51.023.7
KÖLEOĞLU MUHAMMET MELİH1268...1234 61.015.9
Soyad AdARI MEHMET ALİ UKD1031Toplam UKD Değişimi22.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UÇAK SAMET3973...818 21.03
ÇEKİLMEZ ARDA3002...1244 30.0-6.9
ÇALIŞKAN OSMAN3192...818 41.03
KERVANCIOĞLU BERAT4396...818 51.03
BİRBİLEN TUĞRA4700...1158 61.020.1
Soyad AdSALTIK EZEL UKD1085Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUNCU NURAY2794...811 11.03
DİKİCİAŞIK SİDELYA4612...811 21.03
ÖĞÜT ELİF NAZ1735...811 31.03
ÇINAR ELİF ILGIN1755...1140 40.0-12.6
KESER İLAYDA İREMSU3230...1000 51.011.4
KELEŞYILMAZ BEGÜM1413...1223 60.0-9.3
Soyad AdGEZER MUHAMMET ENES UKD1068Toplam UKD Değişimi-2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR CEBRAİL4635...921 11.03
ÖZDEMİR ESMA1506...921 21.03
DAĞ EMİR1499...1201 30.0-9.6
ŞİMŞEK EMİNE1170...921 41.03
MERT KEREM1084...1370 50.0-4.5
ORAL FURKAN DOĞAN1240...921 61.03
Soyad AdAKAY ÖMER UKD1121Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜL SAMET KEREM1311...823 11.03
TALAZ MEHMET1720...823 21.03
TANRIVERDİ MESUT ÇAYAN1624...823 31.03
ÖZGÜLER EREN1966...1252 40.0-9.6
GAMAN MURAT3603...823 51.03
KAYA MEHMET ERTUĞRUL1533...1381 60.0-5.4
Soyad AdERKMEN YİĞİT NAİL UKD1057Toplam UKD Değişimi26.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜLEKÇİ EMİR3449...792 11.03
YILDIZ EYMEN3456...792 20.0-3
ÜNGÖR BERİL İPEK3810...792 31.03
POLAT MEHMET TAHA3562...792 41.03
YENEN MUHAMMET SALİH2991...792 51.03
TÖLEK SELİM2822...1113 61.017.4
Soyad AdŞİMŞEKLİ MERAL UKD1519Toplam UKD Değişimi-0.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERPİCİ BERAT1728...1031 11.02.75
İNCİ HÜSEYİN2935...1163 20.0-22.25
MİZMİZLİOĞLU ZEHRA3013...1449 31.010
GEZER MUSTAFA ŞAMİL1012...1100 41.02.75
CİNAKLI UĞUR ALİ1001...1175 51.03
BOZKURT TUĞBA NUR2628...1189 61.03
Soyad AdKARAKÜÇÜK MELİKE UKD1133Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
POLAT HAYRİ1075...906 11.03
ÖZYURT YUSUF1208...906 21.03
COŞKUN SALMAN DENİZ1028...1360 30.0-6.3
ÖZLÜ TAHA EKREM1251...906 41.03
KAPLANER MUHAMMET FATİH1090...906 51.03
DİŞBUDAK SABRİ MERT1247...1386 60.59.3
Soyad AdKOCA DOĞUKAN UKD1211Toplam UKD Değişimi7.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOROS YAĞIZ MUSTAFA1706...1000 21.06.9
BULĞUR ALİ CAN2545...1092 30.0-19.8
EMRESOY UĞUR DENİZ2548...1063 41.09
OLGUNUS MERT1149...1055 51.08.7
ATAKAN EMİR4933...832 61.03
Soyad AdÖZEFE BEGÜM UKD1592Toplam UKD Değişimi4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMAZ ADEM1508...963 11.02.5
SÜLÜ RAHİME4306...1050 21.02.75
ÇELEN MESUT3906...1139 31.02.75
AKGÜL EMRE RAMAZAN1455...1779 40.0-6.5
KÖSE BUĞRA4457...1598 50.50.25
KARTAL FURKAN2996...1131 61.02.75
Soyad AdARSLAN MEHMET UKD1226Toplam UKD Değişimi21.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOKAT YUSUF2087...1048 11.03
YILDIRIM SÜLEYMAN5385...1048 21.03
KORKMAZ HEVES2983...1529 31.025.8
KARAALİ MOHAMAD NOORP-00...2119 40.0-3.3
GÜN ABDULLAH2380...1350 50.0-9.9
GÜNERİ MUHAMMED SEFA3806...1048 61.03
Soyad AdKISACIK BERRAK UKD1074Toplam UKD Değişimi-8.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MENENTOĞLU ZEYNEP2664...766 11.03
DURAK ELİF BETÜL3677...766 21.03
ÖZSOY ECE SU1777...766 31.03
YAZGAN NİLAY HATİCE2322...1009 40.0-17.7
KOCALAR NEVA4799...766 51.03
YILDIRIM ZEYNEP NUPELDA2694...766 60.0-3
Soyad AdURAL EMİR FUAD UKD1441Toplam UKD Değişimi-9.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANÇERKIRAN AYŞE FATMA1215...906 11.02.5
ÇETİN YUSUF1140...1083 21.02.75
ERDEM FIRAT1197...1160 31.04
KARAKUŞ BÜŞRANUR1115...1322 40.5-4
YÜCEER ALİ FARUK1013...1210 50.0-19.75
AKŞİT AHMET FURKAN1059...1196 61.05
Soyad AdÖLÇAL ŞAHİN UKD1236Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKÇE ÖMER4617...832 11.03
ARSLAN MUHAMMET KERİM1417...832 21.03
YÜZGEÇ BURAK MERT1737...832 31.03
