EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP


Not: Performans puanı 1000'in altında olan sporcuların bu bilgileri kaydedilmemekte ve gösterilmemektedir

Erbaa Belediyesi Ödüllü Satranç Turnuvası / 30.04.2017 / TOKAT UKD HESAPLAMASI

UKD LİSTESİNE EKLENENLER

Soyad AdTC Kimlik UKDTarih
ABDULLAH TOROSOĞLU3491...102502.06.2017
AHMET ARDA SERTEL1055...116002.06.2017
BATIN UZUN1985...102302.06.2017
BERAT ANAPAL3183...110102.06.2017
BEYZA TELLİ5320...103302.06.2017
BURAK HAMAMCI3452...119602.06.2017
FURKAN SEÇAL1795...116702.06.2017
İSMAİL ARDA TAMTÜRK1308...105402.06.2017
MERTCAN FINDIK1047...110602.06.2017
MURATHAN AKSOY5733...101402.06.2017
MUSTAFA KAĞAN CAN3018...111002.06.2017
MUSTAFA SAİD PELİT3266...115702.06.2017
ÖMER YUSUF BAZ1011...119002.06.2017
SAVAŞ BERK2476...128402.06.2017
UMUT CAN MUTLU2550...114902.06.2017
ZEYNEP NAZLI UÇAR3170...110902.06.2017
PERFORMANS PUANLARI

Soyad AdTC Kimlik PerformansToplam Oyun
AKSOY MURATHAN5733...10147
ANAPAL BERAT3183...11017
BAZ ÖMER YUSUF1011...11907
BERK SAVAŞ2476...12705
CAN MUSTAFA KAĞAN3018...11107
CAN ÖMER2334...11084
DEMİR BERKAY2339...11204
FINDIK MERTCAN1047...11437
HAMAMCI BURAK3452...11967
MUTLU UMUT CAN2550...13375
PELİT MUSTAFA SAİD3266...10527
SEÇAL FURKAN1795...10414
SERTEL AHMET ARDA1055...11637
TAMTÜRK İSMAİL ARDA1308...10917
TELLİ BEYZA5320...10337
TEMİZ DOĞUKAN1779...10813
TOROSOĞLU ABDULLAH ERAY CAN3491...10445
UÇAR ZEYNEP NAZLI3170...12007
UZUN BATIN1985...10087

UKD DEĞİŞİMLERİ

Soyad AdGÖKÇE FURKAN UKD1436Toplam UKD Değişimi6.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR BERKAY2339...889 11.02.5
UZUN ŞEYDANUR2944...1114 21.03.25
YILDIRIM CİHANGİR6009...1102 31.03
SÖZEN AHMET EREN5297...1114 40.5-9.25
AYDIN ALPEREN2345...1268 51.07
Soyad AdTASLIOĞLU GÖKAY DENİZ UKD1479Toplam UKD Değişimi28.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BOLAT SEMİH6981...827 11.02.5
ERER GÜLSEMİNSU3104...1043 21.02.75
TUTMAZ İSMAİL1060...1099 31.02.75
ŞENEL MUHAMMED ALİ3014...1130 41.02.75
AYDIN KÜRŞAT HÜRKAN2340...1395 51.09.5
YILDIRIM ORHUN ALİ1076...1273 61.06
BAZ ÖMER YUSUF1011...827 71.02.5
Soyad AdBEK EMİR UKD1959Toplam UKD Değişimi11.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKÇE KENAN4068...1494 11.02.2
ŞENTÜRK HAKAN7156...1459 21.02.2
AKIN SERKAN1694...1588 31.02.2
ÇAKAR MURAT1797...1554 41.02.2
ÖZSOY MEHMET2430...1634 51.02.6
Soyad AdKARAKILINÇ ALİ KEREM UKD1197Toplam UKD Değişimi53.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAMARAT BİLGE NUR2447...790 11.03
BULUT YASİN SERHAT3721...790 21.03
GÖĞCE MEVLÜT1267...1016 31.07.8
ÇOBAN ALMİNA2324...1070 41.09.9
ŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN2620...1102 51.011.1
UZMAN MEHMET MİRZA3570...1109 61.011.4
ARSLAN HAZAR2169...1005 71.07.5
Soyad AdAKIN SERKAN UKD1588Toplam UKD Değişimi7.25
