EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Hızlı Satranç Askı Listeleri
Yıldırım Satranç Askı Listeleri
Akademi Puanları Askı Listesi
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP

TURNUVA ASKI LİSTELERİ 

Toplam Sonuç : 178

Turnuva AdıBitiş Tar.İL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Şile Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Antakya 19.03.2017 HATAY
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Antakya 19.03.2017 HATAY
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Sultangazi Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Samsun Tabip Odası 14 Mart Tıp Haftası Dr.Kamil Furtun’u Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 SAMSUN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Ereğli Grubu 19.03.2017 ZONGULDAK
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Tarsus 19.03.2017 MERSİN
 Tüketici Koruma Haftası Satranç Turnuvası 19.03.2017 İSTANBUL
 ÜSED Küçük Ustalar Mart Ayı Satranç Turnuvası 19.03.2017 İZMİR
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.03.2017 KIRIKKALE
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.03.2017 KIRIKKALE
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Şişli Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Büyükçekmece Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Şehitler Haftası Satranç Turnuvası 19.03.2017 ADIYAMAN
 Doğa Okulları Dünya Su Günü Satranç Turnuvası 19.03.2017 SAKARYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Erdemli Grubu 19.03.2017 MERSİN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Pendik Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 12 Mart Erzurum’un Kurtuluşu Satranç Turnuvası 19.03.2017 ERZURUM
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Altınordu 19.03.2017 ORDU
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Altınordu 19.03.2017 ORDU
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Sultanbeyli Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası 19.03.2017 MALATYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Maltepe Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Beylikdüzü Belediyesi Ödüllü Satranç Turnuvası 19.03.2017 İSTANBUL
 Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası - Keşan 19.03.2017 EDİRNE
 Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 ELAZIĞ
 Üsed Mart Ayı Elo Satranç Turnuvası 19.03.2017 İZMİR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Dörtyol Grubu 19.03.2017 HATAY
 Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 ANKARA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çay Grubu 19.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Muğla Mart Ayı Elo Satranç Turnuvası 19.03.2017 MUĞLA
 18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası 19.03.2017 ADANA
 Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası 19.03.2017 KONYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çerkezköy Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Bursa Heykel Rotary II. Açık Satranç Turnuvası 19.03.2017 BURSA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Küçükçekmece Grubu 19.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez Grubu 19.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 18.03.2017 DENİZLİ
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 18.03.2017 DENİZLİ
 Şeyh Edebali Üniversitesi Satranç Turnuvası 16.03.2017 BİLECİK
 Hazro Ödüllü Satranç Turnuvası 15.03.2017 DİYARBAKIR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 15.03.2017 ADIYAMAN
 İstiklal Marşının Kabulü Satranç Turnuvası 12.03.2017 ORDU
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Sancaktepe Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - İncirli Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Serik Belediyesi Geleneksel III. Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası 12.03.2017 ANTALYA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Florya Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Dragos Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Yakacık Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kozan Kalesi 12.03.2017 ADANA
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.03.2017 ÇORUM
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.03.2017 ÇORUM
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Taşköprü Grubu 12.03.2017 ADANA
 IV. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 12.03.2017 ZONGULDAK
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.03.2017 SAKARYA
 Marmaris İndigo ELO Turnuvası 12.03.2017 MUĞLA
 İstiklal Marşının Kabulü Satranç Turnuvası - Dalaman 12.03.2017 MUĞLA
 18 Mart Zafer Kupası Satranç Turnuvası 12.03.2017 ÇANAKKALE
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Ümraniye Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Çatalca 12.03.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Nazilli 12.03.2017 AYDIN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Nazilli 12.03.2017 AYDIN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Süleymanpaşa Grubu 12.03.2017 TEKİRDAĞ
 Bahçeşehir Koleji Bahar Satranç Turnuvası 12.03.2017 GAZİANTEP
 Tıp Bayramı Satranç Turnuvası 12.03.2017 KARAMAN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Gaziosmanpaşa Grubu 12.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.03.2017 MALATYA
 14 Mart Tıp Bayramı Satranç Turnuvası 12.03.2017 ARTVİN
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 12.03.2017 AYDIN
 Bursa Büyükşehir Belediyespor XVII. Açık Satranç Turnuvası 12.03.2017 BURSA
 Bodrum Karia Rotary Kulübü "En İyi 32" Mart Ayı Satranç Turnuvası 12.03.2017 MUĞLA
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 12.03.2017 AYDIN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Karamanlı 11.03.2017 BURDUR
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Karamanlı 11.03.2017 BURDUR
 2016-2017 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası 11.03.2017 ANTALYA
 Ali İpek V. Anma Satranç Turnuvası 11.03.2017 ANKARA
 Çobanlar Belediyesi Satranç Turnuvası 09.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 08.03.2017 TRABZON
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 06.03.2017 KARAMAN
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 06.03.2017 KARAMAN
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Esenyurt Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 İscehisar Mehmet Çakmak Satranç Turnuvası 05.03.2017 AFYONKARAHİSAR
 Tuzla Fen Koleji II. Satranç Turnuvası 05.03.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beyoğlu Yeşilçam Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beylikdüzü Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 05.03.2017 TEKİRDAĞ