DİKEN YİĞİT4783...1224 40.5-0.6
KABACANOĞLU ÖMER KAAN1737...1122 50.0-19.8
EMRESOY UĞUR DENİZ2548...1063 61.08.1
Soyad AdKÖSE BUĞRA UKD1598Toplam UKD Değişimi2.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ASLAN HARUN2258...963 11.02.5
ERGÜN HARUN EMRE4558...1080 21.02.75
ÇELİK OĞUZHAN3354...1194 31.02.75
BALOĞLU DİLA1265...1639 40.51.5
ÖZEFE BEGÜM3883...1592 50.5-0.25
AKGÜL EMRE RAMAZAN1455...1779 60.0-6.5
Soyad AdAYDIN HAKAN UKD1288Toplam UKD Değişimi17.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAALİ MOHAMAD NOORP-00...2119 10.0-3.3
TOKAT YUSUF2087...1048 21.03
BELET MUHAMMET MÜCTEBA2120...1421 31.020.4
DURMAZ AYHAN EMRE2296...1213 40.0-18
TURAN BERİVAN2358...1225 51.012.3
YILDIRIM SÜLEYMAN5385...1048 61.03
Soyad AdÇALI FATİH ENES UKD1016Toplam UKD Değişimi1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ MUHAMMED TAHA2599...818 11.03
TOZ ALPEREN EFE3735...818 21.03
YİLAN HAKAN3580...818 31.03
KAYA ABDUSSAMED4108...1057 40.0-13.2
BOZYEL ÖMER4326...818 51.03
ÇELİK ABDULKERİM2048...818 61.03
Soyad AdGÜVENİLİR KEREM CAN UKD1161Toplam UKD Değişimi5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TUTAN MEHMET SALİH1233...921 10.0-3
ORAL FURKAN DOĞAN1240...921 21.03
DEMİR ONUR1304...921 31.03
ŞAHMARAN İKRA ILGIN1071...921 41.03
ŞİMŞEK AYŞEGÜL1170...921 51.03
IŞIK ÖMER1306...1515 60.0-3.3
Soyad AdERÇELİK POYRAZ MERT UKD1109Toplam UKD Değişimi25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALYENCİ ÖMER4606...792 11.03
SERT YAĞMUR4006...792 21.03
ALAGÖZ EMİR KUTAY1802...792 31.03
SİĞA MEHMET SAİD6189...1090 41.014.1
ARNAVUTOĞLU AHMET4117...1106 51.015
GEDİKKAYA HASAN DEMİR2698...1158 60.0-12.9
Soyad AdİSPİR ENES UKD1210Toplam UKD Değişimi30.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİRCİ KÜBRA1136...912 11.03
KILINÇOĞLU MUSTAFA3799...912 21.03
KARPUZ HAKAN1851...1085 31.09.9
AYDIN ASİYE GÜL1031...1567 40.511.7
ŞEKER SERKAN1295...1211 51.015
GÖVYAPRAK MUHAMMET ENES1229...1282 60.0-12
Soyad AdSAKMAK KUTAY UKD1250Toplam UKD Değişimi3.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKOÇ MUHAMMED4760...818 11.03
DAYIOĞLU MUHAMMED4011...818 21.03
ÖZER ŞEFİK TOPRAK3259...1018 31.06.3
UYGUN AHMET SELİM4574...1165 40.0-18.6
BİLGİÇ MUSTAFA MURAT3896...818 51.03
ŞENKÖY AHMET ANIL4679...1045 61.07.2
Soyad AdGÖKDOĞAN AYTEN UKD1145Toplam UKD Değişimi56.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UÇKUN MAHMUT4792...912 11.03
MİZMİZLİOĞLU ZEHRA3013...1449 20.510.8
GÜLAZ MUHAMMET ANIL1089...1370 31.023.4
AKBAŞ MUSA3085...1175 40.0-13.8
İNCİ HÜSEYİN2935...1163 51.015.9
AYDIN İREM2930...1185 61.016.8
Soyad AdKARAKUŞ BÜŞRANUR UKD1322Toplam UKD Değişimi3.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KANİYOLU HASAN1127...906 11.02.5
BAKIR RABİA1198...906 21.02.5
POLAT MEHMET SALİH1130...1088 31.05.25
URAL EMİR FUAD1154...1441 40.54
KÖLEOĞLU MUHAMMET MELİH1268...1234 50.0-15.5
ÇETİN YUSUF1140...1083 61.05
Soyad AdAYDINGÜLER NEDA UKD1130Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KOYUN EYLÜL NİSA1418...811 11.03
BULGAN İPEKSU4006...811 21.03
KESER İLAYDA İREMSU3230...1000 31.09.6
İZİ BETÜL CEMRE1556...1296 40.0-8.4
DİKİCİAŞIK SİDELYA4612...811 50.0-3
ARSOY DEREN4063...811 61.03
Soyad AdBULĞUR ALİ CAN UKD1092Toplam UKD Değişimi7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KADASAVDI ZİYA BERKAY3942...832 11.03
AVCI İSMAİL AKİF1786...832 21.03
KOCA DOĞUKAN1390...1211 31.019.8
GÜLTEKİN EFE2779...1272 40.0-7.8
ARSLAN MUHAMMET KERİM1417...832 51.03
KABACANOĞLU ÖMER KAAN1737...1122 60.0-13.8
Soyad AdTEMİROV MUHSİN ALPEREN UKD1283Toplam UKD Değişimi9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERTÜRK HÜLYA4394...963 11.03
YEKREK MERT2842...1015 21.05.1
AKGÜL EMRE RAMAZAN1455...1779 30.0-3.3
ÖZDEMİR CEMRE3427...1547 41.024.6
ERGÜN HARUN EMRE4558...1080 50.0-22.8
KAPLAN HÜSEYİN1118...963 61.03