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERK SAVAŞ2476...1315 11.02.5
CAN ÖMER2334...1315 21.02.5
BEK EMİR5181...1959 30.0-2.75
GÖKÇE KENAN4068...1494 41.09.25
ŞENTÜRK HAKAN7156...1459 50.5-4.25
Soyad AdMAZINLI İBRAHİM EGE UKD1192Toplam UKD Değişimi9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNEŞ ARDA1048...790 11.03
BULUT ELA3733...790 21.03
ARSLAN HAZAR2169...1005 30.0-22.2
KİBAR ALİ ENSAR6007...790 41.03
ERDEM MEHMET ALİ4125...790 51.03
TUTMAZ BUĞRA HAMZA1086...1078 61.010.2
ÖTER MEHMET EMİN4144...1052 71.09.3
Soyad AdAKBULUT ÜNAL UKD1148Toplam UKD Değişimi27.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEÇAL FURKAN1795...889 11.03
BOLAT UMUT2129...889 21.03
BERK ARİFE ALEYNA1513...1017 31.09.6
YILDIRIM CİHANGİR6009...1102 41.013.2
SÖZEN AHMET EREN5297...1114 50.5-1.5
Soyad AdAYDIN KÜRŞAT HÜRKAN UKD1395Toplam UKD Değişimi13.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT MUHAMMET YASİN1199...827 11.02.5
ÖRS COŞKUN EFE3102...1045 21.02.75
GÖKÇE RECEP3802...1105 31.04
ERDOĞAN OSMAN UTKU1124...1118 41.04.25
TASLIOĞLU GÖKAY DENİZ1049...1479 50.0-9.5
DEVELİ ADEM ÇAĞRI1029...1168 61.05.25
ŞENEL MUHAMMED ALİ3014...1130 71.04.5
Soyad AdSÖZEN AHMET EREN UKD1114Toplam UKD Değişimi39.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZ DOĞUKAN1779...889 11.03
MUTLU UMUT CAN2550...889 21.03
ŞENOĞLU EBUBEKİR1593...1276 31.021.3
GÖKÇE FURKAN5697...1436 40.511.1
AKBULUT ÜNAL2683...1148 50.51.5
Soyad AdYILDIRIM ORHUN ALİ UKD1273Toplam UKD Değişimi30.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BULUT SAMET2622...827 11.03
AKBAYIR YUSUF2334...827 21.03
DUMAN İBRAHİM3095...1078 31.07.5
ŞAHİN RAMAZAN2108...1047 41.06.3
ŞANLI EREN6215...1153 51.010.2
TASLIOĞLU GÖKAY DENİZ1049...1479 60.0-7.2
TUTMAZ İSMAİL1060...1099 71.08.1
Soyad AdŞENTÜRK HAKAN UKD1459Toplam UKD Değişimi13
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ÖZSOY MEHMET2430...1634 11.018.25
BEK EMİR5181...1959 20.0-2.75
ÇAKAR MURAT1797...1554 30.0-9.25
BERK SAVAŞ2476...1315 41.02.5
AKIN SERKAN1694...1588 50.54.25
Soyad AdERTUĞRUL AHMET EMİN UKD1141Toplam UKD Değişimi20.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KARADENİZ AHMET EREN4118...790 11.03
ERDEM ŞENEL1058...790 21.03
AKSOY MURATHAN5733...790 30.50
SOYMAZ AHMET SUAVİ4148...790 41.03
TUTMAZ BUĞRA HAMZA1086...1078 50.5-2.7
FINDIK MERTCAN1047...790 61.03
ERDOĞAN MUSTAFA1050...1041 71.010.8
Soyad AdGÖKÇE KENAN UKD1494Toplam UKD Değişimi9.75
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BEK EMİR5181...1959 10.0-2.75
ÖZSOY MEHMET2430...1634 21.017.25
CAN ÖMER2334...1315 31.02.5
AKIN SERKAN1694...1588 40.0-9.25
ÇAKAR MURAT1797...1554 50.52
Soyad AdDEVELİ ADEM ÇAĞRI UKD1168Toplam UKD Değişimi51.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN SAİT TALHA3285...827 11.03
ANAPAL BERAT3183...827 20.50