 Rings AVM & Borhan Chess Master VII. Satranç Turnuvası 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Tepecik Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Haramidere Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kumburgaz Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Güngören Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Yeşilay Haftası Satranç Turnuvası 05.03.2017 ORDU
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Beyoğlu Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 05.03.2017 GİRESUN
 Ömer Halis Demir ve Şehitleri Anma Satranç Turnuvası 05.03.2017 ANTALYA
 7 Mart Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası - Kadirli 05.03.2017 OSMANİYE
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Keşan Grubu 05.03.2017 EDİRNE
 Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası - Fethiye 05.03.2017 MUĞLA
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kartal Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bayrampaşa Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Kartaltepe Grubu 05.03.2017 İSTANBUL
 Yeşilay Haftası Satranç Turnuvası 05.03.2017 MALATYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar - Gençler) 05.03.2017 TOKAT
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 05.03.2017 GİRESUN
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 04.03.2017 BURDUR
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Merkez 04.03.2017 BURDUR
 Küçükler Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bucak 04.03.2017 BURDUR
 Yıldızlar Takım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Bucak 04.03.2017 BURDUR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 04.03.2017 ÇORUM
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 03.03.2017 MUŞ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 03.03.2017 ANKARA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 03.03.2017 ÇANAKKALE
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 KASTAMONU
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 YALOVA
 Çeşme Milli Eğitim Müdürlüğü İlkokullar Arası Fetih Kupası Satranç Turnuvası 02.03.2017 İZMİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler) 02.03.2017 DİYARBAKIR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler - Küçükler - Yıldızlar) 02.03.2017 SAMSUN
 Gebze Teknik Üniversitesi Bireysel Satranç Turnuvası 02.03.2017 KOCAELİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 KOCAELİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 ESKİŞEHİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 GAZİANTEP
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 ARTVİN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 02.03.2017 ZONGULDAK
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 01.03.2017 BOLU
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 28.02.2017 BİLECİK
 Yıldızlar Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 ANTALYA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Falez Grubu 26.02.2017 ANTALYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 KİLİS
 Vergi Haftası Satranç Turnuvası 26.02.2017 MALATYA
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası - Olimpos Grubu 26.02.2017 ANTALYA
 Çubuk Kış Kupası Satranç Turnuvası 26.02.2017 ANKARA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 MUĞLA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 KARAMAN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 SAKARYA
 Bursa Büyükşehir Belediyespor XVI. Açık Satranç Turnuvası 26.02.2017 BURSA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 ERZURUM
 Ayvalık Yeni Yıl Satranç Turnuvası 26.02.2017 BALIKESİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler - Küçükler) 26.02.2017 KONYA
 Gaziemir Belediyesi III. Satranç Turnuvası 26.02.2017 İZMİR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 BURSA
 Biltes Koleji Satranç Turnuvası 26.02.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar - Gençler) 26.02.2017 AFYONKARAHİSAR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Gençler) 26.02.2017 HATAY
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 MERSİN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 DÜZCE
 Şehidime Sahip Çık Satranç Turnuvası 26.02.2017 TRABZON
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler) 26.02.2017 KAHRAMANMARAŞ
 Kozan Kaymakamlık Kupası Satranç Turnuvası 26.02.2017 ADANA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 RİZE
 Kadınlar İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası - Esenyurt 26.02.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 TUNCELİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Küçükler - Yıldızlar - Gençler) 26.02.2017 AKSARAY
 İstanbul Takımlar Dostluk Satranç Turnuvası 26.02.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası (Küçükler - Gençler ) 26.02.2017 NİĞDE
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 SİVAS
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 26.02.2017 ERZİNCAN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Minikler - Gençler) 25.02.2017 UŞAK
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Gençler) 25.02.2017 NEVŞEHİR
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 24.02.2017 GİRESUN
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 24.02.2017 KAYSERİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 24.02.2017 MALATYA
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 24.02.2017 AYDIN
 Gaziemir Milli Eğitim Müdürlüğü Fetih Kupası Okullar Arası Satranç Turnuvası 23.02.2017 İZMİR
 24 Şubat Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası 21.02.2017 TRABZON
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Yıldızlar) 19.02.2017 KAHRAMANMARAŞ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 ADANA
 Bursa Şubat-2017 Yaş Grupları UKD Satranç Turnuvası 19.02.2017 BURSA
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 MARDİN
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 İSTANBUL
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 SİVAS
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 19.02.2017 AĞRI
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası 17.02.2017 DENİZLİ
 Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası - (Gençler) 17.02.2017 BALIKESİR
 Yıldızlar İl Birinciliği Takım Satranç Turnuvası 16.02.2017 NEVŞEHİR
 Küçükler Takım İl Birinciliği Satranç Turnuvası 16.02.2017 NEVŞEHİR
 Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 12.02.2017 ADANA
 Çan Belediyesi V. Satranç Turnuvası 03.02.2017 ÇANAKKALE


TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2014