Soyad AdKORKMAZ HEVES UKD1529Toplam UKD Değişimi-17.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERÇELİK DOĞAN ERSİN5010...1048 11.02.5
KOÇAK ALİ2711...1012 21.02.75
ARSLAN MEHMET4685...1226 30.0-21.5
DAĞDEMİR SERPİL3468...1129 41.02.75
YILDIRIM SÜLEYMAN5385...1048 51.02.5
İZİ EKREM1971...1723 60.0-6.25
Soyad AdŞEKER SERKAN UKD1211Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN MUHAMMED TANER1053...912 11.03
DÜZDAL MEHMET CAN2756...912 21.03
ELHALİL ABDULFETTEH9882...912 31.03
UNAT BURAK1109...1428 40.0-6.6
İSPİR ENES2340...1210 50.0-15
KILIÇOĞLU MEHMET3647...1155 61.012.6
Soyad AdKESER İLAYDA İREMSU UKD1000Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ CANAN DİLARA3749...811 11.03
KELEŞYILMAZ BEGÜM1413...1223 21.023.4
AYDINGÜLER NEDA1755...1130 30.0-9.6
ÖĞÜT ELİF NAZ1735...811 41.03
SALTIK EZEL1117...1085 50.0-11.4
OKYAY ELVİN ADA2055...811 61.03
Soyad AdAVCI SELAHATTİN TAHA UKD1203Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FADILOĞLU ERTUĞRUL GÖKTÜRK3309...832 11.03
ARSLAN ORHAN YILDIRAY1402...832 21.03
YILDIRIM ATAKAN3630...1074 31.09.9
ÖZTEMİZ KAYRA1388...1409 40.0-7.2
DİKEN YİĞİT4783...1224 50.0-14.1
SEVİMLİ MERT EFE3730...832 61.03
Soyad AdERGÜN HARUN EMRE UKD1080Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKUT ŞEVAL2302...963 11.03
KÖSE BUĞRA4457...1598 20.0-3.3
KAPLAN HÜSEYİN1118...963 31.03
TEMİROV MUHSİN ALPEREN2414...1283 51.022.8
DÖŞ MÜKREMİN3513...1216 60.0-9.6
Soyad AdBELET MUHAMMET MÜCTEBA UKD1421Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKUSUZ ŞÜKRÜ3871...1048 10.0-2.5
SERİN SELİM1693...1048 21.02.5
AYDIN HAKAN4189...1288 30.0-17
TÜTÜNCÜLER SERKAN2988...1048 41.02.5
ÖLÇAL ERKAN3961...1000 51.02.75
DURMAZ AYHAN EMRE2296...1213 61.05.75
Soyad AdŞAHAN İSMAİL EVRİM UKD1176Toplam UKD Değişimi9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAOĞLU ALİ2800...818 11.03
AKAR MEHMET BAKİ2632...818 31.03
ÖZSOY SAMET3606...818 40.0-3
KARABAY AHMET2015...818 51.03
AZAPOĞLU MUHAMMET HİLMİ3549...818 61.03
Soyad AdKIVCI UTKAN BERA UKD1093Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR METEHAN1549...823 20.50
BULĞUR MUHAMMED1294...1010 31.011.7
SAVCILIOĞLU ERTUĞRUL1695...1006 40.5-3.6
ÖZGEDER MEHMET EGE1545...823 51.03
ÖZGÜLER EREN1966...1252 60.0-8.7
Soyad AdKÖLEOĞLU MUHAMMET MELİH UKD1234Toplam UKD Değişimi13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLANER MUHAMMET FATİH1090...906 11.03
ASLANBAY NESLİHAN1143...906 21.03
DEMİR SERHAT1130...906 30.0-3
SÜLÜ MUHAMMET SEMİH1066...1058 41.08.1
KARAKUŞ BÜŞRANUR1115...1322 51.018.6
YÜCEER ALİ FARUK1013...1210 60.0-15.9
Soyad AdDENİZ MEHMET BABACAN UKD1004Toplam UKD Değişimi6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LİMON EMRE1505...823 21.03
TALAZ MEHMET1720...823 30.0-3
ÖZTÜRKMEN EREN1355...823 51.03
ÖZGEDER MEHMET EGE1545...823 61.03
Soyad AdGÜVENİLİR GİZEM İNCİ UKD1220Toplam UKD Değişimi-3.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDOĞMUŞ HÜSEYİN5240...912 11.03
GEZER MUSTAFA ŞAMİL1012...1100 20.0-19.8
AKSOY MUHAMMET TALHA1499...912 31.03
DÜZDAL MEHMET CAN2756...912 41.03
AYDIN ASİYE GÜL1031...1567 50.0-3.3
ÖZDEMİR FURKAN4282...1109 61.010.5
Soyad AdBAYRAM ZEHRA UKD1064Toplam UKD Değişimi12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖMÜR HAYRUNNİSA2445...811 11.03
ÖZDEMİR GÜLCAN3593...811 21.03
İZİ BETÜL CEMRE1556...1296 30.0-6.3
BULGAN İPEKSU4006...811 41.03
GÜLTEKİN YAĞMUR2088...811 50.0-3
SİĞA NUBAHAR ZİN1630...1011 61.012.9
Soyad AdTOROS YAĞIZ MUSTAFA UKD1000Toplam UKD Değişimi15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERPİCİ ABDULLAH1871...832 11.03
KOCA DOĞUKAN1390...1211 20.0-6.9
KALAYLI RENAS1706...832 31.03
İNCE MUHAMMET EYMEN2599...832 41.03
KARAKAŞ MEHMET UTKU4781...1088 51.018.6
GÜLTEKİN EFE2779...1272 60.0-5.1
Soyad AdÖZDEMİR CEMRE UKD1547Toplam UKD Değişimi-32