DUMAN OĞUZHAN2384...1120 31.012.9
ŞAHİN ABDULSAMET6987...1209 41.016.8
DUMAN SALİH6382...1111 51.012.6
AYDIN KÜRŞAT HÜRKAN2340...1395 60.0-6.3
SOYMAZ HASAN6231...1106 71.012.3
Soyad AdDUMAN SALİH UKD1111Toplam UKD Değişimi33.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MADEN DEMET2603...827 11.03
BAZ ÖMER YUSUF1011...827 21.03
SERTEL AHMET ARDA1055...827 31.03
ŞANLI EREN6215...1153 40.51.8
DEVELİ ADEM ÇAĞRI1029...1168 50.0-12.6
ŞAHİN ABDULSAMET6987...1209 61.018.9
ÇETİN EMRE6837...1150 71.016.5
Soyad AdTUTMAZ BUĞRA HAMZA UKD1078Toplam UKD Değişimi21.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MORUL EYLÜL NİSA1014...790 11.03
TAMTÜRK İSMAİL ARDA1308...790 21.03
ÇETİNKAYA ERAY3902...790 31.03
DEMİR MELEK1823...1133 41.017.4
ERTUĞRUL AHMET EMİN2499...1141 50.52.7
MAZINLI İBRAHİM EGE1023...1192 60.0-10.2
AKSOY MURATHAN5733...790 71.03
Soyad AdÇAKAR MURAT UKD1554Toplam UKD Değişimi7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
BERK SAVAŞ2476...1315 21.02.5
ŞENTÜRK HAKAN7156...1459 31.09.25
BEK EMİR5181...1959 40.0-2.75
GÖKÇE KENAN4068...1494 50.5-2
Soyad AdŞENOĞLU EBUBEKİR UKD1276Toplam UKD Değişimi-9.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ORAKÇI NURETTİN1447...889 11.03
AKBULUT YILDIRAY1593...889 21.03
SÖZEN AHMET EREN5297...1114 30.0-21.3
BOLAT UMUT2129...889 41.03
DEMİR BERKAY2339...889 51.03
Soyad AdUZMAN MEHMET MİRZA UKD1109Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇARSLAN KAAN4657...790 11.03
FINDIK MERTCAN1047...790 21.03
ÇELİK YAŞAR UTKU3478...790 31.03
ERDOĞAN MUSTAFA1050...1041 41.012.3
ARSLAN HAZAR2169...1005 51.010.8
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1197 60.0-11.4
UÇAR ZEYNEP NAZLI3170...790 70.0-3
Soyad AdÖZSOY MEHMET UKD1634Toplam UKD Değişimi-27
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
ŞENTÜRK HAKAN7156...1459 10.0-14.6
GÖKÇE KENAN4068...1494 20.0-13.8
BERK SAVAŞ2476...1315 31.02
CAN ÖMER2334...1315 41.02
BEK EMİR5181...1959 50.0-2.6
Soyad AdAYDIN ALPEREN UKD1268Toplam UKD Değişimi-2.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
MUTLU UMUT CAN2550...889 10.0-3
ÇOŞKUN İSMAİL HAKKI3433...889 21.03
SEÇAL FURKAN1795...889 31.03
AKBULUT YILDIRAY1593...889 41.03
GÖKÇE FURKAN5697...1436 50.0-8.4
Soyad AdŞANLI EREN UKD1153Toplam UKD Değişimi18.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖK ABDULLAH1027...827 11.03
AKKAVAK NECMETTİN3054...827 21.03
SOYMAZ HÜSEYİN6231...1048 31.010.8
DUMAN SALİH6382...1111 40.5-1.8
YILDIRIM ORHUN ALİ1076...1273 50.0-10.2
DERTLİ ÖMER UTKU1070...1052 61.010.8
HAMAMCI BURAK3452...827 71.03
Soyad AdARSLAN HAZAR UKD1005Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYMAZ MUSTAFA3793...790 11.03
YILMAZ ŞEVVAL2649...790 21.03
MAZINLI İBRAHİM EGE1023...1192 31.022.2
AKSOY MURATHAN5733...790 41.03
UZMAN MEHMET MİRZA3570...1109 50.0-10.8
ŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN2620...1102 61.018.9
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1197 70.0-7.5
Soyad AdYILDIRIM CİHANGİR UKD1102Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYMAZ SUAT1751...889 11.03
GÖKÇE FURKAN5697...1436 30.0-3.6
AKBULUT ÜNAL2683...1148 40.0-13.2
ORAKÇI NURETTİN1447...889 51.03
Soyad AdŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN UKD1102Toplam UKD Değişimi-5.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KİBAR ALİ ENSAR6007...790 11.03
UÇAR ZEYNEP NAZLI3170...790 21.03
ERDEM MEHMET ALİ4125...790 31.03
ÖTER MEHMET EMİN4144...1052 41.012.9
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1197 50.0-11.1
ARSLAN HAZAR2169...1005 60.0-18.9
KILINÇARSLAN KAAN4657...790 71.03
Soyad AdŞENEL MUHAMMED ALİ UKD1130Toplam UKD Değişimi31.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÜNAYDIN YAĞMUR3035...827 11.03
ASLAN ENES2342...827 21.03
ALTINTAŞ YUSUF2932...1045 31.011.4
TASLIOĞLU GÖKAY DENİZ1049...1479 40.0-3.3
ÖRS COŞKUN EFE3102...1045 51.011.4
ŞAHİN RAMAZAN2108...1047 61.011.7
AYDIN KÜRŞAT HÜRKAN2340...1395 70.0-5.4
Soyad AdBERK ARİFE ALEYNA UKD1017Toplam UKD Değişimi10.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DOĞAN İLTER ULAŞ1454...1228 21.023.1
AKBULUT ÜNAL2683...1148 30.0-9.6
MUTLU UMUT CAN2550...889 50.0-3
Soyad AdÇOBAN ALMİNA UKD1070Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAYKILI MEHMET EMRE3682...790 11.03
YILDIRIM UMUT ARDA3241...790 21.03
ÇETİNKAYA EREN3901...790 31.03
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1197 40.0-9.9
TAMTÜRK İSMAİL ARDA1308...790 51.03
UÇAR ZEYNEP NAZLI3170...790 60.0-3
ÜNAL MUSTAFA1060...790 71.03
Soyad AdTUTMAZ İSMAİL UKD1099Toplam UKD Değişimi17.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAKİN HATİCE MELİKE1019...827 11.03
BALCI HACI RASİM6463...827 21.03
TASLIOĞLU GÖKAY DENİZ1049...1479 30.0-3.3
CAN MUSTAFA KAĞAN3018...827 41.03
ASLAN MUHAMMET MUSTAFA6360...827 51.03
ÇETİN EMRE6837...1150 61.017.1
YILDIRIM ORHUN ALİ1076...1273 70.0-8.1
Soyad AdŞAHİN RAMAZAN UKD1047Toplam UKD Değişimi13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TOROSOĞLU ABDULLAH ERAY CAN3491...827 11.03
ÖZTÜRK ELİF2703...827 21.03
ÇETİN EMRE6837...1150 31.019.2
YILDIRIM ORHUN ALİ1076...1273 40.0-6.3
ÇETİNKAYA YASİN2710...827 51.03
ŞENEL MUHAMMED ALİ3014...1130 60.0-11.7
UZUN BATIN1985...827 71.03
Soyad AdERDOĞAN MUSTAFA UKD1041Toplam UKD Değişimi8.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SEZGİN GÖKDENİZ4264...790 11.03
YİĞİT AHMET TURAN6480...790 21.03
ÜNAL MUSTAFA1060...790 31.03
UZMAN MEHMET MİRZA3570...1109 40.0-12.3
TELLİ BEYZA5320...790 51.03
ÖZDEMİR BERKEHAN ARDA3781...1147 61.019.2
ERTUĞRUL AHMET EMİN2499...1141 70.0-10.8