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DURMAZ MELEK1614...963 11.02.5
KAYNAK OZAN2335...1016 21.02.75
KARTAL MUHAMMED DOĞUKAN1023...1094 31.02.75
TEMİROV MUHSİN ALPEREN2414...1283 40.0-20.5
ÇELEN MESUT3906...1139 51.02.75
ÇELİK OĞUZHAN3354...1194 60.0-22.25
Soyad AdBAYHAN TUNCAY UKD1203Toplam UKD Değişimi5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZSOY İSLİM6575...1048 11.03
YUMRUTAŞ ENVER6070...1500 20.0-4.5
TÜTÜNCÜLER SERKAN2988...1048 31.03
ÖLÇAL ERKAN3961...1000 41.07.2
İZİ EKREM1971...1723 50.0-3.3
KORKUSUZ ŞÜKRÜ3871...1048 60.50
Soyad AdBOZKURT TUĞBA NUR UKD1189Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERGENÇ HAMZA1094...912 11.03
ELHALİL ABDULFETTEH9882...912 20.0-3
AYDOĞMUŞ HÜSEYİN5240...912 31.03
KARPUZCU NURULLAH6592...912 41.03
KILIÇOĞLU MEHMET3647...1155 51.013.5
ŞİMŞEKLİ MERAL1314...1519 60.0-3.6
Soyad AdBİRBİLEN TUĞRA UKD1158Toplam UKD Değişimi-14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYA MEHMET FATİH4541...818 11.03
BOZYEL ÖMER4326...818 31.03
ÇEKİLMEZ ARDA3002...1244 40.0-11.4
KAYA ABDUSSAMED4108...1057 51.010.8
ARI MEHMET ALİ2862...1031 60.0-20.1
Soyad AdGÜLTEKİN YELDA UKD1052Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKYAY ELVİN ADA2055...811 11.03
ÖZDEMİR GÖKSU3340...811 21.03
ÇINAR ELİF ILGIN1755...1140 30.0-11.4
DİKİCİAŞIK SİDELYA4612...811 40.0-3
KOYUN EYLÜL NİSA1418...811 51.03
ÖĞÜT ELİF NAZ1735...811 61.03
Soyad AdDAĞ EMİR UKD1201Toplam UKD Değişimi14.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÖROĞLU YAŞAR EYMEN1145...921 11.03
DEMİR ONUR1304...921 20.50
GEZER MUHAMMET ENES1198...1068 31.09.6
YILMAZ YUSUF1177...1197 41.014.7
IŞIK ÖMER1306...1515 50.0-4.2
MERT KEREM1084...1370 60.0-8.4
Soyad AdÇEVİK HALİT CEYHUN UKD1145Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEBAKAN CİHAN1243...963 11.03
KARTAL MUHAMMED DOĞUKAN1023...1094 20.0-17.1
DURMAZ MELEK1614...963 31.03
ŞİRAZ İSA3003...963 41.03
ÖZDEMİR MELİSA1182...963 51.03
BALOĞLU DİLA1265...1639 60.0-3.3
Soyad AdYILDIZBAKAN FURKAN UKD1082Toplam UKD Değişimi18
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZAR ZELİHA1055...906 11.03
DİŞBUDAK SABRİ MERT1247...1386 20.0-4.2
YILDIZHAN BENGÜNUR1030...906 31.03
ÖZYURT AYŞE FATMA1101...906 41.03
ERDEM FIRAT1197...1160 51.018.3
COŞKUN SALMAN DENİZ1028...1360 60.0-5.1
Soyad AdAYGÜN KEREM UKD1115Toplam UKD Değişimi13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ MEHMET1591...823 11.03
TANRIVERDİ MESUT ÇAYAN1624...823 20.0-3
ÖZDEMİR METEHAN1549...823 31.03
GAMAN MURAT3603...823 40.0-3
GÖKSU EMRE1268...823 51.03
SAVCILIOĞLU ERTUĞRUL1695...1006 61.010.5
Soyad AdTURAN BERİVAN UKD1225Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜTÜNCÜLER SERKAN2988...1048 11.03
İZİ EKREM1971...1723 20.0-3.3
KORKUSUZ ŞÜKRÜ3871...1048 30.0-3
AYDIN HAKAN4189...1288 50.0-12.3
DEVE FAYAT1895...1048 61.03
Soyad AdCİNAKLI UĞUR ALİ UKD1175Toplam UKD Değişimi15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARPUZCU NURULLAH6592...912 11.03
AYDIN ASİYE GÜL1031...1567 20.0-3.3
ERGENÇ HAMZA1094...912 31.03
OKYAY MUSTAFA1023...912 41.03
ŞİMŞEKLİ MERAL1314...1519 50.0-3.6
BÜYÜKÇELEBİ TALİP2371...1122 61.012.9
Soyad AdYEKREK MERT UKD1015Toplam UKD Değişimi30
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YALÇIN EBRU2067...963 11.03
TEMİROV MUHSİN ALPEREN2414...1283 20.0-5.1
TAZEOĞLU SAMET ÖZKAN2190...963 31.03
YILMAZ FURKAN OKTAY3139...1110 41.018.9
ÇELİK OĞUZHAN3354...1194 50.0-8.1
KARTAL MUHAMMED DOĞUKAN1023...1094 61.018.3
Soyad AdOLGUNUS MERT UKD1055Toplam UKD Değişimi0.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KÜPELİ MEHMET MİRAÇ1400...832 11.03
YÜZGEÇ BURAK MERT1737...832 20.0-3
KILINÇ MUHAMMET ALİ4763...832 31.03
ÖZÇELİK ONUR2274...832 41.03
KOCA DOĞUKAN1390...1211 50.0-8.7
KARAKAŞ ÜNAL ERDEM4811...832 61.03
Soyad AdTÖLEK SELİM UKD1113Toplam UKD Değişimi-18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇOĞLU DOĞUHAN4728...792 11.03
TUZLU UMUT3072...792 21.03
YILDIZ EYMEN3456...792 31.03
GEDİKKAYA HASAN DEMİR2698...1158 40.0-13.2
TANAK NİLÜFER YAĞMUR3701...792 51.03
ERKMEN YİĞİT NAİL2145...1057 60.0-17.4
Soyad AdŞENKÖY AHMET ANIL UKD1045Toplam UKD Değişimi-5.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KIRMIZIOĞLU MİRZAN4437...818 11.03
TUTAR UMUT3197...818 21.03
TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN2729...1249 40.0-7.2
KARAKOÇ MUHAMMED4760...818 51.03
SAKMAK KUTAY3107...1250 60.0-7.2
Soyad AdAKBAŞ MUSA UKD1175Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULANIK RÜSTEM BARAN3148...912 11.03
KARPUZ HAKAN1851...1085 20.0-18.6
AVŞAR SULTAN4071...912 31.03
GÖKDOĞAN AYTEN3100...1145 41.013.8
OĞUZ EKREM4872...912 50.0-3
GEZER MUSTAFA ŞAMİL1012...1100 61.012
Soyad AdKELENDER ZEYNEP UKD1074Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YETER EFEHAN3686...792 21.03
ÖZYILDIRIM NURİ TUNA4786...792 31.03
ÖLÇAL SEMİH2711...1129 40.0-12.6
TOLU MUSTAFA EMİR4281...792 51.03
YILDIZ EYMEN3456...792 60.0-3
Soyad AdÖZER ŞEFİK TOPRAK UKD1018Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAYLA EMİRHAN3488...818 21.03
SAKMAK KUTAY3107...1250 30.0-6.3
TOROS YİĞİT DORUK3413...818 41.03
GAMAN BARIŞ ARDA3198...818 50.0-3
KAYA ABDUSSAMED4108...1057 61.016.5
Soyad AdBULĞUR MUHAMMED UKD1010Toplam UKD Değişimi-5.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAYAKIRAN YUSUF2839...823 21.03
KIVCI UTKAN BERA3360...1093 30.0-11.7
GÜL SAMET KEREM1311...823 51.03
LİMON EMRE1505...823 60.50
Soyad AdSİĞA NUBAHAR ZİN UKD1011Toplam UKD Değişimi-15.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYIN GÖKCEN2833...811 11.03
İZİ BETÜL CEMRE1556...1296 20.0-4.8
KOYUN EYLÜL NİSA1418...811 31.03
GÜLLÜ UMAY SU1314...811 41.03
KELEŞYILMAZ BEGÜM1413...1223 50.0-6.9
BAYRAM ZEHRA1463...1064 60.0-12.9
Soyad AdSAVRUN BERAT UKD1085Toplam UKD Değişimi-1.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖRS MUHAMMED EMİR1426...921 11.03
ŞAHMARAN İKRA ILGIN1071...921 21.03
MERT KEREM1084...1370 30.0-4.8
ŞİMŞEK AYŞEGÜL1170...921 40.0-3
TUTAN MEHMET SALİH1233...921 51.03
KÖROĞLU YAŞAR EYMEN1145...921 60.0-3
Soyad AdDURMAZ AYHAN EMRE UKD1213Toplam UKD Değişimi11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM SÜLEYMAN5385...1048 10.0-3
SATIL ÇİĞDEM3336...1048 21.03
GÜNERİ MUHAMMED SEFA3806...1048 30.0-3
AYDIN HAKAN4189...1288 41.018
YILMAZSOY İSLİM6575...1048 51.03
BELET MUHAMMET MÜCTEBA2120...1421 60.0-6.9
Soyad AdSÜLÜ MUHAMMET SEMİH UKD1058Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIRIM MİHRAP1089...906 11.03
COŞKUN SALMAN DENİZ1028...1360 20.0-4.5
SOYLU MERVE1022...906 31.03
KÖLEOĞLU MUHAMMET MELİH1268...1234 40.0-8.1
YİĞİT KEVSER1266...906 51.03
KURTOĞLU NİSANUR1240...906 61.03
Soyad AdARNAVUTOĞLU AHMET UKD1106Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEKİR İHSAN BERK6474...792 21.03
BAYKAL MUSTAFA1957...792 31.03
ÖZBEY SEYİT AHMET4635...792 41.03
ERÇELİK POYRAZ MERT3205...1109 50.0-15
ELMAS CAN KEREM2212...792 60.0-3
Soyad AdKARAKAŞ MEHMET UTKU UKD1088Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALAYLI RENAS1706...832 11.03
ŞİRECİ MUHAMMET HANİFİ2118...832 21.03
DİKEN YİĞİT4783...1224 30.0-9.6
DELİBAŞ GÜNEY4246...832 41.03
TOROS YAĞIZ MUSTAFA1706...1000 50.0-18.6
ÇARÇABUK İBRAHİM1395...1012 61.012
Soyad AdGÜLAZ MUHAMMET ANIL UKD1370Toplam UKD Değişimi-15.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ALTIN FATOŞ1282...912 11.02.5
BÜYÜKÇELEBİ TALİP2371...1122 20.0-20.25
GÖKDOĞAN AYTEN3100...1145 30.0-19.5
AYDOĞMUŞ HÜSEYİN5240...912 41.02.5
SÜLÜ HABİP4306...1070 51.03.75
MİZMİZLİOĞLU ZEHRA3013...1449 61.015.25
Soyad AdYILDIZ FATİH EREN UKD1082Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