Soyad AdUZUN ŞEYDANUR UKD1114Toplam UKD Değişimi2.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TÜRKYILMAZ YUSUF2065...889 11.03
GÖKÇE FURKAN5697...1436 20.0-3.9
ORAKÇI NURETTİN1447...889 31.03
DEMİR BERKAY2339...889 40.0-3
BOLAT UMUT2129...889 51.03
Soyad AdÖTER MEHMET EMİN UKD1052Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SAĞLAM KEVSER ZEYNEP4673...790 11.03
TEMİZ BELKIZ4240...790 21.03
ÖZTÜRK EYÜP3584...790 31.03
ŞENTÜRK ABDURRAHMAN KAĞAN2620...1102 40.0-12.9
KILINÇARSLAN KAAN4657...790 51.03
YILMAZ ŞEVVAL2649...790 61.03
MAZINLI İBRAHİM EGE1023...1192 70.0-9.3
Soyad AdBOLAT SAİT BUĞRA UKD1115Toplam UKD Değişimi20.7
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZ ALİ3033...827 21.03
ANAPAL BERAT3183...827 31.03
BALCI HACI RASİM6463...827 41.03
ŞENCAN MAHMUT KORAY2156...1038 51.011.7
BAZ ÖMER YUSUF1011...827 60.0-3
DOĞAN SAİT TALHA3285...827 71.03
Soyad AdERDOĞAN OSMAN UTKU UKD1118Toplam UKD Değişimi15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HANÇER ALİ6421...827 11.03
AYDOĞAN SELAHATTİN CAN2053...827 21.03
TUNÇ AHMET ARDA3588...1045 31.012
AYDIN KÜRŞAT HÜRKAN2340...1395 40.0-5.1
BAZ ÖMER YUSUF1011...827 50.0-3
YÜZGEÇ YUNUS EMRE6350...827 61.03
ASLAN MUHAMMET MUSTAFA6360...827 71.03
Soyad AdÖZDEMİR BERKEHAN ARDA UKD1147Toplam UKD Değişimi-7.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KALKAN ZEYD YASİR5465...790 11.03
ERDEM MEHMET ALİ4125...790 20.0-3
MORUL EYLÜL NİSA1014...790 31.03
SAYKILI MEHMET EMRE3682...790 41.03
ERDEM ŞENEL1058...790 51.03
ERDOĞAN MUSTAFA1050...1041 60.0-19.2
GÜNEŞ ARDA1048...790 71.03
Soyad AdÖRS COŞKUN EFE UKD1045Toplam UKD Değişimi10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YEŞER ÖZNUR2452...827 11.03
AYDIN KÜRŞAT HÜRKAN2340...1395 20.0-3.3
HANÇER ALİ6421...827 31.03
SAKİN HATİCE MELİKE1019...827 41.03
ŞENEL MUHAMMED ALİ3014...1130 50.0-11.4
SERTEL AHMET ARDA1055...827 60.50
UYAR OĞULCAN2590...1081 71.016.5
Soyad AdSOYMAZ HASAN UKD1106Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
OKCU ATAKAN2263...827 10.0-3
SOYMAZ EFE MUSTAFA2503...827 21.03
GÜNAYDIN YAĞMUR3035...827 31.03
BERK AHMET KADİR7054...827 41.03
ASLAN ENES2342...827 51.03
HAMAMCI BURAK3452...827 60.50
DEVELİ ADEM ÇAĞRI1029...1168 70.0-12.3
Soyad AdDOĞAN İLTER ULAŞ UKD1228Toplam UKD Değişimi-23.1
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
DEMİR ZEYNEL2520...889 11.03
BERK ARİFE ALEYNA1513...1017 20.0-23.1
MUTLU UMUT CAN2550...889 30.0-3
Soyad AdÇETİN EMRE UKD1150Toplam UKD Değişimi-24.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
GÖKSÜ TUNAHAN3244...827 11.03
ASLAN MUHAMMET MUSTAFA6360...827 21.03
ŞAHİN RAMAZAN2108...1047 30.0-19.2
DERTLİ ÖMER UTKU1070...1052 41.011.1
ALTINTAŞ YUSUF2932...1045 51.010.8
TUTMAZ İSMAİL1060...1099 60.0-17.1
DUMAN SALİH6382...1111 70.0-16.5
Soyad AdDUMAN İBRAHİM UKD1078Toplam UKD Değişimi-1.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYMAZ EFE MUSTAFA2503...827 11.03