LİMON EMRE1505...823 11.03
ÖZGEDER MEHMET EGE1545...823 21.03
ÖZGÜLER EREN1966...1252 30.0-8.4
GÜNEŞ MEHMET1591...823 41.03
YALÇIN BEDİRHAN1333...1204 50.0-9.9
TANRIVERDİ MESUT ÇAYAN1624...823 60.0-3
Soyad AdMİZMİZLİOĞLU ZEHRA UKD1449Toplam UKD Değişimi-26.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AKBALIK EREN EMRE1043...912 11.02.5
GÖKDOĞAN AYTEN3100...1145 20.5-9
ŞİMŞEKLİ MERAL1314...1519 30.0-10
YILMAZ ABDULKADİR1018...912 41.02.5
CAN MUHAMMED TANER1053...912 51.02.5
GÜLAZ MUHAMMET ANIL1089...1370 60.0-15.25
Soyad AdÇARÇABUK İBRAHİM UKD1012Toplam UKD Değişimi-12.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZTEMİZ KAYRA1388...1409 20.0-3.3
HALTAŞ ONUR2035...832 30.50
ARSLAN ORHAN YILDIRAY1402...832 51.03
KARAKAŞ MEHMET UTKU4781...1088 60.0-12
Soyad AdYUMRUTAŞ ENVER UKD1500Toplam UKD Değişimi3.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNERİ MUHAMMED SEFA3806...1048 11.02.5
BAYHAN TUNCAY1098...1203 21.03.75
KARAALİ MOHAMAD NOORP-00...2119 30.0-2.75
Soyad AdAKŞİT AHMET FURKAN UKD1196Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KURTOĞLU NİSANUR1240...906 11.03
BAYKAL MAHMUT4648...906 21.03
ŞAHİN RESUL1040...906 31.03
DİŞBUDAK SABRİ MERT1247...1386 40.0-7.5
ÇETİN YUSUF1140...1083 50.5-4.5
URAL EMİR FUAD1154...1441 60.0-6
Soyad AdSİĞA MEHMET SAİD UKD1090Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KELEŞYILMAZ MAHMUT1927...792 11.03
YENEN MUHAMMET SALİH2991...792 21.03
POLAT MEHMET TAHA3562...792 31.03
ERÇELİK POYRAZ MERT3205...1109 40.0-14.1
IŞIK BURAK EFE1735...792 51.03
BAYKAL MUSTAFA1957...792 60.0-3
Soyad AdDAĞDEMİR SERPİL UKD1129Toplam UKD Değişimi-6.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇALIŞKAN FURKAN2721...1048 11.03
KARAALİ MOHAMAD NOORP-00...2119 20.0-3.3
KARAKAN RABİA BETÜL1001...1048 31.03
KORKMAZ HEVES2983...1529 40.0-3.3
GÜNERİ MUHAMMED SEFA3806...1048 50.0-3
TÜTÜNCÜLER SERKAN2988...1048 60.0-3
Soyad AdÇETİN YUSUF UKD1083Toplam UKD Değişimi4.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYLU MERVE1022...906 11.03
URAL EMİR FUAD1154...1441 20.0-3.3
POLAT HAYRİ1075...906 31.03
ŞAHİN RESUL1040...906 41.03
AKŞİT AHMET FURKAN1059...1196 50.54.5
KARAKUŞ BÜŞRANUR1115...1322 60.0-6
Soyad AdKARTAL MUHAMMED DOĞUKAN UKD1094Toplam UKD Değişimi5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİRAZ İSA3003...963 11.03
ÇEVİK HALİT CEYHUN3231...1145 21.017.1
ÖZDEMİR CEMRE3427...1547 30.0-3.3
KARTAL FURKAN2996...1131 41.016.5
DÖŞ MÜKREMİN3513...1216 50.0-9.9
YEKREK MERT2842...1015 60.0-18.3
Soyad AdEMRESOY UĞUR DENİZ UKD1063Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇ MUHAMMET ALİ4763...832 10.50
SAVAŞ UMUT4244...832 21.03
ÖZYAZICI SELİN İKRA1860...1023 31.013.2
KOCA DOĞUKAN1390...1211 40.0-9
HALTAŞ ONUR2035...832 51.03
ÖLÇAL ŞAHİN3836...1236 60.0-8.1
Soyad AdÇELEN MESUT UKD1139Toplam UKD Değişimi-0.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KAPLAN HÜSEYİN1118...963 11.03
ÖZDEMİR MELİSA1182...963 21.03
ÖZEFE BEGÜM3883...1592 30.0-3.3
GÜNEBAKAN CİHAN1243...963 41.03
ÖZDEMİR CEMRE3427...1547 50.0-3.3
KARATAŞ MEHMET3072...963 60.0-3
Soyad AdSAVCILIOĞLU ERTUĞRUL UKD1006Toplam UKD Değişimi-11.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZ ARDA1121...823 11.03
ÖZTÜRKMEN EREN1355...823 21.03
YALÇIN BEDİRHAN1333...1204 30.0-7.2
KIVCI UTKAN BERA3360...1093 40.53.6
TALAZ MEHMET1720...823 50.0-3
AYGÜN KEREM1691...1115 60.0-10.5
Soyad AdÖLÇAL ERKAN UKD1000Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
İRKEK AZAD4125...1048 11.03
GÜN ABDULLAH2380...1350 20.0-3.3
BAYHAN TUNCAY1098...1203 40.0-7.2
BELET MUHAMMET MÜCTEBA2120...1421 50.0-3.3
YILMAZSOY İSLİM6575...1048 60.0-3
Soyad AdAYDIN İREM UKD1185Toplam UKD Değişimi-21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ERİM BURAK4103...912 11.03