BAZ MUHAMMED BİLAL1190...827 21.03
YILDIRIM ORHUN ALİ1076...1273 30.0-7.5
OKCU ATAKAN2263...827 41.03
HAMAMCI BURAK3452...827 50.0-3
ÇETİNKAYA YASİN2710...827 61.03
CAN MUSTAFA KAĞAN3018...827 70.0-3
Soyad AdŞENCAN MAHMUT KORAY UKD1038Toplam UKD Değişimi-10.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YOLAL ZAFER2018...827 11.03
ŞAHİN ABDULSAMET6987...1209 20.0-8.1
PELİT MUSTAFA SAİD3266...827 31.03
SERTEL AHMET ARDA1055...827 41.03
BOLAT SAİT BUĞRA2116...1115 50.0-11.7
SOYMAZ REGAYİB2686...827 61.03
TOROSOĞLU ABDULLAH ERAY CAN3491...827 70.0-3
Soyad AdALTINTAŞ YUSUF UKD1045Toplam UKD Değişimi-13.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
UZUN BATIN1985...827 11.03
ŞİMŞEK YUNUS EMRE6191...827 21.03
ŞENEL MUHAMMED ALİ3014...1130 30.0-11.4
GÖKSÜ TUNAHAN3244...827 41.03
ÇETİN EMRE6837...1150 50.0-10.8
DOĞAN SAİT TALHA3285...827 60.0-3
TELLİ SEHRE2786...827 71.03
Soyad AdŞAHİN ABDULSAMET UKD1209Toplam UKD Değişimi-25.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
CAN MUSTAFA KAĞAN3018...827 11.03
ŞENCAN MAHMUT KORAY2156...1038 21.08.1
DERTLİ ÖMER UTKU1070...1052 30.5-6.3
DEVELİ ADEM ÇAĞRI1029...1168 40.0-16.8
SOYMAZ HÜSEYİN6231...1048 51.08.7
DUMAN SALİH6382...1111 60.0-18.9
ANAPAL BERAT3183...827 70.0-3
Soyad AdDERTLİ ÖMER UTKU UKD1052Toplam UKD Değişimi-9.6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TELLİ SEHRE2786...827 11.03
OKCU ATAKAN2263...827 21.03
ŞAHİN ABDULSAMET6987...1209 30.56.3
ÇETİN EMRE6837...1150 40.0-11.1
ANAPAL BERAT3183...827 51.03
ŞANLI EREN6215...1153 60.0-10.8
SERTEL AHMET ARDA1055...827 70.0-3
Soyad AdUYAR OĞULCAN UKD1081Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SERTEL AHMET ARDA1055...827 10.0-3
UZUN BATIN1985...827 20.0-3
MADEN DEMET2603...827 31.03
TELLİ SEHRE2786...827 41.03
SAKİN HATİCE MELİKE1019...827 50.50
ŞENTÜRK MUHAMMED KUTAY1015...827 61.03
ÖRS COŞKUN EFE3102...1045 70.0-16.5
Soyad AdSOYMAZ HÜSEYİN UKD1048Toplam UKD Değişimi-13.5
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TEMİZ ALİ3033...827 11.03
ŞİMŞEK RECEP2777...827 21.03
ŞANLI EREN6215...1153 30.0-10.8
BAZ ÖMER YUSUF1011...827 40.0-3
ŞAHİN ABDULSAMET6987...1209 50.0-8.7
GÖKSÜ TUNAHAN3244...827 61.03
SOYMAZ REGAYİB2686...827 70.50
Soyad AdDEMİR MELEK UKD1133Toplam UKD Değişimi-14.4
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
KILINÇARSLAN ERGÜN BARAN1061...790 11.03
TELLİ BEYZA5320...790 21.03
BAZ OSMAN ZAHİD1103...790 31.03
TUTMAZ BUĞRA HAMZA1086...1078 40.0-17.4
FINDIK MERTCAN1047...790 50.0-3
TEMİZ İSA5554...790 60.50
DUMAN MUHAMMED SAMED4696...790 70.0-3
Soyad AdDUMAN OĞUZHAN UKD1120Toplam UKD Değişimi-15.9
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
HAMAMCI BURAK3452...827 10.0-3
SOYMAZ REGAYİB2686...827 21.03
DEVELİ ADEM ÇAĞRI1029...1168 30.0-12.9