OĞUZ EKREM4872...912 21.03
ÖNER MURAT2849...912 31.03
GÖVYAPRAK MUHAMMET ENES1229...1282 40.0-11.1
ELHALİL ABDULFETTEH9882...912 50.0-3
GÖKDOĞAN AYTEN3100...1145 60.0-16.8
Soyad AdGEZER MUSTAFA ŞAMİL UKD1100Toplam UKD Değişimi2.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÇAKMAK SUDE4699...912 11.03
GÜVENİLİR GİZEM İNCİ4590...1220 21.019.8
GÖVYAPRAK MUHAMMET ENES1229...1282 30.0-7.8
ŞİMŞEKLİ MERAL1314...1519 40.0-3.3
OKYAY MUSTAFA1023...912 51.03
AKBAŞ MUSA3085...1175 60.0-12
Soyad AdKAYNAK OZAN UKD1016Toplam UKD Değişimi-4.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAZEOĞLU SAMET ÖZKAN2190...963 11.03
ÖZDEMİR CEMRE3427...1547 20.0-3.3
YILMAZ MEHMET FARUK4640...963 31.03
DÖŞ MÜKREMİN3513...1216 40.0-7.2
KARATAŞ MEHMET3072...963 50.0-3
ŞİRAZ İSA3003...963 61.03
Soyad AdERDEM FIRAT UKD1160Toplam UKD Değişimi-14.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MURÇOK MERT1325...906 11.03
ÖZLÜ TAHA EKREM1251...906 21.03
URAL EMİR FUAD1154...1441 30.0-4.8
ÇALIŞKAN MELİKE SİMGE1131...906 41.03
YILDIZBAKAN FURKAN1014...1082 50.0-18.3
Soyad AdKARTAL FURKAN UKD1131Toplam UKD Değişimi-13.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARATAŞ MEHMET3072...963 10.0-3
ÇELİK ŞEVVAL1394...963 21.03
ERTÜRK HÜLYA4394...963 31.03
KARTAL MUHAMMED DOĞUKAN1023...1094 40.0-16.5
GÜNEBAKAN CİHAN1243...963 51.03
ÖZEFE BEGÜM3883...1592 60.0-3.3
Soyad AdBÜYÜKÇELEBİ TALİP UKD1122Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜLAZ MUHAMMET ANIL1089...1370 21.024.3
AYDIN ASİYE GÜL1031...1567 30.0-3.3
OĞUZ EKREM4872...912 40.0-3
ÖNER MURAT2849...912 51.03
CİNAKLI UĞUR ALİ1001...1175 60.0-12.9
Soyad AdPOLAT MEHMET SALİH UKD1088Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERİN ÖMER ASAF1078...906 11.03
ÖZKILIÇ MUHAMMED YUSUF1141...906 21.03
KARAKUŞ BÜŞRANUR1115...1322 30.0-6.3
BAYKAL MAHMUT4648...906 40.0-3
DEMİR SERHAT1130...906 50.0-3
YILDIZHAN BENGÜNUR1030...906 61.03
Soyad AdÖZDEMİR FURKAN UKD1109Toplam UKD Değişimi-8.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILMAZ ABDULKADİR1018...912 11.03
UNAT BURAK1109...1428 20.0-3.9
DÜZDAL MEHMET CAN2756...912 30.0-3
ERGENÇ HAMZA1094...912 41.03
KARPUZCU NURULLAH6592...912 51.03
GÜVENİLİR GİZEM İNCİ4590...1220 60.0-10.5
Soyad AdİRENDELİ YUNUS EMRE UKD1036Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKALLI HALİL İBRAHİM1708...832 11.03
GÜLTEKİN EFE2779...1272 20.0-6
DOLAR MEHMET ARDA3481...832 31.03
ARSLAN ORHAN YILDIRAY1402...832 40.0-3
KARAKAŞ ÜNAL ERDEM4811...832 50.0-3
SAVAŞ UMUT4244...832 61.03
Soyad AdKAPLAN OSMAN UKD1282Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERİN SELİM1693...1048 11.03
KORKUSUZ ŞÜKRÜ3871...1048 20.0-3
Soyad AdKILIÇOĞLU MEHMET UKD1155Toplam UKD Değişimi-20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OĞUZ EKREM4872...912 10.0-3
DEMİRCİ KÜBRA1136...912 21.03
KILINÇOĞLU MUSTAFA3799...912 31.03
ÖNER MURAT2849...912 41.03
BOZKURT TUĞBA NUR2628...1189 50.0-13.5
ŞEKER SERKAN1295...1211 60.0-12.6
Soyad AdYILDIRIM ATAKAN UKD1074Toplam UKD Değişimi-9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAŞ ÜNAL ERDEM4811...832 11.03
AVCI SELAHATTİN TAHA1280...1203 30.0-9.9
YÜZGEÇ BURAK MERT1737...832 41.03
ATAKAN EMİR4933...832 50.0-3
DOLAR MEHMET ARDA3481...832 60.0-3
Soyad AdKOÇAK ALİ UKD1012Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARAKAN RABİA BETÜL1001...1048 11.03
KORKMAZ HEVES2983...1529 20.0-3.3
YILDIRIM SÜLEYMAN5385...1048 30.0-3
Soyad AdKAYA ABDUSSAMED UKD1057Toplam UKD Değişimi-8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KERVANCIOĞLU BERAT4396...818 11.03
TOROS YİĞİT DORUK3413...818 21.03
ÇALIŞKAN OSMAN3192...818 30.50
ÇALI FATİH ENES2284...1016 41.013.2
BİRBİLEN TUĞRA4700...1158 50.0-10.8
ÖZER ŞEFİK TOPRAK3259...1018 60.0-16.5
Soyad AdAYDOĞMUŞ HASAN UKD1172Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇOĞLU MUSTAFA3799...912 10.0-3
ÖNER MURAT2849...912 20.0-3
ERİM BURAK4103...912 31.03
DÜZDAL MEHMET CAN2756...912 50.0-3
ERGENÇ HAMZA1094...912 61.03
Soyad AdTAKA ELİF UKD1020Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MASALCI TOPRAK KEMAL4409...792 10.0-3
KURT YUSUF EMİR2216...792 30.50
KARAGÖZ YİĞİT2678...792 40.0-3
ÜZÜMCÜ ERDAL2171...792 51.03
ÜNGÖR BERİL İPEK3810...792 61.03
Soyad AdÖZYAZICI SELİN İKRA UKD1023Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVAŞ UMUT4244...832 10.50
EMRESOY UĞUR DENİZ2548...1063 30.0-13.2
ATAKAN EMİR4933...832 40.0-3
CİRO EGE3976...832 51.03
Soyad AdYILMAZ FURKAN OKTAY UKD1110Toplam UKD Değişimi-19.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILIÇ DOĞUKAN1936...963 11.03
AKGÜL EMRE RAMAZAN1455...1779 20.0-3.3
GÜDEMEZ ERDEM4540...963 31.03
YEKREK MERT2842...1015 40.0-18.9
KAPLAN HÜSEYİN1118...963 50.0-3
ESER MEHMET4703...963 60.50
Soyad AdSÜLÜ RAHİME UKD1050Toplam UKD Değişimi-12.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAVCILIOĞLU BETÜL3090...963 11.03
ÖZEFE BEGÜM3883...1592 20.0-3.3
KARATAŞ MEHMET3072...963 31.03
ÇELİK OĞUZHAN3354...1194 40.0-9.3
GÜRBÜZ ALİ İHSAN1454...963 50.0-3
GÜNEBAKAN CİHAN1243...963 60.0-3
Soyad AdUZDİLLİ FURKAN UKD1121Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HALTAŞ ONUR2035...832 11.03
ÖZÇELİK ONUR2274...832 21.03
ÖZTEMİZ KAYRA1388...1409 30.0-4.8
Soyad AdÖZGER POYRAZ UKD1005Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PAZARLI ALİ EGE1670...818 11.03
YİLAN HAKAN3580...818 20.0-3
KARTAL MURAT BERKE3542...818 31.03
TOZ ALPEREN EFE3735...818 41.03
ÇELİK ABDULKERİM2048...818 50.0-3
TOROS YİĞİT DORUK3413...818 60.0-3
Soyad AdİNCİ HÜSEYİN UKD1163Toplam UKD Değişimi2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKYAY MUSTAFA1023...912 11.03
ŞİMŞEKLİ MERAL1314...1519 21.026.7
UNAT BURAK1109...1428 30.0-5.4
ELHALİL ABDULFETTEH9882...912 40.0-3
GÖKDOĞAN AYTEN3100...1145 50.0-15.9
AYDOĞMUŞ HÜSEYİN5240...912 60.0-3
Soyad AdFENERCİ AHMET SAİD UKD1020Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TALAZ MEHMET1720...823 10.0-3
GÜL SAMET KEREM1311...823 20.50
ÖZGEDER MEHMET EGE1545...823 30.0-3
Soyad AdKARPUZ HAKAN UKD1085Toplam UKD Değişimi11.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZDEMİR SERVET1050...912 11.03
AKBAŞ MUSA3085...1175 21.018.6
İSPİR ENES2340...1210 30.0-9.9
Soyad AdSÜLÜ HABİP UKD1070Toplam UKD Değişimi9.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
AYDIN ASİYE GÜL1031...1567 10.0-3.3
ERİM BURAK4103...912 21.03
OKYAY MUSTAFA1023...912 30.0-3
CİNAKLI MUHAMMET ALTAY1001...1208 41.020.7
GÜLAZ MUHAMMET ANIL1089...1370 50.0-4.5
ÖNER MURAT2849...912 60.0-3
Soyad AdÖZKAN MEHMET UKD1097Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KORKUT ZELAL2302...963 11.03
BALOĞLU DİLA1265...1639 20.0-3.3
GÜNEBAKAN CİHAN1243...963 30.0-3
Soyad AdSERPİCİ BERAT UKD1031Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞİMŞEKLİ MERAL1314...1519 10.0-3.3
KARPUZCU NURULLAH6592...912 20.0-3
UÇKUN MAHMUT4792...912 30.0-3
YILMAZ ABDULKADİR1018...912 50.0-3
ÇAKMAK SUDE4699...912 61.03
Soyad AdCİNAKLI MUHAMMET ALTAY UKD1208Toplam UKD Değişimi-20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DÜZDAL MEHMET CAN2756...912 10.0-3
CAN MUHAMMED TANER1053...912 20.50
ÖZDEMİR SERVET1050...912 31.03
SÜLÜ HABİP4306...1070 40.0-20.7
Soyad AdGÜZEL YUSUF ALİ UKD1092Toplam UKD Değişimi-7.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖKSÜZ OĞUZ KAAN3187...912 11.03
GÖVYAPRAK MUHAMMET ENES1229...1282 20.0-7.5
KARPUZCU NURULLAH6592...912 30.0-3
Soyad AdACAR SÜLEYMAN UKD1085Toplam UKD Değişimi-9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖNER MURAT2849...912 10.0-3
ERGENÇ HAMZA1094...912 20.0-3
YILMAZ ABDULKADİR1018...912 30.0-3
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014