TOROSOĞLU ABDULLAH ERAY CAN3491...827 40.0-3
HANÇER ALİ6421...827 51.03
PELİT MUSTAFA SAİD3266...827 70.0-3
Soyad AdHANÇER EMİRHAN UKD1041Toplam UKD Değişimi10.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYMAZ AHMET SUAVİ4148...790 10.50
ÖZTÜRK EYÜP3584...790 20.0-3
YILMAZ MUHAMMED EMİN3691...790 31.03
GÖĞCE SEMANUR1267...1000 41.013.2
YILMAZ ŞEVVAL2649...790 50.0-3
ÜNLÜ ASİYE4213...790 60.0-3
ÇAKIR MURAT5255...790 71.03
Soyad AdÜNLÜTÜRK KAYRA UKD1000Toplam UKD Değişimi0
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
TAMTÜRK İSMAİL ARDA1308...790 10.0-3
KARADENİZ AHMET EREN4118...790 21.03
SOYMAZ AHMET SUAVİ4148...790 30.0-3
MORUL EYLÜL NİSA1014...790 40.0-3
HAMARAT BİLGE NUR2447...790 50.50
ÇETİNKAYA EREN3901...790 61.03
ÇETİNKAYA ERAY3902...790 71.03
Soyad AdGİNAY EREN UKD1054Toplam UKD Değişimi-3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYMAZ REGAYİB2686...827 11.03
SERTEL AHMET ARDA1055...827 20.0-3
HAMAMCI BURAK3452...827 30.0-3
UZUN BATIN1985...827 40.0-3
PELİT MUSTAFA SAİD3266...827 50.0-3
ÖZCAN OSMAN EFE2841...827 61.03
BULUT MUHAMMET YASİN1199...827 71.03
Soyad AdERER GÜLSEMİNSU UKD1043Toplam UKD Değişimi-3.3
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YILDIZ MUHAMMET6305...827 11.03
TASLIOĞLU GÖKAY DENİZ1049...1479 20.0-3.3
OKCU ATAKAN2263...827 30.0-3
SOYMAZ REGAYİB2686...827 40.0-3
TELLİ SEHRE2786...827 50.0-3
HANÇER ALİ6421...827 61.03
YOLAL ZAFER2018...827 71.03
Soyad AdYILDIRIM SERHAN UKD1210Toplam UKD Değişimi-6
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
FINDIK MERTCAN1047...790 10.0-3
SOYMAZ AHMET SUAVİ4148...790 20.0-3
HAMARAT BİLGE NUR2447...790 30.0-3
ATALAR DİLVİN2162...790 40.0-3
SOYMAZ MUSTAFA KAĞAN3654...790 61.03
DOĞAN ELA NUR5636...790 71.03
Soyad AdGÖKÇE RECEP UKD1105Toplam UKD Değişimi1.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
PELİT MUSTAFA SAİD3266...827 11.03
HAMAMCI BURAK3452...827 21.03
AYDIN KÜRŞAT HÜRKAN2340...1395 30.0-4.8
Soyad AdTUNÇ AHMET ARDA UKD1045Toplam UKD Değişimi-15
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
YAĞCI SONGÜL3050...827 11.03
ŞAHİN MERVENUR2244...827 21.03
ERDOĞAN OSMAN UTKU1124...1118 30.0-12
HAMAMCI BURAK3452...827 40.0-3
SERTEL AHMET ARDA1055...827 50.0-3
PELİT MUSTAFA SAİD3266...827 60.0-3
Soyad AdGÖĞCE MEVLÜT UKD1016Toplam UKD Değişimi-4.8
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYMAZ MEHMET3857...790 11.03
ÇETİN EREN5169...790 21.03
KARAKILINÇ ALİ KEREM1250...1197 30.0-7.8
TAMTÜRK İSMAİL ARDA1308...790 40.0-3
Soyad AdGÖĞCE SEMANUR UKD1000Toplam UKD Değişimi-16.2
Soyad AdTC KimlikUKDRound SonuçUKD Değişim
SOYMAZ MUSTAFA KAĞAN3654...790 11.03
ÇETİNKAYA EREN3901...790 20.0-3
SAYKILI MEHMET EMRE3682...790 30.0-3
HANÇER EMİRHAN5653...1041 40.0-13.2
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014